PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

OKK
22-12-2009, 11:46
sen hangi hesabı siliyorsun bu arada ?
hangi hesap siliniyor???bende merak ettim

PerfectTR
22-12-2009, 11:50
hangi hesap siliniyor???bende merak ettim

arkadaş söylesin diye bekliyoruz, bakalım bugün cevap verecek mi ?

tonmus
22-12-2009, 11:54
furkandır büyük ihtimalle

OKK
22-12-2009, 12:26
furkandır büyük ihtimalle

furkanın hesap donduruldu ...kredi kartında banka hatası yuzunden ....bizim yavas ilerlemememizin nedenide budur zaten 2. bir teminat yok

PerfectTR
22-12-2009, 12:51
furkanın hesap donduruldu ...kredi kartında banka hatası yuzunden ....bizim yavas ilerlemememizin nedenide budur zaten 2. bir teminat yok

silinen hesap furkann değilse kim ?

birileri açıklasın artık şu silinen hesabı boşa saldırı çıkarmayalım :)

OKK
22-12-2009, 13:22
silinen hesap furkann değilse kim ?

birileri açıklasın artık şu silinen hesabı boşa saldırı çıkarmayalım :)

aynı ekıpteyım ben bılmıyorum

Jes
22-12-2009, 13:55
sen hangi hesabı siliyorsun bu arada ?

Hesabi ben silmiyorum hesap sahibi siliyor, henuz ben de sebebini bilemiyorum. Ama tahminim hani bahsediliyor ya KAOS ic karisiklik falan onun neticesi olabilir. cok ilginc ama wow koyunu alip sonra silmek. cogu serverda tilsim alamayip wowunu gelistiremeyenler bile silmiyorlar normalde :) bu serverda yeni trend bu sanirim.

Isin ilginci baska kisilerin emekleri de gidiyor. wowu kimse tek basina alip buyutemez. mutlaka bir yerlerden destek gelmesi gerekir. Destek verenlerin emegini de bir anda silip atmak adil degil. cok az destege ragmen cok iyi gelismisti, ben engel olamadim, cok yazik oldu. Hatta wowun kurulabilecegi en sansli koy olarak goruyordum, kismet degilmis.

hayyam hesabina destek olan herkese burdan tesekkurler. KAOSWOW daki diger 3 koy insallah hesap silmezde wowu kurarlar.

OKK
22-12-2009, 14:11
Hesabi ben silmiyorum hesap sahibi siliyor, henuz ben de sebebini bilemiyorum. Ama tahminim hani bahsediliyor ya KAOS ic karisiklik falan onun neticesi olabilir. cok ilginc ama wow koyunu alip sonra silmek. cogu serverda tilsim alamayip wowunu gelistiremeyenler bile silmiyorlar normalde :) bu serverda yeni trend bu sanirim.

Isin ilginci baska kisilerin emekleri de gidiyor. wowu kimse tek basina alip buyutemez. mutlaka bir yerlerden destek gelmesi gerekir. Destek verenlerin emegini de bir anda silip atmak adil degil. cok az destege ragmen cok iyi gelismisti, ben engel olamadim, cok yazik oldu. Hatta wowun kurulabilecegi en sansli koy olarak goruyordum, kismet degilmis.

hayyam hesabina destek olan herkese burdan tesekkurler. KAOSWOW daki diger 3 koy insallah hesap silmezde wowu kurarlar.

gecmiş olsun
aramızda gormekten mutluluk duyarım...

Jes
22-12-2009, 14:27
gecmiş olsun
aramızda gormekten mutluluk duyarım...

Ince teklif icin tesekkur ederim, yalniz basladigim kisilerle bitirmek istiyorum.
KAOSWOW grubu kuramazsa gonlum sizden yana.

OKK
22-12-2009, 14:53
Ince teklif icin tesekkur ederim, yalniz basladigim kisilerle bitirmek istiyorum.
KAOSWOW grubu kuramazsa gonlum sizden yana.

nasip artık herseyın hayırlısı olsun tılsımı kacırın bari

serginho
22-12-2009, 21:35
WOW DA SONA MI GELİNİYOR NE 84 LER GİDİOOR VALLA ARA AÇILIYOR =)
http://img709.imageshack.us/img709/8193/state.png

x10
22-12-2009, 22:03
nasip artık herseyın hayırlısı olsun tılsımı kacırın bari

bizede bekleriz arkadaşlar çay kahve içmeye :) kaoswow grubu ışık wowunu desteklemediği sürece ilerleyemez yakında pr1ck bırakır :)

OKK
22-12-2009, 23:03
WOW DA SONA MI GELİNİYOR NE 84 LER GİDİOOR VALLA ARA AÇILIYOR =)
http://img709.imageshack.us/img709/8193/state.png
sanırım 2 tur daha donecek avcıda savunma 3,5 milyon civarı imiş...yıkılmadan wow kurulamıyor deyıp one gecelım dedık bakalım kımler gelecek bızede ....su an saldır sayısı 15 ve sureklı artıyor...

umarım dostlarımızdan gelen yoktur sadece rakıptır saldırılar...

sucukluyumurta
23-12-2009, 00:28
dost falan yok artık babamı tanımam :D :D

seyyah biber
23-12-2009, 00:59

öncelikle jes arkadaşımıza ve destek atan birliklere teşkkür ederiz hayyam ekibi olarak silinme kararı ise ortak alınan karardır birlikçe ve destek atan birliklere de gerekli bilgi verilerek alınmıştır arkadaşlar sebeb ise bir sebeb neden gösterilmeksizin casus suçlaması yapılarak kaoswow birliğinden çıkartılması tetiklemiştir gereksiz polemiklere ve oyun sebebiyle emek veren arkadaşlarımızda gerginliklere mahal vermemek için bu suçlama yada itham hayyam ekibine ve destek atan kaos birliklerine hakaret yapıldığı kanatini getirdik .
jes arkadaşımızın da belirttiği gibi ve raporlarda görüldüğü gibi en az destek bulan bizdik ama wow seviyelerin düşeceği hesabını da yaparsak umudumuz vardı wow olayında bazı olaylar yaşanmadan önce son olaylardan sonra bu karar alınmıştır 17 serverde oynayan arkadaşların kafasında neden wowa giden kişi hesap siler sorusu oluşmuş düşüncesiyle böyle bir mesaj yazma gereğini hissettim tekrardan emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim wowda arkadaşlara başarılar dilerim

OKK
23-12-2009, 03:56
öncelikle jes arkadaşımıza ve destek atan birliklere teşkkür ederiz hayyam ekibi olarak silinme kararı ise ortak alınan karardır birlikçe ve destek atan birliklere de gerekli bilgi verilerek alınmıştır arkadaşlar sebeb ise bir sebeb neden gösterilmeksizin casus suçlaması yapılarak kaoswow birliğinden çıkartılması tetiklemiştir gereksiz polemiklere ve oyun sebebiyle emek veren arkadaşlarımızda gerginliklere mahal vermemek için bu suçlama yada itham hayyam ekibine ve destek atan kaos birliklerine hakaret yapıldığı kanatini getirdik .
jes arkadaşımızın da belirttiği gibi ve raporlarda görüldüğü gibi en az destek bulan bizdik ama wow seviyelerin düşeceği hesabını da yaparsak umudumuz vardı wow olayında bazı olaylar yaşanmadan önce son olaylardan sonra bu karar alınmıştır 17 serverde oynayan arkadaşların kafasında neden wowa giden kişi hesap siler sorusu oluşmuş düşüncesiyle böyle bir mesaj yazma gereğini hissettim tekrardan emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim wowda arkadaşlara başarılar dilerim

gecmiş olsun zaten kımsenın 100. sevıyeyı yapacagı yok sahsen ben su anda 3 ordu bırden basıyorum.askerım bıttıkten sonra 2 yada 3. turlara hazır edecegım orduları sımdıden basıyorum....tek wow kalana kadar sanırım bırılerı ya hesap sılecek yada bır aksılıkler olacak gıbı bu serverda s10 dan farkı olmuyacagını dusunuyorum...zaten o nedenle bızde kademeye abandık su orduları gorelımde barı bıraz aksıyon olsun serverda.yıkılmadan wow kuran hıc olmammıstır o nedenle bızı yıkacak arkadasları beklıyecegız.zaten epey bır gelen var one gecınce hızlı bır artıs oldu saldırı sayısında ....ama cidden bu işten cok ama cok sıkıldık.kıme guvenıp kıme guvenemeıyecegımıze karar vermek bizler içinde cok zor.

ama kolay degıl sonucta bır senennın emegı var. az adamla sımdıye kadar cok buyuk ısler yaptık umarım daha fazlasınıda yapacagızdaha bu wow cokk surer

OKK
23-12-2009, 03:57
dost falan yok artık babamı tanımam :D :D

benı tanırsın sen

ufuk ben coffeem yada okk :)

sucukluyumurta
23-12-2009, 04:13
benı tanırsın sen

ufuk ben coffeem yada okk :)
eheehe napalım abi bi kerede karşı tarafta olalım :D :D

miko
23-12-2009, 04:44
eheehe napalım abi bi kerede karşı tarafta olalım :D :D

s8 de berber iken olmadı belki bu sefer farklı taraflarda iken olur,,

gönlüm sizden yana :P

PerfectTR
23-12-2009, 08:27
http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=388&stc=1&d=1261553188

bu nasıl bir saldırı sadece bir seviye mi almış :) aman tanrım sanırım avcı da çok savunma var....

bundan sonraki saldıranlar ne yapacaklar çok merak ediyorum......

evet büyük orduları bekliyoruz arkadaşlar, yok mu sağlam askeri olan.........

unabsehbar
23-12-2009, 13:48

bu nasıl bir saldırı sadece bir seviye mi almış :) aman tanrım sanırım avcı da çok savunma var....

usdat herkes zamanını bekliyor avcılar yapılacak büyük saldırı -GNRLS- yarayacak hadi ikisini birden indirdiler bu sefer arka arkaya gelen kaos birlikleri var..herkes zaman bekliyor wow seviyesi 90 bir cıksın ozaman ordular cıkar.. siz daha iyi biliyorsunuz wow seviyesi 99 olan köyler bir gecede 80 yada 70 düştügünü

hayyam arkadaşımıza gelince emeklerinden dolayı teşekkkürler. hasap silmesi khem iyi hem kötü oldu iyi yanı kaos gönderilecek destek arttı kötü yanı.. kaos yapaılacak saldırı bölünmeyecek daha ciddi saldırı alacaklar...

BuZuL
23-12-2009, 14:17
en fazla 1 ay daha sürer burası hatta sürmez bile

serginho
23-12-2009, 15:19
son durumlar...... =)
http://img19.imageshack.us/img19/2956/atttf.png

MAX
23-12-2009, 17:46
[QUOTE=serginho;177628]son durumlar...... =)

http://img19.imageshack.us/img19/2956/atttf.png[/QUO

MAX
23-12-2009, 17:48
son durumlar...... =)
[ımg]http://img19.imageshack.us/img19/2956/atttf.png[/ımg]

bu s17 burda bitmez sanırım karakolda bitecek... :)

OKK
23-12-2009, 20:07
son durumlar...... =)
http://img19.imageshack.us/img19/2956/atttf.png

daha cok wow lar sıfırlanır...onemlı olan askerlerı dengelı kullanmaktır ....son care saldırı askerlerınıde def olarak ıstıyecegım....o zaman tum server bır olsa gene gecemezler bızdekı savunmayı....avcıya gıden saldırı gercekten zayıfmıs yoksa daha cok kademe alırmıs....mancınık sayısı ıle ıs bıtmıyor

egzantrik
23-12-2009, 21:20
daha cok wow lar sıfırlanır...onemlı olan askerlerı dengelı kullanmaktır ....son care saldırı askerlerınıde def olarak ıstıyecegım....o zaman tum server bır olsa gene gecemezler bızdekı savunmayı....avcıya gıden saldırı gercekten zayıfmıs yoksa daha cok kademe alırmıs....mancınık sayısı ıle ıs bıtmıyor
sana kesinlikle katılıyorum arkadaşım bu avcı da savunma filan yok milletin gözünü boyamak için savunma çok filan diyip duruyor bana kalırsa oyunun sonunu getiremiyecekler hesabı sileceklşerden biride avcı bence :) heleki okk ye yetişmek için 40 fırın ekmek yemeleri lazım BENCE.....

haydar62
23-12-2009, 21:27
merhaba arkadaşlar geçerken ziyaret edeyim dedim.. Herekese wow yolunda başarılar S5 zamazingo.. Sizde nıckım BARBAR idi...

Jes
23-12-2009, 21:55
en fazla 1 ay daha sürer burası hatta sürmez bile

1 ay sonra birileri 98-99 a gelir ama kurar mı kurmaz mı belli olmaz.

x10
23-12-2009, 22:16

avcıwow da tahmin edilenden fazla savunma çıktı arkadaşlar savnma işini iyi organize etmişler henüz heroes wowa çıakrdıkları saldırı haricinde büyük saldırılarını görmedim

PUSLUHAVA01
24-12-2009, 00:06

okuyorum da bu saldırıyı hafife alıyor bazı arkadaşlarımız
saldırı yapan arkadaşı tebrik ederim güzel askerler ama bu kadar atlı basacagına yaya dassaydı hem çok daha fazla askeri olurdu hemde daha çok sevye alırdı

çünki

genelde wow a yolanan savunmacılar a bakarsak atlı asker e karşı savunanlardır mızraklar gibi mesala savunmamın çogu onlardan oluşuyor üretimi yapan için hem ucuz asker hem az tahıl yiyor ve daha hızlı üretiliyor

arkadaşımızın askerleri atlı olarak fazla oldugu için bence mızrakçılara takılmıştır

gene de kendisini tebrik ederim güzel askerlerdi

birde arkadaşımızın koç sayısına dikat çekerim az koç şa yapılan ve surları indirilmeyen wow da sevye almanız biraz zordur koç sayısını tartışmıyorum bile

benden demesi :D

OKK
24-12-2009, 02:24
avcıwow da tahmin edilenden fazla savunma çıktı arkadaşlar savnma işini iyi organize etmişler henüz heroes wowa çıakrdıkları saldırı haricinde büyük saldırılarını görmedim

al sana bir tane o zaman .sanırım gordugun en buyugu

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=55317e658b4

hököste arkadasımıza tebrikler

hey dostum gercek ordu ne zaman cıkacak...

OKK
24-12-2009, 02:26
sana kesinlikle katılıyorum arkadaşım bu avcı da savunma filan yok milletin gözünü boyamak için savunma çok filan diyip duruyor bana kalırsa oyunun sonunu getiremiyecekler hesabı sileceklşerden biride avcı bence :) heleki okk ye yetişmek için 40 fırın ekmek yemeleri lazım BENCE.....

kim bu gaz veren ..hırrnnmm hııııımmm....oyundaki adın nedir :)

hököstö
24-12-2009, 02:35
al sana bir tane o zaman .sanırım gordugun en buyugu

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=55317e658b4

hököste arkadasımıza tebrikler

hey dostum gercek ordu ne zaman cıkacak...

abi çok sağol, elimden imkaanlar dahilinde gelen buydu.. hazırlık aşamasında 12k balta 2,5k toyton kaybettik pisipisine ama netice önemli tabiki, benden önce girerek yardımcı olmaya çalışan harleydavidson ve pascha_ ya da teşekkür ederim

OKK
24-12-2009, 03:52
abi çok sağol, elimden imkaanlar dahilinde gelen buydu.. hazırlık aşamasında 12k balta 2,5k toyton kaybettik pisipisine ama netice önemli tabiki, benden önce girerek yardımcı olmaya çalışan harleydavidson ve pascha_ ya da teşekkür ederim

ne demek kardesım biraz gereksiz bir saldırı oldu ama arkadasımız oyundan sıkıldıgından dolayı askerlerı gomdu ....kazanan olmadıgı gıbı kaybeden kısmında travıan ekıbıde bulunuyor malum bu ısten en buyuk zararı onlar aldı...kaan deli gibi npc yapıyordu artık altınlarını gömü yapacakmıs

bu arada bir raporda ben yayınlıyayım

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=553573f5860

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=55586b5db6e

saldıran arkadasa tesekkurler

bu arada ne oluyor ya iyiki one gectik gelen saldırı sayısı 47 ye cıktı...ayıp ama beyler hem bitsinde gidek diyorsunuz hemde saldırıyorsunuz...cok ayıp

OKK
24-12-2009, 12:43
ne demek kardesım biraz gereksiz bir saldırı oldu ama arkadasımız oyundan sıkıldıgından dolayı askerlerı gomdu ....kazanan olmadıgı gıbı kaybeden kısmında travıan ekıbıde bulunuyor malum bu ısten en buyuk zararı onlar aldı...kaan deli gibi npc yapıyordu artık altınlarını gömü yapacakmıs

bu arada bir raporda ben yayınlıyayım

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=553573f5860

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=55586b5db6e

saldıran arkadasa tesekkurler

bu arada ne oluyor ya iyiki one gectik gelen saldırı sayısı 47 ye cıktı...ayıp ama beyler hem bitsinde gidek diyorsunuz hemde saldırıyorsunuz...cok ayıp

bu arda saldır sayısı 49 oldu hani server bitsin diyenler sizlere sesleniyorum...ayrıca ekibime daha cok defans ve daha cok tahıl bekledegimi duyurayım

Firewall
24-12-2009, 12:57
okuyorum da bu saldırıyı hafife alıyor bazı arkadaşlarımız
saldırı yapan arkadaşı tebrik ederim güzel askerler ama bu kadar atlı basacagına yaya dassaydı hem çok daha fazla askeri olurdu hemde daha çok sevye alırdı

çünki

genelde wow a yolanan savunmacılar a bakarsak atlı asker e karşı savunanlardır mızraklar gibi mesala savunmamın çogu onlardan oluşuyor üretimi yapan için hem ucuz asker hem az tahıl yiyor ve daha hızlı üretiliyor

arkadaşımızın askerleri atlı olarak fazla oldugu için bence mızrakçılara takılmıştır

gene de kendisini tebrik ederim güzel askerlerdi

birde arkadaşımızın koç sayısına dikat çekerim az koç şa yapılan ve surları indirilmeyen wow da sevye almanız biraz zordur koç sayısını tartışmıyorum bile

benden demesi :D

Arkadaşımız çok kötü bir saldırı yaptı ama bilmeden yargılamayın lütfen. 35k balta ve 10k toytonunu bakıcısının sayesinde kaybetti.

misafir
24-12-2009, 13:16
slm ikinci saldirida 44spawn44 isimli oyuncu kestigi asker sayisiyla top 10 yapmis bukadar askerle top yapilirsa bi wow köyüne girildigin de bu server heralde bitmez :))))) birde hököstö arkadasinizin önünden giren ordular nasildi acaba insanda merak uyandiriyo neden koymadiniz onlari
ayrica herkes demis neden wow köyüne tek saldiri yapiyosunuz depolarida yikmiyosunuz kim yaptiki daha böyle bir saldiri biz yaptik diyen söylesin

OKK
24-12-2009, 13:21
slm ikinci saldirida 44spawn44 isimli oyuncu kestigi asker sayisiyla top 10 yapmis bukadar askerle top yapilirsa bi wow köyüne girildigin de bu server heralde bitmez :))))) birde hököstö arkadasinizin önünden giren ordular nasildi acaba insanda merak uyandiriyo neden koymadiniz onlari
ayrica herkes demis neden wow köyüne tek saldiri yapiyosunuz depolarida yikmiyosunuz kim yaptiki daha böyle bir saldiri biz yaptik diyen söylesin

çizik atmadıda o nednele koymadık

OKK
24-12-2009, 13:23
Arkadaşımız çok kötü bir saldırı yaptı ama bilmeden yargılamayın lütfen. 35k balta ve 10k toytonunu bakıcısının sayesinde kaybetti.
yazık olmus

PUSLUHAVA01
24-12-2009, 15:27

arkadaşınızın saldırısına kötü demedim tam aksine güzel askerler dedim ;)

ben koç ve mancılık sayılarının az oldugun söyledi eger onu kötü kabul ediyorsanız başka

öyle gereksiz yere askerlerin gitmesine insan üzülüyor tabi kayıp ta gerçekten küçümsenmeyecek rakammışş

bence bakıcısının köyünü yıksın :p

egzantrik
24-12-2009, 19:30
kim bu gaz veren ..hırrnnmm hııııımmm....oyundaki adın nedir :)
benim kim olduğumun önemi yok herkes oyundaki ismi ile konuşsa zaten oyundan konuşulur böyle şeyler ama seni tebrik ediyorum bak dediğim çıktı avcıda iş yok savunma var dediler üç saldırı işlerini bitirdi bence onlardan bir cacık olmaz bence ufak saldırılar ile saldırı da aldılar bayağıdır seviye çıkmıyor onlardan büyük olasılıkla depolarıda indi seviye basamıyorlar iki saldırı daha gitse AVCI YA yerinden kıpırdıyamazlar bu işin bencesi avcıdan kimse varsa lütfen kızmasın ben fikrimi söyledim
yalnız şöyle bişiy var OKK arkadaşım bu kaoslar seni indirecekler gibi duruyor ardından 3 tane kaos pek hayrı alamet değil seni indirirseler bir değil iki değil 3 tane wow birini indirsen biri duruyor hadi ikisini indirdin 3. de tıkanırsın gibime geliyor bakalım onuda izliyerek görücez müneccim değilimya ben :D:D:D

PerfectTR
24-12-2009, 20:02
benim kim olduğumun önemi yok herkes oyundaki ismi ile konuşsa zaten oyundan konuşulur böyle şeyler ama seni tebrik ediyorum bak dediğim çıktı avcıda iş yok savunma var dediler üç saldırı işlerini bitirdi bence onlardan bir cacık olmaz bence ufak saldırılar ile saldırı da aldılar bayağıdır seviye çıkmıyor onlardan büyük olasılıkla depolarıda indi seviye basamıyorlar iki saldırı daha gitse AVCI YA yerinden kıpırdıyamazlar bu işin bencesi avcıdan kimse varsa lütfen kızmasın ben fikrimi söyledim
yalnız şöyle bişiy var OKK arkadaşım bu kaoslar seni indirecekler gibi duruyor ardından 3 tane kaos pek hayrı alamet değil seni indirirseler bir değil iki değil 3 tane wow birini indirsen biri duruyor hadi ikisini indirdin 3. de tıkanırsın gibime geliyor bakalım onuda izliyerek görücez müneccim değilimya ben :D:D:D
arkadaşım yazmış iyi güzelde..benim s17 de şimdiye kadar ortaya çıkan en büyük ordu hököstö nün kü....gitmiş avcı ya sadece 10 seviye alabilmiş..97 k balta 26 k toyton.8.7 mancınık...verdiği hasar 10 seviye...bence çakılmış...bu arada sen avcı birliğindesin galiba büyük orduları avcı ya çekmek için ters manyal veriyosun gibi geldi bana

OKK
24-12-2009, 20:07

sadece bendekı defans askerı 3 tane wow ındırır.saldırıdan hıc bahsetmıyorum dostlar sag olsun..onlar kardes bırlık bızımle...saldırmama kararlarımız var. onlar bıze dalarsa bızde onlara dalarız ama boyle bırsey olmuyacak

egzantrik
24-12-2009, 20:38
arkadaşım yazmış iyi güzelde..benim s17 de şimdiye kadar ortaya çıkan en büyük ordu hököstö nün kü....gitmiş avcı ya sadece 10 seviye alabilmiş..97 k balta 26 k toyton.8.7 mancınık...verdiği hasar 10 seviye...bence çakılmış...bu arada sen avcı birliğindesin galiba büyük orduları avcı ya çekmek için ters manyal veriyosun gibi geldi bana
Senin fikrindir saygı duyarım peki sen avcı olsan o büyük saldırı askerlerini kendi wow una çekmek ve dünya harikasının yıkılmasını istermiydin hiç büyük saldırı askerleri çıkmadan s17 nin tüm askerlerini üzerine çekmeyi hem general hem heroes hem tr hem kaos ? bence senin fikrin mantıklı değil yani ben olsam öyle yapmam :)

egzantrik
24-12-2009, 20:40
sadece bendekı defans askerı 3 tane wow ındırır.saldırıdan hıc bahsetmıyorum dostlar sag olsun..onlar kardes bırlık bızımle...saldırmama kararlarımız var. onlar bıze dalarsa bızde onlara dalarız ama boyle bırsey olmuyacak
:) bilmiyorum ben fikrimi söyledim yalnız bir fikir daha söyliyeyim senin dediğine göre ......
bence olmasını istemediğin şey oyunu kurlı olmalı olacaktırda eğer olmaz ise senin dediğin gibi kaos wow olır başka alternatifi yok

