PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 13]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

xantos
12-12-2009, 19:20
nasıl anlamak istersen ama kesmekle köy isimlerini nasıl bir tutuosun anlamadım . ... wowu yıkmakla gene köy isimlerine bakmak ne alaka ... sen diyosan hakeden cezasını bulur diye bulmuş işde çok istosan konuşmak konuş ...

ya bak sizin 3 wowunuza saldırı yaptık
raporları gördün dimi
bizde kestik hemde tertemiz içinde 1 küfür hakeret aşagılama var mı
halen mi yüzün kızar mıyor
ne eglenceliksin sen gir biraz karıştır forumları oku biraz sonra burada yazmaya çalış komik olma

xantos
12-12-2009, 19:21
birbirine hammadde weya askeri destek wermedikten sonra yanında abin warmış gibi oynamışsın ne fark eder ki?

:D:D:D:D
tamam anladım sen daha bi komik olmaya gayret ediyorsun
devam et bakalım

jsb
12-12-2009, 19:22
Wowun yıkılmasını geçtik ?
S13'tün 2010'a kadar bitememesini geçtik geldik köy isimlerine mi taktık...

Her köy sahibi köyüne isim vermekte serbesttir.

Yani şimdi bu gelen saldırılar hepsi çakılıp seviye almasaydı burada alay eden kim olacaktı ?

Eminim ki savunan taraf..

bütün clan oyuncuları da zincirlere karşı bir şeyler yazsınlar ne de olsa serbest :eek:

copernic
12-12-2009, 19:40
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4494849ce36,44964cbebe0,44994bd2206

oyuncu musun yada kendinizi çok mu adam sanıyorsunuz
2 wow 4 ordu 8 büyük depo
terbiyesizleşmeden oynayın
oyunu bildigimiz kadar terbiye etmesini de biliriz

10 orduyla yapamadıgınızı agzınızla mı yapacaksınız
sonra birileri o agzınıza...
var mı daha kaşınan

şifre çalındı diye çemkirip duruyorsunuz
adam bilmem kaç hesapla oynadım diyince sesiniz çıkmıyor

adam olun oynunuzu oynayın belden aşagı ineni şişlerim kafamı bozmayın

ne diyon lan sen? kafamı bozma de git.küfür eden corsanı koruma burda ilk önce.size mesajları göstewren, 1 saat hesaplarımızı inceleip askerlerimizin nerde olduğunu söyleyen , kaç altın aldığımızıa kadar bilgileri sizlere veren,şifreleri mesajlardan bakarak çalan o şerefsiz mh ı da bulcaz merak etme sen.

Aşikar
12-12-2009, 19:42
bütün clan oyuncuları da zincirlere karşı bir şeyler yazsınlar ne de olsa serbest :eek:
jsb ilk önce kendi birliginin profiline bakta ondan sonra burda laf ebeligi yap xantos bu laflar sanada ilk önce bir bakın clan ana birliginin profiline ondan sonra burda konuşun

DUYURU...
pek degerli incir birlikleri ne oldu clan ın olmayan askerlerınden yusuflamaya başlamışsınız=)))
bas bas bagırıorsunuz şhow dıe zuhahaha bakın başkalarının başarılarını kendınıze mal etmeye çalışmayın adam olun sız wowunuzu kowalayın gercı sızde haklısınız wowunuzu başınıza gecırecegımızden sizlerde eminsiniz artık.

rai

Aşikar
12-12-2009, 19:43
Artık kimin yusuflamaya başladıgı belli oluyor:)

jsb
12-12-2009, 19:45
jsb ilk önce kendi birliginin profiline bakta ondan sonra burda laf ebeligi yap xantos bu laflar sanada ilk önce bir bakın clan ana birliginin profiline ondan sonra burda konuşun

DUYURU...
pek degerli incir birlikleri ne oldu clan ın olmayan askerlerınden yusuflamaya başlamışsınız=)))
bas bas bagırıorsunuz şhow dıe zuhahaha bakın başkalarının başarılarını kendınıze mal etmeye çalışmayın adam olun sız wowunuzu kowalayın gercı sızde haklısınız wowunuzu başınıza gecırecegımızden sizlerde eminsiniz artık.

rai

ben hangi birlikteymişim ?
zincir incir demekle bu yaptıkları aynıysa aynısını sana da yazsın clan oyuncuları o zaman
ekinler dize kadar... diye olur mu:eek:

bunlar bize yakışmaz, siz devam edin

jsb
12-12-2009, 19:46
ne diyon lan sen? kafamı bozma de git.küfür eden corsanı koruma burda ilk önce.size mesajları göstewren, 1 saat hesaplarımızı inceleip askerlerimizin nerde olduğunu söyleyen , kaç altın aldığımızıa kadar bilgileri sizlere veren,şifreleri mesajlardan bakarak çalan o şerefsiz mh ı da bulcaz merak etme sen.

kaç kere sordu corsan sana ilk önce küfür etti diye kendin küfür etmemiş gibi konuşup duruyorsun, mh'yi bulsan ne yapıcan eşkiya sanki ,,ne kadar boş adamlarsınız siz.

copernic
12-12-2009, 19:47
köy isimlerine takılan serdars1111 ve diğer müdavimleri.sana saygım vardı artık yok.emek hırsızlığı yaptınızı.mesajları mh a baktırtınızı.şifre çaldınız.kimi kandırıyorsunuz siz.burda gelmiş ahlak dersi veriyon.bana gelen küfürlerde nerdeydin??? hem mesajlarla hemde corsanın küfürlerinde nerdeydin.kaldkıki burda apaçık küfür yoktur.şerefsizin birinin sizlere hakkımızda bilgi veriyor diyor raikonen sen yok diyorsun.ilk önce siz adamolacaksınızki karşınızdan bekleyeceksiniz.şifreleri ele geçirin , hesapları mh a incelttirip bilgi alın , istediğiniz zaman köylerinizi kitletin , oh ne ala memleket.sonra burda saygı bekle.haydiyin ordan.

copernic
12-12-2009, 19:49
kaç kere sordu corsan sana ilk önce küfür etti diye kendin küfür etmemiş gibi konuşup duruyorsun, mh'yi bulsan ne yapıcan eşkiya sanki ,,ne kadar boş adamlarsınız siz.

de git len.hadi inceletin hala hesapları.söylesin mh size bilgileri.şifreleride söylesin size mesajlarda yakaladığı.xantos un mesjaına bak ilk önce eşkıya sözlerini öyle gel yorum yap.

migi_6199
12-12-2009, 19:51
ya bak sizin 3 wowunuza saldırı yaptık
raporları gördün dimi
bizde kestik hemde tertemiz içinde 1 küfür hakeret aşagılama var mı
halen mi yüzün kızar mıyor
ne eglenceliksin sen gir biraz karıştır forumları oku biraz sonra burada yazmaya çalış komik olma

hahahahahahahahaha aşağılama yok diyosun heee sen gir bak bakim başdan oku tamammı sonra karşıma gel konuşuruz. yüzüm kızario ewet nasıl bir düşmanım war ya c(a)lan bir düşmanım olcağına güçlü bir düşmanımız olsaydı keşke. sen şimdi düşmanı gene çarpıtırsın kendine göre hayal görüp espiri sanarsın düşman derken oyundaki düşmanım.

migi_6199
12-12-2009, 19:53
tamam anladım sen daha bi komik olmaya gayret ediyorsun
devam et bakalım

sende anlamamak için inat et lakin ilerde inş. anlarsın.

jsb
12-12-2009, 19:56
de git len.hadi inceletin hala hesapları.söylesin mh size bilgileri.şifreleride söylesin size mesajlarda yakaladığı.xantos un mesjaına bak ilk önce eşkıya sözlerini öyle gel yorum yap.

onun sözlerine bakmam senin eşkiya gibi davrandığını gizlemez ;)

xantos
12-12-2009, 20:09

sen ne diyon lan

lanı yediririm sana
ebeni takın başkası ile karıştırma
karıştırırırım fena

migi_6199
12-12-2009, 20:11
sen ne diyon lan

lanı yediririm sana
ebeni takın başkası ile karıştırma
karıştırırırım fena

patos dademinden beri bıdı bıdı konuşuyosun sawunuosun küfür yok die yazdığın şeylere bak tüüüü

gEnKi
12-12-2009, 20:27
genkicik senı mı gerdi bizim askerlerimiz bol geldi salladik sende yok dıye bu kucuk ordulara çok gozuyle bakma sen 6 ordu ıle kı bu ordular 30-40k yay asker olan ordular ulan 1 ay konustun bız sıze en az 80k yaysı olan 6-7 ordu soktuk cıkıp 2 den fazla msj yazmadık laf yarıstıracagına oyun oyna da tebrık edelim
Rahat ol ben bi yere gitmedim sizin wowları kitlemekle mesguldum geldim rahat ol :)
rapor isteyenlere buyrun ferdi saldırılarımızdan 1tane daha daha böyle saldırılar RespecTo dan cok cıkacak cok :)
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45051f7ca98 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45051f7ca98)

öle dallama gibi hesap çalarlarsa böyle köy isimlerini hak ederler. bende böle tatmin ediyom egomu varmı ötesi.

demek ki seninde anana bacına sövülse bişi demiceksin ozaman ben şimdi köy ismine senin sülaleni bilmem napam yazsam hoşuna gidcek
edepten payını almamış insan kalkmış bize edep dersi veriyo önce edebini takında gel...

genki yerini sanamı devretti
anlasılan halen sana cok koymuşum ki oyunda kuyruk acın gecmemiş :)

Yüzümüzün kızaracagı felan yok asıl burda yüzü kızarılacak birisi varsa bu da clanlardır hem şifre çalınması hemde multiye peşkeş çekip ordularımızın sayısına kadar bilinmesi ayrıca wowa yaptıgımız saldırıların hemen 1 dk sonrasında saldırı yapanların köyüne organize mancınıklı saldırılar gelmesi siz başkalarının emeklerini çalmaya utanmıyonuzda köylerinin isimlerinemi canınız sıkılıyor?
yüzünüzün kızaracagı yok zaten ne diyeyim sizin seviyenize inmek isteiyorum yoksa derdim ki ananı alda gel diye köy ismi yapardım ama bizler sizin gibi degiliz...
1.si clanların hesapları calınınca cacık diyip sallamasyon diyip böyle birsey yok diyen sizlersiniz
2.si sözde sizin hesaplar calınıyo bu swefer clana sallıyorsunuz
3.sü yenileceginizi anlayınca sanırım psikolojide bu na YANSITMA diyorlardı
4.sü askurtun hesabı xalındı dediniz adam 10küsür elemana sifresini dagıtmış
5.si sizden biri ismi burada belli zaten 10 multi hesapla oynuyor emek hırsızlıgı yapmadıgını diyorsunuz sonra sözüm ona calınan hesapların peşine düşüp
görevini yerine getirmeye calısan mhlere hakaretler yagdırıyorsunuz
ancak sizler klavye erkegisiniz...
6.sı oyun bitmedi daha yeni başlıyor.

DELİKANLI gibi oyanyın oyunu DELİKANLI... HESAP HIRSIZLARI... SALDIRI SAATLERİMİZDEN HABERLERİ OLAN VATANDAŞLAR. BURDA EDEP DERSİ VERMEYİN MİLLETE.

HERKES HAKKIYLA OYNARSA BÖYLE ŞEYLERDE OLMAZ ZATEN.

öyle büyük harflerle yazıp saga sola salyalarını akıtıp küfür ederek haklılıgını kanıtlayamazsın
önce edebini takın delilini sun ortaya ondan sonra gereken yapılır
şerefsizlerden şeref dersi alacak degiliz edepsizlerden edep dersi alacak degiliz...
oyununu oyna adam ol...
sizin gibiler klavye erkegidir...

serdar abi doğru diyosun işte hep c(a)lanlar böyle yapiyo burda junior larda oynuo çocuklarda oynuo oyunda çalmak çok güzel bişeymiş gibimi göstercez . çalmanın ne kadar kötü bişey olduğunu göstermiş olduk. demiorumki güzel bişey yaptık hayır bizim yaptığımızda ii değil ama multiler bu işe çare bulamadıkları için böyle kararlar alına biliyor.
yapılan bir terbiyesizlige karsılık terbiyesizlikle cvp vermek sizce nekadar mantıklı hem abi diyorsun hemde karsındakinin ailesine küfür edeceksin sonra kalkıp magduru oynayacaksın
bu nelahana ne tursu suyu :)

racon kesmiyoruz asker kesiyoruz wowu yıkıyoruz... adaleti böyle sağliyoruz
yok yok biz asker kesmiyoruz biz domatesleri kesiyoruz rahat ol :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45081753c11 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45081753c11)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45051f7ca98 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45051f7ca98)

sanırım bunlar domatesleriniz :)

Sen 10 hesapla oynuyan adamla hesabı çalınan kişiyi aynı keseye koyarsan yanlış yapıyorsun 10 hesapla oynuyan yine bir emek harcayıp oynuyor eger öyle biri varsa multiye şikayet edersin olur biter ama hesabı çalınan kişi 1 yıl boyunca altın harcayıp parası gidip o kadar emek veriyor bir gecede tüm emekleri birinin yüzünden gidiyor
zihniyete bak yasaklı iki şeyi aynı tutmayacagımda ne yaqpacagım emegiyle TEK hesapla oynayannın emegi ne olacak herkesinki hıyarda seninkisi mi emek oluyo
adam olsun saga sola sifresini dagıtmasın

Wowun yıkılmasını geçtik ?
S13'tün 2010'a kadar bitememesini geçtik geldik köy isimlerine mi taktık...

Her köy sahibi köyüne isim vermekte serbesttir. (terbiye sınırlarını aşmadıkça)

Yani şimdi bu gelen saldırılar hepsi çakılıp seviye almasaydı burada alay eden kim olacaktı ?

Eminim ki savunan taraf..

oyundan öte wowdan öte burada şahsi ve aileye karşın küfürler oldukca oyundan cok bu konuşulur
sanırım sen cok genişsin ki adamın ailesine eşine cocguna küfürler edilecek ses cıkarmayacak ve sen buna köy ismi serbest diceksin ozaman bende agza alınmayacak küfürleri sana atfen yazayım köy isimlerini sonucta serbest ya senin deyiminle
hata ediyorsunuz
kötülüge kötülükle karsılık verilmez
peygamberimizin bile hadisi şerifleri vardır bu konularda biraz onu örnek alın....

dagdaki eşkiya sehre inmekle kalmamış bir eglenceligmize bile girmiş
sen kimsin ki böyle yazıyorsun kime ne etmişsen hepsini ivedilikle sana geri yolluyorum
adamlar eglence olsun diye oyun acıyo sizler içinizdeki pislikleri saga sola salyalarınızı akıtarak küfürler ediyorsunuz
insanlıktan nasibini almamış mahluklar sizi

gEnKi
12-12-2009, 20:31
rapor isteyen arkadaslarımıza rapor sunuyoruz
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=45081753c11
bu da arada kaynamaya calısıpta yılanın basını ufakken kesmek mantıgıyla iadeyi ziyarete gittimiz kişilerden birisi
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448455818ae

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44851047a2b
bu da ofluya iadeyi ziyaret yaptıgımız saat

sunu herkes bilsin ki
RespecTo daha son sözünü söylemedi söyle bir yokluyoruz sizleri :)

Wicked
12-12-2009, 20:41
oyundan öte wowdan öte burada şahsi ve aileye karşın küfürler oldukca oyundan cok bu konuşulur
sanırım sen cok genişsin ki adamın ailesine eşine cocguna küfürler edilecek ses cıkarmayacak ve sen buna köy ismi serbest diceksin ozaman bende agza alınmayacak küfürleri sana atfen yazayım köy isimlerini sonucta serbest ya senin deyiminle
hata ediyorsunuz
kötülüge kötülükle karsılık verilmez
peygamberimizin bile hadisi şerifleri vardır bu konularda biraz onu örnek alın....

Bak hocam ben kimse hakaret edilmesinden yana değilim. Küfür eden benim nazarımca aciz insandır.
Terbiye sınırlarını aşmadıkça isteyen iistediği köyüne köy ismi verebilir dedim..

Bu kadar basit.

serdars11111
12-12-2009, 20:44
serdar
beni yakından gördün, oturdun bişiler yedik içtik...sen bir şeyi kanıtlamadan yargılıyon karar veriyon asıyon!!!!
belki bir yerde karşına cıkarım benim yüzüme bakarak gözlerimin içine bakarak sana saygım yok sen hırsızsın diyebilecekmisin?

evt derim diyorsan buluşuruz<!!!!kaldıki benim sana ahlak dersi vermeme gerek yok..tanıdıgım kadar bildigim kadar sende o mevcut...ben senden evet abi haklısın düşünemedik demeni beklerdim...
unutma bu oyun bitecek biz bu hallerimize gülücez...

güzelce yıksaydınız sonra burda oo güzel oldu deseydiniz...bir tek kelime yazmam tebrik ederdim...

bu konuyu kapatıyor ve sizi kendi vicdanızla başbaşa bırakıyorum!!!(galiba bunu bir tek evli ve cocuk sahibi insanlar idrak edebilir!!!,)

Marjinal
12-12-2009, 20:46
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=451256f6493

Mısraları tamamlıyalım bu raporla bari.

migi_6199
12-12-2009, 20:48
ana bacı yapılmışmı qenki kendine gel silkelen tamammı kendini mağdur gibi gösterme demişsin bi de şifreyi çalan senmisin yoksa şifre çalınmış daha nasıl mağdur olcan şakamısın sen yaaa . kimlere ne anlatmaya çalışioruz ya

Aşikar
12-12-2009, 20:54
yüzünüzün kızaracagı yok zaten ne diyeyim sizin seviyenize inmek isteiyorum yoksa derdim ki ananı alda gel diye köy ismi yapardım ama bizler sizin gibi degiliz...
1.si clanların hesapları calınınca cacık diyip sallamasyon diyip böyle birsey yok diyen sizlersiniz
2.si sözde sizin hesaplar calınıyo bu swefer clana sallıyorsunuz
3.sü yenileceginizi anlayınca sanırım psikolojide bu na YANSITMA diyorlardı
4.sü askurtun hesabı xalındı dediniz adam 10küsür elemana sifresini dagıtmış
5.si sizden biri ismi burada belli zaten 10 multi hesapla oynuyor emek hırsızlıgı yapmadıgını diyorsunuz sonra sözüm ona calınan hesapların peşine düşüp
görevini yerine getirmeye calısan mhlere hakaretler yagdırıyorsunuz
ancak sizler klavye erkegisiniz...
6.sı oyun bitmedi daha yeni başlıyor.

genki biz senin anana bacına küfürmü ettikte burda öyle laflar ediyon yada biz öyle bir şeymi yazdık terbiyeni takın öyle konuş oyunun hakkını ver boş lafların ebeligini yapma

gEnKi
12-12-2009, 21:03
genki biz senin anana bacına küfürmü ettikte burda öyle laflar ediyon yada biz öyle bir şeymi yazdık terbiyeni takın öyle konuş oyunun hakkını ver boş lafların ebeligini yapma
bana küfür ettiniz demiyorum ama wow köylerine organize saldırı yapıyorsunuz ve köy isimlerini KASITLI ve DİKKATLİ bir sekilde secviyorsunuz
bence bunu siz isteyerek yapmadsınız birilerinin maşası olup onların demesiyle yaptınız
yazık hem
edepsiz hem küstah hemde maşalık olmuşsunuz
şimdi acıdım sizlere
bırakıyorum ben bu oyunu sizler wowu kurunda daha fazla ezilmeyin maşalarınızın elinde :9

ana bacı yapılmışmı qenki kendine gel silkelen tamammı kendini mağdur gibi gösterme demişsin bi de şifreyi çalan senmisin yoksa şifre çalınmış daha nasıl mağdur olcan şakamısın sen yaaa . kimlere ne anlatmaya çalışioruz ya
vahh vahh simdi de bana hesap caldı diyorsunuz
yazık cidden küüllen size yazık ne hallere düştünüz :)
ben kendimdeyimde sizler bu savsatalarla kendinizde olmadıgınızı gösterdiniz
biraz ciddiyet biraz edep
islamda bi söz vardır
EDEP ya HUY
hesabı caldırmak aptalların işidir bence
askurt denen kişi 10kişi civarında insana hesap şifresini verirse sonucuna da katlanır
siz olsanız bunu yapmaz mıydınız elinizde rakibinizin wow ordusu olacak ve rakipleriniz sizden önde olacak sizler o askeri beslemeye devam edeceksiniz
evet deerim diyorsanız bu KOCAMAN bir yalandır
kim olsa o hesabın şifresini calanın aynısını yapardı
hesap calma veya hileye herzaman karsıyım
ama
egri otur dogru konus di mi

migi_6199
12-12-2009, 21:09
bana küfür ettiniz demiyorum ama wow köylerine organize saldırı yapıyorsunuz ve köy isimlerini KASITLI ve DİKKATLİ bir sekilde secviyorsunuz
bence bunu siz isteyerek yapmadsınız birilerinin maşası olup onların demesiyle yaptınız
yazık hem
şimdi acıdım sizlere
bırakıyorum ben bu oyunu sizler wowu kurunda daha fazla ezilmeyin maşalarınızın elinde :9

vahh vahh simdi de bana hesap caldı diyorsunuz
yazık cidden küüllen size yazık ne hallere düştünüz :)
ben kendimdeyimde sizler bu savsatalarla kendinizde olmadıgınızı gösterdiniz
biraz ciddiyet biraz edep
islamda bi söz vardır
EDEP ya HUY
hesabı caldırmak aptalların işidir bence
askurt denen kişi 10kişi civarında insana hesap şifresini verirse sonucuna da katlanır
siz olsanız bunu yapmaz mıydınız elinizde rakibinizin wow ordusu olacak ve rakipleriniz sizden önde olacak sizler o askeri beslemeye devam edeceksiniz
evet deerim diyorsanız bu KOCAMAN bir yalandır
kim olsa o hesabın şifresini calanın aynısını yapardı
hesap calma veya hileye herzaman karsıyım
ama
egri otur dogru konus di mi

qenki harbi git soğuk suda duş al gel tamammı kendine gelirsin adfukeden bahsedioruz şuan biz tamammı qenki senin eşyanı çalınca sana ap... ap.... diyemi bağıriolar . yazıkya nasıl bir düşmanım warmış.şimdi senden şüphelenmicemde kimden şüphelencem...

migi_6199
12-12-2009, 21:11
qenki bide olayı dinlemeden bilmeden atlamassan sewinirim kendi kendine senaryo yazioyon atasözü yazion anlamadım yaa .

Zehiir
12-12-2009, 21:13
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4494849ce36,44964cbebe0,44994bd2206

oyuncu musun yada kendinizi çok mu adam sanıyorsunuz
2 wow 4 ordu 8 büyük depo
terbiyesizleşmeden oynayın
oyunu bildigimiz kadar terbiye etmesini de biliriz

10 orduyla yapamadıgınızı agzınızla mı yapacaksınız
sonra birileri o agzınıza...
var mı daha kaşınan

şifre çalındı diye çemkirip duruyorsunuz
adam bilmem kaç hesapla oynadım diyince sesiniz çıkmıyor

adam olun oynunuzu oynayın belden aşagı ineni şişlerim kafamı bozmayın

xantos bu server senin son oyunun olsun .. sana yaramıyor bu travian .. askeriniz bitince çenenize vurmus sus ve otur .. oyun birincilerini terket yeni severde burda öğrendiklerini uygula belki orada 2. olursun ozaman..

10 hesaptan tanda oynarsın 20 hesaptanda ama kuralına göre oynarsın.. formlardan kurralları iyice oku öğren yeni sevrde tatbik edersin..

eğer kural ihlalı yamıs olsam ceza alırım değilmi ama ben ceza almıyorum bak köylerinizi reisliyorum hatta :)))))))))))))

çemkirme sağa sola ezik..

migi_6199
12-12-2009, 21:14
ALLAH ALLAH ya nasrettin hocanın ya tutarsa fıkrasını çok dinlemiş herhalde gülcek halim yok gene güldürdü yaa:p

gEnKi
12-12-2009, 21:18
qenki harbi git soğuk suda duş al gel tamammı kendine gelirsin adfukeden bahsedioruz şuan biz tamammı qenki senin eşyanı çalınca sana ap... ap.... diyemi bağıriolar . yazıkya nasıl bir düşmanım warmış.şimdi senden şüphelenmicemde kimden şüphelencem...

sen kendi birliginin içindekileri daha bilmyosan ben nediyeyim
bunu askurta sor ondan sonra gel yanıma
tamam mı??
adfuke de de aynı seneryo yazıldı bu cok basit

simdi saga sola camur atarak haksızlıklarınızı haklı olarak göstermeye calısıyorsunuz
zehir sana gelince 3-4sayfa önce biri saldırı köyü dier 2 köy hammadde köyüdür yazan kişi sanırım ben degil sensin di mi
yazdıklarını bile unutuyorsun bu travian senin akıl saglıgın için tehlikeli daha fazla bunamadın huzur evine git istersen :)

migi_6199
12-12-2009, 21:24
tamam mı??

simdi saga sola camur atarak haksızlıklarınızı haklı olarak göstermeye calısıyorsunuz
zehir sana gelince 3-4sayfa önce biri saldırı köyü dier 2 köy hammadde köyüdür yazan kişi sanırım ben degil sensin di mi
yazdıklarını bile unutuyorsun bu travian senin akıl saglıgın için tehlikeli daha fazla bunamadın huzur evine git istersen :)

şifre çalmak çok basitmiş ne güzel iş yaa neresi orası şakamısın sen ya utanamdan bide söylüosun yaa ... ben kimle konuşuorum yaa he he ewt ewt öyle sise suç atioruz çünkü öyle yaptınız . ne şekilde olursa olsun 1senelik emek war we hiç kimsenin buna hakkı yoktur. oyunda görüşcez senle wowda ilk sıralara bak görürsünüz bizi

xantos
12-12-2009, 21:29
xantos bu server senin son oyunun olsun .. sana yaramıyor bu travian .. askeriniz bitince çenenize vurmus sus ve otur .. oyun birincilerini terket yeni severde burda öğrendiklerini uygula belki orada 2. olursun ozaman..

