PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 13]

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Death Machine
20-11-2009, 11:08
natar saldırılarınıda say :)

sen yine ortalık karıştırmaya geldin sanırım

sayıcam tamam ama cvb yazma muhatap olmak istemiyorum

6 tanede natar saldırısı olmuş olsa

311 / 2 = yaklaşık 155 bin asker kesmiş olması lazım respectin

top10 da şuanda 150000 üstü 2 kişi var birisi respect birisi showtime

sanırım yeterli cvbı verdim.

İnfazcı
20-11-2009, 11:43
Arkadaşlar özellikle xantos forumlarda daha önce kimliğimi açıkladım ben oflukatil sende şimdi iyi öğren 16 ordu girdi arada giren ufak tefek orduları yani 20 k altında olan orduları saymıyorum bütün raporlar arşivim de var ayrıca sen organizeni söylediğin miktarda ordularla yapmış olabilirsin ben burda sizin organizasyon eksikliklerinizi hangi ordularınızın nerelere saldırı attığından olan habersizliklerinizi tartışmıyorum 16 ordu girmiştir ve bunlar arşivdedir ama epeyce saldırı alıyorum ve arada çok rapor siliniyor gözden kaçırdıklarımda olmuş olabilir dedim ve yine söylüyorum gözden kaçırdıklarımda olmuş olabilir ayrıca wow köyümde hala bütün respect wow köylerinde bulunun savunmanın daha fazlası mevcut siz showtime ı hafife alabilirsiniz belki ama biz gerekirse askeri tahıl olarak kullanırız ve kısa sürede eski seviyesine tamamlarız o konuda kimsenin şüphesi olmasın

kafka
20-11-2009, 11:48
sen yine ortalık karıştırmaya geldin sanırım

sayıcam tamam ama cvb yazma muhatap olmak istemiyorum

6 tanede natar saldırısı olmuş olsa

311 / 2 = yaklaşık 155 bin asker kesmiş olması lazım respectin

top10 da şuanda 150000 üstü 2 kişi var birisi respect birisi showtime

sanırım yeterli cvbı verdim.

ne sacmalıyorsun yaww,sen once mantıksız konusmayı kes sonra sana ogretırım bu hesapların nasıl yapıldıgını

Corsan
20-11-2009, 12:02
Ahahahahha ordumuz mu yok :) Neyse buna cvb vermiyorum istihbarat bilgisi vermiş olmayalım :)

Şimdi kimseyi kandıracak bir şey yok hepimiz biliyoruz ki

Showtime-Respect

Zincir-Clan

düellolar bu şekilde yapılacak sonra ayakta kalan iki birlik yine bir genel düello yapacak bu aşikar

bakalım bekleyelim görelim

Ben 4 aralıkta askerim zaten :) (izmir gaziemir)

1 aralıktada ben asker bakalım artık ..ama Zincirle bizi eşleştirmen biras acaip olmuş çunku adamların sesi solugu cıkmıyor sizin yaptıklarınızla burda övünüyorlar....

Şöle Desek daha iyi..

Show+Zincir -------- Clan(-)Respect :)

Ancak eşit olur...:)

aslis
20-11-2009, 12:38
1 aralıktada ben asker bakalım artık ..ama Zincirle bizi eşleştirmen biras acaip olmuş çunku adamların sesi solugu cıkmıyor sizin yaptıklarınızla burda övünüyorlar....

Şöle Desek daha iyi..

Show+Zincir -------- Clan(-)Respect :)

Ancak eşit olur...:)

bir matematik islemi yapmissiniz... Show+zincir eger clan-respect ise clan>respect sizin varsayiminiza gore bu dogru bir onermedir peki respect ler sizinbuyuklugunuzu kabul ediyorlar mi? Bu yeni bir tartisma konusudur...

Show lar boyle bir kiyaslamaya hic gitmez zira her birlik kendi bolgesinde en iyisi...
Dogru stratejiyi kullanan birlik wow u kullanacaktir biz matematigi esitlemelerle degil yok etmelerle yapiyoruz ...
İyi forumlar

Motörhead
20-11-2009, 12:49
bir matematik islemi yapmissiniz... Show+zincir eger clan-respect ise clan>respect sizin varsayiminiza gore bu dogru bir onermedir peki respect ler sizinbuyuklugunuzu kabul ediyorlar mi? Bu yeni bir tartisma konusudur...

Show lar boyle bir kiyaslamaya hic gitmez zira her birlik kendi bolgesinde en iyisi...
Dogru stratejiyi kullanan birlik wow u kullanacaktir biz matematigi esitlemelerle degil yok etmelerle yapiyoruz ...
İyi forumlar

Fatih yukardaki alıntıyı yaptığım kişi matematik öğretmenidir haberin olsun cvbı ona göre yaz hihihi :D

gEnKi
20-11-2009, 13:00

İyi forumlar

dediklreine katılıyorum burada kimse kimseden üstün degil
okadar birlik arasından WOW görme ve Wow kurma arasına 4 şanslı birlik girmiştir.
Önceden dedigim gibi her saldırıya yapılacak iadeyi ziyaret vardır
önce biz geldik sonra siz
simdi sıra yine bizde sonra yine sizde taki en sona saglam ordusu ve defi kalan birlik Wowu kurar
Bu saldırılar gösteriyor ki
kimse demesin ben tek başıma hepnize yeterim gördük yetenleri merkezleri indi ha suda vardır tek orduyla oynanmadıgı aşikar
1-depolar olmadan wow kasamazsın ve def koyamazsın
2-depo kasacagın için seviye kasamazsın
3-her birlik kendi bölgesinin en büyügüdür...
Şimdiye kadar sessiz kalan zincir ve clan birliklerinden ben patlama bekliyorum ama ilk kim gidecek oarası muamma
yigidi öldür ama hakkını ver demişler atalarmız..Saldırıları için el nino ve sakarya58i tebrik ederim
bazıları hala tarlaya takılmış ne diyeyim sizler bana gülüyonuz ben size bi espriyi bukadar evirip ceviriyosanız bu da sizin perspektfinizin acısıyla ilgili
saygılar
dip not:
RespecT te ordu bitmez bu server hiç bitmezzzzz :):)

kgervan
20-11-2009, 13:02
harbimi belki bizim öğretmen çıkar.hangi okul?:)

Motörhead
20-11-2009, 13:26
dediklreine katılıyorum burada kimse kimseden üstün degil
okadar birlik arasından WOW görme ve Wow kurma arasına 4 şanslı birlik girmiştir.
Önceden dedigim gibi her saldırıya yapılacak iadeyi ziyaret vardır
önce biz geldik sonra siz
simdi sıra yine bizde sonra yine sizde taki en sona saglam ordusu ve defi kalan birlik Wowu kurar
Bu saldırılar gösteriyor ki
kimse demesin ben tek başıma hepnize yeterim gördük yetenleri merkezleri indi ha suda vardır tek orduyla oynanmadıgı aşikar
1-depolar olmadan wow kasamazsın ve def koyamazsın
2-depo kasacagın için seviye kasamazsın
3-her birlik kendi bölgesinin en büyügüdür...
Şimdiye kadar sessiz kalan zincir ve clan birliklerinden ben patlama bekliyorum ama ilk kim gidecek oarası muamma
yigidi öldür ama hakkını ver demişler atalarmız..Saldırıları için el nino ve sakarya58i tebrik ederim
bazıları hala tarlaya takılmış ne diyeyim sizler bana gülüyonuz ben size bi espriyi bukadar evirip ceviriyosanız bu da sizin perspektfinizin acısıyla ilgili
saygılar
dip not:
RespecT te ordu bitmez bu server hiç bitmezzzzz :):)

Senin tarla esprini biz çok iyi anladık zaten

Esas şimdi biz onu espri malzemesi olarak kullanıyoruz

Demek istediğimiz siz sadece tarlaları yıktınız ama askerler hala yerinde duruyor

Altın diye npc diye birşey var tarla sadece daha rahat olmanızı sağlar

Ama tarlan merkezin yok ise senin herşeyin bitmiş demek değildir bu

Anlatmak istediğimiz buydu çünkü sürekli bir bilmem kaç merkez yıktık diye esip gürlüyor

Bazı respectli arkadaşlar bizim cevabımız onlara isyeten üstüne alınabilir

Biz oyun zamanında herkesde defans var iken gittik yıktık

Respect ise kimsede doğru düzgün defans yok iken wow zamanı ancak saldırmaya cesaret edebildi

Hepimiz biliyoruz Showtime-Respect savaşında sizi nasıl ezdiğimiz

Ama sonra neden bilmiyorum bir ateşkes sağlandı

O zamanda söylemiştim hazır gardı düştü rakibin son darbeyide vuralım diye

Ama yönetimlerin kararlarına saygı duyuyoruz herkesin bir bildiği vardır elbette

Zamanında ben yıkarken profili tertemiz olan Nevermore şimdi görüyorum atıp tutuyor

Respectte saygı duyduğum iki kişi var

1-Merkezini yıktığım zaman beni tebrik eden ottomania (ki aynı şekilde bende kendisini tebrik ettim)

2-Showtime-Respect savaşında respectte saldırı komutanı olan ermandem (ismi karıştırmış olabilirim) profilinde eria yı kendi merkezini değilde bizim (RID-ONE) merkezi koruyacak kadar fedakar olduğundan tebrik edebilecek kadar dürüst olabildikleri için ben bir kez daha tebrik ediyorum.

Profilinde millet tatilde iken yakıp yıktın diye Nevermore'a soruyorum: Madem bu millet tatildeydi bu 320,000 askeri nereden bulupta kestim ben :D

Hayır o değil seni bir kez göremedim piyasada ona yanıyorum :)
bir kezcik razor geldi o da yan köyüme :D

Birde atıp tutuyorsun yok bilmem kim hesap benim demişte saldırmamışsın o yüzden mi yan köyümü yıktınız asker köyüme girdiniz ?

O zaman neredeydi merkeze girecek cesaretiniz de wow çıkıp köyler savunmasızlaştığınızda cesaretiniz geldi...:cool:

lyver
20-11-2009, 13:31
Tuturulmuş depo depo depo iyi anladık 16 saldırı ile depolar pert...
Dopo depo diyenlerin hiç mi akılarına gelmiyor bizim depolar saglam ama adamlar tek saldırıda 78. seviyedeki wow'u sıfırlıyorlar. 16 kez 78. seviyeden inebileceklerini düşünmüyorlar mı?
Okadar ordu yok demeyin sakın....

Kripto53
20-11-2009, 13:35
Zeki kime anlatıyorsun ki ?

Biz saldırı askerimizle bile yan köye gelenleri kestik :) Sonra kalan ordu ile gitip merkez yıkımına yardımcı olduk. Yıktığımız tarlalar, 0 ladığımız köyleri herkes biliyor.

WOW köylerine uzaktayız, oturup ordu kasacak kadarda müsait zamanımız yok. Niyadını doldurmuş tarlalar yıkıldı ki zaten geri bile kasmadık :D Tarlaları 1 tane 13, 1 tane :D 15 var :))

Mızrak kas kas yolla wow a :D Bizimde WOW fantazimiz bundan ibarettir.

Anlayana ...

İstanBuLL
20-11-2009, 14:12
mıllet burda bırbırını bı kasık suda bogacak hale gelmıs altı ustu oyun oynuyoruz şurda

Marjinal
20-11-2009, 14:53
evet boğacaklar valla :)

geri sayım başladı GELİYORUZ :D Kimsenin seviye basacağı yok gidelim bari. Bayramdan önce aksın akacak kan :)

kgervan
20-11-2009, 15:00
evet boğacaklar valla :)

geri sayım başladı GELİYORUZ :D Kimsenin seviye basacağı yok gidelim bari. Bayramdan önce aksın akacak kan :)

ne kadar kaldı saldırıya?

xantos
20-11-2009, 15:16
Arkadaşlar özellikle xantos forumlarda daha önce kimliğimi açıkladım ben oflukatil sende şimdi iyi öğren 16 ordu girdi arada giren ufak tefek orduları yani 20 k altında olan orduları saymıyorum bütün raporlar arşivim de var ayrıca sen organizeni söylediğin miktarda ordularla yapmış olabilirsin ben burda sizin organizasyon eksikliklerinizi hangi ordularınızın nerelere saldırı attığından olan habersizliklerinizi tartışmıyorum 16 ordu girmiştir ve bunlar arşivdedir ama epeyce saldırı alıyorum ve arada çok rapor siliniyor gözden kaçırdıklarımda olmuş olabilir dedim ve yine söylüyorum gözden kaçırdıklarımda olmuş olabilir ayrıca wow köyümde hala bütün respect wow köylerinde bulunun savunmanın daha fazlası mevcut siz showtime ı hafife alabilirsiniz belki ama biz gerekirse askeri tahıl olarak kullanırız ve kısa sürede eski seviyesine tamamlarız o konuda kimsenin şüphesi olmasın

oflu canı sıkılan sana atıyor orduları ben napim adamlara atmayın mı diyim ?
hem senin wowa sizden de atan var bu da benim suçum degil
biz 6 ordu ordu ile girdigimizde kestigimiz savunma 800bin civarında oldu...
gerisi valla sizin sorununuz ...
toplama bölme çıkartma yapanlar asker tahıl olarak nasıl kullandırılır ögrenin sonra hesap kitap yapın olur mu ?
ofluda kesilen defans askeri kadar tahılsızlıktan ta ölmüştür rakam toplam rakam 2.5milyon civarıdır ...
kimin merkezine ne zaman girilecegini siz bilmiyorsanız biz ne yapalım buda sizin sorununuz...
vaktin de benim merkeze geldiniz de ne oldu ?

bir başka biri de gardı düştü respectlerin bitirelim dedik ama ateşkes oldu demiş daha önce 19 seviye tarlalarım var hesabı ben aldım ne olur yıkmayın diyen kimdi ki ?

herkese bol şans

xantos
20-11-2009, 15:34
O hesaba bakan

ismail / zeki

bu iki kişiden birisinin ağzından yukarıdaki cümlenin çıktığını ispatla Showtime wowunu yıkmazsam adam değilim

İspatlayamazsan .................................................. .....................

sen ne diyon dostum açık ol
ismail kim
zeki kim
kimin agzı kimin ...
töbe töbe
adıyla şanıyla xantosun ta kendisidir ne taklitidir ne de başka bir şeyi
tek hesap tek kişidir
servere bedeldir o başka :D:D:D:D

Kripto53
20-11-2009, 15:39
bir başka biri de gardı düştü respectlerin bitirelim dedik ama ateşkes oldu demiş daha önce 19 seviye tarlalarım var hesabı ben aldım ne olur yıkmayın diyen kimdi ki ?

:)) Sen ne komik şeysin öle :D

Bana bununla ilgili herhangi bir mesaj göster, istediğin ne ise yaparım.

Msn den yazdın vs dersen, 1-2 alt birlikteki respectli hariç kimsede msn'im dahi yok. Yok eğer ben bunu demediysem sen ne yapacaksın ???

Tamam çok canınızı yaktık, çok merkezinize tek başımıza geldik, girdik, çıktık. Ama yalan sölemeyin o zaman terbiyesizlik yapmış olursunuz.

Bence sırf yazmış olmak için yazacağına sus daha iyi ...

Kripto53 [RID-ONE]

Kripto53
20-11-2009, 15:45
sen ne diyon dostum açık ol
ismail kim
zeki kim
kimin agzı kimin ...
töbe töbe
adıyla şanıyla xantosun ta kendisidir ne taklitidir ne de başka bir şeyi
tek hesap tek kişidir
servere bedeldir o başka :D:D:D:D

Off bende bişey dicek, bişey biliyormuşta bizim haberimiz yokmuş sandım , boş boş konuşuyor işte...

Yok bilmem kimmişte servera bedelmiş.

-cZ-
20-11-2009, 16:41
son durum nedir:D

xantos
20-11-2009, 17:21
gocunmak için sebebiniz olsa gerek :cool:

biri uzaklardan çahra mı dedi o ne ya :D

gEnKi
20-11-2009, 17:28

yaa kanka boş ver bunları tek kişilik cızırtılar
evet 2 kişi tek geldi wowu yıktılar
şunu herkes cok iyi bilir ki maç 90 dakika ve hakem düdügü calana kadar mac bitmez
lvyer sizde ordu bitmiyorsa bizde de bitmiyor bunu da bir yere not et istersen
burası oyun arenasindan ziyade hukukculuk oynama yeri yada basit 4 işlem tahtasına dönmüş herkes oynuna baksın....

Kripto53
20-11-2009, 17:45

Küçük düşünen, sığ gören değerli dostum.

Sen ÇAHRA' nın ne olduğunu biliyor musun da kalkmış burda ÇAHRA diyosun ?

Sen daha tokmak nasıl basılıyor diye sağa sola sorarken, ÇAHRA s13 te kraldı. Şimdi ki s13 için konuşuyorsan, burda ÇAHRA devri kapanalı çok oluyor, sen tekrar tekrar sarıp oynamaya devam et.

Wicked
20-11-2009, 18:12
Çahra kimin için kraldı ?

başınız sero kuyruğunuz sem (sem = eski s13 mh arkadaşı)
böyle bir kraldan ancak papua yeni gine kralı olur.

:)

Kripto53
20-11-2009, 18:47

:)) Baksana başımızı sonumuzu hatırlıyosun, demek ki hafızanda yer etmişiz.

Neyse eskiye dönüp tartışacak değilim, o sayfalr iyisi ve kötüsü ile kapandı. Burda başka bir heyecan başka bir tat var.

Ama Xantos efendi ortaya bir yalan attın, hala ıspatlayacak bir girişimin olmadı !!!

oasisless
20-11-2009, 19:00

ya wicked sen bu serverde magnumcuları yıkıcaktın , server başında öyle yazdığını hatırlıyorum. bu serverda şu anda hangi birliktesin , yıkıcakmısın merak ettim. ismini görünce aklıma geldi. kinaye yok, gerçekten soruyorum.

gEnKi
20-11-2009, 19:02
:)) Baksana başımızı sonumuzu hatırlıyosun, demek ki hafızanda yer etmişiz.

Neyse eskiye dönüp tartışacak değilim, o sayfalr iyisi ve kötüsü ile kapandı. Burda başka bir heyecan başka bir tat var.

Ama Xantos efendi ortaya bir yalan attın, hala ıspatlayacak bir girişimin olmadı !!!

bennim bilidigim o yalvaran kişi ya nostrum yada ....

Wicked
20-11-2009, 19:05
ya wicked sen bu serverde magnumcuları yıkıcaktın , server başında öyle yazdığını hatırlıyorum. bu serverda şu anda hangi birliktesin , yıkıcakmısın merak ettim. ismini görünce aklıma geldi. kinaye yok, gerçekten soruyorum.

ben travianı bıraktım emekliliğimin tadını çıkarıyorum.
mh beni istemedi s13 te :)

Kripto53
20-11-2009, 19:11
bennim bilidigim o yalvaran kişi ya nostrum yada ....

:) Nostrumun tarlalar hiç 19 olmadı ki :)) Hadi zorlayın biraz daha, durmayın sıvamaya devam ...

gEnKi
20-11-2009, 19:14
:) Nostrumun tarlalar hiç 19 olmadı ki :)) Hadi zorlayın biraz daha, durmayın sıvamaya devam ...

kimseye iftira atmak gibi bi niyetim yok ben öyle biliyorum

Kripto53
20-11-2009, 19:16
kimseye iftira atmak gibi bi niyetim yok ben öyle biliyorum

Hocam geldiniz tarlalarımı yıktınız, raporlarınızı koyun, kinaye yapın, eğlenin eğlenelim ama YALAN olmasın ...

Bu oyunu yıllardır oynuyorum, ne kimseye yalvarırım nede kimsenin iftira atmasına izin veririm.

Neyse konu daha fazla dağılmasın, iyi oyunlar ...

gEnKi
20-11-2009, 19:20
Hocam geldiniz tarlalarımı yıktınız, raporlarınızı koyun, kinaye yapın, eğlenin eğlenelim ama YALAN olmasın ...

Bu oyunu yıllardır oynuyorum, ne kimseye yalvarırım nede kimsenin iftira atmasına izin veririm.

Neyse konu daha fazla dağılmasın, iyi oyunlar ...

yukardaki msjmda da dediim kimseye iftira atmak gibi bi niyetim olmadı olmazda
sonucta bu bir oyun eglenmek niyetiyle geliyoruz
ben sadece bana söyleneni söyledim

oasisless
20-11-2009, 19:47
ya yavuzun savunma puanı 500 çıktı ama kendisi inmedi??? biraz nüfus azaldı ama

Corsan
20-11-2009, 21:24
ya yavuzun savunma puanı 500 çıktı ama kendisi inmedi??? biraz nüfus azaldı ama

Yan Köylere saldırıyor değerli düşman adayları:)Merkeze neden gelmiyorlar bilmmiyorum ama...:)Arada bir kaç delikanlı cıkmıyor değil....merkezede gelenler warrr şu an itibariyle 320 saldırı Hade arttıran yokmu....Not: Arkadaşlar Burası Birlikler arası yada oyuncular arası tartışma yeri değil lutfen eger birliklerle yada oyunla ilgili atışmak istiyorsanız Birlik Açıklamaları Bölümüne gecelim..burtada Boş boş konuşmayalım ..Wow konuşulsun burada:)SAygılar....

quByLaY_
20-11-2009, 22:39
Pardon yanlış konuya yazmışım s14 wow gidişatına yazacaktım :D

xantos
20-11-2009, 23:34
Valla ben eskiden yoktum ÇAHRA yı filan bilmiyorum ama bu kadar hafızalara yer ettiğine göre hepinizin üzerinde bir iz bırakmış demekki harbiden kral mış

Sonuçta meyve veren ağaç taşlanır

Xantos konuyu değiştirdin gözümden kaçtı sanma

Kimmiş o yıkmayın abi 19 level tarlam var diye ağlayan hala açıklamanı bekliyoruz ???

