PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 13]

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

trapper
08-12-2009, 09:14
canvarol boş konuşma şuan oraya 2000 mancınıklı gitse depoları tarihe gömer ne savunma kalmış, daha çok ordu olduğundan saçtı arkadaşlar varmı ötesi , aklıma bi türkü geldi ya allah allah allah hayra çevirsin çarşambayı sel aldı bilirmisin genki o türküyü :) ,la genki ne sıkmışsın be 130 k kılıçlı görmüş en son :)

gEnKi
08-12-2009, 09:43
öncelikle saldırıyı yapan arkadası TeBrik etmek gerekir gercekten o askeri beslemek bakmak cok zor
ki arada bizim vurucu timlerimiz ShowTime de bazılarının merkezlerini sıfırlamasına ragmen...
Hatta RID-ONE ye giden birkac ordu cakılmış tek kelimeyle wow ordusunu nerede sakladıgı belli oldu ama süper bir savunma yapmışlar
RID-ONE yi de tebrik ederim
2.olarak

canvarol boş konuşma şuan oraya 2000 mancınıklı gitse depoları tarihe gömer ne savunma kalmış, daha çok ordu olduğundan saçtı arkadaşlar varmı ötesi , aklıma bi türkü geldi ya allah allah allah hayra çevirsin çarşambayı sel aldı bilirmisin genki o türküyü :) ,la genki ne sıkmışsın be 130 k kılıçlı görmüş en son :)
bana gönderilen raporlar dogrultusunda konustum kardeşim sizin gibi işkembeden sallamıyoruz ve halen idaa ediyorum zincirde öyle ahım şahım ordu yok
artık bi bahanenizde kalmadı buyrun tepedeki wowlaRDAN birisi bizim gelde yık
yok yok siz yine showtime öne sürersiniz ne de olsa onların başarılarını kendinize mal etmeye alışmışsınız onları öne sürmeye de alışıksınız di mi
Dgn kardeşim sizlerle yaptıgımız savaş gercekten güzel bir duyguydu heyecanlı heyecanlı ve seni ve birligini tebrik etmek isterim düzeyden taviz vermediginiz için hatta merkezimi yıkmaya geldiginiz sırada bile ggırgır şamatalı msjlarla yazıstık ama kimle onu hatırlamıyom :)
trapper dedigim gibi buyur meydan senin salla sallayabildigin kadar
artık bahanende kalmadı gösterin bakalım neyiniz var neyiniz yok...

serdars11111
08-12-2009, 09:54
yav bu ordular nerden cıktı...
nosturum biz hep savaştık diyordu...:)))) yavuz savaştında bunları nerde yaptın loooo....

şaka bir yana showtıme birliklerini tebrik ederim... (dikkat showtıme)))
server zevklendi sayenizde ...yıkılan arkadaşlar dedigim gibi her wow yıkılmayı tadacaktır....
kaldıgımız yerden devammmmmmmmmmmmmmmmmmmm:=)

sevgiler saygılar hürmetlerrr

gEnKi
08-12-2009, 09:57
yav bu ordular nerden cıktı...
nosturum biz hep savaştık diyordu...:)))) yavuz savaştında bunları nerde yaptın loooo....

şaka bir yana showtıme birliklerini tebrik ederim... (dikkat showtıme)))
server zevklendi sayenizde ...yıkılan arkadaşlar dedigim gibi her wow yıkılmayı tadacaktır....
kaldıgımız yerden devammmmmmmmmmmmmmmmmmmm:=)

sevgiler saygılar hürmetlerrr
aynen dedigin gibi tepeye cıkan inmeye mahkumdur :)

bu da elimizden gelenin eniyisini yapmaya calısıyoruz baskınlarla
sanırım bu da cok güzel belki tüm askerini yakalayamadık ama merkezindeki tarlalar depolar kulanılamaz hale geldi
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4078978c432

migi_6199
08-12-2009, 10:16
öncelikle saldırıyı yapan arkadası TeBrik etmek gerekir gercekten o askeri beslemek bakmak cok zor
ki arada bizim vurucu timlerimiz ShowTime de bazılarının merkezlerini sıfırlamasına ragmen...
Hatta RID-ONE ye giden birkac ordu cakılmış tek kelimeyle wow ordusunu nerede sakladıgı belli oldu ama süper bir savunma yapmışlar
2.olarak

bana gönderilen raporlar dogrultusunda konustum kardeşim sizin gibi işkembeden sallamıyoruz ve halen idaa ediyorum zincirde öyle ahım şahım ordu yok
yok yok siz yine showtime öne sürersiniz ne de olsa onların başarılarını kendinize mal etmeye alışmışsınız onları öne sürmeye de alışıksınız di mi
Dgn kardeşim sizlerle yaptıgımız savaş gercekten güzel bir duyguydu heyecanlı heyecanlı ve seni ve birligini tebrik etmek isterim düzeyden taviz vermediginiz için hatta merkezimi yıkmaya geldiginiz sırada bile ggırgır şamatalı msjlarla yazıstık ama kimle onu hatırlamıyom :)

1.ahım şahım bir ordu yok diyosun ama tahminime göre dikkat et tahminime göre 2. en büyük wuruş gücü ordusu max&leo daydı 2.side respectlerin bütün sawunmayı bi yere koy clandaki kadar sawunma yok ... tahminime görede zincirle clan birbirlerine denk güçteler hep süpriz ordular çıktı clanın beklemediği ordu oldu zincirin beklemediği ordu oldu buna karşılık showla respect arasında büyük bir fark war gibime geliyo meltemcede yıkılırsa işleri bayabi zor olcak zaten:D

Wicked
08-12-2009, 10:27
bombacı arkadaşı tebrik ediyorum çok güzel bir ordu hazırlamış fakat biraz erken kullanmış.

Fatsaliii
08-12-2009, 11:03
sen ne diyon yaw.ilk önce kimsin onu açıkla bi.işinize gelince intihar saldırısı işinize gelince biz salakmıyız orduları gömcez.yokya bir gün a de öteki gün b de.işte bunun için kıl-a-ressiniz.ne durumdayım?? söylede bilelim.sizin durumunuz ortada zaten.

kımmıyım solım serverın en sakın en ama vurdugunda ındırıcek oyunculrındanım respektın bıttı denıldıgı yrde bıtmes dıcek adamıyım respktlıyım ve ole kalıcam ama daha acık kım oldugumu vaktı gelınce gosterıcem sende tanıcan ozamn kım oldugumu ne yapacan :))) bn sana soruyorum ne durumdasın hesbınn adıne nıkın ne kımsın solede bn bakayım senn hesabına nasıl bır oyuncusun ole bır konusuyorsunkı sankı server senden soruluyor bak ısıne askerın vrsa konus yoksa sus pskolojık savslr bıze sokmez bız askerle konusurz konustugumuz gıbı ......

kobraktif
08-12-2009, 12:08
yalanın bu kadarına da pes dogrusu alp40 nevin7 ve dierlerine sadece benim birligimdekiler girdi topu topu 27 kişiyiz sanırım bendeki gözlükleri sana vermek lazım yada saymayı mı bilmiyorsun 100>27den daha net bir ifadeyle
27<100den yok anlamadım diyorsan 100 büyüktür 27den :)
100kişi degil
hatta 27kişi degil
toplam 3kişi girmiştir merkezine 1kişi dier 2kişi yaN KÖYlerine hesabı bırakmadı bırakacak hesap kalmadı ki
yaa wowu sıfırladı mı sıfırlamadı mı
yönetmdeki arkadaslarımla ters düştügüm için yan köyünü yıkmadık ben wow ordusu orada dedikce bizimkiler illa merkeze girelim dediler
ama sonuc deişmedi wowumus sıfırladı....
şimdi sıra bizde tabiki ilk ziyaret oflu idi simdi dierlerinde
saldırı sıralamam ilk 600deyim var mı ötesi
haa
sende isimler arkasına saklanıpta konusma ismini ver öyle muhatap ol
basarıma gelince sanırım sen zincirdensin bir sor bakalım savu-ra o iyi biir benim saldırımı cok iyi asker basmadım cok iyi oyuncu degilim ama
sizin gibi korkak degilim tek girdim savu-ra elimden gelenin eniyisini yaptyım rapor dersen zincirin forumundan bulabilirsin
saygılarımla....

bütün server boyunca bir kişiyemi girdin yani çok büyük başarı bravo
ne kadar asker kestiğin önemli saldırıdaki yerin önemli benim nufusum senden az ama saldırıda senden çokçok daha iyiyim yani yanıma bile yaklaşamazsın o kadarını söylim
alp40 sizin wowu yıktıktan sonra siz saldırdınız sizin ilk başta fakeler geldi alp40 ın köyüne mancınıklar vardığında alp40 wow u düzlemişti yan köyünede gelseniz yıkmazdınız emin ol
sen 27 kişi zannet akıllım zaten alp40 a bir tek senin birliğin saldırdı aferim
hepsi gerçek saldırı demiyorum ama 100 kişiden saldırı geldi zaten 100 kişinin 1 kişiye saldırması aptallık olsa gerek onu zaten yapmazsınız ama sizin işiniz belli olmaz tabi
alp40 daha köyü yıkılmadan profiline baksaydın anlardın zaten bakmışsındırda işine gelmiyo herif görevini yaptı köyünü bıraktı bunu herkez biliyo o hesapta oynayan kişiyi tanısan bir daha o hesapta oynamayacağını bilmen lazım ama sallamak kolay tabi peki hesabı bırakmadıda neden savunma yapmadı o kadar orduyu hazırlayan kişi koskoca zincirlerden veya showlardan destek alamazmıydı ? senin düşünce kapasiten bunları düşünmeye elvermiyo heralde
ben alp40 la sürekli irtibat halindeyim ona dedim ki senin köyü savunmaya boğalım
oda hayır gerek yok ben artık bu hesapta olmıcam dedi
ama sen bizden daha iyi biliyosun maşallah böyle devam et
şunuda unutma ben zincirim ama bu serverda respect kadar konuşupta icraat yapmayan birlik görmedim clan benim düşmanımdır kabul ama adamlar savaştılar bişeyler yaptılar respect ne yaptı ? ben sana söylim oyununun başından sonuna kadar kaçıklardan zincirlerden özelliklede showtimelerden sürekli saldırı aldı hep ezik oynadı savunmaya yönelik adımlar attı bende şahsen dedimki bu respectler wow da konuşacaklar ama baktım ki hala bi cacık yok ne server boyunca başarınız oldu neden wow da bu oyundan zevk aldıysanız ne mutlu size

trapper
08-12-2009, 12:10
genki iyide ben neyim ben kurtum kardeş showkurtum yani bişey mal etttiğimiz yok he dur hatırlatayım historian dan tılsım çalan birlik varya o birlik benim koordinemde ,inşallah öğrendin show olduğumu sen şimdi bakarsın yönetimde yokum diyede çemkiririsin, jb nin ordusunun yalan olduğunu ben değil saldırıya çıkaran arkadaşınız dedi genki

İstanBuLL
08-12-2009, 12:27
ihaneti show affetmez ,
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=4043137e863
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=404320d842e

ne kendı kendıne konusuyon tılsımı sıze verecez dıyıp soz veren baskanınız ertesı gun baskasına verdınız :)

trapper
08-12-2009, 12:38
usta sen şaşırmışsın adamlar wow köyü ele geçirdi kendi tılsımını kullandı , sizde kendi ordularınızı kullanıp yada bürokrasi ile isyandan alsaydınız, historiandan nsl çalındı tılsım , artı bırak tılsım işini sırf demorun wowa dalmak için clan oldunuz başkanınız bizzat dedi artı ally çektiğini söyledi çünkü demorlar fena yaptı alayınızı, dree nerde, burak1903, deli bedri , demor agalarınıza kapıyı koydu bundan kelli demor wow kurmasın diyede clan oldunuz, velevki ofluya gelen 2 ordunuzuda gördük demorun wowdan seviye değil sur indiremezdi 2 milyon savunma seviye 8 deyken vardı , bulursam raporuda koyacam

kobraktif
08-12-2009, 12:40
genki zincir showtime şu an 2 aynı birliktir
sen zincirin respecte vurduğu darbeleri ne çabuk unuttun ?
zincir en büyük ordularından en az 7-8 tanesini respectte patlattı
ve bir wowunuzu sıfırladı zincir şu an 1 wow a saldırıyor belki ama bütün clan savunması orda
ama sen bizden iyi biliyosun yaaa sen konuş biz dinleyelim :D

jsb
08-12-2009, 12:48
usta sen şaşırmışsın adamlar wow köyü ele geçirdi kendi tılsımını kullandı , sizde kendi ordularınızı kullanıp yada bürokrasi ile isyandan alsaydınız, historiandan nsl çalındı tılsım , artı bırak tılsım işini sırf demorun wowa dalmak için clan oldunuz başkanınız bizzat dedi artı ally çektiğini söyledi çünkü demorlar fena yaptı alayınızı, dree nerde, burak1903, deli bedri , demor agalarınıza kapıyı koydu bundan kelli demor wow kurmasın diyede clan oldunuz, velevki ofluya gelen 2 ordunuzuda gördük demorun wowdan seviye değil sur indiremezdi 2 milyon savunma seviye 8 deyken vardı , bulursam raporuda koyacam

demorun birliği nerede şimdi ;)

trapper
08-12-2009, 13:10
jsb sen kimsin bilmiyorumda eğer onurlardansan onurda bilir eğer biz isteseydik demorlar hala bu serverda olurdu ... yıldırımmın ihtiraslarına kurban gittilerde ,demorun birliği clanlar değil bizim yine showlar halletti..yani bülbülün ekip değil

xantos
08-12-2009, 13:19
ihaneti show affetmez ,
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=4043137e863
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=404320d842e

göbekten atmayın
dilek wow una saldıran 2 merkez sıfırlanacagını bildigi için saldırı çıkmıştır
sanırım süre oraya yetişti... aynı şekilde bombacı da kendi soyledigi gibi çarşıya güvenmiştir...
ihanet filan gibi sallayıp durmayın

99 da tebrik edenleri nerelere gittiniz yahu
ayrıca serverda halen 150k baltacı bulunmaktadır

o travianı zengin edecek ...

herkese keyifli oyunlar...

trapper
08-12-2009, 13:25
arkadaşım bu adamlar ndn uzaktaki wowu seçsin hiç düşündünmü elinin altında patlatacağı 2 wow varken bunu düşün sonra konuşalım ,sen empati kur saldırı gelirken uzak wowu tercih edermisin?

trapper
08-12-2009, 13:27
150 k olduğunu bizde biliyoruzda respect olması imkansız

copernic
08-12-2009, 13:48
ben sana boş bir oyuncsun demedim öyle bişi yazmıssam kanıtla bakalım
benm dediklerim ortadadır
şimdi kalkıp burada ben sunu yaptım bunu yaptım bu birligin yıkılmasına ben izin vermedim wowu ben kurdurttum deme bu emek verenlere hakaret olur
ben diyorum ki elle tutulur bir icraatiniz yok
siz halen ShowTime'n başarılarıyla avutuyorsunuz kendinizi halende onların başarılarını kendinize mal etmeye calısıyorsunuz..
yaa senin bu koloni tanımını yaparmısın yoksa ben mi yanlış biliyorum
bizim organizasyonumuz icersinde sadece 6 ordu girmiştir ofluya o da işini yapmıştır
bizden sonra giren ordular YEMİNİM adlı arkadasımın birligiden olup hepsi de bizden habersiz birlik içi organizasyonu yapıp girmişlerdir...

halen sen boş boş konuşuyorsun.yavuz67 wowunu showlarmı yıktı???

xantos
08-12-2009, 14:11
arkadaşım bu adamlar ndn uzaktaki wowu seçsin hiç düşündünmü elinin altında patlatacağı 2 wow varken bunu düşün sonra konuşalım ,sen empati kur saldırı gelirken uzak wowu tercih edermisin?

saldıranlara sorsana yetiştirebildiler mi ?

xantos
08-12-2009, 14:13
150 k olduğunu bizde biliyoruzda respect olması imkansız

he sizde 126 k ordu da sizdeydi ama işte patates oldu :p
yanlış anlaşılmasın iş görmedikten sonra büyük ordu bi işe yaramaz :D
emeklere saygı biraz :cool:

lyver
08-12-2009, 14:39
RID-ONE naptın sen wow köyümü aldın, benim hiç haberim yok :D

copernic
08-12-2009, 14:39
yapayzeka bence serverin en büyük ordusu zincirlerden çıkamayacak.:)hedefe ulaşamadan pert ettik çünkü:)

o kadar emin olma;)

xantos
08-12-2009, 14:41
RID-ONE naptın sen wow köyümü aldın, benim hiç haberim yok :D

he ya rid one a geçmiş olsun demeyi unutmuşum
yazık oldu ;)
hem bize hem ona :D:D:D:D

lyver
08-12-2009, 14:43
he ya rid one a geçmiş olsun demeyi unutmuşum
yazık oldu ;)
hem bize hem ona :D:D:D:D

Ona niye yazık oldu ki?

copernic
08-12-2009, 14:44
Daha önceki mesajlarımı hatırlayanlar oyunu takip ettiğimi söylediğimi hatırlarlar. Hatta clan organizayonlarını beğendiğimi söylediğim için benim clan hesabına sahip biri olarak düşünenler de olmuştu, ancak ben öyle olmadığını söylemiştim. Oyunu takip ettiğimi söylediğim hesap yakamoz_jb hesabıdır. Ancak hesaba strateji dışında hiçbir katkım olmamıştır. Kendisi çok yakın bir arkadaşım olup arkadaşımın ilk serveridır. Kendisini, ilk server olmasına karşın bu denli başarılı bir ordu yaptığı için, tebrik ederim...

Tahılsızlıktan ölen ordu falan yok kimse oturduğu yerden uydurmasın! Sadece zamanlamadan dolayı çekilemeyen ve elde kalan küçük bir miktar daha asker var...Bu ordu küçük bir ordu yorumuna da katılmıyorum kıyaslamanızı cermen ordusuna göre yapmayınız! Ordunun galya ordusu olduğuna dikkatinizi çekerim! 10k galya mancınığı 14k cermen mancınığına bedeldir vuruş gücü olarak...Saldırı askeri sayısı tamirhanenin 5-6 ay aralıksız çalışması göze alındığında azdır evet, ama bu saldırının wowu 99'dan 88'e indirmesi köydeki savunmanın az olduğunu göstermez. Çünkü çarşı arkadaşımız zamandan kazanmak adına daha önceden zarar gören toprak siperini 20'ye tamamlamamış oldğu gibi 16'da bırakmıştır. Toprak siperin olmadığı bir köyde 10k galya mancınığı yanında denildiği gibi orta derece saldırı ordusu ile 11 seviye alıyorsa köyde 4-5 milyon savunma vardır...Zaten o kadar savunma olmasa idi en az 15-20 seviye inerdi...cavo'nun saldırısını hatırlayınız, 3 seviye indirebilmişti...Kıyaslamanızı bu saldırıya göre yapınız, bu saldırıdan sonra askerleri köyden geri göndermediler herhalde...

Son olarak tekrar düşüncemi yineliyorum, en iyi organize olan birlik Clan birliğidir kanımca...

Tekrar tebrik ediyorum seni joz...

bazı cümlelerine katılıyorum.2 cümlen çok hatalı ya da hatalı görmüşsün.asker gücüne harfiyen katılıyorum.galya ordusu 1,5 kat cermen gücündedir toplam gücüyle.bu tespitlerin doğru.hatalı olduğun konunun birincisi içerdeki savunma adedi.eğer içerde 4-5 milyon savunma olsaydı bu ordunun alacağı maksimum seviye 5 olurdu.simulatörde deneyebilirsin.ikinci hatalı olduğun konu en iyi organize b irlik clan demişsin bende iddaa ediyorum serverın en organize olamayan birliği clan birliğidir.suru yıkmadan iyi asker olan orduları harcamakmı , wow seviyesi ve depoları sıfır olan 53st wowuna yüzlerce orta derecede ordu harcamakmı iyi organize???

copernic
08-12-2009, 14:47
:):) aga ewdeki hesap çarşıya uymadı misali çarşı 100 cü seviyeyi basmış ve sabah oyun biticek şeklinde duyum alınca bizde askerleri patlatalım dedik gereksiz yere gereksiz bi saldırı çıkarttık ama dedigin gibi gecen serwer elimde kaldı bu serwer elimde kalmasın diye acele ile yolladım senin yegen yakamoz_jb çarşıyı geri atmasaydı sabaha serwer bitmiş olacaktı saglık olsun tüm arkadaşlara emekleri geçtigi için başarılar diliyorum....

bu askerden dolayı tebrikler.

copernic
08-12-2009, 14:51
2.olarak

bizde hiç ordu olmadı zaten.dopru diyon bizde ordu yok.en son gelenlerde yavuzu tarihin belirsizliklerine gömdü ;)

copernic
08-12-2009, 14:51
kımmıyım solım serverın en sakın en ama vurdugunda ındırıcek oyunculrındanım respektın bıttı denıldıgı yrde bıtmes dıcek adamıyım respktlıyım ve ole kalıcam ama daha acık kım oldugumu vaktı gelınce gosterıcem sende tanıcan ozamn kım oldugumu ne yapacan :))) bn sana soruyorum ne durumdasın hesbınn adıne nıkın ne kımsın solede bn bakayım senn hesabına nasıl bır oyuncusun ole bır konusuyorsunkı sankı server senden soruluyor bak ısıne askerın vrsa konus yoksa sus pskolojık savslr bıze sokmez bız askerle konusurz konustugumuz gıbı ......

ulem siz piyangodanmı çıkıyonuz?ilk lafı atan sensin gelmiş konuşuyorsun bide.

İstanBuLL
08-12-2009, 15:05

senın dunyadan haberın yok konusuyon arkadasım o ısmı yazanların hangısını demor yıkmış ? kendı kendıne gelın guvey oluyosun delibedri ye altın alısı engellendı saatta 90 bın tahıl ve 6 tane 15 tarlası bosa akıyordu admınlere kufur edıp sıldı burak1903 de bunu gorunce sıldı bız zıncır-+ ile savastayken sız onları bırlesıme alırsanız savası durdurun dersenız boyle olur wow kurabılmek ıcın zıncırle bırlestınız adamları tanımazken :) ayrıca 2 mılyon savunma vardı dıyosun temsılcılıgı bızde vardı demor sevıye 9 da -200 bın savunmasıydı anca kafandan atıp tutuyosun

DgN
08-12-2009, 15:08
2.olarak

Amaç eğlenmek zaten genki. Yıkılmayı göze almadan oynanmıyor bu oyun. Yıkarız veya yıkılırız problem değil. Biraz adrenalin hiçbir zaman kötü değildir. Son noktayı böyle vurmak istemezdik ama Bombacı yı durduramadık. İnsiyatifi yine ona bıraktık. sonuçta herkesden çok onun emeği var. Ordunun elinde kalma ihtimali vardı ve sabah 9 a kadar diğer wowlara yetişemiyorduk. Yoksa gireceğimiz wow dilek değildi.