10 hesaptan tanda oynarsın 20 hesaptanda ama kuralına göre oynarsın.. formlardan kurralları iyice oku öğren yeni sevrde tatbik edersin..

eğer kural ihlalı yamıs olsam ceza alırım değilmi ama ben ceza almıyorum bak köylerinizi reisliyorum hatta :)))))))))))))

çemkirme sağa sola ezik..

sen milyon hesapla oynasanda bişi yapamıcaksın bunu kafana koymalısın önce
bak sen köy reisle ben wow yıkmaya devam edicem

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4494849ce36,44964cbebe0,44994bd2206, 45014b7b368

belki oyun ögrenirsiniz belki ögrenemezsiniz
yaptıgınız hertürlü ayak oyunları beni hiç ilgilendirmez
wow larınızı yıkmaya devam edecegim...

bu arada aklıma geldi taş atana ekmekte atarız yerine göre taşta
arsızlıkla biryere varılmaz

bırakın bu arsızlıkları biraz seviye alın sonra da keyfini çıkartın oyunun

genki dostum güzel yazmışsın eline sağlık
edep ya huy

Zehiir
12-12-2009, 21:32
tamam mı??

evet söyleyen benim sen mesajları iyi oku aslanım hesaptan hesaba hammade aktarmanında bir kuralı vardır daha kuralları bilmiyorsunuz bir de tut mus wow kuracaz diye uğrasıyorsnuz sizin sadece cenenniz kuvvetli genki.. baskada bir meziyetiniz yok eğer ben kural ihlalı yapmıs olsam multi nin köyü kapatması lazım değilmi.. üstelikte multi sizin arkadasınız..

allah bilir kaç şikayet gitti ve multiden de söyle bir cevap aldınız..

oyuncu incelendi ve herhangi bir kural ihlaline rastlanmadı..:)

Zehiir
12-12-2009, 21:37
senin kaşıntın ne
sen kimin yerini devr aldın
yoksa kaşınıyorsun da eglenceligim olmak mı istiyorsun
biranın yanında

peki peki çık ortaya iyi kıvırmazsan bahşiş yok ama

valla ben artık ne diyeyim bu xsantos un bence ekranın yaydığı radyasyondan dolayı beyni yavas calısmaya basdı sanırım

her 2 lafından biri terbiye olan adamın yaptığı terbiyesizliğe bak ve farkında bile değil daha.. hala terbiyeye davet ediyor milleti..

xantos sen nerde yasıyorsun ben bilmiyorum ama benim yasadığım yerde birisine dansöz gibi kıvırtma demek cinayet sebebidir yanii okada buyuk bir hakarettir biraz kendine gel bu bir oyun sonucta hırslarına yenik düşme terbiyeni takın sonra insanlara ders ver.. işte senin yuzun yukarda..:confused:

gEnKi
12-12-2009, 21:40
evet söyleyen benim sen mesajları iyi oku aslanım hesaptan hesaba hammade aktarmanında bir kuralı vardır daha kuralları bilmiyorsunuz bir de tut mus wow kuracaz diye uğrasıyorsnuz sizin sadece cenenniz kuvvetli genki.. baskada bir meziyetiniz yok eğer ben kural ihlalı yapmıs olsam multi nin köyü kapatması lazım değilmi.. üstelikte multi sizin arkadasınız..

allah bilir kaç şikayet gitti ve multiden de söyle bir cevap aldınız..

oyuncu incelendi ve herhangi bir kural ihlaline rastlanmadı..:)
evet senin kadar emek hırsızı olamayacagım ben
günlük üretimin kadar atarsan hiçbişi olmaz di mi

yazık ki sizin yaptıgınız hırsızlıga size aynı silahla cevap verilince ADALETTEN bahsediyorsunuz
demek böyle oluyormuş
lakin
şunu kimse unutmasın ki
ben ve birligim RespecTo
önceki mesajlaerımın hepsinde de şifre calma hesap calma olaylarına karsıydık karsı olmayada devam edecegiz....
bu benim birlgiimden birisi olsa bile cezasıını mhye bırakmadan ben kendi ellerimle veririm
ve
şunu aklınıza iyicene sokun
Bizler sizilerin yaptıgı gibi hileyle multi köylerle oyun oynamıyoruz....

Zehiir
12-12-2009, 21:48
evet senin kadar emek hırsızı olamayacagım ben
günlük üretimin kadar atarsan hiçbişi olmaz di mi

yazık ki sizin yaptıgınız hırsızlıga size aynı silahla cevap verilince ADALETTEN bahsediyorsunuz
demek böyle oluyormuş
lakin
şunu kimse unutmasın ki
ben ve birligim RespecTo
önceki mesajlaerımın hepsinde de şifre calma hesap calma olaylarına karsıydık karsı olmayada devam edecegiz....
bu benim birlgiimden birisi olsa bile cezasıını mhye bırakmadan ben kendi ellerimle veririm
ve
şunu aklınıza iyicene sokun
Bizler sizilerin yaptıgı gibi hileyle multi köylerle oyun oynamıyoruz....

hilenin kralını yapan sizziniz ama bir laf vardır

hile avantaj sağlar ama asla oyunu kazandırmaz diyee

işte sizinki de aynen böyle hile yaparak 1 adım öne geciyorsunuz ondan sonra sanki dürüstce bişeyler yapmıs gibi övunmeye baslıyorsunuz daha sonra karsı saldırı alıp yıkılıncada yok köy isimlerinizle hakaret ettiniz yok milyon tane hesaptan oynadınız bilmem ne bilmem ne ..

nerde böyle güzel istanbul yahuu tarif edinde bizde orda yasayalım her durumda haklısın herseye mazaretin var..

kardeşim niye kabul edemiyorsunuz yıkıldınız bittiniz ve söndünüz işte bırakın artık..... atısmayı

xantos
12-12-2009, 21:50
valla ben artık ne diyeyim bu xsantos un bence ekranın yaydığı radyasyondan dolayı beyni yavas calısmaya basdı sanırım

her 2 lafından biri terbiye olan adamın yaptığı terbiyesizliğe bak ve farkında bile değil daha.. hala terbiyeye davet ediyor milleti..

xantos sen nerde yasıyorsun ben bilmiyorum ama benim yasadığım yerde birisine dansöz gibi kıvırtma demek cinayet sebebidir yanii okada buyuk bir hakarettir biraz kendine gel bu bir oyun sonucta hırslarına yenik düşme terbiyeni takın sonra insanlara ders ver.. işte senin yuzun yukarda..:confused:

abi saygısızlık yapmak istemem ama ağağıda bir mesajında dedin ki kimse belden aşağı konuşmasın alırım aşağıya gibi bir kelime kullandın şimdi kendin böyle yapıyorsun bir s13 oyuncusu olara sadece raporları bekliyorum sizin çekişmenizi değil isterseniz birbirinize özel mesaj veya Öm veya VM yoluyla küfredebilirsiniz umurumda değil ama lütfen burada olmasın...

tamam haklısın o zaman sende seviyesizlige prim verme bunu sadece rakiplerine karşı degil herkese karşı koru
o zaman haklılar kazanacak...
laf atmadan önce
bu adam neden bunları yazıyor diye bir düşün
o rapordaki köy isimleri...
10 hesapla oynadıgını söyleyen insanlar
sadece kendi emzigin kayboldugu zaman aglama
ok anladın sen

elbette insanız sınırı aştıgımızda kendimizi biliriz
bu atışmayı yaşadıgım arkadaşı haklı buldugumu bir kaç post sonra yazdım
merak etme edeb derken edepsiz lik etmeyiz...
sen biraz daha aramaya devam et bakalım bir yerlerde daha bişiler yapmış mıyım :D:D

Zehiir
12-12-2009, 21:51
yapılan hırsızlığa aynı sekilde cevap verilince demek ne anlama geliyor acaba ..

yanii genki ne yazdığına dikkat et

şimdi sen demissinki.. saatlik uretim kadar hamade tasdığın için emek hırsızısın .. eee o zaman bizimde şifre calıp binbir emekle uretilen askeri kendi çıkarımız için kullanmamız gayet doğaldır anladım ben senin bu cümleni..

yanlısmıyım ..

Aşikar
12-12-2009, 21:52
yazık hem
şimdi acıdım sizlere

Bende dedim şu saldırıları organize yapmayın diye bir orduyu bu gün yollayın digerini 1 hafta sonra diye ama yolladılar:)
hani nerde bu clanlar demiyormuydu başkalarının saldırılarına sahip çıkıyonuz diye ne oldu orduları görünce hepsi mum gibi ordu:)

Zehiir
12-12-2009, 21:55
elbette insanız sınırı aştıgımızda kendimizi biliriz
bu atışmayı yaşadıgım arkadaşı haklı buldugumu bir kaç post sonra yazdım
merak etme edeb derken edepsiz lik etmeyiz...
sen biraz daha aramaya devam et bakalım bir yerlerde daha bişiler yapmış mıyım :D:D

özür dilemek herseyi düzeltiyor yanii..

sen sordunmu pekii o hakaret ettiğin kişi seni afffeetimi..

sana dedimi.. tamam arkadasım özürünü kabul ediyorum haklısın insan hırslanınca böyle seyler yazabilir seni anlıyorum ve özrünü kabul ediyorum dedimi..

ama sizde o meziyet nerde .. sana göre özür diledin hersey süt liman oldu yanii öylemi..

daha öncede yazmıstım varmı böyle bir istanbul söyleyin bnede oraya tasınacam..

hersey benim etrafımda dönnsün tum kuralları ben koyayım istediğim zamanda sadece ben ihlal edeyim..

gEnKi
12-12-2009, 21:58
hilenin kralını yapan sizziniz ama bir laf vardır

hile avantaj sağlar ama asla oyunu kazandırmaz diyee

işte sizinki de aynen böyle hile yaparak 1 adım öne geciyorsunuz ondan sonra sanki dürüstce bişeyler yapmıs gibi övunmeye baslıyorsunuz daha sonra karsı saldırı alıp yıkılıncada yok köy isimlerinizle hakaret ettiniz yok milyon tane hesaptan oynadınız bilmem ne bilmem ne ..

nerde böyle güzel istanbul yahuu tarif edinde bizde orda yasayalım her durumda haklısın herseye mazaretin var..

kardeşim niye kabul edemiyorsunuz yıkıldınız bittiniz ve söndünüz işte bırakın artık..... atısmayı

valla bu yıkılanlar
bu bitenler
bu sönenler nedense ofluyuda ve tepedeki dier wowlarıda yıkıp biciyolar
enteresan bişi bu ya hem yıkılıyorlar hemde yuıkıyolar valla ozaman helal derim o cocuklara
sizinkiler neden belli bir seviyede cakılı kaldı
hele o seviye 95te kalan sizdenmiydi acaba :):):)

desene bi de bu adamlar yıkılmasa sönmese bitmese sizlere neler yapabilirlerdi bi düşünsene :D

gEnKi
12-12-2009, 22:00
özür dilemek herseyi düzeltiyor yanii..

sen sordunmu pekii o hakaret ettiğin kişi seni afffeetimi..

sana dedimi.. tamam arkadasım özürünü kabul ediyorum haklısın insan hırslanınca böyle seyler yazabilir seni anlıyorum ve özrünü kabul ediyorum dedimi..

ama sizde o meziyet nerde .. sana göre özür diledin hersey süt liman oldu yanii öylemi..

daha öncede yazmıstım varmı böyle bir istanbul söyleyin bnede oraya tasınacam..

hersey benim etrafımda dönnsün tum kuralları ben koyayım istediğim zamanda sadece ben ihlal edeyim..

Valla senin gibi ve senin zihniyetindeki arkadaslarından neden özür dileyecegiz ki
onu da anlamış degilim
köy isimlerini agza alınmayacak küfürler yazan sizler
ve
bunu haklıymışsınız göstermeye calısmak
edepten terbiyeden ardan namustan bihaber olan sizler
ve
hesap calınınca (bu da yalan gerici de ispat yok sadece laflar var ) agzınızdan salyalar akıp saga sola küfür eden sizler
utanmadan bir de kalkıp benden özür dileyeceksin
bende kabul edem mi etmeyeyim mi tribine gireceksin
önce ahlak ve terbiye okuluna git orada edebini al gel ondan sonra düşünürüz.....

Zehiir
12-12-2009, 22:04
Valla senin gibi ve senin zihniyetindeki arkadaslarından neden özür dileyecegiz ki
onu da anlamış degilim
ve
ve
hesap calınınca (bu da yalan gerici de ispat yok sadece laflar var ) agzınızdan salyalar akıp saga sola küfür eden sizler
önce ahlak ve terbiye okuluna git orada edebini al gel ondan sonra düşünürüz.....

genki benim sana lafım yok herseye atlama sen çok ahlaklı dürüst ve centilmen birisin..

tek kusurun acemisin..:D birde okumayıda sevmiyorsun yazmak daha çok hosuna gidiyor senin:confused:

gEnKi
12-12-2009, 22:05
genki benim sana lafım yok herseye atlama sen çok ahlaklı dürüst ve centilmen birisin..

tek kusurun acemisin..:D birde okumayıda sevmiyorsun yazmak daha çok hosuna gidiyor senin:confused:
yok okuma yazma bilmem ben yüksek lisanstan terkim :)
anlasılan yazdıklarım zoruna gitti
ve
dogruları konusunca hemen KIVIRMAYA geciyorsun lafım sana degil gibilerinden :)
bir yerde sana katılıyorum ben sizler gibi profesyonel degilim aCEMİ oyuncuyum napalım ilk senemiz oyunda

Aşikar
12-12-2009, 22:16
onu da anlamış degilim
ve
ve

genki ispatmı istiyorsun o zaman tüm respectlerin wowlarına mesaj at ve deki adfukenin size yaptıgı saldırı raporunu yollarmısın de ayrıca zncrshowların wowunada diyebilirsin o zaman ispatı görebilirsin

Zehiir
12-12-2009, 22:20
yok okuma yazma bilmem ben yüksek lisanstan terkim :)
anlasılan yazdıklarım zoruna gitti
ve
dogruları konusunca hemen KIVIRMAYA geciyorsun lafım sana degil gibilerinden :)
bir yerde sana katılıyorum ben sizler gibi profesyonel degilim aCEMİ oyuncuyum napalım ilk senemiz oyunda

genki tekrar oynayacaksan bak valla bizim birliğe gel söz seni birlik özcüsü yapacam abii okadar iyisini sana kinaye yapıldığının bile farkına varmıyorsun:))

hep böyle devam et genki.. ama abartma ....

yerinde yaparsan iyi niyetli derler abarırsan salak derler buna dikkayt et:D

gEnKi
12-12-2009, 22:32
genki ispatmı istiyorsun o zaman tüm respectlerin wowlarına mesaj at ve deki adfukenin size yaptıgı saldırı raporunu yollarmısın de ayrıca zncrshowların wowunada diyebilirsin o zaman ispatı görebilirsin
ben cok üşengeceim
okadar cok ispatlamak icin yırtınıyorsan sen yap bakalım :)

Aşikar
12-12-2009, 22:51
ben cok üşengeceim
okadar cok ispatlamak icin yırtınıyorsan sen yap bakalım :)

ispat istiyordun al sana ispat dedik genki sanada iyilik yaramıyor :)

rizelli
13-12-2009, 00:12
aboo :)
bülent'tim senin için bile bitireceğim

09.01.2010 bu tarihi unutma... :)

teşekür ederim arkadaşım.merakla bekliyorum.millet boş boş konuşsun.ben senin nasıl konuşmayıp iş yaptıgını biliyorum.

zincirin zaferini kimse engelleyemeyecek.şifre çalıp adileşseler bileeee...

oasisless
13-12-2009, 01:37
artık çok rezilleşti buralar, ayıptır yazıktır. birileri şifre çalıyor , emek patlatıyor . diğerleri de daha beterini yapıp küfür ediyor. böyle birşeyin yaşanması çok acıdır, burada hesabı çalan kişi yüzünden bütün birlik hırsızlıkla suçlanıyor, küfür edenler yüzünden bütün birlik terbiyesiz oluyor ve başka bir birlikte komple küfür yiyor. ne yazık , ne ayıp. kendimden utandım .
marjinal sana iyi bi oyuncusun demiştim , vazgeçtim. senin için çok önemli olmayabilir ama benim için geri almak önemli , bu oyunda küfürü iyi oyuncular etmez benim bildiğim , sende bilirsin.
serdar diyorsunki şifreler mesajlardan alınmış, şifrelerin mesajlarda ne işi var. hadi şifre alınıp yanlış bişiler olmuşsa küfür gerekiyor mu? ( senin kızdığın corsanla bi yazışmada saygısızlık yaptığı için aylardır konuşmuyorum , senin yazdıkların hakkında bu nedenle hiç yorum yapmadım ama sizin yaptığınızda kızdığın şeyden çok farklı değil kusuruma bakma )
herkes istediğini yazabilir diyen wicked köy ismine sınırları aşmadan istenilen yazılabilir demişsin, sınır nedir sence?

aslında bu mesajı yazmak istemezdim , kimlerin neler çevirdiğini bilmiyorum. yanlış işler çevirenleri kınıyorum ama gördüğüm şey daha rahatsız edici geliyor haliyle ve bu küfür olayını sindiremedim.
umarım ters bişiler yazmamışımdır, üzüldüm açıkçası

herkese iyi oyunlar

gEnKi
13-12-2009, 08:00
artık çok rezilleşti buralar, ayıptır yazıktır. birileri şifre çalıyor , emek patlatıyor . diğerleri de daha beterini yapıp küfür ediyor. böyle birşeyin yaşanması çok acıdır, burada hesabı çalan kişi yüzünden bütün birlik hırsızlıkla suçlanıyor, küfür edenler yüzünden bütün birlik terbiyesiz oluyor ve başka bir birlikte komple küfür yiyor. ne yazık , ne ayıp. kendimden utandım .
marjinal sana iyi bi oyuncusun demiştim , vazgeçtim. senin için çok önemli olmayabilir ama benim için geri almak önemli , bu oyunda küfürü iyi oyuncular etmez benim bildiğim , sende bilirsin.
serdar diyorsunki şifreler mesajlardan alınmış, şifrelerin mesajlarda ne işi var. hadi şifre alınıp yanlış bişiler olmuşsa küfür gerekiyor mu? ( senin kızdığın corsanla bi yazışmada saygısızlık yaptığı için aylardır konuşmuyorum , senin yazdıkların hakkında bu nedenle hiç yorum yapmadım ama sizin yaptığınızda kızdığın şeyden çok farklı değil kusuruma bakma )
herkes istediğini yazabilir diyen wicked köy ismine sınırları aşmadan istenilen yazılabilir demişsin, sınır nedir sence?

aslında bu mesajı yazmak istemezdim , kimlerin neler çevirdiğini bilmiyorum. yanlış işler çevirenleri kınıyorum ama gördüğüm şey daha rahatsız edici geliyor haliyle ve bu küfür olayını sindiremedim.

herkese iyi oyunlar

bizde burada cok yüklenmemizin nedeni
yapılan bir densizliklige baska bir densizlikle cevap verdikleri için kınıyoruz
yoksa hesap calma olayı da aynı derecede terbiye sınırlarını asıyor
multi köylerle oynamakta aynısı
köy isimlerini karsısındakine küfür edecek sekilde yazanlarda aynı kefededir..
bu yazdıklarının altına imzamı atarım ben
ama
şu bir gercek ki bu msjına bile bir bahane bularak yaptıkları terbiyesizligin haklı oldugunu savunmaya calısacaklar..

gEnKi
13-12-2009, 08:00
teşekür ederim arkadaşım.merakla bekliyorum.millet boş boş konuşsun.ben senin nasıl konuşmayıp iş yaptıgını biliyorum.

zincirin zaferini kimse engelleyemeyecek.şifre çalıp adileşseler bileeee...
bu tarihi bende not ettim bakalım bekleyip görecegiz....

migi_6199
13-12-2009, 10:58

aferin sana . üşengeçliğin geçmiş sanırım...

kobraktif
13-12-2009, 13:33
arkadaşlar ben zincirim köy isimlerinin böyle yazılmasına karşıyım
bunu yapanlar bence ayıp etmişler şifre çalma olayı bana sorarsanız kürfetmekten daha kötü
o kadar uğraş ordu biriktir ve birisi gelsin bu orduları sağa sola atsın inan küfür etmekten beter olur keşke zincir bu şerefsizliğe karşı böyle bi karşılık vermeseydi bir zincir olarak bunu tasvip etmiyorum. kötü bir şeye karşı kötülükle karşılık verilmez biz yine adam gibi oyunumuza devam edelim şikayetlermizi yapalım köyü isimlerinde küfür yok belki ama o mısraların ne manaya geldiğini herkez biliyor serdar1111 abimizden ben kendi şahsıma özür diliyorum kendisini tanımıyorum ve bu işlede bi alakam yok ama bende zincir olduğum için özür dilemek zorundayım

genki sana gelince herşeyi çok abartıyon olmayan şeyleri söylüyon
bi başarın olmadığı halde yok şunu yaptım yok bunu yaptım diyon
millete laf olsun diye yazı yazıyon kusura bakma ama senin kadar çene yapan birini görmedim
10 kelimenden yarısı atmasyon veya abartı milleti hep yanlış yönlendiriyon
saçma saçma laflar konuşuyon sen sussan çok daha hayırlı olacak

zincirden bazı arkadaşlarda bu şifre çalma olaylarından dolayı kendilerini kaybedip seviyelerini düşürmesinler clandan bazı kimselerin ne kadar aadi insanlar olduklarını bende biliyorum
ve yaşadığım bir kaç olay var ama bu böyle devam etmesin biz kendimize bakalım
clanlardan oyuncu olarak daha tecrubeliyiz bunu bazıları kabul etmesede bu böyle
istatistiklerde bunu gösteriyo durum böyleyken boşuna kendimizi yormayalım askerlerimizi konuşturalım

bu tartılmalarada artık bi son verelim dünyada ne olaylar oluyo hergün kaç bin kişi ölüp kaç bin kişi doğuyo gerçek düşmanlarımız varken oyun için burda birbirimize düşman olmayalım
sonuçta hepimiz türküz ve müslümanız biribirimiz yemenin bi manası yok
lütfen buna bi son verelim haklıysak bile özür dileyelim bi kaybımız olmayacak
saygılarımla...

komegan61
13-12-2009, 15:11
Travianda her bırlıgın amacı wow kurmaktır. Bunun ıcın en ıyı stratejıyı uygulamak lazımdır. Baska bırlık wow kursun dıye calısmak ve onların dumen suyuna gıtmek bırlık uyelerıne yapılmıs saygısızlıktır. Zıncır bunu yapmıstır.
ve ++ da wow kurulmasına engel olmayı basarmıslardır. Kendılerını tebrık ederım. Basarılarının devamını dılerım... Showun wowunu alkıslar artık.

kobraktif
13-12-2009, 15:47
komegan dediklerin sadece bi iddiadan öteye geçemez

rizelli
13-12-2009, 17:21

inşallah arkadaşım.benim şifremi çalan(insan demiyorum) ne ise birgün ögrenirsen,onu ayıpla bana yeter.

ben bu oyunu 3 yıldır oynuyorum.1 yıllık emegim boşa gitti.kimseye saygısızlık yapmadım.ama bu yapılandan sonra bu oyunu bıraktım artık.

buradan tüm düzeyli ve saygılı arkadaşlara bu oyunu beraber oynadıgımız için teşekür ederim.
zincirde olsalar clan da olsalar.

gEnKi
13-12-2009, 19:23
komegan dediklerin sadece bi iddiadan öteye geçemez
acaba vaveyla neden seviye kasamıyo
sanırım hazine binasıyla ilgili di mi
ya baskasına devredecek wowu ozamanda sıfırdan baslayacak yada böyle orada seklen duracak 95ten 96ya basamaz seviyeyi
haa yan köylerde bizler tarafından yagmalanıyosa ozaman o wow PERT olmuştur :)

Wicked
13-12-2009, 20:02
ya baskasına devredecek wowu ozamanda sıfırdan baslayacak yada böyle orada seklen duracak 95ten 96ya basamaz seviyeyi
haa yan köylerde bizler tarafından yagmalanıyosa ozaman o wow PERT olmuştur :)

Ya resmen gundisin sen ya

resmen ve resmen oyunun o sundan anlıyorsan ben sokaktaki çömezim , oyunda eziğim..
Hazine yokmuş ondan seviye basamıyormuşuz

hadi ordan....!

Zaten siz sadece wow döneminde yan köy yağmalarsınız..
Buraya kısa bir anektod düşeyim...

okadar değil oraya giren çıkamıyo onu öğrendim::))ozaman oyun biter benim için..

evet yeni öğreniyorsun ama yan köyleri durmadan yıkıp durman hiç hoş değil.
bu sana yakışıyor mu "yiğitsen göğsümden vur beni diye bir tabir var" onu sana kullanmak istiyorum..

yni öğreniyorum zaten köyü bu hale getiren bıraktı oyunu bende takılıyom hemde öğreniyorum ...
ama yuh vaya gülünç gibi küçmseme tabirleri hiç hoş değil ..
sonuçta oyun eğlenmeye çalışıyorum...

yuh sana ya bir köyü yıkamadın :)

gülünç duruma düştüğünün farkında bile değilsin değil mi :D

Ne demiş arkadaş "Oyun biter benim için"

Evet sizin oyun bitmiş
biz 2010 da bitireceğiz gör sen o zaman hazine binalarını..