OKK
24-12-2009, 20:45
:) bilmiyorum ben fikrimi söyledim yalnız bir fikir daha söyliyeyim senin dediğine göre ......
bence olmasını istemediğin şey oyunu kurlı olmalı olacaktırda eğer olmaz ise senin dediğin gibi kaos wow olır başka alternatifi yok

valla benım kısel fıkrım 49 saldırı var bana ınceledım bunları tek tek ...ve en az 20-sı saglam saldırı ....2. tura saglam gırmek ıstedıgımden basıyorum sevıyeyı gelen ler umarım depo ya gelmıyordur kademe alırlar
...yıkılmadan wow kurulmaz

x10
24-12-2009, 20:58

s17 de ortaya çıkan en büyük ordu karamaske başaknın bizim wowumuza aceleyle yaptıgı saldırıdır. Merkezine saldırıalra başlayınca ve tarlalarını sıfırlayınca çok acele elindeki 9,5k mancınıgı itina ile wowumuzda harcadı :) sorun değil daha zaman var.

x10
24-12-2009, 20:59

okk dstm ben bu işten bişey anlamadım valla heroes-generals-kaos ne olacak bu işin sonu?

x10
24-12-2009, 21:01
Senin fikrindir saygı duyarım peki sen avcı olsan o büyük saldırı askerlerini kendi wow una çekmek ve dünya harikasının yıkılmasını istermiydin hiç büyük saldırı askerleri çıkmadan s17 nin tüm askerlerini üzerine çekmeyi hem general hem heroes hem tr hem kaos ? bence senin fikrin mantıklı değil yani ben olsam öyle yapmam :)

akıllı bir iş olmaz henüz gün yüzüne çıkmayan ordular var. eminim avcıda elinde birkaç ordu tutuyordur fakat biz HEROES olarak şuana kadar sadece 1 ordu kullandık bir tane de yola çıkardık gerisini siz düşünün :)

KapCOM
24-12-2009, 21:17

heheh kaybettıgın askerler salih meşe nın merkezınde gomulmüştü. nerden hatırlıyorsun dersen kaan, senın onden girdigin koyu ben sıfırlamıstım . yanı o zamanda da buyuk bir iyilik yapmıstın bızze. tum generals ailesi adına tekrar tesekkurler

tr35
24-12-2009, 22:04
ortalık şenlenmeye başladı
s11de kaybedenin yanındaydım
burada kazananın yanında olmak istiyorum

staaq
24-12-2009, 22:42
akıllı bir iş olmaz henüz gün yüzüne çıkmayan ordular var. eminim avcıda elinde birkaç ordu tutuyordur fakat biz HEROES olarak şuana kadar sadece 1 ordu kullandık bir tane de yola çıkardık gerisini siz düşünün :)

daha ne kadar bekleteceksiniz acaba o orduları merak ediyorum. :confused: ya da bekletilecek bişey kalmadı mı acaba? :eek:

OKK
24-12-2009, 23:13
ortalık şenlenmeye başladı
s11de kaybedenin yanındaydım
burada kazananın yanında olmak istiyorum

ne senlenmesi kaynamaya basladı ..en azından bızım ıcın 58 oldu saldırı

OKK
24-12-2009, 23:15
daha ne kadar bekleteceksiniz acaba o orduları merak ediyorum. :confused: ya da bekletilecek bişey kalmadı mı acaba? :eek:

yapma gozum tum ordular bızde patlarsa kaos ve avcıya ne kalacak..gaz vermeyın artık

unabsehbar
24-12-2009, 23:21

kaos yana bir sıkıntın olmasın onlardan saldırı gelmeyecek albayrak yada avcının kurmasında

ben size albayrakların ana birlikten saldırı gelecegini biliyorum cünkü büyük ordular bır kısmı halen duruyor

OKK
24-12-2009, 23:56
kaos yana bir sıkıntın olmasın onlardan saldırı gelmeyecek albayrak yada avcının kurmasında

ben size albayrakların ana birlikten saldırı gelecegini biliyorum cünkü büyük ordular bır kısmı halen duruyor

epey saldırı gelıyor artık takıp etmek cok zor ...104 saatten gelıyor vatandasın bırı ....

egzantrik
25-12-2009, 00:08
yapma gozum tum ordular bızde patlarsa kaos ve avcıya ne kalacak..gaz vermeyın artık
ya harbiden bende öyle tahmin ediyorum artık arkadaşım ben gerçekleri söyliyeyim dedim herkes yanlış anladı gaz veriyor millet :))))) ama tahminim sen ne yapman gereken biliyorsundur eminim...

OKK
25-12-2009, 01:22

su an gelen kaos bırlıklerı

KAOS®A

KAOS®•

acaba bunlar kaos degılmı bunlardan 8 saldırı var brınden sadece

unabsehbar
25-12-2009, 01:43

KAOS®A

KAOS®•

onlar kaos değil kendini kaos zanneden kişiler...

birkaçgün önce onlar yüzünden hayyam wow hesap silmişti..biz kaos olarak sadece hisonic destekliyoruz.

unabsehbar
25-12-2009, 01:45

KAOS®A

KAOS®•

yarından itiabren tüm kaos konuşacam sorun cıkartanlar bizden değildir.. bi ara herkes master olmutu şimdi herkes kaos olmaya başladı

unabsehbar
25-12-2009, 01:48
emek harcayan akıl ve zekasını kullanan herkesin wow kurmasını isterim

ama oyun bir bakıma bu hal getiren albayrak oldu.kaos hereos genrls hangisi kurarsa kursun bizim gönlümüz hepsinden yana

misafir
25-12-2009, 02:45
Lütfen Mesajın sağ alt köşesinde bulunan 'Hızlı Cevap' butonuna tıklayın. Aksi takdirde Hızlı Cevap sistemi aktif duruma gelmeyecektir.

misafir
25-12-2009, 02:46
[QUOTE=misafir;182122]Lütfen Mesajın sağ alt köşesinde bulunan 'Hızlı Cevap' butonuna tıklayın. Aksi takdirde Hızlı Cevap sistemi aktif duruma gelmeyecekti

misafir
25-12-2009, 03:02
heroes kaos general sanki ayni wow gibi düsüncesine kapilanlar var okk arkadasimizin kaosun saldirilarindan yada fakelerinden rahatsiz oldugu gözüküyo
diyelimki avci misilleme yapti ve seviyenizi 10 kademe asagiya cekti napacaksiniz arkadan gelen 3 kaos birligininde avcilar tarafindan indirilmesinimi bekliceksiniz. Bence biraz gercekci olun wowlar ayni olsaydi isimleride ayni olurdu zaten sizin düsündügünüz gibi olsa oyun bitti diyebiliriz sokun asvciya iki ordu daha kursun wowu dost kaos heroesten birisi haftasonuna bitsin oyun sizin mantiginiz aliyor mu benim almiyor ;)

miko
25-12-2009, 05:26
heroes kaos general sanki ayni wow gibi düsüncesine kapilanlar var okk arkadasimizin kaosun saldirilarindan yada fakelerinden rahatsiz oldugu gözüküyo
diyelimki avci misilleme yapti ve seviyenizi 10 kademe asagiya cekti napacaksiniz arkadan gelen 3 kaos birligininde avcilar tarafindan indirilmesinimi bekliceksiniz. Bence biraz gercekci olun wowlar ayni olsaydi isimleride ayni olurdu zaten sizin düsündügünüz gibi olsa oyun bitti diyebiliriz sokun asvciya iki ordu daha kursun wowu dost kaos heroesten birisi haftasonuna bitsin oyun sizin mantiginiz aliyor mu benim almiyor ;)

eline sağlık aklı başında bir mesaj görmeyeli uzun süre olmuştu.

4 ortak isim altında wowlar var,, aynı isimde olanlar saldırmaz birbirine tamamda,, diğerleri niye birbirine saldırmazmış,, bu forumda her gün biri çıkıp bu bizim dostumuz, yok şunların hepsi aslında aynı falan şeyler diyor,,

iyi valla okk önde şimdi,, kuzey grubu hariç madem diğerleri aynı, hadi hepsi tüm defansını oaray toplasın okk bassın seviye bitirsin bu işi.

OKK
25-12-2009, 06:07
eline sağlık aklı başında bir mesaj görmeyeli uzun süre olmuştu.

4 ortak isim altında wowlar var,, aynı isimde olanlar saldırmaz birbirine tamamda,, diğerleri niye birbirine saldırmazmış,, bu forumda her gün biri çıkıp bu bizim dostumuz, yok şunların hepsi aslında aynı falan şeyler diyor,,

iyi valla okk önde şimdi,, kuzey grubu hariç madem diğerleri aynı, hadi hepsi tüm defansını oaray toplasın okk bassın seviye bitirsin bu işi.

nerde bahadır ...yok oyle birsey...sldırı sayısı katlanarak artıyor 63 e cıktı saldrı sayısı en yakını 12 saat...

gorunen o kı kimse kimseye guvenmıyecek kımse kuramıyacak sanırım ....daha az sevıye kaybetmek ıcın asıldım kademeye ama sanırım en zararlı bız cıkacagız yeterlı savunma toplamadan one gectık

bu arada fazla tahılı olan yollasın...mubarek asure ayında arpa ve bugdaylarınzı wow koyumuze belıyoruz

metın 32
25-12-2009, 07:29
3 kaos dıyorsunuz ama 3 kaos wow u yok onlarda kendı aralarında savasta ve herbırı ayrı bırlıkler tarafından desteklenmekte hesabını sılen arkadasta kaoslardan saldırı aldıgı ıcın bırlıkten cıktı tekrar gırdı fakat baktı olmuyor hesabını sıldı sımdı 3 kaos wow kuracakmıs gozukuyor ama onlarda kendı lerı bırbırlerının wow unu yıkar

staaq
25-12-2009, 10:54
yarından itiabren tüm kaos konuşacam sorun cıkartanlar bizden değildir.. bi ara herkes master olmutu şimdi herkes kaos olmaya başladı

oyundaki adın nedir senin. sanki kaos birlikleri genel başkanıymış gibi konuşuyorsunda. bi de bi önceki mesajında kaos olarak sadece hisonic i destekliyoruz demişsin. hangi kaostan bahsediyon sen acaba. ya da diğer iki wow u kimler destekliyor. :cool: ben bişeyler mi kaçırdım acaba. yoksa diğer iki wow u sadece ben mi destekliyorum :eek: :D

egzantrik
25-12-2009, 11:07
sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım kaos tan arkadaş diyorki hepsiyle konuşacam kimse saldırı çıkmıyacak çıkanda bizden değildir ........ neden general değil ...... okk diyorki gaz veriyorsunuz ne dedikki gaz verdik olanları söyledik güzel bişiy yaptığınızda tebrik etmek yaptığınızın doğru olduğunu söylemek gaz vermekse form diye bişiy olmasına gerek yok herkes kendi bilgisine ve kendi durduğu yerden o açıya göre doğrunu yazıyor bence ..... hala iddia ediyorum kaos bence dost edinecek bir birlik değil bunada neden diye soracaksınız çnkü kendi içinde savaş yapan aynı birlikler içinde anlaşamayan insan kendi menfaati üzerine ilerleyendir böyle bişy olmasa kendi aralarında düzenli geçinirler ...ben içlerini bilmiyorum burda söylenenlere göre konuşuyorum her kaos dendiğinde aralarında savaş yapılıyor deniyor.....okk olayına gelince yaptığı mantıklı okk arkadaşımızın amaa şimdiye kadar dolu yıkıcı bir saldırının gelmemesi kendisi için hiç iyi olmadı ve bunu dürüst bir şekilde söylüyor tebrik ediyorum kendisini seviye az düşsün diye asıldım diyor haklı çünkü seviye basmasaydı tüm saldırıya giden herkes depolarını yıkmak istiyecekti ve okk yin kurtulma şansı yoktu birdaha toparlaması çok zor olurdu seviye yüksek olduğu için herkes seviyeye gidecek insin aşşağı diye mantıklı br iş AMA OKK ARKADAŞIM bence kaos sizi indirecek yoksa kafaya çıkamaz

PerfectTR
25-12-2009, 11:08
http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=399&stc=1&d=1261735578http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=398&stc=1&d=1261735574http://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=400&stc=1&d=1261735581

sıralı 2 saldırı arkasına cılız bir saldırı bakalım OKK ne kadar asker kesebilecek AVCI daha şimdiden 1 milyon a ulaştı.....

haftayı 2 milyon ile bitirir gibi :)

OKK ve Kaos lara olan saldırıları da burada yayınlayacağız tabii ki bu bizim borcumuz :)

tr35
25-12-2009, 12:00
ne senlenmesi kaynamaya basladı ..en azından bızım ıcın 58 oldu saldırı
farkettim:)
dün destekteki askerlerin bir kısmı kesilmiş
en kısa zamanda takviye edeceğim

aybars43
25-12-2009, 12:32
3 kaos dıyorsunuz ama 3 kaos wow u yok onlarda kendı aralarında savasta ve herbırı ayrı bırlıkler tarafından desteklenmekte hesabını sılen arkadasta kaoslardan saldırı aldıgı ıcın bırlıkten cıktı tekrar gırdı fakat baktı olmuyor hesabını sıldı sımdı 3 kaos wow kuracakmıs gozukuyor ama onlarda kendı lerı bırbırlerının wow unu yıkar

hesabını silen arkadaş kaos birliklerinden hiç saldırı almadı. o konuda bir yanlışın var. hesabını neden sildi bilmiyorum ama kaos birliklerinden saldırı almadığını biliyorum. aksine raser in ışık a saldırması ortalığı karıştırdı. sonrasında olanlar hakkında pek bilgim yok ama bu kadarını söyleyebilirim.

misafir
25-12-2009, 13:15
kaosun kendi icinde savastigi falan yok tutturmus birisi forumda savas türküsü ayrilik türküsü hep ayni seyleri yaziyor kendini kaos sanan bi birlik ortaligi karistirmaya calisiyo sadece baska bisey yok
oyunun ortasinda kayit olan adamlar kendini gercek kaos ilan etmisler sen kayit oldugunda kaos varmiydi yokmuydu düsün bakalim da ona göre konus
gercek kaosun bide destekledigi wow olmali gercekse eger bu birlik almistir belki bir wow köyü nerde bi gösterin bakalim
size demisler heralde hayyam hesabini aldigi saldirilar nedeni ile sildi kocaman adamsiniz inanmayin cocuk colugun ally lerine
raser hayyami destekleyen bi oyuncu iken kaosa daldi BENCE HAYYAM BU UTANCI KALDIRAMADIGI ICIN SILDI ;)

OKK
25-12-2009, 13:38
sıralı 2 saldırı arkasına cılız bir saldırı bakalım OKK ne kadar asker kesebilecek AVCI daha şimdiden 1 milyon a ulaştı.....

haftayı 2 milyon ile bitirir gibi :)

OKK ve Kaos lara olan saldırıları da burada yayınlayacağız tabii ki bu bizim borcumuz :)

valla duruma bakınca aradan kaoslar malı goturecek gıbı gorunuyor.....bıtsede kurtulsak....

miko
25-12-2009, 14:12
valla duruma bakınca aradan kaoslar malı goturecek gıbı gorunuyor.....bıtsede kurtulsak....

aa coffem hiç olurmu öyle şey :))

onların bize bir yıkılma borcu var daha, 2. bir turda öne geçer alırlarsa orasını bilemem

macho
25-12-2009, 14:46
daha server kaynamadı henüz.seviye 95ten sonra kaynayacaktır.halen büyük orduları çıkarmayanlar mevcut.hele sonlara doğru gelinsin ''kim dost,kim düşman''o zaman belli olur.kaoslar bile birbirlerine girerler.

egzantrik
25-12-2009, 14:59
daha server kaynamadı henüz.seviye 95ten sonra kaynayacaktır.halen büyük orduları çıkarmayanlar mevcut.hele sonlara doğru gelinsin ''kim dost,kim düşman''o zaman belli olur.kaoslar bile birbirlerine girerler.
buyur kaoslar ile ilgili aynı msj daha amaaaaaaa şunuda söyliyeyim kaoslu arkadaşlar biz aramızda savaşıyoruz bize kimsenin gelmesine gerek yok desenizde siz tepeye çıktığınızda düşmanınız çok olacak 3 wow la kafaya çıkmak kolay iş değil herkes saldıracak bir yer bulacak ama siz neresini tam anlamı ile savunsak diye karar veremiyeceksiniz DOLU SALDIRININ HANGİSİ OLACAĞI BELLİ OLMIYACAK birisi kalırda savunmayı oraya yığarız orda deva ederiz diye düşünmeyin BENCE tüm travian 3 wow a birden gelecektir ...... GELMELİDİRDE bende eğerki kaoslar almıyacaksa wow u

PUSLUHAVA01
25-12-2009, 15:04

daha yeni başlıyor ne çabuk sıkıldınız :D

OKK
25-12-2009, 15:05
buyur kaoslar ile ilgili aynı msj daha amaaaaaaa şunuda söyliyeyim kaoslu arkadaşlar biz aramızda savaşıyoruz bize kimsenin gelmesine gerek yok desenizde siz tepeye çıktığınızda düşmanınız çok olacak 3 wow la kafaya çıkmak kolay iş değil herkes saldıracak bir yer bulacak ama siz neresini tam anlamı ile savunsak diye karar veremiyeceksiniz DOLU SALDIRININ HANGİSİ OLACAĞI BELLİ OLMIYACAK birisi kalırda savunmayı oraya yığarız orda deva ederiz diye düşünmeyin BENCE tüm travian 3 wow a birden gelecektir ...... GELMELİDİRDE bende eğerki kaoslar almıyacaksa wow u

tum travian gelemez sanırım çünkü herkes bize geliyor .saldırı sayısı 63 oldu.sadece tum serverın stratejısını alt ust ettık one gecerek...herkes kaosları ayrı zannetsede yınede aynı ısımle gerektıgınde tek wow u desteklerler bence.bırak bırbırlerıne dalmayı destek atacaklardır...hem atmadıklarını nerreden bılıyorsunuz...

bu arada aşüre ayını unutmayın ...bugdayarınızı arpalarınız bekliyoruz wow koyumuze...unutmayın ne verirsen elinle o gider seninle :)

metın 32
25-12-2009, 16:11
raser hayyami destekleyen bi oyuncu iken kaosa daldi BENCE HAYYAM BU UTANCI KALDIRAMADIGI ICIN SILDI ;)

hayyamın sılme nedenı bu zaten sırada ıkıncı kaos varkaos yıne kaos wow a saldıracak goreceksınız bunlar daha evvel neydı 4 ay evvelserverda hangı kaos vardı serverda oynayanlar ıyı bılır GNGR baskanlık yaptıgı kaos hngısı ıdı ıyı dusunun sımdı o bırlıktekılerın kaosu desteklıyecegınımı sanıyorsunuz o bırlıktekı oyuncuların hepsı beklıyor ve agır agır saldırıyorlar ama su anda wow a degıl eskı dusmanlarına onlardan 2 sı gıttı sırada 2 tane daha var ondan sonra wow var bızım ıcın

sucukluyumurta
25-12-2009, 16:19
Şöyle şu dedikodulara bi açıklık getireyim ..birleşmemiz olan herhangi birlikte aralarında savaş saldırma vs. görmedim varsa öyle bi rapor göstersinler.Bide anlamadığım garip garip komplo teorileri üretiyorsunuz üste çıkınca 3 birlik dalacakmış falan filan.yani bunu söylemek bile komik heralde illaki saldırı alacak :D.oyun bu yani saldırıdan falan korktuğumuz yok wowlar orda isteyen saldırır.Forum doldurmak için garip garip şeyler yazmayın sonra gelip bize soruyorlar kim kimle savaşıyor diye bizde anlamıyoruz.

Hayyam wowa gelince ne saldırıdan dolayı kapandı ne de anlaşmazlıktan.Hayyam wowun kapanmasının sebebi mücahit(holdem) arkadaşımızın yeterli zamanı olmaması ve diğer wow bakıcılarının yeterli zaman ayıramadğından fazla asker ölümü oldu ve gerekli def sayısınıa ulaşılamadığından wowu silime aldılar.Ortada bi tartışma yok. Boş önermeler yapmayalım merak ettiğiniz bişey varsa özelden mesaj atın açıklayayım.

OKK
25-12-2009, 17:29

hayyamın sılme nedenı bu zaten sırada ıkıncı kaos varkaos yıne kaos wow a saldıracak goreceksınız bunlar daha evvel neydı 4 ay evvelserverda hangı kaos vardı serverda oynayanlar ıyı bılır GNGR baskanlık yaptıgı kaos hngısı ıdı ıyı dusunun sımdı o bırlıktekılerın kaosu desteklıyecegınımı sanıyorsunuz o bırlıktekı oyuncuların hepsı beklıyor ve agır agır saldırıyorlar ama su anda wow a degıl eskı dusmanlarına onlardan 2 sı gıttı sırada 2 tane daha var ondan sonra wow var bızım ıcın

desteklerlerse fena olmaz :)

OKK
25-12-2009, 17:31
Şöyle şu dedikodulara bi açıklık getireyim ..birleşmemiz olan herhangi birlikte aralarında savaş saldırma vs. görmedim varsa öyle bi rapor göstersinler.Bide anlamadığım garip garip komplo teorileri üretiyorsunuz üste çıkınca 3 birlik dalacakmış falan filan.yani bunu söylemek bile komik heralde illaki saldırı alacak :D.oyun bu yani saldırıdan falan korktuğumuz yok wowlar orda isteyen saldırır.Forum doldurmak için garip garip şeyler yazmayın sonra gelip bize soruyorlar kim kimle savaşıyor diye bizde anlamıyoruz.

