PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : COF Birliği Raporlar

Sayfa : 1 2 [3] 4

SpyStyle
01-06-2014, 13:18
Arkadaşlar; Bu kadar uzun yazılar yazmanın ve tartışmanın bir lüzumu yok, hepiniz yılların oyuncularısınız.. Burada olan bitenlerle ilk defa karşılaşmıyorsunuzdur eminim,

Herkes; Olaya kendi açısından yaklaşıyor, ben haklı haksız ayrımı yapmadan şunu diyeyim, Bir çoğumuz: 1 bölgeye karşı 3 bölgede savaş vermiştir, Belki dost dediği birlik tarafından yarı yolda'da bırakılmıştır. Önemli olan kendi Birliğinizin bütünlüğü ve kendi bölgenize sahip olmamız.. Bu bir savaş oyunu elbette, ama Tarih boyunca'da savaşlarda'da bunu görmüyormuyuz Diplomasi insanların hayatında önemli bir yer kaplar. Bu oyunda' olağan bir şeydir diplomasi,

Benim şahsi görüşüm şudur: Bu oyun 4 bölge, herkes ekibiyle 1 bölgede bu oyunu götürüp 3 bölgeye karşı diplomasi yapılmadan herkes kendi savaşını vermesi oyun bence bu şekilde daha eğlenceli bir hal alır.

ama tabi bu söylediklerimiz mümkün olmuyor. ister istemez hayatımızda olduğu gibi kişi ve ekiplerin burada belirli bir strateji izlemesinden dolayı diplomaside önemli yer tutuyor.

Bizlerin yapması gereken, ekibimize güvenmek ve mücadelemizi vermek, kazanırız yada kaybederiz, önemli olan gerçekden bunu hakkıyla vermemiz olur.

Bu server'de bulunan bütün ekipler kendini kanıtlamış iyi oluşumlardır ve iyi profesyonel oyunculardan oluşmaktadır. Bu olaylara bukadar takılmanın gereği yok,

Başarılar diliyorum herkese,

Saygı ve Sevgilerimle...

++++++++++

Thothable
01-06-2014, 13:31
Diktatörlük iyidir : )

Okan yandaş arama yıkılacak rejiminiz :P

COF Kemal Başer
01-06-2014, 15:10
Ben diktatörüm :) bir de şu depo tılsımını verseler, asker basmayı verseler...vermiyorlar bana :( hepsini yıktıracam bunların. Ayıp ya... :P

Boş boş konuşmayı ne kadar seviyor millet ya.

Ha bu arada "ateşkes" in kelime anlamını bilmeden savaş oyunu oynayanlar var :) Gülüyorum ve uzaklaşıyorum...

Ha yine bu arada ; COF maşa kullanırmış onu bunu gazlarmış...

Örnek 1 : KAYI oluşumuna "sizi destekleriz" diye gaz veren hangi birlikler?
Örnek 2 : güneybatıda GRİ diye 3-5 hesabın kurdugu birliğe bile destek vereceklerini söyleyenler hangi birlikler?
Örnek 3 : COF lar çok güçlü, birlikte olmalıyız deyip oyun başında bölge birleşmesine gidenler kimler?

Daha sayalım mı? :)

Ya bak yine aklıma geldi, "masal anlatmayın" diye söylenip duran arkadaş...5 yaşına kadar masal dinlemişsin. Bence senin asıl sorunun ne biliyor musun?

Sen küçükken topun "güneybatı" ya kaçmış...

İyi oyunlar...

bizovic
01-06-2014, 15:21
Arkadaşlar; Bu kadar uzun yazılar yazmanın ve tartışmanın bir lüzumu yok, hepiniz yılların oyuncularısınız.. Burada olan bitenlerle ilk defa karşılaşmıyorsunuzdur eminim,

Herkes; Olaya kendi açısından yaklaşıyor, ben haklı haksız ayrımı yapmadan şunu diyeyim, Bir çoğumuz: 1 bölgeye karşı 3 bölgede savaş vermiştir, Belki dost dediği birlik tarafından yarı yolda'da bırakılmıştır. Önemli olan kendi Birliğinizin bütünlüğü ve kendi bölgenize sahip olmamız.. Bu bir savaş oyunu elbette, ama Tarih boyunca'da savaşlarda'da bunu görmüyormuyuz Diplomasi insanların hayatında önemli bir yer kaplar. Bu oyunda' olağan bir şeydir diplomasi,

Benim şahsi görüşüm şudur: Bu oyun 4 bölge, herkes ekibiyle 1 bölgede bu oyunu götürüp 3 bölgeye karşı diplomasi yapılmadan herkes kendi savaşını vermesi oyun bence bu şekilde daha eğlenceli bir hal alır.

ama tabi bu söylediklerimiz mümkün olmuyor. ister istemez hayatımızda olduğu gibi kişi ve ekiplerin burada belirli bir strateji izlemesinden dolayı diplomaside önemli yer tutuyor.

Bizlerin yapması gereken, ekibimize güvenmek ve mücadelemizi vermek, kazanırız yada kaybederiz, önemli olan gerçekden bunu hakkıyla vermemiz olur.

Bu server'de bulunan bütün ekipler kendini kanıtlamış iyi oluşumlardır ve iyi profesyonel oyunculardan oluşmaktadır. Bu olaylara bukadar takılmanın gereği yok,

Başarılar diliyorum herkese,

Saygı ve Sevgilerimle...
+++++++++++++++++++++++
Âkil Adam olacak adamsın abi :)

Kenpachi
01-06-2014, 15:22
Ben diktatörüm :) bir de şu depo tılsımını verseler, asker basmayı verseler...vermiyorlar bana :( hepsini yıktıracam bunların. Ayıp ya... :P

Ha bu arada "ateşkes" in kelime anlamını bilmeden savaş oyunu oynayanlar var :) Gülüyorum ve uzaklaşıyorum...

Örnek 2 : güneybatıda GRİ diye 3-5 hesabın kurdugu birliğe bile destek vereceklerini söyleyenler hangi birlikler?
Örnek 3 : COF lar çok güçlü, birlikte olmalıyız deyip oyun başında bölge birleşmesine gidenler kimler?

Ya bak yine aklıma geldi, "masal anlatmayın" diye söylenip duran arkadaş...5 yaşına kadar masal dinlemişsin. Bence senin asıl sorunun ne biliyor musun?

İyi oyunlar...

Sanırım sende don atletle sokağa fırlayıp ''bidaha burda top oynarsanız topunuzu keserim'' diyen yaşlı amcasın :)

interkolik
01-06-2014, 15:31
Yazılara tekrar tekrar okuyorum bütün birlikler kendi açısında haklı çıkıyor ya..:)

Cof birlikleri gücünü kan birlikleri ile harcamak istemiyor daha ileri dönük oynamak istiyorlar..(sratejik ve mantıksal olarak da çok doğru)

Kan birlikleri de daha fazla yara almamak için serverın gerisinde kalmamak için ateşkesi kabul ediyor bu da mantıklı ki diğer birliklerden de geri kalacaklar(stratejik olarak)

Hilal birlikleri de duygusal olarak haklı Kan birlikleri ile birleşmede iken muhtemel rakipleri coflarla savaşı durduran kan birliklerine tehtit olarak da görüyor daha doğrusu soru işareti olarak görüyor..

Tireja Roje
01-06-2014, 15:41
+++++++++++++++++++++++
Âkil Adam olacak adamsın abi :)
Şşştt kovboy hatırladınmı beni :D

KAdir06-Cebren12
01-06-2014, 15:50
Yazılara tekrar tekrar okuyorum bütün birlikler kendi açısında haklı çıkıyor ya..:)

Cof birlikleri gücünü kan birlikleri ile harcamak istemiyor daha ileri dönük oynamak istiyorlar..(sratejik ve mantıksal olarak da çok doğru)

Kan birlikleri de daha fazla yara almamak için serverın gerisinde kalmamak için ateşkesi kabul ediyor bu da mantıklı ki diğer birliklerden de geri kalacaklar(stratejik olarak)

Hilal birlikleri de duygusal olarak haklı Kan birlikleri ile birleşmede iken muhtemel rakipleri coflarla savaşı durduran kan birliklerine tehtit olarak da görüyor daha doğrusu soru işareti olarak görüyor..

Uzun lafın kısası bence Son yılların en güzel Travian serverlarından birisi oluyo. Birbiriyle daha önce oynamamış sağlam birliklerin taktik ve strateji savaşı var herşeyden önce serverda .. Keşke Ecel birlikleri de silmeseydi de server daha farklı boyutlar kazansaydı. Benim düşünceme göre bu strateji de en haklı taraf Kan birlikleri. Coflar kılıcı almış eline meydana inmişken Hadi Barikatlar kendi bölgelerinde uğraşıyorlar, Hilaller ne yapıyor??? Anca güçlerine güç katıyo. Meydana sürülmüş olan bi Kan Birlikleri var. Neden Barikat-Hilal-Kan 3 lü ittifakından zararlı çıkan Kan birlikleri olsun ki ??? Ateşkes herkesten önce Kan birliklerine yaradığını düşünüyorum.

Cümleten Keyifli Serverlar :)

bizovic
01-06-2014, 16:00
Şşştt kovboy hatırladınmı beni :D
hatırlamam mı :D eskiden bi sen bi de bir iki kişi vardı laf anlatamadığımız, şimdi çok çeşitlendi :D ben de bıraktım artık laf anlatma işlerini, keyfime bakıyorum, forum bi işe yaramıyor zaten, sadece oyunuma bakıyorum, forum muhabbetleri hiç değişmiyor :)
ne var ne yok hayat nasıl gidiyor, general anakonda oyuna devam ediyor mu herhangi bi yerde :)

Thothable
01-06-2014, 16:03
Uzun lafın kısası bence Son yılların en güzel Travian serverlarından birisi oluyo. Birbiriyle daha önce oynamamış sağlam birliklerin taktik ve strateji savaşı var herşeyden önce serverda .. Keşke Ecel birlikleri de silmeseydi de server daha farklı boyutlar kazansaydı. Benim düşünceme göre bu strateji de en haklı taraf Kan birlikleri. Coflar kılıcı almış eline meydana inmişken Hadi Barikatlar kendi bölgelerinde uğraşıyorlar, Hilaller ne yapıyor??? Anca güçlerine güç katıyo. Meydana sürülmüş olan bi Kan Birlikleri var. Neden Barikat-Hilal-Kan 3 lü ittifakından zararlı çıkan Kan birlikleri olsun ki ??? Ateşkes herkesten önce Kan birliklerine yaradığını düşünüyorum.

+1 der imzamı basarım :)

Kan ile savaşırken biz güç kaybetmiyorduk, daha da güçleniyorduk.
Bir tane merkezimiz yıkılmadı şu güne kadar (benim bildiğim).
Herhangi bir zararımız olmadı, savaş için basılan ordunun ölmesi haricinde bir kayıpda vermedik. Ben çakılan orduyu, kesilen savunmayı zarardan görmediğim için söylüyorum bu işin eğlence kısmıdır.

Hilal bunu neden yediremiyor hala bize suç atıyor anlamış değilim. Dertleri kan birliğiyle ise onlarla çözsünler, COF Maşa kullanıyor tabiri gereksiz. Ateşkes 'de maşa demek daha gereksiz.

Tireja Roje
01-06-2014, 16:04
hatırlamam mı :D eskiden bi sen bi de bir iki kişi vardı laf anlatamadığımız, şimdi çok çeşitlendi :D ben de bıraktım artık laf anlatma işlerini, keyfime bakıyorum, forum bi işe yaramıyor zaten, sadece oyunuma bakıyorum, forum muhabbetleri hiç değişmiyor
ne var ne yok hayat nasıl gidiyor, general anakonda oyuna devam ediyor mu herhangi bi yerde
laf anlatamadığın değil,sizi en iyi anlayan bendim :D,oyunun yarısı da forumdan oynanıyor yav sağa sola sataşmadan oynanmıyor bu meret :)
Ahaha etmez olurmu son serverım ama yine milletin başına bela oluyorum klasik3x de :D

bizovic
01-06-2014, 16:07
laf anlatamadığın değil,sizi en iyi anlayan bendim :D,oyunun yarısı da forumdan oynanıyor yav sağa sola sataşmadan oynanmıyor bu meret
Ahaha etmez olurmu son serverım ama yine milletin başına bela oluyorum klasik3x de :D
şimdi muhabbeti uzatacam ama bu server forumunda moda oldu, önceki serverdeki muhabbeti kesin rapor koyun filan diyo millet :) çok kızdırmamak lazım :D bize sarma da 3x'de kime sarıyorsan sar :D

COMPANERO
01-06-2014, 16:11

:)) Sildiğimizi kim söyledi..
Sizden depo tılsımını çalan kimdir ? sessiz diye sildiğimiz düşünülüyorsa forumda bol yaygara kopartabiliriz ama gereksiz görüyoruz sadece

Tireja Roje
01-06-2014, 16:11
şimdi muhabbeti uzatacam ama bu server forumunda moda oldu, önceki serverdeki muhabbeti kesin rapor koyun filan diyo millet :) çok kızdırmamak lazım :D bize sarma da 3x'de kime sarıyorsan sar :D
ahahah eyw dostum,öyle diyene internet sayfasını kapat diyeceksin olsun bitsin :)
arada gel buyur 3x klasik foruma hep bizmi gelelim yahu burda istemeyebilirler ama serverımın forumunda misafiri baş tacı yaparız :D

KAdir06-Cebren12
01-06-2014, 16:12
+1 der imzamı basarım :)

Kan ile savaşırken biz güç kaybetmiyorduk, daha da güçleniyorduk.
Bir tane merkezimiz yıkılmadı şu güne kadar (benim bildiğim).
Herhangi bir zararımız olmadı, savaş için basılan ordunun ölmesi haricinde bir kayıpda vermedik. Ben çakılan orduyu, kesilen savunmayı zarardan görmediğim için söylüyorum bu işin eğlence kısmıdır.

