PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Jes
18-01-2010, 07:40
yav arkadaş bari bi tanesine merkez bina işaretleseydinizde 25 saat daha uzatsaydınız anlamadım küçük ordularınızı ndn wow işaretlettiniz , başka girecek 70 k baltacılı ,25k toytonlu , en az 8000 mancınıklı ordu yoksa bu iş bitmiş gibi görünüyor

1 ordu olsa yeter :) sur delinmis cunku. hisonice biraz fazla yuklenmisler isik a biraz az. Bakalim uzayacak mi. Bu ufak hesap hatasi oyunu bitirecek gibi gozukuyor. son 18 saat dostlar yine yeni yeniden

trapper
18-01-2010, 07:45
kastettiğim 5000 lik mancnıkları mesela son giren tek atış merkez vursa yıkarmış merkezi ,

otto
18-01-2010, 08:17
selamlar
x10 bizlere saat01.38 bekleyin dedin bekledik...sabah 05.30 bekleyin dedin bekledik...forum da yaratmış olduğun krizma iyide ordular hiçte bekledimiz ordular çıkmadı....

demek ki istediğin zaman istediğin yere girebiliyorsun ama istediğin gibi çıkamıyorsun...
erken mi konuştum bilimyorum ama galiba heroslara bu saldırılarda güvenmekle hata ettik...avcı olarak bildimizi işi yapacaktık....
ama o kadar güzel yazmışlarki !!İSTEDİĞİMİZ ZAMAN İSTEDİĞİMİZ YERE GİRERİZ..GİRDİKK..GİRECEĞİZZZ
HERO£S İLE ŞAKA OLMAZ...
inandık ...
inanmıyacaksınnnnnnn

Jes
18-01-2010, 08:45
selamlar
x10 bizlere saat01.38 bekleyin dedin bekledik...sabah 05.30 bekleyin dedin bekledik...forum da yaratmış olduğun krizma iyide ordular hiçte bekledimiz ordular çıkmadı....

demek ki istediğin zaman istediğin yere girebiliyorsun ama istediğin gibi çıkamıyorsun...
erken mi konuştum bilimyorum ama galiba heroslara bu saldırılarda güvenmekle hata ettik...avcı olarak bildimizi işi yapacaktık....
ama o kadar güzel yazmışlarki !!İSTEDİĞİMİZ ZAMAN İSTEDİĞİMİZ YERE GİRERİZ..GİRDİKK..GİRECEĞİZZZ
HERO£S İLE ŞAKA OLMAZ...
inandık ...
inanmıyacaksınnnnnnn

:eek: woww! server eger bu gece biterse x10 a ve HERO£S birligine kapak olur bu mesaj :)

Jes
18-01-2010, 08:59
eğer bu ordu bir seviye aldı ise yarın öğleye doğru bir tane bundan daha büyük bir ordu daha girecek o sanırım üç kademe alır bir acemilik yapılmazsa tabii.

yarin ogleye dogru girecek denen ordu girdi mi? girdiyse nerede raporu:) girmediyse kacta variyor tam olaraktan. Soyleyin de ona gore bakalim oyuna :) araya defans sokmaya calisacak halleri yok, defans sabit zaten :) wow koyu bu.

OKK
18-01-2010, 09:25
yarin ogleye dogru girecek denen ordu girdi mi? girdiyse nerede raporu:) girmediyse kacta variyor tam olaraktan. Soyleyin de ona gore bakalim oyuna :) araya defans sokmaya calisacak halleri yok, defans sabit zaten :) wow koyu bu.

b ugun sevıye alan olursa yıkım ısıne bız yetısırız sanırım ama sevıye alan varmı arkadaslar....varmı soyle 80 k lık yaya 20-30 k atlı 8 k da mancınık olan kımse...yoksa sımdıden tebrık etmeye baslıyalım.bosuna sancılanmıyalım....bu arada ordusu olan ve saklıyan dıger bırlıkler adamlar 100 yapıyor ....heroes ın 8 saglam dedıgı ordu bızım en zayıf ordularımız kadarmıs malısef .avcı ıle aynı duruma dustuk...keske bızde yollasaydık.8 de 2 saglam ordu cıksa ıdı yeterlıydı ama cıkmadı

trapper
18-01-2010, 09:37
nerdesin kurtarıcı maximulus iş sana kaldı :) ,ufuk son 16 saat yetişirsen uzar bu iş yav herkes ışık diyorda heroes 97 olmuş :)

bonzi
18-01-2010, 09:43

Saat 15 dendi.

OKK
18-01-2010, 09:57
nerdesin kurtarıcı maximulus iş sana kaldı :) ,ufuk son 16 saat yetişirsen uzar bu iş yav herkes ışık diyorda heroes 97 olmuş :)

dıger wowların hsln harıc tumune yıkacak ordu yolladık.2ser -3 er tane...komple sıfırlanmazlar ama 10 sevıye verırler bır orduda

bonzi
18-01-2010, 10:12
dıger wowların hsln harıc tumune yıkacak ordu yolladık.2ser -3 er tane...komple sıfırlanmazlar ama 10 sevıye verırler bır orduda

Çok iddialısın. Umarım yetişirler çünkü vakit baya daraldı. Bizde başlıyoruz umarım yetişiriz.

Jes
18-01-2010, 10:38
Mac cok kritik oldu yau gulsuyucarsi da potada :) isik seviye verirse gulsuyu kuracak aradan :)

toros
18-01-2010, 10:39
b ugun sevıye alan olursa yıkım ısıne bız yetısırız sanırım ama sevıye alan varmı arkadaslar....varmı soyle 80 k lık yaya 20-30 k atlı 8 k da mancınık olan kımse...yoksa sımdıden tebrık etmeye baslıyalım.bosuna sancılanmıyalım....bu arada ordusu olan ve saklıyan dıger bırlıkler adamlar 100 yapıyor ....heroes ın 8 saglam dedıgı ordu bızım en zayıf ordularımız kadarmıs malısef .avcı ıle aynı duruma dustuk...keske bızde yollasaydık.8 de 2 saglam ordu cıksa ıdı yeterlıydı ama cıkmadı
biz de daha ordu var ama mesajlarında beraber ışıga giricez diyip sonra orduları hisonic e yollayan generals birligi degilmidir.sizin saglam dediginiz ordularıda ışık wow da görmek isterdik.giden ordularınız geri dönüyor defans olmadıgı için hisonicten bu mu başarı her wow a 2-3 ordu çıkardınızda ışıgamı çıkaramadınız.biz size zaten güvenmemiştik ama sorun degil sizin planınız tutarsa diye söyliyim sizin ordunuz hazır.ordu kalmasada sizin rakibiniz olan wow a defans yollar yine size kurdurmayız.uyanıklık yaptıgınızı sanıyorsunuz ama tutmadı galiba
şu yazdıgın mesajları gerçek sanmasın insanlar diye cevap yazıyorum sadece

gogora
18-01-2010, 10:42
bence şimdiden tebrik etmek gerekir ışık ve ekibini neyseki wowu aradan sıyrılan değil emek verenler kurdular. serverdaki en iyi savunma bildiğim kadarıyla ışıkta

Jes
18-01-2010, 10:45
bence şimdiden tebrik etmek gerekir ışık ve ekibini neyseki wowu aradan sıyrılan değil emek verenler kurdular. serverdaki en iyi savunma bildiğim kadarıyla ışıkta

seviye 99 :) 13 saat 42 dakika kaldi... ilk ben tebrik etmistim zati isik'i. Ben KAOStayim, zaten destekledigim WOWda isik. eninde sonunda kuracak zaten isik, ama yani bir tur daha donsun isterdim aslinda serverin :)

bakalim cikmadik candan umut kesilmez. ama atak falan da gelmiyor kardes. Sabahki ataklardan biri saglamdi benim askerlerin yarisini kesmis. ama baktim seviye inmemis. Gelen cakildi sanirim.

özgür1907
18-01-2010, 10:48
Herkes heroeslere yüklenmiş de, benim anlamadığım heroesler teminat mı verdi, biz ışık wowu yıkarız sakın ordularınızı göndermeyin diye?ordularınıza kıyamadınız (tabi varsa), şimdi de sorumluluğu heroeslere yıkıp sorumluluktan sıyrılıyorsunuz..
okk senin de gülsuyuna attığın mesajları gördüm,şimdi burada şöyle böyle demenin gereği yok,adamlar çıkıyoruz dediğinde siz de ordu gönderecektiniz,hani nerede ordularınız?
adamlar gönderdikten saatler sonra da, seviye alabilecek misiniz,ordu gönderelim mi deyip yan çizmediniz mi?

hanedan
18-01-2010, 10:53
biz de daha ordu var ama mesajlarında beraber ışıga giricez diyip sonra orduları hisonic e yollayan generals birligi degilmidir.sizin saglam dediginiz ordularıda ışık wow da görmek isterdik.giden ordularınız geri dönüyor defans olmadıgı için hisonicten bu mu başarı her wow a 2-3 ordu çıkardınızda ışıgamı çıkaramadınız.biz size zaten güvenmemiştik ama sorun degil sizin planınız tutarsa diye söyliyim sizin ordunuz hazır.ordu kalmasada sizin rakibiniz olan wow a defans yollar yine size kurdurmayız.uyanıklık yaptıgınızı sanıyorsunuz ama tutmadı galiba
şu yazdıgın mesajları gerçek sanmasın insanlar diye cevap yazıyorum sadece

zamanında okk yı neden yıktıkları daha iyi anlaşılıyor sanırım :rolleyes:

winsock
18-01-2010, 10:55
yolda mı patlayacak ordularımız şimdi :) :confused::confused:

M_şahin
18-01-2010, 10:59
Herkes heroeslere yüklenmiş de, benim anlamadığım heroesler teminat mı verdi, biz ışık wowu yıkarız sakın ordularınızı göndermeyin diye?ordularınıza kıyamadınız (tabi varsa), şimdi de sorumluluğu heroeslere yıkıp sorumluluktan sıyrılıyorsunuz..
okk senin de gülsuyuna attığın mesajları gördüm,şimdi burada şöyle böyle demenin gereği yok,adamlar çıkıyoruz dediğinde siz de ordu gönderecektiniz,hani nerede ordularınız?
adamlar gönderdikten saatler sonra da, seviye alabilecek misiniz,ordu gönderelim mi deyip yan çizmediniz mi?

Arkadaşlar Okk kardeşimiz sanırım aynısını albayraklara da yaptı..Bunlar hoş şeyler değil..Albayraklar 6 ordu soktular wowa ..albayraklara siz suru yıkın denilmiş arkanızdan biz de geliyoruz denilmiş ama zayıf olan hisonik wowuna gidilmiş..ordular geri geliyorlar..bu nasıl bir yanlış hesap..taaa yukarılarda yazdığım şeylerde generlallere ve bu tür hesap yapanlara yazmıştım bir şeyler..EE şimdi ne olacak.albyark seviye alamazsa sizin işinize mi gelecek bu şekilde bitmesi..bunlar kısır hesaplar..bravo kaosa yani bu kadar adamı iyi tahlil etmiş..asker de iyi..

M_şahin
18-01-2010, 11:01
selamlar

HERO£S İLE ŞAKA OLMAZ...
inandık ...
inanmıyacaksınnnnnnn

heroeslere neden güveniyorsunuz kardeşim adamlar ellerinden geleni yaptılar yoksa şu anda oyun bitmişti avcı ne yaptı siz onu söyleyin..

M_şahin
18-01-2010, 11:04

hepsi bir ölçüde emek verdi kardeş böyle demeyelim istersen...

BuZuL
18-01-2010, 11:04
durun arkadaşlar yemeyin birbirinizi daha bitmedi oyun

hanedan
18-01-2010, 11:06
Arkadaşlar Okk kardeşimiz sanırım aynısını albayraklara da yaptı..Bunlar hoş şeyler değil..Albayraklar 6 ordu soktular wowa ..albayraklara siz suru yıkın denilmiş arkanızdan biz de geliyoruz denilmiş ama zayıf olan hisonik wowuna gidilmiş..ordular geri geliyorlar..bu nasıl bir yanlış hesap..taaa yukarılarda yazdığım şeylerde generlallere ve bu tür hesap yapanlara yazmıştım bir şeyler..EE şimdi ne olacak.albyark seviye alamazsa sizin işinize mi gelecek bu şekilde bitmesi..bunlar kısır hesaplar..bravo kaosa yani bu kadar adamı iyi tahlil etmiş..asker de iyi..
yau arkadaşlar siz hala okk nın dediklerinemi inanıyorsunuz bugune kadar duygu sömurusu yaparak yok şukadar saldırı gelıyor yok bu kadar saldırı geliyor yıkıldık yıkılacağız turu laflarla kendini acındırıp saldırı gelmemesini iistiyordu. ama onun hain diye tabir ettiği ADAM GİBİ ADAMLAR onun nasıl birisi oldugunu biliyordu hem arkadaşlarına yapılanlara hemde server adına onu yıkmışlardır bu böyle biline

M_şahin
18-01-2010, 11:06

Kardeşim farkındamısınız yazdığınız yıkım lafzı geçen hiç bir yazıya artık kimse güvenmiyor neden ki???

M_şahin
18-01-2010, 11:09
durun arkadaşlar yemeyin birbirinizi daha bitmedi oyun

kimsenin kimseyi tediği yok kardeş te yazılanlara can sıkıcı yani..birisi hala yıkıma yetişiriz falan diyorda ona cevap veriyorum mesela..yukarılarda bu iş itmiştir diye ilk defa hesabı ortaya koyan da benim ve ilk tebrik eden de benim sucuklu bilir...forumda var hesap ve muhtemel bitiş saati..sadece bir seviye düştüğü için yanıldım...

maxsimus
18-01-2010, 11:12

45 saat seviye basmasın ..... olur

BuZuL
18-01-2010, 11:12
kimsenin kimseyi tediği yok kardeş te yazılanlara can sıkıcı yani..birisi hala yıkıma yetişiriz falan diyorda ona cevap veriyorum mesela..yukarılarda bu iş itmiştir diye ilk defa hesabı ortaya koyan da benim ve ilk tebrik eden de benim sucuklu bilir...forumda var hesap ve muhtemel bitiş saati..sadece bir seviye düştüğü için yanıldım...

gelen ordu illaki var dünkü saldırıları wowdan canlı canlı izledim..o ordular hisonice hisonice gelen ordular ısıka gelseydi tablo cok farklı olurdu...

ama suan ısıka ordu geliosa bu ordularda dünkü gibi 4-5k mancınıklı ise bu gece bu iş biter kanımca:S

M_şahin
18-01-2010, 11:19
gelen ordu illaki var dünkü saldırıları wowdan canlı canlı izledim..o ordular hisonice hisonice gelen ordular ısıka gelseydi tablo cok farklı olurdu...

ama suan ısıka ordu geliosa bu ordularda dünkü gibi 4-5k mancınıklı ise bu gece bu iş biter kanımca:S

5 k yada 6 k farketmez kardeş sistem ne olursa olsun tek atış hakkı verir..tabi aynısını savunmaya da verir.bu arada gelen asker kalabalıksa savunmanın mancınıklarına fırsat vermeyip tek atışı sağlam yaptırılarsa 5-6 k farketmez..atış hakkı için sanırım diğer oyunlarla karşılaştırarak söylüyorum sadece 17-18 saniye yeterlidir..askerin işi bu 17-18 saniyeyi saldırı mancınığına sağlamaktır..

maxsimus
18-01-2010, 11:20
saat kaçta ulaşıyor

M_şahin
18-01-2010, 11:22
saat kaçta ulaşıyor
yok kardeşim boşuna sorma yoktur öyle bir saldırı..baksana yukarıda yazılanlara adamlar tüm birliklere aynı şeyi yapmışlar...

Jes
18-01-2010, 11:22

bitmesin lo :) kirmizi carpiya basin dunya harikasi seviye 100 yazan yerde :p beceremeyecekler cunku seviye almasini.

Jes
18-01-2010, 11:24
saat kaçta ulaşıyor

kardes o super diye bahsedilen ordu patlayacak elde :) bunu da dediydim. artik tursu kurarsiniz ustune :D elde patlayan en buyuk ordu unvani cok yakin....

BuZuL
18-01-2010, 11:29
kardes o super diye bahsedilen ordu patlayacak elde :) bunu da dediydim. artik tursu kurarsiniz ustune :D elde patlayan en buyuk ordu unvani cok yakin....

zattaraaa senin ordu nolcak acaba:D

OKK
18-01-2010, 11:29

benım kendı ordum bıle ısık a yolda bızden 4 ordu ar saglam 8600 cıarı mancınıklı...dıger wowlara da yolladık....egerkı yetısırsek wow u goremezler dıyorum ....heroes 8 ordu cıkardık dedı ...olay orduya kıyamama degıl.halen 15000 mancınıklı ordular ar.heroes cok guven verdı.ama guvenmemek gerekırmıs...ısık harıcı tum wowlara zamanında yetısıyoruz....ısık a ise yetısmemız icin birileri seviye almalı....
ben yanlıs anlasılacak birsey mi dedim.sizlere attıgım mesaj da ne ıle cıktınız vardı.ne zaman varıyorsunuz vardı...biz cıkmadık varmıydı...biz size gelmiyoruz yada ısıka yollamadık varmıydı.... bızım ordularımız yolda bunu soyledık hep ve sizlerden bir umut sevıye alırsınız bekledık.umarım 100 u tıklıyacak tahılı bulamamıslardır yada maddeyı...az da olsa oyalanırlar

OKK
18-01-2010, 11:32
yau arkadaşlar siz hala okk nın dediklerinemi inanıyorsunuz bugune kadar duygu sömurusu yaparak yok şukadar saldırı gelıyor yok bu kadar saldırı geliyor yıkıldık yıkılacağız turu laflarla kendini acındırıp saldırı gelmemesini iistiyordu. ama onun hain diye tabir ettiği ADAM GİBİ ADAMLAR onun nasıl birisi oldugunu biliyordu hem arkadaşlarına yapılanlara hemde server adına onu yıkmışlardır bu böyle biline

sizlere bir soru ısık wow dan 2 sevıye alan kımdı pendıklee kimin ekıbınde???? ne kadar ordu ne kadar sevıye alıyor bılıyordunuz...heroes gurubuna da sormus oluyorum o ordular ıs yapmıyacaktı bunu farketmedınızmı....halende soyluyorum bızım ordular yolda hemde tum wow lara hsln harıc

Jes
18-01-2010, 11:34
zattaraaa senin ordu nolcak acaba:D

Ben tursuyu hazirliyorum:):):) domatesi - lahanayi falan koydum yani, birkac salatalik daha lazim :P cok zayif cikti bu server yau. O kadar HEROES, AVCI, ALBAYRAK dediler hepsi fosmus meger. Laf cok da icraat yok.

Carpiya basin abi 100 olmadan, beceremeyecekler seviye almasini az yardim lazim.

BuZuL
benım kendı ordum bıle ısık a yolda bızden 4 ordu ar saglam 8600 cıarı mancınıklı...dıger wowlara da yolladık....egerkı yetısırsek wow u goremezler dıyorum ....heroes 8 ordu cıkardık dedı ...olay orduya kıyamama degıl.halen 15000 mancınıklı ordular ar.heroes cok guven verdı.ama guvenmemek gerekırmıs...ısık harıcı tum wowlara zamanında yetısıyoruz....ısık a ise yetısmemız icin birileri seviye almalı....
ben yanlıs anlasılacak birsey mi dedim.sizlere attıgım mesaj da ne ıle cıktınız vardı.ne zaman varıyorsunuz vardı...biz cıkmadık varmıydı...biz size gelmiyoruz yada ısıka yollamadık varmıydı.... bızım ordularımız yolda bunu soyledık hep ve sizlerden bir umut sevıye alırsınız bekledık.umarım 100 u tıklıyacak tahılı bulamamıslardır yada maddeyı...az da olsa oyalanırlar

sizin saldırılar saat kaçta giriyoki ilki?

M_şahin

kardeşim 100 ün emri verilmiştir çoktan ve şu anda da 12 saat kaldı..ne kadar kaldı sizin ordularınızın varmasına de bakalım..belki birisi bir kademe alır..ama bir kademe sadece27 saat kazandırır bunu da bil yani..

BuZuL
18-01-2010, 11:35
Ben tursuyu hazirliyorum:):):) domatesi - lahanayi falan koydum yani, birkac salatalik daha lazim :P cok zayif cikti bu server yau. O kadar HEROES, AVCI, ALBAYRAK dediler hepsi fosmus meger. Laf cok da icraat yok.