Amaa olsun problem değil. Daha önce de dedim. Denizde kum bizde ordu :) Biraz da ben fake atayım burdan :) Daha büyük vuruş gücü olan ordular ve daha büyük mancınıklı ordulaar çıkmadı tabiki. Zevkli bir server oluyor. 12 Aralıkta teslim olmamız lazım, nasıl yapıcam bilmiyorum :)

jsb
08-12-2009, 15:27
jsb sen kimsin bilmiyorumda eğer onurlardansan onurda bilir eğer biz isteseydik demorlar hala bu serverda olurdu ... yıldırımmın ihtiraslarına kurban gittilerde ,demorun birliği clanlar değil bizim yine showlar halletti..yani bülbülün ekip değil

isteseydik,yapsaydık la olmaz bu iş :p

isteseydiniz keşke 2milyon savunmayı o köylere dağıtırdınız en azından :cool:

trapper
08-12-2009, 15:31
istanbul yavaş gel be wowa bakan bnm sen kimsinde bıdır bıdır konuşuyorsun , temsilci oluyorsun , sen trex misin , cenini_sakit misin yada benmisin ,yavaş gelde temsilci ol o dediğin savunma ilk gün vardı boş boş konuşma milletide kandırma raporu senin ağzını kapamak için bulacağım

trapper
08-12-2009, 15:34
sen kim olduğumuzu hostele , çarşıya onura sor kaç köylerini savunmuşuz burdada öyle boş boş konuşma jsb ,kurtlar de size ne anlam ifade ediyor sana söylerler ordan belliedersin yaparmıydık yapmazmıydık

Kripto53
08-12-2009, 15:35
Ona niye yazık oldu ki?

Evet bana neden yazık olmuş ? Bende anlamadım doğrusu :S

gEnKi
08-12-2009, 15:59
bütün server boyunca bir kişiyemi girdin yani çok büyük başarı bravo
ne kadar asker kestiğin önemli saldırıdaki yerin önemli benim nufusum senden az ama saldırıda senden çokçok daha iyiyim yani yanıma bile yaklaşamazsın o kadarını söylim
alp40 sizin wowu yıktıktan sonra siz saldırdınız sizin ilk başta fakeler geldi alp40 ın köyüne mancınıklar vardığında alp40 wow u düzlemişti yan köyünede gelseniz yıkmazdınız emin ol
sen 27 kişi zannet akıllım zaten alp40 a bir tek senin birliğin saldırdı aferim
hepsi gerçek saldırı demiyorum ama 100 kişiden saldırı geldi zaten 100 kişinin 1 kişiye saldırması aptallık olsa gerek onu zaten yapmazsınız ama sizin işiniz belli olmaz tabi
alp40 daha köyü yıkılmadan profiline baksaydın anlardın zaten bakmışsındırda işine gelmiyo herif görevini yaptı köyünü bıraktı bunu herkez biliyo o hesapta oynayan kişiyi tanısan bir daha o hesapta oynamayacağını bilmen lazım ama sallamak kolay tabi peki hesabı bırakmadıda neden savunma yapmadı o kadar orduyu hazırlayan kişi koskoca zincirlerden veya showlardan destek alamazmıydı ? senin düşünce kapasiten bunları düşünmeye elvermiyo heralde
ben alp40 la sürekli irtibat halindeyim ona dedim ki senin köyü savunmaya boğalım
oda hayır gerek yok ben artık bu hesapta olmıcam dedi
ama sen bizden daha iyi biliyosun maşallah böyle devam et
şunuda unutma ben zincirim ama bu serverda respect kadar konuşupta icraat yapmayan birlik görmedim clan benim düşmanımdır kabul ama adamlar savaştılar bişeyler yaptılar respect ne yaptı ? ben sana söylim oyununun başından sonuna kadar kaçıklardan zincirlerden özelliklede showtimelerden sürekli saldırı aldı hep ezik oynadı savunmaya yönelik adımlar attı bende şahsen dedimki bu respectler wow da konuşacaklar ama baktım ki hala bi cacık yok ne server boyunca başarınız oldu neden wow da bu oyundan zevk aldıysanız ne mutlu size
alp40 girdikten sonra onun askerleri wowa yetişti yani yönetimdeki ikilikten faydalandı alp yoksa simdiye kadar tarihin tozlu sayfalarına gömmüştük
ama
hatice degil netice önemli...Ayrıca sizin zincirlerden yönetimdeki bazılarıyla neden savunmuyorsunuz die yazıstıgımda bize sonradan katılanları neden savunalım dediler yalansa sor bakim onlara onlar nediyecek bende msjları arayp bulamaya calısacam ozaman burada yayınlaycagım...
alp40da okadar askerin yanına def koyamazdı
sonra merkezi dahil wowa daldıgı tüm köyleri sıfırlandı sıfırlanmayanlar ise benim saydıgım kadaryla 6köyü tek gecede reislendi...
inanmayanlara adamın koordinatlarını vereyim ve hangi köyleri kimler reislemiş göstereyim..
Sanırım sen s13ten bihabersin RespecT ailesi olarak kacık birligineden tutunda *mert*birligine kadar+/-deki tüm birlikleri silip atmıştır enson sizlere dadandıgımızda yapayzeka yine akıllı bir diplomasiyle durdurmuştur bana gelen genel ally mesajınıda bulup buraya yapıştrınca ozaman sesini kesersin...

Amaç eğlenmek zaten genki. Yıkılmayı göze almadan oynanmıyor bu oyun. Yıkarız veya yıkılırız problem değil. Biraz adrenalin hiçbir zaman kötü değildir. Son noktayı böyle vurmak istemezdik ama Bombacı yı durduramadık. İnsiyatifi yine ona bıraktık. sonuçta herkesden çok onun emeği var. Ordunun elinde kalma ihtimali vardı ve sabah 9 a kadar diğer wowlara yetişemiyorduk. Yoksa gireceğimiz wow dilek değildi.

Amaa olsun problem değil. Daha önce de dedim. Denizde kum bizde ordu :) Biraz da ben fake atayım burdan :) Daha büyük vuruş gücü olan ordular ve daha büyük mancınıklı ordulaar çıkmadı tabiki. Zevkli bir server oluyor. 12 Aralıkta teslim olmamız lazım, nasıl yapıcam bilmiyorum :)
Dostum sizlerle aynı serveri paylaşmak sizlerle rakip olmak gercekten cok güzel bir duyguydu terbiyesini efendiligini bozmayan birliklerden birisisiniz.
Sizlerle tekrar rakip olmayı cok isterim.Yeni s13te yine olacagım :)
Şimdiden sana hayırlı teskereler kardeşim
ALLAH yolunu acık eylesin.Kazasız belasız gidip sagsalim gelirsin inşaALLAH..
Bizler REspecTo ailesi olarak rakiplerimizi kışlalarda dövmekle tehdit etmeyiz...
bu bir oyun
oyunu oyun gibi oynayın..
saygılarımla
RespecTo
gEnKi

Bombacı-35
08-12-2009, 16:03
1: bombacı-35 428744
2: ses 181625
3 : valentino 168280

Saldırıda en iyi 3 kişi bu giden ordularla 3 tane wow gider ama saolsunlar 1 tane wowu 0 ladılar oda depolar sağlam

Sizce Bu bi Başarımı :)

Evet: 03
Hayır: 1458

3 kişi saldırı yapan arkdaşlar galiba :D

kanki bizim 3 ordu sizin tüm ordularınızın çarşıya yapamadıgını yaptı sence bu başarı degilde neyy..??ki benim ordum son seviye basıldı diye dilege yollandı yani tek valentinonun mancılıkları bile dilegin seviye 45 şe inmesini saglamıştı....

MT7
08-12-2009, 16:16
http://img339.imageshack.us/img339/1985/rrapor.jpg

120-150k lık orduya gerek kalmadan bi wow döneminde 4-5 pazar kurduk :D

son yıkımlardan sonra zaten 1 ay geri gittik ama anlaşılan pazar kurmamak lazım bidaha, serverda pazar fetişti çokmuş :p

trapper
08-12-2009, 16:17
http://travilog.org.ua/tr/3136415/7544398f3b552fff37dfa4e8f7a3f5ee/1/1

geveze istanbula kapak olsun tarihine iyi bakınız vede seviye 5 teki savunmamız

buda wowu ele geçirdiğimiz 2. saniyede giren savunmadır .

http://travilog.org.ua/tr/1602459/6a9f6b218bb67f440ab2b5016cf69b32/1/1

istanbul efendi burdaki eksi 80 bindir ,öyle boş boş konuşmuyacaksın bir halt biliyorsan konuşacaksın ,tarihlere bakta daha hala savunmayı bulumayan wowlar var bizim seviye 5 te koyduğumuz savunmayı

Aşikar
08-12-2009, 17:43
senın dunyadan haberın yok konusuyon arkadasım o ısmı yazanların hangısını demor yıkmış ? kendı kendıne gelın guvey oluyosun delibedri ye altın alısı engellendı saatta 90 bın tahıl ve 6 tane 15 tarlası bosa akıyordu admınlere kufur edıp sıldı burak1903 de bunu gorunce sıldı bız zıncır-+ ile savastayken sız onları bırlesıme alırsanız savası durdurun dersenız boyle olur wow kurabılmek ıcın zıncırle bırlestınız adamları tanımazken :) ayrıca 2 mılyon savunma vardı dıyosun temsılcılıgı bızde vardı demor sevıye 9 da -200 bın savunmasıydı anca kafandan atıp tutuyosun

dostum sende bilip bilmeden konuşma biz yıldırımlarla oyun başından beri tanışıyoruz ve o zamanlar stratejik olarak başka birliklerdede olsak gönlümüz hep aynıydı ayrıca dereyide yine bir zincir birligi yıkmıştı ve bizi merkezini yıktıktan sonra zincir-+ birligide köylerini reislemiştir...

serdars11111
08-12-2009, 17:43
http://travilog.org.ua/tr/9494849/0cca3370967174b35dca2c10716e2c5c/1/1

http://travilog.org.ua/tr/8934649/6e7807001789718ed4def9a25bbf76ba/1/1

yav bu asker bollugu neler yaptırıyor adamaa=))))
showtımeee

İstanBuLL
08-12-2009, 17:56
http://travilog.org.ua/tr/3136415/7544398f3b552fff37dfa4e8f7a3f5ee/1/1

geveze istanbula kapak olsun tarihine iyi bakınız vede seviye 5 teki savunmamız

buda wowu ele geçirdiğimiz 2. saniyede giren savunmadır .

http://travilog.org.ua/tr/1602459/6a9f6b218bb67f440ab2b5016cf69b32/1/1

istanbul efendi burdaki eksi 80 bindir ,öyle boş boş konuşmuyacaksın bir halt biliyorsan konuşacaksın ,tarihlere bakta daha hala savunmayı bulumayan wowlar var bizim seviye 5 te koyduğumuz savunmayı

:)) 2 mılyon savunmaya bak be 0 ları azalmıs sanırımın mılyonun ha bı ara 6 sıfır atılmıstı orda kaldın heralde mıylon la bın arasındakı kavramı bılmıyosan baska :))) ayrıca demoru bız yıktırdık dıyon adam senle aynı bırlıkte wowu beraber kuruyorsunuz kendı adamını yıktırıyosan hıc sozum yok sana :)))

İstanBuLL
08-12-2009, 17:57
dostum sende bilip bilmeden konuşma biz yıldırımlarla oyun başından beri tanışıyoruz ve o zamanlar stratejik olarak başka birliklerdede olsak gönlümüz hep aynıydı ayrıca dereyide yine bir zincir birligi yıkmıştı ve bizi merkezini yıktıktan sonra zincir-+ birligide köylerini reislemiştir...

benım yazdıgımda deere ısmı gorebıldınmı

gEnKi
08-12-2009, 18:05
http://travilog.org.ua/tr/9494849/0cca3370967174b35dca2c10716e2c5c/1/1

http://travilog.org.ua/tr/8934649/6e7807001789718ed4def9a25bbf76ba/1/1

yav bu asker bollugu neler yaptırıyor adamaa=))))
showtımeee
ya asker bollugundan yada bizim baskın timlerimizden korkuyorlar ondan olabilir :)
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=412615f69f2
böylesi baskınlardan korkuyo olabilirler :)

Aşikar
08-12-2009, 18:07
trapper

görebildinmi?

Aşikar
08-12-2009, 18:35
enson gördügümde yakomozun 130k kılıçlısı vardı sanırım tahıl akısında bi sorundan dolayı askerler yolda öldü
yinede elinden gelenin eniyisini yaptı arkadasımız simdi geriye yarın ki orduların neler yapabilecegi..

Daha önceki mesajlarımı hatırlayanlar oyunu takip ettiğimi söylediğimi hatırlarlar. Hatta clan organizayonlarını beğendiğimi söylediğim için benim clan hesabına sahip biri olarak düşünenler de olmuştu, ancak ben öyle olmadığını söylemiştim. Oyunu takip ettiğimi söylediğim hesap yakamoz_jb hesabıdır. Ancak hesaba strateji dışında hiçbir katkım olmamıştır. Kendisi çok yakın bir arkadaşım olup arkadaşımın ilk serveridır. Kendisini, ilk server olmasına karşın bu denli başarılı bir ordu yaptığı için, tebrik ederim...

Tahılsızlıktan ölen ordu falan yok kimse oturduğu yerden uydurmasın! Sadece zamanlamadan dolayı çekilemeyen ve elde kalan küçük bir miktar daha asker var...Bu ordu küçük bir ordu yorumuna da katılmıyorum kıyaslamanızı cermen ordusuna göre yapmayınız! Ordunun galya ordusu olduğuna dikkatinizi çekerim! 10k galya mancınığı 14k cermen mancınığına bedeldir vuruş gücü olarak...Saldırı askeri sayısı tamirhanenin 5-6 ay aralıksız çalışması göze alındığında azdır evet, ama bu saldırının wowu 99'dan 88'e indirmesi köydeki savunmanın az olduğunu göstermez. Çünkü çarşı arkadaşımız zamandan kazanmak adına daha önceden zarar gören toprak siperini 20'ye tamamlamamış oldğu gibi 16'da bırakmıştır. Toprak siperin olmadığı bir köyde 10k galya mancınığı yanında denildiği gibi orta derece saldırı ordusu ile 11 seviye alıyorsa köyde 4-5 milyon savunma vardır...Zaten o kadar savunma olmasa idi en az 15-20 seviye inerdi...cavo'nun saldırısını hatırlayınız, 3 seviye indirebilmişti...Kıyaslamanızı bu saldırıya göre yapınız, bu saldırıdan sonra askerleri köyden geri göndermediler herhalde...

Tekrar tebrik ediyorum seni joz...

Genki yanlış görmüsün sen zncrshowların askerlerine bakmış olmuyasın:)

0bjk0
08-12-2009, 18:41
çarşıya saldrıran arkdaşı tebrik ederiz savunma az diyenler çarşıda savunmada en iyilere bakabilir okadar asker kesip 11 seviye kaybetmesi normal o saldrı ilk giren olsaydı 1 seviye bile alamıya bilirdi oyuna biraz heycan geldi :)

Marjinal
08-12-2009, 19:20
bombacı bomba gibi asker basmışın :)

askeri basan, besleyen herkes tebrikler...

trapper
08-12-2009, 20:19
istanbul sen başka yerindenmi anlıyorsun yada rahatsızmısın biz o savaşta tarafsız kaldık bu raporda seviye 5 kenke sizde şuan bile o savunma yok sen boşver aslada olmadı sen 2 ay biriktirdiğin halde o savunmaya ulaşamadın bu arada sen kimsinki bizim wowda temsilin olsun uydurma yalanda söyleme ,tılsım için kendi benliğini yitirmiş bi birliksiniz losersınız ve öyle kalacaksınız

jsb
08-12-2009, 20:24
çarşı yine inmiş :D

Black3535
08-12-2009, 20:26
çarşı yine inmiş :D

ßende şimdi fark ettim...jungle1 den gelmiş saldırı :) rapor beklioruzz..:)

DgN
08-12-2009, 20:28
rapor var mı çarşıya giren saldırının:...

gEnKi
08-12-2009, 20:38
rapor var mı çarşıya giren saldırının:...
sanırım ya
bizden alperday ile osmankoc
yada
clandan jungle1 girddii saldırı sıralamasında bunlar var suan

jsb
08-12-2009, 20:44
jungle1 girmiş

DgN
08-12-2009, 20:52
sanırım ya
bizden alperday ile osmankoc
yada
clandan jungle1 girddii saldırı sıralamasında bunlar var suan

alperday ve osmankoc daha önce de vartdı top10da sanki. çok emin olmasam da:D

trapper
08-12-2009, 21:09
jungle girmiş, ve clanın belkide vuruş gücü en yüksek ordusuydu , 79k ya yakın baltacı , 31k toyton ,5000 yada 6000 mancoydu

caspian
08-12-2009, 21:17
kafadan atıp tutanlara bunu gostereyım buyrun

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=414278b61f1

serdars11111
08-12-2009, 21:18
http://travilog.org.ua/tr/4710449/eaab4ac8fe1c07348657371c6d387ae5/1/1

http://travilog.org.ua/tr/9425224/534f1f4f16ba14cf06f1dbc0da9b28c1/1/1

boşa giden 2 ordu dahaa))))

0bjk0
08-12-2009, 21:36
kim ne derse desin oyunun kaybedeni belli demora attıp tutanlar çıkında konuşun şimdi siz demordanda uç kağıtçı ve arkdan iş çevirensiniz sizin oyun sevginiz dost ve arkadaşlıktan fazlamış siz belge koyamadınız ama ben koyunca umurım biriniz çıkıp yalan dersiniz yuzunuz varsa tabi

jsb
08-12-2009, 21:47
jungle girmiş, ve clanın belkide vuruş gücü en yüksek ordusuydu , 79k ya yakın baltacı , 31k toyton ,5000 yada 6000 mancoydu

ordular çıktıkça bu büyük bu küçük diyorsun :D bitmedi şu clanda ordular.

gEnKi
08-12-2009, 21:47
http://travilog.org.ua/tr/4710449/eaab4ac8fe1c07348657371c6d387ae5/1/1

http://travilog.org.ua/tr/9425224/534f1f4f16ba14cf06f1dbc0da9b28c1/1/1

boşa giden 2 ordu dahaa))))

sanırım bol geldi askerleri :)

ama daha süprüz orduları cıkarmadılar sovlar bundan eminim
tahminimde yanılmazsam
tepedeki wowlar 2kez daha yıkılır :D:eek::cool:

0bjk0
08-12-2009, 21:56
(02:07) Yavuz: sizin tılsım fala vardimi
(02:07) onur: evet
(02:07) onur: şuan var
(02:07) Yavuz: oh ii
(02:07) onur: :)
(02:07) Yavuz: bülbüllerin yok da
(02:07) onur: evet
(02:07) Yavuz: onlar icin tırmalıom
(02:07) onur: alsakydık ona vereckeitk
(02:07) onur: :S
(02:07) onur: 3 tanesien gittik
(02:07) onur: 1 tane aldık
(02:07) onur: sadece
(02:08) onur: yasın abitye
(02:08) onur: verecketik

(00:43) onur: bir
(00:43) onur: hazıne binası
(00:43) onur: 10 seviye
(00:43) onur: kaç saate kulur
(00:43) onur: ?
(00:43) Yavuz: çoook saate
(00:43) Yavuz: plus olsa bile
(00:43) Yavuz: çok hammadde istio
(00:43) Mustafa: altınla 3 dakikada
(00:44) onur: yasın aible
(00:44) Mustafa: ya ne çoğu kanka
(00:44) onur: değiş taokuş yaparak kursak
(00:44) onur: diyorumda
(00:44) Mustafa: geçen server ben bakarken
(00:44) onur: :S
(00:44) Yavuz: öle de olur
(00:44) Mustafa: peynir ekmek gibi
(00:44) onur: biz baslaım basılırken
(00:44) Mustafa: bina kurup yıkıyorduk
(00:44) Yavuz: sen 2 seviye basıp onlara vercen falan
(00:44) onur: onlara verelim
(00:44) onur: evet
bunllar biraz konuşmalar ve clanwowa saldrımazı için bize salldırın dediler biz ne yaptık burdan oraya fake dahı gitmez clanwowlada konuştuk bunu üstelik wowu aldıklarında illk destek veren yine bizdik hem kendi wowumuza hem oraya ama arkamızdan iş çevireckelerini bilmezdik daha çok şey var :) şimdi ordan biri çıkıp desinki bunların hepsi yalan yada biz öyle demedik sorun saldrıp yıkmak değil sadece oyun için dürüstlükleirni bozmaya gerek yoktu

kobraktif
08-12-2009, 22:03
alp40 girdikten sonra onun askerleri wowa yetişti yani yönetimdeki ikilikten faydalandı alp yoksa simdiye kadar tarihin tozlu sayfalarına gömmüştük
ama
hatice degil netice önemli...Ayrıca sizin zincirlerden yönetimdeki bazılarıyla neden savunmuyorsunuz die yazıstıgımda bize sonradan katılanları neden savunalım dediler yalansa sor bakim onlara onlar nediyecek bende msjları arayp bulamaya calısacam ozaman burada yayınlaycagım...
alp40da okadar askerin yanına def koyamazdı
sonra merkezi dahil wowa daldıgı tüm köyleri sıfırlandı sıfırlanmayanlar ise benim saydıgım kadaryla 6köyü tek gecede reislendi...
inanmayanlara adamın koordinatlarını vereyim ve hangi köyleri kimler reislemiş göstereyim..
Sanırım sen s13ten bihabersin RespecT ailesi olarak kacık birligineden tutunda *mert*birligine kadar+/-deki tüm birlikleri silip atmıştır enson sizlere dadandıgımızda yapayzeka yine akıllı bir diplomasiyle durdurmuştur bana gelen genel ally mesajınıda bulup buraya yapıştrınca ozaman sesini kesersin...

