PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : COF Birliği Raporlar

Sayfa : 1 2 3 [4]

orhanri
25-07-2014, 22:05
DEĞERLİ COF BİRLİK ÜYELERİ YÖNETİM KADROSU BAŞKANLARI...
YAPMIŞ OLDUĞUNUZ SAVUNMA DAN DOLAYI TEBRİK EDERİM..
BÜYÜK BİR EMEK VERİLDİĞİ AŞİKARDIR !!!

SALDIRAN HİLAL BİRLİK ÜYESİ ARKADAŞLARIMI DA AYRICA KUTLARIM..

https://www.youtube.com/watch?v=vBF03rDZYcA

MONTANA ÇETESİ
ORHAN

COF Kemal Başer
25-07-2014, 23:19
2 milyon üstünde kesim yapıldı...

bir kaç yerde gereksiz ve abartılı savunma yapılmasa , tahmin ettiğim ve desteklenmesini istediğim yerlerde savunulmuş olsa, tüm orduları çakarak olayı ilk dalgada bitirecektik. Neyse ki Hilal'in beklenmeyen, geniş çaplı çalışılmış henüz 1. dalga operasyonu %80 COF Başarısı ile sonuçlanmıştır...

Sonraki savunmalar çok daha etkili ve başarılı olacaktır. Ama benim vereceğim cevap aşağıdadır :)

<b>
http://www.youtube.com/watch?v=mbKEnf_o4Ik

COF Kemal Başer
25-07-2014, 23:24
Savunma hattini olusturmada buyuk bir emek harcayarak en buyugu taktiri hakeden the.cof kemal abimide ayrica tebrik ederim :)

Sağol kardeşim, görevimiz ;)

Metal Milita
26-07-2014, 13:59
Cof Birlikleri için tehlike çanları çalıyor:p

http://youtu.be/GkXjHqfchDY?t=48s

OffLee
26-07-2014, 14:48

yok dostum iftar çanıydı o yemege daha yeni başlıyoruz :)

Kenpachi
26-07-2014, 17:07
yok dostum iftar çanıydı o yemege daha yeni başlıyoruz :)

Islam dininde çana yer yok.

ZAHARYA
27-07-2014, 00:03
Islam dininde çana yer yok.

Ben bazı şeylere sabrettiğim için susuyorum

Burada pazarlama reklam çalışmaları yapılmasına da bir şey demiyorum. Demekki ihtiyaç var.

Realstar yıkıldı, defini başkalarına yolladığı için, ama ona tek kelime teşekkür edilmedi.

Ben de bir sürü oyuncuya def yolladım, yollattım, saldırılar fake diyen birisine teşekkür edilip fedakarlık yapanlar unutulmamalı
Mesajlar atılıp defalarca uykusuz kaldım diyenler umarım beni 1 gece için anlayabilmiştır... ben bunu defalarca mesaj atarak reklam aracı yapmadım.

COF ana birlik hangisi onu da merak ettim.

Bu dönemde bazı şeylerin dengesini bozmaya çalışan kimse sorumlusu odur. Benden söylemesi..

Yıkılan arkadaşlara geçmiş olsun, 1 haftaya toparlarlar zaten, savunanları da tebrik ederim

Selamlar..

OffLee
27-07-2014, 08:49
Ben bazı şeylere sabrettiğim için susuyorum

Burada pazarlama reklam çalışmaları yapılmasına da bir şey demiyorum. Demekki ihtiyaç var.

Realstar yıkıldı, defini başkalarına yolladığı için, ama ona tek kelime teşekkür edilmedi.

Ben de bir sürü oyuncuya def yolladım, yollattım, saldırılar fake diyen birisine teşekkür edilip fedakarlık yapanlar unutulmamalı
Mesajlar atılıp defalarca uykusuz kaldım diyenler umarım beni 1 gece için anlayabilmiştır... ben bunu defalarca mesaj atarak reklam aracı yapmadım.

COF ana birlik hangisi onu da merak ettim.

Bu dönemde bazı şeylerin dengesini bozmaya çalışan kimse sorumlusu odur. Benden söylemesi..

Yıkılan arkadaşlara geçmiş olsun, 1 haftaya toparlarlar zaten, savunanları da tebrik ederim

Selamlar..

abi zaten bu tip polemiklerin içine çekebilmek için verilen bir mücadele var. buna alet olan arkadaşlarımız da var. bir şeyler ispat etmeye çalışılırcasına 'ANA BİRLİK' temalı çok mesajlar atılıyor. Ana Birlik COF NFS olsun , 57.COF olsun veya diğer oluşumlarımızdan biri olsun , iş yapmak isteyen için bunun bir özelligi bir önemi yok. ama ana birlik olmak , operasyonel , aksiyon birligi olmaksa , Barikat'tan reislenen wow dahil operasyonların çok büyük bir bölümünü hangi ekibin yaptığını herkes biliyor. bu iş reklam panosuyla güzel bir afişle olmuyor , eserle oluyor.

bu ekip yine üzerine düşeni yaparak savaşa yeni bir boyut kazandıracagı günleri iple çekiyor.

selamlar.

COF Kemal Başer
27-07-2014, 13:57

güzel müzik :)

ben de bir türkü ile cevap veririm o halde :)

Anu
27-07-2014, 14:02
Merakımdan soruyorum,
30 civarı ordu kesilmiş galiba ( yalnış okumadımsa eğer ) Hiç sıfırlanan merkez olmadı mı ?

COF Kemal Başer
27-07-2014, 14:14
Merakımdan soruyorum,
30 civarı ordu kesilmiş galiba ( yalnış okumadımsa eğer ) Hiç sıfırlanan merkez olmadı mı ?

hayır sıfırlama olmadı. 1 oyuncumuz çok yıkım aldı o da kendi savunması ile karşılasa gelen 3 orducuğu kesermiş. Ama hilal den büyük ordular beklediğimiz için daha sağlam savunma olması açısından savunma yapmadık o şekilde. ilk elin günahı olmaz :)

Anu
27-07-2014, 14:24
hayır sıfırlama olmadı. 1 oyuncumuz çok yıkım aldı o da kendi savunması ile karşılasa gelen 3 orducuğu kesermiş. Ama hilal den büyük ordular beklediğimiz için daha sağlam savunma olması açısından savunma yapmadık o şekilde. ilk elin günahı olmaz :)

Saldıran ekip için moral bozucu bir durum olmuş o zaman. Savunmayı ayarlayanıda tebrik ederim.

Yazışmalarınızı az okudumda S4 forumun 1 ay önceki halini geçmenize az kalmış :)

COF Kemal Başer
27-07-2014, 14:36
Saldıran ekip için moral bozucu bir durum olmuş o zaman. Savunmayı ayarlayanıda tebrik ederim.

Yazışmalarınızı az okudumda S4 forumun 1 ay önceki halini geçmenize az kalmış :)
nasıldı s4 forumu?

Gözlemci
27-07-2014, 17:18
abi zaten bu tip polemiklerin içine çekebilmek için verilen bir mücadele var. buna alet olan arkadaşlarımız da var. bir şeyler ispat etmeye çalışılırcasına 'ANA BİRLİK' temalı çok mesajlar atılıyor. Ana Birlik COF NFS olsun , 57.COF olsun veya diğer oluşumlarımızdan biri olsun , iş yapmak isteyen için bunun bir özelligi bir önemi yok. ama ana birlik olmak , operasyonel , aksiyon birligi olmaksa , Barikat'tan reislenen wow dahil operasyonların çok büyük bir bölümünü hangi ekibin yaptığını herkes biliyor. bu iş reklam panosuyla güzel bir afişle olmuyor , eserle oluyor.

bu ekip yine üzerine düşeni yaparak savaşa yeni bir boyut kazandıracagı günleri iple çekiyor.

selamlar.

Nasıl an-as birlikleri taht kavgası nedeniyle bittiyse COF birlikleride bitişe tükenişe doğru yelken açmış.
Çok uzun zamandır Gözlemlediğim ve birebir şahit olduğum çok olay var.
COF birliğini ayakta tutan tek şey dostlukları.
Bu dostluğu da rencide edici her söylemi her defasında daha ağır bir biçimde tekrar eden bir genelbaşkan ve onu ciddiyetle eleştiren General ve eski oyuncuların oldugu bir topluluk var.
Bu gidişle COF oyuncularının birbirini yıktığı raporları göreceğiz.
Ben hesabı devrettim :D Dışardan gözleme devam ;=) Hilaller şu an herkesten önde...
Çok fazla wow orduları var.

ZAHARYA
27-07-2014, 17:59
Nasıl an-as birlikleri taht kavgası nedeniyle bittiyse COF birlikleride bitişe tükenişe doğru yelken açmış.
Bu dostluğu da rencide edici her söylemi her defasında daha ağır bir biçimde tekrar eden bir genelbaşkan ve onu ciddiyetle eleştiren General ve eski oyuncuların oldugu bir topluluk var.
Ben hesabı devrettim :D Dışardan gözleme devam ;=) Hilaller şu an herkesten önde...

Biz ne yaptıysak COF için yaptık. Kimse COF dan bir oyuncuya saldırmamızı beklemesin

Sessiz sakin kendi halimizde takılıyoruz ama Eski genel başkanın her mesajında bir tahrik, bir reklam, bir sataşma var.

Yanlışlarına ısrarla devam ediyor. Böyle devam ederse zaten çok fazla etrafında COF lu kalmadı, hiç kalmayacak.

Bu son uyarım kendisine de açıkça yazdım. Hiç genel mesaj atmasın gerekiyorsa, eğer kendini tutamıyorsa illaki huyum bu diyorsa doğrusu da bu.

COF genel başkanı Kemal Başer değildir. Kendisini tanımıyoruz. Ana birlik lafını ısrarla mesajlarında yazıp nasıl vurguluyorsa onu da kabul etmiyoruz.

Bir realstar bir love story den yüzbinkat hizmet etmiştir bu birliğe, kıyaslama yapılmaz. Buna rağmen kalkıp 40 yıllık coflu ilan ediliyorsa bu bağnazlıktır. Bu haddi aşmaktır.

Bu hareketlere umarım son verilir yoksa COF un emektar oyuncuları olarak kendi stratejimizi çizmek zorunda kalırız. o da hoş olmaz.

Kenan abiye söyledim, abi her şey senin hatırın için, seni buraya ben getirdiğim için ama bu sataşmalar artık bitsin dedim. O şartla devam ettim yoksa oyun falan hikaye.

a&f
27-07-2014, 18:21
ANU SENİN Burda ne işin var :)

ya senin burda ne işin var sanane :D oku cık git.. hahaha s4 forumu biz varız orda :D

a&f
27-07-2014, 18:27
nasıldı s4 forumu?

abi bi kavga bi gürültü anlatamam.. adamus'uz biz s4'de..
siyahlar rakibimiz.. evveli oynadıysan bilrisin.. ilk savaş forumda başlar siyahlarla :) anuda bu kavgalara gelen taraftan.. ama öğreniyor hahah :)

Anu
27-07-2014, 18:41
abi bi kavga bi gürültü anlatamam.. adamus'uz biz s4'de..
siyahlar rakibimiz.. evveli oynadıysan bilrisin.. ilk savaş forumda başlar siyahlarla :) anuda bu kavgalara gelen taraftan.. ama öğreniyor hahah :)

Mevzu Adamus vs Siyah dan cıkmadı ki..

Adamus ve Asgard birleşmesinden çıktı. Ben onu anlayamadım. Birleşmeyi yapan benim, tartışmasını yapan siyahlar oldu. O şahane bir durum oluşturdu :)

O değilde sizle birleştik saldırıda 3. sıradayken 9. sıraya kadar düştük :D :D
Sözde bize savaş vaad etmiştiniz..

