PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haziran Ayı Banner Yarışması

Neria
23-05-2014, 19:56
Yeni bir banner yarışması başlıyor !

Yarışma koşulları ;

Banner boyutu 543x200 olmalıdır.
Banner'ın uzantısının .PNG olması tercihimizdir.
İlk bannera 300 altın ödül verilecektir.
Birinci gelen banner haziran ayı boyunca kullanılacaktır.

Ödül alacak çalışma forum yöneticilerinden oluşan bir jüri tarafından seçilecektir.
Tek bir çalışma ile katılabilirsiniz.

Son katılım tarihi 2 Haziran 22:00'dır.
Black, White veya ikisine de uyumlu olabilir bannerınız. Tercihimiz White'tır, banner'ın uyumlu olduğu temayı çalışmayı gönderirken yazınız.

İyi çalışmalar.

Üzerinde çalışılabilecek hazır Banner'lar:

http://i.hizliresim.com/O2nzZA.png

http://i.hizliresim.com/rLBN2B.png

Ege
23-05-2014, 20:19
Katılan arkadaşlara başarılar , renkli çalışmalar olucağından eminim :)

OverBoost
23-05-2014, 20:24
Son katılım tarihi 1 Haziran 22:00'dır.

Belki pek önemi yok ama bu cümle yazım ve noktalama yanlışları ile dolu.

Judas
23-05-2014, 20:41

Belki pek önemi yok ama konunun adı Haziran Ayı Banner Yarışması , " Haydi Yazım ve İmla Yanlışlarını Bulalım. "değil..

LayN
23-05-2014, 20:45
Katılan herkese şimdiden başarılar, Umarım bir önceki yarışma gibi renkli ve çekişmeli olur :),

Dip:Ve umarım musa çalışmasını koyacakken son dakika uyuya kalmaz ,D

Ege
23-05-2014, 20:50

asdkfıodsajgdfsıgjs

Michael Faraday
24-05-2014, 09:58
Selamlar, katılmayı düşünüyorum ama konu pek bir garip olmuş anlayamadım.Yazla ilgili bir şeyler yapacağım ama, şimdiki banner zaten yaz mevsimi, ağaçlar yeşil filan? Yani tam olarak ne yapmamız isteniyor, konu dar değil aksine aşırı geniş olmuş. Haziran ayında olan kayda değer bir olay bilmiyorum?

Judas
24-05-2014, 10:23
Selamlar, katılmayı düşünüyorum ama konu pek bir garip olmuş anlayamadım.Yazla ilgili bir şeyler yapacağım ama, şimdiki banner zaten yaz mevsimi, ağaçlar yeşil filan? Yani tam olarak ne yapmamız isteniyor, konu dar değil aksine aşırı geniş olmuş. Haziran ayında olan kayda değer bir olay bilmiyorum?

Haziran ayına ait bir tema olmalı , örnek olması açısından şöyle bir diğer ülkenin mayıs ayı bannerı verilebilir ;

12464

Michael Faraday
24-05-2014, 10:42
Çok teşekkürler.

mustafa00
24-05-2014, 10:53
asdkfıodsajgdfsıgjs

Kenpachi
24-05-2014, 12:16

Belkide önemi yokdur ama sizinde konum öle. :) :)

mustafa00
24-05-2014, 12:34
Belkide önemi yokdur ama sizinde imzanız öle. :) :)
Benim imzam yok ki. Hem ayrıca benim yapmaya çalıştığımı anlamadın sanırım.

Kenpachi
24-05-2014, 12:43
Benim imzam yok ki. Hem ayrıca benim yapmaya çalıştığımı anlamadın sanırım.

Konum yerine imza demişim. :) Düzelttim :)

Birisi_
24-05-2014, 13:21
Belki pek önemi yok ama konunun adı Haziran Ayı Banner Yarışması , " Haydi Yazım ve İmla Yanlışlarını Bulalım. "değil..

Güzel Türkçemizi korumak için başlık mı arayacaksınız?

FurkanDinç
24-05-2014, 15:04
Başarılar herkese.