Carpiya basin abi 100 olmadan, beceremeyecekler seviye almasini az yardim lazim.

dur daha bitmedi erken konusma:)

OKK
18-01-2010, 11:37
sizin saldırılar saat kaçta giriyoki ilki?

30 saat cıvarı ılkı dıgerlerıde ardına gııryor

M_şahin
18-01-2010, 11:40

o zaman bitti bu iş kardeşim hayırlısı olsun...artık ne diyeyim..

Jes
18-01-2010, 11:41

O zaman soguk su soyleyelim :) ben de tursuyu hazirlamaya devam ediim.

en azindan ilk ben tebrik ettim isigi.:p

BuZuL
18-01-2010, 11:41

bu işde blöf kokusu var demedi deme saldırılar yetişebilir..

toros
18-01-2010, 11:44
sen gulsuyuna yazdıgında sizle beraber girelim diye bundan 60 saat önceydi saldırıyada 30 saat kaldıysa kaç saatte gidiyor sizin ordular 90 saatte mi
neyse boşuna anlatma herkes biliyor durumu oyunun tutmadı
ışık kurarsa biz yıkamadık diye degil siz yalan söylediginiz için olacak yoksa bizde daha ordu vardı dogru konuşup biz gitmiyoruz deseydiniz biz kalan ordularımızıda yollardık
neyse oldu olan keşke mesajlarına hiç cevap vermeseydik

san syoku
18-01-2010, 11:44

Biz kimseye güven vermedik, hem ne diye güven verecezki.. baştan söyledik
seviye alırsak tebrik edersiniz alamazsak hep beraber tebrik ederiz dedik...
lütfen haksızlık etmeyin...
HERO£S olarak elimiz geleni yaptık yapmayada devam ediyoruz...
ısık wowu tebrik ederim defansından dolayı
biz 8 sağlam ordumuz var demedik...
taktik icabı 4 nü savunmayı zayıflatsın diye kullandık...
HERO£S olarak icimiz rahat

M_şahin
18-01-2010, 11:45

kardeş sanmam artık çünkü gnrl bu sefer doğru diyordur ama ben yine de yetişemeyeceğini söylüyorum...bir tane yetişecek onu biliyorum onun da sanırım 5 saati var daha..

Jes
18-01-2010, 11:48

sanmam yetisen simdiye yetisirdi. adam saldiriyi cikarmadan once isik 1 seviye kaybeder oyle yetisirim diye mi hesapladi da. tek care carpi carpi, kirmizi carpi. Basin uzasin iste. Sonra diger birlikler de basarlar sira onlara gelince :) oynariz bole kardes kardes. Beceremiyor iste rakip. Daha yikmam gereken iki tane hesap vardi yau, o kotu oldu:(

4. serverim bu, ilk defa elimde ordu patliyor :) burada benim elimde ordu patlatan herkese de sevgiler saygilar. bilsek bu kadar asker basmazdik, cok zayif cikti rakip cook:) neyse tek tesellim maksimus olacak, kotunun kotusu de var mantigiyla :P

isik simdiden tebrikler. olurda bir mucize seviye kaybi bile olsa sadece surec gecikir. Bugun olmaz yarin olur :P o yuzden tebrikler simdiden....

M_şahin
18-01-2010, 11:48
Biz kimseye güven vermedik, hem ne diye güven verecezki.. baştan söyledik
seviye alırsak tebrik edersiniz alamazsak hep beraber tebrik ederiz dedik...
lütfen haksızlık etmeyin...
HERO£S olarak elimiz geleni yaptık yapmayada devam ediyoruz...
ısık wowu tebrik ederim defansından dolayı
biz 8 sağlam ordumuz var demedik...
taktik icabı 4 nü savunmayı zayıflatsın diye kullandık...
HERO£S olarak icimiz rahat

evet yukarıda yazmıştım sizin elinizden geleni yaptığınızı kardeş niye benim yazımı referans aldın ki:)))avcıdan bir arkadaş size hitaben güvenmemeliydik demiş ben ona cevaben yazdım..adamlar ellerinden geleni yaptılar avcı ne yaptı diye onu bi oku istersen..

M_şahin
18-01-2010, 11:52
sen gulsuyuna yazdıgında sizle beraber girelim diye bundan 60 saat önceydi saldırıyada 30 saat kaldıysa kaç saatte gidiyor sizin ordular 90 saatte mi
neyse boşuna anlatma herkes biliyor durumu oyunun tutmadı
ışık kurarsa biz yıkamadık diye degil siz yalan söylediginiz için olacak yoksa bizde daha ordu vardı dogru konuşup biz gitmiyoruz deseydiniz biz kalan ordularımızıda yollardık
neyse oldu olan keşke mesajlarına hiç cevap vermeseydik

kardeş albayrağa da 70 saat evvel yazmışlardı tamam diye işte aynı şey sanırım albayrağ da yapılmış..kuzeyin askerleri de giderdi ve yıkardı ama adamlar biz de gireceğiz deyince tüm askerler gitmedi tabii.sanırm generalin orduları güney kutbundan geliyor hala bir tane gelemediğine göre:D yolda dondular belki de...:D

özgür1907
18-01-2010, 11:59

sizin orduların önünden ya da arkasından girelim diye yazmıştın çok iyi hatırlıyorum,bu lafı söylediğinde daha heroesin orduları çıkmamıştı.şimdi de diyorsun bizim ordular 30 saat sonra ulaşacak,herhalde arada mola verip uykuya dalmış sizin ordular..çıkarmadınız bari en başından söyleseydiniz de ona göre tedbir alınsaydı..kafa bulanıklığı yaratarak bu işi çıkmaza götüren sizler oldunuz,artık bekleyin 30 saati,tabi bu da doğruysa:D

gogora
18-01-2010, 12:31
hepsi bir ölçüde emek verdi kardeş böyle demeyelim istersen...

daha çok emek verenler var daha az verenler var bence ışık çok verenlerden kimsenin hakkını yemek istemem

OKK
18-01-2010, 12:45
sizin orduların önünden ya da arkasından girelim diye yazmıştın çok iyi hatırlıyorum,bu lafı söylediğinde daha heroesin orduları çıkmamıştı.şimdi de diyorsun bizim ordular 30 saat sonra ulaşacak,herhalde arada mola verip uykuya dalmış sizin ordular..çıkarmadınız bari en başından söyleseydiniz de ona göre tedbir alınsaydı..kafa bulanıklığı yaratarak bu işi çıkmaza götüren sizler oldunuz,artık bekleyin 30 saati,tabi bu da doğruysa:D
benım ordunun gecıkme nedeni kahraman kıslasının olmayısı koye destek yollamıs.kahramanın cekılıp tekrar yollanması suresınde kaybedılmıs bır zaman var su an benım saldırmaa 40 saat kadar var ....

atlm
18-01-2010, 12:49
Aslen bu serverda oynamıyor olmama ragmen yakından tanıdıgım arkadaslarımın burada olmasından dolayı ara ara gırıp durumlara bakıyorum. Belkı bıraz gecıkme ıhtımalı olmakla bırlıkte wow surecının sonuna gelınmıs gıbı gorunuyor. Kım kazanırsa kazansın sımdıden tebrık ederım...

Ufuk(OKK) kardesım senı ayrıca tebrık edıyorum. Netın olmamasına, oyuna dısardan gırmene ragmen buralara kadar getırmıssın. Bundan once beraber oynadıgımız her serverda derslerının yogunlugu ve zaman sıkıntına ragmen buyuk ordular cıkardın ve kullanmamız ıcın bızım elımıze verdın. -Kendın kullanabılsan emınım daha guzel ısler yapacaktı ordular ama... :)- Herseye ragmen emınımkı burada da guzel bır ordu cıkaracaksın. Yolda olan ordunun rakıbıne vurmasını merakla beklıyor olacagım. Wow yolunda basarılar kardesım...

bager27
18-01-2010, 12:59
benım ordunun gecıkme nedeni kahraman kıslasının olmayısı koye destek yollamıs.kahramanın cekılıp tekrar yollanması suresınde kaybedılmıs bır zaman var su an benım saldırmaa 40 saat kadar var ....

bu forumda wow oyuncularının içinde en çok mesaj yazan okk. ve takip ediyorum yazdıklarının altı astarı yok. bence ışık'ın bir an önce wow'u kurmasını istemelisn zira diğer birlikler. senin bu sağ gösterip sol vurma olayından sonra. sana wow kurdutmazlar:D

OKK
18-01-2010, 13:18
bu forumda wow oyuncularının içinde en çok mesaj yazan okk. ve takip ediyorum yazdıklarının altı astarı yok. bence ışık'ın bir an önce wow'u kurmasını istemelisn zira diğer birlikler. senin bu sağ gösterip sol vurma olayından sonra. sana wow kurdutmazlar:D

kimseye sag gosterip sol vurmadık.hısonıc e cıkalı cok oldu orduları onlar bıle anca yetıstı...bıze 104 saat uzaktan gelen orduları unuttunuz sanırım ....sızlere en yakınımız 45 saat ...benımkıde nıtekım 66 saat cıvarı ıdı ....suan 40 saat kadar kaldı demekkı kahraman harıcı zaman kabetmeık

rider
18-01-2010, 13:26
Herkese gecmiş olsun

okk wowuna buyuk hevesle ordularını gonderenler bu sefer ordularına kıyamamıs malesef herkesin ordusu kıymeye binmiş demek ki ama artık yapılacak bişi kalmamıs kıymetli orduları elinde patlamıs oldu artık

OKK
18-01-2010, 13:40
Herkese gecmiş olsun

okk wowuna buyuk hevesle ordularını gonderenler bu sefer ordularına kıyamamıs malesef herkesin ordusu kıymeye binmiş demek ki ama artık yapılacak bişi kalmamıs kıymetli orduları elinde patlamıs oldu artık

daha oyun bıtmedı benım halen en buyuk adayım hsln ve bız...bakalım son saatlerde ne olacak

the best
18-01-2010, 13:54
heroeslere neden güveniyorsunuz kardeşim adamlar ellerinden geleni yaptılar yoksa şu anda oyun bitmişti avcı ne yaptı siz onu söyleyin..
ışık seviye 99 iken
heros seviye 97 iken
sizler eğer avcı (seviye73)ne yaptı diye soruyosanız...gerçekten çok acemisiniz.
Arkadaşım wow ortak olan siz siniz ordu yollamıyorsun yollasanız bile 1 seviye alıyor...en büyük rakibiniz wow kurmasına 3 seviye kalmışken bile saldırı çıkarmıyorsunuz sonrada avcı ne yaptı diye soruyosun...

Ben söyliyim ne yaptığını....seyretti...baktı heroslar ra günlerce ordularından bahseden istediğini yıkan heroslara....
Hatayı orada yaptı zaten...

boran123456
18-01-2010, 13:55
valla herolara söylüyorum o kadar saat bekledik ordu var dediniz 6 ordu gittiniz yanlış anlamayın ama hiç bi işe yaramadı ordularınız .. şimdi bu server biterse ne olcak peki oturuğ aşağı ağlayalımmı biz napalım ? sizden umudumuz var idi siz naptınız boşa çıkardınız .. vallaha helal :)

otto
18-01-2010, 14:11

selam jes
avcı fos demişsin ama avcının fos olup olmadığının birlik saldırı puanından öğrene bilirsin...
1. HERO£S (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3425)[/URL] (http://www.travian.ws/analyser.pl?s=tr17&aid=3425) 58 137421 7970412 2. ALBAYRAK (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3756) (http://www.travian.ws/analyser.pl?s=tr17&aid=3756) 58 83264 4829330 3. AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7317)[URL="http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=tr&server=s17.travian.com.tr&alliance=id:7317&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on"] (http://www.travian.ws/analyser.pl?s=tr17&aid=7317) 55 86424 4753347AVCI BİRLİĞİ OLARAK BU SÜREÇTE EN ÖNDE GİDEN WOW KÖYÜNE SALDIRMIYACAMIZI DAHA ÖNCE FORUMDA BEYAN ETTİM...
SEVİYESİ 73 OLAN BİRLİK GİDECEK WOW KURANI YIKACAK...!!!DİĞERLERİ DE FORUMDA HELAL AVCI YAZACAK...YOKK BİR KERE OLUR OOOO İŞŞ
NEDEN SORMUYOSUNUZ.HEROS BİRLİĞİNE RAKİBİNZLE ARANIZDA 2 SEVİYE VARKEN BİLE SADECE TOROS SU YOLLAMIŞLAR....NİYE BAŞKASI YIKSIN BİZE NE MANTIĞI YÜRÜTÜLMÜŞ...
HAA ORDUNUZ YOKTU..SÖYLESEYDİNİZ.BİZDE FAZLASI İLE VARDI...AMA FORUMDA GAYET NET YAZIYODUNUZ ŞÖYLE ORDU VAR BÖYLE ORDU VAR GİRDİMİ WOW A -10 DÜŞÜRÜRÜZ...
NEREDE O ORDULAR...YOK DEĞİL Mİ? HEPSİ KOLPAYDI...
KAOS BU WOW U KURSADA KURAMASADA AZİMLERİNDEN RAKİPLERİN ZAAFLARINI İYİ BİLMEMLERİNDEN DOLAYI KUTLARIM KENDİLERİNİ

tonmus
18-01-2010, 14:12
bir seviye düştü hani rapor

bonzi
18-01-2010, 14:13

geliyor az bekleyin pls;)

bonzi
18-01-2010, 14:14
selam jes
avcı fos demişsin ama avcının fos olup olmadığının birlik saldırı puanından öğrene bilirsin...
1. HERO£S (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3425) 58 137421 7970412 2. ALBAYRAK (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3756) 58 83264 4829330 3. AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7317) 55 86424 4753347AVCI BİRLİĞİ OLARAK BU SÜREÇTE EN ÖNDE GİDEN WOW KÖYÜNE SALDIRMIYACAMIZI DAHA ÖNCE FORUMDA BEYAN ETTİM...
SEVİYESİ 73 OLAN BİRLİK GİDECEK WOW KURANI YIKACAK...!!!DİĞERLERİ DE FORUMDA HELAL AVCI YAZACAK...YOKK BİR KERE OLUR OOOO İŞŞ
NEDEN SORMUYOSUNUZ.HEROS BİRLİĞİNE RAKİBİNZLE ARANIZDA 2 SEVİYE VARKEN BİLE SADECE TOROS SU YOLLAMIŞLAR....NİYE BAŞKASI YIKSIN BİZE NE MANTIĞI YÜRÜTÜLMÜŞ...
HAA ORDUNUZ YOKTU..SÖYLESEYDİNİZ.BİZDE FAZLASI İLE VARDI...AMA FORUMDA GAYET NET YAZIYODUNUZ ŞÖYLE ORDU VAR BÖYLE ORDU VAR GİRDİMİ WOW A -10 DÜŞÜRÜRÜZ...
NEREDE O ORDULAR...YOK DEĞİL Mİ? HEPSİ KOLPAYDI...
KAOS BU WOW U KURSADA KURAMASADA AZİMLERİNDEN RAKİPLERİN ZAAFLARINI İYİ BİLMEMLERİNDEN DOLAYI KUTLARIM KENDİLERİNİ

Kutlamaları erteleyin murat abi. Küçücük bir yol açıldı hayırlı olsun server a;)

bonzi
18-01-2010, 14:16

Rapor

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=8049003315a

M_şahin
18-01-2010, 14:20
Rapor

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=8049003315a

Bonzi koymasaydın ağbiciğim biraz daha bekleseydin daha heyecanlı olurdu:D... dediğim gibi oldu evet sanırım şimdi okk yetişir gerçekten yolda ise orduları..

M_şahin
18-01-2010, 14:24
Ha bu arada bakın albayrak yolu da açtı yani sur sıfır oldu..duyurular ilgililere..

bonzi
18-01-2010, 14:24
Bonzi koymasaydın ağbiciğim biraz daha bekleseydin daha heyecanlı olurdu:D... dediğim gibi oldu evet sanırım şimdi okk yetişir gerçekten yolda ise orduları..

Yok henüz deil. Ama sur gitti. Bu dakkadan sonra içerisi biraz zayıf. Aslında tam zamanıydı acaba sur mu basacaklar yoksa seviyemi ne dersin abi?

M_şahin
18-01-2010, 14:28
Yok henüz deil. Ama sur gitti. Bu dakkadan sonra içerisi biraz zayıf. Aslında tam zamanıydı acaba sur mu basacaklar yoksa seviyemi ne dersin abi?

Surun yıkılması savunmayı yanılmıyorsam %70.84 arası etkiliyor..ben wow cu olsam sur basardım çünkü savunma sur olmazsa heba olur gider..az değil bir sürü emek var orada..o kadar asker esaslı 4 saldırıya daha karşı koyamaz sur olmazsa ben hemen dereceyi iptal eder sur basardım...

gogora
18-01-2010, 14:31
tabiki seviye basacaklar hala en önde olan onlar ve saldırıların hala yetişmme durumu var

Jes
18-01-2010, 14:33
son dakika golu bu :) sansa bak, bahisleri yatiracak neredeyse. hakem maci uzatacak sanirim. ben tursulari cikariim en iyisi :)

gulsuyucarsina giden ordu yok mudur?? aradan siyrilacak yoksa. arti mavigecee ye gidenler cakildi sanirim.

M_şahin
18-01-2010, 14:40
tabiki seviye basacaklar hala en önde olan onlar ve saldırıların hala yetişmme durumu var

hangi saldırıların kardeş?gnrl nin kilerin mi??

rider
18-01-2010, 14:40
son dakika golu bu :) sansa bak, bahisleri yatiracak neredeyse. hakem maci uzatacak sanirim. ben tursulari cikariim en iyisi :)

gulsuyucarsina giden ordu yok mudur?? aradan siyrilacak yoksa. arti mavigecee ye gidenler cakildi sanirim.

bahisler coktan yattı artık ısık wowa 90 ların altı gorundu bu seviye kaybı onlara cok pahalıya patlayacak

M_şahin
18-01-2010, 14:49
bahisler coktan yattı artık ısık wowa 90 ların altı gorundu bu seviye kaybı onlara cok pahalıya patlayacak

yok o kadar olmaz çünkü saldırı yetişmezse yapabilirler de...ama saldırı yetişirse 90 larda kalamayabilirler suru onarmazlarsa...

rider
18-01-2010, 14:51

sanslarını deneyecekler tabi ama bu arada yolda olan saldırılar sonucu savunmalarıın buyuk kısmını kaybedeceklerdir suru basmazlarsa ve tabi seviyeleride cok dusecektir

rider
18-01-2010, 14:54
yok o kadar olmaz çünkü saldırı yetişmezse yapabilirler de...ama saldırı yetişirse 90 larda kalamayabilirler suru onarmazlarsa...

sura basmayacaklardır seviyede sanslarını deneyeceklerdir muhtemelen bu kadar yaklasmısken surla vakit kaybetmek istemeyeceklerdir bi umutla seviyeye devam edeceklerdir

M_şahin
18-01-2010, 14:57
sura basmayacaklardır seviyede sanslarını deneyeceklerdir muhtemelen bu kadar yaklasmısken surla vakit kaybetmek istemeyeceklerdir bi umutla seviyeye devam edeceklerdir

bu da yetişen ilk saldırıda hüsran demek olur çünkü bundan sonrakiler küçük ordular olmazlar..

bonzi
18-01-2010, 14:59
sanslarını deneyecekler tabi ama bu arada yolda olan saldırılar sonucu savunmalarıın buyuk kısmını kaybedeceklerdir suru basmazlarsa ve tabi seviyeleride cok dusecektir

Savunma fazla kaybetmeyecekler ama sur olmaması onları biraz yoracak. Burada kritik bir karar vermeleri gerekiyor. Sabır diliyorum...

