PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HZZ Birlik Başkanı Oyun Sonu Mesajı [3x Server]

WeißesFleiscH
25-01-2015, 11:09
Evet arkadaşlar iyisiyle kötüsüyle bir serverın daha sonlandırmış bulunuyoruz..
25/01/2015 tarihinde 01:37 sularında dünyanın 9.harikası (8.yi daha önce alanya242 ile kurmuştuk) Bombacı Mülayim tarafından kurulmuştur..

Öncelikle Bombacı Mülayim i ve hesaba kendi hesabı gibi bakan wow bakıcılarımız ; alanya,cakabey,ggnore 3 lüsünü tebrik ediyorum ve emeklerinden dolayı H Z Z(Haşerat-ül Zehr-i Zıkkım) ailesi adına teşekkür ediyorum..

Geçmiş serverlarda H Z Z yi küçümseme hadsizliğinde bulunan , H Z Z yi bitirecez vs gibi saçmalıklarda bulunan tüm düşmanlarımıza gerekli cevap tarafımızdan verilmiştir..
WoW her ne kadar 80. gün kurulmuş olsada, inşa planları çıktıktan sonra oyunun kazananı kesinleşmişti inşa planları çıktığında rakip wowun 10m defi kesilerek ve sıfırlanarak ayrıca buna rağmen elde kalan onlarca orduyla görülmemiş bir üstünlükle Bombacı Mülayim hesabı tarihin en rahat wow kuranları sayfasında adını ilk sıraya yazdırmıştır..

Ricalarımızı kırmayıpta, gelip bu serverda bizimle omuz omuza mücadele eden, savaşırken bi an olsun kendimizi yalnız hissettirmeyen tüm H Z Z emektarlarına teşekkür ediyorum..
Bu devasa başarı H Z Z nin, serverdaki isimleriyle H Z Z & ASİ birliklerinin ve oyuncularımızın/yöneticilerimizin ve görünmeyen kahramanlarımız her birine aittir..

Her zaman yanımda duran H Z Z nin eşsiz zeka tılsımı Genel BAŞKAN ımız Larathian ( Ersan kardeşime ) , Bombacı Mülayim ( Aycan kardeşime ) Nivelman ( Tevfik,Davut,Murat abilerime ) , Vuras (Sönmez Reis'e) ,Kütük ( Namı Diğer Melis'e ) desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum..

Et tırnak misali serverlardır omuz omuza olduğumuz , Hem ASİ kanadı Genel başkanı , hemde HZZ/ASİ Saldırı Komutanını aynı hesapta bulunduran Mer-And&Kasis ' i nüfus ve saldırı 1.liklerinden dolayı kutluyorum..
Ayrıca H Z Z nin genel organizasyonlarında görev alan : Oknbstrk ve lagzan başkanları,
Halay ekibi ve Halaybaşımız SARAYKIŞLA'yı,
ASİ kanadımızın başkanları Alçera&Ruling , EHTİYAR_HAMİDO ,Akrep_Kral,Barefoot,ersidama,
UNEVEN başta olmak üzere RA ekibine,
ERROR ekibine,
Emeklerini ve desteklerini bir an olsun esirgemedikleri için teşekkür ediyorum..
K&B-DEHŞET-VATAN-STEEL birliklerinide server boyunca gösterdikleri DİK DURUŞ dolayısıyla tebrik ederim..

Unutulmayacak bir performansla ve azimle 1 gecede 110 merkeze, 1 haftada 300 üzeri Rakip ANADOLU merkezine girip yıkan , taş üstünde taş koymayan , H Z Z den saldırı alıyoruz kapat pcyi kaç dedirten tüm H Z Z Komutanlarına ve tüm oyuncularımıza teşekkürü bir borç bilirim ..

Oyuna damga vuran , etrafı özellikle tılsım öncesi 4 koldan rakiple çevrilmiş olup hepsini tek tek yıkıp pasifize eden ve oyundan düşüren Cheval Blanc hesabına emeklerinden dolayı teşekkür ederim..

H Z Z yi küçümseme hadsizliğini gösterenlere , bizim oyunculuğumuzu tartışanlara hadlerini bildirmek için geldiğimiz serverda oyuncularının bir kısmı oyunu bırakmış olsada, kalanlarının bizden kaçıp gittikleri s8 de kendilerine başarılar dilerim.. Yakında da s1 açılacağını kendilerine müjdeli bir haber olarak iletmek isterim( Önceden yabancı serverlara kaçıyorlardı , artık Tr içi takılıyorlar,ekonomiye can veriyorlar, bu haberi duymak onlarında hakkı )..

İnşa planları çıktıktan sonra rakip WoW tamamen yarıştan düşürülmüş ve seviye basma süreci tamamıyla
H Z Z kontrolü altında gerçekleşmiştir..

