PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

KapCOM
04-01-2010, 22:35
O zaman cycho için yazayım son 125 saat :) 5 gün demek dostlar :)

bir sonraki grup içinse (hisonic, mavigece, gulsuyucarsı, isik, PR1CK) 150 saat civarı, o da 6,25 gün eder.

Yani gelecek hafta server bitebilir eğer sıralamadaki 7 tane wowdan da seviye alıcı saldırı yapılmazsa.

bitsede gitsekk. gönlüm bizim bitrmemizden yana ama bakalım.

benm tek bildiğm bu gece ve yarın gündüz server herşeye gebe. wow kurulabilirde yıkılabilirde.

bonzi
04-01-2010, 22:36
bence yerle bir olacak okkun wow

Defansı çok iyi mümkün deil

x10
04-01-2010, 22:36
Şuan sıralamaya giren her wow u indirecek ordu server da mevdut ve bu kadar usta oyuncuun zamanlama hatası yapacağını sanmam. Biraz iddialı duracak ama bence bu mücadele daha uzayacak. Çünkü sadece 1 sağlam ordu çıktı piyasaya. O da 10 seviye alabildi. Daha büyük orduların olduğu kesin. Bu kadar ordu kimsenin elinde patlamaz herbiri hedefini vuracak.

merakla bekliyoruz. zamanlama hatası demeyelim ama gidipte boş dönmek var :)

bonzi
04-01-2010, 22:42
merakla bekliyoruz. zamanlama hatası demeyelim ama gidipte boş dönmek var :)

Her ihtimali düşünmek lazım:) Ki düşünülmüştür sabaha herşey netleşir bence. Olmadı öğleden sonra net sonuç geldi geldi. Gelmedi zaten OKK ya buradan tebrik mesajlarımızı yazacağız başka ne yapabiliriz:S

OKK
04-01-2010, 22:58
Çıkan saldırılar yetişir ama seviye alırmı bilmem. Sonuçta buraya kadar gelen wow illa korunuyodur. Ama benim tahminim en az 7-8 seviye bırakacağı yönünde en azından şimdilik.

valla ya kurduk yada dagıldık...o kadar cok saldırı varki...yetişirlerse toparlanmak zor olacak...39 saatteen az kaldı bakalım...artık hayırlısı

bonzi
04-01-2010, 23:04
valla ya kurduk yada dagıldık...o kadar cok saldırı varki...yetişirlerse toparlanmak zor olacak...39 saatteen az kaldı bakalım...artık hayırlısı

Kursanda kurmasanda baya heyecan getirdiniz AVCI larla. Epey keyifli oldu sanırım. Bizim açımızzdan sayacın geri dönmesini umuyoruz. Ama 7-8 seviyeden fazla verirseniz işleri iyice uzatırız gibi geliyor.

gaddaroğulları
04-01-2010, 23:26
Bi heyecanlandımkı sormayın :D.Acaba neler olcak yarın aksamı sabırla beklıyom :D

eagle87
04-01-2010, 23:52
saldıran kişiler veyahut savunan kişiler, işler bu kadar kızışmışken raporu saklayıp sonra foruma koymak gibi bir şey yapmasın lütfen bizi bundan mahrum bırakmasın :)

Surkan
05-01-2010, 00:33
saldıran kişiler veyahut savunan kişiler, işler bu kadar kızışmışken raporu saklayıp sonra foruma koymak gibi bir şey yapmasın lütfen bizi bundan mahrum bırakmasın :)

Arkadaslar yarın oglene kadar hersey buyuk olasılıkla bellı olur dıyemem ama okk koyunun durumu ortaya cıkar.. yalan yok guzel savunma var ama sunuda kabullenmek gerekkı saglam ordularında sevıye alamayacagı bır savunma olmadı bu oyunda.... Aynen sunuda belırtmek ıstıyorum butun samımıyetım ıle bu servera renk katan kızısmadan cok eglence katan eglendıren ıkı bırlık goruyorum bırısı tabıkıde kendı bırlıkgımız ıkıncısı ıse avcı bırlıgıdr... bunlar geneldır tabıkı arada ıstısnalar vardır ama bu oyunu hak ettıgı gıbı oynayıp kısılıgındne odun vermeyen her oyunmcuya kendı adıma tesekkur ederım....

server bıtmıs gıbı konustum ama sankı daha yenı baslıo :D

erdalertur
05-01-2010, 00:37
iltifatın için teşekkür ederim birliğim adına.
oyunu bitirmek üzere olan wow a saldıran bir tek AVCI birliğimi var onu çok merak ettim ama ben.

bonzi
05-01-2010, 00:43
Arkadaslar yarın oglene kadar hersey buyuk olasılıkla bellı olur dıyemem ama okk koyunun durumu ortaya cıkar.. yalan yok guzel savunma var ama sunuda kabullenmek gerekkı saglam ordularında sevıye alamayacagı bır savunma olmadı bu oyunda.... Aynen sunuda belırtmek ıstıyorum butun samımıyetım ıle bu servera renk katan kızısmadan cok eglence katan eglendıren ıkı bırlık goruyorum bırısı tabıkıde kendı bırlıkgımız ıkıncısı ıse avcı bırlıgıdr... bunlar geneldır tabıkı arada ıstısnalar vardır ama bu oyunu hak ettıgı gıbı oynayıp kısılıgındne odun vermeyen her oyunmcuya kendı adıma tesekkur ederım....

server bıtmıs gıbı konustum ama sankı daha yenı baslıo :D

Wow da desen server da desen son heyecanın etkisiyle biçok şeyi unutuyorsun dostum. ALBAYRAK ve KAOS savaşlarının server a kattığı renk, ayrıca ilk wow olma özelliğimiz ile en çok yıkılan renk. Sanırım pek keyif vermedik;) Bence bu server a renk katan birlikler arasına bunları da sayman gerekirdi kırıldık. Henüz sonu gelmedi daha var.

Surkan
05-01-2010, 00:51
Wow da desen server da desen son heyecanın etkisiyle biçok şeyi unutuyorsun dostum. ALBAYRAK ve KAOS savaşlarının server a kattığı renk, ayrıca ilk wow olma özelliğimiz ile en çok yıkılan renk. Sanırım pek keyif vermedik;) Bence bu server a renk katan birlikler arasına bunları da sayman gerekirdi kırıldık. Henüz sonu gelmedi daha var.

tbkıde ama batıgın zaman kaos entrıkalardan hıc bır zaman kurtulamadıkı hala oyleler. albyrk ıse bır kaos savası tutturdu gıttı :D yanlsımıyım ?

bu arada okk wow a suanda 300 zaerınde saldırı var... bunların ıcınde tabıkı avcı var kaos var albyrk var.. ama saldrılar geldıkten sonra anlıyoruz ne kadar cıddı oldugunu... yanlıs anlamayın ama ben tam wow koyune gelen bu bırlıklerden 56 tane oyuncu saydım .... bunlar neydı dıye sorarsanız wow koyunu yagmaya gelen kısıler :)))

sucukluyumurta
05-01-2010, 00:51
bonzi bnm puanım sana 9 ganga :).Bizde entrika eksik olmaz alışığız ismimiz kaos zaten :D :D.doğal olan bu :D.artık normal karşılıyoruz herşeyi :D

erdalertur
05-01-2010, 00:57
çok güldüm gece gece

".Bizde entrika eksik olmaz alışığız ismimiz kaos zaten :D :D.doğal olan bu :D.""

erdalertur
05-01-2010, 00:58
bu arada dudayev ben

serginho
05-01-2010, 01:00
http://img262.imageshack.us/img262/5086/sonstagbi.png

Surkan
05-01-2010, 01:02
bu arada dudayev ben

abı bu ısımlerın anlamı ne

dudayev basayev yasev :))) akrabamısınız sız ?

erdalertur
05-01-2010, 01:10
bana oyunun başında basayev açıp verdi al oyna bizimle diye.ondan geliyor benzerlik.ama yasev tamamen şans.

sucukluyumurta
05-01-2010, 01:28
çeçen tarihini araştır dostum.. işgale karşı koyan çeçen direnişcilerdir son derece iyi generallerdir.

M_şahin
05-01-2010, 04:48
Avcının wowundan kim seviye aldı bilen var mı arkadaşlar.Sanırım bir ara 91 olmuşlardı..

KapCOM
05-01-2010, 06:49
okk wow da 7 seviye bırden kaybettık. oyun yıne uzadı

winsock
05-01-2010, 07:04
raporsuz bir seviye düşüşü daha :)

erdalertur
05-01-2010, 07:06
oyun sabahlar olmasın uzadı biraz :)

erdalertur
05-01-2010, 07:07
raporlar birazdan hele bir bitsin saldırılar.

winsock
05-01-2010, 07:17
hey maşallah 15 dk önce mesai başladı OKK 90 dı saat 08.15 oldu oKk wow düşmüş 77'ye

KapCOM
05-01-2010, 07:21
sanırım 2 hafta daha buralardayız.. türkiye AB ye girse bile bu oyun bitmezzz

winsock
05-01-2010, 07:24
bitmeyeceqi kesinlik kazandı artık. asker beslemeye devam :)

Jes
05-01-2010, 07:26
cycho da seviye kaybetmis. Denge geldi oyuna tekrar. Generals karsilik verebilecek mi bakalim. Bu arada OKK a gelen 97. seviye natar saldirisi hala yolda defans acildiysa, yani sur falan gittiyse o saldirida wowdan seviye alabilir :) Gorecegiz bakalim 1 saat sonra.

Raporlari olanlar paylasirlarsa seviniriz. Devlet sirri gibi sakliyorlar, sonra verecek sanirim herkes ama taze olmayan raporun da hic bir anlami olmaz. Kimsenin eski raporlara bakip da vay be diyecegini sanmiyorum, ondan paylastiniz paylastiniz... raporlarda elinizde patlayabilir :P

hera
05-01-2010, 07:27
hey maşallah 15 dk önce mesai başladı OKK 90 dı saat 08.15 oldu oKk wow düşmüş 77'ye
AVCI BİRLİKLERİ WOW SALDIRI RAPORLARI

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=66555f0f166,6655693ec3f,665570c29be

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=665653be6a6,665667a2546

KapCOM
05-01-2010, 07:28
cycho da seviye kaybetmis. Denge geldi oyuna tekrar. Generals karsilik verebilecek mi bakalim. Bu arada OKK a gelen 97. seviye natar saldirisi hala yolda defans acildiysa, yani sur falan gittiyse o saldirida wowdan seviye alabilir :) Gorecegiz bakalim 1 saat sonra.

Raporlari olanlar paylasirlarsa seviniriz. Devlet sirri gibi sakliyorlar, sonra verecek sanirim herkes ama taze olmayan raporun da hic bir anlami olmaz. Kimsenin eski raporlara bakip da vay be diyecegini sanmiyorum, ondan paylastiniz paylastiniz... raporlarda elinizde patlayabilir :P

bugun avcının deposuda vuruldu sanırım.

winsock
05-01-2010, 07:29
teşekkürler hera... işte göz zevki veren bir saldırı :) max'a da tebrikler demek lazım. bu saldırı defansı olabildiğince açmıştır artık

macho
05-01-2010, 07:40

raporlar için saol.saldırı yapanlara da tebrikler.özellikle max iyi asker çıkarmış.

Jes
05-01-2010, 07:42

AVCI birliklerini tebrik ederim basarili saldirilar, MAX in ordusu galiba yeni rekor oldu server icin. ayni sekilde GENERALS in savunmasi da oldukca iyi. saldiri sayisina gore iyi karsilamislar ama hala saldirilarin devami var sanirim. Ondan durum pek icacici gozukmuyor. wowlari daha da seviye kaybedebilir. Onden gitmenin sorunlari :p

KAOS raporlari yok henuz piyasada. Onlar da renk katacaktir duruma.

Bakalim GENERALS de karsilik verebilirse o zaman server senlenir :P

mickey
05-01-2010, 08:29

her iki oyuncuyuda tebrik ederim güzel saldırı ama bu iki saldırı arasında kim saldırı yaptı oda seviye almış onuda raporsuz tebrik ederim :)

hera
05-01-2010, 08:43
her iki oyuncuyuda tebrik ederim güzel saldırı ama bu iki saldırı arasında kim saldırı yaptı oda seviye almış onuda raporsuz tebrik ederim :)
raporlara bakarken alta doğru inin devamı var orada saldırı yapanların;)

winsock
05-01-2010, 08:57

bende sonradan farkettim :)

mavi göl
05-01-2010, 09:32
max, yasev ,murdock, dudayev ve halperd arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.. emeği geçen kimseyi unutmamak gerek dimi.. sevgiler yıldızdan..

mickey
05-01-2010, 09:43

kusura bakmayın alışmışız tek rapora :) wowa sıralı ilk saldırı oldu bu yanılmıyosam

chaos
05-01-2010, 09:59
Tüm birlik ve bize desteklerini esirgemeyen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu kadar saldırıya bu seviye kadar savunmakta her wow'un harcı değil. Tabiki AVCI birliğinide tebrik etmemek ayıp olur. Sizede tebrikler arkadaşlar.

Mr.No
05-01-2010, 10:56
güzel saldırılar.. yapan arkadaşların hepsini tebrik ediyorum.

eagle87
05-01-2010, 11:42
teşekkürler hera... işte göz zevki veren bir saldırı :) max'a da tebrikler demek lazım. bu saldırı defansı olabildiğince açmıştır artık

başından beri max ın saldırıyı bekliyordum açıkçası çünkü oyun ortalarında saldırı 6. sıydı ve saldırı puanı bu zamana kadar aynı kaldı böyle bir ordu hatta daha fazla bir ordu çıkmasını bekliyordum ben..

gaddaroğulları
05-01-2010, 11:49
dedik ama bekleyin filan :D.Millet rezervasyonları iptal ettirceniz artık mesai uzadı :D

mavi göl
05-01-2010, 11:56
dedik ama bekleyin filan :D.Millet rezervasyonları iptal ettirceniz artık mesai uzadı :D
yaf yeter artık ya uzamasın artık :) indirelim baştakilerini biz kuralım geçelim gidelim çok uzadı bu iş :))))))))))))))

OKK
05-01-2010, 12:10
savunan ekibime ve saldırn arkadaslara tebrikler.yolda gelmekte olan bir dunya daha saldır var ...kesın seviye kaybı olacaktır...ama bu iş yeni baslıyor...artık avantajı ele almak gerek...sanırım bu da avantaj oluyor bizim için.şu saldırılar bitince ne durmda olacagız bakalım.

serginho
05-01-2010, 12:13
http://img266.imageshack.us/img266/7305/budaoldu.png

-john-
05-01-2010, 12:23
Işıkdan büyük atak bekliyorum artık. Hadi bakalım kaoslar...

GİTARİST
05-01-2010, 12:29
anladığım kadarıyla bu serverde daha çok ordu var ve seviye 90ı geçen WoW aşağıya indirlecek AVCI birliğinide tebrik ediyorum güzel bir saldırı çıkartmışlar

PerfectTR
05-01-2010, 12:56
savunan ekibime ve saldırn arkadaslara tebrikler.yolda gelmekte olan bir dunya daha saldır var ...kesın seviye kaybı olacaktır...ama bu iş yeni baslıyor...artık avantajı ele almak gerek...sanırım bu da avantaj oluyor bizim için.şu saldırılar bitince ne durmda olacagız bakalım.
selam
öncelikle bu kadar savunmayı topladığı için ve ona hergün binbir zahmetle tahıl atarak wow köyünü 97 taşıdığı için okk ve ekibini kutlamak lazım...
avcı lar gene seviye alan ekip oldu.bu sefer tek değil 5 ordu ile gitmişler 2si büyük ordu 2 si orta ölçek.1 zayıf ordu...bu savunmayı aşarak 20 seviye almışlar....
bu server avcı yüzünde bitmiyecek galiba....
her iki birliğide kutlarım...

PUSLUHAVA01
05-01-2010, 13:00
Forma heyecan gelmiş bakıyorumda saldırı yapan arkadaşları tebrik ediyorum
ama okk nında hakkını yememek lazım az kulis yapmadı burda nerdeyse ben bile destek yolluyacaktım kendine :D

misafir
05-01-2010, 13:04
Işıkdan büyük atak bekliyorum artık. Hadi bakalım kaoslar...
kaoslar bütün hareket etmedikce ataklari bi ise yaramayacak
tek ordu sifirlar hepsini:p

BuZuL
05-01-2010, 13:07
kaoslar bütün hareket etmedikce ataklari bi ise yaramayacak
tek ordu sifirlar hepsini:p

bekle ve gör:))

gaddaroğulları
05-01-2010, 13:07
selam
öncelikle bu kadar savunmayı topladığı için ve ona hergün binbir zahmetle tahıl atarak wow köyünü 97 taşıdığı için okk ve ekibini kutlamak lazım...
avcı lar gene seviye alan ekip oldu.bu sefer tek değil 5 ordu ile gitmişler 2si büyük ordu 2 si orta ölçek.1 zayıf ordu...bu savunmayı aşarak 20 seviye almışlar....