OKK
18-01-2010, 15:01
bu da yetişen ilk saldırıda hüsran demek olur çünkü bundan sonrakiler küçük ordular olmazlar..

biri gulsuyunu soruyorsanırım...rakıp degiller bizim için bizim içi kaos harici kim kurarsa kursun.hainlerle işbirligi yaparlarken bu gunlerin tohumlarını ektiler...benım ordu yetısırse hesap etsınler kac sevıye alır 8650 mancınıkyuzde 20 bonus yuzde 20 de kahraman yuzde 10 plus...ynında da asker var kocbasıda ....bakalım ne olacak....

benım adayım hsln ve genareldir halen

BuZuL
18-01-2010, 15:11
biri gulsuyunu soruyorsanırım...rakıp degiller bizim için bizim içi kaos harici kim kurarsa kursun.hainlerle işbirligi yaparlarken bu gunlerin tohumlarını ektiler...benım ordu yetısırse hesap etsınler kac sevıye alır 8650 mancınıkyuzde 20 bonus yuzde 20 de kahraman yuzde 10 plus...ynında da asker var kocbasıda ....bakalım ne olacak....

usta sen ne kadar ağlıyosun yaa ne haini ne iş birliği zamanında ne ekersen onu biçersin seni eze eze yıkmadılarmı yıkdılar daha ne konusuyosun bi wow sahibinin bu kadar ağladığını ilk defa görüyorum yok sukadar askerler sunu yaparım fln gel yap usta server bilio seni daha ne anlatmaya calısıosun ben onu anlamıs değilim

aybars43
18-01-2010, 15:13

kaos sana ne yanlış yaptı. kendi içinizden darbe yediniz suçlusu kaos mu oldu.

sucukluyumurta
18-01-2010, 15:14

yaa sen ne kadar boş konuşur oldun ya hain hain deyip duruyorsun.ne haini?arkadaşım sen wowları birleştirelim derken hain olmuyordun.Geldin günlerce yazdın birleşelim diye??.Senin elin ayağın farklı oynuyo.Sen fazla konuşma istersen.oyun için düşme bu kadar.Konuşuyorsun tutarlı konuş.Burda da beni deli etme!!Elinden gelenide ardına koyma wow orda.Bugünün yarınıda var unutma.. Gitmişsin heroes e ayrı albaraka ayrı konuşmuşsun oyunu oynluktan çıkardın hala sağa sola laf atar oldun.

özgür1907
18-01-2010, 15:20

benim bildiğim en son gulsuyucarşıya 400 civarı saldırı vardı,aradan pek sıyrılacak gibi görünmüyor:mad:

aybars43
18-01-2010, 15:23
yaa sen ne kadar boş konuşur oldun ya hain hain deyip duruyorsun.ne haini?arkadaşım sen wowları birleştirelim derken hain olmuyordun.Geldin günlerce yazdın birleşelim diye??.Senin elin ayağın farklı oynuyo.Sen fazla konuşma istersen.oyun için düşme bu kadar.Konuşuyorsun tutarlı konuş.Burda da beni deli etme!!Elinden gelenide ardına koyma wow orda.Bugünün yarınıda var unutma.. Gitmişsin heroes e ayrı albaraka ayrı konuşmuşsun oyunu oynluktan çıkardın hala sağa sola laf atar oldun.

sonuna kadar katılıyorum ufuk sana. okk nin forum a yazdıkalrına cvp vermeyelim dostum. kendi kendine konuşsun bırakın...

sucukluyumurta
18-01-2010, 15:24
sonuna kadar katılıyorum ufuk sana. okk nin forum a yazdıkalrına cvp vermeyelim dostum. kendi kendine konuşsun bırakın...

yaa oyun için dinden imandan çıkartacaklar adamı.

BuZuL
18-01-2010, 15:26

ben cokdan cıkdım ufuk

M_şahin
18-01-2010, 15:30
ben cokdan cıkdım ufuk

sakın ha kardeş boş işler için dinden imandan çıkma lafı iyi olmadı..boş verin yahu..ne güzel birbirimize yazıyoruz şurda:D..ben sizin yerinizde olsam en az iki seviye basardım suru çünkü yanlış hatırlamıyorsam %5 savunma bonusu demektir...

OKK
18-01-2010, 15:30
yaa sen ne kadar boş konuşur oldun ya hain hain deyip duruyorsun.ne haini?arkadaşım sen wowları birleştirelim derken hain olmuyordun.Senin elin ayağın farklı oynuyo.Sen fazla konuşma istersen.oyun için düşme bu kadar.Konuşuyorsun tutarlı konuş.Burda da beni deli etme!!Elinden gelenide ardına koyma wow orda.Bugünü yarınıda var unutma.bnm kahraman yüzde 20 plusım var hemde onlarca var bundan.Gitmişsin heroes e ayrı albaraka ayrı konuşmuşsun oyunu oynluktan çıkardın hala sağa sola laf atar oldun.

ben bırleselım ortak davaranalım dedım hatta 3 kaos u bır araya getırelım dedım...dıger bırlıkere de aynı seyı soyledım.benım stratejıme gore gerekenı yaptım. bızım wow uzak dedım size hatta 2 tavsan yapalı bırı asıl olsun bızımkı asıl olsun sızde bırını secın dedım...bunların nesı yanlıs.mermi ve kibini konusuyoruz halen....avcı ıle msn de anlasmadınızmı generale gıdıyoruz dıye sonra ne oldu hainler bize avcı bıze siz avcıya....bunun nesi adil...nesi aglamak...cog aglıyorsun yıyorsun neden rakamlarla konusamıyorsunuz.bıze 250 den cok saldırı var dedık...aglıyor dedınız 3 hafta savunma birincisi olduk.bizi kaos mu savundu tahıllmı attınız yoksa defnasmı...sadece forumda aglıyonuz dedınız...avcıya gıttıgınızde bazılarınız pişkin pişkin gulerek ...savasta hersey mubahtır demedimi???

bize saldırmadıgınızı soyledınız sayfa 133 te tonla kaos saldırısı var...raporları ınceleyın.arkadaslar burda dusundugunu soyliyen sadece benım arkadan iş cevirende sizsiniz..ufuk sana soruyorum merminin boyle bir hainlik yapacagını bılıyormuydun yoksa bılmıyormuydun...sana haberı gelmısmıydı gelmemısmıydı...azcık mert olun.

bakın biz general ailesini yıkan sey içimizdeki hainler oldu wow da sıfırı gormemız degıl.bir wow da sıfır gorduk birine gosterdik.

ve hsln harıcı tum wowlara saldır cıktıgımızı soyledım.bastan berı benım en avantajlı gordugum hsln ve bızız demedımmı...burda nerde aglama var ....bence aglayan sızsınız.bakın nasılda ses geldı.hemde 3 agızdan bırden...bu bır oyun kımsenın kımsden korktugu yok....daha oncekı sayfalara bakın wow saldırları haberlerıne ...gelenlerı en ıyı sekılde agırlarız gıbı yanıtlar vardı wow sahıplerınden sizden neden boyle birsey gelmedı...korktunuzmu demıyorum...ama biraz tırstınız galıba....

aybars43
18-01-2010, 15:33

sakin olun dostum. biz kendimizi biliyoruz. kimsenin tahriklerine kapılmayacak kadar da aklımız var şükür...

sucukluyumurta
18-01-2010, 15:38
ben bırleselım ortak davaranalım dedım hatta 3 kaos u bır araya getırelım dedım...dıger bırlıkere de aynı seyı soyledım.benım stratejıme gore gerekenı yaptım. bızım wow uzak dedım size hatta 2 tavsan yapalı bırı asıl olsun bızımkı asıl olsun sızde bırını secın dedım...bunların nesı yanlıs.mermi ve kibini konusuyoruz halen....avcı ıle msn de anlasmadınızmı generale gıdıyoruz dıye sonra ne oldu hainler bize avcı bıze siz avcıya....bunun nesi adil...nesi aglamak...cog aglıyorsun yıyorsun neden rakamlarla konusamıyorsunuz.bıze 250 den cok saldırı var dedık...aglıyor dedınız 3 hafta savunma birincisi olduk.bizi kaos mu savundu tahıllmı attınız yoksa defnasmı...sadece forumda aglıyonuz dedınız...avcıya gıttıgınızde bazılarınız pişkin pişkin gulerek ...savasta hersey mubahtır demedimi???

bize saldırmadıgınızı soyledınız sayfa 133 te tonla kaos saldırısı var...raporları ınceleyın.arkadaslar burda dusundugunu soyliyen sadece benım arkadan iş cevirende sizsiniz..ufuk sana soruyorum merminin boyle bir hainlik yapacagını bılıyormuydun yoksa bılmıyormuydun...sana haberı gelmısmıydı gelmemısmıydı...azcık mert olun.

bakın biz general ailesini yıkan sey içimizdeki hainler oldu wow da sıfırı gormemız degıl.bir wow da sıfır gorduk birine gosterdik.

ve hsln harıcı tum wowlara saldır cıktıgımızı soyledım.bastan berı benım en avantajlı gordugum hsln ve bızız demedımmı...burda nerde aglama var ....bence aglayan sızsınız.bakın nasılda ses geldı.hemde 3 agızdan bırden...bu bır oyun kımsenın kımsden korktugu yok....daha oncekı sayfalara bakın wow saldırları haberlerıne ...gelenlerı en ıyı sekılde agırlarız gıbı yanıtlar vardı wow sahıplerınden sizden neden boyle birsey gelmedı...korktunuzmu demıyorum...ama biraz tırstınız galıba....

o AVCI ya saldıran bnm ekibimden bile değildi saldırıya 11 saat kala öğrendim. mermi nin gireceğini tabiiki biliyordum.MERMİ nin gireceğini sizden başka tüm server biliyordu boşa laf yapma.isim değişkliğine gelince generals kimseye sorulmadan birleşmelerden çıkılır.++ üvey evlat muamelesi görür. albayrakla savaşılır. ki hala niye savaşıldığını anlamış değilim. ana kaos tan 2 kişi karlmalone ile zıpır 13 albayrak merkezi alır.1 ay sonra bakmışsın birleşmeler iptal edilmiş. vay anamm vay neler dönmüş.generals diye bi oluşum çıkmış WOW zamanı gelmiş hadi birleşelim. yapma yaa ne ala memleket.Eğer ben isteseydim mermi nin arkasınada ordu takardım sen merak etme.Ama merminin kişisel sorunuydu.Ne tırsıcam snden. senden korkan senin gibi olsun biz 50 saldırı alıpta resminin çekip yapıştırmıyoruz buraya.Geç sen bu işleri.Öyle rusça ağza alınmayacak küfürlerde yazmıyoruz profile sen fazla konuşma boşver.

BuZuL
18-01-2010, 15:41
o AVCI ya saldıran bnm ekibimden bile değildi saldırıya 11 saat kala öğrendim. mermi nin gireceğini tabiiki biliyordum.MERMİ nin gireceğini sizden başka tüm server biliyordu boşa laf yapma.isim değişkliğine gelince generals kimseye sorulmadan birleşmelerden çıkılır.++ üvey evalat muamelesi görür albayrakla savaşılır ki hala niye savaşıldığını anlamış değilim. ana kaos tan 2 kişi karlmalone ile zıpır 13 albayrak merkezi alır.1 ay sonra bakmışsın birleşmeler iptal edilmiş vay anamm vay neler dönmüş.generals diye bi oluşum çıkmış WOW zamanı gelmiş hadi birleşelim yapma yaa ne ala memleket.Eğer ben isteseydim mermi nin arkasınada ordu takardım sen merak etme.Ama merminin kişisel sorunuydu.Ne tırsıcam snden senden korkan senin gibi olsun biz 50 saldırı alıpta resminin çekip yapıştırmıyoruz buraya.Geç sen bu işleri.Öyle rusça ağza alınmayacak küfürlerde yazmıyoruz profile sen fazla konuşma boşver.

daha ekliyelimmi buna yetermi

OKK
18-01-2010, 15:45
o AVCI ya saldıran bnm ekibimden bile değildi saldırıya 11 saat kala öğrendim. mermi nin gireceğini tabiiki biliyordum.MERMİ nin gireceğini sizden başka tüm server biliyordu boşa laf yapma.isim değişkliğine gelince generals kimseye sorulmadan birleşmelerden çıkılır.++ üvey evalat muamelesi görür albayrakla savaşılır ki hala niye savaşıldığını anlamış değilim. ana kaos tan 2 kişi karlmalone ile zıpır 13 albayrak merkezi alır.1 ay sonra bakmışsın birleşmeler iptal edilmiş vay anamm vay neler dönmüş.generals diye bi oluşum çıkmış WOW zamanı gelmiş hadi birleşelim yapma yaa ne ala memleket.Eğer ben isteseydim mermi nin arkasınada ordu takardım sen merak etme.Ama merminin kişisel sorunuydu.Ne tırsıcam snden senden korkan senin gibi olsun biz 50 saldırı alıpta resminin çekip yapıştırmıyoruz buraya.Geç sen bu işleri.Öyle rusça ağza alınmayacak küfürlerde yazmıyoruz profile sen fazla konuşma boşver.

somut bırseyler goster sole olmus bole olmus dıyorsun....rakam ver rakamları konustur ben konusturuyorum egerkı haklı olsanız zaten sız kımseyı konusturmazsınız.
her fırsatta korkak dıyorsun yada benzeri seyler.şimdi aynaya bak aglıyorsunuz işte sümügünüz salyanız akıyor....wow u kur yada kurma kolay olmuyacak dememmı seni tırstırıyor....hatırlatırım aynı mermı ıle bende aynı bırlıkteyım s4 te senınle oldug gıbı ama sırf mermı hesabı var dıye bırlıgıme ıhanetmı ettım...saldırdımmı ben emrenın hesaba...yada bırlıkten attırrdımmı yada attımmı....kişisel hesaplar kişisel gorulur...merminin hesabıda sizinkide kişisel degildi....dakıkasına kadar bılmıyorsuysan saldırların mıktaırnı bılmıyorduysan sizin gibi olayım

sucukluyumurta
18-01-2010, 15:52
yaa wow senin kişisel malınmı?birliğin malı şu an oradaki tüm generals leri temsil ediyor adam dalacam dedi daldı.heralde biliyorum girecek orduyu.Hepsi kişiseldi git ona sor koskoca adam beni mi dinleyecek.Somut örnek ne istiyorsun söyleyeyim.Ben avcı ile görüşünce suç oluyoda sen heroes ile wow paylaşıncamı suç oluyo.albayrak başkanınla telde konuşuncamı suç olmuyor.dostum sen wowuna bak.oyununa bak ben sana olayları söyledim.o birlikteki hala oynayan yönetici olan arkadaşlarım var bırakanlarda dahil.vardır gelir yıkarsın 20 saate yetişirsin bizim wowa sonra tekrardan başlarız.

death43
18-01-2010, 15:55
beyler Suanlık Isık 1 seviye düştü Heroes Mutlu sona yaklasacak Gibi

aybars43
18-01-2010, 15:58
beyler Suanlık Isık 1 seviye düştü Heroes Mutlu sona yaklasacak Gibi

dediğin gibi şu anlık:)

OKK
18-01-2010, 15:59
daha ekliyelimmi buna yetermi
kufur yzdım uarı aldım mesaj okunmadan 6 dakıka sonrada ceza yedım.uretımlerım yarıya dustu...herseyın 19 20 lerı gıttı...pekı mh nın yazısını okumadan nasıl oluyor bu...
mesajın sıze olmadıgı bellı degılmıydı. mesajın içerigi de muhatabını gostermıyormuydu...rusca olması herkesın okumamaıs ıcındı....muhatapları sureklı profılımı okurlar cunku...bir anlık sınırle yazdım cezamıda cektım....

mesajın ıcerıgını merak edenler olursa sorsun soylıyeyım...ruscasınıda yazabılırım.halende soyluyorum o mesajın muhatabı sız degıldınız

OKK
18-01-2010, 16:11
yaa wow senin kişisel malınmı?birliğin malı şu an oradaki tüm generals leri temsil ediyor adam dalacam dedi daldı.heralde biliyorum girecek orduyu.Hepsi kişiseldi git ona sor koskoca adam beni mi dinleyecek.Somut örnek ne istiyorsun söyleyeyim.Ben avcı ile görüşünce suç oluyoda sen heroes ile wow paylaşıncamı suç oluyo.albayrak başkanınla telde konuşuncamı suç olmuyor.dostum sen wowuna bak.oyununa bak ben sana olayları söyledim.o birlikteki hala oynayan yönetici olan arkadaşlarım var bırakanlarda dahil.vardır gelir yıkarsın 20 saate yetişirsin bizim wowa sonra tekrardan başlarız.

soralım servera avcı le gorusmenızmı suc yoksa bırlıkte okk ye gıdıyoruz deyıp orduları avcıya cıkarmanızmı ayrıca yan tarafta okk yazıyor yanı forum hesabı benım.birligimin dusuncelerınıde yansıttıgım zamanlar olur kendı dusuncelerımıde.sizin onlarla ve digerleri ile ortak tutumunuz kimin satıcı kimin durust oynadıgını gosterıyor.ben aklıma gelenı dusundugumu soyluyorum.ne altında baska sey yatıyor nede yalan...soyledıgım herseyde su ana kadar dogru soyledım....raporlar rakamlar ısteyene msn yada mesaj kayıtları...hersey var...bizzat sahitleri bile var...

ben wow paylasssam ne paylasmasam ne herkese 2-3 ordu cıktıgımı yazmadımmı...yazdım bunu soylerken albayrak harıcı dedımmı dedım....egerkı onlarda 95 cıvarına yaklasssın onlarada yolluyacagımı zaten soyluyorum...mert olun dostum cirkeflik yapmayın.siz işinize geleni işininize geldiği sekilde anlamaya devam edin.herkes sizin ne oldugunuzu biliyor.hicret yolu olmasa idi birleşme işleirde daha beni cok oyalardınız ki biz heroesla birleşmek yerine daha oncekı ortak mazi felan diyerek sizden haber bekledik.ne kadar beklemiştik hatırlıyormusun ....konusuyoruz yada konusacagız gibilerden oyalamalar ile...he turlu konusmamnın sansursuz full kaydı mevcut isteyene oyundan mesajları isteyene msn dokumanlarını yolluyabılırım.
sizdende abi dedigim insanlar var konustugum hatta dostum dedıgım.diğer serverlarda dost edındıgım kişiler var

ama su an sizlere sesleiyorum onlara degil

mert olun...

Hicretyolu
18-01-2010, 16:33

Benım adayım hsln ve genareldir halen

benim adayım da ışık . Ne hsln ne avcı ne hereos ne tr nede gnrls

dostum komik adamsın yaw :d:d

Surkan
18-01-2010, 16:36
soralım servera avcı le gorusmenızmı suc yoksa bırlıkte okk ye gıdıyoruz deyıp orduları avcıya cıkarmanızmı ayrıca yan tarafta okk yazıyor yanı forum hesabı benım.birligimin dusuncelerınıde yansıttıgım zamanlar olur kendı dusuncelerımıde.sizin onlarla ve digerleri ile ortak tutumunuz kimin satıcı kimin durust oynadıgını gosterıyor.ben aklıma gelenı dusundugumu soyluyorum.ne altında baska sey yatıyor nede yalan...soyledıgım herseyde su ana kadar dogru soyledım....raporlar rakamlar ısteyene msn yada mesaj kayıtları...hersey var...bizzat sahitleri bile var...

ben wow paylasssam ne paylasmasam ne herkese 2-3 ordu cıktıgımı yazmadımmı...yazdım bunu soylerken albayrak harıcı dedımmı dedım....egerkı onlarda 95 cıvarına yaklasssın onlarada yolluyacagımı zaten soyluyorum...mert olun dostum cirkeflik yapmayın.siz işinize geleni işininize geldiği sekilde anlamaya devam edin.herkes sizin ne oldugunuzu biliyor.hicret yolu olmasa idi birleşme işleirde daha beni cok oyalardınız ki biz heroesla birleşmek yerine daha oncekı ortak mazi felan diyerek sizden haber bekledik.ne kadar beklemiştik hatırlıyormusun ....konusuyoruz yada konusacagız gibilerden oyalamalar ile...he turlu konusmamnın sansursuz full kaydı mevcut isteyene oyundan mesajları isteyene msn dokumanlarını yolluyabılırım.
sizdende abi dedigim insanlar var konustugum hatta dostum dedıgım.diğer serverlarda dost edındıgım kişiler var

ama su an sizlere sesleiyorum onlara degil

mert olun...

OKK kızmıs :))) anlasılan ne dıyım kızına degıl kızdırına bakacaksın.. eger onlarda bu sekılde kanıtlıyabıleceklerse sozlerının hala arkasındalarmı acaba ? cenelerı dustu yıne oyunu kazanacaklarını sandılar galıba :))) daha beklıyecekler daha goreceklerı cok sey var.... Nasrettın hoca ne demıs essege ters bındım benım ıstedıgım yone degıl kendı ıstedıgı yone gıdıyor demıs :)) sız bu gıdısle cok sey ıstersenız cok sey kanıtlarsınız ama sunu unutmayın sankı essege ters bındınız :D

M_şahin
18-01-2010, 16:40
benim adayım da ışık . Ne hsln ne avcı ne hereos ne tr nede gnrls

dostum komik adamsın yaw :d:d

benim adayım da maximus...:D

rider
18-01-2010, 17:44

20 saatte bitmeyeceği kesinde bastan nereleden baslayacagınız onnemli cıkan saldırılara bakılırsa heros gucunu kaybetmiş durumda serverda asker bir avcılarda birde generals birliklerinde varmıs gibi duruyor

ama ısıgı yıkmayıpta işi diğer birliklere bırakmak herosların stratejisi de olabilir sonucta arkadan gelen iki wow da onların ama malesef onlarda ısık gibi inecekler albayrak wow ilk sıraya oturacak gibi duruyor serverda

bakalım izlemeye devam

boran123456
18-01-2010, 18:46
adayım heroes ve tr ' dir ve alıcaklar :)

Çaykaralı
18-01-2010, 19:00
adayım heroes ve tr ' dir ve alıcaklar :)

zor be dostum ;)

safa_tepe
18-01-2010, 20:23
zor be dostum ;)
gulsuyunu ve mavigeceyi indiriler akabinden albyrk potada olur oda inerse anti birliği aradan sıyrılır ve wowu kurar ıskı bu gece 24,00 gibi 99 olur ama mutlaka inecektir 2900 kişi var seyretmiyorya illa bi giden vardır ..

