PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ASİ BİRLİKLERİ olarak +/- Güney/Doğu Bölgesinde yerimizi alacağız

ruling
28-10-2014, 23:38
Tam ekip olarak ASİ BİRLİKLERİ (rakip gri timi olarak tanır) +/- Güney/Doğu BÖLGESİNDE yerini alacaktır. DOST ve RAKİP bütün arkadaşlara duyurulur.

Keyifli, bol eğlenceli, uykusuz gecelerin olacağı entrikasız güzel bir server geçirmek dileğiyle.

Kaldığımız yerden devam etmek için burdayız.....

Onekurtz
29-10-2014, 03:52
Bu server ın heycanlı , uykusuz , tatmin edici(önceki server dan..) gecmesi dilegiyle...Tüm Asi birliklerine basarilar dilerim..
Ayrıca tüm rakip arkadaslarımızada basarılar diler... Ankaradaki amcamlara ,izmirdeki dayımlara, Antalyadaki abimlere selamlar yolluyorum...

cordy
29-10-2014, 11:06
Tüm asi birlikleri için güzel bir server olması dileğiyle. hayırlı olsun :)

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 11:30
ASİ Birliklerindeki tüm arkadaşlarımı selamlıyorum.Raiddeki son toplantıda epey sabırsızlanan çoktu.Tarih belli oldu.Dediğim gibi ya bu ayın sonu yada diğer ayın başı başlar diyordum.Aynen öylede oldu.1 hafta daha sıkın dişinizi:)
Ali'nin de belirttiği gibi +- de devam etme kararı aldık.
Şimdiden oynayacak birleşme ve rakip birliği oyuncularına başarılar diliyorum.Herkesin zevk alacağı bol aksiyonlu vir server olsun.

Bu arada Tüm Ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.

corsann
29-10-2014, 11:32
ASİ Birliklerindeki tüm arkadaşlarımı selamlıyorum.Raiddeki son toplantıda epey sabırsızlanan çoktu.Tarih belli oldu.Dediğim gibi ya bu ayın sonu yada diğer ayın başı başlar diyordum.Aynen öylede oldu.1 hafta daha sıkın dişinizi:)
Şimdiden oynayacak birleşme ve rakip birliği oyuncularına başarılar diliyorum.Herkesin zevk alacağı bol aksiyonlu vir server olsun.

Bol şanslar abi .) ++dan sevgiler

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 11:55
Bol şanslar abi .) ++dan sevgiler
​Şansımızı bilmemde ASKERİMİZ Bol OLacak Paşam(:

legan
29-10-2014, 12:03
Asiler hem +|- hem +|+ da mı olacak? +|+ da olacaz diyenler de oldu diye soruyom :)

WeißesFleiscH
29-10-2014, 12:22
Başarılar ASİ =)

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:19
Asiler hem +|- hem +|+ da mı olacak? +|+ da olacaz diyenler de oldu diye soruyom :)

Kimi rivayetlere göre ASİ lerin Orta Asyaya dayanan bir geçmişleri olduğu yönünde.Kuzey Doğu medeniyeti olan ASİ lerin Kuzey doğuda fethedilecek yerler kalmadığından dolayı yeni medeniyetleri keşfetmek ve himayesi altına almak için geçen dönem Güney Doğuya yerleşen ASi birlikleri Burayı 78 gün gibi kısa bir sürede hakimiyeti altına aldıktan sonra diğer bölgelere göz koymaya başladılar.Tarihte fethettikleri her yere adaleti kanlı savaşlardan sonra sağlayan ASİ Birliklerinin diğer bölgelerle ilgili fetih çalışmalarının olacağı bir diğer rivayetlerde yer bulmaktadır.
Doğal olarak ASİ lerin diğer bölgelerde de olması doğal karşılanabilir.

kandirali2013
29-10-2014, 14:24
arkadaşlar ben kafkas herkese iyi oyunlar dilerim

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:25
Başarılar ASİ =)

Daha büyük bir video için kamere mı satın alsak la:)

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:25
arkadaşlar ben kafkas herkese iyi oyunlar dilerim
​İyi Oyunlar...

