PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 17]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

ugrak
21-01-2010, 12:37
:cool:
hiç kıskırtmaya gelmeyiz strateji bu işte acık net bir sekilde ortada ...seim sizde sizde buyuk kaos sunuz...tum uyelerım wow u kurup kurmamanın önemli olmadıgı...sadece hainlere ve destekcilerine greken cevabın verilmesi gerektigini dusunuyor.wow yada basarımı sıfırı gordukten sonra buradayız...yanı zaten basarıyı elde ettik.macı satmak demıssın...fedarosynu yada hakemı satın almak yada kendı kalesıne gol atacak hainlere ragmen macı beraberlıge hatta ve hatta galıbıyete kadar getırdık...ordu sayısında abartı yoktur saymaya baslıyabılırsın...hele siz bir yıkabılıyorsanız albayragı yıkın.o zaman meydan size kalsın orduları gorursun.
unutma su ana kadar yazdıklarımızın tumunu yaptık...yapmayada devam edecegiz...

büyük general alilesi buyukmu kucukmu takdır sana kalmadı...ama kaos un kaosu olacagız...top sizde ya albayragı yıkar sansınızı devam ettırırsınız ve sansı bıze verırsınız...yada izlersiniz...haa bu arada sizde depolar merkez felan ne durumda??? verilmeyen raporları gorsek

adaylık konusunda ....hsln ve okk wow halen benım en buyu adayım...oyun basından berı bu sekılde soyluyorum gene de devam

BASINDAN BERI DESTEKLEDIM DESTEKLEMEYE DE DEVAM EDECEGIM....

DÜRÜST ADAMIN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR..ŞİMDİ MASAL GİBİ GELSEDE SÖZLERLE DEĞİL İCRAATLARLA NE KADAR HAKLI OLDUĞUNU TÜM SERVERA GÖSTERECEĞİZ..ELİMİZ ARMUT TOPLAMIYOR KAÇ TANE BİRLİĞİMİZ KAÇ TANE OYUNCUMUZ VAR.ELİNDE ONLINE DURUMU GÖSTEREN PROGRAMLARI VAR İSE GİDİŞATIN NASIL OLDUĞUNU GÖRECEKLERDİR...

NE DEMİŞLER:D:D

NAZAR ETME NE OLUR;ÇALIŞ SENİNDE OLURR:cool::p

Jes
21-01-2010, 12:48
KUZEY grubunu tebrik ederim o zaman ne diyeyim. ilk tebrik eden ben olayim bari :) yaris uzun sursun derdim ama surmeyecek bu gidisle.

bonzi
21-01-2010, 13:12
KUZEY grubunu tebrik ederim o zaman ne diyeyim. ilk tebrik eden ben olayim bari :) yaris uzun sursun derdim ama surmeyecek bu gidisle.

Bence erken konuşmayalım. İlla kazananı buradan hep birlikte tebrik edeceğiz. Ancak yolda olan saldırıları bi görmemiz lazım önce.

PUSLUHAVA01
21-01-2010, 13:21
bana bu hafta sonu tatil yapacaz gibi geliyor

KapCOM
21-01-2010, 14:38
bana bu hafta sonu tatil yapacaz gibi geliyor

bence tatıle daha cok var. hemen heveslenmeyeım dostum.

su bır gercekkı albayrak ınecekse kaosındırecek. ınmessede sen ucak bıletını al haftasunu tatlılı ıcın.

kaos 3-5 sevıye daha basarsa 5-10 sevıye godturecek ordu cok bızde.

sonuc ne dıye sracak olursanızda... KAOS a kurdurmayacagız bu wow u :D:D:D

bu kadarrrr

sucukluyumurta
21-01-2010, 15:05
bence tatıle daha cok var. hemen heveslenmeyeım dostum.

su bır gercekkı albayrak ınecekse kaosındırecek. ınmessede sen ucak bıletını al haftasunu tatlılı ıcın.

kaos 3-5 sevıye daha basarsa 5-10 sevıye godturecek ordu cok bızde.

sonuc ne dıye sracak olursanızda... KAOS a kurdurmayacagız bu wow u

bu kadarrrr

züürt tesellilerine başlamış.GENERALS :D.KAOS kuramayacak o kuramayacak.Bende diyorum

GENERALS kuramayacak kim kurarsa kursun zerre umrumda değil :D .ALBAYRAK ta OKK u ayakta alkışlar artık :D.

GENERALS kuramyacaksada benim için sorun yok bizde de 50 den fazla ordu var dursunlar artık öbür servera saklarız :D.

Adam hala dürüstlükten bahsedio 3 koordinatta fırıldak gibi döndü durdu hala dürüst başkan kral başkan :D.

Bırak bu işleri OKK kazanmayacağını anladın.Sağa sola dostluk mesajları mertlik dürüstlük ayakları yapma.

Bize aynı şekilde simariq in raser ın saldırıları olduğunda çıkıp kınadınmı kötüledin mi?.hayır çıkıp ta boş boş önermeler yapma.

forever ksk
21-01-2010, 15:13
işin açıkçası işlerin bu duruma gelmesinin sebebi kaos birliği.diğer birlikler bu saldırıyı ayıplarken sadece onlar destek verdi.evet saldırının yapan açısından geçerli bir sebebi olabilir ama hep bu olaylar kişisel algılandı.oysaki bu saldırılar bütün --ye yapılmıştı.wow dediğimiz gibi kişilerin şahsi malı değil bütün emek verenlerin ortak bir değeridir.eğer bir intikam alınıcaksa husumetiniz olan kişiye yapacağınız saldırıyla intikamınızı alırsınız bütün --ye zararı olacak bir saldırıyla değil.akabinde size bu tarz hain saldırı bizden önce yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve bizden kimseden bu saldırıyı destekler bir söz yazıldığını hatırlamıyorum.gelelim bizim tarafa...son kaos wowuna yapılan hain saldırıya bizim birlik başkanlarından bu tarz bir yaklaşım göstermelerini beklemezdim.sebebide herkez kendi birliğinin duruşundan sorumludur.evet kaoslar daha önce yanlış şeyler söylemiş olabilirler ama bu bizimde aynı şeyleri yapmamızı gerektirmez kanısındayım.kızgınlıkla bile olsa evet icraatlarınızla bu kızgınlığınızı gösterebilirsiniz buna kimsenin itirazı olmaz ama yanlışa yanlışla cevap verdiğiniz taktirde kendi yaşadığınız acılardan bahsetmemiz biraz saçma olur.neticede bu yanlışları yapanlar ödüllendirilmiş gibi oldu.zaten s17 uzun bir zamandır sıkıcı bir durumdaydı.neden dahada sıkıcı bir duruma getirmeye çalışıyoruzki.bu tartışmaların artık son bulması ve forumların güzel rapor ve güzel ve düzeyli atışmalarla renklendirilmesi dilekleriyle....

OKK
21-01-2010, 15:23
züürt tesellilerine başlamış.GENERALS :D.KAOS kuramayacak o kuramayacak.Bende diyorum

GENERALS kuramayacak kim kurarsa kursun zerre umrumda değil :D .ALBAYRAK ta OKK u ayakta alkışlar artık :D.

GENERALS kuramyacaksada benim için sorun yok bizde de 50 den fazla ordu var dursunlar artık öbür servera saklarız :D.

Adam hala dürüstlükten bahsedio 3 koordinatta fırıldak gibi döndü durdu hala dürüst başkan kral başkan :D.

Bırak bu işleri OKK kazanmayacağını anladın.Sağa sola dostluk mesajları mertlik dürüstlük ayakları yapma.

adaş valla sende ya bir zeka özürü var benım bastan beri yazdıklarımı anlamıyorsun yada gaz vermeye çalısıyorsun...siz hele albayrakları bir yıkın...yıkabiliyorsanız tabiki...ondan sonra bize wow kurdurmayın...wowu biz kuracagız diye 20 sayfa gerilerde tursu hazırlıyan sendin...

ben ne yaptım bende sucuklu yumurta yaptım yanındada senın hazırladıgın tursuları hazırladım....hatta 200 mesaj gerıye git bak bakalım ben ne demişim wow konusunda oyun basından beri aynı yorumu yapıyorum...hsln yada generals wow işini alır...ötesi yalan.3 koordınat felan hikaye...hatta sizin uydurdugunuz bir masal...ama dolmusa binmem dolduruşa gelmem...albayragı yıktıgınız anda bırıncilik kursusune direk otururuz..seviyemizin ne oldugunun hiç ama hiç önemi yok...bu serverı ya hsln yada generals resetlıyecek...

sayet siz saldırmıyorsanız...tebrikler guzel oyundu biz haklı cıktık ya hsln yada generals demıstık ve hsln 100 yaptı deriz ...ama kaos yaptı demıyeceız...sen burdan beni gaza getireceginimi sanıyorsun sucuklu yumurta...

sucukluyumurta
21-01-2010, 15:29
adaş valla sende ya bir zeka özürü var benım bastan beri yazdıklarımı anlamıyorsun yada gaz vermeye çalısıyorsun...siz hele albayrakları bir yıkın...yıkabiliyorsanız tabiki...ondan sonra bize wow kurdurmayın...wowu biz kuracagız diye 20 sayfa gerilerde tursu hazırlıyan sendin...

ben ne yaptım bende sucuklu yumurta yaptım yanındada senın hazırladıgın tursuları hazırladım....hatta 200 mesaj gerıye git bak bakalım ben ne demişim wow konusunda oyun basından beri aynı yorumu yapıyorum...hsln yada generals wow işini alır...ötesi yalan.3 koordınat felan hikaye...hatta izin uydurdugunuz bir masal...ama dolmusa binmem dolduruşa gelmem...albayragı yıktıgınız anda bırıncilik kursusune direk otururuz..seviyemizin ne oldugunun hiç ama hiç önemi yok...bu serverı ya hsln yada generals resetlıyecek...

sayet siz saldırmıyorsanız...tebrikler guzel oyundu biz haklı cıktık ya hsln yada generals demıstık ve hsln 100 yaptı deriz ...ama kaos yaptı demıyeceız...sen burdan beni gaza getireceginimi sanıyorsun sucuklu yumurta...

sana gaz versem gel derim merak etme.zaten senin gaz gelmeyeceğinide biliyorum.Senin başkasının kazanmasını istemen için bi kan bağın falan olması lazım.Rahat ol IQ seviyem iyi.Profile küfür yazıp multi yemeyi göze alacak kadar düşük değil :D. sen alamadıktan sonra benim içinde sorun yok.ALBAYRAK ta alabilir yani.Biz emeğimizi verdik gerekenleri yaptık 40 ordu yedik bi 40 ordu yiyecek kadar daha savunmamız var.

Rahat ol harfiyatı ben iyi yaparım kökünden sökerim ardında da Gazoz açarım.server uzarsa ilk harfiyat siftahı senin wow a :D.

winsock
21-01-2010, 15:38
[QUOTE=OKK;252881]...siz hele albayrakları bir yıkın...yıkabiliyorsanız tabiki...ondan sonra bize wow kurdurmayın...

sizin zaten kurma gibi bir düşünceniz bile olmasın..

ne demiştik;

"KAOS kardeşliği bu server’in tek belirleyici gücüdür. Biz zamanı gelince istediğimiz her şeyi yaparız".

forever ksk
21-01-2010, 15:54
[QUOTE=OKK;252881]...siz hele albayrakları bir yıkın...yıkabiliyorsanız tabiki...ondan sonra bize wow kurdurmayın...

sizin zaten kurma gibi bir düşünceniz bile olmasın..

ne demiştik;

"KAOS kardeşliği bu server’in tek belirleyici gücüdür. Biz zamanı gelince istediğimiz her şeyi yaparız".

merak etmeyin GENERALS birlikleri olarak bütün serverı karartıcak kadar karanlığımız var.

anladın sen onu

winsock
21-01-2010, 15:59
[QUOTE=winsock;252930]

merak etmeyin GENERALS birlikleri olarak bütün serverı karartıcak kadar karanlığımız var.

anladın sen onu

Einstein ne demiş

Karanlık gerçekte var olmayan bir kavramdır.

Karanlık aslında ışığın yokluğudur. dikkat edin IŞIK olmazsa bunlar olur :)

koca einstein yanlış bişey söylememiştir sanırım.. :D

Prens Apotheke
21-01-2010, 16:06
Hepiniz Bir,Biz Biriz...

kaos birlikleri olarak + + sürekli bütünlük içindeydik ama siz sürekli bi karmaşa bi arbede bizim için bu oyun zaten bitmiştir :) birliklerimi canı gönülden kutlarım oyunu o kadar yakından takip edemiyorum ama oyun henüz bitmedi :D

FOREVER KAOS ®

forever ksk
21-01-2010, 16:12
[QUOTE=forever ksk;252986]

Einstein ne demiş

einstein söylemişse doğrudur tabi :D:D:D ama unutmamak lazım bu bir teoridir ve teoriler çürütülebilir.

winsock
21-01-2010, 16:16
[QUOTE=winsock;253013]

einstein söylemişse doğrudur tabi :D:D:D ama unutmamak lazım bu bir teoridir ve teoriler çürütülebilir.

evet çürütülür tabiki. sizin karanlık teorinizi çürüttük sıra sizde o zaman buyrun çürütün, bakalım IŞIĞI kaybedebilecek misiniz.!

forever ksk
21-01-2010, 16:22
işin açıkçası ben hoş bir atışma olsun diye yazmıştım ama bu işin sonuda diğerleri gibi kavgaya gidecek gibi gözüküyor.ondan susma hakkımı kullanıyorum :D:D:D

winsock
21-01-2010, 16:23
işin açıkçası ben hoş bir atışma olsun diye yazmıştım ama bu işin sonuda diğerleri gibi kavgaya gidecek gibi gözüküyor.ondan susma hakkımı kullanıyorum :D:D:D

yok hocam o kadar da deqil tabi ki :) teşekkürler

filozofturk
21-01-2010, 16:26
[QUOTE=forever ksk;252986]

Einstein ne demiş

SORUN DA ORDA GİBİ GÖRÜNÜYOR! ONU EİNSTEİN SÖYLEMİŞ. VE SADECE VE SADECE BİR TEORİDİR! UNUTMAYIN! SİZE DÜŞEN, ÖYLE OLUP OLMADIĞINI GÖSTERMEK/İSPATLAMAK OLABİLİR BELKİ. YOKSA SÖYLENENİ TEKRAR ETMEK BİR FAYDA SAĞLAMAZ KİMSEYE.

AYRICA KARANLIĞA KARŞI BİR KİBRİT ÇAKAN, BİR MUM YAKAN BİRİLERİ MUTLAKA ÇIKAR! MÜSTERİH OLUNUZ. IŞIK KAYNAĞI TEK DEĞİLDİR EVRENDE.

filozofturk
21-01-2010, 16:32
Cevap wınsock'a
forever-ksk ile bir ilgisi yok

winsock
21-01-2010, 16:32
[QUOTE=winsock;253013]

SORUN DA ORDA GİBİ GÖRÜNÜYOR! ONU EİNSTEİN SÖYLEMİŞ. VE SADECE VE SADECE BİR TEORİDİR! UNUTMAYIN! SİZE DÜŞEN, ÖYLE OLUP OLMADIĞINI GÖSTERMEK/İSPATLAMAK OLABİLİR BELKİ. YOKSA SÖYLENENİ TEKRAR ETMEK BİR FAYDA SAĞLAMAZ KİMSEYE.

AYRICA KARANLIĞA KARŞI BİR KİBRİT ÇAKAN, BİR MUM YAKAN BİRİLERİ MUTLAKA ÇIKAR! MÜSTERİH OLUNUZ. IŞIK KAYNAĞI TEK DEĞİLDİR EVRENDE.

biz zaten yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. sadece karanlıqa karşı bir teoriyi söyledim.

o ışığı yaratmak için önemli olan o kibriti çakmak, çakan olursa tebrik ederiz. evrende o ışık kaynaqı tek olmayabilir, fakat bu oyun dünyasında s17 de ne yazık ki tek ve çürütülemez bir teori..

filozofturk
21-01-2010, 16:41
çürütülüp çürütülemeyeceğini göreceğiz artık. Siz sözünüzü söylediniz. Bize de sabırla beklemek düşer :)

miko
21-01-2010, 17:12
evet sanıım kaos un favoriligi yolda olan ordular ile degişiyor...yani her wow yıkımı tadacaktır...depola merkez tahıl depoları...askeri ust...gerekırse albayraklara fazlalalık defansımızı bile yolluyacagız....biz basından beri soyluyoruz...en buyuk aday hsln ve genarals diye.bizde def cok tahıl halen yok...nedenmi ordu cokta ondan :)

en büyük adayların generals ve hsnln olduğu oyunu oynayış tarzları nedeniyle artık belli. bize defans yollamasanızda bile,, uzun süredir yaptığınız jestler aramızda büyük bir bağ oluşturdu..

marce
21-01-2010, 17:14
en büyük adayların generals ve hsnln olduğu oyunu oynayış tarzları nedeniyle artık belli. bize defans yollamasanızda bile,, uzun süredir yaptığınız jestler aramızda büyük bir bağ oluşturdu..
demedim mi ibrahim. timsah gözyaşlarına kanmayın. :)

fastalafista
21-01-2010, 17:19
yalan rüzgarı gibi adamsın yahu okk rumuzlu arkadaş,bırak bu desteklediğimiz kazanacak cilveleşmelerini kendi birliğinin başarısını düşün, buna bizim köyde ZÜÜRT TESELLİSİ deniyor bu bir oyun son ve 2 kişi kaldığında birbiri ile rakip olmayacaksa zaten oyun değildir.turnuvada 13 takım başlamış elene elene 2 takım kalmış çıkıyon maça ben buna gol atmayacam:) yav çok mizahi adamsın ..ha atmayacaksan o zaman en başta niye formaları giyip maça çıktın demezlermi adama:)

bu "dün dündür bugün bugündür" felsefesini bırak her viraja geldiğinde birin koluna girme telaşından vazgeç..

en büyük sensin -en iyi ordular sende-en çalışkan sensin-en dürüst sensin-en terbiyeli sensin-en ince diplomat sensin-en en... ve de enn:)

bak sana bir abi sözü "İÇİ BOŞ TENEKE TEKMELENDİĞİNDE ÇOK SES ÇIKAR"kıssadan hisse; bu oyunun amacı kazanmaktır ,buraya giden her yol mübahtır felsefesini güttüğün 10-12 tetikçi hesapla geldiğin yerde sakın ola ki Albayrak ekibini de kendine benzetmeye çalışma.. bırak bu amaninnn KAOS geliyor ciyaklamalarını..hisonic'i yıktım diye övünen senin bu oyunu ne kadar anladığın ortada :) yav adamı üflesen yıkılacak o köye attığın ve başka birliklerden attırdığın ordulara yazık yav:)
sen şimdi bu yazıya hemen tepkiye dayalı,küçük bardağı ile büyük suları içmeye çalışan büyük adam tavırlarıyla döktürürsün foruma,araya da küçük espriler patlatırsın yanındaki kendine benzettiğin oyun arkadaşların gözünde büyürsün(lafı ne koydu başkan haaa gibisinden...) ama o kadar la sınırlı emin ol...!

Tüm bunlara rağmen oyun anlamında seni ve ekibini tebrik ederim (U dönüşlerinde olmasaydı ..!)..
ama oyun başka bişey adamlık başka , bilmem anlatabildimmi? gerçek hayat bambaşka çok çok tahıl deposu kurup çok hammadde kaynağı üretmen lazım ki,gerçek hayatta seviye basabilesin , çünkü sadece "omurgalı" insanlar bunu başarabilir...!!

not:ben kimin-oyuncumuyum vs. vs. , merak eden olursa kimin kim olduğu değil ne dediği önemlidir, algılanamıyorsa dediklerim ki , delinin biri bişey yazmış deyip geçin okumayın bile:)
saygılar,sevgiler iyi oyunlar dilerim

Bence sen çok abarttın.
Saçmaladın şimdi bizim stratejimizi senmi değiştireceksin bu konudan kusura bakma ama sanane.
İşiniz baltanın ucuna gelince kışkırtmaya başlıyorsunuz.
Allah Allah işte bizim stratejimiz bu ister saldırın ister saldırmayın hsnln orada duruyor tek tek seviye basıyor bitirirse görürsünüz saldırı varmı yokmu nedir bu tavırlar anlamıyorum.
Saldırı yok işte bizden albayrağa çıkmıyorda...
Elin casusları gelsin bizim wowa dalsın planları alt üst etsin karşı taraf hakim olsun ohhhhh ne güzel.
Varmı bu kadar rahat hayat çok beklersin...
ordularımız elimizde patlasada biz hsnln kazansada sevineceğiz sen buna emin ol ..!

fastalafista
21-01-2010, 17:22

Bize aynı şekilde simariq in raser ın saldırıları olduğunda çıkıp kınadınmı kötüledin mi?.hayır çıkıp ta boş boş önermeler yapma.

