TrLounse ve Ghostly79 arasındaki Konuşma

27 Ziyaretçi Mesajları

1. Stresten kastım LYS'ydi zaten abi. Bitince başlarız, iyi olacak, umarım iyi olur...
  2. Yok daha var şu lys bitsin D:
  3. Mükemmel olur şu stresin ardından Minecraft... Şahane!
  4. LYS Lys Lys. Yetmedi üniversite vizeleri finalleri girecek bize. Bu daha ağır derken bir yandan cope sınavı daha beter.
    Neyse sıkıldık ingilizce kursları araştırıyorum Elementarydan başlayalım Üni hazırlık için .

Yaz ayı geldi birkac hafta sonra gel berayla ortak minecraf vpn server kuracaz
  5. Ah, mesajı yeni gördüm kusura bakma, merhaba! Gireyim dedim foruma ya, özledim buraları...
    LYS'den falan bıktım ben artık... O yüzden uğraşacak başka şeylere bakıyordum, Sapi hatırlatınca da foruma girdim. İyi ki girmişim. Sen ne yapıyorsun?
  6. Alo mert ne ara.
    Çok pasifsin
  7. Hah, gerek yok... Dediğim gibi, Tunngle ile ilgili... Önümdeki ekranda yine bir köşeye küçücük yazılarla "down for maintenance" yazılmış. Görmem uzun sürdü. Bazen, Tunngle'ı yapan adamların kasıtlı olarak önemli şeyleri gizleyip bizi sinir etmek istediklerini düşünüyorum.
  8. sen yükselt ben uğraşamam. Hadi yanıldın diyelim bende yükseltsem tunngle tekrar bozulur : DDüzelirse yükseltirim
  9. Aynen, sen söyleyince baktım bende de aynı sorun var...
    Ancak nedenini bilmiyorum, gerçi Tunngle ile ilgili bir şeydir elimizden bir çözüm geleceğini sanmıyorum pek, yine de son sürüme yükseltmeyi deneyebiliriz...
  10. Mert bende tunngle girilmiyor. Hsap bilgileri doğru da yanlış uyarısı alıyor ve sitesi açılmıyor. Sende bir terslik var mı
Misafir mesajlarının 27 tanesinden 1 ile 10 arasını görüntülüyor