Hayyam wowa gelince ne saldırıdan dolayı kapandı ne de anlaşmazlıktan.Hayyam wowun kapanmasının sebebi mücahit(holdem) arkadaşımızın yeterli zamanı olmaması ve diğer wow bakıcılarının yeterli zaman ayıramadğından fazla asker ölümü oldu ve gerekli def sayısınıa ulaşılamadığından wowu silime aldılar.Ortada bi tartışma yok. Boş önermeler yapmayalım merak ettiğiniz bişey varsa özelden mesaj atın açıklayayım.

hadi be adaş bu teori kimseninkine benzemiyor... valla arkadaslar bu arada kim kime gelirse gelsin...ben bu gecede uyumucam sanırım tahıl yolla def ıste sabaha kadar strateji...
ne oyun ama
ne wow muş
diyelim bitsin

unabsehbar
25-12-2009, 17:43
bende oyundan hesap siliyorum herkese tşk herşey yakında belli olur tüm wow başarılar... sözzüm şudurki herkes kendini kaos zannediyor hadi bakalım kurabiliyorlarsa wow kursunlar

szöler yalnış anlaşıldıysa özür dilerim..:)

unabsehbar oyundaki adım değil ben bu oyunda ilk saniyeden başladım oyuna siz yookken biz kaos kurduk

OKK
25-12-2009, 17:46
bende oyundan hesap siliyorum herkese tşk herşey yakında belli olur tüm wow başarılar... sözzüm şudurki herkes kendini kaos zannediyor hadi bakalım kurabiliyorlarsa wow kursunlar

szöler yalnış anlaşıldıysa özür dilerim..:)

unabsehbar oyundaki adım değil ben bu oyunda ilk saniyeden başladım oyuna siz yookken biz kaos kurduk

valla hesap felan sılme neden sılıyorsunkı emegını kullan yolla bır wow a bır raporda senın olsun destegını at wow una tahılını yollla

hököstö
25-12-2009, 18:11
heheh kaybettıgın askerler salih meşe nın merkezınde gomulmüştü. nerden hatırlıyorsun dersen kaan, senın onden girdigin koyu ben sıfırlamıstım . yanı o zamanda da buyuk bir iyilik yapmıstın bızze. tum generals ailesi adına tekrar tesekkurler
=) o zamanlar sürekli asker kaybettim yeniden yaptım ama salih'in defansını kesip yolu açtığım saldırıyıda çok iyi hatırlıyorum tabiki hatırlamazmıyım..
ben son yaptığım wow saldırısı öncesi asker beslediğim yerlere olan saldırılar ve askerlerin geri çekilmesi sırasında açlıktan ölen askerleri kastetmiştim ;) herneyse 5 senenin acısını bişekilde çıkarttım oyundan ;) tüm oyunculara başarılar dilerim benim son serverımdı kendinize iyi bakın arkadaşlar, bir müddet daha buralardasınız gördüğüm kadarıyla hayırlısı olsun wowu kim kurarsa şimdiden tebrikler...

macho
25-12-2009, 20:40
ben kaostan değilim ki.server başınan beri albayraklıyım.yanlış anlaşılmasın.wow seviyesi 95ten sonra daha da şenlenecek dedim.yanlışım varsa düzelt.

x10
25-12-2009, 20:49

:) zamanı gelince orduları görürsün laf değil iş yapmak lazım... hele server biraz ilerlesin sanmayın seviye 91 olunca wow bitecek

PerfectTR
25-12-2009, 21:10
valla hesap felan sılme neden sılıyorsunkı emegını kullan yolla bır wow a bır raporda senın olsun destegını at wow una tahılını yollla

okk 63 saldırı var bütün server geliyor diyorsun ama..maşşallah yıkan yok galiba seviye 91 oldu...gelen saldırılar fake galiba...
iyi taktik 63 saldırı var..ama seviye artıyor.yani diğerleri nasıl olsa birisi yıkar ordumuzu harcımayalım dedirtiyor..sankiii:):D:p

egzantrik
25-12-2009, 21:10
tum travian gelemez sanırım çünkü herkes bize geliyor .saldırı sayısı 63 oldu.sadece tum serverın stratejısını alt ust ettık one gecerek...herkes kaosları ayrı zannetsede yınede aynı ısımle gerektıgınde tek wow u desteklerler bence.bırak bırbırlerıne dalmayı destek atacaklardır...hem atmadıklarını nerreden bılıyorsunuz...

bu arada aşüre ayını unutmayın ...bugdayarınızı arpalarınız bekliyoruz wow koyumuze...unutmayın ne verirsen elinle o gider seninle :)
Seni tebrik ediyorum okk arkadaşım yalnız birşey dikkatimi çekti sana gelen saldırı sayısı 63 olduğunu söylüyorsun ve 48 saat içinde bu saldırı hiç azalmadı ve senin seviyen 91 olmasına rağmen hala fake geliyor bu benim dikkatimi çekti hani tamam burda herkes dürüst davranıyordum kimseye yalan söylüyorsun gibi birşey söyliyemeyiz ama bukadar abartma çok bariz belli oluyor saldırı çoğalıyor saldırı geliyor dediğin saatten sonra rahat 60 saat oldu bu saldırı sana nekadar uzaktan geliyor :))) hiçmi dolu çıkmaz bunların arasında :))) çıktıysa neden raporlarını atmadın hiç saklama bizden canımm
ve eminim kimse böyle bir tuzağa düşmez çok basit bir uygulama oluyor yani kimse sana saldırı geliyor diye saldırmamazlık yapmaz :))) ve son olarak sucuklu yumurta arkadaşım burda wow sitresi atılıyor insanlar bilmediği şeyleri öğreniyor muhabbet ediliyor kızılacak bir mevzu yok kimse kesin emin olduğu şeyi yazmıyor sadece fikir sunuyor olabilirler yani kesin bişiy yok ...

x10
25-12-2009, 21:28
sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım kaos tan arkadaş diyorki hepsiyle konuşacam kimse saldırı çıkmıyacak çıkanda bizden değildir ........ neden general değil ...... okk diyorki gaz veriyorsunuz ne dedikki gaz verdik olanları söyledik güzel bişiy yaptığınızda tebrik etmek yaptığınızın doğru olduğunu söylemek gaz vermekse form diye bişiy olmasına gerek yok herkes kendi bilgisine ve kendi durduğu yerden o açıya göre doğrunu yazıyor bence ..... hala iddia ediyorum kaos bence dost edinecek bir birlik değil bunada neden diye soracaksınız çnkü kendi içinde savaş yapan aynı birlikler içinde anlaşamayan insan kendi menfaati üzerine ilerleyendir böyle bişy olmasa kendi aralarında düzenli geçinirler ...ben içlerini bilmiyorum burda söylenenlere göre konuşuyorum her kaos dendiğinde aralarında savaş yapılıyor deniyor.....okk olayına gelince yaptığı mantıklı okk arkadaşımızın amaa şimdiye kadar dolu yıkıcı bir saldırının gelmemesi kendisi için hiç iyi olmadı ve bunu dürüst bir şekilde söylüyor tebrik ediyorum kendisini seviye az düşsün diye asıldım diyor haklı çünkü seviye basmasaydı tüm saldırıya giden herkes depolarını yıkmak istiyecekti ve okk yin kurtulma şansı yoktu birdaha toparlaması çok zor olurdu seviye yüksek olduğu için herkes seviyeye gidecek insin aşşağı diye mantıklı br iş AMA OKK ARKADAŞIM bence kaos sizi indirecek yoksa kafaya çıkamaz

arkadaşlar oyun oynuyoruz herkez emek veriyor. dost olmak kendi wowundan vazgeçmek değildir. dünde söyledim yine söylüyorum HEROES olarak generals ile iyi ilişkilerimiz var kendi wowumuzn iddiası sıfırlanmadığı sürece hiç kimseye destek vermiyeceğiz. sadece ikili ilişkiler içerisinde bugüne kadar kaos grubundan ışık ve generals birliklerine saldırı çıakrmadık. elimizdeki orduların hepsi duruyor kendi wowumuz kuramayacaksa elbet bu orduları kendi menfeatimzie uygun şekilde kullanacağız buda sanırım 2-3 gün içerisinde belli olacak.

x10
25-12-2009, 21:38

okk saldırı sayısı vererek gereksiz yönlendirme yapmana gerek yok arkadaşım kim neyin ne oldugunu çok iyi biliyor.
forumda kaos türküsü tutturulmuş gidiyor...çok başlılık kimseye yarar getirmez kim gerçek kaos kim değil bizi çok ilgilendirmiyor kaos adı altında 3 wow var o zaman çıakrtın gerçek olmayan wowu herkes bilsin burada msj kirliliği yapmayın. kaos 3 wowunada aynı anda destek olarak zaten şansını azaltıyor. pr1ck tüm yan köyleri sıfırlandı bu nedenle şansı çok az. hisonic'te savnma yeterli değil. sadece ışık ön plana çıkıyor buradanda takip ettiğimiz kadarıyla tek wowa destek olmak istememeleri dezavantaj oluşturuyor.
şu aşamada furkanın köyü kilitli geriye 9 wow kaldı bunalrdan birbirine rakip olacak 4 wow var diğerleri sıkıntı olmadan 2-3 sağlam saldırı ile geri plana atılabilir.
okk
ışık
gulsuyuçarşı
cycho
bu 4 wowdan birisi alacak ama ben ona saldırmam, ben şuna saldırmam, ben onunla konuştum, ben bununla konuştum denirse zaten herkes 1 yıllık emeğini kenara koysun tek kişiye destek verilsin herkes kurtulsun bu ızdıraptan.

OKK
25-12-2009, 23:41
okk 63 saldırı var bütün server geliyor diyorsun ama..maşşallah yıkan yok galiba seviye 91 oldu...gelen saldırılar fake galiba...
iyi taktik 63 saldırı var..ama seviye artıyor.yani diğerleri nasıl olsa birisi yıkar ordumuzu harcımayalım dedirtiyor..sankiii:):D:p
bak bakalım sence durum ne

gelenler arasında 2 saat ıle 104 sat arası

OKK
25-12-2009, 23:50
Seni tebrik ediyorum okk arkadaşım yalnız birşey dikkatimi çekti sana gelen saldırı sayısı 63 olduğunu söylüyorsun ve 48 saat içinde bu saldırı hiç azalmadı ve senin seviyen 91 olmasına rağmen hala fake geliyor bu benim dikkatimi çekti hani tamam burda herkes dürüst davranıyordum kimseye yalan söylüyorsun gibi birşey söyliyemeyiz ama bukadar abartma çok bariz belli oluyor saldırı çoğalıyor saldırı geliyor dediğin saatten sonra rahat 60 saat oldu bu saldırı sana nekadar uzaktan geliyor :))) hiçmi dolu çıkmaz bunların arasında :))) çıktıysa neden raporlarını atmadın hiç saklama bizden canımm
ve eminim kimse böyle bir tuzağa düşmez çok basit bir uygulama oluyor yani kimse sana saldırı geliyor diye saldırmamazlık yapmaz :))) ve son olarak sucuklu yumurta arkadaşım burda wow sitresi atılıyor insanlar bilmediği şeyleri öğreniyor muhabbet ediliyor kızılacak bir mevzu yok kimse kesin emin olduğu şeyi yazmıyor sadece fikir sunuyor olabilirler yani kesin bişiy yok ...

linkleri ekliyelim asagıda resımde gorunuyor .gelen saldırlar zayıf ıse benım sucum ne.ayrıca savunan puanına baksana kendı askerımımı kesıyorum sence cok sacma

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=571655c4fad

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=57171803e93

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=57174d84b9c

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=57180121958 en saglamı 350 k asker kesti

OKK
25-12-2009, 23:59
okk saldırı sayısı vererek gereksiz yönlendirme yapmana gerek yok arkadaşım kim neyin ne oldugunu çok iyi biliyor.
forumda kaos türküsü tutturulmuş gidiyor...çok başlılık kimseye yarar getirmez kim gerçek kaos kim değil bizi çok ilgilendirmiyor kaos adı altında 3 wow var o zaman çıakrtın gerçek olmayan wowu herkes bilsin burada msj kirliliği yapmayın. kaos 3 wowunada aynı anda destek olarak zaten şansını azaltıyor. pr1ck tüm yan köyleri sıfırlandı bu nedenle şansı çok az. hisonic'te savnma yeterli değil. sadece ışık ön plana çıkıyor buradanda takip ettiğimiz kadarıyla tek wowa destek olmak istememeleri dezavantaj oluşturuyor.
şu aşamada furkanın köyü kilitli geriye 9 wow kaldı bunalrdan birbirine rakip olacak 4 wow var diğerleri sıkıntı olmadan 2-3 sağlam saldırı ile geri plana atılabilir.
okk
ışık
gulsuyuçarşı
cycho
bu 4 wowdan birisi alacak ama ben ona saldırmam, ben şuna saldırmam, ben onunla konuştum, ben bununla konuştum denirse zaten herkes 1 yıllık emeğini kenara koysun tek kişiye destek verilsin herkes kurtulsun bu ızdıraptan.

ordun varsa yolla arkadasım gereksız yada gereklı forumun bu konuda herseyıne yorum yapmaya calısarak forumu ıncelıyerek gereklı hareketlılıgı saglamaya çalısan tek kişi benim...herhalde kendi askerlerimizi kesmiyoruz ya ...demekki gelen saldırlar var ama depo yıkıyor ama kademe....inanıp inanmamk senin elinde ....ayrıca beni tanımadıgın belli oluyor oyun için yalan soylemem.server basından beri ne cektiysem bu yuzden oldu zaten....kimseden korkumuz yok. ordusu olanı beklerim...zaten wow sanırım 100 . seviyede kuruluyordu 90 dan sonra en az 12-14 saat suruyor bır kademe demekki hiç saldırı gelmeden daha 1 haftası oluyor bu hızda basarsak....bu konuda öazür bekliyorum senden ve senın gibi düşünen arkadaslardan

M_şahin
26-12-2009, 02:19
ordun varsa yolla arkadasım gereksız yada gereklı forumun bu konuda herseyıne yorum yapmaya calısarak forumu ıncelıyerek gereklı hareketlılıgı saglamaya çalısan tek kişi benim...herhalde kendi askerlerimizi kesmiyoruz ya ...demekki gelen saldırlar var ama depo yıkıyor ama kademe....inanıp inanmamk senin elinde ....ayrıca beni tanımadıgın belli oluyor oyun için yalan soylemem.server basından beri ne cektiysem bu yuzden oldu zaten....kimseden korkumuz yok. ordusu olanı beklerim...zaten wow sanırım 100 . seviyede kuruluyordu 90 dan sonra en az 12-14 saat suruyor bır kademe demekki hiç saldırı gelmeden daha 1 haftası oluyor bu hızda basarsak....bu konuda öazür bekliyorum senden ve senın gibi düşünen arkadaslardan

Burada bir yanlış hesap söz konusu sanırım sizi ilk defa wow basıyorsunuz.Çünkü 90.kademeden sonra deevamlı süre uzar ve en son kademe 100 saati geçiktir.Bu da demek oluyor ki sizin verdiğiniz gün sayısına en az 7 gün daha eklemek lazım tabii bu arad yıkılmazsanız:D..İyi oyunlar...

M_şahin
26-12-2009, 02:30
Baştan beri yazılanlara baktım.Sanırım en fazla saldırı alan grup kuzey grubu.Yani albayraklar ve müttefikleri..Buna ek olarak da kaos grubunun hiç generale saldırı yapmadığı anlaşılıyor. Tam tersi generalinde kaosa saldırmadığı belli.Bu durumda en iyi yapılacak şey birleşip açıkça biz birlikte çalışıyoruz demek olacaktır.Diğer wow sahibi olan birlikler yalnızlar ve kendileri bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ve gayretleri bu örtülü anlaşmadan ötürü boşa çıkacakmış gibi gözüküyor.Diğerleri bu durumda daha çok haketmiş olmuyor mu?Böyle bir şey nasıl bir anlayış oluyor..İlk sayfalar da ve sonlara doğru karşılıklı yazışmalarda kaos ve genrale mensup arkadaşlar açıkça gönlümüz sizden yana biz yapamazsak diyorlar.Bu ilan edilmemiş bir anlaşma olmuyor mu acaba merak ettim...

OKK
26-12-2009, 03:42
Baştan beri yazılanlara baktım.Sanırım en fazla saldırı alan grup kuzey grubu.Yani albayraklar ve müttefikleri..Buna ek olarak da kaos grubunun hiç generale saldırı yapmadığı anlaşılıyor. Tam tersi generalinde kaosa saldırmadığı belli.Bu durumda en iyi yapılacak şey birleşip açıkça biz birlikte çalışıyoruz demek olacaktır.Diğer wow sahibi olan birlikler yalnızlar ve kendileri bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ve gayretleri bu örtülü anlaşmadan ötürü boşa çıkacakmış gibi gözüküyor.Diğerleri bu durumda daha çok haketmiş olmuyor mu?Böyle bir şey nasıl bir anlayış oluyor..İlk sayfalar da ve sonlara doğru karşılıklı yazışmalarda kaos ve genrale mensup arkadaşlar açıkça gönlümüz sizden yana biz yapamazsak diyorlar.Bu ilan edilmemiş bir anlaşma olmuyor mu acaba merak ettim...

daha onceden birlikte idik ayrıldık...kımsenın kımseye faydası yok.zaten sonlara gelınınce kımse kımseyı tanımaz..bu oyunda bunu ogrendım...

x10
26-12-2009, 08:15

neden özür diliyeceğimi anlayamadım. sadece saldırı sayısı vermene gerek yok gelen raporları koysan yeter.

Jes
26-12-2009, 09:03
Burada bir yanlış hesap söz konusu sanırım sizi ilk defa wow basıyorsunuz.Çünkü 90.kademeden sonra deevamlı süre uzar ve en son kademe 100 saati geçiktir.Bu da demek oluyor ki sizin verdiğiniz gün sayısına en az 7 gün daha eklemek lazım tabii bu arad yıkılmazsanız:D..İyi oyunlar...

Her seviyeden sonra uzar süre. yani 1. seviye ile 2. seviye arasında bile süre farkı vardır. yanlış bilgilendirme olmasın son seviye basım süresi merkez binası 20 ise eğer 13 saat 42 dakikadır ve kısa bir hesapla OKK 92. seviyede olduğuna göre 8 seviye kalmış durumda. 8*13=104 / 24 = 4.33. orda belirtilen 100 saat merkez binası 1. seviye olan köy içindir ve sanmıyorum ki merkez binasını 1. seviyede tutan bir wow köyü kalmış olsun şu saatte.

Yani kısacası 5 gün içinde bitebilir server :) seviye düşürücü saldırı gelmezse ve wow geliştiren bekleme yapmazsa. Ondan uzak olup ordu bekletenler dikkat etsinler ellerinde patlamasın 1 senede biriktirdikleri ordular. iyi hesaplasınlar varış sürelerini. yukarıdaki arkadaş gibi 100 saatten alırlarsa ellerinde patlar o ordular. 104 saat sonra server bitiyor çünkü :)

KAOS lar GENERAL'e saldırmaz denişsin. Şöyle bildireyim ben de KAOS grubundayım, gönlüm biz kuramazsak OKK'dan yana doğrudur. hakettiler çünkü. iyi diplomasi yapıyorlar. Birliklerle iyi geçiniyorlar. seviyeliler, oyunu çocuk gibi değil adam gibi oynuyorlar. ama seviye 97-98 den sonra babam gelse tanımam :) yok öyle bir şey :P en azından benim için. zaten benim ilgilendiğim hayyam köyü de gitti. serverı bitirmemek için önde gidene orduyu sallayabilecek bir psikolojim var şu an.

Gerçi tatile çıkıyorum yılbaşından sonra döneceğim, o zamana kadar bitmez umarım server :P

Ha bu arada plan yapanlar yılbaşında da olası barış sürecini hesap etmeyi unutmasınlar. Olur şimdi barış marış gelir wow kurulur, kapak olur saldırıp da bayram tebriği atanlara :)

KUZEY grubuna gelince. gerçekten çok fazla savunma topladılar, çok iyi hücum yaptılar. askeri kanat olarak belki de serverdaki birincilikleri tartışılmaz. ama wowu en iyiler kurabilir diyor oyunun başında. Yani askeri kanadın yanında diplomasi kanadının da iyi olması gerekir. Bu bir bütün çünkü. KUZEY grubu askeri kanatta ne kadar iyiyse diplomasi kanadında o kadar kötü. Bütün serverı karşılarına alıp wow kurmaya çalışmak hayalden öteye gidemez, ki gidemedi de. Bu saatten sonra durumu toparlayabilirler mi bilmiyorum. bence bazı birliklerle anlaşma yapıp destek bulurlarsa yarışa ortak olabilirler. yoksa gene yıkım gene hüsran gözüküyor. ya da yarışı bırakıp hala orduları kaldığını düşündüğümden wowu kimin kuracağını belirleyebilirler. saldırdıkları kişinin wowdan seviye kaybedeceği kesin.

İyi oyunlar iyi wow yarışları herkese....

mavi göl
26-12-2009, 11:23
slmlar arkadaşlar acil kan ihtiyacı var yarına kadar kan bulunması gerekiyor herkez birliğinde ally çekebilirmi.. şimdiden teşekkürler..

acil kan aranıyor ankara gazi hastanesinde yatan hasta için pazar gününe kadar 10 ünite kan gerekmektedir kan grubu
0 Rh (+) iletişim berrin yüksel tel 0 535 834 1001

seyyah biber
26-12-2009, 13:18
hesabını silen arkadaş kaos birliklerinden hiç saldırı almadı. o konuda bir yanlışın var. hesabını neden sildi bilmiyorum ama kaos birliklerinden saldırı almadığını biliyorum. aksine raser in ışık a saldırması ortalığı karıştırdı. sonrasında olanlar hakkında pek bilgim yok ama bu kadarını söyleyebilirim.

slm arkadaşlar HAYYAM hesabı bana ait ti ve ekip olarak wow olayında bu hesabı kullandık silme nedenimizi açıkladığımı düşünüyorum hiçbir KAOS tan saldırı almadık wow zamanından yeterli destek ve defans olayınıda yeterince ayarlanamadı ufuğun söyledğii gibi yer yer asker ülümlerimiz gerçekleşti haklıdır ama wow olayında her zman toparlanma yaşanıor ihtimali düşünülürse sadece silme olayı bu değil tabiki ışık hesabına bakan oyuncular sözde bişrinden aldıkları duyum la HAYYAM ekibine sorma gereğini hissetmeden CASUS muamelesi yapmaları (hangi WOWA giden hesap casusluk yapar ayrı bir olay bu ne mantık diyeceksiniz tabiki ) ve birlikten çıkarmaları olayı başlangıçtır ve en önemli sebebtir bu hesaba destek atanlar ve emek harcayarak hesba bakan tüm arkadaşlara yapılan bu tutum ve mantık hakaret olarak algılandı ve hesaba bakan ekibin ortak kararı ile destek atan birliklerin başkanlarına bilgi verilerek hesap silinmeye alınmıştır.
neticede bu oyun ve eğlence stratejik ekipçe oynanan bir oyundur bu tür düz mantıklar hesaba bakan arkadaşlarda eğlence kısmını aşıp gerginlik yarattığı için silinme kararı mantıklıdır

serginho
26-12-2009, 14:29
son durumlar .... 90 ı geçeni aşağıı alacaklar saldırıalra göre öle herhalde =)
http://img145.imageshack.us/img145/179/sonstat.png

PerfectTR
26-12-2009, 14:35
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=5772538218e

OKK seviye raporu

x10
26-12-2009, 15:11

OKK seviye raporu

güzel saldırı olmuş ama arkasına 3-4 ordu daha sokulup hamamdde depoları yıkılsaymış anlam kazanırmış

OKK
26-12-2009, 15:26
neden özür diliyeceğimi anlayamadım. sadece saldırı sayısı vermene gerek yok gelen raporları koysan yeter.

imaların için yada yalnıs tahminlerin için...yani sonucta ben kendi kendime salırı cıkmıyorum....kesılen asker ortada...

ayrıca ardına gelen 58 saldırı daha var ....

miko
26-12-2009, 16:09

OKK seviye raporu

bundan başka giren ordular da var galiba,, yokmu depo indiren raporlar,

GİTARİST
26-12-2009, 17:31
anlaşılan o ki seviye 90ı geçen wow aşağıya çekilecek

staaq
26-12-2009, 20:48
:) zamanı gelince orduları görürsün laf değil iş yapmak lazım... hele server biraz ilerlesin sanmayın seviye 91 olunca wow bitecek

pardon da sen forumun bilirkişisi falan mı zannediyorsun kendini ? her yoruma bi kulp takma telaşındasın. seviye 91 olunca bitmeyeceğini herkes biliyor. ayrıca burda bu oyunu oynayan herkes acemi bi tek sen mi prof.sun. madem sırası gelince saldırılar yapılır diyorsun. madem laf değil icraat diyorsun. buyur o zaman icraat yap ondan sonra gel konuş derim, işin içinden çıkamayız o zaman. herkes fikrini istediği gibi yazar (tabi bi başkasını rencide etmediği ya da bi başkasına hakaret etmediği sürece). her yoruma sen cevap vermek zorunda değilsin. illa cevap vereceksen de tepeden tepeden yorumlar yapma.

Hangyaku
26-12-2009, 21:23
pardon da sen forumun bilirkişisi falan mı zannediyorsun kendini ? her yoruma bi kulp takma telaşındasın. seviye 91 olunca bitmeyeceğini herkes biliyor. ayrıca burda bu oyunu oynayan herkes acemi bi tek sen mi prof.sun. madem sırası gelince saldırılar yapılır diyorsun. madem laf değil icraat diyorsun. buyur o zaman icraat yap ondan sonra gel konuş derim, işin içinden çıkamayız o zaman. herkes fikrini istediği gibi yazar (tabi bi başkasını rencide etmediği ya da bi başkasına hakaret etmediği sürece). her yoruma sen cevap vermek zorunda değilsin. illa cevap vereceksen de tepeden tepeden yorumlar yapma.

Burda seni geren nedir? Rahatsız olan belirtir ona göre uslub takılırız. Sen dedin diye biz konuşma şeklimizi değiştiremeyiz.

İcraat demişin.. Herşey zamanında güzeldir. Şuan ortada bişey olmayabilir, olcakki konuşuyoruz. Elimizde bişey varki, ona güveniyoruzki konuşuyoruz. Bizim boş laflarla işimiz olmaz. Gerginlik yaratma. Biz server başından beri burdayız.

Sonuç olarak;

Arkadaşımız ne bilir kişi, ne prof nede başka bişey. Burası forumsa, bu konunun alt başlığı birlik tartışmalarıysa herkes istediğini yazar. Kimseyi eleştiremezsin.

egzantrik
26-12-2009, 22:12
Burda seni geren nedir? Rahatsız olan belirtir ona göre uslub takılırız. Sen dedin diye biz konuşma şeklimizi değiştiremeyiz.

İcraat demişin.. Herşey zamanında güzeldir. Şuan ortada bişey olmayabilir, olcakki konuşuyoruz. Elimizde bişey varki, ona güveniyoruzki konuşuyoruz. Bizim boş laflarla işimiz olmaz. Gerginlik yaratma. Biz server başından beri burdayız.

Sonuç olarak;

Arkadaşımız ne bilir kişi, ne prof nede başka bişey. Burası forumsa, bu konunun alt başlığı birlik tartışmalarıysa herkes istediğini yazar. Kimseyi eleştiremezsin.
KUSURA BAKMAYIN BEN BURANIN AĞA BABASI DEĞİLİM YALNIZ GERGİNLİK OLMASIN TATLI ŞEKİLDE GİDELİM TARTIŞMALAR ÇOK HOŞ GİDİYOR LÜTFEN BU ŞEKİL DEVAM EDELİM.....KONUYUDA DEĞİŞTİRMİŞ OLAYIM BU ARADA OKK ARKADAŞIM YOKMU RAPOR DAHA GELENLERDEN O SAVUNMAYA GELEN SALDIRILARIN DEVAMINI GÖRMEK İSTERİZ.....
VE AVCI R BİRLİĞİNİ TEBRİK EDİYORUM TAM ZAMANINDA ELE ALDI DURUMU :rolleyes::cool::eek::D:)

staaq
26-12-2009, 23:03

Sonuç olarak;

arkadaşım rahatsız olan belirtir ona göre üslup takınırız diyorsun. rahatsız olduğumu belirtiyorum. sen dedin diye biz konuşma şeklimizi değiştiremeyiz diyorsun.

icraat diyen ben değilim. o kelimeyi ilk kullanan avukatlını yapmaya çalıştığın arkadaşın. tabiki konuşun konuşmayın demiyorum ben zaten. mesajımı iyi okursan anlarsın zaten. bak ne demişim.

herkes fikrini istediği gibi yazar (tabi bi başkasını rencide etmediği ya da bi başkasına hakaret etmediği sürece).

server'ın başından beri burada olman hiç bi anlam ifade etmiyor benim için. ve eleştirme konusuna gelince madem kimseyi eleştiremezsin diyorsun. ne demeye çıkıp beni eleştiriyorsun. serverın başından beri burda olman sana eleştirme hakkı mı veriyor yoksa.

