PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 13]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

astlayk
05-12-2009, 16:55
bak bu güzeldi işte valla gel di çok geldi ama iştee iamn gücü var dayanıyoruz :confused:

abi ha geyret dayanın sen; sen olmadın vaveyla bitirecek bunu ha gayret...
askerim kalmadı size destek atacam diye :D

0bjk0
05-12-2009, 16:57
2 milyon kesti çarşı ve halen duruyor 5 gün daha yıkılmadan dayan özgür :)

çarşıı
05-12-2009, 16:58
abi ha geyret dayanın sen; sen olmadın vaveyla bitirecek bunu ha gayret...
askerim kalmadı size destek atacam diye :D

destek mii valla destek okadar çok kii bakamıyoruz nerdeyse bitecek bitecek az kaldıı az 95 olduu bakalım 96 yı da görecezmi ;)

çarşıı
05-12-2009, 16:59
2 milyon kesti çarşı ve halen duruyor 5 gün daha yıkılmadan dayan özgür :)

onur artık köyün içine girdim gelenelri ben tokatlıyorum akrdeşim

astlayk
05-12-2009, 17:14
destek mii valla destek okadar çok kii bakamıyoruz nerdeyse bitecek bitecek az kaldıı az 95 olduu bakalım 96 yı da görecezmi ;)

abi ben zaten çok büyük bir köyüm yok oyuna geç başladığımdan elimden geldiğince ZnCrsh0w'a attım benimde tuzum bulunsun hesabı...:)

baktım sen 95 vaveyla 92 oldu gidiyo; birileri wow kurulduktan sonra askerleriyle dünyayı işgal edicek galiba :rolleyes:(şakka)

çarşıı
05-12-2009, 20:04
abi ben zaten çok büyük bir köyüm yok oyuna geç başladığımdan elimden geldiğince ZnCrsh0w'a attım benimde tuzum bulunsun hesabı...:)

baktım sen 95 vaveyla 92 oldu gidiyo; birileri wow kurulduktan sonra askerleriyle dünyayı işgal edicek galiba :rolleyes:(şakka)
herkes gönlünden geleni atar wow köyüne kimseyi zorlayamıyoruz zaten zorlamadık daa atandan daa atmayandan da alalh razı olsun ne diyeli herkese çok teşekkürler

kozanlı
05-12-2009, 21:34
herkes gönlünden geleni atar wow köyüne kimseyi zorlayamıyoruz zaten zorlamadık daa atandan daa atmayandan da alalh razı olsun ne diyeli herkese çok teşekkürler

aslında buraya yazmayı çokta sevmesemde bazı arkadaşlar SHOWTİME birliklerinin halen başlamadığının farkında değil sanırım... :rolleyes:
özgür sanada başarılar arkadaşım. dün akşamda msn de anlatmıştım bazı durumları sana TAKMA KAFANI KIRÇİÇEKLERİNE s13 te bir WOW kurulacaksa bunuda SHOWTİME birlikleri yapacaktır. Eğerki Bir WOW sıfırlanacaksa bunuda SHOWTİME birlikleri yapacaktır kimselerin şüphesi olmasın... hertürlü entrikalarla başedecek gücümüz mevcuttur... yeterki herkes kurallara uygun oynasın edebini ve uslubunu korusun insana insan olarak saygı duysun.
tüm s13 oyuncularına WOW yolunda başarılar arkadaşlar...

gEnKi
05-12-2009, 22:38
Bu server enaz 1 ay uzayacak...
tik tak tik tak zaman daralıyor :)

0bjk0
05-12-2009, 22:47
ne saatmiş bir günü 72 saat olarakmı sayıyor ne yapıyor :) 2 gün içinde gelmezse artık ozman
tik tak tik tak çarşının saat çalışacak :)

Aşikar
05-12-2009, 23:39
Bu server enaz 1 ay uzayacak...
tik tak tik tak zaman daralıyor :)

genki peşin peşin söylemişin 1 ay diye hele bir saldırılarınızı görelim ondan sonra 1 aymı 2 aymı bakalım:)

Wicked
06-12-2009, 00:21
saat : Sabah 8:10
yer : s13
yer yerinden oynacak mı ?
merakla bekliyoruz..
hem savunan olarak bizler hem saldıranlar
bakalım ne olacak

ciddi ciddi zaman daralıyor..

0bjk0
06-12-2009, 00:33
saatler veridli sonunda sabah olması kötü akşam saati olsaydı daha çok izleyici toplardı :)

lyver
06-12-2009, 00:39
saatler veridli sonunda sabah olması kötü akşam saati olsaydı daha çok izleyici toplardı :)

sadırının okadar uzaktan geldiğini varsayarsak sabah ta olsa reklam yapar :)

0bjk0
06-12-2009, 00:45
ne kadar uzun bir yolmuş bitkin düşmüşlerdir :)

Wicked
06-12-2009, 00:51
siperimizin dışına 3 muhafız koyduk ellerinde sürahilerle gelenleri karşılayacaklar malum o kadar yoldan geldiler susamışlardır :)

imansız gitmesinler.. ::D

gundemaci
06-12-2009, 07:16
siperimizin dışına 3 muhafız koyduk ellerinde sürahilerle gelenleri karşılayacaklar malum o kadar yoldan geldiler susamışlardır :)

imansız gitmesinler.. ::D

siper çok sağlam ama askerler üzerinden atlamaya başladı.:)
artık pazar kurarsınız.:)

çarşıı
06-12-2009, 07:50
aslında buraya yazmayı çokta sevmesemde bazı arkadaşlar SHOWTİME birliklerinin halen başlamadığının farkında değil sanırım... :rolleyes:
özgür sanada başarılar arkadaşım. dün akşamda msn de anlatmıştım bazı durumları sana TAKMA KAFANI KIRÇİÇEKLERİNE s13 te bir WOW kurulacaksa bunuda SHOWTİME birlikleri yapacaktır. Eğerki Bir WOW sıfırlanacaksa bunuda SHOWTİME birlikleri yapacaktır kimselerin şüphesi olmasın... hertürlü entrikalarla başedecek gücümüz mevcuttur... yeterki herkes kurallara uygun oynasın edebini ve uslubunu korusun insana insan olarak saygı duysun.
tüm s13 oyuncularına WOW yolunda başarılar arkadaşlar...

ben kuramasamda arkdan veveylan geliyor o kurar elbet i şohwzincir kuracak ha ben kurmuşum ha bi başkası fark yapmaz benim için ama ben kurarsam da benim için ayrı bi mutluluk olur orası da ayrı bi konu tik tak tik tak zamanım daralıyor :o

trapper
06-12-2009, 09:00
yav iş bitti daha neyin peşindeyiz corsan da çakılmış, denizhanda çarşı olmasa bile vaveyla bu işi bitirir

Zehiir
06-12-2009, 09:35
yav iş bitti daha neyin peşindeyiz corsan da çakılmış, denizhanda çarşı olmasa bile vaveyla bu işi bitirir
raporlar nerde ..???

migi_6199
06-12-2009, 09:41
yanılmiyorsam 3kişi çiti 17ye kadar çekebilmişler:D:D:D ama yaptıkları saldırıda bence hiç çiti yıkmaya gerek yokdu fazla bi fark yapmamışdır diye düşünüyorum ... ama tebrik etmek lazım yanlış görmediysem ii ordu basmışlar cılanları tebrik etmek lazım..

çarşıı
06-12-2009, 10:00
yanılmiyorsam 3kişi çiti 17ye kadar çekebilmişler:D:D:D ama yaptıkları saldırıda bence hiç çiti yıkmaya gerek yokdu fazla bi fark yapmamışdır diye düşünüyorum ... ama tebrik etmek lazım yanlış görmediysem ii ordu basmışlar cılanları tebrik etmek lazım..

iyi de caln lar yada respect ler de bu kadar mı asker var yanı bumu ben inanmıyorum onalrda daha çok askr ve ordu vardır ama neden kullanmadılar onu da bilmiyorum ilginç dogrusu ama bitiysede demekki bu kadarlıkmış askri güçleri

MT7
06-12-2009, 10:29
http://img708.imageshack.us/img708/8674/raporlar.jpg

Saldırıları düzenleyen arkadaşları tebrik ederiz.

Zehiir
06-12-2009, 10:47
[ımg]http://img708.imageshack.us/img708/8674/raporlar.jpg[/ımg]

[sıze=4]saldırıları düzenleyen arkadaşları tebrik ederiz. [/sıze]

bu ordulardan 3 tane daha olsaydıda carsıya saldırsalar işte o zaman oyun uzardı .. Vavelya zaten gerideydi ..

Bu arada corsanı tbr edrrim ben herkez askerin yok diyordu en buyuk ordulardan birisi corsan dan cıktı.. Hata takip ettiğim kadarıyla serverin en buyuk vurus gucu olan ordu sanırım..

Ve merkez binayı yıkmakta cok akıllıca..

Carsıistan server 1. Si olarak ta tbrk lerin en buyu sana ..

çarşıı
06-12-2009, 10:48

bu saldırı yapalara diyecem tek kelim süper asker ama kusurlu saldırı ama herşeye ragman askerler süper ellerinize saglık arkadaşlar çok deli asker kasmışsınız

coriolis
06-12-2009, 10:49

Ben serverda bir köye sahip değilim ama yorum yapabilecek kadar takip ettiğimi düşünüyorum oyunu...Clanların saldırıları gayet başarılı gördüğüm kadarıyla. Vaveyla bu saldırılardan sonra ,eğer fazladan 4 büyük hammadde deposu basmadıysa ki basmamıştır, arkadan gelen respectclan ekibinin arkasında kalır.Yani çarşı kuramazsa vaveyla kurar yorumuna katılmıyorum. Çarşı kuramazsa vaveyla da kuramaz bu durumda...Ha tabii ki showzincir de boş durmuyordur durmayacaktır. Ama henüz ortada gerçekleşmiş bir saldırı yok, saldırılar olduğunda belli olur o da...Çarşı yıkılır mı yıkılmaz mı onu da zaman gösterecek tabii.Gerçi pek de zaman kalmadı ya hadi hayırlısı :). Seviye 97 olduktan sonra 42 saat 14 dakika geri saymaya başlıyor finish için ;). Bu sürede saldırı geldi geldi yoksa oyun biter dediğin gibi. Ama ben o kadar kolay olacağını sanmıyorum...Clan gerekeni yapmış sıra respectte, eğer o da bu süreçte yaparsa gerekeni; sıra showzincir ekibine geçer...Hepinize başarılar....Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim stratejisini en beğendiğim ekip clan ekibi...Gayet yerinde ve mantıklı saldırı yapıyorlar bence...

çarşıı
06-12-2009, 10:50
bu ordulardan 3 tane daha olsaydıda carsıya saldırsalar işte o zaman oyun uzardı .. Vavelya zaten gerideydi ..

Bu arada corsanı tbr edrrim ben herkez askerin yok diyordu en buyuk ordulardan birisi corsan dan cıktı.. Hata takip ettiğim kadarıyla serverin en buyuk vurus gucu olan ordu sanırım..

Ve merkez binayı yıkmakta cok akıllıca..

Carsıistan server 1. Si olarak ta tbrk lerin en buyu sana ..

tebrik etmeye daha var zehir kardeş inşallah bitince tebrikleri bizzat kabul edecem

trapper
06-12-2009, 10:53
yahu tek kişi kaldı jb_yakamoz , ama stratejileri doğru zaten seviye hemen yapılır doğru hedefleri vurmuşlarda yanlız bizdeki büyük orduların manco sayısı en azı bunlardan çok :) sukut_i hayale uğradım cidden

çarşıı
06-12-2009, 10:59
yahu tek kişi kaldı jb_yakamoz , ama stratejileri doğru zaten seviye hemen yapılır doğru hedefleri vurmuşlarda yanlız bizdeki büyük orduların manco sayısı en azı bunlardan çok :) sukut_i hayale uğradım cidden
ya birtek jb_yakamoz un oldugun usanmıyorum onlardada vardır ama yok diyor herkes bakalım köyde bekliyoruz onlarıda görecez umarım fazla yıkmazlar :)

MT7
06-12-2009, 11:11
Evet vaveyla geri düşmüştür saldırılar seviye almak yerine depo vurmasıda başarılı bir tercihtir. Ancak unutulmaması gereken 2 şey vardır.

1. çarşıistan (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)
2. vaveyla (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)

çarşının seviye kaybetmesi durumunda (inşallah bitirir serverı kurtarır bu dertten) yine ilk 2 sıra çarşı ve vaveyla olacaktır çünkü meltemce ve dilek in daha ağır saldırılar alacağını tahmin etmek o kadar zor değil ve bu sadece serverı uzatacaktır ama ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) ın mutlu sona ulaşmasına engel olamayacaktır

Aşikar
06-12-2009, 11:13
Ben serverda bir köye sahip değilim ama yorum yapabilecek kadar takip ettiğimi düşünüyorum oyunu...Clanların saldırıları gayet başarılı gördüğüm kadarıyla. Vaveyla bu saldırılardan sonra ,eğer fazladan 4 büyük hammadde deposu basmadıysa ki basmamıştır, arkadan gelen respectclan ekibinin arkasında kalır.Yani çarşı kuramazsa vaveyla kurar yorumuna katılmıyorum. Çarşı kuramazsa vaveyla da kuramaz bu durumda...Ha tabii ki showzincir de boş durmuyordur durmayacaktır. Ama henüz ortada gerçekleşmiş bir saldırı yok, saldırılar olduğunda belli olur o da...Çarşı yıkılır mı yıkılmaz mı onu da zaman gösterecek tabii.Gerçi pek de zaman kalmadı ya hadi hayırlısı :). Seviye 97 olduktan sonra 42 saat 14 dakika geri saymaya başlıyor finish için ;). Bu sürede saldırı geldi geldi yoksa oyun biter dediğin gibi. Ama ben o kadar kolay olacağını sanmıyorum...Clan gerekeni yapmış sıra respectte, eğer o da bu süreçte yaparsa gerekeni; sıra showzincir ekibine geçer...Hepinize başarılar....Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim stratejisini en beğendiğim ekip clan ekibi...Gayet yerinde ve mantıklı saldırı yapıyorlar bence...

serverda bir köye sahip degilsin ama clan birliginde oldugun kesin hemen saldırıların arkasına yorum yaptıgına göre:rolleyes:

migi_6199
06-12-2009, 11:19
serverda bir köye sahip degilsin ama clan birliginde oldugun kesin hemen saldırıların arkasına yorum yaptıgına göre:rolleyes:

hehe ii takip aşikar:d bi de cılanın ilk operasyonunu başarılı buluyosa oda ayrı bir unsur lakin s13deyse ewt wow saldırılarında değil ama diğer saldırılarda ii organize olmuşlardır

coriolis
06-12-2009, 11:23
Eğer sahip olunan ordular arasında uçurum varsa tabii ki son önceden bellidir. Buna hiç kimse bir şey diyemez. Strateji her ne kadar önemli olsa da ve sahip olunan ordular arasındaki farkı nispeten tölere etse de, eğer bu fark çok büyükse son kaçınılmazdır buna katılmamak mümkün değil. Ben sadece mevcut durum analizi yaptım. Clan ekibini beğenmemde ki gerekçe de dediğim gibi şu ana kadar yapmış oldukları saldırılar ve savunmadaki başarıları.Az sayıda ordu ile ciddi zararlar verdiler şu ana kadar ve gelen saldıları, serverda tek ordunun wow sıfırladığı da düşünüldüğünde, başarılı bir şekilde karşıladılar. Serverda yapılmış olan saldırılar arasında bir kıyaslama yapıyorum o kadar...

coriolis
06-12-2009, 11:24

Oyunu Clan ekibinden takip etmiyorum, öyle olsa öyle derdim bunu neden gizleme gereği duyayım ki...

MT7
06-12-2009, 11:26

http://img19.imageshack.us/img19/3479/raporlar2.jpg

coriolis
06-12-2009, 11:32
Ve kişisel düşüncem finishi medivel in göreceği...

Aşikar
06-12-2009, 11:32

Bu askerleri basanların ellerine saglık saldırılarda güzeldi başka ordunuz kaldımı clanlar bunlar son atım gücünüzmüydü:confused:

raikkonen
06-12-2009, 11:37
Bu askerleri basanların ellerine saglık saldırılarda güzeldi başka ordunuz kaldımı clanlar bunlar son atım gücünüzmüydü:confused:

clan'da asker yok dostum hıc yoktu zaten::)

Aşikar
06-12-2009, 11:43

bunlardan başka oldugunu zannetmiyom zaten bunlar bilinen orduydu...

trapper
06-12-2009, 11:46
ya biz s10 a alıştık burdaki büyük denen ordular komik geliyor yada s10 dakiler insanüstü bi yeteneğe sahip ,s13 beni hayal kırıklığına uğrattı cidden heleki denizhan resmen sukut_i hayal yaşattı askurt ta acaba ne vardı ama atmasyon değil lütfen gerçek rakamı istiyoruz ,buarada onur ulaş bana acil ordular elimizde patlamasın :)

gundemaci
06-12-2009, 11:53
biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın :) askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek :) 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum.

1.savaştığımız clanlar.bana 1 tane bizden yıktığınız yönetim kadrosundan hesabını kapatan oyuncu adı söylermisiniz?ben size uzun uzun listyeler yaparım.yıktığınız merkez demiyorum yönetim de olan başkan , 2başkan , sorumlu , saldırı komutanı , savunma komutanınız gibi..

2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm ) anlayan anladı

zincir olarak bizden saldırı raporu isteyene istemediği kadar wow saldırı askeri olup merkezi sıfırladığımız saldırı raporları gönderebilirim.Bizim tek beceremediğimiz genki gibi ortalıklarda dolaşıp sadece lobi yapamamamız

raikonen nirde yokmu buralarda: )))

sen nerelerdesin yapayzeka.. her iddaasına da girermiş.:) noldu egeliden buyuk ordular çıkmaya başladı mı?:D
devamı var demedi deme...:)

Kripto53
06-12-2009, 11:53
ya biz s10 a alıştık burdaki büyük denen ordular komik geliyor yada s10 dakiler insanüstü bi yeteneğe sahip ,s13 beni hayal kırıklığına uğrattı cidden heleki denizhan resmen sukut_i hayal yaşattı askurt ta acaba ne vardı ama atmasyon değil lütfen gerçek rakamı istiyoruz ,buarada onur ulaş bana acil ordular elimizde patlamasın :)

Askurtun saldırısında tüm asker çekilmeden saldırı yapıldı. Yani yolda ordunun bir bölümü vardı.