Çaykaralı
18-01-2010, 20:27
gulsuyunu ve mavigeceyi indiriler akabinden albyrk potada olur oda inerse anti birliği aradan sıyrılır ve wowu kurar ıskı bu gece 24,00 gibi 99 olur ama mutlaka inecektir 2900 kişi var seyretmiyorya illa bi giden vardır ..

benim tahminim de o yönde ama belli olmaz yine de...

bonzi
18-01-2010, 20:32

İite bu bilinmezler ve şüphecilikler buradaki forum sakilerinin en rahatsız olduğu konular oldu. Hatta hafif bel altı feykler dahi yapıldı. Kim kime gidiyor kim kime vuracak yeri deil elbet burası ortak bir kulis. Aslında daha çok tanışma kaynaşma maksatlı iyi bir düşünce olsa da bu şekle bürünebiliyor. Sonuçta askerler konuşuyor diyenlerin hakkı var elbet. KAOS WOW müthiş bir savunma şov yaptı iki kez 100 tıklayarak yüreğimizi ağzımıza getirdi. Bir önceki turdan kat be kat heyecanlı gittiği kesin. Umarım turun esas adamları keyif alıyordur. Bu bir oyun sonuçta ve istemesekte olmayacak işler başımıza geliyor.

Hepimize geçmiş olsun diyorum iyi olan kazansın...

( IŞIK tebrik ederim server a iyi heyecan yaşatıyorsun )

x10
18-01-2010, 20:37
savunmamızı hafife alanlar nerdesiniz buyurun:)

Biz savunmayı asla hafife almadık çıkamdan öncede söyledik seviye alamzsak tebrik ederiz seviye alırsakta tebrik bekleriz diye...

safa_tepe
18-01-2010, 20:43
Biz savunmayı asla hafife almadık çıkamdan öncede söyledik seviye alamzsak tebrik ederiz seviye alırsakta tebrik bekleriz diye...
daha cok ordular görecez cok güzel savunmalar görecegiz kardeşim..bu servewr bitmez daha ..

x10
18-01-2010, 20:43
:eek: woww! server eger bu gece biterse x10 a ve HERO£S birligine kapak olur bu mesaj :)

sana kapağı gösteririmde terbiyem müsait değil...

x10
18-01-2010, 20:45
selamlar

HERO£S İLE ŞAKA OLMAZ...
inandık ...
inanmıyacaksınnnnnnn

Evet İSTEDİĞİMİZ ZAMAN İSTEDİĞİMİZ YERE GİRDİK... çıkamadaığımız tek yerde IŞIK wow dur savunma için tebrikler.
YAzdıkların sadece seni bağlar bugune kadar HEROES birliklerinin neler yaptıgını anlatmama gerek yok. YAzılar biraz ağır olmuş...

x10
18-01-2010, 20:53
daha cok ordular görecez cok güzel savunmalar görecegiz kardeşim..bu servewr bitmez daha ..

bu serverin içi kokuşmuş ya şu forumda yazılanları okuyunca midem bulandı. Uzasa ne olur uzamasa ne olur herkes son dakika karakterini ortaya koymuş herkes yalan dolan peşinde...

x10
18-01-2010, 20:55
sizlere bir soru ısık wow dan 2 sevıye alan kımdı pendıklee kimin ekıbınde???? ne kadar ordu ne kadar sevıye alıyor bılıyordunuz...heroes gurubuna da sormus oluyorum o ordular ıs yapmıyacaktı bunu farketmedınızmı....halende soyluyorum bızım ordular yolda hemde tum wow lara hsln harıc

Birleşin ozaman albayrak wow öncesi her birliğe yaptıgınız birleşim teklifinizi şimdi yenileyin ama Albayrak sizi dinlemeyecek kadar asildir buna eminim...

otto
18-01-2010, 20:58
Elin şeyiyle biyerlere girme o zaman biz çıkıyoruz dedik çıktık ordularda iyidir kötüdğr yoruma açıktır ama sen bişze niye güveniyosunki??? kendi işini kendin beceremiyomusun. evet İSTEDİĞİMİZ ZAMAN İSTEDİĞİMİZ YERE GİRDİK... çıkamadaığımız tek yerde IŞIK wow dur savunma için tebrikler. ulema kesilmeyi biliyosunuz ama icraata gelince sırf çene...
hopp!!!yavaşş
terbiye sınırlarını zorlamayalım ellin şeyi falan herkeste var o şey ama kullanabilene
kullanamıyosan sus ki efendi bilelim...
biliyorsan konuş adam sansınlar
bilmiyosan sus efendi sansınlar
siz dediniz söyle olacak böyle ordu girecek saat verdiniz...
bizde peki görelim dedik..
okk yıkarken 3 kere biz kimseyi beklemdik baktık 97 ler gittik 17 seviye aldık..bizden sonra girip 0 layanlar bizden çok konuştu...
yani x10 sadece şaşıyorum
princ1k kitleyen ekip önünde 2 seviye kalmış wowdan 1 seviye alabiliyor sonrada istedimiz zaman gireriz alırız diyor...
YAAA O YAZI KALDIR ALTINDAN YADA YAZDĞIN YAZININ GEREĞİNİ YAP ...YAPAMIYOSANDA SALDIRMA ETRAFA

trapper
18-01-2010, 20:59
ah gülsuyu öne geçmiş ortalık karıştı :)

efenın20
18-01-2010, 21:02
Birleşin ozaman albayrak wow öncesi her birliğe yaptıgınız birleşim teklifinizi şimdi yenileyin ama Albayrak sizi dinlemeyecek kadar asildir buna eminim...
bu bir oyun elbet birisi wowu kuracak kuranıda tebrık etmesını bılırız ama klavyeden mılletın asaletıne sallayıp durma okk wowu sadece bir kişiye ait değil bunu düşünerek cümlelerini kursarsan kimsenın mıdesı bulanmaz

KapCOM
18-01-2010, 21:02
ısık sevıye vermıs rapor varmı arkadaslar

x10
18-01-2010, 21:06
valla herolara söylüyorum o kadar saat bekledik ordu var dediniz 6 ordu gittiniz yanlış anlamayın ama hiç bi işe yaramadı ordularınız .. şimdi bu server biterse ne olcak peki oturuğ aşağı ağlayalımmı biz napalım ? sizden umudumuz var idi siz naptınız boşa çıkardınız .. vallaha helal :)

Sen neden bize güvendin? senin ordun yokmu. bırakın artık HEROES üzerinden polemik yapmayı biz forumda açık açık gireceğimiz saati verdik. sizler neden oturdunuz seviye alamadık wow kuruldu suçlusu HEROES yok ya bırakın bu işleri savunma için tebrik ederiz günlerce buradan HİSONİCTE savunma yok diye abpırırken acemice hisonice ordu gönderen sizler değilmisiniz ki Üstüne basa basa IŞIk wowa biz giriyoruz seviye alamzsak tebrik ederiz seviye alırsakta HİSONİC wowu seyrederiniz dediniz. Biz oyun etiği gereği önümüzdeki wowa saldırı çıkardık KİMSEYE GÜVENMEDEN sizler gibi oturdugumuz yerden ukalalık yapmadık. TEKRAR KAOS WOWU SAVUNMASINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM. HEROES olarak bugune kadar giripte amacına ulaşamdıgımız tek yerdir. Bizim HEROES olarak içimiz rahat saldırımızı çıktık başarılı olmadı herkes kendi yaptıklarıyla konşsun başka birlikler üzerinden polemik yaratmayın...

x10
18-01-2010, 21:08
hopp!!!yavaşş
terbiye sınırlarını zorlamayalım ellin şeyi falan herkeste var o şey ama kullanabilene
kullanamıyosan sus ki efendi bilelim...
biliyorsan konuş adam sansınlar
bilmiyosan sus efendi sansınlar
siz dediniz söyle olacak böyle ordu girecek saat verdiniz...
bizde peki görelim dedik..
okk yıkarken 3 kere biz kimseyi beklemdik baktık 97 ler gittik 17 seviye aldık..bizden sonra girip 0 layanlar bizden çok konuştu...
yani x10 sadece şaşıyorum
princ1k kitleyen ekip önünde 2 seviye kalmış wowdan 1 seviye alabiliyor sonrada istedimiz zaman gireriz alırız diyor...
YAAA O YAZI KALDIR ALTINDAN YADA YAZDĞIN YAZININ GEREĞİNİ YAP ...YAPAMIYOSANDA SALDIRMA ETRAFA

Kardeş sen bizi beklemeseydin o zaman... OKK wowu sıfırlayan bizdik ama konusunu bile yapmadık hatta üstüne dedikki AVCI birliğini tebrik ederiz boş kaleye gol attık. Biz ordularımızı söyledik hesabımıza göre 3-4 seviye geri atar düşüncesindeydik fakat olmadı... Sizlerin bunu referans alıp bukadar ağır konuşması oyun etiğine aykırı... Ben beceremiyosam sen yapsaydın arkadaşım o zaman...

safa_tepe
18-01-2010, 21:08
ah gülsuyu öne geçmiş ortalık karıştı :)
hadi ufuk (sucukluyumurta) gulsuyu senin mavigece benim :)

bonzi
18-01-2010, 21:09
bu serverin içi kokuşmuş ya şu forumda yazılanları okuyunca midem bulandı. Uzasa ne olur uzamasa ne olur herkes son dakika karakterini ortaya koymuş herkes yalan dolan peşinde...

Ramazan abi tüm server ın saygı duyduğu bir insan. Siz tanımıyorsunuz ama onun mesajına verdiğiniz bu cevap biraz maksadını aştı. Tanısanız böle yazmazdınız.

safa_tepe
18-01-2010, 21:10
Ramazan abi tüm server ın saygı duyduğu bir insan. Siz tanımıyorsunuz ama onun mesajına verdiğiniz bu cevap biraz maksadını aştı. Tanısanız böle yazmazdınız.
o cevep bana degil orhan

hanedan
18-01-2010, 21:13
kufur yzdım uarı aldım mesaj okunmadan 6 dakıka sonrada ceza yedım.uretımlerım yarıya dustu...herseyın 19 20 lerı gıttı...pekı mh nın yazısını okumadan nasıl oluyor bu...
mesajın sıze olmadıgı bellı degılmıydı. mesajın içerigi de muhatabını gostermıyormuydu...rusca olması herkesın okumamaıs ıcındı....muhatapları sureklı profılımı okurlar cunku...bir anlık sınırle yazdım cezamıda cektım....

mesajın ıcerıgını merak edenler olursa sorsun soylıyeyım...ruscasınıda yazabılırım.halende soyluyorum o mesajın muhatabı sız degıldınız

okk o küfürü ben sana rusça olarak yapmam rusyada gerçeğini yaparım akıllı ol bir oyun için bu kadar küçülme adam ol oyununa bak

bonzi
18-01-2010, 21:16
ışık 96 ya düşmüş gülsuyu önde. 2 seviye daha düşmüş.

san syoku
18-01-2010, 21:24
HERO£S birlikleri olarak yaptığımız saldırıda ewet 1 seviye aldık ama oyunun uzamasını, yetişmeyen orduların yetişmesini. surların zayıflamasını, savunmasının açık vermesini sağladık...
saldırıların bu şekilde sonuçlanacağını bizde hayal etmedik. 850klık ordu ordu kestirdik,İçerideki defanstan dolayı ısık wowu tebrik ettik.
yeter artık sizde haksızlık etmeyin...
HERO£S s17 ye yön vermiş birliklerdendir...

alabanda
18-01-2010, 21:25
Sen neden bize güvendin? senin ordun yokmu. bırakın artık HEROES üzerinden polemik yapmayı biz forumda açık açık gireceğimiz saati verdik. sizler neden oturdunuz seviye alamadık wow kuruldu suçlusu HEROES yok ya bırakın bu işleri savunma için tebrik ederiz günlerce buradan HİSONİCTE savunma yok diye abpırırken acemice hisonice ordu gönderen sizler değilmisiniz ki Üstüne basa basa IŞIk wowa biz giriyoruz seviye alamzsak tebrik ederiz seviye alırsakta HİSONİC wowu seyrederiniz dediniz. Biz oyun etiği gereği önümüzdeki wowa saldırı çıkardık KİMSEYE GÜVENMEDEN sizler gibi oturdugumuz yerden ukalalık yapmadık. TEKRAR KAOS WOWU SAVUNMASINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM. HEROES olarak bugune kadar giripte amacına ulaşamdıgımız tek yerdir. Bizim HEROES olarak içimiz rahat saldırımızı çıktık başarılı olmadı herkes kendi yaptıklarıyla konşsun başka birlikler üzerinden polemik yaratmayın...

hero tr ye hisonic sizin ışık bizim dedi.. hatta hisonici yıkmassanız yardım ederiz dediniz..
o kadar savaştınız ettiniz elinizde sağlam ordu kalmamış olabilir buna kimse bişe diyemez .. ama yıkacak seviyede ordu olmadığını yada önden girecek koçbaşı lazım olduğunu söyleseydiniz kimse heroya laf etmezdi..
ışıktaki savunmada hisonicteki savunmada biliniyodu.. ona göre hesabınızı yapıp ne kadar seviye alacağınızı hesaplamadıysanız suç bu hesabı yapmayanındır..

bildiklerim çerçevesinde HERO£S TR ortak çalıştığı için bunları gayet rahat şekilde söylerim gideceğiniz yeride yıkmanızı beklerim.. ama diğer birilklerin laf etmesini anlamıyorum.. herkes acil durumlar için ordu saklayıp başka birlik yıkamadı diye laf edemez edersede saçmalamış olur..

not: hepsi kişisel görüştür birlik adına farklı düşünen olabilir..

Çaykaralı
18-01-2010, 21:25
raporu kim koyacak acaba :rolleyes: gözümüz bir rapor görsün :)

bonzi
18-01-2010, 21:26
HERO£S birlikleri olarak yaptığımız saldırıda ewet 1 seviye aldık ama oyunun uzamasını, yetişmeyen orduların yetişmesini. surların zayıflamasını, savunmasının açık vermesini sağladık...
saldırıların bu şekilde sonuçlanacağını bizde hayal etmedik. 850klık ordu ordu kestirdik,İçerideki defanstan dolayı ısık wowu tebrik ettik.

Bir kıyas bunu da yapabilirdiniz bu aşamada. Siz 6 ordu ile 3 seviye sur 1 seviye wow aldınız. ama ALBAYRAK tek orduyla surun tamamını ve 1 seviye aldı. Sanırım dublör kullanılıyor...

x10
18-01-2010, 21:27

Arkadaşım bugune kadar ben kimseye kırıcı bi söz kullanmadım ama arkadaş etik dışı yorumlar yaptı. Birliğim hakkında atıp tutamaz kırıcı sözümüz olduysa af olla...

otto
18-01-2010, 21:28
Kardeş sen bizi beklemeseydin o zaman... OKK wowu sıfırlayan bizdik ama konusunu bile yapmadık hatta üstüne dedikki AVCI birliğini tebrik ederiz boş kaleye gol attık. Biz ordularımızı söyledik hesabımıza göre 3-4 seviye geri atar düşüncesindeydik fakat olmadı... Sizlerin bunu referans alıp bukadar ağır konuşması oyun etiğine aykırı... Ben beceremiyosam sen yapsaydın arkadaşım o zaman...
x10 sözlerim maksadını aşmışsa.... seni ve birliğini rencide etmişsem af ollaa....sen değer verdiğim bir rakibimsin....sadece ben de aşarı derecede hayal kırıklığı oluşturdu...princk yıkan ekip nasıl olurda da bu konuda bu kadar gamsız olur...yanii heros şunu dememeli denedik olmadı...ustad gönderdiğiniz ordulardan bir tek toros ta rapor gördük oda bir seviye...anlatabiliyormuyum..buraya 100 k ordu girmeliydi...şunu deme bana siz neden girmediniz..kardeşim biz 73 teyiz..girsek ışık kurmıyacak başkası kuracak bizim bügün itibarii ile şansımız yok ki biz girelim...ışık kuracaksa kuracak..ona engel olması gereken birlikler heros albyrk...çünkü o yıkılırsa sizin şansini artıyor...yoksa şuna şüpeniz olmasın...şimdiye kadar gittimiz hiçbir yerden 10 seviye almadan dönmedik....sadece okk nasip oldu ama kendisi biliyor.

saygı ve sevgi ile kal rakibim x10

safa_tepe
18-01-2010, 21:28
ısık wowun savunmasınıda x10 ve akrep in un ordusunuda tebrik etmek lazım sonucta 1 er seviye alarak oyuna tad getirdiler..şimdi gözler gulsuyu ve mavigecede onlarında savunmasını ve onlara saldıranların ordularını görüp tebrik edecegiz..bu sonucta bir oyun..ısık son dakika golü yedi şimdi son dakika golu atma sırası baskalrına gecti bir nevi bayrak yarısı .hadi hayırlısı diyelim..

ZaRBo
18-01-2010, 21:31
Ben Özmen aman aman heroes ler 100 e gidiyo .Ordular yetişemesse tebrikler şimdiden :D.Bide rica etsek su raporu koysanız

safa_tepe
18-01-2010, 21:31
Arkadaşım bugune kadar ben kimseye kırıcı bi söz kullanmadım ama arkadaş etik dışı yorumlar yaptı. Birliğim hakkında atıp tutamaz kırıcı sözümüz olduysa af olla...
aman kardeşim ben kimsenin birliği hakkında atıp tutmadım hepsi kardeşimiz..ben yazdıklarıma bakıyorum öyle bişi yazmamısım bi yanlıs anlasılma mı var..

x10
18-01-2010, 21:32
x10 sözlerim maksadını aşmışsa.... seni ve birliğini rencide etmişsem af ollaa....sen değer verdiğim bir rakibimsin....sadece ben de aşarı derecede hayal kırıklığı oluşturdu...princk yıkan ekip nasıl olurda da bu konuda bu kadar gamsız olur...yanii heros şunu dememeli denedik olmadı...ustad gönderdiğiniz ordulardan bir tek toros ta rapor gördük oda bir seviye...anlatabiliyormuyum..buraya 100 k ordu girmeliydi...şunu deme bana siz neden girmediniz..kardeşim biz 73 teyiz..girsek ışık kurmıyacak başkası kuracak bizim bügün itibarii ile şansımız yok ki biz girelim...ışık kuracaksa kuracak..ona engel olması gereken birlikler heros albyrk...çünkü o yıkılırsa sizin şansini artıyor...yoksa şuna şüpeniz olmasın...şimdiye kadar gittimiz hiçbir yerden 10 seviye almadan dönmedik....sadece okk nasip oldu ama kendisi biliyor.

Yazımı düzelttim özür dilerim. Biran sinirle yazdım yoksa bonzi arkadaş bilir bugune kadar kimseye saygısızlık yapmadım. Bu sinirimi akşam giren okadar orduya ragmen yaptıgımız hesap hatasına da verebilrisiniz.

ZaRBo
18-01-2010, 21:35
RaPORLAR BEYLER RAPORLAR sessizlik olmasın.Kımsenın bası dusmesın devam devam....

Özmen

bonzi
18-01-2010, 21:36
Yazımı düzelttim özür dilerim. Biran sinirle yazdım yoksa bonzi arkadaş bilir bugune kadar kimseye saygısızlık yapmadım. Bu sinirimi akşam giren okadar orduya ragmen yaptıgımız hesap hatasına da verebilrisiniz.