Zehiir
13-12-2009, 20:18
yaww kural değişikliğimi oldu ne hazinesi .. ben birsey anlamadım valla ..

bakın bunu ciddi soruyorum haa.. dalga geceni yakarım::confused:

gEnKi
13-12-2009, 20:21
yaww kural değişikliğimi oldu ne hazinesi .. ben birsey anlamadım valla ..

bakın bunu ciddi soruyorum haa.. dalga geceni yakarım::confused:
onu sana seviye basamayan arkadaslarımız anlatsın nedenini ama dogruları lütfen anlatın :)

Wicked
13-12-2009, 20:30
onu sana seviye basamayan arkadaslarımız anlatsın nedenini ama dogruları lütfen anlatın :)

Ben seni oyuncu sanıyordum meğersem değilmişsin..

Seviye neden basamadığımıza gelince
Bilen biliyor bilmeyenler wow başlığını bir daha incelesin anlarlar.

Anlamayan ÖM ile ulaşsın linkleri atarım :)

gEnKi
13-12-2009, 20:40
Ben seni oyuncu sanıyordum meğersem değilmişsin..

Seviye neden basamadığımıza gelince
Bilen biliyor bilmeyenler wow başlığını bir daha incelesin anlarlar.

Anlamayan ÖM ile ulaşsın linkleri atarım :)
bana şimdi depolarımız vuruldu deme o kesin depolarınız patlatıldı ama neden hazine binasıyla ilgili gercekleri söyleyemiyorsunuz
oyunda bircok kişi bunu bilirken neden birliginize gercekleri anlatmamakta diretiyorsunuz...

Wicked
13-12-2009, 20:47
hala gundiliğin üzerinde.
Bi bak bakalım hazine kurmak kaç altın :)
Veya bak bakalım hazine kurmak kaç hammadde.
Ben sana yazayım

100640 95740 90160 34590

Hazine olayı ile ilgili bir daha cevap yazmayacağım.

Başlığın kalitesi düşüyor...

myrat
13-12-2009, 22:53
gençler seviyeler ne alemde...biriniz kopyalayabilirse hoş olur:)

hunterr
14-12-2009, 00:20
wicked zehiir copernic marjinal vs vs.. şerefszler benmde kız arkadaşım burda oynuyor ve clanda..bu köy ismlerinde onada küfretmiş oluyorsunuz durduk yerde..
size bişe yapıldığıını iddaa edeerk haklı gösteriyorsunuz ya bunu, şmdi banada bişey yapılmş bende size sövmekte haklıyım ;) bende bişeler yazaym size şmdi, aslında şu anda söyledklerimi duysanız dahha cok haz alırdınız ama idare edn artk..

...(onları yazanlar, yazdıranlar, savunanlar) kapı gibi,aspirin hapı gibii..

akşamdan hazırladm, BALTANIN SAPI gibi

AL BUNU ALAMAZMISIN, SEN NE BİÇİM DELKANLISIN..

kimse sevye demesn. nasıl yazarsanız aynı karşılığı bulursunuz "senin seviyene inemem falan" demem ben..

MORPHEUS
14-12-2009, 05:11
wicked zehiir copernic marjinal vs vs.. şerefszler benmde kız arkadaşım burda oynuyor ve clanda..bu köy ismlerinde onada küfretmiş oluyorsunuz durduk yerde..
size bişe yapıldığıını iddaa edeerk haklı gösteriyorsunuz ya bunu, şmdi banada bişey yapılmş bende size sövmekte haklıyım ;) bende bişeler yazaym size şmdi, aslında şu anda söyledklerimi duysanız dahha cok haz alırdınız ama idare edn artk..

...(onları yazanlar, yazdıranlar, savunanlar) kapı gibi,aspirin hapı gibii..

akşamdan hazırladm, BALTANIN SAPI gibi

AL BUNU ALAMAZMISIN, SEN NE BİÇİM DELKANLISIN..

kimse sevye demesn. nasıl yazarsanız aynı karşılığı bulursunuz "senin seviyene inemem falan" demem ben..

Arkadaç sen küfür olarak algılarsan küfür olur.ama sonuçta köy isimlerinde küfür yok.Ama Şahsen travian tarihinde böyle bir aşağılama ve dalga geçmede ben ne gördüm ne duydum.İşte iki birlik arasındaki fark.Birisi s13 multihunterı EMRAH ı yanına alıp birşeyler yapmaya çalışıyor.Bir diğer tüm bu şartlara rağmen gelp dalga geçerek wowlarını yıkıyor.YAni birisi zevkele ve hayagücünüzün yetmeceği bir espri anlaışıyla bunun bir oyun oldunu unutmadan ıynarken bir diğer birlik toplaması ise bunu vatan millet sakarya yapmış durumda.BİRAZ BÜYÜYÜN.Sonuçta bize o kıtaların tamamını söylettirmeyin.Bütün server şu anda bu saldırılar sonucunda düştüğünüz duruma -kendi birlikleriniz bile- gülüyor.Daha ötesi yok maalesef.Çünkü bundan sonra bu tür yapılanlar bile ancak kötü bir taklit olacaktır ama taklitler bile sadece aslını büüyütmey yarar.Bilmeyen arkadaşlarımız için raporlarıda aşağıya koyuyorum.Onlarda biraz eğlensin bu kadar laf kalabalığı arasında.
Not:Wicked kardeşime selamlar.Her ne kadar geçen sene onu yıkmaya çalıştıysak t.c. birliğindeki arkadaşlarla o bizim sonumuzu hazırladı ve koskoca birliği dağıttı.ama sonradan bizle birlikte oldu ve oyunculuğunu sonun kadar devam ettirdi.Burada kendisiyle oyunculuk olarak yarışabilecek kendim dahil çok az kişiyi görüyorum.Ayrıcada kişilik olarak tam tanımasamda yakın arkadaşlarımın söylediklerine görede gayet sağlam bir arkadaş.

İŞTE MERAK EDİLEN RAPORLAR
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448415f6728

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448614112df

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4487288980a

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448777acfb9

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44891e73e66

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44972318302

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4498107c86e

lütfen sırayla bakalım ve köy isimlerine dikkat edelim.:D

MORPHEUS
14-12-2009, 05:14
gençler seviyeler ne alemde...biriniz kopyalayabilirse hoş olur:)

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)95-2._MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13)$howtime ve DostlarıZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)86-3.meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01)NazlıRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)82-4.kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43)showtime&showelitZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)80-5.çarşıistan (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)§§showtime-+ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)63-6.korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)57-7.oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)56-8.dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5)CLa®eSRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)54-9.yavuz67 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71)CLAN WOWRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)51-10.demor (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc)[ZiNCiRLiSHoW]WoWzncrshow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236)9-11.53st53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)6-12.MARMARA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb)Wow+Respect+Wow$HoWT!Me (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=10010)0-13.dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d)show korkutan wow :)RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)0-Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)95-2._MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13)$howtime ve DostlarıZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)86-3.meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01)NazlıRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)82-4.kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43)showtime&showelitZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)80-5.çarşıistan (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)§§showtime-+ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)63-6.korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)57-7.oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)56-8.dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5)CLa®eSRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)54-9.yavuz67 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71)CLAN WOWRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)51-10.demor (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc)[ZiNCiRLiSHoW]WoWzncrshow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236)9-11.53st53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)6-12.MARMARA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb)Wow+Respect+Wow$HoWT!Me (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=10010)0-13.dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d)show korkutan wow :)RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)0-Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. vaveyla Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w 95 -
2. _MediveL_ $howtime ve Dostları ZncrSh0w 86 -
3. meltemce Nazlı RSCL-WOW 82 -
4. kasabın köyü showtime&showelit ZncrSh0w 80 -
5. çarşıistan §§showtime-+ ZncrSh0w 63 -
6. korhan8844 M R T & A K N C RSCL-WOW 57 -
7. oflukatil Showtime Kardeşliği ZncrSh0w 56 -
8. dirmil CLa®eS RSCL-WOW 54 -
9. yavuz67 CLAN WOW RSCL-WOW 51 -
10. demor [ZiNCiRLiSHoW]WoW zncrshow 9 -
11. 53st53 Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w 6 -
12. MARMARA Wow+Respect+Wow $HoWT!Me 0 -
13. dilek show korkutan wow :) RSCL-WOW 0 -

MORPHEUS
14-12-2009, 05:45
Burada yazip yok arım bacım sevgilim şuyum buyum okuyor diyip suyu bulandırmaya çalışanlara sözüm.Gidip o dediğiniz kişilerle maç seyrederken ettiğiniz küfürler küfürden sayılmıyor ama burada küfür içermeyen ama heryere çekilebilen bir kıtayı küfürden hatta sanki o dediğiniz kişilere edilmiş gibi salyalar akıtarajk konuşuyorsunuz.Heleki xantos arkadaş işi dahada ileri götürüp yok ben çarşıdayım asarım keserim gibi tehtitler savurmaya başlamışki ne kadar içine oturmuş bu saldırılar daha iyi anladık.serverdaki başarısızlığınızı burada laf ebliğiyaparak kapatmaya çalışmayın.Karşınızdakiler sizler gibi zalak değil.Altın çöpe düşse değerinden ne kaybeder.ama Teneke sadece tenekedir.Tenekeler sizi.:D:D

gEnKi
14-12-2009, 07:47
Arkadaç sen küfür olarak algılarsan küfür olur.ama sonuçta köy isimlerinde küfür yok.Ama Şahsen travian tarihinde böyle bir aşağılama ve dalga geçmede ben ne gördüm ne duydum.İşte iki birlik arasındaki fark.Birisi s13 multihunterı EMRAH ı yanına alıp birşeyler yapmaya çalışıyor.Bir diğer tüm bu şartlara rağmen gelp dalga geçerek wowlarını yıkıyor.YAni birisi zevkele ve hayagücünüzün yetmeceği bir espri anlaışıyla bunun bir oyun oldunu unutmadan ıynarken bir diğer birlik toplaması ise bunu vatan millet sakarya yapmış durumda.BİRAZ BÜYÜYÜN.Sonuçta bize o kıtaların tamamını söylettirmeyin.Bütün server şu anda bu saldırılar sonucunda düştüğünüz duruma -kendi birlikleriniz bile- gülüyor.Daha ötesi yok maalesef.Çünkü bundan sonra bu tür yapılanlar bile ancak kötü bir taklit olacaktır ama taklitler bile sadece aslını büüyütmey yarar.Bilmeyen arkadaşlarımız için raporlarıda aşağıya koyuyorum.Onlarda biraz eğlensin bu kadar laf kalabalığı arasında.
Not:Wicked kardeşime selamlar.Her ne kadar geçen sene onu yıkmaya çalıştıysak t.c. birliğindeki arkadaşlarla o bizim sonumuzu hazırladı ve koskoca birliği dağıttı.ama sonradan bizle birlikte oldu ve oyunculuğunu sonun kadar devam ettirdi.Burada kendisiyle oyunculuk olarak yarışabilecek kendim dahil çok az kişiyi görüyorum.Ayrıcada kişilik olarak tam tanımasamda yakın arkadaşlarımın söylediklerine görede gayet sağlam bir arkadaş.

heytt bee zihniyete bak
yaptıkları şerefsizlikleri espiri diye tanımlayan bir ŞEREFSİZ daha cıktı ortaya
ben sana annene babana sülalane küfür edicem senin zihniyetine göre bu espiri olacak
işte
RespecT ve dier birlikler arasındaki acık fark budur.Bizler bunu oyun olarak algılayıp o şekilde oynarken ama sizin gibi ardan namustan bihaber olan NAMERTLER oyuna aileleeri de katarak oynuyorsunuz...
halen söylediklerinizin ispatı yok yok su mh karışmış yok bu mh karışmış
hukukta ispat edilemeyen hiçbir şey suç teşkil etmez
clanların sifresi calındıgında sizleri suclarken simdi sözüm ona oyunun sonuna gelmişken wow kuramayacagınızı bildiginiz için ZİNCİR birliklerine söylüyorum sov kurar mı bilemem
sizler asla ve asla kuramayacaksınız
ayrıca
bir sorum var
vaveyla neden seviye kasamıyoruz
nedenini bize ve birlik arkadaslarına acıklar mısın depo vuruldugu bahanesini ortaya sürme
hazine binası yok mu yada baskasına devretmek gerektigini bildiginiz halde tabi ozamanda wow sıfırlanacak el deiştirdigi için
neyse acıklama bekliyor tüm buyrun soruma cvp verin...

migi_6199
14-12-2009, 08:26
heytt bee zihniyete bak
yaptıkları şerefsizlikleri espiri diye tanımlayan bir ŞEREFSİZ daha cıktı ortaya
ben sana annene babana sülalane küfür edicem senin zihniyetine göre bu espiri olacak
işte
RespecT ve dier birlikler arasındaki acık fark budur.Bizler bunu oyun olarak algılayıp o şekilde oynarken ama sizin gibi ardan namustan bihaber olan NAMERTLER oyuna aileleeri de katarak oynuyorsunuz...
clanların sifresi calındıgında sizleri suclarken simdi sözüm ona oyunun sonuna gelmişken wow kuramayacagınızı bildiginiz için ZİNCİR birliklerine söylüyorum sov kurar mı bilemem
ayrıca
bir sorum var
nedenini bize ve birlik arkadaslarına acıklar mısın depo vuruldugu bahanesini ortaya sürme
hazine binası yok mu yada baskasına devretmek gerektigini bildiginiz halde tabi ozamanda wow sıfırlanacak el deiştirdigi için

senin annendemi bu oyunu oynuo orda ana bacımı yapmışlar rahatsızmısın sen sabahdan beri respect küfür edio bizim farkımız bu ewt sisin farkınız bu söyle söyle sonra yok biz yapmadık :cool: bu arada kız arkadaşımda oyunuo oynuo demiş biri sen küfür edince o da bunu görmicekmi :confused: harbiden siz nasıl delikanlısınız:confused:

migi_6199
14-12-2009, 08:31
heytt bee zihniyete bak
işte
ayrıca
bir sorum var

diğer konu ise hazine binasını bu saatten sonra yapmakta ne war altınla 20saniye tılsım oldukdan sonra gerisi kolay...

serdars11111
14-12-2009, 09:28
Burada yazip yok arım bacım sevgilim şuyum buyum okuyor diyip suyu bulandırmaya çalışanlara sözüm.Gidip o dediğiniz kişilerle maç seyrederken ettiğiniz küfürler küfürden sayılmıyor ama burada küfür içermeyen ama heryere çekilebilen bir kıtayı küfürden hatta sanki o dediğiniz kişilere edilmiş gibi salyalar akıtarajk konuşuyorsunuz.Heleki xantos arkadaş işi dahada ileri götürüp yok ben çarşıdayım asarım keserim gibi tehtitler savurmaya başlamışki ne kadar içine oturmuş bu saldırılar daha iyi anladık.serverdaki başarısızlığınızı burada laf ebliğiyaparak kapatmaya çalışmayın.Karşınızdakiler sizler gibi zalak değil.Altın çöpe düşse değerinden ne kaybeder.ama Teneke sadece tenekedir.Tenekeler sizi.:D:D

erdem
aramızdaki fark şu ...senin ailen maç izlerken ben küfür edemem...sen edersin... cünkü sen aile kardeş cocuk mevfumunu bilmiyorsun... daha cok konuşupta kendini alcaltma....
seviyeyi düşürüyorsun... bir toplulukta arkadaşının dosttunun veya hiç tanımadıgının bir ailesi varsa ...banane ben istedigim gibi davranırım modeli bizlere ters ...haaa sana müsaitse gelirsin karşıma kardeşim..yiyorsa tabiiii yüzüme karşı bunları söylersin...maç izlicekmişte kimseyi takmıcakmışta...
burası sanal ortam herkes burda dediklerini herkes ayıplar sana ulaşan bunun yanlış oldugunu bildirir...kendine yapılmasını istemedigin şeyleri başkasına yapmıcaksın yapmışsan böyle üste cıkmıcaksın....

GRiNGoRS
14-12-2009, 11:03
ARKADAŞLAR,

bugün gelen e-postaları kontrol ederken gözüme ilginç bir e-posta çarptı. gelen dosyayı taradığımda virüs uyarısı verdi. bu e-posta rakip birlikten bir oyuncudan gelmiş. kendisiyle zamanında msn üzerinden yazıştığım için adresimi falan biliyor. bu dosyayı anlayan bir arkadaşa inceleteceğim. bu şifre çalma olaylarıyla ilgisi olup/olmadığını araştıracağım. bu şekilde e-posta almış olan arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla ulaşsın lütfen.

özellikle şunu belirtmek istiyorum; ortada kesin bir delil olmadığı için bu kişinin ismini açıklamıyorum. dediğim gibi, dosyayı araştırdıktan sonra şifre çalma olayıyla alakası varsa isim vereceğim. ve kendisini dava edeceğim.

bilgilerinize...

Wicked
14-12-2009, 11:21

Merhaba hocam; galiba s4'ten söz ediyorsun. Haberin var mı bilmiyorum ama MT7'de burada ben ve değerli arkadaşım bakıyoruz wow'a. Övgülerin için teşekkür ederim de sizde beni baya bir yıprattınız :) bir kişiye 120 kişi saldırır mı hiç mi vicdan yoktu sizlerde :D

heytt bee zihniyete bak
işte
ayrıca
bir sorum var

Evet,

Malesef wow'u el değiştirmemiz gerekiyor onun için 13. m savunmayı boşaltıp daha sorna wow a 6 reisle saldırıp wowu başka hesaba devir edeceğiz.
daha sonra çayıra bayıra dağa taşa saldığımız 13 milyon savunmayı tekrar köye getireceğiz.
daha sonra senin tabirinle sıfırlanan wow'u tekrar seviye 95 e getirecez.
bir çırpıda ve anında.
yani tüm buınları 2 saniye içinde gerçekleştireceğiz..

ZİNCİR farkı :)

....kıt beyinli seni..

Senin için ütopik olan zincir'in bu kadar sağlam def ve sağlam wow'larının olması.

seni; bizim için gerçek, senin için hala ütopik olan hayallerinle başbaşa bırakıyorum.

kobraktif
14-12-2009, 12:20
genki fazla konuşma sen demedin mi hukukta iddia ettiğin bir şeyi delillendireceksin
madem öyle olduğunu iddia ediyon niye delillendirmiyon ?
konuştukça kendini rezil ediyon bence hiç konuşma benim yazılarımada nedense çoğu zaman cevap veremiyon bir şey bulamadığından mı yoksa göremediğinden mi?

gEnKi
14-12-2009, 12:33
Merhaba hocam; galiba s4'ten söz ediyorsun. Haberin var mı bilmiyorum ama MT7'de burada ben ve değerli arkadaşım bakıyoruz wow'a. Övgülerin için teşekkür ederim de sizde beni baya bir yıprattınız :) bir kişiye 120 kişi saldırır mı hiç mi vicdan yoktu sizlerde :D

Evet,

Malesef wow'u el değiştirmemiz gerekiyor onun için 3. m savunmayı boşaltıp daha sorna wow a 6 reisle saldırıp wowu başka hesaba devir edeceğiz.
daha sonra çayıra bayıra dağa taşa saldığımız 3 milyon savunmayı tekrar köye getireceğiz.
daha sonra senin tabirinle sıfırlanan wow'u tekrar seviye 95 e getirecez.
bir çırpıda ve anında.
yani tüm buınları 2 saniye içinde gerçekleştireceğiz..

ZİNCİR farkı :)

....kıt beyinli seni..

Senin için ütopik olan zincir'in bu kadar sağlam def ve sağlam wow'larının olması.

seni; bizim için gerçek, senin için hala ütopik olan hayallerinle başbaşa bırakıyorum.
yani bu dediklerini sen bile inanmıssan nediyeyim
acemiyiz dediksekte okadar degil bu saydıklarını yapmanın nekadar süecegini ve tabi ki o wowu el deiştirdiginizde yıkılmazsanız ki burası işte malum CLANlar sizin seviye kasmanıza izin verecek
sabah sabah güldürdünya ALLAH ta seni güldürsün :)
dogru aramızda zincir farkı var
sizler yenileceiginizi anladıgınız an saga sola salya akıtarak küfür edeceksiniz veya o manaya gelen dizeleri köy ismi vereceksiniz ve senin deyiminle espiri olacak o ne diyeyim işte aramızdaki en büyük fark bu...
kıt beyinli olabilirim ama senin gibi NAMERT oalcagıma kıt beyinli olarak yasarım daha iyidir.
dedigim gibi SovTime akdar seviyeli dürüst efendice oynayan birlikle rakip olmak cok zevkili ama bu cümlelerimi sizler için kullanamayacagım.
Tabi ki içinizde cok degerli oyuncular var onlara lafım yok ve onların yeri başımın üstüdür...
ama sizler tükürsem tükürügüme yazıkk..

gEnKi
14-12-2009, 12:35
genki fazla konuşma sen demedin mi hukukta iddia ettiğin bir şeyi delillendireceksin
madem öyle olduğunu iddia ediyon niye delillendirmiyon ?
konuştukça kendini rezil ediyon bence hiç konuşma benim yazılarımada nedense çoğu zaman cevap veremiyon bir şey bulamadığından mı yoksa göremediğinden mi?
ben ne iddaa etmişim siziiddaa ettiklerinizi cürütüyorum
bak wicket in ilk msjında öyle sallama wowun depoları vuruldu da ondan seviye kasamıyo derrken
şimdi
yukardaki msja bakar mısın hazine binasyla iligili bi sorun oldugunu ve ne ilginctir ki
ZinciR birliklerinde bulunan oyuncular bunu bilmezken benim bilmem de enteresan
yani sözüm ona ben ortaya attıgım iddaayı wicked kanıtladı :)
baska sorun varmı kobraaktif...????????

gEnKi
14-12-2009, 12:36
ARKADAŞLAR,

bugün gelen e-postaları kontrol ederken gözüme ilginç bir e-posta çarptı. gelen dosyayı taradığımda virüs uyarısı verdi. bu e-posta rakip birlikten bir oyuncudan gelmiş. kendisiyle zamanında msn üzerinden yazıştığım için adresimi falan biliyor. bu dosyayı anlayan bir arkadaşa inceleteceğim. bu şifre çalma olaylarıyla ilgisi olup/olmadığını araştıracağım. bu şekilde e-posta almış olan arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla ulaşsın lütfen.

özellikle şunu belirtmek istiyorum; ortada kesin bir delil olmadığı için bu kişinin ismini açıklamıyorum. dediğim gibi, dosyayı araştırdıktan sonra şifre çalma olayıyla alakası varsa isim vereceğim. ve kendisini dava edeceğim.

bilgilerinize...
dostum araştır öyle birşey varsa bizi bilgilendirirsen sevinirim.Sonucta bu bir oyun ve böylesi edepsiz şerefsiz insanlar aramızda bizi de bilgilendirip
gerekli yasal işlemi başlatırsan cok iyi olur.Sonucta enson cıkan kanuna göre sanal suclar için artık yargı yolu acık...

Wicked
14-12-2009, 12:42
yani bu dediklerini sen bile inanmıssan nediyeyim
acemiyiz dediksekte okadar degil bu saydıklarını yapmanın nekadar süecegini ve tabi ki o wowu el deiştirdiginizde yıkılmazsanız ki burası işte malum CLANlar sizin seviye kasmanıza izin verecek
sabah sabah güldürdünya ALLAH ta seni güldürsün :)
dogru aramızda zincir farkı var
sizler yenileceiginizi anladıgınız an saga sola salya akıtarak küfür edeceksiniz veya o manaya gelen dizeleri köy ismi vereceksiniz ve senin deyiminle espiri olacak o ne diyeyim işte aramızdaki en büyük fark bu...
kıt beyinli olabilirim ama senin gibi NAMERT oalcagıma kıt beyinli olarak yasarım daha iyidir.
dedigim gibi SovTime akdar seviyeli dürüst efendice oynayan birlikle rakip olmak cok zevkili ama bu cümlelerimi sizler için kullanamayacagım.
Tabi ki içinizde cok degerli oyuncular var onlara lafım yok ve onların yeri başımın üstüdür...
ama sizler tükürsem tükürügüme yazıkk..

Sözlerine dikkat et.
Aptallığın ve seviyesiziğin hatta terbiyesizliğin anlamı yok.
Tükürüğünde boğarım seni gerizekalı seni.

Beni tanıyor musun ?