WeißesFleiscH
29-10-2014, 14:28
Daha büyük bir video için kamere mı satın alsak la:)

Para var huzur var,alalım gitsin :D

kandirali2013
29-10-2014, 14:32
​İyi Oyunlar...
+/- KURACAĞIM KARDEŞ KÖYÜ GÜZEL OLUR İNŞALLAH :p

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:33
+/- KURACAĞIM KARDEŞ KÖYÜ GÜZEL OLUR İNŞALLAH :p
Hayırlısı Olsun(:

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:35
Para var huzur var,alalım gitsin :D

​La Madem para var ne diye uğraştırıyon bizi. Oynamayalım direkt hazır Wow satın alalım(:

WeißesFleiscH
29-10-2014, 14:38
​La Madem para var ne diye uğraştırıyon bizi. Oynamayalım direkt hazır Wow satın alalım(:

Öylede zevki olmaz ki :D

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:41
Öylede zevki olmaz ki :D
​Pis Yedili ve batakta ararız zevki(:

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 14:45
Tüm asi birlikleri için güzel bir server olması dileğiyle. hayırlı olsun :)

​+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++

rüzgar46
29-10-2014, 15:03
siz gidin birleşin gecen sis koydunuz bu sene bulut koyun adınızı hahahah

kandirali2013
29-10-2014, 15:05
:p:pHAYDİ DOSTLAR OYUN BAŞLASIN:p

GAZİANTEPSPOR
29-10-2014, 16:39
bende varım bu sefer. belki bi farkımız olur :D

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 19:21
bende varım bu sefer. belki bi farkımız olur :D
​Hadi hayırlısı o zaman:)Fark yarat farklı ol(:

GAZİANTEPSPOR
29-10-2014, 20:15
​Hadi hayırlısı o zaman:)Fark yarat farklı ol(:
aha tekelci abi seni tanıdım valla :D
senle oynamışlığımız var 1 2 sv de. deli defans basacam izle gör :D

KaSiS_BuFeCi
29-10-2014, 20:38
aha tekelci abi seni tanıdım valla :D
senle oynamışlığımız var 1 2 sv de. deli defans basacam izle gör :D
​Ahahahah.Tekelci değil BAMYACI(: +- de yerini en güzel 15 linin yanında ayırttım paşam(:

GAZİANTEPSPOR
29-10-2014, 21:02
​Ahahahah.Tekelci değil BAMYACI(: +- de yerini en güzel 15 linin yanında ayırttım paşam(:

eyvallah abi ruling in ekipteyim :D

Recnes
29-10-2014, 21:42
Başarılar Gri ekibine :)

asasa
29-10-2014, 22:02
Başarılar ASİ =)
durmuş yeni serverde sana ve ekibine başarılar dilerim

foto
29-10-2014, 22:29

saolasın sizede başarılar :)

WeißesFleiscH
29-10-2014, 22:49
durmuş yeni serverde sana ve ekibine başarılar dilerim

Sağolasın Orhan Başkan sizede başarılar .)

ruling
29-10-2014, 23:10
eyvallah abi ruling in ekipteyim :D

Hoşgeldin ekibe barış hep baraber güzel bir server geçirmek dileğiyle.

alçera
29-10-2014, 23:41
Ekibimize hoş geldin iyiki geldin::D

asasa
29-10-2014, 23:43
Sağolasın Orhan Başkan sizede başarılar .)
teşekkürler komutana;)

Efs-Poison
29-10-2014, 23:53
7 yıldır + + dan başka bölgede oynamadım fakat önceki speedde ASİ birliğindeydim. Kararsız kaldım bölgeme ihanet etmek istemiyorum :) ayrıca kenan komutan diğer speedde + + bölgesinde olacağız demişti. Bilgisi olan?

rüzgar46
30-10-2014, 00:01
asi birliklerinde oynamayana bir kilo at eti verecem

GAZİANTEPSPOR
30-10-2014, 00:02
Hoşgeldin ekibe barış hep baraber güzel bir server geçirmek dileğiyle.
sağolun birlikte eğleneceğiz diye umuyorum abi :)

Ekibimize hoş geldin iyiki geldin::D
teşekkürler hoşbulduk :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 00:21
7 yıldır + + dan başka bölgede oynamadım fakat önceki speedde ASİ birliğindeydim. Kararsız kaldım bölgeme ihanet etmek istemiyorum :) ayrıca kenan komutan diğer speedde + + bölgesinde olacağız demişti. Bilgisi olan?++ da oynayanlarda bizim arkadaşlarımız sıkıntı yok.Nerde dilersen orda aç hesabını paşam.

