PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tournament 2014 joker çekilişi kazanlar

sanhay
13-10-2014, 13:40
ARKADAŞLAR SERVERDE BULUNMADIĞINIZ İÇİN ŞUAN FORUMLARDA BİR ARAYIŞ İÇİNDESİNİZ

Burada acaba kim kiminle oynayacak diye kendinize bölge aramaktasınız Ben burada kim nereye gidecek kısaca özet geçeyim

Madem özet dedik ilk olarak wow kuran birlikten başlayalım bu ekip -- bölgesinde başlayacak sözüm ona wow kurmayı deneyecekler bence başarabilirler ama unuttukları tek şey ise orasının türk serveri olmadığı yabancı server olduğu için admin veya oyuna yön verecek değerli dostlarının olmamasından kaynaklı bir başarısızlık söz konusu çünki orada oyuna etki yapabilecek illegal destekçileri olmayacaktır

Türk eleme serverinde saldırıda birinci bitiren arkadaşımız ve yandaşlarıda -- bölgesinde olacaklar arkadaşlara şimdideen başarılar dilerim acaba bu sezon kaç casus keseceklerde şampiyon olacaklar bu tip oyuncular emek hırsızlığı yaparak kendilerini reklam yapmaktadır dileyen dostlarımız -- bölgesinde hesaplarını açıp bu kişilere destek olabilirler en kötü şartta casus basarsınız arkadaşımızı tekrar şampiyon yaparsınız
DİP NOT: 2010/2011 TURNUVASINDA TÜRK BİRLİKLERİNE BÜYÜK HAKSIZLIKLAR YAPILMIŞ OLUP EMEKLERİ ÇALINMIŞTIR BUNUN KARŞILIĞINDA İSE BİZİM OYUNCUMUZ OLAN hakan_52 HESABI ZATEN SALDIRIDA ÖNDE OLDUĞU İÇİN TÜM TÜRKLER ORGANİZE CASUS BASARAK ARKADAŞIMIZI SALDIRIDA ŞAMPİYON YAPTIK BURDAKİ TEK FARK İSE BİRİ HAKETMEDEN ŞAMPİYON OLUYOR DİĞERİ İSE HAKETTİĞİ İÇİN TÜM TÜRKLER TARAFINDAN TESCİLLENMESİ İÇİN DESTEK BULUYOR

Gelelim -/+ bölgesine bu bölgeye wow yarışında oyunu ikinci sırada haksızlıklara uğrayarak bitirmiş ekip olarak imza ekibi bulunmaktadır sayısal değerlerini tam olarak bilemiyorum ama tercih yapılabilecek ekipler içinde karar sizin

Gelelim +/- bölgesine bu bölgeyede oyunun son dönemlerinde dağılanl birliklerin bir araya toplanmasıyla meydana gelmiş çahra grubu hesap açmaktadır bu bölgede oynamak isteyenler bu grupla koordine olursa faydalı olacaktır

Gelelim son bölgeye yani ++ bölgesine bu bölgede ise oyunda ilk başlarda çok kalabalık gözüken ama özellikle dostları tarafından sırtından bıçak misali vurulmuş olan ekip yani türk birlikleri başlayacaktır serverde en fazla oyuncu ve en fazla tılsımların bulunmasına rağmen dediğim gibi yola çıktığı dostları tarafından sırttan bıçakla wow sürecindeki yarışta geride kalmışlardır bu bölgeye ayrıca eleme turunda oyunun ilk başlangıcından alında oyunun son aşamasına kadar tüm plan ve taktiklerin wow üzerine yapılanmasını sağlayan ayyıldız2 birliği de hesaplarını ++ bölgesinde açacaktır wow kurmak göründüğü gibi kolay bir iş olmadığını anlamayanlar zaten oyunu da bilemezler

bu saatten sonra herkez kararını bir şekilde alarak oynamak istediği bölgeyi seçmesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum tüm dostlara saygılar diliyorum ..........