Sende biliyosun ki daha ne ordular var :D.Kuzey cok zahmetli oldu.Cok yıprandı ama bu bahane olmadı kuzey ıcın.Savastı saldırdı savundu .Bu hep bi handikap gbi gorunsede yıpranmıs olsada en cok savasan da olmus olsa bunu ,zaman ıcınde kazandıgı bazı ozellıklerı ıle lehıne cevırmeyı bıldı.Sinirlerine hakim oldu,sabretti,hesapladı ölçtü ve kazanması icin gereken ayarları hep yaptı.Yeri geldiğinde sadece 1 ordu ıle aldı sevıyeyi yeri geldi 5.Artık sonuna yaklasıyoruz kabullesekde etmesekde artık savunma lar belirleyecek ,Bi dongu soz konusu olmayacak.Cunku ordular cark ıcın yeterlı sayıda kocbası ve mancıya sahıp olamayacak.Benden bi tahmın daha bu server en fazla 15 gun daha surer sonra herkes kendı yoluna :D

metın 32
05-01-2010, 13:35
daha cok ordu var hıc saldırı yapmayan bu server 5 degıl 10 kez daha donersavunma basanlar kadar saldırı basanlarda var hala serverda ve asıl sımdı zevkı cıkmaya basladı serverın hıc hesaba katmadıgınız albayrak bırlıkleı var ve yanılmıyorsam hammadde ve tahıll depoları tamamlandı artık onlardan beklıyorum ben hızlı bır yukselıs ılk yıkılmanın verdıgı avantajla onlar cok hızlı bır yukselıse gecerler bu hafta bır kaos uyuesı olarak su anda ben onları avantajlı goruyorum 15 gunde bayagı hammade va savunma yolladılar wow larına

BuZuL
05-01-2010, 13:37
daha cok ordu var hıc saldırı yapmayan bu server 5 degıl 10 kez daha donersavunma basanlar kadar saldırı basanlarda var hala serverda ve asıl sımdı zevkı cıkmaya basladı serverın hıc hesaba katmadıgınız albayrak bırlıkleı var ve yanılmıyorsam hammadde ve tahıll depoları tamamlandı artık onlardan beklıyorum ben hızlı bır yukselıs ılk yıkılmanın verdıgı avantajla onlar cok hızlı bır yukselıse gecerler bu hafta bır kaos uyuesı olarak su anda ben onları avantajlı goruyorum 15 gunde bayagı hammade va savunma yolladılar wow larına

hızlı yükselirlerse aynı o hızla inerler bence

çankaya43
05-01-2010, 13:39
Sende biliyosun ki daha ne ordular var :D.Kuzey cok zahmetli oldu.Cok yıprandı ama bu bahane olmadı kuzey ıcın.Savastı saldırdı savundu .Bu hep bi handikap gbi gorunsede yıpranmıs olsada en cok savasan da olmus olsa bunu ,zaman ıcınde kazandıgı bazı ozellıklerı ıle lehıne cevırmeyı bıldı.Sinirlerine hakim oldu,sabretti,hesapladı ölçtü ve kazanması icin gereken ayarları hep yaptı.Yeri geldiğinde sadece 1 ordu ıle aldı sevıyeyi yeri geldi 5.Artık sonuna yaklasıyoruz kabullesekde etmesekde artık savunma lar belirleyecek ,Bi dongu soz konusu olmayacak.Cunku ordular cark ıcın yeterlı sayıda kocbası ve mancıya sahıp olamayacak.Benden bi tahmın daha bu server en fazla 15 gun daha surer sonra herkes kendı yoluna :D

çark yapmıyan daha bir çok ordu olduğu kanaatindeyim

çankaya43
05-01-2010, 13:56
Arkadaşlar hadi bitsinde kafamız rahatlasın artık....

bonzi
05-01-2010, 13:58
sanırım 2 hafta daha buralardayız.. türkiye AB ye girse bile bu oyun bitmezzz

Biz dedik:) 4. tur garanti dedik. Şimdi 3. tur dönüyor. Aktörlerine başarılar. Biraz ısınıyoruz sanırım ama raporsuz ısınmayacağız:)

çankaya43
05-01-2010, 14:01
Biz dedik:) 4. tur garanti dedik. Şimdi 3. tur dönüyor. Aktörlerine başarılar. Biraz ısınıyoruz sanırım ama raporsuz ısınmayacağız:)
Raporlarda yavaş yavaş dökülüyor orhan ağbi:)

bonzi
05-01-2010, 14:03

Seni ve birliğini tebrik ederiz. Saldıran AVCI birlikerini de tebrk ederiz. Siz uzun süre direndiniz. Çok ta iyi gittiniz. Bundan sonraki wow ların direncine göre durum netleşecek artık. İbre AVCI ya çok yakın. DOSTWOW lar direnci kırılabilir die düşünüyorum ama AVCI GNRLS den çok daha dirençli çıkacak tahminim budur.

bonzi
05-01-2010, 14:04
selam

Kimin çalıştığı ve kimin yattığı belli oluyor. Ayrıca kimlerin istekli olduğu da artık çok belli. KUZEY birliğinin dışında wow u kazanmak isteyen tek birlik GNRLS olarak öne çıktı.

bonzi
05-01-2010, 14:07
Raporlarda yavaş yavaş dökülüyor orhan ağbi:)

Ali kardeşim. Helal olsun. Tebrik ederim kelimesi AVCI saldırılareı için yeterli deil. Bu yüzden hiçbirşey yazmıyorum. Murat abi beni zaten biliyor. HELAL OLSUN;)

BuZuL
05-01-2010, 14:12
bakalım avcı napar defans sağlam 478k paladin vardı en son sabah saldırı girdi ama pek zarar vermedi acaba avcıya yolda saldırı varmı:S

gaddaroğulları
05-01-2010, 14:15
bakalım avcı napar defans sağlam 478k paladin vardı en son sabah saldırı girdi ama pek zarar vermedi acaba avcıya yolda saldırı varmı:S

Daha once cıkmıs olanların dısında saldırı cıkmaz gıbıme geliyo.Simdi tablo degisti en azından gelecek haftaya kadar kımse saldırı cıkarmayacak.Seviyeler cok sıkı takıp altında olur gibime gelior :D

BuZuL
05-01-2010, 14:17
Daha once cıkmıs olanların dısında saldırı cıkmaz gıbıme geliyo.Simdi tablo degisti en azından gelecek haftaya kadar kımse saldırı cıkarmayacak.Seviyeler cok sıkı takıp altında olur gibime gelior :D

kahinlik yapayımmı:D

Prens Apotheke
05-01-2010, 14:19
Olur Olur... Yap Bakalım

bonzi
05-01-2010, 14:19

Benim kehanetlerim tutuyor. Bence sen de dene burası forum. Renk gelsin biraz;)

gaddaroğulları
05-01-2010, 14:21
yap tabiki de

BuZuL
05-01-2010, 14:21
Benim kehanetlerim tutuyor. Bence sen de dene burası forum. Renk gelsin biraz;)

o zaman bende bi kehanet yapayım ava giden avlanır:D

gaddaroğulları
05-01-2010, 14:23

Tatlı şey seni.Nedenmiş o bakim.Böle acıklı yazmasaydın bence.Biz de bekliyoz elbette.Barbekue partisinde deiliz

Prens Apotheke
05-01-2010, 14:23
Furkan500 Kurar Kesin... :D:D

aybars43
05-01-2010, 14:24

evet kanka ava giden avlanır:)

bonzi
05-01-2010, 14:25

Bunlar zaten AVCI. Kaldıki şimdiye kadar sadece hököstö ye seviye verdiler o da az buz gelmedi yani. Hakkıydı aldı ama sadece 10 seviye. AVLAYACAK birileri illa çıkar buyursun bakalım ne avlıyacak;)

gaddaroğulları
05-01-2010, 14:26
Furkan500 Kurar Kesin... :D:D
furkan çok hızlı akıyodu ama ne oldu ise kilitlendi.Sanırım konu dahilinde bilgisi olan arkadaşlar buraya neden olduğunu açıklar

Prens Apotheke
05-01-2010, 14:26
avcıdan av olurmu yaw :)

bonzi
05-01-2010, 14:27
furkan çok hızlı akıyodu ama ne oldu ise kilitlendi.Sanırım konu dahilinde bilgisi olan arkadaşlar buraya neden olduğunu açıklar

Bu konu burada açıklandı bknz önceki sayfalar. Mermi - bonzi yazışmaları.

aybars43
05-01-2010, 14:27

Bunlar zaten AVCI. Kaldıki şimdiye kadar sadece hököstö ye seviye verdiler o da az buz gelmedi yani. Hakkıydı aldı ama sadece 10 seviye. AVLAYACAK birileri illa çıkar buyursun bakalım ne avlıyacak;)

bekleyelim görelim:d

BuZuL
05-01-2010, 14:28

organize saldırı değildi ama bence en iyisi beklemek:)

hayati3748
05-01-2010, 14:49
wow son durumu yayınlayabilirmisiniz arkadaşlar

winsock
05-01-2010, 15:01
http://img405.imageshack.us/img405/4351/adszai.png

bonzi
05-01-2010, 15:34
evet arkadaşlar hepinize sevgi ve saygılar.
Adım burak , yaş 33 , kick box hocalığı yapıyorum yeni meslek kırtasiyecilik olacak.
2 haftadan beri oyundayım.

Oyuncu isimim s17 de süprizfight
bir oyun için kendimizi saklıcak halimiz yok.

şimdi server hali ile 4 kutuplu ve doğal olarak herkes kendi tanıdığının dh ( dünya harikası ) ( wow )
kurmasını ister.

Gördüğümüz kadarı ile serverin dh seviyesi yükseklere çıkmış pota.

Hatta her bölge kendi arasında desteklediği dh sının kurmasını ister , kendi bölgesinde bile diğeri aşağı düşerse kendi bölgesindeki diğerini tahıl - savunma - kahraman ve rakip dh lara karşı saldırı konusunda biraz isteksiz davranabilir. Bunlar bu oyunda doğaldır.bu olaylar aralarında ne kadar iletişim kurduklarına ve iyi niyetlerine bağlıdır.

şimdi gördüğümüz kadarı ile okk arkadaşımız üç kere yukarı çıktı , üç kere aşağı indi. Indirenlerde avcı birlikleri ve - - den bazı arkadaşlar.

Sanırım diğer bölgelerde her bölge kendisi saldırsın diye bekliyor.

Biz alacağımız saldırıları üstümüze alırız kimseden korkumuz yok.

Okk arkadaşa saldırı çıkaranlara 26-27 kişi saldırıyorlar. Saldırsınlar hiç önemli değil.

Okk arkadaşa 3 gün 7 saat içinde bölgelerden sağlam saldırı çıkmaz ise dh ( dünya harikasını kurar )
bizede hayırlısı olsun demek düşer.

Oyunun etik kuralı icabı bizlerde üstümüze düşeni yapıyoruz. 2-3 ordu da biz çıkarıyoruz.

Bizim ordular gereken hasarı vermezse diğer bölgeler uslu uslu otururlarsa okk arkadaşa wowu kurar bizde hayırlısı olsun deriz.

Sonra hiç kimse şu bölge saldırmadı bu bölge saldırmadı demesin. Oyunun etik ahlakı çerçevesinde bizde üstümüze düşeni yapıyoruz. Diğer 90 nın üstüne çıkanlar olursa onlarada 3-4 ordu çıkarıcaz. S17 nin bilgisine sunulur. Biz çıkarsak bizede saldırın kimseden çekincemiz yok. Oyundur bu normaldir.

Herkese saygı ve sevgiler.

bekliyoruz unutmadık.

sucukluyumurta
05-01-2010, 16:31
bonzi arsızlık yapma :D.kızıp size gelirler sonra :D.

bonzi
05-01-2010, 16:33
bonzi arsızlık yapma :D.kızıp size gelirler sonra :D.

Hahaaa bizim rakibimiz belli. Kimle başladıysak onla bitirecez. Zaten gelen de gidende bize vurdu. Daha saldırsalar da saldırmaslar da farketmez dostum:) Zaten sizde bizi beklemiyomusunuz:)

BuZuL
05-01-2010, 16:59
Hahaaa bizim rakibimiz belli. Kimle başladıysak onla bitirecez. Zaten gelen de gidende bize vurdu. Daha saldırsalar da saldırmaslar da farketmez dostum:) Zaten sizde bizi beklemiyomusunuz:)

hiç heyecan yok forumda :S tatlı tartısmalardan bile uzak burası:)

burakerinc
05-01-2010, 17:06
hiç heyecan yok forumda :S tatlı tartısmalardan bile uzak burası:)

Heyecan oyun içerisinde bolca var zaten Oyunda ordular çarpısıyor burdada laflarımı çarpıştıralım :)

Gayet seviyeli ve dengeli bir forum hele wowdan sonra kullanımda arttı daha ne olsun :)

Bu arada Saldırı grubumuz çok iyi iş çıkardı Orhan darısı sizin başınıza bekliyoruz raporları :)

A V C I

(http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=1661)

gaddaroğulları
05-01-2010, 17:07
Raporlar nerde ya? bulamadım. dedim ama şimdi buldum:)

bonzi
05-01-2010, 17:08
Heyecan oyun içerisinde bolca var zaten Oyunda ordular çarpısıyor burdada laflarımı çarpıştıralım :)

Gayet seviyeli ve dengeli bir forum hele wowdan sonra kullanımda arttı daha ne olsun :)

Bu arada Saldırı grubumuz çok iyi iş çıkardı Orhan darısı sizin başınıza bekliyoruz raporları :)

AVCI® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=1661)

Ahmet abi nasipte burada karşılaşmak ta varmış. Eyw saldırılar için tebrikler. SAvunanı da tebrik etmek yine bize düşer iyi dayandılar helal olsun. Bizim imzaları da göstereceğiz tabii ki. :)

bonzi
05-01-2010, 17:08
Raporlar nerde ya? bulamadım. forum da muhabbet hoşda birde şu raporlar ortada dolansa süper olacak

Yaf dahamı göremedin her yer AVCI raporu oldu paşam.

gaddaroğulları
05-01-2010, 17:13
Yaf dahamı göremedin her yer AVCI raporu oldu paşam.

pardon ya, ben dün akşamdan beri yeni girdim oyuna:) top 10 a felan bakıncada heycan yaptım sanırım:p 5 sayfageride buldum raporları. gerçekten tebrikler, çok güzel ordular çıkmış ve organize saldırı olmuş;) ayrıca savunanıda tebrik ediyorum, bu organize saldırılarda savunmaları fena değilmiş...

burakerinc
05-01-2010, 17:16
Ahmet abi nasipte burada karşılaşmak ta varmış. Eyw saldırılar için tebrikler. SAvunanı da tebrik etmek yine bize düşer iyi dayandılar helal olsun. Bizim imzaları da göstereceğiz tabii ki. :)

Valla Oyunu bana sen öğrettin dayanmıcazda ne yapıcaz işimiz savunmak :)

Bu arada OKK i tebrik etmeyi unutmusum kusura bakmasın Çok güzel savunmalar çıkartıyorlar 5 sıralı orduya dayanmak kolay değil :)

bonzi
05-01-2010, 17:29
Valla Oyunu bana sen öğrettin dayanmıcazda ne yapıcaz işimiz savunmak :)

Bu arada OKK i tebrik etmeyi unutmusum kusura bakmasın Çok güzel savunmalar çıkartıyorlar 5 sıralı orduya dayanmak kolay değil :)

:) Benle ilgin yok be abi bırak tevazuyu. Sen önce kendi eserinsin ardından aslııı ve bizim stresli le irtibatın çok daha iyidi. Ama üzdü ikiside bizi gittiler yaf.

burakerinc
05-01-2010, 17:30
:) Benle ilgin yok be abi bırak tevazuyu. Sen önce kendi eserinsin ardından aslııı ve bizim stresli le irtibatın çok daha iyidi. Ama üzdü ikiside bizi gittiler yaf.

Sus hatırlatma hemde pisi pisine :(

KoGuS46
05-01-2010, 18:28
O zaman aksam neler olur kaoslar bunuda söyleyin açıklayın madem bişey getirdiniz acıklayın :)
Şahsen biliyorum ama eheuhhueh :)

Ortalama 40 seviye alır diyorum yanılabilirimde :) yokmu artıran

sucukluyumurta
05-01-2010, 18:50
ne oluyo la ?gene ne kahinliği yapıyonuz:D :D.

aybars43
05-01-2010, 18:51
O zaman aksam neler olur kaoslar bunuda söyleyin açıklayın madem bişey getirdiniz acıklayın :)
Şahsen biliyorum ama eheuhhueh :)

Ortalama 40 seviye alır diyorum yanılabilirimde :) yokmu artıran

diyosun:) 40 seviye alacak ordu bu saatten sora zor. max ın ordu almadıysa alan olmaz bence:)

BuZuL
05-01-2010, 18:55
valla bişiler olcak gibi kim acaba:S var bişi ama kokusu yakında cıkar:S:rolleyes:

aybars43
05-01-2010, 18:56
o zaman aksam neler olur kaoslar bunuda söyleyin açıklayın madem bişey getirdiniz acıklayın :)
şahsen biliyorum ama eheuhhueh :)

ortalama 40 seviye alır diyorum yanılabilirimde :) yokmu artıran

valla bişiler olcak gibi kim acaba:s var bişi ama kokusu yakında cıkar:s:rolleyes:

sanmıyorum kanka öle bi ordu çıksın.

KoGuS46
05-01-2010, 18:58
diyosun:) 40 seviye alacak ordu bu saatten sora zor. max ın ordu almadıysa alan olmaz bence:)

Hacı dalış zamanı önemli benim tahminlerime göre buzulun ordusu 200k adam keser ondan önce giren ordular zaten içeriyi perte cevirir savunma azalır içerde tahminim bu yönde görüces az kaldı :)

aybars43
05-01-2010, 19:00
Hacı dalış zamanı önemli benim tahminlerime göre buzulun ordusu 200k adam keser ondan önce giren ordular zaten içeriyi perte cevirir savunma azalır içerde tahminim bu yönde görüces az kaldı :)

ben buzul diye bi köy bulamadım:)

x10
05-01-2010, 19:32
kusura bakmayın alışmışız tek rapora :) wowa sıralı ilk saldırı oldu bu yanılmıyosam

AVCI birliklerini tebrik ederiz güzel saldırlar. Bizimde sıralı saldırılarımız yolda sanırım OKK önden gitmenin acısını fazlasıyla yaşayacakl eger generals ordularını düzenli kullanmazsa artık işi çok zor...

x10
05-01-2010, 19:43
bekliyoruz unutmadık.

raporları paylaşacağız tabiki...
AVCI showdan sonra ne olur bilemem ama OKK wow köyünün seviyesini dahada aşağıya cekeceğimiz kesin.

bonzi
05-01-2010, 19:54
raporları paylaşacağız tabiki...
AVCI showdan sonra ne olur bilemem ama OKK wow köyünün seviyesini dahada aşağıya cekeceğimiz kesin.

9 saat sonra OKK wow u kurmuş olacaktı. Eğer AVCI vurmasaydı sanırım yetişemeyecektiniz.

BuZuL
05-01-2010, 21:02
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67364e7151c

ayrıca 7 depo merkes binası sur yok:D

x10
05-01-2010, 21:10
9 saat sonra OKK wow u kurmuş olacaktı. Eğer AVCI vurmasaydı sanırım yetişemeyecektiniz.

dün akşam yetişememekten bahsederken aslında on kastetmiştim arkadaşın malesef uyuya kalıp saldırıyı kaçırması diğerlerininde beklemesine neden oldu. kısmet sonrayaymış :)

sucukluyumurta
05-01-2010, 21:11
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=673397cc1e7

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67375ee5519

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=673808da759

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6738539f488

alın size rapor

5 depo tamamen yıkık

2 depo seviye 9 a indi

merkez binası seviye 6 ya indi

wow un seviyede malum

saldıran arkadaşları savunan tarafı tebrik ederim.