Hilal bunu neden yediremiyor hala bize suç atıyor anlamış değilim. Dertleri kan birliğiyle ise onlarla çözsünler, COF Maşa kullanıyor tabiri gereksiz. Ateşkes 'de maşa demek daha gereksiz.

Zaten Maşa tabirini saçma bulduğumdan dolayı Barikat-Hilal-KAN ittifakı tabirini kullandım. Rakibe saygı en önemlisi. Eminim rakiplerimiz de bizden göre göre rakiplerine saygı duyup oyundan keyif almayı başarabileceklerdir :)

bizovic
01-06-2014, 16:12
ahahah eyw dostum,öyle diyene internet sayfasını kapat diyeceksin olsun bitsin :)
arada gel buyur 3x klasik foruma hep bizmi gelelim yahu burda istemeyebilirler ama serverımın forumunda misafiri baş tacı yaparız :D
eyvallah davet için teşekkürler :) belki bi ara uğrarım :)

mtt0432
01-06-2014, 17:14

Ah canım yaa çok şekersin. Ne güzel de yazmış öyle sevimli sevimli. Server'ın en dolu başkanı halka inmiş. Anlayış süper böyle devam et.

Biz bir şey söyleyince ayıp oluyo eyvallah ama sen giydirince büyük başkan!!! Neyse daha fazla diretmeye gerek yok zaten bir eleştiriyi nasıl karşıladığını görünce bu iş bitmiştir. Büyük başkan yola devam!!!

Kralkanoo
01-06-2014, 18:51
Okan yandaş arama yıkılacak rejiminiz :P

Yok bizim rejime bir şey olmaz . Öyle yoruma falan açık bir konu değil ..

Diktatörlük can'(dır) . :)

Thothable
01-06-2014, 21:04
Yok bizim rejime bir şey olmaz . Öyle yoruma falan açık bir konu değil ..

Diktatörlük can'(dır) . :)

Coat_ill Geliyor sağlam adımlarla :D

Birisi_
01-06-2014, 22:14
Hadi beyler bırakın başkanları konuşmayı, o ne yaptı bu ne yaptıyı, ben böyle keserim ben böyle oynarımı bu birlik şöyle bu birlik böyleyi biraz da askerler konuşsun onlarda can onlarında canı çekiyor.:)

cypruslee
02-06-2014, 02:54
Oncelikle s1 oyuncularinin hepsine selamlar...
KAN birlikleri olarak yasadiklarimizi bir de ben anlatayim arkadaslar..

Server baslarinda yasananlari pek fazla anlatmaya gerek yok .sadece kan-hilal-barikat ateskisiyle-birlesme arasinda bir bag kurulmus o kadar...

Bu aradaki bag niye mi koptu ? Cok basit...

Bu bag dostluga dayanmiyordu en onemli sebep budur..ikincisi tilsim sonrasnda hilal ailesinden tilsimlara gelen en az 5-6 gercek ve kucumsenemeyecek buyuklukte gelen ordular olmasi... Bunun yani sira barikat birlikleriyle aramizdaki iliskilerin sadece merhabalasmaktan oteye cikmazken barikat birliklerinin kan ailesinden tilsim istemesi gibi durumlar yasandi...

Biz kan birlikleri olarak savasirken birilerinden medet ummadik ama kimsenin de bi yardimini da tebrigini de gormedik.tek basimiza saldirdik , tek basimiza savunduk..bu nedenle barikat ve hilal ailesiyle kuru kuru bir birlesmede gorunmekte istemedik istebu nedenle birlesme sahsim ve yonetici arkadaslarim tarafindan atilmistir...
Biz kimseyi satmadik .kimseye bir soz vermedi.. Kimseyide yari yolda birakmadik..
Su an sadece cof birlikleri ile bir ateskes icerisindeyiz... Bu ateskesin omrunu kurulan dostluklar belireyecektir... Sahsi fikrim bu dostluk server sonuna kadar surecektir ...

Bu aciklamayi tartismalara bir son getirmk icin yapiyorum.. Bir cok sacma yorum okudum ,
son olarak diyecegim sudur:
bu bir savas oyunu..bizimle derdi olanlar buraya yazicaklarina merkez surlarimizin tadina bakmayi deneyebilirler...

KAN BİRLİKLERİ GENEL BASKANİ

tARHAna__
02-06-2014, 06:50

Bu bag dostluga dayanmiyordu en onemli sebep budur..ikincisi tilsim sonrasnda hilal ailesinden tilsimlara gelen en az 5-6 gercek ve kucumsenemeyecek buyuklukte gelen ordular olmasi... Bunun yani sira barikat birlikleriyle aramizdaki iliskilerin sadece merhabalasmaktan oteye cikmazken barikat birliklerinin kan ailesinden tilsim istemesi gibi durumlar yasandi...

Bu tılsımlara giden gerçek orduların raporlarını alabilir miyiz?

arda turanyum
02-06-2014, 09:18
yıllardır eğitimini aldığım u.ilişkiler ilminin bana öğrettiğine göre strateji şu şekilde olmalıdır.

KAN kardeşlerle ateşkes imzalaNDIĞINA GÖRE yeni hedef barbar önderliğinde barikat olmalı.

murat-ist
02-06-2014, 09:25
Bu tılsımlara giden gerçek orduların raporlarını alabilir miyiz?

Kanka bu temsili baskan (profilinde oyle yazıyor kimi temsil edıyorsa) cofların saldırıpta aldıgı tılsımlardan bahsediyor olmasın:-)

belki bizi utandırırda rapor atar bizde foruma gırmeyız.
ama kandileri anlasmayı bozmadan saldırmayı biliyor.biz dostuz gelenler fayk dıye.kuculecek kadar.

kıvırmaya duzeltemeye gerek yok dürüst olalım yeter cektınız ally lerde elımızde coflarla yaptınız muhabbbette.
biz bu yola sızın ıcin sızde bizim icin cıkmadınız.yola cıktıklarınızı yolda bulduklarınza degısırsınız buda sızın tercıhınız saygı duyarız.
madem surunuza bu kadar guvenıyorsunuz o zaman yuksek tutun.

(KAN BİRLİKLERİNDEKİ DOSTLARIMIZLA BİREYSEL DOSTLUGUMUZ DEVAM EDIYOR DEVAMDA EDECEKTIR)

İZMİR
02-06-2014, 11:52
Kanka bu temsili baskan (profilinde oyle yazıyor kimi temsil edıyorsa) cofların saldırıpta aldıgı tılsımlardan bahsediyor olmasın:-)

belki bizi utandırırda rapor atar bizde foruma gırmeyız.
ama kandileri anlasmayı bozmadan saldırmayı biliyor.biz dostuz gelenler fayk dıye.kuculecek kadar.

kıvırmaya duzeltemeye gerek yok dürüst olalım yeter cektınız ally lerde elımızde coflarla yaptınız muhabbbette.
biz bu yola sızın ıcin sızde bizim icin cıkmadınız.yola cıktıklarınızı yolda bulduklarınza degısırsınız buda sızın tercıhınız saygı duyarız.
madem surunuza bu kadar guvenıyorsunuz o zaman yuksek tutun.

(KAN BİRLİKLERİNDEKİ DOSTLARIMIZLA BİREYSEL DOSTLUGUMUZ DEVAM EDIYOR DEVAMDA EDECEKTIR)

Hatta bazıları o kadar abartıp basıtce kardesıme tılsımları feyklemesını soyledım sanada cıkmıs kusura bakma dıyıp klasık kardes ayagına yatmayıda denıyo :)

cypruslee
02-06-2014, 12:37
Cypruslee hesabı ile 3-4 yıldır aynı ekiple oynuyorum... Temsili başkanlık olarak mı gorursunuz ne goruyorsanz görün fark etmez...

Tılsımlarınıza fake deyip gercek saldırı cıkanlar karakter yoksunluğundanfır. Oyundaki bir oyuncu ile butun birliği suclamak çok yanlış .. Düzenbazlıkla olur da bir tılsım calınırsa korkmayın iadesi edilir.. Sizlerden gelen tılsımlara biz fakemi gercekmi diye sormuyorz ? Bence sizde sormayın olsun bitsin :)

ygzcn
02-06-2014, 14:20
Cypruslee hesabı ile 3-4 yıldır aynı ekiple oynuyorum... Temsili başkanlık olarak mı gorursunuz ne goruyorsanz görün fark etmez...

Tılsımlarınıza fake deyip gercek saldırı cıkanlar karakter yoksunluğundanfır. Oyundaki bir oyuncu ile butun birliği suclamak çok yanlış .. Düzenbazlıkla olur da bir tılsım calınırsa korkmayın iadesi edilir.. Sizlerden gelen tılsımlara biz fakemi gercekmi diye sormuyorz ? Bence sizde sormayın olsun bitsin :)

koca birliğin başkanı diye altı boş açıklamalar yapan seni mi öne sürmüşler :D
şaşırdım valla durumları vahim desene. az seni bilgilendireyim bak;

bana bağlı birlikten 1 tane size saldırı çıkan oldu yaklaşık 4-5klık bir orduyla. kendisi birlik dışı ve oyun dışı kaldı. savunmanız erimesin diye biz saldırı askerlerini size savunma diye attık. istersen Prof tan onaylatabilirsin bunu.

karşılığında ne mi aldık? cofların saldırılarında kaçacak delik ararken şimdi çıkıp sağa sola feyk atan tehtid mesajları yazan , askeri olmayı oyunun tek temel noktası zanneden bir grup arkadaş.

murat-ist
02-06-2014, 15:00

Temsili baskan senın durumunda zor yaw coflar cok diplamasiyle baskı kurmus.once hilaller bıze saldırdı dedın rapor at dedık sımdı bızden saldıran varsa karaktersız diyorsun.
acık soylemek gerekırse cektın ally dede yazmıssın asıl dostlarını muttefıkımız dıye ovdugun bırlıkle basarılar dilerım.iyiki bu ayrılık erken oldu ne oldunuzu ogrenmıs olduk.en azından safınızı bilmis olduk.

HİLAL OYUNCULARINDANDA bir ricam var cof forumunda artık yazmayalım.isgal etmeyelım.:-) bizim kanlara ıhtıyacımız var gibi bir hava olusmasın
Hilal formuna yazmak isyenen yassın kımın ne oldugunu ne ısler cevırdıklerini dilimiz döndunce anlattık
artık yazdıkca bu ısın suyu cıkar.
herkese ıyı oyunlar

COF Kemal Başer
02-06-2014, 22:37

Server baslarinda yasananlari pek fazla anlatmaya gerek yok .sadece kan-hilal-barikat ateskisiyle-birlesme arasinda bir bag kurulmus o kadar...

Biz kan birlikleri olarak savasirken birilerinden medet ummadik ama kimsenin de bi yardimini da tebrigini de gormedik.tek basimiza saldirdik , tek basimiza savunduk..bu nedenle barikat ve hilal ailesiyle kuru kuru bir birlesmede gorunmekte istemedik istebu nedenle birlesme sahsim ve yonetici arkadaslarim tarafindan atilmistir...
Biz kimseyi satmadik .kimseye bir soz vermedi.. Kimseyide yari yolda birakmadik..
Su an sadece cof birlikleri ile bir ateskes icerisindeyiz... Bu ateskesin omrunu kurulan dostluklar belireyecektir... Sahsi fikrim bu dostluk server sonuna kadar surecektir ...

Bu aciklamayi tartismalara bir son getirmk icin yapiyorum.. Bir cok sacma yorum okudum ,
bu bir savas oyunu..bizimle derdi olanlar buraya yazicaklarina merkez surlarimizin tadina bakmayi deneyebilirler...

Bu çocukta gençliğimi görüyorum... :)

Asıl nokta budur. Tebrik ederim Sefa...Sağlam bir tuğla koydun diplomasi köprüsüne...

ZAHARYA
02-06-2014, 22:54
Bu çocukta gençliğimi görüyorum... :)

Asıl nokta budur. Tebrik ederim Sefa...Sağlam bir tuğla koydun diplomasi köprüsüne...

++++++

Biz savaştık ama edebimizle, saygımızla.

Bazıları burada bir genel başkana ve onun birliğine (şahsi arkadaşlarını hariç tutmuş sadece:) ) bu kadar saygısız şeyler yazarsa bence herkes ancak onları yazan kişinin nasıl biri olduğunu teyit etmiş olur....

Surlarınızı bilmem ama sizlere saygımızın surları çok yükseldi Sefa...

VI.MURAT
02-06-2014, 22:57
Şu gerçek tılsım saldırılarının raporlarını koyar misiniz ?

BaLLaNTiNeS
02-06-2014, 23:47

Sefaaaaa geçmiş olsun kardeşim :) başkanlık yine sana kalmış :D

like the wind
03-06-2014, 01:19
oncelikle s1 oyuncularinin hepsine selamlar...
Kan birlikleri olarak yasadiklarimizi bir de ben anlatayim arkadaslar..

Bu bir savas oyunu..bizimle derdi olanlar buraya yazicaklarina merkez surlarimizin tadina bakmayi deneyebilirler...