gırbeygir
13-10-2014, 21:23
kaç adet mail hesabı ile çekilişe katıldık ancak çıkmadı oynamak istemeyen varsa bir mesaj kadar yakındayım a dostlar

Bam Bamm
13-10-2014, 22:47
ARKADAŞLAR SERVERDE BULUNMADIĞINIZ İÇİN ŞUAN FORUMLARDA BİR ARAYIŞ İÇİNDESİNİZ

Burada acaba kim kiminle oynayacak diye kendinize bölge aramaktasınız Ben burada kim nereye gidecek kısaca özet geçeyim

Madem özet dedik ilk olarak wow kuran birlikten başlayalım bu ekip -- bölgesinde başlayacak sözüm ona wow kurmayı deneyecekler bence başarabilirler ama unuttukları tek şey ise orasının türk serveri olmadığı yabancı server olduğu için admin veya oyuna yön verecek değerli dostlarının olmamasından kaynaklı bir başarısızlık söz konusu çünki orada oyuna etki yapabilecek illegal destekçileri olmayacaktır

Türk eleme serverinde saldırıda birinci bitiren arkadaşımız ve yandaşlarıda -- bölgesinde olacaklar arkadaşlara şimdideen başarılar dilerim acaba bu sezon kaç casus keseceklerde şampiyon olacaklar bu tip oyuncular emek hırsızlığı yaparak kendilerini reklam yapmaktadır dileyen dostlarımız -- bölgesinde hesaplarını açıp bu kişilere destek olabilirler en kötü şartta casus basarsınız arkadaşımızı tekrar şampiyon yaparsınız
DİP NOT: 2010/2011 TURNUVASINDA TÜRK BİRLİKLERİNE BÜYÜK HAKSIZLIKLAR YAPILMIŞ OLUP EMEKLERİ ÇALINMIŞTIR BUNUN KARŞILIĞINDA İSE BİZİM OYUNCUMUZ OLAN hakan_52 HESABI ZATEN SALDIRIDA ÖNDE OLDUĞU İÇİN TÜM TÜRKLER ORGANİZE CASUS BASARAK ARKADAŞIMIZI SALDIRIDA ŞAMPİYON YAPTIK BURDAKİ TEK FARK İSE BİRİ HAKETMEDEN ŞAMPİYON OLUYOR DİĞERİ İSE HAKETTİĞİ İÇİN TÜM TÜRKLER TARAFINDAN TESCİLLENMESİ İÇİN DESTEK BULUYOR

Gelelim -/+ bölgesine bu bölgeye wow yarışında oyunu ikinci sırada haksızlıklara uğrayarak bitirmiş ekip olarak imza ekibi bulunmaktadır sayısal değerlerini tam olarak bilemiyorum ama tercih yapılabilecek ekipler içinde karar sizin

Gelelim +/- bölgesine bu bölgeyede oyunun son dönemlerinde dağılanl birliklerin bir araya toplanmasıyla meydana gelmiş çahra grubu hesap açmaktadır bu bölgede oynamak isteyenler bu grupla koordine olursa faydalı olacaktır

Gelelim son bölgeye yani ++ bölgesine bu bölgede ise oyunda ilk başlarda çok kalabalık gözüken ama özellikle dostları tarafından sırtından bıçak misali vurulmuş olan ekip yani türk birlikleri başlayacaktır serverde en fazla oyuncu ve en fazla tılsımların bulunmasına rağmen dediğim gibi yola çıktığı dostları tarafından sırttan bıçakla wow sürecindeki yarışta geride kalmışlardır bu bölgeye ayrıca eleme turunda oyunun ilk başlangıcından alında oyunun son aşamasına kadar tüm plan ve taktiklerin wow üzerine yapılanmasını sağlayan ayyıldız2 birliği de hesaplarını ++ bölgesinde açacaktır wow kurmak göründüğü gibi kolay bir iş olmadığını anlamayanlar zaten oyunu da bilemezler

bu saatten sonra herkez kararını bir şekilde alarak oynamak istediği bölgeyi seçmesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum tüm dostlara saygılar diliyorum ..........