Ege
24-05-2014, 15:53

Olmadı bu başka sefere artık , üzülme :)

Ege
26-05-2014, 21:04
Geride kalmasın.

LayN
26-05-2014, 21:25
Geride kalmasın.

Egee geride kalmasın demekle olmaz, Koy çalışmanı da ilham kaynağımız ol :P

Ege
26-05-2014, 21:26
Egee geride kalmasın demekle olmaz, Koy çalışmanı da ilham kaynağımız ol :P

Ben yapamıyorum artık Burhan sahne sizin :)

LayN
26-05-2014, 21:29
Sahnenin arkasında izlemekte sana göre birşey değil =)

Ege
26-05-2014, 21:30
Sahnenin arkasında izlemekte sana göre birşey değil =)

Ben oyunu yazanım :P

LayN
26-05-2014, 21:32
Ben oyunu yazanım :P

ahha, şüphelerim vardı yok değil ,D

TrLounse
29-05-2014, 13:25
Vay ben yokken ne yarısma gelmiş. Tasarlayan arkadaşlara kolay gelsin.

Burak Özer
29-05-2014, 16:41
Haziran ayı geldi, hala tek çalışma yok :D

FurkanDinç
29-05-2014, 16:44
Haziran ayı geldi, hala tek çalışma yok :D

Tasarımcıların bizi gaza getirmesini bekliyoruz çalışmalarıyla.

Michael Faraday
29-05-2014, 16:56
Bu yarışma en fazla 3 katılımla bitecek, aha da şuraya yazıyorum.

Burak Özer
29-05-2014, 16:58
Bu yarışma en fazla 3 katılımla bitecek, aha da şuraya yazıyorum.
​Aksini iddia eden yok zaten :D

LayN
29-05-2014, 17:25
Tasarımcılarda sizin gibi bir user, player ,kullanıcı .vs .

Turuncu olmamız her yarışmaya katılmak zorunda olduğumuzu göstermez,gösterilemez.
Çünkü bizde sizin gibi iş ,güç ve okul v.s uğraşmaktayız.

Vakit , zaman bulursak neden böyle etkinliklere katılmayalım.

Fakat Bazı arkadaşlarımız var her seferinde tasarımcılarımızın üzerine oynamaya çalışan,
Açıkçası ben bunlara bi anlam veremiyorum.

Amacınız nedir ? niçindir çözemedim.

" Tasarımcıların bizi gaza getirmesini bekliyoruz " yazmışsınız, bu hırs bu rekabet niyedir düşman mıyız ?,

Bu tür diyalogların yeri bu konun altı olmamalıdır, Son katılım süresi 2 haziran olarak görünmekte zamanımız bol .

Birbirinden güzel çalışmalar göreceğimizden eminim, tekrar katılan herkese başarılar .

Müsait bir zaman bi vakit bulursam bende katılacam inş.

İyi forumlar .

maranga28
29-05-2014, 17:43
Geçen Katıldım Kazanamadım Düşünüyorum Katılsam Mı Katılmasam Mı?

Ege
29-05-2014, 17:50
Geçen Katıldım Kazanamadım Düşünüyorum Katılsam Mı Katılmasam Mı?

Katıl katıl :D

maranga28
29-05-2014, 18:02
Katıl katıl :D

Bu Seferde Kazanamasam İntihar Edicem Altın Lazım Kışlaları Dolduramıyoruz :D

Poine
29-05-2014, 18:03
Sonra heryerde isyan ederler , ' Vay efendim forumda eskiden banner yarışmaları olurdu artık yapmıyorlar. '

Aha bu yarışma da durumun şahidi olsun , yarışma var katılım yok , biri banner yarışması olurdu artık yapmıyorlar dediklerinde buranın linki verilebilir..