sende hep kıl payı kaçırıyon yönetimde ikilik bu günkü saldırı içinde aynı şeyi söyledin
bu benim suçum değil demekki yönetimde iş yok

genki sen çok kolpa birisin o konuşmayı benle yaptığından haberin bile yok :D
ben senle konuştum ve aynı şeyleri sana söyledim varsa mesajı yazda görelim
onlar dediğin kişilerin içinde bende varım
sallamayı çok iyi beceriyon benle doğruları konuş haklısın dicem ama lütfen sallama
alp40 ı bütün yönetim desteklemek istedik yanıdayız mesajları çektik ama istemedi ve bize dediği tek laf ne biliyomusun ? bu ordu bittikten sonra ben bu hesapta oynamam hesabı bırakacam dedi
ulan ne adamsın ben anlamadım seni. benim yaşadığım şeyi bana yutturmaya çalışıyon :D
aksini idda ediyosan dediğin gibi mesajı linkle yolla göreyim ama sende öyle bi mesaj olmadığını biliyorsun ve yalan atıyorsun neden yalan attığını söyleyeyimmi
eğer mesaj sende olsa çoktan buraya koyardın laf olsun diye bulursam koyarım diyorsun
bir gecede 6 köyü reislenmişmiş. yok ya sallamak parayla değil nede olsa dimi
raporları göstercem diyosun bekliyorum o olmayan raporları ?
en son bizlere dadandığında olanları razor daha iyi biliyo o bahsettiğim zincirin en baba ordularını patlattık sizde sizde bizden sizin bölgede kurulan o nevin alp40 biri daha vardı onları yıktınız bize 50 saat uzaklıkta olan herifleri nevin dediğin kişnin ve diğer arkadaşların nufusu ve asker sayıları szaten belli alp40 ta görevini yaptı ve yıkıldı destek isteseydi serverde wowdan sonraki en büyük savunmayı görmeniz içten bile değildi

gEnKi
08-12-2009, 22:10
sende hep kıl payı kaçırıyon yönetimde ikilik bu günkü saldırı içinde aynı şeyi söyledin
bu benim suçum değil demekki yönetimde iş yok

genki sen çok kolpa birisin o konuşmayı benle yaptığından haberin bile yok :D
ben senle konuştum ve aynı şeyleri sana söyledim varsa mesajı yazda görelim
onlar dediğin kişilerin içinde bende varım
sallamayı çok iyi beceriyon benle doğruları konuş haklısın dicem ama lütfen sallama
alp40 ı bütün yönetim desteklemek istedik yanıdayız mesajları çektik ama istemedi ve bize dediği tek laf ne biliyomusun ? bu ordu bittikten sonra ben bu hesapta oynamam hesabı bırakacam dedi
ulan ne adamsın ben anlamadım seni. benim yaşadığım şeyi bana yutturmaya çalışıyon :D
aksini idda ediyosan dediğin gibi mesajı linkle yolla göreyim ama sende öyle bi mesaj olmadığını biliyorsun ve yalan atıyorsun neden yalan attığını söyleyeyimmi
eğer mesaj sende olsa çoktan buraya koyardın laf olsun diye bulursam koyarım diyorsun
bir gecede 6 köyü reislenmişmiş. yok ya sallamak parayla değil nede olsa dimi
raporları göstercem diyosun bekliyorum o olmayan raporları ?
en son bizlere dadandığında olanları razor daha iyi biliyo o bahsettiğim zincirin en baba ordularını patlattık sizde sizde bizden sizin bölgede kurulan o nevin alp40 biri daha vardı onları yıktınız bize 50 saat uzaklıkta olan herifleri nevin dediğin kişnin ve diğer arkadaşların nufusu ve asker sayıları szaten belli alp40 ta görevini yaptı ve yıkıldı destek isteseydi serverde wowdan sonraki en büyük savunmayı görmeniz içten bile değildi
Evet eminim ki orada da wowdan daha cok asker yıgardınız neden yıgmadınız peki
yaa diyorum ki erkekce cık de ki ben suyum
ama
sizde o medeni cesaret yok tırsaklar gibi dahası tırsaklardan daha tırsak olarak isimlerin arkasına saklanıyonuz
buyur o büyük dediginiz orduları benm birligimden kimde patlattınız ispatla da göreyim işkembeden sallamakla olmuyo bu işler

0bjk0
08-12-2009, 22:32
hadi clanwow cular sizi forumda görmek istıyoruz biriniz çıkıpta konuşun

İstanBuLL
08-12-2009, 22:36
server basından berı dost olanlar bırbırıne dalması harbı uzucu olay gelısen konuları bılmyıorum ama her ne olursa olsun boyle olmamalıydı

armegedon
09-12-2009, 02:19
biri wow seviyelerini koyabilrmi

trapper
09-12-2009, 07:18
onurcan ben sana bu işin böyle olacağını çoktan dedim ama dinlemedin sen bülbül abinlere kandın sen biraz beni dinleseydin hakan abiyle hiç sorun yaşamayıp arkandan iş çevireceklere kanmasaydın ağalar gibi paşalar gibi 1 değil 2 wow köyünü idare ederdik ,bizim bölgeninde tek kralı olurduk ,sağlık olsun tüm tepedekiler inecek zaten vaveyla yı bilmem depoları yok zaten , ama diğerleri iner ilk 3 de oflu her an için olabilir :)

gEnKi
09-12-2009, 07:48
onurcan ben sana bu işin böyle olacağını çoktan dedim ama dinlemedin sen bülbül abinlere kandın sen biraz beni dinleseydin hakan abiyle hiç sorun yaşamayıp arkandan iş çevireceklere kanmasaydın ağalar gibi paşalar gibi 1 değil 2 wow köyünü idare ederdik ,bizim bölgeninde tek kralı olurduk ,sağlık olsun tüm tepedekiler inecek zaten vaveyla yı bilmem depoları yok zaten , ama diğerleri iner ilk 3 de oflu her an için olabilir :)
skür oflu yine sahneye cıktı ama yine iner :D

GRiNGoRS
09-12-2009, 08:05
biri wow seviyelerini koyabilrmi

İstatistikler

Oyuncular (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Genel (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 95 -
2. meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01) Nazlı RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 94 -
3. _MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13) $howtime ve Dostları ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 79 -
4. kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43) showtime&showelit ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 79 -
5. korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca) M R T & A K N C RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 75 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
6. yavuz67 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71) CLAN WOW RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 71 -
7. çarşıistan (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc) §§showtime-+ ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 63 -
8. oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd) Showtime Kardeşliği ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 43
http://forum.travian.com.tr/img/x.gif 9. dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5) CLa®eS RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 39 -
10. demor (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc) [ZiNCiRLiSHoW]WoW zncrshow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236) 9 -
11. 53st53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 4 -
12. dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d) show korkutan wow :) RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 1 -
13. historian (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb) Wow+Respect+Wow RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 0 -

trapper
09-12-2009, 08:13
genki çarşıyı 20 günde anca yarıladın ofluyuda sanırsam 2 ayda indirirsin herhalde :) ,genki şimdi sen saatleri say bakalım ama bizde öyle yirmi gün olmaz ,en çok 20 saat beklersin :p

serdars11111
09-12-2009, 09:04
yürü beaaa meltemcee
ayrıl da kurtar bizi bu dertten=)
dur biraz destek atayım...(incir böyle mi oluyor başka bir wowu desteklemek))

YuReGiASi
09-12-2009, 11:19
yürü beaaa meltemcee
ayrıl da kurtar bizi bu dertten=)
dur biraz destek atayım...(incir böyle mi oluyor başka bir wowu desteklemek))

dostum askerlerin bir tarafa sen kendinde o köye destek gitsen..eline kılıc alıp savassan yine yıkılcak o wow :D

Fatsaliii
09-12-2009, 11:43
ulem siz piyangodanmı çıkıyonuz?ilk lafı atan sensin gelmiş konuşuyorsun bide.

pyangodan adam cıkıyormuydı yoksa sen cıktında oradanmı bılıyorsun neyse krdesım bak sen ısıne yazdıklarıma cvp veremıyorsun barı sus tmm

kobraktif
09-12-2009, 11:44
Evet eminim ki orada da wowdan daha cok asker yıgardınız neden yıgmadınız peki
yaa diyorum ki erkekce cık de ki ben suyum
ama
sizde o medeni cesaret yok tırsaklar gibi dahası tırsaklardan daha tırsak olarak isimlerin arkasına saklanıyonuz
buyur o büyük dediginiz orduları benm birligimden kimde patlattınız ispatla da göreyim işkembeden sallamakla olmuyo bu işler

wowdan çok demedim neden sallıyon kendi kendine
ulan şu an konuştuğum şeyleri bile saptırmaya çalışıyon
ne adamsın ya :D ben sana rapor koysam ne yazar yukarda demedimmi wowdan sonra en fazla destekleri toplardık diye. valla helal olsun sana
zincirin respecte yaptığı son saldırıyı ne çabuk unuttun rapora gerek var mı ?
alp40 a bulaştınız alp40 sizi yıkmayacaktı ama razor denilen adam biz bölgemizde tehlike bırakmayız dedi orduları sizin wowda patlattık kusura bakmayın siz çektiniz üzerinize o orduyu adam gibi dursaydınız alp40 a saldırmasaydınız o ordunun sizde patlama ihtimali ikinci ihtimaldi
zaten ondan sonra 3 kişinin merkezini düzledi bizimkiler bizim birlik saldırmadı yanlış anlama yapayzekanın birliğinden saldırı geldi eğer alp40 a saldırmasaydınız o ordularda clana gidecekti ama siz bela arıyosunuz dedimya. belki şu an bile bunları yeni duydun dimi sen zaten hep yönetimle uyuşamıyon dakkayla kaçırıyon :D

YuReGiASi
09-12-2009, 11:55
..
yaw genki siz respectoyu neden hep 27 kiside tutuyorsunuz ? :D
birini yıkıyoruz, sizde respectodan cıkarıyorsunuz... yerine baskasini aliyorsunuz :D:D
onuda yıkıyoruz, yerine baskasi geliyor...... bu seferde cannavaro gitmis yerine baskasi gelmis..
onun merkezini bizzat sildim :)

kobraktif
09-12-2009, 12:15
birini yıkıyoruz, sizde respectodan cıkarıyorsunuz... yerine baskasini aliyorsunuz :D:D
onuda yıkıyoruz, yerine baskasi geliyor...... bu seferde cannavaro gitmis yerine baskasi gelmis..

yok canım sen cannavarroyu ne zaman sildin onun genkiyle bi alakası yok :D

herif benden rapor istiyo ya ayak üstü uyutacak bizi :D

YuReGiASi
09-12-2009, 12:32
yok canım sen cannavarroyu ne zaman sildin onun genkiyle bi alakası yok :D

herif benden rapor istiyo ya ayak üstü uyutacak bizi :D

tabi tabi canim...Zaten hic biseyin genkiyle alakası yok :D
bunun bile > http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=9567527a775

Bu arada oflu katil yine fena geliyor :)

GRiNGoRS
09-12-2009, 14:35
16 -4 deki wow köyünü az önce MARMARA reisledi. kendisini tebrik ediyorum:)

yahu bu wow köyü de tam yalama oldu. ilkin respectler aldı, sonra biz onlardan reislemiştik, sonra respectler bizden reisledi, sonra köyün tılsımını çaldılar, şimdi de marmara reisledi.

wow gidişatını etkileyecek bir olay değil. ama respectlere anlamlı bir mesaj verilmiş olundu...

İstatistikler

Oyuncular (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Genel (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://forum.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
Dünya harikası
1. meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01) Nazlı RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 95 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
2. vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 95 -
3. kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43) showtime&showelit ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 80
http://forum.travian.com.tr/img/x.gif 4. _MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13) $howtime ve Dostları ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 79 -
5. korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca) M R T & A K N C RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 76 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
6. yavuz67 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71) CLAN WOW RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 71 -
7. çarşıistan (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc) §§showtime-+ ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 63 -
8. oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd) Showtime Kardeşliği ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 44 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
9. dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5) CLa®eS RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 40 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
10. demor (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc) [ZiNCiRLiSHoW]WoW zncrshow (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236) 9 -
11. 53st53 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 4 -
12. dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d) show korkutan wow :) RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 1 -
13. MARMARA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb) Wow+Respect+Wow DOSTLUK (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13414) 0

copernic
09-12-2009, 15:05
pyangodan adam cıkıyormuydı yoksa sen cıktında oradanmı bılıyorsun neyse krdesım bak sen ısıne yazdıklarıma cvp veremıyorsun barı sus tmm

senin dediklerinden bir şey anlaşılmıyor ki cevap vereyim :)

gEnKi
09-12-2009, 15:25
biz RespecTo yu neden mi 27de tutuyoruz
belki anlamazsın belki idrak edemezsin diye acıklayayım
bu 27 kişi oyunun basından bu zamana kadar hep aynı catı altında bulundu hiçbi zaman ayrılmadık
cannavaro deger verdigim bi dostumdur ama can bize üst birlikten yardım amaclı ve koordine etmek icin geldi neler oldugunu tahmin ederen söylemeyecegimi de bilirsin
bizim birlige bircok kişi geldi gitti ana birlikten
ama 27kişi hiçbi zaman baska bi yere gitmedi
sadece 1kişi bizden hesap sildi o da 4ay önce duru idi o da baska bi serverde oynadıgından 2 hesaba bakmaya zamanı olmadıgı için hesabını sildi...
ama dedigim gibi anlayacagınızı sanmıyorum...

dostum askerlerin bir tarafa sen kendinde o köye destek gitsen..eline kılıc alıp savassan yine yıkılcak o wow :D
bunu şimdi ögreniyorsun :)
en basından beri dedik tepeye cıkan iner diye
ama bu sizin tarafınızdan olmayacak cünkü elinizde öyle ahım şahım ordu yok yıksa yıksa tek sovlar yıkar ama yıkarkende kac ordu gömülecek oraya işte asıl sorunun bu sorulması olacak...

trapper
09-12-2009, 15:38
genki 00.06 da görürsün ama sen artık yabancı değilsin sen 00,07 yi bekle sadece 5 ordu yeterde artar biz sizin gibi kolonice gelmeyiz :)

copernic
09-12-2009, 15:42
biz RespecTo yu neden mi 27de tutuyoruz
belki anlamazsın belki idrak edemezsin diye acıklayayım
bu 27 kişi oyunun basından bu zamana kadar hep aynı catı altında bulundu hiçbi zaman ayrılmadık
cannavaro deger verdigim bi dostumdur ama can bize üst birlikten yardım amaclı ve koordine etmek icin geldi neler oldugunu tahmin ederen söylemeyecegimi de bilirsin
bizim birlige bircok kişi geldi gitti ana birlikten
ama 27kişi hiçbi zaman baska bi yere gitmedi
sadece 1kişi bizden hesap sildi o da 4ay önce duru idi o da baska bi serverde oynadıgından 2 hesaba bakmaya zamanı olmadıgı için hesabını sildi...
ama dedigim gibi anlayacagınızı sanmıyorum...

bunu şimdi ögreniyorsun :)
en basından beri dedik tepeye cıkan iner diye
ama bu sizin tarafınızdan olmayacak cünkü elinizde öyle ahım şahım ordu yok yıksa yıksa tek sovlar yıkar ama yıkarkende kac ordu gömülecek oraya işte asıl sorunun bu sorulması olacak...

zincirde ordu yok :) hep kıllarla sizde var dimi :) sana bir soru sorcam bu zamana kadar doğru dürüst cevap vermedin hep numaralar yaptın sen neden birleştin kıllarla??

İstanBuLL
09-12-2009, 16:23
*-*-*edit*-*

Zehiir
09-12-2009, 16:43
16 -4 deki wow köyünü az önce MARMARA reisledi. kendisini tebrik ediyorum

yahu bu wow köyü de tam yalama oldu. ilkin respectler aldı, sonra biz onlardan reislemiştik, sonra respectler bizden reisledi, sonra köyün tılsımını çaldılar, şimdi de marmara reisledi.

wow gidişatını etkileyecek bir olay değil. ama respectlere anlamlı bir mesaj verilmiş olundu...

İstatistikler

Dünya harikası
1. meltemce (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01) Nazlı RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 95 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
2. vaveyla (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 95 -
3. kasabın köyü (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43) showtime&showelit ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 80
http://forum.travian.com.tr/img/x.gif 4. _MediveL_ (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13) $howtime ve Dostları ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 79 -
5. korhan8844 (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca) M R T & A K N C RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 76 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
8. oflukatil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd) Showtime Kardeşliği ZncrSh0w (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 44 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
9. dirmil (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5) CLa®eS RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 40 http://forum.travian.com.tr/img/x.gif
12. dilek (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d) show korkutan wow RSCL-WOW (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 1 -
13. MARMARA (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb) Wow+Respect+Wow DOSTLUK (http://forum.travian.com.tr/allianz.php?aid=13414) 0

yusuf istermisin birde senin yalama oldu dedğin wow 100. seviyeyi görüp serveri resetlesin :))) heheheee

gEnKi
09-12-2009, 16:59
genki 00.06 da görürsün ama sen artık yabancı değilsin sen 00,07 yi bekle sadece 5 ordu yeterde artar biz sizin gibi kolonice gelmeyiz :)
ben sizi anlamıyom harbiden anlamakta zorlanıyom
siz 5-6orduyla giriceksiniz kolnice olmayacak biz ofluya 6 orduyla girince tüm birlik girdik oluyoz
siz neden clanlarla birleşip LORDs kurdunuz ise bizde onun için birleştik...
sanırım gereken cvbı verdim sana copernic

gEnKi
09-12-2009, 17:02
yusuf istermisin birde senin yalama oldu dedğin wow 100. seviyeyi görüp serveri resetlesin :))) heheheee
bu server de hersey olabilir en tepedeki carsı bile indiyse
en alttaki de wowu kurabilir yani sonu dipsiz bir kuyudur s13

GRiNGoRS
09-12-2009, 17:22

olur şevket abi, neden olmasın. tılsımı da hazır zaten:)

Marjinal
09-12-2009, 18:50
ortalık yıkılıyo :) meltemce wow ne zaman iniyo yav :D

ech0
09-12-2009, 19:13
Meltemce Sabahı Görmez :)

GRiNGoRS
09-12-2009, 19:51
ortalık yıkılıyo :) meltemce wow ne zaman iniyo yav :D

Meltemce Sabahı Görmez :)

aldığım duyumlara göre yarım saate kadar ordular girmiş olacak. ben yaklaşık 20 seviye düşer diye tahmin ediyorum ;)

trapper
09-12-2009, 19:57
yusuf 00.27 de bak melteme

Zehiir
09-12-2009, 20:05
meltem 4 seviye indi saldırılar devam ediyor sanırım..

tezcan
09-12-2009, 20:08
yürü be oflu kim tutar seni

Kripto53
09-12-2009, 20:10
Lyver dostumu tebrik ediyorum :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42196d8d776

tezcan
09-12-2009, 20:12
Sakarya750 saldırı listesine girdi acaba meltemceyi o mu indirdi ?

Rapor var mı arkadaşlar?

trapper
09-12-2009, 20:15
sakaryanı korhanı indirdi ,http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=42046574e96

Zehiir
09-12-2009, 20:19

sağlam savunma varmıs.. 4 seviye alabilmiş

tezcan
09-12-2009, 20:21
teşekkür ederim bold

Wicked
09-12-2009, 20:25
sağlam savunma varmıs.. 4 seviye alabilmiş

savunmanın sağlamlığından değil.
çift atış kullanıldığından az indirmiş tek atışla 8-10 arası indirebilecek bir atış gücü var saldırıda.

Böyle bir ordu ve böyle bir mancınık beslemek herkesin harcı değil tebrik ederim..

The_Hipoly
09-12-2009, 20:28
askerlere yazıkm:dhayatımda hiç o kdr askerim olmadı:D

Zehiir
09-12-2009, 20:29
çift atış kullanıldığından az indirmiş tek atışla 8-10 arası indirebilecek bir atış gücü var saldırıda.

Böyle bir ordu ve böyle bir mancınık beslemek herkesin harcı değil tebrik ederim..

evet sen yazdıktan sonra farkettim çif atıs yapılmıs.. keske tek atıs yapılsaydı

Kripto53
09-12-2009, 20:43
Arkadaşlar 4 seviye WOW, 1 Büyük Hammadde deposu yıktı.

Bence az değil ...

gEnKi
09-12-2009, 20:54

sanırım içerideki def sayısını bilmeden böyle sallamak kolaymış tek atısta yapsaydı alasacagı seviye enfazla 6-7 olurdu
ama sizin deyiminize göre respect te ne saldırı ordusu ne savunma ordusu var di mi
Bu arada saldırıyı yapanları tebrik ederim güzel ordu basmıslar
dedigim gibi tepeye cıkan iner ee şimdi iadeyi ziyaret gerceklesecektir
şimdi sırada kim var tahmin edelim acaba kim :)
elde var 1 bu birinci orduydu bakalım kac ordu daha gömülecek :)
tekrardan saldırıları gerceklestirenleri tebrik ederim

gEnKi
09-12-2009, 20:55
evet sen yazdıktan sonra farkettim çif atıs yapılmıs.. keske tek atıs yapılsaydı
ee sizde asker olmayınca simdi sovlarınkileriyle idare edin onların basarılarını kendinize mal etmeye calısın
süpersiniz kim tutar sizi aynen devammm :):):):)

xantos
09-12-2009, 20:56
Arkadaşlar 4 seviye WOW, 1 Büyük Hammadde deposu yıktı.