Bizim forum gibi olmasın burası inan kendine gelmesi 2 ayı alır

Anu
27-07-2014, 18:44
ANU SENİN Burda ne işin var :)

ya senin burda ne işin var sanane :D oku cık git.. hahaha s4 forumu biz varız orda :D

Yav can sıkıntısı işte. Bakıyorum nerede ne oluyor diye.
Bir ara şifreni mesaj atda bi bakayım s1 de durum nedir. Merak ettim çünkü :)

love story
28-07-2014, 11:39
cof birlikleri ile ilk kez oynuyorum .oynadığım süre boyuncada kimseye karşı bir terbiyesizliğim,bir hakaretim ,kötü bir sözüm olmadı..eşim ile beraber bu oyunu oynadığımı beni tanıyan herkes bilir..bilgim dahilinde olmadan kiminle kıyaslandığımı bilmiyorum server sonlanana kadar yada hesabımı silene kadar sadece cof birliği oyuncusuyum..sana göre değersiz bir oyuncuyum kemale göre gerçek cofluyum .bakış açısına göre değişen bir şey demekki bu .haddini aşmak ise benim oyuncu nickimi kalkıpta forum mesajında kullanmandır .benim bu birliğe olan katkım arşivimde olan raporlarla sınırlıdır bu oyuncu olarak katkımdır kişilik olarak katkım ise kimseye hakaret etmeden oyunu devam ettirmemdir egosu yüksek olan oyunculara sabretmemdir..senin birlik için verdiğin emeklere her zaman saygı duydum ama bu sana karşındakine hakaret edebilme yetkisi vermez ..insanın kalitesi zor durumlardada ,çok kızgın olduğu anlardada aynı kalabilmesi ile gerçekleşir çünki kalite asla tesadüf değildir... sen yaptıkların ile kendine yakışanı yapıyorsun bende oyle yaptığımı düşünüyorum sessiz kalmaya çalışıyorum.. ki ben sana olan cevabımı oyundan verdim çünki benim için oyundan öteye hiç bir zaman gitmedin..
sen beni barikat başkanınızı sıfırlayamadık diye suçlarken..aynı günün gecesinde barikatların elinden büyük asker yetiştirme tılsımını çaldım..şimdide kemalin yazmış olduğu bir yazıyı örneklendirerek bir oyuncu ile kıyaslanamaz bile diyorsun eminimki öyledir benden çok daha aktif olmuştur..buna cevap vermeme gerek yok zaten..saldırı alırken birliğe bana def yollayın diye yazım olmadan herkese saldırı geldiğini bildiğim için 3 orduyu sadece kemalle konuşarak hallettik ki bana gerçek saldırının geldiğini sende biliyordun savunacağız diye lütfetmiştin fakat bir asker bile gelmedi 3 orduyu merkezimde çaktık savunma yetmedi ve depolarım yıkıldı ..beni savunmadınız diye ağlamamam belkide kemal için önemli olmuştur yıkıldığımda ağlamamam belki kemal için önemli olmuştur sonuçta oyun oynuyoruz ismail rakip birlik oyuncusuna bile saygı duymamız gerekirken senin bu egonu ve hırsını anlamak mümkün değil ben oyunun sonuna kadar bana söyleneni yapmaya devam edeceğim .bana göre bir birliğinbaşıda önemlidir sonuda kendini çok önemli görmene bir şey dediğim yok ama seni önemli hale getiren de unutmaki bu birliklerin içinde bulunan tüm cof oyuncularıdır ...

bu yazı için tüm cof ailesi ve forum ahalisinden özür dilerim
iyi forumlar

okan

KAdir06-Cebren12
28-07-2014, 12:20

Birader seninde ne dediğin belli değil Hani Coflar 3 değil 5 bölgeye yetecek kadar güçlüydü :) Malesef Biz COF birliklerinden bi H Z Z bi An-As beklerken koca koca adamlar hepsine saygı duyarım abi diye hitap ederim araları bozulmuş üzücü bi durum tabi !.. Üstelik belli yaşı aşmış olgunluğa erişmiş insanların bu hale gelmesi de üzücü tabi. Umarım durum bi an önce düzelir ve COF birliklerini hayal ettiğimiz yerlerde görebiliriz ... Ayrıca birbirlerine saldıracak, yıkacak karakterde insanlar olduklarını da düşünmüyorum her ne olursa olsun itin köpeğin önünde rezil olmaya değmez. Bu tarz saçma yorumlar yapmamanı da tavsiye ederim sayın gözlemci bey !..

Dip: Hiç kimse mesajım üzerinden alıntı yaparak yorum yazmazsa sevinirim ...

sars
28-07-2014, 22:26
Birader seninde ne dediğin belli değil Hani Coflar 3 değil 5 bölgeye yetecek kadar güçlüydü :) Malesef Biz COF birliklerinden bi H Z Z bi An-As beklerken koca koca adamlar hepsine saygı duyarım abi diye hitap ederim araları bozulmuş üzücü bi durum tabi !.. Üstelik belli yaşı aşmış olgunluğa erişmiş insanların bu hale gelmesi de üzücü tabi. Umarım durum bi an önce düzelir ve COF birliklerini hayal ettiğimiz yerlerde görebiliriz ... Ayrıca birbirlerine saldıracak, yıkacak karakterde insanlar olduklarını da düşünmüyorum her ne olursa olsun itin köpeğin önünde rezil olmaya değmez. Bu tarz saçma yorumlar yapmamanı da tavsiye ederim sayın gözlemci bey !..

Dip: Hiç kimse mesajım üzerinden alıntı yaparak yorum yazmazsa sevinirim ...
Aramız bozulsa da biriz ;yıllardır yaşanmışlıklar var, ilk görüşte kırgınlıklar biter gider. Köpeklerin duası gerçek olsa gökten kemik yağar. Bu oyunda taş üstüne taş koyarak geldik. Nice Ego ları kendi potamızda erittik eritmeye devam edeceğiz. Alt üst sağ sol olmadı ,olmayacak.
Ekibin ihtiyarı olarak sözüm budur. Harfiyen uygulanacağını bilirim . Gücüm kardeşlerimdendir.

ZAHARYA
29-07-2014, 12:00
cof birlikleri ile ilk kez oynuyorum .oynadığım süre boyuncada kimseye karşı bir terbiyesizliğim,bir hakaretim ,kötü bir sözüm olmadı..eşim ile beraber bu oyunu oynadığımı beni tanıyan herkes bilir..bilgim dahilinde olmadan kiminle kıyaslandığımı bilmiyorum server sonlanana kadar yada hesabımı silene kadar sadece cof birliği oyuncusuyum..sana göre değersiz bir oyuncuyum kemale göre gerçek cofluyum .bakış açısına göre değişen bir şey demekki bu .haddini aşmak ise benim oyuncu nickimi kalkıpta forum mesajında kullanmandır .benim bu birliğe olan katkım arşivimde olan raporlarla sınırlıdır bu oyuncu olarak katkımdır kişilik olarak katkım ise kimseye hakaret etmeden oyunu devam ettirmemdir egosu yüksek olan oyunculara sabretmemdir..senin birlik için verdiğin emeklere her zaman saygı duydum ama bu sana karşındakine hakaret edebilme yetkisi vermez ..insanın kalitesi zor durumlardada ,çok kızgın olduğu anlardada aynı kalabilmesi ile gerçekleşir çünki kalite asla tesadüf değildir... sen yaptıkların ile kendine yakışanı yapıyorsun bende oyle yaptığımı düşünüyorum sessiz kalmaya çalışıyorum.. ki ben sana olan cevabımı oyundan verdim çünki benim için oyundan öteye hiç bir zaman gitmedin..
sen beni barikat başkanınızı sıfırlayamadık diye suçlarken..aynı günün gecesinde barikatların elinden büyük asker yetiştirme tılsımını çaldım..şimdide kemalin yazmış olduğu bir yazıyı örneklendirerek bir oyuncu ile kıyaslanamaz bile diyorsun eminimki öyledir benden çok daha aktif olmuştur..buna cevap vermeme gerek yok zaten..saldırı alırken birliğe bana def yollayın diye yazım olmadan herkese saldırı geldiğini bildiğim için 3 orduyu sadece kemalle konuşarak hallettik ki bana gerçek saldırının geldiğini sende biliyordun savunacağız diye lütfetmiştin fakat bir asker bile gelmedi 3 orduyu merkezimde çaktık savunma yetmedi ve depolarım yıkıldı ..beni savunmadınız diye ağlamamam belkide kemal için önemli olmuştur yıkıldığımda ağlamamam belki kemal için önemli olmuştur sonuçta oyun oynuyoruz ismail rakip birlik oyuncusuna bile saygı duymamız gerekirken senin bu egonu ve hırsını anlamak mümkün değil ben oyunun sonuna kadar bana söyleneni yapmaya devam edeceğim .bana göre bir birliğinbaşıda önemlidir sonuda kendini çok önemli görmene bir şey dediğim yok ama seni önemli hale getiren de unutmaki bu birliklerin içinde bulunan tüm cof oyuncularıdır ...

iyi forumlar

okan

Senin ismini bilerek kullandım adres belli olsun diye ama şahsi anlamda seni muhatap almak için yazmadım. Yazmazdım da, okadar önemin yok çünkü.

Senin gibi bir oyuncunun COF da yeri asla yoktur. COF un sahibi bir kişi değildir, COF a emek verenlerdir bunu unutma, bir kişinin ismini vererek kendini COF lu yapamazsın.

O saldırı çıkılsaydı da 100 tane tılsım kaybetseydik benim için daha önemliydi, COF için daha önemliydi. Bunu hiç bir zaman anlamadığın için sorun yaşadık. O operasyonda senin 4 katın büyüklüğünde ordusu olanlar gözü kapalı ordusunu yolladı oraya senin ego dediğin şey varsa işte o sende olmasaydı o gün farklı olacaktı.

Biz de yanlış yapan özür diler. Gidip ordusunu kafasına göre bir yere çakmaz, hatamı telafi ettim tılsım çaldım demez. yönetimin sözünü dinler, Generalinin sözünü dinler. Kafana göre oynayacaksan çıkarsın birlikte tek başına takılırsın. COF un çatısı alltında oynuyorsan yönetimine de tabi olacaksın...

Senin yıkalan tüm depolarının realstarın 1 çitinin seviyesi kadar değeri olamaz. O yıllardır COF a hizmet ediyor. O yıkıldığında ağlamaz, hatta fedakarlığından saldırı aldığını bile bana söylemez, gider savunmasını yıkılmasın diye arkadaşına atar. Korkak değildir cesurdur. COF luluk budur işte.

Sen benim için oyunda dahi bir yere gidemedin tek çekemediğim konu halen COF çatısı altında olmandır o kadar.

love story
29-07-2014, 13:59

iyi forumlar

okan

Senin ismini bilerek kullandım adres belli olsun diye ama şahsi anlamda seni muhatap almak için yazmadım. Yazmazdım da, okadar önemin yok çünkü.

Senin gibi bir oyuncunun COF da yeri asla yoktur. COF un sahibi bir kişi değildir, COF a emek verenlerdir bunu unutma, bir kişinin ismini vererek kendini COF lu yapamazsın.

O saldırı çıkılsaydı da 100 tane tılsım kaybetseydik benim için daha önemliydi, COF için daha önemliydi. Bunu hiç bir zaman anlamadığın için sorun yaşadık. O operasyonda senin 4 katın büyüklüğünde ordusu olanlar gözü kapalı ordusunu yolladı oraya senin ego dediğin şey varsa işte o sende olmasaydı o gün farklı olacaktı.

Biz de yanlış yapan özür diler. Gidip ordusunu kafasına göre bir yere çakmaz, hatamı telafi ettim tılsım çaldım demez. yönetimin sözünü dinler, Generalinin sözünü dinler. Kafana göre oynayacaksan çıkarsın birlikte tek başına takılırsın. COF un çatısı alltında oynuyorsan yönetimine de tabi olacaksın...

Senin yıkalan tüm depolarının realstarın 1 çitinin seviyesi kadar değeri olamaz. O yıllardır COF a hizmet ediyor. O yıkıldığında ağlamaz, hatta fedakarlığından saldırı aldığını bile bana söylemez, gider savunmasını yıkılmasın diye arkadaşına atar. Korkak değildir cesurdur. COF luluk budur işte.