Ege
29-05-2014, 18:14
İsyan edenlerin büyük çoğunluğu buralarda Poine :)

FurkanDinç
29-05-2014, 18:20
Bazı arkadaşlar bazı arkadaşlar diyip kime saydıklarını anlatmışlar bir bir. Belki çoluk çocuk olarak bu işi 7-8 yıldır yapan insanların her çalışmasında art niye aramasalar şuan bu yarışma çok daha canlı olabilirdi. Yok çok çalışma çıkacakmış yok 2 haziranmış. İyi bakalım bekliyoruz 2 haziranı. Umarım şurayı renklendirirsin tasarımcı. :)

TrLounse
29-05-2014, 18:21

Ayıptır insan zamanında hatırlatır. Eşrefe izin vermeyen ciciyu ya da püh :D .

LayN
29-05-2014, 18:27
Bazı arkadaşlar deyince neden üstüne alındınki ? , gerçeklik payı mı var ?

ileriyi gören birisi değilim son katılım 2 haziran olduğunu hatırlatmak istedim o süre boyuncada birbirinden güzel çalışmalar göreceğimize eminim dedim sadece .

katılıp katılmayacağımı da sana soracak değilim değilmi =) ,müsait olursam elbet katılırım :P

polemiklerin yeri burası değil varsa soracağın birşey ö.m den devam edebiliriz , güzelim konuyu işgal etme gibi bir hakkımız yok.

repçideğilimben
29-05-2014, 20:21
tek bi ay için değil de kalıcı olarak konacak bi banner güzel olurdu

Emremessi
29-05-2014, 20:37
Arkaplanla uyumlu banner yapmaya çalışmak çok uyuz biliyo musunuz :)

FurkanDinç
29-05-2014, 23:47
Fakat Bazı arkadaşlarımız var her seferinde tasarımcılarımızın üzerine oynamaya çalışan,
Açıkçası ben bunlara bi anlam veremiyorum.

Amacınız nedir ? niçindir çözemedim.

" Tasarımcıların bizi gaza getirmesini bekliyoruz " yazmışsınız, bu hırs bu rekabet niyedir düşman mıyız ?,

İyi forumlar .

Kim üstüne alınsın? 3 dönem tasarımcılık yapmış birisiyim emin ol kimin ne zaman tasarımcıların üstüne oynadığını çok iyi biliyorum. Attığımız çalışmalara lak lak yapmayı biliyorsunuz madem çalışmalarınızı atmayıda bileceksiniz. Onunla bununla görsel muhabbet altında geyik yapmak ne zaman tasarımcılık oldu? Zamanmış falan filan hikaye işi bilene işi öğretmeye çalışmayın. Tasarımcıysan yapacaksın bu kadar basit. Yapacak kapasiten yoksada bırakırsın görevi olur biter. Sen tasarımcı olarak buraya yarışma için ilk günden atmıyorsan çalışma ben niye atayım ki?

LayN
30-05-2014, 00:13
Dediğim gibi polemiğin yeri burası değil.

Ve şu konuya da açıklık getireyim hiçbir attığın çalışmaya senin tabirinle lak lak yaptığım bir yorum yoktur .
ve ayrıca dediğim gibi çalışmalarımı atıp atmayacağımı sana soracak değilim , tasarımcılık kavramı nedir senden öğrenecek'de değilim .

Sana'da çalışmanı at dediğimide hatırlamıyorum. ?
Onuda geçtim adı üstünde görsel muhabbet ona bile laf söylemişsin ya helal olsun, Başka diyecek birşey bulamıyorum .

Hey sen işi bilen işi bilmeye devam et olur mu ?
Katılırsın katılmazsın ne benm umrumda neden başkalarının fakat bu konuyu kirletmeye hakkımız yok varsa diyeceğin birşey ö.m den devam edelim gerci hoş an itibariyle yazdıklarına buradan cevap vermeyeceğim .

umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

İyi forumlar

*saçma polemiklerle konun amacın dışına çıkardığımız için kendi adıma özür dilerim.

FurkanDinç
30-05-2014, 00:43
Dediğim gibi polemiğin yeri burası değil.

