PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 13]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

gEnKi
28-12-2009, 20:01
ha halen aranızda kasınanız oldu olmadı degil halende kasınan var
Quaddamagemı ne işte o işte köyleri yıkılmadan önce profilinde saldıran yokmu diyo soruyodu
köyleri tek tek yıkılıncada ezik mezik türden laflar ediyo işte sizler bukadar EZİK insanlarsınız
yıkılınca salyalarınızla saga sola saldırırsınız
masalcıamca da kasındı onuda güzelcene kasıdık
simdi yuluk denen var onuda kasıyoruz
arada pagedownu unutmadık onuda kasıyoruz hergece birini kasıyoruz yalan dersen
raporlar elimde istersen sunayım
ama
arsız adamlarsınız onada bi kılıf uydurursunuz siz simdi
gecen sefer deddigin gibi
respect ordu kalmadı dedin
ama
catır catır yıkıyoruz sizin wowları Sesiniz solugunuz cıkmıyor ki
daha bu server enaz 2 ay daha gider :)

the best
29-12-2009, 08:03
claralar almış admini arkasına car car konuşuyor ,admin gösteriyor burda ordu var clarlar hemen orda bitiyorda geçen hafta bittikleri yerde biraz mantar oldular ,3 orduları aynı anda aynı birlik tarafından gömüldü hele bi tane saldırıları var komedilik 2000 mancınıkla 2 atış tahıl deposu onuda sanırsam yıkamamış 13 yada 12 ye indirmiş :) arkadaş bulunca koysunda gülelim :)

MORPHEUS
29-12-2009, 17:56
Arkadaşlar woların son seviyelerini koysanıza biraz muhabbet dağılır.Bu arada hawhawa laf atan arkadaşlara şöyel bir uyarı yapim.O saldırı tamamen zincir birlikleri üyeleri tarafından yapılmıştır.Eğer isteseydik showdanda destek alabilirdikki o zmn zaten içler acısı durum çıkardı.O multihunter denilen emrah kardeş ordu yerlerini söylemeye devam etsin biz kesmeye devam ederiz.Burada bu yazıları okuyupta hala bu konuda birşey yapamayan supporta admin varsada onlarda bunları yapan kişiden farkı yoktur gözümde.Ama işte düşünün bütün bunlara rağmen genede ne durumdayız.Çünkü serverın en saldırgan ve en iyi oyuncuları tek wow çatısı altında oynuyor.Yaptıklarımız ortada.En büyük birlikleriz diyenlerin şimdi esamesi okunmuyor.Kalanlarda artıkları olunca dengeyi ancak multi yardımıyla oturtmaya çalışmalarına rağmen hala denge büyük farkla konteslerin aleyhine.Başka söze gerek varmı?

gEnKi
29-12-2009, 20:15
claralar almış admini arkasına car car konuşuyor ,admin gösteriyor burda ordu var clarlar hemen orda bitiyorda geçen hafta bittikleri yerde biraz mantar oldular ,3 orduları aynı anda aynı birlik tarafından gömüldü hele bi tane saldırıları var komedilik 2000 mancınıkla 2 atış tahıl deposu onuda sanırsam yıkamamış 13 yada 12 ye indirmiş :) arkadaş bulunca koysunda gülelim

zaten dediginiz gibi multilerle işbirligi yapıp sizlerin askerlerini kesmek gibi bi niyetimiz olsaydı sakarya58 ve sakarya750 ki bunlar bile %99 multi köy bence :)
ayrıca RID-ONE ve dier elemanların asker köylerini bize söylerlerdi biz daha saldırı cıkarmadan keserdik sizin tezinize göre ki bu da suan öne sürdüügüm antitez ile çürümüş vaziyette :)

Arkadaşlar woların son seviyelerini koysanıza biraz muhabbet dağılır.Bu arada hawhawa laf atan arkadaşlara şöyel bir uyarı yapim.O saldırı tamamen zincir birlikleri üyeleri tarafından yapılmıştır.Eğer isteseydik showdanda destek alabilirdikki o zmn zaten içler acısı durum çıkardı.O multihunter denilen emrah kardeş ordu yerlerini söylemeye devam etsin biz kesmeye devam ederiz.Burada bu yazıları okuyupta hala bu konuda birşey yapamayan supporta admin varsada onlarda bunları yapan kişiden farkı yoktur gözümde.Ama işte düşünün bütün bunlara rağmen genede ne durumdayız.Çünkü serverın en saldırgan ve en iyi oyuncuları tek wow çatısı altında oynuyor.Yaptıklarımız ortada.En büyük birlikleriz diyenlerin şimdi esamesi okunmuyor.Kalanlarda artıkları olunca dengeyi ancak multi yardımıyla oturtmaya çalışmalarına rağmen hala denge büyük farkla konteslerin aleyhine.Başka söze gerek varmı?

okadar saldırgansınız ki herkes sizden korkuyor şu yazdıgınız iletileri gecmişe dogru üşenmesem sıralıcamda işte üşengeclik var
ne diyordunuz
oflukatil seviyeyi 80küsüre getirdiginde oyun bitmiştir büyük farkla
yada
çarşıistan seviye 99dan tepetaklak olmadan önce de böyle server bitti 4saat sonra resetlenecek diyenlerde sizlerdiniz :)
yada vaveyla seviye 90ı gectiginde aynı söylemleri yazdınız ve bizlerde duyduk
nasıl oluyor da serverin en saldırgan ve en iyi oyuncuları bu kadar zaman gecmesine ragmen WOWU KURAMIYOR DEMEK Kİ
iş lafla profesyonel olmuyo :)
daha cok yazarsınız oyun bitti resetlenecek bizde yıkıp bu lafları her seferinde yedrecegiz sizlere en büyük keyif bu olsa gerek bir türlü kuramıyorsunuz
ve halen iddaa ediyorum zincirler bizimle dalasmaya cekiniyor ne de olsa askerleriniz bizde kesilip kesilip geri bile gelemiyorlar :)
ama söz size
ZİNCİRLİ kuyu mezarlıgında güzel bi mezarlık yaptıracam hepsine