Sen benim için oyunda dahi bir yere gidemedin tek çekemediğim konu halen COF çatısı altında olmandır o kadar.

hazımsızlık kötü şeydir ismail insanın içi kokar... ben cof birliğine bu sene dahil olmuş biriyim sizin gibi eski değilim bu yüzdende yaptıklarımın önemi yok ama yapmadıklarım beni hain ilan etmeye yeter en azından senin için işler böyle yürüyor herkes senin dediğini yapmak zorunda bu genel başkan bile olsa önemli değil senin sözünü dinliyorsa kahraman dinlemiyorsa hain ..

mademki cofun sahibi bir kişi değildir emek verenlerindir ..sen hangi sıfatla bana sen coflu değilsin diyebiliyorsun vermiş olduğum emek başka bir birlik içinmi?

o günki saldırı v.s için daha fazla açıklayıcı konuşmak birliğe dolayısıyla sana çok zarar verir ismail(ne demek istediğimi anlamışındır) benim ordumdan 4 kat büyük ordular demişsin eğerki birlik için oynamayıp kendi stratejime göre oynasaydım bende aynı orduları çıkarabilirdim kemal ile beraber gride kaç köyü reisleyip kaç merkeze girdik bunu sende çok iyi biliyorsun bir kez olsun gıkım çıkmadı kan birliği oyuncularından bile bu konuda takdir görürken senin bu denli hazımsız olmana anlam veremiyorum ki o gün yaşananlar iletişim eksikliğinden kaynaklı bir sorundu ..sonuç ne olursa olsun bu sana bana hakaret etme beni hain ilan etme özgürlüğünü vermez tüm saldırılarım yaptıklarım arşivde kayıtlı yolladığın mesajlarda...burada kelimeler ile oynayarak seyirciye oynama ismail buna ihtiyacın yok..

bizde yanlış yapan özür diler diye uzun bir cümle kullanmışsın devamındakileri kendinde bir oku ve birliğin kurucusu olan genel başkanını tanımamak nasıl bir cofluluktur bunu kendine bir anlat..gerçi bunada bir hikayen vardır.. çünki bu birlik tek bir kişinin değildir dimi?..

benim bütün köylerim yıkılsın ama bahsettiğin kişi yıkılmasın ismail sonuçta oyun oynuyoruz senin kadar ben bunu önemsemiyorum ..yıkıldım ve tekrar kurdum bunun için kalp kırmaya gerek yok ..senin gözünde nasıl bir yere sahip olduğumun zerre kadar değeri ve önemi yok ..aslında yazılacak çok şey var ama ne burası yeri nede zamanı bu yüzden bu sana cevap niteliğinde son yazım olmasını istiyorum önceki yazımda olduğu gibi hesabım silinene kadar yada oyun sonuna kadar cof birliklerinin bir hesabıdır hesabım ..kimse ile kişisel bir sorunum yok bana cevap hakkı doğuracak her konuşmaya karşılık veririm hatta gerekirse kanıtlarım ..buda benim son sözümdür.......

sars
29-07-2014, 21:22
hazımsızlık kötü şeydir ismail insanın içi kokar... ben cof birliğine bu sene dahil olmuş biriyim sizin gibi eski değilim bu yüzdende yaptıklarımın önemi yok ama yapmadıklarım beni hain ilan etmeye yeter en azından senin için işler böyle yürüyor herkes senin dediğini yapmak zorunda bu genel başkan bile olsa önemli değil senin sözünü dinliyorsa kahraman dinlemiyorsa hain ..

mademki cofun sahibi bir kişi değildir emek verenlerindir ..sen hangi sıfatla bana sen coflu değilsin diyebiliyorsun vermiş olduğum emek başka bir birlik içinmi?

o günki saldırı v.s için daha fazla açıklayıcı konuşmak birliğe dolayısıyla sana çok zarar verir ismail(ne demek istediğimi anlamışındır) benim ordumdan 4 kat büyük ordular demişsin eğerki birlik için oynamayıp kendi stratejime göre oynasaydım bende aynı orduları çıkarabilirdim kemal ile beraber gride kaç köyü reisleyip kaç merkeze girdik bunu sende çok iyi biliyorsun bir kez olsun gıkım çıkmadı kan birliği oyuncularından bile bu konuda takdir görürken senin bu denli hazımsız olmana anlam veremiyorum ki o gün yaşananlar iletişim eksikliğinden kaynaklı bir sorundu ..sonuç ne olursa olsun bu sana bana hakaret etme beni hain ilan etme özgürlüğünü vermez tüm saldırılarım yaptıklarım arşivde kayıtlı yolladığın mesajlarda...burada kelimeler ile oynayarak seyirciye oynama ismail buna ihtiyacın yok..

bizde yanlış yapan özür diler diye uzun bir cümle kullanmışsın devamındakileri kendinde bir oku ve birliğin kurucusu olan genel başkanını tanımamak nasıl bir cofluluktur bunu kendine bir anlat..gerçi bunada bir hikayen vardır.. çünki bu birlik tek bir kişinin değildir dimi?..

benim bütün köylerim yıkılsın ama bahsettiğin kişi yıkılmasın ismail sonuçta oyun oynuyoruz senin kadar ben bunu önemsemiyorum ..yıkıldım ve tekrar kurdum bunun için kalp kırmaya gerek yok ..senin gözünde nasıl bir yere sahip olduğumun zerre kadar değeri ve önemi yok ..aslında yazılacak çok şey var ama ne burası yeri nede zamanı bu yüzden bu sana cevap niteliğinde son yazım olmasını istiyorum önceki yazımda olduğu gibi hesabım silinene kadar yada oyun sonuna kadar cof birliklerinin bir hesabıdır hesabım ..kimse ile kişisel bir sorunum yok bana cevap hakkı doğuracak her konuşmaya karşılık veririm hatta gerekirse kanıtlarım ..buda benim son sözümdür.......

Bu konu kapandı . Bayram sonrası buluşmamızda konuşuruz kendi aramızda .

İyi bayramlar tekrar.

COF Kemal Başer
30-07-2014, 22:05
Artık şu mevzuyu kapanamanın zamanı geldi.

"Zaharya oyun başından beridir" hesap siliyorum..hesap siliyorum...oyunu bırakıyorum dedi...

6-7-8-...gitti de gitti...dayanamadım en sonunda "giden gider kalan sağlar bizimdir"

ulan sen misin bunu diyen. bir linç kampanyası başladı ki sormayın. Cımbızla kelimelerimi seçmeler, üstüme başlatılan karalama kampayanları...

o çoluk çocuk takımına diyecek sözüm şudur, "kemal başer öyle 2 hamle ile yıkılacak adam değildir. Travian'ın ilk gününden beridir vardık, olacağız..."

COF Travianın en köklü en iyi birliğidir an itibariyle...Bir hedefimiz hayalimiz var.

Zaharya benim abimdir, COF un en önemli oyuncusudur. Ama bu oluşumu onun bile olmadığı zamanda kuran, bu günlere gelene kadar başkanlığını yapan tek lideri benim.

Yok eski başkan, yok tanımıyoruz fıkrasını herkes geçecek...COF 'un kendisi benim, birilerinin olmadığı serverlerde biz savaş verdik, akıl yürüttük. Onlar yokken biz vardık. Bugün sahneye çıkıp saçma sapan konuşmaya gerek yok.

Olanlardan herkes pay çıkaracak...Tek başkan, tek general var. İsteyen çekilir tatilini yapar, oynuna bakmaz. Bu oluşumda kriz döneminde sahneye çıkacak ilk oyuncu benim, sonrasındakilerde bellidir.

Bu yaşananlardan "dış mihraklar" pay çıkarmasın. COF gereken cevabı en kısa zamanda verecektir.

II.mehmet'in babasına Varna Savaşı öncesinde yazdığı gibi ;

"eğer sen Generalsen, ordunun ve ana birliğinin başına geçeceksin,
yok eğer değilim diyorsan emrediyorum ordunun başına geçeceksin"

a&f
31-07-2014, 00:04
Artık şu mevzuyu kapanamanın zamanı geldi.

"Zaharya oyun başından beridir" hesap siliyorum..hesap siliyorum...oyunu bırakıyorum dedi...

6-7-8-...gitti de gitti...dayanamadım en sonunda "giden gider kalan sağlar bizimdir"

ulan sen misin bunu diyen. bir linç kampanyası başladı ki sormayın. Cımbızla kelimelerimi seçmeler, üstüme başlatılan karalama kampayanları...

o çoluk çocuk takımına diyecek sözüm şudur, "kemal başer öyle 2 hamle ile yıkılacak adam değildir. Travian'ın ilk gününden beridir vardık, olacağız..."

COF Travianın en köklü en iyi birliğidir an itibariyle...Bir hedefimiz hayalimiz var.

Zaharya benim abimdir, COF un en önemli oyuncusudur. Ama bu oluşumu onun bile olmadığı zamanda kuran, bu günlere gelene kadar başkanlığını yapan tek lideri benim.

Yok eski başkan, yok tanımıyoruz fıkrasını herkes geçecek...COF 'un kendisi benim, birilerinin olmadığı serverlerde biz savaş verdik, akıl yürüttük. Onlar yokken biz vardık. Bugün sahneye çıkıp saçma sapan konuşmaya gerek yok.

Olanlardan herkes pay çıkaracak...Tek başkan, tek general var. İsteyen çekilir tatilini yapar, oynuna bakmaz. Bu oluşumda kriz döneminde sahneye çıkacak ilk oyuncu benim, sonrasındakilerde bellidir.

Bu yaşananlardan "dış mihraklar" pay çıkarmasın. COF gereken cevabı en kısa zamanda verecektir.

II.mehmet'in babasına Varna Savaşı öncesinde yazdığı gibi ;

"eğer sen Generalsen, ordunun ve ana birliğinin başına geçeceksin,
yok eğer değilim diyorsan emrediyorum ordunun başına geçeceksin"

abi bana bk yemek düşer ama.. Yine yazayım.. Kaliteli bir birlik bence buraya yazmasa ya böyle konuları... belki stratejidir diye düşünyorum ve seviniyorum ama gördüğüm değiL..

Sizler olmazsanız.. Biz olmayız..

insallah temennim.. En kısa sürede siz kardeşsiniz.. Çözersiniz meselenizi ve tam anlamıyla oyuna dönersiniz.. ( Bu konulardan uzaklaşma bazında söylüyorum)

Coftan' cok arkadasım var.. okan (Love story) abi speed oyuncusudur tanırım... kaliteli bir oyuncudur karakteri gibi. zaharya nisbeten öyle.. kemal başer öyle.. o fakeci backstreetboys :) oda öyle..

sizler kaliteli insanlarsınız.. Kendinizi düşünemezsiniz.. ALTINIZDA OYUNDA EMRETTİĞİNİZ binler var..!!! onları düşünerek ılımlı olun üstatlar..

sen karışma lan! derseniz.. Edit yapar susarım..

teşekkür ederim..

OffLee
31-07-2014, 07:37
ya geçeceksin masal anlatmayı. bütün maksadın , bütün çaresizligin ayyuka çıkmış , neye nereden saldıracagını şaşırmışsın.

hala aynı kafa. COF BENİMMM , BEN COFUMM. sen ne kadar COF san Zaharya da o kadar COF , Cesaret de Şimşek de Babboable de ben de o kadar COF um. biz sana senelerce tahammül ettik , sen bu çirkin huylarından bir tekini düzeltmeye yanaşmadın senelerdir. Abi dedik , yanlış anladın. abilik degil artislik peşinde oldun hep. yeter bu kadar. şu ekip senin sanal krallığını saltanatını başına yıkmaktan seni haritadan silmekten de hiç zorluk çekmez. barış kardeşimizin hatrı , bir zamanlar bizlerin yaptıgı gibi sana gönül vermiş insanların hatrı seni hala ayakta tutuyor fakat sen hala kerameti kendinden sanıyorsun. biz yoksak sen yoksun kemal. sana başjkan dediysek bize şov yap diye degil , işini yap diye.

utanmadan sıkılmadan zaharya abim diyorsun hala. zaharya veya bir başkası senin umurunda bile degil. bugun biz hesap silsek sen meydan bana kaldı , nasıl temizledim bunları diye ortaya çıkıp göbek atacak adamsın. tek derdin bu sanal hükümdarlıgın. ama yok , artık BİZİM yaptıgımı şeyler üzerinden prim yaptıgın günler geride kaldı. elindekinin kıymetini bilemedin , tam orta yerine en yapılmaması gereken şeyi yaptın.

gerçekleri konuşmaktan korkan senin gibiler ancak kelime cımbızlar , hadsiz hudutsuz iftiralar atar. mesajların hepsi , konuşmaların hepsi kayıtlarda , sözlü olanlar da hafızamda duruyor. seni ikaz ettim , bu şekilde adice propagandaya devam edersen bunları ortaya dökmekten çekinmem dedim , sen de bunu bildigin yoldan devam ederek yanıtladın.

bu mesele benim yahut herhangi birinin şahsi meselesi degildir. bunu insanlara bu şekilde yansıtıp nasıl bir komuoyu oluşturmaya çalıştıgını tiksinerek izliyorum. her lafın yılan gibi , her adımın akrep gibi.

sen kimsin ki çıkıp çoluk çocuk takımı diye konuşacaksın , o klavyenin başından kalktıgında kaç okka çekiyorsun ? çoluk çocuk dedigin insanlar , iş hayatında onlarca insanı organize eden , kalplerini de aynı nispette kırmamaya çalışan insanlar. peki ya sen kimsin ? menfaatine azcık dokunan kişiyi aforoz etmeye çalışan , insanların sırtından yükselen biri..

alacaksın bizi arkana sağa sola kabadayılık yapacaksın. yok öyle. troyka oyuncularına artislik yaptın , geldi yıktılar yan köyünü 2 defa , yine biz gittik yıktık adamları. hani sen neredeydin ? ''zaharya top sende'' , ''aslanım iş sende'' , yahu sen kimsin ?

senin başkanlıgına liderligine kimse ses çıkarmadı hiç bir zaman. taş yeride agırdır , herkes yapması gerekeni yapar ve hep birlikte bir şey olunur. ama biz oynadık SENN COF oldun , biz oynadık sen lider oldun. denemesi bedava kemal efendi. koyarsın ortaya bir irade , bakalım dedigin oluyor mu olmuyor mu hep beraber görürüz artık ne kadar başkan oldugunu.