55 k balta, 22 k toyton, 2.7 k koçbaşı, 12 k mancınık.

Wicked
06-12-2009, 12:03
bu saldırı yapalara diyecem tek kelim süper asker ama kusurlu saldırı ama herşeye ragman askerler süper ellerinize saglık arkadaşlar çok deli asker kasmışsınız

hiç bir saldırı boş geçmedi ve kusurlu bir saldırıda yok

Saldırıyı organize edenleri tebrik ederim

Yiğidi öldürelim hakkını verelim

Yalnız

YİĞİT YİĞİTSE HAKKINI VERECEKSİN.

Corsan saldırıyı çıkardıktan 10 Dk Sonra köyü kilitleniyor.

MH ye "Ulen erkeksen köyü kapatır mısın " dedide mh hemen mesajı okuyayıp köyü kilitledi burası muamma fakat bu s13'ün gidişatında oyunculardan ve ordulardan çok MH 'nin parmağı var..

Aşikar
06-12-2009, 12:16
hiç bir saldırı boş geçmedi ve kusurlu bir saldırıda yok

Saldırıyı organize edenleri tebrik ederim

Yiğidi öldürelim hakkını verelim

Yalnız

YİĞİT YİĞİTSE HAKKINI VERECEKSİN.

Corsan saldırıyı çıkardıktan 10 Dk Sonra köyü kilitleniyor.

MH ye "Ulen erkeksen köyü kapatır mısın " dedide mh hemen mesajı okuyayıp köyü kilitledi burası muamma fakat bu s13'ün gidişatında oyunculardan ve ordulardan çok MH 'nin parmağı var..

Dün vaveyla wowuna saldırı çıkldıktan sonra bizim vaveyla hesabına bakan arkadaşlar bana mesaj atıp kimlerin saldırı attıgını yolladılar kopyala yapıştır yapıp işte o mesajı göstereyim arkdaşlar
saldırı saati / koordinat/
7:55 / CLAN ( 135|55 ) Destek Hammdde gönder
7:55 / CLAN ( 77|62 ) Destek Hammdde gönder
8:05 / CLAN ( 92|53 ) Destek Hammdde gönder
8:06 / CLAN ( 77|57 ) Destek Hammdde gönder
8:06 / CLAN ( 76|55 ) Destek Hammdde gönder
8:10 / CLAN ( 120|35 ) Destek Hammdde gönder DENİZ_HAN MERKEZ
8:18 CLAN ( 31|38 ) Destek Hammdde gönder Corsan Hesap kapatılmış

işte bu mesajdada gördügünüz gibi corsanın hesabı kapatılmış ve sonrasında açılmıştır siz clanlar bu wow hakkınızla yıktıgınıza inanıyormusunuz başkalarının emeklerini çalarak wow yıkıyorsanız ben bir şey demiyorum 10 dk yada 2-3 saat içinde hesap kapanıp açıldıgını gördünümüz hiç s13 oyuncuları...sonrada buraya çıkıp konuşuyorsunuz clan oyuncuları biz böyle yıktık böyle ordu yolladık diye yolladıgınız ordu belli korkunuzdan köylerinizi kapatıyorsunuz zincirler yıkacak diye...

Wicked
06-12-2009, 12:29
o mesajı yazan benim detaylı liste çıkardım fakat dediğim gibi biz ne yaaprsak yapalım bu oyunun birincisini MH zaten kendi kafasında belirlemiş.

bir söz vardı onu burada yazayım..

Kumarı oynayanlar değilş OYNATAN kazanır.

Oynatan belli MH..

gundemaci
06-12-2009, 12:32
Dün vaveyla wowuna saldırı çıkldıktan sonra bizim vaveyla hesabına bakan arkadaşlar bana mesaj atıp kimlerin saldırı attıgını yolladılar kopyala yapıştır yapıp işte o mesajı göstereyim arkdaşlar

işte bu mesajdada gördügünüz gibi corsanın hesabı kapatılmış ve sonrasında açılmıştır siz clanlar bu wow hakkınızla yıktıgınıza inanıyormusunuz başkalarının emeklerini çalarak wow yıkıyorsanız ben bir şey demiyorum 10 dk yada 2-3 saat içinde hesap kapanıp açıldıgını gördünümüz hiç s13 oyuncuları...sonrada buraya çıkıp konuşuyorsunuz clan oyuncuları biz böyle yıktık böyle ordu yolladık diye yolladıgınız ordu belli korkunuzdan köylerinizi kapatıyorsunuz zincirler yıkacak diye...

corsan hesabı kilitlenmiş sonrasında açılmıştır. çok doğru. fakat bu istek üzerine yapılmadı. -250bin tahılla gelen bir ordu kapattırılsa idi şayet açtırtılmazdı. mh köyü kapatmış, ceza verip köyü tekrardan açmıştır. depo seviyeleri inmiş maddeler boşaltılmıştır.
şimdi sorum şu? şayet bu köyü clan birlikleri olarak biz kapattırdıysak neden açtırtalım? tahılımız çok mu var. kilitli hesapta asker ölmez.öğrenin bunu incirler..
adam gibi tebrik etmeniz gereken yerde dansöz gibi kıvırmayı tercih ediyorsunuz. bırakın bu işleri. oyunu bilin öyle konuşun. bilen de konuşuyor bilmeyende.
bir dipnot daha. bu saldırılar yüzünden uyku uyumadık. orduların bir kısmı yan köy ordusu idi ve tahıl sıkıntısı aşikardı. hesabı kilitletme lüksümüz olsa kilitletir açtırmazdık ve rahat rahat keyfimize bakardık. ama sizde bunu anlayacak kapasite var mı o muamma.

not: öyle saldırı çıkıldıktan 10dk sonra da kilitlenmedi. dün gün içerisinde kilitlendi. saldırı önceki gün gece çıkılmıştır.
uydurmayalım.:)

gundemaci
06-12-2009, 12:33
o mesajı yazan benim detaylı liste çıkardım fakat dediğim gibi biz ne yaaprsak yapalım bu oyunun birincisini MH zaten kendi kafasında belirlemiş.

bir söz vardı onu burada yazayım..

Kumarı oynayanlar değilş OYNATAN kazanır.

Oynatan belli MH..

ne bu yakarış anlamadım. ağlamayın beaa...zincirlerin wow köyü kalmadı iddaa da kalmadı. napalım buraya kadarmış deyin ceketinizi alıp gidin serverdan.

gundemaci
06-12-2009, 12:44
hep öyle diyorsun reis. inandırıyorsun bunları da..:)
ne zaman görüldü clan da askerin bittiği.:)

serdars11111
06-12-2009, 12:48
saldırıda emegi gecen tüm arkadaşlara teşekkür ederim...
clan birlikleri olarak rakip oyuncularıda bizi tebrik ettikleri için saygılar...

her wow yıkılır... unutmayın her wow yıkımı tadacaktır... mühim olan irade ve sabırdır...hamleleri dogru yapan kazanır...vayevla wowuna bakan arkadaşa sabırlar dilerim.. nasıl kuruldugunu bildigim için...

birde bu saldrılardan sonra iyi bilen arkadaşlardan rica ediyorum.. biz ne kadar geriye attık vayevla wowunu???

corsanım(fatih)
bize sadakatini dostlugunu arkadaşlıgını verdigin için teşekkürler!!!! görevini yaptın!!!!!abi nereye gidiyom demedin..
hayırlı teskereler

çarşıı
06-12-2009, 12:53
onurr burdamısın laaa tırsıyorummmmmm

MT7
06-12-2009, 12:58
corsan hesabı kilitlenmiş sonrasında açılmıştır. çok doğru. fakat bu istek üzerine yapılmadı. -250bin tahılla gelen bir ordu kapattırılsa idi şayet açtırtılmazdı. mh köyü kapatmış, ceza verip köyü tekrardan açmıştır. depo seviyeleri inmiş maddeler boşaltılmıştır.
şimdi sorum şu? şayet bu köyü clan birlikleri olarak biz kapattırdıysak neden açtırtalım? tahılımız çok mu var. kilitli hesapta asker ölmez.öğrenin bunu incirler..
adam gibi tebrik etmeniz gereken yerde dansöz gibi kıvırmayı tercih ediyorsunuz. bırakın bu işleri. oyunu bilin öyle konuşun. bilen de konuşuyor bilmeyende.
bir dipnot daha. bu saldırılar yüzünden uyku uyumadık. orduların bir kısmı yan köy ordusu idi ve tahıl sıkıntısı aşikardı. hesabı kilitletme lüksümüz olsa kilitletir açtırmazdık ve rahat rahat keyfimize bakardık. ama sizde bunu anlayacak kapasite var mı o muamma.

not: öyle saldırı çıkıldıktan 10dk sonra da kilitlenmedi. dün gün içerisinde kilitlendi. saldırı önceki gün gece çıkılmıştır.

Bu tür konulara girmeyi fazla sevmem olan olmuştur.

Ancak kendi sorularınızı kendinizin cevaplaması ve bu cevaplarınızın kendinizi tatmin etmemesi üzücü bi durum.

evet köy kilitliyken asker ölmez. ama ordu yola çıktıktan 1 gün sonra 10dk liğine köyün kitlenmesi bu aradaki 1 gün hesaba hiç girilmeyip eksiye biriken tahılın silinmeyeceği ve mh nin adil olduğunu sonucunuda çıkartmaz.

mh ye hesabı kitletip son ana kadar açtırmamak sizin adınıza akıllıca olurdu ama köylü kurnazlığı 1 gün tahılı ekisye biriktirip 10dk liğine kapattırmayı uygun görmüş anlaşılan

Size oyunda başarılar

Wicked
06-12-2009, 12:58

Senin o kafandaki saç kadar ben bu oyunun inceliklerini biliyorum. Bide buraya gelmişsin oyundan anlayan tipleri oynuyorsun aşağıda bir hesap kitap yapalımda görelim sizin mh ile bağlantınızı.

- 255 k tahılla yola çıkıyor ordu ne güzel

Kaç saat kapalı kaldı 29 saat (senin iddan bu benim değil)

29 x 255 = 7 milyon 400 bin tahıl

Bu tahılı asker öldürmeden nasıl sileriz ?

Cevap = Mh’ye aşağıdaki msj yazar mh’nin arkadaşı olan

“Kanka benim köyü kapatsan askerler ölmesin .
He hacı açmadan 5 dk önce bana söylede köye giriş yapayım eksiye biriken tahılı sileyim askerler ölmesin ”

Sonuç : 7 Milyon 400 bin tahılı bir çırpıda hallettik .

Ve gundemaci tekrar edeyim senin o basındaki saç kadar ben bu oyunun inceliklerini biliyorum bana burada masal anlatma.

Tebrikse tebriğimizi ettik hak edilmeyen tebriği ne yapacaksanız gerci sizin işiniz bu dalavere..

migi_6199
06-12-2009, 13:07
aynen açılcağı saati nerden biliodunz multi ne zaman açiosan söyle tahıl attırim arkadaşlaramı dediniz ben hiç böyle bişey görmedim belkide tam açlıkdan ölmeye başlıcakdı kitlendi ... bu arada gundamacımısın undemacımısın nesin sis daha 90 ı göremediniz nasıl konuşuosunuz anlamadım ... yüzsüzlüğünde bu kadarını görmedim ama biz 94 gördük:D:D

çarşıı
06-12-2009, 13:12
aynen açılcağı saati nerden biliodunz multi ne zaman açiosan söyle tahıl attırim arkadaşlaramı dediniz ben hiç böyle bişey görmedim belkide tam açlıkdan ölmeye başlıcakdı kitlendi ... bu arada gundamacımısın undemacımısın nesin sis daha 90 ı göremediniz nasıl konuşuosunuz anlamadım ... yüzsüzlüğünde bu kadarını görmedim ama biz 94 gördük:D:D

94 değil 96 yı gördük

serdars11111
06-12-2009, 13:14
kim diyor kapalı kalmış diye corsan hesabına ben bakarım...kapattıgını ve actıgını ben bile fark etmedim.... ben o kadar tahılını cektim..arkadaşlar yapmayın..
gözünüzü seveyim... 720 binlik depo 540 la geri geldi.. arasında 20 dakka yoktur...maddeler gitti...
npcyi 3 saatte bir yapıcama 2 saatte bir yaptım...

migi_6199
06-12-2009, 13:14
94 değil 96 yı gördük

abi sen 100 ü görcen orası ayrı 2.yi belirlioruz hehe:D:D

çarşıı
06-12-2009, 13:16
abi sen 100 ü görcen orası ayrı 2.yi belirlioruz hehe:D:D

valal inşallah ama biraz zaman alacak 100 görmemzi biraz ugraşlar var

migi_6199
06-12-2009, 13:16
kim diyor kapalı kalmış diye corsan hesabına ben bakarım...kapattıgını ve actıgını ben bile fark etmedim.... ben o kadar tahılını cektim..arkadaşlar yapmayın..
gözünüzü seveyim... 720 binlik depo 540 la geri geldi.. arasında 20 dakka yoktur...maddeler gitti...

benim bildiğim kadarıyla mh nin askrleride öldürmesi lazım wow zamanı ne iş yapio o öyle asker öldürmediyse mhnin ayıbıdır

migi_6199
06-12-2009, 13:18
valal inşallah ama biraz zaman alacak 100 görmemzi biraz ugraşlar var

beşiktaşlı we showzincirli olarak forewer çarşıistanD:D:D

çarşıı
06-12-2009, 13:19
beşiktaşlı we showzincirli olarak forewer çarşıistanD:D:D

o kadar kolay olmayacak gibi kardeş yaa

Aşikar
06-12-2009, 13:20

dostum sende maşallah hiç boş durmuyon herhalde bir wow bakıyon bir corsana bir kendi hesabına başka varmı bilmedigimiz:)

migi_6199
06-12-2009, 13:22
o kadar kolay olmayacak gibi kardeş yaa

zoru seweriz showuda seweriz showzinciri çok severiz:D

çarşıı
06-12-2009, 13:23
zoru seweriz showuda seweriz showzinciri çok severiz:D

bedne severim zor işi zaten seviye vermey başalrken zorlanacagımız çok iyi biliyorduk ama iştee şimdi herşey daah da zorlaştıı işler karıştı kardeş

Aşikar
06-12-2009, 13:24

gundemacı senden bir şey daha ögrendim çok saolasın kilitli köyde asker ölmedigini:)
Biz tebrigimizi ettik sen hep yarası olan gocunur tipi mesajlarımızı kaale alıyorsunda dostum ondan tebrik mesajımızıda görmemişin:)

0bjk0
06-12-2009, 13:25
bildğim kadarı ile çarşının kurması biraz zaman alacak saldırı sonucu depolar hasar aldı ve depoları kurması şart en az 5 7 gün sürer tabi yıkılmazsa

serdars11111
06-12-2009, 13:30
dedigim gibi ben acemi biriyim...oyunu ögrenmek için herşeyi bana yıkıyorlar!!!!!!!:=))))

abi yaparsın hesabı!!!!!bende memnunum!!!
sizde memnun kaldınız sanırım...

acemilik işte ne yapıcan!!!))))))

sevgiler saygılar hürmetlerrrr

YuReGiASi
06-12-2009, 13:58
Multihunter yazdı:

Merhabalar,

Bildirdiğiniz için teşekkürler. Gerekli yaptırımlar oyuncuya uygulanacaktır.

Bilgilerinize,
İyi oyunlar...

Not: Lütfen bu mesaja teşekkür cevabı vermeyiniz.( ok, sağolun, teşekkür ederim vb. )

Corsan nickli oyuncunun multi oldugunu saniyorum.

YuReGiASi
06-12-2009, 14:00
Corsani ben sikayet ettim.. cunku profilinden multi oldugu belliydi...
Su Saatten Sonra yapacak biseyi kalmayan adamlar forumlara takılmıs bakıyorum :)
Siz burda cirit atın biz wowu kurarız gencler :)
(mh de adil davranmadı her zaman oldgu gibi )

Multihunter yazdı:

Merhabalar,

Bilgilerinize,
İyi oyunlar...

Not: Lütfen bu mesaja teşekkür cevabı vermeyiniz.( ok, sağolun, teşekkür ederim vb. )

xantos
06-12-2009, 14:01
clanlı dostları selamlıyorum
çok başarılı bir organisazyondu
tebrikler
başkan usta oyuncu güzel demiş her wow yıkımı tadacaktır...
göbekten atıp tutup insanları kandırmayın 10 günde server bitecek diye
bundan sonra hata yapan kaybedecek

servera bol bol gülücükler dagıtarak ufak hesaplar yapanlara ufak bişi anlatcam
server başları yagma yapıyorum birileri yagma yapmayı bilmezken biz yapıyorduk server başı yagma yapmak maharet ister server sonunda bi b...a yaramaz yagma
mehtap isimli bir hesap msj atarak bol gülücüklü ; bana saldırma hatta biraz hammadde gönder lütfennnn demişti
bende karşılıgında ne vereceksin demiştim

anlayan anlasın....
Milleti kaz yerine koymayın bu oyuna herkes emek veriyor iyi olan kazansın 3 kağıt ve hileyle,
mehtap olan degil

birileri bu saldırılara çakılma demiş pek sonrasında raporlar burada yayınlanınca biraz çark etmiş
hatta dönüp bilmem hangi server da neler oldugunu filan söylemiş...
her olay kendi şartlarında / mekan- zaman ve kişiler /degerlendirilir... bizim işimiz s13 te....
demek ki orası acemi oyuncu kaynıyor işi wow a bırakmış tırsmış hepsi burada birçok birlik ki rakiplerimiz bile işi wow a bırakmadan bitirmeye çalıştı...