Bence az değil ...

güzel bir ordu emek isteyen bir ordu o kadar uraştık alamadık bu asker olan köyü küçük bir hata
arkadaşı tebrik ediyorum....
ama atışa çok iyi diyemem

copernic
09-12-2009, 21:01
ee sizde asker olmayınca simdi sovlarınkileriyle idare edin onların basarılarını kendinize mal etmeye calısın

sen ne yüzsün birisin.kim yıktı senin respectoları???serverdaki en fazla savunmaya sahip olan yavuz67 wowunu kimindirdi? genel saldırganlığa bak bakalım kaçtane zincir var?? saymasını biliyorsan tabi.

gEnKi
09-12-2009, 21:02
sen ne yüzsün birisin.kim yıktı senin respectoları???serverdaki en fazla savunmaya sahip olan yavuz67 wowunu kimindirdi? genel saldırganlığa bak bakalım kaçtane zincir var?? saymasını biliyorsan tabi.
En başarılı birlikler (Saldırı) http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=47)http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=42)http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=4)
BirlikOyuncularØPuanlar1.SHOWT!ME (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=10733)5713889179168002.®esCLa (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=1301)5911910270270343.ZİNCİR® (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=6979)589473854947964.CLa®eS (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=437)589266053742535.clan&wow (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=7641)598453149873206.Shwtm-+1 (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=10651)538282743898327.$howtime (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=3556)596760139884358.Shwtm§§™ (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=2164)605638733832159.ZİNCİ® (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=10064)6055624333741010..Respect (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=4774)58573413325751

gEnKi
09-12-2009, 21:03
bak bakalım saldırı listesinde ilk 10 kactane Respect var bir de zincirden var bak körsün sanırım
respecto yu yıktınız dedin kac kişiyi sıfırlayıp hesap sildirdiniz
3 ordu ve 100k civarı askerle merkezime girsdiginzde halde sıfırlayamayanlar kim siz deil misinizi????

Zehiir
09-12-2009, 21:07

historian wow nerde genki:)))

ayrıca siz neden ezik kaldınız show lar karsısında düşün bakalım da kim kimin askeriylr övünüyor anla :D

Wicked
09-12-2009, 21:10
sanırım içerideki def sayısını bilmeden böyle sallamak kolaymış tek atısta yapsaydı alasacagı seviye enfazla 6-7 olurdu
ama sizin deyiminize göre respect te ne saldırı ordusu ne savunma ordusu var di mi
Bu arada saldırıyı yapanları tebrik ederim güzel ordu basmıslar
dedigim gibi tepeye cıkan iner ee şimdi iadeyi ziyaret gerceklesecektir
şimdi sırada kim var tahmin edelim acaba kim :)
elde var 1 bu birinci orduydu bakalım kac ordu daha gömülecek :)
tekrardan saldırıları gerceklestirenleri tebrik ederim

Bana yazdığın bu mesajdan sonra anladım ki sen ancak ve ancak Deniz BAYKAL gibi biri olabilirsin.

Ömrü hayatın boyunca hep muhalefet olarak kalacak ve hiç bir zaman iktidar olamayacaksın.

Ben kendi düşüncemi yazarken seni kötülemedim, veya birliğini kötülemedim sadece saldırı hakkında düşüncelerimi yazdım ve bu platformda düşüncemizi paylaşma özgürlüğümüz var ama sen bu özgürlüğü hakaretvari konuşmalarınla kısıtlamaya çalışıyorsun bu yüzden seni kınıyorum...!!

gEnKi
09-12-2009, 21:21
Bana yazdığın bu mesajdan sonra anladım ki sen ancak ve ancak Deniz BAYKAL gibi biri olabilirsin.

Ömrü hayatın boyunca hep muhalefet olarak kalacak ve hiç bir zaman iktidar olamayacaksın.

Ben kendi düşüncemi yazarken seni kötülemedim, veya birliğini kötülemedim sadece saldırı hakkında düşüncelerimi yazdım ve bu platformda düşüncemizi paylaşma özgürlüğümüz var ama sen bu özgürlüğü hakaretvari konuşmalarınla kısıtlamaya çalışıyorsun bu yüzden seni kınıyorum...!!
benm yazdıgım mesjda hiçbi sekilde hakaret iceren cümle yoktur dikkatli okumussan sayet
ama
art niyet arayarak okuyorsan kesinlikle bulursun.Sonucta Türkce lastik bi dil nereye cekersen oraya gider....
senn msjını cvplarken senn dısında birkac kişiye cvp olarak verdim
peki okadar ahım şahım cok bilmiş prof olan arkadaslara soruyorum bu kadar asker sayısı olan ordu neden okadar seviye alabildii..Savaş smilatöründen bi kontrol etsinler bakalım köyde kac asker var
Herzaman dedim ben acemi oyuncuyum ve bircok seyi bilmiyorum....Ama şu bir gercek ki zincir kabullenmekte zorlansa da 27 kişilik ekibimle dindane nin birligindeki bircok kişiyi perişan ettik...
Tabi ki savasta bazı şeyleri kaybedeceksin ben kabul ettim bazılarımızın merkezi gitti ama dimdik ayakta durduk..Lakin zincirdeki simdi tek tek o isimleri saymayacagım kişiler naptı merkezleri dahil yan köylerinin hepsi kullanılamaz hale geldi..
ispatı zincir birligindeki kişileri incelemekle ögrenebilirler....
saygılarımla
ve son kez ben simdiye kadar kendimi ezik hissetmedim dostum ordu karsısında bilakis adrenalin ve heyecan yasadım
ama sizin gibi BASKALARININ BASARILARIYLA ÖVÜNMEDİM VE BASKALARININ BASARILARINI KENDİME MAL ETMEDİM.
SANIRIM ASIL EZİKLİK BU OLSA GEREK....
tekrar saygılar :)

Kripto53
09-12-2009, 21:22
Ergün abi'nin saldırısı :

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42255ecc376

Konu: ***WOW YIKAN SHOW*** bu köye saldırıyor: ....................
Varış zamanı: tarih: bugün saat 21:35:33 Saat
Saldıran ergün abi , köyü: ***WOW YIKAN SHOW***

Askerler 0 0 29121 0 0 12082 0 5057 0 0 1
Kayıplar 0 0 29121 0 0 12082 0 5057 0 0 1
Haber Büyük Hammadde Deposu hasar gördü.yeni seviye:14, hasar öncesi seviye20
Haber Büyük Hammadde Deposu hasar gördü.yeni seviye:14, hasar öncesi seviye20
Haber Hiç bir askerin geri dönmedi

Wicked
09-12-2009, 21:29
benm yazdıgım mesjda hiçbi sekilde hakaret iceren cümle yoktur dikkatli okumussan sayet
ama
art niyet arayarak okuyorsan kesinlikle bulursun.Sonucta Türkce lastik bi dil nereye cekersen oraya gider....
peki okadar ahım şahım cok bilmiş prof olan arkadaslara soruyorum bu kadar asker sayısı olan ordu neden okadar seviye alabildii..Savaş smilatöründen bi kontrol etsinler bakalım köyde kac asker var
Herzaman dedim ben acemi oyuncuyum ve bircok seyi bilmiyorum....Ama şu bir gercek ki zincir kabullenmekte zorlansa da 27 kişilik ekibimle dindane nin birligindeki bircok kişiyi perişan ettik...
Tabi ki savasta bazı şeyleri kaybedeceksin ben kabul ettim bazılarımızın merkezi gitti ama dimdik ayakta durduk..Lakin zincirdeki simdi tek tek o isimleri saymayacagım kişiler naptı merkezleri dahil yan köylerinin hepsi kullanılamaz hale geldi..
saygılarımla
ve son kez ben simdiye kadar kendimi ezik hissetmedim dostum ordu karsısında bilakis adrenalin ve heyecan yasadım
ama sizin gibi BASKALARININ BASARILARIYLA ÖVÜNMEDİM VE BASKALARININ BASARILARINI KENDİME MAL ETMEDİM.

At gözlüklerini çıkarıp Dünya harikası kısmına bakar mısın ?

Zincir nerede Sen neredesin ?

Kripto53
09-12-2009, 21:32
ama
saygılarımla

Ya sıkılmadın mı dostum, Dindanenin birliği bilmem ne diyorsun oyun başından beri :S

1 Büyük hammadde deposu ve 4 seviye wow,

Peşinden giren orta çaplı bir ordu 2 tane depoyu 20 den 14 e çekti ve devamıda var.

Sen hala devam et, Dindaneleri yıkmıştık de :S

migi_6199
09-12-2009, 21:44
bak bakalım saldırı listesinde ilk 10 kactane Respect var bir de zincirden var bak körsün sanırım
3 ordu ve 100k civarı askerle merkezime girsdiginzde halde sıfırlayamayanlar kim siz deil misinizi????

qenki o başındaki rakamlar ne kadar düşük olrsa oakadar ii anlamına geliyor yoksa başındaki rakamları toplarsan tabiki respect iyi bide bana ilk 20de kaç tane zincir kaç tane respect olduğunu söyle bakalım ...

gEnKi
09-12-2009, 21:46
At gözlüklerini çıkarıp Dünya harikası kısmına bakar mısın ?

Zincir nerede Sen neredesin ?
dogru zincirdeki vaveyla nedense 1haftadır 95te cakıılı kaldı

kripto sana cvbım ise biliyoruz yıkılacak meltemce ama dier wowlar ayaktamı kalacak sanıyosun

Aşikar
09-12-2009, 21:48
ama
saygılarımla

Genki biraz raporlara bakta dindanenin size neler yaptığına ondan sonra konuş..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=
11438fbf3a9,114391dd084,1144
03be8e9,1144101c014,
114423b5f53,11443ca81cf,
114444dc058,1144797632
b,11449b37c0f,1145044d2af

sadece mozillada bakabilirsiniz arkadaşlar

İstanBuLL
09-12-2009, 21:49

03be8e9,1144101c014,
114423b5f53,11443ca81cf,
114444dc058,1144797632

expolerden bakıyorum :)

Wicked
09-12-2009, 21:53
dogru zincirdeki vaveyla nedense 1haftadır 95te cakıılı kaldı

kripto sana cvbım ise biliyoruz yıkılacak meltemce ama dier wowlar ayaktamı kalacak sanıyosun

vaveyla'yı yıktınız ki zaten 1 hafta değil 2010'a kadar 95'te çakılı kalır buna diyecek lafım yok fakat yıkarken siperde harcanan askerede bakman lazım..

http://img697.imageshack.us/img697/9894/savc.jpg

gEnKi
09-12-2009, 21:59
vaveyla'yı yıktınız ki zaten 1 hafta değil 2010'a kadar 95'te çakılı kalır buna diyecek lafım yok fakat yıkarken siperde harcanan askerede bakman lazım..

http://img697.imageshack.us/img697/9894/savc.jpg

askerleri beslemek için basmıyoruz sanırsam ölmeleri için basıyoruz
onlar görevini yaptı simdi sırada dierleri var ölmek var dönmek yok mantıgıyla davul vurna eşliginde wowlara gönderiyoruz askerleri :)
süprüzlere hazırlıklı olun derim ben :)

GRiNGoRS
09-12-2009, 22:07

genki yazdıkça batıyorsun farkında mısın? sana laflar hazırladım, iyi oku;

1- showtime birliklerinin başarılarını kendimize mal etiğimiz falan yok. adam sadece o mesajında fikrini açıklamış, tebrik etmiş vesaire...
2- showtime birliklerinin başarısını kendimize mal ediyor olsak bile, bu en doğal hakkımız. çünkü biz showtime birliklerinin bir parçasıyız. showtime için verdiğimiz/vermekte olduğumuz emekleri kimse inkar edemez. showtime birliklerinin başarısında en düşük nüfuslu üyenin bile payı vardır.
3- senin anlayışına göre bir oyuncunun askeri kalmadığı zaman, sonraki aşamalarda elde edilen başarılardan kendine pay çıkaramayacağı anlamı çıkıyor. yani her şey oyuncunun aylarca emek verip biriktirdiği askerlerini feda edinceye kadar, yani her şey köprüyü geçinceye kadar... bu sözlerinle ait olduğun oluşumu (respect) çok güzel temsil ediyorsun.

süpersin, kim tutar seni, aynen devam...

Kripto53
09-12-2009, 22:28
Arkadaşı tebrik ediyoruz ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42310e8a7ce

Konu: 01 bu köye saldırıyor: ....................
Varış zamanı: tarih: bugün saat 22:00:53 Saat
Saldıran PaCoZzz , köyü: 01
Tokmak Sallayan Mızrakçı Balta Sallayan Casus Paladin Toyton Koçbaşı Mancınık Reis Göçmen Kahraman
Askerler 0 0 59240 0 0 9600 100 3500 0 0 1
Kayıplar 0 0 59240 0 0 9600 100 3500 0 0 1
Haber Mancınık Büyük Hammadde Deposu hasar gördü.yeni seviye:9, hasar öncesi seviye18

copernic
09-12-2009, 22:32

sen bu listeyi önüme koyarak oyunu bilmediğini gösterdin...bu liste ölçü değildir önemli olan tekil saldırganlık listesine bakıcan.çünkü biz bölgesel birlikleriz.eğer senin gibi en iyi saldırganları tek birliğe toplasaydık sizi 2 ile çarpıp 3 e bölerdik.şimdi diyecen atma toplada gör ;)

copernic
09-12-2009, 22:35
ama
saygılarımla

ulem dindanein birliği demişsin kimi yıktın lem?? sen respetolarda kaç tane ordulu merkez gitti bilmiyon herhalde.git başkanına sor.en son başkanın nalları dikti bizim merkezlerde.güldürüyorsun beni çok genki.sırf çenesin.olmamış şeyleri olmuş gibi gösteriyon millete.ne adamsın sen yaw hayret walla.

copernic
09-12-2009, 22:36
Ya sıkılmadın mı dostum, Dindanenin birliği bilmem ne diyorsun oyun başından beri :S

1 Büyük hammadde deposu ve 4 seviye wow,

Peşinden giren orta çaplı bir ordu 2 tane depoyu 20 den 14 e çekti ve devamıda var.

Sen hala devam et, Dindaneleri yıkmıştık de :S

yaw yıktığı9 filan yok bunun yalan söylüyor millete baka baka.koysun raporları dindanein nesini yıkmış.dindane kaç kişiyi götürmüş ve halada götürmekte onuda koysun.külliyen yalancı bu adam.

copernic
09-12-2009, 22:40

03be8e9,1144101c014,
114423b5f53,11443ca81cf,
114444dc058,1144797632

bu ilk rapora iyi bakın arkadaşlar.kaç saldırı askerine kaç savunma kesilmiş.ben bu serverda bu kadar askere bu kadar çok kesilen bir savunma oranı görmedim daha.çeneci genki ama bunu kendi başarısı olarak gösteriyor.ulem burda saldıran başarılıdır.bunu bilmeyen biri genki.halada kalkmışi burda yıkmadıkları adamları yıktık diyorlar bide.

copernic
09-12-2009, 22:43
Arkadaşı tebrik ediyoruz ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42310e8a7ce

Konu: 01 bu köye saldırıyor: ....................
Varış zamanı: tarih: bugün saat 22:00:53 Saat
Saldıran PaCoZzz , köyü: 01
Tokmak Sallayan Mızrakçı Balta Sallayan Casus Paladin Toyton Koçbaşı Mancınık Reis Göçmen Kahraman
Askerler 0 0 59240 0 0 9600 100 3500 0 0 1
Kayıplar 0 0 59240 0 0 9600 100 3500 0 0 1
Haber Mancınık Büyük Hammadde Deposu hasar gördü.yeni seviye:9, hasar öncesi seviye18

tebrikler;) güzel saldırılar.

xantos
09-12-2009, 22:49
1 i hariç oldukça başarılı saldırılar

tebrik ediyorum arkadaşları
wow haftası oldu resmen
ama haftanın atışı yakomoz_jb nin 99 seviyedeki wowu saatler kala aşagı indirip server i degiştirmesiydi
showların wowlara saldırması beklenen bir olaydır
anlaşılan tüm wowlar tekrar kurbanlık koyun gibi yıkımlara hazırlanacaklar
ne keyif degil mi :D

lyver
09-12-2009, 22:59

olabilirdi ama peşimden aynı miktarda mancınıklı saldırı olduğu için böyle saldırı yapmayı uygun gördük...

güzel bir ordu emek isteyen bir ordu o kadar uraştık alamadık bu asker olan köyü küçük bir hata
arkadaşı tebrik ediyorum....
ama atışa çok iyi diyemem

:D akşam köyü reisliye bilirdiniz ancak saldırılarda özensiz davranmanız bir hataydı gerçi bu özensiz saldırı şekline güvenerek yeterli def toparlamadım :D

Saldırının benim tarafımdan yorumuna gelince saldırıda beklediğim askeri kesemedim defin fazla olmasından kaynaklandı ve surun önceden yıkılmamış olmasına bağlıyorum, Çift atış konusuda ilk olarak arkamdan gelecek güçlü bir mancınık saldırısını bilmem iki hedefe yönlendirmştir beni birde defin fazla cıkmaihtimali ve surun yıkamam ihtimaline nede olsa rekorluk koç başım yoktu :D çif hedef seçmeye yönlendirmiştir beni.

Kacırdığım tebrikler olabilir, tüm arkadaşlarıma tşk ederim
Bu askerin bakılmasın da emeği gecen arkadaşlarıma ayrıca tşk ediyorum şapii, pala, çörcil ve ben :D

PaCoZzz seni unutmadım saldırın hedefi bulmuş tbrkler, ergün abi güzeldi senide tbrk ederim

Not: arkadaşlar dindane bölümü acın oraya yazın neyazacaksanız burda yapmış olduğunuz yazılar sonucu bircok saldırı gözden kaçıyor.

xantos
09-12-2009, 23:09
genki yazdıkça batıyorsun farkında mısın? sana laflar hazırladım, iyi oku;

1- showtime birliklerinin başarılarını kendimize mal etiğimiz falan yok. adam sadece o mesajında fikrini açıklamış, tebrik etmiş vesaire...
2- showtime birliklerinin başarısını kendimize mal ediyor olsak bile, bu en doğal hakkımız. çünkü biz showtime birliklerinin bir parçasıyız. showtime için verdiğimiz/vermekte olduğumuz emekleri kimse inkar edemez. showtime birliklerinin başarısında en düşük nüfuslu üyenin bile payı vardır.
3- senin anlayışına göre bir oyuncunun askeri kalmadığı zaman, sonraki aşamalarda elde edilen başarılardan kendine pay çıkaramayacağı anlamı çıkıyor. yani her şey oyuncunun aylarca emek verip biriktirdiği askerlerini feda edinceye kadar, yani her şey köprüyü geçinceye kadar... bu sözlerinle ait olduğun oluşumu (respect) çok güzel temsil ediyorsun.

süpersin, kim tutar seni, aynen devam...

dostum serverin yarısında respect olup merkez köyünün ismini respect ulaaan yapıp
bir kaç saldırıdan sonra showw ulan diye yazanları mı savunuyorsun...

olay açık ve nettir aylardır savaşıp yıktıgınız server 1.cisi adamdan köy reislediniz ama kumpasa getirilip o yıktgınız adam tarafından yönetilmeye razı oldunuz.
halen sindirememiş oldugun belli ama sebeplerini halen çözemediginde kesin
sizin birliginiz nokta birligi once respect sonra show ön takısını almıştır... bizimlede onlarla da savaşmış sonunda cogunuz hesap silmiştir.
neden kumpasa geldiginizi sizlerden bir kaçına yazdım ama tek bir cümle sanırım yeterli olacaktır.
son savaşta showtimelardan tek bir fake bile almadık dostum siz savaşırken showtime birlikleri respect birliklerine /alt üst birlik / hiçbir fake gelmedi
üstelik sizlerden tanıdıgım hem kişilik olarak hemde oyuncu olarak çok iyi insanlar vardı
fırsatım oldukça halende selamlaşırım...
bunu bir düşün istersen....

keyifli oyunlar

trapper
09-12-2009, 23:24
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42353a0d2fc

cenini_sakit in saldırısı

İstanBuLL
09-12-2009, 23:31
gunlerdır 1 kıs ııle dagıtcaz dedıgın saldırı bumuydu :D

trapper
09-12-2009, 23:38
ya senin şimdi rezilliğini çıkarırım piyasaya istanbul daha bugün senin wowla dalga geçiyorlar sen ordaki kabahatinle dur şimdi , savunmayı iyi yapmış genki bu sefer , yav seni kaç kere rezil ettim halamı uğraşıyorsun demor un temsilciside oldun ya sana ne diyim ben , artı kabahatin ve rezilliğin 2. perdesi kardeşimiz dediğiniz wowa daldınız

Zehiir
09-12-2009, 23:38
...............

xantos
09-12-2009, 23:50
xantos doğrudur serverin yarısını respect diğer yarısınıda show olarak tamamlamıstır nokta birliği..

1. si respect birliği ile ittifakımız sırf benim kişisel tercihimdir bu tercihimede yasım itibari ile kimse itiraz etmemiştir ama server 1. si adamı yıkarken bile ki (o kişi ilede teldede görüşmüşlüğüm vardır yıkarken ) birlikteki bir çok arkadasım respect in tutumundan memnun değildi..

2. gelelim respect den ayrılma sebebimize. bende diğer arkadaslarıma en sonunda hak verdim neden dersen nutuk birliğide respect birliği ile hareket eden ve içlerinden bir çoğuna güvendiğim insanlar vardı ben bölgedeki dengeyi nutuk birliği ile sağlıyordum siz tuttunuz önce noktayı kaçıklarla savasa sürdünüz biz buna itiraz etmedik kaçıkların baskanınıda bizzat kendim yıktım.. kaçık savasının hemen arkasından siz tutup nutuk birliğini yıktınız işte ozaman bende diğer arkadaslarıma hak verdim respect bu oyunu birliklerin çıkarı için değil kendi zaafları için oynuyor..

siz nutuğu yıktıktan sonra bizde kaçıklarla savastan çıktığımız sırada show birliğinden saldırı almaya basladık ve butun respect birliği baskanlarına tek tek mesaj attım 10 tane birlikten gelen savunma heralde 10 tane bile değildi.. sizin için savasırken iyiydi de nokta zor duruma düşünce siz nerdeydiniz söylermisin..

bazı seyleri bilip bilmeden atıp tutma ordadan.. nokta birliği hesap sildiyse sizin kallesliğinizden dolayı silmiştir değilse tarlası olmayan merkezleriyle bile sizin kaç tane hesabınızı perişan etmiştir ...