Ve şu konuya da açıklık getireyim hiçbir attığın çalışmaya senin tabirinle lak lak yaptığım bir yorum yoktur .
ve ayrıca dediğim gibi çalışmalarımı atıp atmayacağımı sana soracak değilim , tasarımcılık kavramı nedir senden öğrenecek'de değilim .

Sana'da çalışmanı at dediğimide hatırlamıyorum. ?
Onuda geçtim adı üstünde görsel muhabbet ona bile laf söylemişsin ya helal olsun, Başka diyecek birşey bulamıyorum .

Hey sen işi bilen işi bilmeye devam et olur mu ?
Katılırsın katılmazsın ne benm umrumda neden başkalarının fakat bu konuyu kirletmeye hakkımız yok varsa diyeceğin birşey ö.m den devam edelim gerci hoş an itibariyle yazdıklarına buradan cevap vermeyeceğim .

umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

İyi forumlar

*saçma polemiklerle konun amacın dışına çıkardığımız için kendi adıma özür dilerim.

Bu kadar kırılma yahu. İşin tasarımcılıksa yapacaksın kardeşim uzatmanın manası yok. En son çalışma attığımda neler olduğunu çok iyi hatırlıyorum. Görsel muhabbette resimlerle muhabbet etmediğiniz için söyledim. Az biraz anla şunları tek tek açıklamam mı lazım herşeyi?

-NykS-
30-05-2014, 11:20
O değil de Musa'nın çalışmasını azcık gördüm hani tanıtım maksatlı .P O bile süperdi, gaza mı gelirsiniz artık yenilgiyi mi kabul edersiniz peşin peşin bilemem.)

TrLounse
30-05-2014, 12:45
O değil de Musa'nın çalışmasını azcık gördüm hani tanıtım maksatlı .P O bile süperdi, gaza mı gelirsiniz artık yenilgiyi mi kabul edersiniz peşin peşin bilemem.)

Ne çizdim ama. Çok uzun sürdü hatta zordu. O kadar emek işte :D .

LayN
30-05-2014, 16:02

Tek ümidimiz son dakika gene uyuya kalması :P

FurkanDinç
30-05-2014, 17:24

Cok komik bi insansın seninle oturup sohbet etmeyi cidden isterdim.
Isaymis musaymis pek tınlamam ben. Yarışmaya katilacak olsaydim ilk gunden koyardim calismami.
Sende kayırdıgımı belli etmiycem diye bu kadar kırılma senin hakkında senden çok şey biliyorum ben zalımın kızı

Ege
30-05-2014, 17:31
Isaymis musaymis pek tınlamam ben. Yarışmaya katilacak olsaydim ilk gunden koyardim calismami.
Sende kayırdıgımı belli etmiycem diye bu kadar kırılma senin hakkında senden çok şey biliyorum ben zalımın kızı

Fena yavşadı. Net

TrLounse
30-05-2014, 20:22

Arkadaşım kimse kimseye karışmıyor. Kimin ne zaman katılacağı, katılmayacağı, çalışmayı ne zaman koyacağı kendisine kalmıştır. Bizi bağlamıyor. Katılıp katılmayacağı başkasını ilgilendirmiyor. İsteyen katılır istemeyen katılmaz. Burası yarışma. Olayı tasarımcılığa bağlama. Çok alakasız. Sınav dönemim yüzünden yarışmadan 5 gün sonra haberdar oldum. Bazıların banner çalışması bir günden uzun sürebiliyor. Ve yarışma tasarımcı odaklı değil. Olayı tasarımcılığa bağlama çok alakasız. Başkalarıda katılabilir. Yeteneğine güvenen ortaya koyar.

İkincisi ki başkaların çalışmalarına yaptığı normal eleştirilerini laklukla karıştıyorsun.Örneğin "Resimdeki herhangi birini google de bulamazsın. Ara da bul gel" deyip lakluk yapmalarının önünü biz açmıyoruz. Sonra efendim lakluk yapmanın önünü açan da biz oluyoruz.

Güzelim konuyu heba etmeyelim. Polemiğin yeri de burası değil. Her yazdığın konuda ortamı geriyorsun. Hâlâ devam ediyorsun.
Birkaç dakika düzenlemeden sonra çalışmamı koyacağım gaza gelin de siz koyun diye.