KapCOM
05-01-2010, 21:12

ne desek az gozumuz gonlumuz acıldı. raproların devamınıda yayınlamanzıı beklıyoruz

aybars43
05-01-2010, 21:13

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67364e7151c (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67364e7151chttp://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67375ee5519http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67364e7151chttp://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67375ee5519http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049)

alın size rapor :D.arkadaşların yılbaşı hediyesi :D.5 depo tamamen yıkık 2depo seviye 9 da kaldı merkez binası seviye 6 ya düştü .

Saldıran ve savunan tarafı tebrik ederim .

süperiz kanka ya:)

x10
05-01-2010, 21:13

Güzel saldırı yapanın elelrine sağlık. Avcı wow!a gecmiş olsun.

TauWanDoo
05-01-2010, 21:14
hadi ya wowumuz 72 ye düştü:(

x10
05-01-2010, 21:15

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67364e7151chttp://travian-reports.net/tr/raport.php?id=67375ee5519http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6737702e049)

alın size rapor 5 depo tamamen yıkık 2 depo seviye 9 a düştü merkez binası seviye altıda wow seviyeside malum

saldıran arkadaşları ve savunan tarafı tebrik ederim.

Noel babanın çantasından çıkan hediye gibi old. raporlar için teşekkürler..

BuZuL
05-01-2010, 21:15
saolun arkadaşlar organizeyi bizzat kendim yapdım 80 saatte 15 saat uyudum ama emeğimin karşılığını aldım.

aybars43
05-01-2010, 21:17
saolun arkadaşlar organizeyi bizzat kendim yapdım 80 saatte 15 saat uyudum ama emeğimin karşılığını aldım.

gündüzleri benden yardım aldı söylemiyo. hep öne çıkmayı sever zaten:)

bonzi
05-01-2010, 21:17
süperiz kanka ya:)

Bu kadarını beklemiyorduk. Şaşkınlık içerisindeyiz. Tipik bir kaos sendromu yaşıyoruz. 2 ve 10 köylü hesaplardan böle muazzam ordular çıkarıp saklamayı iyi beceriyorsunuz. Bir Zıpır hatırlıyorum sizden bir de _buzul_ . Sanırım unutmayacağız bunları...

Tebrikler muazzam bir saldırı. Ama emin olun AVCI server ın en dayanışmalı birliğidir. Kısa zmaanda toparlayacaklarından şüphem yok. Geçmiş olsun abilerim kardeşlerim. Saldıranında savunanında emeklerine sağlık. :(

PerfectTR
05-01-2010, 21:18

selam forum okuycuları

wow sürecinde wow birlikleri saldırı alır saldırı yapar....bundan da daha doğla birşey olamaz.wow rakibimiz okk ile çok güzel bir süreç yaşadık.yıktık yıkıldık birbirimizi tebrik ettik...
AMA BU SERVER DA HADDİNİ BİLMEYEN ÇOLUKCUKLARLADA OYNAMAK ZORUNDA KALDIK
LAFIM SİZLERE KAOS®A (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5973) OYUNCULARI GELDİNİZ YIKTINIZ..
KÖY ADLARI:::
BEKLEYİN GELİYORUM
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM
BU KÖY ADLARI İLE SALDIRYA ÇIKMIŞSINIZ BÜGÜNE KADAR BU SERVER DA HİÇBİR KÜFÜRE HAKERETE KARIŞMADIM.ŞİMDİ DE KARIŞMIYACAM.
SİZLERE KARIŞILIĞIMIZI BU KÖY ADLARI İLE VERMİYECEZ...BU SİZE YAKIŞAN TARZ
SİZLERİ BU OYUNU DÜRSTÇE OYNAYAN EMEĞE SAYGI DUYAN HER OYUNCU İÇİN ŞİDDETLE PROTESTO EDİYORUZ....

AVCI BİRLİKLERİ ADINA BAŞKAN BASAYEV

NOT: BANA FORUM DA YAZMA İZNİNİ VEREN PERFECTR TŞK.EDERİM

bonzi
05-01-2010, 21:18
dün akşam yetişememekten bahsederken aslında on kastetmiştim arkadaşın malesef uyuya kalıp saldırıyı kaçırması diğerlerininde beklemesine neden oldu. kısmet sonrayaymış :)

Aaahh ah uyumaya devam edin. İddialı bir mesaj almıştık şaşırdık.

aybars43
05-01-2010, 21:20
selam forum okuycuları

wow sürecinde wow birlikleri saldırı alır saldırı yapar....bundan da daha doğla birşey olamaz.wow rakibimiz okk ile çok güzel bir süreç yaşadık.yıktık yıkıldık birbirimizi tebrik ettik...
AMA BU SERVER DA HADİ Nİ BİLMEYEN ÇOLUKCUKLARLADA OYNAMAK ZORUNDA KALDIK
LAFIM SİZLERE KAOS®A (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5973) OYUNCULARI GELDİNİZ YIKTINIZ..
BEKLEYİN GELİYORUM
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM
BU KÖY ADLARI İLE SALDIRYA ÇIKMIŞSINIZ BÜGÜNE KADAR BU SERVER DA HİÇBİR KÜFÜRE HAKERETE KARIŞMADIM.ŞİMDİ DE KARIŞMIYACAM.
SİZLERİ BU OYUNU DÜRSTÇE OYNAYAN EMEĞE SAYGI DUYAN HER OYUNCU İÇİN ŞİDDETLE PORTETO EDİYORUZ....

her hangi bi küfürlü içerik göremedik biz köy adlarında. herkes köyüne istediği ismi vermekte serbest diye biliyorum...

bonzi
05-01-2010, 21:21
selam forum okuycuları

BEKLEYİN GELİYORUM
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM
SİZLERİ BU OYUNU DÜRSTÇE OYNAYAN EMEĞE SAYGI DUYAN HER OYUNCU İÇİN ŞİDDETLE PORTETO EDİYORUZ....

Gözden kaçan bir detay:( Bu kadar ahlaksızlık içerisinde olan bir saldırıyı tebrik etmekten ziyade zihniyetleri kınıyoruz. Bu server ın düzeyini düzeysizleştiren leşliklere buradan layıkıyla cevap vermeyiisterdik ama biz bu kadar küçülemeyeceğiz.

x10
05-01-2010, 21:22
Aaahh ah uyumaya devam edin. İddialı bir mesaj almıştık şaşırdık.

msjımızdaki iddaa halen devam ediyor sanırım AVCI wow''un aldıgı saldırılar ve okk wowun aldıgı saldırılar sonrası oklar bize dönecek kısmet bakalım biz neler karşılyacağız HEROES olarak. Fakat bu gidişle 4. tur çok uzun olacak... herkes yeniden wow köyü yapılandıracak...

BuZuL
05-01-2010, 21:22
selam forum okuycuları

BEKLEYİN GELİYORUM
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM

3 sezondur aynı köy ismini kullanıyorum wow saldırısında art niyetim yok başkada bişi demiyorum:)

sucukluyumurta
05-01-2010, 21:23
selam forum okuycuları

BEKLEYİN GELİYORUM
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM

nie çok mi gücüne gitti?. isimler espri olur öyle yani köy isimlerine mi taktın sadece.köy isimlerinde argo bi yaklaşım var küfür yok bana göre.gaddar01 köyünün ismini son öpücük yaparken biz çıkıpta bişy demedik oda saygısızlık o zaman.Olayı çirkefleştirmekten başka işiniz yok maksat başarıyı böyle şeylerle gölgede bırakmak.
varsa bi problem bi küfür multihunter orda şikayet edersiniz.

x10
05-01-2010, 21:25
Gözden kaçan bir detay:( Bu kadar ahlaksızlık içerisinde olan bir saldırıyı tebrik etmekten ziyade zihniyetleri kınıyoruz. Bu server ın düzeyini düzeysizleştiren leşliklere buradan layıkıyla cevap vermeyiisterdik ama biz bu kadar küçülemeyeceğiz.

Köy isimlerinin kışkırtıcılığı ve saygısızlığı serverda ilk 10'da olan birliğe yakışmamış fakat bu saldırıların güzelliğini engellemez.
HEROES olrak bugune kadar bu tarz olayları onaylamadık ve onaylamıyacağız. Bunun bir oyun oldugu unutulmamalı.

bonzi
05-01-2010, 21:28
Köy isimlerinin kışkırtıcılığı ve saygısızlığı serverda ilk 10'da olan birliğe yakışmamış fakat bu saldırıların güzelliğini engellemez.
HEROES olrak bugune kadar bu tarz olayları onaylamadık ve onaylamıyacağız. Bunun bir oyun oldugu unutulmamalı.

Organizeninlayıkını ilk tebrikte zaten hakettikleri biçimde almışlardı. Ama dediğimiz gibi basayevin uyarısını görene kadar ben bile farkedemedim köy isimlerini. gaddar01 in köy ismi ile kıyaslanıyor ama bence hiçte ilgisi yok. Güzel organizeleri hep tebrik ettik crouser in bizim wow a yaptığı saldırıları bile güzelce tebrik ettik. Ama karşısındaki rakibe gereken önemi ve özeni göstermeyen saldırıları iyi organize bile olslar ALBAYRAK olarak kınıyoruz.

BuZuL
05-01-2010, 21:29
hersey bitti iş köy isimlerinemi kaldı espiri mağyetinde o isimler dediğim gibi 3 dönemdir tartısılmadı şimdimi tartısılıyor...son yorumum bu konuda..

savunan arkadaşları tebrik ederim

hkb.
05-01-2010, 21:29
çok güzel saldırı oldu arkadaşlar tebrik ediyorum hepinizi ve savunan arkadaşlarıda, köy isimlerini bahane edipde konuyu lütfen saptırmayın önemli olan birlik olarak güzel bir organizasyonun yapılması yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum :)

sucukluyumurta
05-01-2010, 21:31
isimlerde öyle çokta bi art niyet göremedim.Argo var ha çok hoş bişymi değil ama öyle abartılacak bişy de değil.karşı tarafı kızdıracak şeyler.

bonzi
05-01-2010, 21:34
hersey bitti iş köy isimlerinemi kaldı espiri mağyetinde o isimler dediğim gibi 3 dönemdir tartısılmadı şimdimi tartısılıyor...son yorumum bu konuda..

savunan arkadaşları tebrik ederim

Arkadaşlar karşınızdaki birlik 38-40 yaş ortalamasıyla oynuyorlar. Saldırınız her ne kadar da organize olsa güzel de olsa bence bu tavrınızla bi özür borcunuz doğdu. Tabi kırılanı onarabilirseniz. :(

x10
05-01-2010, 21:36
çok güzel saldırı oldu arkadaşlar tebrik ediyorum hepinizi ve savunan arkadaşlarıda, köy isimlerini bahane edipde konuyu lütfen saptırmayın önemli olan birlik olarak güzel bir organizasyonun yapılması yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum :)

Arkadaşım köy ismini bahane edip konuyu saptırmıyoruz. Saldırılar gayet güzel organize güzel.
Fakat
KODUMM!!!!!!
ÇIKARDIM GELİYORUM
köy isimleri yakışık almaz. Şayet bize bu tarz saldırılar gelse rakibime duydugum saygı yok olur. Sadece yorum yapıyoruz. HEROES olarak bu tarz olayları bugune kadar tasvip etmedik etmiyeceğiz. Konudaki son yorumda budur. Üzerinde polemik yapmaya degmez.

aybars43
05-01-2010, 21:36

ahhh ahhh gitti güzelim askerler:)

PerfectTR
05-01-2010, 21:38
nie çok mi gücüne gitti?. Isimler espri olur öyle yani köy isimlerine mi taktın sadece.köy isimlerinde argo bi yaklaşım var küfür yok bana göre.gaddar01 köyünün ismini son öpücük yaparken biz çıkıpta bişy demedik oda saygısızlık o zaman.olayı çirkefleştirmekten başka işiniz yok maksat başarıyı böyle şeylerle gölgede bırakmak.
Varsa bi problem bi küfür multihunter orda şikayet edersiniz.
sucukluyumurta argoya senin karakterin prim tanıyabilir sorun yok.....amaç asla kaos®a nın saldırıdaki üstünlüğünü gölgelemek olamaz..biz okk da tebrik ettik...kodummm lafı senin günlük yaşantında çok kullanılıyor olabilr.bir çok kişi sana böyle hitap ediyor olabilir...biz bunlara alışık olmadımız için tepki verdik...
Bu arada sen pek bir mutlu oldun yıkılmamızda ...1 adet tokmağın bile saldırıda yok iken...neyse olunca sende gelirsin...

sucukluyumurta
05-01-2010, 21:40
saldırı grup ve strateji işi kardeşim zamanı gelir bizde çıkarız sen rahat ol.bizde onun bunun askeri yok herkes bir.

türkçe işte lastik gibi uzuyor enteresan bi dil.

hkb.
05-01-2010, 21:41

ahhh ahhh gitti güzelim askerler:)

o askerlerle bayramda seyranda ne güzel el öpmeye gidiyorduk şimdi hiç biri yok !

BuZuL
05-01-2010, 21:43
sucukluyumurta argoya senin karakterin prim tanıyabilir sorun yok.....amaç asla kaos®a nın saldırıdaki üstünlüğünü gölgelemek olamaz..biz okk da tebrik ettik...kodummm lafı senin günlük yaşantında çok kullanılıyor olabilr.bir çok kişi sana böyle hitap ediyor olabilir...biz bunlara alışık olmadımız için tepki verdik...
Bu arada sen pek bir mutlu oldun yıkılmamızda ...1 adet tokmağın bile saldırıda yok iken...neyse olunca sende gelirsin...

o ordular nasıl bakıldı haberin varmı altınlar tahıllar vs vs vs nası sağlandı haberin yok buna rağmen bence yorum yapma..

ufuk aldığın altınlar ve attığın sınırsız tahıldan dolayı sana teşekkür ediyorum kardeşim

aybars43
05-01-2010, 21:43
o askerlerle bayramda seyranda ne güzel el öpmeye gidiyorduk şimdi hiç biri yok !

sorma dostum ya. aylarca emek verdik gitti hepsi 1 salisede:)

aybars43
05-01-2010, 21:44
o ordular nasıl bakıldı haberin varmı altınlar tahıllar vs vs vs nası sağlandı haberin yok buna rağmen bence yorum yapma..

ufuk aldığın altınlar ve attığın sınırsız tahıldan dolayı sana teşekkür ediyorum kardeşim

sonuna kadar haklısın dostum. ufuk un verdiği destek olmasa senin askerlere bakamazdık. ufuk a ve tahıl desteğinde bulunan birlik arkadaşlarına teşekkürler...

sucukluyumurta
05-01-2010, 21:45

bişy değil kardeşim helal olsun.Nasıl olsa doktor çıkıosun mayısa ödeşiriz :D :D.

aybars43
05-01-2010, 21:46
bişy değil kardeşim helal olsun.Nasıl olsa doktor çıkıosun mayısa ödeşiriz :D :D.

siz varyaaa:))))))

macho
05-01-2010, 21:46
isimlerde öyle çokta bi art niyet göremedim.Argo var ha çok hoş bişymi değil ama öyle abartılacak bişy de değil.karşı tarafı kızdıracak şeyler.
avcı başkanı foruma (bu konu ile ilgili)yazıyorsa,kızmış demektir.

BuZuL
05-01-2010, 21:47

bilsek saldırmazdık yaa:D:D

macho
05-01-2010, 21:48
saldırıya değil,köy isimlerine....

hkb.
05-01-2010, 21:49

kızmakta haklı arkadaş onca emek verdikleri wow bir kerede yıkılıyor geriye harebe halinde bir merkez binası ve yerinde yeller esen depolar kalıyor bu manzarı gören kim olsa kızar

aybars43
05-01-2010, 21:50
kızmakta haklı arkadaş onca emek verdikleri wow bir kerede yıkılıyor geriye harebe halinde bir merkez binası ve yerinde yeller esen depolar kalıyor bu manzarı gören kim olsa kızar

aynen:) sonuna kadar katılıyorum. ayrıca kimse art niyetli değil takılmayın köy isimlerine. bu bir OYUN bunun farkındaysanız oyununuza devam edin bence...

x10
05-01-2010, 21:53

Şuanda saldırı almayan ve herşeyi tam olan IŞIK wow kaldı. kaos grubu ne durumda bilmiyorum ama IŞIk üzerinde yoğunlaşırlarsa ve olmadık hesaplardan böyle ordular çıkarmaya devam ederlerse favori konumundalar. Fakat anlamadıgım generals birliklerinmi destekliyorlar KAOSwow lardan birisine mi destek oluyorlar okadar çok KOAS birliği var...

macho
05-01-2010, 21:55
hsnln yıkıldı,okk yıkıldı.neden acaba onlardan bu tür tepkiler gelmedi?art niyet yoksa,neden bu isimler tercih edildi?bunun oyun olduğunun herkes farkında,sanırım tek siz fark edemiyorsunuz.

gogora
05-01-2010, 21:57

yaptığın şeyi bi giresunluya yakıştıramadım bide alaycı biçimde ya lı yu lu konuşuyosun insan önce bi özür diler kimsenin senin saldırmana bişey dediği yok yaptığınız köy isimlerini çocuklar köylerine verir ancak burası oyun arenası karşılıklı saygı içerisinde devam ediyoruz terbiyesizlik yapmayın.