Benle aynı birlikte bulundun mu ? veya rakip birliklerde de olsa bu server'da oynadığada şahit oldun mu ?
ben wow kuran biriyim gelirsin wow yıkarsın gidersin baskada benle ne işin olabilir ?.
Bana ettiğin kelimelere dikkat et.
Namert mamert ne oluyor ?
seviyene indirtme beni...

hunterr
14-12-2009, 13:51

ohoo siz bunlara esprimi diyorsnuz yani :) üstünüzden bando mızıkayla :D gecmş demekki adamlar yedirememişsinz ne diym arkadaş.. oturma kalkan her dala, olursun yalama :D al sana bi kaya nerene dayarsan daya.. espri hee yanlış anlama sakın ;) daha istersen ö.msj at yeter birader :)
artk yazmıcam buraya espri olarak görmeyenler vardır rahatsz etmiyim..

copernic
14-12-2009, 13:54

herkese iyi oyunlar

güzel tespitler.mh a hesaplarımızı saatlerce incelettirip askerlerimizin nerede destekte olduğunu söyleyen ve hemen gecesinde o askerleri kestirten bir server burası.şifreleri atılan mesajlardan görülen ve çalınan , biz wowa saldırı çıktığımızda sanyesinde saldırı köylerimize saldırı çıkan bir server burası.gerçekten ben artık travian oynamıcam bunları gördükten sonra.son serverdı burası.corsan hariç kimi kırdıysam özür dilerim.

oasisless
14-12-2009, 13:55

bu mesajdan bişey anlamak mümkün , maçlardaki amigolara nobel ödülü verilmesi lazım...
hadi kolay gele

oasisless
14-12-2009, 14:13
güzel tespitler.mh a hesaplarımızı saatlerce incelettirip askerlerimizin nerede destekte olduğunu söyleyen ve hemen gecesinde o askerleri kestirten bir server burası.şifreleri atılan mesajlardan görülen ve çalınan , biz wowa saldırı çıktığımızda sanyesinde saldırı köylerimize saldırı çıkan bir server burası.gerçekten ben artık travian oynamıcam bunları gördükten sonra.son serverdı burası.corsan hariç kimi kırdıysam özür dilerim.

serdar olanları sindirememenizi anlıyorum ki sindirilecek bi durum değil, daha önce de belirttiğim üzere emek hırsızlığıdır. dediğin gibi bu server rayından çıktı artık ve garip bi yöne gidiyor. burada kendini kaybetmemek gerekiyor. yok biz yaratıcıyız küfür etmeden küfür edebiliyoruz filan bunlar hep o garipliğin belirtileri.
velhasıl kelam bu servera damgasını vurmuş bir oyuncu yani yapayzeka olarak yapmış olduğun bu açıklamana çok saygı duyduğumu belirtmek isterim.

ayrıca mh şaibesi altında bir oyunu oynamak çok can sıkıcı, sonuna kadar katılıorum

turansevim
14-12-2009, 14:30
ARKADAŞLAR,

bilgilerinize...
yusuf abi affetme :/
yazıktır günahtır o kadar emekler boşa gidiyor :S

kobraktif
14-12-2009, 16:34
genki herif dalga geçiyo senle anlayamadın mı bunu ?
öyle bir şey yapacağımıza diğer wowoumuzda toplarız askerleri
bunuda mı kafan almadı ?
konuşmasan senin için daha hayırlı olur bide onu dene bakalım nolcak

Aşikar
14-12-2009, 17:16
bak wicket in ilk msjında öyle sallama wowun depoları vuruldu da ondan seviye kasamıyo derrken
şimdi
yukardaki msja bakar mısın hazine binasyla iligili bi sorun oldugunu ve ne ilginctir ki
yani sözüm ona ben ortaya attıgım iddaayı wicked kanıtladı :)

Sayende herkez ögrendi zincir birliklerinden ama hepside diyor bu kendini bilmez ne demek istiyor hiç mi wow nasıl kurulur diye araştırma yapmadan buraya çıkmış herkezi güldürüyor diyor:)))

YuReGiASi
14-12-2009, 17:19
Benim oyundaki nickimde YuReGiASi dir.... bir cok serverde oynadım...oynadıgım her serverde muhakkak listelerde üst sıralarda oldum. özellikle saldırganlıkta...
Oynadıgım Serverlerde Cirkef gördüm....Ama s13 kadar Çirkef bir server görmedim....
Peki Neden Server 13 kadar ?
Serverlerin düzenleyici unsurları olarak serverde haksızlıkları duzelten ve adaleti sağlamaya calisan mh lerde haksızlık yapmaya baslamissa S13 En cirkef server olmustur...
1 ) Arkadaslarimizin sifrelerinin calinmasi
2) Yapacagimiz saldirilarin birlik yonetimi tarafından yapılacagı icin kimsenin bunu duyması mumkun degildi... ama saldırı zamanıımız ve askerlerimiz dahil hersey biliniyordu.
Buda demektir ki mesajlarımız mh tarafından okunuyordu.
Ve daha bir sürü daha rezillik...

Ama bunu herkes biliyor ki, herseye ragmen ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) kazanacaktır..
Bosuna umutlanmayin... Çünkü Umut en son kötülüktür...Sadece işkenceyi uzatir

Zehiir
14-12-2009, 17:59
yusuf abi affetme :/
yazıktır günahtır o kadar emekler boşa gidiyor :S

h.g turanım.. :))

Marjinal
14-12-2009, 18:59
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/wow-7.jpg

Bu ne suskunluk :)

gEnKi
14-12-2009, 19:56
genki herif dalga geçiyo senle anlayamadın mı bunu ?
öyle bir şey yapacağımıza diğer wowoumuzda toplarız askerleri
bunuda mı kafan almadı ?
konuşmasan senin için daha hayırlı olur bide onu dene bakalım nolcak
ben o savunma askerlerinin baska yere kaydıralacagından bahsetmiyorum ki
wow kurma aşamasını az cok biliyoruz
sizin gibi bizler profesyonel degiliz
oynadıgımız serverlerde üst sıralarda hiç olamdık :)
ama bildigim birsey varsa o da zincirlerin wowları pert olmuştur
şimdi size düşen sovların wowunu destekleyip seviye 100 yapmasına destek olun :)

Zehiir
14-12-2009, 23:28
ohoo siz bunlara esprimi diyorsnuz yani :) üstünüzden bando mızıkayla :D gecmş demekki adamlar yedirememişsinz ne diym arkadaş.. oturma kalkan her dala, olursun yalama :D al sana bi kaya nerene dayarsan daya.. espri hee yanlış anlama sakın ;) daha istersen ö.msj at yeter birader :)
artk yazmıcam buraya espri olarak görmeyenler vardır rahatsz etmiyim..

s16 dan secmelerde girmiş bizim forma:D

Wicked
14-12-2009, 23:50
millet kış uykusunda 2010 dan aşağı uyanacaklarını sanmam :)

daha biz wow köyü değişcez :D

myrat
15-12-2009, 01:19
kurun şu wowu da artık yeni serverda şöle bi ay takılıp çıkalım yahu:D

anlıyoz kumdan kale yapmıyonuz koskoca wow kuruyonuz da naza çekmeyin artık arkadaşlar:D

Nostrum
15-12-2009, 01:22
Arkadaşlar öncelikle ifade etmeliyim ki, travian forumları amacından sapmış. Özellikle artık kan davasına dönüşen zincir-clan savaşı sonunda ulaşılan üslub gerçekten kaygı verici :S

Bunun yanısıra bazı gerçekleri de belirtmeli.
Mesela hesapların çalınma sorunsalı...

Artık bu hesaplara nüfuz etme durumu öyle bir safhaya geldi ki geçen gece benim köy isimlerim bile değiştirildi. Çalınan veya şifresi değişen hesapları saymıyorum bile...Zira herkes durumun farkındadır.

Serverın en büyük ordusu bu doğrultuda kurban edildi. Onun akabinde birkaç hesap daha aynı akibete maruz kaldı. Bu durum sıkıcı bir halden ziyade tiksindirici bir seviyeye geldi. Açıkçası oyundan zerre kadar zevk alamaz oldum. Tabi bu demek değil ki tüm zorlamalara rağmen başladığımız işten vazgeçicez.

Ama iş emek hırsızlığına vurulur (ki olanlar ortada) ve bu böyle devam ederse biz de boynumuzu uzatacak değiliz. Kimseyi töhmet altında bırakmam istemem ama rica ediyorum bir oyun için kimse çirkinleşmesin.

Asıl önemli konu da Showtime birlikleri üzerinden polemik yapılıyor olması. Özellikle Showtime ailesine tabi olmayanların kurduğu komplo teorileri gülünecek cinsten...
Bizler nasıl diğer birlikler için ithamlarda bulunmuyorsak sizler de bu tür yollara başvurmayın.

Mesela ZncrShow birleşmesi Zincir ve Show birliklerini bağlar. Yok Showlar yıkıyormuş da Zincir bundan faydalanıyormuş...Böyle bir şey yok. Bunun muhasebesi kimseye düşmez. Ha Zincir ha Show arada bir fark yok. Bu tür laf cambazlıklarıyla lütfen Zincir oyuncularının emeklerini görmezden gelmeyin. Hele ki komplo teorisi hiç üretmeyin...

Sonuçta bizim Zincir ile olan ilişkimiz aylardan beri bellidir. Fikrimizle zikrimiz aynıdır. Kimse gibi sağ gösterip sol vurmayız. Herşeyden öte Zincir birliği tüm diretmelere rağmen Showtime birliğine karşı kurulacak koalisyona katılmamıştır. Böyle bir yolu da seçebilirlerdi...
Bu bile aramızdaki dosthane ilişkileri tanımlamak açısından ufak ama bir o kadar yapıcı örnektir.

Bu vesile ile tüm oyunculara başarılar ve seviyeli bir wow süreci dilerim.

Tüm ShowZncr ailesene de içten selamlar...

MORPHEUS
15-12-2009, 02:48
oynadıgımız serverlerde üst sıralarda hiç olamdık :)
şimdi size düşen sovların wowunu destekleyip seviye 100 yapmasına destek olun :)
Genki bak sana oyunla ilgili gerçeklerden bahsedelim.Depoların vurulması hesaplarsan kaç gün eder bir arkadaşına sor hesaplar.Sonra seviye basılması ne kadar sürer onuda hesaplar sana söyler.Benim gördüğüm pert olan bir wow varsa oda zaten clan wowudur.ha clareslerin wowlarını zaten saymıyorum.bir meltemcede biraz savunma toplanmış oda zaten durumu belli.diğerleri zaten nerdeyse 20-30k asker yanında 3-4 k manço ile yıkılacak vaziyette.Sen bu arada clanın savunma avukatlığını neden üstlenmişsin onuda anlamış değilim.Hani yarası olan gocunur derler.Seni niye bu kadar bozdu bu saldırımız anlayamadım.Çünkü bakıyorum tek senin ses var.

Şimdi gelelim serkan kardeşe.Demişsinki gelipte yüzümede söylermisin.sende bilirsinki biz o yollardan çok geçtik.Bu yaştan sonra allahtan başka korkumuz olmadığı için burada ne dediysem yüzünede söylerim.Sen olayı kişiselleştiriyorsun serkan.Sanki öyle bir konuşuyorsunki burası en modern bir avrupa ülkesi ve burada herkes asilzade yada hanedan mensubu.Senin yaşadığın yer neresi bilemem.ama sonuçta apoya söylemen gereken bu sözleri gelipte bana söylemen çok yanlış.Bence o yanındaki insan müsvettesini eğit terbiye ver en azından doğru düzgün birşey yapmış olursun.Burada zaten yeterince birlik olarak seviyesizliklerinizi gördük.O nedenle gelipte kendi seviyesizliklerinizi başkalarına çamur atarak kapatmaya çalışmayın.MAdem adam gibi oyun oynamayı beceremediniz bu tür sonuçlarına katlanacaksınız.Gidipte yok anama bacıma küfredildi diye hayal gücünüzün ürünlerini burada salya sümük anlatmayın.Zamanında neler yaptığınızı ve aman zarar görmiyeyim diye ne mesajlar attığınızı sizde bende gayet iyi biliyoruz.O nedenle gelip burada acıtasyon yapmaya uğraşmayın.Çünkü artık acınacak halde olsanız bile size bizde acıyacak kişi kalmadı.İStanbulun ve hayatın acı gerçekliğidir.sakın ha düşme serkan.çünkü düşene kendi arkadaşları dahi tekme atar.

MORPHEUS
15-12-2009, 03:03
[QUOTE=Wicked;153527]Merhaba hocam; galiba s4'ten söz ediyorsun. Haberin var mı bilmiyorum ama MT7'de burada ben ve değerli arkadaşım bakıyoruz wow'a. Övgülerin için teşekkür ederim de sizde beni baya bir yıprattınız :) bir kişiye 120 kişi saldırır mı hiç mi vicdan yoktu sizlerde :D

Yok yaw.bu s13den geçen sene bahsediyorum.Geçen sene derken geçen serverdan.Girip girip çakılmışlardı.Sonra bir kavga yarısı geyiğe geçti yarısı çahra+/- oldu.Ama en büyük kyıbımız aşikarında çok sevdiği ekonomist olan ablamızı kaybetmemiz oldu.Ahh ahh şimdi olsa burada bir mesaj yazardı bitirene kadar 1,5 yıl geçerdi.:D

Bu arada bir notta burada düşeyim.Geçen sene GEYİK birliği olarak bu sene veryansın edilen bu olaylardan en az 10 kat daha fecisini yaptık ve tüm serverda hayranlıkla izledi.Buda gösteriyorki bu seneki oyun oynamaya çalışan kişilerin olaya bir oyun olarak değil bir namus.vatan millet sakarya meselei olarak bakmasından kaynaklanıyor.Tabiki mantaliteler farklıdır.Ama size bir abi tavsiyesi hayattaki konumunuz ne olursa olsun burası bunları tatmin etme platformu değildir.Çünkü hayat size bu kadar nazik davranmaz.Gerçek hayttad buradaki kişier karşınıza çıktığında ise karşınızdakini tanımadan ettiğiniz lafların altında kalabiliriniz.Buna göre düşünün ve konuşun.

gEnKi
15-12-2009, 09:34
Genki bak sana oyunla ilgili gerçeklerden bahsedelim.Depoların vurulması hesaplarsan kaç gün eder bir arkadaşına sor hesaplar.Sonra seviye basılması ne kadar sürer onuda hesaplar sana söyler.Benim gördüğüm pert olan bir wow varsa oda zaten clan wowudur.ha clareslerin wowlarını zaten saymıyorum.bir meltemcede biraz savunma toplanmış oda zaten durumu belli.diğerleri zaten nerdeyse 20-30k asker yanında 3-4 k manço ile yıkılacak vaziyette.Sen bu arada clanın savunma avukatlığını neden üstlenmişsin onuda anlamış değilim.Hani yarası olan gocunur derler.Seni niye bu kadar bozdu bu saldırımız anlayamadım.Çünkü bakıyorum tek senin ses var.

Şimdi gelelim serkan kardeşe.Demişsinki gelipte yüzümede söylermisin.sende bilirsinki biz o yollardan çok geçtik.Bu yaştan sonra allahtan başka korkumuz olmadığı için burada ne dediysem yüzünede söylerim.Sen olayı kişiselleştiriyorsun serkan.Sanki öyle bir konuşuyorsunki burası en modern bir avrupa ülkesi ve burada herkes asilzade yada hanedan mensubu.Senin yaşadığın yer neresi bilemem.ama sonuçta apoya söylemen gereken bu sözleri gelipte bana söylemen çok yanlış.Bence o yanındaki insan müsvettesini eğit terbiye ver en azından doğru düzgün birşey yapmış olursun.Burada zaten yeterince birlik olarak seviyesizliklerinizi gördük.O nedenle gelipte kendi seviyesizliklerinizi başkalarına çamur atarak kapatmaya çalışmayın.MAdem adam gibi oyun oynamayı beceremediniz bu tür sonuçlarına katlanacaksınız.Gidipte yok anama bacıma küfredildi diye hayal gücünüzün ürünlerini burada salya sümük anlatmayın.Zamanında neler yaptığınızı ve aman zarar görmiyeyim diye ne mesajlar attığınızı sizde bende gayet iyi biliyoruz.O nedenle gelip burada acıtasyon yapmaya uğraşmayın.Çünkü artık acınacak halde olsanız bile size bizde acıyacak kişi kalmadı.İStanbulun ve hayatın acı gerçekliğidir.sakın ha düşme serkan.çünkü düşene kendi arkadaşları dahi tekme atar.
yaa
nekadar da ütopik düşünüyorsun yok zincir farkı yok mantelite fdarkı sizin yapacagınız tek şey sovları desteklemek olacak
vaveyla pert oldu hazine binası olmadıgı için tılsım bi b.... yARamaz ki kuramıyorsunuz cünkü bizler sizi bırakmıyoruz ve zırt pırt yıkıyoruz server sonu bunu yapıyorsunuz diyorsun
herkesin hedefi WOW kurmaksa bizde sizin wow kurmanızı engelliyoruz yani birileri gibi hem dünya harikasını hemde depo hedefleyip mancınık atışına strateji diyorsanız bu da cok ama cok iyi bir stratejidir..Sonuc ortadadır :):)
dierlerine gelecek olursa 99da iken 60küsürlere düşen carsının durumu ortada
kasabın köyünün
medivelin
ve oflunun durumu ortada yani sözde 3milyon def koyup wowu koruyamıyorsanız bu sizin oyun stratejinizin yetersizligidir...
oyuncu olarak ben acemiyim biliyom ve kabul ediyorum
ama
sizlerde bizim gibi kücük oyuncuların karsısında aciz kaldınız sanırım bu enbüyük stratejidir yada en iyi oyunculuktur :)
yani bi söylediginle bi söyledigin birbirini tutumuyor
okadare farklıysanız hadi vaveylaya wow kurdurun yok sizler bie kendi söylediklerinize inanmıyorsunuz.......
not2:
clanların avukatlıgını yapmıyorum
ortada olan bir terbiyesizlik ve ahlaksızlıga karsı cıkıyorum buna bulundugum birlikten birisi dahi yapsa aynı tepkiyi koyarım...
Demek ki cok genişsiniz ailenize sövülünce rahatlıyorsunuz...İşte sizin zihniyetinizin aldıgı kapasite bukadar ve acziyetiniz karşısında yapabileceginiiz en iyi şey saga sola salyalarınızı akıtrak küfür etmek bu da Zincir ailesinin bir FARKI senin deyiminle
not3:
bu söylediklerimi zincir ailesi içinde oyununu efendi ve terbiye sınırları içiersinde oynayanlara degil
bu yazdıklarım halen o dizelerin(ki ne anlama geldigini herkes biliyor) savunuculugunu yapan ŞEREFSİZLERE karşı yazılmıştıur...

serdars11111
15-12-2009, 10:15

erdem
yani yaptıgınızı dogru buluyorsunuz... aferin güzel hoş şey yaptınız.. kendinizle grur duyun!!!
güzel kardeşim siyah-8 hesabı calındıgında calan zat profiline zincirtt yazmıştı...bilmem bunu bilirmisiniz?sesiniz cıkmadı üstünüze alınmadınız...yaygara koparmadınız...adam resmen ben zincirim diye bagırdı...ama size göre bu bizim tezgahımızdı....
şimdi hesabı kaptırdınız askerleri kaybettiniz içiniz yandı...bize nasıl normaldir şifrelerinize sahip cıksaydınız dediyseniz kendinizede aynısını söyleyin hadiii... olmuyor dimi !!!!
birde oyun konusunda cok erken konuşuyorsunuz...henüz oyun bitmedi...eger siz kendinizi halaa wow için idddalı görüyorsanız bizim hayli hayli görmemiz lazım....
ben türkiyede yaşıyorum...örf ve ananelerimi bilirim... atamdan geleni coocuklarıma eşime küçüklerime gecirmeye calışıyorum... senin atan da bu tür bir olayda ailesini korurdu.. buna eminim..ama sizler modernleşmişsiniz...bu tür konuşmalar erkekler arasında olur..kadının cocukların
bu tür ortamlarda yeri yoktur...hatanızı kabul edin...efendice düşünemedik diyin...

savundugumuz şey şudur=küfür argo kelimeler acizlik degildir...yaptıgınız şey hatadır.. pardon demeniz yeterlidir ayrıca bunu söylemekle bişi kaybetmezsiniz...seninde degigin gibi bazı şeyleri aşmışsan burdakilere örnek ol....

kobraktif
15-12-2009, 10:46
erdem
yani yaptıgınızı dogru buluyorsunuz... aferin güzel hoş şey yaptınız.. kendinizle grur duyun!!!
güzel kardeşim siyah-8 hesabı calındıgında calan zat profiline zincirtt yazmıştı...bilmem bunu bilirmisiniz?sesiniz cıkmadı üstünüze alınmadınız...yaygara koparmadınız...adam resmen ben zincirim diye bagırdı...ama size göre bu bizim tezgahımızdı....
şimdi hesabı kaptırdınız askerleri kaybettiniz içiniz yandı...bize nasıl normaldir şifrelerinize sahip cıksaydınız dediyseniz kendinizede aynısını söyleyin hadiii... olmuyor dimi !!!!
birde oyun konusunda cok erken konuşuyorsunuz...henüz oyun bitmedi...eger siz kendinizi halaa wow için idddalı görüyorsanız bizim hayli hayli görmemiz lazım....
ben türkiyede yaşıyorum...örf ve ananelerimi bilirim... atamdan geleni coocuklarıma eşime küçüklerime gecirmeye calışıyorum... senin atan da bu tür bir olayda ailesini korurdu.. buna eminim..ama sizler modernleşmişsiniz...bu tür konuşmalar erkekler arasında olur..kadının cocukların
bu tür ortamlarda yeri yoktur...hatanızı kabul edin...efendice düşünemedik diyin...

savundugumuz şey şudur=küfür argo kelimeler acizlik degildir...yaptıgınız şey hatadır.. pardon demeniz yeterlidir ayrıca bunu söylemekle bişi kaybetmezsiniz...seninde degigin gibi bazı şeyleri aşmışsan burdakilere örnek ol....

bak serdar abi küfür konusunda bi zincir olarak seni savundum ama siyah-8 olayında ayıp ediyorsun kusura bakma ama profilime şifrem çalındı diye bende zincirtt yazabilirim
böyle saçmalık olmaz ben zncrtt birliğindeyim böyle bir şeyi kimse bilmiyo eğer bilinseydi önce ben bilirdim o zincirtt yazısını hangi dangalak yazdıysa onuda bilemem ama sizin ağzınıza malzeme yaptığına göre başarılı olmuş o şifreyi çalanın oraya clan yazmasını beklemezdin umarım

serdars11111
15-12-2009, 11:00
bak serdar abi küfür konusunda bi zincir olarak seni savundum ama siyah-8 olayında ayıp ediyorsun kusura bakma ama profilime şifrem çalındı diye bende zincirtt yazabilirim
böyle saçmalık olmaz ben zncrtt birliğindeyim böyle bir şeyi kimse bilmiyo eğer bilinseydi önce ben bilirdim o zincirtt yazısını hangi dangalak yazdıysa onuda bilemem ama sizin ağzınıza malzeme yaptığına göre başarılı olmuş o şifreyi çalanın oraya clan yazmasını beklemezdin umarım

işte onu diyorum...biz bişi kanıtlıyamadık....bu konuyu hiç acmadık... belkide başka biri yaptı diye...ama zincir grubu direk clan diyor kardeşim....siz nasıl bizden şüphe ediyorsanız biz de sizden şüphe etttik o zaman....size söyledigimizde alay ettiniz bizle...şimdi sizz bize söylüyorsunuz biz kınıyoruz...işte yönetim farkı burda...
yapılanlar kime yapılırsa yapılsın kınanmalıydı...ama onun yerine bizler suçlandık ....üstünede bu nakarat eklenince ipler gerildi...2 yanlış üstüste geldi...

Aşikar
15-12-2009, 11:40
işte onu diyorum...biz bişi kanıtlıyamadık....bu konuyu hiç acmadık... belkide başka biri yaptı diye...ama zincir grubu direk clan diyor kardeşim....siz nasıl bizden şüphe ediyorsanız biz de sizden şüphe etttik o zaman....size söyledigimizde alay ettiniz bizle...şimdi sizz bize söylüyorsunuz biz kınıyoruz...işte yönetim farkı burda...
yapılanlar kime yapılırsa yapılsın kınanmalıydı...ama onun yerine bizler suçlandık ....üstünede bu nakarat eklenince ipler gerildi...2 yanlış üstüste geldi...

bir zincir olarak biz niye clan diyoruz serdars ben diger mesajlarımda dedim git raikkonen apoya sor diye multiye peşkeş çekip bizim asker sayılarımızı bilen adam ve bizim wow saldırı planı için sadece saldırı yapacaklara çekilmiş olan mesajı (bu mesajlarda zaten bildigimiz kişiler hepside yönetimde olanlar) ele geçirip biz wow saldırı çıktıgımız anda saldırı çıkan arkadaşlara organize bir şekilde mancınıklı saldırı gelmesi bunlar herhalde sizin için sıradan bir şeydir yada 6 hisiniz çokmu kuvvetlide bizim wow saldırı çıkacagımız saati biliyordunuz...

xantos
15-12-2009, 12:37
bir zincir olarak biz niye clan diyoruz serdars ben diger mesajlarımda dedim git raikkonen apoya sor diye multiye peşkeş çekip bizim asker sayılarımızı bilen adam ve bizim wow saldırı planı için sadece saldırı yapacaklara çekilmiş olan mesajı (bu mesajlarda zaten bildigimiz kişiler hepside yönetimde olanlar) ele geçirip biz wow saldırı çıktıgımız anda saldırı çıkan arkadaşlara organize bir şekilde mancınıklı saldırı gelmesi bunlar herhalde sizin için sıradan bir şeydir yada 6 hisiniz çokmu kuvvetlide bizim wow saldırı çıkacagımız saati biliyordunuz...