şu mh nin hesapları kapatma olaylarındaki hesaplarınız tam da çok güzel hareket
oyun bilmiyorsunuz burada bana eğlence çıkartmayın ...

keyifli pazarlar

xantos
06-12-2009, 14:04

yukardaki postu yazan kişi beyond script kullanıyor

migi_6199
06-12-2009, 14:08

sadece gülüyorum sana xantos:D:D sen olmasan biz ne yapcaz

xantos
06-12-2009, 14:10
Su Saatten Sonra yapacak biseyi kalmayan adamlar forumlara takılmıs bakıyorum :)

Multihunter yazdı:

Merhabalar,

Bilgilerinize,
İyi oyunlar...

seni forumlarda görmek güzel en azından senin gibi arkadaşların burada olması biraz daha düzeyi yukarı çekecektir...
dogrulugunu ve dürüstlügünü burada da gösterdigin için tekrar yürekten tebrik ediyorum...

corsan askere gitti kendisine hayırlı teskereler diliyorum
tahmin edilecegi üzere kendisi olmayınca arkadaşları şifresini kullanarak saldırıları yapmıştır.../ sadece tahminim kimseye bilmedigim bir konuda itham edemem

xantos
06-12-2009, 14:12
sadece gülüyorum sana xantos:D:D sen olmasan biz ne yapcaz

ne o yoksa aksini mi iddia ediyorsun yoksa kendi haline bakıp tüh böyle bir hatayı nasıl yaptık diye mi gülüyorsun ;)

Marjinal
06-12-2009, 14:14
gündemaci

suru 3 kişi yıkıyo diye zırvalıyodun başarız diyodun zincire. Ne oldu sen yıktınmı o kadar ordu ile siperi :)

başarız mı oluyo şimdi senin saldırılar senin mantığına göre.

bence siper yıkılmasada başarılıdır saldırılar. birlşeyler öğrenmişindir umarım.

YuReGiASi
06-12-2009, 14:18
seni forumlarda görmek güzel en azından senin gibi arkadaşların burada olması biraz daha düzeyi yukarı çekecektir...
dogrulugunu ve dürüstlügünü burada da gösterdigin için tekrar yürekten tebrik ediyorum...

corsan askere gitti kendisine hayırlı teskereler diliyorum
tahmin edilecegi üzere kendisi olmayınca arkadaşları şifresini kullanarak saldırıları yapmıştır.../ sadece tahminim kimseye bilmedigim bir konuda itham edemem

Eyw Sinan Abi Cok tsk ederim... Arada bakıyorum iste... herseyden önce dostluk, arkadaslık öenmli... Sacma Sapan bir oyun yüzündne igrenclikler yapmaya gerek görmüyorm bende...senide görmek güzel abi

migi_6199
06-12-2009, 14:19
ne o yoksa aksini mi iddia ediyorsun yoksa kendi haline bakıp tüh böyle bir hatayı nasıl yaptık diye mi gülüyorsun ;)

gene şaka gene sen ne komik admsın :D:d dikkat ettiysen sana gülüorum dedim hehehehehe:D:D: ne komik adm b yaaa maskot yapalım seni:D

Aşikar
06-12-2009, 14:30

iyi biliyorsun sendemi kullanıyorsun yoksa:)

xantos
06-12-2009, 14:33
gene şaka gene sen ne komik admsın :D:d dikkat ettiysen sana gülüorum dedim hehehehehe:D:D: ne komik adm b yaaa maskot yapalım seni:D

hani eskiden saraylarda bulunan şimdi de televizyonların hepsinde olan ve kendince komiklik yapmaya çalışanlar var...
aman dostum dikkat et espri tamam eleştri de tamam ama bu kadar kendini zorlama onlara çok benzemeye başladın...
bu sadece oyun kişiligine olumlu katkıda bulunsun olumsuz olmasın

sonra birileri bikaç para atıp yap bakim biraz daha komiklik demesin sana
bunu yapmaya devam edersen ben diyecegim
yap bakim biraz daha komiklik diye

xantos
06-12-2009, 14:34

oyuncu olan bilir arif olmaya gerek mi var ?

0bjk0
06-12-2009, 14:40
tartışmaya gerek yok herkesi tebrik etmek lazım sonunda ordular ulaştı depolar yıkıldı şuan en az 10 gün uzadı ama şuanlık sadece dayan çarşı:)

Marjinal
06-12-2009, 14:48
oyuncu olan bilir arif olmaya gerek mi var ?

kullanmış olan bilir diyelim şuna.

Zehiir
06-12-2009, 14:52
Evet vaveyla geri düşmüştür saldırılar seviye almak yerine depo vurmasıda başarılı bir tercihtir. Ancak unutulmaması gereken 2 şey vardır.

1. çarşıistan (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc)
2. vaveyla (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9)

çarşının seviye kaybetmesi durumunda (inşallah bitirir serverı kurtarır bu dertten) yine ilk 2 sıra çarşı ve vaveyla olacaktır çünkü meltemce ve dilek in daha ağır saldırılar alacağını tahmin etmek o kadar zor değil ve bu sadece serverı uzatacaktır ama ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) ın mutlu sona ulaşmasına engel olamayacaktır

eğer wow köylerinin nufus oranına bakarsanız zaten meltemcenin depo kapasitesinin yetersiz olduğunu görürsünüz..

fakat dilek ciddi geliyor gibi fazladan da depo kasmıs sanırım tum clares dilek wow una destek verecektir.. burda show un stratejisini iyi belirlemesi lazım.. meltemceye fazladan ordu gömerlerse ve dilek wow un depoları ve merkez binası ayakta kalırsa işler karısabilir..

tabii bu yazdıklarım her durumda carsıdan seviye alınması yada 4 depo yıkılması ile olur ancak..

serdars11111
06-12-2009, 14:54
bir grup arkadaşta
diger wowa ugramışlar pazar kahvaltısına....
tebriklerrrr

http://travilog.org.ua/tr/5247609/dd022c6e8f7ab43347c78cbc6228587e/1/1

http://travilog.org.ua/tr/9601721/5d439e1d6017884180085909221d2784/1/1

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=3901117935f

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39013756f8b

YuReGiASi
06-12-2009, 14:55
hep öyle diyorsun reis. inandırıyorsun bunları da..:)
ne zaman görüldü clan da askerin bittiği.:)

Clan son nefesini verdi. Baska nefesi olsaydı vaveyla wowuna gerceklesen dört saldirinin arkasına verirlerdi...artık kaale alınacak bir orduları oldugunu sanmıyorum.. elveda clan :)

0bjk0
06-12-2009, 14:59
53st53 neden gittiler garip bir durum bana göre daha iyi kullanıla bilirdi o askerler

xantos
06-12-2009, 15:01

bilmeden oynanmaz dostum
boş göbekten atarak degil herşeyi ile bilmek lazım oyunu
yoksa yukarda birçok kişinin yaptıgı gibi :
yok mh ye kapattırıldı corsanın hesabı oradan şöyle tahıl kazancı oldu filan gibi yazarsın
millete pazar eğlencesinden başka birşey olmazsın...

oyun bu netice keyif almaya çalışıyoruz hile yapılacaksa bunun bir anlamı kalmaz
beyond script yasaklanmış bir programdır...
biraz eski oyuncuyuz azda olsa tecrübemiz oldu
e birazda meslekle alakalı olunca insan aşikar oluyor ;)

keyifli pazarlar

YuReGiASi
06-12-2009, 15:02
53st53 neden gittiler garip bir durum bana göre daha iyi kullanıla bilirdi o askerler

Adamlarda taktik streteji yok ki :) ben clanlardan şaşırtıcı bir atak görmedim acıkcası

serdars11111
06-12-2009, 15:07
Clan son nefesini verdi. Baska nefesi olsaydı vaveyla wowuna gerceklesen dört saldirinin arkasına verirlerdi...artık kaale alınacak bir orduları oldugunu sanmıyorum.. elveda clan :)

yani sen şunu mu diyorsun... clan bitti zincir devam mı ediyor diyorsun..
ben bu oyunu bilmiyom ya ögretin bana. niye bittti clann.. anlamıyom ...
öyle ise cok üzülürüm .. o kadar emek veriyom...biz saldrıdık biz mi bittik... zincir devam mı edicek neyle???

YuReGiASi
06-12-2009, 15:14
yani sen şunu mu diyorsun... clan bitti zincir devam mı ediyor diyorsun..
ben bu oyunu bilmiyom ya ögretin bana. niye bittti clann.. anlamıyom ...
öyle ise cok üzülürüm .. o kadar emek veriyom...biz saldrıdık biz mi bittik... zincir devam mı edicek neyle???

Siz son saldirilarinizla bittiniz.. biz mi ? biz devam ediyoruz tabiki... ve hala verecek nefesimiz var :)
bunuda yakında göreceksin... durmak yok yola devam

Marjinal
06-12-2009, 15:17
Adamlarda taktik streteji yok ki :) ben clanlardan şaşırtıcı bir atak görmedim acıkcası

Boşver gelsinler 53st53 e ordu çok demek harcıyacak yer arıyolar :D

o wow köyünde çok asker kesildi zaten. bu yeterlidir.

0bjk0
06-12-2009, 15:23
o orduları kendi wowuna destek atsalardı daha işe yarardı :)

Zehiir
06-12-2009, 15:24
bir grup arkadaşta
diger wowa ugramışlar pazar kahvaltısına....
tebriklerrrr

http://travilog.org.ua/tr/5247609/dd022c6e8f7ab43347c78cbc6228587e/1/1

http://travilog.org.ua/tr/9601721/5d439e1d6017884180085909221d2784/1/1

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=3901117935f

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39013756f8b

abii bu n3e anlamsız link ler yahuu 53 ün wow da bir iddasımı kalmısta o orduları orada telef ettiniz ..

valla ben şimdi historiana saldırı bekliyorum artık hadii beyler historian a olan saldırı serverin saldırısı olur inanın travian durdukça konusulursunuz::D:D:confused:

YuReGiASi
06-12-2009, 15:28
abii bu n3e anlamsız link ler yahuu 53 ün wow da bir iddasımı kalmısta o orduları orada telef ettiniz ..

valla ben şimdi historiana saldırı bekliyorum artık hadii beyler historian a olan saldırı serverin saldırısı olur inanın travian durdukça konusulursunuz::D:D:confused:

aga zaten historian sıfır kim niye dalcak ona :)

Kripto53
06-12-2009, 15:30
Saldırı dediğin bu şekilde olur bencede, fakat durumun sanıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Vaveylada hala en iyi savunma var. 1 hafatada depoları tamamlasa 10 güne oyunu bitirir. Tahıl depolarında hasar yok, clanda aynı etkiyi yapacak orduların olduğunu pek sanmıyorum ama tecrübeli oyuncular var, belki yastık altına saklanmış 1 yada 2 ordu çıkabilir.

Yanlız göz ardı etmememiz gereken konu, ÇARŞI hala ayakta ve Respect saldırılarını bekliyor. Eğer oyunda ki diplomasiden biraz anlıyorsam, REspect ÇARŞI yı, Clanda Vaveylaya saldırı çıkmışlardır. Tahminimce pek yakında Respectte ÇARŞI nın surlarına dayanır.

Bakalım neler olacak hep beraber görecek ama bu oyunda tek kazanan ALMAN şirketi olacak :) Haa birde oyun sonunda yüzde ki tatlı tebessüm :D

migi_6199
06-12-2009, 15:32
hani eskiden saraylarda bulunan şimdi de televizyonların hepsinde olan ve kendince komiklik yapmaya çalışanlar var...
aman dostum dikkat et espri tamam eleştri de tamam ama bu kadar kendini zorlama onlara çok benzemeye başladın...
bu sadece oyun kişiligine olumlu katkıda bulunsun olumsuz olmasın

sonra birileri bikaç para atıp yap bakim biraz daha komiklik demesin sana
bunu yapmaya devam edersen ben diyecegim
yap bakim biraz daha komiklik diye

4 kelime diyorum ...gene şaka gene sen ....şuanda kimin ne yaptığıı okuyan görüyo ;) uzatma istersen ...

raikkonen
06-12-2009, 15:34
Saldırı dediğin bu şekilde olur bencede, fakat durumun sanıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

Vaveylada hala en iyi savunma var. 1 hafatada depoları tamamlasa 10 güne oyunu bitirir. Tahıl depolarında hasar yok, clanda aynı etkiyi yapacak orduların olduğunu pek sanmıyorum ama tecrübeli oyuncular var, belki yastık altına saklanmış 1 yada 2 ordu çıkabilir.

Yanlız göz ardı etmememiz gereken konu, ÇARŞI hala ayakta ve Respect saldırılarını bekliyor. Eğer oyunda ki diplomasiden biraz anlıyorsam, REspect ÇARŞI yı, Clanda Vaveylaya saldırı çıkmışlardır. Tahminimce pek yakında Respectte ÇARŞI nın surlarına dayanır.

Bakalım neler olacak hep beraber görecek ama bu oyunda tek kazanan ALMAN şirketi olacak :) Haa birde oyun sonunda yüzde ki tatlı tebessüm :D
l

loo sen akıllı adamsın 1 haftada anca 1depo kasar waweyla bana sorarsanız hawlu attı lige:D

YuReGiASi
06-12-2009, 15:35

zaten bende paylasimin oyle oldugunu dusunuyorum... Vaveylayi clanlar aldı.. çarşıyıda respectler.
respect indirir mi bilmem ama... Clanlarda saglam bir ordu kalmadigini düsünüyorum..
Artık herkes sonuna kadar gücünü kullanacaktır.

serdars11111
06-12-2009, 15:37
yahu ben anlamıyorum...
ordu diyoz bu mu ordu diyonuz...küçükleri kullanıyoz.. ordu diyonuz... bir karar verin bunlar ordu ise bizde bilelim.. yok ordu degillerse niye yazık olmuş...
:((((((

raikkonen
06-12-2009, 15:37
zaten bende paylasimin oyle oldugunu dusunuyorum... Vaveylayi clanlar aldı.. çarşıyıda respectler.
respect indirir mi bilmem ama... Clanlarda saglam bir ordu kalmadigini düsünüyorum..
Artık herkes sonuna kadar gücünü kullanacaktır.

arkadaşım clanın askerı hıcbır zaman olmadı zaten:D bır asker sızde war;)

0bjk0
06-12-2009, 15:38
çarşının kestiği askere bakarsanız respctin gelip gelmediği belli olur :)) ama daha geliyorlar dayanır umarım dayan çarşı :)

YuReGiASi
06-12-2009, 15:39
yahu ben anlamıyorum...
ordu diyoz bu mu ordu diyonuz...küçükleri kullanıyoz.. ordu diyonuz... bir karar verin bunlar ordu ise bizde bilelim.. yok ordu degillerse niye yazık olmuş...
:((((((

900-1000 mancolu bir ordu ne kadar iyi olursa olsun... wowun neyine zarar verebilir sence ?
buyuk tahım ambarı hasar gördü seviye 19 encak olacagı bu :D

YuReGiASi
06-12-2009, 15:40
arkadaşım clanın askerı hıcbır zaman olmadı zaten:D bır asker sızde war;)

aga clan boş ya... boş versene ......

serdars11111
06-12-2009, 15:41
900-1000 mancolu bir ordu ne kadar iyi olursa olsun... wowun neyine zarar verebilir sence ?

ee o zaman yazık olmamış bunlara !!!!! kullanılmış.... sizinde dediginiz gib... napıcak askeri bunlar!!!!:=))
reisleride gönderdiniz ya haniii.. elde kalmasın.....heheh

çarşıı
06-12-2009, 15:44
çarşının kestiği askere bakarsanız respctin gelip gelmediği belli olur :)) ama daha geliyorlar dayanır umarım dayan çarşı :)

dayanıyorum ama çok sert geliyorlar daha ne akdar dayanacam bilemiyorum

YuReGiASi
06-12-2009, 15:45
ee o zaman yazık olmamış bunlara !!!!! kullanılmış.... sizinde dediginiz gib... napıcak askeri bunlar!!!!:=))
reisleride gönderdiniz ya haniii.. elde kalmasın.....heheh

kaybedecek neyimiz vardıki.. bu saatten sonra kimi reisliceksin ki :) bendede hala bir reis duruyor, istiyorsan onuda gönderim :))

YuReGiASi
06-12-2009, 15:47

bisey olmaz az sabret, dayan gayri :D :))))))))))))))))))))))))))))))))

İstanBuLL
06-12-2009, 15:47

çarşı wow kuramaz diye dusunuyorum o sevıyeye mılletı kandırarark geldıler kandırıldıklarını anlayanlar yıkıma gıdıyor saten :)

çarşıı
06-12-2009, 15:49
bisey olmaz az sabret, dayan gayri :D :))))))))))))))))))))))))))))))))

dayanyoruz ama zor bu gidişle böyle gelirlerse kırakralar bizi

çarşıı
06-12-2009, 15:49
çarşı wow kuramaz diye dusunuyorum o sevıyeye mılletı kandırarark geldıler kandırıldıklarını anlayanlar yıkıma gıdıyor saten :)

açık konuş kimi kandırdım

0bjk0
06-12-2009, 15:50
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. çarşıistan (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=58804&c=cc) §§showtime-+ ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 97 http://s13.travian.com.tr/img/x.gif
2. vaveyla (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=167124&c=e9) Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 94 -
3. meltemce (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=579623&c=01) Nazlı RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 89 -
4. dilek (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=243700&c=4d) CLAN WOW RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 86 http://s13.travian.com.tr/img/x.gif
5. _MediveL_ (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=464845&c=13) $howtime ve Dostları ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 76 -
6. kasabın köyü (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=413400&c=43) showtime&showelit ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 74 -
7. yavuz67 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=286440&c=71) CLAN WOW RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 71 -
8. korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca) M R T & A K N C RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 71 -
9. oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd) Showtime Kardeşliği ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 27 -
10. dirmil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=386523&c=f5) CLa®eS RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 26 http://s13.travian.com.tr/img/x.gif
11. demor (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=250289&c=dc) [ZiNCiRLiSHoW]WoW zncrshow (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13236) 9 -
12. 53st53 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5) ZinciR TeaM Z!NC!R® (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=5682) 3 -
13. historian (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=324021&c=eb) Wow+Respect+Wow RSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 0 -

raikkonen
06-12-2009, 15:51
aga clan boş ya... boş versene ......

heee bende onu dıom işte clanda asker yok;) bır asker zincirde war:D

İstanBuLL
06-12-2009, 15:53
*-*-*edit *-*-*

çarşıı
06-12-2009, 15:56
sevıye 90 olalım bırlıgımızı deıstırp adımızı deıstırıp yanınıza gelecegız .... diye devamını anlatmayayım herkezın ıcınde :))))

anlat analtda bende bileyim madem öylee size sözü kim verdi arrtı siz kimsini,z ben çarşının asıl sahibiyim adım özgür bi diger sahibi de demet size benmi söz verdim yada demetmii kim verdiysee söyle madem öylee nednen beklediniz 97 ye kadar 90 de size gerlmediysek

caspian
06-12-2009, 15:59
anlat analtda bende bileyim madem öylee size sözü kim verdi arrtı siz kimsini,z ben çarşının asıl sahibiyim adım özgür bi diger sahibi de demet size benmi söz verdim yada demetmii kim verdiysee söyle madem öylee nednen beklediniz 97 ye kadar 90 de size gerlmediysek

msjlar dıkkatımı cektı bende soyleyeyım dedım tanere sor o olanları anlatır sana verılen sozler tutulmayınca yıkılmanında bı zamanı var merak etme o tadı alacaksın :)

jsb
06-12-2009, 16:00
zaman hesaplamaya pek meraklı zincirler vardı ,şu vaveylaya yapılan saldırılardan sonra kaç saat geriye gittiler hesapladılar mı :D:D

çarşıı
06-12-2009, 16:02
msjlar dıkkatımı cektı bende soyleyeyım dedım tanere sor o olanları anlatır sana verılen sozler tutulmayınca yıkılmanında bı zamanı var merak etme o tadı alacaksın :)

ozaman tanere ayzacan kardeş bana değil tamammı kapiş

Zehiir
06-12-2009, 16:02
aga zaten historian sıfır kim niye dalcak ona :)

pardon aga 53st53 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=261049&c=f5) 99 da benmi görmemiştim..::D

caspian
06-12-2009, 16:03
ozaman tanere ayzacan kardeş bana değil tamammı kapiş

o hesaba tanerde bakıyor o hesaptan verdıler sozu anca bılıp bılmeden baska bısıler dıyorsun .