Hangyaku
26-12-2009, 23:09
arkadaşım rahatsız olan belirtir ona göre üslup takınırız diyorsun. rahatsız olduğumu belirtiyorum. sen dedin diye biz konuşma şeklimizi değiştiremeyiz diyorsun.

icraat diyen ben değilim. o kelimeyi ilk kullanan avukatlını yapmaya çalıştığın arkadaşın. tabiki konuşun konuşmayın demiyorum ben zaten. mesajımı iyi okursan anlarsın zaten. bak ne demişim.

herkes fikrini istediği gibi yazar (tabi bi başkasını rencide etmediği ya da bi başkasına hakaret etmediği sürece).

server'ın başından beri burada olman hiç bi anlam ifade etmiyor benim için. ve eleştirme konusuna gelince madem kimseyi eleştiremezsin diyorsun. ne demeye çıkıp beni eleştiriyorsun. serverın başından beri burda olman sana eleştirme hakkı mı veriyor yoksa.

Ben kimsenin avukatı değilim ;)

Sana laf eden yok, laf edilenler rahatsız olduğunu belirtirse ona göre davranılır. Sen konuşmalarında kedinle çelişiyorsun farkındasındır umarım? Bana avukat diyorsun, senin benden kalır yanın ne? Sana söz söleyen yok laf eden yok gelipte x10'nu eleştiriyorsun?

Nese uzatmayalım. Herkes kendinden sorumludur.

x10
26-12-2009, 23:16

arkadaşım sen ortaya laf atıyosun bende cevaplıyorum. o zaman işine bak benim yazdıklarıma cevap verme oyun konsuunda herkes kendine göre prof.

x10
26-12-2009, 23:25

bak arkadaşım yukardaki msjı yazan sensin sonra kalkıp burada şov yapmaya çalışıyorsun...
sana prim vermem. eger tartışma ortamında güzelce sohbet istiyorsan okey. burada amacımız bilgi vermek..
tekrarlıyorum HEROES olarak ordularımız duruyor bunuda zamanı gelince görürsünüz bu polemik değil kışkırtma değil sorana söylenen bir cevap eger merak etmiyosan sorma ve polemik yaratıp gereksiz yere forumda yer işgal etme.
ayrıca benim üzerimden sağa sola cevap yazma kimsenin benim avukatlıgımı yapmasına gerek yok herkes fikrini söylüyor.

gaddaroğulları
26-12-2009, 23:29
bak arkadaşım yukardaki msjı yazan sensin sonra kalkıp burada şov yapmaya çalışıyorsun...
sana prim vermem. eger tartışma ortamında güzelce sohbet istiyorsan okey. burada amacımız bilgi vermek..
tekrarlıyorum HEROES olarak ordularımız duruyor bunuda zamanı gelince görürsünüz bu polemik değil kışkırtma değil sorana söylenen bir cevap eger merak etmiyosan sorma ve polemik yaratıp gereksiz yere forumda yer işgal etme.
ayrıca benim üzerimden sağa sola cevap yazma kimsenin benim avukatlıgımı yapmasına gerek yok herkes fikrini söylüyor.

nese arkadaslar raporlara donelım.durun bakalım wow surecı en az 1 ay daha surer kımse merak etmesın.Asker konussun :D

staaq
26-12-2009, 23:40

geçmiş sayfalara bakınca kimin gereksiz yer işgal ettiği kimin şov yapma amacında olduğu açıkça belli oluyor. benim amacım kesinlikle polemiğe falan girmek değil. ama illaki zorlama. ok. şimdi ben kaçar. forum senin isteğin gibi yaz her yere.

Hangyaku
26-12-2009, 23:43
geçmiş sayfalara bakınca kimin gereksiz yer işgal ettiği kimin şov yapma amacında olduğu açıkça belli oluyor. benim amacım kesinlikle polemiğe falan girmek değil. ama illaki zorlama. ok. şimdi ben kaçar. forum senin isteğin gibi yaz her yere.

Kaç sen, isabet olur

OKK
27-12-2009, 00:16
bundan başka giren ordular da var galiba,, yokmu depo indiren raporlar,

ne yanı istersen sifreyi vereyim bahadır...bir bakıver

aaa unutttum dostum sen rakip birlikte idin demi :)))

zaten hep ben paylastım raporları avcıda paylassın herkes kendı raporunu koysun diyelım....

oyunu kazansakta kazanmasakta vıdeo yapacagız salırların tumunu saklıyoruz

OKK
27-12-2009, 00:36
KUSURA BAKMAYIN BEN BURANIN AĞA BABASI DEĞİLİM YALNIZ GERGİNLİK OLMASIN TATLI ŞEKİLDE GİDELİM TARTIŞMALAR ÇOK HOŞ GİDİYOR LÜTFEN BU ŞEKİL DEVAM EDELİM.....KONUYUDA DEĞİŞTİRMİŞ OLAYIM BU ARADA OKK ARKADAŞIM YOKMU RAPOR DAHA GELENLERDEN O SAVUNMAYA GELEN SALDIRILARIN DEVAMINI GÖRMEK İSTERİZ.....
VE AVCI R BİRLİĞİNİ TEBRİK EDİYORUM TAM ZAMANINDA ELE ALDI DURUMU :rolleyes::cool::eek::D:)

istersen sanada sifre vereyım saldıran arkadaslar paylassın ben neden wow un durumunu yazayım kı ...yada neden ip ucu vereyım :)

az ajanlık yap bul raporları

hanedan
27-12-2009, 00:41
hangi wow a saldırsam acaba:D

OKK
27-12-2009, 01:26
hangi wow a saldırsam acaba:D
gel sen gel adress bellı :)

gaddaroğulları
27-12-2009, 01:37
Aslinda su ana kadar en cok hosuma gıden saldırı özmen in okk nın wow u na yaptıgı casus saldırısı idi.Sanırım bunu ıkı defa yaptı okk ye .Bi keresinde de mesaj atıp casus yolluyorum demıstı sanırım sana okk :D

miko
27-12-2009, 01:38
ne yanı istersen sifreyi vereyim bahadır...bir bakıver

aaa unutttum dostum sen rakip birlikte idin demi :)))

zaten hep ben paylastım raporları avcıda paylassın herkes kendı raporunu koysun diyelım....

oyunu kazansakta kazanmasakta vıdeo yapacagız salırların tumunu saklıyoruz

yanlış hatırladın dostum,, bahadır değil, mehmet ali,,

eski s8 miko,, burdada spiv

OKK
27-12-2009, 01:42

hesaba bahadırla bırlıkte bakmıyormusunz...mikado ile

OKK
27-12-2009, 01:45
Aslinda su ana kadar en cok hosuma gıden saldırı özmen in okk nın wow u na yaptıgı casus saldırısı idi.Sanırım bunu ıkı defa yaptı okk ye .Bi keresinde de mesaj atıp casus yolluyorum demıstı sanırım sana okk :D

valla yıkılmadan wow kurulmaz casus olayının bır suru yontemı var ....benım yaptıgımı anlatayım sana ....her wow a 5000 tane tokmak attım..saldırı geldıgınde destekte kesılen saldırı sayısı ıle kafama gore bır kıyaslama yaptım ve her wow dakı asker sayılarını bu sekılde sureklı takıp ettım....ama ınan bır mancınık kocbasın ve askerın olmadıgında bir anlamı olmuyor...

bu aradasaldırlar expanensiyel olarak artıyor 120 lere cıktık :)

nasipse birinci olacagız bu hafta savunmada ...

OKK
27-12-2009, 01:47

ne ilegeliyorsun tuyo versene tehlikeli saldırılar gurubunda senın saldırında

OKK
27-12-2009, 01:51

mikado hesabınada bahadır bakıyor s 8 den forumda da ısım miko olunca karıstı sanırım...

ahhh wxxwxw rahmetle anıyorum senı en saglam 2 saldır benım olacaktı....silinen 2 koyde gıden asker sayısı 7800+ 4800 mancınıktı 2000 erde kocbası ve 80 k balta 15 k toyton 50 k balta 32 k toyton da diğer koyde

mehmet abi burdada andırdın kendıni

M_şahin
27-12-2009, 04:00
Şimdi buradan anladığım kadarı ile wow kurma işi kaos ya da general birliklerinin biri tarafından yapılacak bu belli oldu..sanırım artık general birliği saldırı askerleri de dahil hepsini wowa çağırmıştır..bence böyle yapmalıdır çünkü..eğer elde savunma olarak 4.5 milyonu toplarsa bundan sonra ne kademe alır saldıran ordular ne de depo yıkabilirler..bu da tüm askerleri toplamakla olur..diğer birliklerden kuzey grubu sanırım aklın yolu bir deyip bir türlü birleşemiyor..sanırım avcı biz öndeyiz bize gelin albayrak ve anti de aynı şeyi istiyordur..yukarı da bir arkadaş kuzey birliklerinin diplomasiyi iyi yapamadığını yazmıştı doğru gib sanki..kendi aralarında sanırım isim kargaşasına düştüler..çünkü başka bir ihtimal yok:)))anlaşırlarsa o zaman hiç bir birliğin şansı tam olarak var diyemeyiz..çünkü albayrakların askeri çabasını tüm server biliyor..kaos ve master savşlarından..benim kanaatim bunlar..kuzey grubu birleşirse bir şekilde o zaman wow kuracak birlik belli oldu denilebilir ki oda kuzey olur...saygı ile...

OKK
27-12-2009, 04:58
Şimdi buradan anladığım kadarı ile wow kurma işi kaos ya da general birliklerinin biri tarafından yapılacak bu belli oldu..sanırım artık general birliği saldırı askerleri de dahil hepsini wowa çağırmıştır..bence böyle yapmalıdır çünkü..eğer elde savunma olarak 4.5 milyonu toplarsa bundan sonra ne kademe alır saldıran ordular ne de depo yıkabilirler..bu da tüm askerleri toplamakla olur..diğer birliklerden kuzey grubu sanırım aklın yolu bir deyip bir türlü birleşemiyor..sanırım avcı biz öndeyiz bize gelin albayrak ve anti de aynı şeyi istiyordur..yukarı da bir arkadaş kuzey birliklerinin diplomasiyi iyi yapamadığını yazmıştı doğru gib sanki..kendi aralarında sanırım isim kargaşasına düştüler..çünkü başka bir ihtimal yok:)))anlaşırlarsa o zaman hiç bir birliğin şansı tam olarak var diyemeyiz..çünkü albayrakların askeri çabasını tüm server biliyor..kaos ve master savşlarından..benim kanaatim bunlar..kuzey grubu birleşirse bir şekilde o zaman wow kuracak birlik belli oldu denilebilir ki oda kuzey olur...saygı ile...

4.5 milyon savunmammı millet yarısını toplarsa iyi demektir....2,5 i ben gormedım bir avcıda vardı sanırım ama onlarda kesıldı

M_şahin
27-12-2009, 05:04
4.5 milyon savunmammı millet yarısını toplarsa iyi demektir....2,5 i ben gormedım bir avcıda vardı sanırım ama onlarda kesıldı

Ben bu oyunda 5,5 milyon savunmayı sadece dört birliğin bir araya gelerek topladığını gördüm kardeşim..Ve o birlikte wowu kurmuştu..bir gecede o wowa tam 152 saldırı oldu tüm server saldırdı yani ama hiç bir şey yapamadılar hepsi öldüler...o birlikler fatality,eternity,liberty ve samuray birlikleriydi..wow birliğinin adı da FATALİTY di..Herkes bilir sanırım eskilerden..

miko
27-12-2009, 05:08
hesaba bahadırla bırlıkte bakmıyormusunz...mikado ile

sen iyice karıştırdın :))

sadece isim benzerliği var aramızda,,

kral artur
27-12-2009, 07:28
arkadaşlar şimdi durum ne wow da şu anda kim önde ??seviyeleri kaç bilgi verirseniz memnun olurum...

gaddaroğulları
27-12-2009, 07:52

Öncelikle şunu solim.Bunları yazan gaddar değil,özmen hesabı ile oynayan benim.Küzey bölgesi deneyimsiz fakat wow a aç oyuncular barındırmaktadır.Özellikle albayraklar.Kim ne derse desin.Bence hala kuzey bölgesi wow icin avantaja sahip.hemde ole bole değil baya bi avantaja sahip.Tabi taktir edersinizki bunun gerçekleşmesi icin baya bi şartın yerine getirilmesi gerekmektedir.Bu şartlar bütün bölgeler için gecerli olsa da kuzey için daha zordur.Eski bi s4 oyuncusu olarak siyah anka ve vip birliklerini gördüğüm için benim için anlaşılması zor şeyler değil.
Oyun zekası apayrı bi şeydir.Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da yapılması gereken seyler vardır.Yapılması gereken seyleri oyuncular deneyimsiz olsa bile birlik yetkilileri yaptırır.Öyle veya böyle zorla da olsa yaptırır.Bu sebeple kuzey bölgesi oyunun sonlarına yaklasırken.(yok emmimin yegeni,yok halamın torunu mantıgı ıle secılmıs yetkılılerı nedenıyle cok hataya sebebiyet verdi.Özellıklede bulundugum albayrak birlikleri.Cok duygusal davranıldı.Tek bolgede olmamıza ragmen gucumuzu dıkkatle kullanamadık,yarısa yorgun girdik.Özellıkle miralay olaylarında soğukkanlı davranılamadı.

Kımse etine buduna bakmadan saldırı komutanı,Birlik koordınatoru yok falanca filancadan sorumzu zart zurt bakanı olmak ıstedi :D.Bence bu oyundakı en zor sey savunma bastırabılecek adam akıllı kısıler bulabılmektırCUNKU SAVUNMA BASMAK SAVUNMA OYUNCUSU OLMAK SIKICIDIR.TIPKI BU 60 YASINDA DIŞSİZ ŞİŞMAN Bİ KADINLA HER GECE AYNI YATAGA GİRMEK GİBİDİR.HEYACANI YOKTUR.FAKAT BILINMEZKI KIS GECELERI HIC USUMESSINIZ.Herkes kral olmak ıstedı.Bi kişi soler 30 kısı yapar iş işte burda kopar.Şimdi diceksiniz ki bu hataları kaos larda generallerde yaptı.Ama ne yazıkkı biz sadece kuzeydeyiz .Bizim dezavantajımız bu.

Bide ben acık acık solım 3 wow da ayrı ayrı gıdıyo kuzey bolgesınde.tek bı wow da karar kılınmıcak bana guvenın.Cunku albayrak lı arkadaslar her konuda oldugu gibi isim konusunda buradada takılıp kalmıslardır

delifako
27-12-2009, 09:05
Ben bu oyunda 5,5 milyon savunmayı sadece dört birliğin bir araya gelerek topladığını gördüm kardeşim..Ve o birlikte wowu kurmuştu..bir gecede o wowa tam 152 saldırı oldu tüm server saldırdı yani ama hiç bir şey yapamadılar hepsi öldüler...o birlikler fatality,eternity,liberty ve samuray birlikleriydi..wow birliğinin adı da FATALİTY di..Herkes bilir sanırım eskilerden..

Eski s6 dan bahsediyorsunda ben o serverın wow sürecini iyi biliyorum server sonunda birinci olan wowda -1.6 milyondu tahıl.Biraz daha gerçekçi olalım.Bunu ispatlardık ama forumun arşivi gümlediğinden biraz zor .

Wowdaki def konusuna gelince ikinci s5 te 90k defle wow kuruldu.Evet 90 bin .Buda strateji olsa gerek :) Ben s17 deki istikrarsızlığa bakınca -2.5 milyonluk savunmayı normal buluyorum ki genelde oyun sonunda kazanan wowda -1.5 ila -2.5 milyon arasında def olur .

x10
27-12-2009, 10:55
nese arkadaslar raporlara donelım.durun bakalım wow surecı en az 1 ay daha surer kımse merak etmesın.Asker konussun :D

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=58445fb023e

sen bu raporu zaten biliyorsun ama paylaşmış olalım. malesef ordu yoldayken arkadaşımız merkezinin tüm tarla ve depoalrını kaybetti askerlerin yarısı yolda telef oldu sonuçta bu oldu. savunma için tebrikler.

egzantrik
27-12-2009, 11:28
istersen sanada sifre vereyım saldıran arkadaslar paylassın ben neden wow un durumunu yazayım kı ...yada neden ip ucu vereyım :)

az ajanlık yap bul raporları
peki arkadaşım ben bulurum sorun değil
ben bişiy soracam bu okk herkesi bukadar korkuttumu yada okadar iyi biriside herkesi kafaladımı anlamadım gitti
haftanın savunmalarına bakıyorum okk arkadaşım birinci 1.3 milyon asker kesmiş ve sadece 92 den 86. seviyeye düşüren avcı r li arkadaş eee küçük orduları neden ilk başta yollar bu adamlar emeklerine hiçmi acımazlar iki büyük ordu önden girse bu gelen küçükleride arkasından soksa daha iyi olmazmı :)) kimseye akıl vermek bana düşmez yalnız böyle olması gerektiğini düşünüyorum
okk arkadaşım ben seni gerçekten konuşmalarından ve dürüst davranmandan dolayı sevdim isterdim seninle aynı birlikte olmayı sana yardımcı olmayı ama nasip değilmiş..... rakibiz ama sana sadece bir dost yada arkadaş tavsiyesi yada kaale bile almasanda olur o senin bileceğin iş ben sana söylüyorum burayada yazıyorum altını sen çiz bu yazı burdan gitmiyecek sanada hatırlatıcam
aile içinde tartışma çıktımı o aile içine halledilir ve bunu kimse bilmez en azından kimseye hissetmezler anlatmazlar ve bu da bir aile içinde olması gerek şeydir şimdi .....KAOS birinciliğe yükseldi emin ol nekadar dost olsanızda kaoslular seni indirecekler ben buna eminim mantık bunu bu şekilde kabul ediyor dostuz kardeşiz işini çok iyi yapıyorlar iyi taktik geliştiriyorlar ama oyun nitekim herkes istediğini yapar.....
sakın yazıyı okuyan sen nerden biliyorsun sen kimsin ne burnunu sokuyorsun demesin kendini açık eder :) kızmanızın alemi yok eğer dediğim gibi bişiy yoksa ses çıkarmanıza kızmanıza gerek yok
okk arkadaşım sende sakın bana kızma ve darılma senin dürüstlüğüne karşılık bende sana yardımcı olmak istedim ama şu yazdıklarıma güven ok.. gelsinler görelim deme kaoslarında büyük orduları var yani ahkam kesme ok
sürçü lisan ettiysem affola kimse kızmasın arkadaşlar ama okk arkadaşıma yazmak istedim
HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM YANLIŞ BİŞİY YAPTIYSAM.....

tr35
27-12-2009, 12:36
bu serverde durum çok iyi ve seviyeli gidiyor
herkes birbirine saldırıyor ama tartışmada kimse aşırıya kaçmıyor
amacımız oyun oynamak ve nasip olursa desteklediğimiz wowun kazanmasını sağlamak
GENERAL birliklerindeki dostluk ve birbirine olan bağlılık sayesinde OKK bu yarışı önde tamamlayacağını düşünüyorum

TEMİZ BİR SON OLMASI DİLEĞİ HER ZAMAN ÖN PLANDA OLMALI

metın 32
27-12-2009, 12:39
alttakı lıstede bu haftanın savunma ve saldırı top 10 u var bu bıle kımde savunma kımde saldırı askerı kalmadıgının azda olsa bır gostergesıdır bu hafat albayraklar ve heros gurupları saldırı ordularının bır kısmını kaybettıler kaoslardanda ıkı bırlık sımdılık burada ama asıl guclu oyuncuların bulundugu 2 kaos bırlıgı daha var ortada onlar haftalardır toplam 2 saldırı yaptılar artık yılbasından sonra onlarda saldırılara baslarlar ozaman kımde ordu var daha ıyı gozukur savunmada ıse avcı ve horos gurupları bu haftayı fazla kayıpla kapadılar kaoslar 3 wow kurmalarına karsı su anda ancak 3.sıradalar bu bıle onlara fazla saldırı gelmedıgını gosterıyor su anda gozuken albayrak -avcı ve heors bırlıklerının bırbırlerının wow una saldırılar yaptıgını gosterıyor
Top10 Birliklerhttp://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=4)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=42)http://s17.travian.com.tr/img/x.gif (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?id=41)
http://s17.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Birlik Puan 1. ALBYRK™ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12735) 264135 2. HERO£S (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3425) 253848 3. VATANN (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5560) 226545 4. KAOS®!!! (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=6583) 223988 5. KAOS®A (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=5973) 203276 6. GENERALS (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12921) 187229 7. ALBAYRK* (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=3756) 180097 8. AVCI® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=1661) 162676 9. KAOS®Æ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=145) 155189 10. KAOS® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=225) 138156

http://s17.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileri Sıra Birlik Puan 1. KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836) 2038615 2. -GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831) 1396884 3. KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834) 1157972 4. DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838) 800648 5. KAOS® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=225) 339501 6. KAOS (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12218) 185301 7. [ReSt] (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=2200) 176874 8. K@OS® (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=8630) 122069 9. MAHŞER (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7099) 115102 10. GENERALS (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12921) 72983

OKK
27-12-2009, 16:17
peki arkadaşım ben bulurum sorun değil
ben bişiy soracam bu okk herkesi bukadar korkuttumu yada okadar iyi biriside herkesi kafaladımı anlamadım gitti
haftanın savunmalarına bakıyorum okk arkadaşım birinci 1.3 milyon asker kesmiş ve sadece 92 den 86. seviyeye düşüren avcı r li arkadaş eee küçük orduları neden ilk başta yollar bu adamlar emeklerine hiçmi acımazlar iki büyük ordu önden girse bu gelen küçükleride arkasından soksa daha iyi olmazmı :)) kimseye akıl vermek bana düşmez yalnız böyle olması gerektiğini düşünüyorum
okk arkadaşım ben seni gerçekten konuşmalarından ve dürüst davranmandan dolayı sevdim isterdim seninle aynı birlikte olmayı sana yardımcı olmayı ama nasip değilmiş..... rakibiz ama sana sadece bir dost yada arkadaş tavsiyesi yada kaale bile almasanda olur o senin bileceğin iş ben sana söylüyorum burayada yazıyorum altını sen çiz bu yazı burdan gitmiyecek sanada hatırlatıcam
aile içinde tartışma çıktımı o aile içine halledilir ve bunu kimse bilmez en azından kimseye hissetmezler anlatmazlar ve bu da bir aile içinde olması gerek şeydir şimdi .....KAOS birinciliğe yükseldi emin ol nekadar dost olsanızda kaoslular seni indirecekler ben buna eminim mantık bunu bu şekilde kabul ediyor dostuz kardeşiz işini çok iyi yapıyorlar iyi taktik geliştiriyorlar ama oyun nitekim herkes istediğini yapar.....
sakın yazıyı okuyan sen nerden biliyorsun sen kimsin ne burnunu sokuyorsun demesin kendini açık eder :) kızmanızın alemi yok eğer dediğim gibi bişiy yoksa ses çıkarmanıza kızmanıza gerek yok
okk arkadaşım sende sakın bana kızma ve darılma senin dürüstlüğüne karşılık bende sana yardımcı olmak istedim ama şu yazdıklarıma güven ok.. gelsinler görelim deme kaoslarında büyük orduları var yani ahkam kesme ok
sürçü lisan ettiysem affola kimse kızmasın arkadaşlar ama okk arkadaşıma yazmak istedim
HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM YANLIŞ BİŞİY YAPTIYSAM.....

saldıran sadece avcılar degil...albayrak kaos(çakma olanlar wow la alakalı olmuyanlar) avcıdan tek ksı geldı o da seviye aldı

bu arada gunun saldırılarını vereyim

OKK
27-12-2009, 16:26
bu serverde durum çok iyi ve seviyeli gidiyor
herkes birbirine saldırıyor ama tartışmada kimse aşırıya kaçmıyor
amacımız oyun oynamak ve nasip olursa desteklediğimiz wowun kazanmasını sağlamak
GENERAL birliklerindeki dostluk ve birbirine olan bağlılık sayesinde OKK bu yarışı önde tamamlayacağını düşünüyorum

TEMİZ BİR SON OLMASI DİLEĞİ HER ZAMAN ÖN PLANDA OLMALI

valla ben bile bu kadar gelecegımızı dusunmemiştim...az sayıda birlik destegi ama gonulden olunca durum degısıyor...ekibime sonsuz teşekkurler

M_şahin
27-12-2009, 20:39
Eski s6 dan bahsediyorsunda ben o serverın wow sürecini iyi biliyorum server sonunda birinci olan wowda -1.6 milyondu tahıl.Biraz daha gerçekçi olalım.Bunu ispatlardık ama forumun arşivi gümlediğinden biraz zor .