Dostum,

Seni tanımam...
Sadece forumda yazdıklarını okudum.

Bu son yazdıklarından sonra sadece cevap yazma gereği hissettim.

Bu hırsını, öfkeni anlayamadım
TR deki doğru yada yanlış olup biteni Avrupa'ya taşıma çabana
bi anlam veremedim.

Bırak kim hangi bölgede kimler ile oynamak istiyorsa oynasın.
Senin gb bir oyuncu ve ekibi Türk birliklerinin gücüne güç katar...
Devamlı birilerine birşeyleri ispat etme eleştirme çabasında olma, boşver
Hele ki Avrupa öncesi bunu yapma bence.
Kapat TR defterini, bir daha ki server burada TR de hesaplaş sorunlu olduklarınla

Ayrıca da bu altı üstü bir oyun.
Oyuna bu kadar kendini kaptırma
Oyun için kimsenin kalbini kırma, insanları incitme
derim

Dip :
Kimseyle polemik yaratma çabasında değilim.
Fikirlerim sadece beni bağlar...
TÜRK olarak bu kavgalara, iç çekişmelere anlam veremediğim için yazma gereği hissettim.

sanhay
14-10-2014, 00:08
bak şimdi çuvalladın eğerki yazıma dikkat etmiş olsan orda anlatmak istediğimi gayet açık ve net yazdığım için anlaman gerekirdi sende az çok forumu takip ediyorsun görüyorum özellikle joker çekilişinden hak kazanıpta oynamak isteyenler belli bir aayış içindeler bende kendi fikrime göre ufak yorum katarak bölgeler konusunda detaylar anlattım kim hangi bölgede oynamak istiyor ve o bölgede kimler var bunu bilsinler istedim benimki sadece jokerden gelenlerin başı boş ortada kalmamalarını sağlamaktı ama sen orda sözde benim türklerle bir hesabımın olduğundan bahsetmişsin bilmiyorum ama sen beni fazla tanımadığından eminim benim için ilk başta oyunda rakip vardır düşman asla yoktur oyun bittiği zaman her şey biter belkide gelecek elemede o rakip olduğum kişiyle aynı grupta oynarım hiç belli olmaz o yüzdende rakipten öteye adım atmam yani düşmanlık kavramını asla benimsemem orada yorum yaparken fazla uzun devrik cümleler kurmak istemedim ki milletin kafası karışmasın

avrupaya gelincede avrupada türk elemesinde en büyük rakibimde olsa eğer sıkışmışsa herhangi bir desteğe ihtiyacı varsa inan herkezden çok ben koşarım onun yardımına orada ne rakibiz nede düşman

a&f
14-10-2014, 02:03
kardeşim ben ve ekibim ++ da olacak..

Ruslar'da orda Kapısırız.

sanhay
14-10-2014, 03:13
sevgili bam bam sırttan bıçak deyince bir yerinemi dokundu yada incittimi kusura bakma ama bizde ihanetin cezası idamdır

gaziantep27
14-10-2014, 11:38
bu final zor olacak sanırım hem kopukluklar hem zayıf takımlarla gitmek ....başarı uzak gibi

sanhay
14-10-2014, 17:16
bu final zor olacak sanırım hem kopukluklar hem zayıf takımlarla gitmek ....başarı uzak gibi

başarı bekleme bence bak en basitinden geçen seneki turnuva finali bir örnek adamlar 8 ülke (yani ab üye ülkeler ) birleşmiş geldiler wow kurdular ama biz sadece kendi içimizde düzen kuramıyoruz artık gerisini sen anla

Bam Bamm
14-10-2014, 20:24
sevgili bam bam sırttan bıçak deyince bir yerinemi dokundu yada incittimi kusura bakma ama bizde ihanetin cezası idamdır

