PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jakal_kurt WoW Oyun Sonu Mesajı [3x Server]

k1ng
12-03-2014, 00:34
Tüm t4 3x serverinda oynuyan oyunculara selam olsun..

Uzun ve zorlu bir serverın ardından kendim ve ekibim adına bu mesajı yazabilme onurunu ve gururunu yaşıyorum..

Oyunun ilk aşamalarında kendi bölgemizde çekişme yaşıcağımızı düşünüyorduk açıkcası.. Ancak NEFES ekibi olarak ilk günden beri özveriyle çalışan bir ekip çalışması sayesinde bölgemizin tek hakimi olduk ve 57.Alay Birliği ile önceki dönemlerde de olduğu gibi + - bölgesini ele geçirdik..

Zaman geçtikçe diğer bölgede ki dostlarımızında vasıtasıyla bugüne kadar ki 3x serverlarında ki en büyük yapılanmalardan birisi olan NEFES - HRL - NEFER Birlikleri olarak 3 bölgeye hükmeden oluşumun altına imza attık..

Bu oluşumla birlikte sürekli aktif savaş içerisinde olan NBYY Başkomutanlığında HRL Birliklerinin emeğini asla görmezden gelemeyiz.. Kendilerini gerçekten bu özverili çalışma için hem şahsım adına hem ekibim adına tebrik ediyorum..

Sonrasında ( -/- ) bölgesinde ki oluşumumuz NEFER Birliği ile sınırlı kalmayıp daha da genişleterek 46LIKLAR Birliği ilede ittifak içerisine girmiştir..

Bu birleşimler sonucunda çok değerli dostluklar ve arkadaşlıklar kurduk ve umarız bu dostluklar hiçbir zamanda zorlanmaz..

46LIKLAR Birliğinde ki değerli büyüklerimiz SADIK ve TURAN abimizin acı kayıpları sebebiyle Birlik isimleri TURANŞAHİN ve BARCE birlikleri olarak isim değiştirmiştir..

Her ikisinede Allahtan rahmet diliyorum.. Bu WoW köyü ikisine adanmıştır..

Her iki birliğinde wow köyümüzde emekleri azımsanamayacak kadar çoktur..

Desteklerinden ötürü bütün hepsine teşekkür ederim..

Bu birleşmeyle birlikte A Ğ A VE AĞALAR Birliğiylede birleşme içerisine girmiş bulunduk..

Bize en büyük yardımı sağlıyan oluşumlardan biriside bu güzide iki birliğimizdir.. Onlara da vermiş oldukları emeklerden ötürü teşekkür ederiz..

( +/+ ) Birliğinde de her zaman aktif operasyonlar yapan HÜKÜM Birliğinide tebrik ediyorum ve göstermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum..

Dr x & k1nG. nickiyle wow kurduğum zamanda da ÇINARALTI ( Doğan Abi ) destekleri çok işimize yaramıştı sağolsun yine desteklerini ekip olarak esirgemediler..

Tam aktif bir şekilde olmasada her daim yanımızda olan HRL_EFSANE birliğine de teşekkür ederim..

KASIRGA1 Birliği ile birleşimde olmamıza rağmen tam anlamıyla destek olmasalarda desteklerini esirgemeyen EFSANE19 Seyit ve Mehdi kardeşime de çok teşekkür ederim..

Ve asıl gelelim wow ekibinde emeği geçen kadromuza ;

Oyun başında beraber başlayıp sonrasında hesaptan ayrılsada ortağım Mustafa'ya da teşekkür ederim..

Engin'i özel olarak yazıyorum.. En büyük pay sahibidir kendisi.. Gece gündüz demeden bir yandan operasyon bir yandan wow köyüne baktı.. En büyük tebriğide teşekkürüde hakeden sensin..