PerfectTR
05-01-2010, 22:00

buzul sen biz farklı bir oyuna mı oynuyoruz siz altın alıyorsunuz biz travian ekibinden beleş mi alıyoruz.siz uykusuz kalıyorsunuzda biz adam tutup köylere mi baktırıyoruz.bir tek siz mi özveri ile bakıyonuz bu oyuna...bu nasıl bir mantıktır....
söz kez yazıyorum buzul ve bu tarz argo şımarık hadi aşan espirilere destek veren herkese....
saldırı organize dir hazırlık yapılmıştır.ordular iyidir..hepsi hoş güzel... çirkin olan uslubunuz ve köylere verdiniz isimler.. kodummm... çıkardım geliyorum....ama diyorum yaa bunu normal karşılağan herkese söylenecek tek şeyy....yarın larda var..bizi amacımızdan saptırdınız.sekte vurdunuz bizi çok geriye düşürdünüz..
eee ne olacak şimdi boşa çıkan 10 larca ordu...1000 lerce manço...
ben biliyorummm....

bu forumda gereksiz yere işgal edip siz forum okuyucularına üzdü isek avcı birlikleri olarak özür dileriz
bu gereksiz ve seviyesiz tartışmalar adınada bizleri affedin

smiley
05-01-2010, 22:04
Aslında bu gibi toplumumuz adap ve terbiyesine uymayan ve bu terbiyeden nasibini almamış, karşısındakine saygı göstermekten mahrum kişilerden bir özür beklemek kadar saçma bir şey olamaz.
Onlar o kadar arsız ve yüzsüzler ki yaptıkları kötü bir şeyin arkasında yüzsüzce ve pişkince durmaya devam ediyorlar. Yaptıkları şeyin normal olduğunu akıllarınca savunmaya çalışıyorlar. Hiç olmazsa hatasınızı kabul edip özür dilemesenizde susun. Susun ki o kadar alçalmayın. Artık bu oyunda oynanmayacak bir duruma geldi. Çünkü seviyesizliğin de aşağısında durumlar yaşanmakta. Bunu çocuklar bile yapmaz desem çocuklara hakaret olur.
Savunan arkadaşları tebrik ediyorum. Saldıranlara ise söylenecek şey çok ama buna onların seviyesine inerek cevap vermek istemiyorum.

Bir AVCI mensubu olmayasamda bu köy isimlerini esefle kınıyorum.
Herkese iyi oyunlar. Malum şahışlar hariç. Bırakın onlar kendilerince eğlensinler.

aybars43
05-01-2010, 22:08
buzul sen biz farklı bir oyuna mı oynuyoruz siz altın alıyorsunuz biz travian ekibinden beleş mi alıyoruz.siz uykusuz kalıyorsunuzda biz adam tutup köylere mi baktırıyoruz.bir tek siz mi özveri ile bakıyonuz bu oyuna...bu nasıl bir mantıktır....
söz kez yazıyorum buzul ve bu tarz argo şımarık hadi aşan espirilere destek veren herkese....
saldırı organize dir hazırlık yapılmıştır.ordular iyidir..hepsi hoş güzel... çirkin olan uslubunuz ve köylere verdiniz isimler.. kodummm... çıkardım geliyorum....ama diyorum yaa bunu normal karşılağan herkese söylenecek tek şeyy....yarın larda var..bizi amacımızdan saptırdınız.sekte vurdunuz bizi çok geriye düşürdünüz..
ben biliyorummm....

bu forumda gereksiz yere işgal edip siz forum okuyucularına üzdü isek avcı birlikleri olarak özür dileriz

gerekli konuşma MAX ile yapılmıştır. ondan bilgi alabilirsiniz. bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok.

sucukluyumurta
05-01-2010, 22:09
boşa laf patlatmayın .özür dilenmesi oyunculara söylenmiştir.hatta max msj atmıştır cvp nailinde arkadaşlar özür dilemiştir multihunter orada var ise bi küfür vs. bişey edin şikayet kitlesinler hesabı .multihunterın profilinde yazıyor.linkide yollarsınız gerekli şikayette bulunursunuz uzatmanın manası yok.Tekrar söylüyorum gaddar01 inde köy ismi son öpücük tü bunun onlardan bi farkı yok yani.Çamur at izi kalsın olayına dönüştürmek kolay.

BuZuL
05-01-2010, 22:12
kuralsız bişi varsa beni şikayet edin ki suanda kuralsız bişi yapmadım.bide beni tehtit etmeyin gücünüz yetiyorsa köyümün koordinatı 307 345 buyurun gelin.

BuZuL
05-01-2010, 22:14
ben biliyorummm....

demek saldırılarımızı bukadar hazmedemediniz tehtit etme gel buyur köyümün kapısı herkese acık gücü yeten saldırsın

dediğim gibi

Kanımın kırmızı kadardır köyüm nöbette beklerim

Kapalı kapılar ardında sizleri gözetlerim

Kinimi gizlemem ufka dogru ilerlerim

İçimdeki alevlerin sembolüdür bu sözlerimin

bonzi
05-01-2010, 22:17
kuralsız bişi varsa beni şikayet edin ki suanda kuralsız bişi yapmadım.bide beni tehtit etmeyin gücünüz yetiyorsa köyümün koordinatı 307 345 buyurun gelin.

Arkadaşım tehdit yok aksine tarzınıza tebrik aldınız. 2 ve 10 köylü hesaplardan muazzam ordukar basarak akıllara kazındınız. Bu konuda kendi aranızda iyi dayanışma sergilediniz bunlardan çıkamamız gerekenleri zaten çıkarıyoruz ayrıca organize saldırınıza kimsenin bişi dediğini okumadım herkes tebrik etti.. Ama anlamak istemediğiniz konu rakibinizi küçümsediğiniz ve saygı çerçevesini aştığınız. Biz buna vurgu yapıyoruz ve hazmedemiyoruz. Sizi daha fazla dikkate ve saygıya davet ediyoruz rakiplerinize gereken önemi ve özeni verin hakettikleri tavrı onlara takının ama ordularınızla. Saçma sapan köy isimlerinizle deil ve lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayınız sizde biliyorsunuz ki hiç şık olmadı.

x10
05-01-2010, 22:21
gerekli konuşma MAX ile yapılmıştır. ondan bilgi alabilirsiniz. bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok.

Arkadaşlar bence konu gereksiz uzadı. MAX ile görüşme yaptıklarını söyledi arkadaşlar. bu konuyu polemik olmaktan çıkarıp yeni raporlara bakalım.
yokmu kehanette bulunacak birisi.
buzul sen güzel kehanette bulunmuştun tekrarını bekliyoruz :) tabi kendi köyünden olursa hesap sileriz bu sefer :)

BuZuL
05-01-2010, 22:25
Arkadaşlar bence konu gereksiz uzadı. MAX ile görüşme yaptıklarını söyledi arkadaşlar. bu konuyu polemik olmaktan çıkarıp yeni raporlara bakalım.
yokmu kehanette bulunacak birisi.
buzul sen güzel kehanette bulunmuştun tekrarını bekliyoruz :) tabi kendi köyünden olursa hesap sileriz bu sefer :)

desene sen siliceksin hesabı:)

sucukluyumurta
05-01-2010, 22:26
:D :D :D.obaa hakkatten :D.

PerfectTR
05-01-2010, 22:38
bügüne kadar server 17 de 3 kez 90 üstüne çıkan okk arkadaşımızı avcı birliği olarak düşürdük.en son saldırımızda server bitmesine 46 saat kala okk wowdan 20 seviye aldık.bizden sonra hiçbir ordu salı gününe kadar okk seviye almadı.demek istediğim avcı birliği olmasa idi bu server okk birinciliği avcının 2 ciliği ile bitecekti.şerefli birincilik şerefli ikincilik...peki soruyorum arkadaşlar artık avcı yok .okk yok kim seviye 96 olanı yıkacak...varmı bileniniz.yada daha önce şunu biz yıktık diyen....
buradan okk arkadaşıma sesleniyorum wow kuralları işlemiştir.2 büyük birlik savaşır yıkar yıkılır...geriden gelen kurar wow u....okk ve generaller sizlerle savaşmak güzel ve onur vericiydi...keşkes bizi siz yıksaydınız.tek üzüntümüz bu
avcı birliği bşk basayev

x10
05-01-2010, 22:50
desene sen siliceksin hesabı:)

bence abartmayalım sen artık iyi bir çiftçisin dstm :) bol bol x3 wowa tahıl uykusuz kaldıgın gecelerin tadını çıkart uykuyla...

x10
05-01-2010, 22:53
bügüne kadar server 17 de 3 kez 90 üstüne çıkan okk arkadaşımızı avcı birliği olarak düşürdük.en son saldırımızda server bitmesine 46 saat kala okk wowdan 20 seviye aldık.bizden sonra hiçbir ordu salı gününe kadar okk seviye almadı.demek istediğim avcı birliği olmasa idi bu server okk birinciliği avcının 2 ciliği ile bitecekti.şerefli birincilik şerefli ikincilik...peki soruyorum arkadaşlar artık avcı yok .okk yok kim seviye 96 olanı yıkacak...varmı bileniniz.yada daha önce şunu biz yıktık diyen....
buradan okk arkadaşıma sesleniyorum wow kuralları işlemiştir.2 büyük birlik savaşır yıkar yıkılır...geriden gelen kurar wow u....okk ve generaller sizlerle savaşmak güzel ve onur vericiydi...keşkes bizi siz yıksaydınız.tek üzüntümüz bu
avcı birliği bşk basayev

Bu yazılan diğer birliklere haksızlıktır. savaşmak ve strateji işin parçası olabilir ama yıktım yıkıldım diyerek şerefli 1.lik ve 2.lik paylaştıralamaz. bugune kadarki tavrınla saygı topladın basayev başkan bence bundan sonrada aynen devam etmeni dileriz. seviye 90 üstüne çıkanıda indirecek ordular serverda hala mevcut ama bu AVCI ve GENERALS'in tüm ordularını birbirlerine kullandıgnımı gösterir yanlış tespit başkan...

BuZuL
05-01-2010, 22:57
bence abartmayalım sen artık iyi bir çiftçisin dstm :) bol bol x3 wowa tahıl uykusuz kaldıgın gecelerin tadını çıkart uykuyla...

boşuna ben uzak koordinatlara kacmadım boşuna 150 vahalı köy almadım biraz vakit geçsin yine cıkarız sahneye..

ufuk bu arada altın az kaldı npc yapamıyorum tahıl lazım:S

sucukluyumurta
05-01-2010, 23:01
la iliğimi kuruttunuz bas git :D.

Surkan
05-01-2010, 23:02
Valla server saha kalktı 4 nala gıdıyor :) okk koyu olarka cok agır saldırılar aldık fakat ne olursa olsun saldıran ekıbın emekelrını hıce saymadık.... sabahtan berı burada oyle oldu boyle oldu oyle kesıldı dıye konusan arkadaslar sımdı saldıran arkadasların raporlarında gelen askerlere degıl askerın geldıgı koyun ısmıne takılmıslar... bu uzucu tebrık edıp sıneye cekmek gerekıyor sanırım en buyuk erdemlık budur....

Generals bırlıklerı adına saldırı cıkan ve bu saldırıya savunma ceken bırlıklere de tesekkur edıyorum kazan kaynamaya basladı :)

Emeklerın beklenmedık anlarda bıanda sarsıntıya ugraması sınır bozucu olabılır.. ama bunuda kabullenemek gerekıyor sanırım.. Allahtan bız beklıyorduk :)

BuZuL
05-01-2010, 23:06

alın size rapor

5 depo tamamen yıkık

2 depo seviye 9 a indi

wow un seviyede malum

raporlar burda arkadaşlar

metın 32
05-01-2010, 23:15
97 dekı wow 5 ordu ıle bukadar gerıye dusuyorsa bu server daha cok su goturur arkadaslar saldırı yapan arkadaslar bıle kaybettıklerı ordu yerıne sızler yenısını basmaya baslayın daha en azzından 3 ay daha buradayız suanda tahmınıme gore herbırlıkte en azından wow dan sevıye alabılecek 8-10 tane ordu var

Prens Apotheke
05-01-2010, 23:18
Naptınız Olm :) ben size yıkın mı dedim :P
buzul bi daha daha sakin bi kehanette bulun :D

KapCOM
05-01-2010, 23:18
97 dekı wow 5 ordu ıle bukadar gerıye dusuyorsa bu server daha cok su goturur arkadaslar saldırı yapan arkadaslar bıle kaybettıklerı ordu yerıne sızler yenısını basmaya baslayın daha en azzından 3 ay daha buradayız suanda tahmınıme gore herbırlıkte en azından wow dan sevıye alabılecek 8-10 tane ordu var

senınle aynı düşüncedeyım. 2 tura saglam girmenin planlarını yapıyorduk . ama 3. tura bıle kalbılrız belkı

mavi göl
05-01-2010, 23:22
ii akşamlar arkadaşlar

konu kapanmış olabilir ama ben iki kelime yazmadan geçemicem.. travian erkek oyunu değil arkadaşlar bunu bayanlarda oynuyor bunu unutmayalım ben her zaman nezaketten yanayım saldırı yapabilirsin tabiki bu bi saldırı ve straji oyunu ama kibar olmak saldırı yapmana engel değil.. bizim wow' a bayanların da baktığını aşağı yukarı herkez biliyordur sanırım insan nezaketende olsa o isimleri değiştirebilirdi.. ayrıca max gelen msjları gördüm o tepki göstermiş ve onda cvp gelmiş ama ona gelen msj var die başkası tepki göstermeyecek die bişey yok çünkü wow birliğindir be birlikteki herkez ayrı ayrı tepki gösterebilir.. kimse saldırılara laf sölemiyor yaparsın yıkılırsın oyunun kuralı bu ama bu isimler hiç uygun olmamış herkez istediği ismi verebilir ama unutmayın bu oyunu oynayan çok bayan var..

Sevgiler,,

AVCI CZ BAŞKANI YıLDıZ

Prens Apotheke
05-01-2010, 23:24
istek üzerine edit..

PerfectTR
05-01-2010, 23:27
Bu yazılan diğer birliklere haksızlıktır. savaşmak ve strateji işin parçası olabilir ama yıktım yıkıldım diyerek şerefli 1.lik ve 2.lik paylaştıralamaz. bugune kadarki tavrınla saygı topladın basayev başkan bence bundan sonrada aynen devam etmeni dileriz. seviye 90 üstüne çıkanıda indirecek ordular serverda hala mevcut ama bu AVCI ve GENERALS'in tüm ordularını birbirlerine kullandıgnımı gösterir yanlış tespit başkan...
x10 yazılarını dikkatlice takip ediyor ve yazdığın bir çok şeye hak veiryorum.eğer ki sen böyle yazmışsan haklısındır.ama yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.orda demek istediğim eğerki biz saldırmasaydık wow bitmiş idi bunu da neye dayanarak yazdım..bizden sonraki 2 günlük süreçte.okk saldırı almadı (yıkımlı)yani wow kurulmuş idi.bu durumda okk haklı bir galibiyet almış olup bizde o sırada 2 ci bitirmiştik..yani hiçbir şaibe olmadan kimseyi kırmadan üzmeden..savaşarak bitirmiş olacaktık.
yoksa mümkün mü size birliğinize ilk 1-2 şerefli diğerleri başka birşey demek isteyim...sizi ve diğer birlik oyucularını bu sözümden dolayı rencide etmişsem af olaa saygılarımla basayev

bonzi
05-01-2010, 23:28
ii akşamlar arkadaşlar

konu kapanmış olabilir ama ben iki kelime yazmadan geçemicem.. travian erkek oyunu değil arkadaşlar bunu bayanlarda oynuyor bunu unutmayalım ben her zaman nezaketten yanayım saldırı yapabilirsin tabiki bu bi saldırı ve straji oyunu ama kibar olmak saldırı yapmana engel değil.. bizim wow' a bayanların da baktığını aşağı yukarı herkez biliyordur sanırım insan nezaketende olsa o isimleri değiştirebilirdi.. ayrıca max gelen msjları gördüm o tepki göstermiş ve onda cvp gelmiş ama ona gelen msj var die başkası tepki göstermeyecek die bişey yok çünkü wow birliğindir be birlikteki herkez ayrı ayrı tepki gösterebilir.. kimse saldırılara laf sölemiyor yaparsın yıkılırsın oyunun kuralı bu ama bu isimler hiç uygun olmamış herkez istediği ismi verebilir ama unutmayın bu oyunu oynayan çok bayan var..

Sevgiler,,

AVCI CZ BAŞKANI YıLDıZ

:( Yıldız Hanım lütfen karışmayın burası iyice cılkını kaybetti. Siz bence burada fikir beyan etmeyin arkadaşların anlama kabiliyeti çok ta iyi deil.

mavi göl
05-01-2010, 23:32
:( Yıldız Hanım lütfen karışmayın burası iyice cılkını kaybetti. Siz bence burada fikir beyan etmeyin arkadaşların anlama kabiliyeti çok ta iyi deil.

ben terbiyesizliğe karşı cvpsız kalamam ve gittikçe ileri gidiyolar çok ayıp yaptıkları.. insanlar konuşarak yapayacaklarını böle kabalaşarak yapmaya çalışırlar her erkek böle değildir ama bazıları böle işte.. oynunu oyna saldırını yap ama düzgünce.. her kişi kendine göre kelime kullanır başka bişey diyeceğim yok..

the best
05-01-2010, 23:35
yıldız keşke o msg ı silinmeden görmemiş olsaydık,bırak senin benim beklediğimiz gibi bayanlara nezaketi burda kimseye karşı beklenen saygı yok,zaten cvp lardaki üslup anlatıyor durumu,duymazdan gelelim orhan ın da dediği gibi karışmayalım diyorum
ama insanlık hali işte tutamadım kendimi

mavi göl
05-01-2010, 23:38
yıldız keşke o msg ı silinmeden görmemiş olsaydık,bırak senin benim beklediğimiz gibi bayanlara nezaketi burda kimseye karşı beklenen saygı yok,zaten cvp lardaki üslup anlatıyor durumu,duymazdan gelelim orhan ın da dediği gibi karışmayalım diyorum
ama insanlık hali işte tutamadım kendimi

evet cnm ya aynen bende gördüm ve şoke oldum hele biraz önceki yazan arkadaş aştı bence kendini heryer erkeklerin tekelinde sanki... arkadaşlar arkadaşınla sohbet eder gibi burda yazamassın topluma açık yerlerde bunu sana öğretmediler galiba.. ben tekrar diyorum insanlar kendi terbiyeleri kadar konuşur ve yazarlar yazdığı insanın kendini ve karakterini gösterir..

sucukluyumurta
05-01-2010, 23:40
yaa ne yazılmış arkadaşlar şahsa küfür mü var .içinde biraz aargo var tamam bende hoşnut olmadım ama ne yani bu kadar çemkirmenin manası? ne var multihunter orda hala neyin safsatasını yapıorsunuz edersiniz şikayet kapatırlar .

mavi göl
05-01-2010, 23:42
yaa ne yazılmış arkadaşlar şahsa küfür mü var .içinde biraz aargo var tamam bende hoşnut olmadım ama ne yani bu kadar çemkirmenin manası? ne var multihunter orda hala neyin safsatasını yapıorsunuz edersiniz şikayet kapatırlar .

arkadaşım biraz önce yazan kişinin msj görmedin galiba zaten forum otomatik sildi yazdığını.. sizin sevdiğiniz insanların yanında böle tabirler kullanılsa hoşunuza gitmez sanırım bizimde burda bizi seven arkadaşlarımız var herkez tepkisini gösteriyor..