Tamam saldırmayın yeterki albayrağa biz kazanmayız size göre ama biz sevincimizi yaşarız sen rahat ol ;)

filozofturk
21-01-2010, 17:25
heroes birliğindeki sidebyside kahramanının adını bağımsız kürdistan koymuş.
KENDİSİNİ VE ONU ARALARINDA BARINDIRAN HEROES'İ KINIYORUM.
BU KİŞİSEL BİR TEPKİDİR!! YERİ MİDİR DEĞİL MİDİR DİYE HİÇ DÜŞÜNMEDEN YAZDIM.. KUSURA BAKMAYIN, HASSASİYET MESELESİ. HEROES GİBİ GÖRMEZDEN GELEMEDİM.

marce
21-01-2010, 17:27
Bence sen çok abarttın.
Saçmaladın şimdi bizim stratejimizi senmi değiştireceksin bu konudan kusura bakma ama sanane.
İşiniz baltanın ucuna gelince kışkırtmaya başlıyorsunuz.
Allah Allah işte bizim stratejimiz bu ister saldırın ister saldırmayın hsnln orada duruyor tek tek seviye basıyor bitirirse görürsünüz saldırı varmı yokmu nedir bu tavırlar anlamıyorum.
Saldırı yok işte bizden albayrağa çıkmıyorda...
Elin casusları gelsin bizim wowa dalsın planları alt üst etsin karşı taraf hakim olsun ohhhhh ne güzel.
Varmı bu kadar rahat hayat çok beklersin...
ordularımız elimizde patlasada biz hsnln kazansada sevineceğiz sen buna emin ol ..!
kaos birliği albayrak wow ı yıksın diye uğraşıyorsunuz. birde albayrak ı desteklediğinizi söylüyorsunuz. forumu okuyan tarafsız biri asıl amacınızın suya sabuna dokunmadan bir tarafın saldırı ordusunu harcatmak diğer tarafın wow ını aşağı aldırtmak için uğraştığınızı şıp diye anlar. oyun alanında roma ile oynuyorum ama bu kadar bizans oyunu yapmıyorum :)

fastalafista
21-01-2010, 17:27
[QUOTE=filozofturk;253102]

biz zaten yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. sadece karanlıqa karşı bir teoriyi söyledim.

o ışığı yaratmak için önemli olan o kibriti çakmak, çakan olursa tebrik ederiz. evrende o ışık kaynaqı tek olmayabilir, fakat bu oyun dünyasında s17 de ne yazık ki tek ve çürütülemez bir teori..

önemli bir nott Yaratmak Allah a Mahsusdur tabi müslümansan. ;)

bonzi
21-01-2010, 17:28
BU KİŞİSEL BİR TEPKİDİR!! YERİ MİDİR DEĞİL MİDİR DİYE HİÇ DÜŞÜNMEDEN YAZDIM.. KUSURA BAKMAYIN, HASSASİYET MESELESİ. HEROES GİBİ GÖRMEZDEN GELEMEDİM.

Bana da mesaj olarak geldi ama ben prim tanımamak için tepkisiz kalmayı uygun buldum. ADAM YERİNE GEÇİYOLAR SONRA da o bakımdan:cool:

fastalafista
21-01-2010, 17:30
kaos birliği albayrak wow ı yıksın diye uğraşıyorsunuz. birde albayrak ı desteklediğinizi söylüyorsunuz. forumu okuyan tarafsız biri asıl amacınızın suya sabuna dokunmadan bir tarafın saldırı ordusunu harcatmak diğer tarafın wow ını aşağı aldırtmak için uğraştığınızı şıp diye anlar. oyun alanında roma ile oynuyorum ama bu kadar bizans oyunu yapmıyorum :)

Madem amacımız öyle saldırmasınlarda sonuca sevinelim bir zahmet.

filozofturk
21-01-2010, 17:32
Bana da mesaj olarak geldi ama ben prim tanımamak için tepkisiz kalmayı uygun buldum. ADAM YERİNE GEÇİYOLAR SONRA da o bakımdan:cool:
evet. siz de haklısınız aslında ama oyunda bile olsa barındırmamak lazım bence

marce
21-01-2010, 17:34
Madem amacımız öyle saldırmasınlarda sonuca sevinelim bir zahmet.
Albayrak wow kurunca herkes sevinecekse. bırakalım kursun. mutlu biten bir türk filmi gibi bu server bitsin. önüzdeki serverlara bakalım artık

bonzi
21-01-2010, 17:35
evet. siz de haklısınız aslında ama oyunda bile olsa barındırmamak lazım bence

Boşverin bunlar heryerdeler artık. Birkaç ömürdür kendilerini avutuyolar bundan sonra da öyle olacak. İşte yurdum insanının karmaşık psikolojisi bunlar. Ülkemiz çook büyük ve güçlü. Böle 2-3 çapulcuya kalmaz meydan.

marce
21-01-2010, 17:38
Boşverin bunlar heryerdeler artık. Birkaç ömürdür kendilerini avutuyolar bundan sonra da öyle olacak. İşte yurdum insanının karmaşık psikolojisi bunlar. Ülkemiz çook büyük ve güçlü. Böle 2-3 çapulcuya kalmaz meydan.
haklısın üstad yalnız genimizden gelen özellik gereği sinek küçük olsada mide bulandırıyor.

klavye
21-01-2010, 17:40
ya haber aldığım kadarıyla hisonic ile ışık 'ın stratejiside şu imiş; her ne kadar serverin ilk günlerinde albayrak ile kapışamalara savaşlara rağmen wow sürecinin sonunda eğer biz kaos-wow olarak bu wow'u kuramayacaksak gnrls kurmasın da kim kurarsa kursun hatta özellikle hisonicin profiline baktım az önce ilk yıkımını gerçekleştiren kral77(albayrak başkanından) övgü ile bahsetmiş.yani onlarda ZÜĞÜRT TESELLİSİ stratejisini belirlemişler..bu saldırılar kapışmalar hep buzul'un stratejisiymiş.... bütün amaç gnrls 'in wow u kuramaması üzerineymiş ,yaa böyleymiş işte...! sonra gökten 3 elma düşümüş valla hiç biri okk'a düşmemiş:))

M_şahin
21-01-2010, 17:42

Evet belki yeri değil ama heroes birliğini de kınıyorum..gerekenin yapılacağını umuyorum..

bonzi
21-01-2010, 17:44
Evet belki yeri değil ama heroes birliğini de kınıyorum..gerekenin yapılacağını umuyorum..

Birliğin haberi olmazki abi ne bilsin adamlar kahraman ismi nedir. Kim yapmış nasıl olmuş. Kahraman sıralaması oyun stratejisini doğrudan etkileyen bir istatistik te deil ayrıca ve kontrolü ancak oradan yapılabilir. Birlik yöneticileri veya mensuplar deil de en fazla temsilcileri varsa onlar kınanabilir. Çünkü bilse bilse veya farketse bile anca onlar farkedebilir.

marce
21-01-2010, 17:49
Birliğin haberi olmazki abi ne bilsin adamlar kahraman ismi nedir. Kim yapmış nasıl olmuş. Kahraman sıralaması oyun stratejisini doğrudan etkileyen bir istatistik te deil ayrıca ve kontrolü ancak oradan yapılabilir. Birlik yöneticileri veya mensuplar deil de en fazla temsilcileri varsa onlar kınanabilir. Çünkü bilse bilse veya farketse bile anca onlar farkedebilir.
her birlikte böyle durumlar olabilir. önemli olan bu kişileri belirledikten sonra birlikte barındırmamaktır. eğer barındırılırsa o zaman o birliğe gereken kınamayı tüm serverın yapması taraftarıyım.

filozofturk
21-01-2010, 17:53
[QUOTE=winsock;253117]

önemli bir nott Yaratmak Allah a Mahsusdur tabi müslümansan. ;)
elbette müslümanım, ama oraya o kelimeden başka kelime bulamadım maalesef. oyunda kendini İLAHİ ERK olarak ilan edenlere ne diyceksin peki?

aybars43
21-01-2010, 17:55

görmezden gelinebilecek bişey değil zaten. 20.http://s17.travian.com.tr/img/x.gif BĞMSZ KÜRDİSTANsidebyside (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=36430)72267314
20. sıradaki kahramana bakabilirsiniz. kahramanına bu ismi vereni ve onu destekleyenleri kınıyorum...

ayrıca filozoftürk e de bunu paylaştığı için teşekkür ediyorum. diyecek hiç birşey yok...

aybars43
21-01-2010, 17:56

tepkimizi koymadığımız takdirde de adam yerine geçecekler ve belkide daha fazlasına cüret gösterecekler. söyleyecek söz bulamamama rağmen genede kınıyorum...

aybars43
21-01-2010, 17:58
:)))))))))))

filozofturk
21-01-2010, 17:59
ya haber aldığım kadarıyla hisonic ile ışık 'ın stratejiside şu imiş; her ne kadar serverin ilk günlerinde albayrak ile kapışamalara savaşlara rağmen wow sürecinin sonunda eğer biz kaos-wow olarak bu wow'u kuramayacaksak gnrls kurmasın da kim kurarsa kursun hatta özellikle hisonicin profiline baktım az önce ilk yıkımını gerçekleştiren kral77(albayrak başkanından) övgü ile bahsetmiş.yani onlarda züğürt tesellisi stratejisini belirlemişler..bu saldırılar kapışmalar hep buzul'un stratejisiymiş.... Bütün amaç gnrls 'in wow u kuramaması üzerineymiş ,yaa böyleymiş işte...! Sonra gökten 3 elma düşümüş valla hiç biri okk'a düşmemiş:))

fısıltı gazetesi her zaman olmuştur ve olacaktır. Herkesin bir hesabı var bence. Ama marce'nin dediği gibi herkes albayrağa yol vermişse yapacak birşey yok. Albayrak'ı tebrik ederek yeni tur yeni bilet ya da yani server yeni oyun diyelim o zaman :)

marce
21-01-2010, 18:13
oyun gereği hedeflerimiz için çeşitli oyunlar yapmış olabiliriz. sonuç olarak bir birine saldırı yapsakta kazanan dostluk olsun. oyunu oyun alanı dışına çıkartırsak çocukluk yapmış oluruz. bir yılı aşkındır bu serverdayım. bi tane bile küfür yemediğim tek server burası oldu. her bayramda ve her kutlama gereken günlerde birçok rakip birliklerin bu günlerini kutlayan msjlar attım. bu alanda bulunan bir çok birlik başkanı buna şahittir. kendi adıma söyleyecek tek birşeyim var. sıkıcı bir server olsada kazandıklarım ile mutlu olduğum bir server oldu. travian aleminden uzak duracağım son serverımda kırıcı olduğum bir kişi olmuşsa o kişidende bu alanda özür dilerim. oyunun geri kalan kısmı ne kadarsa herkese bu zaman diliminde başarılar dilerim.

filozofturk
21-01-2010, 18:26
gece yarısına kadar rapor göremeyeceğiz galiba :/

otto
21-01-2010, 18:42
AVCI 2 wow oldu :)))) guzel hareket. tebrikler...
sevgili jes bizimki espirisine almışlar orayı

düşünsenize normal bir oyuncunun wow köyü var:Dhangimizde var:D
ehü ehü ehü...çok hava yapıyo bize benim köyüm wow diyor..bizimkiler mezra imişş

sucukluyumurta
21-01-2010, 18:50

ehü ehü ehü...çok hava yapıyo bize benim köyüm wow diyor..bizimkiler mezra imişş

hahaa:)))seviye bassın :D :D.

klavye
21-01-2010, 18:57

şükürler olsun marce konu açık aynı saptadığın gibi... etrafta tetikçileri azaldı şimdi kaos ekibini şişiriyor OKK (acayip taktik bu ..!)hııı bak albayrak kazanıyor haaa, hele gitmezsseniz sizi gidi sizi..

yav cidden çok güzel hareketler bunlar ,bir daha bir dahaaaa:))))
başlıyor şimdi travianda labalabalabb lap lap:D

travian ekibine öneri sunacam haftanın komiği-yılım komiği-tüm zamanların komiği seçilsin oylamayla :):)
tartışmasız uzak ara gnrls birliği başkanımız sayın OKK..
hayır o birlikte aklı-selim insanlar muhakkak vardır ama son günlerdir siznirleri bozuktur diye ses çıkarmıyorlar belli,yav artım senaryo yazmayın hakedenlerden biri , bir terslik olmazssa yine Albayrak kazanır tebrik eder gideriz ..

SASA
21-01-2010, 19:27
okk desdeyi bu bizim eleman saldırı yı normal atmamış yanlış yolama yapmış

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=83935ff9d2e

miko
21-01-2010, 19:36
okk desdeyi bu bizim eleman saldırı yı normal atmamış yanlış yolama yapmış

wow defansı görünüyor,, siz generals birliğinde değilseniz,, kurallara aykırı olabilir bu

fastalafista
21-01-2010, 19:39
[QUOTE=fastalafista;253353]
elbette müslümanım, ama oraya o kelimeden başka kelime bulamadım maalesef. oyunda kendini İLAHİ ERK olarak ilan edenlere ne diyceksin peki?

o ışığı yaratamazsın ancak oluşturabilirsin.
Bence bu uygun bir kelime.

Jes
21-01-2010, 19:49
wow defansı görünüyor,, siz generals birliğinde değilseniz,, kurallara aykırı olabilir bu

iyi kahraman var köyde :) 199 saydım ben. 199 hesap demek bu... destek fena değil aslında. olurda hsnl seviye verirse bir şans doğabilir. ama 3 hesabında aynı anda seviye vereceğini sanmıyorum.

miko
21-01-2010, 19:51
iyi kahraman var köyde :) 199 saydım ben. 199 hesap demek bu... destek fena değil aslında. olurda hsnl seviye verirse bir şans doğabilir. ama 3 hesabında aynı anda seviye vereceğini sanmıyorum.

jes ne dersin bu işi bitirirmi hsnln?

çok fazla saldırı alacak ve şuan önde kaldı,,

sucukluyumurta
21-01-2010, 19:54
bitirir saldırı falan almıyor.

albayrakı tebrik ederim.

miko
21-01-2010, 19:57
bitirir saldırı falan almıyor.

albayrakı tebrik ederim.

daha çok zaman var,, büyük ihtimalle fazlada saldırı vardır,,

okk un defansını gösteren rapor kurallara aykırı değilmi, yanılmıyorsam isim görünmemesi lazım

otto
21-01-2010, 20:03
daha çok zaman var,, büyük ihtimalle fazlada saldırı vardır,,

okk un defansını gösteren rapor kurallara aykırı değilmi, yanılmıyorsam isim görünmemesi lazım
selam ben konuya fransız kaldım hangi raporu okk göstermiş .nerede o rapor

Kobra
21-01-2010, 20:11
hypo : hedef : dh 89 dan 54
http://travilog.org.ua/tr/6113245/f075999cd2a51eb54bbb7c56f51cd234/2/1

kuzeylerin tavşan Dh sı sıfırlanacaktır.

hsln ye diğer rakiplerinin saldırılarını bekliyoruz.

Oyunda biz üstümüze düşeni yapıp yukarı çıkan herkese saldırı atacağımızı söylemiştik.
hsln ye de bir ordumuz yolda. Başka çıkan olursa onlarada ordularımız hazır bekliyor.

Diğer birlikler bakalım ne kadar dh kurmak istiyorlar görelim.

Bu arada bazı dh lar arasında anlaşma varsa birlikleride birleştirinde bizde kim kimle iyice anlayalım :)

Dh kuracak arkadaşları şimdiden tebrik ederiz.

İyi oyunlar , Bol Eğlenceler.

BuZuL
21-01-2010, 20:27
bir konuda sürekli mesaj alıyorum acıklık getirme gereği duydum KAOS gurubu olarak suan herhangi bir wowa saldırımız yoktur...

buna hsnl de dahildir..

x10
21-01-2010, 20:52
Amacım sizleri rencide etmek değildir. "Hırsız" Tılsım çalmak deyiminin getirdiği noktadır. Saldırıya esprili bir yaklaşımda bulunmak amacıyla oluşturulan hayali bir film senaryosunun karakteridir. HEROES birliği ile uzun süren dostluğumuz WOW sürecinde karşılıklı saldırılarla devam etmektedir. Ancak birbirimizi aşağılayacak bir konuma asla gelmeyiz. Heleki bi basit bir oyun için bunu yapacak karaktere sahip değilim. Saldıran ve savunan herkesi tekrar tebrik ederim. İyi olan kazansın. Yani BİZ :D

açıklama için teşekkürler güzel bir hikaye olmuş...
syg

x10
21-01-2010, 20:53
uzgunum dostum.ama bitmedi.sanırım serverı sekıllendıren biz olduk.daha istediğimiz sekli almadı.yarın ola hayrola

dstm OKK üzlecek birşey yok oyun oynuyoruz ve herkes kazanmak için oynuyor eger kimse kimseye saldrımasa zaten okadar ordu basmanın anlamı kalmıyor.

x10
21-01-2010, 20:54
bizim wowla gülsuyuçarşının wowu kanka oldu yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor :D :D.

Bu arada Heroes ler gene yan köy çalışıcakmış allyleri elimize geldi.tılsım köylerini yıkacaklarmış.

Bizde yan köylere def çekelim hiç def yokmuş yan köylerde unuttuk tabi heroesi :D.Çekelim bari :D.

:) valla bizim yediğimiz istanbula 3. köprü olacak eses başkan ve pr1ck kaos grubunu çok kızdırmışız ordular MG3'ten çıkan şerit mermi gibiydi bian hiç bitmeyecek sandım :)

x10
21-01-2010, 21:16

FARKETMEDĞİMİZ İÇİN GÖRMEZDEN GELEMZDİM DİYEREK YAFTAYI YAPIŞTARAMAZSINIZ NEKADAR MERAKLISINIZ KARALAMAYA. SADECE SİZMİ DUYARLISINIZ....ŞOV YAPMAYIN....
GEREKEN YAPILMIŞTIR.

Oyuncu sidebyside Detaylar: Tanım:

Sıra: 300 Halk: Cermenler Birlik: - Köyler: 22 Nüfus: 16663

x10
21-01-2010, 21:18
http://travilog.org.ua/tr/7096049/d9b1affa037b8366541d1f012d83836e/2/1
---------------------------------------------------------------------------------------

hypo bizim o daha aşağı iner.
Birde rapor yayınlayan arkadaşlar

http://travian-reports.net/tr/ bu siteden değil de

///////////////////////////////////////

http://travilog.org.ua/tr

//////////////////////////////////////

bu siteden yayınlarlarsa depo saldırının bilhassa net gözükmesi açısından daha iyi oluyor.
diğer travian-reports.net sitesi bilhassa depo saldırılarında depo yıkım sonucunu göstermiyor.
Bilgi mahiyetindedir. Herkes gene kendi bilir.

hsnln yi, tahminim -2.000.000 a yaklaşan defansına uygun mancınıklı orduları ile bakalım hangi rakipleri seviye alabilecek.

Herkes biliyordur gene tam bilmeyen olursa diye yazalım. Sonra hsnln Dh kurarsa hiç kimse ben zamanları daha değişik biliyordum daha fazla var sanıyordum diye bahane yapmasınlar :)

Dünya Harikasını kuracak ekibi şimdiden tebrik ederiz.

mb seviye 20 iken Dh kurulum süreleri
kritik seviyeler :
seviye 94 : / 100 yapmak için
= 79 saat
= 3 gün , 7 saat

seviye 95 : / 100 yapmak için
= 66 saat
= 2 gün , 18 saat
seviye 96 : / 100 yapmak için
= 53 saat
= 2 gün , 5 saat
seviye 97 : / 100 yapmak için
= 40 saat
= 1 gün , 16 saat
seviye 98 : / 100 yapmak için
= 27 saat
= 1 gün , 3 saat

seviye 99 : / 100 yapmak için
= 13 saat
= Yarım gün

Bu turun ( diğer arkadaşlarımızın tabiri ile ) aktörleri olan
ışık , hsnln , okk ve avcı gruplarına başarılar.

Sevgi ve saygılar.

Diğer arkadaşlar bu turda HEROES - TR grubunu aktörlere dahil etmiyorsa saygımız var. Unutulmasın GENERALS saldrımasaydı server resetlenmişti.