özür dilemek bir adamın bu kadar agrına gidiyorsa , kökten yanlıştır o kişi. bu işin içinden ç.mura yatarak çı-ka-ma-ya-cak-sın. ilk günden berii , teefonda son defa konuştugumuzdan beri defalarca bu yaralayıcı üsluptan vazgeçmen gerektigi konusunda uyardım seni bir kardeş olarak , hodri meydan dedin. al buyur ; hodri meydan.

COF Kemal Başer
01-08-2014, 00:06
:)

"iran israil'i haritadan sileceğini açıkladı..."

enteresan...İsrail'in en fazla ticaret yaptığı ülke sıralamasında acaba kaçıncı?

iyi geceler.

mtt0432
01-08-2014, 00:47
Tam da görmek istediğim hareketler. Serverın başında da zaten Kemal Başer'i diktatör ilan etmiştim, bekledim ve haklı çıktım. COF'ta bulunan, birliği sadece kendine mal eden bu diktatöre karşı çıkan arkadaşları özgür iradelerinden dolayı tebrik ediyorum. Allah yardımcınız olsun.

COF Kemal Başer
01-08-2014, 01:45
Tam da görmek istediğim hareketler. Serverın başında da zaten Kemal Başer'i diktatör ilan etmiştim, bekledim ve haklı çıktım. COF'ta bulunan, birliği sadece kendine mal eden bu diktatöre karşı çıkan arkadaşları özgür iradelerinden dolayı tebrik ediyorum. Allah yardımcınız olsun.

Bence de yardımcıları olsun...Her gün onlarca füze yiyorlar, ortalık kan gölü...Bence çok daha önemli işleri vardır, sanal bir oyunun saçma sahnesinde "yardımcı olmak"?

hadi ikile...

ikile...

Taşıyıcı
01-08-2014, 01:50
Neler oluyor böyle ? Dostluklara, kardeşliklere ne oldu ?
Yıllardır aynı çatı altında oynayan abiler, kardeşler herbiriniz travianın nadide oyuncularsınız nedendir bu kırgınlıklar, küslükler..
her ne kadar ilk Cumhuriyet serveri ile oyuna veda etmiş olsam da forumu takip etmeye çalısıyorum ..

bu tür konuşmalar yine sizlere zarar verecek, 3. Kişileri sevindirecek, zafer naraları atmalarına sebep olacaktır..
kırgınlıkların en kısa sürede bitmesini temenni ediyorum..
hepinize selam olsun , iyi oyunlar

NumberOn3 / Orçun .

COF Kemal Başer
01-08-2014, 01:53
Neler oluyor böyle ? Dostluklara, kardeşliklere ne oldu ?
Yıllardır aynı çatı altında oynayan abiler, kardeşler herbiriniz travianın nadide oyuncularsınız nedendir bu kırgınlıklar, küslükler..
her ne kadar ilk Cumhuriyet serveri ile oyuna veda etmiş olsam da forumu takip etmeye çalısıyorum ..

bu tür konuşmalar yine sizlere zarar verecek, 3. Kişileri sevindirecek, zafer naraları atmalarına sebep olacaktır..
kırgınlıkların en kısa sürede bitmesini temenni ediyorum..
hepinize selam olsun , iyi oyunlar

NumberOn3 / Orçun .

sen yoksun ondan ötürü orçun :)

arda turanyum
01-08-2014, 09:30
geçen s1 desteklediğim an- birliğindede oyuncular bozuşmuştu. kimi destekliyosam ortalık toz duman

gudubetlik ben de herhalde. :D

ZAHARYA
01-08-2014, 12:10

Biraz tutarlı yazsan anlayacağım da her yerde saçmalamışsın

Generalin sözü ne zaman dinlenir? Operasyonda!

Dinlemiyorsan oynama çek git!!

Bu kadar basit, 1.000 satır açıklama yazma kimseye.. Bu insanın suçluluk psikolojisiyle yaptığı savunmadır..

Cevap verecek bir şey yazmadım, sen cevap verince de fikrim değişmeyecek..

mtt0432
01-08-2014, 14:51
Allah'ın müsveddesi ben arada bir foruma girip seni ayar edip çıkıyorum.Bu oyun bende bu kadar ama senn..?? Sanal bir oyunun saçma sahnesi mi ?? Komik olma!! Sen zaten bu oyun olmuşsun Kemal kendini kandırma. Kendin demiyo musun ben Cof'um diye. Bence sen en yakın nüfus müdürlüğüne git adını Cof olarak değiştir.

VI.MURAT
01-08-2014, 15:03
Değerli Cof ailesi, genelde çok fazla forum okumam, şöyle son mesajlara bakarken burayı yoğun gördüm okuyayım dedim. Ne yapmışsınız böyle demek haddime değil ? Lakin diyorum. Cof Birlikleri ile savaşıcaz Murat gel dediler geldim. Normalde bir süre traviana ara vermiştim. Lütfen, bir olun tam olun. Yöneticler dışında yüzlerce oyuncu var. Hepsinin ooyuna verdiği emeğin karşılını alması ( Ben de dahil ) iyi bir savaş ile olur. En iyi Serverınınızı çıkarın bu yıl. Ben de ilk defa rakibi olduğum Cof'ları tam anlamı ile göreyim.

Saygılar

Hilal 8 Başkanı

OffLee
01-08-2014, 16:11
Değerli Cof ailesi, genelde çok fazla forum okumam, şöyle son mesajlara bakarken burayı yoğun gördüm okuyayım dedim. Ne yapmışsınız böyle demek haddime değil ? Lakin diyorum. Cof Birlikleri ile savaşıcaz Murat gel dediler geldim. Normalde bir süre traviana ara vermiştim. Lütfen, bir olun tam olun. Yöneticler dışında yüzlerce oyuncu var. Hepsinin ooyuna verdiği emeğin karşılını alması ( Ben de dahil ) iyi bir savaş ile olur. En iyi Serverınınızı çıkarın bu yıl. Ben de ilk defa rakibi olduğum Cof'ları tam anlamı ile göreyim.

Saygılar

Hilal 8 Başkanı

COF zaten her yaptıgı işi zor zamanlarında yaptıgı için COF tur.

barikat wow u bu sıkıntının başladıgı hafta reisledik. biz de istemezdik içe bu kadar dönmeyi fakat bazen şartlar insanları sürüklüyor. mesajınız için teşekkürler , size de keyifli savaş vaadimiz hala var , en kısa zamanda görüşmek üzere :)

COF Kemal Başer
01-08-2014, 16:41
Hilal- 8 başkanına teşekkürler,

Bu tip durumlar "basit insanların" dalgaya alacağı mevzular değildir. Akıllı insanlar ders çıkarır. Şu durumda bir çok oluşum liderinin ders alması gereken mevzular var.

Saddam'da diktatördü...

Hatta heykeli devrildiğinde o heykele terlikleri ile vuran adamın sahnesini hatırladınız mı?

O adamla yıllar sonra yapılan röportajı?

Bakın ne demiş o hareketinden sonra Saddam için...

Kaddafi'de bir an da diktatör oldu, devrildi...Libya aşiret ağalarının elinde...aşiretler kimin elinde?

Suriye'deki Esat iyiyid, şimdi diktatör...Suriye'nin hali ortada...

Hitler Diktatördü, Ama Almanya'nın gücü ve disiplini ortadaydı...

Bana tarihteki diktatörleri söyleyin! Ya da diktatör sandıklarınızı...

Parçala böl yönet travianda da iş başında...Birisi COF üzerinde oyun oynuyor, içeriden içeriden her yere nüfus etmiş birisi ortalığı fena halde karıştırıyor.

İşin daha vahimi konuşması gerekenler susuyor! Ortalık susması gerekenlere kalıyor...

Burda COF Birliklerinin , birlik ve bütünlüğü söz konusuyla bunu en çok isteyen benim. Kimseye git demedim, kovmadım. Nedir bu linç kampanyası?

Herkesin vicdanı ile hareket etmesi lazım. Bana diktatör diyenler, "ticaret yapmıyoruz baş kaldıranı yıkalım" diyenlerdir.

Tüm oluşumlara kucak açıp vahasını bile bölüşen bir oyuncu diktatör mü oluyor?

bence artık işin bkunu çıkaracağı kadar çıkaranlar sussun, büyükler çıkıp konuşsun!

acimadiki
01-08-2014, 17:00
Savunma vakti geldi mi :)

akfslmz
01-08-2014, 17:06
Bencede artık kimse olumlu ya da olumsuz bir yorum yapmasın bu konuda...

Bu işi özelde çözelim Kemal...

sars
02-08-2014, 20:29
Bu konu kapandı . Bayram sonrası buluşmamızda konuşuruz kendi aramızda .

İyi bayramlar tekrar.

Bu birliğin abisiyim ben ;bir nevi Erol Büyükburç yani . Neden konu kapanmıyor ? Kaç kere yazdım. Kapandı dediğim zaman kapanması gerekir. İlla ki toplantı yaptığınız kafelere mi geleyim ?!

Cezasına da katlanacaksınız. Zaharya nın rütbesini indirip 15 gün için başçavuş yapıyorum. Sıkıysa bu saatten sonra dinlemeyin . Hadi bakalım.

Babboable -Sars

ßy___x
02-08-2014, 20:31
Bence de yardımcıları olsun...Her gün onlarca füze yiyorlar, ortalık kan gölü...Bence çok daha önemli işleri vardır, sanal bir oyunun saçma sahnesinde "yardımcı olmak"?

hadi ikile...

ikile...

senin gazabından allaha mı sıgınmışlar usta yorumunu beğendim :)

akfslmz
02-08-2014, 22:15
Bu birliğin abisiyim ben ;bir nevi Erol Büyükburç yani . Neden konu kapanmıyor ? Kaç kere yazdım. Kapandı dediğim zaman kapanması gerekir. İlla ki toplantı yaptığınız kafelere mi geleyim ?!

Cezasına da katlanacaksınız. Zaharya nın rütbesini indirip 15 gün için başçavuş yapıyorum. Sıkıysa bu saatten sonra dinlemeyin . Hadi bakalım.

Babboable -Sars

Abi sen dedikten sonra kim konuşabilir:)

Saygılar

COF Kemal Başer
03-08-2014, 18:23

Babboable -Sars

Gereken neyse yapılır...

http://i.hizliresim.com/OJM5rZ.jpg (http://hizliresim.com/OJM5rZ)

COF Kemal Başer
06-08-2014, 00:02
her şey COF için...

Whirpool
06-08-2014, 15:32
LoVe Story & Zaharya Mesajına Yorum

Daha Yenisiyim Buraların Konunun Altına Yazamadım Kusura Bakmayın.

