PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1. Sayı Röportaj Zorba Birlikleri Genel Başkanı Erenimo

karacazade
05-03-2015, 20:24
Merhabalar Sayın Mecmua takipçileri.

Sizler için travianın efsane birliklerinden biri olarak gösterilen bir oluşumu hortlatmak istedik.ZORBA BİRLİKLERİ Konu bir röportaj ayarladık.

Mecmuacımızın bu sayıda ki konuğu bir zamanlar S6 Serverinde Oynayan

ZORBA BİRLİKLERİ Genel Başkanı Erenimo.

Açıklamasını istediğiniz, kendisi ve ZORBA oluşumu ile ilgili merak ettiğiniz soruları yazabilirsiniz.

Uygun olanları sizin adınıza röportajımızda soracağız.

mnsr
06-03-2015, 14:21
Can'ı yeniden forumda görmek güzel olacak.

ZORBA'yı yaşayan şanslı kişiler arasında olmamdan dolayı soracak pek birşeyim yok :)
Ama birçok ZORBA hayranı tarafından merak edilen, belki de röportajın en sonlarından yöneltilecek soru ile başlayayım.
ZORBA'yı yönetim kadrosuyla yeniden oyunda görecek miyiz ?

CS Beykozlu
06-03-2015, 17:46
En mühim soruyu mnsr zaten sormuş :D
Benim merak ettiğim şeylerse; orduların bitmemesi sorunsalı :D Her savaş sonrası rakiplerin tamam artık askerleri kalmamıştır dedikten sonra herkesi şaşırtacak derecede ordu ortaya koymalarıydı. Nasıl başarıyordunuz bunu?
Başka bir sorum ise; yapıcaz diyip yapmadığınız şey olmaması ile ilgili. Saldıran Top 40'ta 36 tane Zorba oyuncusunu nasıl başardınız? Wow'u 100 seviye farkla kurmayı nasıl başardınız?

Michael Faraday
06-03-2015, 19:43
Neden ZORBA ?

ygzcn
10-03-2015, 19:15
ZORBA'yı tekrar toplasa , ilk başta çağırmak istediği 3 oyuncu kimlerdir?

tabi asıl merak edilen ise;

desprate
14-03-2017, 19:23
tutalım kulağından getirelim ne dir bu arkadaş:)

Nozzle(-_+)
28-04-2017, 07:11
Can'ı yeniden forumda görmek güzel olacak.

ZORBA'yı yaşayan şanslı kişiler arasında olmamdan dolayı soracak pek birşeyim yok :)
Ama birçok ZORBA hayranı tarafından merak edilen, belki de röportajın en sonlarından yöneltilecek soru ile başlayayım.
zorbea :amaama::amaama::zuhaha: