PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mecmuanın 2. sayısı çok yakında sizlerle!

Tozama
11-05-2015, 19:05
Duyduk duymadık demeyin, peynir ekmek yemeyin. Çünkü mecmuamızın 2. sayısı 19 Mayıs'ta sizlerle olacak! Beklemede kalın :)

Laurelinead
11-05-2015, 19:10
Yaşa .

Sahrud
11-05-2015, 23:23
Beklemedeyiz. :)

themask
12-05-2015, 13:55
Duyduk duymadık demeyin, peynir ekmek yemeyin. Çünkü mecmuamızın 2. sayısı 19 Mayıs'ta sizlerle olacak! Beklemede kalın :)

Yaşa .

Beklemedeyiz. :)

Kendiniz Çalıp kendiniz oynuyorsunuz farkındamısınız katılım yok beyler hüsran hayal kırıklığı ...

Bence hepinizin bu renk tutkunuzdan vaz geçip özünüze dönme vakdidir , kime yazıyorsunuz kimi yönetiyorsunuz egonuzdan başka takip eden katılan yok günlük saldırı olursa rapor bakmaya birlik üyeleri geliyor işleri bitince çıkıyor baskada yok iyi niyetlisiniz ama olmuyor tek çözüm Ömer Ada istifa edecek inanın tek çözüm bu

Barney Stinson
12-05-2015, 15:18
Kendiniz Çalıp kendiniz oynuyorsunuz farkındamısınız katılım yok beyler hüsran hayal kırıklığı ...
Sadece basit bir duyuru konusuna insanların ne gibi bir katılımını bekliyorsun?

themask
12-05-2015, 15:20
Sadece basit bir duyuru konusuna insanların ne gibi bir katılımını bekliyorsun?

sen öyle diyorsan öyledir.

Laurelinead
12-05-2015, 15:27
's

Ben bayılırım kendim çalıp kendim oynamaya, tavsiye ederim.

Bence hepinizin bu renk tutkunuzdan vaz geçip özünüze dönme vakdidir

Benim senden gizli kullanıcıları görme haricinde yetkim yok. En rütbesiz rütbeliyim (?) -Yeşil sayı değildir bu arada- Yönetici de değiliz biz, moderasyonla bağlantımız yok.

kime yazıyorsunuz kimi yönetiyorsunuz egonuzdan başka takip eden katılan yok günlük saldırı olursa rapor bakmaya birlik üyeleri geliyor işleri bitince çıkıyor

Egomu kontrol edemediğim doğrudur, tanrı böyle yaratmış ne yapalım ? Katılmayan insanları zorla foruma getirme lüksümüz yok, neticede daha fazla insan çekebilmek için böyle şeyler yapılıyor.

iyi niyetlisiniz ama olmuyor tek çözüm Ömer Ada istifa edecek inanın tek çözüm bu

Ömer Ada TG çalışanıdır, istifa ile ilgili düşüncesi varsa gider kendi istifa edebilir diye düşünüyorum. İyi niyetli olduğumuz da doğrudur.

Siz demeden ben diyeyim : Evet Shy'ın sırtının tüyüyüz. Moderator yalakasıyız.

Au revoir!

Kenpachi
15-05-2015, 13:51
Ömer yeni mecmualar kim la?
Bi senle erhan kaldı. Yetişe biliyonuz mu hacı? :D)))

Tozama
15-05-2015, 13:57
Ömer yeni mecmualar kim la?
Bi senle erhan kaldı. Yetişe biliyonuz mu hacı? :D)))

Mecmuanın çoğu işini ben yaptım desem? Röportajlardan birini Razor&Dante yaptı, geri kalanını ben yaptım. Şu an tasarımcılarda, ben de onları bekliyorum

Heimdallr
15-05-2015, 22:07
1 Ay sonra görüşürüz beyler

mysfaksl
16-05-2015, 07:52
1 Ay sonra görüşürüz beyler

Ne demek istiyor şair burada ben anlayamadım