Bende Çok uzun mesaj yazarım. Sırf buraya bu yorumuna cevap olsun diye üye oldum ismailabi ;)
Abim o kadar şey yazdı çıkıp yazmadım birşeyler düşün sadece bu yorum için üye oldum . Abi sen takmışın uzun mesajlara birşey daha diyeceğim bunca yıl kemalbaşerle nasıl geçindiniz.
O hep uzun yazarda kesin hiçbirini okumadın gibi şüphe oluşturdu aklımda :D:eek:

Ve hala ben şunu yaptım bunu yaptım olayı dönüyor. Herkes çok şey yaptı bu yüzden tebrik ediyorum TÜM COF oyuncusunu. ŞU sıkıcı ortamdan çıkalım bir an önce lütfen ?

Ve Bu birliğin GERÇEKTEN ABİSİ BÜYÜĞÜ YOKMU ÇIKIP 2 Osmanlı Tokadı atsa ;)

KILIÇBEY
06-08-2014, 17:00
..Epeyidir bende onu dicektim İSMAİL ABİ tövbe uzun mesaja cevap vermez vermediği gibi okumazda :D inş kemal abininkileri okuyodur :)

ZAHARYALİEBER VE THE.COFTİONERIM ben.... Bu iki ABİ`nin arasını düzeltecek bi İHTİYAR yokmu da
Nasıl bi gudubetliktir ilk senem cofta yıkılcak resmen :(

THE.COF:Onlarca yöneticiden bir ses çıkarsa onlarca birlik ayrı yola gider. Tek ve sağlam bir ses, herkesi bir çizgiden götürür. (röpörtajımızdan alıntı abi Herhalde bu olanlara cuk diye oturmuştur ihtiyarlar olaya müdale etsin:cool:

Çi Çi Han
07-08-2014, 09:12
..Epeyidir bende onu dicektim İSMAİL ABİ tövbe uzun mesaja cevap vermez vermediği gibi okumazda :D inş kemal abininkileri okuyodur :)

ZAHARYALİEBER VE THE.COFTİONERIM ben.... Bu iki ABİ`nin arasını düzeltecek bi İHTİYAR yokmu da
Nasıl bi gudubetliktir ilk senem cofta yıkılcak resmen :(

THE.COF:Onlarca yöneticiden bir ses çıkarsa onlarca birlik ayrı yola gider. Tek ve sağlam bir ses, herkesi bir çizgiden götürür. (röpörtajımızdan alıntı abi Herhalde bu olanlara cuk diye oturmuştur ihtiyarlar olaya müdale etsin:cool:

Ben; yaşça İsmail abiden'de Kemal abiden'de küçüğüm, Yıllarca bu ekip için mücadele verdiler, her zorluğa karşı yılmadan usanmadan dostları için gecelerini gündüzlerine kattılar, Yaşanmış onca yılın iyi dostluğun ve Büyük bir ekibin ailenin hatırına ellerini son kez taşın altına koyup olan sorunları çözsünler, Aşılmayacak sorun yoktur.

Yıkıcı olmak kolaydır, önemli olan zor zaman'da yapıcı olmak, bu bizlerin ne kadar erdemli kişilikler olduğunu gösterir, Sizlerden bu erdemliliği bekliyoruz ki bu sizlerde fazlasıyla var.

Bütün; COF Kardeşlerime sesleniyorum, oluşumu zora sokacak sözlerden uzak duralım, unutmayalım bu oluşum bir ve bir kaç kişiden ibaret değildir. Ben temelden COF oyuncusu değilim, ama yıllardır bu ekiple beraberim,

Ekibimizin büyüklüğünü bu zor zaman'da herkese gösterelim,

Saygı ve Sevgilerimle...

Güven

KILIÇBEY
07-08-2014, 09:41
Ben; yaşça İsmail abiden'de Kemal abiden'de küçüğüm, Yıllarca bu ekip için mücadele verdiler, her zorluğa karşı yılmadan usanmadan dostları için gecelerini gündüzlerine kattılar, Yaşanmış onca yılın iyi dostluğun ve Büyük bir ekibin ailenin hatırına ellerini son kez taşın altına koyup olan sorunları çözsünler, Aşılmayacak sorun yoktur.

Yıkıcı olmak kolaydır, önemli olan zor zaman'da yapıcı olmak, bu bizlerin ne kadar erdemli kişilikler olduğunu gösterir, Sizlerden bu erdemliliği bekliyoruz ki bu sizlerde fazlasıyla var.

Bütün; COF Kardeşlerime sesleniyorum, oluşumu zora sokacak sözlerden uzak duralım, unutmayalım bu oluşum bir ve bir kaç kişiden ibaret değildir. Ben temelden COF oyuncusu değilim, ama yıllardır bu ekiple beraberim,

Ekibimizin büyüklüğünü bu zor zaman'da herkese gösterelim,

Saygı ve Sevgilerimle...

Güven

Doğrudur abim yanlış anlaşıldıysam affola
bu iki adamı diğerlerine nazaran daha çok seviyorum ondan ikisi daha önemli geldi yanlış anlaşılmasın tabiki diğer abilerde iyidirler keza sizde öyle :)

Çi Çi Han
07-08-2014, 09:50
Doğrudur abim yanlış anlaşıldıysam affola
bu iki adamı diğerlerine nazaran daha çok seviyorum ondan ikisi daha önemli geldi yanlış anlaşılmasın tabiki diğer abilerde iyidirler keza sizde öyle :)

Yanlış anlaşılacak bir durum yok ki güzel kardeşim, ben onun için alıntı yapmadım, İhtiyar yok mu dediğin için, İhtiyar olmaya gerek yok, kişiler bilinçli olduğu sürece yaşın bir önemi yoktur,

En kısa zaman'da olumlu gelişmeler bekliyorum, yoksaaa eğer bu oyunu bidaha oynarlarsa gidip oynadıkları server'de ikisini'de yıkacam :)

KILIÇBEY
07-08-2014, 10:23
Yanlış anlaşılacak bir durum yok ki güzel kardeşim, ben onun için alıntı yapmadım, İhtiyar yok mu dediğin için, İhtiyar olmaya gerek yok, kişiler bilinçli olduğu sürece yaşın bir önemi yoktur,

En kısa zaman'da olumlu gelişmeler bekliyorum, yoksaaa eğer bu oyunu bidaha oynarlarsa gidip oynadıkları server'de ikisini'de yıkacam :)

SARS galiba öyle bi abi var ben ihtiyarım zaharya seni başçavuş yaptım diyen ondan böyle güçlü adamlar müdahale ederse çözülür.yoook çözülmüyo dediğin gibi duman edicen o olcak :D

sessizce
08-08-2014, 21:23
biraz raporla süsleyelim forum köşemizi :)

10 gün önce yaptıgımız operasyonun raporudur biraz gec oldu ama maksat şenlik olsun :)

http://travian-reports.net/tr/img/863798f2374.png

------------------------------------------------------------------------------------------------

gecenlerde hilallerin1,5 hız tılsıma gitmişdim öle bir hata yaptıkdı deymeyin gitsin herşey tamam tılsımı alıcaz bendeki 20 ligi antonina alıcak kadir kahoyu yolluyor son 10 dakika kalmış saldırıya ana birde ne görelim tek bir tılsım sahibi olabilirsiniz ne oldu ne oldu nasıl devremedim tılsımı antonina cılgın tılsımın hesabı etkiliceni hesaba katamayınca pisi pisine tılsımı alamadık :)

http://travian-reports.net/tr/img/8637999af0c.png

sessizce
08-08-2014, 21:26
ismail babanın dün hazırladıgı ve güzel bir iş yaptımız dünkü sıfırlamamız

http://travian-reports.net/tr/img/863800f4938.png

zaharyanın son vuruşları bende mevcut degil :)

ve buda bugunki vuruşumuz :=)

http://travian-reports.net/tr/img/863716274a8.png

----------------------------------------------------------------------------------------------

http://travian-reports.net/tr/img/8637155e52a.png

---------------------------------------------------------------------------------------------

http://travian-reports.net/tr/img/863714cc923.png

sessizce
08-08-2014, 21:27
opersyonu hazırlayıp benle birlikte gece 4 kadar ayakta kalan loopus cemil abiyi zaharya ismail abiyi tebrik eder ellerine kollarına saglık derim tarlaları 20 idi arkadaşımız ayrıca kısa süre içerisinde güzel bir defans toplayan arkadaşımızıda buradan tekrardan tebrik ederim :)

COF Kemal Başer
08-08-2014, 21:34
bu icraatları konuşsun serverdekiler...

laga luga yapmasınlar! 1 haftada kaç merkez sıfırladık onu konuşsunlar!

Arada hilal'e giden, yıkım yapan, çakılan, kesen orduları konuşsunlar...

tebrik ederim saldırıya katılanları...

ßy___x
08-08-2014, 21:36

zaharyanın son vuruşları bende mevcut degil :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

saldıran ve savunanı tebrik ederim güsel operasyon gerçekten...

yusfur
08-08-2014, 21:49
bu güzel ordular ve savunmalar için tebrikler

ama şunuda sormak lazım
savunma yapılan hesapta kesilen askerden daha büyük bir ordumu vardı da sıfırlandı.

lorizon
08-08-2014, 21:57
savunan ve saldiriyi duzenliyen birlik arkadaslarimi can i gonulden tebrik ederim bana boyle ordular gostermeyin agliyasim geliyor
ben daha yerimde sayiyorum :(

interkolik
08-08-2014, 21:59
bu güzel ordular ve savunmalar için tebrikler

ama şunuda sormak lazım
savunma yapılan hesapta kesilen askerden daha büyük bir ordumu vardı da sıfırlandı.

savunma yapana sormak lazım ama büyük depolar ve tamirhane olduğuna göre iddalı bir ordu olması lazım..

DieHard
08-08-2014, 22:52

zaharyanın son vuruşları bende mevcut degil

en başta bu güzel organizeyi yapan GENERAL ZAHARYA yı tbrk ederim...
ismail abi ile düşüncelermiz aynı bizim için çakılan ordu diil opersayonun başarılı bi şekilde geçmesi önemli idi kaç ordunun çakılacagı önemli diildir op başarılı bi şekilde geçip sonuca ulaştıysa işlem tamamdır :)

ali ortym ve cemil kardeşimide ayrı tbrk ederim bastıkları ordu için emeginize saglık ....
( benim de emegime saglık :) küçük depo ile -270 k dan kurtulduk )

antonina
09-08-2014, 02:51

10 gün önce yaptıgımız operasyonun raporudur biraz gec oldu ama maksat şenlik olsun :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

gecenlerde hilallerin1,5 hız tılsıma gitmişdim öle bir hata yaptıkdı deymeyin gitsin herşey tamam tılsımı alıcaz bendeki 20 ligi antonina alıcak kadir kahoyu yolluyor son 10 dakika kalmış saldırıya ana birde ne görelim tek bir tılsım sahibi olabilirsiniz ne oldu ne oldu nasıl devremedim tılsımı antonina cılgın tılsımın hesabı etkiliceni hesaba katamayınca pisi pisine tılsımı alamadık :)

Hiç sorma kankam çılgın tılsım harbi çılgın çıktı, hiç yoktan bir sebepten tılsımı alamadık.

NUSRET BABA
09-08-2014, 03:14
Arkadaşlar güzel ordular tebrikler, sizin için önemli değil başarılı bir operasyon olsada söylemeden edemeyecem :) 20 lik tarla 1 adet nümunelik vardı köyde :)

sars
09-08-2014, 09:26
Gereken neyse yapılır...

http://i.hizliresim.com/OJM5rZ.jpg (http://hizliresim.com/OJM5rZ)

bu resim den sonra sözün bittiği yerdeyim :))))))))) yıllarca uğraştım emeklerim boşa gitmemiş :)))))))))))))

COMPANERO
09-08-2014, 14:22

buram buram heyecan ve savaş kokan bir rapor .
Aslan payı saldırana olmak üzere saldıran savunan herkesi tbr ederiz

COF Kemal Başer
09-08-2014, 18:20
sağlam fake alıyoruz...

http://i.hizliresim.com/q9bVjD.jpg (http://hizliresim.com/q9bVjD)

SpyStyle
09-08-2014, 18:55
sağlam fake alıyoruz...

http://i.hizliresim.com/q9bVjD.jpg (http://hizliresim.com/q9bVjD)

bizede çokça geldi o yükü agır fakelerden :)

OffLee
10-08-2014, 07:13
bugün kıymetlenir buralar. toplu itihar var.

