PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

OKK
30-12-2009, 05:02
kendını acındırmaktan ne zaman vazgececeksın ya :)) 10 mesajından 8 i yıkmayın saldırmayın bu nasıl bır oyun anlayısı sankı oyun basında yagma koyü olmuş birinin abı lütfen saldıma bende gelişeyim edasından vazgec artık hee ben öyle bir şey yapmıyorum dersen attıgın mesajları bir gözden gecir ayrıca sakın yanlış anlama bu bit görüştür başka yanlış anlamanı istemem katılırsın katılmassın sana kalmıs

ayrıca bu kadar sacma bir server olamaz ya kim kime dum duma olmuş piyasa tmm oyundur her şey olacak ama ya bu mıllet bu raporları neden vermez onca zamanın emegı tek tuşla silinmiş bari gösterin mıllete sessiz sedasıs 3 elham 1 guluvallah okuyup gömmeyin ordunuzu

:) wow başladı erken dediler sevıyeler artsın dedıler herkez meydan okudu yok bız olmadan wow olmaz yok sevıyeler artsın senlık başlayacak yok kaynayan sular ısınan ocaklar yok sevıye 50 olsun 60 olsun 80 olsun 90 olsun :) server bıtecek hala sukadar sevıye olsun yakında derler ya oyunun zevkıdır sevıye 99 olsun oyle ordular cıkacak yola bu wow bu sekılde roparsuz sessız sedasız sadece gereksiz latifelerle kurulmaktan başka caresı yok yarın bakmışsınız

1. OKK GENERALS AİLESİ -GNRLS- 92 -
2. ışık {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 84 -
3. gulsuyucarsı HERO£S&TR DOSTWOW 81
4. mavigecee TR&HERO£S DOSTWOW 80
5. cycho AVCI KUZEY 80
6. PR1CK {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 80
7. hisonic ☪ İSTİKLAL ☪ KAOSWOW 79 -
8. Hypo ANTİ KUZEY 75
9. hsnln ALBAYRAKLAR KUZEY 72 -

şu arkadaslardan bırı basmıs 100 sevıyeyı ama ne zevkı var ne tadı sıradan bır wow işte

wow sahiplerine başarılar iyi olan kazansın daha ne diyeyim

arkadasım ben onden gidiyorum diye gelmeyin demiyorum ...sadece herkes bize gelmesin diyorum...2. sıradaki ışık wow a dun 1 feyk vardı. saldırı bıle degıl 200 kusur nufuslu koyden geliyordu ...bu ne mantık bu ne anlayış diyorum...dikkatle okursan gelecek adam gelsin gömsün ordusunu bizde ilk sıradan kurtulalım yukumuz azalsın istiyorum...mesajlarda bu var hiç wow kurmadıgın için bilmiyorsun.

ikinci konu kimse rapor koymuyor diye yakınıyorsun. sen saldır sen koy raporunu çen çen konuşup yakınacagına...1 sene oynadın yokmu hic askerin...rapor gelsin senden de ....kendin yapmadıgını başkasından bekleme....

OKK
30-12-2009, 05:06
arkadaşım millet bizde öğrendi bu işi diosun ama merak etme biz bu işi cok eskiden beri yapıyoruz..sana 100 200 saldırı gelio die huzursuz olmussun..ama bak daha beteri var ben gecen s3deki öfke wowa bakdım gelen saldırılardan askeri üssü 1bucuk saatte acdığımı bilirim huzursuz olma saldırı gelio diye..elbette yıkılacak depoların wowundan seviye alıncak..gecen s3de benim depolar 3 kere yıkıldı ben 4 kere yapdım hemde az buz değil tam 2milyon 160binlikdi depolarım..hepsini yıkdılar:D

wow işinin ne kadar nefret iş olduğunu cok iyi bilirim hele en uzun süren 2. wow dönemini yasamıssan:)

seni kutlarım yinede wowa bakmak herkesin harcı değildir..

son olarakda su resmi atim sana gelen saldırılara bak ne demek istediğimi cok daha iyi anlarsın:)

http://img38.imageshack.us/img38/3565/wowwwwwq.jpg

burası s17 wow hesaplarına soruyorum 400 destegin ustunu aynı anda hiç gördünüzmü :)

eski s 8 de bir haftada 17 000 kusur feyk yedim...

by_ofli
30-12-2009, 05:43
arkadasım ben onden gidiyorum diye gelmeyin demiyorum ...sadece herkes bize gelmesin diyorum...2. sıradaki ışık wow a dun 1 feyk vardı. saldırı bıle degıl 200 kusur nufuslu koyden geliyordu ...bu ne mantık bu ne anlayış diyorum...dikkatle okursan gelecek adam gelsin gömsün ordusunu bizde ilk sıradan kurtulalım yukumuz azalsın istiyorum...mesajlarda bu var hiç wow kurmadıgın için bilmiyorsun.

ikinci konu kimse rapor koymuyor diye yakınıyorsun. sen saldır sen koy raporunu çen çen konuşup yakınacagına...1 sene oynadın yokmu hic askerin...rapor gelsin senden de ....kendin yapmadıgını başkasından bekleme....

benim rapor koyacak durumum yok benım raporlarım wowda savunma olarak serverda bi yerde bom boş köy sürekli wowa tahıl wowa defans he önceden askerin nerdemiydi bir hüsümet uruna tek başıma birliği karsıma aldım sawaştım ben zewkımı savastan cıkardım artık emeklı oldum sadece birliğimin wowunu desteklıyorum izleyici posizyonunda
burasının forum oldugunu sana hatırlatırım burda ropar ıstemek bence anormal bir durum değil yanılıyormuyum yoksa

(servdersa saldırı puanına bakıoyorum da oldukca komik sırada görünüyorsun ki ben sevra gec başladım aramızda pek bir fark yok hatta 2 saldırı daha yapsam senı gececegım ) tarlacı tabirini 4x4 lük uygulamıssın senın zevkın 1 sene boyunca tarla yapmak benım hevesım 10 tane askerım dahı olsa savasa gitmek

herkez sana saldırıyor değilmi

Savunmada en iyiler
Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar
1. hsnln 19721 24 4926433
2. gulsuyucarsı 23083 28 4614667
3. OKK 35854 40 3910132
4. cycho 14124 18 3903987
5. PR1CK 2086 3 3099708
6. ışık 23283 32 2405184
7. hisonic 14960 20 2378136
8. Hypo 14081 19 1928097
9. mavigecee 19221 24 1780338

neden hsnln,gülsüyü,cycho,prcık yada diğerleri cıkıp bır kere demedi bana saldırmayın die herkez sana saldırıyor
diğerleri bu kadar savunmayı wow öncesi yaptıgını düşünmüyorsundur heralde bu liste sana cok sey anlatır eger anlarsan tabi

hala aynı mantıktasın yaa bana saldırmayın diosun tmm hocam sen haklısın :)
ben hiç wow kurmadım ben bu oyundan zerre anlamıyorum sen profesyonelsın bem acemiyim :)
bence profılıne ekle lütfen abiler ablalar bana saldırmayın gelişmek istiyorum wowu ben kurayım herkez bana saldırıyor :)))

son olarak bir şey söyliyyeim zaten daha cevap yazmam seyirci köşeme dönerim bu arada savaş stratejı oyunu oynadıgını hatırlatayım sana tarla oyunu felan oynamayı dusunuorsan cım cty vb. oyunlar var onu oynamanı tercıh ederım bu oyun sawasarak oynanır bu kadar server var göstersene bana bir kişi bana saldırmayın dıe süreklı haykıran ve isyan eden wow sahibi hee ben gördüm ama senin zihniyetini taşımıyordu sadece saldıranla dalga gecmek amaclı saldırmayın diyordu :)

neyse sana başarılar ben sadece kendıne güven dıorum birliğine güven güvenmıyorsan zaten hiç uğrasma millete haykıracagına diğer arkadaslara sende katıl hesabı devret daha cesaretlı ve oyunun hakkını veren bırısı ılgılensın koyunle

cesaretttt güvennn azim başka birliğin bir oyuncusu verıyor artık sana moral motivasyon :):)

.

OKK
30-12-2009, 06:34
benim rapor koyacak durumum yok benım raporlarım wowda savunma olarak serverda bi yerde bom boş köy sürekli wowa tahıl wowa defans he önceden askerin nerdemiydi bir hüsümet uruna tek başıma birliği karsıma aldım sawaştım ben zewkımı savastan cıkardım artık emeklı oldum sadece birliğimin wowunu desteklıyorum izleyici posizyonunda
burasının forum oldugunu sana hatırlatırım burda ropar ıstemek bence anormal bir durum değil yanılıyormuyum yoksa

(servdersa saldırı puanına bakıoyorum da oldukca komik sırada görünüyorsun ki ben sevra gec başladım aramızda pek bir fark yok hatta 2 saldırı daha yapsam senı gececegım ) tarlacı tabirini 4x4 lük uygulamıssın senın zevkın 1 sene boyunca tarla yapmak benım hevesım 10 tane askerım dahı olsa savasa gitmek

Savunmada en iyiler
3. OKK 35854 40 3910132
5. PR1CK 2086 3 3099708
6. ışık 23283 32 2405184
8. Hypo 14081 19 1928097

neden hsnln,gülsüyü,cycho,prcık yada diğerleri cıkıp bır kere demedi bana saldırmayın die herkez sana saldırıyor
diğerleri bu kadar savunmayı wow öncesi yaptıgını düşünmüyorsundur heralde bu liste sana cok sey anlatır eger anlarsan tabi

ben hiç wow kurmadım ben bu oyundan zerre anlamıyorum sen profesyonelsın bem acemiyim :)
bence profılıne ekle lütfen abiler ablalar bana saldırmayın gelişmek istiyorum wowu ben kurayım herkez bana saldırıyor :)))

son olarak bir şey söyliyyeim zaten daha cevap yazmam seyirci köşeme dönerim bu arada savaş stratejı oyunu oynadıgını hatırlatayım sana tarla oyunu felan oynamayı dusunuorsan cım cty vb. oyunlar var onu oynamanı tercıh ederım bu oyun sawasarak oynanır bu kadar server var göstersene bana bir kişi bana saldırmayın dıe süreklı haykıran ve isyan eden wow sahibi hee ben gördüm ama senin zihniyetini taşımıyordu sadece saldıranla dalga gecmek amaclı saldırmayın diyordu :)

neyse sana başarılar ben sadece kendıne güven dıorum birliğine güven güvenmıyorsan zaten hiç uğrasma millete haykıracagına diğer arkadaslara sende katıl hesabı devret daha cesaretlı ve oyunun hakkını veren bırısı ılgılensın koyunle

cesaretttt güvennn azim başka birliğin bir oyuncusu verıyor artık sana moral motivasyon :):)

.

bir seylere guveniyoruzki wow da ilk sıralardayım(bu ben kazanacagım demek degil simdi burdanda baska birsey cıkarma )...saldırganlıktaki sıralalama 7 koy varken durumundan kalma ...o gun bugundur kımseye saldırmadım...tarlacılık diyorsun...kendi kurdugum köy sayısı 10 u gecmez...birilerinin tepesine binip zorla almısımdır...eski s8 de 12 de oynuyanlara sor coffeem i nasıl bilirsiniz...yada benı burada tanıyanlara sor sadece ...ayrıca insanların türlü türlü meziyetleri vardır orda saldırırganlık vs. burda ise yöneticilik...

bu serverdar da tr rekoru ıcın asker basmıstım...3 ay oncesınde kendı bırlıgımden arkadaslarımız sırtımızdan vurdu.2 adet asker koyumu sıfırladı ...giden asker sayısını saldıan arkdaslar bilıyor...sadece mancınık 12500 civarı ıdı 83 k 43 k toyton balta 4800 kadar kocbası...o zamanlar bile 3 hesap bakıyordu benım askere ...

ha hakkını yememek gerek evet ben tarlacıyımm...köylerimin yuzde 75 i ya 15 lık yada 9 luk. oyunu oynuyanlar bilir tarla ile ne de güzel nufus kasılır ...

son soz sana benimle savasmadan beni bilemezsin...simcity de oynarım travianda...

bradley
30-12-2009, 09:08
Bu kadar küçük ordu bile wowdan geri dönmüş.

Konu: xxx bu köye saldırıyor: HEROES WOW
Varış zamanı: tarih : bugün saat 07:21:22 saat

Saldıran xxx köyü xxx

Askerler 0 0 22783 0 4659 2518 0 0 0 0 1
Kayıplar 0 0 22508 0 4603 2488 0 0 0 0 1
Ganimet 6313 7168 7142 827 21450/21450

Savunan gulsuyucarsı, köyü HEROES WOW

egzantrik
30-12-2009, 09:19
kendını acındırmaktan ne zaman vazgececeksın ya :)) 10 mesajından 8 i yıkmayın saldırmayın bu nasıl bır oyun anlayısı sankı oyun basında yagma koyü olmuş birinin abı lütfen saldıma bende gelişeyim edasından vazgec artık hee ben öyle bir şey yapmıyorum dersen attıgın mesajları bir gözden gecir ayrıca sakın yanlış anlama bu bit görüştür başka yanlış anlamanı istemem katılırsın katılmassın sana kalmıs

ayrıca bu kadar sacma bir server olamaz ya kim kime dum duma olmuş piyasa tmm oyundur her şey olacak ama ya bu mıllet bu raporları neden vermez onca zamanın emegı tek tuşla silinmiş bari gösterin mıllete sessiz sedasıs 3 elham 1 guluvallah okuyup gömmeyin ordunuzu

:) wow başladı erken dediler sevıyeler artsın dedıler herkez meydan okudu yok bız olmadan wow olmaz yok sevıyeler artsın senlık başlayacak yok kaynayan sular ısınan ocaklar yok sevıye 50 olsun 60 olsun 80 olsun 90 olsun :) server bıtecek hala sukadar sevıye olsun yakında derler ya oyunun zevkıdır sevıye 99 olsun oyle ordular cıkacak yola bu wow bu sekılde roparsuz sessız sedasız sadece gereksiz latifelerle kurulmaktan başka caresı yok yarın bakmışsınız

1. OKK GENERALS AİLESİ -GNRLS- 92 -
2. ışık {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 84 -
3. gulsuyucarsı HERO£S&TR DOSTWOW 81
4. mavigecee TR&HERO£S DOSTWOW 80
5. cycho AVCI KUZEY 80
6. PR1CK {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 80
7. hisonic ☪ İSTİKLAL ☪ KAOSWOW 79 -
8. Hypo ANTİ KUZEY 75
9. hsnln ALBAYRAKLAR KUZEY 72 -

şu arkadaslardan bırı basmıs 100 sevıyeyı ama ne zevkı var ne tadı sıradan bır wow işte

wow sahiplerine başarılar iyi olan kazansın daha ne diyeyim
:))) tebrikler arkadaşım güzel mesaj vermişsin anlyan anlar yalnız şurda bir yanlış var
3 elham 1 gulhuvallah değil o :) 3 ihlas 1 fatiha ama olsun bunu bile düşünmeyen insanlar var tamamen türklük kavramı özünden dışarı çıkmaya başlamış ............. tabiki din burda konuşulacak şey değil RAPORLAR ARKADAŞLARRRRR PAPORRRR GÖRMEK İSTİYORUZ :)

bonzi
30-12-2009, 10:00
Ewet arkadaşlar raporları yayınlamak aslında burayı daha keyifli hale sokacak. Bi de server da enteresan bir hava oluştu. Wow lar için belirli bi psikolojik seviye sınırı tayin edilmiş. Çift ahır ve kışlalara sahip sayısız köyleri olan hesapların olduğu bu s17 de bu mantıkla daha çooooook eğleneceğiz burada:) He yanlış anlamayın şikayet deil ama biraz kendime kırgınlıktan:) Keşke burayı önceden beri kullandaydım. Bi dsürü savaşımız oldu ama rakiplerimizi tanıma şansı buradan geçiyormuş. Gereksiz yere tepkili kalmışız foruma.

Ha gayret arkadaşlar 2 aya bi wow kurulamazsa bu devirle her 2 ayda bir yüksek seviyeli wow ları yıkacak orduların basımı için yeterli süre sağlanmış oluyor:)

Ha gayret hadi gayret arkadaşlar yaa:)

Bitmedi gidelim.

kaos
30-12-2009, 11:37

Savunmada en iyiler
3. OKK 35854 40 3910132
5. PR1CK 2086 3 3099708
6. ışık 23283 32 2405184
8. Hypo 14081 19 1928097

.

eger sen bu sever oydanıysan okk tanıman gerekir kalkıpta bana salrmayın demediğini. s17 yön veren kişilerden biridir okk arkadaşım

merak ediyorum senin bu sever wow olsa kaç gün idare edecegini

merak ettim cesaretini şu birliginle bi wow ugra casaret görelim

serginho
30-12-2009, 12:36
http://img255.imageshack.us/img255/1841/trasta.png

kaos
30-12-2009, 12:56
http://img255.imageshack.us/img255/1841/trasta.png

şunu birde forum eklemeyi ögrenebilsem:D

gidişat bakılırsa okk komşu geliyorlar. bana kalırsa okk yeni bir tur olmayacak gibi geliyor

PR1CK
30-12-2009, 13:16
ayni saldiri pr1ck icinde gecerli
onada saldiran ve yikan vatan birliginin oyuncusu yani eski bir generalli bu oyunda dogaldir yani bencede bi önemi yok kimin kime girdiginin
yakinda kafaya gelsin avcilar bakin orada da neler olacak :)

Bu vatann birlikleri bizim birleşimimizde bulunan birlik yani zamanında bizm arkamıza sığınmış dost gibi durup arkadan vuran kalleş tipler her serverda olduğu gibi bu sığıntılar arada çıkar 10-15 k askeri ile kendini kahraman ilan ederler
birlik başkanımız KARAMASKE nin bana dediği bana bile güvenmiyeceksin bu oyunda abi derdi :)

misafir
30-12-2009, 14:11

Saldıran xxx köyü xxx

arkadasin cik bile yollamis ygmaya sadece o toytonlari yollasan yinede alirsin raporunu baltalari bos yere kestirmis :)

delifako
30-12-2009, 15:19
[img=http://img705.imageshack.us/img705/5003/adsz3o.jpg] (http://img705.imageshack.us/i/adsz3o.jpg/)

[img=http://img20.imageshack.us/img20/7982/adsz2z.jpg] (http://img20.imageshack.us/i/adsz2z.jpg/)

[img=http://img705.imageshack.us/img705/7863/adszyp.jpg] (http://img705.imageshack.us/i/adszyp.jpg/)

[img=http://img710.imageshack.us/img710/2025/adsz4g.jpg] (http://img710.imageshack.us/i/adsz4g.jpg/)

Wow raporu olmasada wow ları ilgilendiren raporlar olduğunu düşünüyorum.

by_ofli
30-12-2009, 15:28
eger sen bu sever oydanıysan okk tanıman gerekir kalkıpta bana salrmayın demediğini. s17 yön veren kişilerden biridir okk arkadaşım

merak ediyorum senin bu sever wow olsa kaç gün idare edecegini

merak ettim cesaretini şu birliginle bi wow ugra casaret görelim

kasma kendini arkadaşım sakin ol yaa :) ayrcıca yazdıklarımı oku ondan sonra benden cesaret bekle

hadi sanada kolay gelsin tencere kapak misali işte :)

sucukluyumurta
30-12-2009, 15:40
adaş(okk) senin s8 de de asker köyünü zatülcenp reislemişti öyle hatırlıyorum :D.sen ondan sonra bi ara kayboldun oyunda gözükmedin nerelerdeydin bi sorayım dedim.

OKK
30-12-2009, 16:47
adaş(okk) senin s8 de de asker köyünü zatülcenp reislemişti öyle hatırlıyorum :D.sen ondan sonra bi ara kayboldun oyunda gözükmedin nerelerdeydin bi sorayım dedim.

evet ben bıraktıktan sonra reıslemısler atılım emenaete anca o kadar bakmıs...ondan onseınde sizin 30 koyun arasıda tek koy ıle savasan merkezlerınızı dagıtanda bendim...gereksiz kişileri aramızda fazlası ile tuttukları , korudukları vede sınavlarım dolayısı ile bıraktım...sizin komutanlarınıızın ve baskanınızı dedıgı gıbı koyu reılemenız sasırtmıs :)

misafir
30-12-2009, 16:51
tesekkurler umarım mutlu sona bız ulasırız...bu sefer olmuyacagını bılıyorum tum wow lar yıkılacaktır bence ....2. tura umarım saglama gırerız.rakiplere seslenıyorum daha fazla depo yıkmayın arkadaslar
okk arkadsimiz oyunu cok iyi yönlendiriyomu bilmiyorum bunu zaman gösterecek ama calistigi asikar burdan herkese söyliceklerim tiyo olsun
bu serverde saldirilar tek orduyla oluyo hala. okk diyoki depolarimi ellemesinler diye seviye basiyorum ama basarsin 8 depo sana 6si yeter normalde 100 seviyeyi basmak icin adamlar gelir iki deponu yikar rakip düsünür onu 3 4 gün geriye attim depolarini yikarak
ama depolar yeterli oldugundan seviye 95ten sonra ikigünde wow 100yapilir herkes uyanana kadar oyun resetlenmistir
basarilar okk kardes bakarsin tutar taktigin ;)

OKK
30-12-2009, 17:41
okk arkadsimiz oyunu cok iyi yönlendiriyomu bilmiyorum bunu zaman gösterecek ama calistigi asikar burdan herkese söyliceklerim tiyo olsun
bu serverde saldirilar tek orduyla oluyo hala. okk diyoki depolarimi ellemesinler diye seviye basiyorum ama basarsin 8 depo sana 6si yeter normalde 100 seviyeyi basmak icin adamlar gelir iki deponu yikar rakip düsünür onu 3 4 gün geriye attim depolarini yikarak
ama depolar yeterli oldugundan seviye 95ten sonra ikigünde wow 100yapilir herkes uyanana kadar oyun resetlenmistir
basarilar okk kardes bakarsin tutar taktigin ;)

yok yok sen yanılıyorsun ben korkuyorum...

işin aslı 2. turun donecegıne adım gibi eminim...sadece kaoslardaki ordu wow ları 2 tur yıkar bizdeki orduda kaosları 2 tur yıkabılecegıne gore bu server cokk ama cok surecek...benı tabıyan arkadaslar bilirler dusndugunu direk soylıyen bırıyımdır...