Şampiyon başta da yazdım amacım polemik değil.
Ben sana 1-2 gömlek büyük gelirim
O yüzden ne dersen haklısın.
Senin seviyene de düşmem. Sen akranlarınla devam et

Benle ilgili bilgiyi de Fenomen ve Karatech hesaplarından alabilirsin.
Şimdiden sana iyi oyunlar şampiyon

Dreddy87
14-10-2014, 21:14
Ben wilcard ile kayıt oldum. Ve ekibimden kimsenin oynamadigi için ben tek kayıt oldum. Türk birlikleri hangi bölgede olucak ?. Tr serverlerindeki düşmanlıgı bırakıp birlik beraberlik olmamiz gereken bir server bu yüzden bence burda tartışmalari anlamiyorum. Ve sizden bölge istiyorum o bölgede açıcak köyümü.

gaziantep27
14-10-2014, 23:34
bence acele edilmemeli ve son 2 gün kala agır abiler ve yönetimler görüşmeli ve en azından bölge azlatılmalı saat farkı ile bölge ye hakimiyet kurulmalı

gaziantep27
14-10-2014, 23:36
başarı bekleme bence bak en basitinden geçen seneki turnuva finali bir örnek adamlar 8 ülke (yani ab üye ülkeler ) birleşmiş geldiler wow kurdular ama biz sadece kendi içimizde düzen kuramıyoruz artık gerisini sen anla

dediğin dogru ama 3-4 ülke sanırım ki içinde bir çok rus vardı balkan eleme serveri dandik onlar birleşsede bi anlam ifade etmiyor ama ruslar 2000 değil birçok serverde oynadı ve en az 6-7 bin kişi olarak gelecekler

gaziantep27
14-10-2014, 23:39
bu eleme böyle geçti az çok para harcandı ama ben balkan serverine kayıt oldum sadece 3-4 hafta oynadım ve 400 lerde bitirip bilet aldım zaten oyuncu sayısı 3000 di ama aktif oyuncu sadece 200-300 ü geçmez çoguda rus üstelik tek kuruş harcamadan oyunla çok alakası olmayan arkadaşlar bi daha ki elemede orta karar bi oyuncu olarak 300 kişi ile gitsek balkan serverine elimizde oynatırız ve finale daha fazla türk gideriz

sanhay
15-10-2014, 00:16
bu eleme böyle geçti az çok para harcandı ama ben balkan serverine kayıt oldum sadece 3-4 hafta oynadım ve 400 lerde bitirip bilet aldım zaten oyuncu sayısı 3000 di ama aktif oyuncu sadece 200-300 ü geçmez çoguda rus üstelik tek kuruş harcamadan oyunla çok alakası olmayan arkadaşlar bi daha ki elemede orta karar bi oyuncu olarak 300 kişi ile gitsek balkan serverine elimizde oynatırız ve finale daha fazla türk gideriz

bu konu ayrıca tartışılır bahsettiğin gibi

cemoka67
15-10-2014, 13:37
kimin ne amaçla Avrupa serverine katılacağını bilmiyorum ama benim tek maçım var oda oyunun son üç gününde genel sırada 510 sıraya kadar gelmişken hiç bir iddası olmadığı halde beni oyun dışına atmaya çalışanlarla hesaplaşmak.22 tane köyümü sıfırladılar.savunmadan listeye giremesem Avrupa serverine gidemeyecektim.yazık değilmi .oyun bitmiş artık bu neyin hırsı ben bunu hazmedermiyim isimleri bende tek işim onlarla herkese başarılar dilerim onlar hariç

RiNGKeDiSi
16-10-2014, 18:01
Fazla Kodu Olan Kimse Varmı varsa bana verebılırmı 1 tane katılmak ıstıyorum tura

Kımsede yokmu arkadaslar 1 kod verebılecek kımse yokmu