PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeniiiii

Rüşvet
27-02-2014, 22:25
Merhaba ben travianı ilkkez oynuyorum ve her oyunda stratejim olan defansın baş ırkı galyayı seçtim oyunu alıştm gibi ama destek ve yardımlarınızı bekliyorum adım Rüşvet

MaLiK
28-02-2014, 01:11
Merhaba ben travianı ilkkez oynuyorum ve her oyunda stratejim olan defansın baş ırkı galyayı seçtim oyunu alıştm gibi ama destek ve yardımlarınızı bekliyorum adım Rüşvet

Hacı ismin faul kımse yardım etmez sonra ayakkabı kutusunda ham yolluyor derler rüşvete girer :D

Rüşvet
28-02-2014, 14:58
Hacı ismin faul kımse yardım etmez sonra ayakkabı kutusunda ham yolluyor derler rüşvete girer :D

:DDDDD olsun ya bundan önce ikariam onuyordum gerçi hlaa oynuyorumo rdaki ismim buydu ikariam çok sıkıcı olunca buraya geçtim bura bayaği eğlenceli yav :)) ilk oyunum için galya ii olur herlde? :)

violett
28-02-2014, 16:55
Olur olur galya iyidir

Rüşvet
28-02-2014, 21:01
Olur olur galya iyidir

sizce en iyi asker hangisi

Burak Özer
28-02-2014, 21:05
Violett için söylüyorum:toytatın şimşeği
Bana göre ise phalanx. Defans askeri basın sürekli..:)

10urkaya
28-02-2014, 21:07

Galyalı ıcın soruyorsan Heduan...

Savunmadada saldırıdada kullanabılırsın ama gerk yok cok pahalı...

Phalanx'ı dose gıtsın savunma oynarsın işte takılırsın phalanx ıstendıgınde yollarsın.. Altınsız oynuyorsan zaten hıc gırme saldırı ısıne buyuk ısler basaramassın ancak vaha falan yagmalarsın saga sola salca olursun..

ama bı ıse yarayayım dıyorsan gır bırtane bırlıge bas Phalanx'ı lazım olan bırıne yolla gec en kolay iş savunma oynamaktır.. 1. donem oyna oyunu ogren sonra kendıne uygun ırkı secer ona gore saldırı savunma oynarsın...

Rüşvet
28-02-2014, 21:16
Violett için söylüyorum:toytatın şimşeği
Bana göre ise phalanx. Defans askeri basın sürekli..:)

ama phalanx ezik duruo :)

Rüşvet
28-02-2014, 21:18
Galyalı ıcın soruyorsan Heduan...

Savunmadada saldırıdada kullanabılırsın ama gerk yok cok pahalı...

Phalanx'ı dose gıtsın savunma oynarsın işte takılırsın phalanx ıstendıgınde yollarsın.. Altınsız oynuyorsan zaten hıc gırme saldırı ısıne buyuk ısler basaramassın ancak vaha falan yagmalarsın saga sola salca olursun..

ama bı ıse yarayayım dıyorsan gır bırtane bırlıge bas Phalanx'ı lazım olan bırıne yolla gec en kolay iş savunma oynamaktır.. 1. donem oyna oyunu ogren sonra kendıne uygun ırkı secer ona gore saldırı savunma oynarsın...

birliğe alırsalar :)

Elvis Presley
01-03-2014, 19:44
Oyun içi adın ne ?

Rüşvet
02-03-2014, 01:32
Oyun içi adın ne ?
Rüşvet (+,+) da :)

fadla
09-03-2014, 15:53
Full def askeri çıkar sığınak kur tuzakları fulle :D :D 1 ay oyunda kalırsın eğer gelişemezsen 1 ayda yıkılırsın :)