şu perişanlık olayı geçelim... hesap sildiniz bu neticedir ...

bilme ve bilmeme konusunu ise tam adamına söylüyorsun nutuk birligi bize isyan etmiş ve bayrak kaldırmıştır tek bir haklı sebepleri yoktur...
defalarca kendilerinden istenileni yapmayıp bana ozelde küfür eden adamı birlikten atmamışlardır...
sonrasında kendileri o adamın dengesiz oldugunu görüp atmışlardır ancak yanlış yönlendirildikleri için sonları hazin olmuştur...
showlar size saldırdıktan sonra siz show oldunuz yıkılmamak için birlik degiştiren adam ne olabilir ki
netice siz respectler tarafından yıkılırkende bırakın size yardım etmeyi showtime tek 1 fake atmamıştır...
olayların içinde ve neyin ne oldugunu senden fazlasıyla bilen biriyim hiç merak etme

tüm respectler aynen oynamaya ve dostlarıyla birlikte wow mücadelesi vermeye devam etmektedir

xantos
09-12-2009, 23:56
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=42353a0d2fc

cenini_sakit in saldırısı

güzel ordu ama iyi savunma :rolleyes:
tebrikler her iki tarafada

Zehiir
10-12-2009, 00:41
şu perişanlık olayı geçelim... hesap sildiniz bu neticedir ...

bilme ve bilmeme konusunu ise tam adamına söylüyorsun nutuk birligi bize isyan etmiş ve bayrak kaldırmıştır tek bir haklı sebepleri yoktur...
defalarca kendilerinden istenileni yapmayıp bana ozelde küfür eden adamı birlikten atmamışlardır...
sonrasında kendileri o adamın dengesiz oldugunu görüp atmışlardır ancak yanlış yönlendirildikleri için sonları hazin olmuştur...
showlar size saldırdıktan sonra siz show oldunuz yıkılmamak için birlik degiştiren adam ne olabilir ki
netice siz respectler tarafından yıkılırkende bırakın size yardım etmeyi showtime tek 1 fake atmamıştır...
olayların içinde ve neyin ne oldugunu senden fazlasıyla bilen biriyim hiç merak etme

tüm respectler aynen oynamaya ve dostlarıyla birlikte wow mücadelesi vermeye devam etmektedir

kardeşim biz sonucta kimseden yardım görmemişiz hiç bir zamanda 42 kişi olmamısız.. 40 kişyle serverde oyunun yönunu değiştirmişiz hem saldırarark hem savunma yaparak .. 40 kişiyle yola cıkıp heralde server 1. si olacak değildik değilmi..

küçük bir bilgi vereyim beni hiç biriniz yıkamadı beni yıkan ne yazıkki multihunter di .. savasarak yıkılmayı tercih ederdim en azından 2-3 tane merkez götürürdüm yanımda. ..

siz devam edin mucadeleye bende burdan izliyorum.. daha stressiz ve sakin..??

xantos
10-12-2009, 00:59
kardeşim biz sonucta kimseden yardım görmemişiz hiç bir zamanda 42 kişi olmamısız.. 40 kişyle serverde oyunun yönunu değiştirmişiz hem saldırarark hem savunma yaparak .. 40 kişiyle yola cıkıp heralde server 1. si olacak değildik değilmi..

küçük bir bilgi vereyim beni hiç biriniz yıkamadı beni yıkan ne yazıkki multihunter di .. savasarak yıkılmayı tercih ederdim en azından 2-3 tane merkez götürürdüm yanımda. ..

siz devam edin mucadeleye bende burdan izliyorum.. daha stressiz ve sakin..??

bak herşeyi yerli yerince konuşalım
ne azaltarak
ne de çogaltarak
atmasyon yok hep dedigim gibi göbekten sallamayalım
nokta birligine respect birliginin yaptıgı yardım ve katkı çoktur. o reislemeyi yaparkende vaha kesmeyi bilmezken bile hep yardımcı olduk
kaçık savaşını top yekun yaptık ...
showların size saldırdıgı zaman ben merkezime 10 saldırı alırken şimdi bu forumda atıp tutan gringors ve teksas a kendi deflerimi gönderdim

sen halen son savaşta sizin yıkıldıgınız savaşta showların tek bir fake bile atmamasını açıklayamadın :cool:

bunu sende bir düşün istersen...
burada showlardan biri çıkıpta gelsin desin ki biz o savaşta fake attık saldırı yaptık size desin
showların başkanı profilden pışpışladı sadece

Show. birliginin intikamı....

5 gün sonra degiştirdi

bu mudur ?

boş göbekten sallamak yok oyunca ve herşeyin hakkını vererek yapalım ve yazalım
göbekten atıp tutmayalım respect destek vermedi kullandı filan gibi
hele bunu halen maşalık yapanlar hiç yazmasın bile :mad:

armegedon
10-12-2009, 01:14
bu son saldırılar baya kızıstırdı ortalıgı yenıden son durumu koyabılrmısınz :D

Zehiir
10-12-2009, 01:20
ne azaltarak
ne de çogaltarak
nokta birligine respect birliginin yaptıgı yardım ve katkı çoktur. o reislemeyi yaparkende vaha kesmeyi bilmezken bile hep yardımcı olduk
showların size saldırdıgı zaman ben merkezime 10 saldırı alırken şimdi bu forumda atıp tutan gringors ve teksas a kendi deflerimi gönderdim

sen halen son savaşta sizin yıkıldıgınız savaşta showların tek bir fake bile atmamasını açıklayamadın :cool:

burada showlardan biri çıkıpta gelsin desin ki biz o savaşta fake attık saldırı yaptık size desin

5 gün sonra degiştirdi

bu mudur ?

pardon yaa ben neden görmedim hiç sizin savunmanızı.. xantos nokta birliğinin kurucularındanım köyümü multi silene kadar da noktadaki her türlü işi yapan kişiyim (diplomasi. savunma komutanlığı , baskanlık, akılına ne gelirse gunde en az 150 mesaj cevaplıyordum.)

sizden bir kere destek gördüm oda fk fetih ardanın köyünü reislediği zaman onundısındadada görmedim savunmada istemedim ben savunmayı herzaman nutuk birliğinden aldım ama bunun karsılığında bu serverde belkide savunma atmadığımız respect birliği yoktur..

nokta birliği kimsenin sırtından gecinmemiştir.. sayıları az olmasına rağmen herzaman etkili saldrılar yapmıstır.. göbekten falanda atmıyorum..
1 kere sizden savunma istendi... hata ozamman benim köyüm yoktu baska bir hesaptan girip sizden savunma istedim karsılığındada hiç birsey görmedim ne göbektem atarım ne baska biyerden ben yasadığımı söylüyorum.. bu olayın sonundada respect den topluca karar verildi ayrılındı..

show birliklerine gectiğimizdede hiç bir zaman respect lere saldırın diye bir istekte gelmedi zaten gelse söylerim..

ayrıca benimde hala respect görüştüğüm insanlar var msn leri kayıtlı .. oyun stratejisi dısında her turlü sohbeti yapıyorum..

herneyse sonucta gecmiş gecmiştir nokta birliğinde 12 kişi hesabını silmiştir ama kimseye kalleslik yapmamıstır.. hesabını silerken de yanında götürdükleride vardır.. ayrıca sunuda söyleyeyim hesap silenlerin hepsi yine oyundadır baska hesaplar devraldıları için multi olmamak adına hesapları silmişlerdir değilse mucadeleyi bırakmıs değillerdir..

xantos
10-12-2009, 01:31
pardon yaa ben neden görmedim hiç sizin savunmanızı.. xantos nokta birliğinin kurucularındanım köyümü multi silene kadar da noktadaki her türlü işi yapan kişiyim (diplomasi. savunma komutanlığı , baskanlık, akılına ne gelirse gunde en az 150 mesaj cevaplıyordum.)

sizden bir kere destek gördüm oda fk fetih ardanın köyünü reislediği zaman onundısındadada görmedim savunmada istemedim ben savunmayı herzaman nutuk birliğinden aldım ama bunun karsılığında bu serverde belkide savunma atmadığımız respect birliği yoktur..

nokta birliği kimsenin sırtından gecinmemiştir.. sayıları az olmasına rağmen herzaman etkili saldrılar yapmıstır.. göbekten falanda atmıyorum..
1 kere sizden savunma istendi... hata ozamman benim köyüm yoktu baska bir hesaptan girip sizden savunma istedim karsılığındada hiç birsey görmedim ne göbektem atarım ne baska biyerden ben yasadığımı söylüyorum.. bu olayın sonundada respect den topluca karar verildi ayrılındı..

show birliklerine gectiğimizdede hiç bir zaman respect lere saldırın diye bir istekte gelmedi zaten gelse söylerim..

ayrıca benimde hala respect görüştüğüm insanlar var msn leri kayıtlı .. oyun stratejisi dısında her turlü sohbeti yapıyorum..

herneyse sonucta gecmiş gecmiştir nokta birliğinde 12 kişi hesabını silmiştir ama kimseye kalleslik yapmamıstır.. hesabını silerken de yanında götürdükleride vardır.. ayrıca sunuda söyleyeyim hesap silenlerin hepsi yine oyundadır baska hesaplar devraldıları için multi olmamak adına hesapları silmişlerdir değilse mucadeleyi bırakmıs değillerdir..

herneyse degil dogruları yazmalısın
ben gönderdim diyorum texas ve gringors merkeze 1 hafta sonra birleşmeyi bozdular halen desteklerimiz yoldaydı ve çekmeyin dedik
bizde showlara karşı sizin için savaşa girdik size saldırılıyor diye
siz ne yaptınız yıkılmamak için taraf degiştirdiniz
degiştirdiginiz tarafta sizi korumadı
ve sizin yıkılmanızda elini bile kımıldatmadı bunun için sizin istek yapmanız mı gerekiyordu
profilden mi destek veriliyor bu oyunda :D

Zehiir
10-12-2009, 04:02
herneyse degil dogruları yazmalısın
ben gönderdim diyorum texas ve gringors merkeze 1 hafta sonra birleşmeyi bozdular halen desteklerimiz yoldaydı ve çekmeyin dedik
bizde showlara karşı sizin için savaşa girdik size saldırılıyor diye
siz ne yaptınız yıkılmamak için taraf degiştirdiniz
degiştirdiginiz tarafta sizi korumadı
ve sizin yıkılmanızda elini bile kımıldatmadı bunun için sizin istek yapmanız mı gerekiyordu
profilden mi destek veriliyor bu oyunda :D

yazdıklarım yalanmı diyorsun yanii..

xantos.. bak ben zehirr.. sero yu mehmet ve fatih istedi diye sıfırladım , ardayı siz kendinize tehlike gördüğünüz için fk-fatih yıktı, kaçıkların alt birlik sormlusu ve alt birlik baskanları cadsadogs siz savasta olduğunuz için ben yıktım..

haa bunları yaparkende kimseden yardm falanda almadık .. bu saydığım isimler bu serverin etkili isimleiydi oyle bos adamlar değildi.. sizin ayağınıza bağ olmasınlar diye temizledik değilse bizim kimseyle sorunumuz falanda yoktu.. şimdi sen kalkmıssın showlarla biz sizin için savasa girdik .. yok yaahuu eminmisiniz siz bizim için savasa girdiğinizden..
xantos yaa bazı seyleri hatırlamak işine gelmiyor yada ozamnlar sen izindeydin..

sen biraz arkadaslarından bilgi edin istersen ..

bu arada sen yollamıs olabilirsin savunma belki o senin sahsi hareketindir senin tek basına gösterdiğin bir davranıs tum respect i temize cıkarmaz .. yada sadece senin yollamadığın destek yine aynı sekilde tum birliği bağlamaz..

sen birliğine sor bakalım senden baska destek olan olmusmu..?

GRiNGoRS
10-12-2009, 07:04
ne azaltarak
ne de çogaltarak

5 gün sonra degiştirdi

bu mudur ?

xantos dönüp dolaşıp sizlerle savaşırken showtime size destek vermedi, fake dahi atmadı diyorsun.

desteği sadece - - de bulunan dört oyuncu için istedim. onlara da ziyadesiyle destek gönderildi. ve o destek gönderilip merkezleri korunan oyuncular yakın zamanda sizin wow köylerinize başarılı saldırılar çıkardı. + - deki oyuncular için özellikle destek istemedim. çünkü onlar sizin bölgenizdeydi ve kamikaze yapıp hesap sildiler.

fake konusuna gelince, savaş zamanında top10 saldırı listesindeki oyuncuları iyi takip edememişsin sanırım. hatta bir saldırı organizasyonunda ana birlikte olan oyunculardan biri saldırıyı çıkaracağı zamanda müsait olmayacağını söyledi ve şifreyi bana verdi. o zamanda hatırı sayılır bir ordunun çıkışını bizzat ben yapmıştım. ve ana birlikteki saldırıları takip ediyordum.

respect olduğumuz zamanlardaki destek, konularına gelince. konunun özeti şu;
nokta nın respecte katkısı>respect in noktaya katkısı

biz kimsenin arkasından iş çevirmedik, kimseye profilden atıp tutmadık. yapacağımızı yaptık ve hesaplarımızı sildik...

Wicked
10-12-2009, 07:48
http://img15.imageshack.us/img15/4649/72600542.jpg

2010'a kadar kimse bitiremez bu serveri :D

Hatta bir barış dönemi daha da görebilir.

xantos
10-12-2009, 12:11
xantos dönüp dolaşıp sizlerle savaşırken showtime size destek vermedi, fake dahi atmadı diyorsun.

desteği sadece - - de bulunan dört oyuncu için istedim. onlara da ziyadesiyle destek gönderildi. ve o destek gönderilip merkezleri korunan oyuncular yakın zamanda sizin wow köylerinize başarılı saldırılar çıkardı. + - deki oyuncular için özellikle destek istemedim. çünkü onlar sizin bölgenizdeydi ve kamikaze yapıp hesap sildiler.

fake konusuna gelince, savaş zamanında top10 saldırı listesindeki oyuncuları iyi takip edememişsin sanırım. hatta bir saldırı organizasyonunda ana birlikte olan oyunculardan biri saldırıyı çıkaracağı zamanda müsait olmayacağını söyledi ve şifreyi bana verdi. o zamanda hatırı sayılır bir ordunun çıkışını bizzat ben yapmıştım. ve ana birlikteki saldırıları takip ediyordum.

respect olduğumuz zamanlardaki destek, konularına gelince. konunun özeti şu;
nokta nın respecte katkısı>respect in noktaya katkısı

biz kimsenin arkasından iş çevirmedik, kimseye profilden atıp tutmadık. yapacağımızı yaptık ve hesaplarımızı sildik...

bak şimdi yusuf ;
yufustu sanırım zehir kim bilmiyorum ilgilendirmiyor bile ....
senle o dönemde msn de de konuştuk göbekten atmayın bilerek ve dogruları yazın
burada kahmaramanları oynamayın kimseyi de kandırmaya çalışmayın
bir kalemde yok oldunuz
Gelelim dogrulara

showtime birligine organize olarak size yapılan saldırılara karşın saldırı çıkarttık
siz önce birleşmeden çıktınız 1 hafta sonra filan showlara geçtiniz geçtiginizde çogunuz hasar almıştı
nevermore ve razor un oyun bırakmasından kaynaklanan boşluktan hemen sonra ben koordinasyonu yaptım ve siz taraf degiştirince saldırtmadım kimseyi
zaten cogunuz showlardan yara almıştınız
bilmem kaç kişiye tek tek mesaj attım tek bir saldırı olmasın nokta birligine diye
cazemleri ben engelledim ki halen yakup bana bunu söyler yıktırmadın noktaları diye ...
sizden biri nevermore a yazmıştı o zaman ben temsilcisiydim nevermore un
ve aynen şunu demişti :

"bir süre biz burada kalalım sonra bakarız...ben showlardan kimseyi tanımıyorum bile diye .."

son dönemde ise o reislediginiz insan abidesiyim diyen profilinden ben bilmem kaç kişiyi burada dogru yola goturdum diyen şahıs aynen nevermore 'a yazdı :
"nufusum 2 ama bütün serveri ben yönetiyorum diye..."

şimdi sen ve zehir burada boş göbekten yazıp cizmeyin ve dogruları yazın bazıları gibi milleti kaz yerine koymayın

düşününebilme yetenegin varsa korkudan taraf degiştirdiginde kendi deyiminle yarıdan fazlanızın yıkık oldugu dönemde ben sizi niye yıktırmadım... tam ortamızdasın cogunuzun hesabı mancınıkla 10 saat bile sürmezken sen bunu bir düşün...

halen bir cevap veremedin 1 ay boyunca sizi yıktık 1 fake almadık diyorum sen saldırı yapıldı diye gene boş göbekten atıyorsun...
bak sana ne diyicem biliyor musun noktalar yıkılırken taraf olduklarınızda olmadıklarınız da size güldü ... bunu bil

hadi şimdi boş hesaplarla kahramanlık yapmaya devam edin
burada forumlarda bilmeyen insanları kandırırsınız yada patates yetiştirirsiniz :D

suçlama yapıldıgı için konu uzamıştır..
arada showtime in raporları kaynamıştır birileri üşenmeyip taşırsa raporları üzerinde yorumlar tekrar yapılır
sadece yıkılmadık ayaktayız derim :p
keyifli oyunlar....

Kripto53
10-12-2009, 12:41
ne azaltarak
ne de çogaltarak

5 gün sonra degiştirdi

bu mudur ?

:)) Sen ne fake inden bahsediyosun anlamadım ?

Biz size ne zaman saldırıyı durdurduk ki ? Sen bana şu tarihte bişey yapmadınız de, ben sana o tarihte yıktığımız bir saldırının raporunu koyarım.

Eksik fazla derken heralde sadece karşında bekliyorsun, sende söylediklerine riayet etsen çok güzel olmaz mı ?

Biz size ne zaman saldırmadık ki, sen kalkmış fake dahi atılmadı diyorsun ?

xantos
10-12-2009, 12:43
:)) Sen ne fake inden bahsediyosun anlamadım ?

Biz size ne zaman saldırıyı durdurduk ki ? Sen bana şu tarihte bişey yapmadınız de, ben sana o tarihte yıktığımız bir saldırının raporunu koyarım.

Eksik fazla derken heralde sadece karşında bekliyorsun, sende söylediklerine riayet etsen çok güzel olmaz mı ?

Biz size ne zaman saldırmadık ki, sen kalkmış fake dahi atılmadı diyorsun ?

noktalar yıkılırken
1 ay boyunca kime saldırdınız söyler misin ?

40 kişiyi yıktık orada alt üst birlik kaç tane saldırı yaptınız yada kaç kişiye fake attınız
tarihi de belli zamanı da belli buyur yaz birlikte görelim

Wicked
10-12-2009, 16:34
http://img132.imageshack.us/img132/1219/35629402.jpg

biraz rapor yayınlayalım..

Kripto53
10-12-2009, 17:37
noktalar yıkılırken
1 ay boyunca kime saldırdınız söyler misin ?

40 kişiyi yıktık orada alt üst birlik kaç tane saldırı yaptınız yada kaç kişiye fake attınız
tarihi de belli zamanı da belli buyur yaz birlikte görelim

Hangi ay bana zaman ver bana sana elimde ki raporlardan koyacağım.

Ama yine yalanın ortaya çıkınca kaybolma biyere,

Birde herkesse diyorsun ya "eğlencelik olmak" bakalım sen nasıl olacaksın bi görelim.

Kripto53
10-12-2009, 17:37

:)) Aman ucuz atlatmışız

xantos
10-12-2009, 17:53
Hangi ay bana zaman ver bana sana elimde ki raporlardan koyacağım.

Ama yine yalanın ortaya çıkınca kaybolma biyere,

Birde herkesse diyorsun ya "eğlencelik olmak" bakalım sen nasıl olacaksın bi görelim.

ben tembel adamım bunu hep diyorum git bak travian analizden
sonra yaz burada
fk fetih
ekoloman
giringors
texas2009
ve daha nicesini elimizi kolumuzu sallayarak yıktık içime sinmedigi halde saldırı çıkarttım - çıkarttırdım bunlara
ve birtek fake gelmedi ne bana nede saldırı çıkarttmasını söyledigim kişilere
bunlardan bir kaçı halen hesap silmedi köy birileri köy basıp reisliyorlar ne işlerine yarayacaksa artık.
sadece bu saldırı çıkarttıklarım karşı fake atmışlardır tek tük...
içime sinmeme sebebi ise 5-6 ay birlikte oynadıgım insanların hasaplarının yıkılmasını istemedigim içindi ... ama yapacak birşey yoktu wowa sorunlu giremezdik...

hatta bu konuda çok daha başka birşey söyleyim burada server ögrensin nokta savaşı başlamadan hemen önce tüm show ve zincirler organize bir halde tüm respectlere saldırdılar biz ne zaman nokta ile savaşa başladık tüm o saldırılar durdu resmen bıçak gibi kesildi...

gelen mesajları yazdım yukarda bir yerlerde 2 nufusla tüm server ı yönettigini yazanlardan bahsettim ....
bu oyunu biliyoruz az buçuk oyunculugu olan varsa yukardaki olayı iyi düşünür

halen boş göbekten atıcak mısın yoksa yeni eglenceligim sen mi olacaksın :confused:
ben hiç bir zaman kaçmam hep buradayım her söyledigimin de arkasındayım...
buyur bir tane ispatla
sallamadan olsun ama ;)

xantos
10-12-2009, 17:57

:D:D:D

çok mu korktunuz bu adamın gelişinden de asker mancınık az çıkınca sevindiniz
burada yayınlıyorsun
komiklik yapmayın yahu
güzel organisazyonlar güzel saldırıları sağlam savunmaları yazın :cool:

KAFEİN
10-12-2009, 18:06
valentinoyu tebrik ederim
severin en güzel karşı atışını gerçekleştirdi / ? işaretini merak edenler kendisine sorabilir ;)

7957 koçbaşı yapan ses te 1 tebrigi hakediyor, hernekadar sevincinden ne yapacagını şaşırıp bir saldırı da bana çıkmış olsa da :D:D
güzel güzel keyifliydi savaş oyunu bunu gerektiriyor eğlen keyfini çıkart hakettin

ayrıca hotsword ise tarlaları olmadan bu kadar askeri bu kadar süre elinde tutabildigi için tebrigi haketti
bir tebrikte ottomania ve nostruma kendileri sebebini biliyor
traper dostum sana tebrik kalmadı bi daha ki sefere az daha çalış sen

xantos eywallah:D hani -212.000 lik ordu wardı ya işte dilekte patladi:) atıp tutma olmaz bızde alın top10

xantos
10-12-2009, 18:12
xantos eywallah:D hani -212.000 lik ordu wardı ya işte dilekte patladi:) atıp tutma olmaz bızde alın top10

ne yani sen şimdi seni tebrik etmedim diye sitem mi ediyorsun :o
hem ben ne zaman sizde ordu yok dedim başkası ile karıştırma sakın...
server uzar
yıkılmayan wow olmaz her wow yıkılır dedim
hem halen server büyük ordu-lar var dedim
ne zaman yok demişim :confused::confused::confused:

Kripto53
10-12-2009, 18:37
sonra yaz burada
fk fetih
ekoloman
giringors
texas2009
ve daha nicesini elimizi kolumuzu sallayarak yıktık içime sinmedigi halde saldırı çıkarttım - çıkarttırdım bunlara
bunlardan bir kaçı halen hesap silmedi köy birileri köy basıp reisliyorlar ne işlerine yarayacaksa artık.
içime sinmeme sebebi ise 5-6 ay birlikte oynadıgım insanların hasaplarının yıkılmasını istemedigim içindi ... ama yapacak birşey yoktu wowa sorunlu giremezdik...

hatta bu konuda çok daha başka birşey söyleyim burada server ögrensin nokta savaşı başlamadan hemen önce tüm show ve zincirler organize bir halde tüm respectlere saldırdılar biz ne zaman nokta ile savaşa başladık tüm o saldırılar durdu resmen bıçak gibi kesildi...

gelen mesajları yazdım yukarda bir yerlerde 2 nufusla tüm server ı yönettigini yazanlardan bahsettim ....

halen boş göbekten atıcak mısın yoksa yeni eglenceligim sen mi olacaksın :confused:
buyur bir tane ispatla
sallamadan olsun ama ;)

Bana laf cambazlığı yapma, analiz manaliz bilmem ben, senden daha da tembelim :)

İddaan varsa iddaana uygun hareket et, süreni ver. Sana o zamanla ilgili raporları sıralayım.