the best
30-12-2009, 06:50
genki mh yada adminin size yer gösterdiğini sende biliyorsunda degamoji yapıyorsun , arkadaşım 40 kişilik birlikte nasıl olurda sırf büyük ordulu köylere ortada bişey yokken saldırı yapıyorsun ya sen çok safsın yada safı oynamaya çalışıyorsun ve nasıl oluyorda tüm saldırı yapan elemanların 24 tane aynı saniye mancınık sokupta ceza almıyor şikayetler geri dönüyor hemen ,

nothing cant change anything even multihunter or admin ,honestly always find a way and honestly be victorious forever...

migi_6199
30-12-2009, 10:07
genki mh yada adminin size yer gösterdiğini sende biliyorsunda degamoji yapıyorsun , arkadaşım 40 kişilik birlikte nasıl olurda sırf büyük ordulu köylere ortada bişey yokken saldırı yapıyorsun ya sen çok safsın yada safı oynamaya çalışıyorsun ve nasıl oluyorda tüm saldırı yapan elemanların 24 tane aynı saniye mancınık sokupta ceza almıyor şikayetler geri dönüyor hemen ,

nothing cant change anything even multihunter or admin ,honestly always find a way and honestly be victorious forever...

bende bu konu hakkında bişey anlamadım ceza sistemleri hakkında bize bilgi weren forum fln warmı ? biz progrom kullansak 2ay köy kapanır bunlar yapınca 1hafta sonra açılio ne güzel iş sanki ceza değil ödül:mad:

gEnKi
30-12-2009, 12:07
bende bu konu hakkında bişey anlamadım ceza sistemleri hakkında bize bilgi weren forum fln warmı ? biz progrom kullansak 2ay köy kapanır bunlar yapınca 1hafta sonra açılio ne güzel iş sanki ceza değil ödül:mad:

program kim kullanıyorsa ben karsıyım bu arkadasımda olsa
ama
anlamadıgım sizler yapınca sorun olmuyorda bizlerden birisi yapınca (ki ispatlanmamış bu konu)
hemen mh cezai işlem uygulamıyor
enbasiti
savur ve dindane benim merkezi yıkmaya geldiginde
savu-r merkezime 12 sıralı mancınık cıkarmış ve hepsi de aynı saniyeye sokmuş sence bunu yapabilecek kimse varmı programsız
ben yaparım diyene ben inanmam cünkü expolerin yenilenme sayfası nekadar kısa olsa bile enaz 2-3 saldırı farklı saniyeye kayar
yani
siz yapınca sorun olmuyorda bizden birisi yapınca mı sorun oluyyor işinize bakın
böyle SAFSATALARLA ortalıgı karıştırmayın
öncelikle siz gidinde wowlarınızı savuununnnnn :)

YuReGiASi
30-12-2009, 17:10
27 kişiyle zaten tanıtacagımız kadar tanıttık 27 kişiyle saldırılarda ilk 20deyiz bu bile bizim için yeterlidir
istersen
savu-r ve dindane ye sor bakalım merkezlerini kac nufus cektik asagıya
ve
savurun ve dindaninin kac askerini merkezimde gömdüm yada northern yada masalcıamca veya şafakniler yada generall
daha sayayım mı
sende komik ol 2 kez mi dümdüz ettiniz hahahaah buna gülerim savasta yıkarsın yıkılırsın
lakin sen tek taraflı söylüyorsun
yukarda saydıklarıma daha malik el şahbazın birliklerinde sıfırladıklarımızı katmadım
nevin
akın40
cimcime
cimbomm
bunlar sadece aklımda kalanlar cünkü bunları ben sıfırlamıştım
yani
27=Zincir ailesi yeterlidir sanırım
ayrıca
sizin birlikle savaştayken
yapayzeka araya genel baskanımızı sokup ateşkes ettirdi mi ettirmedi mi
ozaman yemedi de askerlerimiz kalmayınca mı delikanlı oldunuzzz

ha halen aranızda kasınanız oldu olmadı degil halende kasınan var
Quaddamagemı ne işte o işte köyleri yıkılmadan önce profilinde saldıran yokmu diyo soruyodu
köyleri tek tek yıkılıncada ezik mezik türden laflar ediyo işte sizler bukadar EZİK insanlarsınız
yıkılınca salyalarınızla saga sola saldırırsınız
masalcıamca da kasındı onuda güzelcene kasıdık
simdi yuluk denen var onuda kasıyoruz
arada pagedownu unutmadık onuda kasıyoruz hergece birini kasıyoruz yalan dersen
raporlar elimde istersen sunayım
ama
arsız adamlarsınız onada bi kılıf uydurursunuz siz simdi
gecen sefer deddigin gibi
respect ordu kalmadı dedin
ama
catır catır yıkıyoruz sizin wowları Sesiniz solugunuz cıkmıyor ki
daha bu server enaz 2 ay daha gider

hadini bil ! agzımı bozdurma ln !... oyle ezik falan veya kaşıma falan konusma... hakaret icerikli kelimeler edersen sana hakaretlerin kralını ederim.... seviyeli ol veled...
kaşımak falan diyorsdanız 27 nizi kaşıdık ve ezdik... ama siz 3-5 kisi yıktınız
ve artık kimse defans tutmuyorki köyünde... masalcı amcayı yıkıyoruz felan adamın destekleri wowda zaten.... siz boş köy yıkarsınız ancak...