Kan birlikleri genel baskani

bence sen kan birliklerinde yapılan hilal savunması hiç mi hiç ama hiç bilmiyorsun. öncelikle şunu sana söyleyim en az 7 cof ordusunu bizzat benim istediğim defler çaktırdı. Bilmiyorsanız ögrenin lütfen.
Kanlar için geçilen allyler vardır hilal birliklerinde. önce bileceksin ve doğruları söyleyeceksin. Ve tek başımıza savunduk diyemezsin
diyebilirdinki;
biz coflara karşı zayıftık vede birliklerimi korumak için ateşkes imzaladık.
Akıllı bir başkan bu şekilde yazar birliklerine ;

vede
.............................
bu nedenle artık cof birlikleriyle savaşıp gerçek rakiplerimizn yüzünü güldürmeme kararı aldık...bu kararı yönetim olarak hep birlkte aldık ve cogu birlik baskanların onayına da sunarak karar verdik...

Devam eden alllyi geçmezdinnn......yok öyle çamur atmak milleteeee....

cypruslee
03-06-2014, 05:03
bu vakte kadar kimseye çamur atmadım atmamda... hilal birliklerinden bir tek bull hesabına 40 k gibi bir savunma geldi diye bılıyorm...bul hesaıbnda hızlı asker tılsımı vardı...ama bull a gelıcek saldırıya 4-5 saat kala tum defansları geri çektiniz ..galiba nedeni de bir tılsm calmıssnz ona defans lazımmıs :)

sonrasında bizde bull daki tılsımı kaptırdık...

neyse hocam dediğim gibi kımseye amur attıgım yok...defans gonderdım dıyorsan gondermıssndir,geçmiş adına teşekkür edelim ne diyeyim ...

bence sen kan birliklerinde yapılan hilal savunması hiç mi hiç ama hiç bilmiyorsun. öncelikle şunu sana söyleyim en az 7 cof ordusunu bizzat benim istediğim defler çaktırdı. Bilmiyorsanız ögrenin lütfen.
Kanlar için geçilen allyler vardır hilal birliklerinde. önce bileceksin ve doğruları söyleyeceksin. Ve tek başımıza savunduk diyemezsin
diyebilirdinki;
biz coflara karşı zayıftık vede birliklerimi korumak için ateşkes imzaladık.
Akıllı bir başkan bu şekilde yazar birliklerine ;

vede
.............................
bu nedenle artık cof birlikleriyle savaşıp gerçek rakiplerimizn yüzünü güldürmeme kararı aldık...bu kararı yönetim olarak hep birlkte aldık ve cogu birlik baskanların onayına da sunarak karar verdik...

Devam eden alllyi geçmezdinnn......yok öyle çamur atmak milleteeee....

cypruslee
03-06-2014, 05:03
Sefaaaaa geçmiş olsun kardeşim :) başkanlık yine sana kalmış :D

KADER KISMET MUKADDERAT be furkanım :)

cypruslee
03-06-2014, 05:04
Şu gerçek tılsım saldırılarının raporlarını koyar misiniz ?

oyundan bana msj atarsanız raporları yarın gonderirim size...hatta saldırılarınz kan06 bırlıgıne gitmişti..

safran
03-06-2014, 08:50
++++++

Biz savaştık ama edebimizle, saygımızla.

Bazıları burada bir genel başkana ve onun birliğine (şahsi arkadaşlarını hariç tutmuş sadece:) ) bu kadar saygısız şeyler yazarsa bence herkes ancak onları yazan kişinin nasıl biri olduğunu teyit etmiş olur....

Surlarınızı bilmem ama sizlere saygımızın surları çok yükseldi Sefa...

siz ve edeple saygıyla savaşmak yaw he he komik çocuk..

BaLLaNTiNeS
03-06-2014, 10:50
KADER KISMET MUKADDERAT be furkanım :)

her zaman elini taşın altına sokuyorsun.. geleceğin diktasını görüyorum sende :D

yusfur
03-06-2014, 11:42
siz ve edeple saygıyla savaşmak yaw he he komik çocuk..

Mesut seni başkanlıktan almışlar:D
Devrik başkan :D
Biz Sinan Hocayı indiremedik,millet seni nasıl başkanlıktan indirmişler
tek başına birlik olmaz :D
gel bizim birliğe

safran
03-06-2014, 13:44
gel bizim birliğe

sinanhoca devrildiği gün bende devrilirim acelem yok devrilmek için :)

Kenpachi
03-06-2014, 13:49
sinanhoca devrildiği gün bende devrilirim acelem yok devrilmek için :)

Azcık devrilmiş gibi gözüküyorsunuz. :) :)

cypruslee
03-06-2014, 15:24
gel bizim birliğe

mesutun başkanlıktan almışlar gibi bir durum söz konusu değildir...bizim için en büyük başkan volki34 dür...ben sağ koluysam safran da sol koludur...bu arada mesut tek başına da bir birliktir şüphen olmasın :)

ygzcn
03-06-2014, 15:42
bu vakte kadar kimseye çamur atmadım atmamda... hilal birliklerinden bir tek bull hesabına 40 k gibi bir savunma geldi diye bılıyorm...bul hesaıbnda hızlı asker tılsımı vardı...ama bull a gelıcek saldırıya 4-5 saat kala tum defansları geri çektiniz ..galiba nedeni de bir tılsm calmıssnz ona defans lazımmıs :)

sonrasında bizde bull daki tılsımı kaptırdık...

neyse hocam dediğim gibi kımseye amur attıgım yok...defans gonderdım dıyorsan gondermıssndir,geçmiş adına teşekkür edelim ne diyeyim ...

Herkes şait olsun arkadaş DOĞRULARI SÖYLEMİYOR VEYA BİLMİYOR. BULL hesabı bizzat reelden bir arkadaşımın ayrıca temsilcisi bendim. oradaki savunma daha henüz saldırı yokken geri çekildi. ertesi gün coflar hızlı asker ile 6-7 saatten geldiler gece. benim , bull un ve çevredeki diğer kahramanların operasyonda olmasından dolayı tılsımı kaçıramadı arkadaşımız. İSTEYENE MESAJLARI GÖSTEREBİLİRİM.

2. konu savunma atılmadı da diyemezsin öyle dersen gülerler sana bir dolu rapor çıkar birlikleri tarasalar savunma atıldığına dair.

cypruslee
03-06-2014, 16:15
Herkes şait olsun arkadaş DOĞRULARI SÖYLEMİYOR VEYA BİLMİYOR. BULL hesabı bizzat reelden bir arkadaşımın ayrıca temsilcisi bendim. oradaki savunma daha henüz saldırı yokken geri çekildi. ertesi gün coflar hızlı asker ile 6-7 saatten geldiler gece. benim , bull un ve çevredeki diğer kahramanların operasyonda olmasından dolayı tılsımı kaçıramadı arkadaşımız. İSTEYENE MESAJLARI GÖSTEREBİLİRİM.

2. konu savunma atılmadı da diyemezsin öyle dersen gülerler sana bir dolu rapor çıkar birlikleri tarasalar savunma atıldığına dair.

sonuc olarak bull hesabında sizin defansınız var diye oraya defans cok gondermemiştik...siz defansı cekınce tılsımı koruyamadık...cunku dedıgn gıbı oyuncu gece 4 te msj attı ve 5 saat ııcnde saldırı var dıyınce koruyamadık...hocam işiniz gücünüz insanları yalancı cıkarmak ,bundan zevk alınıyor heralde ? bak dedımki ben o msj da eger gondermıssenız de başka arkadaşlara teşekkür ederim yazdım...ben butun oyuncuların kıme hılal ne kadar defans gondermıs onu bılemem takibini de hiç bir genel baskan yapamaz...

yine soyluyorm geçmişte gonderılmısse teşekkürler...bu saatten sonrada forumda tartışmamyı düşünüyorum...sıkıntısı-sorusu olan oyundan msj atabilir...

ygzcn
03-06-2014, 16:21
sonuc olarak bull hesabında sizin defansınız var diye oraya defans cok gondermemiştik...siz defansı cekınce tılsımı koruyamadık...cunku dedıgn gıbı oyuncu gece 4 te msj attı ve 5 saat ııcnde saldırı var dıyınce koruyamadık...hocam işiniz gücünüz insanları yalancı cıkarmak ,bundan zevk alınıyor heralde ? bak dedımki ben o msj da eger gondermıssenız de başka arkadaşlara teşekkür ederim yazdım...ben butun oyuncuların kıme hılal ne kadar defans gondermıs onu bılemem takibini de hiç bir genel baskan yapamaz...

yine soyluyorm geçmişte gonderılmısse teşekkürler...bu saatten sonrada forumda tartışmamyı düşünüyorum...sıkıntısı-sorusu olan oyundan msj atabilir...

1) yalan varsa ortada bizde yalancı kim gösteririz kusura bakmayın.
2) defans bilgilendirmeli çekildi , saldırıdan önce çekildi yani ilk mesajınızla şimdi yazdığınız örtüşmüyor kendinizle çelişiyorsunuz. bu arada defansın miktarı 20k civarıydı. koca KAN birliği 6 saatte 20k def ayarlayamıyorsan oturup bir düşünün derim
3) rica ederiz defanslar için

keşke gitmeseydiniz forum ortamında daha net görebilirdi bütün oyuncu arkadaşlar olanları :)

yusfur
03-06-2014, 16:38
mesutun başkanlıktan almışlar gibi bir durum söz konusu değildir...bizim için en büyük başkan volki34 dür...ben sağ koluysam safran da sol koludur...bu arada mesut tek başına da bir birliktir şüphen olmasın :)

gözüken köy kılavuz istemez :D
mesutun hali ortada.sağkol solkol meselesi kendinizi avutmadır.

DEVRİLMİŞ BİR BAŞKAN

lorizon
03-06-2014, 20:31
Bull hesabı bana saldırı cıktıktan sonra hılal lere katılmıstır yok neymıs efendım hesapa devredılmıs hesabın devredılmedıgını herhalde kucuk cocuklar dahı bılırler....

ygzcn
03-06-2014, 21:54
Bull hesabı bana saldırı cıktıktan sonra hılal lere katılmıstır yok neymıs efendım hesapa devredılmıs hesabın devredılmedıgını herhalde kucuk cocuklar dahı bılırler....

arkadaş konuya başka yerden dahil olmuşsun farkettiysen biz başka bişeyi tartışıyorduk. sana saldırı çıktı çünkü oyunu bıraktı dikkatini çektiysen tılsıma gelmedi orduyu çakmaya geldi hedef olarakta depo işaretliydi 2 tane hani. bilip bilmeden konuşmak için konuşmayın lütfen. devreden reelden arkadaşım , devralan da benim trx2 den ortağım.

safran
03-06-2014, 22:11
gözüken köy kılavuz istemez :D
mesutun hali ortada.sağkol solkol meselesi kendinizi avutmadır.

DEVRİLMİŞ BİR BAŞKAN

ne için gaz vermeye çalışıyon anlamadım beni devirmek 70 lik devirmeye benzemez
s4 te köyünü bulamadım ne nasıl devrilir gösterecedim :)

yusfur
03-06-2014, 22:51
ne için gaz vermeye çalışıyon anlamadım beni devirmek 70 lik devirmeye benzemez
s4 te köyünü bulamadım ne nasıl devrilir gösterecedim :)

tahtan inince gözlerinde bozulmuş:D
s4 bir safran var ama siyahların içinde.siyahlara savunma mı basacaksın :D

sessizce
03-06-2014, 23:00
arkadaş konuya başka yerden dahil olmuşsun farkettiysen biz başka bişeyi tartışıyorduk. sana saldırı çıktı çünkü oyunu bıraktı dikkatini çektiysen tılsıma gelmedi orduyu çakmaya geldi hedef olarakta depo işaretliydi 2 tane hani. bilip bilmeden konuşmak için konuşmayın lütfen. devreden reelden arkadaşım , devralan da benim trx2 den ortağım.
şimdik bende başlıcam başlayımmı ııı ıı başka yerde konşuyun diye :D

ygzcn
04-06-2014, 01:23
şimdik bende başlıcam başlayımmı ııı ıı başka yerde konşuyun diye :D

başla üstad saldım gitti artık :)

DieHard
08-06-2014, 23:33
hani rapor var diodunuz ya bişey göremedim daha ne zaman düşer bu raporlar :)

Birisi_
09-06-2014, 05:30
hani rapor var diodunuz ya bişey göremedim daha ne zaman düşer bu raporlar :)

eli kulağında :)

arda turanyum
09-06-2014, 10:43
coflar barikatlarla savaş mı başlattı?? biraz açıklama yapın arkadaşlar altınımız yok diye mi iplenmiyoruz.

coflara başarılar bu arada.:)

Ivan
09-06-2014, 11:44
coflar barikatlarla savaş mı başlattı?? biraz açıklama yapın arkadaşlar altınımız yok diye mi iplenmiyoruz.

coflara başarılar bu arada.:)

gerekli açıklama yapıldı forumu kurcalarsanız

DieHard
09-06-2014, 12:22
gerekli açıklama yapıldı forumu kurcalarsanız

savaş ortyme de yaramış savaşı duyunca solugu hesapta almış nbr ortym nerelerdesin sen :) ehuhueuehe

RAAD
11-06-2014, 01:23

İyi oyunlar...