BuZuL
30-12-2009, 17:58

işin aslı 2. turun donecegıne adım gibi eminim...sadece kaoslardaki ordu wow ları 2 tur yıkar bizdeki orduda kaosları 2 tur yıkabılecegıne gore bu server cokk ama cok surecek...benı tabıyan arkadaslar bilirler dusndugunu direk soylıyen bırıyımdır...

okk bak ne diom sizdeki ordular bizi 2 defa yıkarsa bizde tüm serverı 3 defa yıkarız bahsinede girerim her türlü:D:D

misafir
30-12-2009, 18:03

oldu kaos ile general birbirini yiksin avcida wowu kursun bana uyar :)):):D;)

kaos
30-12-2009, 18:50
oldu kaos ile general birbirini yiksin avcida wowu kursun bana uyar :)):):D;)

kaos ordu avcılarıda yıkacak gücte:) hem kardeş payı okk saldırı yaparsak sizede mutlaka kaoslar ugraryacak

kaos
30-12-2009, 18:51
kasma kendini arkadaşım sakin ol yaa :) ayrcıca yazdıklarımı oku ondan sonra benden cesaret bekle

hadi sanada kolay gelsin tencere kapak misali işte :)

ben oyunu oynamıyorum sadece arada girip bakıyorum :D knedimi kasacak birşey yok maksat muhabbet :mad:

pavka
30-12-2009, 22:16
Wow un gidişatını yarın değiştirelim pavka nın devreye girme vakti geldi...Herkese iyi seneler...

metın 32
30-12-2009, 23:37
gec bıle kaldınız artık ınsallah yetısırsın bence ısınız zor artık bu hafta yıkamazsanız oyun bıter

M_şahin
30-12-2009, 23:47

Savunmada en iyiler
3. OKK 35854 40 3910132
5. PR1CK 2086 3 3099708
6. ışık 23283 32 2405184
8. Hypo 14081 19 1928097

hala aynı mantıktasın yaa bana saldırmayın diosun tmm hocam sen haklısın
ben hiç wow kurmadım ben bu oyundan zerre anlamıyorum sen profesyonelsın bem acemiyim

.

Allah Allah bu nasıl iştir..Saldıranlara biraz da onlara gidin demek değilmiya))) Bu zamana kadar da böyle bir şey görmemiştik şimdi gördük üç yaşına daha girdik:))))Güzel cevap yazmışsın kardeş kutlarım seni:)))

by_ofli
31-12-2009, 01:57
Allah Allah bu nasıl iştir..Saldıranlara biraz da onlara gidin demek değilmiya))) Bu zamana kadar da böyle bir şey görmemiştik şimdi gördük üç yaşına daha girdik:))))Güzel cevap yazmışsın kardeş kutlarım seni:)))

3 yaş ordan birde yıl bitti ordan durduk yere 4 yas ihtiyarladın ömür bitiyor yaww :):):))))))

M_şahin
31-12-2009, 02:07
3 yaş ordan birde yıl bitti ordan durduk yere 4 yas ihtiyarladın ömür bitiyor yaww :):):))))))
farketmemişim durduk yerde bu wow b.... na ihtiyarladık ha:))))

Mr.No
31-12-2009, 02:59
son durum nedirhttp://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=6

misafir
31-12-2009, 03:11
ben oyunu oynamıyorum sadece arada girip bakıyorum :D knedimi kasacak birşey yok maksat muhabbet :mad:
ben senin kaos oldugunada ihtimal vermiyorum sanki ara karistirmaya calisiyosun burda elimde dersin asker yok oyuna bakmam sen nasil burda kaosun adina konusuyosun anlamadim serverde bi yönlendirmedir gidiyo sen kimi kime yollamaya calisisiyosun :p

OKK
31-12-2009, 03:25

bir bucuk ayda kestiginiz askeri bir bucuk haftada kestim....yanlısmı diyorum

winsock
31-12-2009, 07:55
Okk'un bu sabahki seviye raporunu koyarsanız iyi olur..

winsock
31-12-2009, 08:05
http://img97.imageshack.us/img97/6731/adszjo.png

isim vermek istemedim. tebrikler

metın 32
31-12-2009, 08:39
1.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)89-2.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)84-3.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)84

GİTARİST
31-12-2009, 08:58
son durumu resimli olarak koyabilecek olan varmı???

winsock
31-12-2009, 09:21
http://img17.imageshack.us/img17/445/adszfi.png

GİTARİST
31-12-2009, 09:32
generals a bir saldırı daha gelirse ve seviye alırsa asıl çekişme başlayacak desenize

winsock
31-12-2009, 09:45
ne olacaqı hiç belli olmaz. herkes beklemede seviyeler aşağı-yukarı aynı diyebiliriz. kim bir kaç kademe çıksa indirecekler

bonzi
31-12-2009, 10:47
OKK nın böle bir orduya seviye vereceği aklımın ucundan geçmezdi. Ben haklı çıkıyorum sanırım. Bu wow telaşesi birkaç ayımızı alacak. Tüm birliklere başarılar dilerim...

Surkan
31-12-2009, 12:04
Anam burası ana baba gunu olmus oyunda ordusu olan konusuyor ama burda konusmak ıcın klawyeye basacak parmakların olması yetıyor galıba, ne kadar cok okk wow laf atan var boyle ya... anlamadım gıttı bu artık kıskanclıgıma gırıyo ne :)) lafa bakarsak herkezın bır ordusu var hemde butun serverı yıkacak :)) bız ıste onlar artık saklı kalmasın dıye sevıye basmaya basladık... bu cesaret mı oluyor leylalıkmı yorum yok kısısel fıkırdır... ama bence bu cesarettır gelıcek saldırılara buyrun gelın demektır sıze beklersek seneye yıl bası bu oyun bıtıcek demektır... en yakın takıp cımız ısıkwow bakıyorsnuz pr1ck ındıkten sonra sevıye bıle basmadılar. nedır bu karanlıkta tek basına yurumeye mı korkuyor yoksa :)))) eger oyleyse soyleyınde orayada savunma cıkalım :D bızde oda var butun serverı yetecek kadar :))) ıste olay budur kı su dakıkadan sonra saldırısı olan degıl savunması olan oyunu kazanıyor... :) bızım savunmamız ıyı sankı ama sunuda unutmamamak gerekıyor sankı en ıyı savunma saldırıdır.....

KapCOM
31-12-2009, 12:21
Anam burası ana baba gunu olmus oyunda ordusu olan konusuyor ama burda konusmak ıcın klawyeye basacak parmakların olması yetıyor galıba, ne kadar cok okk wow laf atan var boyle ya... anlamadım gıttı bu artık kıskanclıgıma gırıyo ne :)) lafa bakarsak herkezın bır ordusu var hemde butun serverı yıkacak :)) bız ıste onlar artık saklı kalmasın dıye sevıye basmaya basladık... bu cesaret mı oluyor leylalıkmı yorum yok kısısel fıkırdır... ama bence bu cesarettır gelıcek saldırılara buyrun gelın demektır sıze beklersek seneye yıl bası bu oyun bıtıcek demektır... en yakın takıp cımız ısıkwow bakıyorsnuz pr1ck ındıkten sonra sevıye bıle basmadılar. nedır bu karanlıkta tek basına yurumeye mı korkuyor yoksa ))) eger oyleyse soyleyınde orayada savunma cıkalım :D bızde oda var butun serverı yetecek kadar )) ıste olay budur kı su dakıkadan sonra saldırısı olan degıl savunması olan oyunu kazanıyor... bızım savunmamız ıyı sankı ama sunuda unutmamamak gerekıyor sankı en ıyı savunma saldırıdır.....

cok güzel yazmışın serkanım.
aklıma takılan bir şey daha var. millet kimden korkuyorda seviye basmıyor :D:D:D

bonzi
31-12-2009, 12:35
Bu tarttışmaların dışında olduğumuzu düşünüyorum:) Aslında yazan arkadaşlarda da hak yok deil. Bu kadar önde olupta tüm server ın saldırılarına set germek zor iş. Bunu hsnln den epey uzun bir süre yaptığımız için iyi biliyoruz. OKK arkadaşımın hissiyatını anlamakta zorlanmıyoruz. Onlar da bize birşey demesinler eğer bayrak teslimiyse bizim uzun süre taşıdığımız bayrağı taşıyolar. Size şimdilik kolay gelsin diyorum umarım savunmanız diridir serverda çok sağlam ordulara sahip olabilirsiniz ama rakiplerde de var bu askerler. Emeklerinize sağlık ve devamı için başarılar.

sucukluyumurta
31-12-2009, 12:36
kahinler çıktı gene :D wowlar orda dalan dalar :D.Hodri Meydan yıkan 80 de de yıkar 99 da da :D.

metın 32
31-12-2009, 12:40
http://s17.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Birlik Puan 1.KAOS® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=225)1527052.VATANN (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5560)1468923.KAOS®Æ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=145)1369544.KAOS®• (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3288)1200265.KAOS (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12218)1037716.AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7317)1006067.GENERAL4 (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5232)968088.ANTİ-PKK (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=13135)766789.KAOS®A (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5973)7396810.AVCI CZ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12646)50309http://s17.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileri Sıra Birlik Puan 1.-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)13115382.KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)7260633.KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)5438014.DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)5077225.KAOS¹ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=6079)1432366.ALBAYRK* (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3756)881087.KAOS (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12218)547288.HERO£S (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3425)372599.VATANN (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5560)3670510.K@OS® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=8630)25698
buradan bellı oluyor kımın kıme saldırdıgı

Surkan
31-12-2009, 12:40
cok güzel yazmışın serkanım.
aklıma takılan bir şey daha var. millet kimden korkuyorda seviye basmıyor :D:D:D

:) sey kımden korkuyorlar bılmıyorum ama aklıma nedense oyun ortalarında hesap sılen arkadasların stratejılerı geldı bırden.. onlar hep oyun bırıncılerıne saldırırlar neden acaba? Galıba ben bırıncı olamadım ben koyumu buyutemedım herkezın gıpta ıle bakacak bır koy kuramadım ondan hesabımı sılıyorum. benım olmadı ıse senınde olmasın gıder ayak sanada bı camur atayım belkı ızı kalır demek ıstıolar turkcesı ıle :) ama bılmıyorlarkı bızım arka bahcede kuyu var,, suyu cekıp cekıp yıkıyoruz kendımızı bıraz kurumaya bırakıyoruz gelıyoruz eskı halımıze... ama bız sızın dostunuz bızden sıze zarar gelmıyecek sızde bıze aynı sekılde davranın dıyıp arkamızdan camur atanlar o kaybettıklerı kısılıklerını bakalım bır daha gerı kazanabılıceklermı? Bır oyun ugruna baba olacak anne olucak yasa gelen sahıslar cocuklarının yuzlerıne baktıklarında bır oyun ugruna reel hayattan tandıkları ınsanların yuzlerıne bakabılıceklermı ? gercı ozur dılıyorum bunlara kısılıgı olan sahıslar erkekce oynayan kısıler yapar dımı :) yukarıda onlardan bahsetmıyordum......

ugrak
31-12-2009, 12:45
dost yok serkanım bu oyunda en cok zararı dostum dedıklerımden gordum ne mutlu durust olana ne mutlu acık acık kafa tutana daha ne olsunn...dogru yerdeyım ve sızlerle gurur duyuyorumm oyun bole bole bıtecek en azından arkamızdan kaypak kelımesı edılmyecek ne demısler adın cıkacagına canın cıksın bazı gercekler vardır degısmez belkı cok erken ama herkes netıceyı cok ıı bılıyorlar ama konduramıyorlar camur atmak kolay bıze ıcraat lazım;)

bonzi
31-12-2009, 12:53
Burası forum! Yazmadan önce gemiş sayfaları okuduk. Düzeyli bi yer olduğunu gördük. Arkadaşların rekabetin en kızıştığı dönemlerde bile sakince yazışabildiğini gördük okuduk. Bunun için iç rahatlığıyla buradayız. Kahinler veya ordusu olanlar ya da başka türlü kişisel tahminlerle sıfat takan arkadaşlara sesleniyorum. Sıfatları ne için kimin için yazdığınızı da söyleseniz forumu takip eden diğer kişileri zan altında bırakmasanız herkes anlasa kimin kimle ne derdi var. Biz kendiizi tüm bu tartışmalardan soyutluyoruz ve her durumda rakipleriize başarılar diliyoruz.

İyi olan kazanır temennimiz budur.

sucukluyumurta
31-12-2009, 13:19
yarası olan gocunur isim vermiyorum boş muhabbetle dolacağına strateji konuşsun.Yok o dostumuzmuş yok buymuş hede hödö başka bişy değil.Yok arkadaşım dost most falan sanki herkes sütten çıkmış ak kaşıkta arkadan vurmaktan ondan bundan bahsediyor.Ne diye peşkeş çekeyim ki aramızda isim bağı olmadıktan sonra benim eskiden başka koordinattan dost olduğum insanlar hesapları silmiş gitmiş.Benimle zamanında tek muhabbeti olmayan bugüne kadar tek diyaloğum geçmemiş şimdi gelmiş bana dost edebiyatı yapıyor nedir manası.Ortada yanlış olan bi durum yok PR1CK arkadaşımızın wowa girerken !!!dostlarımız!!!?? kimsenin sesi çıkmıyordu.Yenimi geldi dost akıllara.Boş tartışmalara gerek yok serverda birlik olarak ismim aynı olmadığı sürece benim bi bağım yoktur ki.Bizimle aynı ismi taşımak isteemeyen kaos tan hayır gelmez diyenler vardı içinizde başkanlarınız diyordu tamam şimdi bunu size kanıtlayamam mermi yi bulun sorun ona kim söylemiş bu lafları o size anlatsın.

bonzi
31-12-2009, 13:27
Tama arkadaşım dost most yok doğrusun diyelim. Biz zaten dostuz demedik sadece düzeyli rakipleriz dedik. Her mesajımızdan sonra da rakiplerimize başarılar diledik. Geçmişte herkesin hataları var bunları konuşmak şimdi bence yersiz ve bu diyaloglara girmeyeceğim. Bu tp sorunlar her birliklerde var.

İyi olan kazansın.

Herkese başarılar...

Surkan
31-12-2009, 13:31
Benım agzımdan cıkan sozler gıdecegı yerı bılıyor.... o kısılerı sızlerın gozu onunde kucuk dusurmek ıstemdıgımden ısım yazmadım.. yazmayacagımda o kısıler ozelden cevap verıyor zaten... 80 sayfadır sızın bos laflarınız bos atısmalarınızı dınledıkte ne oldu stratejımızmı gelıstı :) dostluklarımızmı.. sadece kımsenın kımsye guvenmemısı gerektıgını.. agzı olanın konustugunu ve hep su ole yaptı bu bole yaptı dedıklerınızı.. kendı yaptıklarınızı anlatın cıkartın ortaya raporları... ondan sonra elestırı yapın.. 3000 kısının oynadıgı oyunda 200 kısının okudug bu forumda yazılan yazıları elestırmek tabıkıde hakkınız...
Ama ben once bı bakarım kım elestırıyor dıye cevabımı verdıkten sonra elestırısını dıkkate alırım....
Her turlu elestırıye acıgım :)
Not: elestırının altında kım oldugunuda yaz da bılelım perde arkasından suflor yapma... cık sahneye

demem odurkı anlıyorsunızkı burda agzı olan konusabılıyor... askerınız varsa buyrun gelın oyuna... yoksa burdan konusmaya devam edın..

delifako
31-12-2009, 14:05
http://img269.imageshack.us/img269/1046/adsznzw.jpg (http://img269.imageshack.us/i/adsznzw.jpg/)

Eylemlerimiz devam edecektir :D Tokmak kesmedende saldırı birincisi olunabiliyormuş demek ki :rolleyes:

Surkan
31-12-2009, 14:07
yuru be genceeeee

OKK
31-12-2009, 14:11
http://img97.imageshack.us/img97/6731/adszjo.png

isim vermek istemedim. tebrikler

sezarr isimli arkadas ve gurubu

saldıran tebrik ediyorum...yıkılmadık ayaktayız :)

OKK
31-12-2009, 14:19
yarası olan gocunur isim vermiyorum boş muhabbetle dolacağına strateji konuşsun.Yok o dostumuzmuş yok buymuş hede hödö başka bişy değil.Yok arkadaşım dost most falan sanki herkes sütten çıkmış ak kaşıkta arkadan vurmaktan ondan bundan bahsediyor.Ne diye peşkeş çekeyim ki aramızda isim bağı olmadıktan sonra benim eskiden başka koordinattan dost olduğum insanlar hesapları silmiş gitmiş.Benimle zamanında tek muhabbeti olmayan bugüne kadar tek diyaloğum geçmemiş şimdi gelmiş bana dost edebiyatı yapıyor nedir manası.Ortada yanlış olan bi durum yok PR1CK arkadaşımızın wowa girerken !!!dostlarımız!!!?? kimsenin sesi çıkmıyordu.Yenimi geldi dost akıllara.Boş tartışmalara gerek yok serverda birlik olarak ismim aynı olmadığı sürece benim bi bağım yoktur ki.Bizimle aynı ismi taşımak isteemeyen kaos tan hayır gelmez diyenler vardı içinizde başkanlarınız diyordu tamam şimdi bunu size kanıtlayamam mermi yi bulun sorun ona kim söylemiş bu lafları o size anlatsın.
bize gelenler kaos oldu

egzantrik
31-12-2009, 15:02
bize gelenler kaos oldu
dediğin şeyler gerçekleştiğinde DEMİŞTİM demesi güzel oluyor :)
ama arkadaşım seni tebrik ediyorum kim ne derse desin doğru lafa söylenecek bişiy yok herkes işine geldiği gibi konuşuyor stratejisini yapmaya çalışıyor hepsine sonsuz saygım var
ama okk arkadaşım bu işi götüreceksin o belli oldu kolay kolay sırtın yere gelmiyecek 5 seviye lıyorlar 7 seviye basıyorsun sonuncusunda yetişemiyecekler :)))))
hepsi birikipte gelmiyor saldırıları heba ediyorlar bence böyle giderse okk arkadaşım oyunu bitirecek bu benim fikrim
OKK arkadaşım ( bekletsinler askerleri ellerinde patlayacak haberleri yok hhahahahaha)

gaddaroğulları
31-12-2009, 15:08
Piyasada ne kadar tek tırnaklı hayvancık varsa kesip sucuk yapmıslar yorumlar kallavi.Biz kendimizi oyunun sonuna tasımak ıcın amcamızı yengemızı yanımıza alıp tum server ı toplamadık.Bazı arkadaslar bugun wow gormek ıcın dark larla bırlestıler sımdıde forum abiliği yapıyolar.Kuzey de oyun acıldı bırlıkler kuruldu savas basladı 8 ay devam etti.Kimler geldi kimler geçti buralardan...Ama genede ne kadar kanserli hücre varsa temizledik buralardan.Siz yazın cızın elbet hakkınız.Siz kavede bakan secer takım kurarsınız.Azı olan konusur elbette.AMA HER BABAYİĞİDİN HARCI DEILDIR KUZEY !!! 62 DEN TAVŞAN YAPMAYA BENZEMEZ BEBİKOLAR :D

nOT:Özmen

macho
31-12-2009, 16:08
Piyasada ne kadar tek tırnaklı hayvancık varsa kesip sucuk yapmıslar yorumlar kallavi.Biz kendimizi oyunun sonuna tasımak ıcın amcamızı yengemızı yanımıza alıp tum server ı toplamadık.Bazı arkadaslar bugun wow gormek ıcın dark larla bırlestıler sımdıde forum abiliği yapıyolar.Kuzey de oyun acıldı bırlıkler kuruldu savas basladı 8 ay devam etti.Kimler geldi kimler geçti buralardan...Ama genede ne kadar kanserli hücre varsa temizledik buralardan.Siz yazın cızın elbet hakkınız.Siz kavede bakan secer takım kurarsınız.Azı olan konusur elbette.AMA HER BABAYİĞİDİN HARCI DEILDIR KUZEY !!! 62 DEN TAVŞAN YAPMAYA BENZEMEZ BEBİKOLAR :D

Helalll.çabuk unutmuşlar kuzey harici tüm bölgelerin kuzeye karşı birleştiğini.nereye baksan masters olduğunu.şimdi de geçmişi konuşup duruyorlar.temiz bi server kurmaya çalışsaydınız da şimdi birbirlerinize laf atıp durmazdınız.raporları görmek istiyoruz,lafları değil.