çok merak ediyorum ne zamandan beri mh ler asker sayılarını veriyor ....
komikmisiniz bu kadar insanın emek verdigi para harcadıgı bir oyunda böyle saçmalık olabilir mi ?
varsa bunun ispatı buyurup gelsin ....

mh ye mesaj atıp bana bi pazar yeri verin diyebilen oyun cahilleri elbette böyle bir şey bekleyecektir ....
böyle birşey yok dostum

o zaman mhlerden isteyelim 1milyon asker versin tahıl versin isteyene rakibin şifresini versin..

oyun içinde casus kullanmak oyunun dogasındadır ;)
bunu da aklınızın bir köşesine iliştirin saga sola şifre dagıtırken yada aly msj çekerken dikkatli olun

burada şifre çalındı msjları mh verdi gibi basit postlara sığınmayın...

gelelim şu köy isimleri meselesine...
siz zincirler ve showlar: bu çok normal köy isimlerinde birşey yok mu diyorsunuz ?
diyorsanız
aynısı yapıldığında ne hissedeceksiniz bunuda hesaplayın...
karşınızda kimin oldugunu bilmeden klavye delikanlılığı yaparak yazıp çizmeyin sonra ne olacagını kimse kestiremez herkes kendine göre kral kendine göre delikanlıdır.
şimdi bunu yazan tosun okuyana ...sun yazarsa biri
bir başkası gel bakim tosun buraya der
bu kadar da basitleşmeyin bunları 7-8 yaşındaki çocuklar yapıyor .

oyunda oyunca olan rekabet devam etsin ama kan davası gibi akıllara durgunluk verecek agızlar kullanılmasın ayıp oluyor ...
browserda gördügünüz 3-5 asker tamamen sanal...
siz eglenin diyen bi alman şirketi para kazanıyor hepi topu bu ...

serdars11111
15-12-2009, 12:39

peki bizim şu raikkonen bu kadar etkili ise... niye bizim ordularımızı yok ettiriyor onu anlamış degilim... veya şifrelerinizi ele gecirdi...niye benim wowuma atıyor .. atsın zincirin wowuna yapmayın buna kimse inanmaz abi...böyle bir hüneri varsa bütün o gelecek orduların şifresini alır hepsini size yönlendirirdi..apoo öyle karekterde biri degildir... asiidir hırcındır...ama karektersiz degildir....
benim kadar onu tanıyamassınız...evt asabidir...gözünü budaktan esirgemez . yanlışı sevmez yanlışı affetmez...ayrıca o birlikte tek raikkonen yok bizlerde o birligin mensubuyuz ..birlik adı gectimi hepimiz suçlu damgası yeriz...
kısaca şöyle diyim o adamdan uzak durun...=)))

gEnKi
15-12-2009, 13:55
yaa neakdar sacma bi düşünce bizim orduların kimde oldugunu nerden biliyorsunuz
şunu unutmayın oyunu takip eden her oyuncu kimde ve hangi köyünde asker oldugunu azcok kestirebilir
daha gecen hafta RID-ONE in saldırı köyünü reislemeye kalktıgımızda ki bu kesin ve nettir kendisine sorabilirsiniz saldırı köyünü mecburiyetten merkez yapmıştır
peki sizce bizde mi mh lerle oynuyoruz yada 6.hissimiz kuvvetli
bunları gectim
alman şirketi boşuna askeri üssü koymamış oyuna nedenine gelecek olursak gelecek saldırıları ve destekleri görmemiz için
eee
wowA bakan insan şu şu kişiler saldırı cıktı saldırı sürelerin peşpeşe geliyorsa bunu anlmayacak kimse yok sanırım wowa yıkıma geliyolar demektir..
ee ben naparım elimde ordularla o köyleri yıkmaya gitmem mi yoksa oturup korudugum savundugum wowu yıkmasını mı izlerim
artık sacmalamaktan öteye gectiniz..........

memostar
15-12-2009, 14:38
wowA bakan insan şu şu kişiler saldırı cıktı saldırı sürelerin peşpeşe geliyorsa bunu anlmayacak kimse yok sanırım wowa yıkıma geliyolar demektir..
ee ben naparım elimde ordularla o köyleri yıkmaya gitmem mi yoksa oturup korudugum savundugum wowu yıkmasını mı izlerim

genki sana bi soru :)

sen wow a bakan kişisin diyelim... saldırıları görmen, kimlerin hangi köyden geldiğini arkadaşlarına bildirmen, arkadaşlarının da orduları hazırlayıp karşı saldırıya çıkması için ne kadar bi süre geçer :)

Wicked
15-12-2009, 15:23
şunu unutmayın oyunu takip eden her oyuncu kimde ve hangi köyünde asker oldugunu azcok kestirebilir
daha gecen hafta RID-ONE in saldırı köyünü reislemeye kalktıgımızda ki bu kesin ve nettir kendisine sorabilirsiniz saldırı köyünü mecburiyetten merkez yapmıştır
bunları gectim
alman şirketi boşuna askeri üssü koymamış oyuna nedenine gelecek olursak gelecek saldırıları ve destekleri görmemiz için
eee

Seni gibiler çözemez işte.
Ömrü hayatında wow köyü gördüğünü dahi sanmıyorum. Görsne bu denli basit konuşamazdın.

Sanıyorsunki normal travian oynarken ve hatta plusunu olduğunu varsayıp köy durumlarına bakarken bir köyünde kırmızı kılıçları gördün vay be kim bu saldırdan diye merak edip askeri üs'e bakacağını sanıyorsun dimi.
Hatta ve hatta 12 saldırı var hepside peş peşe demek adam sıralı man yapmış dur ben def istiyeyim de saldıranın askerleri çakılsın.

Ne güzel düşünce dimi bunu wow köyünde de yapacağını sanıyorsun.. :)

Genki sana wow hakkında biraz bilgi :)

2148 destek 3698 saldırı içerisinde gerçek saldırıları senin gibiler çözemez.
Saldırı çıktığı anda çıkan saldırıları kestiremezsin.
wow köyüne istediğin an bakamazsın.
wow köyünde Askeri üs sandığın gibi kolay bakacağın bir yer değil.
....

...

diye uzar gider..

memostar
15-12-2009, 15:31
2148 destek 3698 saldırı içerisinde gerçek saldırıları senin gibiler çözemez.
Saldırı çıktığı anda çıkan saldırıları kestiremezsin.
wow köyüne istediğin an bakamazsın.
wow köyünde Askeri üs sandığın gibi kolay bakacağın bir yer değil.

ben bu kadar zorlaştırmamıştım soruyu :)

Aşikar
15-12-2009, 15:43
peki bizim şu raikkonen bu kadar etkili ise... niye bizim ordularımızı yok ettiriyor onu anlamış degilim... veya şifrelerinizi ele gecirdi...niye benim wowuma atıyor .. atsın zincirin wowuna yapmayın buna kimse inanmaz abi...böyle bir hüneri varsa bütün o gelecek orduların şifresini alır hepsini size yönlendirirdi..apoo öyle karekterde biri degildir... asiidir hırcındır...ama karektersiz degildir....
benim kadar onu tanıyamassınız...evt asabidir...gözünü budaktan esirgemez . yanlışı sevmez yanlışı affetmez...ayrıca o birlikte tek raikkonen yok bizlerde o birligin mensubuyuz ..birlik adı gectimi hepimiz suçlu damgası yeriz...

serdars ben sana git raikkone sor dedim böyle bir şey varmı diye sende sorarsın o da cvp verir burayada gelir tamam raikkonen böyle bir şey yapmış asker sayılarınızı biliyormuş dersin tabii onu yaptıgını söylerse yada söyleyip buraya yazacak kabiliyetteysen?

Aşikar
15-12-2009, 15:45
bunları gectim
eee
Genki senin oyun anlayışına hayranım :)

serdars11111
15-12-2009, 15:48
ben bu kadar zorlaştırmamıştım soruyu :)

bu sorunun muhatabı benim!!!!cevap vereyim size...havhav 2 ay evvel sahibiyle konuştum.. hesabı devretitigini ima etti.. benim için tehlikeli bir davranış...takip ederim...
saldrılar cıktıgında toplan saldrı sayısı 30 idi...feyk istenmemişti...

birde diziliş şekli
dindane havhav aralarında fazla fark yok...10 daka felan... arkasına şüpheliler geliyor..qoumade(tam adı aklıma gelmedi)))) arkasına lord of cermen arkasına yapay... zaten bu adamlar şüpheli askeri var oldugu biliniyor.devamlı gözetim altında...saldrı cıktıklarını anlamamak
düpedüz oyuncu olmadıgımızı gösteriri.. gerci ben oyun pek bilmem...

dizilmişler geliyorlar... ha cıkışlar.....sizleri bilmem ama ben birligimi ufak ordu olarak merkezde tuttururum..yani onları destekte bekletmem... ani tim beklemededir.... adamlara haber vermem gibi bir zaamn aşımı olmaz...onuda iletişim kuralları dogrultusunda hallederim...hani dediginiz gibi 3000 küsür destek saldrı yoktu...saldrı yı görmemle saldrıların cıkışı arasında 10 dakka olmaz... bu da clan farkı...:=)))yani yeterki ben fark edeyim...

Aşikar
15-12-2009, 15:59
bu sorunun muhatabı benim!!!!cevap vereyim size...havhav 2 ay evvel sahibiyle konuştum.. hesabı devretitigini ima etti.. benim için tehlikeli bir davranış...takip ederim...
saldrılar cıktıgında toplan saldrı sayısı 30 idi...feyk istenmemişti...

birde diziliş şekli
dindane havhav aralarında fazla fark yok...10 daka felan... arkasına şüpheliler geliyor..qoumade(tam adı aklıma gelmedi)))) arkasına lord of cermen arkasına yapay... zaten bu adamlar şüpheli askeri var oldugu biliniyor.devamlı gözetim altında...saldrı cıktıklarını anlamamak
düpedüz oyuncu olmadıgımızı gösteriri.. gerci ben oyun pek bilmem...

dizilmişler geliyorlar... ha cıkışlar.....sizleri bilmem ama ben birligimi ufak ordu olarak merkezde tuttururum..yani onları destekte bekletmem... ani tim beklemededir.... adamlara haber vermem gibi bir zaamn aşımı olmaz...onuda iletişim kuralları dogrultusunda hallederim...hani dediginiz gibi 3000 küsür destek saldrı yoktu...saldrı yı görmemle saldrıların cıkışı arasında 10 dakka olmaz... bu da clan farkı...:=)))yani yeterki ben fark edeyim...

Bu dedigine kendin inanıyonmu acaba:) havhav farklı bölgedeki bir oyuncu sizin wow saldırı çıkıp gelmesi yaklaşık 50-60 saati buldu dindane ve digerlerinin size saldırı çıkması en fazla 24 saati geçmez dedigimi anlamışındır serdars

serdars11111
15-12-2009, 16:07
Bu dedigine kendin inanıyonmu acaba:) havhav farklı bölgedeki bir oyuncu sizin wow saldırı çıkıp gelmesi yaklaşık 50-60 saati buldu dindane ve digerlerinin size saldırı çıkması en fazla 24 saati geçmez dedigimi anlamışındır serdars

abi zaten havhav cıkışı beni oraya odaklandırdı.. dedim ya ilk o cıktı geliyor...yav ne desem sizi inandıramıcam...siz gene kendi dediginizle anlayın...ayrıca inandırmak zorundada degilim...
susuyorum..duyduklarınıza inanmıcaksanız niye soruyorsunuz...biz saldrıları siz cıkınca kesinleştirdik.. yoksa havhava daha önce bitirirdik...kesin bişi yoktuki!!!!

karaca148
15-12-2009, 16:33
Hişşştt ne oldu la sahtekar zincir bir zamanlar bize diyordunuz yalan felan diye sizin işininz gücünüz oyun çevirmek daha çok çevirirsiniz oyununuzu artık yalan söylemeyin nede olsa server bitecek haahaaa

migi_6199
15-12-2009, 17:41
not3:
bu söylediklerimi zincir ailesi içinde oyununu efendi ve terbiye sınırları içiersinde oynayanlara degil
bu yazdıklarım halen o dizelerin(ki ne anlama geldigini herkes biliyor) savunuculugunu yapan ŞEREFSİZLERE karşı yazılmıştıur...

1_respect küfür etmez dürüst fln dien qenkinin yazısı al serdar abi bunları görmeleri normalmi soruyorum sana
2_xantos mh yi oraya süs olsun diemi koymuşlar afadersin ama görewleri büyüktür...
3_ o yapılan çalma işlemlerini zincirin üstüne atmak için yapılan komplo olduğu için kanıt olmayabilir we bunun hakkında kanıtmadık diosun ama travianda heryere koymuşdunuz bunu
4_karaca ilerde akcayı görürsün...

jsb
15-12-2009, 18:38
siyah-8 deki o kadar askeri ,sırf zincirlere iftira atmak için mi hackletmiş clanlar ?buna da bir kılıf bulursunuz

migi_6199
15-12-2009, 18:43
siyah-8 deki o kadar askeri ,sırf zincirlere iftira atmak için mi hackletmiş clanlar ?buna da bir kılıf bulursunuz

respect yapmadığı ne malum? o ara aranız yoktu ...

gEnKi
15-12-2009, 19:27
respect yapmadığı ne malum? o ara aranız yoktu ...
heytt be hemende kılıfı buldun
di mi
yaa hersey düpedümdüz sizin uydurmalarınız
calınan hesaplardan akıl mantık işimi kendi wowuma askerleri göndereyim yoksa rakip wowa mı
siz bile kendi söyledsiklerinizin neanlama geldigini bilmiyorsunuz ancak kendinizi ve birliginizi kandırırsınız..
daha düne kadar vaveyla seviye 95te o kuracak diyen sizsiniz
ben size kalkıp adamın HAZİNE binası yok hayatta kuramaz dedim
sonra ne dediniz evet kuramayacak el deiştirmesi lazım
yani sizin icinizde degilim ama sizden daha cok bilgi sahibiyim :)
bu da respect farkı diyelim
wicked sana gelecek olursak
yaa harbiden akıl mantık varmı sende cözemedim
efet wow kurmadım ama serdarın deedigi gibi wow zamanı azcok herkes kimde ne var bilir.
önceki sayfalarımda savu-run 33k baltalısı oldugunu söylemiştim bu da 1-3ay önceydi bana saldırı cıktıgında ve ortalama 50-60k arası askerinin olacagını söyledim
şimdi sana göre bende mh ile calısıyorum :9
askeri üs meselesine gelecek olursak
sundan eminim ki senden dsaha cok tecrübeliyim bu konuda
sagolsunlar sovlarla savastayken cok yasadım o kırmızı carpıyı ve tüm merkezlerimiz yıkılıp tüm saldırılar bana cıktıgında ortalama her köye 300civarı feyk gelirken ben merkezden tüm saldırıları ayıklayıp gercek saldırının önüne def koydum
sanırım bu da bizim acemiligimiz :)

migi_6199
15-12-2009, 20:11
di mi
calınan hesaplardan akıl mantık işimi kendi wowuma askerleri göndereyim yoksa rakip wowa mı
siz bile kendi söyledsiklerinizin neanlama geldigini bilmiyorsunuz ancak kendinizi ve birliginizi kandırırsınız..
efet wow kurmadım ama serdarın deedigi gibi wow zamanı azcok herkes kimde ne var bilir.
önceki sayfalarımda savu-run 33k baltalısı oldugunu söylemiştim bu da 1-3ay önceydi bana saldırı cıktıgında ve ortalama 50-60k arası askerinin olacagını söyledim
sagolsunlar sovlarla savastayken cok yasadım o kırmızı carpıyı ve tüm merkezlerimiz yıkılıp tüm saldırılar bana cıktıgında ortalama her köye 300civarı feyk gelirken ben merkezden tüm saldırıları ayıklayıp gercek saldırının önüne def koydum
sanırım bu da bizim acemiligimiz :)

düpedümdüz sisin yaptığınız belli işte yalan yanlış konuşuosun belli bir saldırıdan askerii üss kasio ne yani hazine binası yıkılınca yerine yenisini yapamiomusun bunumu diosun anlatta bilelim hadi...

Aşikar
15-12-2009, 20:24

Evet genki dogru tahmin etmişin biz bile bilemedik hazine binası olmadan wow kuramıyacağımıza wowun el degiştirmesi lazım hazine binası kuramadıgımızdan varmı bildigin bir oyuncu o alsın biz içindeki savunmalarımızı çekelim:)

İstersen sana verelim vaveylanın wowunu sende belki vardır hazine binası:)

Kripto53
15-12-2009, 22:17
bunları gectim
eee

Genki ben yalan sölemedim bu oyun için kimseyide yalancılıkla suçlamam.

Ben köyümü bilmenin 2 yolu var, ya bizde casusunuz var o söyledi. Yada şansınıza denediniz :))

Her köyümde büyük kışla vardı anlaşılmasın diye, hiç merkezi yağmalamadım anlaşılmasın diye :)

ama siz anladınız tebrik ederim. Belkide reisleyecektiniz ama orda bir hata yaptınız, sadece yan köyüme geldiniz bariz olarak biz biliyoruz dediniz.

Neyse açık sölemek gerekirse ben çok sıkıldım, bir an önce şu oyun bitsin. İlk tebrik mesajını ben atıcam :))

turansevim
15-12-2009, 22:22
h.g turanım.. :))
hb abicim, s 14 wowundayız biliyorsun :)
takibindeyim ama buranın da :)

MORPHEUS
16-12-2009, 07:09
Şimdi burada herkesin mesajını tek tek alıntı yapamayacağımdan tek tek cevap verim.

1-Genki seninle artık diyalog bitmiştir.Çünkü sen oyunla ilgili birşey bilmediğin gibi zırvalamayada başlamışsın.O nedenle seni artık muhattap alamıyorum kusura bakma.Ama biraz büyüdüğünde gel Birliğindeki ve size sığınan kişilerde olduğu gibi abüüü yardım et dediğinde mutlaka yardım ederim.Ama o zaman kadar bu diyalog bitmiştir.
2-Serkancım.Sende biliyorsunki o kıtaların içinde en usturuplusunu kullandık.Ki daha neler vardı tamamını biliyorken.Oyunculuğuna lafım yok tabiki senin durumunu anlıyorum.Lakin olay kişisel değil geneldir.Ama sen hep kendi üzerine alınıyorsunki o zaman şöyle söylim eğer SENİ(ama sadece seni)Kırdıysak kusurumuza bakma.Ama diğerleri için böyle birşey sarfetmediğiminde altını özellikle çizerim.
3-Gelelim askeri üsten yakalamaya.O kadar köyün yakalanmasına herhalde inancağımızı zannetmiyorsun.Şimdi multihunterlıkla ilgili size bir kaç bilgi vereyim.Tüm pazarcılar ve mesajlar saklandığı sürece multi hunter tarafından görülebilir.Ayrıca birden fazla köye feyk çıkılmayınca multi hunter bu saldırılarıda analiz edebilir.Yani bu olayın sizin askeri üsten takibinizle olması mümkün değildir.Ama tabi ismini bile bildiğimiz bu multihunterın size olan bilgi akışını inkar etmek tabiki büyük yanlış ve yalan olur.
4-Gelelim hazine binalarına.hazine binası konusunu wicked dostumuz birden fazla gayet net açıkladığı için artık ekleyecek kelime bulamıyoruz.Bu sadece kişinin anlama kapasitesinin yeterli olup olmadığıyla ilgili br durum olduğuna karar verdiğimden bence en iyisi seviye basmaya başlandığında durumu kendi gözlerinizle görmenizdir.
5-Biz her zaman elimizden geldiğince sözlerimizi tutmaya çalıştık.Sonuçtada server kurulduğundan beri en eski birlik ismi olarak devamlılığımızı sürdürmekteyiz.Yeri geldi birçok birlikle savaştık.Ve herhangibir savaşta bizden tek kişi bile ateşkes taraflısı olmadığı gibi her zaman karşı taraf bize ateşkes yapmak için birçok teklifler sunmuşturki clanda bunların içindedir.Hatta ve hatta respect-clan-zincir birlikteliğiyle showları yıkmak istemiş olmalarına rağmen bizim sözümüzde sonuna kadar durduğumuzu showdaki dostlarımızdan tek destek almadan gösterdik.
6-Hawhaw zaten kime devrolduğunu serkan anlamıştır .Çünkü ben bir wowu yıkarım dediğimde yıkacağımı bilirler.13 nüfus kalsa dahi.

sözün kısası benim yerim zincirdir ve her zaman zincir içinde olmuşumdur.VE hala köyüm oradadır.Başta kaçık sonra hanedan sonra clan ve lords sonra gene clan ve en son rescla gibi bir ismimiz olmamıştır.aynı özelliği taşıyan showdaki arkadaşlarımızla ne kadar istikrarlı olduğumuzu sanırım tüm servera gösterdikki bence en önemlisi buydu.
Sonuçta bu bir oyundur.Ve mutlaka rakip(düşman değil) birliklere takılmalar olacaktır.İster yersiz ister düzeyini aşmış diyin sonuçta bize eğlenceli gelen bir yöntemle cevap verildi.İsteyen kişiselleştirebilir.Buna yapacacak bir şeyimiz yoktur.Ama Kommanage apo yani raikonen ercan yani güney55 ve bunun gibi birçok kişinin yaptığı kişisel hakaretlere bence en usturuplu cevap verilmiştir.Eğer onların düzeyinde cevap vermek isteseydik çok daha güzel kıtalar bulacağımıza emin olabilirdiniz.

oasisless
16-12-2009, 10:14
Şimdi burada herkesin mesajını tek tek alıntı yapamayacağımdan tek tek cevap verim.

1-Genki seninle artık diyalog bitmiştir.Çünkü sen oyunla ilgili birşey bilmediğin gibi zırvalamayada başlamışsın.O nedenle seni artık muhattap alamıyorum kusura bakma.Ama biraz büyüdüğünde gel Birliğindeki ve size sığınan kişilerde olduğu gibi abüüü yardım et dediğinde mutlaka yardım ederim.Ama o zaman kadar bu diyalog bitmiştir.
2-Serkancım.Sende biliyorsunki o kıtaların içinde en usturuplusunu kullandık.Ki daha neler vardı tamamını biliyorken.Oyunculuğuna lafım yok tabiki senin durumunu anlıyorum.Lakin olay kişisel değil geneldir.Ama sen hep kendi üzerine alınıyorsunki o zaman şöyle söylim eğer SENİ(ama sadece seni)Kırdıysak kusurumuza bakma.Ama diğerleri için böyle birşey sarfetmediğiminde altını özellikle çizerim.
3-Gelelim askeri üsten yakalamaya.O kadar köyün yakalanmasına herhalde inancağımızı zannetmiyorsun.Şimdi multihunterlıkla ilgili size bir kaç bilgi vereyim.Tüm pazarcılar ve mesajlar saklandığı sürece multi hunter tarafından görülebilir.Ayrıca birden fazla köye feyk çıkılmayınca multi hunter bu saldırılarıda analiz edebilir.Yani bu olayın sizin askeri üsten takibinizle olması mümkün değildir.Ama tabi ismini bile bildiğimiz bu multihunterın size olan bilgi akışını inkar etmek tabiki büyük yanlış ve yalan olur.
4-Gelelim hazine binalarına.hazine binası konusunu wicked dostumuz birden fazla gayet net açıkladığı için artık ekleyecek kelime bulamıyoruz.Bu sadece kişinin anlama kapasitesinin yeterli olup olmadığıyla ilgili br durum olduğuna karar verdiğimden bence en iyisi seviye basmaya başlandığında durumu kendi gözlerinizle görmenizdir.
5-Biz her zaman elimizden geldiğince sözlerimizi tutmaya çalıştık.Sonuçtada server kurulduğundan beri en eski birlik ismi olarak devamlılığımızı sürdürmekteyiz.Yeri geldi birçok birlikle savaştık.Ve herhangibir savaşta bizden tek kişi bile ateşkes taraflısı olmadığı gibi her zaman karşı taraf bize ateşkes yapmak için birçok teklifler sunmuşturki clanda bunların içindedir.Hatta ve hatta respect-clan-zincir birlikteliğiyle showları yıkmak istemiş olmalarına rağmen bizim sözümüzde sonuna kadar durduğumuzu showdaki dostlarımızdan tek destek almadan gösterdik.
6-Hawhaw zaten kime devrolduğunu serkan anlamıştır .Çünkü ben bir wowu yıkarım dediğimde yıkacağımı bilirler.13 nüfus kalsa dahi.

sözün kısası benim yerim zincirdir ve her zaman zincir içinde olmuşumdur.VE hala köyüm oradadır.Başta kaçık sonra hanedan sonra clan ve lords sonra gene clan ve en son rescla gibi bir ismimiz olmamıştır.aynı özelliği taşıyan showdaki arkadaşlarımızla ne kadar istikrarlı olduğumuzu sanırım tüm servera gösterdikki bence en önemlisi buydu.
Sonuçta bu bir oyundur.Ve mutlaka rakip(düşman değil) birliklere takılmalar olacaktır.İster yersiz ister düzeyini aşmış diyin sonuçta bize eğlenceli gelen bir yöntemle cevap verildi.İsteyen kişiselleştirebilir.Buna yapacacak bir şeyimiz yoktur.Ama Kommanage apo yani raikonen ercan yani güney55 ve bunun gibi birçok kişinin yaptığı kişisel hakaretlere bence en usturuplu cevap verilmiştir.Eğer onların düzeyinde cevap vermek isteseydik çok daha güzel kıtalar bulacağımıza emin olabilirdiniz.

aferin:)...

kobraktif
16-12-2009, 10:32

bu konu hakkında apoyu tanımıyorum ama karekterini biliyorum
sana hoş gelebilir ama biz hepsi kaççıkken aynı çatı altındayken kendi menfaati için bizim arkadaşın 15 tarlalısına saldırdı bunlardan haberişniz yok galiba
şu an clandan biri çıkıp gelse senin 15 tarlalını alsa nasıl olur o zaman 15 tarla daha önemliydi
bunu yaptıktan sonra ben raikkonen e bir türlü ısınamadım bu kallaşliği kim olsa affetmez

migi_6199
16-12-2009, 13:34
morphes bir zincirli olrak ercan babaya laf söyletmem bana göre bu oyunda en baba admlardan biri ercan babadır . ayrıcada en dürüst kişilerdendir yalan söylediğini görmedim .

karaca148
16-12-2009, 14:37
Migi sen gördünmü akçayı bu bir. İkinci ise sen görmedin ama gören çok oldu başta bizimle alay ediyolardı şimdi baktılar işler bozuluyo bi yalan saldılar ortalığa işininz gücünüz yalan be adam gibi oynayın. Zincirdeki değerli abilerim ablalaım alınmasın lütfen:)

migi_6199
16-12-2009, 16:01
Migi sen gördünmü akçayı bu bir. İkinci ise sen görmedin ama gören çok oldu başta bizimle alay ediyolardı şimdi baktılar işler bozuluyo bi yalan saldılar ortalığa işininz gücünüz yalan be adam gibi oynayın. Zincirdeki değerli abilerim ablalaım alınmasın lütfen:)

karaca sen karacalığına dewam et şuanda benim hesabıma göre clandan önde zincir 2.side bu oyun kawga edelim die değil arkadaş abi edinelim diye yapılmış. ben her zaman için doğruyu söylemeye çalışdım we bende zincirim. siz clanlar zamanında yapmadığımız bir suçu zincir böyle fln dediniz birliğin adını kirletmeye çalışdınız lakin ercan baba bana kanıtı olmadığı için onun hakkında sadece olmuş dedi lakin çoğu clanlılar zincir yapmış dedi.Anlıcağın ercan baba her zaman kanıt gösterim demiştir.2si arasında çok fark war .bakın şimdi olmuş bir olayı 5-6kişi yapmışken bütün birliğe suçu yüklemek nasıl oluomuş öğrenin buda akça we gördüm.