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 00:22

​Teşekkürler Enes

GİYOTİNN
30-10-2014, 03:35
Tüm ASİ Birlik Oyuncularına Başarılar Dilerim

TRAVİAN
30-10-2014, 18:03
Yucel başkana slm olsun.....

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 18:05
Yucel başkana slm olsun.....

Ve Aleyküm Selam Arkadaşım.

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 18:07
asi birliklerinde oynamayana bir kilo at eti verecem

Abdestli yerlere girmesen;atın en çok dilinde dolandırdığın yerinden verecem sana.

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 18:08
Tüm ASİ Birlik Oyuncularına Başarılar Dilerim

Teşekkürler Apo.Sana ve oynayacağın birliğe de başarılar.

Mr.Nonstop
30-10-2014, 18:22
Teşekkürler Apo.Sana ve oynayacağın birliğe de başarılar.

Abi o neco ben apo size de başarılar :)

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 18:23
Abi o neco ben apo size de başarılar :)

Neco Senden daha centilmen ve duyarlıymış öğrenmiş olduk(:

Mr.Nonstop
30-10-2014, 18:27

:D o yüzden hala bekarım

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 18:33
:D o yüzden hala bekarım

O zaman bunun değerini bil(:

rüzgar46
30-10-2014, 19:06
Abdestli yerlere girmesen;atın en çok dilinde dolandırdığın yerinden verecem sana.

adımı anarken besmele cek ey hzz yandası bız mubarek yolda kutsal savascılarız sızın gıbı capulcu ordusu deyılız gelın elımı opun bıat edın sızı alt bırlıklerıme alım

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 19:41
adımı anarken besmele cek ey hzz yandası bız mubarek yolda kutsal savascılarız sızın gıbı capulcu ordusu deyılız gelın elımı opun bıat edın sızı alt bırlıklerıme alım
Sen o besmeleye kurban ol.yaladığın 2 gram dondurma olmayan beyin kanalcıklarını dondurmuş.Seni bir öperim beygire dönersin forum soytarısı

rüzgar46
30-10-2014, 19:47
Sen o besmeleye kurban ol.yaladığın 2 gram dondurma olmayan beyin kanalcıklarını dondurmuş.Seni bir öperim beygire dönersin forum soytarısı

sen gıt bırlık elemanlarını kutsa yoksa ben kutsayacam hepınızı cakma hzz baskanı

GİYOTİNN
30-10-2014, 19:47

Apo ile bağlarımız koptu gönül dostluğu var sadece azda olsa beraber takıldık ama apo işte birşeyleri öğrenmesi çok zaman alıyor :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 19:49
sen gıt bırlık elemanlarını kutsa yoksa ben kutsayacam hepınızı cakma hzz baskanı

Bak evlat seni son kez uyarıyorum.Git başka forum sayfalarında soytarılığa devam et.Müslüman mahalesinde salyangozluk yapma.Kutsandığın yere gömerim seni.

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 19:50
Apo ile bağlarımız koptu gönül dostluğu var sadece azda olsa beraber takıldık ama apo işte birşeyleri öğrenmesi çok zaman alıyor :D

Aslında Apoya çok bile dayandın(:

rüzgar46
30-10-2014, 19:51
Bak evlat seni son kez uyarıyorum.Git başka forum sayfalarında soytarılığa devam et.Müslüman mahalesinde salyangozluk yapma.Kutsandığın yere gömerim seni.