Surkan
31-12-2009, 16:37
raporlar hep bızden cıkıyor ama buda adıl degıl sankı :D gerı kalanlar sadece raporları elestırıyorlar elestırmek te elestırmek olsa sız bekelyın 3 wow yıkarız 2 server keserız :D onları beklıyoruz ee okk nın mesajını yanlıs anlayanlar oldu gelme demısmıs.. o gelme demedı adıl duzen dedı... ama sımdı soyluyorum e hadı gelın gosterın bakım klavyenız kadar kıslalarınzıda calıskanmı? gorecegız hepımız o raporlarıda burada payalasacagız.. wowdan ıkı sevıye alıp burda cene calmayın... wow un 100. sevıyeyeı tıklamadanda burda zaman kaybetmeyın...

serginho
31-12-2009, 16:41
http://img140.imageshack.us/img140/2245/stayaa.png

KapCOM
31-12-2009, 16:58
http://img269.imageshack.us/img269/1046/adsznzw.jpg (http://img269.imageshack.us/i/adsznzw.jpg/)

Eylemlerimiz devam edecektir :D Tokmak kesmedende saldırı birincisi olunabiliyormuş demek ki :rolleyes:

yetısırse devamınıda beklıyoruz serverın psıkopatından.

psıkopat dedıgıme bakmayın gercekten ıyı bırısıdır. ama travian delisi ayrı konu.

KapCOM
31-12-2009, 17:29

bebikoları görmeye başladık zaten sayenizde. kanserli hücreleri tamamen kesmiş olsanızda kanser bu. sağa sola sıçrar. bence siz biran once ya kemoterapi ye baslayın yada kamikaze yapın.

kemoterapi için iyi bir doktor bulursunuz ama kamikaze yapacaklara sesleniyorum. askerine güvenen varsa eğer okk wow koyune saldırsında görelim kimin bebiko olup olmadıgını.

Helalll.çabuk unutmuşlar kuzey harici tüm bölgelerin kuzeye karşı birleştiğini.nereye baksan masters olduğunu.şimdi de geçmişi konuşup duruyorlar.temiz bi server kurmaya çalışsaydınız da şimdi birbirlerinize laf atıp durmazdınız.raporları görmek istiyoruz,lafları değil.

rapor göreceksinizde bir türlü ön saflara gelemediniz 1-2 ordu girdi piliniz bitti. bence duracell kullanın . sorun sizde değil kullandıgınız adi pillerde.

NOT : BU TÜR KONUSMALARI HICBIR ZAMAN ONAYLAMAMA RAGMEN MESAJ ICERIGINDE BEBİKO LAFININ GECMESINDEN DOLAYI ÜSLUBUMU DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDIM . KONU ILE ILGISI OLMAYIPTA MESAJI OKUYAN ARKADASLAR KUSURA BAKMASINLAR:eek::eek:

Surkan
31-12-2009, 17:32
bebıko heee :)

bonzi
31-12-2009, 17:44
rapor göreceksinizde bir türlü ön saflara gelemediniz 1-2 ordu girdi piliniz bitti. bence duracell kullanın . sorun sizde değil kullandıgınız adi pillerde.

:) Pil diyorsunuz bitti diye:) Halen daha hsnln nin defansif puanını geçemediğinizi hatırlatırım. Ay oldu neredeyse daha yeni yaklaşabildiniz. 4 küsür milyona 2 ordu sığıyorsa gerçekten de adi pil kullanmışız demek:))

Surkan
31-12-2009, 18:10

:) Pil diyorsunuz bitti diye:) Halen daha hsnln nin defansif puanını geçemediğinizi hatırlatırım. Ay oldu neredeyse daha yeni yaklaşabildiniz. 4 küsür milyona 2 ordu sığıyorsa gerçekten de adi pil kullanmışız demek:))

dostum bız kestıgımız askerı 2 haftada kestık ama son ıkı haftada duruma bak.. ve suan hsnln ve okk wow durumlarına bak :) ve sonrada tahmınını sole bakalım kac gune gecerız :)

metın 32
31-12-2009, 18:20
oncelıkle herkesın yeni yılını kutlar ailelerinizle guzel sağlık dolu bol kazanclı yıllar temenni ederim bu server daha 6 ay devam eder gibime geliyor gördügüm kadarı ile su anda wow kuran 4 grup dısında bırlıkler saldırarak askerlerını bıtırıyor saldırılara bakarsanız 3 grup goruluyor bundan sonrakı hafta gordugum kadarı ıle albayrak-avcı grupları bundan sonra saldırıları bırakıp savunmaya donecekler gıbı gozukuyor nedenıne gelınce cogunlugu saldırarak ordularının buyuk kısmını kaybettıler ordusunu kaybeden hesap kapamazsa yapacagı tek sey savunma basıp destek yollamaktır server 3 aydan fazla uzarsa bu sratejılerı bosa cıkar bunuda hatırlatmada fayda var

Surkan
31-12-2009, 18:56

dayanamadım

http://s17.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileri Sıra Oyuncular Puan
1. OKK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=59491) 1361520
2. PR1CK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5419) 497793
3. gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=48730) 334592
4. cycho (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5175) 307486
5. mavigecee (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=75377) 173187
6. hisonic (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=91021) 156807
7. Hypo (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=103900) 122415
8. hsnln (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=43719) 114119
9. ışık (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=13881) 72038
10. speed0 (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=44849) 47201

1. ıle 8 ncıyımı karsılastırıosun bu hafta kesıtıgınız askerın 10 katı sanırım yanlısmı boldum ne bu arada toplam savunmayı dıosan ordada 412301 asker kalmıs sanırım bu pazar gecerız heralde. o farkta bu hafta kestıgımız askerın 0,302 katıdır.. sanırım baya az anlıyacagınız dılde soylıyım... bu hafta 10 asker kestıysek eger 3 asker daha kestıgımızde okk savunmada oyun 1 ncısı oluyor :)

bu arada sızınde asker kestıgınızı hesaba katarsak 4 parmak olsun hadı :)

Mermi
31-12-2009, 21:28
-/- de tek wow kalinca tüm -/- defi OKK a çalişiyor sanirim
Oda güzel aslinda 3 wow uğraşmak yerine tek hedef ya hep ya hiç
Peki hangisi ?!?

Surkan
31-12-2009, 22:33
bırde sunu dusunmek lazım ama butun saldırı askerlerı 3 wowa degıl tek wow a gelıyor hatta en yuksek wow bızde oldugundan dıger bolgelerdende suan saldırlar sadece bıze gelıyor

gaddaroğulları
31-12-2009, 22:38
Yani özetle,herkesin gözü üstlerinde :D.Peki seviyede geriye düşerlerse,yeterli sayıda saldırı ordusu varmı?

KapCOM
31-12-2009, 23:00
Yani özetle,herkesin gözü üstlerinde :D.Peki seviyede geriye düşerlerse,yeterli sayıda saldırı ordusu varmı?

seviye düşerse belli olur ancak saldır ordusu olup olmadıgı. tabii düşerse

efenın20
31-12-2009, 23:05
seviye düşerse belli olur ancak saldır ordusu olup olmadıgı. tabii düşerse
Bu gidişle düşüremeyecekler baksana

Mermi
31-12-2009, 23:25
e tek bölgede tek wow herşey ona akio ve en güçlüsü gözüküyor :)
Doğal diyebiliriz buna surkancim

misafir
31-12-2009, 23:36

bu gidisle o wow yikilmaz yokmu delikanli yikacak :p

Surkan
01-01-2010, 00:20
Valla yılbası gecesı her kez burda desene arkadaslar oncelıkle yenı yılınıcı kutlarım daha mutlu yıllar temennı ederım...

Bır dıger konu emre kardesım (mermı hesabında senın oldugunu umuyorum) cıdden bu bılmem bırlık arkadaslarım nasıl dusunuyor ama benım hosuma gıdıyor butun server bızı konusuyor butun server bızı nasıl yıkacaklarının hesaplarını yapıyorlar.. bu hos bırsey bız ıse senınde tahmın ettıgın gıbı planlarımızı yaptık sadece gelısmerlı ızlıyoruz ve kendı ordularımızı cıkarıcakmıyız dıye merakla beklıyoruz...

Bu arada mermı sen oyunu hala takıp edıyorsun sanırım bununla ılgılıde duyumlar aldım hatta baya yakındna takıp edıosun sanırım :))) sence durum nedır bıde sen anlat ? cıdden merak edıyorum ?

gaddaroğulları
01-01-2010, 00:51

Düşürülemeyecek wow seviyesi yoktur

Surkan
01-01-2010, 01:01

Baksana gelen ordulara acemı oyuncu gıbı saldırıyorlar sankı bırısı koyu gelsıtırmıs gelıstırmıs acıl ısı cıkmıs yurt dısına cıkmıs koyude komsusuna bırakmıs. cocukda allah ne verdıyse 4 nala okk ye gondermıs :)))

artık nasıl bır gaz verıyorlarsa 10 larca yagmalama gelıo ya varmı boyle bırsey :))))

Hepsini gectım wow a fake atıolar ya :D Saldırıosan saldır saldırmıosan ne fake atıon.. goruntu kırlılıgıne sebap oluyorsun... Korkma bu saatten sonra kımseye ozel bır savunma cekmıyoruz kım gelırse gelsın evdekı baklavadan yıyo :D ıcınde zehır var :D yıyen de gerı evıne donemıo :D yagma gelmıolarsa artık

gaddaroğulları
01-01-2010, 01:11

Baksana gelen ordulara acemı oyuncu gıbı saldırıyorlar sankı bırısı koyu gelsıtırmıs gelıstırmıs acıl ısı cıkmıs yurt dısına cıkmıs koyude komsusuna bırakmıs. cocukda allah ne verdıyse 4 nala okk ye gondermıs :)))

artık nasıl bır gaz verıyorlarsa 10 larca yagmalama gelıo ya varmı boyle bırsey :))))

Hepsini gectım wow a fake atıolar ya :D Saldırıosan saldır saldırmıosan ne fake atıon.. goruntu kırlılıgıne sebap oluyorsun... Korkma bu saatten sonra kımseye ozel bır savunma cekmıyoruz kım gelırse gelsın evdekı baklavadan yıyo ıcınde zehır var yıyen de gerı evıne donemıo yagma gelmıolarsa artık

İşte işin acı tarafıda bu.Bu serverda bir cok oyuncu deneyim kazanıcak.Çünkü kendini ne kadar da parçalasan koçbası manco olmadan (asker sayısınıda 40-45 k yaya 15 atlı varsayarak) wow dan sevıye alınacagını ogretemessın.Ama bu sessizlik içinde hala bir cok büyük ordu oldugunu dusunuyorum :D.Şişman kadın hala ortaya cıkmamısken

gaddaroğulları
01-01-2010, 01:12
Ha bide kocbası ve manco ordunun total dekı saldırı gucune ekleme yapar.Buda kestigi asker sayısına yansır :D

Mermi
01-01-2010, 01:14
Surkancim s9da hesap açip devretmiştim
Sana tek bişi söylüyorum nefes almamdan sen yok olursun üflesem istediğim wowu yok ederim
Gerisini sen düşün.

Dilersen büyük konuş yapamazsin de VE SADECE İZLE!!

Lafla ekmek teknesi yürümez Mermi hesabinin ne olduğunu bilen bilir bilmek isteyenede itinayla öğretilir.

gaddaroğulları
01-01-2010, 01:19
Sana tek bişi söylüyorum nefes almamdan sen yok olursun üflesem istediğim wowu yok ederim
Gerisini sen düşün.

Lafla ekmek teknesi yürümez Mermi hesabinin ne olduğunu bilen bilir bilmek isteyenede itinayla öğretilir.

zaten olması gerekende bu deılgı ?2 aylık donguden bahsede 2 ay ıcınde bıtmesse daha cok uzar dıyenler.Öle dusunmeyın.Savas wow un dısındada devam edıyo.koyler yıkılıyo.Bu bi dongu deıl ınanın bana wow u ya kaos ya avcı kuracak ıste bu kadar.Bi kahınlık yapım dedım.okk ın sansı yok.2. olarakda wow a ne kadar savunma yıgarsanız yıgın.İster tavsan ayagı gomun dıbıne mancı kocbası yeterlı ıse wow sevıye duser.İşte o andan ıtıbaren okk wow u yarısdan dıskalıfıye ettım.Aama kendılerı ıyı organıze oluyo bunuda kabul etmek lazım.

Mermi
01-01-2010, 01:25
Alin size büyük bi laf wowu ne kaos ne generals kurar takip edin en büyük düşmaniniz heros
Ondada sevdiğim kardeşlerim var generals harici benimdir diim ben size :)

Hiç bir emek boşa harcanamaz ve hakkı yenemez!

Mermi
01-01-2010, 01:37
Son 1 şey daha!!!!

Server başindan beri 1 numara olan ve en güçlü olan -/- bölgesi Mermi hesap sildiğinden beri ne alemde ? ! ?

PUSLUHAVA01
01-01-2010, 01:45
herkesin öncelike yeni yılını kutlarım

maşallah forma birgün bakmayınca 3 saat sürüyor yazılanları okumak :)

herkes kendince birşeyler söylüyor OKK arkadaşımızda uzun süredir saldırı yapılmasın diye bayrak çekiyor

bir konu dikatimi çekti OKK arkadaşımız kendisini Wow sıralamasındaki 8. sıradaki wow köyü ile kıyaslıyor hala :)

eger senin gözün hala o wow köyünde ise bu bile yeter korkunuzun degerini ölçmek için

korkunun ecele faydası yok derler seni indirmek isteseler 3 tane ordu yeterli zaten birtanesi bunu yapıyorsa :D

sana başarılar OKK arkadaşım dilerim uygulamaya çalıştıgın taktik tutar

ama ben eminimki seni yıkmak için kimse orduların hepsini harcamıyacaktır sen 90 sevyeyi geçtinmi daha öncekilerde oldugu gibi senden sevye alacaklardır

rahat ol

Mermi
01-01-2010, 01:50
Valla yılbası gecesı her kez burda desene arkadaslar oncelıkle yenı yılınıcı kutlarım daha mutlu yıllar temennı ederım...

Bır dıger konu emre kardesım (mermı hesabında senın oldugunu umuyorum) cıdden bu bılmem bırlık arkadaslarım nasıl dusunuyor ama benım hosuma gıdıyor butun server bızı konusuyor butun server bızı nasıl yıkacaklarının hesaplarını yapıyorlar.. bu hos bırsey bız ıse senınde tahmın ettıgın gıbı planlarımızı yaptık sadece gelısmerlı ızlıyoruz ve kendı ordularımızı cıkarıcakmıyız dıye merakla beklıyoruz...

Bu arada mermı sen oyunu hala takıp edıyorsun sanırım bununla ılgılıde duyumlar aldım hatta baya yakındna takıp edıosun sanırım :))) sence durum nedır bıde sen anlat ? cıdden merak edıyorum ?

herkesin öncelike yeni yılını kutlarım

maşallah forma birgün bakmayınca 3 saat sürüyor yazılanları okumak :)

herkes kendince birşeyler söylüyor OKK arkadaşımızda uzun süredir saldırı yapılmasın diye bayrak çekiyor

bir konu dikatimi çekti OKK arkadaşımız kendisini Wow sıralamasındaki 8. sıradaki wow köyü ile kıyaslıyor hala :)

eger senin gözün hala o wow köyünde ise bu bile yeter korkunuzun degerini ölçmek için

korkunun ecele faydası yok derler seni indirmek isteseler 3 tane ordu yeterli zaten birtanesi bunu yapıyorsa :D

sana başarılar OKK arkadaşım dilerim uygulamaya çalıştıgın taktik tutar

ama ben eminimki seni yıkmak için kimse orduların hepsini harcamıyacaktır sen 90 sevyeyi geçtinmi daha öncekilerde oldugu gibi senden sevye alacaklardır

rahat ol

-/- Bölgesi eğer olurda wow kurarsa Gidip aslerde tebrik edicem OKK hüsnü beyi :)

delifako
01-01-2010, 01:58
Baksana gelen ordulara acemı oyuncu gıbı saldırıyorlar sankı bırısı koyu gelsıtırmıs gelıstırmıs acıl ısı cıkmıs yurt dısına cıkmıs koyude komsusuna bırakmıs. cocukda allah ne verdıyse 4 nala okk ye gondermıs ))

Hepsini gectım wow a fake atıolar ya :D Saldırıosan saldır saldırmıosan ne fake atıon.. goruntu kırlılıgıne sebap oluyorsun... Korkma bu saatten sonra kımseye ozel bır savunma cekmıyoruz kım gelırse gelsın evdekı baklavadan yıyo :D ıcınde zehır var :D yıyen de gerı evıne donemıo :D yagma gelmıolarsa artık

Valla abi ne kadar fake o kadar köfte .Normalde askeri üsün kitlenmesi gerekir.Yoksa gelen saldırıları tespit edip şüphenilen köyleri gider yıkarsın içindeki ordu duman olur.
Birde saldırı yapan oyuncuları acaba birliklerimi yönlendiriyor.Yoksa fevri saldırılar mı bunlar merak ediyorum.wowa çift atış yapanlar ,tek başına gönüllü intihar komandosu gibi gelenler.Halbuki bi organizasyon yapılsada 4-5 ordu girse fena mı olur :)

PUSLUHAVA01
01-01-2010, 03:25
-/- Bölgesi eğer olurda wow kurarsa Gidip aslerde tebrik edicem OKK hüsnü beyi :)

iş o sevyeye geldiginde sana eşilk edecek birileride olacaktır hani yol alırken sohbet muhabet meselesi :)

ama ben herşeye ragmen OKK sizden ögrendigin kadarıyla hüsnü beyi tebrik ediyorum

burda yazılan o kadar mesaja cevap veriyor yada vermeye çalışıyor merak etmeye başladım acaba kendisi fake wow u mu :D

kedisinde askerler erisin daha sonraki wow köyleri rahat etsin mi istiyor

yoksa bu kadar bayrak çekmek biraz tuaf geldi bana

hani diyorlar askeri olan gelsin yıksın

çok askere gerek yok bir kişi zaten sizden sevye alıyor

PUSLUHAVA01
01-01-2010, 03:36
birde bir konuya deginmek istedim mevzusu geçtigi için söylemek istedim

bazı arkadaşlar yan köy yıkmaya başlamışlar

bu oyundan biraz anlayan arkadaş şunu çok iyi bilir yan köy yıkmak yada sıfırlamak ne kendine bir kazanc nede rakibine zarar fazlasıyla vermez

ama amaç köy yıkmaksa etrafta birsürü yıkılacak köy var böyle yer arayan arkadaşlara kendi birliklerinden köyler söylüyebilirim birkaçtane hem asker kayıplarıda olmaz gider zevklerini tatmin ederler

bu mesajım biraz ucuz bir mesaj oldu ama kusuruma bakmayın bu tür yapılan saldırılara ben isim bileme koyamıyorum

bu bir oyun ama oyunda olsa etik olan ve olmayan şeyler vardır bu saldırıyı kim yapıyorsa benim bulundugum birlikten de birisi yapıyorsada onuda kınıyorum

rakibimin ne yan köyüne yıkıma giderim eger ordan saldırı gelmiyorsa nede vahasına girerim

M_şahin
01-01-2010, 04:46
bir bucuk ayda kestiginiz askeri bir bucuk haftada kestim....yanlısmı diyorum
bir yanlışınız var ben burada oynamıyorum:))))

OKK
01-01-2010, 05:06
dostum bız kestıgımız askerı 2 haftada kestık ama son ıkı haftada duruma bak.. ve suan hsnln ve okk wow durumlarına bak :) ve sonrada tahmınını sole bakalım kac gune gecerız :)

surkan dostum hsln nin yeri bende ayrıdır kesinlikle an az destekle en cok iş basarn wow ekibinden arkadaslar...o nedenle lütfen az daha dikkat dostum. amac kızdırmak olsa bıle...yigide oldur hakkını yeme...bu yarısı hakkı ıle devam ettırenlerden bır ekip bence en cok wow u hakedenler arasında...avantajlarıda once yıkılmaları....

neyse iyi ve adil olan kazansın :)

bu arada herkese yeni yılllar

OKK
01-01-2010, 05:13
-/- de tek wow kalinca tüm -/- defi OKK a çalişiyor sanirim
Oda güzel aslinda 3 wow uğraşmak yerine tek hedef ya hep ya hiç
Peki hangisi ?!?

dostum bırde kendı aramızdakı anlasmazlıklar bıtse 3 bırlıgımız tam desteklemıyor bızı bu nedenle....elde olan bu dısardan def geldıgıde yok ....egerkı tahıl yeterlı gelmıs olsa ıdı su an koyde 10 m kadar savunma olurdu ....hergun olen asker sayısı mın 250 k ....ekıbıme tesekkurler destek cok ıyı ama malısef tahıl yok ...mesafe nereden olursa olsun tahıl beklıyorum...arkadaslar :)

OKK
01-01-2010, 05:16

saldır ordusu herkeste vardır...bu serverda defı olan tek ekıp bızız bızdede tahıl yok :)

asker herkeste gani amacımız 2. tura saglam gırmek ...7000 li mancınıkları bu arada erıtebılmek ...basarılı olursak ne ala alıp basımızı cıkarız...ama herkesın en az bır sefer daha saglam yıkılacagı kesın....benım dusuncem bu yıkılmalar en az 15 er sevıye ve depolar seklınde olacaktır ....