Wowdaki def konusuna gelince ikinci s5 te 90k defle wow kuruldu.Evet 90 bin .Buda strateji olsa gerek :) Ben s17 deki istikrarsızlığa bakınca -2.5 milyonluk savunmayı normal buluyorum ki genelde oyun sonunda kazanan wowda -1.5 ila -2.5 milyon arasında def olur .

Siz o birlikte olmadığınız için nereden bileceksiniz anlamadım ben o birlikte idim ve oldukça da gerçekçiyim.Çünkü sadece bendenizin o wow da 35k savunmam vardı..ve siz asla göremediniz o wowu biz se her zaman gördük..sanırım siz rakiptiniz bize karşı..sizinle uzun uzun münakaşaya girecek değilim..sadece 1,5 milyon savunma vardı da neden o gece yıkılmadık acaba..saldırı sayısını ve kayıpları veren istatistiklere göre o gece falat fate wowunda ölen asker sayısı 600 k yı geçiyorduda neden kademe alamadılar..siz biraz gerçekçi olun.. son üç günde wow görüntüsünde sadece yaya savunma sayısı 1 milyonu geçikti..konu burada fatal fate wowu değil ben onu oldukça emin olarak verdim siz se gerçekçi olun diyerek nazikçe bizi hayalcilikle suçlamışsınız..ben de sizi gerçekçiliğe davet ediyorum..2.5 milyon savunma ile kademe kaybeden birlik var s17 de.avcı..bu durumdA FATAL FATE NEDEN KADEME KAYBETMEDİ DE SAVUNMAYI AŞAMAYIP ÖLEN SAYISI 600000 Dİ SİZ GERÇEKÇİ OLARAK AÇIKLAYIN O HALDE BUYRUN..o gece en büyük rakibin yani tüm serveri kendine bağlamış olan birliğin üç tane büyük ordu soktuğu gece neden se bu ordular sadece kesildiler ve yanlış hatırlamıyorsam bir tanesi 7 k mancınıkla 50 k yı aşkın balta ve 10 k civarında toytonla girmişti..hiç kademe alamadı..siz biraz gerçekçi olun..90 k savunma ile wow kurmanın tek açıklaması ancak karşıdaki rakiplerin saldırı koordinasyonu nu becerememeleri ve askerci olmamaları ile açıklanabilir...

M_şahin
27-12-2009, 20:47
cevap vermeyin .çünkü burası s 17 wow sürecinin tartışıldığı bir yer ve bunu devam ettirelim..siz bildiğinizi bilin ben de bildiğimi bileyim bilgiler bize kalsın..

OKK
27-12-2009, 21:53
cevap vermeyin .çünkü burası s 17 wow sürecinin tartışıldığı bir yer ve bunu devam ettirelim..siz bildiğinizi bilin ben de bildiğimi bileyim bilgiler bize kalsın..

s 17 nın tumu toplansa 4.5 m defans cıkmaz zaten bu server boyle dıyelım...keske farklı olsa ıdı

x10
27-12-2009, 22:53
Öncelikle şunu solim.Bunları yazan gaddar değil,özmen hesabı ile oynayan benim.Küzey bölgesi deneyimsiz fakat wow a aç oyuncular barındırmaktadır.Özellikle albayraklar.Kim ne derse desin.Bence hala kuzey bölgesi wow icin avantaja sahip.hemde ole bole değil baya bi avantaja sahip.Tabi taktir edersinizki bunun gerçekleşmesi icin baya bi şartın yerine getirilmesi gerekmektedir.Bu şartlar bütün bölgeler için gecerli olsa da kuzey için daha zordur.Eski bi s4 oyuncusu olarak siyah anka ve vip birliklerini gördüğüm için benim için anlaşılması zor şeyler değil.
Oyun zekası apayrı bi şeydir.Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da yapılması gereken seyler vardır.Yapılması gereken seyleri oyuncular deneyimsiz olsa bile birlik yetkilileri yaptırır.Öyle veya böyle zorla da olsa yaptırır.Bu sebeple kuzey bölgesi oyunun sonlarına yaklasırken.(yok emmimin yegeni,yok halamın torunu mantıgı ıle secılmıs yetkılılerı nedenıyle cok hataya sebebiyet verdi.Özellıklede bulundugum albayrak birlikleri.Cok duygusal davranıldı.Tek bolgede olmamıza ragmen gucumuzu dıkkatle kullanamadık,yarısa yorgun girdik.Özellıkle miralay olaylarında soğukkanlı davranılamadı.

Kımse etine buduna bakmadan saldırı komutanı,Birlik koordınatoru yok falanca filancadan sorumzu zart zurt bakanı olmak ıstedi :D.Bence bu oyundakı en zor sey savunma bastırabılecek adam akıllı kısıler bulabılmektırCUNKU SAVUNMA BASMAK SAVUNMA OYUNCUSU OLMAK SIKICIDIR.TIPKI BU 60 YASINDA DIŞSİZ ŞİŞMAN Bİ KADINLA HER GECE AYNI YATAGA GİRMEK GİBİDİR.HEYACANI YOKTUR.FAKAT BILINMEZKI KIS GECELERI HIC USUMESSINIZ.Herkes kral olmak ıstedı.Bi kişi soler 30 kısı yapar iş işte burda kopar.Şimdi diceksiniz ki bu hataları kaos larda generallerde yaptı.Ama ne yazıkkı biz sadece kuzeydeyiz .Bizim dezavantajımız bu.

Bide ben acık acık solım 3 wow da ayrı ayrı gıdıyo kuzey bolgesınde.tek bı wow da karar kılınmıcak bana guvenın.Cunku albayrak lı arkadaslar her konuda oldugu gibi isim konusunda buradada takılıp kalmıslardır

Kuzey bölgesi için yaptıgın açıklamalr bence bu serverda her bölgeye uyuyor. Bu server tamamen herkesin kral olmak istediği ve saldrıı askerine asıldıgı bir server. savunma sayıları söylenen akdar yok buna eminim şuan en iyi wow köyünde 2 milyon civarı savunma vardır fazlası var diyen yalan söyler. o nedenle bu server biraz daha uzayacak.

M_şahin
27-12-2009, 23:53
Kuzey bölgesi için yaptıgın açıklamalr bence bu serverda her bölgeye uyuyor. Bu server tamamen herkesin kral olmak istediği ve saldrıı askerine asıldıgı bir server. savunma sayıları söylenen akdar yok buna eminim şuan en iyi wow köyünde 2 milyon civarı savunma vardır fazlası var diyen yalan söyler. o nedenle bu server biraz daha uzayacak.

Kuzey bölgesi birleşirse durum çok değişir ve savunmaları mümelle yakın olur...(ki aklın yolu böyle olması gerektiğini söylüyor ama neden se oradakiler anlamıyorlar sanırım:))))) (dediğim gibi sanırım avcılar ve diğer iki birlik bu problemi bir türlü geçemiyorlar..önde olduğunu söyleyip bunu aklına takıyor.diğerleri de sanırım benzer şeyleri takıyor..)

OKK
28-12-2009, 03:16
heyst bee sonunda savunma birinciligini alabildik avcı wow dan ...ama arkadasları tebrik etmek gerek uzun suredir iyi gidiyorlar...

PUSLUHAVA01
28-12-2009, 08:51
saldıran sadece avcılar degil...albayrak kaos(çakma olanlar wow la alakalı olmuyanlar) avcıdan tek ksı geldı o da seviye aldı

bu arada gunun saldırılarını vereyim

evet arkadaşım yapılan saldırı wow köyüne degildi wowa girseydi sevyeniz birazdaha düşerdi sanırım
yapılan saldırıyada öyle büyük askerlerde katılmadı ufakçaplı bir operasyondu sadece

size yapılan tek saldırıda eger bu kadar sevye alıyorsa arkadaşımız sizde pek savunma yok sanırım

arkasından birkaç büyük olmasada ordu girseymiş sıfırlama şansları varmış :D

delifako
28-12-2009, 08:57
Siz o birlikte olmadığınız için nereden bileceksiniz anlamadım ben o birlikte idim ve oldukça da gerçekçiyim.Çünkü sadece bendenizin o wow da 35k savunmam vardı..ve siz asla göremediniz o wowu biz se her zaman gördük..sanırım siz rakiptiniz bize karşı..sizinle uzun uzun münakaşaya girecek değilim..sadece 1,5 milyon savunma vardı da neden o gece yıkılmadık acaba..saldırı sayısını ve kayıpları veren istatistiklere göre o gece falat fate wowunda ölen asker sayısı 600 k yı geçiyorduda neden kademe alamadılar..siz biraz gerçekçi olun.. son üç günde wow görüntüsünde sadece yaya savunma sayısı 1 milyonu geçikti..konu burada fatal fate wowu değil ben onu oldukça emin olarak verdim siz se gerçekçi olun diyerek nazikçe bizi hayalcilikle suçlamışsınız..ben de sizi gerçekçiliğe davet ediyorum..2.5 milyon savunma ile kademe kaybeden birlik var s17 de.avcı..bu durumdA FATAL FATE NEDEN KADEME KAYBETMEDİ DE SAVUNMAYI AŞAMAYIP ÖLEN SAYISI 600000 Dİ SİZ GERÇEKÇİ OLARAK AÇIKLAYIN O HALDE BUYRUN..o gece en büyük rakibin yani tüm serveri kendine bağlamış olan birliğin üç tane büyük ordu soktuğu gece neden se bu ordular sadece kesildiler ve yanlış hatırlamıyorsam bir tanesi 7 k mancınıkla 50 k yı aşkın balta ve 10 k civarında toytonla girmişti..hiç kademe alamadı..siz biraz gerçekçi olun..90 k savunma ile wow kurmanın tek açıklaması ancak karşıdaki rakiplerin saldırı koordinasyonu nu becerememeleri ve askerci olmamaları ile açıklanabilir...

He yani Fatality de oynamadığım için bilmiyorum öyle mi ? Link vermek yasak herhalde tam bilmiyorum ama araştırdım buldum Jugger ın hazırladığı videoyu .Youtube a girip Fatality wow yazarsanız videonun sonunda görürsünüz ne kadar def varmış ;)
Değil 600k 2 milyon asker bile kesilir.Nedeni ise bu bahsettiğimiz olayın yıllar önce olması.Yine aynı videoda bakarsanız görürsünüz orduları.25-30 k yayalı askerler 2-3k mancolar.O zamanlar oyuncular fazla bilmiyordu travianı yan köyden asker basmak yurtdışında oynayıpta tecrübe sahibi olan oyuncuların işiydi .Rakiplerinizden de o kadar güçlü bi ordu görmedim ,hatırlamıyorum.600k asker kesipte seviye verilmemesinin sebebide budur .;)Sizde iceman ve jugger ın orduları vardı 50k üzerinde.
90k savunma ile wow kurmanın açıklamasını yaptım .Tamamen strateji.s5 te RH birliklerindeydim.s5 i hatırlayanlar bilir Rh ın ne kadar saldırgan birlik olduğunu oyun sonunda hala o zaman için rekor sayılan manco ve koçbaşı ordularımız vardı.Ama elimizde kaldı.Çünkü wowu kuran birlikle ateşkes yapılmıştı.Herkez Rh ın yıkmasnı bekleyince hiç saldırı almadan feyk bir wow seviye 100 ü görmüş oldu :)

En başarılı birlikler (Saldırı)
Birlik Oyuncular Ø Puanlar
1. Rh1 53 132836 7040287
8. Rh4 49 50867 2492481
9. Rh3 44 50907 2239904
10. Rh2 51 42208 2152590

kısmetse öğleden sonra güzel kesim raporları koyacağım.Wow yolunda OKK ye başarılar :D

macho
28-12-2009, 12:53
Kuzey bölgesi birleşirse durum çok değişir ve savunmaları mümelle yakın olur...(ki aklın yolu böyle olması gerektiğini söylüyor ama neden se oradakiler anlamıyorlar sanırım:))))) (dediğim gibi sanırım avcılar ve diğer iki birlik bu problemi bir türlü geçemiyorlar..önde olduğunu söyleyip bunu aklına takıyor.diğerleri de sanırım benzer şeyleri takıyor..)
aklın yolu şaştı.albayrak diğer birliklerle olan birleşimini iptal etti.halbuki bi wowu desteklesek ne güzel olurdu.amma wow meraklısı milletiz.herkes kendi wowunu kurmaya ne kadar hevesli.mükemmel bi savunma toplayabilirdik halbuki.neyse,bakalım ne olacak halimiz.

M_şahin
28-12-2009, 13:18
aklın yolu şaştı.albayrak diğer birliklerle olan birleşimini iptal etti.halbuki bi wowu desteklesek ne güzel olurdu.amma wow meraklısı milletiz.herkes kendi wowunu kurmaya ne kadar hevesli.mükemmel bi savunma toplayabilirdik halbuki.neyse,bakalım ne olacak halimiz.

Tabi burada sadece albayraklar da suçlu değil gibi..sanırım aynı şeyi avcı da yapıyor..avcıdakiler neler düşünüyor bilinmez ama sadece 2.5 ay evvel onlar da albayrak idi sanırım..albayrak olmak ne kadar zormuş meğerse..sormak lazım acaba 2.5 ay evvel neden albayraktılar da şimdi wow kurma telaşı onlara da çöktü..burada albayrak oldukça dik duruyor diğerlerine şunu sormak gerekir siz o wow da mı oturuyorsunuz acaba:))))ya da o wow köylerini ihya edince adı bayrağımız olan koca bir birliğ ki onları kırınca wow daha mı güzel oluyor..ben bu serverin oyuncusu değilim ama baştan beri albayrağın gidişatını takip ettim.sadece sancak olmaları hata idi.diğerlerinde sanırım büyük hataları yoktur...

bradley
28-12-2009, 13:21

aynen katılıyorum tek çatı altında olsalardı wowu kurmaya en büyük adaydı kuzey grubu artık bu zihniyetle pek şansları olacağını düşünmüyorum yakında birbirlerine saldırırlarsa hiç şaşırmam.

M_şahin
28-12-2009, 13:35
aynen katılıyorum tek çatı altında olsalardı wowu kurmaya en büyük adaydı kuzey grubu artık bu zihniyetle pek şansları olacağını düşünmüyorum yakında birbirlerine saldırırlarsa hiç şaşırmam.
Albayraktan arkadaşlarım var ve onlara da sordum durumu sanırım biraz burada albayrağa haksızlık yapılıyor albayrak tılsım vermiş diğerlerine bu onların iyi niyet ve kardeşlik anlayışının ispatı gibi sanki diğerlerinden özellkle avcının tutumunu anlamak zor..albayrak avcıya sadece isimini eskisi gibi albayrak yapın sizi sonuna kadar destekleyelim demiş.zaten onlar albayraktı neden eskiye dönmek bu kadar zor geldi avcıya onu sormak lazım..avcı burada sanırım bir yanlış yapıyor..o da sıralamadaki yerinin albayraktan yukarıda olması onlara daha da güven veriyor..saldırmalarına gelince bu asla olmaz albayraktakilerle avcıdakilerin bu kadar şaşırmaları mümkün değil...

OKK
28-12-2009, 13:36

bıarık baslkalrı ıle bırlık olmayı kendı aramızda bolunmeler ıahnetler olmasa ıdı acık ara onde ıdık...bu her birlik icin gecerli...3-5 dürüs oyuncu ve o kadarda kaypak oyuncunun oldugu bir server burası. dost bildiklerimizden aldıgımız zararı kimseden almıs degiliz...rakip oyuncularımızı tebrik ediyorum dostlarımızdan daha mert çıktıgınız için .... bu serverdan sonra traviana tövbeler olsun zaten sirket koy kurmayı kolaylastırmıs amacları daha fazla altın tuketimi saglamak ...birde bu kadar kaypaklıgı yasadıktan sonra oyun cekilmez hale geldi...3-5 kişinin emegini korumak adına wow yolunda savasıyor ve direniyoruz...yoksa birincilikmiş 10 lukmus asker varmıs yokmus bir dakika durmam silerim hesabı giderim....

egerki buradan sonra baska serverlarda OKK isminde hesap gorursenız bilnki bir arkadsımızdır asla ben veya ortagım husnu abi degilizdir...

M_şahin
28-12-2009, 13:49
bıarık baslkalrı ıle bırlık olmayı kendı aramızda bolunmeler ıahnetler olmasa ıdı acık ara onde ıdık...bu her birlik icin gecerli...3-5 dürüs oyuncu ve o kadarda kaypak oyuncunun oldugu bir server burası. dost bildiklerimizden aldıgımız zararı kimseden almıs degiliz...rakip oyuncularımızı tebrik ediyorum dostlarımızdan daha mert çıktıgınız için .... bu serverdan sonra traviana tövbeler olsun zaten sirket koy kurmayı kolaylastırmıs amacları daha fazla altın tuketimi saglamak ...birde bu kadar kaypaklıgı yasadıktan sonra oyun cekilmez hale geldi...3-5 kişinin emegini korumak adına wow yolunda savasıyor ve direniyoruz...yoksa birincilikmiş 10 lukmus asker varmıs yokmus bir dakika durmam silerim hesabı giderim....

egerki buradan sonra baska serverlarda OKK isminde hesap gorursenız bilnki bir arkadsımızdır asla ben veya ortagım husnu abi degilizdir...
Sizi tebrik ederim kardeşim evet bu oyunda kaç kişinin gerçek yaşantıda da ne kadar kaypak olduğunu öğrenmiş oluyorsunuz..Saygı ile..

burakerinc
28-12-2009, 13:50
Lütfen Albayrak ve Avci ile ilgili yorumlarınızı sadece dedikodu ve varsayımlar üzerine yapmayınız.
İki birliktede sizin kadar düşünebilen insanlar var .

Wow süreci ile ilgili değil yaşadıklarımız sıralama yada wow mesele olsa okudugunuz forumun biraz başındakı sıralamalara bakın .

1.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARALBYRKWW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)17-
2.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)17-
3.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)16-
4.max. (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=328903&c=2f)[DARK][DARK] (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12858)15-
5.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)15-
6.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)15-
7.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)C* İSTİKLAL C*KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)14-
8.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)9-
9.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)9-
10.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIWOW AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12830)9-
11.hayyam (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=306383&c=1a)KAOS - WOWKAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)5-
12.xwxwxw (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=582694&c=ab){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOS© (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12922)3-
13.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12876)0

Kan uyuşmadığı zaman ne yaparsanız yapın vücut rahatsızlık verir. Kendi aramızda seviyeli bir biçimde hallettiğimiz bir konu bu tabiki gönül isterdiki başladıgımız yerde bitirelim oyunu ama olmayınca olmuyor.
Sonuçta aynı inatçı kişiliğe sahip insanlardan oluşuyor iki grupta ve sonuna kadar mücadeleyi bırakmayacağız

II oyunlar dilerim

M_şahin
28-12-2009, 14:12
Lütfen Albayrak ve Avci ile ilgili yorumlarınızı sadece dedikodu ve varsayımlar üzerine yapmayınız.
İki birliktede sizin kadar düşünebilen insanlar var .

Wow süreci ile ilgili değil yaşadıklarımız sıralama yada wow mesele olsa okudugunuz forumun biraz başındakı sıralamalara bakın .

1.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARALBYRKWW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)17-
2.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)17-
3.PR1CK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)16-
4.max. (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=328903&c=2f)[DARK][DARK] (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12858)15-
5.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)15-
6.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)15-
7.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)C* İSTİKLAL C*KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)14-
8.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)9-
9.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)9-
10.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIWOW AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12830)9-
11.hayyam (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=306383&c=1a)KAOS - WOWKAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)5-
12.xwxwxw (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=582694&c=ab){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOS© (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12922)3-
13.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12876)0

Kan uyuşmadığı zaman ne yaparsanız yapın vücut rahatsızlık verir. Kendi aramızda seviyeli bir biçimde hallettiğimiz bir konu bu tabiki gönül isterdiki başladıgımız yerde bitirelim oyunu ama olmayınca olmuyor.
Sonuçta aynı inatçı kişiliğe sahip insanlardan oluşuyor iki grupta ve sonuna kadar mücadeleyi bırakmayacağız

II oyunlar dilerim

Ne kadar mantıklı açıklamışsınız kan uyuşmazlığı diye..Sanırım yazılanların dedikodu değil gerçek olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz..Wow mesele değilse sorun arkadaşlarınıza (sanırım siz avcıda sınız) avcıdaki arkadaşlarınız albyarağa biz üstteyiz sıralama olarak destek se desteği bize verin demişler mi dememişler mi??bu destek isteği nereden gelmiş.Albayrak size ne cevap vermiş.cevapta mantık dışı olan ne imiş arkadaşlarınıza sorun.Ben kanın iki ayda nasıl böyle bir uyuşmazlık yaşadığını merak ediyorum doğrusu..neden bu kadar ağır geldi avcıya albayrak adını tekrar kullanmak onu yetkililere sorun..Saygı ile...

burakerinc
28-12-2009, 14:24
Arkadasım iki birlik arasında olmuş bitmiş bir olay Olayların ne şekilde geliştiği size ne kazandıracak anlayabilmiş değilim.
Olaylar, sıralama,wow süreci veya isimle alakalı değil ve bizi ilgilendiren bir konu
Yazdıklarınız varsayım ve dedikodudan ibaret
wow sürecini ve diğer birlikleri ilgilendiren bir konu değil ve kimseyede bir faydası yok

Not :
Ben çok uzun süre Albayrak çatısı altında oynadım daha sonra Avcı'ya geçtim

egzantrik
28-12-2009, 15:11
Albayraktan arkadaşlarım var ve onlara da sordum durumu sanırım biraz burada albayrağa haksızlık yapılıyor albayrak tılsım vermiş diğerlerine bu onların iyi niyet ve kardeşlik anlayışının ispatı gibi sanki diğerlerinden özellkle avcının tutumunu anlamak zor..albayrak avcıya sadece isimini eskisi gibi albayrak yapın sizi sonuna kadar destekleyelim demiş.zaten onlar albayraktı neden eskiye dönmek bu kadar zor geldi avcıya onu sormak lazım..avcı burada sanırım bir yanlış yapıyor..o da sıralamadaki yerinin albayraktan yukarıda olması onlara daha da güven veriyor..saldırmalarına gelince bu asla olmaz albayraktakilerle avcıdakilerin bu kadar şaşırmaları mümkün değil...
:))) hayırdır arkadaşım sen ara bulucumuzun ara bozucumu ? şimdi wow zamanı ve aralarında neler olduğu çokta önemli değil gibi geliyor bana çünkü şimdiye kadar birleşmeselerde şimdiye kadar birbirine DOST saldırısı yapmayan sadece 3 birlik var bunlar avcı albayrak ve anti birlikleri
şimdi diyelimki birleşmediler buda pek fazla olayları değiştirmez burda okk arkadaşımıza sonuna kadar katılyıorum 3 5 arkadaşın uğruna verdiğimiz oyunun sonunu getirmeye çalışıyoruz ve bu sıkıntıyı general heroes ve kaos yaşıyor sen hala albayrak aavcı diyorsun :))) şu zamanda konuşulacak mevzu BENCE okk arkadaşımız yıkılırsa hesabı gerçekten silecekmi .......
OKK ARKADAŞIM EĞER SİLERSEN SANA ÇOK DARILIRIM ÇÜNKÜ BU OYUNU DÜRÜST OYNAYN ÇOK KİŞİ YOK VE SANA OYUNDAN MSJ ATICAM KİMLİĞİMİDE BELLİ EDİCEM EMİN OL ÇOK ŞAŞIRACAKSIN HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİRİSİ ÇIKACAK KARŞINA EMİN OL ......:) SAYGILARIMLA
M-sahin arkadaşım ben yine fikrimi söyliyeyim bukadarzaman birbirine saldırı çıkarmayan birliklerden bahsediyorsun anlıyacağın dostluğun kralını yaşıyorlar BENCE