ney gomuyon at nalımı hahahah sen gıt elemanlarına oyun dersı var event nasıl yapılır altın hılesı gumus hılesı nasıl olur banada ordan rakı ac :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 19:55
ney gomuyon at nalımı hahahah sen gıt elemanlarına oyun dersı var event nasıl yapılır altın hılesı gumus hılesı nasıl olur banada ordan rakı ac :D

Yüzüne tükürüyorum yarrabi şükür diyorsun.
Anladığın dilde anlatayım.Git kendin gibilerle muhattap ol.Benim olduğum yerde soytarılık yapma.Burası benim ekibimin forum sayfası.Oyunla ilgili diyeceğin başarı veya başarısızlık dileğin varsa yaz.Yoksa çıktığın deliğe geri dön.

rüzgar46
30-10-2014, 19:59
Yüzüne tükürüyorum yarrabi şükür diyorsun.
Anladığın dilde anlatayım.Git kendin gibilerle muhattap ol.Benim olduğum yerde soytarılık yapma.Burası benim ekibimin forum sayfası.Oyunla ilgili diyeceğin başarı veya başarısızlık dileğin varsa yaz.Yoksa çıktığın deliğe geri dön.

buyuklere saygı hahahahaha :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:02
ası bırlıklerın baskanımısın yoksa baskalarının usagımısın duzgun konus benden buyksun yasına ıstınaden yazmıyorum yoksa senı 3 kelımeyle yerın dıbıne sokarım ben

Senin gibi bir soytarı mı diyor bunu.Söylediğini uygulayabileceğin yer telefon.Yaz özelden numaranı buraya yazdığın 3 kuruşluk yazıların kadar konuşabiliyormusun gudubetsiz

rüzgar46
30-10-2014, 20:05
Senin gibi bir soytarı mı diyor bunu.Söylediğini uygulayabileceğin yer telefon.Yaz özelden numaranı buraya yazdığın 3 kuruşluk yazıların kadar konuşabiliyormusun gudubetsiz

at pazarı gir sokak no 31 mardin nusaybin beklerim hahhaah :D

GİYOTİNN
30-10-2014, 20:10
Aslında Apoya çok bile dayandın(:

Apo özünde iyidirde çevresindekiler kötü fazla etkileniyor ve sinirlerine hakim olamayıp fevri davranıyor tek sıkıntısı bu :)

corsann
30-10-2014, 20:10
http://i.hizliresim.com/78npA5.jpg (http://hizliresim.com/78npA5)

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:11
at pazarı gir sokak no 31 mardin nusaybin beklerim hahhaah :D

Harbi yaladığın dondurmalar beyin kanallarının fonksiyonlarını dondurmuş.Sıkıp kuyruğunu inine geri dön.

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:12
Apo özünde iyidirde çevresindekiler kötü fazla etkileniyor ve sinirlerine hakim olamayıp fevri davranıyor tek sıkıntısı bu :)

Aynen telefonda şeker gibi delikanlı(: Travian dendi mi agresifleşiyor(:

rüzgar46
30-10-2014, 20:15
Harbi yaladığın dondurmalar beyin kanallarının fonksiyonlarını dondurmuş.Sıkıp kuyruğunu inine geri dön.

yaw yucel baskan aslında senınle gayet dost olabılırız bırak su asılerı hzz yalakacılarını gel yanıma sana baskanlıkda verırım sana boyle agresıf olmak yakısmıyor sen rahmetlı olursan uzuluruz bız saygımız sonsuz sana hahahaah :D

GİYOTİNN
30-10-2014, 20:18
Aynen telefonda şeker gibi delikanlı(: Travian dendi mi agresifleşiyor(:

ee malum Ülkemizde savaşlar sanal dan yapılıyor sanaldan dünya kurtaran onca insan var :D haliyle gaza gelip agresifleşmesi normal ama apo gaza getirenler her daim oluyor tek sıkıntı bu agresif oldumuda hata yapıyor hata yaptımı eski dostlarını kaybediyor yeni insanlar kazanıyor onların ömrü de kısa sürer zaten :)

ama cidden abi apo şeker gibi çocuktur ya yemeğe kat tat verir kulanacağın yer önemli yanlış yerde ve zamanda o şeker kulandınmı herşeyin içine eder :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:19
yaw yucel baskan aslında senınle gayet dost olabılırız bırak su asılerı hzz yalakacılarını gel yanıma sana baskanlıkda verırım sana boyle agresıf olmak yakısmıyor sen rahmetlı olursan uzuluruz bız saygımız sonsuz sana hahahaah :D
Dost mu olmak.Anlamını bilmediğin kavramları kullanma evlat.Senin gibi şımarık veletlerin bir tokatlık gevezeliği vardır.Senden uzun yaşarım ilerde bir gün bi sirk açıp iş verenin olurum.