RONALDINHO
10-08-2014, 07:34
Bekliyoruz raporları

lorizon
10-08-2014, 07:44
Sabah sabah ne guzel yagmur var:) casus tilsim calma raporunuda koyuverin:)

sars
10-08-2014, 07:44
bugün kıymetlenir buralar. toplu itihar var.

Gene aynı becerikli komutanın operasyonu bu sanırım . Çok iyi organize edilmiş ve sıra dışı; hatta tahmin edilemez . Çok zorlandığımızı itiraf etmek lazım :PPPPPPPPPPPPPPPPP

Herkes 90 a takamaz , meziyet lazım :DDDD

Babboable- sars

VI.MURAT
10-08-2014, 08:18
http://ts1.travian.com.tr/berichte.php?id=114656386|a1d4d5a7

Zaharya Ismail i tebrik ederim.

Sandık başkanı olduğum için erken uyudum :)) YSK dan misin ismail .
Tebrikler.
Saygılar.

COF Kemal Başer
10-08-2014, 08:45
Gene aynı becerikli komutanın operasyonu bu sanırım . Çok iyi organize edilmiş ve sıra dışı; hatta tahmin edilemez . Çok zorlandığımızı itiraf etmek lazım :PPPPPPPPPPPPPPPPP

Herkes 90 a takamaz , meziyet lazım :DDDD

Babboable- sars

Emeğe saygı...

ayalp emek veriyor ve operasyonları fena değil.

sars
10-08-2014, 08:49
Emeğe saygı...

E
meğe saygı evet ama operasyonlar konusunda aynı görüşte değilim Kemalcim.

Ek olarak biraz kızdırmakta bu forumun hakkı olsun artık !

Sars

ZAHARYA
10-08-2014, 08:54
http://ts1.travian.com.tr/berichte.php?id=114656386|a1d4d5a7

Zaharya Ismail i tebrik ederim.

Sandık başkanı olduğum için erken uyudum :)) YSK dan misin ismail .
Tebrikler.
Saygılar.

ABi valla benim hiç suçum yok, bendeki casus tılsımını online iken kaptıran bir ortağım var:)

Ama çok hırslı, çalmak için de çok uğraştı:) geçen sefer de alıyorduk biliyorsun hazine 9 da kalmış boş köyden geri döndük:)

Bu sefer almış, ama bak benim ortak seni iyi tanımış, geceleri online değil diyor, ilk giriş ile kahraman girişi arasında 15 dk var ne iş dedim süreyi mi kaçırdın. O erken yatıyor dedi. Galiba benim ortak YSK ile bağlantılı:)

Geçmiş olsun. bir küçük casusumuz olsun artık:) Birlik olarak özlemini duyuyorduk.

ZAHARYA
10-08-2014, 08:56
Emeğe saygı...

Ayalp ın bu operasyonla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Bu çete işi gibi duruyor:)

Taklitlerimizden sakının:)

Ivan
10-08-2014, 09:28
2 Haftadır bakmıyorum kan kokusuna uyandım bugun çitten 2 seviye gitmiş wowda gördüğüm kadarı ile başkada zarar yok

Metal Milita
10-08-2014, 09:30
Bu da mı gol olmadı? Yenileceğiz biz sanırım... :D

OffLee
10-08-2014, 09:41
Bu da mı gol olmadı? Yenileceğiz biz sanırım... :D

az farkla taç..

Belli olmaz dostum , travian her zaman iyilerin kazandığı bir oyun değildir :)

cypruslee
10-08-2014, 09:53
kemal baskan , ismail abim tatilimin sonunda bana güzel bi şaka yaptınız heralde :D dün gece hilal barıkat ortak saldırı yapıyor dediniz , üst düzey oyuncular gelıyor dediniz... Top10 da ne bir hilal oyuncusu var ne barikat :D kim kime operasyon yapmış oldu anlamadım :D yada ben gece cok direksyon salladım önümü göremıyorum :Dayalp komutann , büyük hilmi bu da mı gol değil :D

COMPANERO
10-08-2014, 10:02
kemal baskan , ismail abim tatilimin sonunda bana güzel bi şaka yaptınız heralde :D dün gece hilal barıkat ortak saldırı yapıyor dediniz , üst düzey oyuncular gelıyor dediniz... Top10 da ne bir hilal oyuncusu var ne barikat :D kim kime operasyon yapmış oldu anlamadım :D yada ben gece cok direksyon salladım önümü göremıyorum :Dayalp komutann , büyük hilmi bu da mı gol değil :D

karaca.s a natarlarmı saldırdı ??? yoksa ofsayttan gol mu atmaya kalktılar :eek:

Haftanın savunmada en iyileri

No.
Oyuncular

1.
Karaca.s (http://ts1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2390)
860925

DieHard
10-08-2014, 10:04
şuana kadar giren 7 ordu var....

enson giren ordu da 3 reis de var...

şimdi anlamdıgım bu wow a çakanlar oyun mu bırakıyor ...
yoksa ciddi ciddi reisleyeceklerine inanmışlar mı :)

dipnot:
wow da 7 ordu bırakanın illaki bi bildigi vardır...
ve dewamıda vardır die düşünüyorum gün içinde daha neler yaşayacagız görelim :)

gelen saldırılar da baktım çogu barikat dedim 6 dalganın hırsı ile geliyor bunlar
bide 2 bölge ortak op güzel raporlar çıkar dedim... ama umudum var hala saldırılar sürüyormuş ...
AN itibari ile degerlendirme yaptım....

güzel orduları basıp operasyona katılan arkadaşları verdikleri emeklerden dolayı tbrk ederim...

POYRAZ33
10-08-2014, 10:07
karaca.s a natarlarmı saldırdı ??? yoksa ofsayttan gol mu atmaya kalktılar :eek:

Haftanın savunmada en iyileri

No.
Oyuncular

1.
Karaca.s (http://ts1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2390)
860925

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim elinize sağlık buda bi örnek merkez yıkılmadan yanlara gelenler
Konu:HİLAL bu köye saldırıyor: selim39 (http://travian-reports.net/tr/report/8642586b72c)

Saldırı
10-08-2014, 10:31
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim elinize sağlık buda bi örnek merkez yıkılmadan yanlara gelenler
Konu:HİLAL bu köye saldırıyor: selim39 (http://travian-reports.net/tr/report/8642586b72c)

poyraz wow destek koylerıne saldırı atmıyormusunuz suan nıye gelıp cıyaklamaya basladın burda ayıb yapma yasının hakkını ver dun veremedın bugun ver cocuk olmakdan vazgec.

akfslmz
10-08-2014, 10:45
poyraz wow destek koylerıne saldırı atmıyormusunuz suan nıye gelıp cıyaklamaya basladın burda ayıb yapma yasının hakkını ver dun veremedın bugun ver cocuk olmakdan vazgec.

Beyler lütfen bu konuları gidin başka yerde konusun...

Diğer konunun içine ettiniz sıra burayamı geldi ...

KAdir06-Cebren12
10-08-2014, 10:47
Yok mu surada rapor paylascak bi babayigit :)

RONALDINHO
10-08-2014, 10:51
Hâlâ rapor bekliyoruz :)

KAdir06-Cebren12
10-08-2014, 10:53
Hâlâ rapor bekliyoruz :)

Burdan 3xin rapor paylasma performansini bekleme biz sizi yiktigimizda ya da caktigimizda 15 dk ya 50 - 100 raporu yapstiriyoduk foruma :) s1 de oyle bi babayigit goremiyorum :p :)

Saldırı
10-08-2014, 10:56
Beyler lütfen bu konuları gidin başka yerde konusun...

Diğer konunun içine ettiniz sıra burayamı geldi ...

ustad rapor bakmaya geldım gorduklerım var zaharya scorp şimşek bunlar eskı dostlarım onları zıyarete gelıp lagaluga yapanı gorunce dayanamadım kusura bakmayın. kalan raporlarıda gormek ıstıyorum :)

akfslmz
10-08-2014, 11:16
ustad rapor bakmaya geldım gorduklerım var zaharya scorp şimşek bunlar eskı dostlarım onları zıyarete gelıp lagaluga yapanı gorunce dayanamadım kusura bakmayın. kalan raporlarıda gormek ıstıyorum :)

Açıkcası iyi diyebileceğim bir rapor göremedim...zaten top 10 dan anlamışsınızdır...

müsait olsam ben koyardım... Biraz beklemeniz gerekecek:..

COF Kemal Başer
10-08-2014, 11:25
Buyrun raporlar...Yolda gelen saldırılar olduğu için hepsini birden ekleriz diye düşündük. Ama meraklı izleyiciyi de unutmayalım dedik, rapor çıkarsa eklemeye devam ederiz.

Aslında eşsiz mimar'ın olduğu merkez köye de bekliyorduk, orayı daha sağlama almıştık. Ama fake çıktı. Bir kaç merkez daha var savunma çektiğimiz bir kısmı fake çıktı bir kısmı da beklemede...Çok daha fazla rapor sunabilirdik...

http://i.hizliresim.com/DodMlo.jpg (http://hizliresim.com/DodMlo)

http://i.hizliresim.com/mqkPG8.jpg (http://hizliresim.com/mqkPG8)

http://i.hizliresim.com/EQRYVz.jpg (http://hizliresim.com/EQRYVz)

http://i.hizliresim.com/jzW54L.jpg (http://hizliresim.com/jzW54L)

http://i.hizliresim.com/2v9g22.jpg (http://hizliresim.com/2v9g22)

http://i.hizliresim.com/BoAMZM.jpg (http://hizliresim.com/BoAMZM)

COF Kemal Başer
10-08-2014, 11:25
sistem 6 rapora izin veriyor, bu da son 2 tanesi...

http://i.hizliresim.com/Z2EDLV.jpg (http://hizliresim.com/Z2EDLV)

http://i.hizliresim.com/onkgA9.jpg (http://hizliresim.com/onkgA9)

KAdir06-Cebren12
10-08-2014, 11:32
Bu ordulardan hiç biri 80k defans kesememiş mi ben mi yanlış görüyorum :) Bi ordu da 6-7k koçbaşı bassaymış durum çok daha farklı olurmuş ama içerdeki defansın büyüklüğünü kestiremeyen arkadaşlar 2.5 er k lık koçların suru yıkacağını düşünmüşler sanırım :) Saldıran arkadaşlara tebrikler :)

VI.MURAT
10-08-2014, 11:43
Buyrun raporlar...Yolda gelen saldırılar olduğu için hepsini birden ekleriz diye düşündük. Ama meraklı izleyiciyi de unutmayalım dedik, rapor çıkarsa eklemeye devam ederiz.

Aslında eşsiz mimar'ın olduğu merkez köye de bekliyorduk, orayı daha sağlama almıştık. Ama fake çıktı. Bir kaç merkez daha var savunma çektiğimiz bir kısmı fake çıktı bir kısmı da beklemede...Çok daha fazla rapor sunabilirdik...

Tebrik ederim her iki tarafı da

RONALDINHO
10-08-2014, 11:58
Her iki tarafada tebrikler. Fsrkli starteji ile cok merkez alacak bu orta halli ordulari niye bu sekilde heba ettiniz? Rakip arkadaslardan bi aciklama bekliyorum benim gibi bircok oyuncuda bu sorunun cewabini merak ediyordur.

ßy___x
10-08-2014, 12:02
buyrun raporlar...yolda gelen saldırılar olduğu için hepsini birden ekleriz diye düşündük. Ama meraklı izleyiciyi de unutmayalım dedik, rapor çıkarsa eklemeye devam ederiz.

Aslında eşsiz mimar'ın olduğu merkez köye de bekliyorduk, orayı daha sağlama almıştık. Ama fake çıktı. Bir kaç merkez daha var savunma çektiğimiz bir kısmı fake çıktı bir kısmı da beklemede...çok daha fazla rapor sunabilirdik...