Hadi onuda geçtim şu soruma cevap verin madem ağlıyorduk öyle asker bastığımız yan köyümüze niye saldırdınız ?

Hani şu blacknigh41 + Razor ın ordularının toplamından fazla askerimiz olan blacknight41 in ordusuna saldırı askerlerimiz ile savuınma yaptığımız blacknigh41 in tüm ordusunu razor ın yarım ordusunu kestiğimiz yan köy var ya oraya neden saldırdınız madem o zaman neden merkeze giremediniz

hadi oradan oyun mu bilmiyorsun adam mı seçiyorsun :mad:
yan köyde saldırı askerin vardı oradan saldırı yaptın bizde oradaki saldırı askerlerini yakalayıp kestik :D
halende yan köyde askerin var
sakla belki turşusunu kurarsın

eski defterleri açıp sonrada eski yaprak demeyin bal gibide respectler çahrayı yıkmıştır bu s13 te
yıkmasa şimdi çahra diye birlik olurdu onu konuşurduk

gelelim asıl meseleye
daha çok eğlenecegiz gösterge budur
yokmu 150k baltacısı 30k toytonu 11-12 k mancıgını görelim :D:D

Corsan
20-11-2009, 23:55
gelelim asıl meseleye
yokmu 150k baltacısı 30k toytonu 11-12 k mancıgını görelim :D:D[/QUOTE]
WAlla bugun bu serverdan o şekilde bir ordu çıksın koyu kapatırım ben :)oynamayalım gitsin

xantos
21-11-2009, 00:00
corsan sen bari yapma
askere giderken ayak yapıyon kapama için bahane arama
ben biliyom var
gerçi tahıl problemi var biraz :cool:
ama var herserver da çıkar böyle tipitipler 12 ay kasar kasar kasar
sıkılmadan asker yapar
haha
hiç o kadar asker bi arada görecek kadar sabırlı olmadım :D

Corsan
21-11-2009, 00:07
corsan sen bari yapma
askere giderken ayak yapıyon kapama için bahane arama
ben biliyom var
gerçi tahıl problemi var biraz :cool:
ama var herserver da çıkar böyle tipitipler 12 ay kasar kasar kasar
sıkılmadan asker yapar
haha
hiç o kadar asker bi arada görecek kadar sabırlı olmadım :D

WAlla ne diyim bende olmadı wardır herhalde:) Bunlara bakılırsa öle 20 tane orduları cıkacak bizde görecez....:)Yavuz67 e saldırılar sürüyor bilgilendireyim dedim biras....1,380,000 de şu anda savunma puanı:=)

Corsan
21-11-2009, 00:08
ben biliyom var demişsin
bizde var dememişsin demekki clan veya respectte yok

bende merak ettim kimde varmış böyle ordu :eek:

Zeki abi yoksa sizdemi..:) Zincirde deme..:):) yıkarlar sonra olmaz....:)

xantos
21-11-2009, 00:18
ben biliyom var demişsin
bizde var dememişsin demekki clan veya respectte yok

bende merak ettim kimde varmış böyle ordu :eek:
:D:D:D

bizde oldugunu da söylemedim olmadıgını da söylemedim
ama çok merak ettigini de sanmıyorum :cool:
neden acaba

Corsan
21-11-2009, 00:36
Alla alla bu iş çok ilginçleşti neden merak etmiyormuşum :cool:

Bizdede sizde de olmayan şeyi neden merak edesin ki..:):)Ama z(incir) de wardır:) ben bunu bilir bunu sölerimm...

xantos
21-11-2009, 00:55
tahıldan zayi olmadıysa var
kimdeyse zaten ortaya çıkacaktır
alp er tunga merak edecegini halen sanmıyorum
insan kendinde olmayanı merak eder dimi ?
;)

oasisless
21-11-2009, 01:11
zincirde vardır ya da vardı:)

lyver
21-11-2009, 01:13
gelelim asıl meseleye
yokmu 150k baltacısı 30k toytonu 11-12 k mancıgını görelim :D:D

Neyaptınız yaa 150k balta 30k toyton 11-12k mancınık bu ne böyle koç başını unutmuşsun :D

mancınık eyvallah, toytonda hadi oldu diyelim, baltanın okadar olması yokdaha neler gelşunu 90k balta yapalım hee koçbaşıda 5k olsun bukadar salladıktan sonra koçbaşını eksik bırakmıyalım ;)

xantos
21-11-2009, 01:25
Muuhauhauhuauha :)
Yahu bende olduğunu kim söyledi ???
Medyanın abartması bunlar :p
Olsa neden gelip yakıp yıkmadınız ?

eziyet olsun diye olabilir mi ?
-300k ;)

Neyaptınız yaa 150k balta 30k toyton 11-12k mancınık bu ne böyle koç başını unutmuşsun :D

mancınık eyvallah, toytonda hadi oldu diyelim, baltanın okadar olması yokdaha neler gelşunu 90k balta yapalım hee koçbaşıda 5k olsun bukadar salladıktan sonra koçbaşını eksik bırakmıyalım ;)

boyle orduda 500 koçbaşı yeter
ne kadar çok asker o kadar az koçbaşı
ne kadar az asker o kadar çok koçbaşı
5004 rekor bende

coriolis
21-11-2009, 09:03
150k baltacı 30k toyton'un bir arada olma ihtimali yok arkadaşlar :). Böyle bir ordu çıkmaz çıkamaz. Diyeceksiniz ki neden ?:) Bu kadar asker kasan biri o kadar baltacı basmışken ahırı boş bırakmış olamaz da ondan :). Baltacılar toytonların yaklaşık 2.5 katı olmak durumunda. Çıkacak orduyu veriyorum size; 130-150k arası baltacı, 50-60k toyton, 5k koçbaşı, 7-8k mancınık:). Demedi demeyin, ama kimden çıkacağını da sormayın :).

Zehiir
21-11-2009, 10:29
150k baltacı 30k toyton'un bir arada olma ihtimali yok arkadaşlar :). Böyle bir ordu çıkmaz çıkamaz. Diyeceksiniz ki neden ?:) Bu kadar asker kasan biri o kadar baltacı basmışken ahırı boş bırakmış olamaz da ondan :). Baltacılar toytonların yaklaşık 2.5 katı olmak durumunda. Çıkacak orduyu veriyorum size; 130-150k arası baltacı, 50-60k toyton, 5k koçbaşı, 7-8k mancınık:). Demedi demeyin, ama kimden çıkacağını da sormayın :).

150 k balta 30k toyton olabilir neden dersen ..

kısla cift calısır.. buyuk ahır ı hammadeden dolayı calıstıramayabilirsin onun için balta 5 kat önde gider toytondan... birde yağmaları toytonla yaptığından dolayı yanlıslık la bir kısım toytonu kaybetmişde olabilirsin.. bunlar enim basıma gelen seyler olduğundan söylüyorum..

haabirde küçüm bir ipucu söylediğiniz kadar değil ama ona yakın bir ordu 3 bin nufuslu bir köyden süpriz olacak bekleyelim arkadaslar ..:)) •

oasisless
21-11-2009, 10:34
raporlar nerede . arkadaşlar zincir yavuz wow a saldırı yaptı ve hala saldırıyor sanırım, raporları görsek:)

gEnKi
21-11-2009, 10:43
150 k balta 30k toyton olabilir neden dersen ..

kısla cift calısır.. buyuk ahır ı hammadeden dolayı calıstıramayabilirsin onun için balta 5 kat önde gider toytondan... birde yağmaları toytonla yaptığından dolayı yanlıslık la bir kısım toytonu kaybetmişde olabilirsin.. bunlar enim basıma gelen seyler olduğundan söylüyorum..

haabirde küçüm bir ipucu söylediğiniz kadar değil ama ona yakın bir ordu 3 bin nufuslu bir köyden süpriz olacak bekleyelim arkadaslar ..:)) •

şimdi oturup tüm 3000 nufuslularımı yıkalım :):)

ben sundan eminim ki 3000 nufuslunun enfazla tas patlasın 5köyü olsun bu kadar köyle okadar askeri bakmak imkansız ötesidir...
D:D
carpıtmayın olayı

haa 150k ordu meselesini cok ibliyom zincirden cıkacak adamlarından birkac tanesi hiç savaşa girmedi girdiyse de ufa asker saldı D:
bekleyip görecegiz
respect te yok demeyin daha neler cıkacak neler
bu server bitmez

oasisless
21-11-2009, 10:45
bence de en büyük ordu zincirden çıkacak

oasisless
21-11-2009, 10:48
yalnız raporları gördüm şimdi, zincir fena toslamış. ne umduk ne bulduk hesabı olmuş. arkadaşlar raporları koyarlarsa herkes yorum yapabilir

Wicked
21-11-2009, 10:59
http://img684.imageshack.us/img684/8601/gurgen.jpg

14 k yaya ile depodan seviye alınıyorsa bu toslama değildir .:)
aksine başarıdır..

Zehiir
21-11-2009, 11:01
doğru kelime zor olacak genki imkansız değil.. tabiki o köy tek basına basmadı o askeri 20 bin nufusun olsada tek basına basamassın o askeri zaten.. bu oyun bir organizasyon oyunudur bunu hepimiz biliyoruz.. neyse konuyu değiştirmeyelim yavuz 67 sadece 1 seviye düşmüş ama düşmeye devam edeceğini tahmin ediyorum .. sanırım saldırılar tamamlanınca linkler forma atılacaktır.. sabırsızlıkla bekliyoruz.. buyuk ordu konusunda ise eğer son zamanlarda yanlıslıkla biyerlere cakmadılarsa clanlar dan güzel ordular cıkacağını ümit ediyorum bu sadece bir tahmin .. zincirden çok umutlu değilim işin acığı.. ama belli olmaz tabii..

Zehiir
21-11-2009, 11:05

aksine başarıdır..

brawoo sadece 14 k değil ordaki süvari toytatın şimseği değilmi arkadasla .. hayal kırıklığına uğradım teoride bu kadar güçsüz görünen bir ordu depodan 3 seviye alıyor sa ..

nerde yavuz67 nin 2.5 milyon savunması yoksa 2.5 milyon sadece saldırı askerlerinden mi olusuyordu .. bu saldırı ancak tbr edilir sahsen çok sasırdım..

oasisless
21-11-2009, 11:54

aksine başarıdır..

wicked , sen hani oynamıyordun. dışardan takip edince böle oluyor işte. senin bu koyduğun rapor kaçıncı saldırıdır kim bilir. bende olan 11 tane rapor var bunların arasında bu yok bile:) yani diğerlerini de koyunda manipülasyon olmasın di mi. bi saldırı koyup sonra bunla bu olmuş diye. zincir başarı elde etseydi wow köyünün nerede olacağını tahmin edebilirsin umarım:D

lyver
21-11-2009, 12:03
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=284663afd73

bir tane daha altın vuruş gelmiş :)))))

oasisless
21-11-2009, 12:11
iyi saldırı tebrikler. yalnız respectin wow köylerine kim bakıyor merak ediyorum, biraz sahip çıkılması lazım . tek vuruşta inmesi ilgilenilmediğini gösteriyor gibi. yıkılmayacak wow yok ama kolay yıkılmayabilir. yavuzunki direniyor mesela ama respectin , ne bilim bilemedim.

Marjinal
21-11-2009, 12:44
yavuzunkinin direndiği yok ki :) dünya harikası hedef alınmamıştır saldırılarda ondan öyle 80 de duruyodur. rapor temin edince paylaşırız linkleri. Fazla hasar almamışta olabilir tabiki net bilemiyom şu anda.

gundemaci
21-11-2009, 12:57
yavuzunkinin direndiği yok ki :) dünya harikası hedef alınmamıştır saldırılarda ondan öyle 80 de duruyodur. rapor temin edince paylaşırız linkleri. Fazla hasar almamışta olabilir tabiki net bilemiyom şu anda.

dünya harikası hedefte vardı ama 1 er seviye alabildiler. eminim zincirler raporları paylaşır. tüm zincirleri bu köye gömeriz biz.:)
gürgenin saldırı da 8. saldırı arkadaşlar. bilip bilmediğimiz yerde yorum yapmayalım.:)

lyver
21-11-2009, 13:05
boyle orduda 500 koçbaşı yeter
ne kadar çok asker o kadar az koçbaşı
ne kadar az asker o kadar çok koçbaşı
5004 rekor bende

Senin saldırında 5004 koçbaşı ve 1 tanede reis vardı, reis rekorunu yazmamışsın eksik olmasın hakkın yenmesin :D henüz reis gönderende olmadı....

oasisless
21-11-2009, 13:05

iki tane dünya harikasını hedef alan saldırı var birer seviye indirmiş. ayrıca o kadar saldırıdan sonra köy nüfusuna bakarsan depolar sıfırlanmış gibi görünmüyor. ne hedef alınmış o saldırıyı yapanların bileceği iş. belkide sadece asker kesmeye girmişlerdir, ama o kadar mancoya yazık. saldırlar da başarılı değil bana göre. raporları görünce anlarsınız.

gundemaci
21-11-2009, 13:14
iki tane dünya harikasını hedef alan saldırı var birer seviye indirmiş. ayrıca o kadar saldırıdan sonra köy nüfusuna bakarsan depolar sıfırlanmış gibi görünmüyor. ne hedef alınmış o saldırıyı yapanların bileceği iş. belkide sadece asker kesmeye girmişlerdir, ama o kadar mancoya yazık. saldırlar da başarılı değil bana göre. raporları görünce anlarsınız.

raporları hazırlayıp yayınlayacağım. hiçbir depo sıfırlanamadı.:) başarılı deniyorsa bu saldırılara bu oyunu oynamasın arkadaşlar. tek başarılı giriş ilk giren ordunun. sur u yıkmayı başardı.:)

gundemaci
21-11-2009, 13:32
buyrun raporlar arkadaşlar.
yukarıdan aşağıya doğru sıralı şekildedirler. gereksiz olan daha nice orducukları eklemedim.

http://travilog.org.ua/tr/8380914/3c6f8088dddcc690fd5564fd226e43cf/1/1

http://travilog.org.ua/tr/2197823/65a525c1f0b06fe2839efcc200063dca/1/1

http://travilog.org.ua/tr/3514052/80983fdb191d9b43ab0b392f44dda461/1/1

http://travilog.org.ua/tr/5019736/cc2747f5e804adfc118d21853fb4dce8/1/1

http://travilog.org.ua/tr/7236847/550522ebe65484e152616acdbf01d766/1/1

http://travilog.org.ua/tr/1386147/e73237ec43a01ff65fd757d4f6d9a9b8/1/1

http://travilog.org.ua/tr/6395809/c05aa4b792f233de8da5a537ccad6631/1/1

http://travilog.org.ua/tr/2194613/0f20ca13c23cbe100d71e1e2d2c5bfc2/1/1

http://travilog.org.ua/tr/1856612/943e543621ff6a32d55bf0a27869ce07/1/1

http://travilog.org.ua/tr/2830120/b1073466120879662d4d9fc8b97567a6/1/1

http://travilog.org.ua/tr/4786685/3b30c0b1f8aa11996bd4e6918a058718/1/1

http://travilog.org.ua/tr/2058928/8526890cbfe7da9c88ac4aee1760b7a2/1/1

oasisless
21-11-2009, 13:59
yukarıdan aşağıya doğru sıralı şekildedirler. gereksiz olan daha nice orducukları eklemedim.

özellikle son saldırı çok iyi:D

xantos
21-11-2009, 14:03
saldırıları inceledim çok başarısız
okanır ı tebrik ediyorum
bir türlü yakalayamadık onun askerlerini
ama merkezinde tarlalar yıkılınca saldırı çıkartmak zorunda kaldı

gundemaci
21-11-2009, 14:28
özellikle son saldırı çok iyi:D

evet adam manco basmış ama nasıl kullanacağı öğretilmemiş.:D

0bjk0
21-11-2009, 14:35
umarım iyi olan kazanır ama asıl kaybeden ZİNCİ®-+ oldu hem wow dan oldular hemde hesaplarını sildiler show ve zincir birlşemesinı hiçe saydılar
http://www.s13-showtime.info/video1.html

oasisless
21-11-2009, 15:26
umarım iyi olan kazanır ama asıl kaybeden ZİNCİ®-+ oldu hem wow dan oldular hemde hesaplarını sildiler show ve zincir birlşemesinı hiçe saydılar
http://www.s13-showtime.info/video1.html

yukarıdaki link virüslü, rapor diye yanlışlıkla bakmadan açtığımda gördüm. dikkatli olun arkadaşlar . moderatörler ilgilenebilirlermi

Marjinal
21-11-2009, 18:40
yavuz67 yaşıyomu hâlâ :)

armegedon
21-11-2009, 18:57
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=284663afd73

bir tane daha altın vuruş gelmiş :)))))
cok guzelbi saldırı olmus tbr ler

armegedon
21-11-2009, 19:03

ufak ordular ısını görmüş son saldırıda cift atıs olması kötü olmus

Marjinal
21-11-2009, 21:01
evet işini görmüşler. Ama bazıları işte hedef depoları sıfırlamayı başarı olarak görüyor. seviye almak bişey ifade etmiyo onlar için :)

iki tane büyük tahıl ambarı 14 e inmiş. diğer iki tane büyük tahıl ambarı seviye 5 e inmiş. iki tanede büyük hammadde deposu seviye 16 ya inmiş. surda yıkılmış.

Kim ne derse desin burada merkez binasının 20 olduğunu düşünürsek. Bu inen seviyeleri tekrar basmak 640 saatlik uğraş ister. Buda 26 gün demektir.

İllaki yedek büyük hammadde deposu vardır ama büyük tahıl ambarlarının 4 ü de hasar almış.

Corsan
21-11-2009, 21:59
evet işini görmüşler. Ama bazıları işte hedef depoları sıfırlamayı başarı olarak görüyor. seviye almak bişey ifade etmiyo onlar için :)

iki tane büyük tahıl ambarı 14 e inmiş. diğer iki tane büyük tahıl ambarı seviye 5 e inmiş. iki tanede büyük hammadde deposu seviye 16 ya inmiş. surda yıkılmış.

Kim ne derse desin burada merkez binasının 20 olduğunu düşünürsek. Bu inen seviyeleri tekrar basmak 640 saatlik uğraş ister. Buda 26 gün demektir.

İllaki yedek büyük hammadde deposu vardır ama büyük tahıl ambarlarının 4 ü de hasar almış.

Şimdi ben bu oyunu ilk kez oynuyorum galiba 26 gün geri atmış adamlar bizi..Yahu biz wowlarını sıfırladık adamların bu kadar konuşmadık bu ne çenedir yahu...300 bin tane savunma puanını natara versek ki o kadar bile verilmez 1.2 milyon saldırı askeri harcamış adamlar wow seviyesi 80 ``2 tane inmiş...depolardan istenilen başarı sağlanamamış hala konuşun ordan....Yahu bu kadar kendini beğenmişlik olmaz...:)Daha dün zincir yönetiminden biri bana sölüyordu istenilen başarı sağlanamadı zaman ayarlaması ve sadlırı planlamasını iyi yapamadık dedi orda öyle deniliyor burda allanıp süsleniyor garip adamlarsınız vesselam....
Haftanın savunmada en iyileri Sıra Oyuncular Puan 1. oflukatil 1961491 2. yavuz67 1540269

astlayk
21-11-2009, 22:06
vaveyla'ya saldırı oldu raporları alsak sıcak sıcak :)

Corsan
21-11-2009, 22:10
Vaveyla Saldırıları başladı...:)seviye bu saat itibariyle 80 den 72 e 2 depo da seviye indirildi 2 tahıl ambarında raporlar hazırlanıyor yakında burda...

Wicked
21-11-2009, 22:33
sanırım vaveyla baya bir hasar aldı.
ve wow yarışında havlu atan wowlar arasına girdi.

saldıran birliği tebrik ederim

astlayk
21-11-2009, 22:36
4. vaveyla Taç MahaL ~ ZinciR ZncrSh0w 72 sabaha Çıkmaz bence bahse giren warmı:):)İyi bakın şimdi 26 gün ile övünenler....:)

zannatmem biz neciyiz burda gerekirse tüm akerimizi ham'mımızı göndeririz hem daha dur fazla bişi indi denilemez ki bu kadar indiyse gayet büyük bir orduyla saldırılmış olmalı işte koyun raporları da bizde ona göre yapalım işimizi...

Corsan
21-11-2009, 22:37
sanırım vaveyla baya bir hasar aldı.
ve wow yarışında havlu atan wowlar arasına girdi.

saldıran birliği tebrik ederim

yok bence havlu atmaz o kadar seviye indirileceğini zannetmiyorum tek ordu wow a girer bence gerisi depoları indiri..26 gün olayı gibi olur arkadaşların hesaplamasıyla...

Wicked
21-11-2009, 22:49
Vaveyla Saldırıları başladı...:)seviye bu saat itibariyle 80 den 72 e 2 depo da seviye indirildi 2 tahıl ambarında raporlar hazırlanıyor yakında burda...