corsann
30-10-2014, 20:21
Dost mu olmak.Anlamını bilmediğin kavramları kullanma evlat.Senin gibi şımarık veletlerin bir tokatlık gevezeliği vardır.Senden uzun yaşarım ilerde bir gün bi sirk açıp iş verenin olurum.

Abi yorma kendini. bu dangalağın sahiplerini biliyorsun zaten .)

http://vocaroo.com/i/s1O3agS11mvH

hesap sil derler siler, foruma salarlar sonra .)

rüzgar46
30-10-2014, 20:21
allah razı olsun baskan senden ıssızlıkden kurtuldum yanlız antalyaspor kankamıda yanıma ver bu arada nerde o oldumu kaldımı kac aydır yok :)

Mr.Nonstop
30-10-2014, 20:22
ee malum Ülkemizde savaşlar sanal dan yapılıyor sanaldan dünya kurtaran onca insan var :D haliyle gaza gelip agresifleşmesi normal ama apo gaza getirenler her daim oluyor tek sıkıntı bu agresif oldumuda hata yapıyor hata yaptımı eski dostlarını kaybediyor yeni insanlar kazanıyor onların ömrü de kısa sürer zaten :)

ama cidden abi apo şeker gibi çocuktur ya yemeğe kat tat verir kulanacağın yer önemli yanlış yerde ve zamanda o şeker kulandınmı herşeyin içine eder :D

Ne diyordu Yılmaz Erdoğan :)

Sen zehri şeker, şekeri zehrediyorsun etme.

Gönüller soylu olsun gerisi gelir zaten

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:23

Vay arkadaş desene Apoya bir ben gaz veremiyorum(: Oyuncu olarak rakibiz Apoyla ama birkaç kez telle konuştuktan sonra ona karşı önyargılarım kalktı

rüzgar46
30-10-2014, 20:24

oww efsane baskan lan aycan senı yakalasam bır cogaltacam aycan ekınler dıze kadar acık gell bıze kadar :D

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:24

Aynen paşam iş verdim ona bile yarrabi şükür dedi(: Ben yemledikçe o daha yüksek sesle kişniyor(:

GİYOTİNN
30-10-2014, 20:26
Vay arkadaş desene Apoya bir ben gaz veremiyorum(: Oyuncu olarak rakibiz Apoyla ama birkaç kez telle konuştuktan sonra ona karşı önyargılarım kalktı

Abi oyunda apo rakipsen biraz delirtir kızdırır durur ama asla küfür etmez şahsen ben görmedim tek sıkıntı şu kendi birlik oyuncularına aşırı sahipleniyor bu çok güzel davranış ama sahiplenirken onların oyununa gelmemek lazım kendi oyuncunu sahiplen ama gaza gelip kendi oyuncun olan başkalarına hata yapma o çizgiyi tutturamıyor delikanlılığını kulananlar oluyor oda kanıyor nekadar ETME desekde deli liği tutuyor ne etsek boşa :)

GİYOTİNN
30-10-2014, 20:28
Ne diyordu Yılmaz Erdoğan :)

Sen zehri şeker, şekeri zehrediyorsun etme.