OKK
01-01-2010, 05:26
birde bir konuya deginmek istedim mevzusu geçtigi için söylemek istedim

bazı arkadaşlar yan köy yıkmaya başlamışlar

bu oyundan biraz anlayan arkadaş şunu çok iyi bilir yan köy yıkmak yada sıfırlamak ne kendine bir kazanc nede rakibine zarar fazlasıyla vermez

ama amaç köy yıkmaksa etrafta birsürü yıkılacak köy var böyle yer arayan arkadaşlara kendi birliklerinden köyler söylüyebilirim birkaçtane hem asker kayıplarıda olmaz gider zevklerini tatmin ederler

bu mesajım biraz ucuz bir mesaj oldu ama kusuruma bakmayın bu tür yapılan saldırılara ben isim bileme koyamıyorum

bu bir oyun ama oyunda olsa etik olan ve olmayan şeyler vardır bu saldırıyı kim yapıyorsa benim bulundugum birlikten de birisi yapıyorsada onuda kınıyorum

rakibimin ne yan köyüne yıkıma giderim eger ordan saldırı gelmiyorsa nede vahasına girerim

bu sadece sirketin işne yarar.daha cok altın daha cok gelir....yani derin dusunursek alamanyayı dahada zengın edıyoruz...ülkeye zarar verıyoruz ...

efenın20
01-01-2010, 07:10
ben düşülmeyecek wow sevıyesı var demedım zaten dıkkatlı oku istersen

miko
01-01-2010, 08:01
surkan dostum hsln nin yeri bende ayrıdır kesinlikle an az destekle en cok iş basarn wow ekibinden arkadaslar...o nedenle lütfen az daha dikkat dostum. amac kızdırmak olsa bıle...yigide oldur hakkını yeme...bu yarısı hakkı ıle devam ettırenlerden bır ekip bence en cok wow u hakedenler arasında...avantajlarıda once yıkılmaları....

neyse iyi ve adil olan kazansın :)

bu arada herkese yeni yılllar

usta ilk yıkılan wow şanslı wowdur derler eskiler ama bakacağız artık duruma

Surkan
01-01-2010, 10:44
Gerisini sen düşün.

Üflesem ıstedıgım wow u yok ederım demıssın işte benım merakım budur senın yapmak ıstedıgın nedır? ufleyeceksen nereye ufleyeceksın... nefes alacaksan acık havadamı kapalı yerdemı ? sana ılk mesajımdada bundan bahsetmısıtm ? senın yapacagın ne senınde cok sevıldıgını cok arakdasın oldugunu tabıkı bılıyorum bunu ogrenmeyen kalmamıstır wow da.. Ama yapacagın seye kala karar veremedınmı yoksa verdınde zaman mı beklıosun ? oyunu kazanacak wowlar arasında bızım wow u gostermemıssın buda demek oluyorkı bızı desteklemıyorsun haklımıyım ?

Bu arada laf aramızda dostların cok bılıyorm ama su da senın bıldıgın bır sey olsun Her dost dostun olabılır ama her Dostun dost degıldır.....

He lafla peynır gemısı yurumuz demıssın ? ekmek demıssın ama o peynır olucak....

Ben yuruturum dostum lafla tekneyı yurutemezsın ama lafla o tekneyı ılerleten kolelerın zıncırlerını cıkarttırıp onlara peynır ekmek verıp yaptıkları ısın eglencelı bır ıs oldugunu anlatabılırsen sadece lafla yurutursun o zmaanda ne peynır nede ekmek teknesı ne oldugu fark etmez yurur o tekne? yanı aksı yusuf gıbı dusunme bence ? (peynırle ekmek teknesı yurumez hıkayesının bas kahramanı)

Mermi
01-01-2010, 11:14
dostum bırde kendı aramızdakı anlasmazlıklar bıtse 3 bırlıgımız tam desteklemıyor bızı bu nedenle....elde olan bu dısardan def geldıgıde yok ....egerkı tahıl yeterlı gelmıs olsa ıdı su an koyde 10 m kadar savunma olurdu ....hergun olen asker sayısı mın 250 k ....ekıbıme tesekkurler destek cok ıyı ama malısef tahıl yok ...mesafe nereden olursa olsun tahıl beklıyorum...arkadaslar :)

Şimdi en başindan beri savunduğum politikayi anlamişsinizdir umarim
Tahıl yok!
bazi birlikler desteklemiyor!
Bölgede ve birliklerde sorunlar çok

Siz kendi birliğinizi yönetebilirsiniz ancak.
Oysa tüm bölge bir bütün belkide dier bölgelerden bile destek alabilirdiniz :)

Mermi
01-01-2010, 11:20
Üflesem ıstedıgım wow u yok ederım demıssın işte benım merakım budur senın yapmak ıstedıgın nedır? ufleyeceksen nereye ufleyeceksın... nefes alacaksan acık havadamı kapalı yerdemı ? sana ılk mesajımdada bundan bahsetmısıtm ? senın yapacagın ne senınde cok sevıldıgını cok arakdasın oldugunu tabıkı bılıyorum bunu ogrenmeyen kalmamıstır wow da.. Ama yapacagın seye kala karar veremedınmı yoksa verdınde zaman mı beklıosun ? oyunu kazanacak wowlar arasında bızım wow u gostermemıssın buda demek oluyorkı bızı desteklemıyorsun haklımıyım ?

Bu arada laf aramızda dostların cok bılıyorm ama su da senın bıldıgın bır sey olsun Her dost dostun olabılır ama her Dostun dost degıldır.....

He lafla peynır gemısı yurumuz demıssın ? ekmek demıssın ama o peynır olucak....

Ben yuruturum dostum lafla tekneyı yurutemezsın ama lafla o tekneyı ılerleten kolelerın zıncırlerını cıkarttırıp onlara peynır ekmek verıp yaptıkları ısın eglencelı bır ıs oldugunu anlatabılırsen sadece lafla yurutursun o zmaanda ne peynır nede ekmek teknesı ne oldugu fark etmez yurur o tekne? yanı aksı yusuf gıbı dusunme bence ? (peynırle ekmek teknesı yurumez hıkayesının bas kahramanı)

Ben başindan beri BİZİMLE olan ve bizi satmamiş olan dostlarimi destekliyorum.
Sende söylüyorsun DOST bu kelimenin anlamini öğrenene kadar başarisiz olucaksiniz.
Yada sahte dostlarinizdan kazik yiceksiniz benim gibi :)
Neyse ya iyi olan kazansin ben sadece sonu merak ediyorum bakalim ipi kim göğüslicek.

Mermi
01-01-2010, 11:22
Bu arada iyi seneler arkadaşlar :)

Sağlık mutluluk huzur aşk ve bol para peşinizi birakmasin inş..

Surkan
01-01-2010, 12:44
Ben başindan beri BİZİMLE olan ve bizi satmamiş olan dostlarimi destekliyorum.
Sende söylüyorsun DOST bu kelimenin anlamini öğrenene kadar başarisiz olucaksiniz.
Yada sahte dostlarinizdan kazik yiceksiniz benim gibi :)
Neyse ya iyi olan kazansin ben sadece sonu merak ediyorum bakalim ipi kim göğüslicek.

senın konun cok farklı dostum sen yanına dostlarını aldıkca yanında olupda sana kın beslıyenlerde vardı kımler oldugu ortada arkandan cok ıs cevırende vardı.. kı bızımde var onuda bılıyoruz... suankı kaos bırlıgı kısılıklere guvendık sozlerının erıdır dedık.. kac yasına gelmıs ınsanlar hala sozlerının arkadsaında duramıyor bıze saldırı cıkmak ıcın yalan yanlıs seyler soyluyorlar bunlar 13-15 yadında cocuk degıl aysını basını almıs aılesını kurmus kısıler... bunlar boyle oldukca guvenecegın kısıler bır elın parmagını gecmıyor.... o kadar kısıde wow kurmaya asla yetmez...

Ben guvenıyorum ben butun bırlıktekı uyelerımızın her bırıne guvenıyorum cunku bunu hak edıyorlar... ama buda bır elma agıcındakı butun elmaların saglam cıkacagınıda gostermıyor curuklerde cıkacaktır.. araya kaynayacaklardır... onlar evlere meyve olarak degıl meyve suyu olarak gırecekler.... fark burada... Sadece eger burayıda okuyorlarsa sunu belırtmek ıstedım bır oyun ugruna bır haınlık ugruna bır senenızı harcamaya degermı emeklerınız bu kadar bosmu? kısılıgınızın ederı bu kadar ucuzmu? sorarım sızlere tarafında oldugunuz bır wow a bıle saldırı cıkacak kadar ıgrencsenız eger ılerıde cocugunuz aılenız sıze nasıl guvenıcek bu guvensızlık agır bır duygudur..... bır gun guvenılmek ıstersen sakın aynaya bakma cunku once kendıne guvensızlıgın baslar...

Bunu nerden bılıosun cokmu yasadın demeyın basıma gelmeyen ne varsa onları hayal edıp yazıyorum ıste :))))

KapCOM
01-01-2010, 13:04
surkan bakıyorumda s17 de oynamayan oyuncularlada fazla muhabbete girmişin. ben herkese diyorum surkan da şeytan tüyü var herkesle anlasıyor. tanısın tanımasın hiç fark etmıyor :P:P:P

Surkan
01-01-2010, 13:10
surkan bakıyorumda s17 de oynamayan oyuncularlada fazla muhabbete girmişin. Ben herkese diyorum surkan da şeytan tüyü var herkesle anlasıyor. Tanısın tanımasın hiç fark etmıyor :p:p:p

[sıze=5]şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş.... :)[/sıze]

metın 32
01-01-2010, 13:13
mermi adlı arkadas zamanında nıye bıraktınız oyunu sızlere az yazmadık su alt bırlıklerınızı reıslemeyı bırakın dıye ama sız ve sızın gıbı ust bırlıklerdekı buyuk oldugunu zaneden oyuncular servere bu hale getırdınız bırlık profılılerınıze bur suru bırlık yazıp alt bırlıgımızdır bırlesmedekı bırlıklerdır yazıp sonrada oyuna sıralamadakı ılk 25 ıcındekı bırlıklerle devam edecegız deyıp sıze destek veren bırlıklerdekı oyuncuların gelısmıs koylerını reısleyen ve serverda herseyı karıstıranlar yuzunden su anda albayrak ve avcılar dısında kalan bırlıklerın tumu kendı bırlıklerının kurdukları wow u bıle desteklemıyor onuru ıle devam eden az sayıda oyuncuda su anda kımlere saldırıyor bakın ve gorun oyle koy reıslemekle kımseyı sılemedınız tek koyu bıle kalsa devam eden oyuncular su anda gereklı cevabı verıyyorlar gereken yerlere oyle bastan karsı cıktıgınız kaos ısmıne sımdı 4 ell sarılmalarınıda anlamıyorum bırlıklerın bukadarmı korkuyorsunuz 2 tane kaos bırlıgınden onlarında hangılerı olduklarını serverda oynayan herkes bılıyor oyle ısmınıze kaos almakla destek alacagınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz bız daha hıc bır wow a destek vermedık tek bır wow yık tık oda kaos tu ve hesap kapadı

bonzi
01-01-2010, 13:26
OKK ya teşekkür! Yiğidin hakkı tabii ki yiğide. Bu hakkı hsnln ye yani bize verdiği için teşekkür. Ayrıca Surkan arkadaşım da güzel analizler yapmış. Haklılık payı var ewet. Sende iyi biliyorsunki uzun bir süre wow yarışını önde götürdük ve irili ufaklı birçok saldırıya seviye vermedik. İllaki bizim de seviye vereceğimiz saldırılar olacaktı ve oldu:) Aynı durumun sizin başınıza da geleceğinden emindim ve nitekim oldu. Ama bu saldırılardan az bir yarayla kurtuldunuz ve ilk atağı geçiştirebildiniz tebrik ederim bu da sizin direncinizi gösterir tabii ki. Saldırılar olunca jpg halinde foruma koyulan rapor ile ilgili OKK bu orduya seviye veriyosa yeterli savunması yok demekki die aceleci bir yorumum oldu ama anlaşılan bunun gibi hemen hemen aynı ölçekte 5 orduyu ağarlladınız. Bu da iyi bir savunma örneği teşkil ediyor tebrik ederim. Henüz iddialı wow lardan bir hareket çıkmıyor. Malum oldukça yaramız oldu bizim ve bu yaraları sarmadan da bizden bişey beklemek yanlış olur die düşünüyorum. Yine de stratejilerimizi yaptık OKK ( Hüsnü ) arkadaşımın dediği bir konu , ilk vurulan wow şanslıdır sözüne de pek katılmıyorum en azından kendimiz için:) Çünkü biraz fazla vurulduk:))

Arkadaşlar hepinizin yeni yılını tebrik ederim. Umarım bu yeni yılın ilk wow u OKK yeni yılın 1. wow u olamaz:) Temennimdir kızmayın lütfen...

Herkese iyi oyunlar...

gaddaroğulları
01-01-2010, 13:46
mermi adlı arkadas zamanında nıye bıraktınız oyunu sızlere az yazmadık su alt bırlıklerınızı reıslemeyı bırakın dıye ama sız ve sızın gıbı ust bırlıklerdekı buyuk oldugunu zaneden oyuncular servere bu hale getırdınız bırlık profılılerınıze bur suru bırlık yazıp alt bırlıgımızdır bırlesmedekı bırlıklerdır yazıp sonrada oyuna sıralamadakı ılk 25 ıcındekı bırlıklerle devam edecegız deyıp sıze destek veren bırlıklerdekı oyuncuların gelısmıs koylerını reısleyen ve serverda herseyı karıstıranlar yuzunden su anda albayrak ve avcılar dısında kalan bırlıklerın tumu kendı bırlıklerının kurdukları wow u bıle desteklemıyor onuru ıle devam eden az sayıda oyuncuda su anda kımlere saldırıyor bakın ve gorun oyle koy reıslemekle kımseyı sılemedınız tek koyu bıle kalsa devam eden oyuncular su anda gereklı cevabı verıyyorlar gereken yerlere oyle bastan karsı cıktıgınız kaos ısmıne sımdı 4 ell sarılmalarınıda anlamıyorum bırlıklerın bukadarmı korkuyorsunuz 2 tane kaos bırlıgınden onlarında hangılerı olduklarını serverda oynayan herkes bılıyor oyle ısmınıze kaos almakla destek alacagınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz bız daha hıc bır wow a destek vermedık tek bır wow yık tık oda kaos tu ve hesap kapadı

Her zaman bi söz sölerim.Bu oyunda tek bir kural vardır.Altın kuraldır adı.Altını olan kuralı kor.Reislemesi onun bileceği iş.Zaman harcıyosa MERMİ,altın alıyosa kurallarıda kendi koyar.Önce kendisi reisler sonrada isterse sizi bundan muhaf tutar,yasaklar.Bu onun bileceği iş.Siz böyle şeyleri kavrayamassınız.Gemisini yürüten kaptan olmak kolay değildir.20 saat online olup birliğinin götünü kurtardıkdan sonra.Günde sadece 3 saat online olan 5-6 koylu saldırı savunma sıralamasında olmayan bi adamla denk mi olcak?Güldürmeyin beni.İki önemli söz var hangisinden kavrarsanız.İkiside bu oyunda geçerli.1. si eşitliği seviyorum çünkü hep benim yanımda.2.herkes eşit ama ben daha fazla eşitim.Burda bi onceki mesajındakı kısıye ne alıntı yapıyorum nede mermi arkadasıma dokunuyorum.Oması gereken bu.Bu bir oyun oldugu kadar tahammul edilmesi zor bir yarıştır.Her kes istediğini yapar buna hakkı vardır.İstersen sabahlara kadar msn de konustugun bi arkadası reisleyebilirsin,yıkaabilirsin.Bu senin ne karakterini gösterir nede başka bi yanını.Bunun sadece bi oyun oldugu gercegı ıste burda cıkar.Bu bi oyunsa ben istedigim gibi davranabilirim.Bunu bi dengesizlik olarak bile algılasanızda.İnsanlar birbirlerinin cıkarını koruyabildikleri süre icersinde ilişkilerini devam ettirirler.İnce hesapları ,içten pazarlıkları ve sahte hareketleri olabilir.Bu kimseyi ilgilendirmez.Her kes eşit basladıgına gore bunu bozmak ve kendi lehine cevirmek senin elindedir.İşte bunun bi oyun oldugu gerceği o andan itibaren gercegini ve anlamını yıtırır.O yuzden sen ben veya bi baskası bu oyunda yaptıgı seyler yuzunden kımseyı yargılayamaz,sorgulayamaz,özellıklede no mercy mermi basayev ve diğer kafa oyuncuları.Çünkü onlar bir cok oyuncudan daha fazla zaman harcayıp daha fazla maddıyat ortaya dokuyolar ve bole insanların her zaman ayrıcalıkları olur.OYUNCU VARDIR ODUNCU VARDIR.İSTER KOYUN İSMİNDEN HOSLANMADIGI ICIN OLSUN İSTER BASKA Bİ NEDENLE İSTEDİĞİNİN KOYUNU YIKMAKDA VEYA REİSLEMEKDE SERBESTİR.ARKADASI OLSUN VEYA OLMASIN BİRLEŞMESINDE OLSUN VEYA OLMASIN VE USTELIK BUNLARI YAPMIS OLSADA BU ONUN KARAKTERINDEN HIC BIR IPUCU VERMEZ YANSITMAZ ,BANA VEYA SANA!BU SOYLEDIKLERIMI ISTER KABUL EDERSİNİZ İSTER ETMESSİNİZ.ÇÜNKÜ BU Bİ OYUN VE HERKES ESİT BAŞLARRRR

metın 32
01-01-2010, 14:27
ben kımsenın karekterıne soz etmıyorum bunun bır oyun oldugununda bılıncındeyım tek soyledıgım su maden boyle soyler yapacaksınız nıye bırlesme yapıyorsunuz ve alt bırlıkler kuruyorsunuz ınsanları bosuna umutlandırıyorsunuz durustce sunu soyleyın alt bırlık falan tanınmam oyunun geregı neyse yaparım boyle soyleyın yeterlı ama bırlık profılınıze alt bırlıklerımıze bırlesme bırlıklerımıze yapılan saldırı bıze yapılmıstır ve gerektıgı sekılde cevap verılır dıye yazmayın hıc problem olmaz tabıkı ozamanda su ortaya cıkar buyuk oyuncu gecınenlerın savunma askerı basmadıkları bumu korkunuz oyunu ıcınde tum savunmayı alt bırlık dedıgınız ufak oyunculara yaptırmak sonrada ıyıce buyuyunce onların koylerını elınden almak su andada sorunlar bundan yoksa wow kurulmaya basladıgında alt bırlıklerınız hala kalsa ıdı sırf onların savunma askerlerı bıle wowları koruyabılecek savunma asker sayısını cıkarırdı o nedenle her wow kuran oyuncu yeterlı savunma askerı bulamıyor su anda herkes once dıgerının wow unu dusurmeye sonrada koylerınden savunma basıp wow koyunu desteklemeye calısıyor

Surkan
01-01-2010, 14:35
Her zaman bi söz sölerim.Bu oyunda tek bir kural vardır.Altın kuraldır adı.Altını olan kuralı kor.Reislemesi onun bileceği iş.Zaman harcıyosa MERMİ,altın alıyosa kurallarıda kendi koyar.Önce kendisi reisler sonrada isterse sizi bundan muhaf tutar,yasaklar.Bu onun bileceği iş.Siz böyle şeyleri kavrayamassınız.Gemisini yürüten kaptan olmak kolay değildir.20 saat online olup birliğinin götünü kurtardıkdan sonra.Günde sadece 3 saat online olan 5-6 koylu saldırı savunma sıralamasında olmayan bi adamla denk mi olcak?Güldürmeyin beni.İki önemli söz var hangisinden kavrarsanız.İkiside bu oyunda geçerli.1. si eşitliği seviyorum çünkü hep benim yanımda.2.herkes eşit ama ben daha fazla eşitim.Burda bi onceki mesajındakı kısıye ne alıntı yapıyorum nede mermi arkadasıma dokunuyorum.Oması gereken bu.Bu bir oyun oldugu kadar tahammul edilmesi zor bir yarıştır.Her kes istediğini yapar buna hakkı vardır.İstersen sabahlara kadar msn de konustugun bi arkadası reisleyebilirsin,yıkaabilirsin.Bu senin ne karakterini gösterir nede başka bi yanını.Bunun sadece bi oyun oldugu gercegı ıste burda cıkar.Bu bi oyunsa ben istedigim gibi davranabilirim.Bunu bi dengesizlik olarak bile algılasanızda.İnsanlar birbirlerinin cıkarını koruyabildikleri süre icersinde ilişkilerini devam ettirirler.İnce hesapları ,içten pazarlıkları ve sahte hareketleri olabilir.Bu kimseyi ilgilendirmez.Her kes eşit basladıgına gore bunu bozmak ve kendi lehine cevirmek senin elindedir.İşte bunun bi oyun oldugu gerceği o andan itibaren gercegini ve anlamını yıtırır.O yuzden sen ben veya bi baskası bu oyunda yaptıgı seyler yuzunden kımseyı yargılayamaz,sorgulayamaz,özellıklede no mercy mermi basayev ve diğer kafa oyuncuları.Çünkü onlar bir cok oyuncudan daha fazla zaman harcayıp daha fazla maddıyat ortaya dokuyolar ve bole insanların her zaman ayrıcalıkları olur.OYUNCU VARDIR ODUNCU VARDIR.İSTER KOYUN İSMİNDEN HOSLANMADIGI ICIN OLSUN İSTER BASKA Bİ NEDENLE İSTEDİĞİNİN KOYUNU YIKMAKDA VEYA REİSLEMEKDE SERBESTİR.ARKADASI OLSUN VEYA OLMASIN BİRLEŞMESINDE OLSUN VEYA OLMASIN VE USTELIK BUNLARI YAPMIS OLSADA BU ONUN KARAKTERINDEN HIC BIR IPUCU VERMEZ YANSITMAZ ,BANA VEYA SANA!BU SOYLEDIKLERIMI ISTER KABUL EDERSİNİZ İSTER ETMESSİNİZ.ÇÜNKÜ BU Bİ OYUN VE HERKES ESİT BAŞLARRRR

İyi soylemıssın gaddaroglu dostum... uzunda yazmıssın kelımlerın ıcınde bır oncekı cumleyı anlamaya calısırken cumlelerın ıcerısnde erıyıp kaybolan kısıler bır sonrakı nı anlamayıp bıseler solemıs glb demelerını saglamıs olabılırsın.. ama benım kısısel fıkrım sudur kı :

Hayata bakmak var bakmak var.... Hayat ıste yasayıp gıdıyoruz nefes alıyoruz yemek yıyoruz yatıyoruz.. buda hayatı anlatır.. sabah kalktım cocuguma hedıye aldım esımı optum asık oldum sevgılımı mutlu ettım bana ınanların umutlarını bosa cıkartmadım hayat guzel demek var...

