PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

PUSLUHAVA01
23-01-2010, 00:45
arkadasım onde olan sizsiniz sizde 59 ordu varmıs 14 u de ust duzey ordularmıs soyledıgınıze gore 3 taesı o ısı halledermıs...kusura bakma ama bız ne dedıysek yaptık.simdi blof felanda yapmıyoruz.bizden albayraka saldırı yok. bu mac satmak degıldır işimize gelen bir olaydır.kaos un ordu yolladıgınıda adım gıı bılıyorum.ama yolladıgınız ordular yetermı bılmem.albayrak wow u asagıya ceken bız olmuyacagız....bu arada sucuklu wow unuza yenıden bak bakalım...depoları ne durumda merkez ne durumda...kalan ıdare eder ama ne kadar ...ben sana soylıyeyım bır sonrakı general saldırsına kadar....bizim işimize saldırmamak geliyor .koca kaos sizsiniz generalden medet umacagınıza yıkın ...tabi yapabiliyorsanız...

okk arkadaşım seni ve felsefeni sevdim dogrusuda buydu bizde gerilerdeyken wowu neden biz indirelim diye düşünüyorduk bizden öncekiler vardı iş onlarındı
ne zaman biz liderligi alacagımızı düşündük o zaman hareket başladı liderligi aldık

sen daha önce burda olayı net bir şekilde yazdın bende birdaha belirttim ama hala bazı arkadaşlarımız neden saldırı yapmadınız diye size soruyor ve sizleri suçlamaya kalkıyorlar

acaba sizden bu istekleri bekleyen arkadaşlar neden kendileri bunu yapmıyorda size çamur atmaya kalkıyor hala anlamış degilim

yıklımayacak wow yoktur belki bizide yıkamasalarda sevye alabilirler ama biz sevye verirsek gene yarışın içinde olacagız

sevye alandan sevye alacagız:cool:

albayrak ne yaptı giyor arkadaşlar albayraktan arkadaşlar plan yaptı ve uygulamaya koydu ve şimdiki yerinde
kaba kuvet dersek saldırmaya demekki herzaman geçerli degil yerinde ve zamanında yapılan fazla olmasada saldırılardır ve saldırlarla hedefe ulaşıldı

işte albayrak bunu yaptı

M_şahin
23-01-2010, 01:28
okk arkadaşım seni ve felsefeni sevdim dogrusuda buydu bizde gerilerdeyken wowu neden biz indirelim diye düşünüyorduk bizden öncekiler vardı iş onlarındı
ne zaman biz liderligi alacagımızı düşündük o zaman hareket başladı liderligi aldık

sen daha önce burda olayı net bir şekilde yazdın bende birdaha belirttim ama hala bazı arkadaşlarımız neden saldırı yapmadınız diye size soruyor ve sizleri suçlamaya kalkıyorlar

acaba sizden bu istekleri bekleyen arkadaşlar neden kendileri bunu yapmıyorda size çamur atmaya kalkıyor hala anlamış degilim

yıklımayacak wow yoktur belki bizide yıkamasalarda sevye alabilirler ama biz sevye verirsek gene yarışın içinde olacagız

sevye alandan sevye alacagız:cool:

albayrak ne yaptı giyor arkadaşlar albayraktan arkadaşlar plan yaptı ve uygulamaya koydu ve şimdiki yerinde
kaba kuvet dersek saldırmaya demekki herzaman geçerli degil yerinde ve zamanında yapılan fazla olmasada saldırılardır ve saldırlarla hedefe ulaşıldı

işte albayrak bunu yaptı

kuvvtede var kardeş yok mu yani kaosun kaç tane büyük deposu hala 20 acaba??

OKK
23-01-2010, 01:30
Ulen karektersiz, haysiyetsiz herifler (SASA ve JARJAR):mad:..... Bir wow kurmayı bile bilmiyorsunuz, sonra bize verilmedi diye size acıyıp kucak açan insanlara saldırıyorsunuz. Tüm kaosların onuruyla oynama cesaretini kendinizde buluyorsunuz. başkanınızın oyun içerisinde kendisini yıkmamam için bana yazdığı msjları atayım isterseniz size. onu kurtaran tek kişi hicretti. Hatta hepinizi kurtaran kişiydi. Kaosları tek birleştiren ve birarada tutan kişide hicretti. Yemek yediğiniz kaba sıçtınız hepiniz. Gerçek hayatınızda da bunu yapıyorsunuz kesinlikle. Burası bir yansıma.

arkadaslar abartıyorsunuz bu bır oyun stratejı geregı sızın wow unuzu bız sıfırladık.olması gereken bu ıdı onde gıden wowlardan bırısı ıdınız...hedelerı netlestırmek ıcın sıze saglam daldık az ordu cok iş mantıgı ile savunmanız olmadıgını bılıyorduk...sonrada dıger wowlara 2-3 ordu yolladık nıtekım bızım ordular olmasa hereos ve tr ekıbınden bırı kurmustu wow u....3 wow un saf dısı kalmasını saglamıs olduk...ısık a da 4 ordu yolladık alınan sevıyeer ortada o kadar savunmaya ıyı sevıye aldık.kı yolladıgımız ordulardan sadece kapcom un ordusu ıdare ederdı.lutfen sole yada bole demeyın.madem begenmıyorsunuz hicret yolunu ısmınızı degıstırın...bırlesımden cıkın...yada sılın hesabı gıdın. ama cırkınlesmeyın...daha once neredeydınız.

