PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Travian Oyuncu - Admin / MH / Mod / Supporter Buluşması 30.05.14 -19:00

ArTeS
23-05-2014, 22:16
Merhaba arkadaşlar,

30 Mayıs Cuma günü saat 19.00 ' da Travian Türkiye Sohbet Odalarında (IRC) Travian yönetiminin katılacağı bir buluşma düzenliyoruz.

Buluşmada tüm üyelerimiz merak ettiği soruları yönetime sorabilecekler.

Sorularınızı şimdiden hazırlamaya başlayın ;D

Toplantı odasına girmek için TIKLAYINIZ (http://natar.travian.org:8080/?channels=#travian.com.tr,#public&prompt=1)

Önemli Hatırlatma:

Yönetiminize sorularınızı sormak için #public kanalında iken aşağıdaki komutu kullanın:

/msg soru Sormak İstediğiniz Soru

Örnek olarak,

/msg soru Neden Admin olmak istediniz?

Sizden ricamız sorunuz cevaplanmadan başka bir soru sormamanız. Arka arkaya soru soran arkadaşların sorusu eşitliği sağlamak adına cevaplanmayacaktır.

Soru ya da sorunlarınız için forumdan ya da IRC 'dan ArTeS (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=207)ya da Latte (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=852) ile iletişime geçin.

whocares
24-05-2014, 00:41
Sayın artezyen travyan yönetimi derken forumla ilgili değil demi? Yani gerçek adminler mh ler falan?

ArTeS
24-05-2014, 00:48
Hayır, direkt olarak forumla ilgili değil. Forum, Travian' ın sadece bir parçası. Yönetimden katılımcıların arasında özellikle admin, mh ve supporterlar olacak. Bunun yanı sıra forumdan moderatorler de ekibe dahil olabilecek.

Yapılacak duyurularla katılımın sadece forumdan değil tüm serverlardan gelecek oyunculardan olması amaçlanıyor.

TravianTR
26-05-2014, 21:35
Merhabalar,

sevgili Travian IRC ekibimize, böyle bir buluşma düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum. Oyuncularımızın bütün sorunlarını cevaplayabilmek için ekibimizin her bölümünden bir kaç arkadaşımızı bu buluşmada görevlendirmeyi düşünüyoruz.

Oyuncularımız artık en çok sormak istedikleri şeyleri düşünebilirler :).

Güzel önerileri de dinleyebileceğimiz güzel bir buluşma olmasını diliyorum.

Saygılarımla

whocares
26-05-2014, 21:39
Merhabalar,

sevgili Travian IRC ekibimize, böyle bir buluşma düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum. Oyuncularımızın bütün sorunlarını cevaplayabilmek için ekibimizin her bölümünden bir kaç arkadaşımızı bu buluşmada görevlendirmeyi düşünüyoruz.

Oyuncularımız artık en çok sormak istedikleri şeyleri düşünebilirler :).

Güzel önerileri de dinleyebileceğimiz güzel bir buluşma olmasını diliyorum.

Saygılarımla

Madem ırc ekibimiz sevgili insanlar...

Neden irc forum kapandı? Ve sonra neden açıldı?
Neden irc sorumlularının forum yetkileri alındı? Ve sonra neden yalancıktan tekrar yetkili oldular?

Saygılarımla....

ArTeS
26-05-2014, 21:49
Madem ırc ekibimiz sevgili insanlar...

Neden irc forum kapandı? Ve sonra neden açıldı?
Neden irc sorumlularının forum yetkileri alındı? Ve sonra neden yalancıktan tekrar yetkili oldular?

Saygılarımla....