Sen cok sıradan genel yorum yapmıssın bu bır oyun demıssın.. benım bıldıgım oyunlar oglen cıkılır sokaga arkadslarınla oynarsın aksam annen bagırır yemek hazır artık eve der ıste o anda bıter.... ama sen bu oyuna bır senenı veya daha fazlasını vermıssın bu oyunluktan cıkar farklı bır ısım alır... gunluk oyunlarda bır gun kotu kısı olursun dıger gun ıyı.. ama ıyıde olsan kotu de olsan kısılıgını az bucuk bellı edersın.. kı bu sekılde uzunca bır oyunda kısılıgını saklıyamazsın... zaten ben olesıne oynuyorum laf olsun eglence olsun dıyorsundur kı bu radakı herkez bunu soyluyor ıste bu senın eglenmen zevk alman senın kısılıgını karakterını bellı eder sen yemek yedıgın kaba edıyorsan eger buda senın zevkınse bunu belkı gercek hayatta da yapıyorsundur.. belkıde orda elını kolunu baglıyan etkenler vardır orda tatmın edemedıgın egolarını burada yerıne getırıp ksıısel haz elde edıyorsundur.. sen ıster kabu let ıster etme ama bır gercek vardır senın bır karakterın ve yıne sen bunu ıster fark et ıster etme ama bu oyun dıe adlandırgımız sanalın reel hayatla bırlıstıgı noktadakı oyunda kıslıgını sahte ısmınle butun serverın onune sermıs bulunmaktasın.. senı tanımıyor olabılırler ama nasıl bır kısı oldugunu anlıyorlar... bu kısılıkler sayesınde yuzunu gormeseler bıle bır gun sokakta yururken yanından gecen kısılerden bırısının dıgerıne yalan soyledıgını fark ettıgı anda akla sen gelıceksın ve kım bılır bellımı olur belkı oda sensındır....

Yav bana burda edebıyat yaptırmayın valla sıktıgımı dusunuyorum sızı :))))

Hangyaku
01-01-2010, 14:39
Son durumu paylaşırsanız bizde bilgineriz.

bonzi
01-01-2010, 15:33
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)90-2.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)84-3.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)84-4.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)84-5.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)84-6.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)84-7.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)☪ İSTİKLAL ☪KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)84-8.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)78-9.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)75http://s17.travian.com.tr/img/x.gif10.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)47-

rider
01-01-2010, 17:24
Arkadaslar burda herkes 95 den sonra orduarımızı cıkaracagız yıkacagız yakacagız diye sallıyor ama daha yıkılan bi wow yok ortada okk wowu 2 kere 95leri gordu yıkılmadı 90 lardan devam ediyor :D:D

Nerde su bahsedilen wow sıfırlayacak ordularak meraklanmaya basladım eger gercekten varsa bu ordular sanırım onlarda sahiplerinin ellerinde patlayacak

Okk ufuk kardeşim bu wowu yapar herkesin elindede ordularını patlatır gelenleride zaten kesiyor eline emeğine sağlık kardeşim.

Okk wowuna destek veren tüm arkadaslara tesekkürler emeklerine sağlık

Rapor isteyen arkadaslara bende bi cevap vereyim

hep saldırı alandan bekleniyor raporlar acaba neden saldırıyı yapanlar buraya bakın bu da benim raporum diye koymuyorlar acaba hiç düsündünüzmü ?

Acaba cevap 5k mancınıkla saldırı yapıpta yıkım yapamamaları olabilirmi nedersiniz belki utanclarından koyamıyorlardır fazla zorlamayalım arkadaslarımızı zaten saldırılarından bi netice alabilseydiler büyük bi istekle burada paylaşırlardı raporlarını dimi :D:cool:

gaddaroğulları
01-01-2010, 18:01
Arkadaslar burda herkes 95 den sonra orduarımızı cıkaracagız yıkacagız yakacagız diye sallıyor ama daha yıkılan bi wow yok ortada okk wowu 2 kere 95leri gordu yıkılmadı 90 lardan devam ediyor :D:D

Nerde su bahsedilen wow sıfırlayacak ordularak meraklanmaya basladım eger gercekten varsa bu ordular sanırım onlarda sahiplerinin ellerinde patlayacak

Okk ufuk kardeşim bu wowu yapar herkesin elindede ordularını patlatır gelenleride zaten kesiyor eline emeğine sağlık kardeşim.

Okk wowuna destek veren tüm arkadaslara tesekkürler emeklerine sağlık

Rapor isteyen arkadaslara bende bi cevap vereyim

hep saldırı alandan bekleniyor raporlar acaba neden saldırıyı yapanlar buraya bakın bu da benim raporum diye koymuyorlar acaba hiç düsündünüzmü ?

Acaba cevap 5k mancınıkla saldırı yapıpta yıkım yapamamaları olabilirmi nedersiniz belki utanclarından koyamıyorlardır fazla zorlamayalım arkadaslarımızı zaten saldırılarından bi netice alabilseydiler büyük bi istekle burada paylaşırlardı raporlarını dimi :D:cool:
saldırı yapan arkadaşlar, wowu birkez vurup bırakıyosunuz hiç mi organize edecek adam yok birliğinizde? bu saatten sonra tek ordu wow sıfırlayamaz, neden organize olup depo indirmezsiniz:confused: okk 3-4 kez seviye verdi ama hala en önde gidiyor. mutlaka inecektir ama depo indirmeden wow vurularak nasıl durdurulur onuda burda görecez sanırım:rolleyes:

Surkan
01-01-2010, 18:58
gaddaroglu senın oyundakı ısım nedır dostum ? burdan sureklı stratejı verıyorsun orgutluyorsun ama senın ordunu merak ettım ?

macho
01-01-2010, 20:08
bebikoları görmeye başladık zaten sayenizde. kanserli hücreleri tamamen kesmiş olsanızda kanser bu. sağa sola sıçrar. bence siz biran once ya kemoterapi ye baslayın yada kamikaze yapın.

kemoterapi için iyi bir doktor bulursunuz ama kamikaze yapacaklara sesleniyorum. askerine güvenen varsa eğer okk wow koyune saldırsında görelim kimin bebiko olup olmadıgını.

NOT : BU TÜR KONUSMALARI HICBIR ZAMAN ONAYLAMAMA RAGMEN MESAJ ICERIGINDE BEBİKO LAFININ GECMESINDEN DOLAYI ÜSLUBUMU DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDIM . KONU ILE ILGISI OLMAYIPTA MESAJI OKUYAN ARKADASLAR KUSURA BAKMASINLAR:eek::eek:
arkadaşım;
hsnln seviyesi düştüğünden beri sağlam bi saldırı almadığı halde;savunmada en iyilere bakarsan,kimin en iyi olduğunu anlarsın.işkembeden sallamazsın.

KapCOM
01-01-2010, 20:55
arkadaşım;
hsnln seviyesi düştüğünden beri sağlam bi saldırı almadığı halde;savunmada en iyilere bakarsan,kimin en iyi olduğunu anlarsın.işkembeden sallamazsın.

hsnln aldıgı saldıralra zaten bır lafım olmadı gercektende saldıraıra karsı cok ıyı bır blok olusturdunuz.

benım kızdıgım nokta gaddarogulalrımıdır nedır bebiko dııye bır kelıme kullanmıs. zaten ılk mesajımda da belırrttım not olarak.

once uslubunu degıstırsın adam olsun.

sende yazmısın;

macho kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=197973#post197973)

raporunuz varsa gosterırsınız yoksada kımseden beklemessınız. illaki rapor görmek istiyorsan google ye travian rekorları yaz bulursun birşeyler. en azından işinizi görmüş olursunuz!!!

Mermi
01-01-2010, 22:15
senın konun cok farklı dostum sen yanına dostlarını aldıkca yanında olupda sana kın beslıyenlerde vardı kımler oldugu ortada arkandan cok ıs cevırende vardı.. kı bızımde var onuda bılıyoruz... suankı kaos bırlıgı kısılıklere guvendık sozlerının erıdır dedık.. kac yasına gelmıs ınsanlar hala sozlerının arkadsaında duramıyor bıze saldırı cıkmak ıcın yalan yanlıs seyler soyluyorlar bunlar 13-15 yadında cocuk degıl aysını basını almıs aılesını kurmus kısıler... bunlar boyle oldukca guvenecegın kısıler bır elın parmagını gecmıyor.... o kadar kısıde wow kurmaya asla yetmez...

Ben guvenıyorum ben butun bırlıktekı uyelerımızın her bırıne guvenıyorum cunku bunu hak edıyorlar... ama buda bır elma agıcındakı butun elmaların saglam cıkacagınıda gostermıyor curuklerde cıkacaktır.. araya kaynayacaklardır... onlar evlere meyve olarak degıl meyve suyu olarak gırecekler.... fark burada... Sadece eger burayıda okuyorlarsa sunu belırtmek ıstedım bır oyun ugruna bır haınlık ugruna bır senenızı harcamaya degermı emeklerınız bu kadar bosmu? kısılıgınızın ederı bu kadar ucuzmu? sorarım sızlere tarafında oldugunuz bır wow a bıle saldırı cıkacak kadar ıgrencsenız eger ılerıde cocugunuz aılenız sıze nasıl guvenıcek bu guvensızlık agır bır duygudur..... bır gun guvenılmek ıstersen sakın aynaya bakma cunku once kendıne guvensızlıgın baslar...

Bunu nerden bılıosun cokmu yasadın demeyın basıma gelmeyen ne varsa onları hayal edıp yazıyorum ıste :))))

Benim konumdan kaos a atlamişsinda bu ne böle saldirmain bize demediğin kalmiş sanki :)
bu arada kaos ile generals birleşmişmiydi yada birmiydi yada ne oldu ben çok uzak kaldim sanirim biraz araştirma yapip gelmem lazim buralara :P

Mermi
01-01-2010, 22:18

Seni reislemişler anlaşilan dostum :)

Ama benim yönetimimde hiç kimse hiç bir alt birlikteki adami reisliyemez ilkesi vardi ve benim yönetimimde ilk 25teki birlikler alti gidicek gibi şeylerde olmadi!
Sen kariştiriyor olmayasin sakin Crouser yada OKK ile! ? !

Tarafsiz eşit ve tüm bölge tek bütündü benim politikam.

Mermi
01-01-2010, 22:21
OKK ya teşekkür! Yiğidin hakkı tabii ki yiğide. Bu hakkı hsnln ye yani bize verdiği için teşekkür. Ayrıca Surkan arkadaşım da güzel analizler yapmış. Haklılık payı var ewet. Sende iyi biliyorsunki uzun bir süre wow yarışını önde götürdük ve irili ufaklı birçok saldırıya seviye vermedik. İllaki bizim de seviye vereceğimiz saldırılar olacaktı ve oldu:) Aynı durumun sizin başınıza da geleceğinden emindim ve nitekim oldu. Ama bu saldırılardan az bir yarayla kurtuldunuz ve ilk atağı geçiştirebildiniz tebrik ederim bu da sizin direncinizi gösterir tabii ki. Saldırılar olunca jpg halinde foruma koyulan rapor ile ilgili OKK bu orduya seviye veriyosa yeterli savunması yok demekki die aceleci bir yorumum oldu ama anlaşılan bunun gibi hemen hemen aynı ölçekte 5 orduyu ağarlladınız. Bu da iyi bir savunma örneği teşkil ediyor tebrik ederim. Henüz iddialı wow lardan bir hareket çıkmıyor. Malum oldukça yaramız oldu bizim ve bu yaraları sarmadan da bizden bişey beklemek yanlış olur die düşünüyorum. Yine de stratejilerimizi yaptık OKK ( Hüsnü ) arkadaşımın dediği bir konu , ilk vurulan wow şanslıdır sözüne de pek katılmıyorum en azından kendimiz için:) Çünkü biraz fazla vurulduk:))

Arkadaşlar hepinizin yeni yılını tebrik ederim. Umarım bu yeni yılın ilk wow u OKK yeni yılın 1. wow u olamaz:) Temennimdir kızmayın lütfen...

Herkese iyi oyunlar...

Seninde yeniyilin kutlu olsun bonzi arkadaşim
Da merak ettiğim kim seviye aldi sizden sanirim depolarda gitmiş biraz :)
Kaçirdimda ben o kisimlari :)

Mermi
01-01-2010, 22:35

Güzel yazmişsin aslinda bencede böle olmali ama biz herzaman mantikli olani yapmaya çaliştik çok zaman gecemizi gündüzümüze kattik saatler kurduk saldiri çikardik aralara asker soktuk bir çok şey yaptik.
Bunun yaninda tüm serverle muhattab olduk 2 nufuslu adamdan küfür yedik ama hep birliğimizin menfaatine çaba sarfettik.

Mermi hesabi neden silindi merak edenlere........

Size kısa bir yazi kopyaliyorum orada herşeyi anliyacaksiniz..

Aşağidan yukari doğru. BekleGeliyorum OKK hesabindaki Ufuk arkadaşimiz.

BekleGeliyorum
RE^7: bir konuda hakkını yememk isterim

28.12.09
15:26:06

kontrol edıyorum bir suru kısıyı engelledım o aralar ....birde msn viruslerı var onlarıda engellıyorum oyle kalıyor...tekrar versene msn nı kontrol edeyım...

msndeim ama sen yoksun
engellemiş olabilirsin :P :)))))

asıl rakıp xxxxxxx wow adamlar xxx bırlestırmeye calısıyorlar ve tavsan hıkayesı uyguluyarlar bızse savunmamıza guvenıyoruz yıkılmadan kurlamz wow dıyoruz....msn ye gelsene ordan konusalım

herkez kendini bilio ufuk xwxwxw sana nie saldirdi pek haberim yok ben bana yapilanlari bilirim sen sana yapilanlari bilirsin
ılım konusuna gelincede benden sabirlisi yoktu farkettiysen herşeye eyvallah dedim
kişisel değil tüm bölge olarak haraket edelim dedim
moğollar isim değiştiğinde tavir yaptim birleşimden çikardim sizlerede kontrolüm altinda dedim ama ben kötülendim sonrasinda mermi birleşimden çikardi dendi oysa isimden ve güvensizlikten çikicak sorunlari engellemek içindi :)
daha ordu harcamadikmi :) sizin en büyük ordulariniz kendi kendini kesti :) mermi bozkurt xwxwxw okk absurd gezegen11
amaci tekrar hatirlatiyorum eğerki -/- hep birlikte haraket etmiş olsaydi şuanda wowlarimizdan 1risi 100 olmuştu belkide
server başindan beri 1. sirada olan bölge şuanda ne alemde ?

valla mehmet abıden beklemezdım bızı 2 ay gerıye goturdu ...yazık oldu yazık harbıden cok ıgrenclıkler oldu ....emre keske biraz daha ılımlı olsaydın sende ...inan senden cok ama cok bılıyoruz bu oyunu zaten 3 bırlık destegı ıle wow yolunda en ondeyız daha hız ordu harcamadık sureklı beklıyoruz ...olurda 2. tura doner dıye ..wxwx ın baa saldırsında gıden mancınık 12500 jkocbası 4000 balta 83 bın toyton ise 43 bın ....benım normal koyum yok emre sadece tarla 9 lu 15 lı ....ve bılıyorsun sızlerde 100 mancınık varken bende 1000 lerde ıdı ....yazık oldu askerımızıe dostlugumuza ....simdi ismi hainler arasında degermiydi bir oyun için ...bak burdada benı o kadar tanıyan var ..sayan var oyunu oynuyorum dedıgım anda yetkı mevkı makam en bastayım ....ama ınan hıc bırı onemlı degıl.cok sogudum oyundan...inan hesap emanet olmasa coktan bırakmıstım....ama altug benım herzaman yardımjıma kostu .reeldende tanıdıgım bır arkdas onun için silemiyorum yada bırıne devredemıyorum

ufuk ben o kadar iğrençlikleri kaldiramadiğim için sildim hesabimi sende biliyorsun yapılanları
bozkurt45 birlikten çikip bana saldirdiğinda tek def istemedim çünki bu bi saldiri değildi bu bir şerefsizlikti iğrenç bişeydi
arkasindan ben saldiriya çiktiğimda crouser bozkurt45 e destek diye kendini yirtti araya asker sokmaya çalişti buda ikinci şerefsizlikti benim için, ama ben saldiriyordum başarisiz oldu 46da kalmişti merkezi dua etsin pc servisteydi net cafelerden bişiler yapmaya çaliştim
he tatil dönüşümdeki birlikte yetki verilmemesi v.s gibi şeyleri sölemiyorum bile!
masters yapmamdaki amaci belki hala kimse anlayamadi!
ama s17 benim çocuğum gibiydi fakat hiç beklediğim gibi olmadi
nese inş kurarsiniz -/- olarak wowu

ben ufuk biliyorsun...

bizimle anlasaadın hesabını silip gittin...şerefinle...fakat wxwxw ve bozkurt aynı seyı yapmadı....bırakıp gidenlerden birisin bizim .diğerleri gibi hain degilsin...

ama biz seni hep onlara yakın gormustuk bu konuda hakkını helal et hakettıgın degeri sana vermedik...diğerleri her konuda hain...ve wow kursakda kurmasakta hainler baslıgı adı altında videomuzun basında yer alacaklar...sen ise anılanlar arasında şerefi ile oynuyanlar arasında yer alacaksın

tekrar tekrar hakkını helal et

sucukluyumurta
01-01-2010, 22:38
bu msjlarda kopukluk var bazı bölümler kesilmiş :D.

Mermi
01-01-2010, 22:43

:) öle gerekli sonuçta tarafsiz objektif bi şekilde oyun devam etmeli :))))

eagle87
01-01-2010, 23:34
gaddaroglu senın oyundakı ısım nedır dostum ? burdan sureklı stratejı verıyorsun orgutluyorsun ama senın ordunu merak ettım ?
gaddar01 olması lazım raporuda koydu 2-3 hafta önce sanırsam büyük bir asker kaybı vardı tahılsızlıktan ordan hatırlıyorum..

metın 32
02-01-2010, 00:33
sagol nıye sıldıgını soyledıgın ıcın ama master bırlıklerının bırlık sayfasındakı yazıyı cok cabuk unutmussunuz sız tek gngr nın baskanlık yaptıgı kaos bunların dısında kaldı ve verdıgı sozlerı tuttular ve alt bırlıgıne destek verdı onun dısında kalan grupların hepsınde aynı olaylar yasandı ınsanlar kandırılıdı karsı cıkanların koylerı yıkıldı ve bunların bır kısmı hesaplarını kapadı kapamıyan bır kısım oyuncularda bugunlerı bekledı bulundukları bırlıklerde bende ozamanlar korsan dıye bır bırlıkte ıdım ve albayrak s dıye bır bırlıkle savastık sızde destek olacagınızı soyleyıp desteklemedınız hatta bırakın destegı yakın arkadaslarınızın koylerının reıslenmesıne bıle ses cıkarmadınız ozamanları unuttunuz

delifako
02-01-2010, 01:47

Yüzde 95i koyulmuş fazla bi alıntı yok :)

sucukluyumurta
02-01-2010, 02:22
Yüzde 95i koyulmuş fazla bi alıntı yok :)
emre silmiş işini biliyor :D.merak eden varsa mermi yi bulsun :D.hayır öğrensinler sonra gelip bana kızıyorlar yazdıklarımdan dolayı.:D

Quarezma
02-01-2010, 08:07
ufuk ben o kadar iğrençlikleri kaldiramadiğim için sildim hesabimi sende biliyorsun yapılanları
bozkurt45 birlikten çikip bana saldirdiğinda tek def istemedim çünki bu bi saldiri değildi bu bir şerefsizlikti iğrenç bişeydi
arkasindan ben saldiriya çiktiğimda crouser bozkurt45 e destek diye kendini yirtti araya asker sokmaya çalişti buda ikinci şerefsizlikti benim için, ama ben saldiriyordum başarisiz oldu 46da kalmişti merkezi dua etsin pc servisteydi net cafelerden bişiler yapmaya çaliştim
he tatil dönüşümdeki birlikte yetki verilmemesi v.s gibi şeyleri sölemiyorum bile!
masters yapmamdaki amaci belki hala kimse anlayamadi!
ama s17 benim çocuğum gibiydi fakat hiç beklediğim gibi olmadi
nese inş kurarsiniz -/- olarak wowu

bozkurt45 in karaktersiz biri olduğunu düşünen kişinin yanlız ben olmadığıma sevindim :)

OKK
02-01-2010, 08:42

bizi yıkmayın dostum hatta tahıllarınızı beklıyoruz adres okk wow dur

OKK
02-01-2010, 08:56
Seni reislemişler anlaşilan dostum :)

Ama benim yönetimimde hiç kimse hiç bir alt birlikteki adami reisliyemez ilkesi vardi ve benim yönetimimde ilk 25teki birlikler alti gidicek gibi şeylerde olmadi!
Sen kariştiriyor olmayasin sakin Crouser yada OKK ile! ? !