kAyAlIoĞlU
23-01-2010, 02:03
Sonuçta bi oyun oynuyoruz.
Başarısız olanlar hep suçu birbirinin üzerine atsalarda; oyunu bitirenler biz en iyi stratejiyi uyguladık başardık deselerde tam olarak doğru bulmuyorum bu düşünceyi.
Çünkü bir oluşumun tek başına kurup yıkabileceği bir şey değil WOW.
Farkında olmadan bazı rakipler birbirine yardımcı olur bazı dostlarda birbirinin yoluna taş koyar sonuçta en şanslı olan oyunu bitirir.
DOST
GENERAL
KAOS
KUZEY
[not:birlik isimleri alfabetik sıraya göre yazıldı yanlış anlaşılma olmasın :)]
Yukarıda yazdığım hangi birlik diğerinin bir sonraki hamlesini tam olarak biliyoduki. Gördüğüm kadarıyla hemen hemen hepsi kendi içinde bile bölünmüşlerdi.
Önde olan hep konuşur darbe alan bazen kendi içinde çatışır bazende dahada bütünleşir.
Lütfen kırıcı olmayalım.
kaybımız harcadığımız enerji yorulan parmaklar uykusuz geceler olsun AMA saygımız olmasın.

HERKESE İYİ OYUNLAR ŞANSLI OLAN KAZANSIN :)

(halperd abi senide wow birlikleri içinde yazacaktım ama biraz geç aldın köyü :D:D:D)

jarjar
23-01-2010, 02:55
sizin yaptığınız tam olrak şu arkadaşlar ,

çamur at izi kalsın ,

çokta tınnn varya ne kasıcam ben hayatıma bakarım. Binerim arabama bir iki tur gezerim dostlarımla gelirim evime yatarım. Kaos un gerçek başkanı gngr dir arkadaşlar hatta ejder44 sa-sa yı unutmayayım pardon. Başka olmak isteyen var mı?

Isim yazayım.

La bırakın bu ucuz numaraları. Oyun bitti mi bitmedi daha bitince de koyarım yastığa kafamı uyurum siz burda yaza durun ben keyfime bakarım.

Allahım ya milletin derdi ben omuşum , demekki zamanında acı koymuşum dicem ama dedim bile.

Siz burda yazın benim hakkım da belimden aşşağı kasımpaşa yani. :):)

sen zamanındada bişey koyamadın kardeşşşşş ama son darbeyi iyi vurmuşuz valla kasan yok sen yazmışsın hala bi ümit diye filan bizde cvp yazdık niye kızıyorsun senle msn de konuşurken daha saldırınız ulaşmadan tarlalarınızı sıfırlarım diyordun bende hatırlatıyorum sen sıfırlarım dedin yapmadın bende diplomasi ilede olsa sana cevap vereceğim dedim ne işya dediklerim hiç lafta kalmamış garip valla wow kurulsun bu oyunun herşeyden önce arkadaşlık saygı ve diplomasi olduğunu daha iyi anlarsın baştan sona incele yazan kim 2-3 tane yazımı bulursun sizin maşallah :)) sayfalar dolmuş ben oyunda yazdım yazacağımı sende kurulan wowa bakarken yazdığımı okursun kardeş kızmaca yok bu bir oyun oyun süresince sasa ile hiç tanışma fırsatı bulamadım tanımam oyun harici ama arkadaşım doğru söylemiş ejder44 yazmışsın o buraya üye bile değil onu nereden karıştırdın anlamadım bir tane yazısı yok burada sen bunu yazdığın sırada tam dediğin gibi o arabasına atlamış geziyordu:)) ya kanka senin buda lafda kalır ya:))))))))))) bu arada hicretyolu adını israil spedde sormuştum neden bu isim diye tabi gerçek sahibine o isme o kelimeleri yakıştırdınya enderbu senin seviyenle alakalı takmam demişsinde üniversite okuyan bir genç takmadığı konuyla ilgili bişey yazmaz demekki bayağı bi yaralanmışsın kızmaca yok be la lo diye konuşmakda olmuyor ben sana saldıracağımızı söylediğimde çokdatın siz daha ulaşmadan gelir tarlalarınızı sıfırlarım demiştin feyk atmadın bende hala bekliyorum ama bitiyor bak gecikme :))

OKK
23-01-2010, 02:55
biz blof yapmadık...saldırı cıkmıyoruz dedık cıkmadıkta...ayrıca daha oncekı 3 wow un hatta 4 wow un yıkılmasında buuk etkenlerden bırı idik.şimd bakalım kim e kadar buyuk...ne kadar stratejisi iyi ne kadar kazanmak istiyor.ana kanak size ne diyor saldırı yok.halenmi blof zannedıyorsunuz :) cok komıksıniz..bız ne zaman blöf yaptıkki???

jarjar
23-01-2010, 03:02
o zaman hicretyolu hesabı kime ait bir onu öğrenin :))) oyunun başında hiç bir işe karışmayıp sadece nüfusu iyi olduğu için kaosa girdiğinide biliyordursunuz sonralarıda bir değişiklik olmuştu siz onuda bilirsiniz bak zigot başta olmak üzere kaos için askerleri kesilirken hicretyolu hesabı hiçbir işe bulaşmıyordu ben gizlenmiyorum köy adım burada kullanıcı adım hesapta gngr ben hiçbir organize saldırımızda sizleri görmedim önce kaos için bütün askerim öldüğünde sizler yoktunuz beyler ben saldırı alırkende 1 tane mızrakcı palanax lejyoner dahi destekde atmadınız ki wowunuz yıkılırken size gelen normal saldırıya def çekip ardından rakiplerin wowuna saldıracağınıza bize saldırdınız yani yönetemediniz dedik yalanmı