Respecto ile tanısma sırası demediniz mi ? laflarınızı yemeseydiniz... yigit olan lafını yemez..
insan kaldıramicagı yukun altına girer mi ??? sonrada yazıyı sildiniz.. ve 27 nizi, biz 7 kişi yıktık zaten :D

(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=35203)Respecto ha ? alsana respecto

25.Res-CLaS (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=12682) 27 70872 1913557

27 kişi 1,913,557 < anca bu kadar kesmişsiniz..
YuReGiASi- dindane- yapayzeka- Quaddamage yi hesapla= 1,946,686
4 kişi sizin 27nizden daha fazla adam kesmişiz :D

yani kardesim millette utanma ve onur kalmamıs ki ! ben olsam bu saatten sonra cevap yazamazdım :D 4 kişi yaw :D bir birlikten daha cok

Yine dedigim gibi hangi birligin saldirida ilk 20 de 6 adamı var ?
Sadece ZİNCİR® ;
yapayzeka , dindane , YuReGiASi, savu-r ,QUADDAMAGE ,bilgi görkem

gEnKi
30-12-2009, 20:52
hadini bil ! agzımı bozdurma ln !... oyle ezik falan veya kaşıma falan konusma... hakaret icerikli kelimeler edersen sana hakaretlerin kralını ederim.... seviyeli ol veled...
kaşımak falan diyorsdanız 27 nizi kaşıdık ve ezdik... ama siz 3-5 kisi yıktınız
ve artık kimse defans tutmuyorki köyünde... masalcı amcayı yıkıyoruz felan adamın destekleri wowda zaten.... siz boş köy yıkarsınız ancak...

Respecto ile tanısma sırası demediniz mi ? laflarınızı yemeseydiniz... yigit olan lafını yemez..
insan kaldıramicagı yukun altına girer mi ??? sonrada yazıyı sildiniz.. ve 27 nizi, biz 7 kişi yıktık zaten

(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=35203)Respecto ha ? alsana respecto

25.Res-CLaS (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=12682) 27 70872 1913557

27 kişi 1,913,557 < anca bu kadar kesmişsiniz..
YuReGiASi- dindane- yapayzeka- Quaddamage yi hesapla= 1,946,686
4 kişi sizin 27nizden daha fazla adam kesmişiz

yani kardesim millette utanma ve onur kalmamıs ki ! ben olsam bu saatten sonra cevap yazamazdım 4 kişi yaw bir birlikten daha cok

Yine dedigim gibi hangi birligin saldirida ilk 20 de 6 adamı var ?
Sadece ZİNCİR® ;
yapayzeka , dindane , YuReGiASi, savu-r ,QUADDAMAGE ,bilgi görkem

al bi kaşınanda daha :) bu haftanın kaşınanı ayakta kaşıyacagız :)
cümlelerimin hangisinde hakaret var kaşınmak kelimesini Türkçe sözlük bi bak bakalım karşılığı nedir durdur dur dur
ben sana yardım edeyim IQ seviyesi düşüklere yardım etmek insaniyetliktendir :)
KaynaK
(nsz) 1. Kaşıntısı olmak, kaşıma isteği duymak: Başım kaşınıyor. 2. Kendi kendini kaşımak: Kedi kaşınıyor. 3. mec. Kötü bir karşılık gerektiren davranışlarda bulunmak: Sen kaşınıyorsun galiba, git işine, başımı belaya sokma.KAynaK=
http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=ka%FE%FDnmak&ayn=tam (http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=ka%FE%FDnmak&ayn=tam)

sanırım bizim birlikten dier birliklere gönderdiklierimizi tekrar alsak sanırım sıralamada altımızda kalırdınız EZİKLER sizi
şimdi sen bu ezik lafına da alınırsın
dur sana onunda anlamını bulup getireyim :)
a. 1. Bere, çürük: Vücudu eziklerle dolu idi. 2. sf. Ezilmiş veya yassılmış. 3. sf. mec. Olaylar ve hayat şartları karşısında güçsüz ve sıkıntılı duruma düşmüş olan, üzüntülü. 4. zf. mec. Olaylar ve hayat şartları karşısında güçsüz ve sıkıntılı duruma düşmüş olan, üzüntülü bir biçimde: “Hiç de ezik bulmaz kızını, hep güvenmiştir ona.” -T. Buğra.
Güncel Türkçe Sözlük
KaynaK
http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=ezik&ayn=tam

Kripto53
30-12-2009, 20:57
cümlelerimin hangisinde hakaret var kaşınmak kelimesini Türkçe sözlük bi bak bakalım karşılığı nedir durdur dur dur
KaynaK
(nsz) 1. Kaşıntısı olmak, kaşıma isteği duymak: Başım kaşınıyor. 2. Kendi kendini kaşımak: Kedi kaşınıyor. 3. mec. Kötü bir karşılık gerektiren davranışlarda bulunmak: Sen kaşınıyorsun galiba, git işine, başımı belaya sokma.KAynaK=
http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=ka%FE%FDnmak&ayn=tam (http://tdkterim.gov.tr/bts/?kategori=verilst&kelime=ka%FE%FDnmak&ayn=tam)

sanırım bizim birlikten dier birliklere gönderdiklierimizi tekrar alsak sanırım sıralamada altımızda kalırdınız EZİKLER sizi
a. 1. Bere, çürük: Vücudu eziklerle dolu idi. 2. sf. Ezilmiş veya yassılmış. 3. sf. mec. Olaylar ve hayat şartları karşısında güçsüz ve sıkıntılı duruma düşmüş olan, üzüntülü. 4. zf. mec. Olaylar ve hayat şartları karşısında güçsüz ve sıkıntılı duruma düşmüş olan, üzüntülü bir biçimde: “Hiç de ezik bulmaz kızını, hep güvenmiştir ona.” -T. Buğra.
Güncel Türkçe Sözlük
KaynaK

xantos abisinden öğrenmiş :D onun suçu yok, büyüklerinden böyle görmüş ...