Prens Apotheke
05-01-2010, 23:42

aynısını bende söyledim diyebilirler birbirlerini destekliyorlar ama
ben buralarda kouşacagıma direk Multihuntere olmadı admine şikayet ederdim.
küfürse kapatılırdı..;)

misafir
05-01-2010, 23:44
Şuanda saldırı almayan ve herşeyi tam olan IŞIK wow kaldı. kaos grubu ne durumda bilmiyorum ama IŞIk üzerinde yoğunlaşırlarsa ve olmadık hesaplardan böyle ordular çıkarmaya devam ederlerse favori konumundalar. Fakat anlamadıgım generals birliklerinmi destekliyorlar KAOSwow lardan birisine mi destek oluyorlar okadar çok KOAS birliği var...
´diyosunki silahlarinizi isik wowa kaoslara cevirin artik onu siz yaparsiniz bana kalirsa. tepede olan dost ve kaos birlikleri hade bakalim seyredelim biraz bizde arkadan ha bu arada albayrak arkadaslarimizida unutmayalim raporlarinizi bekliyoruz.;) hadi kalin salicakla

mavi göl
05-01-2010, 23:45
aynısını bende söyledim diyebilirler birbirlerini destekliyorlar ama
ben buralarda kouşacagıma direk Multihuntere olmadı admine şikayet ederdim.
küfürse kapatılırdı..;)

arkadaşım illa küfür edilmesi gerekmiyor.. ya sorarım size kodum ne demek ya akıl mantık işimi kardeşim bende bakıyorum wow köyüne o köy ismi ile gelinince siz bi bayan olsaydınız ne düşünürdünüz... birazdan bizim tarafdan bakın duruma

Prens Apotheke
05-01-2010, 23:48
arkadaşım illa küfür edilmesi gerekmiyor.. ya sorarım size kodum ne demek ya akıl mantık işimi kardeşim bende bakıyorum wow köyüne o köy ismi ile gelinince siz bi bayan olsaydınız ne düşünürdünüz... birazdan bizim tarafdan bakın duruma

konu gereksiz karşılıklı tartışmaya gidiyor ve gidecekte.
dedigim gibi dogru birşey olmayabilir.problem var ise Mh admine bildirebilirsiniz.
artık tartışmayı kesip raporları görelim..:cool:

sucukluyumurta
05-01-2010, 23:49
son öpücükle nasıl geliniyorsa kodum lada geliniyor belki karşı tarafta hoşlanmıyor bide kendi açınızdan bakın. yaa bakın burda kimse ahlak müfettişi değil veya birilerine ders verecek değil. şimdi bende durumdan hoşlanmadığını söylüyorum siz uzatmak istiyorsunuz.Yani ortamı germek amacınız tmm olmuş arkadaşlar özür dilemiş bitti bu kadar uzatmanın altında başka şeyler aranır.

gaddaroğulları
05-01-2010, 23:51
boşa laf patlatmayın .özür dilenmesi oyunculara söylenmiştir.hatta max msj atmıştır cvp nailinde arkadaşlar özür dilemiştir multihunter orada var ise bi küfür vs. bişey edin şikayet kitlesinler hesabı .multihunterın profilinde yazıyor.linkide yollarsınız gerekli şikayette bulunursunuz uzatmanın manası yok.Tekrar söylüyorum gaddar01 inde köy ismi son öpücük tü bunun onlardan bi farkı yok yani.Çamur at izi kalsın olayına dönüştürmek kolay.

Sen gaddarın son opucugune taktın kaldın.Ben gaddarın tem iyim.Adam son saldırısını cıkardı bı dahada oynamıcanı soledı ıcın saldırısından once koyunun ısmını degıstırdı ole kaldı.Anlıcan adam 4 aydır hesabı gıremıyo.Sende ezıkısın nesın donup dolasıp gaddar a sarıyosun.

Bu arada saldırı yapan arkadasları iyi organize oldukları ıcın tebrık ederim.Her zaman oldugu gibi wow u politikasını iyi yapan dikecek gibi

mavi göl
05-01-2010, 23:53
son öpücükle nasıl geliniyorsa kodum lada geliniyor belki karşı tarafta hoşlanmıyor bide kendi açınızdan bakın. yaa bakın burda kimse ahlak müfettişi değil veya birilerine ders verecek değil. şimdi bende durumdan hoşlanmadığını söylüyorum siz uzatmak istiyorsunuz.Yani ortamı germek amacınız tmm olmuş arkadaşlar özür dilemiş bitti bu kadar uzatmanın altında başka şeyler aranır.

ben uzatmıyorum arkadaşım ben tepkimi gösterdim.. bana gelen yazılara cvp veriyorum.. ayrıca son öpücükle yazıp duruyorsunuz onu köy sahibine soracaksınız ben başkasının köyü adına cvp veremem eğer bi rahatsızlığın varsa ona yazacaksın en azından forumu kullanıyo olsa kendi cvp verirdi sanırım..

bonzi
05-01-2010, 23:54
Sen gaddarın son opucugune taktın kaldın.Ben gaddarın tem iyim.Adam son saldırısını cıkardı bı dahada oynamıcanı soledı ıcın saldırısından once koyunun ısmını degıstırdı ole kaldı.Anlıcan adam 4 aydır hesabı gıremıyo.Sende ezıkısın nesın donup dolasıp gaddar a sarıyosun.

Bu arada saldırı yapan arkadasları iyi organize oldukları ıcın tebrık ederim.Her zaman oldugu gibi wow u politikasını iyi yapan dikecek gibi

Sen bi köye bak paşam online deilsin mesaj yazdım oraya. İhtiyacını gider.

sucukluyumurta
05-01-2010, 23:54
yaa eziklikle ne alakası var şimdi sen böyle sıfat takarak nasıl bi kişilik olduğunu gösteriyorsun.Ben sana bu köy isimlerine benzer örnek sizdende çıktı diyorum kimseye bişy dediğim yok asıl sen nie bu kadar gocundun onu sormak lazım adam köyüne dediğim öreneği vermedimi verdi herkes kendi tarafından baksın olaya.Sen önce adam ol adam gibi konuş bann yeme.Ayrıca ben kaos adına konuşuyorum mavi göl dediğin şeyler genelleme yapıyor tüm kaosu katıyorsun ben olayı onaylamıyorum siz anlamak istemiyorsunuz multihunter orda şikayet edersiniz.

BuZuL
06-01-2010, 00:03

sizin birlik neden bana sarıyor o zaman gaddar son saldırısına cıktığı için son öpücük koyuyorsa köy adını bende ordumu saldırıya cıkardığım için ÇIKARDIM GELİYORUM koydum sizinkiler büyüttü bunu..

sucukluyumurta
06-01-2010, 00:07
OKK ta burda soralım adaşa beklegeliyorum isminde oyuncu var şimdi bu adamı ismi beklegeliyorum die aforuz mu edelim yani bayan oyunculara ayıp mı etmiş oluyor bu adam.Ben OKK la beraber 1.5 sene oynadım her serverda bu tip köy isimleri olur hiçbir zamanda sorun olmamıştır ama nedense burda bazı şeyleri örtbas etmek için bu köy isimleri ön plana atıldı.

Alın köy isimlerinide değiştirttim arkadaşlara ayrıca arkadaşalr özür maayietinde özür msjıda çekti.Daha ne isitoyrsanız söyleyin yapalım. bende tasvip etmiyorum ama sizin anlamsız ve çok uzun süren asabiyetiniz anlamsız sanki siz hiç argo kelime kullanmıyorsunuz empati kurun biraz.

BuZuL
06-01-2010, 00:10
OKK ta burda soralım adaşa beklegeliyorum isminde oyuncu var şimdi bu adamı ismi beklegeliyorum die aforuz mu edelim yani bayan oyunculara ayıp mı etmiş oluyor bu adam.Ben OKK la beraber 1.5 sene oynadım her serverda bu tip köy isimleri olur hiçbir zamanda sorun olmamıştır ama nedense burda bazı şeyleri örtbas etmek için bu köy isimleri ön plana atıldı.

Alın köy isimlerinide değiştirttim arkadaşlara ayrıca arkadaşalr özür maayietinde özür msjıda çekti.Daha ne isitoyrsanız söyleyin yapalım. bende tasvip etmiyorum ama sizin anlamsız ve çok uzun süren asabiyetiniz anlamsız sanki siz hiç argo kelime kullanmıyorsunuz empati kurun biraz.

raporlar konussun kanka bırak boşver:)

OKK
06-01-2010, 00:19

alın size rapor

5 depo tamamen yıkık

2 depo seviye 9 a indi

wow un seviyede malum

saldırlar harıka savunan ve saldıran ekıbe tebrıkler....

OKK
06-01-2010, 00:35

arkadaslar herkese iyi geceler...yazmadan gecemeyecegim bu konuda...oyunu wow sahıpleri daha iyi kestirebilir sanırım bence 2 tur daha tum wow lar yıkılacak...bizim seviyeden 3 kez indiren oldu...ama benim tur mantıgıma gore halen birinci turdayız...tur kelimesini kendimce tanımlıyayım...tum wowların depoları sevıyelerınin bir kes yıkılması demek ...mesela avcı ve biz 2. tura erken baslıyanlar olduk umarım 3. turdada bu avantajımızı koruyabılırız...

otto
06-01-2010, 00:38
[QUOTE=BuZuL;212174]sizin birlik neden bana sarıyor o zaman gaddar son saldırısına cıktığı için son öpücük koyuyorsa köy adını bende ordumu saldırıya cıkardığım için ÇIKARDIM GELİYORUM koydum sizinkiler büyüttü bunu..[/QUOT

Jes
06-01-2010, 00:40
Bizim ekibin ilk dalgasını tebrik ederim. Güzel organize sadırılar. Profesyonel olmuş :) oyundaki yerimiz belli olsun.

Küfür-Argo konusuna girmiyorum, konu uzadıkça uzayacak çünkü. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, ekipteki kimsenin kimseye sagısızlık yapıp rencide etmek için bir şey söylediğini ya da köylerine isim taktığını sanmıyorum. o tarz tutumda olan arkadaşları zaten içimizde barındırmıyoruz. Arkadaşlar sadece karşıdaki kişiyi biraz daha kızdırmak için köylere isim vemişler. sanırm %90ımız yapıyor zaten böyle şeyleri. Ha isimler argo olmuş, ağır mı olmuş normal mi olmuş orası tartışılır uzar da gider. Ben o belirtilen küfür ithamı gibi bir durum olmadığına kefilim. Yapılan sadece karşıdakini biraz daha kızdırmak amaçlıdır. Argoda biraz fazla kaçırılmışsa, arkadaşlarımız da bundan alınmışsa özür diler affola deriz :rolleyes: Tabi o konudaki özrü dilediğimiz gibi olayı yermek yerine centilmence tebrikleri de bekleriz :p

Maksimum ordu rekoru MAX ta hala, zaten nicki seçerken niyetlenmiş sanırım MAX ordu yapacağına :) ama serverdaki en iyi organize wow saldırısı ünvanı bu saldırılarla sanırım AVCIdan KAOSa geçti. Ben tekrar bizim ekibi tebrik ederim.

Oyun gidişat yorumuna gelince; bu şekilde gruplaşmayla giderse KAOSWOW grubu %95 alır diyorum. 3 wow var, 3 üde iyi ilerliyor, savunmaları oldukça iyi düzeyde. 3 ünü birden aynı anda indermek oldukça güç. Hasar verilip geciktirilebilir ama durdurmak zor gözüküyor. yara alan OKK ve cychonun toparlanması çok zaman alacak. Geriye kalan wowlara da yakın zamanda KAOS saldırısı gelecektir. o yüzden ibrelerin hepsi KAOS yönüne çevrildi. Muhtemele saldırı ana hedefi olacaklar. DOST grubu bu kargaşa da saldırı almazsa bir miktar önde götürebilir yarışı ama süpriz yapacağını sanmıyorum. Çok sağlam diplomasi - savunma - stratejiye ihtiyaçları var. Okk hasar açısından biraz daha avantajlı. toparlanabilir. Cychonun durum şimdilik vahim duruyor. iki grupta önlrindeki 5 wowu indirmeleri lazım. en az 3 ordudan 15 ordu lazım. bakalım yapabilecekler mi?

Bu gruptayım diye demiyorum ama biz bu wowu KAOS olarak oyun içindeki ve içimizdeki her türlü KAOSA rağmen kuracağız.

iyi oyunlar iyi wow yarışları...

-john-
06-01-2010, 00:48
DEĞERLİ S17 OYUNCULARI
ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM S17 DEKİ HİÇBİR GURUPTAN DEĞİLİM BUNU BİLİN.
Yazımdan cünkü farklı algılamalar cıkabilir. Hep takip ettim s17 yi herşey güzeldi seviyeli idi ancak wow zamanı geldi yıkımlardan sonra herkesde bir hiddet baş gösterdi. Mesela son olarak köy isimlerine takılı kalınması gibi. Değerli travian dostları bakınız inceleyiniz bu tür espirili yaklaşımda köy isimleri her serverda vardır. Şahıslar birbirini kızdırır tatlı şekilde birbirleri ile atışırlar.
Belkide bu isimleri köylerine koyan arkadaşlar sizlerle birlikde yakınlık kurmak istiyor olabilirler. Tanışmak istiyor olabilirler ki eminim onlarda şakacı yaklaşımları hoş görürler vede dostluğa adımlarda atılabilir.
Bunu nedenmi yazdım travian dostları: Travian Türkiyeye ilk s1 de acıldığından beri oynarım. Her zaman wow galibinin malubuyla zamanı gelince bir arada oynadıgını gördüm çok güzel dostluklar kurulduğunu gördüm. Demek istediğim bu köy isimleri elbette şakacı bir yaklaşımla yazılmışdır bunu tüm serverlarda görürsünüz.
Her zaman yarın bigün arkadaş olabileceğinizi düşünerek adımlarınızı atın. Yaş veya kıdem bu oyunda fark etmez burada herkes birdir. Benimde yaşım oldukça yüksek ama hiçbir zaman saygıyı ben istemedim uygun gören saygıyı kendi gösterdi.
Umarım tüm birliklere iyi örnek olacak bir açıklama yapmışımdır.

Dostluklarınız daim olsun diorum. Kendinize her zaman bir kapı bırakın.

Zevkli ve keyifli bir oyun devam etirmeniz temennimle...

BuZuL
06-01-2010, 00:49
[QUOTE=BuZuL;212174]sizin birlik neden bana sarıyor o zaman gaddar son saldırısına cıktığı için son öpücük koyuyorsa köy adını bende ordumu saldırıya cıkardığım için ÇIKARDIM GELİYORUM koydum sizinkiler büyüttü bunu..[/QUOT

senin kim olduğunu iyi biliyorum aynı ıpden 2 üye girişi yapmıssın bununlada kişiliğini ele vermişssin işde AVCI birliği yorum sizin...

BuZuL
06-01-2010, 00:53
DEĞERLİ S17 OYUNCULARI
Yazımdan cünkü farklı algılamalar cıkabilir. Hep takip ettim s17 yi herşey güzeldi seviyeli idi ancak wow zamanı geldi yıkımlardan sonra herkesde bir hiddet baş gösterdi. Mesela son olarak köy isimlerine takılı kalınması gibi. Değerli travian dostları bakınız inceleyiniz bu tür espirili yaklaşımda köy isimleri her serverda vardır. Şahıslar birbirini kızdırır tatlı şekilde birbirleri ile atışırlar.
Belkide bu isimleri köylerine koyan arkadaşlar sizlerle birlikde yakınlık kurmak istiyor olabilirler. Tanışmak istiyor olabilirler ki eminim onlarda şakacı yaklaşımları hoş görürler vede dostluğa adımlarda atılabilir.
Bunu nedenmi yazdım travian dostları: Travian Türkiyeye ilk s1 de acıldığından beri oynarım. Her zaman wow galibinin malubuyla zamanı gelince bir arada oynadıgını gördüm çok güzel dostluklar kurulduğunu gördüm. Demek istediğim bu köy isimleri elbette şakacı bir yaklaşımla yazılmışdır bunu tüm serverlarda görürsünüz.
Her zaman yarın bigün arkadaş olabileceğinizi düşünerek adımlarınızı atın. Yaş veya kıdem bu oyunda fark etmez burada herkes birdir. Benimde yaşım oldukça yüksek ama hiçbir zaman saygıyı ben istemedim uygun gören saygıyı kendi gösterdi.

herkes sizin gibi düşenimiyor işde ustam en iyi cevabı siz verdiniz daha yorum yapacak olan varsa buyursun okusun az önce otto nun yazdığı mesajı yakaladım otto senin kim olduğunu iyi biliyorum aynı ıpden giriş yapma yakalanıyorsun...delikanlı isen bana yaz oke...

tekrar ağzına sağlık ustam kal sağlıcakla

otto
06-01-2010, 01:02
Bizim ekibin ilk dalgasını tebrik ederim. Güzel organize sadırılar. Profesyonel olmuş :) oyundaki yerimiz belli olsun.

Küfür-Argo konusuna girmiyorum, konu uzadıkça uzayacak çünkü. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, ekipteki kimsenin kimseye sagısızlık yapıp rencide etmek için bir şey söylediğini ya da köylerine isim taktığını sanmıyorum. o tarz tutumda olan arkadaşları zaten içimizde barındırmıyoruz. Arkadaşlar sadece karşıdaki kişiyi biraz daha kızdırmak için köylere isim vemişler. sanırm %90ımız yapıyor zaten böyle şeyleri. Ha isimler argo olmuş, ağır mı olmuş normal mi olmuş orası tartışılır uzar da gider. Ben o belirtilen küfür ithamı gibi bir durum olmadığına kefilim. Yapılan sadece karşıdakini biraz daha kızdırmak amaçlıdır. Argoda biraz fazla kaçırılmışsa, arkadaşlarımız da bundan alınmışsa özür diler affola deriz :rolleyes: Tabi o konudaki özrü dilediğimiz gibi olayı yermek yerine centilmence tebrikleri de bekleriz :p

Maksimum ordu rekoru MAX ta hala, zaten nicki seçerken niyetlenmiş sanırım MAX ordu yapacağına :) ama serverdaki en iyi organize wow saldırısı ünvanı bu saldırılarla sanırım AVCIdan KAOSa geçti. Ben tekrar bizim ekibi tebrik ederim.