Çok sallamasyon mesajlar yazıyorsun :)

tahıl ambarıı falan indiğini sanmıyorum.
2 depo falana inmedi.

o kadar büyük saldırılara çok az bir kayıp verdi vaveyla
ama dediğim gibi artık wow kuramaz.

sakin34
21-11-2009, 22:57

2 depo falana inmedi.

hocam hesap işleri bunlar sen belki gaipten gelen seslerle bu oyunu oynuyor olabilirsin ama somut yaklaşımlar gösterenlere saygıda kusur etmemek lazım . somut fikirlerin varsa sanada saygı duyarım

Wicked
21-11-2009, 23:02
hesap kitaptan ziyade ben kendi düşüncelerimi burada sizlerle paylaşıyorum..
Ve gördüğüm rapolara göre zincir'in yani vaveyla'ya giren ordular eğer yavuz67'ye girseydi clanın wow'u şuan 0 dı.

Bilip bilmeden konuşmamak lazım

Corsan
21-11-2009, 23:04

2 depo falana inmedi.

ne SAllamasyon yapmışın.. bence senın Türkce bilginde yada okuduğumuzu anladıkmı sorularına verdiğin cevaplarda bir sorun war....Bak yukada ne yazmışım wowda seviye 72 ye indir 2 depoda (seviye indirildi) Parantez içine almam lazım galiba senın anlaman için...SEviye indirmek başka şeydir depo indirildi deseydim senın anladıgın gibi olurdu...:)İyi forumlar söz bundan sonra senın anlaman için vurgulayacagım şeyleri parantez içine alıcam
Seviyemizi koruyalım burdaki herkes senin seviyende olmayabilir...Mesaj yazarken biraz daha seviyeni yükselt öle yaz...

Corsan
21-11-2009, 23:09
Ve gördüğüm rapolara göre zincir'in yani vaveyla'ya giren ordular eğer yavuz67'ye girseydi clanın wow'u şuan 0 dı.

haklısın bu saldırılar yavuz67 e gelseydi eger wow sıfırlanırdı depolarda kalmazdı...Ancak gelemezler bu şekilde nedeni orduları yok..Haa biz iyi kullandıkmı bu orduları hayır..Bizde dogruya dogru yanlışa yanlış ...Anlyacagınız 26 ile uğraşmayız süsleyici değil show cu hiç değiliz:)

sakin34
21-11-2009, 23:14

işte bende onu diyorum bilip bilmeden konuşmamak lazım arkadaşım

Wicked
21-11-2009, 23:19
ne SAllamasyon yapmışın.. bence senın Türkce bilginde yada okuduğumuzu anladıkmı sorularına verdiğin cevaplarda bir sorun war....Bak yukada ne yazmışım wowda seviye 72 ye indir 2 depoda (seviye indirildi) Parantez içine almam lazım galiba senın anlaman için...SEviye indirmek başka şeydir depo indirildi deseydim senın anladıgın gibi olurdu...:)İyi forumlar söz bundan sonra senın anlaman için vurgulayacagım şeyleri parantez içine alıcam
Seviyemizi koruyalım burdaki herkes senin seviyende olmayabilir...Mesaj yazarken biraz daha seviyeni yükselt öle yaz...

bana bir tahıl ambar'ına yaptıgınız saldırıyı göster ?
gösteremezsin çünkü yok öyle bir saldırı
en azından bana gösterilen raporlarda yok
ne diye ambar indi diye yazıyorsun buraya ?

lyver
21-11-2009, 23:22
yayınlanan raporlar üzerinden konuşun beyler gereksiz laf yarışına girmeye gerek yok...

Corsan
21-11-2009, 23:24
Raporlar hazırlansın zaten onların üstünden konuşacaz.....:) Önerin için sagol

Marjinal
21-11-2009, 23:26
yok bence havlu atmaz o kadar seviye indirileceğini zannetmiyorum tek ordu wow a girer bence gerisi depoları indiri..26 gün olayı gibi olur arkadaşların hesaplamasıyla...

hocam ne atıp tutuyonuz anlamıyom birazdan link atıyom senin oyuncularının ordularının aldığı seviyeleride görelim. siperi geçemedin daha :)

Corsan
21-11-2009, 23:29
hocam ne atıp tutuyonuz anlamıyom birazdan link atıyom senin oyuncularının ordularının aldığı seviyeleride görelim. siperi geçemedin daha :)

marjinal ne atıp tutmuşum yukardaki mesajda.... Ben zaten başarılı bir saldırı olmadıgını vurguladım..Neyin mucadelesini veriyon wowda daha seviye alınmaz demişim yukarda sizin anlama kıtlıgınız mı war... ben anlatamıyorum galiba....Bak yukarda ne yazmışım Havlu atmaz wowdan az seviye indirildi....Ayrıca depolar indirilir gerisi kalır demişim ....Bunu dememde ki amac ise henuz tum orduların girmemiş olmasıdır...

xantos
21-11-2009, 23:30
olmaz benim lafım daa uza gider
en doruyu ben söyledim:D

işin şakası tabi acele etmeyin beyler raporlar gelir hiç merak etmeyin
ya yıkan ben nası kestim diye yayınlar
yada savunan ben ne güzel çaktım bakın diye

biz ne temiz yıkmışız ofluyu bu heaba göre oflu 260 günde kendine gelemez desenize
:D:D

çarşıya dokunanı yıkarım ona göre
kahramanım halen ölü çıksa destege göndericem çarşıya
yürü be çarşı kim tutar seni

Corsan
21-11-2009, 23:38
olmaz benim lafım daa uza gider
en doruyu ben söyledim:D

işin şakası tabi acele etmeyin beyler raporlar gelir hiç merak etmeyin
ya yıkan ben nası kestim diye yayınlar
yada savunan ben ne güzel çaktım bakın diye

biz ne temiz yıkmışız ofluyu bu heaba göre oflu 260 günde kendine gelemez desenize
:D:D

çarşıya dokunanı yıkarım ona göre
kahramanım halen ölü çıksa destege göndericem çarşıya
yürü be çarşı kim tutar seni

En doğrusunu yamışın xantos haklısın ama ne yapalım illa agız dalaşına girmek istiyor arkadaşlar...Bir açık yakalasak diye...yahu o kadar askeri heba ettiler 2 kelime demedik adamlar bizden 3 ordu harcandı ki bunların biri 8 seviye wow indirdi gerisi depolara (zarar) verdi :)...Ama sura takılmışız dogrudur...Suru yıkmamışlar başarısızlıkta zaten burdan geldi:()

Marjinal
21-11-2009, 23:45
marjinal ne atıp tutmuşum yukardaki mesajda.... Ben zaten başarılı bir saldırı olmadıgını vurguladım..Neyin mucadelesini veriyon wowda daha seviye alınmaz demişim yukarda sizin anlama kıtlıgınız mı war... ben anlatamıyorum galiba....Bak yukarda ne yazmışım Havlu atmaz wowdan az seviye indirildi....Ayrıca depolar indirilir gerisi kalır demişim ....Bunu dememde ki amac ise henuz tum orduların girmemiş olmasıdır...

26 gün olayı ile böbürleniyomuşum gibi bir hava oluşturuyosunda ondan ne atıp tutuyon dedim. sana göre seviye almak bişey ifade etmiyo demek. o zaman senin oyuncularının saldırısıda buyur aşağıda bişey ifade etmiyo demek senin için.

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=2903571ba12,29036dbdb32,29037f12c46, 290381bd2ac,290394866f5

advenced depoyu 20 den 18 e indirmiş.
deepsezz iki depoyuda 18 den 16 ya indirmiş.
melankolie iki depoyu 18 den 17 ye indirmiş.
abdcbbr iki depoyu 18 den 12 ye indirmiş.

Corsan
21-11-2009, 23:48
26 gün olayı ile böbürleniyomuşum gibi bir hava oluşturuyosunda ondan ne atıp tutuyon dedim. sana göre seviye almak bişey ifade etmiyo demek. o zaman senin oyuncularının saldırısıda buyur aşağıda bişey ifade etmiyo demek senin için.

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=2903571ba12,29036dbdb32,29037f12c46, 290381bd2ac,290394866f5

advenced depoyu 20 den 18 e indirmiş.
deepsezz iki depoyuda 18 den 16 ya indirmiş.
melankolie iki depoyu 18 den 17 ye indirmiş.
abdcbbr iki depoyu 18 den 12 ye indirmiş.

Daha SAdlırılar bitmedi..Ben ona göre yorum yapıyorum 26 gün olayını sana soledim böbürlenme olayı değil sizin dediğiniz gibi olacak dedim yane 26 gun geriye gider......yahu ne akdar alıngansınız...Etmeyelim arkadaşlar bu kadar alıngan olmayın :)
Ha bir anlam istiyorsan benım için başarısız bir tablo bu bunuda belirttim ben ilk mesajda...Süsleme yapmam ben Başarısız ise başarısızdır...Ha kalkar biri başarılı der oda onun bileceği iştir..Karışmam kendi birliğimden ama::)

Zehiir
21-11-2009, 23:49

zincir buyuk bir hata yapmıs .. hem manco basmamıslar ustelik birde 3000 mancınıkla cift atıs yaparak mancoların vurusunu zayıflatmıslar eğer o saldırılar da tek atıs yapılsaydı basarı cok daha buyuk olurdu .. üstelik yavuz67 nin savunmasıda biliniyorken böyle bir hata afedilemez keske zincir bir bilene sorup wow a nasıl saldırı yapıllacağını öğrenseydi..

daha öncede yazmıstım zaten zincirden umutlu değilim ama clandan buyuk orduların cıkacağını umuyorum..

Corsan
21-11-2009, 23:53
zincir buyuk bir hata yapmıs .. hem manco basmamıslar ustelik birde 3000 mancınıkla cift atıs yaparak mancoların vurusunu zayıflatmıslar eğer o saldırılar da tek atıs yapılsaydı basarı cok daha buyuk olurdu .. üstelik yavuz67 nin savunmasıda biliniyorken böyle bir hata afedilemez keske zincir bir bilene sorup wow a nasıl saldırı yapıllacağını öğrenseydi..

daha öncede yazmıstım zaten zincirden umutlu değilim ama clandan buyuk orduların cıkacağını umuyorum..

WAlla bende umutluydum ama başarısız bir saldırı oldu bugun tam hesap yapılmamış ama asker basanların ellerine saglıkki hala ordularımız war....

Marjinal
21-11-2009, 23:58
2000 koçbaşı ile roma surunu bile geçemezsin. cermen siperini nasıl geçicende advanced gibi birini öncü yapmışınız :)

Corsan
22-11-2009, 00:00
2000 koçbaşı ile roma surunu bile geçemezsin. cermen siperini nasıl geçicende advanced gibi birini öncü yapmışınız :)

İnsanoglu hata yapabilir..:) Dogrudur Alıştırdık herkesi 23:00 daki muhteşem saldırılara...Garip geliyor...bunlar kusura bakmayın

İnfazcı
22-11-2009, 00:18
ula karıştırmayın ortalığı burda havlu atan wow sayısı sadece 2 ve onlarda malum wow lar bütün birliklerde ordu var kullanmasını bilen kazanır bazı arkadaşlar benim havlu attığımı düşünüyor olsalarda öyle bir durum yok sonuna kadar devam hem havlu atıcak olsam çatır çatır seviye basmazdım bana kaç tane wow gösterebilirsiniz yıkılmadan kurulan ? illaki vardır bi kaç tane istisna wow köyü çok az hasar alarak kurulan ama istisnalar kaideyi bozmaz oflunun wow u havlu attı diyenlere ince bir uyarım var son düzlük ordularınızı bana saklayın yoksa affetmem :))

xantos
22-11-2009, 00:48
anlaşıldı oflu gönderdigim reis seni ikna etmemiş ;)
hem bana göre havlu atan yok henüz
bitecek sanmayın 2 ay daha kankayız, hacıyız,dostuz :eek::eek::eek:

sakin34
22-11-2009, 01:19
bende 7 tane var reis tek seferde kandıramayacağı clan yokturr :):)

oasisless
22-11-2009, 01:25
clan saldırılarında koçbaşı eksikliği var. siper inseymiş daha güzel olurmuş. bu arada zincirde köyüne savunma koymuş bunu gördük. bana göre bu uyarı ve yoklama saldırısı diye düşünüyorum. saldırılar zincirinkilerden biraz daha mantıklı , en azından savunma olan bi wowa orta bi manco sayısı ile çift saldırı yapılmamış, bi ordu dışında ortalama ve düşük ordular kullanılmış. ama dediğim gibi koçbaşı ordusu lazımmış .

bu arada wicked sen yine taktik yapıyosun. vaveyla wow kuramaz derken napmaya çalışıyosun:) bana göre geri plana almaya çalışıyosun. vaveyla bu saldırılar sonrası artık wow kuramaz diye bişi yok.

kuramaz o ayrı:D

sakin34
22-11-2009, 01:46
zircir wow kuramazsa clan hiç kuramaz bence :):)

Wicked
22-11-2009, 09:18
Clan wow yıkmayı beceremiyor. :)

yapabileceklerinin en iyisini yapmayı başarıp vaveylanın merkezini yıkmışlar kendilerini tebrik ediyorum..

oasisless benim taktik yapabilecek bir fonksiyonum yok s13 te bir hesap sahibi bile değilim sadece rapolara istinaden kuramaz dedim tabi siz daha iyi bilirsiniz :)

Kripto53
22-11-2009, 10:52
ula karıştırmayın ortalığı burda havlu atan wow sayısı sadece 2 ve onlarda malum wow lar bütün birliklerde ordu var kullanmasını bilen kazanır bazı arkadaşlar benim havlu attığımı düşünüyor olsalarda öyle bir durum yok sonuna kadar devam hem havlu atıcak olsam çatır çatır seviye basmazdım bana kaç tane wow gösterebilirsiniz yıkılmadan kurulan ? illaki vardır bi kaç tane istisna wow köyü çok az hasar alarak kurulan ama istisnalar kaideyi bozmaz oflunun wow u havlu attı diyenlere ince bir uyarım var son düzlük ordularınızı bana saklayın yoksa affetmem :))

:) s6 ARAT, sadece 6 seviye verip, 18.5 milyon savunma puanı ile kazandı :D

Ama haklısın, yıkılmadan WOW kurmak için çok çok büyük def sayısına ulaşmak lazım, bu serverda da o kdar savunma olmadığına göre :D

Xantos un dediği gibi bir süre daha kanka, birader takılıcaz :D

gEnKi
22-11-2009, 12:34
70klık orduya yazık olmuş bene başarısız bir saldırı
öyle bir orduda 5k kocbası olsa daha süper iş yapardı sanırsam

Wicked
22-11-2009, 12:49
İki resim arasında 7 farkı bulalım :)

http://img190.imageshack.us/img190/5919/sakarya58.png

http://travian-reports.net/tr/img/29037f12c46.png

http://img88.imageshack.us/img88/2291/sakaryaa.jpg

kgervan
22-11-2009, 14:07
walla bu server s10 a benzemeye başlıyo:))orada yakında natarlar wow kurmaya başlıyacak:)

myrat
22-11-2009, 15:08
wowlar kaçta arkadaşlar biri kopyalabilirmi acaba

Marjinal
22-11-2009, 15:57
http://i237.photobucket.com/albums/ff211/albaygokhan/Adsz.jpg

Marjinal
22-11-2009, 16:05

Bulunacak farkmı var :) korhan8884 de savunma azlığı. vaveylada da siper yıkılamadı. sonuçlar doğal.

İstanBuLL
22-11-2009, 16:17

farkmı egeli tabıkı acık ara fakla onde savunması az koye gırıs yaparsanız yıkarsınız ve saldırı puanı yaparsınız bunu bılmıyorsan orenmıs oldun :)))

copernic
22-11-2009, 17:15
biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın :) askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek :) 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum.

1.savaştığımız clanlar.bana 1 tane bizden yıktığınız yönetim kadrosundan hesabını kapatan oyuncu adı söylermisiniz?ben size uzun uzun listyeler yaparım.yıktığınız merkez demiyorum yönetim de olan başkan , 2başkan , sorumlu , saldırı komutanı , savunma komutanınız gibi..

2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık ;)

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm :)) anlayan anladı ;)

zincir olarak bizden saldırı raporu isteyene istemediği kadar wow saldırı askeri olup merkezi sıfırladığımız saldırı raporları gönderebilirim.Bizim tek beceremediğimiz genki gibi ortalıklarda dolaşıp sadece lobi yapamamamız :)

raikonen nirde yokmu buralarda: )))

kgervan
22-11-2009, 18:03
sonunda bir zincirli açıklama yaptı.

GRiNGoRS
22-11-2009, 19:07
işlerim nedeniyle hesabımı silmeye almıştım. ama s13 ü takip etmeyi ihmal etmedim :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=289628e7c03,28963aa818d

Zehiir
22-11-2009, 19:50
işlerim nedeniyle hesabımı silmeye almıştım. ama s13 ü takip etmeyi ihmal etmedim :)

çeçenden daha yeni bir rapor bekliyoruz ..

yavuz67 deki rapor zincirlerin saldırısından önceki rapor çünki..

xantos
22-11-2009, 20:20

Bu isimli oyuncu yoktur: GRiNGoRS

bu ayaklar hava kirliligi yapıyo
silmeye almıştım degil sildim
işlerini bilemem ama bildigin respect savaşından sonra fetih dahil noktaların çogu ya sildi yada köyleri reislendi
kaldı ki içlerinde gerçekten değerli oyuncular vardı çokda kasmışlardı
hatırlamıyorum 40 a yakın hesaptan şu an bildigim 14-15 hesap devam ediyor çogunun da merkezi yıkık
oyun da olsa azıcık dogru telaffuz edelim ayak oyunları yapmayalım

GRiNGoRS
22-11-2009, 20:23
çeçenden daha yeni bir rapor bekliyoruz ..

yavuz67 deki rapor zincirlerin saldırısından önceki rapor çünki..

şevket abi, burada da bulduk birbirimizi :D yeni raporlar geldikçe eklerim foruma.

GRiNGoRS
22-11-2009, 20:30
Bu isimli oyuncu yoktur: GRiNGoRS

bu ayaklar hava kirliligi yapıyo
silmeye almıştım degil sildim
işlerini bilemem ama bildigin respect savaşından sonra fetih dahil noktaların çogu ya sildi yada köyleri reislendi
kaldı ki içlerinde gerçekten değerli oyuncular vardı çokda kasmışlardı
hatırlamıyorum 40 a yakın hesaptan şu an bildigim 14-15 hesap devam ediyor çogunun da merkezi yıkık
oyun da olsa azıcık dogru telaffuz edelim ayak oyunları yapmayalım

neden böyle bir şey söylemeye ihtiyaç duydun? ben kimseye laf atmadım. kimseye de cevap hakkı doğuracak bişey söylemedim. ama anlaşılan respectlerin laf ebeliği yapma alışkanlıkları hala devam etmekte.

hesap silen arkadaşlarım onurlu insanlardır. çünkü kimseye tek kırıcı laf söylemeden aslanlar gibi savaştı ve hesaplarını silmeye aldılar.

xantos
22-11-2009, 20:49
merak etme giringo kimin laf ebeligi yaptıgı yapmagı konusuna girmicem
yanlış yazmıştın hesabı silmeye almıştım degil sildim demen dogrusuydu

nokta birliginden birçok oyuncuyu takdir ettigimi belirttim kimsenin onuruna laf etmedim

savaşıldı noktalardan çogu hesap sildi /sildirildi....
emek var orada emege saygı olsun

ebelik gebelik olayını yazdıklarını iyice analiz et sonra bunu söyle / girmicem demiştim ama ... tüh gene mi ebelendik :cool:

gEnKi
22-11-2009, 21:41
biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum.

1.savaştığımız clanlar.bana 1 tane bizden yıktığınız yönetim kadrosundan hesabını kapatan oyuncu adı söylermisiniz?ben size uzun uzun listyeler yaparım.yıktığınız merkez demiyorum yönetim de olan başkan , 2başkan , sorumlu , saldırı komutanı , savunma komutanınız gibi..