Zehiir
10-12-2009, 18:58
sonra yaz burada
fk fetih
ekoloman
giringors
texas2009

buyur bir tane ispatla
sallamadan olsun ama ;)

oooo bura wow formu olmaktan çıkmıs nokta birliğinin formu u olmus:)))

xantos senin burda ağladığın kadar biz yıkılırken ağlamadık birader yahuu:)9

ben kim olduğumu söyleyeyim nokta birliğinde 10 tane heaba bakan adamım gerisi lazım değil.

bos hesaplara saldırıyorsunuz diyorsun. sanki siz dolu hesaplara saldırdınız ..

1. wow kurulduktan sonra saldırıya gectiniz daha önce neden saldıramadınız.
2. 37 kişi ile wow kuran bir nirli,kte tabki savunma olmaz .. ayrıca çoğu hesabında sahibi yoktu bnede 10 tane hesaba tabiki yetişemem.
3. bize yıkılırken 3 tane respect birliği saldırmıstır her köyde en az 70saldırı vardı 37 kişiyle daha ne yapacaktık.
fk fetihte 130k asker varken bu server de daha 50k asker yoktu .. ama bizim wowumuza siz sarkınca 0 askeri wow u tekrar geri almak için kullandık ondan sonrada fk oyunu bıraktı zaten.

bu arada show saldırmıs saldırmamıs bana ne kardeşim .. wow lar kurulmus natarlardan köyler resilenmiş gidipte yaa bırakın wow ları bizi mi koruyun diyecektik yanii ..

sizin kaç askeriniz patladı nokta birliğinde sen ona bak noktayı yıkayım derken ozaman saymıstım gerci sen bunada yalan desin bizim wow da 30 dan fazla ordunuz patladı.. ozamanlarda söylemiştim bu orduları çok ararsınız siz diye ..

korku olayına gelince sen kendin ifade edyorsun tam ortamızdaydınız diyee sence korksaydık biz show a gecermiydik.. biraz düşün.

zamanında yaptığınız stratejik hataları şimdi nokta birliğine yuklemeye calısma..

hata yaptınız kabul et noktaya harcadığınız ordularınız şimdi olsydı ne rahat wow süreci gecirecektiniz öyle değilmi..

bu konuyuda burda kapatın artık wow konusulsun..

GRiNGoRS
10-12-2009, 19:13
bak şimdi yusuf ;
yufustu sanırım zehir kim bilmiyorum ilgilendirmiyor bile ....
senle o dönemde msn de de konuştuk göbekten atmayın bilerek ve dogruları yazın
burada kahmaramanları oynamayın kimseyi de kandırmaya çalışmayın
bir kalemde yok oldunuz
Gelelim dogrulara

showtime birligine organize olarak size yapılan saldırılara karşın saldırı çıkarttık
siz önce birleşmeden çıktınız 1 hafta sonra filan showlara geçtiniz geçtiginizde çogunuz hasar almıştı
nevermore ve razor un oyun bırakmasından kaynaklanan boşluktan hemen sonra ben koordinasyonu yaptım ve siz taraf degiştirince saldırtmadım kimseyi
zaten cogunuz showlardan yara almıştınız
bilmem kaç kişiye tek tek mesaj attım tek bir saldırı olmasın nokta birligine diye
cazemleri ben engelledim ki halen yakup bana bunu söyler yıktırmadın noktaları diye ...
sizden biri nevermore a yazmıştı o zaman ben temsilcisiydim nevermore un
ve aynen şunu demişti :

"bir süre biz burada kalalım sonra bakarız...ben showlardan kimseyi tanımıyorum bile diye .."

son dönemde ise o reislediginiz insan abidesiyim diyen profilinden ben bilmem kaç kişiyi burada dogru yola goturdum diyen şahıs aynen nevermore 'a yazdı :
"nufusum 2 ama bütün serveri ben yönetiyorum diye..."

şimdi sen ve zehir burada boş göbekten yazıp cizmeyin ve dogruları yazın bazıları gibi milleti kaz yerine koymayın

düşününebilme yetenegin varsa korkudan taraf degiştirdiginde kendi deyiminle yarıdan fazlanızın yıkık oldugu dönemde ben sizi niye yıktırmadım... tam ortamızdasın cogunuzun hesabı mancınıkla 10 saat bile sürmezken sen bunu bir düşün...

halen bir cevap veremedin 1 ay boyunca sizi yıktık 1 fake almadık diyorum sen saldırı yapıldı diye gene boş göbekten atıyorsun...
bak sana ne diyicem biliyor musun noktalar yıkılırken taraf olduklarınızda olmadıklarınız da size güldü ... bunu bil

hadi şimdi boş hesaplarla kahramanlık yapmaya devam edin
burada forumlarda bilmeyen insanları kandırırsınız yada patates yetiştirirsiniz

suçlama yapıldıgı için konu uzamıştır..
arada showtime in raporları kaynamıştır birileri üşenmeyip taşırsa raporları üzerinde yorumlar tekrar yapılır
sadece yıkılmadık ayaktayız derim
keyifli oyunlar....

bence de konu ziyadesiyle uzamıştır. anlaşılan kimse ayranım ekşi demeyecek.

benim ordum olmadığı için kafam rahat. respect-clan wow larının yıkılışını zevkle izliyorum:D

ayrıca boş zamanlarımda kardeşim hercai ye saldırma gafletinde bulunan respect ordularını keklik gibi avlıyorum:) son iki ay içinde 350 bin savunma puanı toplamışız. vay beee :D bu mesajımdan sonra muhtemelen saldırılar yoğunlaşacaktır. yıkılsak da hiç problem değil, vereceğimiz zararı ziyadesiyle verdik zaten.

Savunmada en iyiler http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=7)http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=1)http://s13.travian.com.tr/img/x.gif (http://s13.travian.com.tr/statistiken.php?id=31)

OyuncularNüfusKöylerPuanlar
16. hercai (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=5608) 4733 11 566266

xantos
10-12-2009, 19:25
oooo bura wow formu olmaktan çıkmıs nokta birliğinin formu u olmus:)))

xantos senin burda ağladığın kadar biz yıkılırken ağlamadık birader yahuu:)9

ben kim olduğumu söyleyeyim nokta birliğinde 10 tane heaba bakan adamım gerisi lazım değil.

bos hesaplara saldırıyorsunuz diyorsun. sanki siz dolu hesaplara saldırdınız ..

1. wow kurulduktan sonra saldırıya gectiniz daha önce neden saldıramadınız.
2. 37 kişi ile wow kuran bir nirli,kte tabki savunma olmaz .. ayrıca çoğu hesabında sahibi yoktu bnede 10 tane hesaba tabiki yetişemem.
3. bize yıkılırken 3 tane respect birliği saldırmıstır her köyde en az 70saldırı vardı 37 kişiyle daha ne yapacaktık.
fk fetihte 130k asker varken bu server de daha 50k asker yoktu .. ama bizim wowumuza siz sarkınca 0 askeri wow u tekrar geri almak için kullandık ondan sonrada fk oyunu bıraktı zaten.

bu arada show saldırmıs saldırmamıs bana ne kardeşim .. wow lar kurulmus natarlardan köyler resilenmiş gidipte yaa bırakın wow ları bizi mi koruyun diyecektik yanii ..

sizin kaç askeriniz patladı nokta birliğinde sen ona bak noktayı yıkayım derken ozaman saymıstım gerci sen bunada yalan desin bizim wow da 30 dan fazla ordunuz patladı.. ozamanlarda söylemiştim bu orduları çok ararsınız siz diye ..

korku olayına gelince sen kendin ifade edyorsun tam ortamızdaydınız diyee sence korksaydık biz show a gecermiydik.. biraz düşün.

zamanında yaptığınız stratejik hataları şimdi nokta birliğine yuklemeye calısma..

hata yaptınız kabul et noktaya harcadığınız ordularınız şimdi olsydı ne rahat wow süreci gecirecektiniz öyle değilmi..

bu konuyuda burda kapatın artık wow konusulsun..

anlaşıldı neden bu kadar çemkirdigin
demek 10 hesabını birden yıktık multi hesap yapman bile kurtarmamış seni
gülünç oyuncular sizi

kripto iddiam bakidir varsa koyarsın raporunu
maşaların çoktur senin gidip bulsunlar yıkıldıkları zamanı sana desinler sende yaz buraya
elimizi kolumuzu sallayarak yıktık diyorum itirazı olan varsa konuşsun yoksa susun oynamanıza bakın

sakın ola boş göbekten sallamayın bir daha meydan boş degil...

Zehiir
10-12-2009, 19:38
gülünç oyuncular sizi

maşaların çoktur senin gidip bulsunlar yıkıldıkları zamanı sana desinler sende yaz buraya
elimizi kolumuzu sallayarak yıktık diyorum itirazı olan varsa konuşsun yoksa susun oynamanıza bakın

xantos sana kolay gelsin yiğit:D

kabul ettin yanii wow da söz sahibi olamadığınızı şimdi sağa solu tırmalıyorsun :))

yahuu ne diye multi hesaplarım olsun sahipleri bırakıp gitmiş işi dolasıyla yada sınavları yuzunden ..

siz hiç bir arkadasınızın hesabına ykken bakmıyormusunuz..

hem ustelik multi olsa ne olur birader olmasa ne olur..

sana defalarca yazdım 37 kişiyle wow kuramayacığımızı bilecek kadar bu oyuna zaman harcadık..

onun içinde yıkılmısız yada yıkılmamısız bizim umrumuzda bile olmadı hala değil.. ama benim birliğe cektiğim bir mesaj var dır hatta birlik profilinede yazmıstım bize cemkiren birlik wow da yolunu kaybeder

birliğimede bunu ally mesajla yazıp yıkıldığımız zaman kimse üzülmesin bizde harcanan ordular o birliğin daha sonra dizlerini döverek arayacağı ordular olacaktır.. yapabildiğimizin en iyisini yapalım arkadaslardiyee..

artık cevap yazssanda ben yazmayacağım xantos wow kuran arkadaslara ayıp oluyor millet bizim cekişmemizi okumak zorunda değil.. yeni serverde görüşmek üzere diyelim kapatalım ..

senin eşeğin erkek olsun..:rolleyes:

Kripto53
10-12-2009, 19:53
gülünç oyuncular sizi

Terbiye sınırlarını zorlama bence, "maşa" yı ancak siz kullanırsınız.

Biz bizimle hareket edenleri dost olarak görürüz, bu tip çirkin benzetmeler yapmayız.

Bana bir tarih söle ben sana o tarihin 1 hafta çevresinde yıkılan köylerden bir demet sunucam.

Zehiir
10-12-2009, 20:11

Biz bizimle hareket edenleri dost olarak görürüz, bu tip çirkin benzetmeler yapmayız.

Bana bir tarih söle ben sana o tarihin 1 hafta çevresinde yıkılan köylerden bir demet sunucam.

yaww boşver sallıyor işte.. onun dediği zaman natarlardan köy resilendiği zamnlardır...

o zamanda yusufla konustum ben telde yusuf abii yardım alalım dedi ben de yok yusuf birliğin gücünü bölmeyelim wowlar alınmıs düzeni bozmayalım biz bir avuc kişiyle ve bir çoğuda oyunda değil elimizden bir sey gelmez ama iyi savunma yapıp kesebildiğimiz her ordu shw wow larının ilerde önunu acmak demktir bırak respect ler ordu harcasın bunun ne kadar yanlıs olduğunu ilerde görecekler show birliklerindeki orduların kendilerinden kat kat üstün olduğunu görünce demiştim.

hatta daha sonra yusuf ta 2-3 tane hesap ayarlamıs onların ordusunu kullanmıstı respect lere karsı ben kullanmasını istememiştim yanlıs yaptık yusuf demiştim .. olsun abii show da ordu çok bişey olmaz sen merak etme demişti..

şimdi 2.5 ay önce dediğim konya geldiği için xantos bi yerlerden acısını çıkarmaya calısıyor .. ben konusmaya değecek bir konu değil..

xantos
10-12-2009, 20:12

:D:D
tamam anlaşıldı yeni eğlencem bu
terbiye sınırına yakın demek maşa kelimesi
hadi canım sende
demek insanları böyle ikna ediyorsunuz maşa degil siz dostumuzsunuz ;)
tıpkı dilegin wowda yaptıgınız gibi 1 seviye wow vurup
biz ceza kestik diye de ahkam mı kesiyorsunuz
gülünç oyuncular devam edin komiklik yapmaya çok eğlenceli oluyorsunuz

bak bir daha söylüyorum isimlerini yazdıgım hesapları rahat rahat bir tek fake bile almadan yıktık...
inanmayan aksini iddia eden o hesapların silinme tarihlerine bakarak iddiamı çürütür
bu kadar baasitken forum kirliligi yapmanın ne anlamı var ?

hadi şimdi forum kirliligi olmasın siz yazın ben topluca okuyup topluca gülücem :D:D:D

xantos
10-12-2009, 20:15
yaww boşver sallıyor işte.. onun dediği zaman natarlardan köy resilendiği zamnlardır...

o zamanda yusufla konustum ben telde yusuf abii yardım alalım dedi ben de yok yusuf birliğin gücünü bölmeyelim wowlar alınmıs düzeni bozmayalım biz bir avuc kişiyle ve bir çoğuda oyunda değil elimizden bir sey gelmez ama iyi savunma yapıp kesebildiğimiz her ordu shw wow larının ilerde önunu acmak demktir bırak respect ler ordu harcasın bunun ne kadar yanlıs olduğunu ilerde görecekler show birliklerindeki orduların kendilerinden kat kat üstün olduğunu görünce demiştim.

hatta daha sonra yusuf ta 2-3 tane hesap ayarlamıs onların ordusunu kullanmıstı respect lere karsı ben kullanmasını istememiştim yanlıs yaptık yusuf demiştim .. olsun abii show da ordu çok bişey olmaz sen merak etme demişti..

şimdi 2.5 ay önce dediğim konya geldiği için xantos bi yerlerden acısını çıkarmaya calısıyor .. ben konusmaya değecek bir konu değil..

duramadım gene güldüm
çok eğlenceliksin yahuu
başka kaçtane multi yaptın yoksa 37 hesapta senle yusuftamıydı
eee başkaaa
anlatsana daha ne yapmış bu respectler
bak bak ne adiler bir de halen yazıyo bunlar dimi
hadi şikayet et rid-one a
:D:D:D:D:D:D

Zehiir
10-12-2009, 20:18
[QUOTE=xantos;143673]duramadım gene güldüm
çok eğlenceliksin yahuu
başka kaçtane multi yaptın yoksa 37 hesapta senle yusuftamıydı
eee başkaaa
anlatsana daha ne yapmış bu respectler
bak bak ne adiler bir de halen yazıyo bunlar dimi
hadi şikayet et rid-one a
:D

yaww xsantos genki yerine seni tayin etti heralde:)

neden guluyorsun acından mı kaybetmişliği hazmedememen belli olmasın diyemi:D

xantos
10-12-2009, 20:19
yaww xsantos genki yerine seni tayin etti heralde:)

neden guluyorsun acından mı kaybetmişliği hazmedememen belli olmasın diyemi:D

sana gülüyorum

Zehiir
10-12-2009, 20:25
haa bu arada o dediğin hesapların kimseye ihtiyacı yoktu

1 fk -fetih : 350 bin savunmanızı 130k askerle kesip arkadan wow unuzu resileyen kim ..

cevap fk-fetih.

2. ekolman: 210 merkez nufusuyla 4 tane merkezinizi 1 hafta boyunca saldırıp patlatan kim

cevap: ekolman (eski nutuk uyesidir.) hepsini nazlı için yaptı.

3. texas2009: köyünde savunmayla 2 tane 50k ordunuzu surlara yapıstıran kim

cevap texas2009

4. gringors: onu anlatmama gerek yok kendisi yusuf tur unutamıyorsunuz.:)

şimdi bu hesaplar yıkılırken show birsey yapmamıs yapğmasına gerek kalmısmı sence:))

bak gördün mü kimseye ihtiyac duymamısız..:)

anlayana..

Kripto53
10-12-2009, 21:20
Camelot u tebrik ediyorum.

2 depo pert :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=43031ffab3b

xantos
10-12-2009, 21:41
haa bu arada o dediğin hesapların kimseye ihtiyacı yoktu

1 fk -fetih : 350 bin savunmanızı 130k askerle kesip arkadan wow unuzu resileyen kim ..

cevap fk-fetih.

2. ekolman: 210 merkez nufusuyla 4 tane merkezinizi 1 hafta boyunca saldırıp patlatan kim

cevap: ekolman (eski nutuk uyesidir.) hepsini nazlı için yaptı.

3. texas2009: köyünde savunmayla 2 tane 50k ordunuzu surlara yapıstıran kim

cevap texas2009

4. gringors: onu anlatmama gerek yok kendisi yusuf tur unutamıyorsunuz.:)

şimdi bu hesaplar yıkılırken show birsey yapmamıs yapğmasına gerek kalmısmı sence:))

bak gördün mü kimseye ihtiyac duymamısız..:)

anlayana..

bak anlaşalım senle bu adamlara ve oyunculuklarına tek kelime etmedim...
3-4 sayfadır ya ben anlatamıyorum yada sen anlamıyorsun
bir savaş yapıldı bu ismini verdigin hesaplar bize saldırdı biz onlara saldırdık biz yıktık siz yıktınız vs vs
o ismini verdigin hesapların sahipleri kişilik olarak oyunculuk olarak senin burada yazdıgından daha da iyidir belki ...
bütün bu yazdıklarımı dikkatlice tekrardan gözden geçir oku
bir daha oku
2 kere daha oku ve anla dostum...
buraya bu şekilde tribün mantalitesi ile yazma bilmem kaç hesabın varmış ve silmişsin daha neyden bahsediyorsun
ezdik yendik bitirdik sizi bunu mu söyleyim sana
geç bunu hiç bir zaman yapmadım kimseye yapmam da

yaşananların tam içinde ve ortasındayım elimden geldigince dilim döndügünce yazdım
yanlış dedigin 1 tek olay söyle şu yazdıgın dogru degil diye birisi çıkıp itiraz etsin ve ispatlasın

peki bundan da vazgeçtim

sadece yazarken buraya milleti kaz yerine koyarak uyutarak suçlayarak yazmayın diyorum
en başından buraya kadar boş postlardan başka birşey yapmadınız
şimdi susun
bir daha respect şöyle yaptı
böyle yaptı diye suçlayarak burada boş göbekten atmayın

Respect birlikleri oyunun içindedir kimseyi maşa --pardon dost yapmamıştır... kendi strateji ve planlayını kendi bölgesinde uygulamış savaşmış ve Wow kurulana kadar da bunu yapmaya devam edecektir...

anladın anladın yok anlamadıysan artık elimden birşey gelmez dostum

sen bir daha ki serveri bekle ne diyim ;)

sadece keyifli oyunlar tadını çıkart :D

Zehiir
10-12-2009, 21:57
bak anlaşalım senle bu adamlara ve oyunculuklarına tek kelime etmedim...
3-4 sayfadır ya ben anlatamıyorum yada sen anlamıyorsun
bir savaş yapıldı bu ismini verdigin hesaplar bize saldırdı biz onlara saldırdık biz yıktık siz yıktınız vs vs
o ismini verdigin hesapların sahipleri kişilik olarak oyunculuk olarak senin burada yazdıgından daha da iyidir belki ...
bütün bu yazdıklarımı dikkatlice tekrardan gözden geçir oku
bir daha oku
2 kere daha oku ve anla dostum...
buraya bu şekilde tribün mantalitesi ile yazma bilmem kaç hesabın varmış ve silmişsin daha neyden bahsediyorsun
ezdik yendik bitirdik sizi bunu mu söyleyim sana
geç bunu hiç bir zaman yapmadım kimseye yapmam da

yaşananların tam içinde ve ortasındayım elimden geldigince dilim döndügünce yazdım
yanlış dedigin 1 tek olay söyle şu yazdıgın dogru degil diye birisi çıkıp itiraz etsin ve ispatlasın

peki bundan da vazgeçtim

sadece yazarken buraya milleti kaz yerine koyarak uyutarak suçlayarak yazmayın diyorum
en başından buraya kadar boş postlardan başka birşey yapmadınız
şimdi susun
bir daha respect şöyle yaptı
böyle yaptı diye suçlayarak burada boş göbekten atmayın

Respect birlikleri oyunun içindedir kimseyi maşa --pardon dost yapmamıştır... kendi strateji ve planlayını kendi bölgesinde uygulamış savaşmış ve Wow kurulana kadar da bunu yapmaya devam edecektir...

anladın anladın yok anlamadıysan artık elimden birşey gelmez dostum

sen bir daha ki serveri bekle ne diyim ;)

sadece keyifli oyunlar tadını çıkart :D

sen daha kendin bile ne dediğini anlamıyorsunki ben 10 kere okusam ne yazar okumasam ne yazar..

biz kimi ne sekilde suclamısız benim söylediklerimde yanlıs yalan varsa söyle bende bileyim ..