Kemal kardeşimin yukarıda yazdığı yazıda adı geçen 7 kişiden oluşan GRİ Birliği başkanıyım

birliğimizin adı geçdiği için ufak bir açıklamada bulunuyorum burası yeri olmamasına rağmen bilgi verme amaçlı siz traviana gönül ve zaman verenlere

Birliğimiz bir süre kayı birlikleri oluşumundaydı daha sonra kayı birlikleri ve cof birlikleri birleşmesi sonucu diğer bir cof birliği ile birleşerek son halini aldı.
İlerleyen zamanda Kemal kardeşimle anlaşamadığımız bir hususdan dolayı reelden 6 arkadaşımla ayrıldık ve hiçbir şekilde herhangi bir karalama veya birlik oyuncusu ayartma gibi bir faaliyette bulunmadık.
COFlardan gelen saldırılarda birkaç teklif oldu çok büyük ve kaale alınacak şeyler değildi açıkçası sadece bölgemizde bulunan ve cof tarafından gücü kırılmış olan kişisel dialoğumuz olan bir kaç arkadaş yardım etmeyi düşündü ancak zaten güçleri yokdu ve bizde KAN birlikleri ile cof birliği savaşında taraf olmamak amaçlı bu yardımları red ettik.
Sonuç olarak cof birlikleri oyuncularımızın köylerini doğaldırki serverdan sildiler bizlerde güzel defanslar ve saldırılar yapdık kendi çapımızda cıbır bir top 10 savunma madalyasıda kazandık
Bazı birlik başkanlarına ve tanıdığımız kişilere veda mesajımızı attık ve başarılar dileyerek serverdan mecburi çekildik.Kimseye bir saygısızlık veya seviyesiz bir mesajımız olmamışdır bize güzel saldırı yapan arkadaşları tebrik dahi ettik.Oyun Gerçek oyuncularla güzelleşir bunu sevdik ve daima istedik dostta düşmanda olsa
Tüm s1 oyuncularına eğlenceli ve saygılı bir oyun diliyorum
RAAD-GRİ Takım Başkanı

COF Kemal Başer
15-06-2014, 20:28
Nefes Nefese Operasyonu başarıyla tamamlanmıştır.

Kayda değer raporları en kısa zamanda ulaştıracağız...

COF Kemal Başer
15-06-2014, 22:59
Bir sessizlik çökmüş...izleyelim, dinleyelim...

Bugün Babalar günü,

Müslüm Baba'nın şerefine kaldıralım kadehimizi o halde ..

Nazdrovia COF !

http://i.hizliresim.com/W2OQYm.jpg (http://hizliresim.com/W2OQYm)

http://i.hizliresim.com/nPqWZM.jpg (http://hizliresim.com/nPqWZM)

https://www.youtube.com/watch?v=4VlQAvzPw-w

cankip
15-06-2014, 23:03
Helal olsun hepinize :D

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

drtjn
15-06-2014, 23:18
12590 asker koyunuz bizim olucak :D

empuic
15-06-2014, 23:23
12590 asker koyunuz bizim olucak :D

ahahahaha :cool:

antonina
15-06-2014, 23:30
Helal olsun hepinize :D

Emeğinize sağlık güzel bi operasyon oldu.

sessizce
15-06-2014, 23:32

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

Elinize saglik bizimkilerin guzel bi op olmus her ne kadar def bile ciksa bizimkiler kapi pencere kiripda giriyorlar :D

RONALDINHO
15-06-2014, 23:37

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

Gönlünüze sağlık...

Birliğimin kanı yerde kalmadı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

spedar
15-06-2014, 23:40
mer-and gibi bir oyuncunun asker koyune sadece loopus taki 50k tokmak 26k toyton ile mi girildi yoksa oncesinde giren cakılan ordu veya ordular varmı rapor sadece buysa helal olsun cok zekice dusunulmus ve uygulanmıs

yok baska ordu veya ordular var da onlar koyulmadıysa rapora o çakılan arkadasları neden goremedik?

sessizce
15-06-2014, 23:41
Gönlünüze sağlık...

Birliğimin kanı yerde kalmadı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Bir ara su saldiri atanlarada el atmak lazim :D

rüzgar46
15-06-2014, 23:46
hahhaha çikolacı gökmeni harcadınız demek güzel rapor hzz yandaşı işte nolacak oyun biliriz derler ama birşeyden anlamazlar gecen kıs 3x serverında vahada 500k tokmagını kesıcektık merd and denen sahsın zor yırttı hahhah :D

antonina
15-06-2014, 23:49
Bir ara su saldiri atanlarada el atmak lazim :D

Herkesin sırası gelecektir kankam... No panik diyelim:)

GeneraL SmokeR
15-06-2014, 23:52

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

Kısa mesafeden gelinince saldırıan önce ve sonra düzenlenen fake organizasyonları belirleyici oldu .

Operasyonda emeği geçenleri tebrik ederim.

empuic
16-06-2014, 00:00
Müthişiniz aga :) Söylenecek başka bi söz yok . Ama çok yüklenmeyin adamlara :)

GeneraL SmokeR
16-06-2014, 00:03
Müthişiniz aga :) Söylenecek başka bi söz yok . Ama çok yüklenmeyin adamlara :)

Çok zoruna gitmiş heralde yazdıgım ve yüklenmeleri :)

Birisi_
16-06-2014, 00:03
bir tebrikte benden dur durak bilmeden bu savaş devam eder inş:)

Çi Çi Han
16-06-2014, 00:04
Emeği geçen herkesi Tebrik ederim..

:) Lem Ferhat yaktın beni,

lorizon
16-06-2014, 00:06
Tebrikler herkezin emegine saglik savunan saldiran.ozelliklede guven tebrigi hakediyorsun rekor yagma yapmissin:)

traloyka
16-06-2014, 00:06
cof cof lattınız adamları :)

süper organizasyon ve çerez gibi giden tokmaklar hey maşallah :D

Çi Çi Han
16-06-2014, 00:10
Tebrikler herkezin emegine saglik savunan saldiran.ozelliklede guven tebrigi hakediyorsun rekor yagma yapmissin:)

:) Haftaya Top10'da olurum yağma'da bu gidişle..

triska
16-06-2014, 00:12
Eşsiz tılsımın olduğu köyde bir bu kadarlık orduda çakılmıştır mer and hesabı güzel bir organize saldırıya güzel karşılama yapmış. Saldırı askerini savunmaya koymak yerine kendisi kesseymis güzel bir sinerji olurmuş :) yapılan saldırı organizesi tamamen başarılı olmuş gibi bir hava yaratmak bence doğru değil. Mer and ekibine ve saldırı yapan cof ekibine tebrikler.

empuic
16-06-2014, 00:15
Çok zoruna gitmiş heralde yazdıgım ve yüklenmeleri :)

burada tek bir yüklenen, 2 yüklenilen var. doğru sözün doğru yerde yazılması açısından.

GeneraL SmokeR
16-06-2014, 00:21
burada tek bir yüklenen, 2 yüklenilen var. doğru sözün doğru yerde yazılması açısından.

Kimin feyk hesabısın :)

DieHard
16-06-2014, 00:22

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

emegi geçen dostlarımı ayrı ayrı tbrk ederim...

en çok güven ime üzüldüm yine boş dönmüş :) ahhahahha :)

traloyka
16-06-2014, 00:24
Eşsiz tılsımın olduğu köyde bir bu kadarlık orduda çakılmıştır mer and hesabı güzel bir organize saldırıya güzel karşılama yapmış. Saldırı askerini savunmaya koymak yerine kendisi kesseymis güzel bir sinerji olurmuş :) yapılan saldırı organizesi tamamen başarılı olmuş gibi bir hava yaratmak bence doğru değil. Mer and ekibine ve saldırı yapan cof ekibine tebrikler.

bazen bile bile çakmaya gönderilir ordular

eşsiz tılsımdaki saldırılarda tamda bu şekilde olmuştur.

o yüzden operasyon senin hatrın için %99 başarılı olmuştur diyelim %100 diyerek seni kırmayalım :D

interkolik
16-06-2014, 00:31

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

Tebriği hak eden bir strateji ferrari en iyi şekilde kullanılmış..hafta içi yoğun hilal saldırıları sonrası psikolejik üstünlük tekrar coflara geçmeye başladı diyebiliriz..

arda turanyum
16-06-2014, 00:31
Cof komutanının hilal komutanından yerle bir edildi raporu alması ayrıca hoş olmuş

Sevindik yarın pazartesi sendromuda yaşamayız artıkın

a&f
16-06-2014, 00:33
uyuyan devi uyandırmak Hiç hoş değil :) hesabımı feda ederim o mer-and'a emin olun ki.. Yalnıs bir hamledir.. 200k lık bir ordu gitmiş olabilir ama o adama 1m luk bir ordu bahşettiler.. Mer-and sakın ola üzülme.. hesabım senindir diyebilirim rahatça... Sen benim abimsin.

a&f
16-06-2014, 00:35
Tebriği hak eden bir strateji ferrari en iyi şekilde kullanılmış..hafta içi yoğun hilal saldırıları sonrası psikolejik üstünlük tekrar coflara geçmeye başladı diyebiliriz..

Aziz yıldırım Ve ünal aysal konusması gibi olmus Ama kral Her zaman galatasaraydır.. :) tebrikler bu saldırınızdan dolayı harika bir hamle... Ama filimiz Gitti şahımız değil... filimizi koruyan piyonlar Filin yerini doldurur o Fil Sahibine..

tARHAna__
16-06-2014, 00:38
Aslanı yaralamayacaksın:)

interkolik
16-06-2014, 00:39
Aziz yıldırım Ve ünal aysal konusması gibi olmus Ama kral Her zaman galatasaraydır.. :) tebrikler bu saldırınızdan dolayı harika bir hamle... Ama filimiz Gitti şahımız değil... filimizi koruyan piyonlar Filin yerini doldurur o Fil Sahibine..

hocam yine karıştırdın sanırım ben cof değilim..:D Tek ortak yönümüz adamus mu olacak ne olurdu cimbomlu olmasaydın..:)

a&f
16-06-2014, 00:40
emegi geçen dostlarımı ayrı ayrı tbrk ederim...

en çok güven ime üzüldüm yine boş dönmüş :) ahhahahha :)

imzan harika gerisini boşver.... :))

a&f
16-06-2014, 00:43
hocam yine karıştırdın sanırım ben cof değilim..:D Tek ortak yönümüz adamus mu olacak ne olurdu cimbomlu olmasaydın..:)

yok karıstırmadım... Mer-and cok sevidğğim bir abimdir... Strateji hatası yapmıs sadece.. Benden bile destek istemedi.. Ki Benden destek istese 14 saat mesafesi var.. oraya duvar örerdik önemsememiş Sadece.. O travian tarihinin En başarılı ve en karakterli oyuncularından biridir... Korkum o ki.. Beni oyuna sokmaya başladılar.. :( biz sıcanların döneminden geldik eskiyiz coook eski.. com.tr yokken oynardık bu oyunu ogame döneminden diyim sen anla... Gelişi gidişi değiL... artı parası önemli 1 aylık maaşı veririz yine mer-and'ı ezdirmeyiz bu oyunda.. Bilmem anlatabildim mi.

traloyka
16-06-2014, 00:44
uyuyan devi uyandırmak Hiç hoş değil :) hesabımı feda ederim o mer-and'a emin olun ki.. Yalnıs bir hamledir.. 200k lık bir ordu gitmiş olabilir ama o adama 1m luk bir ordu bahşettiler.. Mer-and sakın ola üzülme.. hesabım senindir diyebilirim rahatça... Sen benim abimsin.

1 milyonluk ordu dünyanın en saçma travian serverında basılmıştır.

askerlerin tahılsızlıktan ölmediği
bug yüzünden 1 saat içinde wowdaki milyonlarca askerin öldüğü
daha sonra geri yüklendiği
fakat aynı şekilde tekrar öldükleri
görüp görebileceğin en saçma serverdı

evet o ordu basıldı ama böle bi serverda basıldı

traloyka
16-06-2014, 00:47
yok karıstırmadım... Mer-and cok sevidğğim bir abimdir... Strateji hatası yapmıs sadece.. Benden bile destek istemedi.. Ki Benden destek istese 14 saat mesafesi var.. oraya duvar örerdik önemsememiş Sadece.. O travian tarihinin En başarılı ve en karakterli oyuncularından biridir... Korkum o ki.. Beni oyuna sokmaya başladılar.. :( biz sıcanların döneminden geldik eskiyiz coook eski.. com.tr yokken oynardık bu oyunu ogame döneminden diyim sen anla... Gelişi gidişi değiL... artı parası önemli 1 aylık maaşı veririz yine mer-and'ı ezdirmeyiz bu oyunda.. Bilmem anlatabildim mi.

adamı bildiğin ezdiler yav maaşına yazık dostum bidahaki servera artık :)

interkolik
16-06-2014, 00:47

mer-and i tanıyorum zaten geçen yıl Qourion hesabında durmuş ile beraber milyon üzeri askerle saldırı yapan oyuncu mer-and e birşey demedim özellikle hafta içi vaha saldırı raporlarında tebrik ettim..:) Şimdi de coflar güzel bir saldırı yapmış onları tebrik ettim tebrikle cof olunmaz ki ilahi ben o yüzden karıştırdın demiştim..:)

tARHAna__
16-06-2014, 00:55

Adamın sınırda COFCOFlamadığı kalmadı e biraz ezilsin haketti o:)