kobraktif
30-12-2009, 23:32
genki ben burda yokum diye neden sallıyon alp40 ı ve nevini sen mi indirdin rapor koy görelim
adam gibi konuşacaksan konuş yalan atmaya gerek yok birliğinizdeki herkez saldırdı alp40 a ben temsilcisiydim aynen nevin içinde geçerli olayı bilmesem yutturacan herkeze
birde karşınıza toplam 10k savunma çıktı 2 köyden nevinin nufusuda 7000 ikiside birlikten destek istemedi yıktık diye havalara girmeyin o yıktığınız adam sizin wow u sıfırladı
sallamak bedavaya salla anasını satim

YuReGiASi
31-12-2009, 03:07
KaynaK

Güncel Türkçe Sözlük
KaynaK

Simdi bana bak gerizekalı ( bu senin icin bir hakaret olmasa gerek...) kaşıyabilirsen gelde kaşı yiyorsa tabi...
mal adam < (buda senin icin normaldir ) eziklik bir hakarettir benim icin...hayata karsı deger yargılarında eziklik bir hakaret degilse bundan sonra ismin ezik olsun.... ki zaten oylesin (1. Bere, çürük: Vücudu eziklerle dolu idi.) senin ruhun ezik

interkolik
31-12-2009, 12:00
wicked(vaveyla) nın iki gün içinde kuracak olduğu wow için şimdiden tebrik ederim.

Kripto53
31-12-2009, 12:05
Türk Dil Kurumu son yaptığı düzenlemelerden sonra (aptal, salak vs.) kelimler artık KÜFÜR değil FİKİR olarak değiştirmiştir.

Genkicik ordan kopyalayıp insanlara ezik vs tarzında konuşmayı hakaret saymıyor fakat atladığı bişey var, karşısında ki bunu nasıl algılayacak.

Oyunda konuşmaktan başka bir işe yaramayan bir insan buralarda nara atması ise hayret verici bir durum gerçekten.

İstersen bende saldırı def puanımı kopyalayım :)) Sizin mantığınıza göre sadece puanı olan konuşabiliyorya ona binaen ...

Kripto53
31-12-2009, 12:34
Emeği geçenlerin emeğine sağlık.

http://travilog.org.ua/tr/6151927/ada9bc913bb3c6b54477cb52646d7993/1/1

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=629423caa75

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=62943fc76eb

Bize depo kurmakla uğraşıyor diyene sesleniorum :) yada vaz geçtim seslenmiyorum, raporlar herşeyi anlatıyor.

interkolik
31-12-2009, 12:58
beyler biz oyuna bırakan kaçıklar olarak server 13 teki durumu takip edemiyoruz tam acaba wow seviyelerini belirtirmisiniz.

the best
31-12-2009, 13:48
geçen hafta bu 2 ordulu hesabıma ve bunun yanında 2 tane daha ordulu hesabıma aynı anda daha saldırı oldu ama geleni gömdük yaptıkları en iyi şey sur yıkmaktı hehe :) , bu 2 ordumuda sonuna kadar korurdum kimsede bi cacık yapamazdı ama claralara bi yıkım nasıl yapılır göstermek gerekti , gösterdik , clarlardan tılsımda çaldık zamanında ,showda ordu bitmez, bitmeyecekte , admin istediği kadar yer göstersin claralara biz yine yaparız yapacağımızı ,

Kripto53
31-12-2009, 14:35
http://img8.imageshack.us/i/adszin.jpg/
http://img8.imageshack.us/i/adszin.jpg/Daha çok ordu var çok :)
http://img8.imageshack.us/i/adszin.jpg/

Wicked
31-12-2009, 15:25
kapak siparişi verdim birileri için :D

Masraftan da kaçmadım..

Sırf sevinsinler diye kızaklı yaptırdım :D

the best
31-12-2009, 15:49
bir ölür bin diriliriz ,bizler showuz , claranın son adamı mehdy kaldı

Kripto53
31-12-2009, 16:36
kapak siparişi verdim birileri için :D

Masraftan da kaçmadım..

Sırf sevinsinler diye kızaklı yaptırdım :D

Vaveyla ayrılda gel :)

Zincirshow oley oley :)

Kripto53
31-12-2009, 16:51
Arkadaşlar ne kadar zaman önceydi tam hatırlamıyorum ama forumu takip edenler hatırlarlar, ÇARŞISTAN 99-100. seviyeleri bastığında yakamoz saldırı çıkartmıştı. O zaman yakamoz yanlışlıkla depo vurursa çok komik olur demiştim ve buyrun :) Clan dan hiç beklenmedik bir hareket :)))

Bu oyun bu sefer bitti gibi :))

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=63065bb5bf4

Aşikar
31-12-2009, 17:11
mehdy tebrik etmek lazım bu kadar güzel askerle anca bu kadar başarısızlık olur:)

Kripto53
31-12-2009, 17:12
Bazen basiretin düğümlendiği anlar oluyor, bu da onlardan biridir. Tabi bir planları yoksa ..

MORPHEUS
31-12-2009, 17:56
mehdy tebrik etmek lazım bu kadar güzel askerle anca bu kadar başarısızlık olur:)
Ama öyle deme.Saolsun bizim yapayzekamız bize asker köyü olrak öyle güzel köyler verdiki Mehdynin saldırını ben ayakta alkışlarım.Zaten içlerinde kalan doğru düzgün saygı duyulan az sayıdaki bir kişilik.Yiğidi öldür ama hakkını yeme.Ama sonuçta seviyeye dalsa bile belki 2 seviye alırdı.Ama genede bence başarılı saldırlar.Şimdi asıl merak ettiğim konu şu.Hani bize deposuz diyorlardı seviye basamazsınız diyorlardı şöle ederiz böle ederiz diyorlardı.Şimdi ne diyecekler merak etmeye başladım.Ama bu başarı kim ne derse desin showdaki değerli arkadaşlarımız olmadan başarılamazdıki buda bir gerçek.Zaman geçtikçe aynı yapıda olan iki başarılı birliğin birlikte hareket ederek dayanışmanın en güzel örneklerini göstermesi içinde ayrı bir alkış tutuyorum.