OKK
28-12-2009, 15:17
:))) hayırdır arkadaşım sen ara bulucumuzun ara bozucumu ? şimdi wow zamanı ve aralarında neler olduğu çokta önemli değil gibi geliyor bana çünkü şimdiye kadar birleşmeselerde şimdiye kadar birbirine DOST saldırısı yapmayan sadece 3 birlik var bunlar avcı albayrak ve anti birlikleri
şimdi diyelimki birleşmediler buda pek fazla olayları değiştirmez burda okk arkadaşımıza sonuna kadar katılyıorum 3 5 arkadaşın uğruna verdiğimiz oyunun sonunu getirmeye çalışıyoruz ve bu sıkıntıyı general heroes ve kaos yaşıyor sen hala albayrak aavcı diyorsun :))) şu zamanda konuşulacak mevzu BENCE okk arkadaşımız yıkılırsa hesabı gerçekten silecekmi .......
OKK ARKADAŞIM EĞER SİLERSEN SANA ÇOK DARILIRIM ÇÜNKÜ BU OYUNU DÜRÜST OYNAYN ÇOK KİŞİ YOK VE SANA OYUNDAN MSJ ATICAM KİMLİĞİMİDE BELLİ EDİCEM EMİN OL ÇOK ŞAŞIRACAKSIN HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİRİSİ ÇIKACAK KARŞINA EMİN OL ......:) SAYGILARIMLA
M-sahin arkadaşım ben yine fikrimi söyliyeyim bukadarzaman birbirine saldırı çıkarmayan birliklerden bahsediyorsun anlıyacağın dostluğun kralını yaşıyorlar BENCE

hesabı sılme durmum asla ve asla olmaz server kapanana kadar arkaaslarımın emegını savunacagım...egerkı wow olmasa ıdı ortada olan sadece benım emegım olsa ıdı coktan sılerdım dedim...

sayısı az da olsa benı desteklıyen arkadaslarıma canı gonulden tesekkurler...server bıtene kadar 1 askerı kolluyacagım

klavye
28-12-2009, 15:18
Öncelikle iyi eğlenceler dilerim..! Biz millet olarak eğlenmek için bize sunulan her şeyi nasıl içinden çıkılmaz sıkıntı ı veren bir şey haline getiriyorsak , tamamen matematik hesaba dayalı bireysel değil de ekip olarak hareket edip zevk alınacak oyunu bile ne hale getiriyoruzJ
Aaa biri şunu-bunu yazmış buna hemen cevap yazayım ki esamem okunsun diye bekleyenlerle polemiğe girmeden nasıl yazarım bilemiyorum ama kimseyi hedef almadan gördüğümü anlatmaya çalışayım.
Eğer oyun dışından bir arkadaş grubu özellikle bu servere gelip ciddi anlamda zamanlarını ayırıp da oyuna beraber başladıysa onlara sözüm yok zaten onların ekip oyunu oynamaları 1 adım önde başlamalarına neden olmuştur mutlaka , ama çoğunlukla 60 kişiden oluşan birlikte organizasyonu sağlayan 2-3 kişi onlara servis veren online süresi ve oyun becerisi olan 7-8 kişi var,gerisi şu wow sürecine girdiğimiz bu son dönemde temsilcilikle yada hepinizin bilip de söylemekten çekindiği gibi şifreleri ile başkaları tarafından girip oynanıyor.yani ortada birlik mirlik dirlik yok,bırakın wow kurmak için kurulan yalan-dolan birlikleri Jo zaten külliyen yalan..
Birlik-ekip olmanın kuralları olur , aynı dünya görüşü -aynı yerde çalışma- aynı mahalleden arkadaş grubu- yada aynı şehirden gibi..ya da daha önce başka serverden beraber gelenler gibi..Ben oyuna başladım bir birlik beni aldı anlamam bu işlerden. eeee şunu yapalım bunu yapacaz vatan-millet derken bir de baktık ki buralara gelmişiz.ilk günlerde başka biri birlik teklifi atsa onlarda olacaktım..Ha niye girdiğim birlikte kaldım ,nedeni basit konuşulacak sohbet edilecek beraber bişeyler yapacak adam sayısı yeterli idi,zaten amaç da o değil mi?
Başka birliktede olsa yine adam gibi adamlar bulunurdu ,yani falanca birlik şöyle kötü böyle kötü , aaa bu birlik iyi diye bişey yok..Pozitif adamlar var her birlikte negatif adamlar var birde tabiri caizse boş ama yalaka adamlar var, onlar içi boş teneke gibidirler en çok ses onlardan çıkar maalesef . İşte özellikle bu boş adamların goygoyculuğu nedeniyle insanların kalbi kırılıyor küskünlükler oluyor ve herkes ekibini başka yöne çekiyor ,geldiğimiz nokta budur..
Herkes baştan beri emek harcamış ciddi anlamda zaman ayırmış bir wow köyü almışsa ve bir şekilde onu savunuyorsa kimse umurunda değildir çünkü wow lar alındıktan sonra birlik wow ları kuruldu(kaoswow-kuzey-gnrls-dostwow)
Hamsiyi bilirmisiniz bilmem ?niye sürü ile dolaşır, yav o kadar ufak ki ne etsin kendini korumak için yan yana sürü olarak dolaşır ki , gelen büyük balık sürüyü tek balık sanıp korkup kaçsın diyeJ
aynı nedenle kurulmuş birlikler pratikte yaşamaz aslında birbirlerine ihtiyaç duyduklarından yanyanadırlar , hamsiler gibi..!
kıssadan hisse böyle süslü püslü sözlerle dolu fikirler üretmeyin demiyorum ama güzelim mavi hücrelerinizi daha ciddi konular için bu kadar yorun,sayıların önemi yok yıkılmayacak savunma yok şu anda o zayıf bu kuvvetli falan boş muhabbet bunlarJ
oyunun çok bilenleri(!!) tetikçilerini kime yönlendireceğine bağlı her şeyJ
Ha bu arada bir hayali de boşverin dürüst savaş olmaz çünkü dürüst insanların savaşmasına gerek olmaz ..An gelecekdir , bu bir oyundur ve bir kişi kalması üzerine kurulmuştur kalan bir kişi diğerini vuracaktırJJ
Saygılar sevgiler hızlı forumcular siziJ

M_şahin
28-12-2009, 15:22
Öncelikle iyi eğlenceler dilerim..! Biz millet olarak eğlenmek için bize sunulan her şeyi nasıl içinden çıkılmaz sıkıntı ı veren bir şey haline getiriyorsak , tamamen matematik hesaba dayalı bireysel değil de ekip olarak hareket edip zevk alınacak oyunu bile ne hale getiriyoruzJ
Aaa biri şunu-bunu yazmış buna hemen cevap yazayım ki esamem okunsun diye bekleyenlerle polemiğe girmeden nasıl yazarım bilemiyorum ama kimseyi hedef almadan gördüğümü anlatmaya çalışayım.
Eğer oyun dışından bir arkadaş grubu özellikle bu servere gelip ciddi anlamda zamanlarını ayırıp da oyuna beraber başladıysa onlara sözüm yok zaten onların ekip oyunu oynamaları 1 adım önde başlamalarına neden olmuştur mutlaka , ama çoğunlukla 60 kişiden oluşan birlikte organizasyonu sağlayan 2-3 kişi onlara servis veren online süresi ve oyun becerisi olan 7-8 kişi var,gerisi şu wow sürecine girdiğimiz bu son dönemde temsilcilikle yada hepinizin bilip de söylemekten çekindiği gibi şifreleri ile başkaları tarafından girip oynanıyor.yani ortada birlik mirlik dirlik yok,bırakın wow kurmak için kurulan yalan-dolan birlikleri Jo zaten külliyen yalan..
Birlik-ekip olmanın kuralları olur , aynı dünya görüşü -aynı yerde çalışma- aynı mahalleden arkadaş grubu- yada aynı şehirden gibi..ya da daha önce başka serverden beraber gelenler gibi..Ben oyuna başladım bir birlik beni aldı anlamam bu işlerden. eeee şunu yapalım bunu yapacaz vatan-millet derken bir de baktık ki buralara gelmişiz.ilk günlerde başka biri birlik teklifi atsa onlarda olacaktım..Ha niye girdiğim birlikte kaldım ,nedeni basit konuşulacak sohbet edilecek beraber bişeyler yapacak adam sayısı yeterli idi,zaten amaç da o değil mi?
Başka birliktede olsa yine adam gibi adamlar bulunurdu ,yani falanca birlik şöyle kötü böyle kötü , aaa bu birlik iyi diye bişey yok..Pozitif adamlar var her birlikte negatif adamlar var birde tabiri caizse boş ama yalaka adamlar var, onlar içi boş teneke gibidirler en çok ses onlardan çıkar maalesef . İşte özellikle bu boş adamların goygoyculuğu nedeniyle insanların kalbi kırılıyor küskünlükler oluyor ve herkes ekibini başka yöne çekiyor ,geldiğimiz nokta budur..
Herkes baştan beri emek harcamış ciddi anlamda zaman ayırmış bir wow köyü almışsa ve bir şekilde onu savunuyorsa kimse umurunda değildir çünkü wow lar alındıktan sonra birlik wow ları kuruldu(kaoswow-kuzey-gnrls-dostwow)
Hamsiyi bilirmisiniz bilmem ?niye sürü ile dolaşır, yav o kadar ufak ki ne etsin kendini korumak için yan yana sürü olarak dolaşır ki , gelen büyük balık sürüyü tek balık sanıp korkup kaçsın diyeJ
aynı nedenle kurulmuş birlikler pratikte yaşamaz aslında birbirlerine ihtiyaç duyduklarından yanyanadırlar , hamsiler gibi..!
kıssadan hisse böyle süslü püslü sözlerle dolu fikirler üretmeyin demiyorum ama güzelim mavi hücrelerinizi daha ciddi konular için bu kadar yorun,sayıların önemi yok yıkılmayacak savunma yok şu anda o zayıf bu kuvvetli falan boş muhabbet bunlarJ
oyunun çok bilenleri(!!) tetikçilerini kime yönlendireceğine bağlı her şeyJ
Ha bu arada bir hayali de boşverin dürüst savaş olmaz çünkü dürüst insanların savaşmasına gerek olmaz ..An gelecekdir , bu bir oyundur ve bir kişi kalması üzerine kurulmuştur kalan bir kişi diğerini vuracaktırJJ
Saygılar sevgiler hızlı forumcular siziJ
Siz de cevap yazdığınıza göre hızlı forumcuların arasındasınız demekki.

M_şahin
28-12-2009, 15:24
Arkadasım iki birlik arasında olmuş bitmiş bir olay Olayların ne şekilde geliştiği size ne kazandıracak anlayabilmiş değilim.
Olaylar, sıralama,wow süreci veya isimle alakalı değil ve bizi ilgilendiren bir konu
Yazdıklarınız varsayım ve dedikodudan ibaret
wow sürecini ve diğer birlikleri ilgilendiren bir konu değil ve kimseyede bir faydası yok

Not :
Ben çok uzun süre Albayrak çatısı altında oynadım daha sonra Avcı'ya geçtim
Sizi kutluyorum çok iyi yapmışsınız..size başarılar dilerim.gerçek hayatta da bu şekilde devam ediniz saygı ile...

M_şahin
28-12-2009, 15:28
M-sahin arkadaşım ben yine fikrimi söyliyeyim bukadarzaman birbirine saldırı çıkarmayan birliklerden bahsediyorsun anlıyacağın dostluğun kralını yaşıyorlar BENCE dostluğun karlını yaşamaya kadar yazdığınız şeylere cevap yazacağım ondan sonra polemikten ayrılacağım..ara bulucu veya yıkıcı değilim ..çünkü hatalar karşılıklı oldu ben de bir arkadaşa cevap yazdım size değil.dostluğa gelince zaten esas dostluk görmediğiniz bir ortamda ancak bu kadar oluyor demekki.azıcık güçlen kaç git,azıcık zayıfla yardım yardım de,alınca da sırtını dön bu oyunda hp olmuştur bunlar..bana ne kardeşim avcının tutmundan.ama albayrağa yapılan haksızlığa karşı yazdım ben onları..teşekkürler size de...

burakerinc
28-12-2009, 15:41
Sizi kutluyorum çok iyi yapmışsınız..size başarılar dilerim.gerçek hayatta da bu şekilde devam ediniz saygı ile...

Ne demek istiyorsunuz anlaşılmıyor

Gerçek yaşam ve Oyun birbirinden farklı değilki Ben yaşadıgım hayatın içerisinde EĞLENMEK için buradayım ve oyun oynuyorum diye kıçım başım oynamıyor. Ama siz oyunda başka Gerçek dediğiniz yaşamda farklı kişilikler sergiliyorsanız oda bizim problemimiz değil

Saygılar bizden

gaddaroğulları
28-12-2009, 16:28
emmimin oğlu orda .yengemin eltisi burda gibi deyişlerle.Şole olmus bole olmus demeye gerek yok.albayrak birliklerindeki.-5-10 kişi dısındakiler deneyimsiz.eğer ole olmasaydı su anda wow da ust sevıyelerde olurdu.avcı lar albayrak ıken,yonetımdekı hatalar yuzunden,cok oyuncu pert oldu.BU Bİ OYUN BUNA KIMSENIN ITIRAZI YOK.HERKES HER DURUM ALTINDA EŞITTIR AMA İYİ OYNAYAN EMEK HARCAYAN VE ALTIN KULLANAN DAHA EŞİTTİR.BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ :D.AVCI BIRLIKLERI YAPILAN IDARE HATALARI YUZUNDEN KENDI YAPILANMALARINA GİTTİ BU GAYET DOĞALDIR.KİMSE Kİ BEN DAHİL BİRLİK İCİNDE OLANLARI TAM ANLAMIYLA BİLEMEZ.O SEBEPLE TEK BİR OLAYI BAHANE ETMEK YANLISTIR.SU ANA KADAR ALBAYRAK COK SEYLER YAPTI KABUL.EMEKLERI BUYUKTUR ALBAYRAK ISMININ.ZATEN ALBAYRAK DEMEK AVCI DEMEK KUZEY DEMEK

burakerinc
28-12-2009, 16:37
Agzına eline klavyene saglık gaddar kardesım dahada birşey eklenmez üzerine :)

M_şahin
28-12-2009, 17:01
Ne demek istiyorsunuz anlaşılmıyor

Gerçek yaşam ve Oyun birbirinden farklı değilki Ben yaşadıgım hayatın içerisinde EĞLENMEK için buradayım ve oyun oynuyorum diye kıçım başım oynamıyor. Ama siz oyunda başka Gerçek dediğiniz yaşamda farklı kişilikler sergiliyorsanız oda bizim problemimiz değil

Saygılar bizden
ben size yazdım gerçek hayatta da arkadaşlarınızı bırakıp gidiniz dilediğiniz yere başarılar dilerim size..ayrıca kıçım başım gibi kelimeler kulanmayınız size asla böyle bir şey yazmadım siz de yazmayınız..

M_şahin
28-12-2009, 17:08
emmimin oğlu orda .yengemin eltisi burda gibi deyişlerle.Şole olmus bole olmus demeye gerek yok.albayrak birliklerindeki.-5-10 kişi dısındakiler deneyimsiz.eğer ole olmasaydı su anda wow da ust sevıyelerde olurdu.avcı lar albayrak ıken,yonetımdekı hatalar yuzunden,cok oyuncu pert oldu.BU Bİ OYUN BUNA KIMSENIN ITIRAZI YOK.HERKES HER DURUM ALTINDA EŞITTIR AMA İYİ OYNAYAN EMEK HARCAYAN VE ALTIN KULLANAN DAHA EŞİTTİR.BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ :D.AVCI BIRLIKLERI YAPILAN IDARE HATALARI YUZUNDEN KENDI YAPILANMALARINA GİTTİ BU GAYET DOĞALDIR.KİMSE Kİ BEN DAHİL BİRLİK İCİNDE OLANLARI TAM ANLAMIYLA BİLEMEZ.O SEBEPLE TEK BİR OLAYI BAHANE ETMEK YANLISTIR.SU ANA KADAR ALBAYRAK COK SEYLER YAPTI KABUL.EMEKLERI BUYUKTUR ALBAYRAK ISMININ.ZATEN ALBAYRAK DEMEK AVCI DEMEK KUZEY DEMEK

O halde herkes gerçek yurdu olan albayrağa dönsün..o hataları kim yaptı herkes biliyor ve şu nada onların oyunda olmadığını da herkes biliyor..albayrak ne diyor tekrar birleşelim diyor başka bir şey demiyor.ama bazıları işi asla kabullenemiyorlar.idari hatalara gelince hala idari hata yapılıyor bence.ne güzel yazmışsınız albayrak demek kuzey demek avcı demek diye o halde albayrak demek hepinizi birleştiriyorsa ne duruyorsunuz tekrar albayrak olun...saygı ile...

burakerinc
28-12-2009, 17:19
ben size yazdım gerçek hayatta da arkadaşlarınızı bırakıp gidiniz dilediğiniz yere başarılar dilerim size..ayrıca kıçım başım gibi kelimeler kulanmayınız size asla böyle bir şey yazmadım siz de yazmayınız..

Önce yazdıklarını okumanı tavsiye ediyorum insanları zan altında bırakacak şekilde yazman yetmedi dilin fazla uzadı GERÇEK dediğin yaşamımıza laf atmaya başladın o bir deyim google a yaz anlamını öğrenirsin senin gibi insanların şahıslarına laf söylemem ben

Üslub dersi alamam bu yaştan sonra heleki senden asla
Sağa sola sataşıp kibarlık taslama kimsenin kimseyi sattığı bıraktığı yok Allah'a şükür içimizdede senin gibi biri yokta kavgasız gürültüsüz arkadaşça hala muhabbet ediyoruz

Şimdi seninle tartışmaya kalksam Hem Albayrak hem Avcıdaki arkadaşlarıma saygısızlık yapmış olacagım Okuyan kimin ne oldugunu gördü zaten benden bu kadar

Not
Dayanamadım gene yardımcı olayım. :)

http://www.itusozluk.com/goster.php/k%FD%E7%FD+ba%FE%FD+oynamak

şeklen örneği için (bkz: azer bülbül (http://www.itusozluk.com/goster.php/azer+b%FClb%FCl)) olmakla birlikte adana ve civarında yanar döner, her an satışa getirebilecek, güvenilmez kişiler için kullanılan deyimdir.

Saygılarda sevgilerde hakedene

M_şahin
28-12-2009, 17:36
Önce yazdıklarını okumanı tavsiye ediyorum insanları zan altında bırakacak şekilde yazman yetmedi dilin fazla uzadı GERÇEK dediğin yaşamımıza laf atmaya başladın o bir deyim google a yaz anlamını öğrenirsin senin gibi insanların şahıslarına laf söylemem ben

Üslub dersi alamam bu yaştan sonra heleki senden asla
Sağa sola sataşıp kibarlık taslama kimsenin kimseyi sattığı bıraktığı yok Allah'a şükür içimizdede senin gibi biri yokta kavgasız gürültüsüz arkadaşça hala muhabbet ediyoruz

Şimdi seninle tartışmaya kalksam Hem Albayrak hem Avcıdaki arkadaşlarıma saygısızlık yapmış olacagım Okuyan kimin ne oldugunu gördü zaten benden bu kadar

Not
Dayanamadım gene yardımcı olayım. :)

http://www.itusozluk.com/goster.php/k%FD%E7%FD+ba%FE%FD+oynamak

şeklen örneği için (bkz: azer bülbül (http://www.itusozluk.com/goster.php/azer+b%FClb%FCl)) olmakla birlikte adana ve civarında yanar döner, her an satışa getirebilecek, güvenilmez kişiler için kullanılan deyimdir.

Saygılarda sevgilerde hakedene

aşşağı uslubunuzu size iade ediyorum benim yazılarımda hala size siz diye hitap varken uslüp olarak sanırım hangimizin daha aşşağıda olduğu ortada..bana bir daha yazmayın alimin afeti sizin gibilerle oturmasıdır...buradaki olayda ise yazışmasıdır...sizin yazdığınız hiç bir konuya da yorum yapmayacağım yeterki sizinle karşılaşmayalım yazım işinde de olsa...

burakerinc
28-12-2009, 18:30
Dilinizi tutun sizi ilgilendirmeyen konulara yaklaşmayın ve kibar gibi görünüp hakaret etmeyin benimle karşılaşmazsınız.

Hakaretlerinize devam ederseniz bu uslubun dışında hakettiğiniz gibide konuşurum.

SİZ diye hitap ediyor olmanız sayglı ve seviyeli olduğunuzu göstermez

Size oynamak istediğiniz oyunda başarılar dilerim

metın 32
28-12-2009, 18:33
bundan 4 ay once albayrak dısındakı bırlıklerın forumlarına bır yazı yazmıstım bırlık nasıl kurulur dıye ozaman bunu onemsemıyenler sımdı cıkmıs dost bırlık arıyor ozaman da bırlıklerden bırı ve ozamanın bırıncısı bırlık sunu yazmıstı profılıne
.......
aaaaa
sssss
ccccc
boyle bur suru bırlık ısmı bunlar bırlesmdekı bırlıklerımızdır bunlara gelen saldırı bıze yapılmıs sayılır boyle devam edıyordu sonrada sunu eklemıslerdı sıralamadık ılk 25 ıcındekı bırlıklerle yolumuza devam edecegız ve bır sure sonra alt bırlık dedıklerı bırlıklerın gelısmıs koylerını reıslemeye basladılar ve server ondan sonra karıstı sımdı ogun bunları yapan bırlıkler nasıl dost bulacaklar yanlarına ıstedıklerı kadar su bırlıklerle bırlesmedeyız dıye yazsınlar o ufak gorduklerı bırlıklerı bıtırdıler sımdı kalkmıs buyuk bırlıklerle bırlesme yapmaya calısıyorlar su anda wow kurmaya calısan hıcbır bırlık dıgerıne yardım etmez aksıne yıkmaya calısır dıkkat edın onlıne olan sayısı bıle 200 olmuyor wow donemınde bu demektırkı toplasanız 5 tane bırlık elemanı bıle yok oynayan ama sıfrelerle bıle gırılse tolam 500 kısı ederkı bukadar oyuncu ıle wow kuramazsınız bosuna ugrasmayın anlasın hepınız 1 tane wow kurun server kapansın yoksa yıkılan wow lar bırdaha aynı sevıyeye gelmez

PerfectTR
28-12-2009, 19:05

selam M.ŞAHİN.
avcı birliği başkanı basayev bütün ısrarlarımıza rağmen forum da yazı yazmıyor...burada olup biten şeyleri mesajla kendisine bildiriliyormuş...bir çok mesaj arasından bir tek sizin yazdıklarınıza takılı kalmış...kendisinin bir isteği var...m.sahin arkadaşımız bir şeyler yazı yor söyliyor ama hepsi kulaktan dolma ve eksik bilgi diyor...eğer arkadaşımız objektif olmak istiyorsa oyundan bana mesaj atsın sormak istediği herşeyii sorsun ve doğru cevapları alsın.diyor....ayrıca tılsım konusunda avcı kendi tılsımını kendileri almış 2 cisini albyrk lara almaları konusunda yardımcı olduğunu..albyrk 2 ci tılsımını avcıya değil anti birliğine verdiğini...belirtiyor.
son olarakta m.şahin arkadaşımıza söyle bir not iletiyor....avcı+albyrk+anti=kuzey diyor...TARİH TE 17 TÜRK DEVLETİ KURULDU.HİÇBİRİ BİR ÖNCESİNİN ADINI ALMADI...17 AYRI İSİMLE GELDİ BUGÜNLERE...ÖNEMLİ OLAN İSİM DEĞİL ÖZÜDÜR DİYOR...ne demek istediğimi umarım tüm server anlamıştır

burakerinc
28-12-2009, 19:16
hepimizin takıldığı nokta aynı zaten kibar bir üslüpla bu kadar acımasız insafsız yazılmazki

Kulaktan dolma yanlış bilgileri doğru kabul ederek ilk mesajından son mesajına kadar oyun dışında ithamlarda bulunmasından rahatsız oldum

Ben başkan kadar sabırlı değilim kusura bakmasın artık yazmayacağım

kaos
28-12-2009, 19:17
selam M.ŞAHİN.
avcı birliği başkanı basayev bütün ısrarlarımıza rağmen forum da yazı yazmıyor...burada olup biten şeyleri mesajla kendisine bildiriliyormuş...bir çok mesaj arasından bir tek sizin yazdıklarınıza takılı kalmış...kendisinin bir isteği var...m.sahin arkadaşımız bir şeyler yazı yor söyliyor ama hepsi kulaktan dolma ve eksik bilgi diyor...eğer arkadaşımız objektif olmak istiyorsa oyundan bana mesaj atsın sormak istediği herşeyii sorsun ve doğru cevapları alsın.diyor....ayrıca tılsım konusunda avcı kendi tılsımını kendileri almış 2 cisini albyrk lara almaları konusunda yardımcı olduğunu..albyrk 2 ci tılsımını avcıya değil anti birliğine verdiğini...belirtiyor.
son olarakta m.şahin arkadaşımıza söyle bir not iletiyor....avcı+albyrk+anti=kuzey diyor...TARİH TE 17 TÜRK DEVLETİ KURULDU.HİÇBİRİ BİR ÖNCESİNİN ADINI ALMADI...17 AYRI İSİMLE GELDİ BUGÜNLERE...ÖNEMLİ OLAN İSİM DEĞİL ÖZÜDÜR DİYOR...nedem istediğini umarım tüm server
anlamıştır

basayev verdigi mesaj bu tartışmayı bitirecek bir cevaptır.