SASA
21-01-2010, 21:23
[QUOTE=BuZuL;254343]bir konuda sürekli mesaj alıyorum acıklık getirme gereği duydum KAOS gurubu olarak suan herhangi bir wowa saldırımız yoktur...

buna hsnl de dahildir..

bizim var kanka biz saldırıyoruz şuan wow köyüne

x10
21-01-2010, 21:24

her birlikte böyle durumlar olabilir. önemli olan bu kişileri belirledikten sonra birlikte barındırmamaktır. eğer barındırılırsa o zaman o birliğe gereken kınamayı tüm serverın yapması taraftarıyım.

Değerli arkadaşlarım bonzi ve marce anlayışla karşılayıp olayı farketmediğimizi düşünerek yaptıgınız saygılı yorumlar için teşekkürler. Diğer arkadaşlar ben sizleri kınıyorum neden mi? Toplumumuzun dejenare olamsında başrol oynayan herşeye gaz veren tipler olduğunuz için. Sizler yüzünden bu ülkede sorunlar tartışılamıyor. Sizler gibiler yüzünden insanlar artık kimseyi dinlemeden yaftayı yapıştırıyor. Biz server istediği için değil HEROES ailesine yakışanı yaptık. Bahsi gecen arkadaş birliğimziden çıkarılmıştır.
syg

x10
21-01-2010, 21:28
züürt tesellilerine başlamış.GENERALS .KAOS kuramayacak o kuramayacak.Bende diyorum

GENERALS kuramayacak kim kurarsa kursun zerre umrumda değil .ALBAYRAK ta OKK u ayakta alkışlar artık .

GENERALS kuramyacaksada benim için sorun yok bizde de 50 den fazla ordu var dursunlar artık öbür servera saklarız .

Adam hala dürüstlükten bahsedio 3 koordinatta fırıldak gibi döndü durdu hala dürüst başkan kral başkan .

KAVGA ETMEYİN BİZ KURUCAZ wow'u :eek:
ALBAYRAK ailesinede kurdurmayız :eek:
GENERALS ailesinede kurdurmayız:eek:
KAOS ailesinede kurdurmayız:eek:
AVCI ailesinede kurdurmayız:eek:
Azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz :eek: Ne olursa olsun denedik başaramadık demek herşeyden iyidir.
Tüm rakiplerimize başarılar...Tek kazanan olacak favori listesi o-bu-şu herşey boş önemli olan kazananı şöyle böyle demeden alkışlayabilmek.
syg

SASA
21-01-2010, 22:13
iyi oyunlar ve iyi akşamlar ben TÜRKÜYEE birliyin başkanıyım biz buraya bir amac icin geldik 1 yıl önce s17 hedef natarı alık wow yolun da ilerlemek di ilk olarak birlik ismi ATA TÜRK birligiydi sonra kaos birlikleriyle anlaşarak
KAOS@MK olarak ismimizi deyişdirdik ve ogün geldi catı natarlar alınacakdı ogüne kadar hicbir sorun yokdu sonra nasıl bir pilan yapıldıysa kaos aylesi oldumus halde bizden bir yetkili carılmadan kaos başkanları aralarında toplantı yaparak natarları paylaşdılar sonra sösde kaos arın lideri olan bana göre deyil tabi hicratyolu onla konuşdum hayırdır kardeş natarlar cıkdı toplantı yapılmayacakmı kim nere alı yor diye hicratyoluna sordum onun bana dediyi kalime şu başkan biz toplantı yapdık sis natar almayacaksınız bizim aldımız wow lardan birini desdek leyeceksiniz dedi o anda pimi cekilmiş bonba gibiydim ne diyorsun kardeş dedim biz bir natar alacagız ve bunada kimse karşı cıkamaz dedik yalan desin kendisi burayada yazar arasıra sonra ya abi şu bu demeye başladı onu bizim birlin oldu msn toplantısına aldım bizim üyelerle ve abilerimle konuşdurdum ve onlarda rest cekerek hicratyoluna nataralanacak denildi ve o gece biz operas yona başladık ilk olarak natarı aldık aalamazınız dediler ama biz natarı aldık sonra tılsın cııkdı onu da bana yakın olan tılsımı aldık bir gecede onuda alamaz dendi onuda aldık ve wow samanıydı sevye basımına başlandı bizi desdek olarak tek birlik desdek yıdık kendi wow muza ilk yıkılmadan önce 67 geldik tek birlin desdeyiyle 67 sevyede yıkıldık wow 0 oldu yılmadık yine başladık elimizde desdek olmadan yürüdük sonra bizim bu mucadelemizi gören 2 yada 3 birlik saolsun bize desdek cıkdılar desdek ve tahıl yoladılar ama onlardan gelen desdek yeterli deyildi ben sade kendim kendi köyümden bizim wow köyüne 100k mızrakcı 50k paladın yoladım birdefada şahitlerde var sonra başladık yıkımdan sonra tekrara sevyeye bazı arkadaşlar inan mıyordu bizim wow 10 sevye olacanı ama biz onlara inat herkeze inat bizi cok büyük bir wow köyü görenlere inat sevyeyi 97 getirdik ve bu benim icin bir gururdur elimizde savunma olmadan sevye 97 yapmak heryidin harcı deyil biz gerilerden geldik sıtateşi gelişdirerek ardan aldık ama üstekinler yıkılınca biz sırıtık 97 de sonra bize gelen cok kuvetli saldırılarda yıkıldık ama o saldırı kime gelse inanın yıkılırdı buda bur gurur du neyse biz burda bir başarı elde etik buna yürekden inanıyorum ve bize bu gururu yaşatan şevket abime yani bizim wown saybi hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06) abime cok ama cok teşekkür ediyorum bizim icin herşey biti denildi ama biz daha burdayız yıkıldık ama yıkacagızda bizi yıkanları

şimdi bizim arkamızdan kasılan kuyulara ramen biz buraya kadar geldik ne olursa olsun handi birlikde olursanız olun yorum sisin ama delikanlı bir şekilde yorum yapın lütfen ve saldırı raporlarınıda cok kıza bir saman icinde yolayacam

pdraoguz
21-01-2010, 22:14
hypo : hedef : dh 89 dan 54
http://travilog.org.ua/tr/6113245/f075999cd2a51eb54bbb7c56f51cd234/2/1

kuzeylerin tavşan Dh sı sıfırlanacaktır.

hsln ye diğer rakiplerinin saldırılarını bekliyoruz.

Oyunda biz üstümüze düşeni yapıp yukarı çıkan herkese saldırı atacağımızı söylemiştik.
hsln ye de bir ordumuz yolda. Başka çıkan olursa onlarada ordularımız hazır bekliyor.

Diğer birlikler bakalım ne kadar dh kurmak istiyorlar görelim.

Bu arada bazı dh lar arasında anlaşma varsa birlikleride birleştirinde bizde kim kimle iyice anlayalım :)

Dh kuracak arkadaşları şimdiden tebrik ederiz.

arkadaşım server bitti hala anlayamadınız kuzeyler tek birlik değil bunu bu şekilde algılıyorsanız servera geç girdiniz sanırım. 3 birlik var kuzey grubunda 3üde kendi wowu var ve kendi hesabına çalışıyorlar dolayısıyla tavşan wow felan yok ortada :D sizin saldırdığınız kişiler albyrk grubundan ayrılmış arkadaşlardır. hepsini tanırız ve hiç birisiyle husumetimiz yok aynı zamanda da ne bizim wowlarımızda onların tek desteği var ne de diğer kuzey grubunun wowlarında bizim tek desteğimiz var. tek birlik olsaydık eğer zaten server çoktan bitmiş yeni oyun başlamıştı;)

Mermi
21-01-2010, 22:22
bu bır tur hesaplasma ...sayet onlar kurazsa arkalarında bız varız....bız kuracagız ama onlar yada bız farketmıyor dıyoruz.avcılar nasıl kımseye saldır cıkmıyorlar...bizimkide bir cesit anlasma...biz onlara onlarda bize saldırmıyor...karsılıklı yıkım yapmıyacagız...nitekim bizde 50 kadar daha ordu var....gerektiginde kullanacagız.ama rakip kaos oldu bızım için...herkes bir degil elbette tum kaos un yuzuden degil bu durum...bu durum kendini büyük gören küçük kaos oyuncularından kaynaklanıyor...vede desteklenen alkışlanan hainlerden...hainler sizin tarafınızda ve sizlerle işbirligi yaptıar...evet bu da bize çok koydu..siz bir hesabınızın calınması sonucu serverı ayaga dıktınız adalet dıyee...bize saldıran tum orduları hesapları zamanında defalarca biz koruuk...tum defansımızı yolladık.bu gunlere kadar bizim saymızde geldıler...ve ne yazıkkı mermi denen karaktersiz tarafından kandırıldılar...hesaplarını yıne sizlerden kişiler ile ortak kullandılar.genarel içinde büyü geliş serpil sonra dön generalı vur... tüm server goruyor ne dedikse yaptık rakamlar verıler ortada ...stratejimiz ortada...hisonic i yıktık zamanlamasıda superdı...diğer orduların ısık a cıkmasını sagladık...hedef bellı oldu...dıger wowlara da 2 -3 ordu yolluyacagımızı soyledık...ve yaptık...nitekim bizim ordular olmasa idi heroesler yarısı tamamamıstı...hisonıc e gıdecek ordular ısık a gıttı ..ısık wow cok buyuk yara aldı...şimdi ise 3 rakip var ısık ve kaos gurubu için ne kadar kazanmayı istiyorlar gorecegız...zuldaki orduları albayraga harcayıp diger kuzey wow u mu izleyecekler yoksa geriden gelen generalsi mi...

ben size cevabı verebilirim...albayrak ve generalse saldıracaklar...su an bize bir suru saldırları mevcut...kalan 1-2 hain orduyu daha bize yolluyacaklar..biliyorum hainler bitmedi..son hamle için bekliyorlar.bizim yaptıgımız acizlik degil mukemmel strateji denir buna....3 secenegi de butunuyle yapmaları mumkun degıl...ya albayragı yıkacaklar...ardına dıger kuzey wow u ...ki albayragı yıkmak hic de kolay degil...ardına geleni yıkmadıka anlamı olmaz...egerki 2 sini yıkarlarsa bize yeteri orduları kalmıyacak...acık net bir sekilde birinden birinde fire vereceklerdir.

bizde ise yaklasık 50 civarı 6000 mancınıklı ordu mevcut halen...bunların yarısı kapcom un orduları ve ustu ayarında...bekledigimiz takdirde diğerleride sahane ordular olacak.malum tum server savunmaya donuyor.bır sonrakı tırda daha saglam ordular gerekecek...hem biz istedigimiz an istedigimiz wow u asagıya alabılırız...ama hsln ye saldırmıyacagız...
tum yasadıklarımız ve yasadıklarınız yasattıgınız arkadan bıçaklanma hissinin verdigi duygular.sen buna isteer hırs de ister baska sey.wow u kaos kuramayacak....egerkı bız kurarsak bu da sizin tercihiniz olcak...yada hesap hatanız...:)

işte bu BUYUK GENERAL AİLESİNİN STRATJİSİ...SECİMLER ORTDA VE NET...

Ufukçum kimsenin karakteri hakkinda yorum yapmamiştim ama sen kendini aşmaya başladin artik.

Biz KAOS olarak sizlerle savaştik deilmi ? sonra ateşkes olsun birleşelim diyen kimdi ?
birleştikkkk bizim ismimiz KAOS ismi altinda büyüyen sizdiniz. bunu tüm server biliyor!!!!!!
İsteseydim seni yok ederdim serverin dibine gömerdim!! YALANMİ ? ? ? ?
HAiNLER yapiştirmasina cevap!
Sen bizim içimizde büyüyüp bizi bölmedinmi ? bana ona buna saldiri çiktiğinda ne yaptin ?
Stratejin buydu demi :) karalama politikasina girdin ve kendine çekmeye çaliştin herkezi
Ben senin gibi yapmam ufuk ben insanlara şuunu yapicaksiniz o insan böle bu insan böle dememmm kimsenin arkasindan konuşmadim yüzüne söledim ne varsa ne düşünüyorsam.

Ben insanlara yaptiklarimla cevap veririm herzaman
Ha insanlar benim onca yaptiklarima karşilik senin gibi bir karaktersize kanmişlarsa eğer, onlar içinde yapabilicek birşeyim yoktur zira konuştuğumuz insanlara güvenmişizdir birlikte haraket etmişizdir.

HERKEZ OKUSUN OKK HESABİNDAKİ UFUK KİŞİLİĞİNİN NE OLDUĞU AŞAĞİDADİR.!!

Birleşiyoruz dedin hüsnü bey ile ve bi kaç kişi ile msn görüşmelerimizde ilk konuşmamiz daha seninle..
attin tuttun
yok benim askerim atiyorum 50bin dedin manciniğim 5bin dedin yok işte bana bi hesabim var atiyorum 100bin askerim var dedin.

sonrasinda benim 30bin askerim var 3bin manciniğim var dedin hesabin şifresini verdin alakasiz şeyler çikti ortaya :)

VE SANA BEN NE DEDİM ?? ??

UFUK BEN SANA GÜVENMİYORUM ARKADAŞİM AYNİ GÜN İÇİNDE AYNİ OLAYLARİ 3 KERE DEĞİŞTİREREK ANLATİYORSUN BENİM BÖLE İNSANLARA KARŞİ Bİ ANTİPATİM VAR BEN NEYSE O Bİ ADAMİM NE DÜŞÜNÜYORSAM SÖLERİM SENDE BU ŞEKİLDE Bİ ADAM DEĞİLSİN ONUN İÇİN BİZ SENİNLE GÖRÜŞMEYELİM SEN BANA YADA BİŞEY SÖYLEME DEDİM

BEN ADAMİN SÖZÜN HASTASİYİM UFUK AMA SEN SÖZÜNÜN ERİ DOĞRU BİR İNSAN DEĞİLSİN.
YALAN İNSANA ANLIK MUTLULUK VE ZANNEDİLİR BAŞARILAR VERİR.
AMA HİÇ BİR YALAN OLDUĞU GİBİ KALMAZ VE BİR GÜN O ANLİK İÇİN SÖYLEDİKLERİN SENİN BAŞINA ÖMRÜ HAYATINDA UNUTAMAYACAĞİN İŞLER AÇAR!

KARAKTERİNDEN BAHSEDİYORSUN PEKİ ŞUNU SÖLE BAKALİM!
SEN DÜRÜST DOĞRU İNSANSİNYA

HERKEZİN GÖZÜ ÖNÜNDEKİ WOW KURMAYA ÇABALAYAN VE TAKİP EDİLEN ÖRNEK ALİNMASİ GEREKEN BİR HESABIN PROFİLİNDEKİ O AİLESEL DAHİL KÜFÜRLER NEYDİ ?
NEDEN MULTİ SANA CEZA VERDİ ? WOW KÖYÜNÜN BİLE SEVİYELERİ DÜŞTÜ

KİMSEYE ATİP TUTMA ROL YAPMA BİLEN BİLİYOR BİLMEYENLERDE BURDA ÖĞRENSİNLER BUDUR OKK HESABİ WOW KURMAK İÇİN KİŞİLİĞİNDEN ÖDÜN VEREN DOĞRU İNSANMİŞ GİBİ DAVRANAN UFUK EFENDİ.

VE UFUK BENİM ARKAMDAN ATIP TUTMA BEN SÖZÜMÜN ADAMİYİM BİLİYORSUN BENİ
ŞUANDA ÇİKARİM Bİ HESAPTAN -/- NİN YARİSİ BENİM YANİMA GEÇER BENİ BİLENLER HALA BİLİYOR HALA SAYİYOR ONLAR HAİN DEĞİL ONLAR İNSAN DOĞRU İNSANLAR
ELİMDE 50 DEĞİL AMA SENİ KOMPLE 0 EDİCEK KADAR ORDU VAR DİBİNDEDE ÇOK SAĞLAM ORDULAR VAR EN UZAĞİNDADA

SANA TEKRAR SÖYLÜYORUM BENİM HAKKIMDA ŞUANDAN İTİBAREN TEK KELİME KONUŞMİCAKSİN.
OLAMİYORSAN DAVRANDİĞİN GİBİ DEVAM ET. SANSINLAR AMA DEĞİLSİN.

SASA
21-01-2010, 22:31
selam ben konuya fransız kaldım hangi raporu okk göstermiş .nerede o rapor

bu rapor kardeş bizim eleman saldırdı OKK YE

Teuma
21-01-2010, 22:32
seviyeler kaç suan :)

otto
21-01-2010, 22:57
heyy s17 uyanın kurtlardaki abdülley bile hain çıktı...general de hain varmış koas takiler kendi içinden yıkılmış..albyrk ta varmı yokmu avcıda ki kim heross hanileri kim....
abdülley bile yalan oldu....
her şey boşmuşş beee

bonzi
21-01-2010, 23:14
heyy s17 uyanın kurtlardaki abdülley bile hain çıktı...general de hain varmış koas takiler kendi içinden yıkılmış..albyrk ta varmı yokmu avcıda ki kim heross hanileri kim....
abdülley bile yalan oldu....
her şey boşmuşş beee

Sorma abi acayip canım sıkıldı. Kendi ellerimle boğacam adi herifi nassı yapar bunu ya :o

efenın20
21-01-2010, 23:18
Sorma abi acayip canım sıkıldı. Kendi ellerimle boğacam adi herifi nassı yapar bunu ya :o
adı bile yalanmış k

Kobra
21-01-2010, 23:21
mrhb : Hedef : hypo / Seçenek => çift vuruş BHD

http://travilog.org.ua/tr/4665771/c3e539ee0a703fe0dbdcdea61a7de247/2/1
Aşağıdaki bilgiler bilgiçlik taslamak amacı ile değilde , bazı konuları tam detaylı bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olmak maksadı ile yazılmıştır.
---------------------------------------------------------------

Not : İstediğiniz kadar savunmayı toplayıp örnek -2.500.000 de yapsanız rakiplerinizde bütün bhd larınızı yıkacak seviye ordu ve mancınık varsa seviye 94 den sonra size bunlar gönderilirse organize şekilde bütün hepsi sıfırlanırsa dh nız hedef alınmasa bile dh kurmak için en az 20 gün ila 1 ay geri gidersiniz. 20 gün ila 1 ayda bhd lar ile yeniden uğraşırken o savunmayı orda tutmak ve beslemek ise ayrı bir beceridir.

. Tabi bu kadar savunmayı toplamak ve yukarı çıkarken beslemek , o işi yapan kişilere ve ekibe ayrı bir tebrik gerektirir ve dh veya bhd dan daha fazla hasar alacakken daha az hasar alırsınız. Fakat iyi ordularla ve iyi mancınık sayıları ile ( 8.000 vb ) bhd lara bu savunma toplansa bile en az 15 seviye verir . sur toprak siper çit vb gibi unsurlarda yok edilirse tek atışta sıfırlanır. Hepsi sıfırlanırsa En az 20 gün ila 1 ay geri gidersiniz.

mb seviye 20 iken / 1 bhd kurulumu : 3 gün 12 saat sürer.

100 yapmak için en az seviye 20 olan 5 bhd lazım.

Toplam en fazla Dh nın içine
toprak siper , askeri üs , mb ve dh nın kendisi hariç
14 yapı kurulabilir.

12 bhd ( Büyük Hammadde deposu ) 2 btd ( Büyük Tahıl deposu ) ile bu savunma ile ( -2.500.000 vb gibi ) yukarı çıkıp hem tahıl , hem savunma yönünden ayar çekebilecekler ise ayrı bir saygıyı ve tebriği hak eder. Bu durum serverin ordu durumuna , rakiplerinizin durumuna göre değişkenlik gösterir.

İş sadece -2.500.000 yapıp yukarı çıkmakta değildir. Bunu yapmanız anca size Dh ( Dünya Harikası ) dan 10 seviye verecekseniz 1 seviye vermenize veya hiç vermenenize vesile olur. BHD ( Büyük Hammadde Deposu ) ların durumu ise daha farklıdır.

Onunda belli bir savunma limiti ve hasar alması için ( seviye 20 den düşme , sıfırlanma vb ) belli bir yaya-atlı saldırı askeri - koçbaşı sur yıkımı ve belli bir mancınık sayısı seviyesi vardır.

Tabi zamanla iyi rakamlı ordular ve iyi rakamlı mancınıklarda azaldığı zaman artık
iyi savunma yapan örnek : -2.500.000 vb gibi dh lara ve bhd lara orta boy ordu ve 2.000 -3.000 - 4.000 mancınıklarında zarar vermesi azalır ve iyi savunma yapan bir geri bir ileri vb o şekilde dh sını kurar.

1 ayda ortalama her ırkta 2.000 mancınık çıkar.

