PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın konuğu Mexican Eagle, nam-ı diğer Uniq.

Tozama
06-05-2015, 16:20
Konumuğumuz Mexican Eagle (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=162028). Sorularınızı sorabilirsiniz. Eğer başka bir sorunun devamı şeklinde soru soracaksanız, düzenin bozulmaması için lütfen o soruyu da alıntılayarak cevaplayın

Netenor
06-05-2015, 16:30
Neden Meksika kartalı? Kendinle neyi özdeşleştirdin? Yahut gayet de rastgele bir seçim miydi? Bir meksika kartalı fotoğrafı seçebilir misin? Bir de hayat çok fifi mi tabi tabi mi?

Shy
06-05-2015, 16:32
unique değil de neden uniq?

Ivan
06-05-2015, 16:50
Neden kapattığın forumu açmadın hala :rolleyes:

kjdhsfdaasdkjhdf
06-05-2015, 19:33
Neden ankette birinci iken haftanın konuğu mirochi olmadı bu milli iradeye darbe girisimi midir yoksa meksikalı uniq koalisyonu mu kuruldu seveceğin insanda (hormonlari katmadan arkadas olarak) aradığın 3 temel özellik olsaydı bu üç özellik öncelik sırasına gore hangileri olurdu? Teşekkürler.

Mexican Eagle
07-05-2015, 01:46
Neden Meksika kartalı? Kendinle neyi özdeşleştirdin? Yahut gayet de rastgele bir seçim miydi? Bir meksika kartalı fotoğrafı seçebilir misin? Bir de hayat çok fifi mi tabi tabi mi?

Lakap olarak kaldı benimde hoşuma gitti devam ediyor o şekilde. Birde çok güzel bir felsefesi var hoşuma gidiyor :) Hayat tost'a bastırılmış ekmek gibi biraz sıcak, bi' o kadar ezik benim için.

unique değil de neden uniq?

Latinceyi uzatmayalım dedim böylesi daha güzel. Kısa ve hoş :p

Neden kapattığın forumu açmadın hala :rolleyes:

Kapattığım konuda cevabı yazılı :)

Neden ankette birinci iken haftanın konuğu mirochi olmadı bu milli iradeye darbe girisimi midir yoksa meksikalı uniq koalisyonu mu kuruldu seveceğin insanda (hormonlari katmadan arkadas olarak) aradığın 3 temel özellik olsaydı bu üç özellik öncelik sırasına gore hangileri olurdu? Teşekkürler.

görmek istediklerim değilde, görmek istemediklerim olsun bu o da şöyle ; bencilik, çıkarcı, sinsi vb olmasın. Gerisi olacağı varsa oluyor :) Bu üç özellikten biri olursa malesef ısınamıyorum.

darkwolf
07-05-2015, 03:46
Piki bini siviyir misin yıniq ?:rolleyes:

themask
07-05-2015, 23:36
Cocuklugunu bilirim uniq elimizde büyüdüm kerata ......:-)

Son vuruşu yapmak için soruları ve verecegin cevapları bekliyorum sıra elbet bizede gelecek

Sessiz Fırtına
07-05-2015, 23:37
Cevaplandıramayacağın bir soru var mıdır? Varsa nedir?

Tozama
07-05-2015, 23:38
Mecmua ve yeni modlar hakkında ne düşünürsün ey Süper Mod? :)

Tozama
07-05-2015, 23:39

Adam paradoks yaptı ya :D

Sessiz Fırtına
07-05-2015, 23:40
Adam paradoks yaptı ya :D

Soruyu söyleyecek cevap vermeyecek. Paradoks filan yapmaz delikanlı adam :)

Human Resources
07-05-2015, 23:48
oyunda hangi birliklerde oynadınız ve hıc unutamadıgınız bir anınız varmı ?