Gelelim diğer birliklerdeki arkadaşlara.Arkadaşlar ben eski geyik birliği başkanı olarak ve ekibimizin bir çok üyeside eski geyik grubundan olduğu için sizlere uygulanan psikolojik baskı nedeniyle tabiki olumsuz stardejiler ürettiniz.Bu bir oyun.Ne dense densin sanal ortamda kalır.Tabi bazı kişiler hariç.Onlarda kendilerini biliyor.O nedenle ben genki arkadaşımızıda kucaklıyor raikonen denilen mahlukat hariç kalbini kırdıklarım varsa olayın psikolojiksavaştan ibaret olduğunu hatırlamalarını istiyorum.Umarım dha nezih multihunterlar tarafından kirletilmemiş bi serverda tekrar görüşür atışırız.:D

Kripto53
31-12-2009, 18:22
Ama öyle deme.Saolsun bizim yapayzekamız bize asker köyü olrak öyle güzel köyler verdiki Mehdynin saldırını ben ayakta alkışlarım.Zaten içlerinde kalan doğru düzgün saygı duyulan az sayıdaki bir kişilik.Yiğidi öldür ama hakkını yeme.Ama sonuçta seviyeye dalsa bile belki 2 seviye alırdı.Ama genede bence başarılı saldırlar.Şimdi asıl merak ettiğim konu şu.Hani bize deposuz diyorlardı seviye basamazsınız diyorlardı şöle ederiz böle ederiz diyorlardı.Şimdi ne diyecekler merak etmeye başladım.Ama bu başarı kim ne derse desin showdaki değerli arkadaşlarımız olmadan başarılamazdıki buda bir gerçek.Zaman geçtikçe aynı yapıda olan iki başarılı birliğin birlikte hareket ederek dayanışmanın en güzel örneklerini göstermesi içinde ayrı bir alkış tutuyorum.

Gelelim diğer birliklerdeki arkadaşlara.Arkadaşlar ben eski geyik birliği başkanı olarak ve ekibimizin bir çok üyeside eski geyik grubundan olduğu için sizlere uygulanan psikolojik baskı nedeniyle tabiki olumsuz stardejiler ürettiniz.Bu bir oyun.Ne dense densin sanal ortamda kalır.Tabi bazı kişiler hariç.Onlarda kendilerini biliyor.O nedenle ben genki arkadaşımızıda kucaklıyor raikonen denilen mahlukat hariç kalbini kırdıklarım varsa olayın psikolojiksavaştan ibaret olduğunu hatırlamalarını istiyorum.Umarım dha nezih multihunterlar tarafından kirletilmemiş bi serverda tekrar görüşür atışırız.:D

:) Bizim ordular elde mi kaldı diyorsun yani :)

Ama bence haksızlık yapıldı serverda, CLAN'a güçsüz birlik verildi :)

Zincirshow :) ağır mı geldi ne :D

Marjinal
31-12-2009, 18:28

Her an herşey olabilir durun hele. Serverı uzatacak genki ve ekibi :D

Mutlu Yıllar herkese...

MORPHEUS
31-12-2009, 19:36

Birde soruyorsun.İşte zaten orantısız güç farkından dolayı multihunter kankalarını ancak yanlarına alarak dengelemeye çalıştılar.Ama ben onlara dedim bakın dedim gidip natarlarla birleşin.Bak natar reisi kankamız size kıyak geçeriz dedik dinletemedik.:D

Hem ordu kalsa ne olur?Bak olan ordular depoya dalıyorlar.Lütfen showdaki arkadaşlarımdan ricam böyle rakip birliklerle orantısız şekilde asker basmayın.Sonra AHİM den fırçayı(avrupa insan hakları mahkemesi) biz yiyoruz.Şimdi ne diycez bir sürü wowu bilmem kaç kez yıktık diye ceza verirlerse.(kusura bakmayın sayısını hatırlayamıyorum zncrshowun yıktıkları wowları)Bakın benim bu abartılı asker basma olayına çözümüm var.Oyunla birlikte facebookta farmville adlı bir oyun var.Onuda beraber oynayalım.Mis gibi çiftçilik.

gEnKi
31-12-2009, 21:46
:) Bizim ordular elde mi kaldı diyorsun yani

Ama bence haksızlık yapıldı serverda, CLAN'a güçsüz birlik verildi

Zincirshow ağır mı geldi ne

Sanırım daha oyun bitmedi bazıları 99dan 68lere indigine göre vaveyla da inecektir herhalde
wowu kim 100 yaparsa serverin en agırı odur kanaatimcedir..
siz mi bizmi onu zaman gösterecek