okk başarılar dilerim.. okk arkadaşım dikkat et wow süresince en yakın kişilerden saldırı alacaksın kendi birliginden başak herkes sana saldıracak

PUSLUHAVA01
28-12-2009, 19:18
selam M.ŞAHİN.
son olarakta m.şahin arkadaşımıza söyle bir not iletiyor....avcı+albyrk+anti=kuzey diyor...TARİH TE 17 TÜRK DEVLETİ KURULDU.HİÇBİRİ BİR ÖNCESİNİN ADINI ALMADI...17 AYRI İSİMLE GELDİ BUGÜNLERE...ÖNEMLİ OLAN İSİM DEĞİL ÖZÜDÜR DİYOR...nedem istediğini umarım tüm server anlamıştır

ben bu durumu s17 de yaşadım arkadaşlar bir telefon reklamında bir güzel söz (bencil degil sencil olacaksın) diyor

bu saatte ayrılan yollardan hiç kimseye fayda olmaz bu ancak karşısında wow kurmaya çalışan arkadaşlara yarar.

ekmege tereyağ misali

birde kimse öndeyim diye böbürlenmesin herkes al aşagıya edilebilir daha dogrudürüs kimse asker harcamadı

kaos
28-12-2009, 19:18
bildigim kadarıyla burda wow sürecini tartışıyorsunuz. ne seviye ne usup kalmış. siz aynı oyunda nasıl oynuyorsunuz onu anlmadım

kaos
28-12-2009, 19:20
bundan 4 ay once albayrak dısındakı bırlıklerın forumlarına bır yazı yazmıstım bırlık nasıl kurulur dıye ozaman bunu onemsemıyenler sımdı cıkmıs dost bırlık arıyor ozaman da bırlıklerden bırı ve ozamanın bırıncısı bırlık sunu yazmıstı profılıne
.......
aaaaa
sssss
ccccc
boyle bur suru bırlık ısmı bunlar bırlesmdekı bırlıklerımızdır bunlara gelen saldırı bıze yapılmıs sayılır boyle devam edıyordu sonrada sunu eklemıslerdı sıralamadık ılk 25 ıcındekı bırlıklerle yolumuza devam edecegız ve bır sure sonra alt bırlık dedıklerı bırlıklerın gelısmıs koylerını reıslemeye basladılar ve server ondan sonra karıstı sımdı ogun bunları yapan bırlıkler nasıl dost bulacaklar yanlarına ıstedıklerı kadar su bırlıklerle bırlesmedeyız dıye yazsınlar o ufak gorduklerı bırlıklerı bıtırdıler sımdı kalkmıs buyuk bırlıklerle bırlesme yapmaya calısıyorlar su anda wow kurmaya calısan hıcbır bırlık dıgerıne yardım etmez aksıne yıkmaya calısır dıkkat edın onlıne olan sayısı bıle 200 olmuyor wow donemınde bu demektırkı toplasanız 5 tane bırlık elemanı bıle yok oynayan ama sıfrelerle bıle gırılse tolam 500 kısı ederkı bukadar oyuncu ıle wow kuramazsınız bosuna ugrasmayın anlasın hepınız 1 tane wow kurun server kapansın yoksa yıkılan wow lar bırdaha aynı sevıyeye gelmez

bu surec bende yaşadım malesef bu olaylar yüzündne cok kişi hesap sildi

KapCOM
28-12-2009, 19:21

okk başarılar dilerim.. okk arkadaşım dikkat et wow süresince en yakın kişilerden saldırı alacaksın kendi birliginden başak herkes sana saldıracak

emınım daha gelecektır

kaos
28-12-2009, 19:25
bu wow son durum nasıl ekliyoruz buraya resim olarak

OKK
28-12-2009, 19:26

gelmeye basladı o saldırlar acaba aklınızda yada suphelendıgınız bırı varmı varsa bana oyundan mesaj atarsan sevınırım...bu arada eklemek isteyen eklesin .seviyeli olduktan sonra herzaman kapım acıktır...bundan onceki serverlarda soyle bir sey oldu ...oyun bittiginde bir suru rakip birlik oyuncusundan teklifler aldım.hatta benim adıma hesap acıp benı oyuna davet edenler oldu...kendi nikim ile tabiki okk husnu abımizin niki idi onunlada s8 de savasırken tanıstık

diğer serverlarda nikim coffeem dir

ufukcakmak200@hotmail.com

KapCOM
28-12-2009, 19:27
bu wow son durum nasıl ekliyoruz buraya resim olarak

mesaj yazarken eklentılerı duzenle dersın. ordan gozatı tıkla vsvs..

KapCOM
28-12-2009, 19:32

emınım daha gelecektır. buna resmen ya multıcılık denır yada haınlık. ısmını siz koyun artık.

bana göre kaypaklık onuda soylemıs olayım. karsımıza adam gıbı cıksın saldırısını yapsın baş tacı. bunca zaman bızım yanımızda olupta bıze saldırı cıkartacak kadar gurursuz oyuncular var. inşallah bu yazıyıda okurlar.

kaos
28-12-2009, 19:34
ben oyunun en başından ortalarına kadar oynadım oyundaki adım ihtilal sonra hesap sildim sonra temsilci olarak devam ettim biz oynarken genereals ve hereos birlikleri yoktu albayraklarla anlamzsız savaşlara girdik

pek bilgin yok sadece forumdan okuduklarımla ve temsilci oldugum köyde takip ediyorum... ama sizi ileride yıkacak bildigim kadarıyla kaos siz 90 seviye üstüne cıktıgınız zaman sizi aşagı indiren galiba kaos birligiydi.. yalnış biliyorsam arkadaşlardan özür dilerim

oyuncda azda olsa bilgim var ama paylaşmak wow zevksiz hale cevirir.

kaos
28-12-2009, 19:35
emınım daha gelecektır. buna resmen ya multıcılık denır yada haınlık. ısmını siz koyun artık.

bana göre kaypaklık onuda soylemıs olayım. karsımıza adam gıbı cıksın saldırısını yapsın baş tacı. bunca zaman bızım yanımızda olupta bıze saldırı cıkartacak kadar gurursuz oyuncular var. inşallah bu yazıyıda okurlar.

kardeşim başka sever olsa neyse ama s17 karşına cıkıpta saldıracak olan pek az kişi var ben dostumunda duşmanımında okk gibi olmasını isterim

KapCOM
28-12-2009, 19:37
ben oyunun en başından ortalarına kadar oynadım oyundaki adım ihtilal sonra hesap sildim sonra temsilci olarak devam ettim biz oynarken genereals ve hereos birlikleri yoktu albayraklarla anlamzsız savaşlara girdik

pek bilgin yok sadece forumdan okuduklarımla ve temsilci oldugum köyde takip ediyorum... ama sizi ileride yıkacak bildigim kadarıyla kaos siz 90 seviye üstüne cıktıgınız zaman sizi aşagı indiren galiba kaos birligiydi.. yalnış biliyorsam arkadaşlardan özür dilerim

oyuncda azda olsa bilgim var ama paylaşmak wow zevksiz hale cevirir.

azda olsa bır bıldıgın varsa paylas bızımle

belkı daha da heyecanlı olur KAOS

the best
28-12-2009, 19:58
burası biraz magazin programlarına benzedi arkadaşlar
avcı şunu demiş albayrak bunu yapmışmış da ondan anlaşamamışlar birsürü haber öğrendim burdan,halbuki biz 2 yönetim hiç burada okuduğum tarzda bişeyler konuşmadık konuştuklarımızın burada olmaması da sevindirici gerçi demek bilgi sızmıyor:D
vay beeee demek ki ünlüler de kendi cümlelerini magazinden başka türlü duyunca böyle eğleniyolar vallahi meşhur hissettim kendimi
basayev murat başkana ulaşamayan bana yazsın ama ben açıklama yapmam haha:D

sucukluyumurta
28-12-2009, 20:08
:D.akşam akşam çok güldüm gene kahinler çıkmış ortaya :D.Garip garip önermeler çıkıyo.

varya seni sizin birlik dışında birileri indiricek abi kesin bak söliim hede hödö..

Şu birlikle şu birlik anlaşamıomuş abi kesin girerler birbirlerine.

çatladıkapı birliğinin wowunun altında yatır varmış demediğiniz kaldı o da söylenir yakında :D. beklerim yani.:D

bu arada başkanlar yazsa ne olacak ki değişen bişy olmayacak yani başkanın bişy yazması değişmicek .bilen bildiğini okuyacak.bu serverda boş muhabbetlerle bitip gidicek.

bu server bitince aklımda ne kalacak ?valla bi s17 de oynadığım kalır .bide kahinler :D.

3 vakte kadar sizin wowa saldırı var :D

çankaya43
28-12-2009, 20:14
O halde herkes gerçek yurdu olan albayrağa dönsün..o hataları kim yaptı herkes biliyor ve şu nada onların oyunda olmadığını da herkes biliyor..albayrak ne diyor tekrar birleşelim diyor başka bir şey demiyor.ama bazıları işi asla kabullenemiyorlar.idari hatalara gelince hala idari hata yapılıyor bence.ne güzel yazmışsınız albayrak demek kuzey demek avcı demek diye o halde albayrak demek hepinizi birleştiriyorsa ne duruyorsunuz tekrar albayrak olun...saygı ile...

Merhabalar arkadaşım
Öncelikle oyundaki adını yazarsan bizde kiminle muhattab oldugumuzu biliriz.
Forumda yazılanları okuyorum ve bu konu hakkında bi kaç söz söylemek istiyorum.Biliyorsunuzki bizde önceden albayrak birliklerinde yer alıyorduk ondan öncede cezaydık...- + da bu güne kadar avcı-albayrak-anti birliklerinde yer alan oyuncuların çoğunluğu serverın başından beri ya aynı birlikte aynı birlikte olmasa bile aynı yolda yürüyen kişiler...Şahsen kendi birliğim için söylemek gerekirse bizim albayraklardan sadece isim olarak( yolumuz ve amacımız aynı) ayrılmamız bi takım idari hataların yapılmasaydı.Ayrılma kararını birlik olarak verdik ve bunun içinde kimseye hesap vermek zorunda değiliz.Birlik olarak kararlarımızı birlik içinde alır ve uygularız ..Sonuçta bu oyuna emek veren bir sürü oyuncumuz var onların emekleri için bizler bu kararı aldık ve uyguladık.Bu kararımızdan 3 şahısların neden rahatsız olduğunuda bir türlü anlamıyorum.Lütfen forumda bu konuya bi nokta koyalım.Tekrar söylüyorum her ne kadar adlarımız ayrı olsada albayrak+avcı+anti=kuzey..... gönlümüz bir yolumuz bir...saygılar

çankaya43---ali
AVCI® Birlik başkanı

kaos
28-12-2009, 20:15
:D :D.akşam akşam çok güldüm gene kahinler çıkmış ortaya :D.Garip garip önermeler çıkıyo.

varya seni sizin birlik dışında birileri indiricek abi kesin bak söliim hede hödö..

çatladıkapı birliğinin wowunun altında yatır varmış demediğiniz kaldı o da söylenir yakında :D. beklerim yani.:D

bu arada başkanlar yazsa ne olacak ki değişen bişy olmayacak yani başkanın bişy yazması değişmicek .bilen bildiğini okuyacak.bu serverda boş muhabbetlerle bitip gidicek.

bu server bitince aklımda ne kalacak ?valla bi s17 de oynadığım kalır :D.

sendemi burdasın.. lafın banaysa dikkat cekerim ben birşey söylemedim. sadece okk ricam dost dediği kişilerden saldırı alacak.bu kahinlik değil gerck bunu okk biliyor

kaos
28-12-2009, 20:18
:D.akşam akşam çok güldüm gene kahinler çıkmış ortaya :D.Garip garip önermeler çıkıyo.

bu server bitince aklımda ne kalacak ?valla bi s17 de oynadığım kalır .bide kahinler

3 vakte kadar sizin wowa saldırı var :D

kahinlik konusuna gelince 2010 en büyük olayı sizin destekledigini kaos wow kuramayacak:D

sucukluyumurta
28-12-2009, 20:57
lafım sana değildi ama yarası olan gocunur :D.orası belli olmaz kaos :D.okk un dostu kimki açıklasın ona göre bişy söyleyelim :D.wow kurana herkes dost :D.

egzantrik
28-12-2009, 21:46
bildigim kadarıyla burda wow sürecini tartışıyorsunuz. ne seviye ne usup kalmış. siz aynı oyunda nasıl oynuyorsunuz onu anlmadım
benim uzun uzadı yazmaya çalıştığı kısa ve öz dile getirdiğin için teşekkür ederim kardeş

kaos
28-12-2009, 21:56
hiç değişmemişsin sucukluyumurta :D

wow seninde kurmanı isterim ama bu gercek kaos yarın senide yarı yolda bırakabilir.

egzantrik rica ederim kardeşim Allah size sabur versin

egzantrik
28-12-2009, 21:58
sendemi burdasın.. lafın banaysa dikkat cekerim ben birşey söylemedim. sadece okk ricam dost dediği kişilerden saldırı alacak.bu kahinlik değil gerck bunu okk biliyor
senin dediğini tam 5 kere yazdım okk arkadaşıma sanırım beni kaale bile almadı ama ben kahinlik yaptım sen gerçekten olacak diyorsun :))
demekki birazda olsa kahinlik varmı yaa medyummuyum neyim....:)

KUSURA BAKMAYIN AMA ŞURDA 3 5 KİŞİ HARİCİNDE CİDDİ MUHABBET EDİLECEK KİMSE YOK OYUN HAKKINDA KONUŞTUKÇA YADA KONUŞMAYA ÇALIŞTIKÇA KİMSE ÖNEMSEMEDEN BURNUNUN DİKİNE GİDİYOR BÖYE İŞ OLMAZ KENDİNİZE ÇOK TARTIŞACAK KAVGA EDECEK ORTAM İSTİYORSANIZ SAVAŞ OYUNU OYNUYORSUNUZ GİDİN KIZI BİRBİRİNİZE SAVAŞIN BURDA WOW HAKKINDA İKİ BİLGİ SAHİBİ OLALIM İSTİYORUZ YARDIMCI OLALIM İSTİYORUZ YADA STRATEJİ GELİŞTİRİYORUZ YADA HİÇ BİŞİY YAPAMIYORUZ .......
LÜTFEN YA WOOOOOWWWWWW OLAYINA DÖNELİM
OKK ARKADAŞIM SENİN RAPORLARINI GÖRDÜK AVCIYA GELEN SALDIRI VAR BİR SÜRÜ NEDEN AVCIDAN ATMIYORLAR SALDIRILARI ....

kaos
28-12-2009, 22:02
senin dediğini tam 5 kere yazdım okk arkadaşıma sanırım beni kaale bile almadı ama ben kahinlik yaptım sen gerçekten olacak diyorsun :))

KUSURA BAKMAYIN AMA ŞURDA 3 5 KİŞİ HARİCİNDE CİDDİ MUHABBET EDİLECEK KİMSE YOK OYUN HAKKINDA KONUŞTUKÇA YADA KONUŞMAYA ÇALIŞTIKÇA KİMSE ÖNEMSEMEDEN BURNUNUN DİKİNE GİDİYOR BÖYE İŞ OLMAZ KENDİNİZE ÇOK TARTIŞACAK KAVGA EDECEK ORTAM İSTİYORSANIZ SAVAŞ OYUNU OYNUYORSUNUZ GİDİN KIZI BİRBİRİNİZE SAVAŞIN BURDA WOW HAKKINDA İKİ BİLGİ SAHİBİ OLALIM İSTİYORUZ YARDIMCI OLALIM İSTİYORUZ YADA STRATEJİ GELİŞTİRİYORUZ YADA HİÇ BİŞİY YAPAMIYORUZ .......
OKK ARKADAŞIM SENİN RAPORLARINI GÖRDÜK AVCIYA GELEN SALDIRI VAR BİR SÜRÜ NEDEN AVCIDAN ATMIYORLAR SALDIRILARI ....

sende haklısında wow bu aralar herkes suskun okk 90 üstüne cıktı indirdiler şimdi herkes güclenmeye bakıyor biliyorlar ki kim cıkarsa onuda indirecekler

benim yazdıklarım kendi düşüncelerim sadece forumdan takip edipte konuşuyorum yoksa cokbirşey bildigim yok

kaos
28-12-2009, 22:04
arkadaşlardan rıcam wow son durum eklerseler herşey daha acık olacak..

kaos
28-12-2009, 22:10
yılbaşında barış süresi olacak mı. eger barış süreci olursa wow köyleride kısa sürede olsa rahat bir nefes alır

the best
28-12-2009, 23:04
Merhaba Değerli Üyelerimiz,

yılbaşı dolayısıyla 31 Aralık 2009 saat 12:00:00(Öğle) ile 1 Ocak 2010 saat 11:59:59(Öğle) saatleri arasında barış dönemi yaşanacaktır.

WoW seviyelerinin yüksek olması sebebiyle bu sürede barış dönemi yaşanmayacak oyun dünyalarımız: Server 12, Server 13 ve Server 17' dir.

Bütün üyelerimize sağlıklı ve başarılı bir yeni yıl diliyoruz.

Saygılarımızla,
Travian Ekibiniz

M_şahin
28-12-2009, 23:23
selam M.ŞAHİN.
son olarakta m.şahin arkadaşımıza söyle bir not iletiyor....avcı+albyrk+anti=kuzey diyor...TARİH TE 17 TÜRK DEVLETİ KURULDU.HİÇBİRİ BİR ÖNCESİNİN ADINI ALMADI...17 AYRI İSİMLE GELDİ BUGÜNLERE...ÖNEMLİ OLAN İSİM DEĞİL ÖZÜDÜR DİYOR...nedem istediğini umarım tüm server anlamıştır
Teşekkür ederim size ve basayev diye isim verdiğiniz arkadaşa..Tarihte 17 türk devleti demişsiniz sadece ukalalık olarak kabul etmezseniz sayının 17 den çok fazla olduğunu hatrlatıp(sadece 17 bizim forsta var ve tüm tarihçiler o forstaki devlet sayısının yanlışlığı üzerinde birleşiyorlar..) şunu da eklmek isterim bakın ne diyoruz ikimiz de Türk devleti adlaro başka başka olsa da millet Türk değil mi?yani üst kimlik Türk.Burada da üst isim albayrak değilmi ki??bazı arkadaşlar benim sanırım bir oyun içinde olduğumu falan sanıyorlar oyun içinde değilim aksine albayraklar ve kardeşleri olduğunu söyleyen birliklerin birleşmesi gerektiğini taaa baştan beri yazdım ve bunda da hala aynı niyetimi muhafaza ediyorum..sebebi de şu:her üç birlikte beraberce savşlara girdiler yıkıldılar yıktılar fakat asla o zamanlar birlikteliklerini bozmadılar değil mi?bu wow işin içine girince büyü bozulmamalı ve aynen devam edilmeli idi.böyle olsa idi şu anda oyunun galibi belli olurdu..Uslubunuz için de teşekkür ederim size ..saygı ile...

the best
28-12-2009, 23:49
M_şahin
basayev ve perfect tr adına ben cvp vereyim
biz de senin uslubun için teşekkürederiz öncelikle,düşündüğün şey tabii ki doğrudur wow aşamasında kardeş diye tabir edebileceğimiz birlikler güçbirliği yapar ve tabi ki söylediğin gibi güçleri de nihai amaçları olan wow binasını kurma yolundaki şansları da artar bu fikre de kimse yanlıştır diyemez,biz avcı albayrak ve anti birlikleri olarak asla birleşmeyeceğiz ya da anlaşamıyoruz gibi bir açıklama yapmadık burada yazılanlar 3 birliğin olağan toplantılarında konuşulanların kulaktan kulağa değişerek ya da abartılarak aktarılmış halidir bizim tepkimiz de bunadır
senin yanıldığın kısım ise şu; şu an wow sahibi olan 3 birlik hiçbir zaman kökenleri yani senin tabirinle üst kimlikleri tamamen albayrak olan birlikler olmamıştır çünkü avcının temeli ottoman ve ceza birlikleridir,ottoman birliği şu anda da olduğu gibi tarzı ve düşüncesi kendine en yakın olan albayrak birliğiyle aynı çatı altına girmiş ve sonra bazı sebeplerden isim değiştirmiştir ki avcı ve anti birliklerinin şu anki isimleri ayrı olsa da hala bu 3 birlik wow yolunda kuzey adıyla tek birliktir özetle wow a girince büyü bozulmamıştır.
umuyorum bu yazdıklarım daha önce yazılan tüm yorumlar için açıklama niteliğinde olur.
tavsiyelerin için de tekrar teşekkürederiz.

PerfectTR
29-12-2009, 00:03
Teşekkür ederim size ve basayev diye isim verdiğiniz arkadaşa..Tarihte 17 türk devleti demişsiniz sadece ukalalık olarak kabul etmezseniz sayının 17 den çok fazla olduğunu hatrlatıp(sadece 17 bizim forsta var ve tüm tarihçiler o forstaki devlet sayısının yanlışlığı üzerinde birleşiyorlar..) şunu da eklmek isterim bakın ne diyoruz ikimiz de Türk devleti adlaro başka başka olsa da millet Türk değil mi?yani üst kimlik Türk.Burada da üst isim albayrak değilmi ki??bazı arkadaşlar benim sanırım bir oyun içinde olduğumu falan sanıyorlar oyun içinde değilim aksine albayraklar ve kardeşleri olduğunu söyleyen birliklerin birleşmesi gerektiğini taaa baştan beri yazdım ve bunda da hala aynı niyetimi muhafaza ediyorum..sebebi de şu:her üç birlikte beraberce savşlara girdiler yıkıldılar yıktılar fakat asla o zamanlar birlikteliklerini bozmadılar değil mi?bu wow işin içine girince büyü bozulmamalı ve aynen devam edilmeli idi.böyle olsa idi şu anda oyunun galibi belli olurdu..Uslubunuz için de teşekkür ederim size ..saygı ile...

selam m.şahin...
bir önceki mesaj iletilmesi istenen bir mesaj idi..ben elçilik görevimi yaptım.kısa bir bilgi olarak <<basayev DİYE!!! isim verdiğiniz arkadaşa<< demişsiniz...o ismi biz vermedik.kendisi avcı birliği başkanıdır....
sn.M_şahin bu serverda olmadınızı belirtiyosunuz..ama kuzey birliklerinin içinde bulunduğu bütün durumları biliyor gibi yazıyosunuz...merakkımdan soruyorum hem bu serverda değilsiniz hemde bu server gidişatı hakkında yorum yapıyosunuz.hatta daha da ileri gidip diğer kuzey üyelerini töhmet altında bırakacak şeyler yazıyosunuz...eğer amacınız kuzey birliklerini karıştırmaksa...bunu beceremezsiniz...çünkü bu birlikler kuzeyde server başından bu yana bir fake bile atmadılar birbirlerine...
sizden ricam şudur M_şahin eğer bu server bir parçası değilseniz lütfen bundan sonra ait oldunuz serverda yazınız...
bu arada sizi bu server ergekonu ilan ediyorum:)

OKK
29-12-2009, 00:14
kardeşim başka sever olsa neyse ama s17 karşına cıkıpta saldıracak olan pek az kişi var ben dostumunda duşmanımında okk gibi olmasını isterim

valla ne dıyeyım ...tesekkurler ...umarım daha cok kan dokulmes... :) bu wow sureci travian ekibine yarıyor...rusvet ıstıcem benım altınları sız verın herskesı ındırecem kendımde tamamlamıcam adamlar takla atar herhalde ....cidden arkadaslar forumdan benı tanıyanlar yada serverdan oyunu sadece oyun olark gordugumu bılırler bircok anlasmazlıga karsı elımden geldıgınce adıl olmaya calıstım...wow u kurarmıyız bılemem ama zorluyacagımız ortada...kaoslar saldırımı saldırmazmı konusuna gelelım saldırmaları gayet normaldır ama su an için karsılıklı saldırmama tavrı cındeyız. bu bır oyun herkes elınden gelenın en ıyısını yapsın yeter. sadece yalan sahtekarlık ıhanet bızden uzak dursun guvendıklerımız degıl rakiplerimiz(bu arada rakiplerimiz diyorum düşman kelimesi tasdik etmedigim bir kelıme) seviye alsın asker kessin...zaten savunma puanında bu haftada ondeyız fena gıtmıyoruz...2. tura saglam girmek istiyoruz...zaten mutlaka bir 2. tur olacaktır...bırlık oyuncularım bılıyor olası 3. tur ıcın asker kocbası mancınık basmaya basladık bıle

hakeden kazansın dıyorum

OKK
29-12-2009, 00:23

bana gelen raprlar cok fazla o akdar asker kestık.ama saldıran arkadasların raporlarını paylasması daha dogru olmazmı...ben neden rapor vereyım ha vaktım oldugunda verıyorumda ama bu raporlar ne wow nede depolar hakkında olacaktır. bu konuda saldırı yapan arkadaslar ıle irtibata gecin lütfen ...aynısekilde dıger wowlara saldır cıkan arkaaslarında yapması gereken burada rapolrarı yayınlamaları.kimsenın elıne rapor gecmıyormu gecen yayınlansın ınsanlar bılgı alsın