BHD larında durumu için resimli analizler siteye eklenmeye devam ediyor.

Bu tür konuları merak eden arkadaşlar
siteyi ziyaret edebilirler.

http://ozeldosya.freehosters.net/wow

S17 den sizlerden de , kendimizden de topladığımız iç ve dış saldırı örneklerini siteye upload ediyoruz.

Herkese s17 den hatıra olarak kalır. Başka serverlerde oynayan yeni hevesli oyuncu arkadaşlar siteye girdiklerinde s17 den sizlerinde saldırı - defans örneklerinize bakıp aralarında müşavere yapıp Dh kurmaya çalışırlar.

Diğer saldırı askeri , mancınık basım süreleri vb için merak eden arkadaşlarımız olursa

http://infaz.freehosters.net/savunmavesaldiri.htm

buradan bakabilirler.

Maksat eğlence olsun hoş sohbet olsun.

s17 den sonra bir daha zaten travian oyununu oynamayı düşünmüyorum. Çok zaman isteyen ve çok emek isteyen bir oyun. Devam ediceklere Allah sabır versin. Zor bir oyun.

Herkese sevgi ve saygılar.

İyi oyunlar , Bol eğlenceler.

otto
21-01-2010, 23:22
big iskender buna işkence yapmamışmıydı ayakları tutmuyodu aylarca yattı hastanede...bu nasıl işş
ölüyodu bee şimdi big iskender emredersin diyoo...

marce
21-01-2010, 23:27
big iskender buna işkence yapmamışmıydı ayakları tutmuyodu aylarca yattı hastanede...bu nasıl işş
eee baba iskender büyük ama yorgun :)

M_şahin
21-01-2010, 23:28
Değerli arkadaşlarım bonzi ve marce anlayışla karşılayıp olayı farketmediğimizi düşünerek yaptıgınız saygılı yorumlar için teşekkürler. Diğer arkadaşlar ben sizleri kınıyorum neden mi? Toplumumuzun dejenare olamsında başrol oynayan herşeye gaz veren tipler olduğunuz için. Sizler yüzünden bu ülkede sorunlar tartışılamıyor. Sizler gibiler yüzünden insanlar artık kimseyi dinlemeden yaftayı yapıştırıyor. Biz server istediği için değil HEROES ailesine yakışanı yaptık. Bahsi gecen arkadaş birliğimziden çıkarılmıştır.
syg

Biz de sizi kınıyoruz gerçekleri bilmeden konuşmaktan bahseden sizin gibileri kınıyoruz.konuşma ancak iyi niyet taşıyanlarla olur.bu ülkede sorunları yıllardır öldürmekle çözeceğini sanan bir örgütle bu millet mücadele etmektedir..terör başkadır meseleyi çözmek için demokratik talep başkadır..ha hero birliğini kınamaya gelince kınadığımız gibi gereği yapıldığı için teşekkür de edebiliriz..teşekkürler efendim o kişiye gerkeni yaptığınız için..size bir de soru sorayım ben, ateş var ve ateşin yaktığı insanlar var ve o insanlar sizden ümitle bir şeyler bekliyor yanıyoruz diyorlar siz ne yapardınız ateşi söndürür ondan sonra sebebini tahlil mi ederdiniz yoksa gelin bakalım ateş kardeş nedir mi derdiniz bu arada ateş masumları yakarken..siz elinizi çakmak ateşine tutun refleks olarak elinizi çekersiniz ya da üflersiniz ateşi söndürmek için asla çakmak niye yandı diye tahliller yapmazsınız değil mi?? bu ülkede millet yıllarca sabır ve metanetle meseleleri aklı selimle çözdü ama burada durum faklıdır ve karşınızda aslında tamamen taşeronlaşmış bir grup vardır siz neyi kiminle tartışacaksınız ??karşınızda muhatap kimdir??bir milletmidir yoksa Türkiye ye operasyon üzerine operasyon düzenleyen başka bir güçmüdür..ben size bir kaç olaydan örnek vereyim:gerek osmanlı zamanında gerekse cumhuriyet döneminde bir çok iç ayaklanma çıktı ve bu ayaklanmalrın çoğunun arkasında başka güçler çıktı ve bu güçlerin hiç bir adamı ölenler arsında yoktu!!ölenler yine bu memleketin çocukları idi..size soruyorum şimdi neyi kiminle konuşacaksınız??size bir kitap önereyim terörün krallığı..onu okuyun ve bazı konuların size yani sade kamuoyuna öğretildiği gibi olmadığını anlayın artık.. konuşmakmış gülemiyorum bile..konuşmak bir muhatapla olur bunu unutmayın muhatabınız bu coğrafyanın asli aktörlerinden değil ki sadece bu coğrafyayı tarla olarak görüp dışardan ekip dikmekle meşgul ve bunu da taşeronları vasıtası ile oldukça ucuza yapıyor..onların adamlarının canı oldukça pahalıdır fakat bir türkün veya kürdün canı onlar için hiçtir hiç...onlar ölen bir türkü ya da kürdü düşünür mü sanıyorsunuz asla..bunun içinde size bir kitap önereyim sömürgecilik tarhi ni okuytun ya da sömürge imaparatorluğunun sonu nu ikisi de aynı şeyi anlatacaktır..dünyada üç aktör vardır ve bu üç aktör insanların içindeki bir takım korkuları ve istekleri kullanarak sömürge imparatorluğu kurmuşlardır.sizin konuşmak istediğiniz grubun da sahibi onlardır işte.konuşmayı denediğiniz zaman karşının asla konuşmadığını ve eski bildiğini yapmaya devam ettiğini görürsünüz çünkü ona sahipleri tarafından verilen görev budur ve asla o görevden vazgeçmezler yoksa stabiliyteyle karşılaşırlar..bunu ne sahipler ne de taşeron köleler isterler..bu kadar yeter mi..bence sizi biraz düşündürür sanırım yazdıklarım saygı ile...

kAyAlIoĞlU
21-01-2010, 23:29

abi hain falan değil ya ne alaka adamın devreler karıştı :)
esas adı zaten abdülhey değildi aslan bey o adı vermişti daha ilk bölümlerde.

bonzi
21-01-2010, 23:30

Var bi tezgah ya bakalım abi. Polat çözer olayları. Şimdi o iskenderi deniyodur muhtemelen. Abdulheyi de feller e bilerek yollamıştır hhahahaa:D:D İyi ce sapıttı bunlar ya dağıttıar ortalığı amaaan sıkıldım valla. En fanatiği olduğum dizi bile çığrından çıktı. Ezelciyiz bundan sonra :cool:

bonzi
21-01-2010, 23:39
Biz de sizi kınıyoruz gerçekleri bilmeden konuşmaktan bahseden sizin gibileri kınıyoruz.konuşma ancak iyi niyet taşıyanlarla olur.bu ülkede sorunları yıllardır öldürmekle çözeceğini sanan bir örgütle bu millet mücadele etmektedir..terör başkadır meseleyi çözmek için demokratik talep başkadır..ha hero birliğini kınamaya gelince kınadığımız gibi gereği yapıldığı için teşekkür de edebiliriz..teşekkürler efendim o kişiye gerkeni yaptığınız için..size bir de soru sorayım ben, ateş var ve ateşin yaktığı insanlar var ve o insanlar sizden ümitle bir şeyler bekliyor yanıyoruz diyorlar siz ne yapardınız ateşi söndürür ondan sonra sebebini tahlil mi ederdiniz yoksa gelin bakalım ateş kardeş nedir mi derdiniz bu arada ateş masumları yakarken..siz elinizi çakmak ateşine tutun refleks olarak elinizi çekersiniz ya da üflersiniz ateşi söndürmek için asla çakmak niye yandı diye tahliller yapmazsınız değil mi?? bu ülkede millet yıllarca sabır ve metanetle meseleleri aklı selimle çözdü ama burada durum faklıdır ve karşınızda aslında tamamen taşeronlaşmış bir grup vardır siz neyi kiminle tartışacaksınız ??karşınızda muhatap kimdir??bir milletmidir yoksa Türkiye ye operasyon üzerine operasyon düzenleyen başka bir güçmüdür..ben size bir kaç olaydan örnek vereyim:gerek osmanlı zamanında gerekse cumhuriyet döneminde bir çok iç ayaklanma çıktı ve bu ayaklanmalrın çoğunun arkasında başka güçler çıktı ve bu güçlerin hiç bir adamı ölenler arsında yoktu!!ölenler yine bu memleketin çocukları idi..size soruyorum şimdi neyi kiminle konuşacaksınız??size bir kitap önereyim terörün krallığı..onu okuyun ve bazı konuların size yani sade kamuoyuna öğretildiği gibi olmadığını anlayın artık.. konuşmakmış gülemiyorum bile..konuşmak bir muhatapla olur bunu unutmayın muhatabınız bu coğrafyanın asli aktörlerinden değil ki sadece bu coğrafyayı tarla olarak görüp dışardan ekip dikmekle meşgul ve bunu da taşeronları vasıtası ile oldukça ucuza yapıyor..onların adamlarının canı oldukça pahalıdır fakat bir türkün veya kürdün canı onlar için hiçtir hiç...onlar ölen bir türkü ya da kürdü düşünür mü sanıyorsunuz asla..bunun içinde size bir kitap önereyim sömürgecilik tarhi ni okuytun ya da sömürge imaparatorluğunun sonu nu ikisi de aynı şeyi anlatacaktır..dünyada üç aktör vardır ve bu üç aktör insanların içindeki bir takım korkuları ve istekleri kullanarak sömürge imparatorluğu kurmuşlardır.sizin konuşmak istediğiniz grubun da sahibi onlardır işte.konuşmayı denediğiniz zaman karşının asla konuşmadığını ve eski bildiğini yapmaya devam ettiğini görürsünüz çünkü ona sahipleri tarafından verilen görev budur ve asla o görevden vazgeçmezler yoksa stabiliyteyle karşılaşırlar..bunu ne sahipler ne de taşeron köleler isterler..bu kadar yeter mi..bence sizi biraz düşündürür sanırım yazdıklarım saygı ile...

Abi bizi sanırım yanllış anladın. Biz de senin gibi hissiyata sahip insanlarız bundan şüphe etme. Bak kral77 aylarca profilinde bir link yayınladı. KÜRT İSTİLASI diye internette dolaşan malesef tekerrür tarihimizin görsel bir sunumu var. Bunu da arkadaşlar izleyebilirler daha da bilgilenmek için. Yani kimse bilgisiz ve ilgisiz deil tam aksine bence şuan herbirimiz kendimizi daha milletimize devletimize bağlı hissediyoruz. Oldukça hassas olan bu konuyu bence açmayı bilen bir arkadaş varsa başlı başına bir konu başlığı altında sabahlara kadar yazışalım tartışalım. Ama burası bambaşka bi psikolojide bölüm ve arkadaşların konuya yaklaşımları veya yazılardan alacakları birşey varsa bile alım performansları yeterli olmayabilir hatta maksadını aşan cümlelerle kalpler kırılabilir yaftalar vurulabilir. Gel sen bu kardeşini dinle bu konuyu burada derinleştirmeyelm hepimiz hassasız...

bonzi
21-01-2010, 23:42
abi hain falan değil ya ne alaka adamın devreler karıştı :)
esas adı zaten abdülhey değildi aslan bey o adı vermişti daha ilk bölümlerde.

Asıl adı bu bölümde iskendere dediği addı zaten de. Ne alaka şimdi bu iş nereden çıktı ya. Acayp keyfim kaçtı yani :( Neyse amaan hayret bişi herşeyle oynuyo adamlar anassını satayım bi dizimiz vardı içine ettiler. Düzgünce bağlasalar da bari izleniri kalsa yaf.:mad:

M_şahin
21-01-2010, 23:45
Abi bizi sanırım yanllış anladın. Biz de senin gibi hissiyata sahip insanlarız bundan şüphe etme. Bak kral77 aylarca profilinde bir link yayınladı. KÜRT İSTİLASI diye internette dolaşan malesef tekerrür tarihimizin görsel bir sunumu var. Bunu da arkadaşlar izleyebilirler daha da bilgilenmek için. Yani kimse bilgisiz ve ilgisiz deil tam aksine bence şuan herbirimiz kendimizi daha milletimize devletimize bağlı hissediyoruz. Oldukça hassas olan bu konuyu bence açmayı bilen bir arkadaş varsa başlı başına bir konu başlığı altında sabahlara kadar yazışalım tartışalım. Ama burası bambaşka bi psikolojide bölüm ve arkadaşların konuya yaklaşımları veya yazılardan alacakları birşey varsa bile alım performansları yeterli olmayabilir hatta maksadını aşan cümlelerle kalpler kırılabilir yaftalar vurulabilir. Gel sen bu kardeşini dinle bu konuyu burada derinleştirmeyelm hepimiz hassasız...

peki kapatyıyorum..kapasite meselesi konusunda haklısın evet o yüzden kapatıyorum..

PUSLUHAVA01
21-01-2010, 23:51
arkadaşlar form açıldıgında çok arkadaş katılmıyordu bura ya zamanla doldu ve form şenlendi

her yerde oldugu gibi burdada yani oyunumuza siyaset bulaştırmak isteyenler oldu duyarlı arkadaşlara teşekür ederim
şimdi kürdü arabı çerkezi lazı yorularını yapmak istemiyorum zaten bu arkadaşlarımızla bir sorunumuz olmadıgını herkes biliyor
diger kendini bilmezler içinde yorum yapmak istemiyorum o zaman adam yerine konulmuş olacakları için
biz oyunumuza dönelim bu hafta sonu tatile çıkıyoruz hep beraber
hava yagmurlu ama olsun evden çıkmasakta s17 klavyesinden uzak kalacaz ya o yeter

enkral
22-01-2010, 00:27
Seviyeleri koyarmısınız :)

THE-END
22-01-2010, 00:34
Seviyeleri koyarmısınız :)

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14) ALBAYRAKLAR KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836) 97 http://s17.travian.com.tr/img/x.gif 2. ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7) {{{{{{ KAOS }}}}}} KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834) 81 - 3. cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5) AVCI KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836) 80 http://s17.travian.com.tr/img/x.gif 4. OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9) GENERALS AİLESİ -GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831) 64 - 5. gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa) HERO£S&TR DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838) 53 - 6. furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7) Whol-Cro-Fur :) -GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831) 47 - 7. Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a) ANTİ KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836) 43 - 8. mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5) TR&HERO£S DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838) 36 - 9. halperd (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66) {{{{{{ KAOS }}}}}} AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7317) 0 - 10. hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06) ☪ İSTİKLAL ☪ KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834) 0 -

filozofturk
22-01-2010, 02:26
şov yapmadım uyarmak istedim. hassasiyetiniz beni sevindirdi. tşkler. iyi oyunlar

filozofturk
22-01-2010, 02:28
FARKETMEDĞİMİZ İÇİN GÖRMEZDEN GELEMZDİM DİYEREK YAFTAYI YAPIŞTARAMAZSINIZ NEKADAR MERAKLISINIZ KARALAMAYA. SADECE SİZMİ DUYARLISINIZ....ŞOV YAPMAYIN....
GEREKEN YAPILMIŞTIR.

Oyuncu sidebyside Detaylar: Tanım:

Sıra: 300 Halk: Cermenler Birlik: - Köyler: 22 Nüfus: 16663

şov yapmadım uyarmak istedim. hassasiyetiniz beni sevindirdi. tşkler. iyi oyunlar

Jes
22-01-2010, 07:48
jes ne dersin bu işi bitirirmi hsnln?

çok fazla saldırı alacak ve şuan önde kaldı,,

Zor :) eger saldirilar yetisirse tabi.... 98 den 100 yapamayacagi kesin de... sonra ne kadar seviye kaybi verecegine bagli... 90larda tutunursa kurabilir. 90 altina inerse depolari pert olursa zor :P Gene onden gitme hatasi yapiyor hsnl. bir tur yikildi hala akillanmadi. yetismezse saldirilar o zaman kurabilir ama sanmiyorum... alacagi saldiriya gore hala yarista kalip kalmayacagi belli olacak. Malum Generals dalmiyacagini acikladi. Neyseki diger birlikler onlar gibi degil. HEROES geride olmasina ragmen saldiracagiz diyor... Normalde tek saldirmamasi gereken birlik aslinda. en yakin gulsuyu o da seviye olarakda depo durumu olarakta cok geride... Ya HEROES da cok fazla ordu var, ya karizma yapiyorlar servera, ya da ne bileyim oyun bitmesinde ne olursa olsun diyorlar... ama tebrik ediyorum oyunu gerektigi gibi oynadiklari icin. KAOS grubunda da irili ufakli saldiri gelecektir hsnlye...

Ben Kuzey grubunu tebrik etmistim bu arada sadece hsnl yi degil :) ana favorim cycho idi :)

Guncel Favoriler icin cycho ve isik diyorum :) sonra demedi demeyin.... OKK da da iyi defans toplanmis ama antipati cekmis durumda :) one gecse bile zor ayakta kalir. Arti dedigim gibi oyunu kazaniyorsan bileginin hakkiyla kazanacaksin. Baska birliklerden medet umarak degil :P Bu belirttikleri stratejiyle wow kursalar ne olur, savunma sampiyonu olsalar ne olur anlamiyorum. Beni tatmin etmez acikcasi. onlar mutlular, olmaya devam etsinler ne diyelim...

Wow yarisinda her birlige tek tek tekrardan basarilar... Iyi gidiyor surec bu hafta sonu tatil olmaz. Devam mesaiye...

Jes
22-01-2010, 07:54

Almisken hisonic wowu da alsin da bari iki wow koyune sahip tek hesap olarak travian tarihine gecsin :) :) :)

trapper
22-01-2010, 08:12
jes o dediğin s10 da oldu hattaha 2 tılsımlıydı bi ara arkadaş

Jes
22-01-2010, 08:38
jes o dediğin s10 da oldu hattaha 2 tılsımlıydı bi ara arkadaş

o zaman mavigecee yi de alsin, en dusuk seviyede o, belki keser defansi :) 3 wow yapar... bassin reisi alsin koyu, bassin reisi alsin koyu... 9 tane wow daha var:) Gerci biraz sanssiz, 3 wow hesap sildi bu serverda, 13 wow yapamaz yani :D

trapper
22-01-2010, 08:54
hehe , illaki adamı rekorlar kitabına geçireceksin yani :)

boran123456
22-01-2010, 12:02
..............

PerfectTR
22-01-2010, 13:05
noldu gençler hsnln saldırı yok....

oyun bitti sanırım ben şimdiden tebrik edeyim.

tebrikler KUZEY grubu, tebrikler ALBAYRAK...

bonzi
22-01-2010, 13:08
noldu gençler hsnln saldırı yok....

oyun bitti sanırım ben şimdiden tebrik edeyim.

tebrikler KUZEY grubu, tebrikler ALBAYRAK...