Ewet biliyorum zaten şaşırdım. Ben de küçük bi tepki gösterdim.

gogora
18-01-2010, 21:36
ne yani şimdi önümüzdeki maçlara mı bakacağız :) artık heroes ve tr önde yetişebilen var mı :D:D

san syoku
18-01-2010, 21:37
Bir kıyas bunu da yapabilirdiniz bu aşamada. Siz 6 ordu ile 3 seviye sur 1 seviye wow aldınız. ama ALBAYRAK tek orduyla surun tamamını ve 1 seviye aldı. Sanırım dublör kullanılıyor...

o arkadaşı tebrik ederim...
peki ilk giren o olsaydı yine seviye alırmıydı
vicdanınla cevapla lütfen

x10
18-01-2010, 21:39

Sana neden çıkmadın dediğim kısımda sizlerin wowun durumuna göre yaptıgın yoruma saygım var. Fakat şöyle bir durum var biz 8-10 seviye almak için gitmedik çünkü bizden başka ordularında gireceğini düşünerek hareket ettik. Evet belkide beklentiyi biz büyüttük bugune kadar yaptgımız saldırılarla burada bizim saldırımız kadar IŞIK wowun savunmasıda konuşulmalı. Dediğin gibi 100k lık ordu çıkarmadık belki ama 7 ordunun 4 tanesi 50k üzeri ve 5k mancınık üzeriydi. Burada 7 orduyu 1 sn ara ile sokarak amaca ulaşırız diye düşündük buradada yanılmışız...

maxsimus
18-01-2010, 21:39

oyun yine bitmişti albayrak olmazsa... bu saatlerde wow kurulmuştu siz hala heroesten bahsediyorsunuz... saat 15:00 te akrep aldı seviye biraz öncede bir arkadaş aldı rapor gelir herhalde

x10
18-01-2010, 21:40
ne yani şimdi önümüzdeki maçlara mı bakacağız :) artık heroes ve tr önde yetişebilen var mı :D:D

olmazmı yetişen daha bitmez bu server...
kaoslar geliyor özellikle pr1ck wowun arkadaşları kaosint tugayı bakalım kaç seviye alacaklar...

safa_tepe
18-01-2010, 21:42
oyun yine bitmişti albayrak olmazsa... bu saatlerde wow kurulmuştu siz hala heroesten bahsediyorsunuz... saat 15:00 te akrep aldı seviye biraz öncede bir arkadaş aldı rapor gelir herhalde
rapor hala görünürlerde yok 2 seviye aldıgına göre fena asker yokmus gerci sur yoktu..

bonzi
18-01-2010, 21:44
o arkadaşı tebrik ederim...
peki ilk giren o olsaydı yine seviye alırmıydı
vicdanınla cevapla lütfen

Raporu sende gördün Hocam. Birlite söyleyelim. Yani biz bi kıyas yaptık ewet saldırı yoldayken. sur yine yıkılırdı ama seviye için yorum farazi olurdu. El vicdanda olunca başka birşey söylenmiyor. Ama benim demek istediğim başka birşeydi. sanırım biraz basayev e yakın konuştum. dublör meselesi daha önceki sayfalarda da geçmişti. Biz ışık ın depoları hedef aldık ama birtakım acemilikler ve garip hevesler yüzünden hiçbir zarar veremedik. Çünkü o zaman forumda x10 arkadaşımın net bir mesajı vardı aslında biz de güvendik. Yine de bir seviye çıktı ve server uzamasıona katkı geldi aynını biz de yaptık. El vicdan meselesi deil dublör esas oğlan meselesi diyelim. Gerçi bu muhabbet te baya bayatladı istersen kapatadabiliriz.

rider
18-01-2010, 21:44

yetişen cok var her wowa ısık seviye basmaya devam ederse oda 0 olacaktır muhtemelen suru tamir etmezlerse

yaklasık 48 saat sonra albayraklar 1. sırada olacaklar bakalım onları kim yıkacak bence server buna hazırlık yapmalı

bonzi
18-01-2010, 21:49
yetişen cok var her wowa ısık seviye basmaya devam ederse oda 0 olacaktır muhtemelen suru tamir etmezlerse

yaklasık 48 saat sonra albayraklar 1. sırada olacaklar bakalım onları kim yıkacak bence server buna hazırlık yapmalı

ışık çok dirençli savunması şova devam ediyor. çoook dirençli sursuzluğa rağmen. Top10 listesinde birliksiz biri var simariq, yanlış hatırlamıyorsam önceki listeyi. Bu hesap vurmuş olabilir.

safa_tepe
18-01-2010, 21:51

kardeşim daha dur önümüzde 3 kişi var :)) sen hemen bizi hedef gözterdin 48 saat sonra gulsuyu ve ısık 60 saat sonrada mavigece son tuglayı koymus olabilir...bize daha cooook vaar..

rider
18-01-2010, 21:52
ışık çok dirençli savunması şova devam ediyor. çoook dirençli sursuzluğa rağmen. Top10 listesinde birliksiz biri var simariq, yanlış hatırlamıyorsam önceki listeyi. Bu hesap vurmuş olabilir.

bende gordum o hesabı kaoslardan ayrılam hesap profilinde hacklendi yazıyor hesap için ilginc bakalım daha neler goreceğiz

ısık için seviye kayıpları kotu oldu artık tum ordular yetişiyor onlara ve cok saglam ordular su an yold onlara bakalım yıpranan savunmaları daha ne kadar dayanabilecek

rider
18-01-2010, 21:55
kardeşim daha dur önümüzde 3 kişi var :)) sen hemen bizi hedef gözterdin 48 saat sonra gulsuyu ve ısık 60 saat sonrada mavigece son tuglayı koymus olabilir...bize daha cooook vaar..

sizde cok ii biliyorsunuz ki onunuzdekiler için su an coktan cıkmıs ordular var yolda generals ile iyi bir işbirliği içindesiniz ve birinciliğe oturacaksınız eger savunmanız yeterli değilse szide sıkıntılı saatler bekliyor bu arada yıkalan ısık wowun dostları okk ya saldırıya cıkmıslar bile gelen haberlere gore

sanırım bu serverda artık kaos generals savaslarıda konusulacak wowların yanında

x10
18-01-2010, 21:56
bu bir oyun elbet birisi wowu kuracak kuranıda tebrık etmesını bılırız ama klavyeden mılletın asaletıne sallayıp durma okk wowu sadece bir kişiye ait değil bunu düşünerek cümlelerini kursarsan kimsenın mıdesı bulanmaz

Bak arkadaşım OKK dahil generals birliklerinde çok dstm var yazıyı tam okursan sizin asaletinizle alakalı bir kısım yok albayrak sizi dinlemeyecek ve sizinle birleşmeyecek kadar asildir cümlesi var buda demek oluyorki bu saatten sonra birleşme işi yaş...
Eger sözümde yanlış anlaşılan bişey varsa özür dilerim...

safa_tepe
18-01-2010, 22:00
sizde cok ii biliyorsunuz ki onunuzdekiler için su an coktan cıkmıs ordular var yolda generals ile iyi bir işbirliği içindesiniz ve birinciliğe oturacaksınız eger savunmanız yeterli değilse szide sıkıntılı saatler bekliyor bu arada yıkalan ısık wowun dostları okk ya saldırıya cıkmıslar bile gelen haberlere gore

sanırım bu serverda artık kaos generals savaslarıda konusulacak wowların yanında
buna işbirliği degilde haberlesme desek daha dogru olur...mesela bana gelen haberlerde gulsuyuna giden ordu bana göre yetişemiyor..hesaplar yanlıs yapılıyor..bizde birinciliğe oturmanın hesaplarını tabiki yapıyoruz..zaman herseyin ilacı bakalım önümüzdeki gün neyi gösterir..bana göre gulsuyunun en fazla 20 saati kaldı ..20 saatten önce girecek olanda daha kulagıma gelmedi bilen varsa söylesin..

x10
18-01-2010, 22:01
aman kardeşim ben kimsenin birliği hakkında atıp tutmadım hepsi kardeşimiz..ben yazdıklarıma bakıyorum öyle bişi yazmamısım bi yanlıs anlasılma mı var..

bonziye hitaben yazmıştım yazıyı dstm seninle alakalı bir durum değil...

safa_tepe
18-01-2010, 22:03
bonziye hitaben yazmıştım yazıyı dstm seninle alakalı bir durum değil...
tmm kardeşim ben yanlıs anlamısım ..

x10
18-01-2010, 22:04

: hesap hatası yapma dstm 26 saat kaldı HEROES için ama giren ordu var seviye iner kesin..900 saldırı var kaosinttug birliğinden gelen fakeleri çıksak herhalde arada 3-5 sağlam saldırı vardır.

safa_tepe
18-01-2010, 22:07
: hesap hatası yapma dstm 26 saat kaldı HEROES için ama giren ordu var seviye iner kesin..900 saldırı var kaosinttug birliğinden gelen fakeleri çıksak herhalde arada 3-5 sağlam saldırı vardır.
6 saat yanılma payı olsun artık :)) bana kalırsa sizdede ısık ı aratmayacak savunma vardır..güzel saldırılar ve savunmalar görecegiz ümidindeyim..

serginho
18-01-2010, 22:08
http://img101.imageshack.us/img101/710/stss.png

x10
18-01-2010, 22:09
Raporu sende gördün Hocam. Birlite söyleyelim. Yani biz bi kıyas yaptık ewet saldırı yoldayken. sur yine yıkılırdı ama seviye için yorum farazi olurdu. El vicdanda olunca başka birşey söylenmiyor. Ama benim demek istediğim başka birşeydi. sanırım biraz basayev e yakın konuştum. dublör meselesi daha önceki sayfalarda da geçmişti. Biz ışık ın depoları hedef aldık ama birtakım acemilikler ve garip hevesler yüzünden hiçbir zarar veremedik. Çünkü o zaman forumda x10 arkadaşımın net bir mesajı vardı aslında biz de güvendik. Yine de bir seviye çıktı ve server uzamasıona katkı geldi aynını biz de yaptık. El vicdan meselesi deil dublör esas oğlan meselesi diyelim. Gerçi bu muhabbet te baya bayatladı istersen kapatadabiliriz.

Dstm rapor güzel seviye alan arkadaşa emekleri için teşekkürler. Fakat san syokuya katılıyorum akşam bizden okadar ordu girmeseydi savunmayı zayıflatmasaydı o orduda seviye alamazdı çünkğ bizim 4 ordumuz o ordu ve üstündeydi. Burada önemli olan amaca ulaşılmış olması. Benim üzüldüğüm okadar ordu IŞIk wowda harcadık bir kişiden m.şahin hariç emeklerinize teşekkürler denmedi. Sorun değil biz Toros ile 3-4 seviye hesapladık hesap hatası yaptık diğer ordulardan zaten seviye beklemiyorduk...

x10
18-01-2010, 22:11
6 saat yanılma payı olsun artık :)) bana kalırsa sizdede ısık ı aratmayacak savunma vardır..güzel saldırılar ve savunmalar görecegiz ümidindeyim..

Savunmamız IŞIk kadar değil bunu daha önce forumda açıklamıştım birlik olarak 120 kişi ile wow kurmaya çalışıyoruz gece gündüz online olmaya arkadaşların morallerini yüksek tutmaya çalışıyoruz. O nedenle gelen orduların büyüklüğüne göre savunmayı konuşuruz...

lovemex
18-01-2010, 22:11
raporlar nerde arkadaşlar birlik yöneticileri neden raporlar yayınlanmıyor?

safa_tepe
18-01-2010, 22:16
Savunmamız IŞIk kadar değil bunu daha önce forumda açıklamıştım birlik olarak 120 kişi ile wow kurmaya çalışıyoruz gece gündüz online olmaya arkadaşların morallerini yüksek tutmaya çalışıyoruz. O nedenle gelen orduların büyüklüğüne göre savunmayı konuşuruz...
Allah kolaylık versin kardeşim..kalite abim ne yapıyor nasıl iimi..o foruma katılmıyormu..

safa_tepe
18-01-2010, 22:17
raporlar nerde arkadaşlar birlik yöneticileri neden raporlar yayınlanmıyor?
sucukluyumurta yada hicretyolunu bekliyoruz rapor için..

bonzi
18-01-2010, 22:20
Dstm rapor güzel seviye alan arkadaşa emekleri için teşekkürler. Fakat san syokuya katılıyorum akşam bizden okadar ordu girmeseydi savunmayı zayıflatmasaydı o orduda seviye alamazdı çünkğ bizim 4 ordumuz o ordu ve üstündeydi. Burada önemli olan amaca ulaşılmış olması. Benim üzüldüğüm okadar ordu IŞIk wowda harcadık bir kişiden m.şahin hariç emeklerinize teşekkürler denmedi. Sorun değil biz Toros ile 3-4 seviye hesapladık hesap hatası yaptık diğer ordulardan zaten seviye beklemiyorduk...

Bütün organizeleri tebrik ediyorum ben. Sizi atlamış olamm mümkün deil. Ne olursa olsun onlar da emek. Önceki yazılarımda bir şey yazdım. Dedimki bu serverda bu kadar ordu ve bunları komuta edecek zekada komutanlar varken bu server bitmez dedim. Burada kastettiğim kişiler işte kimler zaten senn bunları biliyorsun. Herkes hesap hatası yapabilir. Biz de gittik depolara vuracağız diye bi takım hatalar yaptık. Ayrıoca biz de herhangi bir tebrik almadık bizimkilerde bi emekti ve yinede üzülmedik Hocam. Bunu söyleme bence böyle.

Ewet içerideki savunma zayıfladı. Toplamda kesitğiniz ordu miktarı top10 listesinden okunabildi. Ama akrep in saldırısıyla sizin saldırılar arasında tam 13 saat vardı. Bu saatte bir miktar daha toplandığını sanıyorum. Ewet belki seviye almayabilirdi ama kesin birşey diyemiyoruz çünkü koçbaşısı yeterliydi bence.

toros
18-01-2010, 22:38
dogru valla biz gitmesek albayrak zaten indirecekti di mi
çok komik oluyor burası herkes sallıyor bol keseden :D

x10
18-01-2010, 22:38
Allah kolaylık versin kardeşim..kalite abim ne yapıyor nasıl iimi..o foruma katılmıyormu..

Kaliteyle eski serverdan arkadaşsınız sanırım. Kalite abi forum takılmıyır o birliği motive etmeye çalışıyor :) allah herkese kolaylık versin wow zamanı aslında bakarsan akıllı insan işi değil ama lanet olsun travian sevgisine diyorsun :)

x10
18-01-2010, 22:40
sucukluyumurta yada hicretyolunu bekliyoruz rapor için..

Savunanan tarafın koyması yanlıştır dstm saldıran taraf koysun raporuda görelim. IŞIK suru kaybettikten sonra ciddi seviyeler kaybedecek eger forumda bahsedildiği gibi hala daha yolda olan saldırılar varsa...

safa_tepe
18-01-2010, 22:43
Savunanan tarafın koyması yanlıştır dstm saldıran taraf koysun raporuda görelim. IŞIK suru kaybettikten sonra ciddi seviyeler kaybedecek eger forumda bahsedildiği gibi hala daha yolda olan saldırılar varsa...
duydugumuza göre varmış şaldırılar ..ben buna üzülüyorum işte emekler boşa gidiyor ama şonucta bi taraf kazanacak...ii olan kazanşın ..

x10
18-01-2010, 22:44
Bütün organizeleri tebrik ediyorum ben. Sizi atlamış olamm mümkün deil. Ne olursa olsun onlar da emek. Önceki yazılarımda bir şey yazdım. Dedimki bu serverda bu kadar ordu ve bunları komuta edecek zekada komutanlar varken bu server bitmez dedim. Burada kastettiğim kişiler işte kimler zaten senn bunları biliyorsun. Herkes hesap hatası yapabilir. Biz de gittik depolara vuracağız diye bi takım hatalar yaptık. Ayrıoca biz de herhangi bir tebrik almadık bizimkilerde bi emekti ve yinede üzülmedik Hocam. Bunu söyleme bence böyle.

Ewet içerideki savunma zayıfladı. Toplamda kesitğiniz ordu miktarı top10 listesinden okunabildi. Ama akrep in saldırısıyla sizin saldırılar arasında tam 13 saat vardı. Bu saatte bir miktar daha toplandığını sanıyorum. Ewet belki seviye almayabilirdi ama kesin birşey diyemiyoruz çünkü koçbaşısı yeterliydi bence.

Bence konu fazla uzadı dstm önemli olan amaca ulaşmaktı ulaşıldı. Öyle veya böyle IŞIk yarın bu işi bitirir o bitrmezse hisonic bitirir diyenler nerede birazda onlar yorum yapsın bence. Özellikle ben metin32 arkadaşın HİSONİC wowla ilgili yaptıgı bende kaostanım içerdekş savunmayı biliyorum sözüne karşı yazdıgıma cevap vermesini bekliyorum...
Gerci KAOS birliğindeki rakip arkadaşlarımız şu sıralar generals birliğine kafayı takmış durumdalar forumdada sürekli onlarla atışıyorlar...

x10
18-01-2010, 22:50
duydugumuza göre varmış şaldırılar ..ben buna üzülüyorum işte emekler boşa gidiyor ama şonucta bi taraf kazanacak...ii olan kazanşın ..

Dstm herkes emek veriyor dediğin gibi iyi olan kaznıyor kaybedenede onurlu bir şekilde öyleydi böyleydi demek yerine kazananı tebrik etmeli...

x10
18-01-2010, 22:57
Alıntı:
metın 32 kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=241755#post241755)
hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06) bıttı demekle yanılıyorsun en fazla savunma onda var bende bır kaos bırlıgı uyesı olark bıldıgımı soyluyorum goruruz

:) eee bizde içerdeki savunmayı bilerek söylüyoruz hisonicteki savunma ışığın 3'te 1!i

metin32 KAOS birliği üyesi olarak yorum bekliyoruz. Bak biz rakip wow olarak sizin defansınızı bildiğimizi söyledik seni sanırım yanlış yönlendirdiler...

otto
18-01-2010, 23:00
selamlar bonzi ve albyrk ailesi...maçlarda kırılma noktsı derler evet siz dakika 90 da ki kırılma noktasını yaptınız ...bir çok birliğe yeniden ümit verdiniz....1 seivye aldı ama akrep bütün server a tekrar şans tanıdı...dk 90 dan öncekilerinde emeği büyük.... lakin akrep son sn girişi bizleri heycanlandırdı....
teşekkürler ...

bonzi
18-01-2010, 23:06
selamlar bonzi ve albyrk ailesi...maçlarda kırılma noktsı derler evet siz dakika 90 da ki kırılma noktasını yaptınız ...bir çok birliğe yeniden ümit verdiniz....1 seivye aldı ama akrep bütün server a tekrar şans tanıdı...dk 90 dan öncekilerinde emeği büyük.... lakin akrep son sn girişi bizleri heycanlandırdı....
teşekkürler ...

ewet haklısınız. Biraz hak yenmiş oldu el vicdanda özür dilerim. Doğrusu budur. Diretmenin manası yok aslında öle bi amacım da yoktu 01:58 deki saldırılar olmasaydı akrep seviye alamazdı. Herşey top10 dan belli oluyor epey savunma eksilttiler.

gogora
18-01-2010, 23:11
benim merak ettiğm jes kayboldu galiba ortalıkta yok en son s17 hafif gelmişti :))

x10
18-01-2010, 23:24
benim merak ettiğm jes kayboldu galiba ortalıkta yok en son s17 hafif gelmişti :))

Jes kendine kapak arıyordur eline alıp gezmek için deli rolu yapacak forumda :D:D:D

x10
18-01-2010, 23:29
ewet haklısınız. Biraz hak yenmiş oldu el vicdanda özür dilerim. Doğrusu budur. Diretmenin manası yok aslında öle bi amacım da yoktu 01:58 deki saldırılar olmasaydı akrep seviye alamazdı. Herşey top10 dan belli oluyor epey savunma eksilttiler.

:) bonzi senden beklediğim cümle buydu aslında teşekkür beklemek değildi...

bonzi
18-01-2010, 23:31
Birlikler TOP10 yağma bölümünün müdavimleri bu hafta başka birliklere bıurakmış yerlerini. Bu da demek oluyorki saldırılar gerçek ve hedefe doğru ilerliyor ya da süreye göre çıkacaklar vs. Hadi bakalım bu hafta çok şık geçecek...

NkFree
19-01-2010, 00:03
İyi bir tespit yaptın abi:)

Jes
19-01-2010, 00:06
Jes kendine kapak arıyordur eline alıp gezmek için deli rolu yapacak forumda

oyun sonunda kapak belli olur kardeş, daha biz başlamadık şova... Artı lütfen başka birliklerin yapmış olduğu başarılarla övünmeye çalışmayın. Kendi yaptıklarınızdan sonra laf çarpın. Şans faktörü sayesinde süpriz bir şekilde uzadı server. Albayrak saldırısı gelene kadar millet birbirini yiyordu vay niye ordu göndermedin e hani sen göndercektin diye :) Ula inanılmaz strateji hatası yüzünden bütün ordularınız elde patlıyordu, hala kapak diyosun... o kapağı sen çoktan eline aldın da yerleşmedi işte tam. Önümüzdeki periyotta o da olur :) Stratejinin iyi kurulamadığı apaçık ortada. Eşeği sağlama bağlayamıyorsunuz ondan sonra elleri açıp Allah'a dua ediyosunuz lütfen bana bir mucize diye. iyi gene sevilen kulmuşsunuz bu seferlik dua tuttu.