Burak Özer
16-06-2014, 00:56

Tüm bunlar mer-and'ın suçu mu? Adam WoW'a (benim hatırladığım) 4 tane ordu çıkardı ve sonuncusu hariç hepsinda serverda işleyiş normaldi ve eminimki serverda işleyiş sonuna kadar normal olarak devam etseydi de o ordu basılacaktı.
Bu kadar basit bir olaymış gibi görüyorsun ama sen ne yaptın bi' sölesene? :)
Bu 4 ordudan en küçüğünün yarısını çıkarabildin mi? :D

traloyka
16-06-2014, 01:03
Tüm bunlar mer-and'ın suçu mu? Adam WoW'a (benim hatırladığım) 4 tane ordu çıkardı ve sonuncusu hariç hepsinda serverda işleyiş normaldi ve eminimki serverda işleyiş sonuna kadar normal olarak devam etseydi de o ordu basılacaktı.
Bu kadar basit bir olaymış gibi görüyorsun ama sen ne yaptın bi' sölesene? :)
Bu 4 ordudan en küçüğünün yarısını çıkarabildin mi? :D

merandın suçu olduğunu söledim mi :)

yada sölediklerimden yanlış olan varmı :) yok çünkü hepsi doğru :)

doğrudur o ordu basılabilirdi
ama speed server ne kadar uzadı iyi biliyorsun
o kadar uzun süren bir speed serverda o ordu basılır tabiki

son speed server kaç ay sürmüş ondan öncekiler ne kadar sürmüş ?

evet sonuçta ortada basılan 1milyondan fazla bi tokmak var
ama ordunun çıktığı serverda tek kelimeyle rezalet ve saçma sapan bi serverdı
bunu kabul etmek lazım

spedar
16-06-2014, 01:03
neyi yorumluyorsunuz arkadaslar

yani su saldırı organizesinin tum raporlarını cakılan cakılmayan hepsini gorsek daha iyi olmazmı kemal baser 2 tanesini paylastı digerleri piyasada yok :)

ona gore baksak o asker koyu icin ne ordular feda Edilmiş zarar mı kar mı yorumlasak

ama nerdeee :))

traloyka
16-06-2014, 01:06
neyi yorumluyorsunuz arkadaslar

yani su saldırı organizesinin tum raporlarını cakılan cakılmayan hepsini gorsek daha iyi olmazmı kemal baser 2 tanesini paylastı digerleri piyasada yok :)

ona gore baksak o asker koyu icin ne ordular feda Edilmiş zarar mı kar mı yorumlasak

ama nerdeee :))

haklısın üstad :)

eşsiz tılsımda koçsuz cesaretin ordusu çakıldı
cesaret orduyu çakmayı sevdiği için engel olamadık bu çaktığı sanırım 4. ordu oldu

2 ordu daha çakıldı sanırım ama onların raporları banada gelmedi henüz

a&f
16-06-2014, 01:06

Kardeş Duygusal yaklasıyorum bu konuya Yarın bahşet beni affet... 1m luk ordu grx. serverda yunanlara karsı basılmıstır... Ben ve ekibim basmıstır... hatta -2.300.000 tahılı görmüşüzdür orda... Buğ muğ değil.. şimdi travian oynayanların o zaman travianda abi bana saldırma dediği dönemlerde...

Benim sebebim Senin cektiğin konu değil Mer-and'dır... 1m ordu dediğinde t4.1 lerde 100.000 toyton 300.000 tahıl 40.000 manco 240.000 tahıl dediğin dönemde... 200.000 balta koysan 10.000 toyton koyduğunda 1.m ordu yapar.. Buğ muğ bize hikaye.. Benim meselem mer-anddır... Ve ve ve söylemiyorum daha.. Ben orda meccazen hesabımın ona feda olduğunu anlatmaktır.. Ordu dediğin nedir... Su anda Dünyada genel klasmasman 3x Rekoru halen 3 sne önceki Grx serverindadır ve yunanlara verilen milli bir darbedir. ve gururla o bizdedir.. Bizim kim olduğumuzDa hiç önemli değildir.

niwo
16-06-2014, 01:08

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

serverin bu döneminde muazzam bi rapor saldıranı ve savunanı tebrik etmeyecem . sadece saldıranı tebrik ediyorum gerçekten tebriğide hakediyorsunuz :)

a&f
16-06-2014, 01:12

Hesap adresini ver bana s1 de sonra defans topla ezilmek buysa eğer bi köy 0 lamaksa. Özür dilerim ama bi öğreteyim sana.. Dediğim gibi tamamen duygusaldır bu iş... mer-and Abimdir.. Maaaşının ... neyse sinirlendim Harbiden kusura bakma...

like the wind
16-06-2014, 01:18
Hesap adresini ver bana s1 de sonra defans topla ezilmek buysa eğer bi köy 0 lamaksa. Özür dilerim ama bi öğreteyim sana.. Dediğim gibi tamamen duygusaldır bu iş... mer-and Abimdir.. Maaaşının ... neyse sinirlendim Harbiden kusura bakma...

GÖKMEN e asker köyümü yok yaw :) tüm HİLAL Birliklerinlerinin ASKER KÖYLERİ Kendisinindir.
Bizden 1 gittiyse karşıdan 10 gider. Bakalım ve görelim önümüzdeki günler ne gösterecek...

akfslmz
16-06-2014, 01:22
haklısın üstad :)

eşsiz tılsımda koçsuz cesaretin ordusu çakıldı
cesaret orduyu çakmayı sevdiği için engel olamadık bu çaktığı sanırım 4. ordu oldu

2 ordu daha çakıldı sanırım ama onların raporları banada gelmedi henüz

Cesaretten sonrada ben çakıldım:) merand tercihini o koyden yana kullanıp orayı savunmus sanırım...baya savunma vardı koyde...kendisinide tebrik etmek gerekir neticede oyunun hakkını veren bir arkadas...

A&f dostum sende sakın ol biraz istersen merand i sevebilirsin anliyoruzda son uç sayfada yazdıklarının cogu konuyla alakasız kuru kalabalık...burada güzel bir operasyon yapılmış konuyu kac sene önce adamın bastığı orduya getirdiniz....askeri kestiren merand adamın sesi çıkmıyor sen kendini paraliyorsun burada...

Çi Çi Han
16-06-2014, 01:26
Arkadaşlar, kimse seviyesini düşürmesin.. Düşenin'de seviyesine inmeyin

Şunun şurasında oyun oynuyoruz, yıkan'da olacak yıkılanda..

Tebrik ederim rakibimizi, geçen güzel organize yaptılar, Bu gün ise saldırı aldılar, Köyleride yıkıldı askerde kaybettiler, ama mücadelelerinide verdiler. Bundan sonra'da vereceklerde, aynı şekilde bizlerde.

Kırıcı olmanın anlamı yok,

sessizce
16-06-2014, 01:29
o güzel canını sıkma kardeşim hem kendi arkadaşlarımı hem mer-andi tebrik ederim oyun oynuyoruz yıkmakda var yıkılmakda bu güzel raporları yaratan arkadaşlarımı ve sizleri tekrardan tebrik ederim bizz bu oyunu zevk için oyunuyoruz zevkimizi cıkartalım herkez için diyorum

bizovic
16-06-2014, 01:45
tebrikler :) (kısa öz)

SpyStyle
16-06-2014, 01:47
Öncelikle güzel operasyondan dolayı cof ekibini tebrik ederim.op diger ayagında eşsiz sıgınak köyünede güzel operasyon yaptılar ama orda iyi savunma yaptık onunda raporları paylaşılır.Şunu da demeden geçemicem güzel bir op raporlar paylaşılmış tabiki gelip tebrik edilicek ama server başından beri foruma gelmemiş 1 mesaj atmamış ne oldugu belli olmayan hesaplardan saçma sapan çocuk gibi laf sokmaya çalışan alay etmeye çalışan mesajlar atılıyor.Adam olan hakkıyla oynayan forumuda öyle kullansın.yapamıyorsanız Çi Çi Han ı örnek alsın attıgı mesajlar dikkatle okunsun.Tekrar tebrik ederim Cof ekibini ve Yoğun uğraş veren Mer-And ile bir kaç Kişilik timini.

COF Kemal Başer
16-06-2014, 01:59
Sanırım bugün aynı zamanda 54 adet Barikat merkezine girildi.

En iyi durumdaki Barikat Birliğiydi.

mer-and operasyonunun gölgesinde kalmaması gerekir ki orda da çok güzel kesim ve yıkım raporları çıktı...

WeißesFleiscH
16-06-2014, 02:06

Sen o server hakkında ne biliyorsun bana bi söylermisin ?
O dönem Gökmenle birlikte 2mizde bastık o askerleri. Ben çıkardığım ordunun 4te 1i kadarını öldürdüm açlıktan. Tahılsızlıktan asker ölmüyorduda bizim niye öldü askerler çifte standartmı var yani ? Yok öyle bir şey.
Biz oyun başından beri askerlerimizi def hesaplarında ve ya ordusu çakılan arkadaşların merkezlerinde besledik.
Oyunun sonlarında bende çok iyi hatırlıyorum 950k tokmak oldu dengesizin biri çıktı event oluşturdu,biz karşı tarafa cevap verdik öyle oldu böyle oldu derken admin tahılsızlıktan tahılsızlıktan asker ölümünü kapattı.
Yani demek istediğim biz en başından beri o askerleri besleyecek o askerleri koruyacak emeği verdik. Milyonluk ordu basılır demişsin iyi güzel peki o orduları korumak kolaymı ? Sana şimdi 2 resim atacam bi incele istersen,biz o puanları admin hatası yüzünden almadık.
http://i.hizliresim.com/jJ7gy9.png
http://i.hizliresim.com/QXdL2G.png

Hatırlatma ; Mer-And'ın o dönem Nıcki Quarion ' du.
Oyunun son zamanlarında oluşan bir olay yüzünden tahılsızlıktan ölümler kapanınca bizimde besleme sıkıntımız ortadan kalktı açıkçası. Yanlış ve ya eksik bilgilendirme yapıp insanların emeklerini tartışma konusu yapmayın.

Raporları böyle uzun bir yazıyla kirlettiğim için kusura bakmayın,üstte ki arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış düzeltmek istedim..

Herkese iyi forumlar ! ..

Dip: Gökmen kankam ope de yardım lazım olursa bir telefon kadar uzağındayım =)

traloyka
16-06-2014, 02:40

seni bu kadar kızdırdıysam gerçekten özür dilerim

KAdir06-Cebren12
16-06-2014, 03:07
Her ne kadar rakip olsakda Gökmen kardeşimin giden ordusuna üzüldüm. Ancak sevinilcek bi durum yok eminim nüfusla belli etmediği 2 ordusu daha basımdadır ve oyun sonunda saldırı 1. liğinin yanında en iyi orduları gösterecek en güzel operasyonları yapacak oyuncudur. Tartışmasız sadece Türk değil dünyadaki tüm Travian serverlerının en iyi oyuncusudur Mer-And 1m lik orduyu da yanında 2 ordu daha basarak hakkıyla basmıştır hepsine bizzat en yakınından şahit oldum. Yapılan operasyondan dolayı dostlarımı da tebrik ediyorum gerçekten serverın gidişatı açısından güzel bi yıkım olmuş. Uğruna değil 50 k lık 500 k lık ordu bile gitse Mer-Andın ordusunu silmek başarıdır. Sonuçta bize rakip olabilecek tek sağlam hesap :) Seyir zevki yüksek bi hafta güzel raporların devamı dileklerimle ..

a&f
16-06-2014, 08:28
Cesaretten sonrada ben çakıldım:) merand tercihini o koyden yana kullanıp orayı savunmus sanırım...baya savunma vardı koyde...kendisinide tebrik etmek gerekir neticede oyunun hakkını veren bir arkadas...

A&f dostum sende sakın ol biraz istersen merand i sevebilirsin anliyoruzda son uç sayfada yazdıklarının cogu konuyla alakasız kuru kalabalık...burada güzel bir operasyon yapılmış konuyu kac sene önce adamın bastığı orduya getirdiniz....askeri kestiren merand adamın sesi çıkmıyor sen kendini paraliyorsun burada...

haklısın haklı Foruma dön biraz daha oku bence.. Ben mer-and'a moral olsun diye 1mluk ordusu oldu diyorum. sonra konu nereye geliyor.. iyi oku bence üstat.. Sonra yaz.. paralama kendini boş boş yazıp

triska
16-06-2014, 08:56
bazen bile bile çakmaya gönderilir ordular

eşsiz tılsımdaki saldırılarda tamda bu şekilde olmuştur.

o yüzden operasyon senin hatrın için %99 başarılı olmuştur diyelim %100 diyerek seni kırmayalım :D

Tamam senin hatrın için külahımı açtım sen bunu benim külahıma anlat :)

traloyka
16-06-2014, 09:35
Tamam senin hatrın için külahımı açtım sen bunu benim külahıma anlat :)

değmez :)

beyhude bi çaba olurdu bu ;)

OffLee
16-06-2014, 10:03
tatava yapma , tebrik et geç. kaderine razı ol.

Ivan
16-06-2014, 11:31

Bugün Babalar günü,

Nazdrovia COF !

Tebrikler Büyük komutan Zaharya ve tayfası tebrikler cof ailesi :)

Mer and hesabınada ordu için tebrikler 2. 3. ordularınıda sabırsızlıkla bekliyoruz

BeTa
16-06-2014, 11:39
O dönem Gökmenle birlikte 2mizde bastık o askerleri. Ben çıkardığım ordunun 4te 1i kadarını öldürdüm açlıktan. Tahılsızlıktan asker ölmüyorduda bizim niye öldü askerler çifte standartmı var yani ? Yok öyle bir şey.
Biz oyun başından beri askerlerimizi def hesaplarında ve ya ordusu çakılan arkadaşların merkezlerinde besledik.
Oyunun sonlarında bende çok iyi hatırlıyorum 950k tokmak oldu dengesizin biri çıktı event oluşturdu,biz karşı tarafa cevap verdik öyle oldu böyle oldu derken admin tahılsızlıktan tahılsızlıktan asker ölümünü kapattı.
Yani demek istediğim biz en başından beri o askerleri besleyecek o askerleri koruyacak emeği verdik. Milyonluk ordu basılır demişsin iyi güzel peki o orduları korumak kolaymı ? Sana şimdi 2 resim atacam bi incele istersen,biz o puanları admin hatası yüzünden almadık.