[QUOTE=jarjar;258363]ya bişeyi düzelteyim kaos birliği başkanı yazıyor orada ama tahmin ediyorumki herkesde gerçek kaos başkanını biliyor ve ışığı yıkanların başında onun geldiğinide biliyor nüfusu 0 olmasına rağmen oyunu bırakmayıp yaptığı diplomatik atılımlarla hicretyoluna yönetici kadrosuna girmenin oraya isim yazdırmayla köy sayısıyla olmayacağını gösterip 0 nüfusla hala sözü geçen herkesin onun için köyünü feda edeceği ki eden bütün askerini ışığa yollayıp yıpratan ve yıkan arkadaşlarla dolu bir kaos birliği başkanı var ismini yazmama gerek varmı bilmiyorum :))) heralde bilen bilir

oyun başından beri kaos birlikleri üyesiyim ve başkan olarak ++ da bildiğim tek kişi hicretyolu idi.yazdığınız mesajdanda başka bir isim çıkartamadım. çünkü s17 deki köy isminizle giremeyecek kadar haksızsınız demekki ve bişeylerin arkasına gizleniyorsunuz...benimde hicretyolununda diğer arkadaşlarımında nick leri bellidir ve s17 ye bakan görebilir. çünkü gizleyecek bişeyimiz yok. hatamız yok. siz bi karalama kampanyasıdır başlatmış gidiyorsunuz. bunu yapınca egonuzu tatmin ediyorsunuz anlaşılan. tanımadığım birine daha fazla diyecek bişeyim yok. önce kim olduğunu yaz. gizlenme.

jarjar
23-01-2010, 03:14
Ulen karektersiz, haysiyetsiz herifler (SASA ve JARJAR):mad:..... Bir wow kurmayı bile bilmiyorsunuz, sonra bize verilmedi diye size acıyıp kucak açan insanlara saldırıyorsunuz. Tüm kaosların onuruyla oynama cesaretini kendinizde buluyorsunuz. başkanınızın oyun içerisinde kendisini yıkmamam için bana yazdığı msjları atayım isterseniz size. onu kurtaran tek kişi hicretti. Hatta hepinizi kurtaran kişiydi. Kaosları tek birleştiren ve birarada tutan kişide hicretti. Yemek yediğiniz kaba sıçtınız hepiniz. Gerçek hayatınızda da bunu yapıyorsunuz kesinlikle. Burası bir yansıma.

o zaman hicretyolu hesabı kime ait bir onu öğrenin :))) oyunun başında hiç bir işe karışmayıp sadece nüfusu iyi olduğu için kaosa girdiğinide biliyordursunuz sonralarıda bir değişiklik olmuştu siz onuda bilirsiniz bak zigot başta olmak üzere kaos için askerleri kesilirken hicretyolu hesabı hiçbir işe bulaşmıyordu ben gizlenmiyorum köy adım burada kullanıcı adım hesapta gngr ben hiçbir organize saldırımızda sizleri görmedim önce kaos için bütün askerim öldüğünde sizler yoktunuz beyler ben saldırı alırkende 1 tane mızrakcı palanax lejyoner dahi destekde atmadınız ki wowunuz yıkılırken size gelen normal saldırıya def çekip ardından rakiplerin wowuna saldıracağınıza bize saldırdınız yani yönetemediniz dedik yalanmı bak konuşmayı bile bilmiyorsun oyun oynadınız kaybettiniz wow kurmayı bilmiyorsunuz dediniz adımı sordunuz gngr köy adı jarjar birleştir kardeş wow kurmayı bilip bilmediğimizi yakında göreceğiz firewall senin oyundaki adın neydi öğrenmek isterim oyunun başından beri kaos isen yapılan kaç saldırıda vardın bilmek isterim büyük savaşlar oldu cnwr oyunun başında zigot ben ayhaq bütün askerlerimizi oraya gömdük sizler neredeydiniz sizi savundu sizi kurtardı yazmışsın kardeşşşş benim köy nüfusum 0 oldu o halde bana inanıp güvenen arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı wow sa wow dediler yıkımsa yıkım dediler Allah'a şükür yıkımda utanmadık wow a gelince bana beceremediğimizi yazmışsın kurulan wow a girip bakarsın nede olsa o zaman benim ne demek istediğimi anlarsın az sabırlı ol ama bazı şeyleri bilmiyorsun kafadan yazma.... istersen endere sor onuda inkar etsin bütün saldırılarda vardım ilk ben daldım ender gibi uykuda kaldım diyip herkesten sonra girmedim cnwrye ilk zigot sonra ben polata ilk ben daha sıralarım sana sadece siz sonraları rahat edesiniz diye bizim askerler kesildi arkadaşlarımın altın köyüne bile baktım sen buradan ahkam kes başta kullanılan bizdik ama madem o kadar güveniyorsunuz resetlensin aynı isimlerle açalım yine oynayalım görelim sizleri ne yapıyormuşsunuz açık meydan okuma ama şu wow bi kurulsun müsadenizle :))))

jarjar
23-01-2010, 03:30
Arkadaşlar bir iki kelamda albayrak için söyleyeyim ilk dört seviye bastı ve herkes ilk4 e saldırdı bu belliydi zaten özellikle 99 diyene sağlam adamlar yıkmak için gider ve seviye indirir orada sağlam askerler kesilincede seviye basarsın sonra sana gelen saldırı nisbeten daha az zarar verir yada hiç etkilenmez wow u kurarsın bu tecrübe işidir sana destek asker yollayanı reislersen bir köyüde kalsa döner rakibinize destek atar ham yollar ben albayrağı bu güzel stratejisinden dolayı kutluyor oyun içinde olumsuzluk yaşadıysak herhangi bir üyesiyle artık oyun bitti wowunuzu kurarsanız wowu kuramazsanızda stratejinizi takdir ederim yaptığımız diplomatik görüşmelerde bizi hakir görmedikleri ve bizimle olan iyi ilişkileri içinde teşekkürlerimi sunarım hannibalbarka (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=27048) arkadaşıma özellikle kardeş gerçekten biliyormuşsun güzel oyundu tebrikler yeni oyunda burada olursanız yine tatlı bir rekabete gireriz sizinle ama artık tanımadığım kimse ile aynı birlikte olmayacağım için kalleşlik de görme olasılığım kalmıyor oyun sonunada yine rakip gireriz:)))

