Apholas Ceasly ve Heimdallr arasındaki Konuşma

55 Ziyaretçi Mesajları

1. Sen söyledin diye inat ettim güzel bi konu açtım bak.Tartışma olmayacak sen merak etme.Olmaması için elimden gelen her şeyi yaptım yazıda.Biz birlik olduk bütün olduk 15 TEMMUZ da.Tartışılacak bir şey yok.Bu vatanın evladıyız hepimiz,yeri gelir her konuda tartışırız hatta kavga ederiz ama söz konusu vatansa el eleyiz.Ben böyle düşünüyorum.Eğer senin bir sıkıntın varsa onu bilemem o senin sorunun biz çünkü hallettik o problemleri.Her yerde de bağırmıyorum 15 Temmuz diye biraz sakin ol.
  2. İçinde olman beni ilgilendirmez Usta, Amaç forumdan böyle konuları uzak tutarak tartışma ortamı yaratmamak ama sen heryerde belirtirsen bu amacı gerçekleştiremeyiz.
  3. Seninle bu konuda tartışmayacağım çünkü bizzat olayların içindeydim ve hassasım bu konuda,kimseye yararı olmaz bana zararı olur konuşmanın.Beğenmediysen mesajımı seçme en iyilerin arasına yada sil yada beni şikayet falan et ne bileyim kafana göre takıl.
  4. 29 Ekim ile anlatılacak çok şey var. Herşeye onu katmak zorunda değilsin
  5. Zaten 29 Ekim ile ilgili yazı yazdım.15 temmuzu işin içine katarak yaptım bunu yanlış anladın herhalde ? Oradaki tüm güzel şeyler 29 Ekim içindi,sadece 15 temmuzdaki gibi halkın zaferi olarak adlandırdım Cumhuriyetin kuruluşunu,yarınlara yani 15 temmuzlara ilham kaynağı olacak bir gün olduğunu yazdım.Bence gayet güzel,güncel ve anlamlı.
  6. Konunun adı 29 Ekim. 15 Temmuz değil.
  7. İnşallah olur usta.İnsanın içinde çalışma azmi olsun her şekilde yol bulunur.
  8. Bir şirket var ama bakalım Tek sorunu saatleri
  9. İyiyim ben ya sıkıntı yok Staj ile uğraşıyorum şu aralar Güzel yer bulmam lazım
  10. 10 yıl önce falan mı
Misafir mesajlarının 55 tanesinden 11 ile 20 arasını görüntülüyor