Oyunun son zamanlarında oluşan bir olay yüzünden tahılsızlıktan ölümler kapanınca bizimde besleme sıkıntımız ortadan kalktı açıkçası. Yanlış ve ya eksik bilgilendirme yapıp insanların emeklerini tartışma konusu yapmayın.

Raporları böyle uzun bir yazıyla kirlettiğim için kusura bakmayın,üstte ki arkadaş yanlış bilgilendirme yapmış düzeltmek istedim..

Kanka burdakiler ne desen anlamaz speed deki mevzuları..

Biz 1m den yukarı ordu bastık mı bastık.
Saldırı da sıralamamız belli mi belli

Basabilenler konuşsun sen boşver takma kafana..

Ayrıyetten COF'ları operasyonlarından dolayı ve Gökmen kardeşimi de tebrik ederim

Ivan
16-06-2014, 11:48
Sanırım bugün aynı zamanda 54 adet Barikat merkezine girildi.

En iyi durumdaki Barikat Birliğiydi.

mer-and operasyonunun gölgesinde kalmaması gerekir ki orda da çok güzel kesim ve yıkım raporları çıktı...

54 merkez mi yalan 4 merkezimize girdi dicekler şimdi başkan bekliyorum hehe :D

çiçili
16-06-2014, 12:45
izlenimlere göre saun oyanan servarların en canlısı s1 acık ara bütün oyuncu arkadaşlara başarılar :) özellikle Cof ailesine başarılarınızın devamını diliyorum

mcmanus
18-06-2014, 01:29
Her ne kadar rakip olsakda Gökmen kardeşimin giden ordusuna üzüldüm. Ancak sevinilcek bi durum yok eminim nüfusla belli etmediği 2 ordusu daha basımdadır ve oyun sonunda saldırı 1. liğinin yanında en iyi orduları gösterecek en güzel operasyonları yapacak oyuncudur. Tartışmasız sadece Türk değil dünyadaki tüm Travian serverlerının en iyi oyuncusudur Mer-And 1m lik orduyu da yanında 2 ordu daha basarak hakkıyla basmıştır hepsine bizzat en yakınından şahit oldum. Yapılan operasyondan dolayı dostlarımı da tebrik ediyorum gerçekten serverın gidişatı açısından güzel bi yıkım olmuş. Uğruna değil 50 k lık 500 k lık ordu bile gitse Mer-Andın ordusunu silmek başarıdır. Sonuçta bize rakip olabilecek tek sağlam hesap :) Seyir zevki yüksek bi hafta güzel raporların devamı dileklerimle ..

KMK nin ordusunuda unutmamak lazım kim bu zamana kadar haftanın saldıralrında 2.5 miyon kesmiş

traloyka
18-06-2014, 02:30
KMK nin ordusunuda unutmamak lazım kim bu zamana kadar haftanın saldıralrında 2.5 miyon kesmiş

bu kadar speedci s1 i takip ediyor vede oynuyorsa
bi dahaki server birlikleriyle gelsinler
hem artık normal serverlarda %40 hızlandı :)

BeTa
18-06-2014, 11:04

​KMK efsane ya Mer-And da kimmiş .p

a&f
18-06-2014, 11:41
:) travian gerçeği... Mer-and ordusu kaybetmiş üzülmesin dedim.. ordusu gitti ama 1milyonluk (parça parca ordularımız var su an s1'de manasında) ordu kazandı ben ve ekibim tarafından dedim... muhabbet taa nereye gitti : ) serverdaki hatalar bile aydınlandı maşallah...

Harika bir yazı yazmısım demekki.. bi yalnıs anlaşılma olayı nerelere getirdi :)

İyi bir oyun oluyor.. s1 s6'ya gittim bi arkadasın hesabına... içler acısı oyun... kıymetini biLin s1'in..

Humus
18-06-2014, 12:20
http://travianreports.com/2014/25/U37TMpg.png (http://travianreports.com/tr)

Humus
18-06-2014, 12:36
http://travian-reports.net/tr/report/8458713ebba zaharya çakılış

http://travian-reports.net/tr/report/8458721449e
http://travian-reports.net/tr/report/8458746405f

Zaharyanın ordusu ve bir kaç orta dereceli ordu çakılmış . Mer andın ordusuda yok olurken loopusun 26k toytonun 14 k sını kesmiş ve iyi dereceli ordu orta dereceye düşmüş. Aslında bakılınca cofunda epey zararı olmuş. Bu raporları yeni keşfettim bende kimse yollamıyor ama:)

tARHAna__
19-06-2014, 17:21
top10 dan gördüğüm kadarı ile sanırım sağlam bir COF ordusu patladı.

akfslmz
19-06-2014, 17:42
top10 dan gördüğüm kadarı ile sanırım sağlam bir COF ordusu patladı.

axex te yaptıkları savunma için barikatı tebrik ederim...

63 tane kahraman vardı köyde bütün birlik oraya toplanmış...:)

ajan_
19-06-2014, 17:49
o kadar şerefli cof oyuncuları var ki ortak deyip bi tarafları oynuyor!

tARHAna__
19-06-2014, 17:58
axex te yaptıkları savunma için barikatı tebrik ederim...

63 tane kahraman vardı köyde bütün birlik oraya toplanmış...:)

Evet raporlar elime ulaştı şimdi. Barikatlar yine kurmuşlur Barikatı katliam yapmışlar:)

ajan_
19-06-2014, 17:59
koyabilir misin rapaoru ?

akfslmz
19-06-2014, 18:03
Evet raporlar elime ulaştı şimdi. Barikatlar yine kurmuşlur Barikatı katliam yapmışlar:)

Saldırıyı yapan birlik arkadaşlarımıda tebrik etmek gerekiyor tabi...neticede böyle orduları basıp beslemek her oyuncunun yapabileceği iş değil...

tARHAna__
19-06-2014, 18:27
Saldırıyı yapan birlik arkadaşlarımıda tebrik etmek gerekiyor tabi...neticede böyle orduları basıp beslemek her oyuncunun yapabileceği iş değil...

ona laf yok canım kaliteli oyuncular server genelinde fazla var. Seyir zevki sağlam raporlar sunuyorlar.

tARHAna__
19-06-2014, 18:28
koyabilir misin rapaoru ?

benim koymam yakışık almaz. Ya COF'lar koyar raporu ya da BARİKATLAR. Biz dış kapının dış mandalıyız::)

interkolik
19-06-2014, 21:13

Barikat isminin hakkına verir gibi savunma kurmuş bende gördüm raporu adamlar yememiş içmemiş çin seddi kurmuşlar köye..:)

OffLee
20-06-2014, 17:12
Barikat isminin hakkına verir gibi savunma kurmuş bende gördüm raporu adamlar yememiş içmemiş çin seddi kurmuşlar köye..:)

Barikat Birlikleri , ismiyle müsemma bir birlik olduğunu gösteriyor , savunma işinde ciddi anlamda iyiler ve de başarılılar. COF Birlikleri'nin bugünlere gelmesinde en önemli etken , yaptığı 'Çanakkale Geçilmez'lerdir. açıkçası benim de en hoşuma giden mevzu buydu. fakat son serverlarda (bu server için belki erken ama şuanki durum böyle) ciddi saldırılar almıyoruz. bunda rakipler kadar , oyuna önde basan , rakibi çıkamayacak hale getiren oyun anlayışımızın da etkisi var. bir birlik , yıkılmadan asla gerçek bir birlik olamaz.

teşbihte hata olmaz , arkadaşlar yanlış anlamasın ; Barikat Birlikleri'nde adeta gençliğimizi görüyorum. zaten bireysel olarak kendini kanıtlamış çok ekip var , fakat söylendigi gibi burası s1 . bir şey ispat edilecekse burada edilir. Barikat da servera güzel renkler katıyor. Hilal Birlikleri henüz çok içinde olmadığı için bir şey söylemek doğru degil fakat haritayı incelediginizde çok ciddi bir potansiyel oldukları da kesin.

bence hepimiz uslubumuza daha çok dikkat edip , gereksiz kişileri çok fazla ciddiye almadan sohbetlerimizi sürdürmeliyiz. yarın bir gün turnuvalarda birlikte oynama ihtimalimiz her zaman var. Ruslar bilmemkimler neden bu kadar iyi dedikleri gibi , şu oyuncu kadroları için de aynı şeylerin söylenmemesi için hiç bir sebep göremiyorum.

vesselam.

myellow
20-06-2014, 17:34
Barikat Birlikleri , ismiyle müsemma bir birlik olduğunu gösteriyor , savunma işinde ciddi anlamda iyiler ve de başarılılar. COF Birlikleri'nin bugünlere gelmesinde en önemli etken , yaptığı 'Çanakkale Geçilmez'lerdir. açıkçası benim de en hoşuma giden mevzu buydu. fakat son serverlarda (bu server için belki erken ama şuanki durum böyle) ciddi saldırılar almıyoruz. bunda rakipler kadar , oyuna önde basan , rakibi çıkamayacak hale getiren oyun anlayışımızın da etkisi var. bir birlik , yıkılmadan asla gerçek bir birlik olamaz.

teşbihte hata olmaz , arkadaşlar yanlış anlamasın ; Barikat Birlikleri'nde adeta gençliğimizi görüyorum. zaten bireysel olarak kendini kanıtlamış çok ekip var , fakat söylendigi gibi burası s1 . bir şey ispat edilecekse burada edilir. Barikat da servera güzel renkler katıyor. Hilal Birlikleri henüz çok içinde olmadığı için bir şey söylemek doğru degil fakat haritayı incelediginizde çok ciddi bir potansiyel oldukları da kesin.

bence hepimiz uslubumuza daha çok dikkat edip , gereksiz kişileri çok fazla ciddiye almadan sohbetlerimizi sürdürmeliyiz. yarın bir gün turnuvalarda birlikte oynama ihtimalimiz her zaman var. Ruslar bilmemkimler neden bu kadar iyi dedikleri gibi , şu oyuncu kadroları için de aynı şeylerin söylenmemesi için hiç bir sebep göremiyorum.

vesselam.

hay ağzına yüreğine sağlık ne güzel yazmışsın :)

makevelie
20-06-2014, 18:14

üstadım yanlıs anladıysam bagısla bu ordular speedde basıldı dimi

COF Kemal Başer
21-06-2014, 14:06

vesselam.

Sevgili Cemil,

1. , 2. ve 3. Dalga operasyonlarında gördüğümüz şey şudur; Barikat birliklerinde belirli merkezler dışında hiç birisi savunulmuyor. 60 kişilik bir birlikte 54 merkeze giril çakılma olmuyorsa savunma anlayışı yoktur.

Yine bir barikat oluşumuna saldırdık, sonuç yine aynı...Birliğin %90ı yıkıldı...

Bu yukarıdaki rapor, 3. dalga operasyonundan önce yapılan bir saldırı. Bana göre fazlasıyla basit ve hatalarla dolu. Saldırı yapılan yan köy reislemeye gidiliyor, ama oyuncunun merkezine bile fake atılmıyor :) göstere göstere 14-15 saatten tek bir yere çıkılıyor...sonuç normal :)

ama aynı oyuncunun 3. dalga operasyonu ile merkezine gidiliyor...sonuç aşağıda...Bizim savunma anlayışımızı en iyi senin bilmen lazım, tüm birlik saldırı da alsa, "şurası savunulacak" dendiğinde herkes savunmayı oraya atardı. Daha iyi analiz yapman lazım kardeşim.

http://i.hizliresim.com/ydgRzM.jpg (http://hizliresim.com/ydgRzM)

Kenpachi
21-06-2014, 14:15
Sevgili Cemil,

1. , 2. ve 3. Dalga operasyonlarında gördüğümüz şey şudur; Barikat birliklerinde belirli merkezler dışında hiç birisi savunulmuyor. 60 kişilik bir birlikte 54 merkeze giril çakılma olmuyorsa savunma anlayışı yoktur.

Yine bir barikat oluşumuna saldırdık, sonuç yine aynı...Birliğin %90ı yıkıldı...

Bu yukarıdaki rapor, 3. dalga operasyonundan önce yapılan bir saldırı. Bana göre fazlasıyla basit ve hatalarla dolu. Saldırı yapılan yan köy reislemeye gidiliyor, ama oyuncunun merkezine bile fake atılmıyor :) göstere göstere 14-15 saatten tek bir yere çıkılıyor...sonuç normal :)

ama aynı oyuncunun 3. dalga operasyonu ile merkezine gidiliyor...sonuç aşağıda...Bizim savunma anlayışımızı en iyi senin bilmen lazım, tüm birlik saldırı da alsa, "şurası savunulacak" dendiğinde herkes savunmayı oraya atardı. Daha iyi analiz yapman lazım kardeşim.