M_şahin
23-01-2010, 03:43
Arkadaşlar bir iki kelamda albayrak için söyleyeyim ilk dört seviye bastı ve herkes ilk4 e saldırdı bu belliydi zaten özellikle 99 diyene sağlam adamlar yıkmak için gider ve seviye indirir orada sağlam askerler kesilincede seviye basarsın sonra sana gelen saldırı nisbeten daha az zarar verir yada hiç etkilenmez wow u kurarsın bu tecrübe işidir sana destek asker yollayanı reislersen bir köyüde kalsa döner rakibinize destek atar ham yollar ben albayrağı bu güzel stratejisinden dolayı kutluyor oyun içinde olumsuzluk yaşadıysak herhangi bir üyesiyle artık oyun bitti wowunuzu kurarsanız wowu kuramazsanızda stratejinizi takdir ederim yaptığımız diplomatik görüşmelerde bizi hakir görmedikleri ve bizimle olan iyi ilişkileri içinde teşekkürlerimi sunarım hannibalbarka (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=27048) arkadaşıma özellikle kardeş gerçekten biliyormuşsun güzel oyundu tebrikler yeni oyunda burada olursanız yine tatlı bir rekabete gireriz sizinle ama artık tanımadığım kimse ile aynı birlikte olmayacağım için kalleşlik de görme olasılığım kalmıyor oyun sonunada yine rakip gireriz:)))

Güzel mesaj teşekkür ederiz biz de size..:)))

M_şahin
23-01-2010, 04:30
evet arkadaşlar geri sayımın sonuna geldik..:D:D

sucukluyumurta
23-01-2010, 04:41
evet arkadaşlar geri sayımın sonuna geldik..:D:D

hayırlı olsun diyelim 6.04 te bitiyo tahminim tebrik ederiz ordular elimde patladı :D :D.

THE-END
23-01-2010, 04:44
Evet herkese gecmis olsun wowumuz hayırlı ugurlu olsun :))))

miko
23-01-2010, 04:46
hayırlı olsun diyelim 6.04 te bitiyo tahminim tebrik ederiz ordular elimde patladı :D :D.

İnşaat emri: http://forum.travian.com.tr/img/x.gif (http://forum.travian.com.tr/?d=36514529&a=0&c=2e7)Dünya Harikası (Seviye 100)0:10:52 sürer,ve bu saatte hazır: 05:56 Saat

THE-END
23-01-2010, 04:48
ORDULARIMIZ ELİMİZDE PATLADI AMA ALBAYRAKLARA FEDA OLSUN :d

sucukluyumurta
23-01-2010, 04:49
görende kraliyet ordusu patladı sanacak:D :D.

THE-END
23-01-2010, 04:53
görende kraliyet ordusu patladı sanacak:D :D.

ne dedin duymadım suan zafer sarhosuyum ayıkken gel :)))

sucukluyumurta
23-01-2010, 04:54
ayıkken gelme. bnmde tersim kötüdür :D :D.

THE-END
23-01-2010, 04:56
ayıkken gelme. Bnmde tersim kötüdür :d :d.

nerde ordularınız onu sole sen az sonra tersini mersini gorursun :)))

Kobra
23-01-2010, 04:57
Dh sını kuran hsnln arkadaşımızı ve albayrak ailesini tebrik ediyoruz. Albayraklarda Dh sını kuran arkadaşta gerçekten efendi ve konuşmasını yazmasını bilen bir arkadaşımız.

Son çekişmede kaos ve heroes çatışmasından aradan sıyrılarak ve bizlere mavigecee , ve diğer birliklerede saldırılarını atarak ve kendinide yukarı çıkararak oyunu bitirmiş bulunmaktadırlar.

Tahminimiz yolda olan saldırılar kendisine yetişmemiştir. Yetişseydide çok sağlam orduların gelmesi gerekirdi. Sanırım tüm server geldiği için ya Dh sını kuracaktı ya da çok geriye düşecekti.

HSLN DÜNYA HARİKASINI S17 DE KURDU.

ALBAYRAK AİLESİNİ DH KURMA YARIŞINDA 1. Cİ GELDİKLERİ İÇİN TEBRİK EDERİZ.

Hayırlısı olsun. Tüm S17 ye geçmiş olsun.

Sevgili Travian Oyuncuları;

http://img.travian.org/temp/ww100.gif Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 05:56 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, ((ALBAYRAK WOW)) Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici hsnln, birliği KUZEY, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

MİKADO gün sonunda barış içinde, uzun yıllar hüküm sürecek krallığının başına geçebilme şansını elde etti. Savaşlarla dolu bu çağda cesaret ve başarılarıyla anılacak olan, ikinci ve üçüncülüğü elde eden REALBULDİNK ve cayiragasi ise, hiç şüphesiz ki, Travian Halkı’ nın hiç unutmayacağı isimlerden olacak...

Tartışmasız en büyük kahraman no mercy elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran ışık korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

Travian Ekibi olarak, büyük sona kadar bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza çok teşekkür ediyor, her zaman olmasa da genelde tüm oyuncularımızın eğlenmesine katkıda bulunabildiğimizi umuyoruz.