Tek ümidimiz son dakika gene uyuya kalması :P
La Burhan seni ettiğin bedduanla döveyim. Evine ateşler yağsın. Bir tasarımcı meslektaşına bunu yapar mı ? :D

TrLounse
30-05-2014, 20:44
Ortadaki köy dışında ada deniz gemi dahil tüm herşeyi ben çizdim. Ve şu güzel kahraman kızımızda dahil onuda ben çizdim :D. Hazırladığım tasarım Travian oyun yapısına aykırı olabilir. Ancak Tasarımımla travian geliştiricilerine ilham kaynağı olmasını ümit ediyorum:D.Oyuna deniz getirsinler (Onlardan maaş imkamlı tasarımcılık teklifi gelirse kabul ederim =D )
Banner 1:
http://i.hizliresim.com/W2aZZE.png

Önizleme:
http://i.hizliresim.com/lYp7pE.png

Banner 2:
http://i.hizliresim.com/vzVEVp.png

Ön izleme:
http://i.hizliresim.com/nPp7pR.png

TrLounse
30-05-2014, 20:49
Fikirlerimi çalmayınız. Ben uyguladım benden esinleneni döverim bak :D.

Ege
30-05-2014, 20:51
Kız miss turkeyden fırlamış gelmiş .P
Güzel olmuş musa eline sağlık :D

LayN
30-05-2014, 20:53
Musa çok güzel çalışmalar her ikiside çok çok güzeller emeğine sağlık =)

Başarılar :)

TrLounse
30-05-2014, 20:59
Eyvallah gençler. Hadileyin gaza gelin.. :D Sanki Karayip Korsanların Köyü.

Ege miss Turkey dedin aman :D

LayN
30-05-2014, 21:00
Eyvallah gençler. Hadileyin gaza gelin.. :D

Çok pis gaza geldim :D

-NykS-
30-05-2014, 22:09

Bende istemezdim .)
Bana ne ki istediğini tinla tinlama.)
Ben mesajimda burhana takildim üstüne alinma rica ederim zira muhabbetim olmayan insanlarla boyle konuşmam. Kayiriyormuymusum, bi tek sen bu mesajdan onu cikardigina gore demek ki alakasi yok. Umrumda değil istiyorsan nüfus mudurlugunden kutugumu öğren. Ne komiksiniz yaa.

Ege
30-05-2014, 22:22
Maksat hava değişsin :D
Green-white tema.

http://i.hizliresim.com/LPNgP1.png

TrLounse
30-05-2014, 22:24
Güzel güzel. Daha fazla katılım istiyorum.

Dur sende mi gaza geldin :D .

Nitenikli mesaj: Klasikler eskiyor t4 derken t5 geliyor. Yinede güzel olmuş. Canlılık için sıcak efekti vermişin resme :).

LayN
30-05-2014, 22:30
Çok güzel olmuş ege ,
Daha iyisi gelebilirdi senden ;D

Ege
30-05-2014, 22:31
Çok güzel olmuş ege ,
Daha iyisi gelebilirdi senden ;D

3 dakikada bu kadar oluyor Burhan teşekkür ediyorum :D

TrLounse
30-05-2014, 22:43
3 dakikada bu kadar oluyor Burhan teşekkür ediyorum :D

Topladın eledin öteledin iteledin. O tarafa bu tarafa bitirdin.:D Ama güzel bir tasarım ortaya çıkardın. yarışma sonucları merak ediyoruz:D

Katılım çok az ayrıca. Katılımın az olduğu yarışmalarda altın ödülleri kaldırılsın bence. Birde sürekli alakasız tartışma oluyor diye birdahaki sefere kapalı yarışma yapalım. Resimleri yetkiliye göndersinler. Sonra yetkililer yarısma sonucunda katılan ve kazanan yresimleri paylassınlar.