çarşıı
06-12-2009, 16:07
o hesaba tanerde bakıyor o hesaptan verdıler sozu anca bılıp bılmeden baska bısıler dıyorsun .

ya bırak alalhanı seversen
be ve taner okadar dedik size bize gelin dedik ne dediniz illa isim isim değiştimi değişmedi ne dediniz artık düşmansınzı eyvallah dedik daha ötesi varmıı köy orda yıka bilen yıakr yıkamıyan isee kalır artıı olayları farklı yerlere çekersek sizin dee neler yaptıklarınız ap açık ortada herkes kimin ne oldugunu biliyor ben i lords birliği merkezimi yıkarken 18 deolan tarlalrımı vee 50 nüfusa kalmış olan mekezimi siz korumadınız koruyanalr koruduu sziden oakadar her konuda yardım istenilmesine ragmen szi bize her zamöan en zor günümüzde sırt çevirdiniz örnel wow u aldıkdan sonra bu konu bu kadar basit ben ve hesabım hiç kismeyi yastmadıı satmazda şohw başladım şohw bitiririm yıkılırsamda çok da önemli değil bengidersem yanıdma da devasa orduyu götürür ürm bu hafta aldıkalrımı gördün daha da alırım gee 12 ye çok var

0bjk0
06-12-2009, 16:08
kim verdi sözü neyin sözü o hesabın sahibi özür ve demetir bende onur ve birbirimize danışmadan kimseye söz vermeyiz şimdi bende merak ettim kimi satışa getirdiler varsa söylüyecek buyursun herkes konuşsun bilinmedik bişey kalmasın

Zehiir
06-12-2009, 16:10

artık yazmaktan bıktım beee clan gelmiyorsa carsıya respect 2 depo dan alabilirse 2 ser seviye alır baskada birsey yapamaz.. clandada sanırım asker bitti eğer carsı hala sağlamsa 3 gune kalmaz oyun biter.. respect de askeeerrr yoooooooooookkkk

varsa asker sokun gözümün içinede göreyim.. carsıdan oyle 3-4 bin man seviye alamaz.. alsada 1 seviye alır.. oda önemli değil zaten carsının yedek deposu vardır heralde..

gEnKi
06-12-2009, 16:31
artık yazmaktan bıktım beee clan gelmiyorsa carsıya respect 2 depo dan alabilirse 2 ser seviye alır baskada birsey yapamaz.. clandada sanırım asker bitti eğer carsı hala sağlamsa 3 gune kalmaz oyun biter.. respect de askeeerrr yoooooooooookkkk

varsa asker sokun gözümün içinede göreyim.. carsıdan oyle 3-4 bin man seviye alamaz.. alsada 1 seviye alır.. oda önemli değil zaten carsının yedek deposu vardır heralde..
dostum askerler çarşıya ulastıgına o askerleri sokacak yer buluruz :)
respect te ordu yok diyenler tepedeki zincirsov wowları yıkıldıgında bakalım neler diyecek öyle böyle degil 1-2seviye degil bakalım kaca kadar inebilecekler
ofluya sadece 6ordu girdi cok cok size 2ordu fazla sokarız olur biter :)

abi sen 100 ü görcen orası ayrı 2.yi belirlioruz hehe

RespecT olarak daha biz son sözümüzü söylemedik ki haa 1.ciyi bilemem ama 2. de siz olamayacaksınız orası kesin....

bildğim kadarı ile çarşının kurması biraz zaman alacak saldırı sonucu depolar hasar aldı ve depoları kurması şart en az 5 7 gün sürer tabi yıkılmazsa
baskanımın dedigi gibi her wow yıkılmayı tadacaktır...

istersen googleden bi travianla ilgili arama yap neler cıkacak şimdi sen kullanmadın di mi yada opera
1saniye içine 20-30 saldırı sıgdıran oyuncu oyuncu mu yoksa program mı kullanıyordur...
sanırım sende bunlar aşikarsın:)

sanırım sende bunlara aşikarsın aşikar gibi

eğer wow köylerinin nufus oranına bakarsanız zaten meltemcenin depo kapasitesinin yetersiz olduğunu görürsünüz..

fakat dilek ciddi geliyor gibi fazladan da depo kasmıs sanırım tum clares dilek wow una destek verecektir.. burda show un stratejisini iyi belirlemesi lazım.. meltemceye fazladan ordu gömerlerse ve dilek wow un depoları ve merkez binası ayakta kalırsa işler karısabilir..

tabii bu yazdıklarım her durumda carsıdan seviye alınması yada 4 depo yıkılması ile olur ancak..
depoları tek tek mi kontrol ettin de biliyorsun gel de yık depoları kactane oldugunu gör derim bende

Siz son saldirilarinizla bittiniz.. biz mi ? biz devam ediyoruz tabiki... ve hala verecek nefesimiz var
bunuda yakında göreceksin... durmak yok yola devam
son nefesini de bizim elimizde olacak :)

çarşının kestiği askere bakarsanız respctin gelip gelmediği belli olur ) ama daha geliyorlar dayanır umarım dayan çarşı
yok daha biz gelmedik çarşıya yolu casuslar yanlış tarif etmiş ondan yolumuzu sasırdık az kaldı geliyoruz
tik tak tik tak
zaman daralıyor....

Zehiir
06-12-2009, 16:59
dostum askerler çarşıya ulastıgına o askerleri sokacak yer buluruz :)
respect te ordu yok diyenler tepedeki zincirsov wowları yıkıldıgında bakalım neler diyecek öyle böyle degil 1-2seviye degil bakalım kaca kadar inebilecekler
ofluya sadece 6ordu girdi cok cok size 2ordu fazla sokarız olur biter :)

RespecT olarak daha biz son sözümüzü söylemedik ki haa 1.ciyi bilemem ama 2. de siz olamayacaksınız orası kesin....

baskanımın dedigi gibi her wow yıkılmayı tadacaktır...

istersen googleden bi travianla ilgili arama yap neler cıkacak şimdi sen kullanmadın di mi yada opera
1saniye içine 20-30 saldırı sıgdıran oyuncu oyuncu mu yoksa program mı kullanıyordur...
sanırım sende bunlar aşikarsın:)

sanırım sende bunlara aşikarsın aşikar gibi

depoları tek tek mi kontrol ettin de biliyorsun gel de yık depoları kactane oldugunu gör derim bende

yok daha biz gelmedik çarşıya yolu casuslar yanlış tarif etmiş ondan yolumuzu sasırdık az kaldı geliyoruz
tik tak tik tak
zaman daralıyor....

genki sadece laf üretiyorsun kusura bakma ama.. carsıyı yıkacak kadar buyuk ordu respect de yok idda ediyorum.. ama has respect birlğinden olacak oyle cakma respect falan değil server basından beri respect birliğinde olan biri yanii .. haa bir de show ların içinde sakladığınız köyünüz varsada ona lafım yok..

SON KEZ SÖYLÜYORUM RESPECT DE ORDU YOK..

gEnKi
06-12-2009, 17:02
genki sadece laf üretiyorsun kusura bakma ama.. carsıyı yıkacak kadar buyuk ordu respect de yok idda ediyorum.. ama has respect birlğinden olacak oyle cakma respect falan değil server basından beri respect birliğinde olan biri yanii .. haa bir de show ların içinde sakladığınız köyünüz varsada ona lafım yok..

SON KEZ SÖYLÜYORUM RESPECT DE ORDU YOK..
bak densizleşmenin manası yok askurt meselesini bize yamamaya çalışıyorsan hata edersin
ben ve genel baskanımız gerekn acıklamayı yaptık
oyun oyun oldugu sürece oyundur
hileye dolana basvurmadık basvurmayızda...
ordu yok diyenlere caktıgımızda da görürler kimsede yok bi tek sizde var hahahahaa:eek::eek::eek:

Zehiir
06-12-2009, 17:12
bak densizleşmenin manası yok askurt meselesini bize yamamaya çalışıyorsan hata edersin
ben ve genel baskanımız gerekn acıklamayı yaptık
oyun oyun oldugu sürece oyundur
hileye dolana basvurmadık basvurmayızda...
Ordu yok diyenlere caktıgımızda da görürler kimsede yok bi tek sizde var hahahahaa:eek::eek::eek:

densizlesen ben değil sen sin genki ... Densizlikle işim olmaz.. Respect birliğinide show birliğinide çok iyi biliyorum kimin ne kadar gücü var nasıl strateji ile oyun oynuyorlar taa ciğerine kadar biliyorum .. Ama tum bildiğim bende saklı tabii.. Suan her iki birliğide çok iyi tanıdığımdan dolayı kesin söylüyorum respect de ordu yok kardeşim yırtma kendini bosuna..

Saldırı yaptığın zaman koyarsın buraya görürüz anlizine bakarız hangi birliğik te oyuna baslamıs hangi birliğe gecmiş..

Ayrıca askurt olayıda hiç mi hiç aklıma bile gelmemiştir.. O konuyla ilgili de bazı tahminlerim var ama kesin delil olmadığı için ortalığı karıstırmak istemiyorum yalnız ip ucu vereyim s13 multisi bayan..

copernic
06-12-2009, 17:20
sen nerelerdesin yapayzeka.. her iddaasına da girermiş.:) noldu egeliden buyuk ordular çıkmaya başladı mı?:D
devamı var demedi deme...:)

hani ordunuz egeliden büyük corsanmı??? bu mu büyük ordunuz?? hadi gel iddaya girelim serverın en büyük ordusu zincirde varmısın bu laflarını yemeye???başka serverdan adam getirmezsen adamında kalmadı kumdan kale yapın şimdi.

copernic
06-12-2009, 17:28

bu saldırılar başarısızdır.asker iyidir ama başarısızdır.sur yıkılmamıştır.bu askerle o köy şu anda yarıs seviye ye düşürülmesi gerekirdi.şimdi diyor ki clanlar kaç seviye geriye gittiniz diyorlar.şuna eminim yavuz67 vaveylayı yakalayamaz.eee bu durumda ne oluyor clanlar boyların ölçülerin almış oluyorlar.bir de tek wowları var.ya bizim tek wow olsaydı.şu serverda saldırmayı bilmeyen tek birlik vardır onlarda clanlardır.53st ye halen ordu harcıyorlar.bunlar dimi oyunu bilenler?? suru yıkmadan bu kadar askerle seviye almayan clanlarmı iyi saldırmış :) peeeeehhh.kendinizi kandırmayın ve şapkanızı başınızın önüne koyarak düşünün.depolar gitmişmiş.zaten her wowda en az 3 tane yedek depo var.ne deposundan bahsediyorsunuz.seviyeniz 71. 10 gün daha seviye basamazsınız kalkmış konuşuyorsunuz.vaveylaya yetişmeniz için 40 değil 140 fırın ekmek yemeniz gerekir.kaldıki biz daha son sözümüzü söylemedik:)

server asker görcek asker;)
yapayzeka

gEnKi
06-12-2009, 17:30
densizlesen ben değil sen sin genki ... Densizlikle işim olmaz.. Respect birliğinide show birliğinide çok iyi biliyorum kimin ne kadar gücü var nasıl strateji ile oyun oynuyorlar taa ciğerine kadar biliyorum .. Ama tum bildiğim bende saklı tabii.. Suan her iki birliğide çok iyi tanıdığımdan dolayı kesin söylüyorum respect de ordu yok kardeşim yırtma kendini bosuna..

Saldırı yaptığın zaman koyarsın buraya görürüz anlizine bakarız hangi birliğik te oyuna baslamıs hangi birliğe gecmiş..

Ayrıca askurt olayıda hiç mi hiç aklıma bile gelmemiştir.. O konuyla ilgili de bazı tahminlerim var ama kesin delil olmadığı için ortalığı karıstırmak istemiyorum yalnız ip ucu vereyim s13 multisi bayan..
ozaman bilgileriini güncelletiriz :)
s13 multisi kim bilemem ama kimse ALLAH belasını versin bizdeysede sizdeyse de clandaysa da sovdaysada

migi_6199
06-12-2009, 17:44
qenki oyun bitince ordumuz yoldaydı yıkıcakdık mükkemmel ordumuz wardı fln demezsiniz inş.:D:D ilk 2 büyük ihtimalle ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) olcak böyle giderse

gEnKi
06-12-2009, 17:54
qenki oyun bitince ordumuz yoldaydı yıkıcakdık mükkemmel ordumuz wardı fln demezsiniz inş.:D:D ilk 2 büyük ihtimalle ZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) olcak böyle giderse
yok yok demem
dememe gerek kalmayacak zaten :)

migi_6199
06-12-2009, 17:56
yok yok demem
dememe gerek kalmayacak zaten :)

53st ye saldırmiyosunuzdur inş. önceden söyliyimde umutlandırdın beni bak şimdi respectlerde ordu olduğuna bekliorum haberini.

GRiNGoRS
06-12-2009, 18:08

şevket abinin dediğine kesinlikle katılıyorum. biz her iki oluşumda da (respect ve showtime) bulunduğumuz için kimde ne olduğunu tahmin edebiliyoruz. şunu samimiyetle söyleyebilirimki respectte çarşıdan 5-6 nın üzerinde seviye alabilecek oyuncu(lar) olduğunu sanmıyorum. ben de şu meşhur saldırılarınızı merak ettim doğrusu. rapor gelince yayınlayın da görelim :D

xantos
06-12-2009, 18:15
respect in rakibi showtime
ve showtime ait wowlardır
ben gene oflunun ve show un wowlarını yıkacagım

s13 te gülücükler dagıtıp herkese teşekkür eden bi wowa ne saldırcam sonra nolur nolmaz :D
millet kaz ya gülücükle kurulmuş wow dur diye yazacaklar
115 post var burada üşenmeyen dönüp okusun

neyse gelelim işimize
la şu oflu gene savunma yapmış rapor alamadım gitti 10kcık askerim 8kcık koçbaşım var onu heba ettirecek bana :D:D:D

kozanlı
06-12-2009, 18:44
respect in rakibi showtime
ve showtime ait wowlardır
ben gene oflunun ve show un wowlarını yıkacagım

s13 te gülücükler dagıtıp herkese teşekkür eden bi wowa ne saldırcam sonra nolur nolmaz :D
millet kaz ya gülücükle kurulmuş wow dur diye yazacaklar
115 post var burada üşenmeyen dönüp okusun

neyse gelelim işimize
la şu oflu gene savunma yapmış rapor alamadım gitti 10kcık askerim 8kcık koçbaşım var onu heba ettirecek bana :D:D:D

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39464e510a7

acaba bu ordu kime nasip olacak şanslısı kim merak ediyorum :)

Kripto53
06-12-2009, 18:50

O orduyu yapmak imkansıza yakın.

Mancınık ve koçbaşı için, 20. seviyedeki tamirhanenin 380 günden fazla çalışması lazım. Server açılalı daha yeni 380 gün oldu :)))

kozanlı
06-12-2009, 19:22
O orduyu yapmak imkansıza yakın.

Mancınık ve koçbaşı için, 20. seviyedeki tamirhanenin 380 günden fazla çalışması lazım. Server açılalı daha yeni 380 gün oldu :)))

çift kışlayıda hesaba dahil ettin mi acaba bu serverda çok süpriz ordular var halen başlamış değiller. ben birini gördüm :) yani anlıyacağınız SHOWTİME zamanı yakındır :):rolleyes: sadece bekleyip göreceğiz. bu arada çarşıyada bol şanslar
herkes şunu iyi bilsin kimse serverda olan herşeyi bilemiyor, forumda hiç yorum yazmayan sadece oyununu oynayan o kadar ustalar varki adam askerini köye çektiğinde tahılı -359k lara ulaşıyor, bu ordunun saldıracağı WOW köyü sahibi olmak istemezdim :rolleyes:

raikkonen
06-12-2009, 19:29
bu saldırılar başarısızdır.asker iyidir ama başarısızdır.sur yıkılmamıştır.bu askerle o köy şu anda yarıs seviye ye düşürülmesi gerekirdi.şimdi diyor ki clanlar kaç seviye geriye gittiniz diyorlar.şuna eminim yavuz67 vaveylayı yakalayamaz.eee bu durumda ne oluyor clanlar boyların ölçülerin almış oluyorlar.bir de tek wowları var.ya bizim tek wow olsaydı.şu serverda saldırmayı bilmeyen tek birlik vardır onlarda clanlardır.53st ye halen ordu harcıyorlar.bunlar dimi oyunu bilenler?? suru yıkmadan bu kadar askerle seviye almayan clanlarmı iyi saldırmış :) peeeeehhh.kendinizi kandırmayın ve şapkanızı başınızın önüne koyarak düşünün.depolar gitmişmiş.zaten her wowda en az 3 tane yedek depo var.ne deposundan bahsediyorsunuz.seviyeniz 71. 10 gün daha seviye basamazsınız kalkmış konuşuyorsunuz.vaveylaya yetişmeniz için 40 değil 140 fırın ekmek yemeniz gerekir.kaldıki biz daha son sözümüzü söylemedik:)

server asker görcek asker;)
yapayzeka

serdar reıs gec bunları yaklasık 6depo aldık sızden merkez bınasıda cabası kendını kandırma zıncırın wow sansı yok heee serwer 1 ay daha surerse we bız yıne sızı yıkmazsak olmayan askerlerımızle belki...:D

migi_6199
06-12-2009, 19:43
serdar reıs gec bunları yaklasık 6depo aldık sızden merkez bınasıda cabası kendını kandırma zıncırın wow sansı yok heee serwer 1 ay daha surerse we bız yıne sızı yıkmazsak olmayan askerlerımızle belki...:D

warya 2 dkkada r ye takiosunuz vitesi he daha 2gün önce 0 layamadanız almışmı sayiyosunuz diyordunuz şimdi 6 depo aldık diyosunuz...