Yine ümit ediyoruz ki uykusuz kalınan geceler ve içinden çıkılmaz hammadde hesaplarıyla geçen tüm bu zaman, bizlerde olduğu gibi, sizlerin belleklerinde de unutulmaz birer anı olarak kalabilmiştir.

Sonsuz Saygılarımızla...

Travian Ekibiniz

M_şahin
23-01-2010, 04:57
evet işte birliğimiz için mutlu son..kutlarım tüm albayraklıları...

trapper
23-01-2010, 05:00
tebrikler albayrak ve kuzey birlikleri , emeği geçen herkese sevgiler, saygılar

burakerinc
23-01-2010, 05:03
Tüm Albayrak Ailesini tebrik ederim.

Kuzey Birlikleri olarak elimizden gelen yaptık sonunda hedefe ulaşıldı

AVCI

M_şahin
23-01-2010, 05:04

AVCI

teşekkür ederiz dostlarımız :))))

M_şahin
23-01-2010, 05:05
Teşekkürler..

THE-END
23-01-2010, 05:06

TSK ler dostum

THE-END
23-01-2010, 05:07

AVCI

Tsk ler dostlarımız olmasa biz var olmazdık sizler sayesinde

M_şahin
23-01-2010, 05:11
Tsk ler dostlarımız olmasa biz var olmazdık sizler sayesinde

Tüm albayraklı kardeşlerimize de teşekkür ederiz fedakarlıkları için....DELİDUMRUL....

M_şahin
23-01-2010, 05:12
Wow bakıcılarımıza da ayrıca sevgi ve saygı ile teşekkür ederiz...DELİDUMRUL...

trapper
23-01-2010, 05:13
naçizane bi eleştiri hayatımda bu kadar bu saldırı organizasyonlarını acemice hesaplayan ve çoğunda yanlış işler yapan yöneticiler ve komutanlar görmedim , 56 ordum var diyorsun , adama mesafem nerden baksan 50 saat ve yıkılmışsın neyini bekliyorsun hocam 90 olmuş adam çık saldırını yık depoları , illah 99 olmasını bekliyeceksin ,depo yık zaman kazan nedir yani seviye takıntısı anlamış değilim , her zaman demiştim ilk yıkılan cermen her daim kazanır ve nitekim kazandı , akıllı adam ve yönetim cermen dışında wow köyü almaz ,bu iş bu kadar basit, yeni serverlarda kulağınıza küpe olması temennisiyle ,bunun gerekçesi şudurki 1, pazarcı taşıma kapasitesi süperdir çok yakında olduğunu sayarsak wow köyünün muazzam bi gelir kaynağı olur hattaha tek başına bile çekip çevirme özelliği vardır wow köyünü iyi bi kurguyla , 2, toprak siper kolay geçilmez ,

not: inşallah sayın komutanlar inşallah bu kadarını yaparda , elde kalan orduları paintler buraya bizlerde görürüz,

trapper
23-01-2010, 05:15
rica ederim arkadaşlar ...

M_şahin
23-01-2010, 05:20
naçizane bi eleştiri hayatımda bu kadar bu saldırı organizasyonlarını acemice hesaplayan ve çoğunda yanlış işler yapan yöneticiler ve komutanlar görmedim , 56 ordum var diyorsun , adama mesafem nerden baksan 50 saat ve yıkılmışsın neyini bekliyorsun hocam 90 olmuş adam çık saldırını yık depoları , illah 99 olmasını bekliyeceksin ,depo yık zaman kazan nedir yani seviye takıntısı anlamış değilim , her zaman demiştim ilk yıkılan cermen her daim kazanır ve nitekim kazandı , akıllı adam ve yönetim cermen dışında wow köyü almaz ,bu iş bu kadar basit, yeni serverlarda kulağınıza küpe olması temennisiyle ,bunun gerekçesi şudurki 1, pazarcı taşıma kapasitesi süperdir çok yakında olduğunu sayarsak wow köyünün muazzam bi gelir kaynağı olur hattaha tek başına bile çekip çevirme özelliği vardır wow köyünü iyi bi kurguyla , 2, toprak siper kolay geçilmez ,

not: inşallah sayın komutanlar inşallah bu kadarını yaparda , elde kalan orduları paintler buraya bizlerde görürüz,
doğru söze ne denir:)))))

miko
23-01-2010, 05:24
Natarlardan alınan anakentteki çalışkan halk, gecenin derin karanlıklarına kadar anıtlarının inşasını bitirebilmek için çalıştılar. Saat 05:56 civarında, şu ana kadar Travian Dünyası' nda görülen anıtların en büyüğü ve en mükemmelinin inşası, ((ALBAYRAK WOW)) Anakenti' nde yorgun bir işçi tarafından son taşının yerleştirilmesiyle tamamlandı...

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici hsnln, birliği KUZEY, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

miko
23-01-2010, 05:25
BU UZUN VE SANCILI SÜREÇ ANCAK BÖYLE BÜYÜK BİR İNANIŞ VE AZİMLE BAŞARI İLE TAMAMLANABİLİR. BİZE İNANAN VE EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

BİR KÖYLÜ HESAPTAN EN BÜYÜK NÜFUSLU HESABA KADAR HERKEZ İNANARAK VE AZİMLE ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTI. YÖNETİCİLER YETENEKLERİNİ GÖSTEREREK ELDEKİ MALZEMEDEN HEDEF BELİRLENEN YEMEĞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞTI. BU OYUNUN BU KADAR ZEVKLİ GEÇMESİNİ SAĞLAYAN VE BU ZORLU YOLDA BİZE EŞLİK EDEN TÜM RAKİPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

İNANDILAR , ÇALIŞTILAR VE BAŞARDILAR....