Gönüller soylu olsun gerisi gelir zaten

APOO helal olsun be ortaklığımızda böyle şiirler okumazdın sen noldu sana böyle ormantikten romantiğe dönüşse geçmişsin :)

rüzgar46
30-10-2014, 20:30
Aynen paşam iş verdim ona bile yarrabi şükür dedi(: Ben yemledikçe o daha yüksek sesle kişniyor(:

baskan hatırlarsan bı zaman sen ordu basamazsın wowdan sevıye alamazsın surdan bıle alamazsın dıyodun tek orduyla wowunuza koydum wowdanda surdanda sevıye aldım kımseyı kucumsemeyın ruzgar olur fırtına sonra donusur kasırgaya ıcınde kaybolur gıdersınız su oyunu oynuyosanız adm gıbı oynayın hılesız multısız gecen kıs yedıgınız kazık az geldı sanırım

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:39
baskan hatırlarsan bı zaman sen ordu basamazsın wowdan sevıye alamazsın surdan bıle alamazsın dıyodun tek orduyla wowunuza koydum wowdanda surdanda sevıye aldım kımseyı kucumsemeyın ruzgar olur fırtına sonra donusur kasırgaya ıcınde kaybolur gıdersınız su oyunu oynuyosanız adm gıbı oynayın hılesız multısız gecen kıs yedıgınız kazık az geldı sanırım

Biten server başıda vardın.Bir çıktın server başı sonrada nerden çıktıysan oraya girdin bir daha görünmez oldun.
Ben sana tek kelime ettim.Yoksun olduğun şeylerden bi haber olmak istiyorsan telini özelime bırak.Sonra ben seni çaya götürürüm.Sonrada adamlar adamlıktan bahsederi öğretirim sana.

rüzgar46
30-10-2014, 20:42
Biten server başıda vardın.Bir çıktın server başı sonrada nerden çıktıysan oraya girdin bir daha görünmez oldun.
Ben sana tek kelime ettim.Yoksun olduğun şeylerden bi haber olmak istiyorsan telini özelime bırak.Sonra ben seni çaya götürürüm.Sonrada adamlar adamlıktan bahsederi öğretirim sana.

hahahah verım tel 131651651651131515 kusura bakma tel alırken fazla numaralı aldım adresımı zaten verdım ısıne gelmeyınce bel atı vurmaya basladınız sızın sevıyenız ortada onu tartısmaya gerek yok ouz kankam nerde sen onu soyle hahahahah

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:45

Aycan ses kaydını daha yeni farkettim la(:Raidcallde Mehmet demese farketmeyecektim.(:

corsann
30-10-2014, 20:46
Aycan ses kaydını daha yeni farkettim la(:Raidcallde Mehmet demese farketmeyecektim.(:

Yaşlanıyorsun kasis artık he .)

Delilsiz ispatsız konuşmam bilirsin .)

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:49
Yaşlanıyorsun kasis artık he .)

Delilsiz ispatsız konuşmam bilirsin .)

Aycanım son 5 yıldır 41 yaşındayım diyorum ne yaşlanması la.Tanıştığımız günden beri 41 yaşındayım farketmedin mi?Demekki yaşlılık yok belirtileri var(:

corsann
30-10-2014, 20:52
Aycanım son 5 yıldır 41 yaşındayım diyorum ne yaşlanması la.Tanıştığımız günden beri 41 yaşındayım farketmedin mi?Demekki yaşlılık yok belirtileri var(:

tanıştığımızda 39 demiştin laa =)

KaSiS_BuFeCi
30-10-2014, 20:56
tanıştığımızda 39 demiştin laa =)

Yok artık(:

GAZİANTEPSPOR
31-10-2014, 01:13
arkadaşlar raidcall numarasını biri inboxuma atabilir mi lütfen :)

edit : halledildi sağolun

inspektor
01-11-2014, 04:40

+ - 57 bölgesi. hoşgeldiniz.
başarılar dişlerim bütün ekibinize :)

inspektor
01-11-2014, 04:42
+ - 57 bölgesi. hoşgeldiniz.
başarılar dişlerim bütün ekibinize :)
başarılar dilerim :D

GAZİANTEPSPOR
01-11-2014, 05:10
başarılar dilerim :D

editasyonnnn

inspektor
01-11-2014, 06:14
önce beni dişle usta :D
sağolasınız sizlerede başarılar dişliyoruz. :D
başarılar diliyorum harf hatası için özür dilerim. :)

inspektor
01-11-2014, 06:19
sağlam durun rica ediyorum. + - ye gelmişsiniz hakkını verin. bol şanslar :)

inspektor
01-11-2014, 06:53
+ - ye gelen bütün dostlara başarılar.