Tarafsiz eşit ve tüm bölge tek bütündü benim politikam.

hoppp hoppp bizde alt birligimizin sıralaması ne olursa olsun oyle bir durum olmadı...yasayan arkadasların dedıgı gibi kaos işi o...bizde zaten cok fazla alt birlikte olmadı ...bulunduıgumuz bolgede birlik olsa alt birligimiz olacak ama yok...oyunnun basından beri aynı kişilerle devam ediyoruz yeni gelen 2-3 birligimiz var...onlarda cok yeni

PerfectTR
02-01-2010, 11:19
bizi yıkmayın dostum hatta tahıllarınızı beklıyoruz adres okk wow dur
selam
yaa bir şeyi çok merak ediyorum....
bu forum da okk tan başka wow köyü bakan yazmaz mı hiç?
saldırmayın diye ağlayan oo
tahıl diye dilenen ooo
bize saldırmayın şuna saldırın diye yönlendiren oo
rapor yayınlamayan ooo
ama raporları görelim diyen ooo
bizde büyük savunma var gelen çakılıyor diyen ooo
sonrada 150 saldırı var diyen ooo
bütün gelenleri kestik diyen ooo
YAAA OKK BU İŞİ ÇOK İYİ BİLİYOR
YADA BİR WOW KÖYÜ SAHİBİ OLARAK BİR AZ KONUŞTA AĞIRLIĞINI GÖRSÜN SERVER

egzantrik
02-01-2010, 11:26
bir yanlışınız var ben burada oynamıyorum:))))
burda oynamıyorsun ama herkesten çok şey biliyor herkese laf söylüyorsun kardeşim eğer burda oynamıyorsan burdakli birlikler yada insanlar hakkında yorumda yapamazsın ki bu s 17 de arkadaşın olsa dahi senin yaptığın AĞZI OLAN KONUŞUYOR MEVZUSUNA DÖNMÜŞ kimsenin ağzı torba değilki büzesin arkadaşım yaa bak sen kendi serverine

egzantrik
02-01-2010, 11:50
selam
tahıl diye dilenen ooo
rapor yayınlamayan ooo
vallaha ne diyeyim okk arkadaşımı destekliyorum ben çok iyi bir arkadaş çok delikanlı kişilikte diye düşünüyorum yalnız bu yazdıkların tamamen doğru yalnız son kısmına katılmıyorum ağırlık mevzusuna burdaki insaları küçümseyecek durumun yok arkadaşım wow köyüne bakıyor diye az konuşacak yada çok konuşacak diye bir sınırlama getirilemez BENCE
yalnız şunu söyliyeyim anladığım ve tahminlerime göre sucuklu umurta( kahinlik yapıyorum lütfen kahin olarak öv beni :) )
sucuklu ve hicret yolu ikisi çok iyi anlaşıyor büyük olasılıkla okk wow a girecekler ikisinden biri hani kendileri girmesede ufakta ordu atacaklar gibi duruyorlar ama yinede bu bir fikir
siz elinizde saklayın orduları çok beklersiniz daha sıranın size geleceğini

bonzi
02-01-2010, 12:02
Wholkom ve ekibi yani crouser e bağlı bir tim ile hem depolarımız hemde wow umuz büyük yara aldı Mermi Dostum. Raporları burada göremedim ama bende de kayıtlı yok olsa buraya koyup şu rapor kısırlığını bitirecektim kendimce ama bulamadım özür. Yani GNRLS den yedik darbeyi dostum bizim orada 2. tur için epey bi avantaj kaybımız oldu. Ama 1. turu hem defansta hemde ofansta en önde bitirdik. Ne isim takarsanız takın acemilik işbilmezlk stratejisizlik farketmez. Ama inan biz çok eğlendik umarım aynı eğlencleri diğer wow ekipleri de yaşarlar.

Birşey demiştim yıkmakta yıkılmakta eğlencelidir die. Yıkılmaktan korkmayın arkadaşlar yeterki sizi yıkan kişi size yakışan bir üslupla olayı tartışabilsin yorumlayabilsin. Sonuçta sizin de gidip onu yıkacak gücünüzün oduğunu biliyor ve buna hazırlıklı ve çift taraflı stratejisini yaparak geliyor. TABİ TUTTURABİLİRSE:)

Herkese başarılar biz ALBAYRAK WOW olarak hala buradayız ve yerimizi bulacağız.

sucukluyumurta
02-01-2010, 12:20
:D yok egzantirik esprisine söylüyorum ya lütfen kimse alınmasın herkes yazabilir tahmin olacak tabiik.bonzi dostum tüm raporlar elimde vardı her saldırıyı topluyordum arşiv niteliğinde kahretsin ki bi hatadan hepsi silindi :( yoksa paket halinde sunacaktım bende.estağrufullah perfect tr ne alakası var ordu var diye kasılmadık ki hani kahinlik kısmı o zaman giriyor işte bazılarına bende ona sinir oluyorum :D. bizde çok ordu vardır kesin gibi konuşmaları söylüyorum :D.

PerfectTR
02-01-2010, 12:20
vallaha ne diyeyim okk arkadaşımı destekliyorum ben çok iyi bir arkadaş çok delikanlı kişilikte diye düşünüyorum yalnız bu yazdıkların tamamen doğru yalnız son kısmına katılmıyorum ağırlık mevzusuna burdaki insaları küçümseyecek durumun yok arkadaşım wow köyüne bakıyor diye az konuşacak yada çok konuşacak diye bir sınırlama getirilemez BENCE
yalnız şunu söyliyeyim anladığım ve tahminlerime göre sucuklu umurta( kahinlik yapıyorum lütfen kahin olarak öv beni :) )
sucuklu ve hicret yolu ikisi çok iyi anlaşıyor büyük olasılıkla okk wow a girecekler ikisinden biri hani kendileri girmesede ufakta ordu atacaklar gibi duruyorlar ama yinede bu bir fikir
siz elinizde saklayın orduları çok beklersiniz daha sıranın size geleceğini
arkadaşım okk küçümsemek değildi ki amacım....sen anlayamamışsın...diğer wow köyüne bakanların burada tek satırını göremiyoruz....okk konuşsun ama hep boş konuşuyor...yapmış zamanında ittifakları.kimseden saldırı aldığı yok gek gekk oyunu bitiriyor...bu güne kadar ben burada okk wow na 3 saldırı raporu gördüm..seviye alan...2 kere avcı idi birde kaos tu sanırım..o da hayyam wow olması lazım...diğer kaos olamaz hicret ve sucuklu yumurta nın göbek bağı ile bağlı bir yerden..
heross un seviye aldığı ne görülmüş şey... nede duyulmuş....kaos her zamanki gibi kasıntı...sanıyolarki bir tek onlarda ordu var.(ellerinde patlıyacak)albyrk -avcı zaten bitmişşş...2 saldırıda gazları bitti.biz zaten saldırmıyoruz okk a ....ohhh ne rahat server...

x10
02-01-2010, 12:30

Saldıran xxx köyü xxx

içerdeki savnmayı gördünde ne oldu? tüm wowların savunmaları biliniyor istesrsen sana hepsinin son asker sayısına kadar vereyim. önemli olan içerdeki savunmayı bilmek değil iş bilen sadırı yapmak...

bonzi
02-01-2010, 12:33
:))

Bize bitti diyenlere sadece gülüyorum. Biz bittik demedikten sonra bitmeyiz. Ama inkar etmediğimiz şey büyük yara aldığımız. Ve hatta şu anda bile saldırı aldığımıza göre burada bi hedef saptırma yapılıyor sanırım ayrıca bitediğimizi ve bitmeyeceğimizi de herkes biliyor.

x10
02-01-2010, 12:41
selam
tahıl diye dilenen ooo
rapor yayınlamayan ooo

wow köyü sahipleri olarak ne yazmamızı istiyorsun arkadaş? biz tahılımızı saldırı organizasyonumuzu zaten birlikler içerisinde yapıyoruz.. herkesin yöneticilik tavrı ve işleyiişi farklıdır o nedenle kimseyi yargılayamazsın...

x10
02-01-2010, 12:42

Bize bitti diyenlere sadece gülüyorum. Biz bittik demedikten sonra bitmeyiz. Ama inkar etmediğimiz şey büyük yara aldığımız. Ve hatta şu anda bile saldırı aldığımıza göre burada bi hedef saptırma yapılıyor sanırım ayrıca bitediğimizi ve bitmeyeceğimizi de herkes biliyor.

Bonzi nekadar ilginç aynı şeyi ısrarla bizde söylüyoruz HEROES olarak bakalım ne olacak

PerfectTR
02-01-2010, 13:21
wow köyü sahipleri olarak ne yazmamızı istiyorsun arkadaş? biz tahılımızı saldırı organizasyonumuzu zaten birlikler içerisinde yapıyoruz.. herkesin yöneticilik tavrı ve işleyiişi farklıdır o nedenle kimseyi yargılayamazsın...
arkadaşım ben kimseyi yargılamıyorumm.neden anlamıyosunuz...sadece merakkımdan soruyorum dedim yazdığım satırın başında..sormak fiili...yargılamak değil...heross wow na bakan burada mı?.tr nin ki?albyk?avcı?kaos? diğer kaos? anti?.
sadece okk...bütün gün forumda her mesaj a cevap veriyor..ve yönlendiriyor..bende idyorum ki diğer wow köyü sahipleri .sizde girin ve yazın....haa 9 wow sahibi girmiyor birtek okk giriyosa...nerede acaba yanlışlık

Surkan
02-01-2010, 13:21
gaddar01 olması lazım raporuda koydu 2-3 hafta önce sanırsam büyük bir asker kaybı vardı tahılsızlıktan ordan hatırlıyorum..

bende cıdden bu kadar stratejı verıyor saglam oyuncu sandım bı an

Surkan
02-01-2010, 13:26
selam
tahıl diye dilenen ooo
rapor yayınlamayan ooo

:)))) valla anlamadım herkez okk den bır acık beklıyor bu aynı gazetıcılerın konusuna dondu unlulerın agzına bakıp su kelımlerı kessekde bır anlam cıkartabılırmıyız gıbı :) adam selam arkadaslar dese.. bıze arkadas dedı kesın yardım ıstıcek dıcekkler ya :D

sucukluyumurta
02-01-2010, 13:31
niye gaddar01 gayet iyi oyuncudur server başından beri takip ettiğim kadarıyla neden öyle bişy dedin pek anlamadım

Surkan
02-01-2010, 13:43
niye gaddar01 gayet iyi oyuncudur server başından beri takip ettiğim kadarıyla neden öyle bişy dedin pek anlamadım

full stratejı verıyor fıkırler verıyor... hanı derler ya oturdugun yerden asker yonetmesı kolaydır dıye.. bırde kendısı yontsın su orduyuda cok ıstedıgı raporlardan kendısıde bıraz ornek sunsun... askerlerıne guvenemıyrsa lafım yok sozum gerı... yok bu kadar stratejı verdıgıne gore ıyı ordusu vardır dıye dusundumde ondna ole deıdm.. :)

sucukluyumurta
02-01-2010, 14:01
full stratejı verıyor fıkırler verıyor... hanı derler ya oturdugun yerden asker yonetmesı kolaydır dıye.. bırde kendısı yontsın su orduyuda cok ıstedıgı raporlardan kendısıde bıraz ornek sunsun... askerlerıne guvenemıyrsa lafım yok sozum gerı... yok bu kadar stratejı verdıgıne gore ıyı ordusu vardır dıye dusundumde ondna ole deıdm.. :)

hea bak doğru organize konusunda doğru söylüyorsun biz bişyler yapmaya çalışıyoruz onda da hep bi terslikler oluyor :D.

the best
02-01-2010, 14:16
heross wow na bakan burada mı?.tr nin ki?albyk?avcı?kaos? diğer kaos? anti?.
sadece okk...bütün gün forumda her mesaj a cevap veriyor..ve yönlendiriyor..bende idyorum ki diğer wow köyü sahipleri .sizde girin ve yazın....haa 9 wow sahibi girmiyor birtek okk giriyosa...nerede acaba yanlışlık[/QUOTE]

fatih ben diyorum ki okk arkadaşı da alalım bütün wow sahiplerini de bi msn gurup açalım orduları birlikte yönlendirelim travian tarihinde bir ilk olsun :) böylece kahinlik işleri de biter :)
baktık ki srv çok uzuyor beraberce bırakırız oyunu travian yönetiminin de içine oturur haha

miko
02-01-2010, 14:31

strateji fikrini tartışsak daha yararlı olur sanki, stratejiyi sunan kişiyi tartışırsak yanılabiliriz,,

bende ufuk a katılıyorum, gaddar01 gayet iyi bir oyuncudur ve burda bize bir şekilde stratejiler sunuyor,, o stratejileri tartışırsak belki bizi daha iyi bir yere götürür,, ama strateji sundu diye onu tartışmaya kalkarsak yanılırız. belkide başka ordusu vardır yada birliğinin ordularını yönetiyordur onuda bilemeyiz.

Mermi
02-01-2010, 14:33
Wholkom ve ekibi yani crouser e bağlı bir tim ile hem depolarımız hemde wow umuz büyük yara aldı Mermi Dostum. Raporları burada göremedim ama bende de kayıtlı yok olsa buraya koyup şu rapor kısırlığını bitirecektim kendimce ama bulamadım özür. Yani GNRLS den yedik darbeyi dostum bizim orada 2. tur için epey bi avantaj kaybımız oldu. Ama 1. turu hem defansta hemde ofansta en önde bitirdik. Ne isim takarsanız takın acemilik işbilmezlk stratejisizlik farketmez. Ama inan biz çok eğlendik umarım aynı eğlencleri diğer wow ekipleri de yaşarlar.

Birşey demiştim yıkmakta yıkılmakta eğlencelidir die. Yıkılmaktan korkmayın arkadaşlar yeterki sizi yıkan kişi size yakışan bir üslupla olayı tartışabilsin yorumlayabilsin. Sonuçta sizin de gidip onu yıkacak gücünüzün oduğunu biliyor ve buna hazırlıklı ve çift taraflı stratejisini yaparak geliyor. TABİ TUTTURABİLİRSE:)

Herkese başarılar biz ALBAYRAK WOW olarak hala buradayız ve yerimizi bulacağız.

crouser furkan500 ve yakuza42 hesaplari neden kapandi acep onuda merak ediom aslinda :)

Bu arada ilk yikilan wow eğerki stratejisini iyi ayarlarsa emin olun dier hepsinden çok çok daha fazla şanslidir

Mermi
02-01-2010, 14:36
sagol nıye sıldıgını soyledıgın ıcın ama master bırlıklerının bırlık sayfasındakı yazıyı cok cabuk unutmussunuz sız tek gngr nın baskanlık yaptıgı kaos bunların dısında kaldı ve verdıgı sozlerı tuttular ve alt bırlıgıne destek verdı onun dısında kalan grupların hepsınde aynı olaylar yasandı ınsanlar kandırılıdı karsı cıkanların koylerı yıkıldı ve bunların bır kısmı hesaplarını kapadı kapamıyan bır kısım oyuncularda bugunlerı bekledı bulundukları bırlıklerde bende ozamanlar korsan dıye bır bırlıkte ıdım ve albayrak s dıye bır bırlıkle savastık sızde destek olacagınızı soyleyıp desteklemedınız hatta bırakın destegı yakın arkadaslarınızın koylerının reıslenmesıne bıle ses cıkarmadınız ozamanları unuttunuz

Benim yönetimimdeki tüm çikan savaşlar alt birliklere yapilan saldirilar yüzünden çikmiştir.
Bunuda araştirarak sorarak öğrenebilirsiniz.
Albayrak savaşida dahil olmak üzre ana birliğimizden iki kişiye saldirmalari ve crouser arkadaşimizin birliğinden yakuza v.s gibi oyunculara saldirmalarindan dolayi çikmiştir.

Mermi
02-01-2010, 14:40
bende cıdden bu kadar stratejı verıyor saglam oyuncu sandım bı an

:))) Gaddar01 sağlam bi oyuncudur bence surkan hakkini yememelisin belki sen bilmiyor olabilirsin ama :)

bonzi
02-01-2010, 14:41
crouser furkan500 ve yakuza42 hesaplari neden kapandi acep onuda merak ediom aslinda :)

Bu arada ilk yikilan wow eğerki stratejisini iyi ayarlarsa emin olun dier hepsinden çok çok daha fazla şanslidir

Ben sanırım biliyorum o arkadaşların hesaplarının kapanmasını ama onlara haksızlık yapılmış kanaatim. Bakın hesap kapanması konusunda diyorum yani yönetici konuları bunlar yoksa burada onlarla savaş yapan kimselere veya rakiplerine deil. Tamamen garip bir olay ben şahsen üzüldüm her ne kadar rakip bile olsak.

Mermi
02-01-2010, 14:42

:)))) çöok ilginçsin surkan hakkatten durduk yere wowa seviye düşürttürüyorsun sözlerinle
Bence burda sen konuşma hatali konuşarak tepki ve kin alicaksin üzerine ve senin yüzünden kaybolucak bazi şeyler
Biraz ağir gibi gelebilir yazdiklarim ama bi dost tavsiyesidir.

Mermi
02-01-2010, 14:45
Ben sanırım biliyorum o arkadaşların hesaplarının kapanmasını ama onlara haksızlık yapılmış kanaatim. Bakın hesap kapanması konusunda diyorum yani yönetici konuları bunlar yoksa burada onlarla savaş yapan kimselere veya rakiplerine deil. Tamamen garip bir olay ben şahsen üzüldüm her ne kadar rakip bile olsak.

Ya şuana kadar bildiklerinin hepsi bir hayal ürünüyse !

bonzi
02-01-2010, 14:47
Ya şuana kadar bildiklerinin hepsi bir hayal ürünüyse !

Sanmam ama sen sanrım daha fazlasını biliyosun. Dediğim gibi sadece yönetim konuları ile ilgili olanlarından bahsediyorum bildiğim. Onlar da hayal ürünüyse arkadaşların hayaleri baya güçlüymüş demekki:)

x10
02-01-2010, 14:50
arkadaşım ben kimseyi yargılamıyorumm.neden anlamıyosunuz...sadece merakkımdan soruyorum dedim yazdığım satırın başında..sormak fiili...yargılamak değil...heross wow na bakan burada mı?.tr nin ki?albyk?avcı?kaos? diğer kaos? anti?.
sadece okk...bütün gün forumda her mesaj a cevap veriyor..ve yönlendiriyor..bende idyorum ki diğer wow köyü sahipleri .sizde girin ve yazın....haa 9 wow sahibi girmiyor birtek okk giriyosa...nerede acaba yanlışlık

HEROES olarak buradayız her yazılana cevap vermemiz de gerekmiyor. Gördüpüm kadarıyla wow sahipleri olmasada onlara çok yakın kişiler bire bir yazıyor buda yeterlidir.

Mermi
02-01-2010, 14:51
Sanmam ama sen sanrım daha fazlasını biliyosun. Dediğim gibi sadece yönetim konuları ile ilgili olanlarından bahsediyorum bildiğim. Onlar da hayal ürünüyse arkadaşların hayaleri baya güçlüymüş demekki:)

Bu serverde hayal dünyasi çok geniş ve kendi hayallerine dahi olmuş gibi inanan o kadar çok insan varki :)

bakalim ne olucak çok merak ediom kim alicak wowu

bonzi
02-01-2010, 14:55
Bu serverde hayal dünyasi çok geniş ve kendi hayallerine dahi olmuş gibi inanan o kadar çok insan varki :)

Ben herşeye rağmen OKK ya şans tanımıyorum. Ama bi oldu bittiye de gelebilir duruma bakılırsa wow seviyesi şuan için 87-88 ler normal görünüyor. Ama saldırıların azlığı da baya ilginç dorusu:) İlla 95 mi bekleniyor anlayamadım:S OKK ya 3 saldırı oldu bunların 2 si AVCI lar bir diğer KAOS birliğinden. Başka seviye düşürücü bir ordu ya da seviye düşürebilecek bi ordu girmedi. Ayrıca en büyük orduyu ağarlayan ise hököstönün saldırısında AVCI lardı ve 10 seviye kaybettiler. İlginç bakalım bekleyip göreceğiz.

bonzi
02-01-2010, 14:59

ALBAYRAK olarak bizde buradayız. Her zaman fikirleriizi yazıyoruz. Arkadaşımın dediği gibi illa wow kurucularıın bizzat bulunmasına gerek yokki:) İsteyen gelir yazar burası server forumu.

sucukluyumurta
02-01-2010, 15:03
aynen wow bakıcıları burayla ilgileneceğine wowla ilgilensin :D.yanlız bizim wowu bana kitlediler:D.

bonzi
02-01-2010, 15:10
aynen wow bakıcıları burayla ilgileneceğine wowla ilgilensin :D.yanlız bizim wowu bana kitlediler:D.

:) O zaman sende aytıl wow la ilgilen Dostum burada vakit harcama:)))

sucukluyumurta
02-01-2010, 15:12
haha:))bende başkasına kitledim hahah :D.

Mermi
02-01-2010, 15:32
Ben herşeye rağmen OKK ya şans tanımıyorum. Ama bi oldu bittiye de gelebilir duruma bakılırsa wow seviyesi şuan için 87-88 ler normal görünüyor. Ama saldırıların azlığı da baya ilginç dorusu:) İlla 95 mi bekleniyor anlayamadım:S OKK ya 3 saldırı oldu bunların 2 si AVCI lar bir diğer KAOS birliğinden. Başka seviye düşürücü bir ordu ya da seviye düşürebilecek bi ordu girmedi. Ayrıca en büyük orduyu ağarlayan ise hököstönün saldırısında AVCI lardı ve 10 seviye kaybettiler. İlginç bakalım bekleyip göreceğiz.