Oyun gidişat yorumuna gelince; bu şekilde gruplaşmayla giderse KAOSWOW grubu %95 alır diyorum. 3 wow var, 3 üde iyi ilerliyor, savunmaları oldukça iyi düzeyde. 3 ünü birden aynı anda indermek oldukça güç. Hasar verilip geciktirilebilir ama durdurmak zor gözüküyor. yara alan OKK ve cychonun toparlanması çok zaman alacak. Geriye kalan wowlara da yakın zamanda KAOS saldırısı gelecektir. o yüzden ibrelerin hepsi KAOS yönüne çevrildi. Muhtemele saldırı ana hedefi olacaklar. DOST grubu bu kargaşa da saldırı almazsa bir miktar önde götürebilir yarışı ama süpriz yapacağını sanmıyorum. Çok sağlam diplomasi - savunma - stratejiye ihtiyaçları var. Okk hasar açısından biraz daha avantajlı. toparlanabilir. Cychonun durum şimdilik vahim duruyor. iki grupta önlrindeki 5 wowu indirmeleri lazım. en az 3 ordudan 15 ordu lazım. bakalım yapabilecekler mi?

Bu gruptayım diye demiyorum ama biz bu wowu KAOS olarak oyun içindeki ve içimizdeki her türlü KAOSA rağmen kuracağız.

SELAMLAR öncelikle aranızda üslubu düzgün seviyeli oyuncularında olduğunu görmek bizi sevindirdi..sizi bu konuda tebrik etmek gereğini duymuyorum normal olan ahlaki ve etik kuralları yapıyosunuz zaten...umarım diğer arkadaşlarınızda sizi örnek alır ve bayanlarında oynadığı bu oyunda köylerine kodummm !!! ismini vermezler ...
bir takım tespitleriniz var...katılmadıyım noktaları yazmak istedim size...farkındaysanız ekip olarak ilk defa birbirinze değil bize saldırdınız.başarılı bir saldırı..tebrik ederim..ama madem böyle saldırı yapabiliyordunuz neden avcının okk saldırmasını beklediniz..bu streji demeyin.çünkü avcı saldırmasaydı okk oyunu bitirmişti.diyeceksinizki biz avcının okk saldıracağını bekliyorduk.bir taşla iki kuş vurduk...jes kardeş yanlış anlama aslanla kaplan kapşırken gökte akbaba yerde bekliyeni biliyorsun...buysa strejiniz birşey demek düşmez oyundur sizin bileceniz iştir.
benim şahsi fikrim bu oyunu koas biteremez..benim şuan ki favorim...heroslar...çünkü şuanki duruma göre yazıyorum biz onlara saldırmıyacaz....eee bizde saldırmıyosak serverda saldırı yapacak kimse yok demektir.....bu tespitime sucuk -buzul-kızacaktır biz yıkarız falan ...yok yıkamazsınız .bu server bir kez yer o numarayı 2 gün önce plan yapıp plan yaptığın birliğe saldırmayı....
değerli jes sana ve senin gibi düşünen tüm arkadaşlara selamlar...iyi oyunlar

OKK
06-01-2010, 01:07

S 4 teki Beklegeliyorum hesabı emanet bir hesaptır...sahibi amerikaya gittigi için bana emanet edilmiş bir hesap.yoksa oyunu komple bırakmaya calısıyorum.yeni bir serverda kolay kolay hesap acmam.bekle geliyorum ismini secmesinin nedenini acıklıyayım insanların sıralamada yuksek BEklegeliyorum isminde bir oyuncuya saldırı cıkarması daha cok yurek istiyor.bu onun stratejisi roma hesap sectigi icinde asker bakımı konusunda biraz savaslardan ve tehlikeden uzak kalması acısından tercih edilmiş bir strateji.
yaklasık 3 aydır hesabına bakıyorum haftada bır gırdıgımde oldu hesaba ama saldıran henuz olmadı :)

sonucta koy ismi gibi degiştirilmiyor.basta yapılmıs bir secim.ayrıca hicbir argo yanı da yok. diğer arkadasların koy isimlerine gelince ....soylenecek pek fazla sey yok ama sanırım İĞRENÇ demek yeterli...

okk(ufuk)

sucukluyumurta
06-01-2010, 01:08
bi kere ben AVCI wowa saldırıyı tamamlanmadan 1 saat önce haberim oldu. AVCI nın saldıracağını biliyordum haberim vardı yalan söylemeye gerek yok.ki avcı wow a girme düşüncem olsaydı kendi birliğimden organize yapardım.daha OKK a saldırı olur görürsünüz.Zaten arkadaşlar başka kişilerin gireceğini forumdan öğrendiler bunun üzerine avcı ya girmişler.süprizfight yazmıştı ki ben süprizfight ı tanıyorsam boş konuşmaz yalan söylemez.OKK kardeşim sana göre o isim argo gelmeyebilir yaptığın açıklamada tutarsız sana isim korkutucu gelebilir içi strateji dolu bazılarına argo gelebilir.s4 te -- rakip olmadığı için giren yoktur senin saldırı çıkardığın ne kadar zaman oldu? s4te veya altuğun wow gelmeden saldır çıkardığı ne zaman görülmüş?isime göre de saldırı çıkarıldığını ilk defa duyuyorum :D.s4 teki mimar tılsımına da gelince hesap bnmle geldi bnmle gidecek :D.devir falan yok :D.

BuZuL
06-01-2010, 01:15
SELAMLAR öncelikle aranızda üslubu düzgün seviyeli oyuncularında olduğunu görmek bizi sevindirdi..sizi bu konuda tebrik etmek gereğini duymuyorum normal olan ahlaki ve etik kuralları yapıyosunuz zaten...umarım diğer arkadaşlarınızda sizi örnek alır ve bayanlarında oynadığı bu oyunda köylerine kodummm !!! ismini vermezler ...
bir takım tespitleriniz var...katılmadıyım noktaları yazmak istedim size...farkındaysanız ekip olarak ilk defa birbirinze değil bize saldırdınız.başarılı bir saldırı..tebrik ederim..ama madem böyle saldırı yapabiliyordunuz neden avcının okk saldırmasını beklediniz..bu streji demeyin.çünkü avcı saldırmasaydı okk oyunu bitirmişti.diyeceksinizki biz avcının okk saldıracağını bekliyorduk.bir taşla iki kuş vurduk...jes kardeş yanlış anlama aslanla kaplan kapşırken gökte akbaba yerde bekliyeni biliyorsun...buysa strejiniz birşey demek düşmez oyundur sizin bileceniz iştir.
benim şahsi fikrim bu oyunu koas biteremez..benim şuan ki favorim...heroslar...çünkü şuanki duruma göre yazıyorum biz onlara saldırmıyacaz....eee bizde saldırmıyosak serverda saldırı yapacak kimse yok demektir.....bu tespitime sucuk -buzul-kızacaktır biz yıkarız falan ...yok yıkamazsınız .bu server bir kez yer o numarayı 2 gün önce plan yapıp plan yaptığın birliğe saldırmayı....

bize ders verene bakın hele senin az önce yazıp sonradan sildiğin nesaj neydi inkar et bakalım...hodrimeydan sizde her wowu 1 kere yıkıcak ordu varsa bizde 4 defa yıkıcak ordu var neden beklediğimiz konusuna gelince sizin saldırıya cıktığınızı biliyorduk hatta canlı canlı takip bile ettik..

ama sen o yazdığın mesajın hesabını vereceksin

Mermi
06-01-2010, 01:18
HeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYYyyy

Mermiyi UNUTTUNUZ!!

Selam..

Savaşan Savunan
Yıkılan Yıkan
Üzülen Üzen
Arkadaşlara tebrik ve üzüntülerini paylaştiğimi belirtirim.

Neler olmuş NELERR :)

Bittimi?
BİTMEDİ!
:)

Tebrikler AVCI Ve OKK Ve KAOS Ve Hereos VE TÜM SERVER...

otto
06-01-2010, 01:19
herkes sizin gibi düşenimiyor işde ustam en iyi cevabı siz verdiniz daha yorum yapacak olan varsa buyursun okusun az önce otto nun yazdığı mesajı yakaladım otto senin kim olduğunu iyi biliyorum aynı ıpden giriş yapma yakalanıyorsun...delikanlı isen bana yaz oke...

tekrar ağzına sağlık ustam kal sağlıcakla

arkadaşın yazdıklarına katılmamak elde değil....
ben türkçe öğretmeni değilim ama ünlem işareti bir amaç için kullanılır mesela heyacan ,korku hayret.vurgu...yada bir mana ya çekme anlamında...
şimdi köyünün adını KOYDUMMM!!!! koymuşsun ve ünlem eklemişsin...sen delikanlı isen yaz bir nedemek istedin koduumm derken...ama madem beni biliyormuşsun oyundan yaz burada bayanlarda var olmuyor...valla buzul bi yaz ne maksatla kodummm dediniz.biz yanlış anlamışsak sizden ve forumdan özür dileyelim...yada yarın sokak taki adama kodummm de direk nasıl bir tepki alacaksın..

buzul mesajı yakalamışsın güzel zaten yazdıktan 1 dk sonra sildim..nedeni sadece o arada birinizin görmesi yeterli idi.bak hala aynı ip giriyorum...yazdıklarımda kızacak birşey yok ki değil mi? siz gibi yazdım ne varki bunda...delikanlı olmanın şartı bu mudur?ben sadece senin okumanı istedim.sende okumuşsun zaten...köyüne yazmaya gerek yok ..zaten yazdıklarım espiri değil mi buzul

BuZuL
06-01-2010, 01:21
ben türkçe öğretmeni değilim ama ünlem işareti bir amaç için kullanılır mesela heyacan ,korku hayret.vurgu...yada bir mana ya çekme anlamında...
şimdi köyünün adını KOYDUMMM!!!! koymuşsun ve ünlem eklemişsin...sen delikanlı isen yaz bir nedemek istedin koduumm derken...ama madem beni biliyormuşsun oyundan yaz burada bayanlarda var olmuyor...valla buzul bi yaz ne maksatla kodummm dediniz.biz yanlış anlamışsak sizden ve forumdan özür dileyelim...yada yarın sokak taki adama kodummm de direk nasıl bir tepki alacaksın..

buzul mesajı yakalamışsın güzel zaten yazdıktan 1 dk sonra sildim..nedeni sadece o arada birinizin görmesi yeterli idi.bak hala aynı ip giriyorum...yazdıklarımda kızacak birşey yok ki değil mi? siz gibi yazdım ne varki bunda...delikanlı olmanın şartı bu mudur?ben sadece senin okumanı istedim.sende okumuşsun zaten...köyüne yazmaya gerek yok ..zaten yazdıklarım espiri değil mi buzul

sen köy isimlerine bakmamıssın önce büyük numara bi gözlük al sonra benim köyümün adına bak oke sana tavsiye

sucukluyumurta
06-01-2010, 01:22

hitap var hitap var ne anlarsan :D.Senin yazdıklarınada bilmukabele kardeşim.:D

bilmukabele:"benim icin ne istersen allah sana iki katini versin" demenin arapcasi.

otto
06-01-2010, 01:34
bize ders verene bakın hele senin az önce yazıp sonradan sildiğin nesaj neydi inkar et bakalım...hodrimeydan sizde her wowu 1 kere yıkıcak ordu varsa bizde 4 defa yıkıcak ordu var neden beklediğimiz konusuna gelince sizin saldırıya cıktığınızı biliyorduk hatta canlı canlı takip bile ettik..

ama sen o yazdığın mesajın hesabını vereceksin

buzul neyin hesabını verecem .yazdıklarımın mı...niye kii
sen kodummm isimli köyden saldırı çıkardın..bizde selam verdik kodumm isimli köyüne..ne var bunda değil mi.4 saatir kodummm lafının saf duru temiz bir laf olduğunu yazıyorsun.bende bu köy sahibinin adı ile selam vermiş.niye kızıyosun...
bak travian oynuyoruz verilmiyecek hesap yoktuur..geldiniz yıktınız gittiniz hesabımızı kestiniz....
ama biz okey e dönüyoruz..artık boştayız wow yalan oldu artık biz hesabımızı verdik şimdi hesap gör me sırası bizde...

hadi kal salıcakla gün gelir devran döner ....sıra bana gelir...

Jes
06-01-2010, 01:45

Risksiz kazanç olmaz diye laf vardır. KAOS ve OKK a saldırmayan ve elinde ordusu olan her oyuncu o riski aldı. Kazançlı çıkan da oldu, zarara uğrayan da.

Artı oyunda casus - ajan gibi durumlar da var :P bunların hepsi stratejidir ve oyun kuralları içindedir. Birliği sağlam temeller üzerine kurulu olan stratejisini, saldırısını, savunmasını en iyi yapan kazanır zaten. Oyunun başında da diyor en iyiler kurabilir ancak WOWu.

Bilgi sızdırmayın savunmanızı stratejinizi iyi belirleyin kazanın oyunu.

OKK a saldırı olmasaydı kazanacaktı oyunu çünkü en iyi o olacaktı. Diplomasisini en iyi o yapmış, az saldırı alıp oyunu tamamlamış olacaktı. Tutmadı ama. ondan önce hsnl en iyi savunmayı topladı o da denedi o da tutturamadı. Şimdi KAOS ve DOST deniyor. Eğer aslan kaplan AVCI-GENERAL, KAOS akbabaysa bi zahmet durdurun akbabayı da kuramasın wowu. Bir kapışmada bütün ordularınız bittiyse zaten hiç kükremeyin. Ben sade kendi birliğimden iki tane daha bunun gibi saldırı organizasyonu çıkacağını tahmin ediyorum, ki daha olaya katılmayan diğer KAOS birlikleri var. O yüzden kimin aslan kimin kaplan olduğu oyun sonunda görülür.

Selamlar iyi oyunlar...

otto
06-01-2010, 02:16
Risksiz kazanç olmaz diye laf vardır. KAOS ve OKK a saldırmayan ve elinde ordusu olan her oyuncu o riski aldı. Kazançlı çıkan da oldu, zarara uğrayan da.

Artı oyunda casus - ajan gibi durumlar da var :P bunların hepsi stratejidir ve oyun kuralları içindedir. Birliği sağlam temeller üzerine kurulu olan stratejisini, saldırısını, savunmasını en iyi yapan kazanır zaten. Oyunun başında da diyor en iyiler kurabilir ancak WOWu.

OKK a saldırı olmasaydı kazanacaktı oyunu çünkü en iyi o olacaktı. Diplomasisini en iyi o yapmış, az saldırı alıp oyunu tamamlamış olacaktı. Tutmadı ama. ondan önce hsnl en iyi savunmayı topladı o da denedi o da tutturamadı. Şimdi KAOS ve DOST deniyor. Eğer aslan kaplan AVCI-GENERAL, KAOS akbabaysa bi zahmet durdurun akbabayı da kuramasın wowu. Bir kapışmada bütün ordularınız bittiyse zaten hiç kükremeyin. Ben sade kendi birliğimden iki tane daha bunun gibi saldırı organizasyonu çıkacağını tahmin ediyorum, ki daha olaya katılmayan diğer KAOS birlikleri var. O yüzden kimin aslan kimin kaplan olduğu oyun sonunda görülür.

Selamlar iyi oyunlar...
selam jes
şimdi mevcut duruma göre örnek verdim ...durumdan yaralandınızı söyledim.(aslan-kaplan)eğer ki sevgili jes sizde seviye 95-96 -97 lere gelebilirseniz daha önce kükreyenin sadece kedi olduğunu göreceksiniz...(daha aslanlık durum yok) bilirsiniz eskilerde savaşlarda önce ölecek askerler saldırır,,o ordular ölcektir...görevi o dur.asıl ordular çıkacağı zamanı bilir...örneğe gerek yok.97 den 20 seviye alan daha nelerde alır.alacaktırda...ama bunu görebilmek için önce oralara gelmek lazım okk ve biz geldik gördük..biz şimdilik dersimizi aldık ...hatalarımızı sorguluyoruz....eğerki sevgili jes siz 93 leri geçer iseniz..zaten biz sizi yıkmadan yıkacak birlikler hazır..(uzaklarda arama taaa dibinizde)bizim uzmanlık alanımız 95 üstü ...
değerli jes umarım yazdıklarımı kızgınlık ile okumuyorsundur....amaç kızdırmak değil..

demedim mi jes demek için yazılan kelimeler...ii geceler forum arkadaşım.

OKK
06-01-2010, 02:57
karakter analizi....

hepinizin bildigi gibi str... isimli arkadas bizim ekibimizden idi .tum server ın bu adamın nasıl biri oldugunu anlamasını istiyorum
asagıdaki rapor sanırım yeterli olacaktır...

http://travianreports.com/01/kd1g2sC.png (http://travianreports.com/tr)

yada bu linkten bakın
http://travianreports.com/tr?img=01/kd1g2sC.png (http://travianreports.com/tr?img=01/kd1g2sC.png)

simdi bir sene boyunca ugrastıgın emek verdiğin bir oyunu.askerlini senin gibi emek veren arkadaslarının emegini ve hakkını yemek için kullandın.buradan yapabilseydim suratına tükürmek isterdim...tum ekibim adına hakkımızı sana helal etmiyoruz...ne halin varsa gör Hain str...

sanırım isminin sonundaki nokta noktalar gercek sıfatını yazamadıgın ama karakterinde bulunan birseyler...
benden de sana ...