çarşıı
06-12-2009, 19:44

mehmet abi yoksa o talihli benmiyim

0bjk0
06-12-2009, 20:01
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39539ba5bc0

mancınık sayısını vermiyeceğim :) bu hafta kestiğim asker hesap sildi

http://s13.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Oyuncular Puan
1. Max&Leo (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=18087) 197223
2. Corsan (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=413) 120312
3. papaçi (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=64376) 114074
4. Deniz_Han (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=10945) 98084
5. davut kerem (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=30607) 88115
6. cavoooo (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=16308) 84601
7. ARON61 (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=4222) 82552
8. ekinoksal (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=3975) 80796
9. Emenia (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=47180) 80753
10. anka5 (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=80816) 76412
? ?kene? (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=43904) 31279

bozkurt27
06-12-2009, 20:01
iyi akşamlar arkadaşlar. wowu kim kurarsa hakkılyla kurmuş demektir...:)

çarşıı
06-12-2009, 20:13
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39539ba5bc0

mancınık sayısını vermiyeceğim :) bu hafta kestiğim asker hesap sildi

http://s13.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Oyuncular Puan
1. Max&Leo (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=18087) 197223
2. Corsan (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=413) 120312
3. papaçi (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=64376) 114074
4. Deniz_Han (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=10945) 98084
5. davut kerem (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=30607) 88115
6. cavoooo (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=16308) 84601
7. ARON61 (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=4222) 82552
8. ekinoksal (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=3975) 80796
9. Emenia (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=47180) 80753
10. anka5 (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=80816) 76412
? ?kene? (http://s13.travian.com.tr/spieler.php?uid=43904) 31279

onur şu ordularını gösterme demekten ben buıktım sen göstermekten bıkmadın ama orda ekslme var

0bjk0
06-12-2009, 20:15
senı yıkan kim olursa ona gideceğim :)

çarşıı
06-12-2009, 20:36

eyvallah kardeşim benim zaten biliyorum sen beni pek seversin

gEnKi
06-12-2009, 20:55
bekleriz dostum elimizden gelen en iyi misafirperverligi gösteririz :D
buarada öyle köy isimlerini saklayıp benm bu kadar ordum var diyene de diyorum
sanırım server basladıgından beri sadece manco basmıs yani o yayınlanan rapor hiçte inandırıcı gelmedi
askere bişi demem ama tek tamirhaneyle okadar mancoyu asagı yukarı 1yılda yaparsın ki saldırılarda hiç fire vermeden hemde
tabi bu da imkansız birsey

şevket abinin dediğine kesinlikle katılıyorum. biz her iki oluşumda da (respect ve showtime) bulunduğumuz için kimde ne olduğunu tahmin edebiliyoruz. şunu samimiyetle söyleyebilirimki respectte çarşıdan 5-6 nın üzerinde seviye alabilecek oyuncu(lar) olduğunu sanmıyorum. ben de şu meşhur saldırılarınızı merak ettim doğrusu. rapor gelince yayınlayın da görelim :D
sanırım sen yıktıgımız show. birliginden olansın hatta wow destek köyünü ben yıkmıştım yanlış hatırlamıyosam
sizle nezaman ayrılmıstık tahmini enaz 2ay oldu herhalde köprü altından cok sular gecip gittiii
bilmedigin cok seyler var
şimdiye kadar saldırı cıkarmamızın 2 nedeni var
1.si adranalin
2.si o da bana kalsın :)
rahat olun ordularımız (bakın ordu demiyorum ordularımız) wow girdiginde raporları sizlerle paylasırız...

Kripto53
06-12-2009, 20:59
çift kışlayıda hesaba dahil ettin mi acaba bu serverda çok süpriz ordular var halen başlamış değiller. ben birini gördüm :) yani anlıyacağınız SHOWTİME zamanı yakındır :):rolleyes: sadece bekleyip göreceğiz. bu arada çarşıyada bol şanslar
herkes şunu iyi bilsin kimse serverda olan herşeyi bilemiyor, forumda hiç yorum yazmayan sadece oyununu oynayan o kadar ustalar varki adam askerini köye çektiğinde tahılı -359k lara ulaşıyor, bu ordunun saldıracağı WOW köyü sahibi olmak istemezdim :rolleyes:

Off hocam ya sana şimdi oyunu baştan mı anlatayım.

Tamirhanenin büyüğü varda benim mi haberim yok :s

0bjk0
06-12-2009, 21:01
ben 25 bin mancınık atanı gördüm aynı birlteydik 2 yıl oldu generals birliğinden bir arkadaş yoladı wowa :) ilk günden başlamıştı basmaya ve son güne kadarda bastı ve ulaştı o sayıya :)

Marjinal
06-12-2009, 21:18

katılıyorum sana böyle saçma bir yorumu nasıl yapmış o yorumu yazan anlamış değilim. çift kışla ile tamirhanenin alakası ne imiş. ne enteresan kişiler var ya :)

bu arada bu oyunda tek hayalim büyük tamirhaneyi görmekti nasip olmadı son serverımda :)

kozanlı
06-12-2009, 21:40
mehmet abi yoksa o talihli benmiyim

o nasıl söz özgür olurmu hiç, o ordu gireceği yeri biliyor. sen rahat ol... :rolleyes:

Marjinal
06-12-2009, 21:54

komiksin... sen inanırsın buna birde kadir herhalde :D

Wicked
06-12-2009, 21:54
katılıyorum sana böyle saçma bir yorumu nasıl yapmış o yorumu yazan anlamış değilim. çift kışla ile tamirhanenin alakası ne imiş. ne enteresan kişiler var ya :)

bu arada bu oyunda tek hayalim büyük tamirhaneyi görmekti nasip olmadı son serverımda :)

yeni sistemde o var
senin haberin yok mu ?

(eşsiz tılsım) :)

Marjinal
06-12-2009, 22:04
yeni sistemde o var
senin haberin yok mu ?

yok yeni sisteme el atmadım son serverım bu bırakıyom yav :) içine girersem bırakamam diye korkuyom :D

Kripto53
06-12-2009, 22:05
yeni sistemde o var
senin haberin yok mu ?

:) Bu server eski versiyonun son temsilcisi :)

Burda yok öle tılsım falan :)

kozanlı
06-12-2009, 22:16

dostum haklısın çift kışladan asker basarsın :) galiba yorumumdaki ince detayı okumadın ordaki manco ve koçbaşını 20 seviyedeki bir tamirhaneden 373 günde basarsın savaşa hiç girmemiş birini düşünürsen gayet normal bence... tabi çok fazlada tartışmaya gerek yok sanırım. çok istersen harcanan hamında miktarını vereyim. oyunuda anlatıp öğretmek istersen memuniyetle dinlerim... büyük sözü dinlemeyi severim. birde sevdiğim söz vardır bu konuda "biliyorsan konuş alim sansınlar. bilmiyorsan susta adam sansınlar..."
19 seviyede tarlalar ve köyüde sırf tahıl deposu ile doldurursun 3 tanede %50 vaha alırsın :) bu askerede bakarsın :rolleyes: ama hangi yan köyünden basarsın sen bilirsin... genelde ilk kurulan köy mantıklı geliyor bana asker basmak için tabi birazda şanslı olmak gerek değil mi. Vallaha yapanın emeğinede ellerinede sağlıklar olsun....
herkesede ve sanada iyi oyunlar ve başarılar arkadaşım...

Zehiir
06-12-2009, 22:54
bekleriz dostum elimizden gelen en iyi misafirperverligi gösteririz :d
buarada öyle köy isimlerini saklayıp benm bu kadar ordum var diyene de diyorum
sanırım server basladıgından beri sadece manco basmıs yani o yayınlanan rapor hiçte inandırıcı gelmedi
askere bişi demem ama tek tamirhaneyle okadar mancoyu asagı yukarı 1yılda yaparsın ki saldırılarda hiç fire vermeden hemde
tabi bu da imkansız birsey

sanırım sen yıktıgımız show. Birliginden olansın hatta wow destek köyünü ben yıkmıştım yanlış hatırlamıyosam
sizle nezaman ayrılmıstık tahmini enaz 2ay oldu herhalde köprü altından cok sular gecip gittiii
1.si adranalin
rahat olun ordularımız (bakın ordu demiyorum ordularımız) wow girdiginde raporları sizlerle paylasırız...

daha öncede yazmıstım sanırım atladınız ..

Dedim ya wow size 5 numara buyuk geldi hocam hadii bakalım 15-20 kişilik olan ve savunması wow da olan birlikleri yıkmaya ancak bunu basarabiliyorsunuz..:

oasisless
06-12-2009, 23:05

Multihunter yazdı:

Merhabalar,

Bilgilerinize,
İyi oyunlar...

bu yüreği güçlü kişinin açıklamasını tebrik ediyorum...

YuReGiASi
07-12-2009, 00:07

Genki sen hayatımda gördügüm en komik ve en icraatsiz oyuncusun :D

Kerumaru
07-12-2009, 02:33

Multihunter yazdı:

Merhabalar,

Bilgilerinize,
İyi oyunlar...

Öncelikle herkese selamlar.Corsan hesabına Fatih abi askere gittiğinden dolayı bana deviretti.Öncelikle lafı uzatmadan görüldüğü üzere oyunu bilmeyen arkadaşa kendisi üstteki yorumu yapan çok saygıdeğer arkadaştır çaktırmayın lafım ona...
1)O profilde yazan bütün hesaplar benimdir...
2)Hepsinin farklı serverlarda olduğunu göremeyecek kadar kör müsün?
3)Hadi göremedin s13ten dedin.Peki o nicklerle s13te oynayan var mı ?Hayır
4)Hiçbir zaman milleti suçlamadan önce bir bak ve iyice araştır forumlara sizin gibiler yüzünden yazasım gelmiyor artık,şu oyunu öğrenin ve ondan sonra buralara gelin...

Gelelim mh yememizin sebebine.Sebebi çok açıktır.Çoğu oyuncunun WW saldırısı öncesi yaptığı gibi arkadaşlardan tahıl desteği aldık bu yüzden şikayet üzerine ceza yedik.Multi görevini yapmadı dersen bak bakalım analyzer dan tabi biliyorsan corsan ın nüfüsunda ne olmuş diye...
Herkese İyi Forumlar
Saygılarımla Erkan...

YuReGiASi
07-12-2009, 04:29
Öncelikle herkese selamlar.Corsan hesabına Fatih abi askere gittiğinden dolayı bana deviretti.Öncelikle lafı uzatmadan görüldüğü üzere oyunu bilmeyen arkadaşa kendisi üstteki yorumu yapan çok saygıdeğer arkadaştır çaktırmayın lafım ona...
1)O profilde yazan bütün hesaplar benimdir...
2)Hepsinin farklı serverlarda olduğunu göremeyecek kadar kör müsün?
3)Hadi göremedin s13ten dedin.Peki o nicklerle s13te oynayan var mı ?Hayır
4)Hiçbir zaman milleti suçlamadan önce bir bak ve iyice araştır forumlara sizin gibiler yüzünden yazasım gelmiyor artık,şu oyunu öğrenin ve ondan sonra buralara gelin...

Gelelim mh yememizin sebebine.Sebebi çok açıktır.Çoğu oyuncunun WW saldırısı öncesi yaptığı gibi arkadaşlardan tahıl desteği aldık bu yüzden şikayet üzerine ceza yedik.Multi görevini yapmadı dersen bak bakalım analyzer dan tabi biliyorsan corsan ın nüfüsunda ne olmuş diye...
Herkese İyi Forumlar
Saygılarımla Erkan...

bak zekası düşük arkadasim.. birine kör müsün diye yorum yaparken...onun neyi bilip bilmedigine dikkat edeceksin... Eger corsan nickinin hesabi asker ise ki profilinde öyle yaziyor...
Ve Sen profilde güzel bir pot kırmışsın.. """""Evet o şimdi asker,köyü ise apo abi ve bana emanet...""""
buna göre o hesaba bir kac kisinin birlikte baktıgı muhtemeldir... (taktik strateji, akıl ve mantık gör :))
senin orda verdigin nicklerede kırdıgın potlarada dikkat ettim... senin kadar kör olmadigim ne kadar belli dimi ? :)
üstelik corsan hesabina dikkat ediyordum,, uzun zamandir saldiri yapmamisti...(iyi bir oyuncu serveri gözetir)
Ve ben mhye sikayet ederkende bir kesinlik yoktu. ihtimal üzerine sikayet ettim.

""4)Hiçbir zaman milleti suçlamadan önce bir bak ve iyice araştır forumlara sizin gibiler yüzünden yazasım gelmiyor artık,şu oyunu öğrenin ve ondan sonra buralara gelin...""
Buna cevabende ben kimseyi suclamadim... asıl senin gibi zekası düsük insanlar yüzünden forumlara ugramamak lazım......Oyunu ne kadar iyi bildigimide saldirganlık listesinden takip edebilirsin evlat...
birde seni görelim ???
Not: eger bende senin gibi herseyi yanlis anlasaydim.. senin baskasinin profilinde reklam yaptigini sanirdim.
bakiniz : Peki bu corsan oyunu kime emanet etti?
Karşınızda: <<< ( hele bak bak karsimizda :))) )
s10 Kerumaru
s5 zamazingo
s14 Pehlyone
trx Cristo
İşte bu kişiye emanet ;) <<<< (inan ben seni hic görmemistim.)

Lütfen arkadaslarimizi elestirirken kırıcı olmayalım...insanları suan oldugu gibi zorlamayin...hersey seviyeli olsun
FaTih...

Kerumaru
07-12-2009, 05:25
bak zekası düşük arkadasim.. birine kör müsün diye yorum yaparken...onun neyi bilip bilmedigine dikkat edeceksin... Eger corsan nickinin hesabi asker ise ki profilinde öyle yaziyor...
Ve Sen profilde güzel bir pot kırmışsın.. """""Evet o şimdi asker,köyü ise apo abi ve bana emanet...""""
buna göre o hesaba bir kac kisinin birlikte baktıgı muhtemeldir... (taktik strateji, akıl ve mantık gör :))
senin orda verdigin nicklerede kırdıgın potlarada dikkat ettim... senin kadar kör olmadigim ne kadar belli dimi ? :)
üstelik corsan hesabina dikkat ediyordum,, uzun zamandir saldiri yapmamisti...(iyi bir oyuncu serveri gözetir)
Ve ben mhye sikayet ederkende bir kesinlik yoktu. ihtimal üzerine sikayet ettim.

Buna cevabende ben kimseyi suclamadim... asıl senin gibi zekası düsük insanlar yüzünden forumlara ugramamak lazım......Oyunu ne kadar iyi bildigimide saldirganlık listesinden takip edebilirsin evlat...
birde seni görelim ???
Not: eger bende senin gibi herseyi yanlis anlasaydim.. senin baskasinin profilinde reklam yaptigini sanirdim.
bakiniz : Peki bu corsan oyunu kime emanet etti?
Karşınızda: <<< ( hele bak bak karsimizda :))) )
s10 Kerumaru
s5 zamazingo
s14 Pehlyone
trx Cristo
İşte bu kişiye emanet ;) <<<< (inan ben seni hic görmemistim.)

Lütfen arkadaslarimizi elestirirken kırıcı olmayalım...insanları suan oldugu gibi zorlamayin...hersey seviyeli olsun
FaTih...

Apo abi zaten ortak çok muhterem arkadaşım benim.O hesaplarda çelişki varsa gir o serverlara bak sor bakalım var mıyım yok muyum.Pot kırıp kırmadığımı anlarsın.Wow a girecek adam niçin saldırı yapsın ama dur alışmışsınız corsan ın saldırı yapmasına tabi...
Ya bana oyunda icraatlarinle gel.Buradan klavye delikanlılığı yapma.Çok istiyorsan her gittiğin server ı söyle ben sana oradanda öğretirim oyunu merak etme sen yeter ki iste daaa elimizin kiri olursun nolacak.İlk s2 den beri şu travian dayım hala sizin gibilere çare bulamadık napacağız bilmiyorum. 3.6bahane olur sizlerden kurtulmak için...Ayrıca kendine iyi bir oyuncu server ı gözetir diyorsun ya wow a girecek oyuncununda saldırı yapmayacağını bilmen,2 kez ordusunu çakmışken böyle bir ordu basmışken tebrik etmen gerekir.Olmadı tem ver bana oyundan sanada basarız merak etme:D
Burası s10dan pislik olmuş...
Düzgün oynayan oyunculara başarılar.Birdahada beni buraya yazmak zorunda bırakma oyunlar yukarıda oralardan msj atarsın olmadı başka hesaplarda var onları ö.m den atarım;

Corsan
07-12-2009, 05:42
Apo abi zaten ortak çok muhterem arkadaşım benim.O hesaplarda çelişki varsa gir o serverlara bak sor bakalım var mıyım yok muyum.Pot kırıp kırmadığımı anlarsın.Wow a girecek adam niçin saldırı yapsın ama dur alışmışsınız corsan ın saldırı yapmasına tabi...
Ya bana oyunda icraatlarinle gel.Buradan klavye delikanlılığı yapma.Çok istiyorsan her gittiğin server ı söyle ben sana oradanda öğretirim oyunu merak etme sen yeter ki iste daaa elimizin kiri olursun nolacak.İlk s2 den beri şu travian dayım hala sizin gibilere çare bulamadık napacağız bilmiyorum. 3.6bahane olur sizlerden kurtulmak için...Ayrıca kendine iyi bir oyuncu server ı gözetir diyorsun ya wow a girecek oyuncununda saldırı yapmayacağını bilmen,2 kez ordusunu çakmışken böyle bir ordu basmışken tebrik etmen gerekir.Olmadı tem ver bana oyundan sanada basarız merak etme:D
Burası s10dan pislik olmuş...
Düzgün oynayan oyunculara başarılar.Birdahada beni buraya yazmak zorunda bırakma oyunlar yukarıda oralardan msj atarsın olmadı başka hesaplarda var onları ö.m den atarım;

Erkan sen neler yapıyorsun abicim :)Bırak ne tanıtıyorsun başkalarına kendini ne gerek var oyunu bilen biliyor zaten seni:D
Öncelikle buraya yazarak medeni cesaretinden dolayı arkadaşı tebrik ederim.Ancak nedenleri çok saçma geldi bunuda söylemek istiyorum.Evet multi yemişiz ancak sebebi belittiğin sebeplerden değil tahıl akışından dolayı meydana gelmiştir.Söyleme gereği duyuyorum wow a girecek bir oyuncunun saldırı yapması ne kadar mantıklı olabilir arkadaşım bunu açıklarsan çok sevinirim gerçekten...
Askerde olduğumdan dolayı her konu kerumaru dadır forum kirliliğine yol açmayıp ö.m den yazışmakta mantıklıdır.

gEnKi
07-12-2009, 07:31
daha öncede yazmıstım sanırım atladınız ..