2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm ) anlayan anladı

zincir olarak bizden saldırı raporu isteyene istemediği kadar wow saldırı askeri olup merkezi sıfırladığımız saldırı raporları gönderebilirim.Bizim tek beceremediğimiz genki gibi ortalıklarda dolaşıp sadece lobi yapamamamız

yaa kalkmış diyorsun ki bizim yönetimden kimin merkezi yıkıldı
söyleyerlim o cok güvendiginiz 2 eleman varya hatırladın sen onu
şimdi buradakiler der kimler
1.si savu-r tek başıma girdim bunu tüm respct ailesi ve zincir ailesi cok iyi biliyor
1064 olan nüfusunu 864e cektim mi cekmedim mi
2.si dindane nin merkezini 100-200 arası aşagıya cektik mi cekmedik mi
ki
buralara girenler tek kişiydi
oysa sizde koskoca (sözde büyük) o övündügünüz Zincir ailesi benm merkezimi sıfırlamak için 3 orduyla girdiniz mi girmediniz mi???
sallamasyon deme hepsi arşivde saklıdır:)
ilk giren ordu dindane ninkiydi
40k ya yakın tokmak 10kya yakın balta 15k civarı toyton 3-4k arası kocbası 2-3k arası manco
benm merkezimde cakıldı mı cakılmadı mi???
ikinci giren ordu ise savu-r
33k balta 15k toyton 2-3k manco ki bu sıralı ilk saldırıydı araya DEF cekerek 2000bine yakın mancını merkezimde cakıldı mı cakılmadı mi???
3.giren ordu ise yapayzeka nın orduysuydu sanırım o da def temizlemek için gelmişti ama onuda düşünüp onun saldırısı gelmeden defleri geri cekmem oldu :)
ŞİMDİ HERKES desin ki gEnKi lobi yapıyor cok konusuyor bende diyorum ki 3 orduya karşı sadece 22k emperyanla koskoca (sözde büyük birlik) Zincir Birliginin yönetim kadorsundaki 2 kişinin merkezine girip merkezini indirmek nedir sizce peki bir de şu taraftan bakalım toplam 100k ya yakın bir orduyla bir merkeze giripte orasını sıfırlayamamak sizce başarı mı :):)
saygılar zincirCİKLER :) biz böyle sizleri CİKLERİZ :)

gEnKi
22-11-2009, 21:42
söylemeyi unuttum bunların hepsi 1saniye arayla giren ordular

Kripto53
22-11-2009, 21:45
1.si savu-r tek başıma girdim bunu tüm respct ailesi ve zincir ailesi cok iyi biliyor
ki
oysa sizde koskoca (sözde büyük) o övündügünüz Zincir ailesi benm merkezimi sıfırlamak için 3 orduyla girdiniz mi girmediniz mi???
40k ya yakın tokmak 10kya yakın balta 15k civarı toyton 3-4k arası kocbası 2-3k arası manco
33k balta 15k toyton 2-3k manco ki bu sıralı ilk saldırıydı araya DEF cekerek 2000bine yakın mancını merkezimde cakıldı mı cakılmadı mi???
3.giren ordu ise yapayzeka nın orduysuydu sanırım o da def temizlemek için gelmişti ama onuda düşünüp onun saldırısı gelmeden defleri geri cekmem oldu :)
ŞİMDİ HERKES desin ki gEnKi lobi yapıyor cok konusuyor bende diyorum ki 3 orduya karşı sadece 22k emperyanla koskoca (sözde büyük birlik) Zincir Birliginin yönetim kadorsundaki 2 kişinin merkezine girip merkezini indirmek nedir sizce peki bir de şu taraftan bakalım toplam 100k ya yakın bir orduyla bir merkeze giripte orasını sıfırlayamamak sizce başarı mı :):)
saygılar zincirCİKLER :) biz böyle sizleri CİKLERİZ :)

Olayı tam bilmediğim için sormak istiyorum.

100-200 nufus indirirken bina mı yıktın, tarla falan mı ?

gEnKi
22-11-2009, 22:00
Olayı tam bilmediğim için sormak istiyorum.

100-200 nufus indirirken bina mı yıktın, tarla falan mı ?

2tahıl ambarı
2 tarla seviye 18den sıfırlandı
2tarlası 18den 12düşürüldü dierleride malumunuz binalar yıkıldı
bu hem dindane de hemde savu-r da gercekleşen yıkımlardır...
savu-r un merkezine ben girdim
dindane ninkine ise birligimden bi arkadas girdi

savu-r daki yıkım daha feciydi dindane ye göre :):D:eek:

Kripto53
22-11-2009, 22:03
2tahıl ambarı
2 tarla seviye 18den sıfırlandı
2tarlası 18den 12düşürüldü dierleride malumunuz binalar yıkıldı
bu hem dindane de hemde savu-r da gercekleşen yıkımlardır...
savu-r un merkezine ben girdim
dindane ninkine ise birligimden bi arkadas girdi

savu-r daki yıkım daha feciydi dindane ye göre :):D:eek:

Tarlalar sıfırlanmadıktan sonra merkeze girmenin bi espirisi olduğunu düşünmüyorum. Ama tek başına girdiysen fena sayılmaz ...

Marjinal
22-11-2009, 22:09
komiksin genki :) nelerle ego tatmin etmeye çalışıyon sen öyle :rolleyes: tüm formlara dadanmışın

gEnKi
22-11-2009, 22:09
Tarlalar sıfırlanmadıktan sonra merkeze girmenin bi espirisi olduğunu düşünmüyorum. Ama tek başına girdiysen fena sayılmaz ...

Dostum sanırım yukarıda yazdıklarımı okumadın tam manasıyla
Biz 3e 1 gitmiyoruz 1e1 gidiyoruz biz askerlerimiizin kesilmesinden korkmadıgımız için ve gözükara olmamız münasebetiyle TEK gittik elimizden gelenin en iyisini yapıp 5bin emperyan kaybederek geri döndük
ama
onlara gelince iş tersine döndü merkezimde 100k üzeri asker bırakmakla birlikte toplam 4kya yakın manco ve 4-5k arası kocbası geri dönmek istemedi :):D:eek::cool:

gEnKi
22-11-2009, 22:11
komiksin genki :) nelerle ego tatmin etmeye çalışıyon sen öyle :rolleyes: tüm formlara dadanmışın
sanırım sende de bi iz bırakmış olmam lazım cok gocunduguna göre dostum
ayrıca tek forum ve tek oynadıgım yer s13 ha yeni server13te de gEnKi olarak oynayacagım cesaretin varsa oyundaki ismini söylersin öyle
kurukalabalık yapıp isimler arkasından saklanıp konusacaksan hiç benle muhatap olma.....

Marjinal
22-11-2009, 22:16
sanırım sende de bi iz bırakmış olmam lazım cok gocunduguna göre dostum
ayrıca tek forum ve tek oynadıgım yer s13 ha yeni server13te de gEnKi olarak oynayacagım cesaretin varsa oyundaki ismini söylersin öyle
kurukalabalık yapıp isimler arkasından saklanıp konusacaksan hiç benle muhatap olma.....

senden tırsıyom ondan vermiyom ismimi :) sen o kadar iş yapmışında şuraya bir yaz bakayım server saldırı ve savunma sıralamasında ne alemdesin. puanlarıda koy :) öyle bir anlatıyonki oynamasam s13 de kesmişin biçmişin diyecem. :D

gEnKi
22-11-2009, 22:24
senden tırsıyom ondan vermiyom ismimi :) sen o kadar iş yapmışında şurauya bir yaz bakayım server saldırı ve savunma sıralamasında ne alemdesin. puanlarıda koy :) öyle bir anlatıyonki oynamasam s13 de kesmişin biçmişin diyecem.

ben söyleyim ben böyleyim demedim hiçbir zaman :)
ama
anlasılan sende ciddi manada bir gEnKi fobisi oldugu lazım gel sana bi dido alamda bu fenomenliginden kurtul :):)
not:
KENDİ ÇAPIMDA BU KADAR KESİM YAPABİLDİM..

Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar
101. gEnKi (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=28220) 11864 18 120332

buyur okadar cesursan sende kopyalada görelim :)

0bjk0
22-11-2009, 22:31
wowlar çabuk iniyor 13 te savunmalar az bir wow iyi orduları kesmek için atağa kalkabilir arkadan gelene ana wow köyüne fazla ordu kalmaması için isim vermiyorum takip eden görebilir önden giden wowlar asıl wowlar değil :) arkdan gelenler atak yapacak :)

gundemaci
22-11-2009, 22:55
wowlar çabuk iniyor 13 te savunmalar az bir wow iyi orduları kesmek için atağa kalkabilir arkadan gelene ana wow köyüne fazla ordu kalmaması için isim vermiyorum takip eden görebilir önden giden wowlar asıl wowlar değil :) arkdan gelenler atak yapacak :)
arkadan gelen hedefi daha iyi kestirir. çok doğru bir tespit.:)

Zehiir
22-11-2009, 23:01

nokta birliginden birçok oyuncuyu takdir ettigimi belirttim kimsenin onuruna laf etmedim

Emek var orada emege saygı olsun

ebelik gebelik olayını yazdıklarını iyice analiz et sonra bunu söyle / girmicem demiştim ama ... Tüh gene mi ebelendik :cool:

arkadasım tum oyun boyunca hiç bir zaman polemiğe girmedim çok kişiden küfürde işittim övücü sözde .. Doğrudur nokta birliği hesap silmiştir oyuna 38 kişiyle baslamıstır ve 38 kişiyle de devam edebildiği kadar etmiştir ... Ama bu serveri terkederkende dengeleri değiştirmiş gittmiştir.. Eğer suan respect lerin wow ları tek orduyla 70 lerden 80 lere iniyorsa bu savunma azlığındandır pekii savunma neden bu kadar az pekii ..

Ben söyleyeyim istersen nokta dengeleri tammaen değiştirdiği için ..

Noktanın yıkılmasıda kimsenin zor durumlarından faydalanıp arkadan vurmadığı içindir bilen bilir ..

Ama sonuc olarak nokta basarısız olmustur .. Hiç bir bahane bunu gizlemez ama eğriye eğri doğruya doğru ... Silik ve etkisiz bir birlik değildi.. Tum wow lara basarılar..

GRiNGoRS
22-11-2009, 23:06

emek var orada emege saygı olsun

ebelik gebelik olayını yazdıklarını iyice analiz et sonra bunu söyle / girmicem demiştim ama ... tüh gene mi ebelendik :cool:

hesabı silmeye almakla, silmek arasında bir fark yok. silmeye aldıktan sonra hesap siliniyorki zaten :) eğer seni mutlu edecekse senin telaffuz şekline göre söyleyeyim; hesabı SİLDİM. neyse, kişisel olaylarla forum konusunun amacından çıkmayalım. herkese iyi eğlenceler...

gundemaci
22-11-2009, 23:08
biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın :) askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek :) 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum.

2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık ;)

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm :)) anlayan anladı ;)

zincir olarak bizden saldırı raporu isteyene istemediği kadar wow saldırı askeri olup merkezi sıfırladığımız saldırı raporları gönderebilirim.Bizim tek beceremediğimiz genki gibi ortalıklarda dolaşıp sadece lobi yapamamamız

biraz fazla iddaa lı sözler kullanılmış. clanların elinde egeli nin ordusundan daha iyi ordular olduğuna ben bahse girebilirim. dikkat et ordu demiyorum. ordular.
yıktığımız yönetim kadrosundan adam çok var da hesap silen var mı bilmiyorum. hesap silenleri sorduğun için cevap veremiyecem ama yıkılmayan yönetim kadrosundan kimse var mı? onu söyleyin.
2 ve 3 e katılıyorum. clan ve zincirin saldırıları başarısız olmuştur. zincir acemilik yaptı, clan siperi aşamadı.
neyse görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

bu arada raikkonen arada benim hesabıma bakıyor. belli ki bu serwera damgasını vuran tek adam raikkonen dir. yokluğunda bile ağzınızdan düşüremiyorsunuz.:D

Corsan
22-11-2009, 23:55
[QUOTE=copernic;91516]biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın :) askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek :) 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum

1.savaştığımız clanlar.bana 1 tane bizden yıktığınız yönetim kadrosundan hesabını kapatan oyuncu adı söylermisiniz?ben size uzun uzun listyeler yaparım.yıktığınız merkez demiyorum yönetim de olan başkan , 2başkan , sorumlu , saldırı komutanı , savunma komutanınız gibi.. 2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık ;)

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm :)) anlayan anladı

raikonen nirde yokmu buralarda

1.Öncelikle bir tane örnek vereyim betül diyim server 4. suydu sadece ben yıktım şu anda hesabı kapalı..2.Tüm s13 oyuncuları zincir birliklerinin yönetimlerine göz atmalarını rica edicem ..Bakalım acaba merkezi olan mı cok olmayan mı..Sildilermi bilmiyorum o kadar umrumda olan bir birlik değil..:)Bazı üyeleri hariç yıktım demiyorum yıktık....3.Sazı siz elinize almadınız ..Saz öyle ele alınmaz yakında görecez nasıl alındıgını.4.egeli arkadaşımız server boyunca asker basmış bir arkadaş değildir .. savaşlara aktif olarak katılmış bir arkadaş server başından beri bassaydı sence bu kadar mı askeri olurdu bunuda düşünmek lazım..5.Clanları incelemişin kim ne yaptı falandır filandır yok ordu çıkmayacak... Bence ordu değil ordular Çıkacak hiç kimse merak etmesinn..Sen musait oldugunda bir daha incele bir yerde yanlışlıklar war...SAygılarımLA...

Nevermore
23-11-2009, 00:06
valla bu server 4 aralıktan sonra biticek. serverda benim bildiğim ilk 300 deki bi 40 50 hesap askere gidiyor :)
yani kim çok asker yollarsa o kaybedecek. sizin bizim yıkım raporlarımız hikaye. bu hayatın acı gerçeği beyler:)

Corsan
23-11-2009, 00:08
valla bu server 4 aralıktan sonra biticek. serverda benim bildiğim ilk 300 deki bi 40 50 hesap askere gidiyor :)
yani kim çok asker yollarsa o kaybedecek. sizin bizim yıkım raporlarımız hikaye. bu hayatın acı gerçeği beyler:)

benim gitmem etkilemez herhalde:)

oasisless
23-11-2009, 00:09

ne kadar komik ve goygoy dolu bi mesaj bu

1.bu soru mesajın goygoy kısımlarından biri. burası bunların konuşulduğu bir konu değil. ayrı bi başlık aç orada koy raporlarını , herkes koysun , istediğin nostaljiyi orada yaşarsın. ama şunu söyleyeyim burada bunları yazıp goygoy yapmaya gerek yok.

2.böyle bi saldıryı bu şekilde çocukça bi açıklamanın arkasına saklamak ta mesajın komik kısmı. heyecanlı bi arkadaş çıkarmış saldırıyı:) heyecanlı bi arkadaş yönetimin bilgisi olmadan 1milyon üzerinde askeri çıkarıyor, olabilir mi. oldu diyelim o zaman başka bi soru çıkıyor ortaya. bu nasıl bi organizasyon???

3. hiçbirşeye karışmayan ve çok değer verdiğimiz bi oyuncu diye bahsetmişsin ya bu nasıl bi çelişkidir??? siz hiç bi şeye karışmayanlara değer mi veriyosunuz. kaldı ki egeli server boyunca asker harcamış ve tekrar basmış bi arkadaşımız dır. egelinin ordusunu basmak 1 server gerektirmez bunu sende biliyosun bu da bi goygoydu sanırım, buradaki insanların oyunu bilmediğini düşünerek yazmak ne oluyor sen düşün

ayrıca şunu söylemek istiyrum , clandan egelinin ordusundan daha büyük ordu çıkınca napacaksın? bu forumu okuyanlar bunu unutmasın lütfen. arkadaşın yeteneğini anlayacağız o zaman. çıkmazsa da analayacağız tabi

copernic
23-11-2009, 00:13
ki
3.giren ordu ise yapayzeka nın orduysuydu sanırım o da def temizlemek için gelmişti ama onuda düşünüp onun saldırısı gelmeden defleri geri cekmem oldu
ŞİMDİ HERKES desin ki gEnKi lobi yapıyor cok konusuyor bende diyorum ki 3 orduya karşı sadece 22k emperyanla koskoca (sözde büyük birlik) Zincir Birliginin yönetim kadorsundaki 2 kişinin merkezine girip merkezini indirmek nedir sizce peki bir de şu taraftan bakalım toplam 100k ya yakın bir orduyla bir merkeze giripte orasını sıfırlayamamak sizce başarı mı
saygılar zincirCİKLER biz böyle sizleri CİKLERİZ

bu anlattıkların hepsi hikayebana bizden hesap kapatan 1 kişi söyle?? bu cevabı vermediğin sürece ne nlatsan burda hikaye.başkanlarınız hesap kapatmış , saldırı komutanlarınız kapatmış , savunma komutanlarınız kapatmış , bir sürü yönetimde bulunan aadamlarınız hesap kapatmış kaçak kaçk ufak hesaplardan yazılar yazıyorlar sen kalkıp nedne bahsediyorsun daha? tarla indirmişmiş peeeeeeehhh :) senin merkeze ne oldu? aşilin askerleri nerde? raikonen niye hesap kapattı , clan esas başkanı crazyprof niye hesap kapattı? saldırganlıkta server birincisi kim? şimdi diyecen ben geçerim :)) yavaş geç ;)onu geç :) o elindeki askerle bırak wowu merkezde bile rapor göremezsin bizde.hesap sildiridiğimiz isimleri tek tek burda liste halinde yayınlayacağım

copernic
23-11-2009, 00:15
Dostum sanırım yukarıda yazdıklarımı okumadın tam manasıyla
Biz 3e 1 gitmiyoruz 1e1 gidiyoruz biz askerlerimiizin kesilmesinden korkmadıgımız için ve gözükara olmamız münasebetiyle TEK gittik elimizden gelenin en iyisini yapıp 5bin emperyan kaybederek geri döndük
ama
onlara gelince iş tersine döndü merkezimde 100k üzeri asker bırakmakla birlikte toplam 4kya yakın manco ve 4-5k arası kocbası geri dönmek istemedi :):D:eek::cool:

buralarda ol kaçma 1 e 1 mi gelmişsin savura :) bu sözlerinin hepsini geri alcan raporları görünce :) aşil nerde aşil ????

copernic
23-11-2009, 00:18
biraz fazla iddaa lı sözler kullanılmış. clanların elinde egeli nin ordusundan daha iyi ordular olduğuna ben bahse girebilirim. dikkat et ordu demiyorum. ordular.
yıktığımız yönetim kadrosundan adam çok var da hesap silen var mı bilmiyorum. hesap silenleri sorduğun için cevap veremiyecem ama yıkılmayan yönetim kadrosundan kimse var mı? onu söyleyin.
2 ve 3 e katılıyorum. clan ve zincirin saldırıları başarısız olmuştur. zincir acemilik yaptı, clan siperi aşamadı.
neyse görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

bu arada raikkonen arada benim hesabıma bakıyor. belli ki bu serwera damgasını vuran tek adam raikkonen dir. yokluğunda bile ağzınızdan düşüremiyorsunuz.:D

egeliden daha iyi ordu sana göre ordular olduğu için respectlerle birleştiniz dimi :) yada onun için suru yıktınız dimi? ben eminim buyur girelim bahse??egeliden fazla güce sahip ordunuz yok bana göre.hala iddaa ediyorum

copernic
23-11-2009, 00:21
[QUOTE=copernic;91516]biraz forumlara katılalım dedik.kimliğimizi sonra açıklarız.forumları baştan sona okuduk.genki yine burda çok heyecanlısın :) askerlerini nereye kaçırıyon ? biz zinciriz evet.zincirler adına konuşuyorum.bizden bu zaman kadar çok az rapor gördünüz.eğer hepsini birktirip buraya göndersek yıkılan merkezleri , giden askerleri görseniz eminim tarafsız herkes obaaa diyecek :) 2 konu hakkında bir tespit paylaşmak istiyorum

1.savaştığımız clanlar.bana 1 tane bizden yıktığınız yönetim kadrosundan hesabını kapatan oyuncu adı söylermisiniz?ben size uzun uzun listyeler yaparım.yıktığınız merkez demiyorum yönetim de olan başkan , 2başkan , sorumlu , saldırı komutanı , savunma komutanınız gibi.. 2.evet bizim ilk saltomuz başarısızdır wowabir heyecanlı arkadaşın yaptığı plan sonucu bu saldırılar başarısız olmuştur.demek değildirki bundan sonra kiler böyle olacak.sazı elimize aldık

3.clanların vaveyla wowuna yaptığı saldırılarda başarısızdır.egeli çok güvendikleri , server başından beri asker basan, hiçbirşeye karışmayan biriydi.İddaa ediyorum egeliden daha fazla ordusu olan adamları yok clanların.bu kadar net söylüyorum bunu.nerden biliyorsun diyecekler.bütün clanların listesi vr bende.kim nreye ne zaman saldırmış kaçaskeri kalmış gibi.ama deniz_hana slm ) anlayan anladı

raikonen nirde yokmu buralarda

1.Öncelikle bir tane örnek vereyim betül diyim server 4. suydu sadece ben yıktım şu anda hesabı kapalı..2.Tüm s13 oyuncuları zincir birliklerinin yönetimlerine göz atmalarını rica edicem ..Bakalım acaba merkezi olan mı cok olmayan mı..Sildilermi bilmiyorum o kadar umrumda olan bir birlik değil..:)Bazı üyeleri hariç yıktım demiyorum yıktık....3.Sazı siz elinize almadınız ..Saz öyle ele alınmaz yakında görecez nasıl alındıgını.4.egeli arkadaşımız server boyunca asker basmış bir arkadaş değildir .. savaşlara aktif olarak katılmış bir arkadaş server başından beri bassaydı sence bu kadar mı askeri olurdu bunuda düşünmek lazım..5.Clanları incelemişin kim ne yaptı falandır filandır yok ordu çıkmayacak... Bence ordu değil ordular Çıkacak hiç kimse merak etmesinn..Sen musait oldugunda bir daha incele bir yerde yanlışlıklar war...SAygılarımLA...

hayretle yazılarını okudumnasılda burda konulardan habesiz olanlara yanlış şeyler aktarmışsınız.genki diyor ben tek gidiyorum , corsan diyor egeli savaşa girdi :))) bir tane rapor istiyorum egeliye aitsavaş raporu :) genki senin önünde saldırı yapan aşil ne yapıyor şu anda kumdan kalemi yapıyor :)?

copernic
23-11-2009, 00:25
ne kadar komik ve goygoy dolu bi mesaj bu

1.bu soru mesajın goygoy kısımlarından biri. burası bunların konuşulduğu bir konu değil. ayrı bi başlık aç orada koy raporlarını , herkes koysun , istediğin nostaljiyi orada yaşarsın. ama şunu söyleyeyim burada bunları yazıp goygoy yapmaya gerek yok.