[ımg]http://i.hizliresim.com/dodmlo.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/dodmlo)

[ımg]http://i.hizliresim.com/mqkpg8.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/mqkpg8)

[ımg]http://i.hizliresim.com/eqryvz.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/eqryvz)

[ımg]http://i.hizliresim.com/jzw54l.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/jzw54l)

[ımg]http://i.hizliresim.com/2v9g22.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/2v9g22)

[ımg]http://i.hizliresim.com/boamzm.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/boamzm)

saldıran ve savunanı tebrik ederim ...

dessas
10-08-2014, 12:03
barikat birliklerini özgüvenlerinden dolayı tebrik ederim :D

KAdir06-Cebren12
10-08-2014, 12:06
Her iki tarafada tebrikler. Fsrkli starteji ile cok merkez alacak bu orta halli ordulari niye bu sekilde heba ettiniz? Rakip arkadaslardan bi aciklama bekliyorum benim gibi bircok oyuncuda bu sorunun cewabini merak ediyordur.

Hani bırakın 50 seviye basılmasını hatta seviye basılmasını daha inşa planları dahi çıkmamışken hangi akla hizmet depo vurulur acaba çok merak ediyorum bende !..

sessizce
10-08-2014, 12:18
bizede çokça geldi o yükü agır fakelerden :)

Bilmiyorumda bu server benim kadar fake alan biri daha yokdur hayir gercekde ciksa diye dua ediyoz ama duygularimizla oynuyonuz hep bizde sizin duygularinizla oynuyoz :)

sessizce
10-08-2014, 12:20

Saldirip emek harcayan barikat birligini ve basarli bir defans oren birligimi arkadaslarimi tebrk ediyorum

teletovic
10-08-2014, 13:03
Hani bırakın 50 seviye basılmasını hatta seviye basılmasını daha inşa planları dahi çıkmamışken hangi akla hizmet depo vurulur acaba çok merak ediyorum bende !..
vurabilseler neyse bir de gidip seviye alamamışlar :)

COMPANERO
10-08-2014, 13:48

Savunmada emeği geçenleri tbr ederiz.
Ne yazık ki saldıran açısından tbr edilecek bir durum göremiyoum.
Özelikle BARİKAT birliklerinden böyle bir saldırı açıkcası beklemezdim Çok daha iyisini yapacaklarını düşünüyordum.Ama basılan ordular verilen emek övgüye değer.
Bu güzel savunmayı tekrardan tbr ederiz.
ECEL BİRLİĞİ ADINA

COF Kemal Başer
10-08-2014, 15:33
http://i.hizliresim.com/zQBV7Y.jpg (http://hizliresim.com/zQBV7Y)

COF Kemal Başer
10-08-2014, 15:36

​4 sıralı gelmişti onu da belirtelim :)

rüzgar46
10-08-2014, 15:47
cof cof ları cof cof lamaya gelıyorum

OffLee
10-08-2014, 16:47
cof cof ları cof cof lamaya gelıyorum

cofcofla bizi başkan. sana kızan insan değildir be.

mekan atpazarı demişsin,fatih atpazarıysa bi limonata ısmarlayayım sana bir gün. hastayım sana

COF Kemal Başer
10-08-2014, 17:41
4 sıralı gelmeyeydi iyiydi...

http://i.hizliresim.com/Z2EMkk.jpg (http://hizliresim.com/Z2EMkk)

KAdir06-Cebren12
11-08-2014, 01:16

Elemana bi hoş geldin de siz deseydiniz ahahha :)

KILIÇBEY
13-08-2014, 12:17

Raporlar muazzam COF COF COF
tebrikler herkese

KILIÇBEY
13-08-2014, 12:19
Raporlar harika herkesi tebrik ederim COF COF COF :)

lorizon
13-08-2014, 15:27
Beyler arkadaslar tılsım calma raporlarını koyun artık sıcak sıcak ıkı tılsım raporu var:) gunun kısa kar ı:)

by bay
13-08-2014, 15:41
Hayır koymayın:D

akfslmz
13-08-2014, 15:48
Hayır koymayın:D

Gören Gördü artık...:)

dessas
13-08-2014, 15:51
kasap oğuz yeterince kullandı zaten tılsımı birazda başkaları kullansın :D

zaten tılsımada ihtiyacı kalmadı 30 a 8 gibi saldırı askeride kesilmiş, sanrım ordusunun bir kısmı
defi de azaldı ordusuda traşlandı tılsım ona yük olurdu coflar hafifletmiş oldu

iyi oldu iyi :D

cypruslee
13-08-2014, 16:06
2 gün foruma gırmedık 2 tılsım calınmış :D casus tılsımı uzun bir takip sonrası çalınmış ama tahıl tılsımı hakkında bılgım yok :) alan çalan arkadaşları tebrik ederim :)

RONALDINHO
13-08-2014, 16:20
Herkese hayırlı günler arkadaşlar. Raporu ben paylaşıcam

Tılsımın alınmasında emeği geçen hesap sahibi SERKAN ve MURAT(Mimar Bey) kardeşilerimi tebrik ederim.

Tılsımımız COF birliklerine armağan olsun

http://travian-reports.net/tr/report/8652760929c

lorizon
13-08-2014, 16:41
elinize saglik guzel rapor komsum:)bizimde rapor gelir herhalde yakin zamanda:) armagan olsun cof birliklerine:) biz hediye ediyoruz zaten arkadaslara veriyoruz:)

Tılsımın alınmasında emeği geçen hesap sahibi SERKAN ve MURAT(Mimar Bey) kardeşilerimi tebrik ederim.

COF Kemal Başer
14-08-2014, 10:17
Kasap.Oğuz'un hadi gelin hadi gelin diye forumda çağırdığı yazılar geldi aklıma...

Bir Kasap daha var gelin diye çağırıp duruyor...

DieHard
15-08-2014, 07:33
Kasap.Oğuz'un hadi gelin hadi gelin diye forumda çağırdığı yazılar geldi aklıma...

Bir Kasap daha var gelin diye çağırıp duruyor...

kemal ben raporu görünce arkadaşa fake attım 1 koç başı ile...

neden fake attıgımı anlamıştır diye umud ediyorum o mesajlar bizdede kayıtlı zamanı gelir die bekliyorduk :)

dip:ulan askeri çaktık fake atmıyoruz die millet bayram edio :)
3 hafta sonra başlıcam tekrar fakelere merak etmeyin :)

loading :)

DieHard
15-08-2014, 07:37

biraz geç oldu ama opersayonda emegi geçen dostlarımı tbrk ederim...
emeklerine saglık :)

a&f
16-08-2014, 00:32
kemal ben raporu görünce arkadaşa fake attım 1 koç başı ile...

neden fake attıgımı anlamıştır diye umud ediyorum o mesajlar bizdede kayıtlı zamanı gelir die bekliyorduk :)

dip:ulan askeri çaktık fake atmıyoruz die millet bayram edio :)
3 hafta sonra başlıcam tekrar fakelere merak etmeyin :)

loading :)

bana mı diyorsun :)

bizovic
16-08-2014, 09:21
eveeet bir haftada kayıp vermeden aldığımız üçüncü tılsım oldu bugünkü :D zaharya'yı tebrik ederim, 2 casus bi çılgın tılsım saflarımıza katıldı :D

bizovic
16-08-2014, 09:23
eveeet bir haftada kayıp vermeden aldığımız üçüncü tılsım oldu bugünkü :D zaharya'yı tebrik ederim, 2 casus bi çılgın tılsım saflarımıza katıldı :D
bu arada çılgın tılsımın çalınması fazla akıl dolu olmuş :)

dessas
16-08-2014, 18:42
ancak cof birlikleri böle bi operasyon sonucu tılsım çalabilirdi.
tek kelimeyle dahiyane
tebrikler.

a&f
16-08-2014, 21:50
tek kelimeyle dahiyane
tebrikler.
nasıLmş ki taktik abi :D bi söyle merak ettim biz amma amatör kalmısız demek ki.

akfslmz
16-08-2014, 22:59
tek kelimeyle dahiyane
tebrikler.

Alkışlar generale...Gerçekten tebriği hak ediyor...

Böyle operasyonları yapanın paylaşması gerektiğini düşündüğüm için paylaşmıyorum...

Ama ders niteliğinde emin olabilirsiniz...

lorizon
16-08-2014, 23:28
zaharya gibi generalle oyun oynamak bir zevk:).raporlari paylasmiyoruz kimse ogrenmesin:) bir hafta icinde 3 tilsim tebrikler zaharya...

Alkışlar generale...Gerçekten tebriği hak ediyor...

Böyle operasyonları yapanın paylaşması gerektiğini düşündüğüm için paylaşmıyorum...

Ama ders niteliğinde emin olabilirsiniz...

COF Kemal Başer
17-08-2014, 05:43
http://i.hizliresim.com/6YMPn7.jpg (http://hizliresim.com/6YMPn7)

matar
17-08-2014, 11:40
gördüğüm kadarıyla bazıları oyunda tecrübesini kalitesini gösterip paylaşırken bazılarıda tebrik ederim demek yerine kendi beceriksizliğini örtmek kabaran kıskançlığını bastırmak için kendince laf sokarak resimler paylaşıyorlar Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz derler atalarımız

sars
17-08-2014, 17:53
[QUOTE=COF Kemal Başer;1857475]http://i.hizliresim.com/6YMPn7.jpg (http://hizliresim.com/6YMPn7)

ZAHARYA
18-08-2014, 00:35
emeğe ve beceriye saygı nerede kaldı ?

..........................

COF Kemal Başer
18-08-2014, 07:59
..................................

OffLee
18-08-2014, 12:18
..........................................

akfslmz
18-08-2014, 12:29
.......................................

yıkıcı350
18-08-2014, 13:26
.....................

lorizon
18-08-2014, 15:32
ben cahil adamim bu noktalara kafam basmadi:)... herkez ayri uzunlukta nokta yapms her noktaya bir harf yerlestiriyorum hic bir seye uymuyor:)

jasesuva
18-08-2014, 15:51
ben cahil adamim bu noktalara kafam basmadi:)... herkez ayri uzunlukta nokta yapms her noktaya bir harf yerlestiriyorum hic bir seye uymuyor:)

.................................................. ....

murat-ist
18-08-2014, 16:56
.................

RONALDINHO
18-08-2014, 17:15
..................................................

TIRSINULAN
18-08-2014, 17:32
Başarılarının devamını diliyorum...

bizovic
18-08-2014, 18:35
ally atıcam herkes gelsin buraya nokta sıralasın :)

lorizon
18-08-2014, 18:38
O kadar da kafamız bastı yaaa:))) valla bomba olmazmı:) sesız konusma:)

ama yazıların değiştirilme sebepleri bomba :)

Kenpachi
18-08-2014, 20:19
O kadar da kafamız bastı yaaa:))) valla bomba olmazmı:) sesız konusma:)

.................................................. ...................................
Noktalı noktalı. :))))))

KAdir06-Cebren12
18-08-2014, 23:24
Son 24 saattir Selfie kelimesinden daha çok aranan bi kelime var google da :) NOKTA :) :P

antonina
18-08-2014, 23:51
http://travianreports.com/2014/34/PhUBpFO.png (http://travianreports.com/tr)

Gitme zamanı gelmiştir...

sessizce
20-08-2014, 12:46
öncelikle hesab silmeyi düşünerek yapmış oldugumuz hata için tüm arkadaşlarımızdan özür diliyorum insanların bazen afallama bunalım yanlışa meyil gibi dönemleri olur bizimkiside böle bir durumdu :) gün içerisinde mesaj atan arkadaşlarıma teşekkür ederim durmak yok yola devam diyoruz :)

orduyuda boşu boşuna caktıkyaa arkadaş silicez diye bodoslama gittik ne adamız ya saglık olsun nese :) http://travian-reports.net/tr/img/867356cde65.png

antonina
20-08-2014, 20:49
öncelikle hesab silmeyi düşünerek yapmış oldugumuz hata için tüm arkadaşlarımızdan özür diliyorum insanların bazen afallama bunalım yanlışa meyil gibi dönemleri olur bizimkiside böle bir durumdu :) gün içerisinde mesaj atan arkadaşlarıma teşekkür ederim durmak yok yola devam diyoruz :)

orduyuda boşu boşuna caktıkyaa arkadaş silicez diye bodoslama gittik ne adamız ya saglık olsun nese :) http://travian-reports.net/tr/img/867356cde65.png

Kankam bir yere gitmek yok ... Oyunun sonunu görelimmm

lorizon
23-08-2014, 19:54
birileri tilsim calmaya geliyor:) biz sadece bi kac mancinik kahraman yollayip tilsim aliyoruz millet ordu cakiyor almaya calisirken:) herkez ustad zaharya degil:)anliyan anladi:)

yusfur
24-08-2014, 17:10
.........................................
edit

COF Kemal Başer
26-08-2014, 13:40
Rakibi bu güzel saldırısı ve askerinden dolayı tebrik ederim. Savunmamı en zayıf anında yakaladı. elindeki hız tılsımının da etkisiyle 5 saatte bu kadar toparlanmamı sağladı...

http://i.hizliresim.com/gjga0Z.jpg (http://hizliresim.com/gjga0Z)

COMPANERO
26-08-2014, 13:43
Rakibi bu güzel saldırısı ve askerinden dolayı tebrik ederim. Savunmamı en zayıf anında yakaladı. elindeki hız tılsımının da etkisiyle 5 saatte bu kadar toparlanmamı sağladı...

metal militayı güzel ordusundan dolayı vede 1-2 gün önceki tılsım operasyonundan dolayı tbr ederiz.
Güzel savunma içinde savunan COF birliklerini tbr ederiz

yigit0605
26-08-2014, 13:46

güzel savunma tebrikler...