Bazen basiretin düğümlendiği anlar oluyor, bu da onlardan biridir. Tabi bir planları yoksa ..
bak nekadar da güzel söylemişsin bir planları yoksa tabi
her birligin bir stratejisi vardır
hatırlatırım çarşıistan 99dan 100.seviyeyi bastıgında da herkes dedi ki CLaRes te sadece yakamoz da ordu var dediler ne hikmekse yakamozdan sonra bircok wowunuzu delik deşik ettik ve etmeye de devam edecegiz
daha bizler kılıçlarımızı kınından cıkarmadık tek bi sefer cıktı o da çarşıya 2deposunu tek kişi patlattı :)
showda ordu bitmemişse herkes şundan emin olsun benim baktıgım 4 ordu var :) benim demiyorum ha baktıgım diyorum :)
dedigim gibi SABIR ve ZAMAN

mehdy tebrik etmek lazım bu kadar güzel askerle anca bu kadar başarısızlık olur
aa olaylara biaşikar kalmışsın aşikar :)
senn bukadar ordun olmadıgın için ne stratejiden bahsedebilrisin ne de başarılı mıdır başarısızlık mıdır onun hakkında karar verebilirsin
saldırı gayet başarılırıdır morpheus un dedigibi dünya harikası hedef alınsa enfazla alacagı 3-4 hadi taş patlasın 5
ama depo vurmak en mantıklısıydı
sonucta onun ardından girecek ordular gereken has....sasiyeti gösterecektir Wow içn :)
savunan tarafa gelince de onları da tebrik ederim önceki pert olmalarından ders cıkarmışlar ve güzel bi savunma yıgmışlar
SALDIRAN ve SAVUNUNANı tebrik ederim...
bi arkadasımızın dedigi savaş yani oyun sadece saldırarak kazanılmıyor rakibini hataya zorlayacaksın
bunu herseyinle yapabilirsin bizim burada yaptıgımızda psikolojik savaştır
ben hakaret etmem benim ve TDK nın literatüründeki kelimelere göre konusurum
ama
bazıları bunu oyun yerine kendi egosunu tatmin etmek için saga sola hakaretler iceriyor
şunu sorarım kendi arkadası ve birlikdaşı kullanırken birşey yokta aynı kelimeyi ben kullandıugımda kusura bakmayın ama kuyruguna basılmış i..ler gibi saga sola havlıyor ben bunu anlayamıyorum
hakaret isterseniz en alasınıda yaparım ama
dedigim gibi ben sizin seviyenize inmem
zincirde ve sov birliklerinde ayakta alkışlayıp önünde saygıyla egilecegim arkadaslar ve oyuncular var keske körle yatan şaşı kalkar gibi onlara bakıp biraz FEYZ alsanız..

interkolik
31-12-2009, 22:02
bu masal da böyle biter artık. wowlar yıkıldı yapıldı ama sonunda ipi göğüsleyen zincirshow oldu sanırım serverda olmasak da artık hps1kçk birlikleri olarak tebrik ederiz emeği geçen herkezi.

astlayk
31-12-2009, 22:15
Evet vaziyet o ki vaveyla ve Zncrsh0w ailesi kurdu WoW'u...
Bu arada sormak istiyorum bu s13 resetlenikten sonra diğer açılan s13'e kayıt olacak kim var... '^^

Aşikar
31-12-2009, 22:28
aa olaylara biaşikar kalmışsın aşikar :)
senn bukadar ordun olmadıgın için ne stratejiden bahsedebilrisin ne de başarılı mıdır başarısızlık mıdır onun hakkında karar verebilirsin
saldırı gayet başarılırıdır morpheus un dedigibi dünya harikası hedef alınsa enfazla alacagı 3-4 hadi taş patlasın 5di

Genki bana strateji deme sen daha odunla demiri birbirinden ayırırken ben bundan 4 ay önce s13 bile görmedigi orduyu bastım raporuda koyuyumda bakta gözlerin 4 ay önceki orduyu görsün..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=d93a38ed6

interkolik
31-12-2009, 23:21
son wow seviyelerine belirtecek olan birisi yokmu. yılbaşı girerken görelim wow ları.

Kripto53
31-12-2009, 23:33
WoW son durum ...

425

Zehiir
01-01-2010, 00:09
son wow seviyelerine belirtecek olan birisi yokmu. yılbaşı girerken görelim wow ları.

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.vaveyla (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)99http://s13.travian.com.tr/img/x.gif2.çarşıistan (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)§§showtime-+ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)91-3.korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)90http://s13.travian.com.tr/img/x.gif4.yavuz67 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71)CLAN WOWRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)86-5.kasabın köyü (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43)showtime&showelitZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)84-6.meltemce (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01)NazlıRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)83-7.dirmil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5)CLa®eSRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)76http://s13.travian.com.tr/img/x.gif8._MediveL_ (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13)$howtime ve DostlarıZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)75http://s13.travian.com.tr/img/x.gif9.oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)75http://s13.travian.com.tr/img/x.gif10.53st53 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)54-11.dilek (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d)clan&wowRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)42http://s13.travian.com.tr/img/x.gif12.MARMARA (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb)Wow+Respect+Wow$HoWT!Me (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=10010)0-

Zehiir
01-01-2010, 00:12
arkadaslar mehdy nin raporda görünmüyor.. depolar tamamenmi tahrip olmus yoksa seviye mi

almıs..

memostar
01-01-2010, 00:18
arkadaslar mehdy nin raporda görünmüyor.. depolar tamamenmi tahrip olmus yoksa seviye mi

almıs..

2 depo tamamen yıkıldı...

fazla bi zaman kalmadı... seviye alabilecek biri çıkmazsa başarısız bi saldırı olarak kayıtlara geçer...

Marjinal
01-01-2010, 01:18
Seviye 99 daki wowda depo hedef alınıyo birde başarı diyorlar yahu. Gircek ordunuz olsa önden koçbaşılı birini sokarsınız zaten. Tabi vaveylanın siperini bu güne kadar ne kadar indirebildiniz o da ayrı konu sizede hak vermek lazım :D

kaan955
01-01-2010, 01:35
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=6316914132b

Kendi saldırımdır:) Kahramanım seviye 45'dir...