inspektor
01-11-2014, 06:56
nefesler kaçtı asiler yer yapmaya bakıyolar. asiler sağlamlar. ama mıntıka 57 mıntıkası. hayırlı olsun herkese4

GAZİANTEPSPOR
01-11-2014, 17:30
zlatan editoviç.

cemoka67
04-11-2014, 03:21
millet avrupa serverini ihmal etmeyin.burada her zaman birbirimizi öperiz önemli olan orada yabancıları öpmek.

KaSiS_BuFeCi
04-11-2014, 09:48
millet avrupa serverini ihmal etmeyin.burada her zaman birbirimizi öperiz önemli olan orada yabancıları öpmek.
Avrupa serverini ihmal etmeyin.Arkadaş haklı.

KaSiS_BuFeCi
05-11-2014, 10:20
Server Başladı.Tüm ASİ oyuncularına ve serverdeki dost,rakip birlik oyuncularına keyifli oyunlar diliyorum.
ASİ ler Birlik teklişfleri için acele etmeyin gelişimlerinize öncelik verin.Zamanı geldiğinde Birlikler kurulacaktır.Tekrardan keyifli oyunlar.

KaSaP_BuFeCi
05-11-2014, 14:58
Sa kardeşlerim yeni bir sw yeni dostlukları dileğiyle.. +- ye selam dosta dusmana , server başlamıştır. Herkeze kolay gelsin.

Iyi oyunlar...

Tireja Roje
05-11-2014, 15:20
Yücel abi +/+ ile +/- bir mi olacak yoksa bu sefer tamamen farklımı?

KaSiS_BuFeCi
05-11-2014, 15:42
Yücel abi +/+ ile +/- bir mi olacak yoksa bu sefer tamamen farklımı?
Paşam abini tanıyorsan beraber başladıklarımızla sonuna kadar beraber gideriz.Sadece stratejik olarak 2 ayrı bölgede devam etmeyi daha uygun bulduk.
Sen hesap açtın mı?

Tireja Roje
05-11-2014, 15:46
Paşam abini tanıyorsan beraber başladıklarımızla sonuna kadar beraber gideriz.Sadece stratejik olarak 2 ayrı bölgede devam etmeyi daha uygun bulduk.
Sen hesap açtın mı?

Tanırım tanırım da +/+ yıda bilirim abi üç kağıt içlerinde var :)
Evet açtım bi tane ufak hesap.

KaSiS_BuFeCi
05-11-2014, 15:53
Fıratım herkesin herkese verdiği değerler kişiden kişiye farklılık gösterir.4yıldır beraber oynuyoruz.En ufak saygısızlıklarını görmedim.Bizim arkadaşlardanda oraya saygısızlık yaptığını görmedim.Uzun zamandır beraberiz.Ve ben bu süre zarfında hep keyif aldım.Burda birbirimize bakış açıları önemli.Bireysel sorunlar şahısları ilgilendirir.Ekip olarak 2 tarafın birbirleri ile yarattıkları sinerji bence taktir edilmeli.

Tireja Roje
05-11-2014, 15:59
Fıratım herkesin herkese verdiği değerler kişiden kişiye farklılık gösterir.4yıldır beraber oynuyoruz.En ufak saygısızlıklarını görmedim.Bizim arkadaşlardanda oraya saygısızlık yaptığımı görmedim.Uzun zamandır beraberiz.Ve ben bu süre zarfında hep keyif aldım.Burda birbirimize bakış açıları önemli.Bireysel sorunlar şahısları ilgilendirir.Ekip olarak 2 tarafın birbirleri ile yarattıkları sinerji bence taktir edilmeli.
Tabi tabi şahsi olay farklı değerlendirilmeli,misal emre ibnesini görmek isterim buralarda geçmişimiz pek parlaktı :D
Taktir edilmeli evet uyum sağlıyorsunuz,tebrikler bu konuda.