OKK
29-12-2009, 01:06
gettı depolar ahhh ahh bakın hemıde kaos saldırısı
su bırıncılıgı kaptırsakta saldırlar bıtse baska wowara feyk bılem yokmus:)

saglam geldı be
HoRHoR 4
(55|-2)

miko
29-12-2009, 01:45

saglam geldı be
HoRHoR 4
(55|-2)

dımı dımı,, insan istemesede bazen kendini önde buluyor bir an,, sonarad işin yoksa çık işin içinden,, yolunu şaşıran sana geliyor,, 2k mancınığına güvenip wow sıfırlayacağım diyenler ve hiç zarar veremeyenler neysede,, oyunu bilenler vuruyor güzelim depolerı

M_şahin
29-12-2009, 03:19
selam m.şahin...
bir önceki mesaj iletilmesi istenen bir mesaj idi..ben elçilik görevimi yaptım.kısa bir bilgi olarak <<basayev DİYE!!! isim verdiğiniz arkadaşa<< demişsiniz...o ismi biz vermedik.kendisi avcı birliği başkanıdır....
sn.M_şahin bu serverda olmadınızı belirtiyosunuz..ama kuzey birliklerinin içinde bulunduğu bütün durumları biliyor gibi yazıyosunuz...merakkımdan soruyorum hem bu serverda değilsiniz hemde bu server gidişatı hakkında yorum yapıyosunuz.hatta daha da ileri gidip diğer kuzey üyelerini töhmet altında bırakacak şeyler yazıyosunuz...eğer amacınız kuzey birliklerini karıştırmaksa...bunu beceremezsiniz...çünkü bu birlikler kuzeyde server başından bu yana bir fake bile atmadılar birbirlerine...
sizden ricam şudur M_şahin eğer bu server bir parçası değilseniz lütfen bundan sonra ait oldunuz serverda yazınız...
bu arada sizi bu server ergekonu ilan ediyorum:)

biliyorum evet.çünkü eskiden oynamıştım serverde şimdi yokum..s8 de oynuyorum...ergenekoncu ilan edilmişim ama demekki hala anlatamamışım kendimi neyse...tüm kuzeye de başarılar..çünkü bende kuzeyde idim...

misafir
29-12-2009, 04:20

saglam geldı be
HoRHoR 4
(55|-2)

ayni saldiri pr1ck icinde gecerli
onada saldiran ve yikan vatan birliginin oyuncusu yani eski bir generalli bu oyunda dogaldir yani bencede bi önemi yok kimin kime girdiginin
yakinda kafaya gelsin avcilar bakin orada da neler olacak :)

OKK
29-12-2009, 04:33
ayni saldiri pr1ck icinde gecerli
onada saldiran ve yikan vatan birliginin oyuncusu yani eski bir generalli bu oyunda dogaldir yani bencede bi önemi yok kimin kime girdiginin
yakinda kafaya gelsin avcilar bakin orada da neler olacak :)

gelmez kımse oldukaları yerde bıtecek sanıyor mıllet

Mermi
29-12-2009, 07:16
Siz daha wow kuramadinizmi bakim
Gitti severdik diyenlere selam olsun hala arkamdan konuşanlara haram olsun :)

Ak akçe karagün içindir!
Ayağini yorganina göre uzat!
Gülme komşuna gelir başina!
Su akar yolunu bulur
Bu mesaj herkezi korkutur :))

Hayirli seviyeler allah wowlariniza mançolara dayanma gücü versin :))

kaos
29-12-2009, 14:05
Siz daha wow kuramadinizmi bakim
Gitti severdik diyenlere selam olsun hala arkamdan konuşanlara haram olsun :)

Ak akçe karagün içindir!
Ayağini yorganina göre uzat!
Gülme komşuna gelir başina!
Su akar yolunu bulur
Bu mesaj herkezi korkutur :))

Hayirli seviyeler allah wowlariniza mançolara dayanma gücü versin :))

gitti bizi kurtlara bıraktı:)

okk yine 90 seviye üstüne cıkmışsın..inş bu sefer hasar almazsın.

bilmem ama bir kaos 2 abbayrak ana birlik dikkat edermisin:)

şimdi sucukluyumurta diyecek yine kahinleşti. ama kaos hazırlık yaptıgını biliyorum :cool:

sucukluyumurta
29-12-2009, 15:57
kahin bu kahin nostradamus :D.

OKK
29-12-2009, 16:40

yav benden baska rapor koyan yok foruma kım saldırıyor kım ne edıyor kımsenın bıldıgı yok...az rapor koyun be..senlensin ortalık

bonzi
29-12-2009, 16:50
Öncelikle tüm server a selamlar.

Forumla tanışıp sizlere buradan seslenebilmem zaman aldı. Gereksiz bir uğraş görüyordum ama yanıldığımı farkettim. Yaklaşık 1 saatime maloldu yazılan herşeyi okuyup dostlarımı ve rakiplerimi anlayıp tanımak. Umarım fazlaca vakit ayırıp burada wow mücadelesini canlı canlı yaşayıp arkadaş ve rakiplerimle değerlendirme fırsatını bulabilirm. Ayrıca maşallahınız var arkadaşlarım hakkatten s17 nin seviyeli bi server olduğunu birkez de gözlerimle gördüm:)

Wow yolunda tüm birliklere başarılar dilerim.

bonzi
29-12-2009, 17:01
Öncelikle üst sayfalarda birkaç arkadaşımın KUZEY bölgesi çalkantıları ile ilgili birtakım yorumlarını okudum. Birkısmına katıldığım bir kısmına katılamadığım yazıları yazan arkadaşlarımın özverilerine teşekkür ederim. Önceden ALBAYRAK çatısı altında bulunup şimdi başka isimler adı altında bu serverda mücadele eden tüm arkadaşlarıma sesleniyorum. Sizler daha önce bizimle birlikte iken oyun karakteriniz ne ise aynı karakteri şuanki birliklerinizde de lütfen gösteriniz. Bir anlık mesajla yüzbinlerce savunmayı anlık köyünde gören arkadaşlarımızın hissiyatı sizlerin bu özverisi sayesinde oluşmuştur. Basit bir köy reisleme sebebiyle veya daha basit bir ufak yağma saldırısı sebebiyle koskoca KUZEY bölgesini kana bulayıp kendi ayıbını kendi içinde gömebilen erdemli arkadaşlarım, lütfen bulunduğunuz birliklerde bu karakterinizden taviz vermeden wow çatınızdan bir kiremit dahi yere düşürmeyiniz. İşte bu tavır ve edalarla oluşturabildiğimiz ALBAYRAK şuurunu yaşayıp yaşatmak her zaman bir birliğin 60 mensubunun elinde olduğunu ve bundan daha güçlü bir tılsım olmadığını da unutmayınız. Sizlere güvenip oluşumlar ve hesaplar içerisine giren değerli yönetici abilerimiz kardeşlerimizin beklentilerini boşa çıkarmayınız.

Herşeyden önce haklarınızı lütfen helal ediniz.

Ne olursa olsun birbirlerine bir feyk dahi atmayan KUZEY bölgesinde ALBAYRAK birliklerinin yine aynı karakterde olacağını biliniz ve sakın bu konuda tereddüt etmeyiniz.

Tüm birliklere wow yolunda başarılar dilerim.

miko
29-12-2009, 17:01
Öncelikle tüm server a selamlar.

Forumla tanışıp sizlere buradan seslenebilmem zaman aldı. Gereksiz bir uğraş görüyordum ama yanıldığımı farkettim. Yaklaşık 1 saatime maloldu yazılan herşeyi okuyup dostlarımı ve rakiplerimi anlayıp tanımak. Umarım fazlaca vakit ayırıp burada wow mücadelesini canlı canlı yaşayıp arkadaş ve rakiplerimle değerlendirme fırsatını bulabilirm. Ayrıca maşallahınız var arkadaşlarım hakkatten s17 nin seviyeli bi server olduğunu birkez de gözlerimle gördüm:)

Wow yolunda tüm birliklere başarılar dilerim.

hoş gelmişsin,, inşallah senle beraber bu başlığın kalitesi dahada artacak,,

bu arada okk arkadaşımıza haksızlık yapılıyor gerçekten, ona saldıranlar bari raporlarını koysalar.

BuZuL
29-12-2009, 18:55

kanka 3 vakte kadar bişiler olucak gibi:)

sucukluyumurta
29-12-2009, 18:56
valla bilmiyorum 3 vakte kadar sana kısmet varmış evleniyormuşun :D.

BuZuL
29-12-2009, 18:58
valla bilmiyorum 3 vakte kadar sana kısmet varmış evleniyormuşun :D.

aynen kanka hatta bizzat düğün organizasyonunu ben yapdım..darısı basına;)

sucukluyumurta
29-12-2009, 18:58
haydi bakalım :D.düğün kokteyl tarzında olsun :D.

kaos
29-12-2009, 19:15
nikah şahidiniz ben olurum:cool::D

sucukluyumurta
29-12-2009, 19:54
şahidi de buldun iyisin emre :D.

x10
29-12-2009, 20:32
pr1ck wow yıkım raporu yokmu arkadaşlar. kimse neden saldırıalrını paylaşmıyor.

OKK
29-12-2009, 20:44
kanka 3 vakte kadar bişiler olucak gibi:)

olacak gıbısı fazla...millet bizde ogrendi sanırım bu işi gelen depoya geliyor...hani nerde seviye yıkanlar...seviye alsalarda bari bizde birincilikten geriye düssek.önce giden taslanıyor dostlar...diger wowlara feyk bıle yokmus dun 2. sıradakı wow a tek saldırı vardı... bize ise halen 130 civarı...

bu serverdada yılbası uygulaması istiyorum...barış iyidir barış kardeşliktir ....barış toparlanma demektir

bu kadar asker kestık halen rapor koyan yok ne bızımle nede dıger wowlar ıle ılgılı....

egzantrik
29-12-2009, 21:23
olacak gıbısı fazla...millet bizde ogrendi sanırım bu işi gelen depoya geliyor...hani nerde seviye yıkanlar...seviye alsalarda bari bizde birincilikten geriye düssek.önce giden taslanıyor dostlar...diger wowlara feyk bıle yokmus dun 2. sıradakı wow a tek saldırı vardı... bize ise halen 130 civarı...

bu serverdada yılbası uygulaması istiyorum...barış iyidir barış kardeşliktir ....barış toparlanma demektir

bu kadar asker kestık halen rapor koyan yok ne bızımle nede dıger wowlar ıle ılgılı....
:))) okk arkadaşım hiç boşuna uğraşma yapmadılar barışı :)))) gelicek o saldırılar köyüne :)
ama olsun siz saldırı çıkarmadıktan sonra kimse başlamıyacaktı bu işe zaten bir ilk olursun ne güzel :) ama raporlarını at görelim ok

gaddaroğulları
29-12-2009, 22:22
Konuyla alakası yok ama, şu oyunda en nefret ettiğim şey yan köy yıkmaktır! Merkezimi gel yık tebrik ederim ama yan köye saldırmak acizliktir! Travianda etik değildir helede şu wow döneminde yan köy yıkmak ne anlama gelir anlamam. Uzun lafın kısası ufakçılık yapan KAOS®Æ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=145) birliği uyuz oldum size!

sucukluyumurta
29-12-2009, 22:29
gaddaroğlu bi rapor atta birliğim nereye dalıyor bende göreyim .

kaos
29-12-2009, 22:31
bildigim kadarıyla raorları vermemesi nedenleri wow durumunu kimse bilmesin diye vermiyorlar..kendilerinin ne halde oldugunu kimseler ögrenmesin diye...yalnış biliyorsam düzeltin.

sucuklu yumurta gaddaroğulları arkadaşım sana söylüyor:)

okk zaten fazlasıyla göze battıgın için en cok sana saldırılar geliyor..

sucukluyumurta
29-12-2009, 22:34
Konu: JSDRM&ALBYRK bu köye saldırıyor: 11. BLOOD GOD ( 9 )
Varış zamanı: tarih: dün saat 09:04:41 Saat

Saldıran exelance_09 , köyü: JSDRM&ALBYRK

Askerler 0 0 0 0 0 495 0 150 0 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Haber Tahıl Ambarı tahrip edildi
Ganimet 1974 | 1974 | 1974 | 637612298/39440
Savunan KESERİM , köyü: 11. BLOOD GOD ( 9 )

Askerler 0 25 0 0 3 0 0 0 0 0
Kayıplar 0 25 0 0 3 0 0 0 0

bu giren albayraklardan galiba girdiği yer merkez falanda değil :D.Kişi önce kendine baksın sonra konuşsun :D.Ne demekti bu acizlikmiydi?

gaddaroğulları
29-12-2009, 22:36
gaddaroğlu bi rapor atta birliğim nereye dalıyor bende göreyim .

rapora ne gerek var, emiri sen vermişsin:cool: saldıran adamın bizzat söyledi;)

gaddaroğulları
29-12-2009, 22:38
Konu: JSDRM&ALBYRK bu köye saldırıyor: 11. BLOOD GOD ( 9 )
Varış zamanı: tarih: dün saat 09:04:41 Saat

Saldıran exelance_09 , köyü: JSDRM&ALBYRK

Askerler 0 0 0 0 0 495 0 150 0 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Ganimet 1974 | 1974 | 1974 | 637612298/39440
Savunan KESERİM , köyü: 11. BLOOD GOD ( 9 )

Askerler 0 25 0 0 3 0 0 0 0 0
Kayıplar 0 25 0 0 3 0 0 0 0

bu giren albayraklardan galiba girdiği yer merkez falanda değil :D.Kişi önce kendine baksın sonra konuşsun :D.Ne demekti bu acizlikmiydi?

bak ben kendi adıma konuşuyorum sucukluyumurta! ben saldırmışsam tamam, ben birlikte bile değilim, emin olabilirsin ki birlikle alakamda yok. ama sen o birliğin başkanısın:rolleyes:

sucukluyumurta
29-12-2009, 22:39
valla emir falan vermedim :D.ben dedi gidiyorum sağa sola dalmaya iyi dal dedim yan köye gir yada sana dal demedim :D.

miko
29-12-2009, 23:18
valla emir falan vermedim :D.ben dedi gidiyorum sağa sola dalmaya iyi dal dedim yan köye gir yada sana dal demedim :D.

ufuk o arkadaş daha öncede yan köy saldırısı yapmıştı,, belkide merkeze saldırılmaz diye bir şeye falan inanıyordur:))

bence sormakta ve anlatmakta fayda var

sucukluyumurta
29-12-2009, 23:33
ne biliim abi enteresan :D.

miko
29-12-2009, 23:43
ne biliim abi enteresan :D.

sen okk kardeşimize saldırı çıkarmışsın diyorlar sağda solda ,, doğrulup payı nedir :))

hani biz boşuna çıkmayalım o zman :P

sucukluyumurta
30-12-2009, 00:15
iddaa lar dedikodu dur :D. medyum memiş söylemiş bunuda tv de izledim :D.ona selamlarımı iletiyorum :D.

OKK
30-12-2009, 00:35
:))) okk arkadaşım hiç boşuna uğraşma yapmadılar barışı :)))) gelicek o saldırılar köyüne :)
ama olsun siz saldırı çıkarmadıktan sonra kimse başlamıyacaktı bu işe zaten bir ilk olursun ne güzel :) ama raporlarını at görelim ok

valla daha raporu goremedim...haberim yoktu saldırya cıkan arkadastan

OKK
30-12-2009, 00:36
Konuyla alakası yok ama, şu oyunda en nefret ettiğim şey yan köy yıkmaktır! Merkezimi gel yık tebrik ederim ama yan köye saldırmak acizliktir! Travianda etik değildir helede şu wow döneminde yan köy yıkmak ne anlama gelir anlamam. Uzun lafın kısası ufakçılık yapan KAOS®Æ (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=145) birliği uyuz oldum size!

bu adamlar sanırım tum wowlara dalıyor banada dalıyorlar.trvianın adamları bunlar yıkım için para alıyorlar ne kadar uzar sa o kadar altın yerız :)

kAyAlIoĞlU
30-12-2009, 00:41
bence s17 kötü ruhlar tarafından lanetlendi :D:D herkes wow u kuramamak için birbiriyle yarışıyor.

OKK
30-12-2009, 00:49
iddaa lar dedikodu dur :D. medyum memiş söylemiş bunuda tv de izledim :D.ona selamlarımı iletiyorum :D.

valla ne yalan soylıyeyım oyundan cok burdakı muhabbet sarıyor benı cok eglenıyorum...daha sevıyelı daha eglencelı...

bu neden yıkacakmıssınız beledıyeden imar izni aldım bilem ....gelmeyin bosa... guzel ulkemize bir eserde biz kazandıralım ne olacakkı :)

kAyAlIoĞlU
30-12-2009, 01:02
valla ne yalan soylıyeyım oyundan cok burdakı muhabbet sarıyor benı cok eglenıyorum...daha sevıyelı daha eglencelı...

bu neden yıkacakmıssınız beledıyeden imar izni aldım bilem ....gelmeyin bosa... guzel ulkemize bir eserde biz kazandıralım ne olacakkı :)

belediye kaçıncı seviyede imar izni veriyo kardeşim :D:D:D

OKK
30-12-2009, 01:11
belediye kaçıncı seviyede imar izni veriyo kardeşim bizimkiler sadece festival izni verebiliyo yav :D:D:D

100 ama malisef kaba insaaat bitti içini tamalıcaz :)

içini tamamlamadan kıpırdayamıyoruz son noktadayız

kAyAlIoĞlU
30-12-2009, 01:20
100 ama malisef kaba insaaat bitti içini tamalıcaz :)

içini tamamlamadan kıpırdayamıyoruz son noktadayız

100. seviye belediye basamıyacağına göre inşaat kaçak :p yıkılmak zorunda :D:D

şaka biyana wow da başarılar dilerim iyi olan kazansın.

OKK
30-12-2009, 02:04
100. seviye belediye basamıyacağına göre inşaat kaçak :p yıkılmak zorunda :D:D

şaka biyana wow da başarılar dilerim iyi olan kazansın.

tesekkurler umarım mutlu sona bız ulasırız...bu sefer olmuyacagını bılıyorum tum wow lar yıkılacaktır bence ....2. tura umarım saglama gırerız.rakiplere seslenıyorum daha fazla depo yıkmayın arkadaslar

by_ofli
30-12-2009, 02:27
tesekkurler umarım mutlu sona bız ulasırız...bu sefer olmuyacagını bılıyorum tum wow lar yıkılacaktır bence ....2. tura umarım saglama gırerız.rakiplere seslenıyorum daha fazla depo yıkmayın arkadaslar

kendını acındırmaktan ne zaman vazgececeksın ya :)) 10 mesajından 8 i yıkmayın saldırmayın bu nasıl bır oyun anlayısı sankı oyun basında yagma koyü olmuş birinin abı lütfen saldıma bende gelişeyim edasından vazgec artık hee ben öyle bir şey yapmıyorum dersen attıgın mesajları bir gözden gecir ayrıca sakın yanlış anlama bu bit görüştür başka yanlış anlamanı istemem katılırsın katılmassın sana kalmıs

ayrıca bu kadar sacma bir server olamaz ya kim kime dum duma olmuş piyasa tmm oyundur her şey olacak ama ya bu mıllet bu raporları neden vermez onca zamanın emegı tek tuşla silinmiş bari gösterin mıllete sessiz sedasıs 3 elham 1 guluvallah okuyup gömmeyin ordunuzu

:) wow başladı erken dediler sevıyeler artsın dedıler herkez meydan okudu yok bız olmadan wow olmaz yok sevıyeler artsın senlık başlayacak yok kaynayan sular ısınan ocaklar yok sevıye 50 olsun 60 olsun 80 olsun 90 olsun :) server bıtecek hala sukadar sevıye olsun yakında derler ya oyunun zevkıdır sevıye 99 olsun oyle ordular cıkacak yola bu wow bu sekılde roparsuz sessız sedasız sadece gereksiz latifelerle kurulmaktan başka caresı yok yarın bakmışsınız

1. OKK GENERALS AİLESİ -GNRLS- 92 -
2. ışık {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 84 -
3. gulsuyucarsı HERO£S&TR DOSTWOW 81
4. mavigecee TR&HERO£S DOSTWOW 80
5. cycho AVCI KUZEY 80
6. PR1CK {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW 80
7. hisonic ☪ İSTİKLAL ☪ KAOSWOW 79 -
8. Hypo ANTİ KUZEY 75
9. hsnln ALBAYRAKLAR KUZEY 72 -

şu arkadaslardan bırı basmıs 100 sevıyeyı ama ne zevkı var ne tadı sıradan bır wow işte

wow sahiplerine başarılar iyi olan kazansın daha ne diyeyim

BuZuL
30-12-2009, 03:47

arkadaşım millet bizde öğrendi bu işi diosun ama merak etme biz bu işi cok eskiden beri yapıyoruz..sana 100 200 saldırı gelio die huzursuz olmussun..ama bak daha beteri var ben gecen s3deki öfke wowa bakdım gelen saldırılardan askeri üssü 1bucuk saatte acdığımı bilirim huzursuz olma saldırı gelio diye..elbette yıkılacak depoların wowundan seviye alıncak..gecen s3de benim depolar 3 kere yıkıldı ben 4 kere yapdım hemde az buz değil tam 2milyon 160binlikdi depolarım..hepsini yıkdılar:D

wow işinin ne kadar nefret iş olduğunu cok iyi bilirim hele en uzun süren 2. wow dönemini yasamıssan:)

seni kutlarım yinede wowa bakmak herkesin harcı değildir..

son olarakda su resmi atim sana gelen saldırılara bak ne demek istediğimi cok daha iyi anlarsın:)

http://img38.imageshack.us/img38/3565/wowwwwwq.jpg

M_şahin
30-12-2009, 04:11
He yani Fatality de oynamadığım için bilmiyorum öyle mi ? Link vermek yasak herhalde tam bilmiyorum ama araştırdım buldum Jugger ın hazırladığı videoyu .Youtube a girip Fatality wow yazarsanız videonun sonunda görürsünüz ne kadar def varmış ;)
Değil 600k 2 milyon asker bile kesilir.Nedeni ise bu bahsettiğimiz olayın yıllar önce olması.Yine aynı videoda bakarsanız görürsünüz orduları.25-30 k yayalı askerler 2-3k mancolar.O zamanlar oyuncular fazla bilmiyordu travianı yan köyden asker basmak yurtdışında oynayıpta tecrübe sahibi olan oyuncuların işiydi .Rakiplerinizden de o kadar güçlü bi ordu görmedim ,hatırlamıyorum.600k asker kesipte seviye verilmemesinin sebebide budur .;)Sizde iceman ve jugger ın orduları vardı 50k üzerinde.
90k savunma ile wow kurmanın açıklamasını yaptım .Tamamen strateji.s5 te RH birliklerindeydim.s5 i hatırlayanlar bilir Rh ın ne kadar saldırgan birlik olduğunu oyun sonunda hala o zaman için rekor sayılan manco ve koçbaşı ordularımız vardı.Ama elimizde kaldı.Çünkü wowu kuran birlikle ateşkes yapılmıştı.Herkez Rh ın yıkmasnı bekleyince hiç saldırı almadan feyk bir wow seviye 100 ü görmüş oldu :)

1. Rh1 53 132836 7040287
8. Rh4 49 50867 2492481
9. Rh3 44 50907 2239904
10. Rh2 51 42208 2152590

kısmetse öğleden sonra güzel kesim raporları koyacağım.Wow yolunda OKK ye başarılar :D

O video bende var zaten bakıyorum sık sık ta sen iyi bakamamışsın sanırım)))çünkü en son saldırıların atlatıldığı geceden sonrali çekimde bile defansın 3 milyonu geçik olduğu gayet net görüülüyor..sen bir zahmet alt alta toplayıver artık:))))saldırıda ölenleri de eklersen sanırım benim dediğime gelirsin.neyse sen fatality de olmadan benden daha iyi biliyorsun ....he yani....:D

M_şahin
30-12-2009, 04:30

1. Rh1 53 132836 7040287
8. Rh4 49 50867 2492481
9. Rh3 44 50907 2239904
10. Rh2 51 42208 2152590

Ha birde şunu ekleyeyim en sondaki video görüntüsüne bakmışsın ve tahılı -1,600 küsür görünce hemen defansı bilmişsin ama askerlere bakmamışsın.o serverde oynadı isen eskiden wow köyüne giden desteklerin yarım tahıl tükettiğini de bilirsin..sen kronda idin sanırım:)))bi topla askerleri de bana dönersin bekliyorum...istersen juggere sor msn neyi vereyim de....:.)))