Hököstönün saldirisini gördüm
Bu arada xwxwxw hesap sildiğinde okk a dalmişti merkezine sanirim o anda kaç askerle girmişti OKK bi yazsana

Mermi
02-01-2010, 15:33
:) kitleyen kitleyene
Oyun başlarinda olmuyomuydu o yaw :P

bonzi
02-01-2010, 15:36
Bu arada xwxwxw hesap sildiğinde okk a dalmişti merkezine sanirim o anda kaç askerle girmişti OKK bi yazsana

Yalan söylemiyim bilmiyorum eğer bana soruyosan tabi.

çankaya43
02-01-2010, 15:39

Hakeden kazansız diyoruz

sucukluyumurta
02-01-2010, 15:41
77k balta 28k toyton la girdi die biliyorum xwxwxw fazlası vardır eksiği yoktur.

Mermi
02-01-2010, 16:19
Yalan söylemiyim bilmiyorum eğer bana soruyosan tabi.

OKK a sordum :)

Mermi
02-01-2010, 16:20
77k balta 28k toyton la girdi die biliyorum xwxwxw fazlası vardır eksiği yoktur.

90küsürdü baltasi 35 felanda toto vardi sanirim o sirada hesabinda
şuanda bu server için rekor kirabilirdi sanirim ama :))) -/- kendini kesmese çok ses gelicekti bu bölgeden çoooook nese sağlik olsun :)

Mermi
02-01-2010, 18:14
Aktüel üretim: saatte 7350
Üretim seviye 21: saatte 9150
Geliştirme masrafları, seviye 21:
1992635 | 2561960 | 1992635 | 569325 | 2 | 808:41:30 |

20 Basmayin :) 21 hiç basmain :)
18den 19a 150lik vahada 1500 arttiriyor
19dan 20 ye 150lik vahada 1688 arttiriyor ve dünya madde gidiyor :) bence hiç mantikli değil :)

Mr.No
02-01-2010, 18:49
selam
tahıl diye dilenen ooo
rapor yayınlamayan ooo

WOW kurmak biraz strateji biraz siyaset değil mi.. OKK yı desteklediğimden değil ama tavrını seviyorum. Ama öyle ama böyle wowu için çaba gösteriyor..

Surkan
02-01-2010, 18:53

sende yokmu emre o rapor veya bılgın yokmu ? mehmet s9 un ılk haftasında telefonla benımle konustu onunlada oncesınde s9 dakı mermı hesabı ıle mesajlastıktan sonra oldu bu telefon gorusmesı herseyı en ınce ayrıntısına kadar anlatmsıtı 1 saatı asan bır gorusmeydı senınle beraber koy ebaktıgını soylemıstı ben sen bılıyorsundr dedım ama yanılıyorum glb ?

Surkan
02-01-2010, 18:58
:))) Gaddar01 sağlam bi oyuncudur bence surkan hakkini yememelisin belki sen bilmiyor olabilirsin ama :)

gaddar arkadsıma kesınlıkle sozum yok cunku kendısnı tanımıyorumda.. bırsey soylersem hata etmıs olurum farkındayım.. oyunculuguna gelınce de karsı karsıyada gelmedık onun ıcın verdıgı stratejılerı orneklemesnı beklıyorum sadece saldrııdna arkadsalara ogutler verıyor kendı ordusu oldugunuda bılıyorum hedefının okk wow oldugunuda.. herkeze akıl verecegıne once bı kendısı denesın bakalım...

Mermi
02-01-2010, 19:07
sende yokmu emre o rapor veya bılgın yokmu ? mehmet s9 un ılk haftasında telefonla benımle konustu onunlada oncesınde s9 dakı mermı hesabı ıle mesajlastıktan sonra oldu bu telefon gorusmesı herseyı en ınce ayrıntısına kadar anlatmsıtı 1 saatı asan bır gorusmeydı senınle beraber koy ebaktıgını soylemıstı ben sen bılıyorsundr dedım ama yanılıyorum glb ?

ı ı yok s9daysan memetten öğren o zaman :)

jarjar
02-01-2010, 20:43
hayal mayal hicretyoluda bana dediki sizin o küçük köymü gelip wow u yıkacak rasel 8 indirdi ışığı ne yapalım ufak köyle bu kadar oluyor hıı birdaha geliyoruz son 20 saat destek yığın bence:))

jarjar
02-01-2010, 20:43
hayal mayal hicretyoluda bana dediki sizin o küçük köymü gelip wow u yıkacak rasel 8 indirdi ışığı ne yapalım ufak köyle bu kadar oluyor hıı birdaha geliyoruz son 20 saat destek yığın bence:))

bu arada s17 gngr:))

musti05
02-01-2010, 22:42
en fazla kim uykusuzkalırsa zaferi kazanır:D

Mermi
02-01-2010, 23:00
Yaw bu kadar sıkıcımı oldu s17 !!!!!!!
hani ihanetler savaşlar savunmalar aşklar entrikalar
NERDE RAPORLAAAAAAAAAARRRRRRRRRR ? ? ? ?

Kimse saldiri almiyormu allah aşkina ?
Biraz rapor koyun şurayada gözümüz gönlümüz şenlensin :)

xeki
02-01-2010, 23:11
Yaw bu kadar sıkıcımı oldu s17 !!!!!!!
hani ihanetler savaşlar savunmalar aşklar entrikalar
NERDE RAPORLAAAAAAAAAARRRRRRRRRR ? ? ? ?

Kimse saldiri almiyormu allah aşkina ?
Biraz rapor koyun şurayada gözümüz gönlümüz şenlensin :)
valla haklısın kardeşim söyle bi bakayım dedim normalde s17 de yokum geriye dogru 15 sayfa gittimama ne son durumdan bi haber var nede rapordan:((

Hangyaku
02-01-2010, 23:26
Burdaki savaş raporları, üyeler arasındaki diyaloglar :)

KapCOM
02-01-2010, 23:48
valla haklısın kardeşim söyle bi bakayım dedim normalde s17 de yokum geriye dogru 15 sayfa gittimama ne son durumdan bi haber var nede rapordan:((

hangı serverda gorulmus onde giden wow grubundan saldırı cıktıgı. onun ıcın bu mesajı generals bırlıklerının ustune alınmasına gerek yok.

ayrıca mermi konusuna değinmek ıstedım. serverdan hesap sıldın. daha ne yapmaya takılıyorsun. madem takılacaktın neden hesap sıldın.

Mermi
03-01-2010, 00:03
hangı serverda gorulmus onde giden wow grubundan saldırı cıktıgı. onun ıcın bu mesajı generals bırlıklerının ustune alınmasına gerek yok.

ayrıca mermi konusuna değinmek ıstedım. serverdan hesap sıldın. daha ne yapmaya takılıyorsun. madem takılacaktın neden hesap sıldın.

Sana bişi attiğimi zannetmiyorum ama :rolleyes:

Neyin ne olduğunun açiklamasini yapmiştim biraz geri sayfalarda dolan sen bakim.

metın 32
03-01-2010, 00:14
rapor yarın oglen gelecek ancak bakalım kımı dusurmusuz asagıya

xeki
03-01-2010, 00:24

valla kim üzerine alınırsa alınsın hatta mümkünse birileri üzerine alınsında biraz rapor görelim:)

M_şahin
03-01-2010, 01:36
burda oynamıyorsun ama herkesten çok şey biliyor herkese laf söylüyorsun kardeşim eğer burda oynamıyorsan burdakli birlikler yada insanlar hakkında yorumda yapamazsın ki bu s 17 de arkadaşın olsa dahi senin yaptığın AĞZI OLAN KONUŞUYOR MEVZUSUNA DÖNMÜŞ kimsenin ağzı torba değilki büzesin arkadaşım yaa bak sen kendi serverine
sen bu serverin bekçisimisin de karışıyorsun yazarım yazmam.ayrıca başka servelerdekiler yazı yazamaz diye bir kural mı koydun..yoksa sen travianın gizli sahibisin de bizim mi haberimiz yok...

OKK
03-01-2010, 02:44
selam
tahıl diye dilenen ooo
rapor yayınlamayan ooo

aglayan felan demeye hakkın yok kardesim...herkes işine bakıyor sen de işine bak...benim işim spekulasyon yapıp saldırları okk wow a cekip ışık wow un kazanmasını saglamak...raporun varsa koy derdın varsa anlat...askerın varsa saldır...kısacası icraat yap...işi sen bil sen yap ...ben icraat yapıyorum ...hadi sende yapta gorelim...

sıra Oyuncular Puan 1. OKK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=59491) 1782078

OKK
03-01-2010, 02:56

hiç bir sey yok...olay sadece aynı krredikartından 5 hesaba altın alınması...ve bunlardan bırını banka sorguluyor gerı cekıp travian sirketine donus yapıyoır...işte o geri cekme yuzunden tum hesaplar kitleniyor...kapanalı 1 aydan fazla olmasına ragmen egerki server 3 ay daha devam ederse crouser ın hesaptakı kadar bır ordu belkı olabilir...halen serverın en iyi ordusu o hesapta belki acılır dıyede ugrasılıyor....
bu bizim sanssızlıgımız rakiplerin sansı...banka hatası resmen buyuk bır heyecanı engeelmiş bulunuyor...

kAyAlIoĞlU
03-01-2010, 03:02
en iyi savunma aynı anda girecek 30k mancınığı savunamaz.
Daha gerçek saldırılar gelmeden konuşmayalım bi bakarız hiç olmuşuz.
sonuç 100 ü bulabilmek ise 99'un bitmesine 10 saniye kalmadan bile iddalı konuşmayalım.

OKK
03-01-2010, 03:11
en iyi savunma aynı anda girecek 30k mancınığı savunamaz.
Daha gerçek saldırılar gelmeden konuşmayalım bi bakarız hiç olmuşuz.
sonuç 100 ü bulabilmek ise 99'un bitmesine 10 saniye kalmadan bile iddalı konuşmayalım.

mantıklı olan sey beklemek bizde onu yapıyoruz...ben halen en sanslı IŞIK VE HEROES wow u goruyorum...hiçbir mesajımda biz kazanacaz demedim.max dedigim insallah kazanan biz oluruz...dikkati ustumuze cekiyoruz cunku forumda su raporsuz gunlerde 67 tane rapor sunabılırim.raporlar biriktiriyorum...server bittiginde kazansakta kaybetsekte bu raporları yayınlıyacagım...benim anlamadıgım saldıran kişiler neden rapor koymaz...ve saldıran lişilerden sadece 6 tanesi hesabını kapatmiş durumda..diğer oyuncular serverda neden onlar rapor koymuyor.

gunde bir defa foruma giriyor ve kaldıgım yerden okuyorum cevap yazılacaklara yazıyorum.farkettiysenız tum mesajlarım ardı ardına nedeni belli bir saatte girip cevap yazmam..neden cok yazdıgımı soruyor bazı arkadaslar ...rapor koyan yok barı yazan olsun :)

egzantrik
03-01-2010, 09:28
sen bu serverin bekçisimisin de karışıyorsun yazarım yazmam.ayrıca başka servelerdekiler yazı yazamaz diye bir kural mı koydun..yoksa sen travianın gizli sahibisin de bizim mi haberimiz yok...
yok ben anladım sende özür var senin algılama gücün çalışmıyor senin sadece cevap verme özelliğin var programlı özürlü sana benden cevap yok hiç boşuna yorma kendini
bulunmadığın serverden neden bukadar haberdar oluyorsun diye yalanını açığa çıkarmaya çalışıyoruz yazdığın şeye bak denge oranı düşük insan bak işine sen benim muhattabım değilsin

PerfectTR
03-01-2010, 10:20
mantıklı olan sey beklemek bizde onu yapıyoruz...ben halen en sanslı IŞIK VE HEROES wow u goruyorum...hiçbir mesajımda biz kazanacaz demedim.max dedigim insallah kazanan biz oluruz...dikkati ustumuze cekiyoruz cunku forumda su raporsuz gunlerde 67 tane rapor sunabılırim.raporlar biriktiriyorum...server bittiginde kazansakta kaybetsekte bu raporları yayınlıyacagım...benim anlamadıgım saldıran kişiler neden rapor koymaz...ve saldıran lişilerden sadece 6 tanesi hesabını kapatmiş durumda..diğer oyuncular serverda neden onlar rapor koymuyor.

gunde bir defa foruma giriyor ve kaldıgım yerden okuyorum cevap yazılacaklara yazıyorum.farkettiysenız tum mesajlarım ardı ardına nedeni belli bir saatte girip cevap yazmam..neden cok yazdıgımı soruyor bazı arkadaslar ...rapor koyan yok barı yazan olsun :)
okk pardon ama şaka gibi sinn inanamıyorum...server 1 si sensin bütün saldırılar sende halaaa diyosun ki rapor koymuyolar.bir tane kendin koyduğun raporu copy lesene buraya...ben birlik adına raporları topluyorum...şimdiye kadar 4 rapor alabildim forumdan ...hiçbiride senden değil...:confused:

serginho
03-01-2010, 12:33
http://img5.imageshack.us/img5/4940/stse.png

OKK
03-01-2010, 14:07
okk pardon ama şaka gibi sinn inanamıyorum...server 1 si sensin bütün saldırılar sende halaaa diyosun ki rapor koymuyolar.bir tane kendin koyduğun raporu copy lesene buraya...ben birlik adına raporları topluyorum...şimdiye kadar 4 rapor alabildim forumdan ...hiçbiride senden değil...:confused:
kardesim bana gelen saldırıyı neden ben koyayımkı...kestigim asker sayısı bu işin ispatı hadi işine sen işine

misafir
03-01-2010, 15:10
aglayan felan demeye hakkın yok kardesim...herkes işine bakıyor sen de işine bak...benim işim spekulasyon yapıp saldırları okk wow a cekip ışık wow un kazanmasını saglamak...raporun varsa koy derdın varsa anlat...askerın varsa saldır...kısacası icraat yap...işi sen bil sen yap ...ben icraat yapıyorum ...hadi sende yapta gorelim...

sıra Oyuncular Puan 1. OKK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=59491) 1782078

okk bir isiga saldirin serverde kendime rakip gördügüm tek wow o demedigin kaldi
ya seni cok sinirlendirmisler sacmaliyosun yada caresizlikten korkudan cirpiniyosun

misafir
03-01-2010, 16:20
rapor yarın oglen gelecek ancak bakalım kımı dusurmusuz asagıya

ögle oldu gelmedi rapor hala gardas o ordudami is görmedi senin ordunmuydu yoksa :eek:

metın 32
03-01-2010, 18:09
ısıgın wow a bak anlarsın saldırıyı zaten kaos bır kaosu daha aşağıya aldı

x10
03-01-2010, 18:45

Arkadaşım düşen hiçbir wow seviyesi yok gereksiz polemikler yaratmayın...

bonzi
03-01-2010, 18:59
hiç bir sey yok...olay sadece aynı krredikartından 5 hesaba altın alınması...ve bunlardan bırını banka sorguluyor gerı cekıp travian sirketine donus yapıyoır...işte o geri cekme yuzunden tum hesaplar kitleniyor...kapanalı 1 aydan fazla olmasına ragmen egerki server 3 ay daha devam ederse crouser ın hesaptakı kadar bır ordu belkı olabilir...halen serverın en iyi ordusu o hesapta belki acılır dıyede ugrasılıyor....
bu bizim sanssızlıgımız rakiplerin sansı...banka hatası resmen buyuk bır heyecanı engeelmiş bulunuyor...

Şanssızlık ya da bilgisizlik dielim. Başa gelmeden bilmek pek mümkün deil. Adamların niyeti açık. Para harcayıp oyun oynamak. Nerden bilecekler yasak:( Valla ben crouser deki orduyu az çok tahmin edebiliyorum kendisi fena tokmakçıdır :) Artık kime sallayacaktı da mahrum kaldı o da kendi sıkıntısı. En azından bgize sallayamayacak:) Yine de bi renk getirecei kesindi. Bu server bi garip bişey oldu neyse anlayan anladı ve oynadı. Artık bitiriyoruz sanırım.

misafir
03-01-2010, 19:26
haaa pardon sur biraz catlamis özür dilerim simdi gördüm :D:p

Kobra
03-01-2010, 19:30
Evet arkadaşlar hepinize sevgi ve saygılar.
Adım Burak , Yaş 33 , Kick box hocalığı yapıyorum yeni meslek kırtasiyecilik olacak.
2 haftadan beri oyundayım.

Oyuncu isimim s17 de SüprizFight
Bir oyun için kendimizi saklıcak halimiz yok.

Şimdi server hali ile 4 kutuplu ve doğal olarak herkes kendi tanıdığının Dh ( Dünya harikası ) ( Wow )
kurmasını ister.

Gördüğümüz kadarı ile serverin Dh seviyesi yükseklere çıkmış pota.

Hatta her bölge kendi arasında desteklediği Dh sının kurmasını ister , kendi bölgesinde bile diğeri aşağı düşerse kendi bölgesindeki diğerini tahıl - savunma - kahraman ve rakip dh lara karşı saldırı konusunda biraz isteksiz davranabilir. Bunlar bu oyunda doğaldır.Bu olaylar aralarında ne kadar iletişim kurduklarına ve iyi niyetlerine bağlıdır.

Şimdi gördüğümüz kadarı ile okk arkadaşımız üç kere yukarı çıktı , üç kere aşağı indi. İndirenlerde avcı birlikleri ve - - den bazı arkadaşlar.

Sanırım diğer bölgelerde her bölge kendisi saldırsın diye bekliyor.

Biz alacağımız saldırıları üstümüze alırız kimseden korkumuz yok.

OKK arkadaşa Saldırı çıkaranlara 26-27 kişi saldırıyorlar. Saldırsınlar hiç önemli değil.

Okk arkadaşa 3 gün 7 saat içinde bölgelerden sağlam saldırı çıkmaz ise Dh ( Dünya harikasını kurar )
bizede hayırlısı olsun demek düşer.

Oyunun etik kuralı icabı bizlerde üstümüze düşeni yapıyoruz. 2-3 ordu da biz çıkarıyoruz.

Bizim ordular gereken hasarı vermezse Diğer bölgeler uslu uslu otururlarsa Okk arkadaşa wowu kurar bizde hayırlısı olsun deriz.

Sonra hiç kimse şu bölge saldırmadı bu bölge saldırmadı demesin. Oyunun etik ahlakı çerçevesinde bizde üstümüze düşeni yapıyoruz. Diğer 90 nın üstüne çıkanlar olursa onlarada 3-4 ordu çıkarıcaz. S17 nin bilgisine sunulur. Biz çıkarsak bizede saldırın kimseden çekincemiz yok. Oyundur bu normaldir.

Herkese saygı ve sevgiler.

Surkan
03-01-2010, 19:54
Adım Burak , Yaş 33 , Kick box hocalığı yapıyorum yeni meslek kırtasiyecilik olacak.

Şimdi server hali ile 4 kutuplu ve doğal olarak herkes kendi tanıdığının Dh ( Dünya harikası ) ( Wow )
kurmasını ister.

Hatta her bölge kendi arasında desteklediği Dh sının kurmasını ister , kendi bölgesinde bile diğeri aşağı düşerse kendi bölgesindeki diğerini tahıl - savunma - kahraman ve rakip dh lara karşı saldırı konusunda biraz isteksiz davranabilir. Bunlar bu oyunda doğaldır.Bu olaylar aralarında ne kadar iletişim kurduklarına ve iyi niyetlerine bağlıdır.

Şimdi gördüğümüz kadarı ile okk arkadaşımız üç kere yukarı çıktı , üç kere aşağı indi. İndirenlerde avcı birlikleri ve - - den bazı arkadaşlar.

OKK arkadaşa Saldırı çıkaranlara 26-27 kişi saldırıyorlar. Saldırsınlar hiç önemli değil.

Okk arkadaşa 3 gün 7 saat içinde bölgelerden sağlam saldırı çıkmaz ise Dh ( Dünya harikasını kurar )

Oyunun etik kuralı icabı bizlerde üstümüze düşeni yapıyoruz. 2-3 ordu da biz çıkarıyoruz.

Bizim ordular gereken hasarı vermezse Diğer bölgeler uslu uslu otururlarsa Okk arkadaşa wowu kurar bizde hayırlısı olsun deriz.

Sonra hiç kimse şu bölge saldırmadı bu bölge saldırmadı demesin. Oyunun etik ahlakı çerçevesinde bizde üstümüze düşeni yapıyoruz. Diğer 90 nın üstüne çıkanlar olursa onlarada 3-4 ordu çıkarıcaz. S17 nin bilgisine sunulur. Biz çıkarsak bizede saldırın kimseden çekincemiz yok. Oyundur bu normaldir.

okk nın mesajlarına korkuyor baskalarına saldırın dıye yorumlayan arkadaslar,, bu mesajı da yorumlamanızı beklıyorum... bakalım herkeze okk ye saldırın bızım gucumuzle olabılecek sey degıl adam wow u kuruo herkes yardımcı olsun .... dıye yorumlayacakmısınız ? :)

bonzi
03-01-2010, 19:57

kurmasını ister.

Mesaj gayet açık. Analiz için teşekkür ve tebrik. Biçok şeyin daha net anlaşılması için iyi bir yorum olmuş. Bu zamana kadar ALBAYRAK birlikleri olarak vurmadığımız wow kalmadı herkes biliyor. Ayrıca ağarlamadığımız birlik te kalmadı. Arkadaşımın kararını oldukça yerinde ve zamanlamasını da iyi ayarlanmış buluyorum. Umarım diğer birlik saldırıları ile çakışmaz ve server orduları bir wow da çakışmaz.