Mexican Eagle
08-05-2015, 01:32
Piki bini siviyir misin yıniq ?:rolleyes:

severim evet, 29-06-2012 tarhinde not oluşturmuşum katip olur gibisinden

Cocuklugunu bilirim uniq elimizde büyüdüm kerata ......:-)

Son vuruşu yapmak için soruları ve verecegin cevapları bekliyorum sıra elbet bizede gelecek

Hiç göremedik ağabeyliği insan askere giderken 3-5 kuruş koyardı cebe.

Malesef yok. Yoksa varmı ? :D

Mecmua ve yeni modlar hakkında ne düşünürsün ey Süper Mod? :)

Hepsini tanımıyorum zamanla tanışacağız :) Mecmua ise çok güzel bir oluşum, diğer ülke forumlarında böyle etkinlikler pek gözükmüyor.

Mexican Eagle
08-05-2015, 01:35
oyunda hangi birliklerde oynadınız ve hıc unutamadıgınız bir anınız varmı ?

Biz ilk speed serverının müdavimlerindeniz. F*war oluşumunda yer almış, tarihi savaşta ve server da yer aldım :) Tabi ilk speed serverının ayrı bir önemi var o da; 6 ay sürmesi ve travian tarihinin en büyük kanlı savaşına tanık olması. Zaten o serverdan sonrası hiç bir yer tad vermedi. Anı ve hatıralara gelirsek, o zaman 17-18 yaşında olmanın vermiş olduğu heyecan ve usta abilerimizle oynamanın vermiş olduğu güzellik birleşince hergünümüz bir anı/hatıra oldu.

Mexican Eagle
08-05-2015, 17:36
Forumda 3-5 renkli nickli kişi dışında kimsenin sizi merak etmemesi nasıl bir duygu ?
Düzenlendi : Mexican eagle

Forumun rating seviyesi bellidir. Buna göre hiç bir zaman davranışlarımız, hayatlarımız ve en önemlisi egolarımız/karakterimiz değişmedi. Bu forumun aktif olan üye sayısında 3 000 lerde iken ben gene görevliydim. Bu tür oluşumlarda sayfalarca mesaj yığılıyordu. Bunu bir hayat parçası edinip yürüyüş, davranış şeklim ve karakterim değişmedi. Sanaldan ibaret olduğunu her zaman farz ettik. Bugüne ne kadar ne sizin gibi uygunsuz kelimeler kullandık nede rating oranına göre davranışımız değişti.

siz hep ben tek tartışma ve sorular sorma adil olur mu acaba ?

Herşeyden önce saygı çercevesinde yaklaşımda bulununuz. Sonrasında verebilecek tüm sorulara cevabımız vardır.

Eolo
08-05-2015, 17:37
Forumun özel hayatınıza ne tür etkileri oluyor?

Laurelinead
08-05-2015, 17:43
Neden Travian ?

Tozama
08-05-2015, 17:44
Oyunun kendisi mi yoksa forum mu?

Mexican Eagle
08-05-2015, 17:53
Forumun özel hayatınıza ne tür etkileri oluyor?

Çok artı yönleride var tabi ki eksi yönleride.

+ olarak, Mükemmel arkadaşlıklar edindim. Zaten uzunca bir dönem geçirmemden ötürü iyi ki tanımışım dediğim arkadaşlıklar kurdum. Sonuç olarak sosyal bir ortam her ne kadar bir oyun alt yapısı olsada.

- olarak, geceleri üyelerin farkında olmadan çalışma yapıyoruz. Mesaj kontrolleri, Moderasyon işlemleri, forum düzenlemesi gibi vs. Bunlar uykusuzluğa neden oluyor. Tabi ki bizimde devam ettirmemiz gereken bir hayatımız ve işlerimiz var.

Neden Travian ?

Bunun açıklamasını yapmak güç. Sebebi ise sıkı olarak call of duty 4 ve battlefield oyuncusu olmam. İnternettten dünya ile tıpkı travian gibi global şekilde oynanılıyor. Bu oyun ile tanışmam çok garip bir şekilde oldu. Lise yıllarında bir kafeteryada yarı zamanlı çalışırken, patronum iş yerine hep öfkeli bir şekilde gelirdi. '' köyüm yıkıldı, yıkacağım onları, öldüreceğim onları, hele 10 tane lejyonerim bi kışladan çıksın o zaman görür o xxxxx '' diyerek hep bu tarz söylenirdi. En sonunda geldi benide ortak etti ve öyle tanıştım. Yıl 2006- 2007

Oyunun kendisi mi yoksa forum mu?