TEBRİKLER BÜYÜK ALBAYRAK AİLESİ

TEBRiKLER KUZEY BİRLİĞİ

burakerinc
23-01-2010, 05:27
Bana bu oyunu belki hatırlayanlarınız olacaktır ASLII kardeşimiz, Bonzi ( Orhan ) kardeşimiz ve Ali ( Çankaya ) öğretti ve sevdirdi.
Her iki birlik içinde defalarca ordularımız yıkıldı yenisini yapıp yola hep devam dedik

Her ne kadar ayrı birliklerde görünsekte Kuzey birlikleri dik duruşlarını hiç bir zaman bozmadılar .
Son güne kadar gerek hedef seçimlerinde gerek desteklerde önde olan birliğin amaçları kollandı.
Ayrı düştüğümüz yerlerde oldu ama hiçbir zaman geldiğimiz başladığımız yeri unutmadık

Hakkınızı helal edin dostlarım

Tekrar tekrar tebrik ederim

Forumda istemedende kırmış oldugum kardeslerım barsa kusura bakmasınlar S17 ilk ve son serverimdi. Gece gündüz ordu bas tahıl gönder bazen gerginlikler oldu tekrar affola

M_şahin
23-01-2010, 05:28
BU UZUN VE SANCILI SÜREÇ ANCAK BÖYLE BÜYÜK BİR İNANIŞ VE AZİMLE BAŞARI İLE TAMAMLANABİLİR. BİZE İNANAN VE EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

BİR KÖYLÜ HESAPTAN EN BÜYÜK NÜFUSLU HESABA KADAR HERKEZ İNANARAK VE AZİMLE ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTI. YÖNETİCİLER YETENEKLERİNİ GÖSTEREREK ELDEKİ MALZEMEDEN HEDEF BELİRLENEN YEMEĞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞTI. BU OYUNUN BU KADAR ZEVKLİ GEÇMESİNİ SAĞLAYAN VE BU ZORLU YOLDA BİZE EŞLİK EDEN TÜM RAKİPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

İNANDILAR , ÇALIŞTILAR VE BAŞARDILAR....

TEBRİKLER BÜYÜK ALBAYRAK AİLESİ

TEBRiKLER KUZEY BİRLİĞİ

Sizi de alkışlıyorum kardeşim bakıcılar olarak hepinizin emeği bizden daha büyüktür...DELİDUMRUL...

filozofturk
23-01-2010, 05:57
Tüm ALBAYRAK ailesini kutluyorum bu başarısından dolayı.. :) son server'ımdi. mutlu sona ulaşmak güzel oldu :D
diğer rakiplerimize de oyunu çirkinleştirmedikleri için teşekkürler..

filozofturk
23-01-2010, 06:15
herkesin elinde ne ordu var yazsalar da görsek :)
ramazan abi sen yaz en azından :)

ZIRTAPOZ

THE-END
23-01-2010, 06:24
herkesin elinde ne ordu var yazsalar da görsek :)
ramazan abi sen yaz en azından :)

ZIRTAPOZ

:))) biz yazmayalım bosver saldık cayıra mevlam gayıra artık :D

macho
23-01-2010, 06:28
tüm silah arkadaşlarımı,başarılarından dolayı kutluyorum.
(isucar)

THE-END
23-01-2010, 06:33
tüm silah arkadaşlarımı,başarılarından dolayı kutluyorum.
(isucar)

Sagol kardesim bende seni kutluyorum askerlerime baktıgın icinde saol gerci elde patladı ama olsun :)

filozofturk
23-01-2010, 06:42
:))) biz yazmayalım bosver saldık cayıra mevlam gayıra artık :D
arazi geniş, huzur ortamı da var, yayılsınlar diyorsun yani :)

gezegen11
23-01-2010, 06:54
Moğollar birliği olarak başkan safatepe nezdinde tüm albayrağa tebrikler

aybars43
23-01-2010, 07:13
albayrak ailesini ve kuzey birliklerini tebrik ediyorum başarılarından dolayı...

bitti... gidiyoruz... sonunda:)

x-x
23-01-2010, 07:27
kaos kurmasında kim kurarsa kursun mantığında oynayan arkadaşlara hadi ucuz yırttınız demek isterim :))) herkes elde patlıyan ordularını kopyalasın buraya bence hatta bi gnrls kopyalasın bi kaos düello misali :)) bu serverın ilginç bir sonu olacağı en başından belliydi bizleri bu dertten kurtaran ramazan abi ve ekibine teşekkür ederiz :D tebrikler albayrak....

Jes
23-01-2010, 07:53

Öncelikle ALBAYRAK grubunu tebrik ederim. Yaptıklarıyla wow kurmayı hak eden bir gruptu.

trapperın yazdığı nacizane eleştiriye aynen katılıyorum. Server çok çok daha uzayabilirdi. Strateji hataları yüzünden hsnl hemen hemen hiç saldırı almadan wowu kurdu. yanlış hatırlamıyorsam 3-4 tane saldırı gitti ve hepside HEROES grubundan.

Diğer gruplar buna kendi bulunduğum KAOS ta dahil yanlış hesap - kitap yüzünden wowu resmen hediye ettiler hsnlye. Keşke daha çok savaşlar olsaydı da ondan sonra kursaydı wowu hsnl.

GENERALS grubu hala laf atmaya çalışıyor, en büyük suçlu burda onlar. 100 lemeye çalışan wowa saldırmayacağım ne demektir yau:P hala bunu savunmaları çok ilginç... Wow yarışında ben bir etkilerini göremedim. Bir tek ışık'a saldırıları yıkımları var bolca. o pozisyonda da zaten herkes ışık'a saldırıyordu. Onlar yıkmasa diğer grup yıkacaktı.