Özel olarak teşekkür etmek istediklerimde var elbet.
Operasyonel faaliyetlerimizde yardımcı olan KOMUTANNN ( crysise ) ,DeLü & Richie ortaklarına ,Murseb19-Thefather , vaha avlarıyla wow ordularını bir bir yok eden Halay ekibinden OffLee. ye, alanya/Tanere , Güzel sohbetini ve oyunda desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Altuğ abi önderliğinde ki GGNORE ekibine , Önceki serverlarda rakip olarak oynayıpta ilk defa beraber oynama fırsatı bulduğumuz river&forza (Arminus çetesi,Kadir/Mesut ve Fırat kardeşime) 4.4 sürümü ROMA REKORTMENİ SLAYER 06 ekibine,Kırklarelisporr, H Z Z nin yeni kanlarından BaltalıKomutan,LinkinPark,MRC, K.R.A.L ,sonhavabükücü, Panderma ,Burhan, Proactive Reis, taşburun , İhtiyarımız, verilen her hedefe 47 sıralı atmasıyla meşhur hakan_52 ye, O BiR MARKA, FRM ,ALADAR Altan abime ve daha önceki mesajlarımda belirttiğim şuan yazarsam sayfalara sığmıcak olan TÜM H Z Z emektarlarına , görünmeyen kahramanlarına emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Operasyonel faaliyetlerimizde yardımcı olan,gecesini gündüzünü bu birliğe adayan, galibiyet için elini taşın altına koyan ve sorumluluk almaktan asla çekinmeyen oyuncularımız:

Hepiniz harikaydınız ..

Serverı H Z Z geleneklerine göre rakipsiz kazanmamızda , bu birliklerle oynayan her birinizin emeği vardır. Dedim ya isimleri yazmaya kalksam sayfalar yetmez..

Kendisi bu server Hesap adını ( ŞİFRESİ ÇALINARAK ) tokmaklarını ve koçbaşlarını kestirmesiyle duyulan fakat geçmiş serverlarda hep yanımızda olan , bir karıncayı bile incitmeyip ,üslubuyla,tavırlarıyla herkese örnek tavırlar sergileyen ve kendisini aldığımız ACI bir haberle öğrendiğimiz STRANGE / SİNAN abimizin Mekanının cennet olmasını diliyorum.Ailesine ve sevdiklerine tekrar başsağlığı diliyorum... Erken gittin be Sinan abi, Bu wowun kuruluşunu hep beraber görecektik .. Bizim bu konuda tek teselli kaynağımız , Sinan abimizin son isteği; ona bunu yapanın yanına kar bırakmamızdı ve ona bunu yapan hesap oyunu sıfır nüfusla oyunu sonlandırmıştır.. Biliyoruz sen bizi biryerlerden izliyorsun ve görüyorsun bunu koca ADAM..

Hani görünmeyen kahraman dedik ya, bu yazımı o duyguyu hisseden herkes üzerine alabilir..
Birlik için operasyonlara katılmaktan çekinmeyen, gerekirse önemli bir yer yıkılmasın diye kendi yıkılmasına razı olan , birlikte defansa yönelik oynayan , oyun bilsede bilmesede, geçilen ally mesajlara katılım sağlayan, oyuna girdiğinde H Z Z nin başarısı için çok küçükte olsa bir emek sarf eden herkes bu birliğin GÖRÜNMEZ KAHRAMAN larındandır.. Birlikleri ayakta tutma konusunda çok büyük destekçisiniz sizler.. Hepinizin emeğine,yüreğine sağlık.. Sağolun,Varolun..

Artık herkese Anlatmışızdır..
Tr3x Serverında H Z Z istemeden ne gül ne diken bitmeyeceğini!!

H Z Z nin olduğu yerde kimse H Z Z yi karartamaz !!
Eğer siz H Z Z yi karartacağınızı düşünüyorsanız, sonunuz işte böyle olur. İnşa planları çıktıktan hemen sonra kaçacak delik ararsınız. Bundan sonra herkes haddini bilecek, kimse boyundan kat kat büyük laflar etmeyecek..!!
Herkese H Z Z nin gücünün sınanmaması gerektiğini itinayla Anlattık.!!

Hem H Z Z hem de ASİ kanadı olarak , bundan sonra oyuna ara veriyoruz.. Eğer bir geri dönüş söz konusu olursa bu dönüş sadece ELEMELERDE TÜRKLERİ temsilen mücadele etmek amaçlı olacaktır.. Bu kararımızın ana sebebi yönetim kadromuzun çok yorulmuş olması ve en az 1 yıl boyunca oyuna ara vermek istemesinden kaynaklıdır..
Her zaman söyledik:

BİZLER NE EFSANEYİZ
NE KRAL
BİZLER OYUNCULARIZ
ADIMIZI
KORKU İLE
ANDIĞINIZ

~ KORKU İMPARATORLUĞU ~

Yenilmezlik savunmayla mümkündür,zafer saldırıyla..

Adımızdan [H]ep Korku ile söz edeceksini[Z][Z] !..

Kenara değil,
Tam ORTAYA..

Diplomasinin tamirhaneden yapıldığı tek ekip!!

Dur Diyebilen Yooookk!!!

For Victory!!

[ H Z Z ] !!