Serverda HEROES AVCI GENERALS ve ALBAYRAK grubuna laf atmıştım, belli bayağı oturmuş... hala nickim anılıyor. Bu gruptan ALBAYRAKı çıkartıyorum. Kendilerini saldırılarından ve aldıkları seviyeden ötürü tebrik ederim. Geride olmalarına rağmen ve ordu sayısı az olmasına rağmen serverı uzatan ekiptir. Zaten ilk başta da hsnl nin yaptığı savunma ve 100 denemesi serverda ses getirmişti. Wowu kuramasa bile bu ekip wow kurmuş kada olmuştur bence.

KAOS grubundan sonra sanırım en çok hakeden ALBAYRAK grubu oluyor bu durumda. Bakalım kim kuracak bu ikiliden. Ben forumun ortalarında hsnl nin toparlanıp geldiğini söylemiştim. Toparlanmayı bekliyordum da saldırıyı beklemiyordum. Bravo :) en azında doğru hesap yapabilen birileri var serverda.

Neyse serverın şenlenmesi güzel oldu :) çok da kötü değilmiş s17:cool:

otto
19-01-2010, 00:28
oyun sonunda kapak belli olur kardeş, daha biz başlamadık şova... Artı lütfen başka birliklerin yapmış olduğu başarılarla övünmeye çalışmayın. Kendi yaptıklarınızdan sonra laf çarpın. Şans faktörü sayesinde süpriz bir şekilde uzadı server. Albayrak saldırısı gelene kadar millet birbirini yiyordu vay niye ordu göndermedin e hani sen göndercektin diye :) Ula inanılmaz strateji hatası yüzünden bütün ordularınız elde patlıyordu, hala kapak diyosun... o kapağı sen çoktan eline aldın da yerleşmedi işte tam. Önümüzdeki periyotta o da olur :) Stratejinin iyi kurulamadığı apaçık ortada. Eşeği sağlama bağlayamıyorsunuz ondan sonra elleri açıp Allah'a dua ediyosunuz lütfen bana bir mucize diye. iyi gene sevilen kulmuşsunuz bu seferlik dua tuttu.

Serverda HEROES AVCI GENERALS ve ALBAYRAK grubuna laf atmıştım, belli bayağı oturmuş... hala nickim anılıyor. Bu gruptan ALBAYRAKı çıkartıyorum. Kendilerini saldırılarından ve aldıkları seviyeden ötürü tebrik ederim. Geride olmalarına rağmen ve ordu sayısı az olmasına rağmen serverı uzatan ekiptir. Zaten ilk başta da hsnl nin yaptığı savunma ve 100 denemesi serverda ses getirmişti. Wowu kuramasa bile bu ekip wow kurmuş kada olmuştur bence.

KAOS grubundan sonra sanırım en çok hakeden ALBAYRAK grubu oluyor bu durumda. Bakalım kim kuracak bu ikiliden. Ben forumun ortalarında hsnl nin toparlanıp geldiğini söylemiştim. Toparlanmayı bekliyordum da saldırıyı beklemiyordum. Bravo :) en azında doğru hesap yapabilen birileri var serverda.

selam jes....
nick hala anılıyor demişsin...
evet anılma kelimesi geniş bir kelime...önemli olan nasıl anıldığın.bu mesajı yazana kadar seni bir kaos üyesi olarak ciddiye alarak okuyordum yorumlarını takip ediyordum .bir kaç kezde yazıştık..fikir alışverişinde bulunduk..lakin bu son yazın sana gereğinden fazla değer verdiğimi anladım....yani seni tencere kapak olarak anacağım..tek kelime ile yazarmısın.avcı birliği size sana ne yaptı...sorunu ne bizlerle...oysaki enderle o kadar seviyeli ve güzel bir dostluğumuz varki...sen ve senin gibiler bunu bozamaz...o yüzden istersen sen forumdan emekliğini iste ve yazma...

Jes
19-01-2010, 00:48
selam jes....
nick hala anılıyor demişsin...
evet anılma kelimesi geniş bir kelime...önemli olan nasıl anıldığın.bu mesajı yazana kadar seni bir kaos üyesi olarak ciddiye alarak okuyordum yorumlarını takip ediyordum .bir kaç kezde yazıştık..fikir alışverişinde bulunduk..lakin bu son yazın sana gereğinden fazla değer verdiğimi anladım....yani seni tencere kapak olarak anacağım..tek kelime ile yazarmısın.avcı birliği size sana ne yaptı...sorunu ne bizlerle...oysaki enderle o kadar seviyeli ve güzel bir dostluğumuz varki...sen ve senin gibiler bunu bozamaz...o yüzden istersen sen forumdan emekliğini iste ve yazma...

Dostum herkesin görüşü kendine. Özgürce herkes yazabiliyor ben de yazıyorum. isteyen okur dikkate alır isteyen okumaz. AVCI birliği bana bir şey yapmadı, onlarla bir alıp veremediğimde yok. Zaten birkaç kişi hariç çoğunu tanımam etmem bile. Ben sadece eleştiri yaptım. Hata yapılıyorsa eleştiri de gelir ve eleştiriye de açık olmanız gerekir.

Server yaklaşık 15 saat önce bitiyordu. Buna bir itiraz yok sanırım.

AVCI - HEROES - GENERALS birlikleri saldırıyı doğru çıkartamadıklarından sonuç alınamadı. Buna da bir itiraz yok sanırım.

ALBAYRAK tan gelen süpriz saldırı serverı uzattı. Buna da bir itiraz yok sanırım.

AVCInın yaptığı yanlış da diğer 3 birlik gibi doğru saldırı çıkartamayıp işi şansa, duaya kadere bırakması. bu bir hatadır. istediğiniz kadar güneşi balçıkla sıvamaya çalışın, isterseniz burda saatlerce yazın, tencere kapak falan diye bunu yok edemezsiniz. Bu bir hatadır.... benim gözümde büyük bir hatadır. Her 3 birliğin stratejistleri iyice bir düşünsünler bence kibirli konuşmalardan önce. Hata da eleştirilir. Ben de eleştirdim. Benim eleştirim azıcık adamı dürtecek cinstendir. O yüzden iyi kötü anılıyorum :) dürtülenler kötü anıyor dokunmadıklarım güzel anıyordur.

Mesajımda hata yapanı eleştirdim, doğru yapanı da tebrik ettim. Ben tek kelimeyle olmasa da AVCI olayını özetledim. GENERALS ve HEROES da isterse onlara da özet geçeriz. Ben de bir hata varsa sen söyle tek kelime ile de bilelim...

M_şahin
19-01-2010, 01:05
Dostum herkesin görüşü kendine. Özgürce herkes yazabiliyor ben de yazıyorum. isteyen okur dikkate alır isteyen okumaz. AVCI birliği bana bir şey yapmadı, onlarla bir alıp veremediğimde yok. Zaten birkaç kişi hariç çoğunu tanımam etmem bile. Ben sadece eleştiri yaptım. Hata yapılıyorsa eleştiri de gelir ve eleştiriye de açık olmanız gerekir.

AVCI - HEROES - GENERALS birlikleri saldırıyı doğru çıkartamadıklarından sonuç alınamadı. Buna da bir itiraz yok sanırım.

ALBAYRAK tan gelen süpriz saldırı serverı uzattı. Buna da bir itiraz yok sanırım.

AVCInın yaptığı yanlış da diğer 3 birlik gibi doğru saldırı çıkartamayıp işi şansa, duaya kadere bırakması. bu bir hatadır. istediğiniz kadar güneşi balçıkla sıvamaya çalışın, isterseniz burda saatlerce yazın, tencere kapak falan diye bunu yok edemezsiniz. Bu bir hatadır.... benim gözümde büyük bir hatadır. Her 3 birliğin stratejistleri iyice bir düşünsünler bence kibirli konuşmalardan önce. Hata da eleştirilir. Ben de eleştirdim. Benim eleştirim azıcık adamı dürtecek cinstendir. O yüzden iyi kötü anılıyorum :) dürtülenler kötü anıyor dokunmadıklarım güzel anıyordur.

Mesajımda hata yapanı eleştirdim, doğru yapanı da tebrik ettim. Ben tek kelimeyle olmasa da AVCI olayını özetledim. GENERALS ve HEROES da isterse onlara da özet geçeriz. Ben de bir hata varsa sen söyle tek kelime ile de bilelim...

Evet doğru bir tespit yaptınız..avcıdaki arkadaşların şu anda sanırım ellerinde 12 orduları var ve bu durmda o orduları çoktan hero grubuna bölünerek saldırmış olmaları lazım ve de kaos wowuna tabii.ancak sanırım yine avcı teorisyenleri ki sanırm paşa o da işi başkasına hvale edecektir..ondan sonra da dediğiniz gibi bekleyip ha gayret yetişsinler diye ümitle wow sıralamasını izleyceklerdir.olduki birileri bu üç wowdan da seviye aldı ve albayrak ilk sıraya geldi..o zaman ne yapacak avcı?? aynı birlikte olmalarına rağmen ya albayrağa saldıracak ya da albayrak olacaklar..ben bu gidişle sürpriz bekliyorum onlardan.avcılar son zmanlarda bekle ve gör taktiği izliyorlar sanırm ama benim bildiğim o eski bir ata sözüydü tekkeyi bekleyen derviş çorbayı içermiş..şu sıralar bu ata sözü şu şekilde bozuldu yalnız tekkeyi bekleyen derviş çorbayı içemeden gidermiş:D:D

otto
19-01-2010, 01:07

avcı birliği siz 99 olana kadar saldırmadı.neden saldırsın ki...biz 75 teyiz sizi yıkmak bize bir şey kazandırmıyo idi..oyuna ortak değil idik...arkanızda 3 wow takip te idi...onların sizi yıkması gerekirdi..bizler siz kurmuş olsaydınız çok üzülmezdik zaten gerideydik..oysaki heroslar ve albyrk öyle değil..onlar için yıkılmanız şarttı...oyunu siz yada heros da bitire bilir şuan durum bu...server uzatmak için avcı birliği herosların 2 birliği ve kaosu da yıkamalıydıki .oyuna ortak olabilsin...
eee böyle bir gücümüz yok yanii...o yüzden biz saldırmadık siz 99 da iken.tek bir rapor bulamazsınız..ama şimdi durumlar değişti...seviye verdiniz..diğerleride verecek...şimdi avcı için bizlere gün ışığı göründü ..yaparız yapamayız ayrı. bizlerinde saldırları olacaktır...o zaman nasıl aldımız seviyleri koyduysak foruma yine koyarız.jes...

kAyAlIoĞlU
19-01-2010, 01:39

Herkesin görüşü kendine özgürce herkes yazabilir.
Siz bu mesajı okuyacaksınız çünkü cevap veriyorum :)
AVCI birliği kimseye bişey yapmadı sadece oyununu oynadı ve halihazırda oynuyor.
Zaten birkaç kişi harici sizi tanıyan yok AVCI birliğinden.
Herkes eleştiri yapabilir bu doğal haktır.
İTİRAZIM VAR..!
AVCI birliği yanlış strateji uygulamış olmasaydı oyun yaklaşık 10 gün önce belki bitmiş olacaktı.
GENERALS birlikleri saldırıyı yanlış çıkarmış olsa idi şuan çoğu kişi hisonic'e saldırıyo olacaktı.
ALBAYRAK'tan gelen saldırı süpriz değil olması gerken saldırı çünkü sıra tekrar onlara geldi.
KİBİR: Bencil insanların hastalığıdır kibirli insan bu oyunun sonunu göremez dostluk yoksa nekadar dayanabilinirki burada.
Siz zaten kötü anlamamışsınız kötü olmasını istemişsiniz.
Hatanız var ne olursa olsun tanımadığınız kişiye bikere SEN diye hitap edemezsiniz kişi ile samimi değilseniz.
Herşeyi biliyosunuz ÖZET geçecek kadar ama bi şeyi atladınız maç bittikten belli bir süre sonra özeti geçiliyo.

HERKESE BAŞARILAR İYİ OLAN KAZANSIN.

M_şahin
19-01-2010, 01:52
avcı birliği siz 99 olana kadar saldırmadı.neden saldırsın ki...biz 75 teyiz sizi yıkmak bize bir şey kazandırmıyo idi..oyuna ortak değil idik...arkanızda 3 wow takip te idi...onların sizi yıkması gerekirdi..bizler siz kurmuş olsaydınız çok üzülmezdik zaten gerideydik..oysaki heroslar ve albyrk öyle değil..onlar için yıkılmanız şarttı...oyunu siz yada heros da bitire bilir şuan durum bu...server uzatmak için avcı birliği herosların 2 birliği ve kaosu da yıkamalıydıki .oyuna ortak olabilsin...
eee böyle bir gücümüz yok yanii...o yüzden biz saldırmadık siz 99 da iken.tek bir rapor bulamazsınız..ama şimdi durumlar değişti...seviye verdiniz..diğerleride verecek...şimdi avcı için bizlere gün ışığı göründü ..yaparız yapamayız ayrı. bizlerinde saldırları olacaktır...o zaman nasıl aldımız seviyleri koyduysak foruma yine koyarız.jes...

Yazınız beni çok şaşırttı doğrusu.sebebi de şu cümleleriniz:"biz 75 teyiz sizi yıkmak bize bir şey kazandırmıyo idi..oyuna ortak değil idik...arkanızda 3 wow takip te idi...onların sizi yıkması gerekirdi..bizler siz kurmuş olsaydınız çok üzülmezdik zaten gerideydik..oysaki heroslar ve albyrk öyle değil.." bu cümlede özellikle albayraklardan bahsediş tarzınız da yabancıdan bahsedermiş gibi bir his edindim yanılıyorumdur umarım..bu durum tuhaf bence.onların sizi yıkması gerekirdi derken albayrak yine onlar olarak nitelendirilmiş bu da tuhaf..bizler siz kurmuş olsa idiniz çok üzülmezdik demekle de bence bir hata daha yapmışsınız.siz kuzey birliğinde değilmisiniz..kuzeyler üzülürdü..zaten gerideydik demenizde tuhaf oldu çünkü siz gerideydiniz ama albayrak ileride ve o da kuzey..demekki bu durum sizi ilgilendirmiyor!! illa avcı birliğini oyuna ortak olması mı gerekiyor kuzey ortakya...size üzülerek bu tür değerlendirmeler yapmamanızı bildirmek zorunda hissettim kendimi.çünkü albayraklı arkadaşları kırarsınız..

hököstö
19-01-2010, 02:09
merhaba sevgili server arkadaşlarım, her ne kadar kendimi emekli olmuş gibi hissetsemde forumu takip etmekten kendimi alıkoyamıyorum.

bence forumda serverın gidişatı hakkında yorumlar yapılır, sohbet edilir, tatlı sert atışmalar yapılır, yapılan organizasyonlar paylaşılır ve tartışılır amaaa tüm birlikler eğerki burada yazılanlara göre strateji geliştirirler ve tamamen ona bel bağlarlarsa hata ederler.. burası nede olsa umuma açıktır ve ağzı olanın konuşabileceği bir yerdir. buraya yazılan yazılarla insanların kişiliği değerlendirilemez çünkü yazıların bir kısmıda taktik strateji gereğidir. Kimsenin kimseyi suçlamaya hakkı yoktur çünkü oturup sözleşme falan yapılmıyor oyunda..

oyunun başından beri tüm birliklerin ve yöneticilerinin başından neler geçti neler, bu yüzden şu son günlerde ben kimsenin kimseyi kırmamaya özen göstersini isterim, bir yıldır iyi kötü birlikteyiz sonuçta.

zamanında aynı adı taşıdığımız, zamanında karşı karşıya geldiğimiz, müttefiklik kurduğumuz, hiç irtibat kurmadığımız ve hatta içeride fikir çatışmalarına sebep olan kişilere bile selam olsun. herkes terbiyesini korusun, nihayetinde bu bir oyun ve unutulmasınki birlikler ve wow köyleri sadece yönetimin malı değildir..

bugüne kadar yapılan tüm organizasyon bence başarılıydı, tüm birlik oyuncularını, değerli komutanlarını ve yöneticilerinin hepsini ayrı ayrı tebrik eder organizasyonların devamını dilerim. saldırı alan sizseniz bile bunu yapmanızı sizden de beklerim. herkese başarılar, güzel bir son dileğiyle...

trapper
19-01-2010, 02:27
sayın m_şahin otto kullanısını yanlış vurgudan dolayı yanlış anlamaşsınız, ordaki onlar öyle değil den kasıt albayrak ve heroes lar işin ortağı ve kaybedecekleri çok şey var bağlamında avcının şuan için yarışın ortağı olmadığını belirtiyor , 2. onlardaki kasıt çok birlik olduğundan yani birden çok birlik olduğundan orda zamir kullanılmış ,orda bi yabancılık veya akil görme ibaresi göremiyorum , avcınında yanlışı var heroes larında , generalsinde , albayrağında , birincisi avcının depolar yıkıldığında , hemen akabinde 2 tane orta ölçekli ordu 3 wowa gönderip depolar yıkılıp zaman kazanabilirdi ,orta ölçekli ordudan kastım 50k lık baltacı 20 k lık toytonlu ordular 5000 er mancınık tır , ve hızla rakiplerine yaklaşabilirdi ,bunu genarlsde yapabilirdi , gördükki hisonice sağlam ordularını göndermişler , 4 büyük hammade deposu , 3 wowdan ışık, hisonic, gülsuyundan , avcıyı rakipleriyle eşit konuma getirirdi ve genarlsede zaman kazandırırdı , herkes burda generalse sallamışta hisonic için ya hisonice gidilmeseydi
sizce şuanki konumu ne olacaktı ,

NkFree
19-01-2010, 02:29
merhaba sevgili server arkadaşlarım, her ne kadar kendimi emekli olmuş gibi hissetsemde forumu takip etmekten kendimi alıkoyamıyorum.

bence forumda serverın gidişatı hakkında yorumlar yapılır, sohbet edilir, tatlı sert atışmalar yapılır, yapılan organizasyonlar paylaşılır ve tartışılır amaaa tüm birlikler eğerki burada yazılanlara göre strateji geliştirirler ve tamamen ona bel bağlarlarsa hata ederler.. burası nede olsa umuma açıktır ve ağzı olanın konuşabileceği bir yerdir. buraya yazılan yazılarla insanların kişiliği değerlendirilemez çünkü yazıların bir kısmıda taktik strateji gereğidir. Kimsenin kimseyi suçlamaya hakkı yoktur çünkü oturup sözleşme falan yapılmıyor oyunda..

oyunun başından beri tüm birliklerin ve yöneticilerinin başından neler geçti neler, bu yüzden şu son günlerde ben kimsenin kimseyi kırmamaya özen göstersini isterim, bir yıldır iyi kötü birlikteyiz sonuçta.

zamanında aynı adı taşıdığımız, zamanında karşı karşıya geldiğimiz, müttefiklik kurduğumuz, hiç irtibat kurmadığımız ve hatta içeride fikir çatışmalarına sebep olan kişilere bile selam olsun. herkes terbiyesini korusun, nihayetinde bu bir oyun ve unutulmasınki birlikler ve wow köyleri sadece yönetimin malı değildir..

bugüne kadar yapılan tüm organizasyon bence başarılıydı, tüm birlik oyuncularını, değerli komutanlarını ve yöneticilerinin hepsini ayrı ayrı tebrik eder organizasyonların devamını dilerim. saldırı alan sizseniz bile bunu yapmanızı sizden de beklerim. herkese başarılar, güzel bir son dileğiyle...