KAOS'un da hatası yine büyük. yanlış zamanlama yüzünden ordular 20 saat rötarlı gidiyorlar :) oyunda hesabı yapamıyorsunuz madem, söyleyin biz yapalım abi :p 05:50 demiştim +-10 olur demiştim, 05:56 çıktı :)) hsnl den biz gitmeden seviye alınacak dendi, bir umut bekledik. Saldırı gitmemiş ki seviye alınsın. ALBAYRAK bile düşünmemiştir bu kadar rahat kurabileceğini. ama yinede kurmuş olduğu savunma yapmış olduğu saldırılardan ötürü tebrik ediyorum grubumu. 7 saatle de wowu kaçırdık. O wow kurulumu sırasında saldırıyı yapıp bayrağı dikmeyi engelleyen ALBAYRAK'dı (biraz şansa bir saldırıydı ama sonuca ulaşmıştı). O yüzden en doğru adres kurdu wowu.

HEROES grubu hiç yoktan yıkmak için çabaladılar. Diğer birliklerde ordu göndermiş olaydı, tabi zamanında ordu göndermiş olsaydı, devam ederdik. Kısmet değilmiş.... oyuna renk kattılar ama yetersiz kaldı.

Acemi bir server demiştim zamanında herkes laf atmıştı, umarım artık anlayabilmişsinizdir.

Serverda beni şaşırtan olayları da özetleyim ....

- Bir ara bütün birliklerin %70inin aynı birlik isminde olması (MASTERS)
- ALBAYRAK ların kendi bölgelerinde kurmuş olduğu tek birlik hakimiyeti.
- KAOS wowlarından ışık wowu alındıktan sonra. KAOS grubundan destek beklenirken, grup içinden hainlikle köydeki defansa temsilcilikten bakılıp, defansın geri gönderilip, kendi wowlarının kendi içlerindeki adam tarafından reislenmesi. Sonra ışık'ın tekrar reislemesi...
- Aynı birlik isminde aynı çatı atında olmalarına rağmen bir türlü birlik havasına girememeleri... iç karışıklıkların entrikaların son bulmaması. (bknz KAOS, bknz KUZEY)
- Vay anam vay dedirten... zamanlama- saldırı hataları (tüm birlikler neredeyse)
- Maç satma olayları... (wowa saldırmayacağız biz diyen GENERALS için bu)
- Blöf yapıp diğer birlikleri gaza getirme olayları (bu da saldırı çıkarıp da hala saldırmıyoruz biz diyen KAOS için)
- Oyunu hakkıyla oynayıp, azmine hayran olduklarım... (HEREOES, hsnl, cycho)
- Hesabı kitli olmasına rağmen wow yarışını 6. sırada tamamlayan furkan500...
- halperd in PR1CK wowunu reislemesi
- AVCI grubunun PR1CKi tek köy bıraktırıp takdirimi toplaması (ama çözümü vardı, geç kalındı. Ben söylediğimde PR1Ck wowu 90 daydı, tek köydeydi. Defans aktarımını kestiler sonra sıfırlama geldi. Hemen ikinci köy kurmaya gitse toparlardı. gaza geldiler tek wow destekleyelim diye)
- Hesap silen wowlar!!! hemide 3 tane... Hepsinin hikayesi ayrı ayrı yazmayacağım artıkın burada... sadece hayyama selamlar buradan. Kalender bir arkadaştı. pisi pisine güzelim wowu sildi ama :(
- 2 tur 99 dan oyunun dönmesi. Ah keşke bir üç olsaydı....

Daha var bir kaç tane de sıkıldım şimdi yazmaktan, kahvaltı yapiim artıkın. Zaten zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış... kurulmuş bitmiş... en hatalısından en başarılısına en haininden en sadık oyuncuya herkese selamlar... iyisiyle kötüsüyle bitti bu serverda...

hsnl tebrikler tekrardan.

one minute... Bi daha da ben traviana gelmem :P

x10
23-01-2010, 08:08
ALBAYRAK AİLESİNİ DH KURMA YARIŞINI ÖNDE TAMAMLADIKALRI , aylarca emek verdikleri için tebrik ederiz.
Wow yarışında öyle yada böyle emek veren servere renk katan tüm rakiplerimizi kutlarız. İstemedende olsa gün yorgunluğu,oyun psikolijisi ilede olsa kırdıgımız, üzdügümüz rakiplerimiz varsa hepsinden özür dileriz.

DH ALBAYRAK AİLESİNE Hayırlısı olsun.
Syg
HERO£S (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?newdid=6853&id=6) YÖNETİM

x10
23-01-2010, 08:10
Öncelikle ALBAYRAK grubunu tebrik ederim. Yaptıklarıyla wow kurmayı hak eden bir gruptu.

trapperın yazdığı nacizane eleştiriye aynen katılıyorum. Server çok çok daha uzayabilirdi. Strateji hataları yüzünden hsnl hemen hemen hiç saldırı almadan wowu kurdu. yanlış hatırlamıyorsam 3-4 tane saldırı gitti ve hepside HEROES grubundan.

Diğer gruplar buna kendi bulunduğum KAOS ta dahil yanlış hesap - kitap yüzünden wowu resmen hediye ettiler hsnlye. Keşke daha çok savaşlar olsaydı da ondan sonra kursaydı wowu hsnl.

GENERALS grubu hala laf atmaya çalışıyor, en büyük suçlu burda onlar. 100 lemeye çalışan wowa saldırmayacağım ne demektir yau:P hala bunu savunmaları çok ilginç... Wow yarışında ben bir etkilerini göremedim. Bir tek ışık'a saldırıları yıkımları var bolca. o pozisyonda da zaten herkes ışık'a saldırıyordu. Onlar yıkmasa diğer grup yıkacaktı.