Yav he he kardeşim en iyi sensin bişi demiyoz sana kralsın paşasın. Hepimizi yıktın helal olsun. :D :D

OffLee
21-06-2014, 14:19
Sevgili Cemil,

abi senin de gözden kaçırdığın bir şey var , biz hiç COF a karşı savaşmadık :)

savunmaların belirli yerlerde toplanması sağlıksız , oyunun sonuna kadar -500k ile oynamak zorunda olan oyuncular oluyor daima. bu da sayıca çok oyuncunun yıkılma sebebi. zamanla anlaşılacak şeyler :)

Ivan
21-06-2014, 14:20

savunmaların belirli yerlerde toplanması sağlıksız , oyunun sonuna kadar -500k ile oynamak zorunda olan oyuncular oluyor daima. bu da sayıca çok oyuncunun yıkılma sebebi. zamanla anlaşılacak şeyler :)

Ayıp ediyon onlar kral :)

a&f
21-06-2014, 14:25
Vallahi biz eski kafayız.. yanımıza online olmayan oyuncuları alır geliştiririz.. Bize sadece kendi hesabımıza defans Atar.. s1'de izlenimlerime göre.. cok aktif bir server.. COF- BARİKAT - HİLAL bu üç birliğinde... Burası savunulacak denildiğinde Geçilebilen bir defans yada yıkılacak denildiğinde yıkılabilecek bir köy olduğunu zannetmiyorum... Yani COF 50 ordu soksa geçemeyeceği köyler... Hilal 50 ordu soksa yıkamayacağı köyler.. Barikat 50 ordu soksa geçemeyeceği hesaplar var...

Bununda Sebebi Muhakkak ki %40lık bir hammadde artısıdır... bireysel defans oyuncuları eskiden 30.000 asker basarken simdi 50.000 basıyor.. Buda oyunun saldırı gücünü kırmış durumda...

Kimse buraya dikkat çekmiyor.. Speed serverde olan bu değiL ancak... Saldırı her zmana 1 adım önde..

s1'in aynı hatalara sebebiyet vermemesi dileğiyle.. zevkli savaşlar diliyorum....

(5000 nüfüslü köylerde 65k asker besleniyor... bu eskiden anlayamayana söylüyorum tekrar tekrar 5000 nüfüs max. tarlaları 15 16 desen besleyeceği asker 40k dır.. 35x10 desen 350.000 defans eder hiç yorulmadan)

Çi Çi Han
21-06-2014, 14:46

:) Eğer oynarsam bu oyunu bir daha, muhakkak COF Birliklerine rakip olarak oynuyucam, ama şu sıkıntı var, Zaharya yaşatmaz beni :)) artık nick değişiriz..

OffLee
21-06-2014, 18:38
:) Eğer oynarsam bu oyunu bir daha, muhakkak COF Birliklerine rakip olarak oynuyucam, ama şu sıkıntı var, Zaharya yaşatmaz beni :)) artık nick değişiriz..

güvenim biz seni nerede görsek tanırız , 9 köyün olacak tarlasız köyün olmayacak.. Etiketsin :))

hem artık damarlarında dolaşıyor bu zehir , burqya girmek var çıkmak yok biliyosun :)

Çi Çi Han
21-06-2014, 23:30
güvenim biz seni nerede görsek tanırız , 9 köyün olacak tarlasız köyün olmayacak.. Etiketsin :))

hem artık damarlarında dolaşıyor bu zehir , burqya girmek var çıkmak yok biliyosun :)

:) Yeni tarz yaparız kendimize kardeşim, 2 köyle deneriz şansımızı, Bu server'de 2 köyle oynayacaktım Ahmet bırakmadı :)

SCoRPXXL58
22-06-2014, 14:14
Vallahi biz eski kafayız.. yanımıza online olmayan oyuncuları alır geliştiririz.. Bize sadece kendi hesabımıza defans Atar.. s1'de izlenimlerime göre.. cok aktif bir server.. COF- BARİKAT - HİLAL bu üç birliğinde... Burası savunulacak denildiğinde Geçilebilen bir defans yada yıkılacak denildiğinde yıkılabilecek bir köy olduğunu zannetmiyorum... Yani COF 50 ordu soksa geçemeyeceği köyler... Hilal 50 ordu soksa yıkamayacağı köyler.. Barikat 50 ordu soksa geçemeyeceği hesaplar var...

Bununda Sebebi Muhakkak ki %40lık bir hammadde artısıdır... bireysel defans oyuncuları eskiden 30.000 asker basarken simdi 50.000 basıyor.. Buda oyunun saldırı gücünü kırmış durumda...

Kimse buraya dikkat çekmiyor.. Speed serverde olan bu değiL ancak... Saldırı her zmana 1 adım önde..

s1'in aynı hatalara sebebiyet vermemesi dileğiyle.. zevkli savaşlar diliyorum....

(5000 nüfüslü köylerde 65k asker besleniyor... bu eskiden anlayamayana söylüyorum tekrar tekrar 5000 nüfüs max. tarlaları 15 16 desen besleyeceği asker 40k dır.. 35x10 desen 350.000 defans eder hiç yorulmadan)

Savaşlar Yeni Yeni HaReket Kazanıyor Bence Ön Davranışlı Olma Derim...
Keyifli Oyunlar Arkadaşlar...

Gözlemci
22-06-2014, 16:04
Yav he he kardeşim en iyi sensin bişi demiyoz sana kralsın paşasın. Hepimizi yıktın helal olsun. :D :D

Kıskanma yavru ;)

COF Kemal Başer
22-06-2014, 16:24
Ben bu oyuna başladığımın ilk haftası bir birlik kurdum.İsmi COF. O günden bu güne bu isim değişmedi. Kurucu başkanlığımda...

Bunca yıl bol bol savaşarak geçirdik tüm serverleri. Çok ama çok zor zamanlar geçirip, her türlü zorluğa rağmen uygun stratejilerle ayakta kalmayı, zafer kazanmayı bildik. Tüm bunlar uygulamak istediklerime inanan bu büyük aile ile oldu.

Bana barikat'a saldırma, savunması artıyor vs diyenler oluyor burdan çeşitli akıl verenler. Ben oranın güç durumunu analiz ediyorum, savunma durumunu da...Şuanda barbar birlikleri o bölgede orduları çakıyor, operasyon yapıyor, tılsım çalıyor...Bunlar bizim savaşta ne kadar iyi ilerlediğimizi gösterir.

ve biz elimizdeki ordulara güvenip hız kesmeden 4 ve 5. dalga operasyonlarını ne şekilde yapacağımızı bile planladık...Bu dalgalar devam edecektir. Rakibin ne kadar savunma bastığı önemli değil, benim nasıl saldırdığım ve oyuncularımın savaştan aldığı keyif önemli...

Bakalım ilerleyen günlerde kim haklı çıkacak. Bana akıl verenler mi, yoksa bildiğini yapan COF mu?

Çünkü biz iyi biliyoruz ki,

"duvarı deviren suyun gücü değil, sürekliliğidir..."

......................

Yeri gelmişken, rakibin bugün yaptıkları hiç hoş olmadı. Savunma amacına ulaşmış olsa da bir operasyon deşifre oldu. Girdikleri hesap ile orduların nereye gittiğini gördüler. İstihbarat amaçlı kullanılmasına söz etmem, ama girdikleri hesabın savunmasını yollamak cidden bunu açıklamaya ne oyun ahlakımız ne de terbiyemiz yeterli olur.

Ama ben bu savaşa ilk başladığımızda birliğime attığımız toplu mesajda şunu da söylemiştim;

"serverin en çirkef oyuncuları ile savaşa giriyoruz.Oyun içinde yapılacak her türlü sahtekarlığa, hakarete ve forumda dönecek dolaplara hazırlıklı olun. Şaşırmayın..."

bunda da haklı çıktım.

.....

Rakibin de dürüst olanı lazım ki keyifle oyun oynansın.

İyi oyunlar...

yurineros6
22-06-2014, 16:28
Ben bu oyuna başladığımın ilk haftası bir birlik kurdum.İsmi COF. O günden bu güne bu isim değişmedi. Kurucu başkanlığımda...

Bunca yıl bol bol savaşarak geçirdik tüm serverleri. Çok ama çok zor zamanlar geçirip, her türlü zorluğa rağmen uygun stratejilerle ayakta kalmayı, zafer kazanmayı bildik. Tüm bunlar uygulamak istediklerime inanan bu büyük aile ile oldu.

Bana barikat'a saldırma, savunması artıyor vs diyenler oluyor burdan çeşitli akıl verenler. Ben oranın güç durumunu analiz ediyorum, savunma durumunu da...Şuanda barbar birlikleri o bölgede orduları çakıyor, operasyon yapıyor, tılsım çalıyor...Bunlar bizim savaşta ne kadar iyi ilerlediğimizi gösterir.

ve biz elimizdeki ordulara güvenip hız kesmeden 4 ve 5. dalga operasyonlarını ne şekilde yapacağımızı bile planladık...Bu dalgalar devam edecektir. Rakibin ne kadar savunma bastığı önemli değil, benim nasıl saldırdığım ve oyuncularımın savaştan aldığı keyif önemli...

Bakalım ilerleyen günlerde kim haklı çıkacak. Bana akıl verenler mi, yoksa bildiğini yapan COF mu?

......................

Yeri gelmişken, rakibin bugün yaptıkları hiç hoş olmadı. Savunma amacına ulaşmış olsa da bir operasyon deşifre oldu. Girdikleri hesap ile orduların nereye gittiğini gördüler. İstihbarat amaçlı kullanılmasına söz etmem, ama girdikleri hesabın savunmasını yollamak cidden bunu açıklamaya ne oyun ahlakımız ne de terbiyemiz yeterli olur.

Ama ben bu savaşa ilk başladığımızda birliğime attığımız toplu mesajda şunu da söylemiştim;

"serverin en çirkef oyuncuları ile savaşa giriyoruz.Oyun içinde yapılacak her türlü sahtekarlığa, hakarete ve forumda dönecek dolaplara hazırlıklı olun. Şaşırmayın..."

bunda da haklı çıktım.

.....

İyi oyunlar...

travianda bu zamana kadar ogrendıgım bısey var sa bırlık bazında basarının yolu

1-) dısıplın
2-) istikrar
3-) hep baskan tek baskan ( sızın tabırınızle dıktator )

mesajınızda bence yazılabılecek en guzel mesaj ıyı olan kazansın :)

Gözlemci
22-06-2014, 16:30
travianda bu zamana kadar ogrendıgım bısey var sa bırlık bazında basarının yolu

1-) dısıplın
2-) istikrar
3-) hep baskan tek baskan ( sızın tabırınızle dıktator )

mesajınızda bence yazılabılecek en guzel mesaj ıyı olan kazansın :)

Sen yıllarca boşa oynamışın :D

Gözlemci
22-06-2014, 16:32

......................

bunda da haklı çıktım.

.....

İyi oyunlar...

COF a alsaydın beni sana şimdi ne istihbaratlar verirdim :D Bunlar birbirinin bile arkasından iş çeviriyor :D

BaşÇAlan
22-06-2014, 16:34
[QUOTE=COF Kemal Başer;1832083]Ben bu oyuna başladığımın ilk haftası bir birlik kurdum.İsmi COF. O günden bu güne bu isim değişmedi. Kurucu başkanlığımda...

......................

bunda da haklı çıktım.

.....

İyi oyunlar...[/QUOTE

Sen şuna desene cebren12 casus hesap çıktı ve bizi faka bastırdı.Önce bi kendi eteğinizdeki taşları dökün.Tekin.Barut gibi bir oyuncuyu casuslukla suçlayıp oyunu bıraktıran cebren12 denen adam meğer kendisi casusmuş.
Ve Cof birliğindeki ahlak timsali arkadaşlar.Biz herkesin ne kadar ahlak yoksunu olduğunu biliyoruz.Merak etmeyin herşey yakında ortaya çıkacaktır.

yurineros6
22-06-2014, 16:36
Sen yıllarca boşa oynamışın :D

yanı benı bılmedıgın ıcın atıs serbest :) altını cızıyorum ama bırlık bazında dıyorum :) bıreysel olarak uyudurmk saglamak zordur :)

teletovic
22-06-2014, 17:55

......................

bunda da haklı çıktım.

.....