Sorularini burada degil bulusmada sor sen en iyisi ;D

whocares
26-05-2014, 21:56
Sorularini burada degil bulusmada sor sen en iyisi ;D

Bu reklam kısmı zaten, taraftar topluyom.
Admin cevap vermeden kaçtı diye başlıycam irc te :)

Mavi Liman
26-05-2014, 22:55
O bot calismaz bana kalirsa :)

whocares
26-05-2014, 23:11
O bot calismaz bana kalirsa :)

Sana kalırsa heryer çiçek böcek zaten. Pis optimist polyanna

GAZİANTEPSPOR
26-05-2014, 23:31
lafımı kodum çıktım

repçideğilimben
26-05-2014, 23:36
3 gün var. güzel

whocares
27-05-2014, 02:14
Konuya ziyaretçi olarak katılan traviancılar var lütfen mesajlar yanlış anlaşılmasın.

Sayın adminimiz, kayserinin iftiharı ömer adamız soyadı gibi ADAmdır. Beni katip yapsın diye söylemiyorum.
ama olursalar olabilir. Hürmetler

TIRSINULAN
27-05-2014, 10:19
kayserinin kurnazlarından :)

Konuya ziyaretçi olarak katılan traviancılar var lütfen mesajlar yanlış anlaşılmasın.

Sayın adminimiz, kayserinin iftiharı ömer adamız soyadı gibi ADAmdır. Beni katip yapsın diye söylemiyorum.
ama olursalar olabilir. Hürmetler

draxon
27-05-2014, 18:54
Gayet güzel o günü sabırsızlıkla bekliyorumm

rüzgar46
29-05-2014, 17:25
hazır olun sıze super sorularım olacak ihtiyar sen gelme

ArTeS
29-05-2014, 22:14
Biz hazırız bile. Asıl siz hazır olun ;D

Judas
30-05-2014, 12:47
Bu akşam 19.00 'da IRC 'da.

Michael Faraday
30-05-2014, 16:18
Ediyşın: Sonradan dank etti kafama, bi de burada ban yemeyelim. :D

Latte
30-05-2014, 16:21
Konunun tartışılma yeri burası olmamasına rağmen cevap vereyim. Her ne kadar herkese karşı aynı mesafede olmaya çalışsalar da neticede Travian oyuncularıyla bir araya gelip sorularına cevap vermek isteyen yöneticilere karşı herkesin görebildiği ve bulunabildiği bir yerde şakadan bile olsa HIRSIZ Ömer diye isimlendirmek pek kabul edilebilir bir davranış değil. En azından özel konuşmalarınızda birbirinize şakasına naber len bile deseniz halka açık alanlarda bunu yapamazsınız.
Lütfen bu mesaja karşılık yazmayın. Gerekirse IRC üzerinden kısaca konuşup halledebiliriz.

Michael Faraday
30-05-2014, 22:13
Buluşmadan önce azıcık ortalığı dağıtmış olsam da, güzel buluşmaydı. Umarım tekrar yapılır :D

ArTeS
30-05-2014, 22:15
Yapılan sayımlara göre 443 soruya cevap verilmiş.

Tozama
30-05-2014, 23:08

İyi yormuşuz sizi :D

Michael Faraday
31-05-2014, 10:59
Konuşmanın bir bölümünü kaçırdım, paylaşsanız ya tamamını forumda?

deneyseti
31-05-2014, 21:44
...............................................

Edit.

ArTeS
31-05-2014, 21:49
Konuşmanın bir bölümünü kaçırdım, paylaşsanız ya tamamını forumda?

Travian IRC forumunda buluşma logları düzenlendikten sonra paylaşılacaktır.

nrylmz
01-06-2014, 23:38
Toplantıya ait soru/cevapları düzenledim, toplantıdan sonraki sohbetin kayıtlarını da daha sonra ekleyeceğim. Emeği geçen öncelikle ArTeS ve Latte olmak üzere tüm arkadaşlara ve yöneticilere teşekkürler. Ve ek olarak da bizi sabırla bekleyen oyunculara teşekkürler, umarım daha sonra daha güzel ve daha zevkli toplantılar gerçekleşir.

Kayıtlar için tıklayınız. (https://www.dropbox.com/s/dpjwopk89v5re3p/Toplant%C4%B1.txt)

Bundan sonraki tüm kayıtlar Travian IRC Etkinlikleri (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=95200) başlığı altında toplanacaktır, sayfaya giriş için tıklayınız. (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=95200)