2.böyle bi saldıryı bu şekilde çocukça bi açıklamanın arkasına saklamak ta mesajın komik kısmı. heyecanlı bi arkadaş çıkarmış saldırıyı:) heyecanlı bi arkadaş yönetimin bilgisi olmadan 1milyon üzerinde askeri çıkarıyor, olabilir mi. oldu diyelim o zaman başka bi soru çıkıyor ortaya. bu nasıl bi organizasyon???

3. hiçbirşeye karışmayan ve çok değer verdiğimiz bi oyuncu diye bahsetmişsin ya bu nasıl bi çelişkidir??? siz hiç bi şeye karışmayanlara değer mi veriyosunuz. kaldı ki egeli server boyunca asker harcamış ve tekrar basmış bi arkadaşımız dır. egelinin ordusunu basmak 1 server gerektirmez bunu sende biliyosun bu da bi goygoydu sanırım, buradaki insanların oyunu bilmediğini düşünerek yazmak ne oluyor sen düşün

ayrıca şunu söylemek istiyrum , clandan egelinin ordusundan daha büyük ordu çıkınca napacaksın? bu forumu okuyanlar bunu unutmasın lütfen. arkadaşın yeteneğini anlayacağız o zaman. çıkmazsa da analayacağız tabi

herhalde sen mehdysin.öyletahmin ediyorum oyundaki isminle.goygoyu sizler yapmışsınız burda ta başından beri.bizlerde şimdi cevap veriyoruzhabire goygoy yapmışsınız yalan yanlış bilgilerle.doğruları görsün burayı okuyanlar.egeli savaşa girmişmişyok ya nereye saldırmış , kimi yıkmış?? kendi ağzından msnde alınan kayıtlar var.raporlar da hiçbirzaman olmadı.şimdiden sonra asker basarın askerinin üstüne eklersin geçersin egeliyi.ondan banane.milleti burda kandırmayın.doğru dürüst rapor koyacaksınız koyun.koyduğunuz rapor bile sahte burda vaveyla wowuna yapılan saldırı raporu.

Corsan
23-11-2009, 00:34
herhalde sen mehdysin.öyletahmin ediyorum oyundaki isminle.goygoyu sizler yapmışsınız burda ta başından beri.bizlerde şimdi cevap veriyoruzhabire goygoy yapmışsınız yalan yanlış bilgilerle.doğruları görsün burayı okuyanlar.egeli savaşa girmişmişyok ya nereye saldırmış , kimi yıkmış?? kendi ağzından msnde alınan kayıtlar var.raporlar da hiçbirzaman olmadı.şimdiden sonra asker basarın askerinin üstüne eklersin geçersin egeliyi.ondan banane.milleti burda kandırmayın.doğru dürüst rapor koyacaksınız koyun.koyduğunuz rapor bile sahte burda vaveyla wowuna yapılan saldırı raporu.

Yahu nerden bulunuyor sizin gibi elemanlar ..Söleyinde sizin girdiğğiniz serverlara girmeyelim bu kadar ilgili arkadaşlarla oyun oynanmaz ...sölediğin 4 şeyede cvp verdim..Egeli 113k asker kesi bu hafta ...Salırı puanı 154 k 40 k askeri acaba oyun oynarken mi kesmiş...Yıktım dedim örneği verdim daha neden konuşuryorsun..Ayrıca burası wow tartışma yeri yazılarının burda herhangi bir yeri yok git öbür tarafa konu aç orda yaz..İlgili olan arkadaşlar gelsin orda yazsın sana ...Burda kalabalık yapma ..hade ..:)

oasisless
23-11-2009, 00:37

burada benim yazdığım bu tarz yani clan zincir savaşı ile ilgili bi mesaj gösterebilirmisin? ben yazmadıysam , sana da bunları yazmaman gerektiğini söyleme hakkım vardır. burası wow tartışma yeridir, bu serverda sadece bizim birliklerimiz yok , anlamışındır umarım. başka bi başlık aç orada tartışılsın. serdar artık sıkıldık bu geçmiş ile ilgili şeylerden. mesajım ayrıntılar ile ilgili değildi, sadece yazılan şeyler gereksiz ve sıkıcı artık.

copernic
23-11-2009, 00:40
Yahu nerden bulunuyor sizin gibi elemanlar ..Söleyinde sizin girdiğğiniz serverlara girmeyelim bu kadar ilgili arkadaşlarla oyun oynanmaz ...sölediğin 4 şeyede cvp verdim..Egeli 113k asker kesi bu hafta ...Salırı puanı 154 k 40 k askeri acaba oyun oynarken mi kesmiş...Yıktım dedim örneği verdim daha neden konuşuryorsun..Ayrıca burası wow tartışma yeri yazılarının burda herhangi bir yeri yok git öbür tarafa konu aç orda yaz..İlgili olan arkadaşlar gelsin orda yazsın sana ...Burda kalabalık yapma ..hade ..:)

öylemi onun içinmi buraya vaveylaya ait sahte rapor koydunuz?onun içinmi yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz.meydanı boş bulmuşsunuz at koşturuyorsunuz.sizin gibi kalabalık yapanlar gitsin burdan.egeli saldırmışmış:) merkezden asker basıyor.40k asker kesmiş :))) benim 1 hftada kestiğim asker bu sizden :) herkese şunu söylüyorum sadece saldırganlık listesine bakın burda ne kadar attıklarını anlayacaksınız.

Corsan
23-11-2009, 00:42
öylemi onun içinmi buraya vaveylaya ait sahte rapor koydunuz?onun içinmi yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz.meydanı boş bulmuşsunuz at koşturuyorsunuz.sizin gibi kalabalık yapanlar gitsin burdan.egeli saldırmışmış:) merkezden asker basıyor.40k asker kesmiş :))) benim 1 hftada kestiğim asker bu sizden :) herkese şunu söylüyorum sadece saldırganlık listesine bakın burda ne kadar attıklarını anlayacaksınız.

Senide görelim saldırgan ismini söle yiğit bakalım...NEymişin yoksa sadece atıp tutuyormusun.....Sahte raporu koy bakalım hangisi sahteymiş onuda gorelim....
Saldırıda en iyiler Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar 1. Natarlar 857 2 6368251 2. dindane 12054 19 537303 3. oflukatil 11971 20 525235 4. Corsan 17393 21 520923 5. davut kerem 17311 23 436608 6. YuReGiASi 18262 24 429170 7. yapayzeka 20814 27 411785 8. Xantos 20923 27 340491 9. SAKARYA58 14188 21 327675 10. dirmil 20248 28 325589 11. waldvogel 19017 27 323998 12. solwayter 15761 19 317814 13. RID-ONE 23302 32 316659 14. Max&Leo 13041 25 310488 15. bigbang 24170 26 308785 16. caddevill 16039 23 307962 17. berkovic 16555 23 293215 18. _BURDURLU_ 20006 26 287654 19. savu-r 14187 20 285891 20. abdcbbr 16397 21 281472

copernic
23-11-2009, 02:19
burada benim yazdığım bu tarz yani clan zincir savaşı ile ilgili bi mesaj gösterebilirmisin? ben yazmadıysam , sana da bunları yazmaman gerektiğini söyleme hakkım vardır. burası wow tartışma yeridir, bu serverda sadece bizim birliklerimiz yok , anlamışındır umarım. başka bi başlık aç orada tartışılsın. serdar artık sıkıldık bu geçmiş ile ilgili şeylerden. mesajım ayrıntılar ile ilgili değildi, sadece yazılan şeyler gereksiz ve sıkıcı artık.

evet ne güzel söylüyorsun wow tartışma yerigeçmiş mesajları lütfen bir daha oku ne kadarı wowla ilgili.bizim hakkımızda neler atılmış kafadan.sahte rapor gördük burda yaw daha ne olsun.genki atıp atıp sallamış burada.neden onada başka başlık aç dememişsin.yapmayın bunu.açarız bir rapor başlığı koyarız raporlarımızı.

copernic
23-11-2009, 02:25
Senide görelim saldırgan ismini söle yiğit bakalım...NEymişin yoksa sadece atıp tutuyormusun.....Sahte raporu koy bakalım hangisi sahteymiş onuda gorelim....
Saldırıda en iyiler Oyuncular Nüfus Köyler Puanlar 1. Natarlar 857 2 6368251 2. dindane 12054 19 537303 3. oflukatil 11971 20 525235 4. Corsan 17393 21 520923 5. davut kerem 17311 23 436608 6. YuReGiASi 18262 24 429170 7. yapayzeka 20814 27 411785 8. Xantos 20923 27 340491 9. SAKARYA58 14188 21 327675 10. dirmil 20248 28 325589 11. waldvogel 19017 27 323998 12. solwayter 15761 19 317814 13. RID-ONE 23302 32 316659 14. Max&Leo 13041 25 310488 15. bigbang 24170 26 308785 16. caddevill 16039 23 307962 17. berkovic 16555 23 293215 18. _BURDURLU_ 20006 26 287654 19. savu-r 14187 20 285891 20. abdcbbr 16397 21 281472

ne oldu şeker rengin soldu bakıyorum...ben dindaneyim .varmı şimdi itirazın?yanımda da yapayzeka var.onunda sana selamı var.gelin bekliyoruz wowumuza.ama suru yıkarak gelin :)

Corsan
23-11-2009, 02:56
ne oldu şeker rengin soldu bakıyorum...ben dindaneyim .varmı şimdi itirazın?yanımda da yapayzeka var.onunda sana selamı var.gelin bekliyoruz wowumuza.ama suru yıkarak gelin :)

Başka kimse olsa şaşardım zaten bu kadar dengesizce konuşann, laiğinizi bulmuşunuz işte 2 kişi bir arada...o selam soleyene söle oyunun başındaki konusma henuz bitmedi...O anlar...Wowunuza gelecez hiç merak etmeyin o zaman böle bön bön bakacaksınız ne oldu diye....Sadece sabır nasıl st53 muydu yerlerde sürünüyor diğerleride sürünecek....Benim rengim sizin gibilerle solmaz gülüm az eğilerek bak o zaman anlarsın solmuşmu solmamışmı diye....Ordan da atıp tutmayın sahte rapor hangisiyse gösterr..Bekliyoruz hade...... yoksa laf atmaya benzemiyormu rapor bulmaz hade bakalım

Marjinal
23-11-2009, 07:44
http://img40.imageshack.us/img40/6712/vaveyleykm.jpg

sahte rapor bu :)

Wicked
23-11-2009, 07:46
Sahte rapor falan yok tüm raporlar gerçektir.

Zincir saldırıda başarısız olmuş ardından clan vavetlayı wow'da havlu atmasına neden oldugundan başarılı olmuştur.
Clan'ın wow'u sağlam ve sanırım liderlik koltuğundan inmeyerek 1. liği göğüsleyecek tek wowdur ki zaten bu serverda güvendiğim 3 wow vardı

1. oflu katil
2. vaveyla
3 yavuz67

ilk ikisi saf dışı kaldığına göre saf dışı kalmayan bitirir..

gEnKi
23-11-2009, 07:57
[QUOTE=Corsan;92948]

hayretle yazılarını okudumnasılda burda konulardan habesiz olanlara yanlış şeyler aktarmışsınız.genki diyor ben tek gidiyorum , corsan diyor egeli savaşa girdi :))) bir tane rapor istiyorum egeliye aitsavaş raporu :) genki senin önünde saldırı yapan aşil ne yapıyor şu anda kumdan kalemi yapıyor :)?

Bunu sen dahil herkes cok iyi biliyor
savu-r un köyüne ben tek girdim kamikazelik yapayım dedim ama adam ya savunması yoktu yada askeri kestirme korkusundan def koymadı ardından girdigm 22k emperyan 5k sezaris 1200mancoyla merkezini 1064ten 865 indirdim mi indirmedim mi sen onu söyle
hee merkezime ne oldu korkunuzdan 3kişi 100k ve üzeri orduyla merkezime girdiniz mi girmediniz mi
ben cıktım aslanlar gibi elimden geldigince savundum ne mi oldu saldırı sonucunda senn ordun nerede 40k tokmak 10k balta 10k ya yakın toyton 3-4k arası kocabıasın neoldu
yaran var anlasıldı
merkezim yıkıldı ama 3 ordu ardından gecen hafta sayurbayar1 mi ne o da geldi ama hiçbi sekilde sıfırlayamadınız
yani bu şu olur
4e 1 biz ise 1e1 geldik hahahaahaha
arşil i soruyorsun arşilin saldırısı benden cok cok sonraydı biliyorsun bunu carpıtmanın
ve
tek kişinin sizlerin cok övündügünüz merkezlerinizin nufusunu indirdigimizi kabullenemiyorsunuz
işte aramızdaki fark bu
ben merkezim gitti kabullenebiliyorum ama sizde bu erdemlik yokkkkk

gEnKi
23-11-2009, 07:59
haa rapor mu ne istiyordun buyur....
1.SALDIRI
Saldıran dindane , köyü: Golden Hero

Askerler 36460 0 9587 0 0 9542 3076 0 0 0 1
Kayıplar 35358 0 9297 0 0 9254 2983 0 0 0 1
Haber Sur tahrip edildi
Ganimet 24632 | 15771 | 22220 | 41037
Savunan Destek

Askerler 167 20486 1 0 11849 999 1 0 0 0 3
Kayıplar 167 20486 1 0 11849 999 1 0 0 0 3
Savunan gEnKi , köyü: 02.ZinCiR MezarLığı

Askerler 6116 44731 230 50 279 2835 66 213 0 0 5
Kayıplar 6116 44731 230 50 279 2835 66 213 0 0 5
2.SALDIRI
Saldıran savu-r , köyü: GENE GELİYORUZ

Askerler 0 0 33000 0 0 12662 1470 400 0 0 1
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Haber Pazar tahrip edildi
Haber Saray tahrip edildi
Ganimet 120580 | 77203 | 108771 | 200993

Askerler 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.SALDIRI
Konu: DESTERE bu köye saldırıyor: 02.ZinCiR MezarLığı
Varış zamanı: tarih: 01.11.09 saat 07:20:36 Saat

Saldıran yapayzeka , köyü: DESTERE

Askerler 11000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ganimet 0 | 0 | 0 | 0

büyük harflerle de yaptım ki görmeyen kör gözlerin görsün diyeee :)

mesajları okuyan arkadaslar bu saldırıların hepsi 1saniye arayla olmuştur..
ama araya def cekince savu-r un 1-2k arası mancoları geri dönmediler :)

Wicked
23-11-2009, 08:23
http://travian-reports.net/tr/img/29821403ddd.png

Verdiğind raporda sen başarılı değilsin sana saldıran başarılı :)

savaş zamanında ben bu kadar senin saldırı askerini kestim diyerek böbürlenemezsin adam köye girip çıkmış :)
tek askerle çıksa dahi başarılı sayılır..

oasisless
23-11-2009, 10:46
evet ne güzel söylüyorsun wow tartışma yerigeçmiş mesajları lütfen bir daha oku ne kadarı wowla ilgili.bizim hakkımızda neler atılmış kafadan.sahte rapor gördük burda yaw daha ne olsun.genki atıp atıp sallamış burada.neden onada başka başlık aç dememişsin.yapmayın bunu.açarız bir rapor başlığı koyarız raporlarımızı.

birliğimdeki arkadaşlarıma da söylemediğimi bilemezsin! ayrıca genki yi tanımıyorum ve aranızdaki mevzu bu, bizim karışmamız olmaz diye düşündüm ama onunda yazdığı şeyler sıkıyor açıkçası. yani ağzımızla iş yapmıyalım ya da yapmaya çalışmayalım , komik ve sıkıcı oluyor. saldırı çıkarmışınız wow inmemiş, olabilir dimi, heyecanlı bi arkadaş yapmış denince olmuyor. bu nedenle bunların üzerine konuşmamak lazım, gerçekten öyle ise de bize açıklmanızın gereği yok çünkü garip oluyor. ben saldırılar ile ilgili eleştirilerimi yaptım. okumuşsan görmüşsündür. clanın 53st saldırısı iyiydi ( show yoktu ama kararındaydı ), ama ikinci saldırısı siperin surdan daha dayanklı olduğu atlandığı için hatalıydı, ama kimse de çıkıp heyecanlı bi arkadaş koç başısını unutmuş filan demedi, yani hata kabul edildi. ayrıca clandaki kimse siz dem vurmadan geçmişe dem vurmuyor, bunlara dikkat etmek lazım.
benim dediğim diceğim budur, serdar yanında ise boş konuşmadığımızı bilir. ben başladığım serverı bitirenlerdenim , belki bu serverla ilgililenmedik , ilegilenemedik ama üslubumuzu da bozmadık hiç

hadi kolay gele

oasisless
23-11-2009, 10:54
bu arada 53st wow u bitti diyen arkadaşlarımın dikkatini çekmek isterim , orada seviye değil ama depo basılıyor. yani vaveylanın arkasına hazırlanıyor gibi gibi:)

myrat
23-11-2009, 11:45

savaş zamanında ben bu kadar senin saldırı askerini kestim diyerek böbürlenemezsin adam köye girip çıkmış :)

eğer burda saldıran başarılıdır diyebiliyosan bilki senin öğrenmen gereken daha çok şey var..:D

o savunma kim bilir kaç kişinin..ya da kaç köyden basabilirsin..ama saldırı askeri malum kolay diil..
ayrıca o kadar koçbaşı telef olmuş..

gelen adam resmen çakılmış..bence karşı taraf daha çok zarar almış bu yüzden..
savaşlarda kalan asker sayısına değil verilen zarara bakılır..acemice asker değerlendirmesini çok yanlış buluyorum:cool:

Wicked
23-11-2009, 12:04
eğer burda saldıran başarılıdır diyebiliyosan bilki senin öğrenmen gereken daha çok şey var..:D

o savunma kim bilir kaç kişinin..ya da kaç köyden basabilirsin..ama saldırı askeri malum kolay diil..
ayrıca o kadar koçbaşı telef olmuş..

gelen adam resmen çakılmış..bence karşı taraf daha çok zarar almış bu yüzden..
savaşlarda kalan asker sayısına değil verilen zarara bakılır..acemice asker değerlendirmesini çok yanlış buluyorum:cool:

bu saldırı sonrasında konulacak sıralı mancınıkla bu köy yerinde mi duracak.. hayır .
ben bir birlikle savaşıyorsam girdiğim köyü yıkar gecerim giden askerlere ne diye yanayım
giden merkeze yansınlar ve koruyamadıkları köye.

copernic
23-11-2009, 12:33

bide oyuncuyum diyor.bu raporu savunma olarak marifetmiş gibi koyan genkiye gülüyorum sadece :)

copernic
23-11-2009, 12:37
http://img40.imageshack.us/img40/6712/vaveyleykm.jpg

sahte rapor bu :)

konuşun bu rapor hakıında hadi?? sahte değilmi bu rapor?? millet sizin nasıl dalavereler çevirdiğini öğrenecek çok yakında.

copernic
23-11-2009, 12:39
[QUOTE=copernic;92974]

Bunu sen dahil herkes cok iyi biliyor
savu-r un köyüne ben tek girdim kamikazelik yapayım dedim ama adam ya savunması yoktu yada askeri kestirme korkusundan def koymadı ardından girdigm 22k emperyan 5k sezaris 1200mancoyla merkezini 1064ten 865 indirdim mi indirmedim mi sen onu söyle
hee merkezime ne oldu korkunuzdan 3kişi 100k ve üzeri orduyla merkezime girdiniz mi girmediniz mi
ben cıktım aslanlar gibi elimden geldigince savundum ne mi oldu saldırı sonucunda senn ordun nerede 40k tokmak 10k balta 10k ya yakın toyton 3-4k arası kocabıasın neoldu
yaran var anlasıldı
merkezim yıkıldı ama 3 ordu ardından gecen hafta sayurbayar1 mi ne o da geldi ama hiçbi sekilde sıfırlayamadınız
yani bu şu olur
4e 1 biz ise 1e1 geldik hahahaahaha
arşil i soruyorsun arşilin saldırısı benden cok cok sonraydı biliyorsun bunu carpıtmanın
ve
tek kişinin sizlerin cok övündügünüz merkezlerinizin nufusunu indirdigimizi kabullenemiyorsunuz
işte aramızdaki fark bu
ben merkezim gitti kabullenebiliyorum ama sizde bu erdemlik yokkkkk

yaw sen hala konuşuyormusun :) senin önünden saldırı yapan aşikl nerde genki aşil??? kaç askeri vardı ne oldu ona? neden senden önce girdi?senmi söyledin benden hemen önce gir diye :)? hikaye anlatma bana.

copernic
23-11-2009, 12:43
birliğimdeki arkadaşlarıma da söylemediğimi bilemezsin! ayrıca genki yi tanımıyorum ve aranızdaki mevzu bu, bizim karışmamız olmaz diye düşündüm ama onunda yazdığı şeyler sıkıyor açıkçası. yani ağzımızla iş yapmıyalım ya da yapmaya çalışmayalım , komik ve sıkıcı oluyor. saldırı çıkarmışınız wow inmemiş, olabilir dimi, heyecanlı bi arkadaş yapmış denince olmuyor. bu nedenle bunların üzerine konuşmamak lazım, gerçekten öyle ise de bize açıklmanızın gereği yok çünkü garip oluyor. ben saldırılar ile ilgili eleştirilerimi yaptım. okumuşsan görmüşsündür. clanın 53st saldırısı iyiydi ( show yoktu ama kararındaydı ), ama ikinci saldırısı siperin surdan daha dayanklı olduğu atlandığı için hatalıydı, ama kimse de çıkıp heyecanlı bi arkadaş koç başısını unutmuş filan demedi, yani hata kabul edildi. ayrıca clandaki kimse siz dem vurmadan geçmişe dem vurmuyor, bunlara dikkat etmek lazım.
benim dediğim diceğim budur, serdar yanında ise boş konuşmadığımızı bilir. ben başladığım serverı bitirenlerdenim , belki bu serverla ilgililenmedik , ilegilenemedik ama üslubumuzu da bozmadık hiç

hadi kolay gele

bu tespitlerin tamam çoğuna katılıyorum.burda wow konuşulmalı.genki gibi boş konuşmuyoruz biz.çizgiden bahsetmişsin.bu serverda çizgizisin i bozmayan 2 birlik var biri show biri zincir.gerisi hikaye.ya kaçık olmuş , yada başka birşey olmuş zamanında.clan demyim gerçek sahipleri hesaplarını çoktan kapattı.diyeceklerim bunlar.artık wow konuşabiliriz.

copernic
23-11-2009, 12:45
Başka kimse olsa şaşardım zaten bu kadar dengesizce konuşann, laiğinizi bulmuşunuz işte 2 kişi bir arada...o selam soleyene söle oyunun başındaki konusma henuz bitmedi...O anlar...Wowunuza gelecez hiç merak etmeyin o zaman böle bön bön bakacaksınız ne oldu diye....Sadece sabır nasıl st53 muydu yerlerde sürünüyor diğerleride sürünecek....Benim rengim sizin gibilerle solmaz gülüm az eğilerek bak o zaman anlarsın solmuşmu solmamışmı diye....Ordan da atıp tutmayın sahte rapor hangisiyse gösterr..Bekliyoruz hade...... yoksa laf atmaya benzemiyormu rapor bulmaz hade bakalım

ne oldu konuşsana?? al sana sahte rapor dedik.ulem sen ilk baştaki corsansın dimi.birşey diyecektim sana ama boşa gidecek laflar neyse.seninle kumdan kale yaparız biz bu serverda.