Son askerimle bu saldırıyı yaptım:) Yaklaşık 13k asker kesyim:)

the best
01-01-2010, 03:09
dostlar şimdi benim bildiğim bi ordu var birde orducuk var ama vaveylaya yoldamıdır bilmem ama clara menşeiili değil, showtime a sığınarak serverda tutunmuş ve tılsım için saf değiştirmiş bülbülün ekibinde var biri osmanlıbeyi dir, diğeri big hunterdır , tahminen osmanlıda full basmışsa 10 k ya yakın veya üstünde mancınık vardır , big hunter da 8 üstü gibi düşünüyorum , bekleyip görelim ,gerçi sur yıkılmadan ne kadar seviye alır meçhul ,

cello
01-01-2010, 03:41
hayırlısı bakalım ama s13 de bitti gibi gözüküyo :eek:

Wicked
01-01-2010, 08:32
bu oyun burada biter..

The End..

genki sen daha strateji üret

ben kapak yazısı yazmayla meşgülüm malum koca s13 bu anta yetişirim :)

interkolik
01-01-2010, 09:36
zincir-show birliklerine tebrik ederim. ayrıca clan ve resbect birliklerinede başarılarından dolayı tebrik ederim. wicked ve ekibine ayrıyetten tebrik ederim.

sakin34
01-01-2010, 10:55
arkdaslar basta zıncır aılesının bir uyesi olarak tum zıncır-show aılesine cok cok tesekkur ediyorum.serverdaki gereksiz birliklere gereken cevabı verdıgınız ıcın guzel bir yeni yıl hediyesi oldu verdiğimiz emekler boşuna ziyan olmadı..artık clanlar baska serverlara geçiş zeminleri aramaya başlamıştır s13 ten size bi cacık çıkmaz diyor yeni başlayacak serverda zincir ailesine başarılar diliyorum ------------------------------THe eND---------------------------- :D:D:D:D

the best
01-01-2010, 11:05
genki bitti desin inanayım hehe , genki bişey yazmıştı bi ara ,respect başkanı kevo zincir lere wow kurdurtmazdı , what happened genki and kevo

çarşıı
01-01-2010, 11:05
arkdaslar basta zıncır aılesının bir uyesi olarak tum zıncır-show aılesine cok cok tesekkur ediyorum.serverdaki gereksiz birliklere gereken cevabı verdıgınız ıcın guzel bir yeni yıl hediyesi oldu verdiğimiz emekler boşuna ziyan olmadı..artık clanlar baska serverlara geçiş zeminleri aramaya başlamıştır s13 ten size bi cacık çıkmaz diyor yeni başlayacak serverda zincir ailesine başarılar diliyorum ------------------------------THe eND---------------------------- :D:D:D:D

vevey kardeşime burdan çok teşekkür ederim bu oyunu bizlerin bitirmesini sagladıgı için bu iş bitti artık tebrikler zincirşohw herkese mutlu yıllar

Kripto53
01-01-2010, 11:09
Genkicik ne stratejiymiş o öyle :))

Değerli arkadaşlarım sonunda oyun bitti ama dün söylediğimi tekrarlayacağım.

Clanlara zayıf ortak verdik :) yoksa CLAN da iyi birliktir :)

Başta Vaveyla ve hesaba bakan dostlar olmak üzere tüm Zincirshow ailesini tebrik ederim. İttafakımız süresince arada hiçbir sorun olmadan bu güzel güne kadar geldiğimiz için çok mutluyum.

Hepinizi saygı ile selamlayıp, WOW tebrik bölümünde ilk tebrik edenlerden biri olmayı sabırsızlıkla bekliyorum :))

the best
01-01-2010, 11:20
çarşıda bjk gibi şerefli bi ikincilik yaptı onuda tebrik ederiz , vaveyla üstadada gösterdiği azim ve çalışkanlığı ve yapay zeka ve ekibi olaganüstü organizasyonlarından ötürü tebrik ederim ,30 dkkmı kaldı inşallah ,genkiyede forumda sabah şekerliği görevini layıkıyla sürdürdüğü için tebrik etmek gerekir ...

Kripto53
01-01-2010, 11:25
çarşıda bjk gibi şerefli bi ikincilik yaptı onuda tebrik ederiz , vaveyla üstadada gösterdiği azim ve çalışkanlığı ve yapay zeka ve ekibi olaganüstü organizasyonlarından ötürü tebrik ederim ,30 dkkmı kaldı inşallah ,genkiyede forumda sabah şekerliği görevini layıkıyla sürdürdüğü için tebrik etmek gerekir ...

Evet 12:50 de bitiyor.

Genki 3 ordu besliyor çok iş var gelemez şimdi :) Artık oda benim gibi başka serverda kullanır ordusunu :d

sakin34
01-01-2010, 11:41
vaaaaaaaaaaaaaaaveyyyyyyyyyyyyyylaaaaaaaaaaaaaaaaa a vaveyla oley vaveyla oley vaveyle oley lay laylaylaylaylaylaylayyyyyyyyyyyyyy hadi bi üçlü çekelim zincir showlar :):)

VA

sakin34
01-01-2010, 11:42
[sıze=7] :) vey:):d:d[/sıze]

sakin34
01-01-2010, 11:43
........................
[sıze=7]vey[/sıze]

sakin34
01-01-2010, 11:43
.......................LA

sakin34
01-01-2010, 11:44
.........................[sıze=7]vey[/sıze]

sakin34
01-01-2010, 11:47
Nerde bu clanlar respectler ya arkadaşlar bi vedalaşalımm kimse yazmıyo :):)

Kripto53
01-01-2010, 11:49
Nerde bu clanlar respectler ya arkadaşlar bi vedalaşalımm kimse yazmıyo :):)

Strateji geliştiriyolar :) İşleri var gelemezler ...

sakin34
01-01-2010, 11:50
[sıze=5]ve the end arkadaşlarrr bitti s13 [/sıze]

sakin34
01-01-2010, 11:50
ve oyun bitttiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:D:D:D

Kripto53
01-01-2010, 11:51
Bittti :))

xantos
01-01-2010, 11:51
Respect ailesi ailesi olarak zincirin wow kurmasını tebrik ederiz.

memostar
01-01-2010, 11:52
tebrikler VAVEYLA :) tebrikler ZİNCİRSHOW :)

fbc1907
01-01-2010, 11:54
saygısızlık etmeden mücadele eden bütün s13 oyuncularını tebrik ediyorum. vaveyla ve tüm ZncrShow birliklerini ayrıca tebrik ediyorum. Allah a emanet olun ......tetramino

Kripto53
01-01-2010, 11:55
Respect ailesi ailesi olarak zincirin wow kurmasını tebrik ederiz.