Bence gerçek değerlendirilmesi gereken bir yorum. Aynen katılıyorum. Bazı hesap sahiplerinin profilinde yazar. madalyayı evimize mi götürücez falan felan. en nihayetinde bu server de bitecek ve "Game Database is unavailable" yazacak. Bu dünyada baki kalan bir çift tatlı muhabbet değil mi_?

sucukluyumurta
19-01-2010, 04:27
http://img194.imageshack.us/img194/7646/saldrsaylar.jpg

buda saldırılar ilk başladığı zaman arkadaşlar pastelamıştım. belki merak edenler vardır.

miko
19-01-2010, 06:35

:))) büyükk laf

miko
19-01-2010, 07:12

buda saldırılar ilk başladığı zaman arkadaşlar pastelamıştım. belki merak edenler vardır.

tebrik ederim ufuk, büyük direniş gösterdiniz,,

trapper
19-01-2010, 07:23
işler ilginçleşiyor ışık ya kuracak wowu yada havlu atacak gibi sur yapmaz ve bitiremezse kaos için wow ironide kalacak gibi birde son giden ekipler depolarıda yıkarsa ışık ve kaos için tek yol wow u kuracak birliği tayin etmek olacak ,raporlar nerde arkadaşlar ışıktan seviye indiren simariq belliki burda yok ve bi birliğede mensuf değilmiş arkadaşların yazdığına göre şayet olsaydı forumda övünerek koyardı raporunu :) ,kaos yönetimden ricamız raporu koyabilirse iyi olacak

OKK
19-01-2010, 07:52

o teklifler wow un baslangıc donemınde idi haklı oldugumuda simdi goruyorsunuz.ben kimse ile uzatmaları oynamadan iş bitsin dedim hiç bir birlik tek basına wow u alamaz dusuncem bu....2. turda yasadıklarımızda bunun gostergesi degilmi zaten....

ama ben cıktık demeden kimse 100 u goremeyecek gibi ....bu serverda son söz matik atılmıs 2 ekibin olacaktır...bizim sözümüz kaos kuramaz bu konuda eimizden geleni yapacagız ve hslnye yani albayraklara saldırmıyoruz....bu kadar.arada bir ortaklık yok. sadece adamlar bize karsı her daim durust davrandı....MERT oldu ....(lutfen herkes kendi muhatap oldugu kelimeleri sorgulasın diğer birliklerden biz mert degilmiyiz polemigi olmasın)

yukarıdaki bizim sözümüz diğer son söz içinse avcı birliklerini bekliyecegiz.onlarda sanırım saldırlar ile soyluyecekler son sözlerini.

Jes
19-01-2010, 07:55
AVCI birliği kimseye bişey yapmadı sadece oyununu oynadı ve halihazırda oynuyor.
İTİRAZIM VAR..!
AVCI birliği yanlış strateji uygulamış olmasaydı oyun yaklaşık 10 gün önce belki bitmiş olacaktı.
GENERALS birlikleri saldırıyı yanlış çıkarmış olsa idi şuan çoğu kişi hisonic'e saldırıyo olacaktı.
ALBAYRAK'tan gelen saldırı süpriz değil olması gerken saldırı çünkü sıra tekrar onlara geldi.
KİBİR: Bencil insanların hastalığıdır kibirli insan bu oyunun sonunu göremez dostluk yoksa nekadar dayanabilinirki burada.
Hatanız var ne olursa olsun tanımadığınız kişiye bikere SEN diye hitap edemezsiniz kişi ile samimi değilseniz.
Herşeyi biliyosunuz ÖZET geçecek kadar ama bi şeyi atladınız maç bittikten belli bir süre sonra özeti geçiliyo.

AVCI birligi dogru strateji yapti diyorsaniz oyledir. bana gore degil. Gerideydik o yuzden saldirmadik deniyor. Ilk tur saldirilarina bakin yada ondan bir onceki ALBAYRAKLARIN saldirilari da var. Onlar da gerideydi. Yani birinden biri yanlis yapiyor demek ki. Benim ALBAYRAK la bir akrabaligim da yok yani. Paso onlari savunuyormus gibi hissettim simdi:) Onlari da tanimiyorum ama iyi - ciddi rakipler.

Hatam denen olaya cevap veriyorum :) Benim cevaplarda SEN denirse SEN gider, SIZ denirse SIZ gider. Lutfen elestiri yapmadan once iyi inceleyiniz ve kendi kalenize gol atmayiniz.

Madem ozet mactan sonra yapiliyor; Macin icinde de yorumcu vardir o zaman ben macin icindeki yorumcu olayim siz mactan sonra pozisyonlari tekrar oynatarak yorum yapiniz beyefendicigim ne diyim.

Daha da polemige girmem, Davos'a da bir daha gelmem. One minute den sonra Last minute golu oldu valla bu durum.

:))) büyükk laf

Evet o biraz buyuk oldu ama olsun hala arkasindayiz. Carpiya bastirmadan uzatan birligi tebrik ettim zaten. onlara da mac henuz bitmedi diyor gozlerinden opuyorum :)

Hicretyolu
19-01-2010, 08:06
Işık wow yine mi öne geçti alla allaa

kim indirdi hereos u yaw :)

raporları göremedim

OKK
19-01-2010, 08:19
Jes kendine kapak arıyordur eline alıp gezmek için deli rolu yapacak forumda :D:D:D

yok ya tursuları hazırlıyor :)

OKK
19-01-2010, 08:33
İTİRAZIM VAR..!

tesekkurler bizim hedefi netlestirmek istedigimizi anlıyanlarda varmıs ....hem server bittiginde bir tesellimizde var artık bizi hainlerle yıktılar ...gittiik paşa paşa yıktık diyebilecegiz...bakın albayrak heroes yada avcı yahutta kaos hiç farketmez mutlaka biiri kuracaktır wow u .ama bu yolda herkese yasatılan heyecan işte asıl odur amaç ve oyuna tat veren. ben albayragın gıdecegını bılıyordum.egerki bizim 9 saatlik ordumuzun oldugu hesap basit bir hata yuzunden kitlenmeseydı son hamleyı yapacak gucumuz vardı.nasip albayrak a imiş...evet kaos da bizim gibi aynı sekilde elinden geldigince savunuyor.burda yazılan yazıların muhatapları genelde 2 koyu olup tum maddesını wow a yolluyan herseyını ortaya koyan emekci oyuncular degil. 30-40 koylu klavye delikanlıları.
söz yine dediğim yere geliyor mert olun mert...

Prens Apotheke
19-01-2010, 08:41

hepsi fake galiba :))

OKK
19-01-2010, 08:48
hepsi fake galiba :))
bana suan 150 ustu saldırı var normaldir.

metın 32
19-01-2010, 08:53
herkese yaptıklarından dolayı tebrıkler oyundakı nıckım mt32 ben sunu savundum ve yazdım 5 aydır bırcok bırlık forumuna oyuncuları kusturmeyın kandırmayın onlara ıhtıyacınız olacak wow zamanında dıye ama ozamanlar bunları onemsemeyıp ufak gordulrı daha once alt bırlık dıye yanlarına alıp daha sonra koylerını reısledıklerı oyunculara ıhtıyacınız var ama onemsenmedı artık sonuna yaklaşıldığı şu zamanda bir dah söylüyeyim siz benden daha iyi bilirsiniz benden çok oynamış olabilirsiniz fakat oynadığım 3 sene boyunca şu yaptım ve yapmaya devam edeceğim oyuna kimlerle beraber başladıysan o arkadaslarımla beraber ve kimseyi kandırmadan birlik profılıne ................alt birkillerimizdir onlara yapılan saldırılar bize yapılmıştır diye yazıp ve sonrasındada wow zamanı ilk 25 içindeki birliklerle yolumuza devam edeçeğiz yazmadık ve 1 koyu bile olsa hiç bir arkadaşı nbırakmadık ben bunun bir oyun oldugunu bunlarında her serverda yaşandığınıda çok iyi biliyorum fakat o yazıları yazmanıza gerek yoktu tek üzüldüğüm bu oyunda bu olmuştur yaşım 50 belki hepinizen yaşlıyım ama şunu hiç yapmadım arkadaşım dediğim insanın hatalrı olur ve olacaktır hepimizin oldugu gibi burada eleştirmeyin madem arkadaşınız birebir aranızda konuşup halledın yanlışını soyleyın ben boyle yaptım ve yapmaya devam edecgım hepınıze başka serverlarada başarılar dilerim

KapCOM
19-01-2010, 08:55
raporlar geldi. emeği geçen arkadaslara cok tesekkurler.

gulsuyucarsı nın aldıgı saldırı
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=8138906bd79

mavigecee nın aldıgı saldırı
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=81405c289fe

trapper
19-01-2010, 09:10
hocam bunlardan önce giren yokmu yanlışkulanılmış 2 ordu gibi duruyor :(

KapCOM
19-01-2010, 09:12
hocam bunlardan önce giren yokmu yanlışkulanılmış 2 ordu gibi duruyor :(

bana ulasan ılk raporlar bunlar belkıde vardır ama ılerleyen vakıtlerde netlık kazanır.
arkadaslar rapor soruyordu bıran once gorsunler dıye direk yolaldım. umarım wow sahıpları koyarlarda daha net raporlar almıs oluruz.

miko
19-01-2010, 09:13

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim,,

miko
19-01-2010, 09:46
Işık wow yine mi öne geçti alla allaa

kim indirdi hereos u yaw :)

raporları göremedim

evet yine öne geçti,, başkan ışık ve siz çok iyi hareket ettiniz, tebrik ederim, ama ışık ın belli bir süre onde olma ihtimali az artık,

Prens Apotheke
19-01-2010, 09:58
heyecana gerek yok ... Prof. kullanıcılarla bu işi götürüyoruz...

miko
19-01-2010, 10:26

sadece seviye düştüğü içinmi yanıldın,, daha nasıl yanılacaksın,,

tebriğini ettin o zaman bekle bitsin. bu iş bitmiştir diyede hesap koymuşsun daha ne.

hani bitmişmi?

trapper
19-01-2010, 10:27
kaos saldırı çıkarmadımıki heroes lara ilginç bi durum sayın ender başkan :) kumar oynamış gibisiniz :)

BuZuL
19-01-2010, 10:38
heyecana gerek yok ... Prof. kullanıcılarla bu işi götürüyoruz...

prof kullanıcı dediklerin?:confused:

boran123456
19-01-2010, 10:43
..........................

Prens Apotheke
19-01-2010, 10:44
Konuşup icraat haline getirmekte bi sanattır...
buzul bunu en iyi derecede yapıyor :)

bonzi
19-01-2010, 11:00

Tebrikler 2 adet orta ölçekli ama seviye alan saldırılar. Buradan sanırım 2 wow un savunmasının yakın düzetde ve ışık wow dan daha az olduğunu anlayabiliyoruz. Yolda olan başka saldırılar var ulaşana kadar bekleyip burada raporları paylaşacağız. Saldıranı da savunanı da tebrik ederim. Ayrıca tekrar x10 ve ekibinin organize saldırısını buradan tebrik etmediğim için 1 kez daha özür dilerim.

İyi olan kazansın...

Hicretyolu
19-01-2010, 11:08
evet yine öne geçti,, başkan ışık ve siz çok iyi hareket ettiniz, tebrik ederim, ama ışık ın belli bir süre onde olma ihtimali az artık,

BİR aTAK YAPTIK AZ KALSIN BEN BİLE İNANIYORDUM KAZANACAĞIMIZA :)

KOMİK BİR ŞEKİLDE 100 E 7 SAAT KALA YIKILAN BİR WOW VE SADECE 1 SEVİYE DÜŞTÜ , SERVER UZADI.

BİZ NE ZAMAN ÖNE GEÇECEĞİMİZİ BİLİYORUZ. KAOS A 1 WOW BIRAKAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA :)

ŞİMDİYE KADAR YANILDIĞIM TEK NOKTA SIMARIQ SEREFLİSİNİN ATTIĞI SALDIRI OLDU , ONDA DA 2 SEVİYE VERDİK.

HERŞEY İSTEDİĞİMİZ GİBİ SÜRÜYOR.

DİĞER BİRLİKLERE DE BOL ŞANS DİLERİM. BEN KENDİMİ HİÇBİR ZAMAN ÖVMEM TÜM BİRLİKLERİN EŞİT ŞANSI VAR KAOS KAZANIR MI BİLMEM AMA GÖSTERDİĞİMİZ STRATEJİ VE SAVUNMA İLE KAOS UN YAPILANMASINA LAF EDENLERE TOKAT GİBİDE CEVAP VERMİŞ OLDUĞUMUZA İNANIYORUM.

İYİ EĞLENCELER DOSTLARIM...:cool:

Ender...

Hicretyolu
19-01-2010, 11:11
tebrikler 2 adet orta ölçekli ama seviye alan saldırılar. Buradan sanırım 2 wow un savunmasının yakın düzetde ve ışık wow dan daha az olduğunu anlayabiliyoruz. Yolda olan başka saldırılar var ulaşana kadar bekleyip burada raporları paylaşacağız. Saldıranı da savunanı da tebrik ederim. Ayrıca tekrar x10 ve ekibinin organize saldırısını buradan tebrik etmediğim için 1 kez daha özür dilerim.

Iyi olan kazansın...

bonzi dostum orta ölçekli değil bence .

Server 17 ye göre gerçekten de iyi ordular. Bence orta ölçekli diye değerlendirme yaparken s 17 nin geçmişine göre değerlendirin.

Savunma saldırıları tebrik ederim.

Hicretyolu
19-01-2010, 11:19
kaos saldırı çıkarmadımıki heroes lara ilginç bi durum sayın ender başkan :) kumar oynamış gibisiniz :)

BEN DAHA ÖNCE BİR CÜMLE YAZDIM BARIŞ BURAYA. ONU HATIRLATIRIM. :)

KAOS KUMAR OYNAMAZ. EĞER BU SERVERDA SADECE KAOS KAZANMAYI DÜŞÜNÜYORSA EYVALLAH KAOS KUMAR OYNADI HAKLISIN...:(:confused:

OKK
19-01-2010, 11:23
BEN DAHA ÖNCE BİR CÜMLE YAZDIM BARIŞ BURAYA. ONU HATIRLATIRIM. :)

KAOS KUMAR OYNAMAZ. EĞER BU SERVERDA SADECE KAOS KAZANMAYI DÜŞÜNÜYORSA EYVALLAH KAOS KUMAR OYNADI HAKLISIN...:(:confused:
gecıksede kaos un gulsuna ve mavigeceye saldırları olduguna emınım...o kadar riske girmezler...hatta hic ama hic risge girecek bir ekip degil.oyleki bize bile saldırıları var...neysekı depolar saglam en cok 2 depo yıkarlar

boran123456
19-01-2010, 11:29
x10 isimli üye . s17 ' de oyuncu adınız nedir ? bilmek isterim .

winsock
19-01-2010, 11:29
prof kullanıcı dediklerin?:confused:

apo senden bahsetti bence buzul (:

bonzi
19-01-2010, 11:31

Önceki mesajlarda kendisini tanıtmıştı Hocam..

BuZuL
19-01-2010, 11:33
arkadaşlar tüm kaos birliklerinin saldırılarını ben organize ediyorum gidilmesi gereken yere anında ordularımız cıkar suan harika işliyor bizim için hersey...

yakın bir gelecekde hersey daha netlik kazanacak bekleyiniz sadece..

Saygılarımla..

HACKER™
19-01-2010, 11:47
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=8163567dadb

SORU SORMAYIN SADECE İZLEYİN !!!

HACK HACK HACKER™ (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11163)

boran123456
19-01-2010, 11:52
winsock (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1503) senide tanımıyorum kusuruma bakmayın ama :D yeniyiz forumda .

winsock
19-01-2010, 11:53
arkadaşlar tüm kaos birliklerinin saldırılarını ben organize ediyorum gidilmesi gereken yere anında ordularımız cıkar suan harika işliyor bizim için hersey...

Saygılarımla..

emeqine saqlık hocam. gerçekten güzel organizeler

winsock
19-01-2010, 11:53
winsock (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1503) senide tanımıyorum kusuruma bakmayın ama :D yeniyiz forumda .

garip bir s17 oyuncusu hocam :)

Prens Apotheke
19-01-2010, 11:54

kime kucagımızı açtıysak sürekli bi kahbelikle karşılaştık ama sonucu hep hüsran olmuştur. :D
sanada geliriz canım :))

boran123456
19-01-2010, 12:00
sorularımıza cevaplarımızı hiç alamadık ki şimdi alsak :)

OKK
19-01-2010, 12:05

ellerine saglık üstad...bunu saymayız gene bekleriz :) ama artık ham depo vur sevıye ye gerek yok...cift atıs ve buyuk ham deposu

Hicretyolu
19-01-2010, 12:06
gecıksede kaos un gulsuna ve mavigeceye saldırları olduguna emınım...o kadar riske girmezler...hatta hic ama hic risge girecek bir ekip degil.oyleki bize bile saldırıları var...neysekı depolar saglam en cok 2 depo yıkarlar

yok yaw sanada mı saldırı çıkarttık :)

dün biraz içmiştim hatırlamıyorum yaw. :d

winsock
19-01-2010, 12:09

saldırıları ayarlarken fazla içmeyin hocam bak sonra laf ediyorlar :)

OKK
19-01-2010, 12:09

valla bilmiyorum artık riske girmezsinz herhalde

Hicretyolu
19-01-2010, 12:14

HACK İNSANI SENİN İÇİN OKADAR ÖZLÜ SÖZ KULLANDIK Kİ DİLE GEİTSEM BEN UTANIRIM BEE.

AYRICA OKK SANA SU ANDAN İTİBAREN TEK KELİME DAHİ YAZMAM. HAİNLER LE İŞ BİRLİĞİ YAPTINIZ GİBİ SUÇLAMALAR DA BULUNUYORDUN KAOS A. BU KULLANICIYA ÜSTAD DİYEBİLECEK KADAR DA TUTARSIZSIN. VALLA KUTLARIM SENİ BRAVOOOO

MERMİ VE GRUBU KONUSUNDA HAKLIYIM DİYORDUN. ŞİMDİ DAHA İYİ ANLADIM KİMİN HAKLI OLDUĞUNU.

BİR AN OLSUN - - WOW U İLE + + WOWU NU ORTAK HEDEFTE BİİRLEŞTİRELİM TEKLİFİNE İNANMIŞTIM.

HELAL OLSUN SANADA SU HACK DENEN İNSANA DA. SİZLER BU OYUNU DEĞİL KAZANMAK OYNAMAYI BİLE HAKETMEYENLERSİNİZ.

KİRLETMEYİN OYUNU BIRAKIN DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BİTİRELİM SERVER I. :mad::mad::mad::mad::mad:

Çaykaralı
19-01-2010, 12:19
Hacker adlı kendini birşey zanneden elemanı kınıyorum...

Her ne kadarsa Kaosların karşısında yer alsam da bu yapılan ayıptır yanlıştır ;)

boran123456
19-01-2010, 12:22

Her ne kadarsa Kaosların karşısında yer alsam da bu yapılan ayıptır yanlıştır ;)
kuzen sakin ol kanka :D

trapper
19-01-2010, 12:31
cidden hainlikçe yapılan her saldırıyı kınıyoruz , lakin bu hacker durmuyacak gibi seyredin dediğine göre

bonzi
19-01-2010, 12:36
cidden hainlikçe yapılan her saldırıyı kınıyoruz , lakin bu hacker durmuyacak gibi seyredin dediğine göre

Aslında böle şeylere travian ekibinnin bi önlemi olması lazım:(

BuZuL
19-01-2010, 12:38

bayan benim köyüde hacklermisin

Prens Apotheke
19-01-2010, 12:46
bende hacklenmek istiyorum :) 10 küsür Yıldır Online portaldayım hiç hacklenmedim daha :D
hack me pls:eek:

x10
19-01-2010, 12:52

sen kullanıcı adını söyle ben seni bulurum :)

M_şahin
19-01-2010, 12:59
sadece seviye düştüğü içinmi yanıldın,, daha nasıl yanılacaksın,,

tebriğini ettin o zaman bekle bitsin. bu iş bitmiştir diyede hesap koymuşsun daha ne.

hani bitmişmi?