Dedim ya wow size 5 numara buyuk geldi hocam hadii bakalım 15-20 kişilik olan ve savunması wow da olan birlikleri yıkmaya ancak bunu basarabiliyorsunuz..:
büyük mü geldi kücük mü geldi görecegiz
bize söyleyeceginize sizin daha dogru saldırınız yok wow köylerine biz 1 kez girdik ofluya adam daha yeni seviye basmaya basladı
bizler sizler gibi birleşmede oldugumuz birliklerin basarısından degil kendi basarımızdan söz ederiz..
Genki sen hayatımda gördügüm en komik ve en icraatsiz oyuncusun :D
icratim varmı yok mu onu northerne alp40 pardon alp40 sildik haritadan
nevin7ye
en yakın tarihlisini diyeyim savu-r sorsana icratim var mı yok mu? :)
daha sayayım mı istersen absoulete den tuttta generala kadar kac kişi elimzden gectigini sen cok daha iyi biliyorsun :)

gundemaci
07-12-2009, 07:35
Senin o kafandaki saç kadar ben bu oyunun inceliklerini biliyorum. Bide buraya gelmişsin oyundan anlayan tipleri oynuyorsun aşağıda bir hesap kitap yapalımda görelim sizin mh ile bağlantınızı.

- 255 k tahılla yola çıkıyor ordu ne güzel

Kaç saat kapalı kaldı 29 saat (senin iddan bu benim değil)

29 x 255 = 7 milyon 400 bin tahıl

Bu tahılı asker öldürmeden nasıl sileriz ?

Cevap = Mh’ye aşağıdaki msj yazar mh’nin arkadaşı olan

“Kanka benim köyü kapatsan askerler ölmesin .
He hacı açmadan 5 dk önce bana söylede köye giriş yapayım eksiye biriken tahılı sileyim askerler ölmesin ”

Sonuç : 7 Milyon 400 bin tahılı bir çırpıda hallettik .

Ve gundemaci tekrar edeyim senin o basındaki saç kadar ben bu oyunun inceliklerini biliyorum bana burada masal anlatma.

Tebrikse tebriğimizi ettik hak edilmeyen tebriği ne yapacaksanız gerci sizin işiniz bu dalavere..

Allah akıl ve fikir versin o zaman.
bu köy 29 saat kapalı değildi. ama ne kadar açıklasak senin o kalın kafana bunu sokmam imkansız. o köyde asker ölüp ölmedi mi gelen ordunun ne kadar tahıl harcadığından anlarsın ki yolda olan pazarcıların olması ölümü engeller. sende bunu anlayacak kapasite var mı bilemem. köy çok kısa bir süre kapalı kalmıştır. köydeki depolar boşaltılmış yoldaki satıcıların köye ulaşmasıyla büyük katliam engellenmiştir. sana açıklama yapmak zorunda değilim ama çapsız çapsız konuşuyorsun bilip bilmediğin yerde. kimin daha fazla oyunu bildiği yapılan koordineli saldırılardan anlaşılmakta. ağlamaklı olduğunuzun farkındayım emeğinizi paramparça ettik. ama saygısızlık yapmak hakkına sahip değilsiniz. gidin kumdan kale yapın siz.
o hesaba ben bakıyordum tüm gün. dediğin gibi de ne mh tanırım ne de başka bişi. tahıl ayarlamasını da ben yaptım. bilip bilmediğin yerde konuşmasan daha hoş olurdu. hesaba bakan benim olayı bilen sen olduğunu iddaa ediyorsun.
eziklik böyle birşey olsa gerek...

gundemaci
07-12-2009, 07:38
gundemacı senden bir şey daha ögrendim çok saolasın kilitli köyde asker ölmedigini:)
Biz tebrigimizi ettik sen hep yarası olan gocunur tipi mesajlarımızı kaale alıyorsunda dostum ondan tebrik mesajımızıda görmemişin:)

tebrikleri gördüm üstadım ama öküzün altında buzağı aramaya çalışanları kınıyorum sadece. biz bu köye baktık 29 saat nöbet tuttuk. bunun karşılığında uykusuz kaldığım halde bahane arayanları kınıyorum sadece başka da bişi yok.

gundemaci
07-12-2009, 07:43
gündemaci

suru 3 kişi yıkıyo diye zırvalıyodun başarız diyodun zincire. Ne oldu sen yıktınmı o kadar ordu ile siperi :)

başarız mı oluyo şimdi senin saldırılar senin mantığına göre.

bence siper yıkılmasada başarılıdır saldırılar. birlşeyler öğrenmişindir umarım.

surun yıkılmasına başarılı dediğimi okursan geriye bakarak anlarsın. benim başarısız dediğim mancınık saldırılarınızdı. açıklama olarak 3 ordu suru yıktı yazmıştım sadece. 3 ordunun suru yıkması başarısızdır demedim.
iyi oyunlar.

gundemaci
07-12-2009, 07:45

var veya yok tartışması yapmayacağım. ama öyle ummanız bizim açımızdan iyi.:)

gundemaci
07-12-2009, 07:48

usta oyuncu doğru tahminlerde bulunur.:) tebrikler..

gundemaci
07-12-2009, 07:53
hani ordunuz egeliden büyük corsanmı??? bu mu büyük ordunuz?? hadi gel iddaya girelim serverın en büyük ordusu zincirde varmısın bu laflarını yemeye???başka serverdan adam getirmezsen adamında kalmadı kumdan kale yapın şimdi.

abi büyük değil mi corsanın ordusu egeliden? travian tarihinin en büyük ordusunu çıkartsan ne yazar bu saatten sonra. iddaa ettin savın çürütülmüş oldu. niye kabul etmiyor da başka yerlere çekiyorsun.:)

gEnKi
07-12-2009, 07:58
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=39819ac5182

tabi ki girilen yer adamların wow ordusunu sakladıgı merkez köyleriyse daha da güzel anlamlaşıyolar :)

Kripto53
07-12-2009, 11:31
dostum haklısın çift kışladan asker basarsın :) galiba yorumumdaki ince detayı okumadın ordaki manco ve koçbaşını 20 seviyedeki bir tamirhaneden 373 günde basarsın savaşa hiç girmemiş birini düşünürsen gayet normal bence... tabi çok fazlada tartışmaya gerek yok sanırım. çok istersen harcanan hamında miktarını vereyim. oyunuda anlatıp öğretmek istersen memuniyetle dinlerim... büyük sözü dinlemeyi severim. birde sevdiğim söz vardır bu konuda "biliyorsan konuş alim sansınlar. bilmiyorsan susta adam sansınlar..."
19 seviyede tarlalar ve köyüde sırf tahıl deposu ile doldurursun 3 tanede %50 vaha alırsın :) bu askerede bakarsın :rolleyes: ama hangi yan köyünden basarsın sen bilirsin... genelde ilk kurulan köy mantıklı geliyor bana asker basmak için tabi birazda şanslı olmak gerek değil mi. Vallaha yapanın emeğinede ellerinede sağlıklar olsun....
herkesede ve sanada iyi oyunlar ve başarılar arkadaşım...

Hocam şimdi beni iyi dinle ki alimden bişeyler kap.

Ben s13 RID-ONE.

Bir merkezi 19 yapman en kısa 2.5- 3 ay alır. 20. seviye tamirhanede 380 gün civarı çalışması lazım. Yani tarlalarla birlikte etti mi 450 günden fazla ?

Şimdi biz 380. gündeyiz, 70 gün açığı var.

Anlatabildim mi ??? O ordu 1 hafta içinde çıksın, ben bir daha oyun oynamam. Varsa iddası olan gelsin :)

kobraktif
07-12-2009, 12:23
icratim varmı yok mu onu northerne alp40 pardon alp40 sildik haritadan
nevin7ye
en yakın tarihlisini diyeyim savu-r sorsana icratim var mı yok mu? :)
daha sayayım mı istersen absoulete den tuttta generala kadar kac kişi elimzden gectigini sen cok daha iyi biliyorsun :)

genki... alp40 a respectten 100 kişi saldırdı haberin yok galiba
alp40 sizin wowu düzledi ve hesabı bıraktı köyde kalan hammadde ne kadarsa onlarla savunma bastı bir tek o var işte 50-100 asker kestim diyorsan tamam haklısın derim
biri köyü bırakıp gitmişse onu yıktım deme bari
bide sildik deme sildim de biz senin başarılarını görmek istiyoruz
saldırıdaki sıralamanı merak ediyoruz
konuşmada bir numarasın forumda çok başarılı bi performans sergiliyosun seni tebrik ediyorum hatta s13 te yazmadığın forum kalmamıştır bu konuda takdire şayan bi performansın var tebrikler
buraya kendine ait bi kaç rapor koyda bizde bakalım görelim
öyle zırt pırt millete salça olmakla olmuyo bu işler

gEnKi
07-12-2009, 14:01
genki... alp40 a respectten 100 kişi saldırdı haberin yok galiba
alp40 sizin wowu düzledi ve hesabı bıraktı köyde kalan hammadde ne kadarsa onlarla savunma bastı bir tek o var işte 50-100 asker kestim diyorsan tamam haklısın derim
biri köyü bırakıp gitmişse onu yıktım deme bari
bide sildik deme sildim de biz senin başarılarını görmek istiyoruz
saldırıdaki sıralamanı merak ediyoruz
konuşmada bir numarasın forumda çok başarılı bi performans sergiliyosun seni tebrik ediyorum hatta s13 te yazmadığın forum kalmamıştır bu konuda takdire şayan bi performansın var tebrikler
buraya kendine ait bi kaç rapor koyda bizde bakalım görelim
öyle zırt pırt millete salça olmakla olmuyo bu işler
yalanın bu kadarına da pes dogrusu alp40 nevin7 ve dierlerine sadece benim birligimdekiler girdi topu topu 27 kişiyiz sanırım bendeki gözlükleri sana vermek lazım yada saymayı mı bilmiyorsun 100>27den daha net bir ifadeyle
27<100den yok anlamadım diyorsan 100 büyüktür 27den :)
100kişi degil
hatta 27kişi degil
toplam 3kişi girmiştir merkezine 1kişi dier 2kişi yaN KÖYlerine hesabı bırakmadı bırakacak hesap kalmadı ki
yaa wowu sıfırladı mı sıfırlamadı mı
yönetmdeki arkadaslarımla ters düştügüm için yan köyünü yıkmadık ben wow ordusu orada dedikce bizimkiler illa merkeze girelim dediler
ama sonuc deişmedi wowumus sıfırladı....
şimdi sıra bizde tabiki ilk ziyaret oflu idi simdi dierlerinde
saldırı sıralamam ilk 600deyim var mı ötesi
haa
sende isimler arkasına saklanıpta konusma ismini ver öyle muhatap ol
basarıma gelince sanırım sen zincirdensin bir sor bakalım savu-ra o iyi biir benim saldırımı cok iyi asker basmadım cok iyi oyuncu degilim ama
sizin gibi korkak degilim tek girdim savu-ra elimden gelenin eniyisini yaptyım rapor dersen zincirin forumundan bulabilirsin
saygılarımla....

GRiNGoRS
07-12-2009, 14:41
sanırım sen yıktıgımız show. birliginden olansın hatta wow destek köyünü ben yıkmıştım yanlış hatırlamıyosam
1.si adranalin

hala anlamıyorsun değil mi? belki de anlamak işine gelmiyor. biz bile bile intihara gittik. beş tane respect birliğinin ortasındaydık, respectin bölgesindeydik. olası savaş durumunda yıkılmamız kaçınılmazdı. respectte dönen kirli oyunların farkına vardık. ve baş kaldırdık. hala bu başkaldırımızda verdiğimiz yaraları sarmakla meşgulsünüz. somut iki örnek vereyim sana. çomak soktuğumuz historian ın wow seviyesi hala 0 (sıfır)da. ve hesapları silerken birlik olarak aldığımız haftalık saldırı puanı (850 bin) rekorumuz hala kırılabilmiş değil. savunmada gömdüğümüz ordularınızı saymıyorum bile...

edit: bu arada çarşıistan ın seviye 98 oldu. e hadi şenlik başlasın artık :D

lyver
07-12-2009, 14:55
Bencede şenlik başlasın artık tik taklık zamanda kalmadı :)

Zehiir
07-12-2009, 16:20
laf ebesi genki wow oldu 98. seviye hanii senin saldırıpta raporu nu gözümün içine sokacağın su ordu nerde .. casuslar yanlıs yöne gitmiş haritayı dolasıp geliyorlar diyordun bence senin benim gözümün içine sokacağın o ordu senin biyerine kaçmıs halada cıkamadılar gün yuzune heralde:))

gringors a seni yıkmıstık diyorsun doğrudur yıkmıssınızdır bişey diyemem.. baskalarının wow uyla atıp tutacağınıza kendi basarınızla konusun diyorsun ..

şimdi cevap ver bakalaım.. sizin elinizden wow u 350 bin askerinizi kesip sizden alan birlik hangisi

ben cevap vereyimmi: gringors un yönettiği o 38 kişilik nacizane birlik yanii Show • (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=1877) birliği de..

daha sonra respect birliğinden tam 36 tane orduyu yanii komple bir birlik eder aldığı wow un surlara yapıstıran ve serverde o zamanlar için bir rekora imza atan birlik hangisi

cevap veriyorum Show• (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=1877) birliği.. yani senin beğenmediğin giringors ve ekibi..

haa sen diyeceksin şimdi wow u sizden geri aldıkmı aldık evet aldınızda o wow size bir tuzaktı zaten biz aldıktan sonra show lardan yardım istemedik biz 38 kişiyle wow kurulamayacağını bilecek kadar bu oyunu biliyoruz.. amac sizin saldırı askerlerinizi kesmekti buda basarıldı..

hatta bugun respect wow konusunda bu kadar ezik kaldıysa bunun sebebi senin o seni yıkan bendim dediğin gringors un eseridir canım.. onun ataturk dehasıyla yaptığı planlar sonucu bugun ancak laf ebeliği yapabiliyorsun .. baska da birsey yapamıyorsun acı ama gercek bu dostum..

copernic
07-12-2009, 16:23
yalanın bu kadarına da pes dogrusu alp40 nevin7 ve dierlerine sadece benim birligimdekiler girdi topu topu 27 kişiyiz sanırım bendeki gözlükleri sana vermek lazım yada saymayı mı bilmiyorsun 100>27den daha net bir ifadeyle
27<100den yok anlamadım diyorsan 100 büyüktür 27den :)
100kişi degil
hatta 27kişi degil
toplam 3kişi girmiştir merkezine 1kişi dier 2kişi yaN KÖYlerine hesabı bırakmadı bırakacak hesap kalmadı ki
yaa wowu sıfırladı mı sıfırlamadı mı
yönetmdeki arkadaslarımla ters düştügüm için yan köyünü yıkmadık ben wow ordusu orada dedikce bizimkiler illa merkeze girelim dediler
ama sonuc deişmedi wowumus sıfırladı....
şimdi sıra bizde tabiki ilk ziyaret oflu idi simdi dierlerinde
saldırı sıralamam ilk 600deyim var mı ötesi
haa
sende isimler arkasına saklanıpta konusma ismini ver öyle muhatap ol
basarıma gelince sanırım sen zincirdensin bir sor bakalım savu-ra o iyi biir benim saldırımı cok iyi asker basmadım cok iyi oyuncu degilim ama
sizin gibi korkak degilim tek girdim savu-ra elimden gelenin eniyisini yaptyım rapor dersen zincirin forumundan bulabilirsin
saygılarımla....

ulem halen utanmadan konuşuyon..savur raporlarını koy buraya.sana giren raporlarıda koy.sonra aşilmidir nedir onun savura geldiği raporları koy.2-3 tarla yıkmışsın binlerce asker bırakmışsın konuşuyorsun burda utanmadan.dindanein merkezine giriş raporunu koy kaç askere kaç bin savunma kestirmişsin.?? sen oyun moyun bilmiyon.sadece işin laf üretmek.