Wow mücadelesinin daha uzun ve forumda daha katılımlı geçmesi temennisiyle herkese başarılar dilerim.

bonzi
03-01-2010, 20:04
okk nın mesajlarına korkuyor baskalarına saldırın dıye yorumlayan arkadaslar,, bu mesajı da yorumlamanızı beklıyorum... bakalım herkeze okk ye saldırın bızım gucumuzle olabılecek sey degıl adam wow u kuruo herkes yardımcı olsun .... dıye yorumlayacakmısınız ? :)

:) Ya arkadaşım adam diyorki işte bize de burada ihtiyaç var ve taşın altına elimizi koyuyoruz. Ne ilgisi var :) İlla herkes bi yerlere saldıracak en uygun koordinatta şimdilik OKK. Adam başka bişi demiyorki dostum:) Hayretsin ya...

KapCOM
03-01-2010, 20:35
:) Ya arkadaşım adam diyorki işte bize de burada ihtiyaç var ve taşın altına elimizi koyuyoruz. Ne ilgisi var :) İlla herkes bi yerlere saldıracak en uygun koordinatta şimdilik OKK. Adam başka bişi demiyorki dostum:) Hayretsin ya...

yoruma acık bır mesaj bence.

bıze dusen gorevı yerıne getırmek ıcın saldıryoruzda denebılır.

bız gıdıyoruz arkamızdan gelin de denebılır. ( bence bu secenek daha mantıklı).

sanırım sonunda bekledınız raporlar gelecek yakında.. :D:D:D

KapCOM
03-01-2010, 20:39

kurmasını ister.

ama hakkınıda yememek gerek. yonetım olarak benım okudugum mesajlar arasında saldırya cıkıldıgını yazan olmamıstı.

bonzi
03-01-2010, 20:51

Bence ilk seçenek daha mantıklı. Ama ne olursa olsun eğer saldırıyı çıkardılarsa 2 seçenekte olur yani. Bir diğeri de wow yolunda bi apolet takacakları anlamına gelir. Tabii seviye alabilirlersse:)

OKK
03-01-2010, 21:24
Bence ilk seçenek daha mantıklı. Ama ne olursa olsun eğer saldırıyı çıkardılarsa 2 seçenekte olur yani. Bir diğeri de wow yolunda bi apolet takacakları anlamına gelir. Tabii seviye alabilirlersse:)

yonetim olarak hiç bir ekibimize saldır emri vermedik...

GİTARİST
03-01-2010, 21:40
Bu serverde hep laf var hiç rapor yok beyler siz susun raporlar konuşsun

KapCOM
03-01-2010, 21:46
Bu serverde hep laf var hiç rapor yok beyler siz susun raporlar konuşsun

seviye 95 oldu ışığı goren gelıyor artık. sanırım yarın sayfalarla rapor glecektır.

misafir
03-01-2010, 21:49
seviye 95 oldu ışığı goren gelıyor artık. sanırım yarın sayfalarla rapor glecektır.

okka saldiri olmayacak bu kadar kiymetli ordulari var rakiplerin :D
okk kurar artik yola cikan yoksa is bitmistir artik

M_şahin
03-01-2010, 21:51
yok ben anladım sende özür var senin algılama gücün çalışmıyor senin sadece cevap verme özelliğin var programlı özürlü sana benden cevap yok hiç boşuna yorma kendini
bulunmadığın serverden neden bukadar haberdar oluyorsun diye yalanını açığa çıkarmaya çalışıyoruz yazdığın şeye bak denge oranı düşük insan bak işine sen benim muhattabım değilsin

geri zekalılık sanırım sadece bazı hayvanlara değil diğer bazı mahluklarda da görülüyor..senin anlamadığın şey benim nereden haber alıp yazdığımsa sanırım çok yukarlarda bu serverde çok arkadaşım olduğunu( hatta biri ile aynı evi paylaştığımızı da şimdi belirteyim) yazmıştım..Algılama gücüne gelince senin gibi ilk yada lise mezunu ya da her hangi bir bir yüksek öğretim kurumunda okuyabilme şansını yakalamış insanlarla her mekanda istedikleri teste girerim konu senin değil benim anlayış gücümse tabii.buyrun size bir paradoks yazayım siz onu çözün bir ay müddet vereyim bakalım ne kadar anlayış gücünüz varmış.. benim yazdıklarımın seni neden rahatsız ettiğini söyleyeyim ben:bu duruma sıkça rastlanır ve buna savunma mekanizması denir türkçe'de muhatap olan kişi anlayamadığı riski bu meakanizmalardan biri ile savuşturur..bakınız yetişkin ruh sağlığı kitabı.benim yazdıklarıma mantıklı cevap veremeyince bunlardan birini kullanıp hakaret etmişsiniz o kadar.çünkü elinizde başka bir silahınız yok..ben size hakret de etmeyeceğim merak etmeyin:)))değmez çünkü....

misafir
03-01-2010, 21:54

ilk yorumu ben yapayim ;) hepsi bi komplo teorisinden ibaret
cikan ordular seviye almadi denir
baska bölgeler bu yaziya ve saldirilara bel baglarsa hayalkirikligi yasar tr=heroes=GENERAL :p

KapCOM
03-01-2010, 22:04
baska bölgeler bu yaziya ve saldirilara bel baglarsa hayalkirikligi yasar tr=heroes=GENERAL :p

son 150 saat ha gayret arkadaslar

jarjar
03-01-2010, 22:14
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=425686578be

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4271931ccae

organize bir saldırı önden giren suru yıkar arkadakinin işini kolaylaştırır :)) :eek:

KapCOM
03-01-2010, 22:34
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=425686578be

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4271931ccae

organize bir saldırı önden giren suru yıkar arkadakinin işini kolaylaştırır :)) :eek:

evet ıyı organıze olunmus bır saldır. yanlız ışık wowda asker kalmamıs sanırım.

bonzi
03-01-2010, 22:43
evet ıyı organıze olunmus bır saldır. yanlız ışık wowda asker kalmamıs sanırım.

Biraz eski bi rapor. Şuanki durumunu göstermiyor.

x10
03-01-2010, 23:39

gereksiz yorumlar yapmayın arkadaşlar.
HEROES olarak bizim serverdaki tek ortak hareket ettiğimiz birlik TR birliğidir. Wow'larımızda ortaktır. HEROES olarak biz kuramıyorsak TR kurmalıdır. GENERALS birliklerinden sevdiğimiz dstlarımızın olması oyunun etik kurallarını değiştirmez.
Burak arkadaşımın dediği gibi oyunun etik kuralları içerisinde gereken neyse o yapılacaktır. Seviye iner veya inmez.inmezse alkışlamasınıda biliriz.

x10
03-01-2010, 23:43

msjda verilen gayet net'tir. +- bölgesi olarak biz gerkeni yapıyoruz diğer bölgelerin kendi bileceği iştir. Bugüne kadar kimseye gelinde demedik gidinde demedik.

KapCOM
04-01-2010, 10:03
az kaldı arkadaslar son turdayız. son 140 saat

winsock
04-01-2010, 10:13
umarım dediqin gibi son 140 saat olur :)

bitsede gitsek...

bonzi
04-01-2010, 10:17
az kaldı arkadaslar son turdayız. son 140 saat

Son tur deil 2. turun sonu diyelim. 3. tur umarım son tur olur. Tabi 3. turu bitirecek güç GNRLS te olduğuna göre bir 4. turun varlığını şimdiden garanti eden bi hava var. Bitse de gitsek:(

gogora
04-01-2010, 10:19
ben 4. turu garanti ediyorum hatta depo yıkacak ordum yetişecek inşallah :))

winsock
04-01-2010, 11:04
ben 4. turu garanti ediyorum hatta depo yıkacak ordum yetişecek inşallah :))

hocam 4 deme ya. 2 olsn en fazla olacaksa :p

kaos
04-01-2010, 12:30
Okk tebrikler güzel gidiyorsun ama dikkat etmeni rica edicem.. şunu duydumki sizin birlikten bazı wow destek köylerine saldırı cıkartılmış bu wowda yakında savaş neden olabilir.. Sakın yalnış anlama belki yalnış duymışta olabilirim

OKK
04-01-2010, 13:16
Okk tebrikler güzel gidiyorsun ama dikkat etmeni rica edicem.. şunu duydumki sizin birlikten bazı wow destek köylerine saldırı cıkartılmış bu wowda yakında savaş neden olabilir.. Sakın yalnış anlama belki yalnış duymışta olabilirim

kardesim yakınımdaki wow koylerine saldırıp madde tahıl felan almak benim işim savas felan cıkacagı yok...ekip benim ekibim...bu arada 4. tur a kalacagız sanırım gelen saldırı 230 un ustunde bunlardan 100 tanesi ise yaramayan olsa kaldı 130 bu 130 içinde 20 saglam saldır cıkarsa dagıldık demektir......ama bazı arkadaslar goruyor bizde halen ordular duruyor....rakipler sona kac ordu saklıyabilir ne kadar riske girebilir...sahsen b,iz henuz 1 ordu harcadık o da hököstö ....arada ufak tefekler vardır ama yan koyde gereksiz asker felandır yıkım için kullanılmıs askerler degildir.

neyse ne desek boş artık bekleyip görecegiz...dudayev e tesekkurler durustlugunden dolayı

PerfectTR
04-01-2010, 14:07
çok karıştı arkadaşlar burası herkez OKK ya giderken onlarda AVCI ya gidiyorlar, verilen koordinatların az cok netlestigi belli oldu. Bakalım kim daha az hasar ile atlatacak bu turu....

sanırım 1 hafta icerisinde netlesir wow durumu.....

Mermi
04-01-2010, 14:25

kurmasını ister.

Hoşgeldin burak

Nerelerdeydin sennn :)

serginho
04-01-2010, 15:07
wow gidioor valla bu saldırılarda da bir şey olmaz ise OKK arkadaşımız kuracak gibi eski bir general olarak tebrik ederim bunca micadelesini
http://img402.imageshack.us/img402/993/ststa.png

tr35
04-01-2010, 16:08
kardesim yakınımdaki wow koylerine saldırıp madde tahıl felan almak benim işim savas felan cıkacagı yok...ekip benim ekibim...bu arada 4. tur a kalacagız sanırım gelen saldırı 230 un ustunde bunlardan 100 tanesi ise yaramayan olsa kaldı 130 bu 130 içinde 20 saglam saldır cıkarsa dagıldık demektir......ama bazı arkadaslar goruyor bizde halen ordular duruyor....rakipler sona kac ordu saklıyabilir ne kadar riske girebilir...sahsen b,iz henuz 1 ordu harcadık o da hököstö ....arada ufak tefekler vardır ama yan koyde gereksiz asker felandır yıkım için kullanılmıs askerler degildir.

neyse ne desek boş artık bekleyip görecegiz...dudayev e tesekkurler durustlugunden dolayı

OKK wowa yakın köylere saldırıyor diye kendi içinde savaş çıkmaz
GENERAL birliklerindeki kenetlenme diğerlerine göre daha fazla
wowa yakın köylerdeki hammadde ve tahılı saldırarak almasından doğal birşey yok
çoğu oyuncu wowa yakın köylere saldır hammaddeyi al diye msj atıyor
ben dahil....

gaddaroğulları
04-01-2010, 16:31
wow gidioor valla bu saldırılarda da bir şey olmaz ise OKK arkadaşımız kuracak gibi eski bir general olarak tebrik ederim bunca micadelesini
http://img402.imageshack.us/img402/993/ststa.png

Laaa durun bi ne bitmesi hemen de bohcasını toplamıs herkes gitmeye ne meraklısınız :D.ÇArsamba Persembe anca belli olur gidip gitmicemiz.Ne acemi şeylersiniz :D

PerfectTR
04-01-2010, 16:38
OKK kuracak diyen arkadaşlara sesleniyorum burda KUZEY grubu olduğu sürece biraz daha uzun bir süre WOW kurulumunu göremezsiniz :) buyrun görelim.....

bonzi
04-01-2010, 16:40
OKK kuracak diyen arkadaşlara sesleniyorum burda KUZEY grubu olduğu sürece biraz daha uzun bir süre WOW kurulumunu göremezsiniz :) buyrun görelim.....

Katılıyorum;)

bonzi
04-01-2010, 16:49
Işık ve hisonic haftaya iyi başlamışlar. Aldıkları saldırılardan seviye vermeden çıkmışlar. Sanırım bu hafta epey çetin geçecek. Raporları bekliyoruz desek umarım çığırtkanlık olmaz:)

OKK
04-01-2010, 16:51
Katılıyorum;)

valla bu aralar pek vaktim yok, arkadaşlar daha çok bakıyor. umarım siz haklı çıkmazsınız biz bu işi tamamlarız. bu 3. serverım umarım son olur. wow ile biterse daha bir harika olur şayet biz bitirmez, başka bir ekip bitirirse yine de bitirmiş kadar sevineceğim. buradan söylenecek çok fazla bir şey yok. ekibime üstün çabalarından ve sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. bana destek veren en düşük nüfuslu oyuncunun bile gerektiğinde en yüksek nüfuslu oyuncudan çok daha vefakar,azimli ve çalışkan olduğunu gördüm. herkese binlerce teşekkür.

erdalertur
04-01-2010, 18:18
ben okk u favori görüyorum.
ama AVCI nın da bitik olmadığını düşünüyorum.saldırı için geç kalınmış olabilir.bu saatten sonra yıkılmayabilir OKK.

KapCOM
04-01-2010, 18:27
ben okk u favori görüyorum.
ama AVCI nın da bitik olmadığını düşünüyorum.saldırı için geç kalınmış olabilir.bu saatten sonra yıkılmayabilir OKK.

hep birlikte bekleyip göreceğiz artık

kaos
04-01-2010, 18:53
okk

inş bu wow kurarsında bizde güzel bir tail cıkarız.. fazlasıyla uzun sürdü bu sever :D

bonzi
04-01-2010, 19:54
Savunmada en iyiler http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)
OyuncularNüfusKöylerPuanlar1.OKK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=59491)358194052685912.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=48730)238582851526033.hsnln (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=43719)200322450918174.cycho (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5175)135951843409635.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5419)206823518126

O kadar saldırı aldıkki geçilmeyiz sanmıştık. Tebrikler bu klasmanda benim tahminim savunma birincisinin 8k asker kesecek olması:) Saldıranında savunanın da emeklerine sağlık hadi bitsin server artık...

Mermi
04-01-2010, 20:03
Savunmada en iyiler http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)
OyuncularNüfusKöylerPuanlar1.OKK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=59491)358194052685912.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=48730)238582851526033.hsnln (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=43719)200322450918174.cycho (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5175)135951843409635.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=5419)206823518126

O kadar saldırı aldıkki geçilmeyiz sanmıştık. Tebrikler bu klasmanda benim tahminim savunma birincisinin 8k asker kesecek olması:) Saldıranında savunanın da emeklerine sağlık hadi bitsin server artık...

Saldirimi aldi okk seviye düştümü kim saldirdi hani rapor :)))

bonzi
04-01-2010, 20:08

Yok saldırı deil. Bu savunmada en iyiler listesi ama foto şeklinde koyamadığım için (daha dorusu bilmediğim için) pek anlaşılmıyor. OKK seviyesi olduğu yerde duruyor henüz bi düşüş yok.

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)96http://s17.travian.com.tr/img/x.gif2.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)90http://s17.travian.com.tr/img/x.gif3.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)87-4.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-5.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-6.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)☪ İSTİKLAL ☪KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-7.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)86-8.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)82-9.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)78-10.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)47-

KapCOM
04-01-2010, 20:17

wow u kuralım raporları verecegız:D:D:D

Mermi
04-01-2010, 20:33
Yok saldırı deil. Bu savunmada en iyiler listesi ama foto şeklinde koyamadığım için (daha dorusu bilmediğim için) pek anlaşılmıyor. OKK seviyesi olduğu yerde duruyor henüz bi düşüş yok.

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)96http://s17.travian.com.tr/img/x.gif2.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)90http://s17.travian.com.tr/img/x.gif3.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)87-4.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-5.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-6.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)☪ İSTİKLAL ☪KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)87-7.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)86-8.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)82-9.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)78-10.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)47-

Natarlar saldirmiştir o zaman :))

TauWanDoo
04-01-2010, 21:02
hadi cycho!!!

x10
04-01-2010, 21:03
OKK wowa yakın köylere saldırıyor diye kendi içinde savaş çıkmaz
GENERAL birliklerindeki kenetlenme diğerlerine göre daha fazla
wowa yakın köylerdeki hammadde ve tahılı saldırarak almasından doğal birşey yok
çoğu oyuncu wowa yakın köylere saldır hammaddeyi al diye msj atıyor
ben dahil....

OKK generals birliklerinin wowuna saldırı çıkartan herkese 100'lerce saldırı çıkarıldıgı söyleniyor. Ne derece doğru gelen saldrılarda göreceğiz.

egzantrik
04-01-2010, 21:05
valla bu aralar pek vaktim yok, arkadaşlar daha çok bakıyor. umarım siz haklı çıkmazsınız biz bu işi tamamlarız. bu 3. serverım umarım son olur. wow ile biterse daha bir harika olur şayet biz bitirmez, başka bir ekip bitirirse yine de bitirmiş kadar sevineceğim. buradan söylenecek çok fazla bir şey yok. ekibime üstün çabalarından ve sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. bana destek veren en düşük nüfuslu oyuncunun bile gerektiğinde en yüksek nüfuslu oyuncudan çok daha vefakar,azimli ve çalışkan olduğunu gördüm. herkese binlerce teşekkür.
:) tebrik ederim okk arkadaşım ama sana üzücü bir haber vereyim :)) yarın 9:35 te sana gelen natar saldırısı bile senin köyüne hasar vericek :)))
çok kitlendi millet sana öyle geliyor bana buda normal tabi anormal diye söylemiyorum 96 . seviye az değil

TauWanDoo
04-01-2010, 21:12
arkadaşlar ben bu arada brcn adlı hesabı devraldım...

bonzi
04-01-2010, 21:37
OKK generals birliklerinin wowuna saldırı çıkartan herkese 100'lerce saldırı çıkarıldıgı söyleniyor. Ne derece doğru gelen saldrılarda göreceğiz.

OKK nın şimdi saldıracağını pek düşünmüyorum. Saldırılar geçtikten sonra seviye kaybetme ihtimaline göre strateji geliştireceklerini düşünüyorum. Bu yüzden GNRLS ten saldırı alan her wowa sesleniyorum bence feyk. Sadece bize yani hsnln ye tekrar saldıracaklarını tahmin edebiliyorum.

Başarılar...

Jes
04-01-2010, 22:17
seviye oldu 97. 39 saat kaldı arkadaşlar serverın bitmesine. eğer OKK a seviye düşürücü saldırı gelmezse :P

x10
04-01-2010, 22:17
OKK nın şimdi saldıracağını pek düşünmüyorum. Saldırılar geçtikten sonra seviye kaybetme ihtimaline göre strateji geliştireceklerini düşünüyorum. Bu yüzden GNRLS ten saldırı alan her wowa sesleniyorum bence feyk. Sadece bize yani hsnln ye tekrar saldıracaklarını tahmin edebiliyorum.

Başarılar...

görücez dstm ama seviye 97 bastı ufuk :) ısrarla kurucam diyor bu dakikadan sonra saldırılar yetişmyebeilir

gogora
04-01-2010, 22:19
kimler gitti kimler gitmedi belli olacak yarın akşama bakalım nasıl olsa biri gider diyenler kimlermiş

bonzi
04-01-2010, 22:19
görücez dstm ama seviye 97 bastı ufuk :) ısrarla kurucam diyor bu dakikadan sonra saldırılar yetişmyebeilir

Çıkan saldırılar yetişir ama seviye alırmı bilmem. Sonuçta buraya kadar gelen wow illa korunuyodur. Ama benim tahminim en az 7-8 seviye bırakacağı yönünde en azından şimdilik.

x10
04-01-2010, 22:25
Çıkan saldırılar yetişir ama seviye alırmı bilmem. Sonuçta buraya kadar gelen wow illa korunuyodur. Ama benim tahminim en az 7-8 seviye bırakacağı yönünde en azından şimdilik.

saldırıların ne zaman gireceği önemli bence. saldırılar girsede korunması önemli değil eger manco sayısı iyiyse mutlaka seviye alır .turda biter gibi duruyor server.

Jes
04-01-2010, 22:26
merak etmeyin yetişiyoruz. :))

O zaman cycho için yazayım son 125 saat :) 5 gün demek dostlar :)

bir sonraki grup içinse (hisonic, mavigece, gulsuyucarsı, isik, PR1CK) 150 saat civarı, o da 6,25 gün eder.

Yani gelecek hafta server bitebilir eğer sıralamadaki 7 tane wowdan da seviye alıcı saldırı yapılmazsa.

misafir
04-01-2010, 22:31
Çıkan saldırılar yetişir ama seviye alırmı bilmem. Sonuçta buraya kadar gelen wow illa korunuyodur. Ama benim tahminim en az 7-8 seviye bırakacağı yönünde en azından şimdilik.bence yerle bir olacak okkun wow

bonzi
04-01-2010, 22:33
O zaman cycho için yazayım son 125 saat :) 5 gün demek dostlar :)

bir sonraki grup içinse (hisonic, mavigece, gulsuyucarsı, isik, PR1CK) 150 saat civarı, o da 6,25 gün eder.

Yani gelecek hafta server bitebilir eğer sıralamadaki 7 tane wowdan da seviye alıcı saldırı yapılmazsa.

Şuan sıralamaya giren her wow u indirecek ordu server da mevdut ve bu kadar usta oyuncuun zamanlama hatası yapacağını sanmam. Biraz iddialı duracak ama bence bu mücadele daha uzayacak. Çünkü sadece 1 sağlam ordu çıktı piyasaya. O da 10 seviye alabildi. Daha büyük orduların olduğu kesin. Bu kadar ordu kimsenin elinde patlamaz herbiri hedefini vuracak.