Wicked
16-12-2009, 16:37
Hazır wow seneye kalmışken
burada RespectLi kim var acaba ?

Onlara bir kaç hikaye anlatmak isterim..

beebron
16-12-2009, 21:30
la siz ne konuşuyosnuz orada burada birlik forumu yetmedimi :rolleyes::rolleyes: migi sen hala oyundamısın en son sana msj atmışdım bu dediklerini unutma yasıp msn mi yollamışdım server sonunda birbirimize giricekdik ne oldu?? cvp da vermedn ondan sonrada forumada yasmadın?? egerki bir sorununuz varsa burda car car konuşupda tüm travian ailesine kendinizi rezil etmeyin...

saygılar
adyar{erdi}
ALAYINA GİDERİZ CLAN

Goktughan
17-12-2009, 08:43
Wicked Naber :)

oasisless
17-12-2009, 10:18
Hazır wow seneye kalmışken
burada RespectLi kim var acaba ?

Onlara bir kaç hikaye anlatmak isterim..

biz bu sene içinde kurarız da sizin durumunuzu bilemem...

MORPHEUS
17-12-2009, 10:41
morphes bir zincirli olrak ercan babaya laf söyletmem bana göre bu oyunda en baba admlardan biri ercan babadır . ayrıcada en dürüst kişilerdendir yalan söylediğini görmedim .

Migi kardeş bilmiyorum mesajı atan ercan mı yoksa onun şifresini kullannan raikonen denen mahlukatmı çünkü şifreleri artık birbirine girmiş durumda. ama ben onun köyünden gelen mesajı biliyorum ve buranında bence yeteri derecede düzeysizliğe şahit olduğunu gördüğümden mesajını yayınlamıyorum.ama şayet bir oyun için küfürün bini bin para şeklinde konuşan birisine herşey mübahtır.Ki bunu ilk başta kaçık birliğindeyken kendi birliğindekini satan ve öyle bir dalavere yapıpta ailesine kadar sövdüren bir kişidir o ercan .Sonuçta o söven insanda o birliğin abilerindendi.O nedenle ercanı da geçiyorum.Benim zaten en büyük hatam onlara kaçık birliğindeyken babalık yapmaktı.Korkudan nerelere sığınacağını bilmeyen kişileri bir ibo kardeşim hatrına kabullendik.Sonuçları bile bile.Ama sonuçta rüzgarın kayadan aldığı sadce tozdur.Bizde tazumuzu silkeledik.Durumda ortada.Acaba hangi zincirshow kuracak diye merak ediliyor o kadar.hemde server multiisine rağmen.Ama buda zaferimizi daha tatlı kılacak.:D

jsb
17-12-2009, 11:07
bu morpheus kadar boş konuşana adam görmedim ben , babalık yapmışmış :D
genkiye diyorlar ne başarın var diye, bu morpheus'un ne başarısı var bu serverda ?

raikkonen
17-12-2009, 11:18
Migi kardeş bilmiyorum mesajı atan ercan mı yoksa onun şifresini kullannan raikonen denen mahlukatmı çünkü şifreleri artık birbirine girmiş durumda. ama ben onun köyünden gelen mesajı biliyorum ve buranında bence yeteri derecede düzeysizliğe şahit olduğunu gördüğümden mesajını yayınlamıyorum.ama şayet bir oyun için küfürün bini bin para şeklinde konuşan birisine herşey mübahtır.Ki bunu ilk başta kaçık birliğindeyken kendi birliğindekini satan ve öyle bir dalavere yapıpta ailesine kadar sövdüren bir kişidir o ercan .Sonuçta o söven insanda o birliğin abilerindendi.O nedenle ercanı da geçiyorum.Benim zaten en büyük hatam onlara kaçık birliğindeyken babalık yapmaktı.Korkudan nerelere sığınacağını bilmeyen kişileri bir ibo kardeşim hatrına kabullendik.Sonuçları bile bile.Ama sonuçta rüzgarın kayadan aldığı sadce tozdur.Bizde tazumuzu silkeledik.Durumda ortada.Acaba hangi zincirshow kuracak diye merak ediliyor o kadar.hemde server multiisine rağmen.Ama buda zaferimizi daha tatlı kılacak.:D

ulan klawye delıkanlısı cok yaklastım ızıne heran karsına cıkabılırım bu yazdıklarını ozaman yuzume soyleyecen gozlerımın ıcıne bakarak..bende dıcem ozaman sen delıkanlı adamsın telefonunu acamadım ödlek herıf hadı anladım it gibi tırsıorsun ama çan çan konusmaktanda kendını alamıorsun... yenı numara alarak kurtuldugunu düşün sen;) bak apoda ne numaralar war göreceksın tadacaksın raik i sen meraklanma oglum senı meslek sahıbı yapacam:D

raikkonen
17-12-2009, 11:34
bır dıger konu bundan yaklasık 3 ay onceydı sanırım clan'dan onlarca hesap calındı zıncır bırlıgı bıze sadece guldunuz bugun sızden 1 hesap calındı dunyanın hakaretını yapıorsunuz gecın bunları askerınız kalmadı aglamaya basladınız camur at izi kalsın... bas bas bagırın şhowtime dıe sıze yakısan budur;) başkada bırsey yapamazsınız burdan soruorum şhowtıme nın wowuna tekbır destek attınızmı HAYIR bırtek tahıl attınızmı HAYIR ama başarı ortak ölemi.... gecın bunları cok komıklesıorsunuz

UZAK
17-12-2009, 11:51
yaklaşık 3 ay önce rebrecaorhan ve ben saint hesaplarımız çalındı,ve hemen geri kurtaramadan silindi.ben hiç böyle ağlayıp,hakaret yağdırdığımızı hatırlamıyorum !!!
birlikteki dostlarla hala muhabbetimiz devam ediyor.rai hakkında yazılanlara inanamadım.rai zincir-clan videosu yaptığımda oraya yazdığım sözleri değiştiren adamdır.düşmanına saygıyı bilir,gidip bir çayını içmemişseniz hakkında atıp tutmayın.
gerçek hayatın korkakları nette aslan kesilir hep.kaç wow kurdum hiçbirinde kapıya bi madalya gelmedi!!! wow kurarken kendinizden birşey kaybediyorsanız,wow'u bırakın kendinizi kurun tekrar.
şu an rebreca ile kahve yudumluyoruz,ve hesaplarımız çalınıp silinecek kadar korkuluyor olmanın gururunu yaşıyoruz :)

ölmedik yani ;)

ne zaman ölürüz???

başkasına yapılan haksızlığa sessiz kaldığımız zaman !!!

Motörhead
17-12-2009, 12:33
Showtime kurar wowu

şafak 444 :mad:

Kripto53
17-12-2009, 13:19
Showtime kurar wowu

Yaa bu TRAVİAN insanları ne hale getirdi.

Herif ortağına mesaj yazacapına :D hala WOW derdide.

Kanka hayırlısı ile gelde, salla sen WOW'u ben sana kurdutucam merak etme :D

Wicked
17-12-2009, 13:59
Wicked Naber
Ben sana yazdım da s11 başlığında görmedin herhalde
mevlüt nerelerde
travian'ın casus kralı
selam söyle ona toplaşalım da bir serverda oynayalım
ben sizi yıkayım sizde bana saldırıya geçin
Askerleriniz köyüme yetişmeden köylerinizi sileyim
şaka bir yana zevk alarak oynadığım iki server oldu travian'da ikiside s4 tü ve ikisinde de vip birliği vardı
onların sayesinde yani sizin değil pis ankalar :)

profiso
17-12-2009, 16:14
sayın s13 oyuncuları ;

size kısa ve öz bir açıklama yapmak istiyorum. iyi kötü herkes bişeyler yaptı sonuçlanmasına az bir zaman kaldı. ben fazla dayanamadım. köyü sildim. sizler bu morpuşta nasıl bu kadar sabredebiliyorsunuz. size anlam veremiyorum. bu lafım gerek birlikdaşlarına gerek birleşmedeki oyuncularına gerekse rakibi olanlara.

catsanddogs
17-12-2009, 17:45
ya ne biçin server burası wow ilermio hammadenizmi yok atammı :D:D:D:D

bütün birliklere başarılar dilerim iyi olan hak eden kazanır inş.

gEnKi
17-12-2009, 20:18
Showtime kurar wowu

bundan yaklasık 1 ay önceydi
ShowTime ve yalakası zincircikler oflu kurar diyorlardı ne oldi sana ne oldi sarkısı kulagıma calındıkca oflu geliyor aklıma
oyun basladı baslayalı adam hergün depo kasmakla mesgul
sonra tahminen 2 hafta önce çarşı kim tutar seni dediler
seviye 99dan tepetaklak oldu :)
medivele gelince oflunun hazin sonunu o da izledi
kasabın köyüne gelince de sanırım kardeşlerin tüm hazin sonu onuda vurdi vurdi vurdi vurildi oldi :)
vaveyla ya bişi demiyorum
serverin maskotu oldi gittii :)
adam hazine binası kuracak yer bulamii yaa gelsin benim köylerin hepsinde hazine binası var alabilir istedigini hammadde yada bina kirası istemem :)

MORPHEUS
17-12-2009, 20:25
ulan klawye delıkanlısı cok yaklastım ızıne heran karsına cıkabılırım bu yazdıklarını ozaman yuzume soyleyecen gozlerımın ıcıne bakarak..bende dıcem ozaman sen delıkanlı adamsın telefonunu acamadım ödlek herıf hadı anladım it gibi tırsıorsun ama çan çan konusmaktanda kendını alamıorsun... yenı numara alarak kurtuldugunu düşün sen;) bak apoda ne numaralar war göreceksın tadacaksın raik i sen meraklanma oglum senı meslek sahıbı yapacam:D
Sevgili ezik apocuk sen aradığında değil ben istediğimde açarım telefonumu.Çünkü önce bakarım arayna adammı diye.baktım adam değil konuşmaya bile tenezzül etmem.Ama illa şehla gözlerini düzeltmemi istiyorsan açarım bir gün telefon veririm adresi yerse gelirsin.Senin gibileri çok gördük.Her zaman ağzınıza kemik istersiniz.

Birisi ne başarısı var diyemi soruyor hala?Demekki oyundan bir haber o soran zat.Zinciri kuramkmı +/+nın en büyük oluşumunu yapmakmı-oda yetmedi serverın en büyük birliklerinin birleşmesini yapmakmı yoksa wowu yıkmakmı hangisini söylesem bilemiyorum bilen biliyor.geri kalanlar bilmesede olur.

MORPHEUS
17-12-2009, 20:28
sayın s13 oyuncuları ;

size kısa ve öz bir açıklama yapmak istiyorum. iyi kötü herkes bişeyler yaptı sonuçlanmasına az bir zaman kaldı. ben fazla dayanamadım. köyü sildim. sizler bu morpuşta nasıl bu kadar sabredebiliyorsunuz. size anlam veremiyorum. bu lafım gerek birlikdaşlarına gerek birleşmedeki oyuncularına gerekse rakibi olanlara.

valla sana yeterince dayandılar profito.E dayanma sonucundada sonuç belli oldu zaten.bence sana tavsiyem bırak bu oyun moyun işlerini işinle ailenle yeni doğmuş çocuğunla ilgilen.hem memleketine hem ailene daha fazla katkın olur.

Marjinal
17-12-2009, 20:32
genki seni seçmecemi gönderdiler buraya. iki mesajından biri hazine binası ile ilgili. öğrenmek istediğin ne bu konu ile ilgili anlamış değilim. köyde hazine binasını kurmayı senmi engelliyonda anlamsız yorumlar yapıyon. yoksa gerçekten mi bu oyunu hiç bilmiyon. tılsım vaveylada değil diyemi böyle bir kanı içerisindesin. Söylede derdine çare bulalım.

raikkonen
17-12-2009, 20:34
Sevgili ezik apocuk sen aradığında değil ben istediğimde açarım telefonumu.Çünkü önce bakarım arayna adammı diye.baktım adam değil konuşmaya bile tenezzül etmem.Ama illa şehla gözlerini düzeltmemi istiyorsan açarım bir gün telefon veririm adresi yerse gelirsin.Senin gibileri çok gördük.Her zaman ağzınıza kemik istersiniz.

Birisi ne başarısı var diyemi soruyor hala?Demekki oyundan bir haber o soran zat.Zinciri kuramkmı +/+nın en büyük oluşumunu yapmakmı-oda yetmedi serverın en büyük birliklerinin birleşmesini yapmakmı yoksa wowu yıkmakmı hangisini söylesem bilemiyorum bilen biliyor.geri kalanlar bilmesede olur.

erdem sen korkagın tekısın oglummm kımseye masal anlatma... senın kapasıten bellı klawyeden atmak benım hakkımda bırsey yazarken bundan sonra ıkı kere düşün buda küpe olsun kulagına görüşmek dilegiyle;)

jsb
17-12-2009, 20:57

hesap alıp wow yıkmayı herkes yapar ,kendi köyünle nereyi yıktın? +/+'nın en büyük oluşumu clan birlikleri karıştırdın heralde magician:cool:

Kripto53
17-12-2009, 23:48
ShowTime ve yalakası zincircikler oflu kurar diyorlardı ne oldi sana ne oldi sarkısı kulagıma calındıkca oflu geliyor aklıma
kasabın köyüne gelince de sanırım kardeşlerin tüm hazin sonu onuda vurdi vurdi vurdi vurildi oldi :)
adam hazine binası kuracak yer bulamii yaa gelsin benim köylerin hepsinde hazine binası var alabilir istedigini hammadde yada bina kirası istemem :)

:)) Görende RESPECT Wow larıının hepsi 100 olmuş sanır :))

migi_6199
18-12-2009, 04:30
la siz ne konuşuyosnuz orada burada birlik forumu yetmedimi :rolleyes::rolleyes: migi sen hala oyundamısın en son sana msj atmışdım bu dediklerini unutma yasıp msn mi yollamışdım server sonunda birbirimize giricekdik ne oldu?? cvp da vermedn ondan sonrada forumada yasmadın?? egerki bir sorununuz varsa burda car car konuşupda tüm travian ailesine kendinizi rezil etmeyin...

saygılar
adyar{erdi}
ALAYINA GİDERİZ CLAN

hehe korkudan atamamışdın ya adyar unuttunmu yoksa foruma yazmış msnimi werdim fln bakiorum köyüme msj yok dedim msnimimi buldu baktım yok:D adm korkudan msj atmamış forumda bıdı bıdı ediyo .dedim bu korku ona yeter uğraşmiyim dedim sonra 53st53e saldırdığını gördüm bende wow köyüne attım askerleri yan köye saldırarak delikanlı zannediosan kendini orası ayrı:D benim rakibim delikanlı olur adyar korkak bir rakibim olcağına 200k balta 100ktoytonu olan biri olsun daha iyi , benim hakkında yalan yanlış hiç bir hikayenize cewap wermicem .adam olanla hergün konuşuruz madam olanda hergün dansözlük yapar önümde;)

migi_6199(mustafa)
DÖNÜŞTE BEKLERİZ KOLPA C(A)LAN:p

Goktughan
18-12-2009, 07:48
Ben sana yazdım da s11 başlığında görmedin herhalde
mevlüt nerelerde
travian'ın casus kralı
selam söyle ona toplaşalım da bir serverda oynayalım
ben sizi yıkayım sizde bana saldırıya geçin
Askerleriniz köyüme yetişmeden köylerinizi sileyim
şaka bir yana zevk alarak oynadığım iki server oldu travian'da ikiside s4 tü ve ikisinde de vip birliği vardı
onların sayesinde yani sizin değil pis ankalar :)

Sileyim mi Yoksa Sİlelim mi :D Bütün TSK Geldiniz Bir Kişiye Bea :) O kadar Korkuttuk Demek ki.Neyse Bi Ara Deiğin Gibi Toplanalım :D

serdars11111
18-12-2009, 12:19
http://travilog.org.ua/tr/7521762/353ef6012999c7a627bfcb84a02ae4c5/1/1

http://travilog.org.ua/tr/8418115/a578bca1059f9a3371df436a1fc0bda7/1/1

elleriniz dert görmesin...

sevgiler saygılar hürmetlerr

kobraktif
18-12-2009, 12:31

ulan genki ne maskot adamsın haa acayip komiklik yapıyon
sen burda sürekli şaklabanlık yapsan hiç canımız sıkılmaz

sizin indirecek wowunuz bile yok be hem zincir show üstte siz altlarda sürünüyorsunuz
yıksanızda yıkmasanızda hep üstte zincir show war hani sizler neredesiniz sizide görelim
şu en üst sıralarda bir tane respect wowu var oda can çekişiyo hahahahahha
diğer 4 dü zincir show umarım bu sana kapak olur
biz dostlarımızın kurduğu wowlada övünmesini biliriz merak etme
sen bile övünüyosunya show ların wowuyla
adamlar sizi o kadar korkutmuşlarki kesin showlar wow kurar diyosunuz başka bişey demiyonuz
birde show kurar ama siz kuramazsınız diyosunuz zincirlere yani hep bizim başarımızla veya başarısızlıklarımızdan konuşuyonuz
siz piyasada bile yoksunuz clan sizden daha becerikli ama onlar içinde sizin içinde s13 bi hüsran olarak kalacak biz hala umutluyuz ama sizin hiç umudunuzda yok yazık
acıyorum size

migi_6199
18-12-2009, 12:58

anlaşılan oki c(a)landa asker kalmıyınca wowtimelarda destek istemişler baktınız altımızda eziliosunuz tabii heheD:D::D bu arada tebrikler saldırana en ii galya ordularından biri .

oasisless
18-12-2009, 13:52
anlaşılan oki c(a)landa asker kalmıyınca wowtimelarda destek istemişler baktınız altımızda eziliosunuz tabii heheD:D::D bu arada tebrikler saldırana en ii galya ordularından biri .

havhav hangi birliktendi acaba??? anladın sen onu:)

bu arada arkadaşları tebrik ederim güzel ordular , güzel saldırılar.

migi_6199
18-12-2009, 13:54
havhav hangi birliktendi acaba??? anladın sen onu:)

bu arada arkadaşları tebrik ederim güzel ordular , güzel saldırılar.

sonuçda wow sewiyesini düşürmedi:D:D neyse ben bunu sonradan yok bu sise yardım etmeseydi fln kazanırıdık demeyin die söylüorum ... 87 -54 öndeyiz ezici bir üstünlüğümüz söz konusu şuan:D:D

oasisless
18-12-2009, 13:55

ikiside aynı rapor olmuş , diğerini ben koyayım:)

http://travilog.org.ua/tr/5262450/b1226057eb27e2c5e51d57642cd13d16/1/1

tebrikler:)

oasisless
18-12-2009, 13:56
sonuçda wow sewiyesini düşürmedi:D:D neyse ben bunu sonradan yok bu sise yardım etmeseydi fln kazanırıdık demeyin die söylüorum ... 87 -54 öndeyiz ezici bir üstünlüğümüz söz konusu şuan:D:D

kim 87:) ......

migi_6199
18-12-2009, 13:57
kim 87:) ......

saymayı bilmiosun bi daha bak bakim:D:D

oasisless
18-12-2009, 13:59

yav herşekilde kendinizi avutacak bişi bulursunuz, wow seviyesi düşürmemişse saldırı sayılmıyor haklısın:) gerçi boşver ezici üstünlüğünüzü kutlayın inerken:)

oasisless
18-12-2009, 14:00
saymayı bilmiosun bi daha bak bakim:D:D

neyi saymam gerekiyor? neyi sayacağımı bilemedim , saymayı değil:)

migi_6199
18-12-2009, 14:01
yav herşekilde kendinizi avutacak bişi bulursunuz, wow seviyesi düşürmemişse saldırı sayılmıyor haklısın:) gerçi boşver ezici üstünlüğünüzü kutlayın inerken:)

ben onu sonradan yok bu saldırdı diğe ağlamayın diye söylüorum önümüze geçiin ondan sonra konuşuruz ama şuan skor board 87-54 basket maçı gibi oldu :D

oasisless
18-12-2009, 14:02
ben onu sonradan yok bu saldırdı diğe ağlamayın diye söylüorum önümüze geçiin ondan sonra konuşuruz ama şuan skor board 87-54 basket maçı gibi oldu :D

arkadaşım vaveylanın seviyesini kastediyorsan o 87 değil demek istedim 77 , sen bi bak istersen:)

migi_6199
18-12-2009, 14:03
neyi saymam gerekiyor? neyi sayacağımı bilemedim , saymayı değil:)

vaveyla 77 + 53st53 10 > yavuz 54

oasisless
18-12-2009, 14:08
vaveyla 77 + 53st53 10 > yavuz 54

yorumsuz:)

karaca148
18-12-2009, 14:38
Bu ++ daki askere hayranım ben yaw:) Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler

Wicked
18-12-2009, 15:39
http://travian-reports.net/tr/img/50787b48098.png
http://travian-reports.net/tr/img/50788d25551.png
http://travian-reports.net/tr/img/507898da23a.png
http://travian-reports.net/tr/img/50790b1c2b6.png
http://travian-reports.net/tr/img/507915d339b.png
http://travian-reports.net/tr/img/507923efc34.png

Saldıran arkadaşları tebrik ederim.
güzel ordu basmışlar.

WOw devam ediyor ve bizim de bu yarışta yer aldığımızı unutmadan yorumlarımızı yapalım. Henüz kimse havlu atmış değil.
yavuz67'de kurabilir ve nitekim vaveyla'da kurabilir.

Kripto53
18-12-2009, 15:40
Raporların tamamı burda arkadaşlar, iki tarafıda tebrik ederim ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50793d0eb4f

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50794525965

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50795a902e9

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=507964513c6

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50799554172

kobraktif
18-12-2009, 15:53
yavuz67 biraz zor kurar :D
çoğu kişi savunmasını çekmiş bile wowdan
kuramayacaklarını onlarda biliyo

gEnKi
18-12-2009, 15:54
öncelikle saldıran arkadasları ve savunan arkadası TebRik ederim güzel saldırı
ama
zaten seviye kasamıyacak olan bir wowa bukadar saldırı cıkarmalarını anlamış degilim onun yerine baska bir wowu yıkabilirlerdi
neyse kendi tercihleri tebrik etmek lazım
asagıdaki raporda sanırım zincirlere ordu fazla gelmiş ki cakılmak için artık bize gönderiyorlar :)
sanıyorlar ki elimizde def yok :)
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50809833a29saldıran arkadasa üzüldüm dessem yalan olur :)

Wicked
18-12-2009, 16:08
öncelikle saldıran arkadasları ve savunan arkadası TebRik ederim güzel saldırı
ama
zaten seviye kasamıyacak olan bir wowa bukadar saldırı cıkarmalarını anlamış degilim onun yerine baska bir wowu yıkabilirlerdi
neyse kendi tercihleri tebrik etmek lazım
asagıdaki raporda sanırım zincirlere ordu fazla gelmiş ki cakılmak için artık bize gönderiyorlar :)
sanıyorlar ki elimizde def yok :)
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=50809833a29saldıran arkadasa üzüldüm dessem yalan olur :)

Genki yaşın kaç bilmiyorum ama lütfen bilmeden konuşma.
Herkesi kendin gibi acemi sanma.

Burada birkaç şey anlatmak istiyorum.
İsteyen inanır isteyen inanmaz.

vaveyla wow'una bakan 2 arkadaşız.
İkimizinde geçmişinde 3 wow var.
ve bu baktığımız 4. wow köyü.

S13 yani şuan oynanan serverda olan anormallikleri ben başka serverda görmedim.

1- "Wow'a sadece ikimiz baktığımızı sanırken, bizden başka bir hayalet o hayaletin haber verdiği kaş kişi var bilmiyorum ama sayısı çok ama çok fazladır."

2- wow köyünde bizden habersiz kaybedilien askerin sayısı şuan olan savunmadan daha çoktur.

3- Bizim yaptığımız inşaatları , depo miktarını, seviye ne zaman basacağımızı bizden çok bilen bu hayalet kişinin kim olabileceğini benim kadar sizlerde tahmin ediyorsunuz zaten.

4 ...
diye sıralayabilirim fakat şunu sakın unutmasınlar bu emek işine hırslarını ve egolarını karıştıran ve haysiyetsizce ve onursuzca hareket edenlere iki çift laf edeceğim.

Sizlere ve yılanın başına rağmen en büyük aday vevayla'dır.
ve vaveyla olacaktır.

gundemaci
18-12-2009, 17:37
öncelikle clan oyuncularının seçkin saldırılarını tebrik ederim.
sonrasına gelince...vaveyla köyüne 2 kişi bakmıyor. seni keklemişler adamım. 2 kişi bir wow köyü kuramaz. arada başkaları da bakar.
ikincisi mh ye iftira atacağınıza kendi oyuncularınızı bi gözden gecirin. gelip burda uydurup uydurup inandığınız masalları millete yedirmeye çalışmayın.
üçüncüsü burada bir oyun oynuyoruz. yalnız ezik insanlar hakaret boyutunda yazılar yazıp insanları tahrik ederler. küfürsüz tahriklere her zaman varız fakat iş küfre gelince herkes haddini bilecek. o kadar okudum dayanamadım bunu da yazım.
magic murat der ki ben hep zincirdim. ona bir soru:
lords olan morpheus, zincir olan magic murat, clan olan troviro, showtime olan hawhaw kimdi? utanma yüzü yok adamda. hawhaw la wow yıkıyor ben yıktım diyor. sonrada ben hep zincirdim diyor. gerçi sen ancak hawhaw olursun. valla sana çok yakışmış bu isim.
bu arada kimse bilip bilmediği yerde kimseye ithamlarda bulunmasın. buradan tüm zincir oyuncularına ve yöneticilerine sesleniyorum. hastalığı kendi içinizde arayın. ne clan ne de mh nin sizinle işi yok. etrafa b.k atma işlerini bırakın artık.
bu arada morpheus ağlama duvarıymış. gidin ona ağlayın.:)
ünlü bir atasözü der ki yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkan adamdan korkacaksın.:)
anladınız siz onu.:)

rizelli
18-12-2009, 17:37

1- "Wow'a sadece ikimiz baktığımızı sanırken, bizden başka bir hayalet o hayaletin haber verdiği kaş kişi var bilmiyorum ama sayısı çok ama çok fazladır."