Fatsaliii
07-12-2009, 16:49
ulem halen utanmadan konuşuyon..savur raporlarını koy buraya.sana giren raporlarıda koy.sonra aşilmidir nedir onun savura geldiği raporları koy.2-3 tarla yıkmışsın binlerce asker bırakmışsın konuşuyorsun burda utanmadan.dindanein merkezine giriş raporunu koy kaç askere kaç bin savunma kestirmişsin.?? sen oyun moyun bilmiyon.sadece işin laf üretmek.

ya sen bos bos konusup durma arkadsım yok bıs ıntahr sldırısı yaptık ee ne oldu sımdı ne durumdasın onu sole bana tmm akadsım ne bıcım ıstr buya mydan genıs konus baklım

copernic
07-12-2009, 17:22
ya sen bos bos konusup durma arkadsım yok bıs ıntahr sldırısı yaptık ee ne oldu sımdı ne durumdasın onu sole bana tmm akadsım ne bıcım ıstr buya mydan genıs konus baklım

sen ne diyon yaw.ilk önce kimsin onu açıkla bi.işinize gelince intihar saldırısı işinize gelince biz salakmıyız orduları gömcez.yokya bir gün a de öteki gün b de.işte bunun için kıl-a-ressiniz.ne durumdayım?? söylede bilelim.sizin durumunuz ortada zaten.

loresun
07-12-2009, 17:57
sayın oyuncu arkadaşlar foruma bakıyorum da artık birbirinize hakaret etmeye başlamışsınız bırakın artık ya değer mi bir oyun için rapor koyun da keyiflenelim s 13 e bu yakışır ;)

trapper
07-12-2009, 18:18
genki sabah 9 da wow bitiyor sen hala diyorsun ordular :) :)

Aşikar
07-12-2009, 18:27

Ordular yolda acıktılar herhalde mola verdiler:)

Zehiir
07-12-2009, 18:28

o ordular genki dediği orduyu ben gördüm arkadaslar carsıdaki desteği görünce vurmuslar torosların tepesine doğru bası bozuk bir sekilde carsıdan uzaklasmaya calısıyorlardı:D:D

sordum nereye gidiyorsunuz diye dedilerki.. biz canımızı sokakta bulmadık baskaları için savasmayız onun için evimize dönuyoruz dediler..:D

BEN NE DEMİŞTİM TAAA OFLU ZAMANINDA.. RESPECT DE ORDU YOK 4 TANE ORDUSU VARMIS ONLARIDA KULLANDILAR DEDİMMİ DEMEDİMMİ..

AMA CLANLAR NEDEN ÇARŞIYA DEĞİLDE VAVELYAYA VE 53ST53 E GÖMDÜLER TUM ORDUYU ONA BİR ANLAM VEREMEDİM SANIRIM BU İŞTE Show• (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=1877) BİRLİĞİNİN BİR PARMAĞI VVAR GİBİ GELDİ BANA:D CLANDAN BİR YETKİLİ DEN CEVAP BEKLİYORUM.. YANILIYORDA OLABİLİRİM TABİİ.. BENİMKİ TAHMİN..

Aşikar
07-12-2009, 18:35
o ordular genki dediği orduyu ben gördüm arkadaslar carsıdaki desteği görünce vurmuslar torosların tepesine doğru bası bozuk bir sekilde carsıdan uzaklasmaya calısıyorlardı:D:D

sordum nereye gidiyorsunuz diye dedilerki.. biz canımızı sokakta bulmadık baskaları için savasmayız onun için evimize dönuyoruz dediler..:D

BEN NE DEMİŞTİM TAAA OFLU ZAMANINDA.. RESPECT DE ORDU YOK 4 TANE ORDUSU VARMIS ONLARIDA KULLANDILAR DEDİMMİ DEMEDİMMİ..

AMA CLANLAR NEDEN ÇARŞIYA DEĞİLDE VAVELYAYA VE 53ST53 E GÖMDÜLER TUM ORDUYU ONA BİR ANLAM VEREMEDİM SANIRIM BU İŞTE Show• (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=1877) BİRLİĞİNİN BİR PARMAĞI VVAR GİBİ GELDİ BANA:D CLANDAN BİR YETKİLİ DEN CEVAP BEKLİYORUM.. YANILIYORDA OLABİLİRİM TABİİ.. BENİMKİ TAHMİN..

Kuyruk acısı vardı başka bir sebebi yok

Aşikar
07-12-2009, 18:37
Ve çarşı 99 dedi yarın tebrik mesajları için açılacak konuya başta forumun vazgeçilmez üyesi genki olmak üzere herkezi bekliyoz:)

kgervan
07-12-2009, 18:52
çarşı -+ damıydı.

0bjk0
07-12-2009, 18:54
evet - + da ama daha bitmedi herşey son düdük çalmadan bitti sayılmaz

kgervan
07-12-2009, 19:07
evet ama ben -+ dan böyle bişe bekliyodum.neden mi diye soracak olursanız -+ error birliğimi neydi onlar dağıldıktan sonra savunmaya çekildiler.ondan sonrada yanlış hatırlamadıysam wowa kadar olan dönemde büyük bir savaş olmadı o bölgede.ama wow zamanında zincir-clan respect-show savaşlar vardı.bu durumda o bölgenin defi daha iyi durumda olması lazımdı.

bu arada çarşıı yarın 9 da okulda oluyorum.wowu kurarsan şimdiden tebrikler.

Zehiir
07-12-2009, 19:11
evet ama ben -+ dan böyle bişe bekliyodum.neden mi diye soracak olursanız -+ error birliğimi neydi onlar dağıldıktan sonra savunmaya çekildiler.ondan sonrada yanlış hatırlamadıysam wowa kadar olan dönemde büyük bir savaş olmadı o bölgede.ama wow zamanında zincir-clan respect-show savaşlar vardı.bu durumda o bölgenin defi daha iyi durumda olması lazımdı.

des den ziyade carsıya clan saldırmadı dostum.. Respect tede dediğin gibi devamlı savas vardı ve wow a gönderecek askerleri yoktu.. Br de ilk wow köyleri alınırken 40 dan fazla ordu kaybettiler .. Bir sürü merkezleri gitti .. Ordularını kaybedenlerde tekrar ordu cıkaramadılar.. 2 ayda ne kadar ordu çıkarki.. Zaten daha doğrusu ne kadar mancınık çıkar..

0bjk0
07-12-2009, 19:15
- + da savaş olmadı diyorsanız ozman fazla bakmadınız - + da savaş hiç bitmedi :) kendi adıma diyeyim oyuna ilk başladığımdan bugüne kadar savaşyıorum :)

kgervan
07-12-2009, 19:16
evet respect-show ile uğraşırken clan-zincir ile uğraşırken aradan sıyrıldı.

kgervan
07-12-2009, 19:17
- + da savaş olmadı diyorsanız ozman fazla bakmadınız - + da savaş hiç bitmedi :) kendi adıma diyeyim oyuna ilk başladığımdan bugüne kadar savaşyıorum :)

büyük bir savaşçıkmadı dedim zaten bende.yoksa travianda ordu biter savaş bitmez;)

kozanlı
07-12-2009, 19:21
Hocam şimdi beni iyi dinle ki alimden bişeyler kap.

Ben s13 RID-ONE.

Bir merkezi 19 yapman en kısa 2.5- 3 ay alır. 20. seviye tamirhanede 380 gün civarı çalışması lazım. Yani tarlalarla birlikte etti mi 450 günden fazla ?

Şimdi biz 380. gündeyiz, 70 gün açığı var.

Anlatabildim mi ??? O ordu 1 hafta içinde çıksın, ben bir daha oyun oynamam. Varsa iddası olan gelsin :)

bilgilendirme için saol usta sadece arkadaşlara şaka bir rapordu o
eeeee malum sanal ortamın sanal raporları işte. neyse showların ordular kullanmaya gerek kalmadan elinde patladı zaten sağlık olsun WOW yine showzincir birleşmesinin oluyor ya.

0bjk0
07-12-2009, 19:26
buyuk savaş derken lords ile savaştı son olrakta zincir-+ ile
http://www.s13-showtime.info/video1.html

migi_6199
07-12-2009, 19:43
wow saldırı olmuş rapor alabilirmiyiz yoksa respectler yanlışlıkla orayadamı uğrayalım dedi:D

METİS
07-12-2009, 19:45
dilek indi, rapor lütfen, merakla bekleyenleri de düşünün :)

trapper
07-12-2009, 20:04
ihaneti show affetmez ,
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=4043137e863
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=404320d842e

trapper
07-12-2009, 20:09
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=4044539b6e1

Marjinal
07-12-2009, 20:15
mancınıklar neden tek atış atıldı acaba. savunma yoktuki dilekte.

Marjinal
07-12-2009, 20:16
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/wow-6.jpg

TEBRİK EDELİM Mİ ARTIK :)

Kripto53
07-12-2009, 20:20
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/wow-6.jpg

TEBRİK EDELİM Mİ ARTIK :)

Bence tebrikler yazısı çıkmaan tebrik edilmez.

Tahminimce bu gecenin ilk saatlerinde ordular girer köye, umarım WOW a saldırmadan depoları indirme gafletine düşmüşlerdirde :D Oyun uzamadan biter :))

trapper
07-12-2009, 20:26
gerek görmemişler çifti demekki fazla ziyan olmasın diye :) , sıradaki kim acaba

trapper
07-12-2009, 20:32
serverın en iyi koç ordulu adamı xantos nerdesin ,ama haklısın senin koç ordun ses in yanında kuzu kalır :) , ses in yankısı senin real sesinden daha sağlam çıktı :) , burdan çıkaracağımız sonuç tılsım hiç bişey ifade etmez ,ihanetin bedelini ödersin ama ağır olur

_shuf_
07-12-2009, 20:34

Tahminimce bu gecenin ilk saatlerinde ordular girer köye, umarım WOW a saldırmadan depoları indirme gafletine düşmüşlerdirde :D Oyun uzamadan biter :))
ins kuruar ama sabaha daha cok var:(

trapper
07-12-2009, 20:55
la ironide kaldık yeminle kursa sevineceğizmi yoksa ordular elimizdemi patladı diye üzüleceğimizmi bilemedik :) , son umut natarlar hehe

gEnKi
07-12-2009, 21:03
serverın en iyi koç ordulu adamı xantos nerdesin ,ama haklısın senin koç ordun ses in yanında kuzu kalır :) , ses in yankısı senin real sesinden daha sağlam çıktı :) , burdan çıkaracağımız sonuç tılsım hiç bişey ifade etmez ,ihanetin bedelini ödersin ama ağır olur
halen kendini baskalarının basarılarıyla avutuyorsun yazık aama cok yazıkkk
oyunda sadece clanın bir wowunu indirdiniz demek ki sizde de okadar ordu varmış tek atışlık kursun :)

buarada saldrıyı yapan arkadasları tebrik ediyorum cok güzel asker basmışlar
yanliş bilgi almadımsa valentino wow girdikten 1dakika sonra köyü sıfırlandı şans işte 1dakika önce biz girsek hiçbişi yapamıcak

şuan geceyi bekliyoruuzzz bakalım gece indi indi inmedi
yeni serverde buluşmak dilegiyle deriz bizde :)
çarşı yürü bee kim tutar seni :)
son bir dipnot
saldırılarımızın gecikmesi sadece bir kişi yüzünden olmuştur onun ceremiyesini cekiyoruz...Tabi ki de bu bahane olamaz..Şimdi yapmamız gereken bekleyip görecegiz gece inerse gerisi gelir inmezse de zaten oyun bitmiştir
ve
çarşı kardeşimizi de tebrik etmesini biliriz.Ben ve ekibim bunu oyun olarak algılayıp karşımızdakini (önceden birleşip ayrılmış olsakta) rakip olarak görürüz baskaları gibi kin güderek nefret ederek düşman gözüyle bakmayız
saygılarımla....

migi_6199
07-12-2009, 21:07
oyunda sadece clanın bir wowunu indirdiniz demek ki sizde de okadar ordu varmış tek atışlık kursun :)

yanliş bilgi almadımsa valentino wow girdikten 1dakika sonra köyü sıfırlandı şans işte 1dakika önce biz girsek hiçbişi yapamıcak

son bir dipnot
saldırılarımızın gecikmesi sadece bir kişi yüzünden olmuştur onun ceremiyesini cekiyoruz...Tabi ki de bu bahane olamaz..Şimdi yapmamız gereken bekleyip görecegiz gece inerse gerisi gelir inmezse de zaten oyun bitmiştir
ve
çarşı kardeşimizi de tebrik etmesini biliriz.Ben ve ekibim bunu oyun olarak algılayıp karşımızdakini (önceden birleşip ayrılmış olsakta) rakip olarak görürüz baskaları gibi kin güderek nefret ederek düşman gözüyle bakmayız
saygılarımla....

son yazıyı ii okumadın sanırım arkdaşın . bu arada çok geç geldiniz b.hammadde depolarını yıkıp wowu yıkamazsanız bitio:D

xantos
07-12-2009, 21:07
valentinoyu tebrik ederim
severin en güzel karşı atışını gerçekleştirdi / ? işaretini merak edenler kendisine sorabilir ;)

7957 koçbaşı yapan ses te 1 tebrigi hakediyor, hernekadar sevincinden ne yapacagını şaşırıp bir saldırı da bana çıkmış olsa da :D:D
güzel güzel keyifliydi savaş oyunu bunu gerektiriyor eğlen keyfini çıkart hakettin

ayrıca hotsword ise tarlaları olmadan bu kadar askeri bu kadar süre elinde tutabildigi için tebrigi haketti
bir tebrikte ottomania ve nostruma kendileri sebebini biliyor
traper dostum sana tebrik kalmadı bi daha ki sefere az daha çalış sen

xantos
07-12-2009, 21:11

gaflet delaletin olmadı yerde kazanan olamaz ki :D

gEnKi
07-12-2009, 21:20
son yazıyı ii okumadın sanırım arkdaşın . bu arada çok geç geldiniz b.hammadde depolarını yıkıp wowu yıkamazsanız bitio:D
sanırım kardeşim
bende depolardan bahsetmiyorum yolda olan ordular Wowu yıkamazsa yarın sabah oyun bitiyo uzun biraradan sonra rahat rahat uyuyabilecegim :)
her dakka tahıl ara derdi bitiyo ne diyelim taktiksel anlamda degil iletişimsel bir hatadan dolayı %99 kaybettik diyebilirim ama geceyi gördemden de edemicem
son kez diyorum gece rahat gecerse çarşı için hepimiz için rahat gececektir
ama
tersi olursa ozaman vaveylanın vay haline derim bende :)

Zehiir
07-12-2009, 21:29

son bir dipnot
ve
saygılarımla....

rahat uyu kardeş eğer gercekten ordunuz varsada hiç bir sey yapamayacak.. 10 kere söylediğimi yine söylüyorum clanlar orduyu harcadıktan sonra ben carsyı tbr etmiştim bile oda daha erken dur bakalım demişti.. ben de clan saldrılarını yaptı clares de asker bitti demiştim bu saatten sonra carsıya gelen mancınık 5 bini gecmez oda sinek ısırığı gibi olur seviye falan alamaz.. gecmiş olsun genki yeni serverde seni bizim birliğe alsınlar tek görevin laga luga yapmak olsun ne savunma bas ne saldırı laga luga müdürü ..:D

Kripto53
07-12-2009, 21:56
rahat uyu kardeş eğer gercekten ordunuz varsada hiç bir sey yapamayacak.. 10 kere söylediğimi yine söylüyorum clanlar orduyu harcadıktan sonra ben carsyı tbr etmiştim bile oda daha erken dur bakalım demişti.. ben de clan saldrılarını yaptı clares de asker bitti demiştim bu saatten sonra carsıya gelen mancınık 5 bini gecmez oda sinek ısırığı gibi olur seviye falan alamaz.. gecmiş olsun genki yeni serverde seni bizim birliğe alsınlar tek görevin laga luga yapmak olsun ne savunma bas ne saldırı laga luga müdürü ..:D

Yakamoz_jb geliyor, 23:50 gibi bakalım görecek.

Ama inş. depoları indirme gafletine düşerler bizde rahat ederiz :D

gEnKi
07-12-2009, 22:01
Yakamoz_jb geliyor, 23:50 gibi bakalım görecek.

Ama inş. depoları indirme gafletine düşerler bizde rahat ederiz :D
sence s13ün enbüyük ordusu gelirken depo mu nişanlıyacak :)

Zehiir
07-12-2009, 22:09
sence s13ün enbüyük ordusu gelirken depo mu nişanlıyacak :)
40 dk sonra dananın kuyruğu kopacak diyorsunuz yanii pekii bu yakamoz un ordusu 5 milyon savunmadan seviye alabilecekmi sizce .. eğer mancınık 10 bin altındaysa bosuna hayal kurma genki..

trapper
07-12-2009, 22:13
arkadaş ben dirmilde yolu açtım zaten yaptığımı yaptım , tılsımınızıda çaldırttan adamlardan ve yırtınsanızda o tılsımı size verdirtmeyen adamım ki kimse bilmez şuanki çarşistanın ve birliğinin bu oyunda tutunmasını sağlayan adamlardan biriyim tek lafımla vede birliğimin sevgisi saygısıyla birleşimimde olmuyan o zamanki ecel birliğinin belkide serverdan silinmesini engelleyen adamlardan biriyim yani genki ve senin sandığın gibi boş bi oyuncu değilim , siz ofluya kolonice girdiniz , biz dirmile sadece 2 ordu girdik aramızdaki fark bu xantos birader , 10 gündür ordunuzu bekliyoruz çarşıstana

gEnKi
07-12-2009, 22:20
40 dk sonra dananın kuyruğu kopacak diyorsunuz yanii pekii bu yakamoz un ordusu 5 milyon savunmadan seviye alabilecekmi sizce .. eğer mancınık 10 bin altındaysa bosuna hayal kurma genki..
bekleyip görecez mancınık sayısını bilmiyorum ama saglam askerle geldigini cok iyi biliyorum
yıkarsa oyun uzar yıkamazsa
bizde üzerimize düşeni yapar çarşıya gidip kutlamamızı yaparız :)
son 40dakka sanırsam tam saatini bilmiyorm
herhalde tüm server yakamozun saldırısına kitlendi bekliyor :)
ee hayaller insanları ayakta tutar biliyosun insanın hayeli yoksa yaşama sansıda olmaz

gEnKi
07-12-2009, 22:24
arkadaş ben dirmilde yolu açtım zaten yaptığımı yaptım , tılsımınızıda çaldırttan adamlardan ve yırtınsanızda o tılsımı size verdirtmeyen adamım ki kimse bilmez şuanki çarşistanın ve birliğinin bu oyunda tutunmasını sağlayan adamlardan biriyim tek lafımla vede birliğimin sevgisi saygısıyla birleşimimde olmuyan o zamanki ecel birliğinin belkide serverdan silinmesini engelleyen adamlardan biriyim yani genki ve senin sandığın gibi boş bi oyuncu değilim , siz ofluya kolonice girdiniz , biz dirmile sadece 2 ordu girdik aramızdaki fark bu xantos birader , 10 gündür ordunuzu bekliyoruz çarşıstana
ben sana boş bir oyuncsun demedim öyle bişi yazmıssam kanıtla bakalım
benm dediklerim ortadadır
şimdi kalkıp burada ben sunu yaptım bunu yaptım bu birligin yıkılmasına ben izin vermedim wowu ben kurdurttum deme bu emek verenlere hakaret olur
ben diyorum ki elle tutulur bir icraatiniz yok
siz halen ShowTime'n başarılarıyla avutuyorsunuz kendinizi halende onların başarılarını kendinize mal etmeye calısıyorsunuz..
yaa senin bu koloni tanımını yaparmısın yoksa ben mi yanlış biliyorum
bizim organizasyonumuz icersinde sadece 6 ordu girmiştir ofluya o da işini yapmıştır
bizden sonra giren ordular YEMİNİM adlı arkadasımın birligiden olup hepsi de bizden habersiz birlik içi organizasyonu yapıp girmişlerdir...