Wicked
23-11-2009, 12:48
http://img412.imageshack.us/img412/520/hubay.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/1429/karakelle.jpg

Elime geçen raporları paylaşayım

Bence Çakılan ordular bunlar asker bile kesmemişlerdir...

Manlar çift atış yapılarak heba edilmiş.

Corsan
23-11-2009, 13:42
ne oldu konuşsana?? al sana sahte rapor dedik.ulem sen ilk baştaki corsansın dimi.birşey diyecektim sana ama boşa gidecek laflar neyse.seninle kumdan kale yaparız biz bu serverda.

Evet en baştaki corsanım o msn konuşması yapıp laf edip kaçtığın corsan...sen kumdan kale yap ben yıkarım ölece gecer bu server...Bana ettiğin laf boşa gitmez geriye iade kesinliği war sen söle..

Corsan
23-11-2009, 15:36
Wowda Sessiz dönem Başladı herhalde kimsenın sesi çıkmıyor sessizliği bozmaya aday warmı...

1.Clan
2.Respect
3.z(incir)
4.Showtime

armegedon
23-11-2009, 16:03
http://img412.imageshack.us/img412/520/hubay.jpg

http://img685.imageshack.us/img685/1429/karakelle.jpg

Elime geçen raporları paylaşayım

Bence Çakılan ordular bunlar asker bile kesmemişlerdir...

Manlar çift atış yapılarak heba edilmiş.
oyunu bılmedıklerı bellıde forumudamı takip etmemıs bu arkadaslar onu anlamadm insan bı bakarda mancınık la nasıl saldırı yapılır öğrenilr .. bu saldırıları attıran bırlık baskanlarınıda kınamak ıstıyorum ayrıca ınsan uyarmazmı yaff

Black3535
23-11-2009, 16:47
Öncelikle Herkese Selemlar ... İlk Defa foruma Yazı yazıorum..Suana kdr yazılan bütün yazılarıda okudum... show veya respect taraftarı değilim... diğer birliklerlede bi alakam yok... oyundan bakabilirsinizde bu üyelikle aynı isimde... şahsi düşüncelerimi size sölemek istediğim için yazdım bu yazıları.. Dışardan Takip Ettiğim Kdrıyla wowu ZncrShow kurar...favorimde 53st53 dür... suan 2 . 3. ve 4. olan wowlar piyon vazifesi görmektedir.... altını çizerek sölüyorum BENCE... Neden favorim 53st53 derseniz dikkatlice bakarsanız depo bastığını görürsünüz.. hepsi 20 olsada beklicektir... Taa'ki respect bütün ordularını kullanana kdr...respectte ordu bitermi yada clanda onu bilmem tabide.. Yukarıda Bir Arkadaşta demiş 53st53 yavasdan geliyor çaktırmadan... düşüncelerim bukdr.. Okuduğunuz İçin Tşkler..:) Herkese Kolay Gelsin :)

gEnKi
23-11-2009, 17:19
Öncelikle Herkese Selemlar ... İlk Defa foruma Yazı yazıorum..Suana kdr yazılan bütün yazılarıda okudum... show veya respect taraftarı değilim... diğer birliklerlede bi alakam yok... oyundan bakabilirsinizde bu üyelikle aynı isimde... şahsi düşüncelerimi size sölemek istediğim için yazdım bu yazıları.. Dışardan Takip Ettiğim Kdrıyla wowu ZncrShow kurar...favorimde 53st53 dür... suan 2 . 3. ve 4. olan wowlar piyon vazifesi görmektedir.... altını çizerek sölüyorum BENCE... Neden favorim 53st53 derseniz dikkatlice bakarsanız depo bastığını görürsünüz.. hepsi 20 olsada beklicektir... Taa'ki respect bütün ordularını kullanana kdr...respectte ordu bitermi yada clanda onu bilmem tabide.. Yukarıda Bir Arkadaşta demiş 53st53 yavasdan geliyor çaktırmadan... düşüncelerim bukdr.. Okuduğunuz İçin Tşkler..:) Herkese Kolay Gelsin :)

Dostum hangi wowlar piyon hangileri gercek onların hepsini bizde biliyoruz onun için sadece ofluya bizim bilgimiz dahilinde organize 6saldırı oldu dierleri kendi birlik baskanlarınca yapılan idi
RespecT te ve dierlerinde ordu biter mi işte burası ?????????
şu saatten sonra kimseyle ikili tartısmaya girmiyecegim sonucta olan oldu
ama son 1-2 söz söylemeden de edemicem
wicked merkez gittimi hayır ha tarlalar patlatıldımı köy dümdüz oldu mu oldu bunu kabul ediyorum
lakin herkes bilirki travianda tek merkezle oynanan bir oyun degil
bana göre gelen kişiyi caktım :) oradaki roma savunması sadece bana aitti dierleri ve kahramanlar dısardan ithal gelmiştir :)
sessizlik yakında birileri tarafından bozulacaktır
WOW YOLUNDA HERKESE BASARILAR... İYİ OLAN KAZANSIN...

Corsan
23-11-2009, 18:54

walla ben piyon falan anlamam:) Kim öndeyse gider yıkarım:)

Marjinal
23-11-2009, 19:44

aynen piyon ne imiş :) önde olana acımıyacan. :)

Corsan
23-11-2009, 20:12
bence bu serverda o kadar organize olabilecek yane öne yok piyon sürecekte o yıkılacakta geriden gelenler wow kuracak gibi bir birlik yok:)

Marjinal
23-11-2009, 21:30
kim oyundan sıkılmaz ve bu işi ciddiye alıp wow köyünlerinden savunma ve tahılını esirgemezse o kuracak. Ama saldırı gücü biten kuramıyacak kesinlikle :) Buna eminim. O esnada kim önde olursa da o bitirecektir wowu.

Black3535
23-11-2009, 22:17

Belkide düşmanların Sana şimdi Gülüyodur...? İyiki Böle düşüncesiz Rakiplarim var diyodur..? Sence Olamazmı...? bilmediğin cok büyük ordular olamazmı? 23 kasım saat 23:17 bakıorumda 3239 Tane aftif oyuncu var..:) ilk 100 ilk 500e bakdın herkesi inceledin ama belki bişeyi atladın... :) okuduklarımdan anladığım herkesin çok emin oluşu.. biri yazmış ordan ordu cıkmaz burdan cıkmaz... YANLIS düşüncelerrr..Corsan Kim öndeyse gider yıkarım demek sence yanlıs bi konusma olmadımı ?

gundemaci
23-11-2009, 22:22
egeliden daha iyi ordu sana göre ordular olduğu için respectlerle birleştiniz dimi :) yada onun için suru yıktınız dimi? ben eminim buyur girelim bahse??egeliden fazla güce sahip ordunuz yok bana göre.hala iddaa ediyorum

çok yakında yüzün nereye dönecek tüm forum takipçileri görecek. bence kimliğini açıkla da bi de oyundan ilan edelim senin kahinliğini.:)

gEnKi
23-11-2009, 23:24
çok yakında yüzün nereye dönecek tüm forum takipçileri görecek. bence kimliğini açıkla da bi de oyundan ilan edelim senin kahinliğini.:)
sanırsam bu kahin dindane denen zat-ı muhterem :)

Corsan
23-11-2009, 23:31
hmmm bak sen demek ki ordun var :)

Hani yok diyodun seni kirli çıkı seni :d

:):) blörf her zaman iyidir anlayana :) ne yapılmış ne kesmiş araştıran çok onlar bırakalım... forum canlasın biras::)İnsanların içine korku sinsin biras...Zaten korkuyorlar iyice korksunlar...

yoksa serverda bişi kalmayacak bea abi:)

Kripto53
23-11-2009, 23:40
Ya siz askere gidinde bizde rahat edelim artık :))

SAKARYA58
24-11-2009, 00:00

Şimdi önce şunu söyleyim ben adımdanda anlaşılacağı gibi SAKARYA58. Aradaki farkları hemen söyleyim.
1. Fark: SAKARYA58 suru yıkmış diğeri 17 ye düşürmüş yani hiç yıkamamış gibi birşey. Benim ordu ile ile diğer ordu aynı sayıda savunma bulunan köye saldırı yapsa ben suru yıksam diğeri yıkamasa ben ondan fazla asker keserim. İnanmayan varsa bunu denesin. Ben yılların oyuncusuyum oyunda bilmediğim şey yoktur. Bakın OKANIR ne yaptı o da wowu yerlebir etti. Kaç asker öldürmüş 130 000. Sizin ordunuz da 114 000 öldürmüş. Bu koçbaşı farkından oluşur. Bunu anlayabilmek için oyunda tecrubeniz olması gerekmektedir.

2. Fark: Bende 10500 mancınık var diğerinde 6000. Bunlara %20 off bonus artı %10 saldırı puanı artı mancınıkların silah seviyesini eklediğinde benim ordumdaki mancınık sayısı 14250 bunlara silah seviyesini ekleyince yaklaşık 16 000 diğer ordudaki mancınık sayısınada aynı şeyleri ekleyince 8000 oluyor isterseniz hesaplayın. Yani ben 16 000 mancınıkla saldırıyorum diğeri 8000. Zaten sizin bu 2 saldıryı kıyaslamanız bir defa büyük bir hata.

3. Fark: Ben SHOWTİME üyesiyim diğeri değil:)

Son sözüm bizim SHOWTİME-ZİNCİR oyuncularına:

Biz elimizdeki orduların gücünü biliyoruz. Bizim neler yapacağımızda ortada. Daha önce yaptıklarımızda ortada. Onlar wowa 5 er 10 ar kişi saldırıp yıkıyor biz tek başımıza gördüğünüz gbi işte böyle yıkıyoruz. Kimse merak etmesin o wowların tepesine daha çok 9000 -10 000- 12000 mancınıklar inecek....Bunlar benim bildiklerim daha bilmediğim neler var. Bizden kimse burda kimseyle tartışmaya girmesin. Yapacağımız tartışmaya girmek yerine eğer kazanırlarsaki bu küçük bir ihtimal olsa tebrik ederiz olur biter...

copernic
24-11-2009, 00:30
Evet en baştaki corsanım o msn konuşması yapıp laf edip kaçtığın corsan...sen kumdan kale yap ben yıkarım ölece gecer bu server...Bana ettiğin laf boşa gitmez geriye iade kesinliği war sen söle..

kimkaçtı lem? msnden silen sensin.profisoya seni sordum anlattı.profisoya beni soranlatır sana beni.neyse bekle ver gör neler olacak.o ettiğin lafları küfürleri yiyeceksin..

feel123
24-11-2009, 00:36
Başka bir konuda bilgi ararken buradaki mesajlar dikkatimi çekti.

Gerçekten bu mesajları yazan arkadaşlar ya daha önce wow süreci yaşamamışlar. Ya da bu süreçte gerçekten bilgisizler.

Travian strateji ve sabır oyunudur. Kim stratejisini iyi yapar ve doğru zamanda harekete geçebilirse başarıya ulaşır.

Respect önce zincirlere kendini yamamaya çalıştı. Sonra clanlara yamadı. Eğer güçlü olsalardı böyle birşey yapmazlardı. Profillere yazdıkları büyük orduların raporlarına bakıyorumda gerçekten bu ordulara büyük ordu diyorlarsa s13'ün durumu vahim. Show birliklerinde hatta benim kontrolümde o ordulardan çok daha büyükleri var. Ama herşeyin zamanı var. Bu serverda wow zor kurulur en büyük nedeni defans azlığı. Fakat bir gün wow orduları azalacak işte o zaman en hızlı toparlanabilen wow'u kuracaktır.

Bir arkadaş 1.2.3.4 durumdaki wow köyleri piyon demiş. Ben o kişiye söylüyorum wow'u o piyon dediği wow köylerinden birisi kuracak. İsterse not alabilir.

Ayrıca oyun için tartışmak yada kötü söz söylemek kimseye yakışmaz bu yüzden sakin olup oyunun tadını çıkarmaya çalışın.

Corsan
24-11-2009, 02:27
kimkaçtı lem? msnden silen sensin.profisoya seni sordum anlattı.profisoya beni soranlatır sana beni.neyse bekle ver gör neler olacak.o ettiğin lafları küfürleri yiyeceksin..

Ben yedirmedim ki senin ettiklerini sana daha sen profisoya dua et binlerce gün yoksa o zaman görecektin ne olacagını proya bende senı sordum anlattı banada merak etme...kendini burda sütten çıkma ak kaşık gibi gösterme biliyoruz ve biliyorlar ne olduğunu...Elinden geleni ardına koyma sizin gibilerden korksaydık agaca cıkmazdık...Msn konuşması hala kayıtlı kimin ne dediği hala duruyor bende merak etme..11 ay olmasına ragmen....Msn den neden silmiyim senın gibi gereksiz bir adamı...Ne ise bura atışma yeri değil rahatsızlık vermiyim senin gibi bir (adam) yüzünden millete..kusura bakmayın arkadaşlar cvp vermek zorundaydım.....

Wow konuşulsun ..:) ordular nerde.......

Hade askere gitmeden önce kurun şu wow u yaf...:)

Corsan
24-11-2009, 02:28
Ya siz askere gidinde bizde rahat edelim artık :))

Gidiyoruz bea abi:) az kaldı kurtuluyorsunuz bizdenn:)

xantos
24-11-2009, 02:32
Başka bir konuda bilgi ararken buradaki mesajlar dikkatimi çekti.

Gerçekten bu mesajları yazan arkadaşlar ya daha önce wow süreci yaşamamışlar. Ya da bu süreçte gerçekten bilgisizler.

Travian strateji ve sabır oyunudur. Kim stratejisini iyi yapar ve doğru zamanda harekete geçebilirse başarıya ulaşır.

Respect önce zincirlere kendini yamamaya çalıştı. Sonra clanlara yamadı. Eğer güçlü olsalardı böyle birşey yapmazlardı. Profillere yazdıkları büyük orduların raporlarına bakıyorumda gerçekten bu ordulara büyük ordu diyorlarsa s13'ün durumu vahim. Show birliklerinde hatta benim kontrolümde o ordulardan çok daha büyükleri var. Ama herşeyin zamanı var. Bu serverda wow zor kurulur en büyük nedeni defans azlığı. Fakat bir gün wow orduları azalacak işte o zaman en hızlı toparlanabilen wow'u kuracaktır.

Bir arkadaş 1.2.3.4 durumdaki wow köyleri piyon demiş. Ben o kişiye söylüyorum wow'u o piyon dediği wow köylerinden birisi kuracak. İsterse not alabilir.

Ayrıca oyun için tartışmak yada kötü söz söylemek kimseye yakışmaz bu yüzden sakin olup oyunun tadını çıkarmaya çalışın.

server başlarında yagmalama saldırma diyenlerle egleniyordum
sonlara dogru biraz saldırı aldım saldırı yaptım bunlarla eglenmiştim
wow süreci sıkıcı geçiyor ama forumlarda çok eğleniyorum

girişe bakar mısınız :
bir şey arıyordum buraya tesadüfen girdim
ama respectler şöyle yaptı böyle yaptı
ne eglencelisin sen böyle
hadi birşeyler daha ara belki bulursun
dedikoducu seniiiiiii
anlatsana respectler başka ne yapmış
:D:D:D:D:D

bu arada oyun bilmeyenler
aşagıdaki tabloyla uzuuuuunnnn uzunnnnnnnnnnn bakın belki birşeyler örenirsiniz
bunu burada degil s13 ün içinde örenceksiniz

8.korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)29http://s13.travian.com.tr/img/x.gif
9.oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)23-

Corsan
24-11-2009, 02:37
server başlarında yagmalama saldırma diyenlerle egleniyordum
sonlara dogru biraz saldırı aldım saldırı yaptım bunlarla eglenmiştim
wow süreci sıkıcı geçiyor ama forumlarda çok eğleniyorum

girişe bakar mısınız :
bir şey arıyordum buraya tesadüfen girdim
ama respectler şöyle yaptı böyle yaptı
ne eglencelisin sen böyle
hadi birşeyler daha ara belki bulursun
dedikoducu seniiiiiii
anlatsana respectler başka ne yapmı

bu arada oyun bilmeyenler
aşagıdaki tabloyla uzuuuuunnnn uzunnnnnnnnnnn bakın belki birşeyler örenirsiniz
bunu burada degil s13 ün içinde örenceksiniz

8.korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232)29http://s13.travian.com.tr/img/x.gif
9.oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234)23-

Bırak Xantos yazsınlar agzı olan konuşuyor gezintiye çıkan bile gelip laf atıyor:) çok acıtmışız adamları demekki gelen giden laf ediyor Biz İyisek ne yapalım....Şurda 10 gun zaman kaldı walla server boyunca bu akdar eğlenmedim :)Keske daha önce takılsaydım şu foruma:...

xantos
24-11-2009, 02:48
ama çok eglenceli yazsınlar tabi çok egleniyorum
girişe bakar mısın
bişi arıyodum
...

sonra biliyonuz mu respectler şöyle yaptı böyle yaptı
hahaha
halen gülüyorum
bi daha bişi arasa da bu arkadaş eğlensem

bu arada birileri 2 raporu karşılaştırmışlar
çok üşeniyorum bizim waldwogel in raporunu da bi zahmet karşılaştırsalar
neden 1. oldu saldırıda acaba :confused::confused::confused:

Corsan
24-11-2009, 02:53
girişe bakar mısın
bişi arıyodum
...

hahaha
halen gülüyorum

ASkeri Çok oldugu için olabilirmii şimdi bunlar yine yok sizde asker yok derler sahte raporlar..Falan.. ama ne yaparsın artık katlanacaz başka yolu yok s13 dünyasında bir arkadaşlar oyun oynuyor asker basıyor ya:)

Yahu bir hata bu kadar mı dillendirilir:) Bir dahasına söz ben gelecem size laf ettirmeyecem :)beni kaşılaştırırsınız ama başkasıyla değil birliğinizle....

xantos
24-11-2009, 03:12
hata bende corsan bıraksaydım ya ne güzel ofluu tam gaz gidiyordu ne gerek vardı 5004 koçbaşı yapacak
ofludaki savunma askerleri korktu zaten 5004 koçbaşını görünce şaşırdılar
çok şaşırdılar
çok şaşırdılar çooook
bildigin gibi şaşırmadılar
şaşkınlarından kılıçlarını çekemediler
kestik kestik
laa
çok kalabalıklar
kestik kestik bitmedi
bit sürüsü gibiydiler
işte bu yüzden
çok oyuncu arkadaşlar ( laf geliyooooooo )
işte bu yüzdenn geçen hafta TOP10 DA WALDWOGEL 1. OLDU...
( taş yerine oturuyooo :D:D:D )

öyle yüzlerce onlarca ordu deel
6 ordu girdi hepsi de görevini yaptıııııııı
oflu kardeş gene depolar yapıyo savunma askerleri topluyoooo
bende koçbaşı yapıyom gene :eek:

Corsan
24-11-2009, 03:29
hata bende corsan bıraksaydım ya ne güzel ofluu tam gaz gidiyordu ne gerek vardı 5004 koçbaşı yapacak
ofludaki savunma askerleri korktu zaten 5004 koçbaşını görünce şaşırdılar
çok şaşırdılar
çok şaşırdılar çooook
bildigin gibi şaşırmadılar
şaşkınlarından kılıçlarını çekemediler
kestik kestik
laa
çok kalabalıklar
kestik kestik bitmedi
bit sürüsü gibiydiler
işte bu yüzden
çok oyuncu arkadaşlar ( laf geliyooooooo )
işte bu yüzdenn geçen hafta TOP10 DA WALDWOGEL 1. OLDU...
( taş yerine oturuyooo :D:D:D )

öyle yüzlerce onlarca ordu deel
6 ordu girdi hepsi de görevini yaptıııııııı
oflu kardeş gene depolar yapıyo savunma askerleri topluyoooo
bende koçbaşı yapıyom gene :eek:

Çok Girsen o kadar ordu yok derler...Az girsen çok orduyla girdiniz derler...nasıl gireceğimizi şaşırdık bizde vesselam ne yapsak nasıl denesekte memnun etsek arkadaşları bilmiyorum ki...Şaşırmkta istemiyorlar üzülmekte..Artık serverın sonu geliyor nazlarını çekecez biras daha...