2- wow köyünde bizden habersiz kaybedilien askerin sayısı şuan olan savunmadan daha çoktur.

3- Bizim yaptığımız inşaatları , depo miktarını, seviye ne zaman basacağımızı bizden çok bilen bu hayalet kişinin kim olabileceğini benim kadar sizlerde tahmin ediyorsunuz zaten.

4 ...
diye sıralayabilirim fakat şunu sakın unutmasınlar bu emek işine hırslarını ve egolarını karıştıran ve haysiyetsizce ve onursuzca hareket edenlere iki çift laf edeceğim.

ve vaveyla olacaktır.

güzel yazmışsın MERT.eline saglık.ben senin bu wow u bitiricene inanıyorum.teminatın daha önce yaptıklarındır....

Wicked
18-12-2009, 17:41
sonrasına gelince...vaveyla köyüne 2 kişi bakmıyor. seni keklemişler adamım. 2 kişi bir wow köyü kuramaz. arada başkaları da bakar.
ikincisi mh ye iftira atacağınıza kendi oyuncularınızı bi gözden gecirin. gelip burda uydurup uydurup inandığınız masalları millete yedirmeye çalışmayın.
üçüncüsü burada bir oyun oynuyoruz. yalnız ezik insanlar hakaret boyutunda yazılar yazıp insanları tahrik ederler. küfürsüz tahriklere her zaman varız fakat iş küfre gelince herkes haddini bilecek. o kadar okudum dayanamadım bunu da yazım.
lords olan morpheus, zincir olan magic murat, clan olan troviro, showtime olan hawhaw kimdi? utanma yüzü yok adamda. hawhaw la wow yıkıyor ben yıktım diyor. sonrada ben hep zincirdim diyor. gerçi sen ancak hawhaw olursun. valla sana çok yakışmış bu isim.
bu arada kimse bilip bilmediği yerde kimseye ithamlarda bulunmasın. buradan tüm zincir oyuncularına ve yöneticilerine sesleniyorum. hastalığı kendi içinizde arayın. ne clan ne de mh nin sizinle işi yok. etrafa b.k atma işlerini bırakın artık.
ünlü bir atasözü der ki yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkan adamdan korkacaksın.:)

ne çok bilen var bu serverda ?
Sen benden daha mı iyi bileceksin köyümü :) ki bende aynı şeyi diyorum wow köyüne bakan bizden başka biri daha var bizden olmayan.

gEnKi
18-12-2009, 17:45

4 ...

ve vaveyla olacaktır.

bakalım daha baska hangi SALLAMASYONLARLA geleceksiniz karsımıza yıkıyoruz biciyoruz
ama
herseferinde mhleri suclayarak iftiralar atarak kendinizi magdur gösteriyorsunuz..
yok wowdaki savunmadan cok asker kaybolmuş maybolmuş falan filan bunları gecin gerceklerle yüzleşin artık..
vaveyla kuracakmış vaveyla kurarsa ben bu oyunu bırakırım :)
adam hazine binası kuramıyo ki tılsımı bi b.. yarasın :)
1hafta önce söyledigimde wicked sen dahil hepiniz beni yalancıulıkla sucladınız
ama
sonrasında ise evet böyle bir durum var dediniz.
öncelikle sorumlu oldugunuz birlik oyuncularına gerceklerinizi anlatın sonra kalkıp burada DEMOGOJi yapmayın...
bende diyorum ki RespecTo olarak biz burada oldugumuz sürece Zincirin hiçbiri kuramayacak
ayrıca birisi demiş ki respectin wowları bizim altımızda dogrudur seviye olarak sizden gerideyiz
ama
nedense şuna bir cevap veremiyor seviye olarak bizden üstte olanlar neden 1 tek seviye kasamıyorlar buna cevap veremediginiz sürece susun!!!!!
ayrıca bizdeki dirmil e o artık wow dısında kaldı derken nedense seviye 0 dan 60 getirdi
yaa harbiden sizi anlamakta zorluk cekiyorum
wicked son sözüm sana evet ben ACEMİ oyuncuyum dedim ama sizin gibi sözde profesyonellere karşı da kan kusturduk di mi :):)
daha bizde ne süprüz ordular cıkacak
bizde ordu olmadıgını söyleyen sayın zincirlikler gelip yıkan ordular salatalık-domates satan manavcılar mı yoksa :)

gEnKi
18-12-2009, 17:48
yavuz67 biraz zor kurar :D
çoğu kişi savunmasını çekmiş bile wowdan
kuramayacaklarını onlarda biliyo
gazelden maval okuma istersen
kimler ordularını hangi wowdan cekiyor herkes biliyor
actırma agzımızı istersen

Wicked
18-12-2009, 17:56
bakalım daha baska hangi SALLAMASYONLARLA geleceksiniz karsımıza yıkıyoruz biciyoruz
ama
herseferinde mhleri suclayarak iftiralar atarak kendinizi magdur gösteriyorsunuz..
yok wowdaki savunmadan cok asker kaybolmuş maybolmuş falan filan bunları gecin gerceklerle yüzleşin artık..
vaveyla kuracakmış vaveyla kurarsa ben bu oyunu bırakırım :)
adam hazine binası kuramıyo ki tılsımı bi b.. yarasın :)
ama
öncelikle sorumlu oldugunuz birlik oyuncularına gerceklerinizi anlatın sonra kalkıp burada DEMOGOJi yapmayın...
bende diyorum ki RespecTo olarak biz burada oldugumuz sürece Zincirin hiçbiri kuramayacak
ayrıca birisi demiş ki respectin wowları bizim altımızda dogrudur seviye olarak sizden gerideyiz
ama
nedense şuna bir cevap veremiyor seviye olarak bizden üstte olanlar neden 1 tek seviye kasamıyorlar buna cevap veremediginiz sürece susun!!!!!
ayrıca bizdeki dirmil e o artık wow dısında kaldı derken nedense seviye 0 dan 60 getirdi
wicked son sözüm sana evet ben ACEMİ oyuncuyum dedim ama sizin gibi sözde profesyonellere karşı da kan kusturduk di mi :):)
bizde ordu olmadıgını söyleyen sayın zincirlikler gelip yıkan ordular salatalık-domates satan manavcılar mı yoksa :)

10 k manla aldığın seviye ya bakar mısın ? 8
15 k koçbaşı ile sur'u bile geçemedin..
Ne başarısı bu.

Saldıran taraf iyi ordu basıp beslemiş. ve takdire şayandır ama (bir cümelde ama varsa amadan sonra yazılan öncesini etkisiz kılar) saldırıları bekledikleri gibi etkili olamamıştır.
Savunan taraf saldırandan daha etkili olmuştur.

Hazien konusuna gelince
umarım ben seviye basınca gelip burada mesaj yazacak yüz bulamazsın.
en azından öyle olmanı dilerim.

gundemaci
18-12-2009, 18:08
ne çok bilen var bu serverda ?
Sen benden daha mı iyi bileceksin köyümü :) ki bende aynı şeyi diyorum wow köyüne bakan bizden başka biri daha var bizden olmayan.

senin ne demek istediğini ben çok iyi anladım ve sende benim ne demek istediğimi anla. ayrıca senden çok bildiğim kesin oyunu. benden çok oynamışsın ama zaman sadece armutları olgunlaştırır insanları değil.;)
yani çok oynayan değil kafası çok çalışan daha çok bilir. bilmem anlatabildim mi?

Wicked
18-12-2009, 18:20
senin ne demek istediğini ben çok iyi anladım ve sende benim ne demek istediğimi anla. ayrıca senden çok bildiğim kesin oyunu. benden çok oynamışsın ama zaman sadece armutları olgunlaştırır insanları değil.;)
yani çok oynayan değil kafası çok çalışan daha çok bilir. bilmem anlatabildim mi?

Çok haklısın.

Bknz : Olgunlaşan Armut (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?inner=1&t=kedi%20uzanamad%C4%B1%C4%9F%C4%B1%20ci%C4%9Fere% 20mundar%20der)

umarım anlatabilmişimdir :)

MORPHEUS
18-12-2009, 18:46
Çok haklısın.

Bknz : Olgunlaşan Armut (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?inner=1&t=kedi%20uzanamad%C4%B1%C4%9F%C4%B1%20ci%C4%9Fere% 20mundar%20der)

Mert bence insanın zamanla olgunlaşamayacağını söyleyen biriyle hiiiiç tartışma bile.Baksana adam doğar doğmaz böyleymiş.Zaman kendisine hiç birşey eklememiş kazandırmamışta.O nedenle biz bence keyfimize bakalım.Çünkü artık yorumlar saçma ötesine doğru yol alıyor.TArtışarakta bunlara birşeyleri anlatmanın imkanı yok.Onlar o çok iyi bildikleri oyunu oynasınlar bizde devam edelim yolumuza.:D

MORPHEUS
18-12-2009, 18:56

ndem ağacı arkadaş.sen önce kendi birliğine bakacaksın.Sizin başınızda olan kişiler 15-20 köyden çıkıyor bizemi çamur atıyorsun.kendi köyünü bile raikonene veren sen değilmisin.Önce kendi donunuzu dikin.Artı sen içimizde bile değilken nefesini boşa harcama.Beni bilenler 3 senedir birliyor tanıyor.Bir sor bakalım servera köyü yıkılıpta gelen kaç kişiye ben köy vermişim.O yüzden ne deseniz ne anlatsanız boş.Sizler dış kapı mandalı olarak bence bu tür ayak oyunlarına girişmeyin çünkü biz hep bir aile gibiyiz.Birbirimizi asla satmadık.Sonuçta satanlarlarla satmayanlar arasındaki fark bellidir.Yerinizde bellidir durmunuzda bellidir.Siz mehmetimle fatihimle iyi geçinmeye çalışın.Gerçi Ben mehmetten bir teşekkür mesajı beklerdim her ne kadar birlikte bile gözükseniz rakip olarak gördüğü anda sizi onların yıkma derdinden kurtardık.Birşey değil mehmetim.:D

gundemaci
18-12-2009, 23:18
Mert bence insanın zamanla olgunlaşamayacağını söyleyen biriyle hiiiiç tartışma bile.Baksana adam doğar doğmaz böyleymiş.Zaman kendisine hiç birşey eklememiş kazandırmamışta.O nedenle biz bence keyfimize bakalım.Çünkü artık yorumlar saçma ötesine doğru yol alıyor.TArtışarakta bunlara birşeyleri anlatmanın imkanı yok.Onlar o çok iyi bildikleri oyunu oynasınlar bizde devam edelim yolumuza.:D
onu ben söylemiyorum. peyami safa söylüyor. önce öğren sonra yorum yap. hem neden sen hala muhattap oluyorsun bay mükemmel. sen bütün hatalardan münezzeh bir yaratıksın. gerçekten takdir ediyorum seni.

gundemaci
18-12-2009, 23:20
Çok haklısın.

benim ciğer olduğum yerde senin de kedi olman gayet normal. :D

gundemaci
18-12-2009, 23:29
ndem ağacı arkadaş.sen önce kendi birliğine bakacaksın.Sizin başınızda olan kişiler 15-20 köyden çıkıyor bizemi çamur atıyorsun.kendi köyünü bile raikonene veren sen değilmisin.Önce kendi donunuzu dikin.Artı sen içimizde bile değilken nefesini boşa harcama.Beni bilenler 3 senedir birliyor tanıyor.Bir sor bakalım servera köyü yıkılıpta gelen kaç kişiye ben köy vermişim.O yüzden ne deseniz ne anlatsanız boş.Sizler dış kapı mandalı olarak bence bu tür ayak oyunlarına girişmeyin çünkü biz hep bir aile gibiyiz.Birbirimizi asla satmadık.Sonuçta satanlarlarla satmayanlar arasındaki fark bellidir.Yerinizde bellidir durmunuzda bellidir.Siz mehmetimle fatihimle iyi geçinmeye çalışın.Gerçi Ben mehmetten bir teşekkür mesajı beklerdim her ne kadar birlikte bile gözükseniz rakip olarak gördüğü anda sizi onların yıkma derdinden kurtardık.Birşey değil mehmetim.:D

öldürecen beni gülmekten. bak ne dicem şimdi ben dicem ki ben köyümü raikkonene vermedim sen inanmıcan. daha önceden de raikkonenin multisi olduğumu iddaa etmiştin hani. hala öğrenemedin mi temsilcilerin msj yazma yetkileri olduğunu? senin zeka yaşın 3 ü gecememiş herhalde. gerçekten şüphelenmeye başladım. servera soruyorum. köyü yıkılıpta kaç kişiye köy verdi bu morpheus? mutlu oldun mu bak sordum.:) kimin kimi sattığını ben çok iyi biliyorum. gelip burada gazel okuma millete. git kumdan kale yap. çoluk çocuğun varsa onlarla ilgilen. ayıp utanmadan yalan konuşuyorsun.
bir de benim birliğimdeki yönetim kadrosu başka hesaplarda karşına çıktıysa da hepsi clan birliği hesabıdır. bu da delikanlılıkla alakalı. sen anlamazsın.;)
servera bir soru daha soracam. hangi birliğin genel genel başkanı başka bir birliğin çatısı altında durabilir? sırf casusluk yapmak için orada bulunur? böyle yapan bi yaratık ne kadar dürüsttür sizce?

Motörhead
19-12-2009, 08:39
Yaa bu TRAVİAN insanları ne hale getirdi.

Herif ortağına mesaj yazacapına hala WOW derdide.

Kanka hayırlısı ile gelde, salla sen WOW'u ben sana kurdutucam merak etme :D

valla kanka kafam yerinde değil ya işte arada girebiliom napcanı şaşırıor insan :D

Ben falan filan fıstık wow kurar demedim Showtime wow kurar dedim !!!!

yani isminin içinde showtime yazan birliklerden birisi kurar dedim

kobraktif
19-12-2009, 10:18
genki işine gelmeyen mesajıda okumuyorsun varya
sözde çakal geçiniyon 168. sayfadaki mesajıma cevap versen iyi olur
seni kızdırdıysa kusura bakma :D

biz hala wowa destek atıyoruz aslanım ama clan ı bilemem
bazıları askerlerini çekmiş bile

Wicked
19-12-2009, 14:38
Çekilin.
yavuz dört nala geliyor :)

Dirilmiş yine yavuz indirmek lazım.. :D

gEnKi
19-12-2009, 15:18
genki işine gelmeyen mesajıda okumuyorsun varya
sözde çakal geçiniyon 168. sayfadaki mesajıma cevap versen iyi olur
seni kızdırdıysa kusura bakma :D

biz hala wowa destek atıyoruz aslanım ama clan ı bilemem
bazıları askerlerini çekmiş bile
okadar calıskan degilim taa 168. sayfayı acacamda bakacamda cvp verecem gec bunları gec ben gereken cvbı verdim incelersen görürsün tabi okuman varsa :)
buarada
bazıları ben tepedeki tüm wowlar enaz 2kez yıkılacak dedigimde gülmüşlerdi ama hersey ortada
bu gidişle wowlar 3veya 4.kez yıkılacak demedi demeyin...
örnek isteyenler wow listesine bakabilir en tepedekiler en asagıya dogru iniyorlar :)

MORPHEUS
19-12-2009, 18:06
öldürecen beni gülmekten. bak ne dicem şimdi ben dicem ki ben köyümü raikkonene vermedim sen inanmıcan. daha önceden de raikkonenin multisi olduğumu iddaa etmiştin hani. hala öğrenemedin mi temsilcilerin msj yazma yetkileri olduğunu? senin zeka yaşın 3 ü gecememiş herhalde. gerçekten şüphelenmeye başladım. servera soruyorum. köyü yıkılıpta kaç kişiye köy verdi bu morpheus? mutlu oldun mu bak sordum.:) kimin kimi sattığını ben çok iyi biliyorum. gelip burada gazel okuma millete. git kumdan kale yap. çoluk çocuğun varsa onlarla ilgilen. ayıp utanmadan yalan konuşuyorsun.
bir de benim birliğimdeki yönetim kadrosu başka hesaplarda karşına çıktıysa da hepsi clan birliği hesabıdır. bu da delikanlılıkla alakalı. sen anlamazsın.;)
servera bir soru daha soracam. hangi birliğin genel genel başkanı başka bir birliğin çatısı altında durabilir? sırf casusluk yapmak için orada bulunur? böyle yapan bi yaratık ne kadar dürüsttür sizce?
Bunu bence birliğindeki haşerelere bir sor.Bakıyorum oyunu bırakınca bir efelik gelmiş üstüne.Ama sende bilirsinki konteslerden efe olmaz.Sen zaten istediğini söyle yani bırak multi oynamyı orjinal multiyi bile kankanız yaptınız.Ama normal.O kadar kişiyi yaladıktan sonra alışkanlık yapmış onuda birşekilde yalamışsınızdır.Sen ne kadar sindiyorsun bilemem ama sanırım sindirmekle kalmamış hoşununada gitmiş halin var.E devam et.Nasılsa her midnight cowboyun bir taliplisi çıkar.:D

kobraktif
19-12-2009, 20:15
okadar calıskan degilim taa 168. sayfayı acacamda bakacamda cvp verecem gec bunları gec ben gereken cvbı verdim incelersen görürsün tabi okuman varsa :)
buarada
bazıları ben tepedeki tüm wowlar enaz 2kez yıkılacak dedigimde gülmüşlerdi ama hersey ortada
bu gidişle wowlar 3veya 4.kez yıkılacak demedi demeyin...
örnek isteyenler wow listesine bakabilir en tepedekiler en asagıya dogru iniyorlar :)

sizde çıkında sizide indirelim be :D
siz çıkamıyonuzda
biz bi girdikmi sıfırlıyoruz :Dsiz 10- 15 düşürseniz eyvallah diyonuz
wowlar yıkılmaycak diye bişey yok her serverde wow yıkılıyo yıkılmayan wow gördünmü hiç ?
ama 10 kerede yıkılsa bu wow u zincir show kuracak dimi bunu sizde söylüyosunuz
sadece süresini uzatırsınız o kadar
ne kadar uzatırsanız onla kalırsınız
bir dahaki server için hazırlık yapın siz

gundemaci
19-12-2009, 22:45
Bunu bence birliğindeki haşerelere bir sor.Bakıyorum oyunu bırakınca bir efelik gelmiş üstüne.Ama sende bilirsinki konteslerden efe olmaz.Sen zaten istediğini söyle yani bırak multi oynamyı orjinal multiyi bile kankanız yaptınız.Ama normal.O kadar kişiyi yaladıktan sonra alışkanlık yapmış onuda birşekilde yalamışsınızdır.Sen ne kadar sindiyorsun bilemem ama sanırım sindirmekle kalmamış hoşununada gitmiş halin var.E devam et.Nasılsa her midnight cowboyun bir taliplisi çıkar.:D

laa klavye soytarısı. benim sana ahkam kesmemi istiyorsun ama ben klavyeden ahkam kesmem. seni dikkate almam çünkü klavyede. sen sanal bir oyunda sanal bir karaktersizlik vakasısın. yok illa ahkam keseceksen sende klavyeden kesme. buradan hesaplaşma moduna girmeyelim. çok kin tutarım. nasıl ben oyun için küçülmüyorsam sende küçülme. başka bir problemin varsa gel çözeriz. problem üretmez problem çözeriz biz. ;)

Wicked
19-12-2009, 23:39
vaveyla seviye basamaz diyen genki
bu benden sana hediye olsun

http://www.kamciplastik.com.tr/resimler_statikler_tr/5/5_LT_PET_SISE_KAPAGI.jpg

anladın sen onu...

Marjinal
19-12-2009, 23:45

anladın sen onu...

öğrencek abisi daha oyunu öğrencek. az kaldı :)

myrat
20-12-2009, 01:06
wow seviyelerini koplayabilirmisiniz aceppp:D

Kripto53
20-12-2009, 07:20

anladın sen onu...

Bakalım bu duruma ne diyecek :)

GRiNGoRS
20-12-2009, 07:39
wow seviyelerini koplayabilirmisiniz aceppp:D

İstatistikler

Oyuncular (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Genel (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
Dünya harikası
OyuncularİsimBirlikSeviye
1._MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13)$howtime ve DostlarıZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)86-
2.meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01)NazlıRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)82-
3.kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43)showtime&showelitZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)80-
4.vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)78-
5.çarşıistan (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)§§showtime-+ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)66http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
6.dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5)CLa®eSRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)64-
7.korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)62-
8.yavuz67 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71)CLAN WOWRSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)60http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
9.oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)56-
10.53st53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5)Taç MahaL ~ ZinciRZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)10-
11.demor (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc)[ZiNCiRLiSHoW]WoWzncrshow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236)9-
12.dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d)show korkutan wow :)RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)1-
13.MARMARA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb)Wow+Respect+Wow$HoWT!Me (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=10010)0

kobraktif
20-12-2009, 14:52
arkadaşlar genki yi kale almayın o hep konuşuyo
onun işi bu kulaktan dolma haberlerle ahkam kesiyo
bırakın yeteri kadar rezil oldu zaten yazdığı mesajlara cevap filan yazmayın
o konuşsun

myrat
20-12-2009, 20:07
aboww..bakmayalı wow da çadır karışmış hemşerim yahu:D

gordonluyuz
21-12-2009, 17:19
ne zaman olacak bu wow bi ara oflukatil seviye 97 yapmıştı düşürmüşler diğerlerindede iş yok zaten .

Kripto53
21-12-2009, 22:51
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53567a1f236

AVCI
21-12-2009, 23:46
Güzel saldırı...:)

MORPHEUS
22-12-2009, 00:09
halex arkadaşımızın eline sağlık.

MORPHEUS
22-12-2009, 00:12
ne zaman olacak bu wow bi ara oflukatil seviye 97 yapmıştı düşürmüşler diğerlerindede iş yok zaten .

Diğerlerinde iş yok derken?Şu anda o diğerleri dediğin wowlarki showlardaki arkadaşlarımızda hadi bizde bir el atalım dediklerinde 10 yüz milyon baloncuktan fazla olur içerdeki savunma.:D

GRiNGoRS
22-12-2009, 08:01
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53777224925

bize verilen giriş zamanına göre halexden sonra girecektik. ancak bir iletişim kopukluğu olmuş sanırım. sağlık olsun, showda ordu bitmez :D

topalkarınca
22-12-2009, 12:13
bu ordularla sadece sur yıkıp bide şov yapmışsınız :)

ne diyelim buda güzel

Kripto53
22-12-2009, 15:32
bu ordularla sadece sur yıkıp bide şov yapmışsınız :)

ne diyelim buda güzel

Dostum report sitesinden kaynaklı olarak raporun tamamı gözükmüyor. Yani yıkım yapıldığının yazısı tam olarak görülemiyor.

Benim eklediğim saldırının copy/paste hali, uyur sen karar ver....

Saldıran halex , köyü: SHOWTİME

Askerler 0 0 84287 0 0 25456 5092 6050 0 0
Kayıplar 0 0 84287 0 0 25456 5092 6050 0 0
Haber Sur tahrip edildi
Haber Büyük Hammadde Deposu tahrip edildi
Haber Büyük Hammadde Deposu tahrip edildi
Haber Hiç bir askerin geri dönmedi
Savunan meltemce , köyü: ....................

Zehiir
22-12-2009, 16:03
tbr ler Show• birliği.. iki arada bir derede serverin ortalama ordularından birini çıkarmıs..
ustelikte baska birliklerde saklanan bir ordu değil has ve has birliğin bağrından çıkmıs bir ordu tekrar tbr edeim..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53777224925 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53777224925)

oasisless
22-12-2009, 20:35
tbr ler Show• birliği.. iki arada bir derede serverin ortalama ordularından birini çıkarmıs..
ustelikte baska birliklerde saklanan bir ordu değil has ve has birliğin bağrından çıkmıs bir ordu tekrar tbr edeim..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53777224925 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=53777224925)

edin tabi...

GRiNGoRS
22-12-2009, 20:50

şevket abi, sen şimdi böyle söyleyerek ordularını saklamak için diğer showtime birliklerine geçmiş olan arkadaşlarımızı afişe ettin ;) henüz noktayı koymadık daha. Show• birliği küllerinden yeniden doğuyor ;)

gEnKi
23-12-2009, 19:43
_MediveL_ deki son durum içler acısı vah vah :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=55111d09151

feel123
24-12-2009, 03:20
Saldırı almasına rağmen şunu kenara not et. Medivel wow kurarsa şaşırma.

Kripto53
24-12-2009, 10:11
Saldıran ve savunanı tebrik ediyorum ...

http://travilog.org.ua/tr/1023176/f9e5bcde5164ed5373e37e6b94292cb2/1/1

http://travilog.org.ua/tr/6039787/16c4423f3a51d6cbc14b66ef6156dafd/1/1

YuReGiASi
24-12-2009, 19:11
Her nekadar Kimsenin umudunu kırmak istemesemde.....sadece ZncrShOW WOwoWOwoWOwoWOW

gEnKi
24-12-2009, 19:49
Her nekadar Kimsenin umudunu kırmak istemesemde.....sadece ZncrShOW WOwoWOwoWOwoWOW
respect te ordu olmadıgını iddaaa edenlere güzel bir kapak oldu sanırım
şimdi sıra kimde o da belli :)

kaan955
25-12-2009, 08:37
Çarşııstanın merkeze giriyim dedim elim boş döndüm:D Sadece 10k cık asker kesmişim raporu koymam iyi olmaz şimdilik:)

memostar
25-12-2009, 11:40
respect te ordu olmadıgını iddaaa edenlere güzel bir kapak oldu sanırım
şimdi sıra kimde o da belli :)

sen daha kendi kapağının cevabını vermeden hala nası konuşuyosun :)

Aşikar
25-12-2009, 13:48

anladın sen onu...