1 ay öncede yazdım 2 ay öncede yazdım genki söyle ordumuz böyle ordumuzvar wow bizim derken bende dedimki sizin wow da en ufak bir sansınız bile yok varsa 3-4 ordunuz var 2 wow yıkarsınız 3. wow fırlar gider dedim sadece clanın askerleriyle olmaz bu iş .. show daha coğu ordusunu kulllanmadı yağmada top 10 a bak onlardan hangisi saldırı yaptı daha ve wow larınız diplerde dedim.. suan öyle diplerdesiniz ve yine söylüyorum show zincirleri daha ordu harcamadı sende bunu bal gibi görüyorsun formdan kaçtı demesinler diye gitmissin 3 ay önceki savaslardan bahsediyorsun ben yazdımmı yıkılmadık ayaktayız diye .. yıkıldık ama sizinde wow yolunuzdan ayağınızı kaydırdık daha doğrusu biz birsey yapmadık siz ne yaptıysanız kendiniz kendinize yaptınız. var mı bunda bir yanlış.. yok show sişze saldırmamıs ta fake atmamısta iyikide atmamıs atmasınıda istemezdim zaten 4 yıldır bu oyunu oynuyorum her oynadığım serverdede yönetimde oldum .. neyin nereye varacağını az çok tahmin edebilirim s13 dede bu tejrübemi konusturdum ve senin suanda 3-4 ay önceleri gevelemende bunun ispatıdır...

sen şimdi gecelemeden delikanlıca cevap ver bakalım 16-4 deki wow da kaybettiğiniz askerlere şimdi muhtaçmısınız değilmisiniz .. benim yazdığım bu kimseyi kötülemedimde asağılamadımda sende iyice bir oku benim mesajlarımı..

genki inatla çok orduları olduğunu idda ettiği için bende neden çok orduları olmadığını anlattım ...

şimdi otur düşün ve bir daha bu oyunu oynadığın zaman aynı hataları yapmayın..

son olarak ben elimdeki orduyu sadece korhana saklıyorum sabırla bekliyorum ama bir turlü tepeye cıkamayacak sanırım ve benim orduda serverin patlayan ordusu olacak sanırım..

xantos
10-12-2009, 22:13
sen daha kendin bile ne dediğini anlamıyorsunki ben 10 kere okusam ne yazar okumasam ne yazar..

biz kimi ne sekilde suclamısız benim söylediklerimde yanlıs yalan varsa söyle bende bileyim ..

1 ay öncede yazdım 2 ay öncede yazdım genki söyle ordumuz böyle ordumuzvar wow bizim derken bende dedimki sizin wow da en ufak bir sansınız bile yok varsa 3-4 ordunuz var 2 wow yıkarsınız 3. wow fırlar gider dedim sadece clanın askerleriyle olmaz bu iş .. show daha coğu ordusunu kulllanmadı yağmada top 10 a bak onlardan hangisi saldırı yaptı daha ve wow larınız diplerde dedim.. suan öyle diplerdesiniz ve yine söylüyorum show zincirleri daha ordu harcamadı sende bunu bal gibi görüyorsun formdan kaçtı demesinler diye gitmissin 3 ay önceki savaslardan bahsediyorsun ben yazdımmı yıkılmadık ayaktayız diye .. yıkıldık ama sizinde wow yolunuzdan ayağınızı kaydırdık daha doğrusu biz birsey yapmadık siz ne yaptıysanız kendiniz kendinize yaptınız. var mı bunda bir yanlış.. yok show sişze saldırmamıs ta fake atmamısta iyikide atmamıs atmasınıda istemezdim zaten 4 yıldır bu oyunu oynuyorum her oynadığım serverdede yönetimde oldum .. neyin nereye varacağını az çok tahmin edebilirim s13 dede bu tejrübemi konusturdum ve senin suanda 3-4 ay önceleri gevelemende bunun ispatıdır...

sen şimdi gecelemeden delikanlıca cevap ver bakalım 16-4 deki wow da kaybettiğiniz askerlere şimdi muhtaçmısınız değilmisiniz .. benim yazdığım bu kimseyi kötülemedimde asağılamadımda sende iyice bir oku benim mesajlarımı..

genki inatla çok orduları olduğunu idda ettiği için bende neden çok orduları olmadığını anlattım ...

şimdi otur düşün ve bir daha bu oyunu oynadığın zaman aynı hataları yapmayın..

son olarak ben elimdeki orduyu sadece korhana saklıyorum sabırla bekliyorum ama bir turlü tepeye cıkamayacak sanırım ve benim orduda serverin patlayan ordusu olacak sanırım..

sen iyice eglencelik oldun
bi karar ver oynuyor musun oynamıyor musun
1 post 10 hesabı yönettin
1 post ben bir daha ki serverdayım dedin

birisinde ben bir daha ki server da oynucam dedin
şimdi de elindeki ordudan bahsediyorsun
vay canına
milletde kaz gibi tek bi hesap kasıp dursun iyimiş

seni gidi seniiiii
eeeee
anlatsana başka

günün keyfi
digeri istifa etti 2 depo yıkmış tebrik edelim de alınmasın bari

:D:D:D:D:D

Zehiir
10-12-2009, 22:16
sen iyice eglencelik oldun
bi karar ver oynuyor musun oynamıyor musun
1 post 10 hesabı yönettin
1 post ben bir daha ki serverdayım dedin

birisinde ben bir daha ki server da oynucam dedin
şimdi de elindeki ordudan bahsediyorsun
vay canına
milletde kaz gibi tek bi hesap kasıp dursun iyimiş

seni gidi seniiiii
eeeee
anlatsana başka

günün keyfi
digeri istifa etti 2 depo yıkmış tebrik edelim de alınmasın bari

:D:D:D:D:D

senin yasında küçük sanırım 10 hesaptan 3 ü sağlam birader.. 1 tanesi çift kısla çift ahır catır catır asker çıkarıyor diğer 2 tanesi ona hammade tasıyor multi yanii..
,
kos multiye haber ver:D

Zehiir
10-12-2009, 22:27
yürü bee carsı kim tutar seni..

Kripto53
10-12-2009, 23:01
Tebrikler ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=431355ac146

Zehiir
10-12-2009, 23:07
Tebrikler ...

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=431355ac146

eee bana birsey bırakmadınız yahuu küsecem ama bakın..:confused:

saldırı yapan her iki arkadasıda tbr ederim güzel atıslar yerinde ve isabetli..:D

xantos
10-12-2009, 23:11
senin ordun olsa nolur olmasa nolur
senin gibiler kazansa nolur kazanmasa nolur
biraz uraştırdın ama sonunda gerçek yüzünü ortaya çıkarttın
hadi sen işine bak
dürüst olun oyun bu burada kazanacaksanız adam gibi plan ve organizasyonlarla

sen altta kal 10 hesap yetmemiş sana sen git bir kaç hesap daha bul gel
bu uzuuun ve can sıkıcı postlardan üşünmeyip okuyanlar gördü en azından ;)

senin yasında küçük sanırım 10 hesaptan 3 ü sağlam birader.. 1 tanesi çift kısla çift ahır catır catır asker çıkarıyor diğer 2 tanesi ona hammade tasıyor multi yanii..
,
kos multiye haber ver:D

Zehiir
10-12-2009, 23:24
senin ordun olsa nolur olmasa nolur
senin gibiler kazansa nolur kazanmasa nolur
biraz uraştırdın ama sonunda gerçek yüzünü ortaya çıkarttın
hadi sen işine bak
dürüst olun oyun bu burada kazanacaksanız adam gibi plan ve organizasyonlarla

sen altta kal 10 hesap yetmemiş sana sen git bir kaç hesap daha bul gel
bu uzuuun ve can sıkıcı postlardan üşünmeyip okuyanlar gördü en azından ;)a herkez

küçükken bir laf var dı hatırlarmısınız caaarrrtttt kaba kağıt..:D:D

tamam ben altta kalayım .. hiç olmassa formda sen üstte ol ..

oyundaki uste olanlar zaten bellii..

lyver
10-12-2009, 23:26

tebrikler şahi :))))

YuReGiASi
11-12-2009, 02:20

Nalet Olsun icimdeki bu yıkım sevgisine :D yıkım görünce seviniyorum... :D

Bu arada Clanlar Size Vaveyla WW Selamlar getirdim....Sizi bekliyormus.....Anladiniz Siz onu :D

Wicked
11-12-2009, 09:15
http://img187.imageshack.us/img187/3299/53362747.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/9055/64509706.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/7679/30876784.jpg

Günlük yayınlarım artık :)

kobraktif
11-12-2009, 12:16
yav arkadaşlar tamam bırakın şu saldırdın saldırmadın fake attın muhabbetini son10 sayfa aynı şeyleri konuşmuşsunuz kimse kabul etmiyo işte bırakın oyunun sonunda kim sağlam kalırsa o oyunu kazanmış demektir

jsb
11-12-2009, 21:15
ne oldu hiç yazan yok, yarin incirler saldırı mı yapıyormuş :D

Marjinal
11-12-2009, 22:40
ülen şu hesaplara girip askerleri sağa sola atan adiler kimsiniz len siz. neyinizi tatmin etmeye çalışıyonuz. İnsanın asabını bozuyonuz böyle şeyler yazmaya zorluyonuz.

Geçenlerde aynı şekilde bu duruma düşünler insan gibi yazdı size forum bölümünde ama nafile demek. Karaktersiz, haysiyetsiz şahıslar. Bu şekilde mi egonuzu tatmin ediyonuz. Bu şekilde kuracağın wowla mı gurur duyacaksınız. Bu saldırıları çıkan şahısları bilenler ve göz yumanlarında o şahıslardan farkı yoktur. Onlarında bu şerefsizliği yapanlardan farkı yoktur.

Millet bu oyuna emek harcıyo, para verip altın alıyo karaktersiz, haysiyetsiz, onursuz, gurursuz vatandaşlar. Daha ne diyeyim size. Zor tutuyom kendimi çok pis laflar yazıcam... Oyun len bu oyun bunu kafanıza sokun. Kazanırsın kaybedersin ne önemi var. İşin tadını almak ve tadında bırakmak önemli.

Max&Leo.

Fatboy
11-12-2009, 22:44
Wicked hiç bir yıkım yok nasıl bir gurur duyuyorsun bu raporlardan? :)

Kripto53
11-12-2009, 22:45
ülen şu hesaplara girip askerleri sağa sola atan adiler kimsiniz len siz. neyinizi tatmin etmeye çalışıyonuz. İnsanın asabını bozuyonuz böyle şeyler yazmaya zorluyonuz.

Geçenlerde aynı şekilde duruma düşünler insan gibi yazdı size forum bölümünde ama nafile demek. Karaktersiz, haysiyetsiz şahıslar. Bu şekilde mi egonuzu tatmin ediyonuz. Bu şekilde kuracağın wowla mı gurur duyacaksınız. Bu saldırıları çıkan şahısları bilenler ve göz yumanlarında o şahıslardan farkı yoktur. Onlarında bu şerefsizliği yapanlardan farkı yoktur.

Millet bu oyuna emek harcıyo, para verip altın alıyo karaktersiz, haysiyetsiz, onursuz, gurursuz vatandaşlar. Daha ne diyeyim size. Zor tutuyom kendimi çok pis laflar yazıcam... Oyun len bu oyun bunu kafanıza sokun. Kazanırsın kaybedersin ne önemi var. İşin tadını almak ve tadında bırakmak önemli.

Max&Leo.

İnsanlıktan nasibini alamamış mahluklar, acaba şimdi çok mu mutludur ?

....

Kripto53
11-12-2009, 22:53
Wicked hiç bir yıkım yok nasıl bir gurur duyuyorsun bu raporlardan? :)

:) İnsan kendi köyü yıkılınca nasıl gurur duyar ??

migi_6199
11-12-2009, 23:08
ne oldu hiç yazan yok, yarin incirler saldırı mı yapıyormuş :D

zincirin şifresini çaldığın için incir diyosunuz herhalde hayatınızda göremediğiniz orduları gördünüz şifreleri bularak gelmiş bide sırıtıyosun ... benim için biz kazandık zinciri bitircez dedilniz hala daha ayaktayız (hilelerinize rağmen) we şuandada dünya harikasında ezdik geçtik showlarda respectleri zaten eziyo görünüo zaten ... ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) benim için wowu kurmuştur teşşekürler hepinize multihunterda biraz delikanlı olsa oyun şuanda bitmişti...

jsb
11-12-2009, 23:31
benim hiçbir şeyden haberim yok, ne olmuş anlatın bilelim.

jsb
11-12-2009, 23:45
ayrıca bir zamanlar hesaplarımıza girildi diyen clanlara inanmıyordunuz rapor koydular yine inanmadınız,,şimdi de hemen suçu clanlara attınız ,,bu arada siz mi wowda eziyorsunuz? clanların tek wowunu sıfırlayamadınız bir de konuşuyorsunuz.

migi_6199
12-12-2009, 00:00
ayrıca bir zamanlar hesaplarımıza girildi diyen clanlara inanmıyordunuz rapor koydular yine inanmadınız,,şimdi de hemen suçu clanlara attınız ,,bu arada siz mi wowda eziyorsunuz? clanların tek wowunu sıfırlayamadınız bir de konuşuyorsunuz.

bak bakim 95 olmuş seviye 85 de war 84 de war sisin seviye ne kadar ?seviyeniz kadar konuşun :D:D::D:D

rizelli
12-12-2009, 00:30

Geçenlerde aynı şekilde bu duruma düşünler insan gibi yazdı size forum bölümünde ama nafile demek. Karaktersiz, haysiyetsiz şahıslar. Bu şekilde mi egonuzu tatmin ediyonuz. Bu şekilde kuracağın wowla mı gurur duyacaksınız. Bu saldırıları çıkan şahısları bilenler ve göz yumanlarında o şahıslardan farkı yoktur. Onlarında bu şerefsizliği yapanlardan farkı yoktur.

Max&Leo.

tamamen sana katılıyorum arkadaşım.ama benim 1 yılımı verdigim,çocugumdan ayırdıgım zamanı ve emegi düşünüyorum,yazıklar olsun şifremizi çalanlar.ZİNCİRİ ancak böyle durdurabilirdiniz zaten.ben senin gibi hakeret etmicem.alsınlar kıçlarına soksular o şifreyi.bu adiligi yunan askeri yapardı.ama türk serverine yunan oyuncu katmışlar.

YAZIKLAR OLSUN SİZE.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

jsb
12-12-2009, 00:34
bak bakim 95 olmuş seviye 85 de war 84 de war sisin seviye ne kadar ?seviyeniz kadar konuşun :D:D::D:D

acemi seni 95ken 100 yapın hadi:rolleyes:,,zincirler kendi hesapları çalınınca pek duyarlı oluyorlar maşallah.

oasisless
12-12-2009, 00:47

Max&Leo.

sen iyi bi oyuncusun bunu söylemek isterim öncelikle . bu dediğini yapanlarda ayıp etmiş , çok ayrıntılı anlayamadık ama sanırım bi hesabın askerleri yenmiş. üzücü bi durum bunu bikaç ay önce bizde yaşadık çok sinir bozucu ve insanı çileden çıkaran bi durum, o dönemde bizle dalga geçen ve bahane yaratıyosun diyenler umarım hissiyatımızı anlamıştır.
buradan yapanı kınıyorum , askerini kaybeden arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum.

rizelli
12-12-2009, 01:02
acemi seni 95ken 100 yapın hadi:rolleyes:,,zincirler kendi hesapları çalınınca pek duyarlı oluyorlar maşallah.

yav arkadaşım.moralim bozuk zaten,sende acayip konuşuyorsun.clanların hesapları çalınınca ilk duydugumda form larına girip geçmiş olsun dedim.bunu yapan kim olursa (zincir oyuncusu olsa bile)kınadım.böyle olaylarda birlikler önemli degil,şahsiyet ve onur önemlidir.yapılan bir hırsızlıkdır.sen buna onay vrip gülüyorsan,bize amma duyarlı oldular diyorsan bunu senin

VİCDANINA VE İNSANLGINA BIRAKIYORUM.

jsb
12-12-2009, 01:05
yav arkadaşım.moralim bozuk zaten,sende acayip konuşuyorsun.clanların hesapları çalınınca ilk duydugumda form larına girip geçmiş olsun dedim.bunu yapan kim olursa (zincir oyuncusu olsa bile)kınadım.böyle olaylarda birlikler önemli degil,şahsiyet ve onur önemlidir.yapılan bir hırsızlıkdır.sen buna onay vrip gülüyorsan,bize amma duyarlı oldular diyorsan bunu senin

VİCDANINA VE İNSANLGINA BIRAKIYORUM.

onay verdiğimi nerden çıkardın:cool:

clan hesapları çalınınca zincirler genel tavrını biliyoruz(istisnalar hariç senin gibi):cool:

Marjinal
12-12-2009, 08:32
ülen multihunter kankanızda olsa, yanınızda da olsa kuramıyacaksınız len bu wowu. aciz insanlar. askeriniz mi bittide pislik yöntemlere başvuruyonuz. Bilmiyosanız asker basmayı söyleyin öğretelim bari size bir faydamız dokunsunda şerefinizle oynayın şu oyunu.

Zincirshow un wow u kurmasını hiçbiriniz engelliyemiyecek. Oyunu emeğe saygı göstererek oynadınız sürece.

migi_6199
12-12-2009, 08:34

ben bu oyunu s1den beri oynuorum ben acemisem sen ne oluosun .sen şimdi dersin s1 1daha yeni açıldı daha s2 bile yokken hatta daha sen yokken biz burdaydık tecrübe konuşuo anlayabilirsen. clanmısınız calan mısınız cırpar mısınız nesiniz anlamadım ... bide calanların dedikleri kadar ordu ölmüş olsa şuanda o sawunmada okadar ordu olamazdı. ölen askerlere bakiorum 50 / 50 içimden kötü niyette geçmio değil yani toplasan şifresi çalınan hesaptaki askerin 100de 1i bile etmezdi bee... alın bakalım şimdi organize işi yapanları bir birliğe mal etmek nasıl oluomuş...

Wicked
12-12-2009, 08:46
http://img704.imageshack.us/img704/7514/vvvv.jpg

Yıkım yapmamışsın ama raporları gurur duyar gibi yayınlıyorsun, diye yazan arkadaş bile; saldırıların beş para etmeyeceğini anlamış; amatör olduğu halde :)

Hesap şifresi çalınması konusuna gelince emek hırsızlıkları çaldığı bu emeğin hakkını nasıl ödeyecekler merak ediyorum.
Kul hakkı vicdanlarının orta yerine oturunca ne yapacaklar..

Şifre çalınma olayı için lütfen sizlerde destek verin..

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=147138#post147138

kobraktif
12-12-2009, 13:44
ben clanların şifrelerinin çalındığına inanmıyorum
çünkü çalınsa askerler sağa sola gönderilirdi
50-100 tane asker gönderilmiş bazı kimselere ama
bu hiçbişey ifade etmez eğer gerçekten çalındıysa
bunu yapanların insanlığından şüphe ederim
bunu yapan kişilerin insan olmadığı kesin hayvanlarında böyle bişey yapamayacağı için
hayvanlardan dahada aşağı bi varlık bunlar
bu zincir içinde geçerli clan içinde geçerli
yalnız burda clanın bi oyunu var gibime geliyo
kesin konuşmuyorum ama bu 30 kişinin şifresinin çalındığı haberini yaydıklarında hiçbi cacık çıkmadı clanın askerleri yapay zekaya gönderildi dediler ama raikkonen gerçek saldırı çıkardı
eğer şifreler çalınsaydı ordular yapayzekaya mı gönderilirdi ?

rizelli
12-12-2009, 13:56
http://img704.imageshack.us/img704/7514/vvvv.jpg

Yıkım yapmamışsın ama raporları gurur duyar gibi yayınlıyorsun, diye yazan arkadaş bile; saldırıların beş para etmeyeceğini anlamış; amatör olduğu halde :)

Hesap şifresi çalınması konusuna gelince emek hırsızlıkları çaldığı bu emeğin hakkını nasıl ödeyecekler merak ediyorum.
Kul hakkı vicdanlarının orta yerine oturunca ne yapacaklar..

Şifre çalınma olayı için lütfen sizlerde destek verin..

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=147138#post147138

wicked arkadaşım şifreyi çalmışlar artık sana destek atamıyorum.kusura bakma ama gönlüm seninle.wow u 1. bitir bize bunu yapanların hevesini kursagında bırak.

jsb
12-12-2009, 16:11
ben clanların şifrelerinin çalındığına inanmıyorum
çünkü çalınsa askerler sağa sola gönderilirdi
50-100 tane asker gönderilmiş bazı kimselere ama
bu hiçbişey ifade etmez eğer gerçekten çalındıysa
bunu yapanların insanlığından şüphe ederim
bunu yapan kişilerin insan olmadığı kesin hayvanlarında böyle bişey yapamayacağı için
hayvanlardan dahada aşağı bi varlık bunlar
bu zincir içinde geçerli clan içinde geçerli
yalnız burda clanın bi oyunu var gibime geliyo
kesin konuşmuyorum ama bu 30 kişinin şifresinin çalındığı haberini yaydıklarında hiçbi cacık çıkmadı clanın askerleri yapay zekaya gönderildi dediler ama raikkonen gerçek saldırı çıkardı
eğer şifreler çalınsaydı ordular yapayzekaya mı gönderilirdi ?

demor'gönderilen askerleri niye söylemiyorsun ?bu işte clanın parmağı varsa clanın şifre çalınması olaylarında da zincirin parmağı vardır derim ben

KAFEİN
12-12-2009, 16:14
sanırım bol geldi askerleri :)

ama daha süprüz orduları cıkarmadılar sovlar bundan eminim
tahminimde yanılmazsam
tepedeki wowlar 2kez daha yıkılır

genkicik senı mı gerdi bizim askerlerimiz bol geldi salladik :D sende yok dıye bu kucuk ordulara çok gozuyle bakma:D sen 6 ordu ıle kı bu ordular 30-40k yay asker olan ordular ulan 1 ay konustun bız sıze en az 80k yaysı olan 6-7 ordu soktuk cıkıp 2 den fazla msj yazmadık laf yarıstıracagına oyun oyna da tebrık edelim:cool:

migi_6199
12-12-2009, 17:21
demor'gönderilen askerleri niye söylemiyorsun ?bu işte clanın parmağı varsa clanın şifre çalınması olaylarında da zincirin parmağı vardır derim ben

ben hayatımda senin kadar yüzsüz birini görmedim söylesene ne kadar asker ölmüş 50 mi 100 mü biz burda bir kişinin 350k yakın askerinden bahsediyoruz. we sen hala onları sawunuosun . zincirin parmağı war demişsin bide utanmadam ordada bu organisazyonları yapanların parmağı olmasın bide zaten öyle demiomuydunuz ordada zincire topu atmıştınız ama bütün TÜRKİYE gerçeği anladı ...