Herhalde wow scorlarına bayram sonuna kadar ara verildi....:)

Arkadaşlar birde soru sorucam size yahu acaba bu bayramdaki barış zamanı wow kurulan serverlarda da gecerlimi herhangi bir bilgiye rastlamadım da....

gEnKi
24-11-2009, 07:36
Çok Girsen o kadar ordu yok derler...Az girsen çok orduyla girdiniz derler...nasıl gireceğimizi şaşırdık bizde vesselam ne yapsak nasıl denesekte memnun etsek arkadaşları bilmiyorum ki...Şaşırmkta istemiyorlar üzülmekte..Artık serverın sonu geliyor nazlarını çekecez biras daha...

Arkadaşlar birde soru sorucam size yahu acaba bu bayramdaki barış zamanı wow kurulan serverlarda da gecerlimi herhangi bir bilgiye rastlamadım da....

tam bilmememekle birlikte wow sürecindeki serverlerda Barış Süreci yok bildigim kadarıyla...
bazıları diyor ki ben herseyi biliyorum ediyorum yaa tamam anladık ama heerseyi de bilecek degilsin ya:)
ben daha askerlerin tarlalardan cıkmadıgını yeni yeni ögreniyorum :)
diyorlar ki bir de sizdeki ordu degil sizinkilerden kat kat daha büyük ordular var bizde
ee Allah'ın enteresan kulları
siz asker kasarken sizin dışınızdakiler belediyede festival mi düzenliyor :)
he ALLAH'ım xantos bundan sonra foruma takılacam burası daha eglenceli :) oyunu bıraktım

i.yalom
24-11-2009, 13:59

wow sürecinin olduğu serverlarda barıs süreci olmuyo maalesef.çünkü aynı durum ramazan bayramında s10 dada vardı onlarda wow sürecinde idi barıs süreci olmadı...

copernic
24-11-2009, 14:23

siz şimdi respectleride sayarsınız sizin ordularınız aranıza:)

copernic
24-11-2009, 15:18
Biz de bir şey anlamadık aslında seviyeler 20 olamadı daha 20 yapanı yıkıyorlar bakalım ne zamana kadar yıkıcak bu arkadaşlar ..Özellikle Zincir birliğini anlamak GÜç ne kadar orduları kaldı acaba wow seviyeler 80-90 olunca ne yapacaklar:):)

İleri Görüşlü olmak lazım...

sanamı kaldı ne kadar ordumuzun kaldığı.gelince görürsün.o zamanda yazarsın burdan heee bu kadarmış diye.

SAKARYA58
24-11-2009, 15:58
girişe bakar mısın
bişi arıyodum
...

hahaha
halen gülüyorum

Koy raporu onuda karşılaştıralım. Koydunda karşılaştırmadık mı? Onun saldırısını EL_NİNO nun saldırısıyla karşılaştırırız. Arkadaşım sağolsun tokmak sallayanla wowunuzu 17 seviye yıktı. Siz boş boş gülün halinize gülünecek bir durum var. SAKARYA58 saldırır wow yerlebir OKANIR saldırdı wow yerlebir. EL_NİNO tokmakçılarla saldırdı wow dan 17 seviye indi. Komedi bu işte.... 3 kişi böyle yaparsa işiniz yaş ki ne yaş....

Black3535
24-11-2009, 16:35
Nostrum'a saldırı yapışmış qlb?

xantos
24-11-2009, 16:46
Koy raporu onuda karşılaştıralım. Koydunda karşılaştırmadık mı? Onun saldırısını EL_NİNO nun saldırısıyla karşılaştırırız. Arkadaşım sağolsun tokmak sallayanla wowunuzu 17 seviye yıktı. Siz boş boş gülün halinize gülünecek bir durum var. SAKARYA58 saldırır wow yerlebir OKANIR saldırdı wow yerlebir. EL_NİNO tokmakçılarla saldırdı wow dan 17 seviye indi. Komedi bu işte.... 3 kişi böyle yaparsa işiniz yaş ki ne yaş....

raporlar bu forumda bi yerlerde var al çok meraklısın karşılaştırmaya
karşılaştır boş işlerle uraşmam
Oyunu bilenle bilmeyen farkı bu olsa gerek sanırım
komik bak tabaleya neden bizim saldırdıgımız wow yerinde duruyor
bak tabelaya iyi incele oyunu anlayarak oynayın

8.korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 32

http://s13.travian.com.tr/img/x.gif9.oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 23

şimdi birde geçen haftaki top10 saldırılarında kim 1. oldu birde onlara bak
yok ben anlamıyorum illa ben kahramanım dersen o başka
ama unutma herkes kahraman bu oyunda

showların wow saldırılarından sadece okanır ı tebrik ettim bu forumda bir yerlerde
bir türlü yakalayamadık saldırı askerlerini netice okanır usta oyuncu nereye ne zaman saldıracagını nasıl oynandıgını bilen birisi
geri kalan wow saldırıları vızıltıdan başka birşey degildir...

Marjinal
24-11-2009, 19:49
Sıkıldım bu ne biçim server :eek:

gundemaci
24-11-2009, 19:54
siz şimdi respectleride sayarsınız sizin ordularınız aranıza:)

:) yok saymayız. öyle hemen ürkütmeyiz rakipleri.:)

xantos
24-11-2009, 20:01
Dostum senin bu hesabına senin verdiğin rakamlara göre kıyaslama yaparsak

sen 6 ordu girdi demiştin

23*6=138

demekki korhan şuanda 138 level olması lazımdı wow seviyesinin buda demektir ki burda wow u kurda 38 levelde gelecek server 13 e miras bıraktı :D:D

sen de böyle hesap yapıyorsun işimiz daha dakolaylaşıyor demektir ;)

SAKARYA58
24-11-2009, 22:12

8.korhan8844 (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=382690&c=ca)M R T & A K N CRSCL-WOW (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13232) 32

http://s13.travian.com.tr/img/x.gif9.oflukatil (http://s13.travian.com.tr/karte.php?d=351155&c=fd)Showtime KardeşliğiZncrSh0w (http://s13.travian.com.tr/allianz.php?aid=13234) 23

showların wow saldırılarından sadece okanır ı tebrik ettim bu forumda bir yerlerde
bir türlü yakalayamadık saldırı askerlerini netice okanır usta oyuncu nereye ne zaman saldıracagını nasıl oynandıgını bilen birisi

Ben tek başıma 78 den yerlebir ettim siz 10 kişi tam yıkamadınız bile. Korhana tek ben saldırdım bu hale geldi ki 10 kişi saldırsak ne olurdu acaba? Zaten herşeyi siz biliyorsunuz biz oynamayı bilmiyoruz. Ondan 2 kişiyle 2 farklı wowu yerlebir ediyoruz:)

SAKARYA58
24-11-2009, 22:21

Ayrıca ben senin edeceğin tebriğe falan ihtiyacım yok. Rakip olarak Nevermore nin ettiği tebrik yeterlidir. Sen bizim wowu yerlebir et seni 10 kere tebrik edecem. Edemezsin çünkü ortada elle tutulur hiçbir başarın yok bu saatten sonra olamazda. Sen ancak klavyenin başına geçersin. Buraya yazı yazarsın.

Kripto53
24-11-2009, 22:44
Ayrıca ben senin edeceğin tebriğe falan ihtiyacım yok. Rakip olarak Nevermore nin ettiği tebrik yeterlidir. Sen bizim wowu yerlebir et seni 10 kere tebrik edecem. Edemezsin çünkü ortada elle tutulur hiçbir başarın yok bu saatten sonra olamazda. Sen ancak klavyenin başına geçersin. Buraya yazı yazarsın.

:)) Öle deme ama rakip rakiptir.

Saygılı olan herkese saygımız sonsuzdur.

xantos
24-11-2009, 22:58

etmiyorum tebrik ya zorla mı :D

amma gazlısın sen neyse ki oyun bilmiyorsun yoksa bu gazla altını üstüne getirirdin serverin
harbi bu forumlar çok eglenceli yaw
artık oyundan daha çok keyif vermeye başladı
demek 1 kere almam yetmedi senin oradaki 6 kişinin gazını
biraz kalmış içinde senin
kalanı da alırız diyicem ama birşeyin de kalmadı ki
merkezin yıkık
askerlerini gömdün...
boşver üzülme defasn askeri kas biraz da tahıl kat yanına
gönder oflunun wow a ben gene koçbaşı yapıyom :eek::eek:
ilgilenicem siz seviye basınca

hmm başarı mı dedi biri o ne ki ?
altımdaki ler konuşmasın :D

Corsan
24-11-2009, 23:43
hmm başarı mı dedi biri o ne ki ?
altımdaki ler konuşmasın :D[/QUOTE]

Üstündekiler:):)

Corsan
24-11-2009, 23:46
evet çüşşş.bu corsan denen adam oyun başı durup dururken msn den ağır küfürler etmiştir bana. sonra da gereken karşılığını almış zavallı biridir.gelsin hodri meydan diyorum.gel profisoyu arayarak gel.asker ocağına kendi ellerimle bırakmazsam seni ne olayım.

Şimdi bu tartışmayı burda yapmıyorum ama illa kaşınıyon yapayzeka...Şimdi ben sana laf ettim sen bana etmedin...Bu laf yarışmasınıda ben başlattım ölemi diyorsun...Öle diyorsan ben bir şey demiyorum sana daha zaten yazış tarzındada burda ki herkes anlayacak zekaya sahip kimin ne yazabileceği ne söyleyebileceği...sen devam ett....Dediğinn gibi dünya küçük.....

copernic
25-11-2009, 03:17
Şimdi bu tartışmayı burda yapmıyorum ama illa kaşınıyon yapayzeka...Şimdi ben sana laf ettim sen bana etmedin...Bu laf yarışmasınıda ben başlattım ölemi diyorsun...Öle diyorsan ben bir şey demiyorum sana daha zaten yazış tarzındada burda ki herkes anlayacak zekaya sahip kimin ne yazabileceği ne söyleyebileceği...sen devam ett....Dediğinn gibi dünya küçük.....

ulem durup dururken beni msnine ekleyen kim?seni askerde çok güzel kaşırlar merak etme sen.çoluk çocukla muhattap olursak sonu böyleolur.gerçek dünyayı gösterirler sana orda.hele bide erzurumlu adı murat diye birine rasgelirsem varya yeminim olurki o hafızamda olan suratını dağıtırım ettiğin küfürler için.diğer bütün arkadaşlardan özür dilerim.genki hariç.

trapper
25-11-2009, 06:31
genki ve arkadaşları showlar tılsımı çalarken nerdeydiniz , ve tılsım çalındıktan sonra daffın yanköyünde sizi gömen kimlerdi yan köyde 300000 kesildi ,pazar günü elemanınızın merkezi gömen kimdi genki ,showkurt değilmiydi bizdemi rapor sunalım genki efendi ,clan e ler çok konuştunuz candar reisinizin merkezi gömdü showkurt , lethe yani achiliusmuş artık hesap sahibi onun aldığı 2 yan köye 9 köy alan kimdi sonra askerini yan köyde gömen kimdi ,bizdemi rapor sunalım , clanlar denizhan tek gücünüz onuda maşallah savunsun diye 15 hesap bağlamışsınız , birde şunu diyecem okanırdan önce oraya 4 tane ordu girdi 1 gece evvel lütfen bunuda belirtin eğer koçbaşı hesabı sahibi arkadaş ordusunu tam atsaydı zaten o wow köyünü biz tarumarederdik ve valdvogelden biz daha çok keserdik sur inmedi halde 96000 kestim , sur inence smilatörden 178000 çıkıyordu 2 gün önceki savunmaya göre tabii ama güven olmaz tabikide , he burada respect liler yavuza destek yığacağınıza kendi wowlarınızı koruyunda parya gibi başkasının sırtından geçinmeyin , eğer oyuncuyum ,yürekliyim diyorsunuz ya kendi wowlarınızı savunun başka wowa destek atmak kolay ,yavuzunda al aşağı edilme sırası var ,bu serverda yıkılmıyacak wow yok , biz s10 dan alışkınız wow yıkmaya burdan çok daha sağlam savunmalı wowlar yıkıldı burda yıkılacaktır , kanımca wowlar 2 kere sıfırlanır sonra en önce toparlanan kurar ,

Corsan
25-11-2009, 10:56
Bak arkadaşım sanırım zincir desin bende showtime birliğindeyim ama tavrın çok yanlış...

İsterse genelkurmay başkanı olsun biri benim suratımı dağıtacak bende onun alnının çatısına sıkmayacağım öylemi :cool:

Şunu asla unutma bu dünya üzerinde canı benim canımdan kıymetli hiç kimse yok o yüzden yetkisini görevini kötüye kullanan babamda olsa gözünün yaşına bakarsam namerdim...

İşte O Kadarrrrrrr

Zeki abi Bırak konuşşsun msn dede öyle konuşuyordu dünyada br kendileri war sanıyorlar....Yahu Paşa olsan ne yazar....Kendini bir şey sanmasan burda böle zırvalamassın....
Msn ye eklememin sebebi neydi onuda iyi ahtırlıyorsundur sen ilk küfürü kimin ettiğnide..Sıktı bu muhbbet elinden geleni ardına bırakma adımda murat değil yanlış sölemişler fatih....

Corsan
25-11-2009, 10:58
Zeki abi Bırak konuşşsun msn dede öyle konuşuyordu dünyada br kendileri war sanıyorlar....Yahu Paşa olsan ne yazar....Kendini bir şey sanmasan burda böle zırvalamassın....
Msn ye eklememin sebebi neydi onuda iyi ahtırlıyorsundur sen ilk küfürü kimin ettiğnide..Sıktı bu muhbbet elinden geleni ardına bırakma adımda murat değil yanlış sölemişler fatih....

Toveba yaa wow konupşalım artık hiç bir şekilde mesajlarına cvp amayacaksın bundan sonra....Anlayan anladı adamdan saydıklarıma cvp yazarız bundan sonra burdan....

Kusura bakmayın arkdaşlar ne akdar kişileştirmeye çalışmasamda kemik atmadan havlıyor insanlar mecbur karşılık veriyoruz....

Corsan
25-11-2009, 11:03
sanamı kaldı ne kadar ordumuzun kaldığı.gelince görürsün.o zamanda yazarsın burdan heee bu kadarmış diye.

Aloo burası forum sayfası burda yorum yapılsın eleştiri yapılsın diye yapmışlar isteyen konusur kimse karışamaz ..moderatör falanda değilsin karışma işin olmayan şeylere...Ha ama dogru anlamamana hak veriyorum ne de olsa yapayzeka....

Ordumu Çaktıgımda o wow koyunuzüde başınıza geçirdiğim zaman banamı yoksa sizemi kalmış anlarsınız....

xantos
25-11-2009, 11:43
Bak arkadaşım sanırım zincir desin bende showtime birliğindeyim ama tavrın çok yanlış...

İsterse genelkurmay başkanı olsun biri benim suratımı dağıtacak bende onun alnının çatısına sıkmayacağım öylemi :cool:

Şunu asla unutma bu dünya üzerinde canı benim canımdan kıymetli hiç kimse yok o yüzden yetkisini görevini kötüye kullanan babamda olsa gözünün yaşına bakarsam namerdim...

İşte O Kadarrrrrrr

dogru demişsin imzamı attım altına bi kurşunda benden
oyun bu
oyunu da geçtim adam çok ciddi kelamlarda bulunuyor
bu genç arkadaşımız ve daha binlerce gencimiz vatanı korumaya gidiyor
bu yolda şehit oluyor sen kim oluyorsun ağalık paşalık taslıyorsun
oyun bu oyunn
kendinize gelin
browser üzerinden 2-3 asker yaparak eğlencenize bakın
asma kesme egolarınızı çamaşır asakar ekmek keserek tatmin edin
olmadı doktora görünün

Kripto53
25-11-2009, 12:43
Artık saçmalamaya başladık arkadaşlar,

Burası stres atma yeri, stres yapma yeri değil. Biraz sakin olun, tamam belki sinirlendiniz ama bunu bize yansıtmayın. Heleki aleni forumlarda bu şekilde konuşarak insanları germeye hiç birimizin hakkı yok.

Haklı olan mütevazi olsun biraz, 2 ay sonra oyun biticek belkide ömür boyu diyaloğa girmeyeceğiz ve hiçbirimiz birbirmizin yüzünü bile görmüş değilken, asmak kesmek bilmem ne yapmak yakışmıyor.

Lütfen herkes kendine yakışır şekilde hareket etsin.

İyi oyunlar.

Corsan
25-11-2009, 12:54
Artık saçmalamaya başladık arkadaşlar,

Burası stres atma yeri, stres yapma yeri değil. Biraz sakin olun, tamam belki sinirlendiniz ama bunu bize yansıtmayın. Heleki aleni forumlarda bu şekilde konuşarak insanları germeye hiç birimizin hakkı yok.

Haklı olan mütevazi olsun biraz, 2 ay sonra oyun biticek belkide ömür boyu diyaloğa girmeyeceğiz ve hiçbirimiz birbirmizin yüzünü bile görmüş değilken, asmak kesmek bilmem ne yapmak yakışmıyor.

Lütfen herkes kendine yakışır şekilde hareket etsin.

İyi oyunlar.

Arkadaşlar aleni yerde yazılması gerekmeyen şeyler yazıldı belkide özel olarak mesajlarla yapılması gereken şeyler burda konuşuldu ki buraya ttaşınmasını ben istemezdimm....Olan oldu ..Kusura bakayın arkadaşlar...Ee bayramdan sonra kim kimi yıkıyor....Showdan ses gelecek miii..Bizden gelecekkkmi gördiğüm kadarıyla hala defanslar az miktarda buserver bitmez yahu

KAFEİN
25-11-2009, 13:21
Xantoss su forumda geçirdiğin vaktı oyunda geçirsen walla hepimizi solllar gecersın emınım ya bırde övündüğün bir ordun vardı heralde .. 30.000 balta 8.000 toyton 5004 kocbası emın ol çok güldüm:) sen bırde show un koc ordularını gor bakbakalım neler olacak koc ordularımız 8k dan az deil;) üstelik eşantiyon olarakda 1 depo patlatacakları soylenıyor bırde oraya yazmıssın serverın koc rekoru peehhh

bırde sakarya kardesım mancoları keske bölseydın be fazla gelmıs 10.5k manco o wonder a

xantos
25-11-2009, 14:08
Xantoss su forumda geçirdiğin vaktı oyunda geçirsen walla hepimizi solllar gecersın emınım ya bırde övündüğün bir ordun vardı heralde .. 30.000 balta 8.000 toyton 5004 kocbası emın ol çok güldüm:) sen bırde show un koc ordularını gor bakbakalım neler olacak koc ordularımız 8k dan az deil;) üstelik eşantiyon olarakda 1 depo patlatacakları soylenıyor bırde oraya yazmıssın serverın koc rekoru peehhh

bırde sakarya kardesım mancoları keske bölseydın be fazla gelmıs 10.5k manco o wonder a

bak şimdi o kadar yazdıklarımı okuysan demek en sende benim kadar bu forumda vakit geçiriyorsun
dedim ya burası daha keyifli sen gibi böyle atlayanlar oluyor bende eğleniyorum

koçbaşlarım görevini eksiksiz yaptılar önden girip kapı cam çerçeve yıktılar
raporu yayınlanmamış ordudan bahsetmenin ne anlamı var ki yazarak degil raporla konuşalım derim...
ordunun büyüklügü degil yaptıgı yıkımla ölçülür başarısı ...
ama arada bir- iki şeyi doru söylemişsin

KAFEİN
25-11-2009, 14:35
bak şimdi o kadar yazdıklarımı okuysan demek en sende benim kadar bu forumda vakit geçiriyorsun
dedim ya burası daha keyifli sen gibi böyle atlayanlar oluyor bende eğleniyorum

koçbaşlarım görevini eksiksiz yaptılar önden girip kapı cam çerçeve yıktılar
raporu yayınlanmamış ordudan bahsetmenin ne anlamı var ki yazarak degil raporla konuşalım derim...
ordunun büyüklügü degil yaptıgı yıkımla ölçülür başarısı ...
ama arada bir- iki şeyi doru söylemişsin

ha birde o ordu senın asker koyun reıslendıkten,merkezın hırım hırım hırpalandıktan sonra bastıgın asker demii:D
raporlarla konussak emın ol ezılırr büzüm büzüm büzülürsün ya bızımkıler giriyor sıfırlıyor siz 25-35k lık yaylarla yanı komık rakamlarla geliyorsunuz ..E hak vermek lazım herkes sevıyesıne göre saldırı yapar :)sız tokmaklarla gelirsiniz tokmak nedir saldırı gucu 40 dır romanın lejyoner basması gıbı bırsey dusunsenıze 100k lejyon 7k manco ıle gelıor ne kadar mantıklı :D

Zehiir
25-11-2009, 17:07
beyler bırakın laf kalabalığınıda wow lara bakın.. varsa ordusu olan wow ları indirsinde görelim yiğitliğini atıp tutyorsunuz hepiniz burda .. bu arada yavuz 67 ve ve çarşıistan korkmayın asalanlar korkunun ecele faydası yoktur siz aldırmadan basın seviyelerinizi 80 e geldiniz takıldınız.. hadii bir cesaret arkanızda ben varım .. zehirlerim sizin wowunuzu yıkanı..

copernic
25-11-2009, 18:52

İşte O Kadarrrrrrr

anana ve bacına küfür edenin suratının ortasına geçirirmisin geçirmezmisin????

copernic
25-11-2009, 18:56
dogru demişsin imzamı attım altına bi kurşunda benden
oyun bu
oyunu da geçtim adam çok ciddi kelamlarda bulunuyor
bu genç arkadaşımız ve daha binlerce gencimiz vatanı korumaya gidiyor
bu yolda şehit oluyor sen kim oluyorsun ağalık paşalık taslıyorsun
oyun bu oyunn
kendinize gelin
browser üzerinden 2-3 asker yaparak eğlencenize bakın
asma kesme egolarınızı çamaşır asakar ekmek keserek tatmin edin
olmadı doktora görünün

cevet çok güzel söylüyorsunuz...hepsine katılıyorum ama bu corsan denen adam herkes için değerli çok büyük şeylere küfür etmiş zavallı biridir.şu anda karşıma çıksın hala acımam ona..ona çok güzel göstercekler ettiği küfürlerin cezasını askerde.asker ocağından dönsün özür diler ama nafile..