Bu kapakmıydı:)

gEnKi
25-12-2009, 20:55
sen daha kendi kapağının cevabını vermeden hala nası konuşuyosun :)

eeeee okadar kasıntı yaptık adamlar inada hazine binasını diktiler
:D

Wicked
25-12-2009, 23:53
eeeee okadar kasıntı yaptık adamlar inada hazine binasını diktiler
:D

haa yan köylerde bizler tarafından yagmalanıyosa ozaman o wow PERT olmuştur

onu sana seviye basamayan arkadaslarımız anlatsın nedenini ama dogruları lütfen anlatın :

bana şimdi depolarımız vuruldu deme o kesin depolarınız patlatıldı ama neden hazine binasıyla ilgili gercekleri söyleyemiyorsunuz
oyunda bircok kişi bunu bilirken neden birliginize gercekleri anlatmamakta diretiyorsunuz...

kuramayacagınızı bildiginiz için ZİNCİR birliklerine söylüyorum sov kurar mı bilemem
ayrıca
bir sorum var

şimdi
yani sözüm ona ben ortaya attıgım iddaayı wicked kanıtladı :

oynadıgımız serverlerde üst sıralarda hiç olamdık :
şimdi size düşen sovların wowunu destekleyip seviye 100 yapmasına destek olun :

yaa
nekadar da ütopik düşünüyorsun yok zincir farkı yok mantelite fdarkı sizin yapacagınız tek şey sovları desteklemek olacak
vaveyla pert oldu hazine binası olmadıgı için tılsım bi b.... yARamaz ki kuramıyorsunuz cünkü bizler sizi bırakmıyoruz ve zırt pırt yıkıyoruz server sonu bunu yapıyorsunuz diyorsun
herkesin hedefi WOW kurmaksa bizde sizin wow kurmanızı engelliyoruz yani birileri gibi hem dünya harikasını hemde depo hedefleyip mancınık atışına strateji diyorsanız bu da cok ama cok iyi bir stratejidir..Sonuc ortadadır ::
dierlerine gelecek olursa 99da iken 60küsürlere düşen carsının durumu ortada
kasabın köyünün
medivelin
ve oflunun durumu ortada yani sözde 3milyon def koyup wowu koruyamıyorsanız bu sizin oyun stratejinizin yetersizligidir...
oyuncu olarak ben acemiyim biliyom ve kabul ediyorum
ama
sizlerde bizim gibi kücük oyuncuların karsısında aciz kaldınız sanırım bu enbüyük stratejidir yada en iyi oyunculuktur :
yani bi söylediginle bi söyledigin birbirini tutumuyor
okadare farklıysanız hadi vaveylaya wow kurdurun yok sizler bie kendi söylediklerinize inanmıyorsunuz.......
not2:
clanların avukatlıgını yapmıyorum
ortada olan bir terbiyesizlik ve ahlaksızlıga karsı cıkıyorum buna bulundugum birlikten birisi dahi yapsa aynı tepkiyi koyarım...
Demek ki cok genişsiniz ailenize sövülünce rahatlıyorsunuz...İşte sizin zihniyetinizin aldıgı kapasite bukadar ve acziyetiniz karşısında yapabileceginiiz en iyi şey saga sola salyalarınızı akıtrak küfür etmek bu da Zincir ailesinin bir FARKI senin deyiminle
not3:
bu yazdıklarım halen o dizelerin(ki ne anlama geldigini herkes biliyor savunuculugunu yapan ŞEREFSİZLERE karşı yazılmıştıur...

di mi
yani sizin icinizde degilim ama sizden daha cok bilgi sahibiyim :
sanırım bu da bizim acemiligimiz :

ama
vaveyla kuracakmış vaveyla kurarsa ben bu oyunu bırakırım :
adam hazine binası kuramıyo ki tılsımı bi b.. yarasın :
ama
ama
wicked son sözüm sana evet ben ACEMİ oyuncuyum dedim ama sizin gibi sözde profesyonellere karşı da kan kusturduk di mi ::
bizde ordu olmadıgını söyleyen sayın zincirlikler gelip yıkan ordular salatalık-domates satan manavcılar mı yoksa :

Tüm bu sallamasyonlarına ben ne cevap vermiştim..

anladın sen onu...

Bu küçük gelmiş olacak ki sen yine piyasaya çıkmışsın..

Al bu kapaklardan birini seç altındaki kodu bana yolla ödülünü vereceğim..

http://www.yunus-emre.net/wp-content/uploads/gazoz-kapagi.jpg

bunlarda küçük gelirse

http://i39.tinypic.com/25ujp6e.jpg

bunlar bana yetmez dersen...

Logar (rogar) kapağı iyi gider sana..

http://www.atmacadokum.com/foto/4684869647.jpg

Yok bunlarda küçük dersen

Foseptik arabalarının kapakları tam sana göre..

http://www.gunerimakina.com/Index_Sol_dosyalar/a1.gif

anladın sen onu...

xantos
26-12-2009, 09:22
Tüm bu sallamasyonlarına ben ne cevap vermiştim..

Bu küçük gelmiş olacak ki sen yine piyasaya çıkmışsın..

Al bu kapaklardan birini seç altındaki kodu bana yolla ödülünü vereceğim..

bunlarda küçük gelirse

bunlar bana yetmez dersen...

Logar (rogar) kapağı iyi gider sana..

Yok bunlarda küçük dersen

Foseptik arabalarının kapakları tam sana göre..

anladın sen onu...

bu kadar uraştıgına göre bu kapakları daha önce kullanmışsın anlaşılan :cool:
genki yapma etme bu kadar üzme adamları
oyunu bırakıp senin yazdıklarını çalışıyorlar
bu nasıl bir kindir nasıl bir nefret
kaç sayfa çalıştın bakim sen

Marjinal
26-12-2009, 12:08
O kapaklar yetmez genkiye biraz daha bulmak lazım :D
Hangi akla hizmet ve kimin dolduruşu ile seviye basamaz, hazine binası yok diye iddalaştı hâlâ anlamış değilim :confused: Yönetimde birde bu arkadaş :) Xantos mu senin hocan genki yoksa :D Pek savunuyo seni bak.

migi_6199
26-12-2009, 14:06
bu kadar uraştıgına göre bu kapakları daha önce kullanmışsın anlaşılan :cool:
genki yapma etme bu kadar üzme adamları
oyunu bırakıp senin yazdıklarını çalışıyorlar
bu nasıl bir kindir nasıl bir nefret
kaç sayfa çalıştın bakim sen

bu kapakları respect ve clan üzerinde itina ile deniyoruz . senin üzreindede gemi ambar kapağını denicez . :p bizim hakkımızda yalan yanlış bilgiler werenlere kapak olsun

Zehiir
26-12-2009, 15:58
okadar çok kapak koymusunuz ki hala secemedi anlasılan:D:D:D:D

xantos
26-12-2009, 19:48
bu kapakları respect ve clan üzerinde itina ile deniyoruz . senin üzreindede gemi ambar kapağını denicez . :p bizim hakkımızda yalan yanlış bilgiler werenlere kapak olsun

sen halen eglencilik olmakta ısrarlısın bakıyorum ...
eee başka hangi kapakları kullandırdılar sana
anlat bakim hadi bu hafta sonu eglenceligi sen ol

hadı bakim daha ne kadar komik olabileceksin zorla sende kapasite var

migi_6199
26-12-2009, 22:01
sen halen eglencilik olmakta ısrarlısın bakıyorum ...
eee başka hangi kapakları kullandırdılar sana
anlat bakim hadi bu hafta sonu eglenceligi sen ol

hadı bakim daha ne kadar komik olabileceksin zorla sende kapasite var

ohooooo sen hala burdamısın yaa gemi kalkio . eta yı wermişler ona göre sonra gemi kapaksız ne yapar:D neyse konuyu saptırma xantos ne olcak RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) un hali onu söyle umut warmı yokmu yoksa bulutu çağırcam :D

gEnKi
26-12-2009, 22:29
ohooooo sen hala burdamısın yaa gemi kalkio . eta yı wermişler ona göre sonra gemi kapaksız ne yapar neyse konuyu saptırma xantos ne olcak RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) un hali onu söyle umut warmı yokmu yoksa bulutu çağırcam
migi misin tiki misin anlasılan o kapaklardan cok girmiş sana acı varmı acı :)
bu msjlar dierlerine de msj vereyim
ulan boş tenekeler daha ggecen haftaya kadar hazine binasıyla iligili msjlarım sallamasyon diyenler sizlersiniz sonra cıkıp kabullnen sizlersiniz ya nekadar DANSÖZ adamlarsınız
wicked demek ki sana cok koymuşuz ki oyunda bu kadar kapagı toplayıp gelmişsin sen gücückkende mi bu kapaklalarla bi yerlerini kapatıyordun :)
sen bizim wowlari boşverde sizinkileri sen düşün bak _MEDİVEL_e kasaplık koyun gibi kesildi gitti murdar gitti canveremeden hemde yazık yazıkkk yoksa siz bizi sevmiiiisiiiiinniiizzzz :)

bak size en büyük KAPAK bu olsa gerek 20günlük süre zarrfında bu kadar seviye indirenler sizler misiniz bizler miyiz
al sana saldırı işte
halen RESPECT te ordu bitti diyenlere bu kapagı alsınlar neyse neyse

yoksam askerleriniz mi bitti :)

sanırım bu da sizin feryadınız
YazanHaberhelios (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=15618)
SHOWPUSU (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13451)
Yorumlar: 1

Ew: 13367
Köyler: 26
Cermenler Yazıldığı tarih: 23.12.09 21:56

eğer böyle giderse clares çok rahatlıkla wow kuracak.. o kadar gereksiz ordu harcıyoruzki sanki ordu kolay yapılıyormus gibi..örn dilek wowu.. örn korhan wowu korhanı snırım sakarya58 indirmişti saldırı çok güseldi..ama 2-3 haftaya kalmas eski seviyesine geri dönecekdi.çünkü depoları inmemişti.. dilek wowunda mesela o kadar gereksizce ordu gittiki şaştım kaldım..verilen emeğe yazıkdır..

bu da feryadlarınızın linki
http://s13.travian.com.tr/allianz.php?s=2&aid=10733&tid=24953&seite=2

bu da sözüm ona zincirciklerin büyük ordu kavramına ters düşen bir ordu sanırım
ama fena halde cakılmış :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42353a0d2fc

bu da sizinkilerden birisinin profilinden alıntı anlasılan
son cırpınışlarınız bunlar
cenini_sakıt diyelimde tam olsun
cenini_sakıt'ın profliinden alıntıdır...
http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=7629

migi_6199
26-12-2009, 23:51
hahaha siz warken o kapakları almak bize düşmezzzz .. wicked senle dalga geçiyodu kenki anlamadınmı tüm TÜRKİYE senin ne olduğunu anladı we önce mesajlarımda da söylediğim gibi çok boş konuşuosun we anlamakda güçlük çektiğine inandığımdan boş konuşmayıda sewmediğimde sallamasyon hikayelerine cewap wermicem... hala seçemedinmi hangi kapak olcağını tabii denediğini çıkaramiosun dimi hoşuna gitti hınzır seni:D:p:D:p:D

YuReGiASi
27-12-2009, 01:39
walla benden demesi bu son inişler... bundan sonra ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) fena geliyor ona göre...hemde sıralı bir bicimde bakalım bu sefer ne yapacaksınız.???????????????????????????????

Motörhead
27-12-2009, 08:57
bir wowu kuramadınız hala ya bari bekleyin teskereyi alıp geleyim ben öle kurarsınız :D

gEnKi
27-12-2009, 09:11
walla benden demesi bu son inişler... bundan sonra ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) fena geliyor ona göre...hemde sıralı bir bicimde bakalım bu sefer ne yapacaksınız.???????????????????????????????
okadar hızlı geliyorlar ki hepsinin 1-2tanesi haric depoları patlak yarım yamalak geliyor :)
onlarda iner canım onlarda
son iniş mi daha kac kez yıkılacaklar orası?????

caspian
27-12-2009, 12:03
çarsıda 3 mılyon 4 mılyon savunma var dıe bagıran kısıler bunu gorunce acaba ne olacaklar

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=5851755afab

topalkarınca
27-12-2009, 12:16
Saldırıda en iyiler

1155. migi_6199 12651 16 31704

Savunmada en iyiler

458. migi_6199 12651 16 45935

her forumda karşımıza çıkan arkadaş
birazda icraat görelim

Marjinal
27-12-2009, 14:52
Saldırıda en iyiler

Savunmada en iyiler

birazda icraat görelim

buyur burdan yak işte bir komik oyuncu daha :) İcraat sadece kendini sıralamaya sokmaklamı oluyo saldırı ve savunmada. Bu işin ekip işi oldunu bilmiyosan yorum bile yapma bu forumda.

İstanBuLL
27-12-2009, 15:02
.. .

Aşikar
27-12-2009, 15:09
Saldırıda en iyiler

Savunmada en iyiler

birazda icraat görelim

buyur burdan yak işte bir komik oyuncu daha :) İcraat sadece kendini sıralamaya sokmaklamı oluyo saldırı ve savunmada. Bu işin ekip işi oldunu bilmiyosan yorum bile yapma bu forumda.

O ne anlar ekip ruhundan :)

topalkarınca
27-12-2009, 15:27
doğru bu oyunda çiftçilerde var
evet kardeşim icraat göreyim sonra öliim

Kripto53
27-12-2009, 15:58

:) Komiksin sadece...

Hiç saldırı almayıp, birliği için defans basan bir adam hangisinde sıralamaya girebilir ?

Peki migi nin o işi yapmadığını nerden biliyosun ?

Çok icraatın varsa sen getirde bakalım, belki bizde feyz alırız ...

migi_6199
27-12-2009, 18:24
teşşekürler dostlarım ... birlik ruhundan anlamayanlar sırf kendini düşünenlere werilecek en güzel cewabı ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) wowu kurduğunda wercez...

Marjinal
27-12-2009, 18:28

İcraat mi istiyon Max&Leo=Migi_6199 incele bir daha bak o zaman. saldırı sırası kahraman sırası felan kapiş ;)

migi_6199
27-12-2009, 18:36

çiftçi olsak merkezi 15tarlalı alıp bütün sewiyeler 18 olmazdı .oduncu olsak 5odunlu yer alırdık amele olsak demir weya tuğlası 5tane olan yer alırdık acemi olsak ilk başdaki köyü merkez kalırdı . tırsak olsak 9 tarlalı köy alırdık. bencil olsak 110k sawunmayı birliğe destek atmazdık. sen hangisisin onu söyle.

migi_6199
27-12-2009, 18:40
İcraat mi istiyon Max&Leo=Migi_6199 incele bir daha bak o zaman. saldırı sırası kahraman sırası felan kapiş ;)

sağol gökhan abi bu lafından sonra diyecek laf bulamiyorum ...

gEnKi
27-12-2009, 22:19
çarsıda 3 mılyon 4 mılyon savunma var dıe bagıran kısıler bunu gorunce acaba ne olacaklar

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=5851755afab

hangi wowlarında 2milyon üzeri defleri varki
çarşıda da olsun :)

biz inkar etmiyoruz bizim okadar defimiz yok
ama
bir oakdar saldırı askerimiz var :)

gEnKi
27-12-2009, 22:54
migi misin tiki misin anlasılan o kapaklardan cok girmiş sana acı varmı acı :)
bu msjlar dierlerine de msj vereyim
ulan boş tenekeler daha ggecen haftaya kadar hazine binasıyla iligili msjlarım sallamasyon diyenler sizlersiniz sonra cıkıp kabullnen sizlersiniz ya nekadar DANSÖZ adamlarsınız
wicked demek ki sana cok koymuşuz ki oyunda bu kadar kapagı toplayıp gelmişsin sen gücückkende mi bu kapaklalarla bi yerlerini kapatıyordun :)
sen bizim wowlari boşverde sizinkileri sen düşün bak _MEDİVEL_e kasaplık koyun gibi kesildi gitti murdar gitti canveremeden hemde yazık yazıkkk yoksa siz bizi sevmiiiisiiiiinniiizzzz :)

bak size en büyük KAPAK bu olsa gerek 20günlük süre zarrfında bu kadar seviye indirenler sizler misiniz bizler miyiz
al sana saldırı işte
halen RESPECT te ordu bitti diyenlere bu kapagı alsınlar neyse neyse

yoksam askerleriniz mi bitti :)

sanırım bu da sizin feryadınız
YazanHaberhelios (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=15618)
SHOWPUSU (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13451)
Yorumlar: 1

Ew: 13367
Köyler: 26
Cermenler Yazıldığı tarih: 23.12.09 21:56

eğer böyle giderse clares çok rahatlıkla wow kuracak.. o kadar gereksiz ordu harcıyoruzki sanki ordu kolay yapılıyormus gibi..örn dilek wowu.. örn korhan wowu korhanı snırım sakarya58 indirmişti saldırı çok güseldi..ama 2-3 haftaya kalmas eski seviyesine geri dönecekdi.çünkü depoları inmemişti.. dilek wowunda mesela o kadar gereksizce ordu gittiki şaştım kaldım..verilen emeğe yazıkdır..

bu da feryadlarınızın linki
http://s13.travian.com.tr/allianz.php?s=2&aid=10733&tid=24953&seite=2

bu da sözüm ona zincirciklerin büyük ordu kavramına ters düşen bir ordu sanırım
ama fena halde cakılmış :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42353a0d2fc

bu da sizinkilerden birisinin profilinden alıntı anlasılan
son cırpınışlarınız bunlar
cenini_sakıt diyelimde tam olsun
cenini_sakıt'ın profliinden alıntıdır...
http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=7629
cevap alamadım daha:)

topalkarınca
27-12-2009, 23:04

çiftçi olsak merkezi 15tarlalı alıp bütün sewiyeler 18 olmazdı .oduncu olsak 5odunlu yer alırdık amele olsak demir weya tuğlası 5tane olan yer alırdık acemi olsak ilk başdaki köyü merkez kalırdı . tırsak olsak 9 tarlalı köy alırdık. bencil olsak 110k sawunmayı birliğe destek atmazdık. sen hangisisin onu söyle.
senin o söylediğin gazoz ağacı marjinal kardeş oda burda yetişmez
kendi hesabından takılacak o zaman multisinden değil

migi arkadaşıma gelince adam ara sıra yağma yapsa o kadar asker keser
bi boka bulaşsa biraz def puanı olur
görünen 1 senedir sadece çapa sallamış:)

bana gelirsek daha zamanı var az sonraaa:D

migi_6199
28-12-2009, 09:38
senin o söylediğin gazoz ağacı marjinal kardeş oda burda yetişmez
kendi hesabından takılacak o zaman multisinden değil

migi arkadaşıma gelince adam ara sıra yağma yapsa o kadar asker keser
bi boka bulaşsa biraz def puanı olur
görünen 1 senedir sadece çapa sallamış:)

bana gelirsek daha zamanı var az sonraaa:D

zamanında gelseydinde görseydik kimse saldırmaz ise nasıl sawunmada 1. olim korktuğunuzdan saldıramadınız tabii sawunmayı wowa attım ya şimdi konuşmaya başladılar:D:D sawunma askeri basınca sawunma puanı gelmiyo biliyossun dimi bi daha acemilere cewap yazmicam anlamakda güçlük çekiyolar sanırım ...

migi_6199
28-12-2009, 09:54
cevap alamadım daha:)

Çalıda gül bitmez,cahile söz yetmez ... yazdığın sayfaya geri dön iyi incele tamammı?

topalkarınca
28-12-2009, 10:12
zamanında gelseydinde görseydik kimse saldırmaz ise nasıl sawunmada 1. olim korktuğunuzdan saldıramadınız tabii sawunmayı wowa attım ya şimdi konuşmaya başladılar:D:D sawunma askeri basınca sawunma puanı gelmiyo biliyossun dimi bi daha acemilere cewap yazmicam anlamakda güçlük çekiyolar sanırım ...
çok doğru çiftçilik puanı diye bişey yok :D:D

migi_6199
28-12-2009, 10:43
çok doğru çiftçilik puanı diye bişey yok :D:D

oyundada topalkarınca diye bişey yok ... benim kimseden korkum yok anlıcağın geleni karşılarız .benim bu zamana kadar merkezimden 1nüfus bile düşmedi demekdi sizde iş yokmuş napalım weya diplomasim iimiş . çiftçiysek wowa tahıl lazım oluo oraya tahıl atarız . birlik için ufacık bile yararım oluorsa ne mutlu bana ben başka serwerlarda saldırganlıkda ilk 20ye girmişliğim war zaten her seferinde ben mi gircem ;)

kobraktif
28-12-2009, 10:56
genki siz hiç biz kurcaz bile demiyosunuz neden acaba ?
sizin hiç wowunuz olmadı mı ? ahahahhahahahah
bak hangi wow yıkılır hangi wow ayakta kalır bilemem ama serverin sonunda zincirshowdan başka birlik wow kuramıcak haberin olsun

gEnKi
28-12-2009, 11:31
genki siz hiç biz kurcaz bile demiyosunuz neden acaba ?
sizin hiç wowunuz olmadı mı ? ahahahhahahahah
bak hangi wow yıkılır hangi wow ayakta kalır bilemem ama serverin sonunda zincirshowdan başka birlik wow kuramıcak haberin olsun
bak dediklerine katılıyorum
evet benim hiç wow köyüm olmadı :)
neden biz kuracagız diyeyim ki :)
ama
son cümlene katılmıyorum
nedenine gelince biz RespecTo birligi oldukca zincir ailesinden hiç kimse kuramaz
sovların wowlarını zaten ana birligimiz yeri geldigince yıkıyor :)
size gelince de ya Biz yıkıyoruz ya CLan :)
bekle ve gör kimin kuracagına

YuReGiASi
28-12-2009, 17:15
bak dediklerine katılıyorum
evet benim hiç wow köyüm olmadı
neden biz kuracagız diyeyim ki
ama
son cümlene katılmıyorum
nedenine gelince biz RespecTo birligi oldukca zincir ailesinden hiç kimse kuramaz
sovların wowlarını zaten ana birligimiz yeri geldigince yıkıyor
size gelince de ya Biz yıkıyoruz ya CLan
bekle ve gör kimin kuracagına

Sizin Recpecto birligini 2 sefer düm düz ettik merkezine girmedigimiz adam kalmadı...Ve bir cogununda merkezini sildik.... sen neyin pesindesin hala respecto diyorsun... genki allah askina bu kadar komik olma yaw :D:D
Respectoyu bizimle bir mi tutuyorsun ? D: hemde bütün zincirlerle ??? ::D:D:))))))))))
Zincir Kim Respecto Kim ?? Saldirida ilk 20 ye bak sadece bizim birlikten kac kisi var... Sana bunu istatistikler soylesin

ZİNCİR® ;
yapayzeka , dindane , YuReGiASi, savu-r ,QUADDAMAGE ,bilgi görkem

Bu arada bu kisiler respectoyla tanısmayı zaten beklemiyorduk :DDDDDDD

Hani Respectonun birlik profiline yazmıştınız ya
respecto ile tanışma sırası

murat_magician
(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=40908)
king of cermen (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=44610)
dindane (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=34760)
QUADDAMAGE (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=31623)
yapayzeka (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=34401)
YuReGiASi
savu-r (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=44669)
LORD OF CERMENS
(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=35203)

Ama nerde DDDDDD Yemedi dimi ?

gEnKi
28-12-2009, 19:57
Sizin Recpecto birligini 2 sefer düm düz ettik merkezine girmedigimiz adam kalmadı...Ve bir cogununda merkezini sildik.... sen neyin pesindesin hala respecto diyorsun... genki allah askina bu kadar komik olma yaw
Respectoyu bizimle bir mi tutuyorsun ? D: hemde bütün zincirlerle ??? :)))))))))
Zincir Kim Respecto Kim ?? Saldirida ilk 20 ye bak sadece bizim birlikten kac kisi var... Sana bunu istatistikler soylesin

ZİNCİR® ;
yapayzeka , dindane , YuReGiASi, savu-r ,QUADDAMAGE ,bilgi görkem

Bu arada bu kisiler respectoyla tanısmayı zaten beklemiyorduk :DDDDDDD

Hani Respectonun birlik profiline yazmıştınız ya
respecto ile tanışma sırası

murat_magician
(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=40908)
king of cermen (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=44610)
dindane (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=34760)
QUADDAMAGE (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=31623)
yapayzeka (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=34401)
YuReGiASi
savu-r (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=44669)
LORD OF CERMENS
(http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=35203)

Ama nerde DDDDDD Yemedi dimi ?

27 kişiyle zaten tanıtacagımız kadar tanıttık 27 kişiyle saldırılarda ilk 20deyiz bu bile bizim için yeterlidir
istersen
savu-r ve dindane ye sor bakalım merkezlerini kac nufus cektik asagıya
ve
savurun ve dindaninin kac askerini merkezimde gömdüm yada northern yada masalcıamca veya şafakniler yada generall
daha sayayım mı :):)
sende komik ol 2 kez mi dümdüz ettiniz hahahaah buna gülerim savasta yıkarsın yıkılırsın
lakin sen tek taraflı söylüyorsun
yukarda saydıklarıma daha malik el şahbazın birliklerinde sıfırladıklarımızı katmadım :)
nevin
akın40
cimcime
cimbomm
bunlar sadece aklımda kalanlar cünkü bunları ben sıfırlamıştım
yani
27=Zincir ailesi yeterlidir sanırım
ayrıca
sizin birlikle savaştayken
yapayzeka araya genel baskanımızı sokup ateşkes ettirdi mi ettirmedi mi
ozaman yemedi de askerlerimiz kalmayınca mı delikanlı oldunuzzz :)