Aşikar
12-12-2009, 17:32
yavuz67 olan saldırı raporlarını bekliyoruz?

jsb
12-12-2009, 17:39
ben hayatımda senin kadar yüzsüz birini görmedim söylesene ne kadar asker ölmüş 50 mi 100 mü biz burda bir kişinin 350k yakın askerinden bahsediyoruz. we sen hala onları sawunuosun . zincirin parmağı war demişsin bide utanmadam ordada bu organisazyonları yapanların parmağı olmasın bide zaten öyle demiomuydunuz ordada zincire topu atmıştınız ama bütün TÜRKİYE gerçeği anladı ...

edepli konuşmayı öğren sen velet.

migi_6199
12-12-2009, 17:42
edepli konuşmayı öğren sen velet.

junior edebin anlamını bilmiosun herhalde bilsen edeplice oyunumuzu oynar tebriğimizi eder giderdik ama burda bi edepsizlik warsa susmayız junior traviancı

Kripto53
12-12-2009, 18:04
Yavuza yapılan saldırı raporları nerde arkadaşlar ?

Hızlı olalım biraz :D

Aşikar
12-12-2009, 18:20
Yavuza yapılan saldırı raporları nerde arkadaşlar ?

Hızlı olalım biraz :D
Raporlar hazırlanıyor biraz sonra forumda:)

Kripto53
12-12-2009, 18:23
Merakla bekliyorum :)

astlayk
12-12-2009, 18:23

bekliyoruz :) :D

Marjinal
12-12-2009, 18:24
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448405c998a

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448614112df

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448777acfb9

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44891e73e66

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44972318302

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4498107c86e

ŞİMDİLİK BUNLAR BUYRUN :)

Marjinal
12-12-2009, 18:25
hawhaw 13 nüfuslu köyle yıkım yapmıştır ayrıca tebrik ederim :D

nevsehirli
12-12-2009, 18:30
Saldırılar çok güzelde köy isimleri daha güzell :d:d:d
showtime farkı işte

xantos
12-12-2009, 18:30
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4494849ce36,44964cbebe0,44994bd2206

oyuncu musun yada kendinizi çok mu adam sanıyorsunuz
2 wow 4 ordu 8 büyük depo
terbiyesizleşmeden oynayın
oyunu bildigimiz kadar terbiye etmesini de biliriz

10 orduyla yapamadıgınızı agzınızla mı yapacaksınız
sonra birileri o agzınıza...
var mı daha kaşınan

şifre çalındı diye çemkirip duruyorsunuz
adam bilmem kaç hesapla oynadım diyince sesiniz çıkmıyor

adam olun oynunuzu oynayın belden aşagı ineni şişlerim kafamı bozmayın

xantos
12-12-2009, 18:31
Saldırılar çok güzelde köy isimleri daha güzell :d:d:d
showtime farkı işte

bu mudur sizin oyunculugunuz
showgirller sizi

xantos
12-12-2009, 18:32

bu iyi mi

Kripto53
12-12-2009, 18:33

bu iyi mi

:) Sempatik şey

xantos
12-12-2009, 18:35
:) Sempatik şey

o köy isimleri hoşuna gitti sanıyorum sırıttgına göre ;)

nevsehirli
12-12-2009, 18:36
bu mudur sizin oyunculugunuz
showgirller sizi

BENİM SALDIRIYA DA AZ KALDI AMA KİME GİRSEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM :confused: :D

astlayk
bunlar ne böyle ordu dedikleri sanırım böyle birşey :)
o orduyu besleyenin de ellerine sağlık saygılarımı sunarım 75-63-51 sırayla gidiyor ve her WoW'u hedef ala mancınıkda nokta atışı yapmış mübarek :):D

Marjinal

oyuncu musun yada kendinizi çok mu adam sanıyorsunuz
2 wow 4 ordu 8 büyük depo
terbiyesizleşmeden oynayın
oyunu bildigimiz kadar terbiye etmesini de biliriz

10 orduyla yapamadıgınızı agzınızla mı yapacaksınız
sonra birileri o agzınıza...
var mı daha kaşınan

şifre çalındı diye çemkirip duruyorsunuz
adam bilmem kaç hesapla oynadım diyince sesiniz çıkmıyor

adam olun oynunuzu oynayın belden aşagı ineni şişlerim kafamı bozmayın

sen ne bıdı bıdı ediyon. kimsin sen. saldırı saatine kadar herşeyi bilen sizler adam olun önce terbiyesizleşen sizsiniz. ne oldu bir kişinin köyünü yıkabildiniz birde çaldınız adfuke hesabını imha ettiniz giren ordu sayısını beğenmiyonuz.

saldırı çıkıyo arkadaşalr wowa. 1 dakika sonra askeri üssü organize saldırılarla doluyo bilip bilmeden konuşma burada

xantos
12-12-2009, 18:40
sen ne bıdı bıdı ediyon. kimsin sen. saldırı saatine kadar herşeyi bilen sizler adam olun önce terbiyesizleşen sizsiniz. ne oldu bir kişinin köyünü yıkabildiniz birde çaldınız adfuke hesabını imha ettiniz giren ordu sayısını beğenmiyonuz.

saldırı çıkıyo arkadaşalr wowa. 1 dakika sonra askeri üssü organize saldırılarla doluyo bilip bilmeden konuşma burada

ne olacaktı askeri üssü cicekle mi dolacaktı ????
terbiye önce terbiye ve seviye olacak ve adam olacak karşımdaki sonra burada rapor ve asker organizasyon konuşulacak

şifre çalma diye tutturmayın sahip çıkın
degil mi burada 10 tane hesabım var diye sesiniz çıkmadı sonrada şifrem çalındı diye aglarsınız

Marjinal
12-12-2009, 18:40
öle dallama gibi hesap çalarlarsa böyle köy isimlerini hak ederler. bende böle tatmin ediyom egomu varmı ötesi.

Aşikar
12-12-2009, 18:42
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448405c998a

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448614112df

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448777acfb9

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44891e73e66

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44972318302

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4498107c86e

ŞİMDİLİK BUNLAR BUYRUN :)

Daha mısralar tamamlanmadı arkadaşlar diger raporlarıda bekleyin:)

Marjinal
ne olacaktı askeri üssü cicekle mi dolacaktı ????
terbiye önce terbiye ve seviye olacak ve adam olacak karşımdaki sonra burada rapor ve asker organizasyon konuşulacak

şifre çalma diye tutturmayın sahip çıkın
degil mi burada 10 tane hesabım var diye sesiniz çıkmadı sonrada şifrem çalındı diye aglarsınız

boş konuşma hanginizde wow döneminde birden fazla hesap yok.

multihunter adı gibi görevi olan multi avcılığı yapsın o zaman size kankalık yapıcana.

xantos
öle dallama gibi hesap çalarlarsa böyle köy isimlerini hak ederler. bende böle tatmin ediyom egomu varmı ötesi.

olmayan egolarınız boyle mi tatmin ediyorsunuz

tavla oynayın siz belki arada düşeş gelirde tatmin olursunuz

serdars11111
12-12-2009, 18:43
arkadaşlar

beni bilen bilir ...ben hiç bir kişiye küfür argo ve aşagılayıcı sözler kullanmam... her birlikte dosttum arkadaşım vardır...yavuz köyüne ben bakmaktayım.... müsade edersiniz ki cocuklarım eşim bu oyuna vakit ayırdıgım için oyuna gelir bakarlar....
zincir grubunun bana yaptıgı saldrılarda böyle bir nakarat kullandıgı için kınıyorum...sizin bu oyunda hiç mi bacı gibi eş gibi arkadaş gibi gördügünüzbayanlar yok...ben bu saldrıları eşime cocuguma nasıl gösteririm...seviyesizce terbiyesizce yapılmış üstelik organize olarak!!!!!!

bu serverda küfürler yedim birtek söz edip agzımı acmadım...insan olan bişiler yaparken karşısındakini düşünür...

son bir söz daha sizlere
sizler lafınız kadar adamlarsınız.!!!!eger bu kadar yazdıklarımdan sonra hala yüzünüz kızarmadıysa hala içinizde bir dirhem pişmanlık yoksa sizler adam degilsiniz.....(bunu yazarken bile düşünüyorum sizleri kırıyormuyum diye:((((

sevgiler saygılar hürmetlerrrr

Aşikar
12-12-2009, 18:43
olmayan egolarınız boyle mi tatmin ediyorsunuz

tavla oynayın siz belki arada düşeş gelirde tatmin olursunuz

genki yerini sanamı devretti:)

xantos
12-12-2009, 18:44
arkadaşlar

beni bilen bilir ...ben hiç bir kişiye küfür argo ve aşagılayıcı sözler kullanmam... her birlikte dosttum arkadaşım vardır...yavuz köyüne ben bakmaktayım.... müsade edersiniz ki cocuklarım eşim bu oyuna vakit ayırdıgım için oyuna gelir bakarlar....
zincir grubunun bana yaptıgı saldrılarda böyle bir nakarat kullandıgı için kınıyorum...sizin bu oyunda hiç mi bacı gibi eş gibi arkadaş gibi gördügünüzbayanlar yok...ben bu saldrıları eşime cocuguma nasıl gösteririm...seviyesizce terbiyesizce yapılmış üstelik organize olarak!!!!!!

bu serverda küfürler yedim birtek söz edip agzımı acmadım...insan olan bişiler yaparken karşısındakini düşünür...

son bir söz daha sizlere
sizler lafınız kadar adamlarsınız.!!!!eger bu kadar yazdıklarımdan sonra hala yüzünüz kızarmadıysa hala içinizde bir dirhem pişmanlık yoksa sizler adam degilsiniz.....(bunu yazarken bile düşünüyorum sizleri kırıyormuyum diye:((((

tebrikler başkan

xantos
12-12-2009, 18:45
genki yerini sanamı devretti:)
senin kaşıntın ne
sen kimin yerini devr aldın
yoksa kaşınıyorsun da eglenceligim olmak mı istiyorsun
biranın yanında

peki peki çık ortaya iyi kıvırmazsan bahşiş yok ama

Wicked
12-12-2009, 18:48
wicked arkadaşım şifreyi çalmışlar artık sana destek atamıyorum.kusura bakma ama gönlüm seninle.wow u 1. bitir bize bunu yapanların hevesini kursagında bırak.

aboo :)
bülent'tim senin için bile bitireceğim

09.01.2010 bu tarihi unutma... :)

jsb
12-12-2009, 18:51
saldırıları güzel tebrik ederim, ancak seviyeler ortada ,edep zincirlere çok lazım çok

Aşikar
arkadaşlar

son bir söz daha sizlere

Yüzümüzün kızaracagı felan yok asıl burda yüzü kızarılacak birisi varsa bu da clanlardır hem şifre çalınması hemde multiye peşkeş çekip ordularımızın sayısına kadar bilinmesi ayrıca wowa yaptıgımız saldırıların hemen 1 dk sonrasında saldırı yapanların köyüne organize mancınıklı saldırılar gelmesi siz başkalarının emeklerini çalmaya utanmıyonuzda köylerinin isimlerinemi canınız sıkılıyor?

astlayk
senin kaşıntın ne
biranın yanında

abi saygısızlık yapmak istemem ama ağağıda bir mesajında dedin ki kimse belden aşağı konuşmasın alırım aşağıya gibi bir kelime kullandın şimdi kendin böyle yapıyorsun bir s13 oyuncusu olara sadece raporları bekliyorum sizin çekişmenizi değil isterseniz birbirinize özel mesaj veya Öm veya VM yoluyla küfredebilirsiniz umurumda değil ama lütfen burada olmasın...

Aşikar
12-12-2009, 18:54
senin kaşıntın ne
biranın yanında

ben her zaman kendi yerimdeyim illa kendine eglencelik bir şey arıyorsan raporları sana video olarak yapıyım sende mısır patlat onları seyret:)

Marjinal
12-12-2009, 18:56
DELİKANLI gibi oyanyın oyunu DELİKANLI... HESAP HIRSIZLARI... SALDIRI SAATLERİMİZDEN HABERLERİ OLAN VATANDAŞLAR. BURDA EDEP DERSİ VERMEYİN MİLLETE.

HERKES HAKKIYLA OYNARSA BÖYLE ŞEYLERDE OLMAZ ZATEN.

serdars11111
12-12-2009, 18:56
Yüzümüzün kızaracagı felan yok asıl burda yüzü kızarılacak birisi varsa bu da clanlardır hem şifre çalınması hemde multiye peşkeş çekip ordularımızın sayısına kadar bilinmesi ayrıca wowa yaptıgımız saldırıların hemen 1 dk sonrasında saldırı yapanların köyüne organize mancınıklı saldırılar gelmesi siz başkalarının emeklerini çalmaya utanmıyonuzda köylerinin isimlerinemi canınız sıkılıyor?

eger bütün zincir grubu bunu böyle düşünüyorsa...yani bu yapılan normalse git aileni buraya getir... bu yazılanları onlara göster eger onlar senin yaptıgını tavsip ederlerse ben sözlerimi geri alıyorum...
özür diliyorum... iyi yaptınız diyorummm......

xantos
12-12-2009, 18:57
abi saygısızlık yapmak istemem ama ağağıda bir mesajında dedin ki kimse belden aşağı konuşmasın alırım aşağıya gibi bir kelime kullandın şimdi kendin böyle yapıyorsun bir s13 oyuncusu olara sadece raporları bekliyorum sizin çekişmenizi değil isterseniz birbirinize özel mesaj veya Öm veya VM yoluyla küfredebilirsiniz umurumda değil ama lütfen burada olmasın...

tamam haklısın o zaman sende seviyesizlige prim verme bunu sadece rakiplerine karşı degil herkese karşı koru
o zaman haklılar kazanacak...
laf atmadan önce
bu adam neden bunları yazıyor diye bir düşün
o rapordaki köy isimleri...
10 hesapla oynadıgını söyleyen insanlar
sadece kendi emzigin kayboldugu zaman aglama
ok anladın sen

migi_6199
12-12-2009, 18:57
arkadaşlar

son bir söz daha sizlere

serdar abi doğru diyosun işte hep c(a)lanlar böyle yapiyo burda junior larda oynuo çocuklarda oynuo oyunda çalmak çok güzel bişeymiş gibimi göstercez . çalmanın ne kadar kötü bişey olduğunu göstermiş olduk. demiorumki güzel bişey yaptık hayır bizim yaptığımızda ii değil ama multiler bu işe çare bulamadıkları için böyle kararlar alına biliyor.

xantos
12-12-2009, 19:01
DELİKANLI gibi oyanyın oyunu DELİKANLI... HESAP HIRSIZLARI... SALDIRI SAATLERİMİZDEN HABERLERİ OLAN VATANDAŞLAR. BURDA EDEP DERSİ VERMEYİN MİLLETE.

HERKES HAKKIYLA OYNARSA BÖYLE ŞEYLERDE OLMAZ ZATEN.

10 hesapla oynadıgını soyledigi zaman delikanlıların sesi çıkmadı de hesap çalındıgı zaman mı ortaya çıkıyorsunuz

bakın dürüst olun oyunda kalsın herşey ve herkes güzel raporları ve güzel organizasyonları konuşsun....
büyük harf kullanınca mı delikanlı oluyorsunuz
şifre çalma hikayelerinizle doldu burası
biri hırsızlık yaptıgı zaman sizinde hırsız- arsız olmanız mı gerekiyor kendinizce mi adelet saglıyorsunuz ...
karşınızda 200 kişi var farkedin boş göbekten atmayın

Aşikar
12-12-2009, 19:02
eger bütün zincir grubu bunu böyle düşünüyorsa...yani bu yapılan normalse git aileni buraya getir... bu yazılanları onlara göster eger onlar senin yaptıgını tavsip ederlerse ben sözlerimi geri alıyorum...
özür diliyorum... iyi yaptınız diyorummm......

belki senin haberin yoktur dostum o zaman raikkonen yani apoya deki sen bunların asker sayılarını biliyormuydun daha önce diye bir sor usta ondan sonra oyundan konuşalım tekrar pirinco oyundaki ismim ordan devam edelim...

astlayk
12-12-2009, 19:04
tamam haklısın o zaman sende seviyesizlige prim verme bunu sadece rakiplerine karşı degil herkese karşı koru
o zaman haklılar kazanacak...
laf atmadan önce
bu adam neden bunları yazıyor diye bir düşün
o rapordaki köy isimleri...
10 hesapla oynadıgını söyleyen insanlar
sadece kendi emzigin kayboldugu zaman aglama
ok anladın sen

o zman özür dileri,m şimdi biraz karıştırınca farkettim tabiki sende haklısın eğer ki öyle birşey yaptıysam prim vermek gibi uyardığın için çok sağol evet doğru değil tabi ki o şewkilde isimler kullanmak

migi_6199
12-12-2009, 19:05
10 hesapla oynadıgını soyledigi zaman delikanlıların sesi çıkmadı de hesap çalındıgı zaman mı ortaya çıkıyorsunuz

bakın dürüst olun oyunda kalsın herşey ve herkes güzel raporları ve güzel organizasyonları konuşsun....
biri hırsızlık yaptıgı zaman sizinde hırsız- arsız olmanız mı gerekiyor kendinizce mi adelet saglıyorsunuz ...

racon kesmiyoruz asker kesiyoruz wowu yıkıyoruz... adaleti böyle sağliyoruz

İstanBuLL
12-12-2009, 19:06
arkadaslar buraya saldırı raporlarına bakmak s13 un durumunu ogrenmek ıcın gırıyoruz sızın kavgalarınızı tartısmalarınızı okumak zorunda deılız bıraz saygılı olun lutfen

Aşikar
12-12-2009, 19:06

Sen 10 hesapla oynuyan adamla hesabı çalınan kişiyi aynı keseye koyarsan yanlış yapıyorsun 10 hesapla oynuyan yine bir emek harcayıp oynuyor eger öyle biri varsa multiye şikayet edersin olur biter ama hesabı çalınan kişi 1 yıl boyunca altın harcayıp parası gidip o kadar emek veriyor bir gecede tüm emekleri birinin yüzünden gidiyor

Aşikar
12-12-2009, 19:08
arkadaslar buraya saldırı raporlarına bakmak s13 un durumunu ogrenmek ıcın gırıyoruz sızın kavgalarınızı tartısmalarınızı okumak zorunda deılız bıraz saygılı olun lutfen

haklısın istanbullu buyur raporlar..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448405c998a (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448405c998a)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448614112df (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448614112df)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448777acfb9 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=448777acfb9)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44891e73e66 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44891e73e66)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44972318302 (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=44972318302)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4498107c86e (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4498107c86e)

xantos
12-12-2009, 19:11
racon kesmiyoruz asker kesiyoruz wowu yıkıyoruz... adaleti böyle sağliyoruz

raporlara bakarak mı konuşuyorsun yoksa köy isimlerini görmeden mi hareket ediyorsun

bak burada da 3 rapor var hatta daha fazla rapor var elimde hiç birinde kimseye bir saygısızlık yada aşagılama yok
yok eger halen yüzünüz kızarmıyorsa ne diyim ar dan mahrumsun demektir
arsızla da başederiz sakın kimse alınmasın buna

rapor konusuna gelince rapordan daha önemli bir meseledir bu o yüzden üzerinde konuşuyorum
itirazı olan ????

xantos
12-12-2009, 19:12
Sen 10 hesapla oynuyan adamla hesabı çalınan kişiyi aynı keseye koyarsan yanlış yapıyorsun 10 hesapla oynuyan yine bir emek harcayıp oynuyor eger öyle biri varsa multiye şikayet edersin olur biter ama hesabı çalınan kişi 1 yıl boyunca altın harcayıp parası gidip o kadar emek veriyor bir gecede tüm emekleri birinin yüzünden gidiyor

yapma şimdi 10 hesapla oynamakla hesap çalma arasında fark yoktur her ikiside oyun kurallarına aykırıdır ve avantaj saglamaktadır.. .
o kadar da oyunu biliyoruz merak etme

migi_6199
12-12-2009, 19:16
raporlara bakarak mı konuşuyorsun yoksa köy isimlerini görmeden mi hareket ediyorsun

bak burada da 3 rapor var hatta daha fazla rapor var elimde hiç birinde kimseye bir saygısızlık yada aşagılama yok
yok eger halen yüzünüz kızarmıyorsa ne diyim ar dan mahrumsun demektir
arsızla da başederiz sakın kimse alınmasın buna

rapor konusuna gelince rapordan daha önemli bir meseledir bu o yüzden üzerinde konuşuyorum
itirazı olan ????

nasıl anlamak istersen ama kesmekle köy isimlerini nasıl bir tutuosun anlamadım . ... wowu yıkmakla gene köy isimlerine bakmak ne alaka ... sen diyosan hakeden cezasını bulur diye bulmuş işde çok istosan konuşmak konuş ...

migi_6199
12-12-2009, 19:17
yapma şimdi 10 hesapla oynamakla hesap çalma arasında fark yoktur her ikiside oyun kurallarına aykırıdır ve avantaj saglamaktadır.. .
o kadar da oyunu biliyoruz merak etme

birbirine hammadde weya askeri destek wermedikten sonra yanında abin warmış gibi oynamışsın ne fark eder ki?

Wicked
12-12-2009, 19:19
Wowun yıkılmasını geçtik ?
S13'tün 2010'a kadar bitememesini geçtik geldik köy isimlerine mi taktık...

Her köy sahibi köyüne isim vermekte serbesttir. (terbiye sınırlarını aşmadıkça)

Yani şimdi bu gelen saldırılar hepsi çakılıp seviye almasaydı burada alay eden kim olacaktı ?

Eminim ki savunan taraf..