OKK
06-01-2010, 03:18
http://travianreports.com/01/YMwl1S0.png (http://travianreports.com/tr)

efenın20
06-01-2010, 03:21
karakter analizi....

hepinizin bildigi gibi str... isimli arkadas bizim ekibimizden idi .tum server ın bu adamın nasıl biri oldugunu anlamasını istiyorum
asagıdaki rapor sanırım yeterli olacaktır...

yada bu linkten bakın
http://travianreports.com/tr?img=01/kd1g2sC.png

simdi bir sene boyunca ugrastıgın emek verdiğin bir oyunu.askerlini senin gibi emek veren arkadaslarının emegini ve hakkını yemek için kullandın.buradan yapabilseydim suratına tükürmek isterdim...tum ekibim adına hakkımızı sana helal etmiyoruz...ne halin varsa gör

sanırım isminin sonundaki nokta noktalar gercek sıfatını yazamadıgın ama karakterinde bulunan birseyler...
benden de sana ...

mermi karakterine üç nokta koymak lazım

serginho
06-01-2010, 03:29
=O(
http://img340.imageshack.us/img340/3680/uffstayaahainsonrasu.png

OKK
06-01-2010, 04:51
mermi karakterine üç nokta koymak lazım

listeye yazılanlar var...

http://travianreports.com/01/hpXE8HE.png (http://travianreports.com/tr)

misafir
06-01-2010, 05:09
okk a yapilan saldirilari kiniyor ve gecmis olsun diyorum herne sebeple olursa olsun birlik ici saldirilari igrenc bulmusumdur mertlik arkadan vurmak degil yenilgiyi kabullenip gitmektir bazen
burda yapilan resmen emege saygisizliktir
KINIYORUM

efenın20
06-01-2010, 05:14
listeye yazılanlar var...

http://travianreports.com/01/hpXE8HE.png (http://travianreports.com/tr)
siz nasıl bişeysınız boyle insan bıle demıyorum

OKK
06-01-2010, 05:38
okk a yapilan saldirilari kiniyor ve gecmis olsun diyorum herne sebeple olursa olsun birlik ici saldirilari igrenc bulmusumdur mertlik arkadan vurmak degil yenilgiyi kabullenip gitmektir bazen
burda yapilan resmen emege saygisizliktir
KINIYORUM

içimizde buyuyup gelişip bizden görünenler...artık wow yolunda emin adımlarla ilerliyebiliriz...en azından sırtımızı kollamak zorunda kalmıyacagız....umarım tum hainler bitmiştir....

OKK
06-01-2010, 05:41

Selamlar iyi oyunlar...

sanırım sizin bildikleriniz bizim bildiklerimizden daha fazla idi.bence hiç ama hiç riskede girmediniz...gelen hain saldırların zamanlaması tam 100 . seviyeye gore ayarlanmıslar.uzgunum avcı arkadaslar ama sizde bizde keklendik.bosuna ordularınız istaf oldu...

egzantrik
06-01-2010, 07:10

...........................

KapCOM
06-01-2010, 07:13
bir hain daha

http://travianreports.com/01/YMwl1S0.png (http://travianreports.com/tr)

okk hesabına bakan arkadaşlarla 1-2 planımız vardı. tutarmı tutmazmı tartışılır. zaten bunun bır oyun oldugunu bilerek oynadugımız ıcın bizim acımızdan sorun yok. yenmekte var yenılmekte.

Mermi
06-01-2010, 07:13
Bismillahirrahmanirrahim

Bİ durun bakalim yaa!!

Biz size Saldiri aldiğimizda hain dedikmi ? OKK ve GENERALS birliğine söylüyorum!
Beni hiçe sayıp tüm alışılmışı değiştirmeye çalıştığınızda bişey dedikmi ?

İnsan kirletmek kolay haini yapiştir gitsin tamam hep bu politikayi izlediniz ama artuk deiştirin.

Bozkurt45 saldırdı kendi bile bilmiyordu neden saldırdığını
Ona hain dedinizmi ?
Siz aksine bozkurt45in 3. saldirisindan sonra ben saldırıya geçtiğimde Bozkurt45 e destek o bizim için çok önemlidir dediniz :)

s17 de Murady profilinde neyin ne olduğu yaziyor.

Bu hainlik değil bi intikam kamikazesiydi
Zamanında herkez bi çok şey yapti herkeze hain deseydik yanimizda kimse kalmazdi.

Ben şerefi uğruna değilde saçma kişiliği uğruna sapitanlar yüzünden hesap sildim.

TEKRAR SORUYORUM S17 -/- BÖLGESİ

MERMİ HESAP SİLENE KADAR 1. SİRADAKİ -/- BÖLGESİ ŞUAN NE ALEMDE ?

KapCOM
06-01-2010, 07:25
Bismillahirrahmanirrahim

Bİ durun bakalim yaa!!

Biz size Saldiri aldiğimizda hain dedikmi ? OKK ve GENERALS birliğine söylüyorum!

İnsan kirletmek kolay haini yapiştir gitsin tamam hep bu politikayi izlediniz ama artuk deiştirin.

Ona hain dedinizmi ?
Siz aksine bozkurt45in 3. saldirisindan sonra ben saldırıya geçtiğimde Bozkurt45 e destek o bizim için çok önemlidir dediniz :)

Zamanında herkez bi çok şey yapti herkeze hain deseydik yanimizda kimse kalmazdi.

Ben şerefi uğruna değilde saçma kişiliği uğruna sapitanlar yüzünden hesap sildim.

ya sabah sabah dengesiz konusma. durum acık ve net. arkamızdan vurdun ıste. daha ne uzatıyorsun. acık acık soylesene karaktersizlik yaptım dıye. benım karakterım bozuk dıye.

neymıs efendım - - bolgesını durumu goz onundeymıs. sen hesap sılene kadar hersey orta yerde halledılıyordu. sen ne zaman sildin hesabını bızım bolge o zaman karıstı. sen ve senına damlar herseyı kapalı kapılar arkasında halletmeye basladınız. adam gıbı bır rakıp olarak karsımıza cıksan seni bugune kadar yüzbin defa hoplatmıştık. ama yokki sende o yürek .

Jes
06-01-2010, 08:06
sanırım sizin bildikleriniz bizim bildiklerimizden daha fazla idi.bence hiç ama hiç riskede girmediniz...gelen hain saldırların zamanlaması tam 100 . seviyeye gore ayarlanmıslar.uzgunum avcı arkadaslar ama sizde bizde keklendik.bosuna ordularınız istaf oldu...

OKK kardes kotu saldirilar olmus ama hazirlikli olmaniz lazim bu tarz seylere. travianin icinde var bu casuslama ajanlik birlik icinde son ana kadar bekleyip saldirma. herkes yasiyor bu durumlari.

Emin ol en cok risklere en cok kaos durumuna biz dustuk. Daha wow durumu ilk basladiginda bile bu durumumuz vardi. O yuzden belki tecrubeliyiz ve adimlari ona gore atiyoruz :P Hikayeleri hatirlatsam sadece birkac baslikta yeterli olur;

- KAOS grubu olarak tam bir birlik grubu catisi altina bir turlu giremedik. Hala ismi KAOS ve normalde bizim birlik grubumuzda olan hatta birlesmemiz olan birliklerin bazilariyla savasiyoruz. O buna saldiriyor bu ona saldiriyor. Birlik baskanlari bile yoruldu artik milleti uyarmaktan casuslari ayiklamaktan. Durun yapmayin etmeyin onlar bizden demekten :)

- Daha ilk wow sureci basladiginda isik in su an sahip oldugu koyu ben ve birkac arkadasim KAOS@A birligi adina almistik. o sekilde anlasilmisti. 4 koy belirlendi o 4 koy de grup icindeki birliklere bolundu. Ama alindiktan sonra ayni sizin bu aldiginiza benzer bir saldiriyla kendi icimizden 2-3 kisilik grup saldirip birligin askerlerini kesip wowu ele gecirdi. Bir suru zaman + asker + moral kaybina neden oldu. En dezavantajli belki isik basladi yarisa. millet deposunu merkez binasini surunu ayarladiginda biz daha kaybettigimiz koyu geri almaya calisiyorduk.

- Hayyam wowumuz vardi bildiginiz gibi. Hesap sildi. nedeni burda az da olsa tartisildi. Wow yarisinda oldukca avantajli oldugu bir durumda wowunu sildi. Dusunun ne saldiridan oturu ne savunma kaybindan oturu. yine kendi icimizdeki karisikliktan oturu oldu :) icimizden bir grup baska bir wow koyune sanirim isikti (zaten hep bahtsiz isik koordinati oluyor :P) dalmisti. Dusun bak ic karisikliktan dolayi wow koyu siliniyor :eek:

- daha gecen hafta 2500 mancinik kaybettim sahsen. ender sari yaktigim bir anda bir yilbasi tatil doneminde. arkadasin biri birlik icinden aldigi haberle, jesusthered sari yakmis saldirin tipinde bir mesaj sallamis birligine... benim manciniklari sakladigim vahaya ufak bir atli saldirisi yaparak 3 saatten halletti durumu da bir arkadas. hain saldiri ama napalim oyunun icinde var. olan bizim mancolara oldu :(

Bunlar benim bildiklerimden sadece bazi aklima gelenler. bunun gibi bilmedigim daha bir suru hikaye vardir bu serverda. Cok calkantili gecti cunku, hala da sallaniyor yer yer :P

Ondan saldiri almadiniz hainlik yasamadiniz riske girmediniz denmesin lutfen.

Moral bozuklugunuzu anliyorum ama hala oyun bitmis degil. yani bir 10-15 ordu cikarsaniz iyi bir organizeyle ayni hasar durumunu verebilirsiniz. Gecmis olsun der Yaralari sarip yarisa devam edin derim.... mesela hsnl yine toparlanmis arkadan geliyor. hatirlarsaniz saglam yikilmisti 1.turda. tek kelime mesaj yazmadan toparlanip sessiz sessiz geliyor. ornek alin derim.

Iyi oyunlar...

KapCOM
06-01-2010, 08:47
- - dekı 300-400 0 kısı ıhanet ettıde sız avuc kadar mahlukatmı saglamdınız. dostum sen hayaletten öte olamassın. gercek kısılıgını gizkeyen aciz yaratık. adam şerefiyle gider serverdan sen bundan da yoksunsun.

bunuda bıl heppımız daha burdayız. 3-5 dalmaçyalı düzünden emeklerimizi boşa cıkartmayacagız. tamgaz yola devam.

metın 32
06-01-2010, 08:52
su anda hıc wow saldırısı yapmayan kendı aralarında catısan kaos bırlıklerı var kendı aralarındakı savaş bıttıkten sonra wow saldırıları başlayacak temızlenmesı gereken ıkı kaos bırlık baskanı vardı bır tanesıne buyuk hasar verıldı bırı daha var sıra artık onda daha evvel yaptıgı saldırıların cevabını alacak bırlıktekı arkadaslarına guvenıp kendı askerı olmayan saldırı aldıgındada tum kendı savasmayıp bırlıgını yollayan bırı? kendını bılıyordur ne kadar ordusu oldugu zaten bılınıyor kendısınede yazıldı tum koylerı casuslandı bakalım onlem alabılmısmı gorecegız

KapCOM
06-01-2010, 08:55
su anda hıc wow saldırısı yapmayan kendı aralarında catısan kaos bırlıklerı var kendı aralarındakı savaş bıttıkten sonra wow saldırıları başlayacak temızlenmesı gereken ıkı kaos bırlık baskanı vardı bır tanesıne buyuk hasar verıldı bırı daha var sıra artık onda daha evvel yaptıgı saldırıların cevabını alacak bırlıktekı arkadaslarına guvenıp kendı askerı olmayan saldırı aldıgındada tum kendı savasmayıp bırlıgını yollayan bırı? kendını bılıyordur ne kadar ordusu oldugu zaten bılınıyor kendısınede yazıldı tum koylerı casuslandı bakalım onlem alabılmısmı gorecegız

yıkın abı yıkın. en ufak suphenız olan bırısını gozunun yasına bakmayın. ılerıde basınız agrıyacagına onun basını koparın

Mermi
06-01-2010, 09:16
Bu arada daha bitmedi

Bekleyin....

Az kaldı

Biraz daha rapor bekliyoruz bugün.

whocares
06-01-2010, 10:58
Merhaba,

Lütfen saygı-sevgi sınırlarını zorlayan mesajlardan kaçınalım.Bu tip mesajlara müsade edilmez,yazanlar forumdan uzaklaştırılır.

Not: Forumda 3 puntodan büyük yazmak yasaktır.

aybars43
06-01-2010, 11:02
avcı birliği bşk basayev

başkanın mesajını okuyunca sanki avcı wow u biz yıkmadıkta generalsler yıktı zannettim raporlarıma tekrar bakma gereği duydum. sanki sadece generals ve avcı ordu kullandı. şu ana kadar en iyi ordu hoköstö den çıktı ancak en iyi saldırı organizasyonunuda avcı birliği ve benim birliğim yaptı. bunu kimse inkar edemez zaten. emğe haksızlık var yazdıklarınızda.

aybars43
06-01-2010, 11:04
Valla server saha kalktı 4 nala gıdıyor :) okk koyu olarka cok agır saldırılar aldık fakat ne olursa olsun saldıran ekıbın emekelrını hıce saymadık.... sabahtan berı burada oyle oldu boyle oldu oyle kesıldı dıye konusan arkadaslar sımdı saldıran arkadasların raporlarında gelen askerlere degıl askerın geldıgı koyun ısmıne takılmıslar... bu uzucu tebrık edıp sıneye cekmek gerekıyor sanırım en buyuk erdemlık budur....

Generals bırlıklerı adına saldırı cıkan ve bu saldırıya savunma ceken bırlıklere de tesekkur edıyorum kazan kaynamaya basladı :)

Emeklerın beklenmedık anlarda bıanda sarsıntıya ugraması sınır bozucu olabılır.. ama bunuda kabullenemek gerekıyor sanırım.. Allahtan bız beklıyorduk :)

akşamdan beri en iyi yaklaşım senden geldi. öncelikle teşekkür ediyorum ama bi taraftanda saldırıların size gelmediği için duacı olduğunuzu biliyorum:)

aybars43
06-01-2010, 11:06

sen karışma yıkık başkan:)

aybars43
06-01-2010, 11:16
arkadaşım biraz önce yazan kişinin msj görmedin galiba zaten forum otomatik sildi yazdığını.. sizin sevdiğiniz insanların yanında böle tabirler kullanılsa hoşunuza gitmez sanırım bizimde burda bizi seven arkadaşlarımız var herkez tepkisini gösteriyor..

mesajın içeriğini sormuyorum görmedim ama kimin yazdığını söyleyebilir misiniz?

metın 32
06-01-2010, 11:18
Alıntı:
Prens Apotheke kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=212104#post212104)

cok guzel yazmıssın tam ısabet

aybars43
06-01-2010, 11:28
DEĞERLİ S17 OYUNCULARI

yazdıkların için teşekkürler. biz bunu anlatmaya çalışıyoruz fakat saldırıyı yapan taraf olduğumuz için kimse anlamak istemiyor ve yükleniyorlar. sizin oynadığınız bütün server larda bayan oyuncular vardı mutlaka. onlar bu tarz köy isimlerine buradaki kadar tepki gösterdiler mi. eminim göstermemişlerdir ve travian ın bir oyun olduğunun farkındalardır.

Jes
06-01-2010, 11:31
Merhaba,

Lütfen saygı-sevgi sınırlarını zorlayan mesajlardan kaçınalım.Bu tip mesajlara müsade edilmez,yazanlar forumdan uzaklaştırılır.

Not: Forumda 3 puntodan büyük yazmak yasaktır.

Umarim uyulur... dozaj artti cunku iyice :(

aybars43
06-01-2010, 11:31

neden okk ye saldırmadınız wowu kuracaktı biz saldırmasak diyorsun. ona yakın ordular muhakkak vardır ve gerektiği zamanda devreye girecektir. birde böyle düşün bence. server ın uzamasını siz sağlamışsınız ve server ın kahramanlarıymışsınız gibi konuşuyorsun. bu oyunda seviye 99 dan hiç wow indirilmemişmidir sence. ve okk nin sizden saldırı aldığında en az 1 günü vardı wowu kurmak için. bu sürede her şey olabilirdi.

hököstö
06-01-2010, 11:44
neden okk ye saldırmadınız wowu kuracaktı biz saldırmasak diyorsun. ona yakın ordular muhakkak vardır ve gerektiği zamanda devreye girecektir. birde böyle düşün bence. server ın uzamasını siz sağlamışsınız ve server ın kahramanlarıymışsınız gibi konuşuyorsun. bu oyunda seviye 99 dan hiç wow indirilmemişmidir sence. ve okk nin sizden saldırı aldığında en az 1 günü vardı wowu kurmak için. bu sürede her şey olabilirdi.
ha yani mermi'ye güveniyordunuz o da sizlerin ordu nasıl olsa değil mi ya da o verdi size güvenceyi ve saldırmadınız ;)

taa oyun başından beri bu oyunda neler geldi neler geçti başımdan bilemezsiniz 6 sene oldu başlayalı ama kişiliğine bu kadar çok güvendiğim bir insan daha çıkmamıştı bu kadar yanlış bir tavır sergileyen ve kendileri kabul etmesede hainlik yapan.. evet hain diyorum çünkü bence böyle yaptınız, bizide diğer onlarca oyuncuyuda kullandınız..
eğer kinin kişiselse, o kişiyle halledersin ama onca insanın hakkıyla oynayamazsın.. bu bi oyun değil mi, kişiliksizim ben ne istersem yaparım diyorsan eyvallah onada hakkın var kabul susarım ama bugüne kadar ağzımı açmadım hep birlik olmaktan yana davrandım ve şimdi siz benide sattınız.. tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum bu kişilere sonuna kadar güvenip GENERALS birliğine tekrar alınmalarında yardımcı olduğum için, hep onların talihsizliğini ve kişiliklerini savunduğum için, benide satılmış olarak düşünebilmelerine rağmen oyunun başından beri onlara güvenmiş olup onlarla olduğum için..
bahsettiğim kişiler mermi,xwxwxw ve str.... dir bir yanlış anlaşılma olmasın..

burakerinc
06-01-2010, 11:46
Rakibi kızdırmakla rakibe hakaret etmek arasındaki çizgi fazlaca zorlanıyor. Bugüne kadar hangi saldırıya tepki gösterildiki ?
Geldiniz vurdunuz kendinizce ince planlarda yaptınız buna bir kişi lafmı soyledı
Yok savaşınız gölgeleniyormus yok amacından saptıyormuşuz daha neler !!! Kendiniz kendi savaşınızı lekeliyorsunuz Kaldıki oyun daha bitmedi kazandıgınız bir tur sadece fazlada böbürlenmenin anlamı yok sizde yapacaksınız sizinde wowunuz aşağı alınacak ama sizin yaptıgınız aleladeliği burada çogu oyuncu yapmayacak
Ama kusur sizdede değil o bölgede olupta o isimleri şikayet etmeyenlerde ve bu isimlere fazlasıyla hoşgörülü yaklaşan adminlerde