MORPHEUS
25-11-2009, 19:08
Ohooo burasi epey hareketliymiş birde boşuna KILanların forumunda konuşuyoruz.Öncelikle herkese slm.Corsan da burada ama omu yoksa apocukmu konuşan bilmiyorumda ama son düşen balıklarımdan biri.Lafa gelince bol ama icaraat gelince tıs olanlar maşallah iyi çene yapıyor.bakalım buradaki atmasyonlar nasıl.
Bir hatırlayalım bakalım .Önce hps1kçk ardından clan ardından lords ardında gene clan ve sonra benime favorim kontes resla ve clares.:Dtabi arada bir kaç isim daha var.

copernic
25-11-2009, 19:33
Ohooo burasi epey hareketliymiş birde boşuna KILanların forumunda konuşuyoruz.Öncelikle herkese slm.Corsan da burada ama omu yoksa apocukmu konuşan bilmiyorumda ama son düşen balıklarımdan biri.Lafa gelince bol ama icaraat gelince tıs olanlar maşallah iyi çene yapıyor.bakalım buradaki atmasyonlar nasıl.
Bir hatırlayalım bakalım .Önce hps1kçk ardından clan ardından lords ardında gene clan ve sonra benime favorim kontes resla ve clares.:Dtabi arada bir kaç isim daha var.

abi bu corsan askere gidiyormuş.o ettiği küfürleri çıkartırlarmı orada??bence çıkartırlar.dünya küçük bide bizimkilerden birinine düşerse varya o zaman yandın erzurumlu adı murat olan corsan.yanlış bilgi vermezler fatih olan diğer arkadaş.neyse bulurum soyadını yakında.

MORPHEUS
25-11-2009, 19:43
vah vah askeremi gidecek bu arkadaş.Yazık.bu kafayla o askerlik bitmez.Bide anlayamadığım bu corsanda ne askeri var?bol tokmakçı basmışdır.:DHaa ama bulunduğu birlikten oyuncuların şeyiyle gerdeğe giriyorsa o ayrı.Ki onlarıda biliyoruz zaten.

Corsan
25-11-2009, 19:43
abi bu corsan askere gidiyormuş.o ettiği küfürleri çıkartırlarmı orada??bence çıkartırlar.dünya küçük bide bizimkilerden birinine düşerse varya o zaman yandın erzurumlu adı murat olan corsan.yanlış bilgi vermezler fatih olan diğer arkadaş.neyse bulurum soyadını yakında.

Yahu yapay ne kadar kendini temzi gostrmeye çalışıyorsun geç o işleri ne akdar yazmamaya özen gostersemde laf atıyorsun her msjında benım ismim geçiyor...Ben sana kufur ettim ettimde sen boş mu durdun...Ha birde şunu soleyeyim bu kufurleşme olayını kim başlattı msn konuşmasında delikanlıysan solersin burda akkaşık rolu yapma herkes kimin ne oldugunu biliyor....

Morfeus arkadaşımız yada abimiz yaşını bilmiyorum gelir gelmez foruma dumduz neden bu kadar yukleniyon bu kacıklara bilmiyorum ne kadar acıtmılar sizi yahu dilinizden düşmüyor kacık lafı....
Size gelelim eskiden zincir şimdi zincir ve sonuna kadar zincirsiniz herhalde demi kimseyle ne birleştiniz ne başka bir şey yaptınız.....

Ben hem konuşur hemde yıkarım bunuda bursa sölüyorum durdurabilirsenız durdurun....

KAFEİN
25-11-2009, 19:45

ya bu ne kızgınlık ne celal! az yavaş olun hele forumda savaşlar , raporlar , icraatler konusulacakk

copernic sizin oyun nıckınız nedır acaba?

astlayk
25-11-2009, 19:46
kendi şeyinize çevirdiniz foruma lütfen yaf bu ne
kimin hangi birlikten olduğunu karıştırım oldum bu ne böyle koyun raporları bilgileri onu bunu bi s13 oyuncusu olarak bizde keyfimize bakalım...

Corsan
25-11-2009, 19:47
Yahu ben askere er olarak gitmiyorum hani sizin şu ezdiğiniz kufur ettiğiniz...Yada yapayın terimiyle agzını falan kırıdıgınız ..Ben başka türlü gidiyorum askere hane şu biras daha kolay olanından teğmen falan diyim zaten siz bilirsiniz...Bana bu kadar acımayın...

Ayrıca forumun ismini Corsan diye değiştirsek kotu olmaz....

Wow konuşulmuyo nede olsa....

Askerime gelince ...geldiğimde görürsün ne kadar askerim oldugunu...Kimine göre hiç yok kimine gore serverda öyle asker yok görecez bakalım geldiğimde yapay bana öle demişti bir mesajında....Geldiğinde gorursun sonra haaa bu kadarmış dersin aynen iletiyorum geldiğimde görürsünüz...Tokmakcı bastımda biras:Ç)

MORPHEUS
25-11-2009, 19:59
Yahu ben askere er olarak gitmiyorum hani sizin şu ezdiğiniz kufur ettiğiniz...Yada yapayın terimiyle agzını falan kırıdıgınız ..Ben başka türlü gidiyorum askere hane şu biras daha kolay olanından teğmen falan diyim zaten siz bilirsiniz...Bana bu kadar acımayın...

Ayrıca forumun ismini Corsan diye değiştirsek kotu olmaz....

Wow konuşulmuyo nede olsa....

Askerime gelince ...geldiğimde görürsün ne kadar askerim oldugunu...Kimine göre hiç yok kimine gore serverda öyle asker yok görecez bakalım geldiğimde yapay bana öle demişti bir mesajında....Geldiğinde gorursun sonra haaa bu kadarmış dersin aynen iletiyorum geldiğimde görürsünüz...

Şimdi gelelim askerlik dersi 101 e.:D
önceliklle 4 ay boyunca -umarım foçaya düşmezsin- zaten bir imanını gevretecek eğitime tabi tutulacaksın.Sonra o eğitimden sakat falan çıkmazsan astek olarak O.B.İ.M. den doğum yerin ve ikametgahına göre bir yere atanacaksın.Yeni olduğun için bütün pis nöbetleri sana tutturacaklar.Heleki eğitim bölüklerine düşersen o askerliğin bitmez.Bak sana abi tavsiyesi.Öncelikle git birliğinde hangi banka varsa orada hesap açtır ve banka kartı çıkart.Bol çorap al.Traşını birliğine gitmeden ol.sakın komutanlarına efendim deme.denizci değilsentabi. kıdemli asteğmene bile komutanım çekmek zorundasın.Her şeye sakın atlama kendini bir bok çukurunda bulabilirsin.Yapabildiğin şeyleri bildir yapamadıkların atlama buradaki gibi.Ama doğuya düşersen sadece akıl sağlığını korumaya çalış.Diğer şeyler zamanla düzelir ama akli dengen giderse bak şekil 2 pozisyon 4 deki apocuk gibi kurtaramayız sende onun gibi başlarsın saçmalamaya.:D

Corsan
25-11-2009, 20:03
önceliklle 4 ay boyunca -umarım foçaya düşmezsin- zaten bir imanını gevretecek eğitime tabi tutulacaksın.Sonra o eğitimden sakat falan çıkmazsan astek olarak O.B.İ.M. den doğum yerin ve ikametgahına göre bir yere atanacaksın.Yeni olduğun için bütün pis nöbetleri sana tutturacaklar.Heleki eğitim bölüklerine düşersen o askerliğin bitmez.Bak sana abi tavsiyesi.Öncelikle git birliğinde hangi banka varsa orada hesap açtır ve banka kartı çıkart.Bol çorap al.Traşını birliğine gitmeden ol.sakın komutanlarına efendim deme.denizci değilsentabi. kıdemli asteğmene bile komutanım çekmek zorundasın.Her şeye sakın atlama kendini bir bok çukurunda bulabilirsin.Yapabildiğin şeyleri bildir yapamadıkların atlama buradaki gibi.Ama doğuya düşersen sadece akıl sağlığını korumaya çalış.Diğer şeyler zamanla düzelir ama akli dengen giderse bak şekil 2 pozisyon 4 deki apocuk gibi kurtaramayız sende onun gibi başlarsın saçmalamaya.:D

Yahu apo abime siz kurban olun o saçmalamaz.dogru söleyeni kırk köyden kovarlar....(askerlik dersi için sagol) ...Gider yaparız sorun olmaz bizim için hayırlısı ....

Artık wow konussak diyorum bu forumda ...Beni bile sıktı Corsan muhabbeti....

astlayk
25-11-2009, 20:06
Yahu apo abime siz kurban olun o saçmalamaz.dogru söleyeni kırk köyden kovarlar....(askerlik dersi için sagol) ...Gider yaparız sorun olmaz bizim için hayırlısı ....

Artık wow konussak diyorum bu forumda ...Beni bile sıktı Corsan muhabbeti....

evet katılıyorum kimin kimden hangi birlikten olduğu şaşırdım bu ne yaf bırakında raporları fln koyunda bir s13 oyuncusu olarak tadını çıkaralım...

copernic
25-11-2009, 20:13
ya bu ne kızgınlık ne celal! az yavaş olun hele forumda savaşlar , raporlar , icraatler konusulacakk

copernic sizin oyun nıckınız nedır acaba?

ben bu serverda 1 oyuncunun hava almasının bile yazık olduğunu düşünüyorum oda corsandır.durup dururken beni msne alıp küfür saydırmıştır.yani ilk gelen odur.şimdi burda ahkam kesiyor.şimdiye kadar serverda bunun gibi adamlar dışında hiçbir problemim olmadı kimseyle.oyuncu adım yapayzeka

Kripto53
25-11-2009, 20:41

Saçmalamayın be, siz kendinizi ne sanıyosunuzda asker ocağını işlerinize alet ediyorsunuz.

Bakın bende askere gitmedin, bu sene okulum bitince gidicem inş. adım ismail, memleket rize. Benide bulun, yeter ya görende koca adamların işleri güçleri yok travianda ki ufak hesaplarla uğraşacaklar sanır.

Kocaman 2 adam birleşmiş askere gidecek bir adamı ulu orta tehtit ediyosunuz. Madem o kadar kininiz var, gidin reelde bulun. Habire gitmekle şeref duyduğumuz (duyacağımız) bizim için kutsal yerleri çocuksu duygularınıza alet etmeyin.

Kripto53 (RID-ONE)

Corsan
25-11-2009, 21:04
Saçmalamayın be, siz kendinizi ne sanıyosunuzda asker ocağını işlerinize alet ediyorsunuz.

Bakın bende askere gitmedin, bu sene okulum bitince gidicem inş. adım ismail, memleket rize. Benide bulun, yeter ya görende koca adamların işleri güçleri yok travianda ki ufak hesaplarla uğraşacaklar sanır.

Kocaman 2 adam birleşmiş askere gidecek bir adamı ulu orta tehtit ediyosunuz. Madem o kadar kininiz var, gidin reelde bulun. Habire gitmekle şeref duyduğumuz (duyacağımız) bizim için kutsal yerleri çocuksu duygularınıza alet etmeyin.

Kripto53 (RID-ONE)

Yahu ismail abi yemişim onların tehditlerini bırak eğlensinler kendi çaplarında birşey sölemiyoruz artıkın:Ç) konuşsunlar....Ee abi hangi wowunuza geleyim söle bakayım :)

Kripto53
25-11-2009, 21:10
Ne WOW ı be dostum ya, 3 tane wow kurdum ha 4 olmuş ha 3 kalmış çok mu sorun. Önce yakışan gibi hareket edelim sonra WOW kurarız.

İnanın çok sıkıldım artık bu tip olaylar oyunda zevk falan bırakmıyor.

Corsan
25-11-2009, 21:20
Ne WOW ı be dostum ya, 3 tane wow kurdum ha 4 olmuş ha 3 kalmış çok mu sorun. Önce yakışan gibi hareket edelim sonra WOW kurarız.

görelim bakalım abi merak ediyorum walla bu cok güzel hareketleri boşver abi..gerisini..

Kripto53
25-11-2009, 21:22
görelim bakalım abi merak ediyorum walla bu cok güzel hareketleri boşver abi..gerisini..

6-7 ay önce s6 da kurduk. 20 milyon savunma puanı ile rekor kırdık :s Burda tıfıl ordular seviye alıyor. Serverda def yok, bakalım nasıl olacak :D

Corsan
25-11-2009, 21:30
6-7 ay önce s6 da kurduk. 20 milyon savunma puanı ile rekor kırdık :s Burda tıfıl ordular seviye alıyor. Serverda def yok, bakalım nasıl olacak :D

Epey savaş oldu abi birde s13 te oyunu bırakan cok bırakmayanlarda girmiyor wowlara tahıl bile zor alıyoruzz....def basıp yollayan sayısı az....Bu server walal zor biterrrr showtime kısmını bilmiyorum ama bu taraf birtas öle gozukuyor:)

lyver
25-11-2009, 21:36
lafımız dinlenmiyor 3 ayda bitmerz dedik yok dediler çok attın :)
neysee biran önce kim bitirecekse bitirsin oyun sıktı forum da yazılanları görünce dahada sıkıldım:mad:

Zehiir
25-11-2009, 22:36
:p:eek:corsan insallah askerliğin doğuya düşerde 2 pkk lının kulağını kasaturanla kesmeyide allah sana nasip eder .. yapamam abii deme .. vala yapıyorsun hemde buyuk bir zevkle .. ama tabii o vahşeti de orda bırakmayı unutma ama.. bu dediğimi yaparsan en buyuk traviancı sensin:eek::D

su askerl,k muhabbetinede burda noktayı koyuyorum arkadaslar .. hadii ben ne diyorum wow lar oylece duruyor nerde bu buyuk ordular .. bayram sonuna mı kaldı bence bayram sabahı wow un birisinin bayramı kutlanacak gibi geliyor bana.. haksızmıyım..:eek::rolleyes:

Corsan
25-11-2009, 23:18
:p:eek:corsan insallah askerliğin doğuya düşerde 2 pkk lının kulağını kasaturanla kesmeyide allah sana nasip eder .. yapamam abii deme .. vala yapıyorsun hemde buyuk bir zevkle .. ama tabii o vahşeti de orda bırakmayı unutma ama.. bu dediğimi yaparsan en buyuk traviancı sensin:eek::D

su askerl,k muhabbetinede burda noktayı koyuyorum arkadaslar .. hadii ben ne diyorum wow lar oylece duruyor nerde bu buyuk ordular .. bayram sonuna mı kaldı bence bayram sabahı wow un birisinin bayramı kutlanacak gibi geliyor bana.. haksızmıyım..:eek::rolleyes:

walla banada öle geliyor bayramda tahıl sorunuda olmayacagından bir iki ordu cıkabilir

gEnKi
25-11-2009, 23:43
walla banada öle geliyor bayramda tahıl sorunuda olmayacagından bir iki ordu cıkabilir
Wow döneminde olan serverlerda barış süreci olmadıgına göre
saldırı cıkaracak kişilerde de TAHIL sorunu cok rahatlıkla ortaya cıkacak :)
lvyer e gelince
seninle düşüncelerimiz farklı olsada sana katılıyorum
koca server 2ye ayrılmış ama hangi wowa baksan def azlıgı var

ŞİMDİDEN HERKESİN BAYRAMI HAYIRLI MUBAREK OLSUN......

Corsan
25-11-2009, 23:47
lvyer e gelince

Tuh onu unutmuşum desene tahıla cok ihtiyacım olacak:):)

lyver
26-11-2009, 00:02
lvyer e gelince

Genki biraz düzeltme yapalım...

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=4374 önümüzde nasip olurda yaşayacağımız kurban bayramı için bütün serverlar tatilmiş ben onların yalancısıyım acıklama linkini koydum...

Büyük orduları olanlar için bir avantaş saldırıyı rahat birşekilde yapa bilecekler tahıl bulmak zorunda kalmıyacaklar :D yani belirtilen süreler sonunda wow larda yıkımlar olacaktık diye düşünüyorum

Düşüncelerimizin farklı olması normal :D

Tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim....

copernic
26-11-2009, 01:52

"ne wowu be dostum" dediğin corsan denen adam beni msnde listesine alıp (nerden bulduğunu tahmin edebiliyorum) büyük değerlerimize durup dururken büyük küfürler eden her mesajı hakaret dolu olan biridir.geçiniz bunları.tepki gösterceksiniz onada gösterinde görelim lütfen.

copernic
26-11-2009, 01:56
Yahu yapay ne kadar kendini temzi gostrmeye çalışıyorsun geç o işleri ne akdar yazmamaya özen gostersemde laf atıyorsun her msjında benım ismim geçiyor...Ben sana kufur ettim ettimde sen boş mu durdun...Ha birde şunu soleyeyim bu kufurleşme olayını kim başlattı msn konuşmasında delikanlıysan solersin burda akkaşık rolu yapma herkes kimin ne oldugunu biliyor....

Morfeus arkadaşımız yada abimiz yaşını bilmiyorum gelir gelmez foruma dumduz neden bu kadar yukleniyon bu kacıklara bilmiyorum ne kadar acıtmılar sizi yahu dilinizden düşmüyor kacık lafı....
Size gelelim eskiden zincir şimdi zincir ve sonuna kadar zincirsiniz herhalde demi kimseyle ne birleştiniz ne başka bir şey yaptınız.....

Ben hem konuşur hemde yıkarım bunuda bursa sölüyorum durdurabilirsenız durdurun....

sen nekadar yalancı birisin corsan....beni msne kim ekledi? sen buldun beni küfür etmek için.ilk mesajı atan kim? göz göre göre burda yalan söylüyorsun.geç bunları.hodri meydan çağırcam profisoyu üçümüz konuşalım msnde herşeyi.varmısın??

trapper
26-11-2009, 02:15
yok artık olacak işmi bu arkadaşım 3 günde 30 seviye basılır ,yanlış tamamen , wowda barış sürecinin ne işi varmış ,tamamen öndeki wowların menfaatine olur bu iş,çok saçma protesto ediyorum bu kararı ,ve köylerde birikecek tahıl wowları 15 gün götürür buda demektirki öndeki wowlarda defans patlaması olacak ve seviye basabildiğinden en kısa sürede wowu bitirme şansı doğacak geçen bayram yapmadıysan bu bayramda yapmıyacaksın arkadaş , travian admin veya kim aldıysa bu kararı

gEnKi
26-11-2009, 09:19
yok artık olacak işmi bu arkadaşım 3 günde 30 seviye basılır ,yanlış tamamen , wowda barış sürecinin ne işi varmış ,tamamen öndeki wowların menfaatine olur bu iş,çok saçma protesto ediyorum bu kararı ,ve köylerde birikecek tahıl wowları 15 gün götürür buda demektirki öndeki wowlarda defans patlaması olacak ve seviye basabildiğinden en kısa sürede wowu bitirme şansı doğacak geçen bayram yapmadıysan bu bayramda yapmıyacaksın arkadaş , travian admin veya kim aldıysa bu kararı

cok sacma bir durum önde olan hangi wowsa o avantajlıdır
ama
2gün sürecek bu süre zarfında 100.seviyeyi bulur mu orası muamma ama 2günün son buldugu ilk saniyelerde kesinlikle tepedeki tüm wowlar indirilecektir burasıda kesindir....
tabi 2gün sonunda deflerde cok fazla olacaktır....ama süre bitince bu seferde tahıl sıkıntısı olacak :)

alivırro
26-11-2009, 10:11
server13 e basarılar rüçhan canım inş alırsınız bu serverı:) iyi oolan kazansın dıyelım ..

rüçhan burdanda dıyom canım cermen e gır sen anladın sen onu:D

Corsan
26-11-2009, 10:27
yıkımlar başlayacaktır mutlaka....

alivırro
26-11-2009, 10:35

yardım lazım mıı:D valla ben 8k lık koç ordusunu gördüm kızdım lan dedım bu ne koç orudusu mu bas dedım basmamış tam tersı mancınık basmışş :) s11 de dedıgım laf su canım bu sadece 7 seviye alır abı dedı buraya
rscl-wow
yanı bu bırlıge fazla bıle :)

hadi bakalım:)