Marjinal
07-12-2009, 22:25

ya hocam ne boş lak lak yapıyon sen ya.

senin wow köylerin tepeye çıktımıda size saldırsınlar adamlar. niye durduk yere asker harcasınlar. bekletirler askeri tabiki. ne olacağı bellimi olur.

0bjk0
07-12-2009, 22:29
Ulaşım. 21:37:25 .
saati 23:50:09 Saat
J&B_YAKAMOZ_J&B

arkadaşta ordu var yada yok yıkar yada yıkmaz şuan en konuşulan kişi oldu :)

gEnKi
07-12-2009, 22:31
J&B_YAKAMOZ_J&B

efet aynen

Zehiir
07-12-2009, 22:35
yaa arkadaslar bir yerde anlasalım su cümle bana cok sacma geliyor senin bir basarın yok nerden biliyorsunuz yok olduğunu bir kişi saldırı yapıp köy yıkmamıs olabilir ve ya saldırıp cakılmıs olabilir bu oyunun gereği olan bir sey ama basarın yok dediğiniz insanlar yada birlikler 13 ay boyun ca ne yaptılar acaba biliyormusunuz.. bir birlik için de herkezin görevi vcardır bazısıs savunma basar bazısı fake atar bazıları birliğin tahıl akısını ayarlar travian da bir kişi çıksında ben kimseden yardım almadan savunmamıda kendim bastım rakiplerimin köylerinide kendim yıktım tahılımıda kendim ayarladım ve halada dimdik ayaktayım şimdide wow yıkmaya gidiyorum desin ben kafamı keserim..

genki de traperde ve diğer tum arkadaslarda oyun sonuna kadar bu serverde kalabilmişsse buda bir basarıdır zaten ..

bu arada kimse unutmasın her savasta en buyuk basarı bıkmadan rakip köyleri fake yağmuruna isimsiz kahramanlarındır.. saygılar sunarım..

gEnKi
07-12-2009, 22:38
yaa arkadaslar bir yerde anlasalım su cümle bana cok sacma geliyor senin bir basarın yok nerden biliyorsunuz yok olduğunu bir kişi saldırı yapıp köy yıkmamıs olabilir ve ya saldırıp cakılmıs olabilir bu oyunun gereği olan bir sey ama basarın yok dediğiniz insanlar yada birlikler 13 ay boyun ca ne yaptılar acaba biliyormusunuz.. bir birlik için de herkezin görevi vcardır bazısıs savunma basar bazısı fake atar bazıları birliğin tahıl akısını ayarlar travian da bir kişi çıksında ben kimseden yardım almadan savunmamıda kendim bastım rakiplerimin köylerinide kendim yıktım tahılımıda kendim ayarladım ve halada dimdik ayaktayım şimdide wow yıkmaya gidiyorum desin ben kafamı keserim..

genki de traperde ve diğer tum arkadaslarda oyun sonuna kadar bu serverde kalabilmişsse buda bir basarıdır zaten ..

bu arada kimse unutmasın her savasta en buyuk basarı bıkmadan rakip köyleri fake yağmuruna isimsiz kahramanlarındır.. saygılar sunarım..
bunun altına imzamı cakarım
efet oyunda en nefrett ettigim fakelerdir
res-sow savaslaırında burnumdan gelmişti
300 üzeri günlük feyk geliyodu kafayı yemiştim bi ara
enson zincirlerle girdigimiz savasta fakler sinir etmişti ama okadar fazla degildi ama uykusuz bıraktıgı olmadı da degil :D

Candar
07-12-2009, 22:45
J&B_YAKAMOZ_J&B

Yakamozdan başka gelen yok mudur?
Respect WoWu bıraktı mı yani

:D

gundemaci
07-12-2009, 22:51
Yakamozdan başka gelen yok mudur?
Respect WoWu bıraktı mı yani

:D

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=405635bb081

şu rapora göre içeride 5 milyon savunma var demek abesle iştigaldir.

armegedon
07-12-2009, 23:00
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=405635bb081

şu rapora göre içeride 5 milyon savunma var demek abesle iştigaldir.
su ordu 99 dan 11 seviye ındırmısse vay halıne carsının natar bıle seviye alır :D:D:D:D:D

xantos
07-12-2009, 23:01
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=40573d61d89

azıcık heyecan iyidir
emegi geçen herkese teşekkür ediyorum

gundemaci
07-12-2009, 23:09
su ordu 99 dan 11 seviye ındırmısse vay halıne carsının natar bıle seviye alır :D:D:D:D:D

öncelikle saldıran arkadaşı tebrik ediyorum.
server resetlenmesine saatler kala askeri durumuna göre çok başarılı bir saldırı yapmıştır.

orta derece askerli sağlam mancolu bu saldırıdan da anlayacağımız üzere çarşı sağlam bir savunmaya sahip değildir. eğer saldırılar devam ediyorsa sanırım bayrak yarışını devretmek durumunda kalacak.:D

gEnKi
07-12-2009, 23:16
öncelikle saldıran arkadaşı tebrik ediyorum.
server resetlenmesine saatler kala askeri durumuna göre çok başarılı bir saldırı yapmıştır.

orta derece askerli sağlam mancolu bu saldırıdan da anlayacağımız üzere çarşı sağlam bir savunmaya sahip değildir. eğer saldırılar devam ediyorsa sanırım bayrak yarışını devretmek durumunda kalacak.:D
enson gördügümde yakomozun 130k kılıçlısı vardı sanırım tahıl akısında bi sorundan dolayı askerler yolda öldü
yinede elinden gelenin eniyisini yaptı arkadasımız simdi geriye yarın ki orduların neler yapabilecegi..

trapper
07-12-2009, 23:32
nasıl bir orduyu besliyemedinmi genki eh be burda çene çalarsan olmaz tabii:) ,aynen bu küçük ordu 11 seviye almışsa düşünmek gerek

DgN
07-12-2009, 23:44
enson gördügümde yakomozun 130k kılıçlısı vardı sanırım tahıl akısında bi sorundan dolayı askerler yolda öldü
yinede elinden gelenin eniyisini yaptı arkadasımız simdi geriye yarın ki orduların neler yapabilecegi..

Herkese merhaba öncelikle. Adım Doğan. Oyundaki ismim DgN. Forumu takip ediyorum ama ilk mesajım olacak, dayanamadım yazıyorum. 130k kılıçlı orduyla yola çıkıp 48k ile saldırı gerçekleşiyorsa ya birileri bu oyunu bilmiyor ya da rakipleri çok iyi biliyordur. Başka açıklaması yok gibi...

Saldırıyı yapan arkadaşı emeklerinden dolayı tebrik etmek lazım ama serverın sonunu görüp askere gitme hayali yattı benim için...

1 saat sonra serverdaki şu ana kadar en iyi vuruş gücü olan ordu girecek herhalde. Varsa başka büyük ordu uyarırsanız sevinirim. İyi kötü herkes bir taraf olmak zorunda tabi ki bu oyunda. Ama objektif olursak o zaman burdaki muhabbetin güzelliği daha da artacaktır.

Serverın sonunu göremeyeceğiz bu gidişle. Bakalaım askere gidene kadar neler göreceğiz. Clan ve Respectlerden nasıl orduların çıkacağını merak ediyorum. Showlardaki orduların sağlam olduğunu zaten biliyorum. Bekleyelim görelim....

lyver
07-12-2009, 23:57
hata bende corsan bıraksaydım ya ne güzel ofluu tam gaz gidiyordu ne gerek vardı 5004 koçbaşı yapacak
ofludaki savunma askerleri korktu zaten 5004 koçbaşını görünce şaşırdılar
çok şaşırdılar
çok şaşırdılar çooook
bildigin gibi şaşırmadılar
şaşkınlarından kılıçlarını çekemediler
kestik kestik
laa
çok kalabalıklar
kestik kestik bitmedi
bit sürüsü gibiydiler
işte bu yüzden
çok oyuncu arkadaşlar ( laf geliyooooooo )

:eek:

Ozamanki sözüedilen koç başı orducuğu bu http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=24853d6bcae bu orduğuğun yaptıklarını sahibinden yukarda gördüğünüz gibi dinlediniz ozmanlar :D
Bu güne gelince s13 bir salandı SES geldi mi? http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=4043137e863 Bu ordu için nediyecekler şaşkınlıktan kılıçı yutular mı?

lyver
08-12-2009, 00:03
ihaneti show affetmez ,
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=4043137e863
http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=404320d842e

Arkadaşlar napıyonuz, bu ne ordular böyle, olan var ormayan var milletin yüreğine indireceksiniz, kotayı bukadar yukarı cekmeyin :D

ihanetin Af edilmesi mümkündeyil arkadaşlarımın elerine saglık...

armegedon
08-12-2009, 00:22
o orduyu basmak kolay degıl oyn nasıl oynanıyor bılıyor demekkı ama açlıktan oldurulmesı gerçekten şaşırtıcı tahıl ambarları kaybetsen bıle pulsla npc falan filan bu ısı halletmen lazm

gundemaci
08-12-2009, 00:39
yapayzeka bence serverin en büyük ordusu zincirlerden çıkamayacak.:)hedefe ulaşamadan pert ettik çünkü:)

Wicked
08-12-2009, 00:40
su ordu 99 dan 11 seviye ındırmısse vay halıne carsının natar bıle seviye alır :D:D:D

senin buralarda olduğunu biliyordum :) ve yine biliyorum ki aramızdasın yani s13'te :D

armegedon
08-12-2009, 00:43
senin buralarda olduğunu biliyordum :) ve yine biliyorum ki aramızdasın yani s13'te :D
artık yokum :D hesabı kapattım

Kripto53
08-12-2009, 00:47
Serverda oynayan sayısı çok az, açık hesapların yarısıda multi köy zaten.

Belli insanlarda 10 larca hesap var, ordan oraya koşturuyolar. MH yede kızmamak lazım tüm serverımı kilitlesin :))

Oyun iyice uzadı inşallah en kısa sürede biter de herkes rahat eder.

coriolis
08-12-2009, 00:48
Daha önceki mesajlarımı hatırlayanlar oyunu takip ettiğimi söylediğimi hatırlarlar. Hatta clan organizayonlarını beğendiğimi söylediğim için benim clan hesabına sahip biri olarak düşünenler de olmuştu, ancak ben öyle olmadığını söylemiştim. Oyunu takip ettiğimi söylediğim hesap yakamoz_jb hesabıdır. Ancak hesaba strateji dışında hiçbir katkım olmamıştır. Kendisi çok yakın bir arkadaşım olup arkadaşımın ilk serveridır. Kendisini, ilk server olmasına karşın bu denli başarılı bir ordu yaptığı için, tebrik ederim...

Tahılsızlıktan ölen ordu falan yok kimse oturduğu yerden uydurmasın! Sadece zamanlamadan dolayı çekilemeyen ve elde kalan küçük bir miktar daha asker var...Bu ordu küçük bir ordu yorumuna da katılmıyorum kıyaslamanızı cermen ordusuna göre yapmayınız! Ordunun galya ordusu olduğuna dikkatinizi çekerim! 10k galya mancınığı 14k cermen mancınığına bedeldir vuruş gücü olarak...Saldırı askeri sayısı tamirhanenin 5-6 ay aralıksız çalışması göze alındığında azdır evet, ama bu saldırının wowu 99'dan 88'e indirmesi köydeki savunmanın az olduğunu göstermez. Çünkü çarşı arkadaşımız zamandan kazanmak adına daha önceden zarar gören toprak siperini 20'ye tamamlamamış oldğu gibi 16'da bırakmıştır. Toprak siperin olmadığı bir köyde 10k galya mancınığı yanında denildiği gibi orta derece saldırı ordusu ile 11 seviye alıyorsa köyde 4-5 milyon savunma vardır...Zaten o kadar savunma olmasa idi en az 15-20 seviye inerdi...cavo'nun saldırısını hatırlayınız, 3 seviye indirebilmişti...Kıyaslamanızı bu saldırıya göre yapınız, bu saldırıdan sonra askerleri köyden geri göndermediler herhalde...

Son olarak tekrar düşüncemi yineliyorum, en iyi organize olan birlik Clan birliğidir kanımca...

Tekrar tebrik ediyorum seni joz...

DgN
08-12-2009, 00:52
dilek wow sıfırlandı...

Buyrun Rapor...

Defansı görebildik. Zaten yıpranmıştı..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=40647b952f9

Kripto53
08-12-2009, 00:58
Yazık olmuş orduya :(

Keşke koordinesi daha iyi yapılsaymış.

sakin34
08-12-2009, 00:58
dilek wow sıfırlandı...

Buyrun Rapor...

ellerinize saglık..

DgN
08-12-2009, 01:01

Çarşı çok ümitlendirdi bizi:)

Showda ordu tükenmez... Bizi izlemeye devam edin... Bir tane olsa yollamazdık emin olun:))

xantos
08-12-2009, 01:06

:D:D:D

ordu sahibine tebrikler büyük bir emek
çok yanlış bir saldırı

canvarol
08-12-2009, 01:08
Rapor hahahahahhahaha

lyver
08-12-2009, 01:24
dilek wow sıfırlandı...

Buyrun Rapor...

yok böyle bişe :D
elerine saglık diyim ne bu böyle ya 428k asker kesmek mütüş bişe

coriolis
08-12-2009, 01:27
150k baltacı 30k toyton'un bir arada olma ihtimali yok arkadaşlar :). Böyle bir ordu çıkmaz çıkamaz. Diyeceksiniz ki neden ?:) Bu kadar asker kasan biri o kadar baltacı basmışken ahırı boş bırakmış olamaz da ondan . Baltacılar toytonların yaklaşık 2.5 katı olmak durumunda. Çıkacak orduyu veriyorum size; 130-150k arası baltacı, 50-60k toyton, 5k koçbaşı, 7-8k mancınık. Demedi demeyin, ama kimden çıkacağını da sormayın .

Kıl payı ıskalamışım :). Bombacı uğur tahmin ettiğim kadar iyi bir ordu yapamamışsın :)). Şaka şaka tahminimde kıl payı yanılsamda server rekoru sende olacak sanırım :) Tebrikler...

[yelkıran]

coriolis
08-12-2009, 01:31
Bir önceki s7 rekoru elinde patlayıpta, wowu saldırısını yapamadan bitirdiğimiz için bu sefer dayanamadı herhalde beklemeye :D

Bombacı-35
08-12-2009, 01:56
Bir önceki s7 rekoru elinde patlayıpta, wowu saldırısını yapamadan bitirdiğimiz için bu sefer dayanamadı herhalde beklemeye :D

:):) aga ewdeki hesap çarşıya uymadı misali çarşı 100 cü seviyeyi basmış ve sabah oyun biticek şeklinde duyum alınca bizde askerleri patlatalım dedik gereksiz yere gereksiz bi saldırı çıkarttık ama dedigin gibi gecen serwer elimde kaldı bu serwer elimde kalmasın diye acele ile yolladım senin yegen yakamoz_jb çarşıyı geri atmasaydı sabaha serwer bitmiş olacaktı saglık olsun tüm arkadaşlara emekleri geçtigi için başarılar diliyorum....

Bombacı-35
08-12-2009, 01:58
Kıl payı ıskalamışım :). Bombacı uğur tahmin ettiğim kadar iyi bir ordu yapamamışsın :)). Şaka şaka tahminimde kıl payı yanılsamda server rekoru sende olacak sanırım :) Tebrikler...

[yelkıran]

aga aslında tahmin ettigin kadar belki az daha fazlası çıkacaktı ama çok çabuk biticek diye bu serwer erken yolladım saldırıyı sebebinii sende bilirsin gecen serwerdan..:):)

coriolis
08-12-2009, 02:03
:):) aga ewdeki hesap çarşıya uymadı misali çarşı 100 cü seviyeyi basmış ve sabah oyun biticek şeklinde duyum alınca bizde askerleri patlatalım dedik gereksiz yere gereksiz bi saldırı çıkarttık ama dedigin gibi gecen serwer elimde kaldı bu serwer elimde kalmasın diye acele ile yolladım senin yegen yakamoz_jb çarşıyı geri atmasaydı sabaha serwer bitmiş olacaktı saglık olsun tüm arkadaşlara emekleri geçtigi için başarılar diliyorum....

Az daha kaçırıyordu zaten dürtükledik azıcık onu :). Benim ordu da elde patlamıştı be ya :). Hoş seninki kadar güçlü değildi ama yine de fena sayılmazdı :). Ben de güya s7 de birlik işlerine harcadığım zaman ve son süreçte wow başında sabahlamaktan dolayı yiten zamanların hatırına oynamayacam dedim artık ve oynamıyorum da ama gördüğün gibi takip etmeden de edemiyorum işte :)

xantos
08-12-2009, 02:09
Az daha kaçırıyordu zaten dürtükledik azıcık onu :). Benim ordu da elde patlamıştı be ya :). Hoş seninki kadar güçlü değildi ama yine de fena sayılmazdı :). Ben de güya s7 de birlik işlerine harcadığım zaman ve son süreçte wow başında sabahlamaktan dolayı yiten zamanların hatırına oynamayacam dedim artık ve oynamıyorum da ama gördüğün gibi takip etmeden de edemiyorum işte :)

evet dürtükledi ben şahitim dogru diyor tebrik ediyorum
saldırıda oldukça katkısı oldu
ama yazık oldu dilek te çok fazla ordu heba edildigini düşünüyorum

canvarol
08-12-2009, 03:20
1: bombacı-35 428744
2: ses 181625
3 : valentino 168280

Saldırıda en iyi 3 kişi bu giden ordularla 3 tane wow gider ama saolsunlar 1 tane wowu 0 ladılar oda depolar sağlam

Sizce Bu bi Başarımı :)

Evet: 03
Hayır: 1458

3 kişi saldırı yapan arkdaşlar galiba :D