PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vahayı alamıyorum

düdük
04-04-2014, 11:53
daha önce fethettiğim bir vahayı merkeze bağlamaya çalışıyorum
kahraman kışlası 20
vahayı kahraman kışlası da görüyor
fakat ne yaptıysam bağlamayı başaramadım

Swanshacker
04-04-2014, 12:01
7x7' de olduğuna emin misiniz ?
Kahramanın destek olarak değilde o köyde yönetimsel olarak bulunduğuna emin misiniz?
3 tane vahanız olmasın ?
Aklıma nedense bir şey gelmiyor, unutmuşum oyunu be..

düdük
04-04-2014, 12:12
dediim gibi,2 kare uzakta,karaman kışlası görüyor
2 vaha bağlı,bu üçüncü olacak
bir hata var muhakkak
tek çare,o vahanın bağlı olduğu köyün kahraman kışlasından vahayı terk etmek belki
ama gene bağlayabileceğimden emin değilim

Yusuf Gökalp
08-04-2014, 09:24
ben 2. koyume kahramanı gonderdım orası ana koyu oldu vahayı temızledım ama hala alamadım kahraman gıdıyo vahayı arastır dıyorum alamıyor neden sızce

Yeniçeri_038
08-04-2014, 16:30
ben 2. koyume kahramanı gonderdım orası ana koyu oldu vahayı temızledım ama hala alamadım kahraman gıdıyo vahayı arastır dıyorum alamıyor neden sızce

Kahraman kışlasının seviyesini kontrol ettiniz mi acaba?

Bir de oynadığınız server yeni sürümse kahramanı göndeririken şöyle bir seçenek var, acaba onu işaretlediniz mi? -Kahramanı başka yere taşı.

http://img98.imageshack.us/img98/293/kahramanrestationbox.png

Burak Özer
08-04-2014, 17:00
Alacağınız vaha kahraman kışlasında gözüküyor mu? 7*7 dışında bir vahaya gönderiyor olabilirsiniz..

RockLand
25-04-2014, 14:12
selam wahayı almak için 7*7 içinde olması gerekiyor sizin köylerinize tanımlı bir wahayı terk etmeden baska köyunuzden almazsınız arkadasın yeni versiyonda attıgı göruntu dogrudur kahramı tasımadan o köyunuzu ana köy yapmaz öncelikle kahramınınızı waha alacagınız köye tasımalısınız sonrasında wahayı terk etmelisiniz belli bir sure beklemelisiniz 3 saat yanlıs hatırlamıyorsam sonrasında alabılırsınız