Babürşah ( Osman Abi ) , Sancar ( Yasin - Engin ) , Talin ( Mustafa Abi - Sergen - Kamil ) , Naber ( Alptekin ) , Firari ( Vedat ) , ADONİS ( NECATİ ) , HAKANTAŞ ( Hakan Abi - Alper Abi )

NBYY ( Mahmut ) , DarkRai ( Erim ) , Supernatural ( Toygun Abi - Burak ) ve KARŞIYAKA Ekibine :) , Dedde ( İlker Abi ) , S&B ( Okan ) DOKSANLAR ( Alper Abi- namı diğer MUHTAR namı diğer CENORAL :) )

imperatoris ( Özkan Abi ) * Sadece WoW köyümüz için işinden 1 ay izin alıp gecesine gündüzüne katıp yardımlarından ötürü kendisine özel teşekkürlerimide iletmek istiyorum..

awe.. ( Hakan Abi ) , Harmanım ( enes ) , PEMBECİK gönlümüzdeki ismi ( Merve ) , diediablo6 ( Ufuk Abi ) , ARIZA!! ( Celal Abi ) , mamy_hergele ( Muhammet )

Rapid police ( Alp Abi )... Ve daha wow köyümüze giripte ismini hatırlıyamadığım varsa nice dostlarım.. İyi ki varsınız.. Bu wowu kurduysak eğer bu ekip ve bu ekiplerin beraberindeki ekip sayesinde kurduk..

Teşekkür faslı uzun sürdü farkındayım ama malum bu kadar büyük oluşum olunca böyle oluyor :)

Bir kaç özel teşekkürüde es geçmek istemiyorum..

Samuraii ( Doğan Abi ) , TheArk ( Sargın Abi - Hüseyin Abi ) ,Emirsahin ( Emre Abi ) , Kızıl elma ( Muharrem abi ) , Kardanadam ( İlkay ) , Güneş ( Murat ) , Tuncay74 ( Tuncay Abi - Batu) , Firik ( Mehmet Abi ) , Gün Batımı ( Turan Abi ) , yasarhan ( Yaşar Abi ) , Gaviel ( Gökhan Abi , Haydar ) ,70lik ( Habip Abi ) , Crueltr ( Mehmet Abi ) , WANG YU BAŞKAN ( Fatih ) , Osman_bey ( Turan Abi ), piyano-piyano ( Ferdi Abi ) , darkmania (Cengiz Abi ) , Yırtıcı ( Rüzgar46 nickiyle Rüzgar kardeşimiz ) ,Siverekli ( Davut abi ) , ReLax19Gold ( Uğur ) , _TsK_ ( Emre Abi ) , Tara ( Feray Abla ) , ezgi117 ( Ezgi ) , NECO& KADİRCEM ( Necati Abi - Kadir Abi ) , TRASH ( Murat Abi ) , _paTRon_ ( Eski ortağım İbrahim ve Gül ) , CİLAY ( Ercan Abi )

Ve gerçekten bu liste çok çok uzar arkadaşlar..

O yüzden isimlerini yazamadıklarım haklarını helal etsinler..

Rakip birliklerimizede göstermiş olduğu çabalardan ötürü tebrik ediyorum..

Anlaşırız ya da anlaşamayız ama sonuçta bir oyun arenası..

Kırgınlıkları küskünlükleri uzatmanın veya düşmanlık beslemenin anlamı yok..

Önümüzdeki serverlarda da yine rakipte olabiliriz aynı saftada olabiliriz..

Hepinize başarılar diliyorum..

Sayısız wow eskittik bu server ama Jakal_kurt dimdik ayakta ve 100. seviyeyi bastık , bitirdik :)

Velasıl kelam..Uzun lafın kısası ;

' Rekorları alt üst eden Jakal_kurt hesabının sadece mail sahibi benim ancak bu wow hepimizindir.. Tek Tek herkesin emeğiyle kuruldu bu wow ve kırılması imkansız olan rekor defansla wow köyümüzü kurmanın şerefiyle yazımı sonlandırıyorum.. '

Sağolun.. Varolun..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Çok duygulanarak yazdığım için kendimi kaptırdım biraz idare edin :)

Jakal_kurt

Onur