VI.MURAT
26-08-2014, 13:50

Tebrikler her iki tarafa da , Metal militia ordusu kanımca iyi iş çıkarmış, muazzam savunma keserek katkısını katlamıştır.

ßy___x
26-08-2014, 14:03

güzel rapor tebrikler her iki tarafa da

arda turanyum
26-08-2014, 15:38
bir tane balta sallayan ordusu yok eskiden ne havası vardı baltalıların.

helal olsun böyle oyunculara. tebrikler

Metal Milita
26-08-2014, 20:35
bir tane balta sallayan ordusu yok eskiden ne havası vardı baltalıların.

helal olsun böyle oyunculara. tebrikler

İşin açığı balta basmadığım için pişmanım üstadım, zira bu asker 2 ay önceki asker sayım, haftalar öncesinde 178k tokmağı gördüm ama oyuna olan ilgimin azalması tahılsızlıktan asker ölümleri, yağma azalması dolayısıyla da büyük kışlanın durmaya başlamasına sebep oldu. Balta bassam daha az sorun olurdu bu tahıl mereti.

Saldırı
26-08-2014, 20:39

tebrikler iyi savunulmuş kısa sure anlam katmış sizin için. metalıda kutlarım bravo baskan :)

COF Kemal Başer
28-08-2014, 11:44
Dün WOW a gelen bir saldırı

http://i.hizliresim.com/V2W6ER.jpg (http://hizliresim.com/V2W6ER)

COF Kemal Başer
28-08-2014, 13:48
Arkadaşlar, rakip wowlara gelen saldırıları öğrenmek veya savunmaları hakkında fikir sahibi olmak için "destek" atmanızı anlarım.

En azından yolluyorsanız, phalanax - proteryan - mızrakçı atınız. Bunu attığınız takdirde geri yollamam.

Tüm gelen askerler tarafımdan incelenmektedir. Çünkü kendi oyuncularımızı da yolladığı veya yollayacağı askerler konusunda bilgilendirme, bilinçlendirme adına...

Eğer bu formatta atarsanız geri yollamam. Ama yok uyanıklık edip 100 tokmak vs atarsanız geri yollarım :P

Ayrıca, aşağıdaki oyuncu ile beraber diğer oyuncuları da uyarayım, eğer bir yere attıgınız askerlerde "kayıp" vermezseniz raporu gelmez.

Yani tek toyton veta 3-5 asker atıp gelen saldırılarda bunlar kesilmezse size destek bilgi raporu gelmez.

hadi öptüm.

http://i.hizliresim.com/723MzY.jpg (http://hizliresim.com/723MzY)

KAdir06-Cebren12
28-08-2014, 14:59
Arkadaşlar, rakip wowlara gelen saldırıları öğrenmek veya savunmaları hakkında fikir sahibi olmak için "destek" atmanızı anlarım.

En azından yolluyorsanız, phalanax - proteryan - mızrakçı atınız. Bunu attığınız takdirde geri yollamam.

Tüm gelen askerler tarafımdan incelenmektedir. Çünkü kendi oyuncularımızı da yolladığı veya yollayacağı askerler konusunda bilgilendirme, bilinçlendirme adına...

Eğer bu formatta atarsanız geri yollamam. Ama yok uyanıklık edip 100 tokmak vs atarsanız geri yollarım :P

Ayrıca, aşağıdaki oyuncu ile beraber diğer oyuncuları da uyarayım, eğer bir yere attıgınız askerlerde "kayıp" vermezseniz raporu gelmez.

Yani tek toyton veta 3-5 asker atıp gelen saldırılarda bunlar kesilmezse size destek bilgi raporu gelmez.

hadi öptüm.

Olur mu abi öyle şey bunlar profesyonel ekip Hele bu kendini beğenmiş Kasap oyun başında 1 günlük 5 ordu çaktı diye kendini S1 in kralı ilan etti :) O şimdi Toytonun canından bağırmalarından falan anlıyodur içerde ne kadar defans olduğunu :)

COF Kemal Başer
28-08-2014, 15:01
Olur mu abi öyle şey bunlar profesyonel ekip Hele bu kendini beğenmiş Kasap oyun başında 1 günlük 5 ordu çaktı diye kendini S1 in kralı ilan etti :) O şimdi Toytonun canından bağırmalarından falan anlıyodur içerde ne kadar defans olduğunu :)

Hilal Raporları da toplanıyor...2. Dalga başlasın... :)

http://www.youtube.com/watch?v=mMOmf4jSJtE

KAdir06-Cebren12
28-08-2014, 15:04
Hilal Raporları da toplanıyor...2. Dalga başlasın... :)

http://www.youtube.com/watch?v=mMOmf4jSJtE

Ahahahha Ürkütme abi adamları :) Hafiften hafiften usul usul Sakin sakin :)

NUSRET BABA
28-08-2014, 21:22

hadi öptüm.

Nasıl gelmez, yanlış biliyorsun bence sen :) benim 4 askerim var wowda bütün raporları alıyorum :)

Birisi_
30-08-2014, 00:02
http://travian-reports.net/tr/report/87072265877

COF Kemal Başer
31-08-2014, 00:30
Bir çok rapor var. Elime geçen iyilerinden seçip arada yükleyeceğim.

http://i.hizliresim.com/NYRzZY.jpg (http://hizliresim.com/NYRzZY)

http://i.hizliresim.com/kZyqOr.jpg (http://hizliresim.com/kZyqOr)

erolll
31-08-2014, 09:09
kan ve cofları yapmış oldugu gri sarı ve kırmızı operasyonda dolayı kınıyor ve ithal başkanıda kolladıgı yeşil ve mavi köyleri saldırı almadıgından dolayı tebrik ederim yani bizim ithal büyük bi çaba harcayıp asıl saldırı çıkılan hesapların onlyn olmadıgını çözmüş :)
abi bi yaşıma daha girdim

COF Kemal Başer
31-08-2014, 15:00
http://i.hizliresim.com/y2OPay.jpg (http://hizliresim.com/y2OPay)

COF Kemal Başer
31-08-2014, 16:48
3/4 Tahıl tılsımı alınmış, Merkezi sıfırlanmıştır...

http://i.hizliresim.com/rYbRZP.jpg (http://hizliresim.com/rYbRZP)

cypruslee
31-08-2014, 17:43
3/4 tahıl tılsımı alınmış, merkezi sıfırlanmıştır...

[ımg]http://i.hizliresim.com/rybrzp.jpg[/ımg] (http://hizliresim.com/rybrzp)

kemal abi çok resmi konusuyorsun ...az gırgıra vur abi :) yoksa bülent ersoy gibi tebrik edicem :d

COF Kemal Başer
01-09-2014, 20:16
kemal abi çok resmi konusuyorsun ...az gırgıra vur abi :) yoksa bülent ersoy gibi tebrik edicem :d

o nasıl oluyor? :) b.e. tebriği yani? :)

COMPANERO
01-09-2014, 21:19
Bir çok rapor var. Elime geçen iyilerinden seçip arada yükleyeceğim.

http://i.hizliresim.com/NYRzZY.jpg (http://hizliresim.com/NYRzZY)

http://i.hizliresim.com/kZyqOr.jpg (http://hizliresim.com/kZyqOr)

Çok güzel bir kesim 4100 mancınık savunan arkadaşa geçmiş olsun.
saldıranlar 10 numara 5 yıldızlık kesim ve yıkım yapmışlar.

KILIÇBEY
02-09-2014, 12:01
Kemal abi az daha rapor koyuverin hilallere okadar çıkıldı bu kadar az rapor bana bu videoyu hatırlatıyo :D (hakaret vari anlaşılmasın gülmek için)

http://www.youtube.com/watch?v=5tG10zaO3v8

KILIÇBEY
02-09-2014, 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=5tG10zaO3v8

Hilal vs COF raporları göremeyince ben :D
yokmu rapor atcak server bitcek yav :(

Kasap.
06-09-2014, 21:58
Cof birliği yöneticilerinin bu durumdan haberdar olmadığını düşünerek ve bu durumu düzelteceklerini ümit ederek sizlerle paylaşmak istedim.12832

Anu
06-09-2014, 22:03
Cof birliği yöneticilerinin bu durumdan haberdar olmadığını düşünerek ve bu durumu düzelteceklerini ümit ederek sizlerle paylaşmak istedim.12832

Bizim serverde de benzer durumlar oluyor.. Çok kötü ve basit bir saldırı durumu..

Kasap.
06-09-2014, 22:05
Bizim serverde de benzer durumlar oluyor.. Çok kötü ve basit bir saldırı durumu..

bu olay yaklaşık 10 gündür oluyor.göz yumulmamasını ümit ediyorum.herşeyi anlarım ama wow destek köylerine saldırmak bu oyunda başvurulabilecek en son hamle bile olmamalı bence.

a&f
06-09-2014, 22:07
ne fark eder Bebeğim :D ha burdada varsın sen işte :)

ben varım s1'de : ) sende varsındır.. Amma nası operasyondu hahahah

COF Kemal Başer
17-09-2014, 20:10
rapor zamanı...

http://i.hizliresim.com/XYBMj5.jpg (http://hizliresim.com/XYBMj5)

http://i.hizliresim.com/b4lVam.jpg (http://hizliresim.com/b4lVam)

http://i.hizliresim.com/dqnvap.jpg (http://hizliresim.com/dqnvap)

COF Kemal Başer
17-09-2014, 20:11
http://i.hizliresim.com/5R8a35.jpg (http://hizliresim.com/5R8a35)

http://i.hizliresim.com/AYADvB.jpg (http://hizliresim.com/AYADvB)

http://i.hizliresim.com/027RaY.jpg (http://hizliresim.com/027RaY)

COF Kemal Başer
17-09-2014, 20:12
rapor çıktıkça ekleyeceğiz...

http://i.hizliresim.com/4RLj37.jpg (http://hizliresim.com/4RLj37)

COF Kemal Başer
20-09-2014, 08:52
Bugün oyunun kırılma anıdır...Kazanan bu gece belli olacaktır...

http://i.hizliresim.com/Nbq8mX.jpg (http://hizliresim.com/Nbq8mX)

COF Kemal Başer
21-09-2014, 11:52
elimize geçen bir kaç raporu ekleyelim...

oyuncumuzu askerinden dolayı tebrik ederiz.

http://i.hizliresim.com/OdZR7Z.jpg (http://hizliresim.com/OdZR7Z)

iyi bir operasyon, güzel kesim, yine güzel bir ordu...

http://i.hizliresim.com/zEVmrY.jpg (http://hizliresim.com/zEVmrY)

Serverin en iyi ordusu diyebiliriz...

http://i.hizliresim.com/G1kvo2.jpg (http://hizliresim.com/G1kvo2)

COF Kemal Başer
21-09-2014, 11:53
Dün giren saldırı sonrası wowdan alınan görüntü...

http://i.hizliresim.com/ynlPLL.jpg (http://hizliresim.com/ynlPLL)