Oyunu aktif olarak oynamıyorum. Oyun olarak en zirvesine kadar çıktığımı düşünüyorum. ( wow kurma vs) Ama geri dönmeye niyetim var. Şuan forum gibi :)

castiel07
09-05-2015, 15:07
uslu forum üyeleri olursak bizlerde bir gün meksikalı abimizden rep alabilirmiyiz ?

whcrs
09-05-2015, 19:59
Olum ben ömer adaya senin için adam vururum dedim beni tasarımcı bile yapmadı.

Sen nasıl tekrar mod oldun.bide bi sürü sovup sayiyordun. ..

Caylaklar
09-05-2015, 20:19
İlk speed kaç yılında olmustu merak ettim şimdi en kanlı savaş falan baktımda bulamadım :D

Takeda Shingen
09-05-2015, 20:22
İlk speed kaç yılında olmustu merak ettim şimdi en kanlı savaş falan baktımda bulamadım :D

İlk 3x serverı ne zamandı hatırlamıyorum ama o tip konular M.Ö. forumunda kaldı. Oradan kurtarılabilen rekorlar bu foruma getirildi. Anlaşılan o rekoru getirememişler

whcrs
09-05-2015, 20:40
İlk 3x serverı ne zamandı hatırlamıyorum ama o tip konular M.Ö. forumunda kaldı. Oradan kurtarılabilen rekorlar bu foruma getirildi. Anlaşılan o rekoru getirememişler

Hangi rekor sayın mod?
Nerde rekor demişler?

Takeda Shingen
09-05-2015, 20:43
Hangi rekor sayın mod?
Nerde rekor demişler?

"En kanlı savaş" denilince bir anlamda da rekor olmaz mı? :confused:

ASDE-kralberke
09-05-2015, 20:45
Ama geri dönmeye niyetim var.
[/B][/QUOTE]
Acep gerçek mi bu yoksa öylesine mi söylendi
2-Şu ara rep eventi yapar mısın

whcrs
09-05-2015, 21:02
"En kanlı savaş" denilince bir anlamda da rekor olmaz mı? :confused:

Koca Çınar deyince kaç metre oluyor?

Tozama
09-05-2015, 22:31
Yarın gece bu konu kapanacaktır. Akıllarda soru kalmasın ahali :)

Mexican Eagle
10-05-2015, 00:37
uslu forum üyeleri olursak bizlerde bir gün meksikalı abimizden rep alabilirmiyiz ?

Sana yok kazana düştün sen :)

2007 yılı olmalıydı sanırım. Tam 6 ay sürdü belkide daha fazla. Sonrasında bir savaş çıktı server iki birliğe bölündü. F*war ve D.E.m birlikleri olarak. Artık olanları hayal edin.

Ama geri dönmeye niyetim var.
[/B]
Acep gerçek mi bu yoksa öylesine mi söylendi
2-Şu ara rep eventi yapar mısın[/QUOTE]

evet var tekrar başlamayı düşünüyorum.

RiTiMSiZ MeLoDi
10-05-2015, 01:29
Yarın gece bu konu kapanacaktır. Akıllarda soru kalmasın ahali :)

Sen ne ara mavi oldun yahu :D ben görmeyeli forumun diğer taraflarını cok degışmiş :d

castiel07
10-05-2015, 02:16
Sana yok kazana düştün sen :)
.

https://www.youtube.com/watch?v=E04AYTsHTBk

Takeda Shingen
10-05-2015, 15:25
Sen ne ara mavi oldun yahu :D ben görmeyeli forumun diğer taraflarını cok degışmiş :d

Daha neler değişti bir bilsen. Çevrene daha çok bakmalısın ;)

Tozama
10-05-2015, 22:55
Başka sorusu olan konuyu kapatıyorum