KaSiS_BuFeCi
05-11-2014, 16:03
Tabi tabi şahsi olay farklı değerlendirilmeli,misal emre ibnesini görmek isterim buralarda geçmişimiz pek parlaktı :D
Taktir edilmeli evet uyum sağlıyorsunuz,tebrikler bu konuda.
İşte onu anlatmaya çalışıyorum.Senide Emreyide çok severim.ikinizin oyunculuğunada hayranım.Ama bir arada oynatamıyorum sizi:)Kişilerin birbirlerine gösterdikleri saygı ve sevgi belirler birlikteliği.

Tireja Roje
05-11-2014, 16:07
İşte onu anlatmaya çalışıyorum.Senide Emreyide çok severim.ikinizin oyunculuğunada hayranım.Ama bir arada oynatamıyorum sizi:)Kişilerin birbirlerine gösterdikleri saygı ve sevgi belirler birlikteliği.
Neyse abi malum kişi hakan_52 de buralardamı? Kendisi benim üstadım olur da :)

KaSiS_BuFeCi
05-11-2014, 16:39
Neyse abi malum kişi hakan_52 de buralardamı? Kendisi benim üstadım olur da :)
​Evet ++ da hesabı

rüzgar46
05-11-2014, 16:49
acun burdan ımana gelın http://www.travian.com.tr/?uc=trx_1448 (http://www.travian.com.tr/?uc=trx_1448)

Tireja Roje
05-11-2014, 16:58
​Evet ++ da hesabı
tmmdır abi eyw.

corsann
05-11-2014, 20:11
Fıratım herkesin herkese verdiği değerler kişiden kişiye farklılık gösterir.4yıldır beraber oynuyoruz.En ufak saygısızlıklarını görmedim.Bizim arkadaşlardanda oraya saygısızlık yaptığını görmedim.Uzun zamandır beraberiz.Ve ben bu süre zarfında hep keyif aldım.Burda birbirimize bakış açıları önemli.Bireysel sorunlar şahısları ilgilendirir.Ekip olarak 2 tarafın birbirleri ile yarattıkları sinerji bence taktir edilmeli.

+++++++++++

Maniak
10-11-2014, 23:33
Merhaba arkadaşlar,

7 senelik Travian geçmişim var. Yabancı serverlarda MADTURK organizasyonlarının zamanında Başkanlığını yaptım. Genel olarak saldırgan ve TOP10a oynayan bir oyun stilim var. Online saatim yüksek,hesaba kafam esince altın almalarım meşhur :D

Speed serverın açılışını kaçırdım maalesef ve bu 5 günün telafisi olmaz biliyorum,özellikle TRXte. O yüzden hesabına ortak olabileceğim birilerini arıyorum. Güven konusunda en ufak bir şüpheniz olmayacak merak etmeyin :)

RockLand
17-11-2014, 22:12
​Evet ++ da hesabı

yucel hocam benim o göçmenler dönunce senden sıkayetçi oldular bana :))

RONALDINHO
17-11-2014, 22:19
Merhaba arkadaşlar,

7 senelik Travian geçmişim var. Yabancı serverlarda MADTURK organizasyonlarının zamanında Başkanlığını yaptım. Genel olarak saldırgan ve TOP10a oynayan bir oyun stilim var. Online saatim yüksek,hesaba kafam esince altın almalarım meşhur :D

Speed serverın açılışını kaçırdım maalesef ve bu 5 günün telafisi olmaz biliyorum,özellikle TRXte. O yüzden hesabına ortak olabileceğim birilerini arıyorum. Güven konusunda en ufak bir şüpheniz olmayacak merak etmeyin :)

Merhaba 35 senelik counter gecmisim var. Taliplerimi bekliyorum...
Bu ney laaa boyle tiplerde war ya Allah sonumuzu hayir etsin. Git derslerini calis oynama bu oyunu :D

Akrep_Krall
28-12-2014, 00:59
ULAN BUNDA Akrep_Kral niye yok :))))

Exelance098
28-12-2014, 20:14
kardeşim bi beni almadınız gitti zaten !!