Saldırılar gelmeye başladı 2 si bitti hasar yok şimdilik.

pulcet
22-01-2010, 13:12
99.100 basıldımı saldrıı raporlarını koyarmısınız

maxsimus
22-01-2010, 13:54
bütün server17 oyuncularını kutlarım ;
4 yıldır oynuyorum böyle wow süreci görmedim . eğer askerler elimde kalırsada üzülmem!!!! böyle hareketli server yaşattınız ya yeter diyemeyeceğim... yaklaşık 9 aydan beri durmadan asker basıyorum. bunların bir işe yaramayacak olması kahrediyor....

aybars43
22-01-2010, 14:20
bütün server17 oyuncularını kutlarım ;
4 yıldır oynuyorum böyle wow süreci görmedim . eğer askerler elimde kalırsada üzülmem!!!! böyle hareketli server yaşattınız ya yeter diyemeyeceğim... yaklaşık 9 aydan beri durmadan asker basıyorum. bunların bir işe yaramayacak olması kahrediyor....

askerleri zamanında yollarsan işe yarar. yollamayıp sora s17 ye bahane bulma elimde kaldı diye:)

OKK
22-01-2010, 14:39
ya haber aldığım kadarıyla hisonic ile ışık 'ın stratejiside şu imiş; her ne kadar serverin ilk günlerinde albayrak ile kapışamalara savaşlara rağmen wow sürecinin sonunda eğer biz kaos-wow olarak bu wow'u kuramayacaksak gnrls kurmasın da kim kurarsa kursun hatta özellikle hisonicin profiline baktım az önce ilk yıkımını gerçekleştiren kral77(albayrak başkanından) övgü ile bahsetmiş.yani onlarda ZÜĞÜRT TESELLİSİ stratejisini belirlemişler..bu saldırılar kapışmalar hep buzul'un stratejisiymiş.... bütün amaç gnrls 'in wow u kuramaması üzerineymiş ,yaa böyleymiş işte...! sonra gökten 3 elma düşümüş valla hiç biri okk'a düşmemiş:))

valla arkadasım elma bana duser yada dusmez albayraga bızden saldırı yok...var sayalım albayragı asagıya aldık o zaman bızım ısıka yada gerıden geleceklere ordumuz yetecekmı...

işte işin aslı...ısık generals ve hsln bırı wow kuracak egerkı albayragı kaos asagıya alırsa biz kaos u rahat asagıya alırız wow bizimdir....egerki biz albayragı asagıya alırsak wow ısık ındır...egerkı kaos 59 ordusunun tumunu kullanmaz ve hsln yı asagıya alırsa artan ordu avcı ya yeter derse wow generals indir ..egerki albayraga yeter avcıya yetmez derse wow generalsındır....yada hem albayraga hem avcıya hemde generalse yeter derse wow sanslarını devam ettırırıler....sabah 5-6 arası oyun bitiyor bakalım ne olacak....biz bekliyecegiz bu bizim tercihimiz

bizde 50 kadar ordu var bunlardan 25 ı wow yıkımı ıcın ıdeal dıgerlerınde mancınık ıyı asker az....uzarsa kalan ordular ıle bız bu ısı gotururuz...uzamazsa hsln yı tebrık ederız....

bu arada benım yazdıgım seylerin cogu kaos birliklerini degil onlardan olupta hainlere alkıs tutanlara olan tepkilerdir.kaos tan bir gurubu ilgilendiren mesajlardır...biz hiçbir zaman kaos a hain demedik...saldırmamak bizim statejimiz...ancak 2 birligi yıkacak gucumuz var 3 birligin wow unu yıkacak gucumuz yok....nitekim wowlarda savunmalarda devasal olmaya basladı...bizim wow da bile 3 milyonu gecti...hemde bır kısım worduarı harcadıktan 2-3 gun sonra...sansımızı devam ettırmek ıcın yada kardesligi korumak için siz ne derseniz deyin albayraga bz saldırı cıkmıyacagız...daha onceki mesajlarda potaya girdiginde cıkabilecegimizi soylemiştik...kendi wow umuz dururken kimseye defans atmayız....tum serverda kaos tan bazı kısılerı kızdırmakıcın yazdıgım mesajlardan yanılmıs olabılır...kaos rakiptir ama düşman degildir...oradada bizim cok sevdıgımız arkadaslarımız dostlarımız var...her ne kadar önceden vurun kaos a gibisinden yazdıysamda boyle bir durum yoktur....onlar bazı kişileri kıskırtmak ve bazılarına ise gereken cevabı vermekiçin yapılmış yönledirmelerdir.

her kim kazanırsa kazansın bu kaos olsa bile tebrik ederiz...ama umarım kazanan biz oluruz

PUSLUHAVA01
22-01-2010, 14:45
size raporlar arkadaşlar

kurdönü

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=84456fbf51a

elnino

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=84457f1df95

klavye
22-01-2010, 15:17
valla arkadasım elma bana duser yada dusmez albayraga bızden saldırı yok...var sayalım albayragı asagıya aldık o zaman bızım ısıka yada gerıden geleceklere ordumuz yetecekmı...

işte işin aslı...ısık generals ve hsln bırı wow kuracak egerkı albayragı kaos asagıya alırsa biz kaos u rahat asagıya alırız wow bizimdir....egerki biz albayragı asagıya alırsak wow ısık ındır...egerkı kaos 59 ordusunun tumunu kullanmaz ve hsln yı asagıya alırsa artan ordu avcı ya yeter derse wow generals indir ..egerki albayraga yeter avcıya yetmez derse wow generalsındır....yada hem albayraga hem avcıya hemde generalse yeter derse wow sanslarını devam ettırırıler....sabah 5-6 arası oyun bitiyor bakalım ne olacak....biz bekliyecegiz bu bizim tercihimiz

bizde 50 kadar ordu var bunlardan 25 ı wow yıkımı ıcın ıdeal dıgerlerınde mancınık ıyı asker az....uzarsa kalan ordular ıle bız bu ısı gotururuz...uzamazsa hsln yı tebrık ederız....

bu arada benım yazdıgım seylerin cogu kaos birliklerini degil onlardan olupta hainlere alkıs tutanlara olan tepkilerdir.kaos tan bir gurubu ilgilendiren mesajlardır...biz hiçbir zaman kaos a hain demedik...saldırmamak bizim statejimiz...ancak 2 birligi yıkacak gucumuz var 3 birligin wow unu yıkacak gucumuz yok....nitekim wowlarda savunmalarda devasal olmaya basladı...bizim wow da bile 3 milyonu gecti...hemde bır kısım worduarı harcadıktan 2-3 gun sonra...sansımızı devam ettırmek ıcın yada kardesligi korumak için siz ne derseniz deyin albayraga bz saldırı cıkmıyacagız...daha onceki mesajlarda potaya girdiginde cıkabilecegimizi soylemiştik...kendi wow umuz dururken kimseye defans atmayız....tum serverda kaos tan bazı kısılerı kızdırmakıcın yazdıgım mesajlardan yanılmıs olabılır...kaos rakiptir ama düşman degildir...oradada bizim cok sevdıgımız arkadaslarımız dostlarımız var...her ne kadar önceden vurun kaos a gibisinden yazdıysamda boyle bir durum yoktur....onlar bazı kişileri kıskırtmak ve bazılarına ise gereken cevabı vermekiçin yapılmış yönledirmelerdir.

her kim kazanırsa kazansın bu kaos olsa bile tebrik ederiz...ama umarım kazanan biz oluruz

ya arkadaşlar cidden üzülüyorum ama ..ben ölesine bir yerli dizi senaryosu üretiyorum eğlencelik olsun diye ciddi ciddi savunmalar yapılıyor:D
buzul;" benim ilgim yok " diyor
bir başka kaos üyesi "niye kışkırtıyorsun insanları biz böyle düşünmüyoruz diyor"
OKK da yukardaki yorumları yazıyor...
ağlanacak halimize gülüyorum şaka yahu , asparagas haber bu(tele vole işi yani:D)..
bu kadar mı gömüldünüz oyuna, esir oldunuz az serbest bırakın beyinleri gevşeyin yahu..
sanki albayrak-kaos-gnrls-heroes ya da diğerleri yıllar önce kurulmuş birer uygarlık da, hepsi birbirinden farklı özellikte adamlardan kurulu da , özel sınırları varmış gibi tavırlar takınıyorsunuz :)

Özellikle her birlikten 3-5 kişi başı çekerek , belki belli bir ekip kurmuş olabilirler ama oyunun başından beri birçok kişi şu an olduğu birlikte değilde başka birlikte de oynuyor olabilirdi.....birçoğunuz yanyana gelse yüzyüze belki de güleceksiniz ,yav sen bu muydun ,aa sende falancamısın diye gülüp geçeceksiniz,birbirinize sanki memleket meselesi gibi çözümler-yorumlar üretiyorsunuz, kalp kırıyorsunuz hadi hepsi bir yana ciddi bir iş yapıyomuşunuz gibi yazmıyomusunuz o zaman gülesim geliyor..tamaman 4 işlemle üretilmiş belli bir koordinat düzleminde matematik modelden oluşan bir oyun(!) için bu kadar gürültülük bişey yok ..Ha ne var ihanet var-küfür var ben senden güçlüyüm egosunu tatmin var-kompleksler var- var oğlu var..
yeter , eğlenmeye çalışın hadi artık kırmadan dökmeden gülerek bitirelim şu s17 faciasını..

trapper
22-01-2010, 15:17
ne olacakki hocam tahminen albayrakta şuan toplam savunma gücü( yalın savunma gücü) 224 milyon piyadeye savunan , 190 milyon atlya savunan var , bu savunmayı anca toplam saldırı gücü 7, 8 milyonu aşan ordular delebilir , buarada bu hesapta kahraman savunmaları ve def bonusları eklemeden konuştum , ama yüzde 25 kahraman ve yüzde 10 altın bonusunu ekliyelim hemen ,300 milyon savunma gücü piyadye savunan , 263milyon atlıya savunan , muazzam bi savunma gücü denilebilir

Çaykaralı
22-01-2010, 15:22
99 da oldular 13 saat sonra da 100 olurlar şimdiden tebrikler :)

Jes
22-01-2010, 15:23
99. seviye oldu son 13 saat :p bakalim saldirilar yetisecek mi... server uzarsa cok super olacak... ikidir 99dan donmus olacak server :P

mickey
22-01-2010, 15:27
size raporlar arkadaşlar

kurdönü

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=84456fbf51a

elnino

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=84457f1df95

umarım tüm saldırılar depolaradır deposuz wow kurduk deriz :) tebrikler

aybars43
22-01-2010, 15:30
99. seviye oldu son 13 saat :p bakalim saldirilar yetisecek mi... server uzarsa cok super olacak... ikidir 99dan donmus olacak server :P

seviye alan olmazsa kötü olacak dimi jes:) bence son anlarda da olsa mutlaka seviye verecektir.

vermezsede tebrikler şimdiden:)

OKK
22-01-2010, 15:57
Zor :) eger saldirilar yetisirse tabi.... 98 den 100 yapamayacagi kesin de... sonra ne kadar seviye kaybi verecegine bagli... 90larda tutunursa kurabilir. 90 altina inerse depolari pert olursa zor :P Gene onden gitme hatasi yapiyor hsnl. bir tur yikildi hala akillanmadi. yetismezse saldirilar o zaman kurabilir ama sanmiyorum... alacagi saldiriya gore hala yarista kalip kalmayacagi belli olacak. Malum Generals dalmiyacagini acikladi. Neyseki diger birlikler onlar gibi degil. HEROES geride olmasina ragmen saldiracagiz diyor... Normalde tek saldirmamasi gereken birlik aslinda. en yakin gulsuyu o da seviye olarakda depo durumu olarakta cok geride... Ya HEROES da cok fazla ordu var, ya karizma yapiyorlar servera, ya da ne bileyim oyun bitmesinde ne olursa olsun diyorlar... ama tebrik ediyorum oyunu gerektigi gibi oynadiklari icin. KAOS grubunda da irili ufakli saldiri gelecektir hsnlye...

Ben Kuzey grubunu tebrik etmistim bu arada sadece hsnl yi degil :) ana favorim cycho idi :)

Guncel Favoriler icin cycho ve isik diyorum :) sonra demedi demeyin.... OKK da da iyi defans toplanmis ama antipati cekmis durumda :) one gecse bile zor ayakta kalir. Arti dedigim gibi oyunu kazaniyorsan bileginin hakkiyla kazanacaksin. Baska birliklerden medet umarak degil :P Bu belirttikleri stratejiyle wow kursalar ne olur, savunma sampiyonu olsalar ne olur anlamiyorum. Beni tatmin etmez acikcasi. onlar mutlular, olmaya devam etsinler ne diyelim...

Wow yarisinda her birlige tek tek tekrardan basarilar... Iyi gidiyor surec bu hafta sonu tatil olmaz. Devam mesaiye...

bız hisonic mavigece ve heroeslerın wow dan sevıye almasaydık 3 wow dan bırı bu ısı coktan bıtırmıs olacaktı....bizimkadar saldırı cıkın yeter....ayrıca albayrak sevıye aldıkan sonrada ısık ı asagıya ceken bız olduk...kucuk buyuk farketmez biz savastık savasmadan buralara gelmedık...anti patimi onemli degil...bize antipati duyanlar sadece kaos ekıbı ...onlar içinse yapacak birsey yok

kaos
22-01-2010, 15:59
zaten albayraklarda wow kuramayacak seviye kayıplıgı bu gece yaşayacaklar

ama yinede tebrikler

filozofturk
22-01-2010, 16:07
bız hisonic mavigece ve heroeslerın wow dan sevıye almasaydık 3 wow dan bırı bu ısı coktan bıtırmıs olacaktı....bizimkadar saldırı cıkın yeter....ayrıca albayrak sevıye aldıkan sonrada ısık ı asagıya ceken bız olduk...kucuk buyuk farketmez biz savastık savasmadan buralara gelmedık...anti patimi onemli degil...bize antipati duyanlar sadece kaos ekıbı ...onlar içinse yapacak birsey yok
okk ve ekibini wow alsalar da almasalar da tebrik ederim. dediği gibi yapmaları gereken saldırıları yaptılar. kimse aksini söyleyemez heralde. albayrak'a gitmesi gerekenler diğerleriydi. gitmişlerse ne âlâ. sonucunu göreceğiz. yok gitmemişlerse, orduları kullan/a/mayan komutanlara geçmiş olsun. herkesin uzaktan yakından takdirini almış bir birlik zafere uzanmış olacak. öyle olursa albayrak'ı tebrik eder işimize bakarız. :)

M_şahin
22-01-2010, 16:08

ama yinede tebrikler

Hııım çok eminsiniz sanırım:D gelen orduların sevyesi nedir yazrasanız biz de size başarabilecekler mi başaramayacaklar mı söyleriz söz;)

OKK
22-01-2010, 16:13

ama yinede tebrikler

biz ciddi olarak saldırı cıkmadık cıkmak hesabımıza gelmıyor.kaos da cıkmadık dıyor...sanırım kuracaklar....bakalım dedıgım gıbı 4 tur olursa asıl kahınlıgı ben alacagım...neyse gece ugrar son duruma bakarım...

kaos
22-01-2010, 16:13
Hııım çok eminsiniz sanırım:D gelen orduların sevyesi nedir yazrasanız biz de size başarabilecekler mi başaramayacaklar mı söyleriz söz;)

bu forumda cok okurum az yazarım.. okk bilir cogu zaman nerden kimden saldırı gelecegini daha önce paylaşmıştım

ışık wow gelince onlarıda söylemiştim..aslında kaos severde 5 wow almaları hataydı çünkü wow giden destek bölündü..ışık mesaj attım kaos arasında tek catı uygulaması yapalım...

albayraklara giden ordu eger yetişirse fazlasıyla seviye alır.. sayı vermem doğru olmaz:D

kaos
22-01-2010, 16:15
biz ciddi olarak saldırı cıkmadık cıkmak hesabımıza gelmıyor.kaos da cıkmadık dıyor...sanırım kuracaklar....bakalım dedıgım gıbı 4 tur olursa asıl kahınlıgı ben alacagım...neyse gece ugrar son duruma bakarım...

kaos saldırı cıkarmamış mı:D inş albayraklar kurar bu sever biter güzel bi tatil yaparım:D

M_şahin
22-01-2010, 16:17
söylediklerinize katılıyorum Ufuk s15 te aynı birlikte idik sanırım sizinle..antipati hep olur zaten..albayrağın seviye almasından sonra kaosa gnrl girmese idi server ya bitmişti ya da albayrak elindeki tüm orduları harcardı..ama ışık bitirebilirdi..iki birliği de tebrik ederim..albayrak ve generali..diğer birlikleri de güzel bir mücadele ortamı hazırladıkları için kutlarım..ama şu varki kuzey birliği hsnln başa geçtiğinde tüm savnmasını onun wowa gönderebilse idi bu oyun çoktan bitmişti...gnrl ve albayrağa selam...

OKK
22-01-2010, 16:19
kaos saldırı cıkarmamış mı:d inş albayraklar kurar bu sever biter güzel bi tatil yaparım:d

dun bana hicret yolu bunu dedı ...kaos un 59 ordusu varmıs 14 u ust duzey ınanırım ...sama saldırmadılarsa yazıkolacak ...bence 4 nala gıdıyorardır ama hsln de savunm super.dusunduklerınden cok ordu kaybedecekler

M_şahin
22-01-2010, 16:23
bu forumda cok okurum az yazarım.. okk bilir cogu zaman nerden kimden saldırı gelecegini daha önce paylaşmıştım

ışık wow gelince onlarıda söylemiştim..aslında kaos severde 5 wow almaları hataydı çünkü wow giden destek bölündü..ışık mesaj attım kaos arasında tek catı uygulaması yapalım...

albayraklara giden ordu eger yetişirse fazlasıyla seviye alır.. sayı vermem doğru olmaz:D
sayı verin derken orta ölçekli mesela 50-60 k yaya 15-20 k atlı 5 k mancınık ya da büyük ölçekli 7-90 k yaya 25-30 k atlı 7k koçbaşı 13k mancınık filan gibi.siz buraya deyin ki büyük ölçelkli bende o zaman derim ne olacağını siz orta ölçekli derseniz yine diyeceğim söz:D:D

kaos
22-01-2010, 16:23
dun bana hicret yolu bunu dedı ...kaos un 59 ordusu varmıs 14 u ust duzey ınanırım ...sama saldırmadılarsa yazıkolacak ...bence 4 nala gıdıyorardır ama hsln de savunm super.dusunduklerınden cok ordu kaybedecekler

şuan baktım 2 ordu yolda... şunu merak ediyorum siz 1 seneden fazla oyun emek harcıyacaksınız anlarca altın harcayıp binlerce asker basacaksınız ve bu asker göndermeyeceksiniz... sizce mantıklı mı

bonzi
22-01-2010, 16:29

Mancınık rekoru mu kırılıyor ne ne oluyor:) Biri rekor mu dedi bize mi geliyor :D

sucukluyumurta
22-01-2010, 16:40
saldırı çıkmadık.wowu siz kurmuş olabilirsiniz ama oyunu biz kazandık isterseniz basmayın seviye harfiyat nasıl yapılır gösterelim :D.Bİ tur daha yıkmış oluruz albayrağı :D.Çok istiyorlarsa yıkarız yani :D.

Bide generalsi tebrik ediyorlar.Elalemin şeyiyle gerdeğe girmeye amma meraklsınız:D.Daha bizde doğru dürüst depo bile yıkamadınız aldığınız seviye sadece 7.3 ay önce 3 koordinat birleşti diyenler boğaza boğaza olanlar birbirlerini tebrik eder oldular takdir edilesi olaylar bunlar:D.Bari adamlara teşekkür edin ayıp olmasın.

Yani siz kazanmadınız server size kazandırdı.

Tebrik ederiz.Bende silmarillionu okumaya başlayayım :D

bonzi
22-01-2010, 16:46
saldırı çıkmadık.wowu siz kurmuş olabilirsiniz ama oyunu biz kazandık isterseniz basmayın seviye harfiyat nasıl yapılır gösterelim :D.Bİ tur daha yıkmış oluruz albayrağı :D.Çok istiyorlarsa yıkarız yani :D.

Bide generalsi tebrik ediyorlar.Elalemin şeyiyle gerdeğe girmeye amma meraklsınız:D.Daha bizde doğru dürüst depo bile yıkamadınız aldığınız seviye sadece 7.3 ay önce 3 koordinat birleşti diyenler boğaza boğaza olanlar birbirlerini tebrik eder oldular takdir edilesi olaylar bunlar:D.Bari adamlara teşekkür edin ayıp olmasın.

Bu geyiği biraz fazla uzattınız. Ayıp oluyor ama bence yeter. Bizim başka meraklarımız var bu konularla ilgilenmiyoruz ısrarla da bu konuları vurgulamayın saçmalık.

miko
22-01-2010, 16:47

daha kimse kazanmış değil,, birileri kazanırsada kendileri kazanmıştır ufuk!!!

M_şahin
22-01-2010, 16:47

Bide generalsi tebrik ediyorlar.Elalemin şeyiyle gerdeğe girmeye amma meraklsınız:D.Daha bizde doğru dürüst depo bile yıkamadınız aldığınız seviye sadece 7:D .3 ay önce 3 koordinat birleşti diyenler boğaza boğaza olanlar birbirlerini tebrik eder oldular takdir edilesi olaylar bunlar:D.

tebrik generale neden gitti:şundan ötürü:general saldırmasa idi siz bitiryordunuz değil mi..o yüzden tebrik edildi..sizin bu yazınızın şimdiye kadar yazdıklarınızla ortak bir yanı yok..çünkü şimdiye kadar hep esprili yaklaşmıştınız meselelere ama bu sefer gergin yazmışsınız!!!!!!

sucukluyumurta
22-01-2010, 16:50
gerginlik yok sadece düşüncelerimi belirttim ne anlarsanız anlayın :D.

O yazıda yanlış bişey yok

tebrikler.:D

M_şahin
22-01-2010, 16:51
Generale giden tebrikler yanlış anlaşıldı sanırım..generalle albayrağın ortak çalıştığı falan yok...generaldeki arkadaşlar saldırı yapmadılar ve yapmayacaklarını söylediler kaos ta aynı şeyi söyledi o halde albayrakla kaosta ortak olmuş demektir bu mantığa göre!!!!başkasını şeyiyle gerdeğe girmeye hiç bir karşılık vermeyeceğim çünkü bunu yakıştıramdım sucuklu yumurta isimli arkadaşa..şimdiye kadar hep güzel şeyler yazmıştı...

miko
22-01-2010, 16:56
gerginlik yok sadece düşüncelerimi belirttim ne anlarsanız anlayın :D.