Puhahahha :)) Ne oldu yediremedin mi ZincirShow demeyi :)

Bak ne diyor oyun :))

sakin34
01-01-2010, 11:58
Vaveylanın şifresi ne arkadaşlarr

migi_6199
01-01-2010, 12:00
game over .... tebrik zincir tebrikler showtime tebrikler ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) vee en sonda tebrikler vaveyla

onu bunu bırakda bu clanlara çok üzülüyorum yaa yazık yaa yok zinciri bitircez fln ayakları wardı şimdi ise bu manzara crazyden sonra zaten dağılmışlardı bu clanlar hehe:D:D:cool:

the best
01-01-2010, 12:06
tahıl bitiyor askerlerim ölmeyecek değilmi

GRiNGoRS
01-01-2010, 12:11
ZncrSh0w ailesinin bir üyesi olarak bu yolda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. hepimize geçmiş olsun arkadaşlar...

the best
01-01-2010, 12:11
deniz gezmiş 0 158 72042 3 22 28884 3129 9122 3

hiç öne geçemedilerki kullanalım yav :( elimizde kaldı :)

Kripto53
01-01-2010, 12:14
Buda RID-ONE ve Premier deki orducuklar ...

Bayramda :) 80 k askerim öldü açlıktan ama yinede iyi ordum var :))

Wicked
01-01-2010, 12:18
http://img258.imageshack.us/img258/2610/s13.png

kaan955
01-01-2010, 12:21
Wow kuruldu en sonunda çoğunun ordusu elinde patladı ve geri zekalı clan dostlarımız kendi dostları clanlara cvp vermeyerek kendi sonramızıı hazırladılar:(

Marjinal
01-01-2010, 12:27
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/1-1.jpg

Genki inanmazda belki oyunun bittine. bak genki oyun bitti :) Asla kuramaz dediğiniz vaveyla tarafından kuruldu hemde.

Tüm ZİNCİRSHOW ailesine tebrikler. Çoğunun elinde orduları kalsada amacımız olan wow kuruldu. Önemli olanda bu idi. Gerisi teferruattır.

Saygılarla... Sağlıcakla kalın...

kaan955
01-01-2010, 12:28
Olan kalan ordulara oldu bende son kalan ordumla marmara wowa girdim işte:(

ergün abi
01-01-2010, 12:29
Buda RID-ONE ve Premier deki orducuklar ...

Bayramda :) 80 k askerim öldü açlıktan ama yinede iyi ordum var :))
ya adamlar yüüznden zevk alamadık iyimi onca ordu elde patladı bukadar fos bi birlik

çarşıı
01-01-2010, 12:42
Olan kalan ordulara oldu bende son kalan ordumla marmara wowa girdim işte:(

bi geri zekalı vardıı çarşının merkeze girdim 10 k savunma çıktı diyen bak gördün müü oyunun kralları kimmiş sen istediğin kadar merkeze gir elinde 20 k askerlee yemez tabi wow köyüne girmek o yüzden ancak ve ancak boş merkeze gire bilirdin şimdi sana cevap.

har bi kapak oldu sizeee hahahaha

yaşa vaveyla kardeşşş

kaan955
01-01-2010, 12:45
bi geri zekalı vardıı çarşının merkeze girdim 10 k savunma çıktı diyen bak gördün müü oyunun kralları kimmiş sen istediğin kadar merkeze gir elinde 20 k askerlee yemez tabi wow köyüne girmek o yüzden ancak ve ancak boş merkeze gire bilirdin şimdi sana cevap.

har bi kapak oldu sizeee hahahaha

yaşa vaveyla kardeşşş

Sen kendine bak Sen Show o Zincir oyunun başında Düşmandınız Şimdi küçüldünde onu mu tebrikliyorsun:)

Wicked
01-01-2010, 12:51
Hazine binası yok diyen genki girip baksın hele kaç tane hazine binamız var :)

10 adet :D

ergün abi
01-01-2010, 12:59
Hazine binası yok diyen genki girip baksın hele kaç tane hazine binamız var :)

10 adet :D
wick elindeki kapakalr yetmezse yurt dışından bu arkadşaa kapak siparşi verdim her daim hizmetnizde :)

astlayk
01-01-2010, 13:08
ZncrSh0w ailesinin bir üyesi olarak bu yolda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. hepimize geçmiş olsun arkadaşlar...

+1..

Evet, ZncrSh0w ailesinin bir ferdi oyuncusu olarak Travian'a başladığım ilk server'da WoW kurulması hemde Bir Zincirli olarak gerçekten çok güzel ve garip bir duygu..
Buradan tüm birlikleri tebrik ediyorum belki oyunda küçük bir oyuncuydum buna server'a geç başlamam da etkili oldu ama olsun desteklerimizi boşa çıkarmayan "veveyla" ya da çok teşekkürler...
Günlük 10k tahıl boşuna atmış olmadık.. :D

whocares
01-01-2010, 13:16
Wow Tebrikleri başlığı açılmıştır.

Wow köyü şifresi paylaşmayınız.