PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Ağustos Zafer Bayramı etklinkleri önerisi

Takeda Shingen
12-08-2015, 14:28
Etkinlik önerimle karşınızdayım: 30 Ağustos Zafer Bayramı yaklaşmakta. Bu vesileyle forumumuzda sözlük ve banner yarışmalarının güzel olacağını düşünmekteyim. Kazananlara altın ödülü verilsin yine. Uygun mudur herkese? :)

Timeismoneyy
12-08-2015, 22:37
Etkinlik önerimle karşınızdayım: 30 Ağustos Zafer Bayramı yaklaşmakta. Bu vesileyle forumumuzda sözlük ve banner yarışmalarının güzel olacağını düşünmekteyim. Kazananlara altın ödülü verilsin yine. Uygun mudur herkese? :)

Ödülsüz olan yarışmaların iyi olacağı kanaatindeyim.

Barney Stinson
13-08-2015, 12:01
Banner yarışması kesinlikle açılmalı.

Takeda Shingen
13-08-2015, 14:31
Ödülsüz olan yarışmaların iyi olacağı kanaatindeyim.

O kısmı forumun ortak kararına bırakıyorum. Böyle bir etkinliğin olup olmaması kararı verilirken buna da karar verilir diye düşünyorum

Banner yarışması kesinlikle açılmalı.

O banner da 1-2 hafta forumun bannerı olarak kalsa çok da güzel olur :)

Michael Faraday
13-08-2015, 14:49
Reklam yapılmadıktan, kimsenin haberi olmadıktan sonra neye yarar ki?

Takeda Shingen
13-08-2015, 14:55
Reklam yapılmadıktan, kimsenin haberi olmadıktan sonra neye yarar ki?

Serverla duyuruyu sadece Ömer Ada yapabilir diye biliyorum. Gerçi ben daha önce forum adminlerimizden istemiştim bu fikrimi Ömer Ada'ya iletmelerini. Söylediler mi bilmiyorum ama söyledilerse bile bu etkinlik yapıldığı zaman tekrar tavsiye edilmesi gerekebilir. Tabii önce bu etkinliklerin yapılıp yapılmamasında karar kılınması gerekiyor

varder
26-08-2015, 16:48
30 ağustos zafer bayramında bonus altın etkinliği güzel olabilir hem sizin açınızdan hem bizim açımızdan :)

themask
31-08-2015, 21:47

Dostum devlet ağali etkinlikleri yasakladı alimallah başına çorap örersin