O yazıda yanlış bişey yok

tebrikler.:D

düşüncelerden çok içini dökmüşsün sanki,,

kimse kimseye server ı vermez,, herkes yaptıklarının sonuçlarına katlanır,,

biz seviye basmayı durdurmayız ama siz seviye alın, o zman kimler yıkılıyor ortaya çıkar,,

başkasının şeyi kelimesi içinse hiç yorum yapmıyacağım,

2 defa 100 bastın sen değilmi, niye bitmedi, herkes kendi şeyi ile iş yapar .......

kusura bakma ama bir önceki mesajından sonra tebriklerinide kabul etmiyoruz

sucukluyumurta
22-01-2010, 16:57
yanlış bişey yokki siz bugüne kadar kaç wow yıktınız ve ya ne kadar organize bi saldırı yaptınız rakamlarla anlatın bana bende bi göreyim?

Yani bugüne kadar kimi yarış dışı bıraktınız veya büyük yara verdiniz?Sadece güzel nötr kaldınız serverda o kadar?Ben sizin 99 daki saldırınız dışında wow sürecinde faydalı bi işinizi göremedim?

Bunlar benim düşüncem yarası olan gocunur bu kadar basit.Ben hep güzel şeyler yazıyorum üstad hep düşüncelerimi yazıyorum.Hep espri yapacak halim yok :D.Biraz kendi doğrularım gözlemlerin sizin işinize gelmeyebilir ama böyle:D.

tebrik ederim.ister kabul edin ister kabul etmeyin.

M_şahin
22-01-2010, 17:01
yanlış bişey yokki siz bugüne kadar kaç wow yıktınız ve ya ne kadar organize bi saldırı yaptınız rakamlarla anlatın bana bende bi göreyim?

Yani bugüne kadar kimi yarış dışı bıraktınız veya büyük yara verdiniz?Sadece güzel nötr kaldınız serverda o kadar?Ben sizin 99 daki saldırınız dışında wow sürecinde faydalı bi işinizi göremedim?

Bunlar benim düşüncem yarası olan gocunur bu kadar basit.Ben hep güzel şeyler yazıyorum üstad hep düşüncelerimi yazıyorum.Hep espri yapacak halim yok :D.Biraz kendi doğrularım gözlemlerin sizin işinize gelmeyebilir ama böyle:D.

sizden seviye aldık oyun uzadı bu yeter sanırım:)))sonra kral77 nin saldırsında bir wow tamamen yerle bir olmuştu değil mi??

miko
22-01-2010, 17:03

bütün serverı ezip ilk sıraya mı çıktık dedik burda,, bizde kendimize göre bir şekilde oynadık, zamnı gelince hamlelerimizi yaptık,,

kimse çıkıp en hafif bir terbiyesizlik yapmamışken, sen hangi hakla insanlara başkasının şeyi ile gerdeğe girmeye meraklısınız dersin,,

burda biri çıkıp zafer naralarımı attı,,

x10
22-01-2010, 17:06

Siyaseti seninle her ortamda tartışırım ama burası yeri değil. Sen bilip bilmeden Bütün HEROES birliğini kınayacak kadar büyük değilsin. Diğer arakdaşlar gibi gördüğünü tahlil edersin yetkili kişilere söylersin konu çözüme ulaşmazsa oturdugun yerden ahkam kesersin.

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:06
ben sana zafer naraları demedim arkadaşım.ben sana ezip çıktından demedim.. ben düşüncemi söyledim katılmıyorum dersin tamam .
amma sinirlendiniz yavv :DVar gocunulacak bişey ondan çemkirdiniz:D. bileydim yazmazdım :D.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar:D.

M_şahin
22-01-2010, 17:08
bütün serverı ezip ilk sıraya mı çıktık dedik burda,, bizde kendimize göre bir şekilde oynadık, zamnı gelince hamlelerimizi yaptık,,

kimse çıkıp en hafif bir terbiyesizlik yapmamışken, sen hangi hakla insanlara başkasının şeyi ile gerdeğe girmeye meraklısınız dersin,,

burda biri çıkıp zafer naralarımı attı,,

tamam kardeş yazmayalım daha bir şey boş ver o kardeşimiz de yazmazsa böyle şeyler mesele kapanır.oyun için değmez...

bonzi
22-01-2010, 17:10
ben sana zafer naraları demedim arkadaşım.ben düşüncemi söyledim amma sinirlendiniz yavv :DVar gocunulkacak bişey ondan çemkirdiniz:D. bileydim yazmazdım :D.

Arkadaşım bak bu tür konuşmalarla muhatab olmayayım diyorum ama malesef uzattıkça uzatıyorsun. Sen bel üstü kaldın da biz mi sakin olamadık. Sen bi kendine gel doğru düzgün fikrini söyle. Bizde sayalım aklını fikrini takdir edelim ewet adam doğru söylüyo diyelim. Sen böyle saçmaladıktan sonra bu arkadaşlarımın sinir yapması da normal. Artık uzatmayıp argo laflarından ötürü bi özür dilesen diyoruz. Ayıptır ya koca adamlarız ne biçim konuşmalar bunlar:mad:

M_şahin
22-01-2010, 17:10
ben sana zafer naraları demedim arkadaşım.ben sana ezip çıktından demedim.. ben düşüncemi söyledim katılmıyorum dersin tamam .
amma sinirlendiniz yavv :DVar gocunulacak bişey ondan çemkirdiniz:D. bileydim yazmazdım :D.

seviyeye dikkat edelim çemkirmek falan yakışmıyor ama siz yakıştırıyorsanız kendinize orasına karışmayız tabii.karşınız da çocuk yok....gocunulacak hiç bir şeyimiz de yok...söz gümüşse sükut altındır altını seçin ve artık bu türden kelimeler kullanmayın...

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:11
tmm arkadaşlar özür diliyorum ama düşüncelerime saygı duyun lütfen:D

tebriklerimi kabul edin :D.

burakerinc
22-01-2010, 17:15
Serverın Ağası ya bunlar istedıklerı zaman istedıklerı gıbı konusurlar Onlardan başka kimse oyun bilmez Lütfedıyorlar saolsunlar 1. 2. onların sayesınde belli oluyor.
Yüce kişilikleri oyun bilgileri olmasa oyunda oynamak haram bize saolsunlar varolsunlar

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:16
eyvallah burak kardeş sende olmasan varya müthiş yazmışsın zekana hayran bıraktın bizi alkış :D :D.

Jes
22-01-2010, 17:20
okk ve ekibini wow alsalar da almasalar da tebrik ederim. dediği gibi yapmaları gereken saldırıları yaptılar. kimse aksini söyleyemez heralde. albayrak'a gitmesi gerekenler diğerleriydi. gitmişlerse ne âlâ. sonucunu göreceğiz. yok gitmemişlerse, orduları kullan/a/mayan komutanlara geçmiş olsun. herkesin uzaktan yakından takdirini almış bir birlik zafere uzanmış olacak. öyle olursa albayrak'ı tebrik eder işimize bakarız. :)

Katılmıyorum... Gereken saldırıları yapmıyorlar, yapmadılar... keşke hsnl kursa da elinde patlasa ordular... ama zor...

Albayrak'a gitmesi gerekenler diğerleriydi demişsin iki tane rapor var şurada, ikiside TR yani HEROES grubundan ki en geride olanlar onlar. Kusura bakmayın da yarışı en geriden takip eden adam 2 ordu yollamışsa, bi zahmet yarışın ön sırasında bulunan ben wow kuracagım diyen ekipler de en az 2 ordu yollasınlar....

Dostlar oyunu gerektiği gibi oynayın diye yinelemeye devam edeceğim. Herkes üzerine düşeni yaparsa emin olun hakeden kazanır. Ama maçlara şike katmaya çalışarak maçı kazanmaya çalışmayın lütfen. Kazansanızda burda çok takdir toplayamazsınız, herkes bilir çünkü nasıl kazanıldığını...

Önde giden wowa saldırılır. Kural bu kadar basit :) Neden entrikalara, kelime oyunlarına, blöflere başvuruluyor anlamıyorum... 50 tane mi ordun var, saklamak mı istiyorsun 2 tanesini gönderirsin 48 tanesini saklarsın. karizman çizilmez. Forumda hakkında atılıp tutulmaz. Saldırıp oyunun ana kuralını yerine getirsin. wowu sıfırlamak mı istiyorsun gönderirsin hepsini, sıfırlarsın. ama ben saldırmayacagım onlara, onlarda bana saldırmasın, bende buna saldırmayımlarla strateji kurulursa oyunda, böyle wow 99 olunca yusuf yusuf atar kalbin, paso oyuna ve foruma girip wow seviyelerini kontrol edersin... Ellerini birleştirip dua edersin... forumda bendeniz de bu tarz yorumları yazar sonra da kıs kıs gülerim :)

hsnl düşerse... ışıkla, cycho ön planda olacaklar. Gene saldırmam bunu etmem şunu etmem diyen olursa ben yorum yazmak için gene burada olacağım :D ışığa da saldırın abi öndeyse saldırmayın demiyorum, önde gidene saldırın :P Ama eliniz kolunuz bağlı wow seviyesinin 100 olmasını saniye saniye izlemeyin. Bazıları oynar, bazıları izler... Umarım herkes seyirci değildir serverda, birkaç oyuncu çıkar da biraz daha takılırız buralarda....

Prens Apotheke
22-01-2010, 17:26
:cool:WOW uzayacak :D
Garanti ediyorum...:cool:

x10
22-01-2010, 17:27
Katılmıyorum... Gereken saldırıları yapmıyorlar, yapmadılar... keşke hsnl kursa da elinde patlasa ordular... ama zor...

Albayrak'a gitmesi gerekenler diğerleriydi demişsin iki tane rapor var şurada, ikiside TR yani HEROES grubundan ki en geride olanlar onlar. Kusura bakmayın da yarışı en geriden takip eden adam 2 ordu yollamışsa, bi zahmet yarışın ön sırasında bulunan ben wow kuracagım diyen ekipler de en az 2 ordu yollasınlar....

Dostlar oyunu gerektiği gibi oynayın diye yinelemeye devam edeceğim. Herkes üzerine düşeni yaparsa emin olun hakeden kazanır. Ama maçlara şike katmaya çalışarak maçı kazanmaya çalışmayın lütfen. Kazansanızda burda çok takdir toplayamazsınız, herkes bilir çünkü nasıl kazanıldığını...

Önde giden wowa saldırılır. Kural bu kadar basit :) Neden entrikalara, kelime oyunlarına, blöflere başvuruluyor anlamıyorum... 50 tane mi ordun var, saklamak mı istiyorsun 2 tanesini gönderirsin 48 tanesini saklarsın. karizman çizilmez. Forumda hakkında atılıp tutulmaz. Saldırıp oyunun ana kuralını yerine getirsin. wowu sıfırlamak mı istiyorsun gönderirsin hepsini, sıfırlarsın. ama ben saldırmayacagım onlara, onlarda bana saldırmasın, bende buna saldırmayımlarla strateji kurulursa oyunda, böyle wow 99 olunca yusuf yusuf atar kalbin, paso oyuna ve foruma girip wow seviyelerini kontrol edersin... Ellerini birleştirip dua edersin... forumda bendeniz de bu tarz yorumları yazar sonra da kıs kıs gülerim :)

hsnl düşerse... ışıkla, cycho ön planda olacaklar. Gene saldırmam bunu etmem şunu etmem diyen olursa ben yorum yazmak için gene burada olacağım :D ışığa da saldırın abi öndeyse saldırmayın demiyorum, önde gidene saldırın :P Ama eliniz kolunuz bağlı wow seviyesinin 100 olmasını saniye saniye izlemeyin. Bazıları oynar, bazıları izler... Umarım herkes seyirci değildir serverda, birkaç oyuncu çıkar da biraz daha takılırız buralarda....

Arkadaşlar neden herkes birilerine çamur atmak için uğraşıyor anlamış değilim. Jes arkadaşımız konuyu 2 seferdir çok güzel özetliyor.
Her birliğin stratejisi, asker durumu vs. farklıdır. Herkes strateji geliştirir. Oturup ben yıkmam, o ordu yolalsın diye bekleyip sonrada forumda ben onu yaptım ben bunu yaptım demek bana mantıklı gelmiyor. Her birliğin wow sürecinde veya gecirdiğimiz 1 küsür senede serverda yaptıkları yapamadıkalrı mutlaka vardır. Bence herkes ( HEROES Dahil), kazanan dahil şapkasını öne koyup başkasına sorun bulmaktansa SORUNUN KENDİSİ oldugunu farkedip yorumlara başlarsa kazananı her şekilde tebrik ederiz.

burakerinc
22-01-2010, 17:29
eyvallah burak kardeş sende olmasan varya müthiş yazmışsın zekana hayran bıraktın bizi alkış :D :D.

Başka yapacak birşeyin yokki zaten iki elinle ya yazarsın ya alkışlarsın fazlasını beklemek abesle iştigal olur :)

macho
22-01-2010, 17:29
ben sana zafer naraları demedim arkadaşım.ben sana ezip çıktından demedim.. Ben düşüncemi söyledim katılmıyorum dersin tamam .
Amma sinirlendiniz yavv :dvar gocunulacak bişey ondan çemkirdiniz:d. Bileydim yazmazdım :d.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar:d.
sende 10'git,11'e git.....29'a kadar yolu var:d:d:d

BuZuL
22-01-2010, 17:31
burası ne böle yaa sakin olun biraz daha bitmedi server

aybars43
22-01-2010, 17:33

kank bitecek gibi duruyo ne dersin:)

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:36
Başka yapacak birşeyin yokki zaten iki elinle ya yazarsın ya alkışlarsın fazlasını beklemek abesle iştigal olur :)

sende ancak arkadaşların gibi foruma yazarsın böyle :D.ellerini açıp wow bitsin die dua edersin :D.

bonzi
22-01-2010, 17:37

Bitmedi tabi. Ne güzel aklı başında bir yorum teşekkürler arkadaşım saygı duydum dillere tercüman oldun...

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:39
kank bitecek gibi duruyo ne dersin:)

abicim fake bile almıyor wowları :D.neyden bahsediosun :D.Depolarıda yok galiba bi depo bi seviye basıyorlar.şimdiye bitmişti

marce
22-01-2010, 17:40
Bitmedi tabi. Ne güzel aklı başında bir yorum teşekkürler arkadaşım saygı duydum dillere tercüman oldun...
durdurun wow ı inecek var :)

pdraoguz
22-01-2010, 17:43
saldırı çıkmadık.wowu siz kurmuş olabilirsiniz ama oyunu biz kazandık isterseniz basmayın seviye harfiyat nasıl yapılır gösterelim .Bİ tur daha yıkmış oluruz albayrağı .Çok istiyorlarsa yıkarız yani .

Bide generalsi tebrik ediyorlar.Elalemin şeyiyle gerdeğe girmeye amma meraklsınız.Daha bizde doğru dürüst depo bile yıkamadınız aldığınız seviye sadece 7.3 ay önce 3 koordinat birleşti diyenler boğaza boğaza olanlar birbirlerini tebrik eder oldular takdir edilesi olaylar bunlar.Bari adamlara teşekkür edin ayıp olmasın.

Tebrik ederiz.Bende silmarillionu okumaya başlayayım

bu kadar gergin olma at ağzına bir falım rahatla. hem falına da bakarsın wow kurulur mu kurulmaz mı söyler orda :D

x10
22-01-2010, 17:46

buzul bu sefer kahinlik yapmadın hayırdır... bilmediğin birşeymi var :)

BuZuL
22-01-2010, 17:49

daha bitmedi dedimya daha ne dim:)

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:49

kardeş bizim bilmedğimiz sizin bildiğiniz bişy var heralde :D.bakalım hayırlısı :D.

x10
22-01-2010, 17:52
kardeş bizim bilmedğimiz sizin bildiğiniz bişy var heralde :D.bakalım hayırlısı :D.

sucuklu dstm bildiğim bilmediklerimin yanında kesin az kalır. bildiğim tek şey yıkılan wowumuzu onarmaya çalıştıgımız :)

sucukluyumurta
22-01-2010, 17:53
haha doğrudur :D :D.boşa onarma bitti zaten :D.

x10
22-01-2010, 17:54
haha doğrudur :D :D.boşa onarma bitti zaten :D.

Çıkmadık candan ümit kesilmez. Ben oyunu açtıgımda yorgun savaşçı son tuglayı koydu yazısı görmediğim sürece hiçbir hikayeye inanmam :cool:

Jes
22-01-2010, 18:02
Çıkmadık candan ümit kesilmez. Ben oyunu açtıgımda yorgun savaşçı son tuglayı koydu yazısı görmediğim sürece hiçbir hikayeye inanmam :cool:

Bayağı bir bekleyeceksin o zaman... kalp atışları hızlandı sanırım herkeste... savaşçılar yorulmadı daha bir onu biliyorum ben... tuğla kısmını bilemeyeceğim :P

kaos
22-01-2010, 18:17
Bayağı bir bekleyeceksin o zaman... kalp atışları hızlandı sanırım herkeste... savaşçılar yorulmadı daha bir onu biliyorum ben... tuğla kısmını bilemeyeceğim :P

fazla beklemez seviye 100 olmasına birkaç dk kala seviye aşagı inebilir. albayraklardan ark baksın ++ bölgesinden gelecek ardından kücük ordular:D

PUSLUHAVA01
22-01-2010, 18:18
birkaç sayfadır bakıyorumda bu güne kadar yapılmayan şeyler yazıldı bunlarda hiç hoş degildi
oyun sonuna yaklaşırken başından beri olan sevyeli sohbetler edersek burdan hep beraber galip ayrılırız
evet wow kurmak hedefti oyun içinde de hep söyledik bu bir oyun kazanmakta var kaybetmekte

okk arkadaşımız birkaç sayfa geride neden saldırmayacagını çok güzel izah etti kuzeyin 3 birde ışık var yıkmaya kalksa hepsini yıkamaz gücünü biliyor o yüzden
kimse kimsenin şeyiyle oynamasın
okk ya diyenler neden saldırmıyorlar ona hesap soruyorlar bunu hiç anlamadım

filozofturk
22-01-2010, 18:19
yazılanlar sonucunda görülen o ki server uzayacak, mesaiye devam.. :confused:

metın 32
22-01-2010, 18:31
Bu oyuncuya saldırı: ((ALBAYRAK WOW))
Lejyoner Pretoryan Emperyan Equites Legati Equites Imperatoris Equites Caesaris Koçbaşı Ateş Mancınığı Senatör Göçmen
Askerler 0 0 45000 0 37000 0 5150 6554 0 0
Ulaşım
. 22:27:04 .
ben ordumu yolladım bakalım bıtmeden yetısecekmı

GİTARİST
22-01-2010, 18:33
bitmeden yetişirse seviye alır gibi duruyo

kaos
22-01-2010, 18:36
Lejyoner Pretoryan Emperyan Equites Legati Equites Imperatoris Equites Caesaris Koçbaşı Ateş Mancınığı Senatör Göçmen
Ulaşım

sur zarar verse yeterli arkadan ben girecem temizlik yaparım:D

bonzi
22-01-2010, 18:37
Ulaşım

:) Yani tebrik ederim. BRAVO ARKASAŞIM.

sucukluyumurta
22-01-2010, 18:41
depo varsa geç kalır 12 saate oyun bitiyor.

bonzi
22-01-2010, 18:45
asker sayılarınızı felan komple yazın isterseniz. Hatta biz de katılalım hep birlikte yıkalım hsnln yi. Bende yazayım mancı sayımı varış süremmi felan siz de ordumum önünden yada arkasından felan durumunuza göre işte. Savunmayı buraya paste edeyim yorumları zenginleştirelim şöyle dalsak işte bak şundan az var bundan çok var daha işinize yarar.

safa_tepe
22-01-2010, 19:02
adı bile yalanmış k
ya adamın hafıza gitti o bizden merak etmeyin..polat abim düzeltir onu :))

Kobra
22-01-2010, 19:15
hsln ye öylesine çıkılan saldırılar.
Hedef : hsln / Hedef : BHD Çift atış. Sonuç : Kaportalarında çizik bile oluşmadı :)
http://travilog.org.ua/tr/8834566/5715387ab0ef060ad1fe805b1306c162/2/1
--

Hedef : hsnln / Hedef : BTD Tek atış. Sonuç : Beklendiği gibi hasar yok. Maksat ufak ordular azalsın.

http://travilog.org.ua/tr/4393799/751bc5e74911ec01f3bb631127ef3bef/2/1

Tebrikler bu sefer eskisinden de iyi savunma toplamışlar. İlk biz saldırdık sanırım. Hiç kimse ordu vs göndermemiş. Sadece bu gece giren olursa , diğer geleceklere biraz savunma kesmiş olduk sanırım.

bu da hypo tılsım operasyonu . Tılsımı alan arkadaş ile konuşuldu anti birliğine tılsım geri verilecektir. Gerçi bu saatten sonra işlerine yararmı o da bilinmez.

http://travilog.org.ua/tr/7024817/fd4c1ae66ddda1a218f32a2e8c638d7f/2/1

Herhangi bir seviye düşmesi yaşanmazsa sanırım , tahminim sabah 6-7 gibi hsnln dh kurarak oyun bitiyor.