Ege
30-05-2014, 22:43
Musa ne güzel işte çalışman ön planda :D

Michael Faraday
30-05-2014, 22:45
Ortadaki köy dışında ada deniz gemi dahil tüm herşeyi ben çizdim. Ve şu güzel kahraman kızımızda dahil onuda ben çizdim :D. Hazırladığım tasarım Travian oyun yapısına aykırı olabilir. Ancak Tasarımımla travian geliştiricilerine ilham kaynağı olmasını ümit ediyorum:D.Oyuna deniz getirsinler (Onlardan maaş imkamlı tasarımcılık teklifi gelirse kabul ederim =D )

Güzel çalışmalar, ama 2.bannerdeki kadın.. garip.

Ege
30-05-2014, 22:46

Miss Turkey elemelerinden gelmiş o :D

TrLounse
30-05-2014, 22:48
Musa ne güzel işte çalışman ön planda :D

Aslında çok güzel tasarım ortaya çıkardın diyorum :D

Teşekkürler. O kadın garip :D

Miss Turkey elemelerinden gelmiş o

Hahaha :D İsim istiyorum reyis :D

LayN
Miss Turkey elemelerinden gelmiş o :D

aslında giremeden gelmiş :D o

Ege

sadgfasdgsdfgsdfgsdfgds

TrLounse
30-05-2014, 22:51
Ayıp ediyon burhan :D O miss turkeye girsede girmesede kazanır:D

Ege
31-05-2014, 10:11
Gerilerde kalmasın :)

TrLounse
31-05-2014, 11:43
eidt. kaldırıldı

FurkanDinç
31-05-2014, 16:24
Bende istemezdim .)
Bana ne ki istediğini tinla tinlama.)
Ben mesajimda burhana takildim üstüne alinma rica ederim zira muhabbetim olmayan insanlarla boyle konuşmam. Kayiriyormuymusum, bi tek sen bu mesajdan onu cikardigina gore demek ki alakasi yok. Umrumda değil istiyorsan nüfus mudurlugunden kutugumu öğren. Ne komiksiniz yaa.

Benim mesajlarımdan alıntı yapıp ona söyledim buna söyledim demeniz gerçekten çok ironik. 3-5 kişi bir araya gelmişsiniz ya sizin kafadan olmayan insanları hep beraber dışlayın laf sokun. :D

Komiksin zalımın kızı :D

Ege
31-05-2014, 16:27
Benim mesajlarımdan alıntı yapıp ona söyledim buna söyledim demeniz gerçekten çok ironik. 3-5 kişi bir araya gelmişsiniz ya sizin kafadan olmayan insanları hep beraber dışlayın laf sokun. :D

Kanka sana burdan iş düşmez uğraşma :D

Emremessi
31-05-2014, 17:00

Tamam kanka ben sendenim hadi biz de onlara laf sokalım

TrLounse
31-05-2014, 18:51

Kanka biz döğüşlerde teke tek tercih ederiz. "Gel kapının önüne, adam toplamadan. Tek başına gel erkeksen" deriz. Bizde adam toplamayız. Toplayıp gelenlere "korkaksınız olom" deriz:D.

Emremessi
31-05-2014, 23:54
Sanırım şunla katılıyorum

http://i.hizliresim.com/nPpqDM.png
http://i.hizliresim.com/27q0oq.png

Bu arada "bazı arkadaşlar" tırıvırı yapmasın vay efendim nasıl tasarımcı bu nasıl çalışma diye. Sınavlar falan bi sürü zımbırtıda buna vakit ayırmak da başarı. Biliyorum o şemsiye oraya olmamış. biliyorum çiçekli çocuğun etrafındaki siyah çizgiler çok kalın. Beni hatalarımla sevin. Bana şefkat gösterin .. (:

-NykS-
01-06-2014, 00:43
O şemsiye oraya olmamış, çiçekli çocuğun etrafındaki siyah çizgiler çok kalın, vay efendim nasıl tasarımcı bu nasıl çalışma.
Ama buna vakit ayırmak da başarı.

O değil de fikir güzelmiş çalışma istenildiği gibi olmasa da .)