KAOS'un da hatası yine büyük. yanlış zamanlama yüzünden ordular 20 saat rötarlı gidiyorlar :) oyunda hesabı yapamıyorsunuz madem, söyleyin biz yapalım abi :p 05:50 demiştim +-10 olur demiştim, 05:56 çıktı :)) hsnl den biz gitmeden seviye alınacak dendi, bir umut bekledik. Saldırı gitmemiş ki seviye alınsın. ALBAYRAK bile düşünmemiştir bu kadar rahat kurabileceğini. ama yinede kurmuş olduğu savunma yapmış olduğu saldırılardan ötürü tebrik ediyorum grubumu. 7 saatle de wowu kaçırdık. O wow kurulumu sırasında saldırıyı yapıp bayrağı dikmeyi engelleyen ALBAYRAK'dı (biraz şansa bir saldırıydı ama sonuca ulaşmıştı). O yüzden en doğru adres kurdu wowu.

HEROES grubu hiç yoktan yıkmak için çabaladılar. Diğer birliklerde ordu göndermiş olaydı, tabi zamanında ordu göndermiş olsaydı, devam ederdik. Kısmet değilmiş.... oyuna renk kattılar ama yetersiz kaldı.

Acemi bir server demiştim zamanında herkes laf atmıştı, umarım artık anlayabilmişsinizdir.

Serverda beni şaşırtan olayları da özetleyim ....

- Bir ara bütün birliklerin %70inin aynı birlik isminde olması (MASTERS)
- ALBAYRAK ların kendi bölgelerinde kurmuş olduğu tek birlik hakimiyeti.
- KAOS wowlarından ışık wowu alındıktan sonra. KAOS grubundan destek beklenirken, grup içinden hainlikle köydeki defansa temsilcilikten bakılıp, defansın geri gönderilip, kendi wowlarının kendi içlerindeki adam tarafından reislenmesi. Sonra ışık'ın tekrar reislemesi...
- Aynı birlik isminde aynı çatı atında olmalarına rağmen bir türlü birlik havasına girememeleri... iç karışıklıkların entrikaların son bulmaması. (bknz KAOS, bknz KUZEY)
- Vay anam vay dedirten... zamanlama- saldırı hataları (tüm birlikler neredeyse)
- Maç satma olayları... (wowa saldırmayacağız biz diyen GENERALS için bu)
- Blöf yapıp diğer birlikleri gaza getirme olayları (bu da saldırı çıkarıp da hala saldırmıyoruz biz diyen KAOS için)
- Oyunu hakkıyla oynayıp, azmine hayran olduklarım... (HEREOES, hsnl, cycho)
- Hesabı kitli olmasına rağmen wow yarışını 6. sırada tamamlayan furkan500...
- halperd in PR1CK wowunu reislemesi
- AVCI grubunun PR1CKi tek köy bıraktırıp takdirimi toplaması (ama çözümü vardı, geç kalındı. Ben söylediğimde PR1Ck wowu 90 daydı, tek köydeydi. Defans aktarımını kestiler sonra sıfırlama geldi. Hemen ikinci köy kurmaya gitse toparlardı. gaza geldiler tek wow destekleyelim diye)
- Hesap silen wowlar!!! hemide 3 tane... Hepsinin hikayesi ayrı ayrı yazmayacağım artıkın burada... sadece hayyama selamlar buradan. Kalender bir arkadaştı. pisi pisine güzelim wowu sildi ama :(
- 2 tur 99 dan oyunun dönmesi. Ah keşke bir üç olsaydı....

Daha var bir kaç tane de sıkıldım şimdi yazmaktan, kahvaltı yapiim artıkın. Zaten zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış... kurulmuş bitmiş... en hatalısından en başarılısına en haininden en sadık oyuncuya herkese selamlar... iyisiyle kötüsüyle bitti bu serverda...

hsnl tebrikler tekrardan.

one minute... Bi daha da ben traviana gelmem :P

HERO£S (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?newdid=6853&id=6) birlikleri adına yaptıgın yorum için teşekkür ederiz. Bir nebsede olsa servere renk kattıysak arkadaşlara oyun zevki tattırdıysak ne mutlu bizlere.
syg

ugrak
23-01-2010, 08:10
albayrak ailesini dh kurma yarışını önde tamamladıkalrı , aylarca emek verdikleri için tebrik ederiz.
Wow yarışında öyle yada böyle emek veren servere renk katan tüm rakiplerimizi kutlarız. Istemedende olsa gün yorgunluğu,oyun psikolijisi ilede olsa kırdıgımız, üzdügümüz rakiplerimiz varsa hepsinden özür dileriz.

Dh albayrak ailesine hayırlısı olsun.
Syg
hero£s (http://s17.travian.com.tr/statistiken.php?newdid=6853&id=6) yönetim

bende generlas aılesının bır üyesi olarak albayragı tebrık edıyorum..tabıkı haklarını yememek lazım ama sanırım elımızle hedıye ettık bu son serverım travıan yolunda herkese basarılar dılerım..

fastalafista
23-01-2010, 08:46
bende generlas aılesının bır üyesi olarak albayragı tebrık edıyorum..tabıkı haklarını yememek lazım ama sanırım elımızle hedıye ettık bu son serverım travıan yolunda herkese basarılar dılerım..

Aynen tebrik ediyorum.
Kaos kurmadı olay bitti biz kazanmış kadar olduk :D

whocares
23-01-2010, 08:55
Merhaba,

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=12211

Sabit WoW Tebrikleri başlığı.