Her zaman dediğimiz gibi DH kuran arkadaşlara ve ekiplere tebrikler.

safa_tepe
22-01-2010, 19:16

ufuk burda şana katılmıyorum şayet bize nötr kaldınız derşen cidden hakkımızı yemiş olurşun..bu şerverin can alıcı ekibi her zaman albyrk olmuştur..şizi de 99 dan 98 e düşüren bizdik şu an depolarını yıkanlarda bizimkiler hişoniki şıfırlıyanda furkan a zarar verende bizimkilerdi..şimdi tutupda şerver şize kurdurdu derşen ayıp olur..bileğimizin hakkıyla almış oluruz şayet başarabilirşek...başaramaşakda önemli degil biz hakedeni tebrik ederiz hakettiği için ...

Jes
22-01-2010, 19:19
oyunu bu saatten sonra çevirecek oyuncu çıkarsa tebrik ederim şimdiden, çıkmazsa hsnlyi tebrik ederim şimdiden...

safa_tepe
22-01-2010, 19:23
Ulaşım
bugün 22 mi yarın 22 mi kardeşim

filozofturk
22-01-2010, 19:25
tebrik için acele etmeyin derim. yolda ordular var. ama savunmayı delebilir mi onu bilemeyiz. bekleyip göreceğiz..

metın 32
22-01-2010, 19:25
22 saat sonra

aybars43
22-01-2010, 19:26
22 saat sonra

22 saat sonraysa bu iş bitti gibi görünüyor buradan...

Jes
22-01-2010, 19:35
22 saat sonra

ohooo 22 saat sonraysa bizim ordular da yolda :( yetişmez... tebrik etmekten başka seçenek kalmıyor o zaman... var mı ordusu yetişen babayiğit :) ? söyleyin de ona göre izleyelim yau. dizi izleyeceğim yoksa :P

kaos
22-01-2010, 19:36
hsln ye öylesine çıkılan saldırılar.
Hedef : hsln / Hedef : BHD Çift atış. Sonuç : Kaportalarında çizik bile oluşmadı :)
http://travilog.org.ua/tr/8834566/5715387ab0ef060ad1fe805b1306c162/2/1
--

Hedef : hsnln / Hedef : BTD Tek atış. Sonuç : Beklendiği gibi hasar yok. Maksat ufak ordular azalsın.

http://travilog.org.ua/tr/4393799/751bc5e74911ec01f3bb631127ef3bef/2/1

Tebrikler bu sefer eskisinden de iyi savunma toplamışlar. İlk biz saldırdık sanırım. Hiç kimse ordu vs göndermemiş. Sadece bu gece giren olursa , diğer geleceklere biraz savunma kesmiş olduk sanırım.

bu da hypo tılsım operasyonu . Tılsımı alan arkadaş ile konuşuldu anti birliğine tılsım geri verilecektir. Gerçi bu saatten sonra işlerine yararmı o da bilinmez.

http://travilog.org.ua/tr/7024817/fd4c1ae66ddda1a218f32a2e8c638d7f/2/1

Herhangi bir seviye düşmesi yaşanmazsa sanırım , tahminim sabah 6-7 gibi hsnln dh kurarak oyun bitiyor.

Her zaman dediğimiz gibi DH kuran arkadaşlara ve ekiplere tebrikler.

dediğim gibi zamanlama dogru yaptıysak bu ordunun 4 katıyle girecegiz:D merak etme savunma gecer sarayda cay iceriz:D

ama yetişemezsek teberiklerimizi iletiriz:D

Jes
22-01-2010, 19:45
dediğim gibi zamanlama dogru yaptıysak bu ordunun 4 katıyle girecegiz:D merak etme savunma gecer sarayda cay iceriz:D

05:50 den önce giriyorsa saldırılar çay içersiniz, hsnl de soğuk su içer... yok geç giriyorsa çaylar hsnlye :P soğuk suyun biri bana, diğeri size...

Neyse en azından çay çorba muhabbet ediyoruz. Olaya dahil olmayan seyircilerde var... Bizi izlemeye devam edin :)

M_şahin
22-01-2010, 19:47
Albayrak ailesine harmandalı zeybeğini hediye ediyorum radyodan çalsın lütfen:D:D

gokmacher
22-01-2010, 20:08
20. file:///C:/DOCUME%7E1/MR00EB%7E1.CAR/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image001.gifceza  sidebyside (http://s17.travian.com.tr/spieler.php?uid=36430)[/URL] (http://s17.travian.com.tr/nachrichten.php?t=1&id=36430)[URL="http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=tr&server=s17.travian.com.tr&player=id:36430&groupby=player&casen=on&format=svg&azoom=on"] 72 268569

Multihunter
RE: bölücü propoganda
bugün
20:57:17
Merhaba;

Bildirdiğiniz için teşekkürler. Oyuncu cezalandırıldı.

İyi oyunlar...

20. BĞMSZ KÜRDİSTAN Toyton sidebysideGenel mesaj gönderWorld AnalyserMap 72 268569

arkadaşın hesabıyla ilgilenir misiniz
bazı şeyler oyuna gelmez

miko
22-01-2010, 20:21
05:50 den önce giriyorsa saldırılar çay içersiniz, hsnl de soğuk su içer... yok geç giriyorsa çaylar hsnlye :P soğuk suyun biri bana, diğeri size...

Neyse en azından çay çorba muhabbet ediyoruz. Olaya dahil olmayan seyircilerde var... Bizi izlemeye devam edin :)

jes senin çayın benden :), takdir senin istersen soğuk suda var

x10
22-01-2010, 20:27

zaman herşeyin ilacıdır. Söylenenlere bakılırsa Bonzi dstmuz ve ALBAYRAK ailesini tebrik etmeye hazırlanabiliriz.

bonzi
22-01-2010, 20:29
zaman herşeyin ilacıdır. Söylenenlere bakılırsa Bonzi dstmuz ve ALBAYRAK ailesini tebrik etmeye hazırlanabiliriz.

Abi son dakkaya kadar kesinlik yok. Ewet savunma iyi ama rakiplerde iyi. Bekleyelim bakalım... :confused:

x10
22-01-2010, 20:30
asker sayılarınızı felan komple yazın isterseniz. Hatta biz de katılalım hep birlikte yıkalım hsnln yi. Bende yazayım mancı sayımı varış süremmi felan siz de ordumum önünden yada arkasından felan durumunuza göre işte. Savunmayı buraya paste edeyim yorumları zenginleştirelim şöyle dalsak işte bak şundan az var bundan çok var daha işinize yarar.

;) forumda yeni yeni adetler çıktı kimileri savunma raporu koyuyor kimileri çıktıgı askeri söylüyor artık dozaj arttı yakında ne olur bilemem...

x10
22-01-2010, 20:31
Abi son dakkaya kadar kesinlik yok. Ewet savunma iyi ama rakiplerde iyi. Bekleyelim bakalım... :confused:

:) dediğim gibi bonzi dstm server resetlendi yazısını görmeden hiçbişey belli olmaz ama bu tur okadar ateşli gectiki önce IŞIK kurmaya yaklaştı sonra biz ama tepetaklak olduk eee nedemişler allahın hakkı 3'tür:)

bonzi
22-01-2010, 20:31
;) forumda yeni yeni adetler çıktı kimileri savunma raporu koyuyor kimileri çıktıgı askeri söylüyor artık dozaj arttı yakında ne olur bilemem...

Sorma yaa allah allaaaah :) Ama ordu güzel peşinen söylüyorum dehşet sezar çalışmış arkadaş. Yani tebrik etmeden alamayacağım kendimi. Umarım şansımız yaver gider.

bonzi
22-01-2010, 20:33
:) dediğim gibi bonzi dstm server resetlendi yazısını görmeden hiçbişey belli olmaz ama bu tur okadar ateşli gectiki önce IŞIK kurmaya yaklaştı sonra biz ama tepetaklak olduk eee nedemişler allahın hakkı 3'tür:)

Ben hep bi 4. turun olacağını savundum. Biz de yıkılacakların arasında anıyordum ama bu kadar oyuncunun hesap hatası veya çekinceli davranışlar yapacağını düşünmemiştim hala da düşünmüyorum. Umarım yanılırım.

x10
22-01-2010, 20:35
Ben hep bi 4. turun olacağını savundum. Biz de yıkılacakların arasında anıyordum ama bu kadar oyuncunun hesap hatası veya çekinceli davranışlar yapacağını düşünmemiştim hala da düşünmüyorum. Umarım yanılırım.

Hesap hatası çok oldu aslında IŞIK'tada oldu Bizdede oldu 1'er seviye alan ordular olmasa diğer büyük ordulara zaman yetişmiyordu. Bence bu server'ı degerlendirirken bunu unutmamak lazım...

Jes
22-01-2010, 20:49

bonzi 05:50 den önce kaç saldırı var ?

bonzi
22-01-2010, 20:52
bonzi 05:50 den önce kaç saldırı var ?

Bilmiyorum dostum wow ekibinden biri yazsın buna cevabı bakabilmişlerse eğer.

THE-END
22-01-2010, 20:59

Orhan abim hesab hatası falan yapmamıslardır Isık Wowunda yasanan sıkıntıları asmıslardır artık diye dusunuyorum :)) bize yetisebilen sole saglam 3-5 tane ordu yollamıslardır yapacagımız bise yok saglam durmak lazım :)) bencede 4. tur olacak :P simdiden hak eden kazansın...

sucukluyumurta
22-01-2010, 21:01
depo yoksa 36 saate kalır.basılmışsa bu gece biter.

bonzi
22-01-2010, 21:06
Orhan abim hesab hatası falan yapmamıslardır Isık Wowunda yasanan sıkıntıları asmıslardır artık diye dusunuyorum :)) bize yetisebilen sole saglam 3-5 tane ordu yollamıslardır yapacagımız bise yok saglam durmak lazım :)) bencede 4. tur olacak :P simdiden hak eden kazansın...

Sağlık olsun kardeşim kimsenin yolarımıza kırmızı güller sermesini beklemedik. Hazırlığımızı yaptık. Dik durabilirsek olur ama artık bu dakkadan sora öle basit organizasyonlar yapılmamıştır. Bekleyip göreceğiz:cool:

Jes
22-01-2010, 21:10
depo yoksa 36 saate kalır.basılmışsa bu gece biter.

depo olmadan 100ü zorlayacak kadar acemi değillerdir bence. Artı gelen saldırılar depo hedefliyse gene kurtarmaz :) 100. seviyenin emri verilmiştir. 05:50 diye hesapladım ben, +-10 dakika olabilir. bakalım sonucu göreceğiz sabah uyandığımızda....

miko
22-01-2010, 21:27
http://travilog.org.ua/tr/1455460/b77ffe60dc1032868805e8b48df859eb/2/1

http://travilog.org.ua/tr/6277432/e11bb05f1635d05248862a9c2bdb1f21/2/1

http://travilog.org.ua/tr/5356702/5b8e693d689f7a5b00fb4165777c6e6b/2/1

http://travilog.org.ua/tr/2469584/07d4c2c9bedce4db04c6211b886ffaf6/2/1

Hicretyolu
22-01-2010, 21:29
Oyun Yönergesi Haftanın savunmada en iyileri
Sıra Birlik Puan
1. KAOSWOW 6913962

bir haftada alınan puan ve IŞIK wowun durumu karşınızda. Albayrak a wow kazancı altın tepside sunulmuştur. Sunan kişide strateji diye kendi mağlubiyetini hazırlamıştır.

albayrak ı kutlarım eminim bu kadar rahat kurabileceğini tahmin etmiyordu hiçbir zaman. :D

Hak eden kazandı mı bilmiyorum ama güzel ve zevkli bir server oldu.

Herkesin emeğine sağlık. Bişi daha var. bir kaza olur hsnln den seviye alınırsa çok şey yaşanır bu server da hemde çoooook büyük olaylar olacak.

safa_tepe
22-01-2010, 21:31
22 saat sonra
ramakla kacırıyon kardeş :))

safa_tepe
22-01-2010, 21:32

5 50 tahmini nerden kardeşim 17 50 olmaşın ?

egzantrik
22-01-2010, 21:34
Sıra Birlik Puan
1. KAOSWOW 6913962

bir haftada alınan puan ve IŞIK wowun durumu karşınızda. Albayrak a wow kazancı altın tepside sunulmuştur. Sunan kişide strateji diye kendi mağlubiyetini hazırlamıştır.

albayrak ı kutlarım eminim bu kadar rahat kurabileceğini tahmin etmiyordu hiçbir zaman. :D

Herkesin emeğine sağlık. Bişi daha var. bir kaza olur hsnln den seviye alınırsa çok şey yaşanır bu server da hemde çoooook büyük olaylar olacak.

yazık oldu orduna be hicret yolu ..... ama sağlık olsun tabi yapacak bişiy yok oyun nitekim
ALBAYRAK ailesini ve ona destek veren yada vermiyen yanında dik duran ANTİ ve AVCI birliklerinide tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun tebrikler.....

safa_tepe
22-01-2010, 21:35
depo olmadan 100ü zorlayacak kadar acemi değillerdir bence. Artı gelen saldırılar depo hedefliyse gene kurtarmaz :) 100. seviyenin emri verilmiştir. 05:50 diye hesapladım ben, +-10 dakika olabilir. bakalım sonucu göreceğiz sabah uyandığımızda....
evet ufuk depouz neden ataga gecelim acemiyiz lem biz :)

enkral
22-01-2010, 21:42
5 50 tahmini nerden kardeşim 17 50 olmaşın ?

Aranan :rolleyes: Sazan :o Bulundu !!! :) MU :confused: ACABA ????? :cool:

maxsimus
22-01-2010, 21:45
Eğer kurarsak ordu elimde patlayacak ama varsın patlasın..Benim için ALBAYRAK'ın kurması ordunun elimde kalmasından daha önemli..Heralde travian dünyasında elde patlayan en büyük ordulardan biri olarak tarihe geçerim:)..Hem çok üzülücem hemde kurduğumuz için çok sevinicem..Anlatılmaz bir duygu olacak her iki duyguyu da aynı yaşamak:)

SASA
22-01-2010, 21:48
Sıra Birlik Puan
1. KAOSWOW 6913962

bırak böyle avutma hicratyolu kendini bide kalkmış kaos birliklerinin lideriyim diyon ne oldu o kadar kaos birliyi var yinede senin yıkılmana engel olamadılar ben bukadar yıldır ilk defa böyle sacma yünetici gördüm senden bır b.k olmaz ne oldu bizim birliye sös geciremedin hani hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06) wow 10 sevye bile basamazdı ne oldu 97 kadar geldik bu gurur bisim bu utanc senin hicratyolu denilen şas utan şimdi 4 wow köyüyle da 1 wow kuramadın bunu senin yöneticilin toplarsın tüm başkanları natarlar cıkmadan önce 1 wow alınacak hangi birlik alırsa tüm kaos lar oraya desdek yısın demen lasım ken biz haric 3 wow tüm kaos ları desdeyini böldün buda işde böyle hezimetlik olur bide kalkmış utanmadan burda yazışıyorsun hicratyolu muşşşşşşşşşş

bonzi
22-01-2010, 21:52
Eğer kurarsak ordu elimde patlayacak ama varsın patlasın..Benim için ALBAYRAK'ın kurması ordunun elimde kalmasından daha önemli..Heralde travian dünyasında elde patlayan en büyük ordulardan biri olarak tarihe geçerim:)..Hem çok üzülücem hemde kurduğumuz için çok sevinicem..Anlatılmaz bir duygu olacak her iki duyguyu da aynı yaşamak:)

Dostum amaç rekor deilmiydi:) Elde patlayan en büyük ordu ünvanı bizim olur işte al bize bi rekor hhahaaa:D:D

PUSLUHAVA01
22-01-2010, 21:57
evet ya ordular elde patlıyor

satsak alan olurmu acaba birsürü para harcadık onlara ::D

x10
22-01-2010, 21:58
Sıra Birlik Puan
1. KAOSWOW 6913962

Çok büyük şeyler olmasını beklemek demek senin deyiminle elleri açıp dua etmeye benziyor başkan...
Hala daha herkes bol keseden dağıtıyor büyüklük önde oldugunda sayfalarca kendi reklamnı yapmakla olmaz büyüklük YENİLGİYİ hazmettiğin zaman olur...
Eger ALBAYRAK ailesi rahat kuruyorsa herkes sorunu önce kendinde aramalı tertemiz kazanılmış bir wow olacak eger kazanırlarsa...

Bizde biraz arkadaşların dilinden konuşalım bugune kadar yapmadık ama sanırımm bunlar prim yapıyor...
2. DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838) 6527210
1 haftada HEROES wowun durumu :)

maxsimus
22-01-2010, 22:04
Dostum amaç rekor deilmiydi:) Elde patlayan en büyük ordu ünvanı bizim olur işte al bize bi rekor hhahaaa:D:D
Harbiden hee elde patlayan en büyük ordu rekoru benim sanırım:D Buda bir gurur^^ Gerçi amaç s17 ve eski mancınık rekoru 16100'ü geçmekti ama sağlık olsun wow bizim olsun:D

x10
22-01-2010, 22:06

Strateji elde en büyük ordunun elde patlamısnı gerektiriyorsa oda doğrudur o nedenle üzülecek bir durum yok...

maxsimus
22-01-2010, 22:14
Strateji elde en büyük ordunun elde patlamısnı gerektiriyorsa oda doğrudur o nedenle üzülecek bir durum yok...
Öyle ama aklım uzun bir süre acaba kaç seviye alırdım sorusuyla meşgul olacak ama wowu kurmak herşeyi unutturacak inş..

staaq
22-01-2010, 22:18

kaç kuruş istiyon hocam sen orduya hele bi de bakalım. belki alıcısı çıkar. :o

x10
22-01-2010, 22:26
Öyle ama aklım uzun bir süre acaba kaç seviye alırdım sorusuyla meşgul olacak ama wowu kurmak herşeyi unutturacak inş..