Sana ne oluyor kardeş te bana yazıyorsun..ben sanki yazarken bilinenin dışında bir şey mi yazıyorum..orda yazdıklarıma iyi bak bakalım saldırıların hepsini bilme ihtimalim varmı??yok.o halde..!!o mesaj yazıldığında oyunun bitmesine sadece 13 saat vardı ve sadece ben değil pek çok kişi aynı şeyi düşünüyordu..tebrik ederim hak edeni bu da bir olgunuluktur..hesap ortada siz bana söyleyin bakalım 100. seviye kaç saat sürer?? o mesaj o sırada yazılmış bir mesajdı..sanırım siz benim tüm yazdığım mesajları okuma zahmetine katlanmadan bir tanesini seçtiniz yazdıklarıma bakın tamamında albayraklara her hangi bir ters yazı yoktur aksine hep yapıcıdır yazdıklarım..sonra benim kim olduğumu biliyormusun ??yooo bilemezsin..o halde yazarken daha iyi bir uslupla yazalım bence...

x10
19-01-2010, 13:18
Jes kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=242509#post242509)
:eek: woww! server eger bu gece biterse x10 a ve HERO£S birligine kapak olur bu mesaj

oyun sonunda kapak belli olur kardeş, daha biz başlamadık şova... Artı lütfen başka birliklerin yapmış olduğu başarılarla övünmeye çalışmayın. Kendi yaptıklarınızdan sonra laf çarpın. Şans faktörü sayesinde süpriz bir şekilde uzadı server. Albayrak saldırısı gelene kadar millet birbirini yiyordu vay niye ordu göndermedin e hani sen göndercektin diye.ula inanılmaz strateji hatası yüzünden bütün ordularınız elde patlıyordu, hala kapak diyosun... o kapağı sen çoktan eline aldın da yerleşmedi işte tam. Önümüzdeki periyotta o da olur :) Stratejinin iyi kurulamadığı apaçık ortada. Eşeği sağlama bağlayamıyorsunuz ondan sonra elleri açıp Allah'a dua ediyosunuz lütfen bana bir mucize diye. iyi gene sevilen kulmuşsunuz bu seferlik dua tuttu.

Sn arkadaşım;
İlk önce bugune kadar HEROES birliği olarak hiçbir rakibimiz için senin yaptıgın gibi terbiyesiz bir yorum yapmadık. Foruma yazdıgım günden beri forumu takip eden tüm arkadaşlar bilir kimsenin saldırısyla ortaya çıkıp şov yapmadık. pr1ck wowunuzu sn'lik operasyonla devre dışı bıraktıgımızdada aynı yorumları beklerdim senden. IŞIK wowa Saldırı çıkılmıştır amaca göre daha az seviye alınmıştır buna karşılık eleştiri yapılabilir bizde hatalarımızı degerlendirip yorum yaparız. Forumda bugune kadar KAOS birliğinden tüm arkadaşların yaptıgı yorumlara seviyeli yaklaştık fakat bizler rakip derken senin gibi arada çıkan kişiler malesef düşman kelimesini kullandırıyor. Senin muhatabın HEROES birlikleri değildir ağzına alırken lütfen dikkatli ol. HEROES birliklerinden özür dilemek zorundasın aksi takdirde bu foruma katılım için motive etmeye çalıştıgımız arkadaşlarımız buraya gelip senin gibi çirkin sözler kullanırsa bu forum amacından çıkar.
Saldırımız için dün akşamdan beri konuşuyoruz. Albayrak ailesini tebrik ederiz. Bizde diyoruzki 01:38 de giren 7 adet ordumuz ve aldıgımız 1 seviye olmasaydı şuan kimse bunları konuşuyor olmayacaktı biz yolu açtık arkadaşlarda emeklerini seviye alarak birleştirdi yoksa IŞIK wow tebrikleri kabul ediyor olacaktı. O nedenle yorumlarımızı insani şartlar ve saygı cercevesinde yapmanızı öneririm yoksa karşıdan gelen tepkinin üstüne özlü sözlü cümlelerle iş biliyormuş edasında yorum yaparsanız sadece komik olursunuz...
Böyle kişileri içinizde bulundurdugunuz için KAOS ailesi adına üzgünüm. Kişiler birliklerin yansımasıdır. KAOS birliklerini bu tarz kişiler yüzünden kazansalarda tebrik etmek içimden gelmiyor
syg

x10
19-01-2010, 13:19

sonuna kadar katılıyorum emeğe saygı gerekir. Bu yapılan yanlıştır. IŞIK kaos grubuna gecmiş olsun dileriz.

x10
19-01-2010, 13:24

Saygılarımla..

kahin dstm bekliyoruz merakla

x10
19-01-2010, 13:29

yaptıgınızı iş sanıp utanmadan foruma yazıyorsunuz yazık... Emek haktır o hak kime aitse saygıyıda o hakeder. Senin gibiler sadece hırsızlık yaparak övünmeye çalışan zavallı kişilerdir. Lütfen foruma yazı yazarak forumu kirletmeyin:mad::mad::mad::mad:

OKK
19-01-2010, 13:40
HACK İNSANI SENİN İÇİN OKADAR ÖZLÜ SÖZ KULLANDIK Kİ DİLE GEİTSEM BEN UTANIRIM BEE.

AYRICA OKK SANA SU ANDAN İTİBAREN TEK KELİME DAHİ YAZMAM. HAİNLER LE İŞ BİRLİĞİ YAPTINIZ GİBİ SUÇLAMALAR DA BULUNUYORDUN KAOS A. BU KULLANICIYA ÜSTAD DİYEBİLECEK KADAR DA TUTARSIZSIN. VALLA KUTLARIM SENİ BRAVOOOO

MERMİ VE GRUBU KONUSUNDA HAKLIYIM DİYORDUN. ŞİMDİ DAHA İYİ ANLADIM KİMİN HAKLI OLDUĞUNU.

BİR AN OLSUN - - WOW U İLE + + WOWU NU ORTAK HEDEFTE BİİRLEŞTİRELİM TEKLİFİNE İNANMIŞTIM.

HELAL OLSUN SANADA SU HACK DENEN İNSANA DA. SİZLER BU OYUNU DEĞİL KAZANMAK OYNAMAYI BİLE HAKETMEYENLERSİNİZ.

KİRLETMEYİN OYUNU BIRAKIN DÜRÜST BİR ŞEKİLDE BİTİRELİM SERVER I. :mad::mad::mad::mad::mad:

bu arkadaslar uzaktan yakından hiçbir ilgim yok.ustad lafına gelınce oyun anlamında degıl malumunuz ben bilgisayar muhendısıyım.bende bu işleri bilirim .hatta hököstede ama yapmayız emege saygımız vardır.ben sana mesajı gordukten sonrakı yazımda belirttigim gibi sucukluya sor bakalım nasıl hıssedıyor...gerektıgınde def attıgınız varınızla yogunuzla korudugunuz bır hesaptan sıze saldır gelmesı....mermı ve ekbı konusunda bıze de aynı oldu arkadas...bize gelen saldırlarda str... ve digerleri gibi hesaplara saldırı aldıklarında savunmada defalarca birincilik kazandırdık...sizler gibi saldırarak degil. savunarak oldu...son askerımıze kadar savunma olarak yollardık..onlar ne yapttı bızım emegımıze saldırdı mermi denen biri için....size soruyorum ne hissettiniz...aynı kişi wow koyunuzude hackliyemezmi???ben boyle bırsey yapacak olsam wowdakı deflerı salarım ınan buna yaparım... ama emege saygım vardır sen ne dusunursen dusun.dürüstluk lafına gelınce benden daha durust degılsın olamazsında

simdi bizim azcok anlamıssınızdır ....bu arada sadece bir hesap ile bu kadar aglıyorsanız bızımkı gıbı hesap sayısı 6-7 olsa bir sonrakı server sonuna kadar aglarsınız sanırım....

kusura bakmayın ama size acımıyorum.hakettiniz ....hemde fazlası ile...

Hicretyolu
19-01-2010, 13:41
ellerine saglık üstad...bunu saymayız gene bekleriz :) ama artık ham depo vur sevıye ye gerek yok...cift atıs ve buyuk ham deposu

yaptıgınızı iş sanıp utanmadan foruma yazıyorsunuz yazık... Emek haktır o hak kime aitse saygıyıda o hakeder. Senin gibiler sadece hırsızlık yaparak övünmeye çalışan zavallı kişilerdir. Lütfen foruma yazı yazarak forumu kirletmeyin

x 10 dostum bu yukarıda ypılan hadiseyi destekleyen tavırları gösterenleri de kına bence.

kaçır mış olabilirsin.

OKK oyuncusu Hackertm insanına ÜSTAD diye yaklaşıp resmen yapılanı desteklemiştir. Günün olayı sımarıq ın bizi yıkması değil çalınan hesabın '' tabi çalındıysa gerçekse çalındığı bilmiyorum '' , raporuna destek verilmesidir.

OKK ta bunu çok güzel bir şekilde açıkça ifade etmiştir.

OKK a yapılan ı - - grubu eski başkanları yapmıştır. Eğer OKK bunu bize mal ediyorsa Kendi ayıbıdır. :mad::mad::mad::mad:

rider
19-01-2010, 14:02
x 10 dostum bu yukarıda ypılan hadiseyi destekleyen tavırları gösterenleri de kına bence.

kaçır mış olabilirsin.

OKK oyuncusu Hackertm insanına ÜSTAD diye yaklaşıp resmen yapılanı desteklemiştir. Günün olayı sımarıq ın bizi yıkması değil çalınan hesabın '' tabi çalındıysa gerçekse çalındığı bilmiyorum '' , raporuna destek verilmesidir.

OKK a yapılan ı - - grubu eski başkanları yapmıştır. Eğer OKK bunu bize mal ediyorsa Kendi ayıbıdır. :mad::mad::mad::mad:

ya arkadaslar bu kadar safmısınız anlamadım adam sizinle resmen egleniyor hesap hacklenmiş falan filan sizde ciddiye alıyorsunuz bide rakiplerinizden birinin içinize yerlestirdiği bi hesap bu kadar basit bunu anlamayacak kadar safmısınız halen anlamıs değilim gerektiği zaman kullandılar bitti

ayrıca daha da var boyle hesaplar içinizde gerektiğide onlarıda kullanacaklar acıklamalarından anlasılan o

izlemeye devam demek ki bakalım daha kimlerden ne hesaplar cıkıcak

THE-END
19-01-2010, 14:10
S.a arkadaslar bayadır forumu takib ediyorum guzel msjlar verenler forumu kirletenler analiz yapanlar takdir edenler edilenler tartısanlar sinirlenenler bunlara gülüp gecenler vs. bi cok yorum yapıldı ve yapılacakda sonucta herkes ayrı bi birey ve herkesin kendine göre bi karakteri var dusunce ve eleştiri tarzı var bunları begenirsiniz yada begenmezsiniz o size kalmıs sizden ricam bundan sonra seviyeli bi sohbet ve tartısma ortamına katkıda bulunmanız..

1 seneden fazla s17 de bizler iyi yada kotu beraber bu oyunu oynuyoruz herkesin kendine gore verdigi bi emek var ve bunun karsılıgını almak istiyor basarı için cabalıyor bize yakıstıgı sekilde sonuca varalım lutfen..

AVCI - GENERALS - KAOS - ALBAYRAK - TR. - ANTİ ve diger birliklerimizin hepsi degerli insanlardan olusuyor tabiki bu coklu bi ortam içinde curuk elma curuk yumurta iki yuzlu emek hızrsızı gibi insalarda olacaktır buda gayet dogal yapmamız gereken bu insanlarıda topluma kazandırmak yapıcı olmak eger bu yaklasımlarıda hak etmiyosa aramızda bole insanlarıda etirmemizi bilmek gerek tabiki...

Kaos ailesini tebrik ederim guzel bi strateji ile servere heyecan bi o kadarda korku getirdi
yapılan yanlıs yada dogru mudahalelerle heyecan devam ediyor bundan sonra neler olacak hep beraber bakıp gorelim Wow u kurmak icin herkes emek veriyor ama daha cok emek veren kazansın insallah saygılar..

x10
19-01-2010, 14:11

kaçır mış olabilirsin.

sn başkanım ender
ben kişilerin yaptıgı yorumlar üzerinden yorum yapmak istemem. OKK arkadaş o konu hakkında gerekli açıklmayı yapacaktır.
Tekrar gecmiş olsun. Malesef bunlar her serverda oluyor bizdede oldu önemli olan bu tarz olayları fazla gündeme getirmemek yoksa prim tanıyoruz.
syg

x10
19-01-2010, 14:14
emeqine saqlık hocam. gerçekten güzel organizeler

:) hangi organizeler daha KAOS grubundan foruma konan bir rapor görmedik son 3-4 gündür. sanırım saldırıları yolda...

x10
19-01-2010, 14:15

generals birlikleri saldırdı. KAOS lardan henuz saldırı almadık ama yolda olan saldırıları kesin vardır.

Surkan
19-01-2010, 14:17
Anlasılan ıhanete ugramak zorlarına gıtmıs :( guzel bırsey degıl ama bıze okk nın dedıgı gıbı 6-7 oyuncu geldı kı halada daha var dıolar zamanı beklıoz dıolar :D bız alıstık... sızde alısmayı deneyın 3 ncu kısılere laf atmayı bırakın artık :D hala mermı haklıymıs dıyorsunuz ya ona dıyecek hıc bır sey yok... su acıdan bak bakalım bırde okk ye haksız hacker ı desteklıo dedınız e sız mermıyı desteklemednızmı okk den ne farkınız var o zaman bu sızın dusunce tarzınız ıdı.. halbukı ben sucuklu yumurtanın profılındekı yazıyı okuduktan sonra haınlıgın bu oyunda cok sıradan bırsey oldugunu hatta olamsı gerektıgını anladım :D bu kadar olunurmu dıe dusunmesı sıze kalmıs ?

x10
19-01-2010, 14:17
Alıntı:
KapCOM kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=245399#post245399)

Tebrikler 2 adet orta ölçekli ama seviye alan saldırılar. Buradan sanırım 2 wow un savunmasının yakın düzetde ve ışık wow dan daha az olduğunu anlayabiliyoruz. Yolda olan başka saldırılar var ulaşana kadar bekleyip burada raporları paylaşacağız. Saldıranı da savunanı da tebrik ederim. Ayrıca tekrar x10 ve ekibinin organize saldırısını buradan tebrik etmediğim için 1 kez daha özür dilerim.

İyi olan kazansın...

Saldıranın emegine sağlık yoksa bu gece resetlemiştik :) sanırım bizde 99 kabusu gördük hayırolsun bakalım daha neler olacak...
Savunmamızın IŞIK kadar iyi olmadıgını söylemiştim ama 8k mancınık 2 seviye alabiliyorsa fazlada küçümsenmemeli diye düşünüyorum dstm :cool:

aybars43
19-01-2010, 14:37
Alıntı:
KapCOM kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=245399#post245399)

Saldıranın emegine sağlık yoksa bu gece resetlemiştik :) sanırım bizde 99 kabusu gördük hayırolsun bakalım daha neler olacak...
Savunmamızın IŞIK kadar iyi olmadıgını söylemiştim ama 8k mancınık 2 seviye alabiliyorsa fazlada küçümsenmemeli diye düşünüyorum dstm :cool:

küçümsemeyiz asla. ama buzul dediyse vardır bi bildiği. kimseyi küçümsemeden işini yapar sadece. (kanka yazdıklarımı okuyup gaza gelme:):):))

boran123456
19-01-2010, 14:41
sen kullanıcı adını söyle ben seni bulurum :)

kullanıcı adımızla kayıt olduk gizli kapaklı değiliz biz :)

chaos
19-01-2010, 14:54
Alıntı:

Sizinde elinize, emeğinize sağlık iyi savunma yapmışsınız. Server'ın çok fazla zamanı kalmadı ama biraz daha renk veya uzatabildiysek ne mutlu. İyi olan kazanacaktır zaten.

Jes
19-01-2010, 14:59
Jes kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=242509#post242509)
:eek: woww! server eger bu gece biterse x10 a ve HERO£S birligine kapak olur bu mesaj

Sn arkadaşım;
İlk önce bugune kadar HEROES birliği olarak hiçbir rakibimiz için senin yaptıgın gibi terbiyesiz bir yorum yapmadık. Foruma yazdıgım günden beri forumu takip eden tüm arkadaşlar bilir kimsenin saldırısyla ortaya çıkıp şov yapmadık. pr1ck wowunuzu sn'lik operasyonla devre dışı bıraktıgımızdada aynı yorumları beklerdim senden. IŞIK wowa Saldırı çıkılmıştır amaca göre daha az seviye alınmıştır buna karşılık eleştiri yapılabilir bizde hatalarımızı degerlendirip yorum yaparız. Forumda bugune kadar KAOS birliğinden tüm arkadaşların yaptıgı yorumlara seviyeli yaklaştık fakat bizler rakip derken senin gibi arada çıkan kişiler malesef düşman kelimesini kullandırıyor. Senin muhatabın HEROES birlikleri değildir ağzına alırken lütfen dikkatli ol. HEROES birliklerinden özür dilemek zorundasın aksi takdirde bu foruma katılım için motive etmeye çalıştıgımız arkadaşlarımız buraya gelip senin gibi çirkin sözler kullanırsa bu forum amacından çıkar.
Saldırımız için dün akşamdan beri konuşuyoruz. Albayrak ailesini tebrik ederiz. Bizde diyoruzki 01:38 de giren 7 adet ordumuz ve aldıgımız 1 seviye olmasaydı şuan kimse bunları konuşuyor olmayacaktı biz yolu açtık arkadaşlarda emeklerini seviye alarak birleştirdi yoksa IŞIK wow tebrikleri kabul ediyor olacaktı. O nedenle yorumlarımızı insani şartlar ve saygı cercevesinde yapmanızı öneririm yoksa karşıdan gelen tepkinin üstüne özlü sözlü cümlelerle iş biliyormuş edasında yorum yaparsanız sadece komik olursunuz...
Böyle kişileri içinizde bulundurdugunuz için KAOS ailesi adına üzgünüm. Kişiler birliklerin yansımasıdır. KAOS birliklerini bu tarz kişiler yüzünden kazansalarda tebrik etmek içimden gelmiyor
syg

Pek muhterem sevgili x10 beyefendicigim; bu tarz nazik usluplarla ortaya birsey koymadan sade nazik mesaj atarim ben edasini kullanarak uste cikmaya calismaniza uzuldum, size yakistiramadim muhterem.

Kibar yazmayla oy toplamaya calismayin yani. Arti benim mesajlardimda ben bir terbiyesizlik gormuyorum... O mesajim bir onceki mesajda otto nun yazmis oldugunu okuduktan sonra destek verme amacindaydi. ottoya laf gelmiyor da bana mi geliyor. arti hic mi laf atmayacagiz. lem kime ne desek hemen aliniyorlar puuuu terbiyesiz denir mi bu hic tu tu tu tu diyor. Sanki bu forumda yazi yazan herkesin uslubu ingiliz kraliyet ailesinden geliyor da biz uyamiyoruz gibi bir ortam yaratiliyor. Herkes de bir Sir Charles havasi :cool: benim mesajlarimda herhangir bir kufur, bir ayip soz - kelime bulamazsiniz. Forumun basinda da kufur sayilabilecek bir tartisma olmustu(su koy isimleri mevzusu), benim alakam olmamasina ragmen sirf benim gruptan cikti diye ozur de dilemistik. Ama yani kusura bakmayinda arada da azicik gunluk konusma dilinden ornekler, biraz argo kullanalim yani, demi ama muhterem sayin beyefendicigim. Eglence icin buralarda takiliyorum zaman harciyorum. neden herkes kasinti onu anlamiyorum. sanki koy degil ulke yonetiyoruz da mecliste diplomatik yazisma kurallarina uymadigimiz icin elestiriliyoruz. Bu israil'in yaptigi diplomatik ezme cabasi cok gaza getirdi sanirim sizi:) Kapak dedim bir hata goremiyorum mesajda. Azicik argo, o da olur o kadar. KAOS kurarsa kapagi siz alirsiniz elinize, KAOS kuramazsa kapagi ben alirim elime :) adil bir iddia sanirim. Baska bir deyisle muhterem, eger KAOS kurabilme lutfuna ulasirsa degerli bir plastik hediyeyi ben sizlere armagan edecegim yok kuramazsa saygideger kardesim, guzelim plastik benim elimde kalmis olacak. bilmukabele bilmukabele...

Neyse polemigi fazla uzatmayayim sundukce sunecek.

Gelelim HEROES un saldirisina. Ben ayni sekilde PR1CK in tilsimi calininca tum HEROES birligini tebrik eden bir mesaj yazdim. Basarili bir organizasyondu, hatta PR1Ck icinde cozum de yazdim. lutfen inceleyin eskileri o zaman goreceksiniz. iyice okumadan elestirmeyin ondan. Yorumlari olabildigince yansiz yapmaya calisiyorum, ha taraf tutuyorum, mesajlar duygularima hakim olabildigim kadar yansiz cikiyor.... AVCi ya birsey diyoruz tuu kaka diyor, HEROES a bir sey diyoruz tuu kaka diyor... ben anlamadim bu isten bisey :P arkadaslar elestiriye acik olun bir, oyunun eglence oldugunu unutup cok da kasilmayin iki, Sir Charles ingiltere'de uc, opuyorum hepinizi dort :)

Not : bu mesajdan sonra da kesin tuu terbiyesiz gelir kesin. bahisler 1.05 gelir, 2.04 gelmez, 10.05 berabere (hic bir sey gelmez):P 1.02 ye 100000 tahil benden.

Saygilar...