AVCI

otto
06-01-2010, 11:46
başkanın mesajını okuyunca sanki avcı wow u biz yıkmadıkta generalsler yıktı zannettim raporlarıma tekrar bakma gereği duydum. sanki sadece generals ve avcı ordu kullandı. şu ana kadar en iyi ordu hoköstö den çıktı ancak en iyi saldırı organizasyonunuda avcı birliği ve benim birliğim yaptı. bunu kimse inkar edemez zaten. emğe haksızlık var yazdıklarınızda.
sn başkan...
avcı wow yıkan tabiki sizlersiniz...iyi bir saldırı.organize olunmuş....artık köy ismine girmiyoruz .girmiyecez.o konu kapandı.bakınınz başkan..... basayev dediği şudur siz bu saldırıyı avcı seviye 70 teyken de yapabilirdiniz.aynı hasarıda verirdiniz...lakin saldırı anı avcının wow da idaalı bir konumda iken gelmedi..seviyesi 89 du zaten...wow adına ordusunu harcayan avcı birliği idi...çünkü saldırmasaydı okk server bitmişti...yani bunu anlamıyacak ne var...avcı yıktı okk..wow devam ediyor....
bu arada en iyi ordu hököstö derken max hakkını yediniz..server rekoru şuan onda ...

emeğinize saygısızlık yok yiğidi öldür hakkını yeme....bu saldırı için bizim seviye 95 yapmamızı bekleyip yapsaydınız aybars43 heykeliniz dikilirdi....ama zaten okk la savaşıp darbe alan birliği hemen arkasından girmek ve yıkmak...bizde ooooo süper bir saldırıydı etkisi yaratmadı..zaten sürümüz yoktu .hammade depoları yıkıktı..siz kalanını bitirdiniz.
hani şöyle bir durum var futbolda maç devam ederken ...rakip oyuncu kırmızı kart görür 10 kişi kalır..sonra 1 penaltısı verilmez.. ve siz 90 +4 te bir gol daha atarsınız..tabiki 3 puanı kaparsınız...
3 puan hakkınızdır...ama yenilen derki haklı sebeplerle 10 kişi kaldık..golumüz verilmedi...taraftar pankart astı hakeret etti bizi rencide etti...yani gerisi kamuoyunun kararına kalır kimisi hakkını yediler der kimisi o maç 5 olurdu der...
bilmem anlata bildim mi

KapCOM
06-01-2010, 11:47
ha yani mermi'ye güveniyordunuz o da sizlerin ordu nasıl olsa değil mi ya da o verdi size güvenceyi ve saldırmadınız ;)

oyun başından bu oyunda neler geldi neler geçti başımdan bilemezsiniz 6 sene oldu başlayalı ama kişiliğine bu kadar çok güvendiğim bir insan daha çıkmamıştı bu kadar yanlış bir tavır sergileyen ve kendileri kabul etmesede hainlik yapan..
eğer kinin kişiselse, o kişiyle halledersin ama onca insanın hakkıyla oynayamazsın.. bu bi oyun değil mi, kişiliksizim ben ne istersem yaparım diyorsan eyvallah onada hakkın var kabul susarım ama bugüne kadar ağzımı açmadım hep birlik olmaktan yana davrandım ve şimdi siz benide sattınız.. tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum bu kişilere sonuna kadar güvenip GENERALS birliğine tekrar alınmalarında yardımcı olduğum için, hep onların talihsizliğini ve kişiliklerini savunduğum için, benide satılmış olarak düşünebilmelerine rağmen oyunun başından beri onlara güvenmiş olup onlarla olduğum için..

kaan senin bızden olduguna sahsım adına sonuna kadar guvenıyorum. bu durumu bu sekılde yorumlaman bızıde gercekten üzer.

yapılan hareketler herkesın karakterını yansıtır. bu zaman akdar bızım adımıza yapmıs oldugunsaldırılar ıcın terkrar tesekrkurler

aybars43
06-01-2010, 11:56
Alıntı:
Prens Apotheke kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=212104#post212104)

ben o mesajı kötü niyetle yazmadım. apo kardeşim gibi sevdiğim biridir.... biline.

aybars43
06-01-2010, 12:01

taa oyun başından beri bu oyunda neler geldi neler geçti başımdan bilemezsiniz 6 sene oldu başlayalı ama kişiliğine bu kadar çok güvendiğim bir insan daha çıkmamıştı bu kadar yanlış bir tavır sergileyen ve kendileri kabul etmesede hainlik yapan.. evet hain diyorum çünkü bence böyle yaptınız, bizide diğer onlarca oyuncuyuda kullandınız..
bahsettiğim kişiler mermi,xwxwxw ve str.... dir bir yanlış anlaşılma olmasın..

yanlış anlaşılma olmasın diyosun ama benim mesajım üzerinden yazmışsın. benim mermi ile 13 aydır oyundayım 1 tek mesajlaşmam bile olmamıştır.

hököstö
06-01-2010, 12:22
yanlış anlaşılma olmasın diyosun ama benim mesajım üzerinden yazmışsın. benim mermi ile 13 aydır oyundayım 1 tek mesajlaşmam bile olmamıştır.
olabilir senin mesajından alıntı yaptım evet ama sözüm geneledir sende kişiselleştirme lütfen hocam bir ima yapmak istemedim, ben kendi adıma yazıyorum yazımıda, kendi oynuyorum oyunumuda tıpkı herkesin yaptığı gibi. Gene ortaya bi mesaj yazıyorum senin mesajın üzerinden =) alınan o mesajdan da kendi üstüne alınır..

kimseden taraf değilim tüm -- yi birleştirmek istedim hep, diğer bölgelerle ortaklığımız devam etsin istedim ama o kadar çok kinci insan olduki serverda, diğer oyuncuların emeklerini hiçe sayarak bireysel hareket eden o kadar kişi olduki arada kaybolup gittim bende.. Yöneticilik adına karışmak istemedim hiçbirşeye ama gene bize patlayacak herşey tıpkı diğerlerine olduğu gibi, elimizdeki tek wowa oyun sonuna kadar desteğim sürecek, olmayan wow köyü ve kişiler içinse bir gram çabam olmayacak bundan sonra, her zaman olduğu gibi wowda kişilikler belli oluyor ve olacaktır.. onlarca kişinin içinde kalan kaç kişi var ve kim haklı ortaya çıkar, demokraside çoğunluğun kararı etkindir ve yargının sonucunu her kim olursan ne yaparsan yap değiştiremezsin bu oyundada yargı çoğunluğun yani tüm geri kalan GENERALS oyuncularının düşünceleridir göz önüne alınmasını dilerim..

Son serverım demiştim güzel bitiyor gerçekten! Tüm oyuncular ve birlik yönetimlerine başarılar diliyorum, henüz oyun bitmedi ve görünüşe göre bir süre daha devam edecek, bakalım ileride hangi wowlar kalacak üst sıralarda..

kaos
06-01-2010, 12:35
okk kardeşim daha önce sana söylemiştim neyse geçmiş olsun...ama wow sürec yeni başlıyor

bu olanlar kimsenin yanına kalmaz. senin emeklerinde boşa gitmez

BuZuL
06-01-2010, 12:54
sn başkan...
avcı wow yıkan tabiki sizlersiniz...iyi bir saldırı.organize olunmuş....artık köy ismine girmiyoruz .girmiyecez.o konu kapandı.bakınınz başkan..... basayev dediği şudur siz bu saldırıyı avcı seviye 70 teyken de yapabilirdiniz.aynı hasarıda verirdiniz...lakin saldırı anı avcının wow da idaalı bir konumda iken gelmedi..seviyesi 89 du zaten...wow adına ordusunu harcayan avcı birliği idi...çünkü saldırmasaydı okk server bitmişti...yani bunu anlamıyacak ne var...avcı yıktı okk..wow devam ediyor....
bu arada en iyi ordu hököstö derken max hakkını yediniz..server rekoru şuan onda ...

emeğinize saygısızlık yok yiğidi öldür hakkını yeme....bu saldırı için bizim seviye 95 yapmamızı bekleyip yapsaydınız aybars43 heykeliniz dikilirdi....ama zaten okk la savaşıp darbe alan birliği hemen arkasından girmek ve yıkmak...bizde ooooo süper bir saldırıydı etkisi yaratmadı..zaten sürümüz yoktu .hammade depoları yıkıktı..siz kalanını bitirdiniz.
hani şöyle bir durum var futbolda maç devam ederken ...rakip oyuncu kırmızı kart görür 10 kişi kalır..sonra 1 penaltısı verilmez.. ve siz 90 +4 te bir gol daha atarsınız..tabiki 3 puanı kaparsınız...
3 puan hakkınızdır...ama yenilen derki haklı sebeplerle 10 kişi kaldık..golumüz verilmedi...taraftar pankart astı hakeret etti bizi rencide etti...yani gerisi kamuoyunun kararına kalır kimisi hakkını yediler der kimisi o maç 5 olurdu der...
bilmem anlata bildim mi

siz saldırmasaydınız server gene uzayacakdı mermi ve ekibi o kadar iyi ayarlamıski saldırıyı wowun kurulmasına dakikalar kala indirceklerdi..biz sizi beklesek sadece sıkıntı olcakdı seviye 89dunuz sizde 6 gün içinde sizde kurardınız wowu haa 90+5 de attık ha 89da attık bu macı uzatmaya tasıdık biz...vede daha cok uzayacak emin ol.

kaos
06-01-2010, 13:01
şu tartışmalar bitirin artık .. eski konular kapansın mahalle kahvesine döndü..

bundan sonra ne yapılacak onu tartışalım. raporlar eklensin yorum yapalım..

mermi başkan sizden ricam oyunun eski konular acılmasın bunun altında herkes kalır.. ve bu wow zor kurulur.. herkes biliyor kimin ne ihanet ettigini

metın 32
06-01-2010, 13:34
Alıntı:
metın 32 kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=212471#post212471)
Alıntı:

aybars43 ben arkadasın olup olmadıgını bılemem ama yıkılacak baskanı guzel tahmın etmıssın elındede ordusunu olmadıgını onun ıcın guzel tahmın dedım kendıde bılıyor koylerunu kımın casusladıgını hatta ona mesaj bıle cekmıstı arkadas yapma yın sızınle ısımız yok dıye ama o verdıgı cevapla zaten yıkılmayı coktan hak etmıstı sımdı sırası geldı onun ıcın yazdım ben o mesajı

winsock
06-01-2010, 14:16
siz saldırmasaydınız server gene uzayacakdı mermi ve ekibi o kadar iyi ayarlamıski saldırıyı wowun kurulmasına dakikalar kala indirceklerdi..biz sizi beklesek sadece sıkıntı olcakdı seviye 89dunuz sizde 6 gün içinde sizde kurardınız wowu haa 90+5 de attık ha 89da attık bu macı uzatmaya tasıdık biz...vede daha cok uzayacak emin ol.

"ha 90+5 de attık ha 89da attık bu macı uzatmaya tasıdık biz"
sanırım yeterli cvp budur.. tekrar tebrikler hocam :)

misafir
06-01-2010, 14:38
ben bi konuyu merak ettim bilmiyorum atladimmi tr baskani bi yazi yazmisti karete hocasimi neydi
saldiri cikiyorum üstüme düseni yaptim demisti
acaba onlarin saldirilarini benmi kacirdim yoksa oyun mu oynandi cok etiklikten bahsediliyoda . kacirmista olabilirim

gaddaroğulları
06-01-2010, 15:02
Bismillahirrahmanirrahim

Bİ durun bakalim yaa!!

Ona hain dedinizmi ?

Etik olmayabilir ama bunu yapmasına kımsenın ıtırazı olamaz.Casus işbirlikci bunlar wow zamanı gorunen olaylardır.Hep olacak.İşte politika budur.oyunun 1. gununden baslar wow dıkılmesıne kadar devam eder.Kaos sadece bunu yaptı dıger bırlıklerden fazla olarak.Kuzey e karsı dark ları kullandı.Tehlike gecınce bunu yaptı.Avcı ve albayrak ordularından sonra hemen kaos un ordusunun okk ye gırmesı sızce ne tesaduftru?Arkasındanda avcı ya gırmelerı.Herkes biliyoki avcı albayrak antidede kaos elemanı var.Kımse buna ıtıraz etmesın.Ama kımsede kızmasın bu gayet dogal oyunun bı geregi.

bonzi
06-01-2010, 15:11
ben bi konuyu merak ettim bilmiyorum atladimmi tr baskani bi yazi yazmisti karete hocasimi neydi
saldiri cikiyorum üstüme düseni yaptim demisti
acaba onlarin saldirilarini benmi kacirdim yoksa oyun mu oynandi cok etiklikten bahsediliyoda . kacirmista olabilirim

Ben o konuyu hatırlattım burada kendisine. 1 arkadaşlarının uyuması yüzünden organizasyonu iptal etmişler.

misafir
06-01-2010, 16:33
Ben o konuyu hatırlattım burada kendisine. 1 arkadaşlarının uyuması yüzünden organizasyonu iptal etmişler.
iptalmidir degilmidir bilmiyorum
ben saldirmazlar dedigimde bana forum kirliligi yapma diyen kisinin yaptigi bu ne acaba bi düsünün resmen oyun oynandi avci yemedi
ikinci konu bikisi uyudu diye saldiri iptasl olmaz ne mantik adam orda wow kuruyo ben onu yikacam bir eleman yok diye salmicammi. oyun bitiyor efendiler askertleri eve mi götürecekler oyun iste uyululmaya calisilan s17 idi .kendilerinin elamani degil

otto
06-01-2010, 16:48
iptalmidir degilmidir bilmiyorum
ben saldirmazlar dedigimde bana forum kirliligi yapma diyen kisinin yaptigi bu ne acaba bi düsünün resmen oyun oynandi avci yemedi
ikinci konu bikisi uyudu diye saldiri iptasl olmaz ne mantik adam orda wow kuruyo ben onu yikacam bir eleman yok diye salmicammi. oyun bitiyor efendiler askertleri eve mi götürecekler oyun iste uyululmaya calisilan s17 idi .kendilerinin elamani degil
misafir
uyumayan avcı birliği idi..kendi işini kendi yaptı ve wow dan 20 seviye aldı...wow gidişatını garantiye aldı...eee sonra ne oldu 24 saat geçmeden server sonuculuğuna düştü...saldırıyı okk tan almalıydı işin doğrusu oydu .. onlarda gelip avcı yı yıkmalıydı...oysa ki aynı anda başkaları yıktı avcıyı..kaos yıktı...avcı o zaman uyuduyunu anladı..çünkü colasına uyku hapı atıldığını göremedi....
:D

metın 32
06-01-2010, 18:19
guzel yazmıssın da okk a yanlız avcımı saldırdı acaba kaostan olan saldırılarda var onlarada haksızlık yapmayın onlarında her ıkı tarafa saldırıları var ama ılk gırıp wow dann onemlı bır sevıye dusuren ve savunmayı azaltan avcı bırlıgıın orduları daha sonrada kaos bırlıgı sevıyeyı daha assagılara cektı bu yanlızca bır sans ıkı bırlık beraber hareket etmıyor bunun tam tersıde olabılırdı

sucukluyumurta
06-01-2010, 18:40
Heroes ile Tr. girdi galiba OKK a raporlar varmı?

KapCOM
06-01-2010, 18:41
Heroes ile Tr. girdi galiba OKK a raporlar varmı?

mermi yollar az sonra raporu

delifako
06-01-2010, 18:43
Köy isimleri biraz ağır olmuş bencede .Köy isimleriyle göndermeler yapılabilir elbet ama daha güzel şekilde yapılan örneklere bakmak lazım. Sanırım 5. 3x te HÖYT ekibi bunu çok güzel yapmıştı.
1- Merhaba
2-Biz geldik
3-Çayınızı içmeye geldik. buna benzer şeylerdi köy isimleri.
Mermi ve ekibine yapacağım yorumsa bir kaç gün önce OKK(ufuk) la olan konuşmalarını buraya kopyalayıp kendini haklı gibi gösterdi .Bizde düşündük ki gerçekten onurluca silip gitmiş.Ama gitmemiş.Kendisine 3 gün önce serverda hala bir hesapta oynuyor musun ? -/- yi toparlamamıza yardımcı olur musun ? dediğimde
-Benim s17de yapabileceğim hiç bir şey yok .Sadece merak ediyorum kim kazanıcak. demişti.
Demek ki yalan söylemiş... Keşke sadece hesabını silip gitseymişsin ...

Gaddaroğlunun temsilcisi :D Seninde söylediklerinde doğruluk payı var.Elbette bu bir oyun herkez istediğini yapabilir.Birliklere casus sokmak vs .. ama "canım ciğerim kanka naber ?" dediğin adamları arkasından vurmak nasıl bir pişkinliktir . Oyun dediysek o kadarda oyun değil yahu .Casusu sokarsın bilgi toplarsın ama adamını deşifre etmezsin.Bu sığıntı olup kendince Robin Hood luğa soyunup zenginden intikam almaya çalıştığını zannedenler bilmiyor mu o köyde 2 milyon defansı -/- deki yüzlerce kişinin gönderdiğini ? Biliyorlar ama hala işlerine gelmiyor bence. Olayı direk olarak bütün birlikle bağdaştırmak yerine kişisel problemimiz vardı yıktık diyorlar.Kişisel problemin varsa çıkarsın birlikten adamın asker köyünü reislersin o zaman haklı bi sebebin olur. Yazık be .Hakkaten yazık.Bir oyun için benden iki kat fazla hayat tecrübesi+olgunluğa sahip olması gereken insanlar neler neler yapıyor be ... Deyer mi ?? Deymezzzzzz :)

Avcının okk ye saldırması kendileri için yapılmış bi harekettir bence .Ne yani birleşmede değiller, elbette kendi wowlarının kazanması için bunu yapmalıydılar.Kaos lar belki bunu bildikleri için saldırı çıkarmadılar okk ye .Buda onların stratejisidir .Wow zamanı birleşmesi olmayan birlikler istedikleri zaman saldırabilirler.Burda zamanı tartışmak bana göre yanlış. ( 89 dayken geldiniz 95 te gelmeliydiniz vs ) He ama şuda var .Birleşmede olmasalar bile bence şu anda AVCI ile GENERALS ortak yıkım yapabilirler.İkiside aynı seviyeye yakın oldukları için böyle bi uygulama oyuna dengeyi getirir heralde ( Wow seviyeleri açısından )