Önemli olan senin kafanda kaç seviye aldıgı ve sana verdiği mutluluk dstm gerisi hikaye...
Server bittiğinde yeni servere başladıgında herşey sıfır olacak :)

libertia
22-01-2010, 22:31
benim merak ettiğim safa_tepe ordusunu nasıl değerlendirecek ?

safa_tepe
22-01-2010, 22:31
dogru söylüyorsun üzülecek bi durum yok ve olmamalıda..şu an her birlikte eminim her wowu en az 1 seviye indirecek 3 5 ordu mutlaka vardır..bazıları daha bitmedi diye bekledi bazıları saldırmak istediysede organize yapan arkadaşlar bekletti..hepsi stratejiydi kimi bunu ii işletti kimi işletemedi..ışık wowun 99 dan 2 kez inmesi sonrasında buralara gelmesi bir stratejiydi..peşinden gelen hisonik e az bi seviye almak için gidilip sıfırlanması stratejiydi..hemen peşlerindeki gulsuyu ve mavi gecenin kimler tarafından ne kadar indirilmesi stratejiydi..bunlar ama yanlış ama dogru her birliğin strateji leri idi..biz o zaman 89 90 dık ve biz bu duruma gelecegimizi biliyorduk tepede olacaktık yanıldıgımız tek nokta diğer wowların bu kadar aşagıya inmesi oldu..benim tahminim veya istegim hsnln 99 gulsuyu 90 ışık 90 mavigece 85 hypo 85 cycho 84 okk 70 di..ve biz bu seviyeden aşagı insek de 90 91 olur heyeceanlı bi yarış arefesine gireriz diye düşünüyordum..ama şu an ki durum ortada herşey bittimi asla mutlaka saldırılar olacak ve bizlerde seviye verecegizdir(inşallah vermeyiz) işte o zaman amansız bi yarış ve heyecanlı bi bana göre son tur başlayacaktır...kim bitirirse bitirsin tebrikler ..herkes görevini en ii şekilde yapmıştır..ve yapmayada devam ediyordur..yılmak yok yola devam arkadaşlar...

safa_tepe
22-01-2010, 22:33
benim merak ettiğim safa_tepe ordusunu nasıl değerlendirecek ?
son tura saklamıştım...inşallah son tur a gerek kalmaz ...kim ugraşacak hedefe ulaşana kadar tahılla :)

x10
22-01-2010, 22:39
son tura saklamıştım...inşallah son tur a gerek kalmaz ...kim ugraşacak hedefe ulaşana kadar tahılla :)

son tur kulağa hoş geliyor :) bonzi arkadaş nedersin :)

libertia
22-01-2010, 22:39

oyun biterse patlayan ordu rekoru senin sanırım o zaman :D inş. kullanmadan bitmez ama bence albayrağın ışığı dahada asağıya alması lazım böylece seviye verse bile wowu kurmak garanti olurdu geç kalındıkça sawunma artıyor.

maxsimus
22-01-2010, 22:42
Ulaşım

bu saldırıdan birşey çıkmaz.kahraman yok :ddddd

staaq
22-01-2010, 22:48
Alıntı:
metın 32 kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=257205#post257205)
Ulaşım

hakkaten kahramansız çıkmış ordu yola. sanırım kahramanın wowdan dönmesini beklemek istemedi.

libertia
22-01-2010, 22:52
[QUOTE=maxsimus;258304]bu saldırıdan birşey çıkmaz.kahraman yok :ddddd

muhtemelen kahraman mefta :D yeniden doğana kadar ooo çoktan wow kurulur öylece göndermiş askerleri en iyisini yapmış bence kahramanı beklese hiç yetişmez böyle bile kaçırıyor zaten.

maxsimus
22-01-2010, 22:56

ben satarım 600 altın alın satayım

metın 32
22-01-2010, 22:57
kahraman ölü
5 saatı var cıkmasına

PUSLUHAVA01
22-01-2010, 22:58
Alıntı:
metın 32 kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=257205#post257205)
Ulaşım

hakkaten kahramansız çıkmış ordu yola. sanırım kahramanın wowdan dönmesini beklemek istemedi.

bir nakliye firması varmış arkadaşlar serverdan servera asker taşıyormuş

jarjar
22-01-2010, 22:58
ya bişeyi düzelteyim kaos birliği başkanı yazıyor orada ama tahmin ediyorumki herkesde gerçek kaos başkanını biliyor ve ışığı yıkanların başında onun geldiğinide biliyor nüfusu 0 olmasına rağmen oyunu bırakmayıp yaptığı diplomatik atılımlarla hicretyoluna yönetici kadrosuna girmenin oraya isim yazdırmayla köy sayısıyla olmayacağını gösterip 0 nüfusla hala sözü geçen herkesin onun için köyünü feda edeceği ki eden bütün askerini ışığa yollayıp yıpratan ve yıkan arkadaşlarla dolu bir kaos birliği başkanı var ismini yazmama gerek varmı bilmiyorum :))) heralde bilen bilir

bırak böyle avutma hicratyolu kendini bide kalkmış kaos birliklerinin lideriyim diyon ne oldu o kadar kaos birliyi var yinede senin yıkılmana engel olamadılar ben bukadar yıldır ilk defa böyle sacma yünetici gördüm senden bır b.k olmaz ne oldu bizim birliye sös geciremedin hani hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06) wow 10 sevye bile basamazdı ne oldu 97 kadar geldik bu gurur bisim bu utanc senin hicratyolu denilen şas utan şimdi 4 wow köyüyle da 1 wow kuramadın bunu senin yöneticilin toplarsın tüm başkanları natarlar cıkmadan önce 1 wow alınacak hangi birlik alırsa tüm kaos lar oraya desdek yısın demen lasım ken biz haric 3 wow tüm kaos ları desdeyini böldün buda işde böyle hezimetlik olur bide kalkmış utanmadan burda yazışıyorsun hicratyolu muşşşşşşşşşş

libertia
22-01-2010, 23:01
kahraman ölü
5 saatı var cıkmasına

bak ben dedim meftadır diye :D

metın 32
22-01-2010, 23:02
jarjar cok gec geldın herkes bılıyor zaten kımın ne oldugunu 10 sayfa one gıdersen kurduk dıye sevınenler sımdı edebıyat yapıyor burada

bonzi
22-01-2010, 23:03
son tur kulağa hoş geliyor :) bonzi arkadaş nedersin :)

yok derim bence bizi yıkarsaız son tur olmayacak.

staaq

hımm.:cool: güzelmiş sen bi adres versene. epey nasiplenir o nakliye firması bu serverda :D

otto
arkadaşım ne olursa olsun 14 aydır süren bir serverda günlerini gecelerini veren bir başkana bu şekilde hitap edemzsin....
Sana ne ne oluyor deme sakın benim de ağzımı bozma..koas lar rakibimizidir..çok da iyi direnmişlerdir...o kadar savunma yı toplamak yönetmek kolaymıdır...
şuna eminim ki eğer kaos kursa idi ilk sen tebrşk edecektin büyük başkan diye

herkes oyunu sonu gelmişken içindeki pislikleri kusmasın
zamanında deseydin bunları yıkılınca yada albyrk kuruncamı sıra geldi kusmana

BASAYEV

Hicretyolu
22-01-2010, 23:12

Malmısın lan sen. ne kendimi avutucam. hisonic 2 saldırı aldı sonucu ortada reisleniceksiniz nerdeyse. buda senin yöneticiliğin işte benim yöneticiliğimde 6 milyon savunma toplandı bir wow a hala ayakta dimdik.

şimdi yol al bir dahada oynama bu oyunu. çünkü çok rezil ve iğrenç bir insanmışsın.:mad::mad::mad::mad:sende diğer kendini bir şey sanan insanlar da. Ben bu oyunda herkeze ılımlı yaklaştım zamanında yıkılmanıza izin vermediysem me-ha mehmet abi yüzünden dir. İşte ben böyle bir yöneticiyim. Biraz gaddar olsaydım da yıkıverselerdi hepinizi.

Kaos un liderimiyim bilmiyoru ama tek kelimemle tüm askerini feda edecek birçok insan var. WOW un başarıız olmuşsa senin yüzünden olmş akıllı olsaydın da dediğimi yapsaydın. illa wow alacakmışsınız almayın dedik niye biz wow kuramazmıyız dedin.

Kurarsın kurarsın al KUMDA kurarsın ancak.

şimdi istediğini söyle çokta tın. Tanımam etmem çok ta hatırlanacak bir kişilik değilmişsin.

bonzi
22-01-2010, 23:15
dogru söylüyorsun üzülecek bi durum yok ve olmamalıda..şu an her birlikte eminim her wowu en az 1 seviye indirecek 3 5 ordu mutlaka vardır..bazıları daha bitmedi diye bekledi bazıları saldırmak istediysede organize yapan arkadaşlar bekletti..hepsi stratejiydi kimi bunu ii işletti kimi işletemedi..ışık wowun 99 dan 2 kez inmesi sonrasında buralara gelmesi bir stratejiydi..peşinden gelen hisonik e az bi seviye almak için gidilip sıfırlanması stratejiydi..hemen peşlerindeki gulsuyu ve mavi gecenin kimler tarafından ne kadar indirilmesi stratejiydi..bunlar ama yanlış ama dogru her birliğin strateji leri idi..biz o zaman 89 90 dık ve biz bu duruma gelecegimizi biliyorduk tepede olacaktık yanıldıgımız tek nokta diğer wowların bu kadar aşagıya inmesi oldu..benim tahminim veya istegim hsnln 99 gulsuyu 90 ışık 90 mavigece 85 hypo 85 cycho 84 okk 70 di..ve biz bu seviyeden aşagı insek de 90 91 olur heyeceanlı bi yarış arefesine gireriz diye düşünüyordum..ama şu an ki durum ortada herşey bittimi asla mutlaka saldırılar olacak ve bizlerde seviye verecegizdir(inşallah vermeyiz) işte o zaman amansız bi yarış ve heyecanlı bi bana göre son tur başlayacaktır...kim bitirirse bitirsin tebrikler ..herkes görevini en ii şekilde yapmıştır..ve yapmayada devam ediyordur..yılmak yok yola devam arkadaşlar...

Ewet böyle bir tablo hayal etmiştik aşağı yukarı. Şimdi bütün server ın önünde deli cesaretiyle daha dorusu kurbalık kuzu gibi duruyoruz:o Ama şu dakkaya kadar da şaşkınlığımı gizlemekte zorlanıyorum.

libertia
22-01-2010, 23:15
ışık ı potaya sokan heroes zaten tılsımı almasalar tılsımı alınan köyün sawunmasını göndereceği yoktu adamda tılsım gitti zaten sawunmayı ne yapacak en üstteki müttefikine gönderecek en mantıklısını yaptı bu kadar basit :D

bonzi
22-01-2010, 23:26
ışık ı potaya sokan heroes zaten tılsımı almasalar tılsımı alınan köyün sawunmasını göndereceği yoktu adamda tılsım gitti zaten sawunmayı ne yapacak en üstteki müttefikine gönderecek en mantıklısını yaptı bu kadar basit :D

HEROES başarılı bir operasyonla pr1cek in tılsımını çalmayı başardı. Aslına bakacak olursak organizasyon amacına ulaşmış ve istenen alınmıştır. Burada HEROS birliği gayet başarılıdr. Ancak akabide KAOS birlği geliştirdiği strateji ile pr1cek deki savumayı da kendisie alarak zirvede uzun bi süre tutunmayı başardı gerçekten muazzam savunma şov yaptılar. aradaki fark hemen belli oluyor. ışık gülsuyuçarsı dan daha fazla askere direnip çok daha az seviye verdiler. Hatta depolarıı bile koruyabildiler. Bu da KAOS birlikleerinin stratejik başarısıydı. Her iki birliği de tebrik ederim ÇOK GÜZEL HAEKETLER e senaryo verecem bu ikisini:)

Hicretyolu
22-01-2010, 23:26
ya bişeyi düzelteyim kaos birliği başkanı yazıyor orada ama tahmin ediyorumki herkesde gerçek kaos başkanını biliyor ve ışığı yıkanların başında onun geldiğinide biliyor nüfusu 0 olmasına rağmen oyunu bırakmayıp yaptığı diplomatik atılımlarla hicretyoluna yönetici kadrosuna girmenin oraya isim yazdırmayla köy sayısıyla olmayacağını gösterip 0 nüfusla hala sözü geçen herkesin onun için köyünü feda edeceği ki eden bütün askerini ışığa yollayıp yıpratan ve yıkan arkadaşlarla dolu bir kaos birliği başkanı var ismini yazmama gerek varmı bilmiyorum :))) heralde bilen bilir

sizin yaptığınız tam olrak şu arkadaşlar ,

çamur at izi kalsın ,

çokta tınnn varya ne kasıcam ben hayatıma bakarım. Binerim arabama bir iki tur gezerim dostlarımla gelirim evime yatarım. Kaos un gerçek başkanı gngr dir arkadaşlar hatta ejder44 sa-sa yı unutmayayım pardon. Başka olmak isteyen var mı?

Isim yazayım.

La bırakın bu ucuz numaraları. Oyun bitti mi bitmedi daha bitince de koyarım yastığa kafamı uyurum siz burda yaza durun ben keyfime bakarım.

Allahım ya milletin derdi ben omuşum , demekki zamanında acı koymuşum dicem ama dedim bile.

Siz burda yazın benim hakkım da belimden aşşağı kasımpaşa yani. :):)

kaptan17
22-01-2010, 23:30
yok mu son durumu özetleyecek dışarıdan olayı takip edenler için ? :)

M_şahin
22-01-2010, 23:33
:))))) ülen ya...:D:D:D

libertia
22-01-2010, 23:34
yok mu son durumu özetleyecek dışarıdan olayı takip edenler için ? :)

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.hsnln (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=175697&c=14)ALBAYRAKLARKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)99http://s17.travian.com.tr/img/x.gif2.cycho (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=311900&c=f5)AVCIKUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)82-3.ışık (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=223259&c=f7){{{{{{ KAOS }}}}}}KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)81-4.OKK (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=411925&c=f9)GENERALS AİLESİ-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)67http://s17.travian.com.tr/img/x.gif5.gulsuyucarsı (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=477104&c=fa)HERO£S&TRDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)53-6.furkan500 (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=394479&c=f7)Whol-Cro-Fur :)-GNRLS- (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12831)47-7.Hypo (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=293240&c=9a)ANTİ KUZEY (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12836)45http://s17.travian.com.tr/img/x.gif8.mavigecee (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=361970&c=d5)TR&HERO£SDOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838)38-9.halperd (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=247916&c=66){{{{{{ KAOS }}}}}}AVCI (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=7317)0-10.hisonic (http://s17.travian.com.tr/karte.php?d=63708&c=06)☪ İSTİKLAL ☪KAOSWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12834)0-

PUSLUHAVA01
22-01-2010, 23:44
:))))) ülen ya...:D:D:D

ilgilenenlere tel no sunu veriyorum nakliye firmasının

17252229725

libertia
22-01-2010, 23:45
no mercye de dikkat edin hep yağmada 1. oluyor yeniden wow ordusu kuracak nereye saldırıyosa natarları haraca bağladı heralde :D

aybars43
22-01-2010, 23:46
[QUOTE=jarjar;258363]ya bişeyi düzelteyim kaos birliği başkanı yazıyor orada ama tahmin ediyorumki herkesde gerçek kaos başkanını biliyor ve ışığı yıkanların başında onun geldiğinide biliyor nüfusu 0 olmasına rağmen oyunu bırakmayıp yaptığı diplomatik atılımlarla hicretyoluna yönetici kadrosuna girmenin oraya isim yazdırmayla köy sayısıyla olmayacağını gösterip 0 nüfusla hala sözü geçen herkesin onun için köyünü feda edeceği ki eden bütün askerini ışığa yollayıp yıpratan ve yıkan arkadaşlarla dolu bir kaos birliği başkanı var ismini yazmama gerek varmı bilmiyorum :))) heralde bilen bilir

oyun başından beri kaos birlikleri üyesiyim ve başkan olarak ++ da bildiğim tek kişi hicretyolu idi.yazdığınız mesajdanda başka bir isim çıkartamadım. çünkü s17 deki köy isminizle giremeyecek kadar haksızsınız demekki ve bişeylerin arkasına gizleniyorsunuz...benimde hicretyolununda diğer arkadaşlarımında nick leri bellidir ve s17 ye bakan görebilir. çünkü gizleyecek bişeyimiz yok. hatamız yok. siz bi karalama kampanyasıdır başlatmış gidiyorsunuz. bunu yapınca egonuzu tatmin ediyorsunuz anlaşılan. tanımadığım birine daha fazla diyecek bişeyim yok. önce kim olduğunu yaz. gizlenme.

M_şahin
22-01-2010, 23:52
ilgilenenlere tel no sunu veriyorum nakliye firmasının

17252229725

bulgar numaraları gibi olmuş hangi ülkenin bu:D:D

Firewall
23-01-2010, 00:03

Ulen karektersiz, haysiyetsiz herifler (SASA ve JARJAR):mad:..... Bir wow kurmayı bile bilmiyorsunuz, sonra bize verilmedi diye size acıyıp kucak açan insanlara saldırıyorsunuz. Tüm kaosların onuruyla oynama cesaretini kendinizde buluyorsunuz. başkanınızın oyun içerisinde kendisini yıkmamam için bana yazdığı msjları atayım isterseniz size. onu kurtaran tek kişi hicretti. Hatta hepinizi kurtaran kişiydi. Kaosları tek birleştiren ve birarada tutan kişide hicretti. Yemek yediğiniz kaba sıçtınız hepiniz. Gerçek hayatınızda da bunu yapıyorsunuz kesinlikle. Burası bir yansıma.

PUSLUHAVA01
23-01-2010, 00:09
bulgar numaraları gibi olmuş hangi ülkenin bu:D:D

17 2 5 2 2 9 7 2 5
s17 a l b a y r a k

bonzi
23-01-2010, 00:13
17 2 5 2 2 9 7 2 5
s17 a l b a y r a k

Vaayy çok şık olmuş:))

THE-END
23-01-2010, 00:16
17 2 5 2 2 9 7 2 5
s17 a l b a y r a k

abi senin askerleri ben alırım bizim merada yer cok kurarız cadırları veriris ellerine birer tesbih sabah aksam zikir cekerler olma mı :))

PUSLUHAVA01
23-01-2010, 00:18
abi senin askerleri ben alırım bizim merada yer cok kurarız cadırları veriris ellerine birer tesbih sabah aksam zikir cekerler olma mı :))
olur olur

bu arada tahıla ihtiyacı olan varsa wow a yollasın tahıl taşıyorda :D

kAyAlIoĞlU
23-01-2010, 00:18
çok güzel numara :):)

M_şahin
23-01-2010, 00:20

Fatal Fate Albayrak :D:D:D

Eski Albayrak 4 başkanı DELİDUMRUL;);)

OKK
23-01-2010, 00:24

arkadasım onde olan sizsiniz sizde 59 ordu varmıs 14 u de ust duzey ordularmıs soyledıgınıze gore 3 taesı o ısı halledermıs...kusura bakma ama bız ne dedıysek yaptık.simdi blof felanda yapmıyoruz.bizden albayraka saldırı yok. bu mac satmak degıldır işimize gelen bir olaydır.kaos un ordu yolladıgınıda adım gıı bılıyorum.ama yolladıgınız ordular yetermı bılmem.albayrak wow u asagıya ceken bız olmuyacagız....bu arada sucuklu wow unuza yenıden bak bakalım...depoları ne durumda merkez ne durumda...kalan ıdare eder ama ne kadar ...ben sana soylıyeyım bır sonrakı general saldırsına kadar....bizim işimize saldırmamak geliyor .koca kaos sizsiniz generalden medet umacagınıza yıkın ...tabi yapabiliyorsanız...

pdraoguz
23-01-2010, 00:33

benim elimde de kalacak gibi görünüyor ola ki seviye düşersek bi tur daha attırırız bu askerlerle :D

Çaykaralı
23-01-2010, 00:34
Son saatler artık keyfini çıkarın buranın :D

Ama yetişebilen ordular olabilir her an sürpriz yapılabilir :cool:

pdraoguz
23-01-2010, 00:36
Çok büyük şeyler olmasını beklemek demek senin deyiminle elleri açıp dua etmeye benziyor başkan...
Hala daha herkes bol keseden dağıtıyor büyüklük önde oldugunda sayfalarca kendi reklamnı yapmakla olmaz büyüklük YENİLGİYİ hazmettiğin zaman olur...
Eger ALBAYRAK ailesi rahat kuruyorsa herkes sorunu önce kendinde aramalı tertemiz kazanılmış bir wow olacak eger kazanırlarsa...

Bizde biraz arkadaşların dilinden konuşalım bugune kadar yapmadık ama sanırımm bunlar prim yapıyor...
2. DOSTWOW (http://s17.travian.com.tr/allianz.php?aid=12838) 6527210
1 haftada HEROES wowun durumu :)

katılıyorum. seviye 99a tek tek geldik birden basılmadı bu kadar seviye ben en çok buna şaşırıyorum. erken konuşmak istemem ama albyrkları dikkate almayacak kadar kötü bir strateji varsa ortada bunlarınki de kendini avutmaktan öte birşey değil ;)

pdraoguz
23-01-2010, 00:39
arkadasım onde olan sizsiniz sizde 59 ordu varmıs 14 u de ust duzey ordularmıs soyledıgınıze gore 3 taesı o ısı halledermıs...kusura bakma ama bız ne dedıysek yaptık.simdi blof felanda yapmıyoruz.bizden albayraka saldırı yok. bu mac satmak degıldır işimize gelen bir olaydır.kaos un ordu yolladıgınıda adım gıı bılıyorum.ama yolladıgınız ordular yetermı bılmem.albayrak wow u asagıya ceken bız olmuyacagız....bu arada sucuklu wow unuza yenıden bak bakalım...depoları ne durumda merkez ne durumda...kalan ıdare eder ama ne kadar ...ben sana soylıyeyım bır sonrakı general saldırsına kadar....bizim işimize saldırmamak geliyor .koca kaos sizsiniz generalden medet umacagınıza yıkın ...tabi yapabiliyorsanız...
hep söylenir ama hep de unutulur: "wow kurmak strateji meselesidir." elnde 100 wow ordusu olsun wow kurulduktan sonra ne işe yarar. bekleyip göreceğiz artık :)