TrLounse
01-06-2014, 00:52
O şemsiye oraya olmamış, çiçekli çocuğun etrafındaki siyah çizgiler çok kalın, vay efendim nasıl tasarımcı bu nasıl çalışma.
Ama buna vakit ayırmak da başarı. Fikirde iyi.

Bazı noktalara dikat çekeyim emre.
1-Çocuğun kulağına iyice bak, anlarsın .
2- Şemsiyeye gölge efekti ver ki sanki 3 boyutluymus gibi görünsün.

Ege
01-06-2014, 02:09
Katılıyorum.

LayN
01-06-2014, 02:47
Fikir çok güzel ,
Fakat göze batan ufak tevek şeyler var onun dışında gayet hoş çalışma ,

yarışma tarihi olarak çok ters bir tarih olduğunu hem fikirim vakit bulup katılan arkadaşlara'da cidden ayrı bir tebriği hakkediyorlar, ufak bir zamanda bir şey çıkarmaya çalışıyorlar :).

Emremessi
01-06-2014, 07:45
Ama buna vakit ayırmak da başarı.

O değil de fikir güzelmiş çalışma istenildiği gibi olmasa da .)

Ama buna vakit ayırmak da başarı. Fikirde iyi.

Bazı noktalara dikat çekeyim emre.
1-Çocuğun kulağına iyice bak, anlarsın .
2- Şemsiyeye gölge efekti ver ki sanki 3 boyutluymus gibi görünsün.

İyi trollediniz :D Ama teşekkürler yine de yorumlar için. Bu arada farkındayım da cidden zor geliyo tekrar aç yap falan. Üşengeçlik üst düzeyde şu aralar

TrLounse
01-06-2014, 10:21
Öyle demek yok. O banner yapılacak. :D

FurkanDinç
01-06-2014, 22:23
Dediğimde bu işte :D Benim bi aylak takımım yok forumda. Takıldığı aylak adamlar nasıl kendini belli ediyor değil mi :D

Emremessi
01-06-2014, 22:33
Dediğimde bu işte :D Benim bi aylak takımım yok forumda. Takıldığı aylak adamlar nasıl kendini belli ediyor değil mi :D

E gel takılalım ezelim onları dedim istemedin. Al küstüm hıh

Ege
01-06-2014, 23:00

Buda TWD izlemiş gelmiş :D
Aylaklar falan..

FurkanDinç
01-06-2014, 23:02
3. yü bekliyorum öyle cevap vericem gençler :D

Emremessi
01-06-2014, 23:06
3. yü bekliyorum öyle cevap vericem gençler :D

2 kişi yeteriz biz merak etme

TrLounse
02-06-2014, 20:54
Unutulmasın.

Ege
02-06-2014, 20:56
4 dakika :D

TrLounse
02-06-2014, 21:05
Katılan kişi sayısı: 3

Fikir; Tasarım yarışmaları travian anasayfadan duyurulsun mu ?
Cevap: Katılan kişi sayısına bakılırsa kesinlikle duyurulmalı. Yönetim fikiri dikkate alın.

TrLounse
04-06-2014, 21:45
Katılımcı yetersizliğinden dolayı yarışma iptal (sanırım)

Judas
05-06-2014, 08:00
Oylanıyor..

Burak Özer
06-06-2014, 21:08
Oyla oyla bitmedi herhalde :D

Ege
06-06-2014, 21:14
Çok çalışma var ya onlara da hak verelim :P

TrLounse
06-06-2014, 21:38
Çok çalışma var ya onlara da hak verelim :P

Sahi diyordum neden bu kadar :D

TrLounse
07-06-2014, 16:00
Oylamaya katılacak ekibin üyeleri 200 civarı mı ? :D

Ege
09-06-2014, 07:30
15 kişiye saldırdım vurdum vurdum saymadım :D

Michael Faraday
09-06-2014, 12:44
Ee ne oldu bu yarışma? Ayın 9'u geldi. Galiba Almanya'daki merkezde oylama yapılıyor.