İyi oyunlar...

hazır barikatlara darbe vurmuşken yaralarını sarmalarına izin verilmemeli, o kadar merkez yıkıldı, defans nereye kadar basacaklar, tek kale maç oluyor coflar saldırı yemiyor doğru dürüst, barikatlarda gedik açıldı bu gediği zorlarsanız paramparça edersiniz bence, ki zaten tecrübeli bir başkansınız daha iyi analiz edersiniz, başarılar cof ailesine

COF Kemal Başer
23-06-2014, 10:53
:)

http://i.hizliresim.com/djpqaV.jpg (http://hizliresim.com/djpqaV)

traloyka
23-06-2014, 11:24

http://i.hizliresim.com/djpqaV.jpg (http://hizliresim.com/djpqaV)

tebrikler tılsım hayırlı olsun :)
defleri çıkışmadı galiba :)

ama olsun araratta barikatı kurdular ya 1 ay gider onlara :)

COF Kemal Başer
23-06-2014, 12:16
adam hem saldırıda hem savunmada sahnede...

http://i.hizliresim.com/ZN4WAg.jpg (http://hizliresim.com/ZN4WAg)

COF Kemal Başer
23-06-2014, 14:58
"Biz oyun başından beridir savaştayız ordu büyütemedik ıvır zıvır..." diyorlar ama, bölge içi savaşta tarla 18 yapacak zamanı, rahatlığı, maddeyi bulmuşlar ama...18 yapacağına ordu basaydın ya :)

http://i.hizliresim.com/XWAo6D.jpg (http://hizliresim.com/XWAo6D)

Ivan
23-06-2014, 15:14
tebrikler tılsım hayırlı olsun :)
defleri çıkışmadı galiba :)

ama olsun araratta barikatı kurdular ya 1 ay gider onlara :)

:) 1 ayı beklemedne 2 haftada bir ordu çakmak gerek bunlara yoksa bırakcaklar :) gazları bitince

kasap oguz
23-06-2014, 15:25
:) 1 ayı beklemedne 2 haftada bir ordu çakmak gerek bunlara yoksa bırakcaklar :) gazları bitince

Ahhahaha sen ne seker seysin la oyle :D seni seviyom la adamsin hahahah

NUSRET BABA
23-06-2014, 15:27

Kanka sana yakıştıramadım her önüne gelene adam diyorsun :(

OffLee
23-06-2014, 16:07
-500 k ile oynamaktan psikolojin olumsuz etkilenmiş , deliliğe vurmuşsun bakıyorum :)) biz de seni seviyoruz , hatta bayılıyoruz sana. senin gibi 1-2 kişi daha olsa çoktan bitirmiştik bu savaşı , allah senin gibi rakibi eksik etmesin karşımızdan :))

traloyka
23-06-2014, 16:24
-500 k ile oynamaktan psikolojin olumsuz etkilenmiş , deliliğe vurmuşsun bakıyorum :)) biz de seni seviyoruz , hatta bayılıyoruz sana. senin gibi 1-2 kişi daha olsa çoktan bitirmiştik bu savaşı , allah senin gibi rakibi eksik etmesin karşımızdan :))

kendi hesabından çok multilerinde geziniyor kasap :D
büyük emek veriyor emeğe saygı cemilim :D

kasap oguz
23-06-2014, 16:35

Lopuus guldurme :D savunma dedigin cingen surusu gibidir :) 4. Dalgani beklerim :)

kasap oguz
23-06-2014, 16:37
kendi hesabından çok multilerinde geziniyor kasap :D
büyük emek veriyor emeğe saygı cemilim :D

Helal lan sana :) cemil abisi bak bu arkadas neler diyor :D

kasap oguz
23-06-2014, 16:42

Arada bir kendilerini iyi hissetsinler yaziktir Cofi cofi lere :)

OffLee
23-06-2014, 16:53
Lopuus guldurme :D savunma dedigin cingen surusu gibidir :) 4. Dalgani beklerim :)

Normalde öyledir tabi de seninkiler yerleşik düzene geçmiş , tarım toplumu olmuş huzuru çiftçilikte bulmuş :))
senin başka şeklin yok artık zaten dostum , 49 de bekleyeceksin 14 ü de , bu server en az sen uyuyacaksın :)

kasap oguz
23-06-2014, 18:28
Normalde öyledir tabi de seninkiler yerleşik düzene geçmiş , tarım toplumu olmuş huzuru çiftçilikte bulmuş :))
senin başka şeklin yok artık zaten dostum , 49 de bekleyeceksin 14 ü de , bu server en az sen uyuyacaksın :)

Koylu milletin efendisidir gerisi teferruat :D Cok uyursan tembellesirsin zaten sekil A Cemil gibi :D

akfslmz
23-06-2014, 18:46
Koylu milletin efendisidir gerisi teferruat :D Cok uyursan tembellesirsin zaten sekil A Cemil gibi :D

Cemil uyuyarak s1 in en önemli kesimini yaptı... Uyanırsa s1 in cok çekeceği var:)

kasap oguz
23-06-2014, 19:20
Cemil uyuyarak s1 in en önemli kesimini yaptı... Uyanırsa s1 in cok çekeceği var:)

Tum server Tembel cemilin uyanmasini mi bekliyecez bide isimiz var :D

lorizon
23-06-2014, 19:31
SALDIRAN BIRLIK ARKADASLARIMI TEBRIK EDERIM....SAVUNAN ARKAADSLARIDA TEBRIKLER... LAKIN LUTFEN LAF SOKMALARI BIRAKALIM OYUN OYNAYIP ZEVK ALSIN HERKEZ KIM DAHA IYI LAF SOYLER HESABI YAPMAYIN COCUKCA HAREKET BUNLAR HER KIM OLURSA OLSUN VARSA PROBLEM YAZILIR BITER ONUN UZERINE YOK SEN YOK BILMEM NE YAPMAYIN ARKADASLAR SALDIRI YAPILIR RAPOR KOYULUR TEBRIK EDEN EDER SAVUNANI TEBRIK EDEN EDER YAPTIGINIZ LAF GEBELIGINDEN BASKA BISEY DEGIL ZATEN RAPORLAR NEYIN NE OLDUGUNU GOSTERIYOR SERVER SONUNA DEK SAVASLAR DEVAM EDECEK HERKEZE KEYIFLI OYUNLAR ...

lorizon...

Çi Çi Han
24-06-2014, 01:29

Orduyu çaktım uyuyucam diyordum şimdi'de uyuyamıyorum, bir dün uyuya bildim :) Uyku hayallerim suya düştü,

sars
24-06-2014, 23:18
Tum server Tembel cemilin uyanmasini mi bekliyecez bide isimiz var :D
Geyiklere bak. Lig farkı var , hata benim değerli kardeşlerimin . Cemil vb. bu oyunda tokatladığı sayısı bellidir, senelerdir.
Cevap verdiğimiz arkadaş ayrı bir lig ayrı bir renk . Önce denk olalım sonra cevap hakkı kazansın bu kardeşimiz.

Babboable

OffLee
24-06-2014, 23:32
Geyiklere bak. Lig farkı var , hata benim değerli kardeşlerimin . Cemil vb. bu oyunda tokatladığı sayısı bellidir, senelerdir.
Cevap verdiğimiz arkadaş ayrı bir lig ayrı bir renk . Önce denk olalım sonra cevap hakkı kazansın bu kardeşimiz.

Babboable

geyik oldugunun farkındayız hepimiz abi , sardı beni bu geyik :)) tarık kardeşim lafı ağzımdan almış , adamlar rahat oynasın diye fazla uyuyoruz yine yaranamıyoruz :))

kasap oğuz , acilen bir yerlerde saldırı askerinle kasaplık yapmazsan , çiftçiliğinden ötürü kabzımal oğuz demek zorunda kalacam sana bundan sonra :)

dipnot :

kabzımal
isim, ticaret (ka'bzımal) Arapça ®abø + m¥l isim, ticaret Meyve ve sebze üreticileri ile satıcılar arasında aracılık eden kimse, sebze meyve toptancısı, komisyoncu.

oğuz arkadaşımızın hoşgörüsüne sığınarak , kesinlikle hakaret anlamı taşımadan , mesleki bir terim olarak kullanılmıştır.

OffLee
24-06-2014, 23:45
Orduyu çaktım uyuyucam diyordum şimdi'de uyuyamıyorum, bir dün uyuya bildim :) Uyku hayallerim suya düştü,

güven abi 100k savunman kardeşinde saklı. birinin sana gelmesi tılsımsız 60 saat , seni uyutmayan da 60 saat uyumasın tırnak yemekten :)

Çi Çi Han
25-06-2014, 08:52
güven abi 100k savunman kardeşinde saklı. birinin sana gelmesi tılsımsız 60 saat , seni uyutmayan da 60 saat uyumasın tırnak yemekten :)

EYVALLAH Kardeşim :)

Uyuyamama sebebim başka :) Saldırı geldiğinden değil Cemil'im :) Ahmet sağ olsun öyle bir koordinata getirdi ki beni :) güleyim mi ağlı yayım mı bilmiyorum..

OffLee
25-06-2014, 08:55
EYVALLAH Kardeşim :)

Uyuyamama sebebim başka :) Saldırı geldiğinden değil Cemil'im :) Ahmet sağ olsun öyle bir koordinata getirdi ki beni :) güleyim mi ağlı yayım mı bilmiyorum..

sen gül abi , vahalardan istifade et , gerisi bizde :)

Çi Çi Han
25-06-2014, 12:15
sen gül abi , vahalardan istifade et , gerisi bizde :)

:) Bu güne kadar vaha yağmalamadım , ben çifçi olacam vaz geçtim asker basmaktan

COF Kemal Başer
26-06-2014, 04:37
"Ayı derisinden post
Eski düşmandan dost olmaz"

Gözlemci
26-06-2014, 10:39

Kankan ''ADAM DEĞİL Kİ''
Kankan Adam olmadığına göre sende ADAM değilsin ;)

Şimdi siz ikiniz her önünüze gelene ADAM derseniz çok abes olmaz.
Kendinizde olmayan bir şeyin kırıntısını dahi gördüğünüz herkese ADAM'lık yüklemeniz normaldir.
Ucuz siyasetiniz burada insanları tahrik ederek merkezinize çekme özleminiz,ancak sizin gibi akıl fukarası garibanların hayal dünyalarına fantezi katar!

NUSRET BABA
26-06-2014, 10:44
Kankan ''ADAM DEĞİL Kİ''
Kankan Adam olmadığına göre sende ADAM değilsin ;)

Şimdi siz ikiniz her önünüze gelene ADAM derseniz çok abes olmaz.
Kendinizde olmayan bir şeyin kırıntısını dahi gördüğünüz herkese ADAM'lık yüklemeniz normaldir.
Ucuz siyasetiniz burada insanları tahrik ederek merkezinize çekme özleminiz,ancak sizin gibi akıl fukarası garibanların hayal dünyalarına fantezi katar!

Sen bir harikasın dostum, o kadar uğraşmışsın kelimeleriz dizmişsin felan ama bence ADAM olmayan sensin ;)
Ben kimseyi çekmeye çalışmıyorum merkezime ayrıca boş konuşma oğuzun yaptıgını sizde de yapanlar var ;)(def bakımından)

Gözlemci
26-06-2014, 11:04
Sen bir harikasın dostum, o kadar uğraşmışsın kelimeleriz dizmişsin felan ama bence ADAM olmayan sensin ;)
Ben kimseyi çekmeye çalışmıyorum merkezime ayrıca boş konuşma oğuzun yaptıgını sizde de yapanlar var ;)(def bakımından)

Bir Cümle içinde hem DOSTUM, hem HARİKASIN hemde Adam değilsin deme karakterini sergileyen sefil davranışınla ADAM olmama konusunda ki haklılığımı ispatladığın için kendi adıma burukluk senin adına Üzüntü duydum.

traloyka
26-06-2014, 12:17

vardır muhakkak ta sende kasapın hakkını ver bu def konusunda müthiş :D

ben 7 tane multisini tespit ettim ama daha fazla olduğunu düşünüyorum
sen tam sayıyı biliyormusun :D

siremen barbar lardaki casus multileri atılınca onlara ayrı birlik kurmuş :D
adamlar multilerine birlik kuruyolar
tek kişilk ordu dedikleri böle bişiy olsa gerek :D

COF Kemal Başer
26-06-2014, 17:47
İçimizdeki İrlandalılara rağmen mücadeleye devam...

4. Dalga taze raporları gelmeye başladı...

http://i.hizliresim.com/YPXoVA.jpg (http://hizliresim.com/YPXoVA)

Çi Çi Han
27-06-2014, 01:28

Tebrikler... :) Sertaç abimi durdurana aşkolsun.. Korkuyorum dalganın birinde hızını alamayıp bana dalar diye :)

orhanri
27-06-2014, 02:41
valla cof üyesi arkadaşlar kusuruma bakmayın...
deli gibi operasyonlar yapıyorsunuz vesselam..
elinize emeğinize sağlık...

bir arkadaş bana bu videoyu göndermişti ..
ben bunu dinleyip katliam planı yapıyorum diye...
hakkını veriyor o arkadaş zaten okuyor tebessüm gönderiyordur kesin şimdi :)

sana ve dostlara gelsin başkan ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xpAj00qQWpI

COF Kemal Başer
27-06-2014, 10:48
valla cof üyesi arkadaşlar kusuruma bakmayın...
deli gibi operasyonlar yapıyorsunuz vesselam..
elinize emeğinize sağlık...

bir arkadaş bana bu videoyu göndermişti ..
ben bunu dinleyip katliam planı yapıyorum diye...
hakkını veriyor o arkadaş zaten okuyor tebessüm gönderiyordur kesin şimdi :)

sana ve dostlara gelsin başkan ;)

Teşekkürler başkan,

sabah sabah dinleyip kendimize geldik gene. Hadi Zaharya gelen orduları yeniden gönder...Rapor istiyorum, bol kesim istiyorum...

sessizce
27-06-2014, 12:18

sertaç abi cok fena yaa :D tebrik ederim kendisini :D

COF Kemal Başer
28-06-2014, 21:16
Ballı Cemil...

http://i.hizliresim.com/LP9B7b.jpg (http://hizliresim.com/LP9B7b)

Ivan
28-06-2014, 21:22
Ballı Cemil...

http://i.hizliresim.com/LP9B7b.jpg (http://hizliresim.com/LP9B7b)

defans kestiğini hatırlamıyorum paso salıdrı askeri :D

SunShine
29-06-2014, 02:18
defans kestiğini hatırlamıyorum paso salıdrı askeri :D

Yok yok orda 3894 phalanx var :) Def de kesiyo arada

OffLee
29-06-2014, 03:32
bu serverda pretoryan-mızrak yok mu kardeşim anlamadım ki :)

traloyka
29-06-2014, 03:41

seni seviyorlar kardeşim sana barikat kurmamışlar kıymetini bil :D :D

OffLee
29-06-2014, 09:18
seni seviyorlar kardeşim sana barikat kurmamışlar kıymetini bil :D :D

hepten tefe koydular beni be abi , kaptırdık ya bir kere , 2k askerle geliyor adamlar tılsımı almaya , NUSRET BABA bile saldırdı bana , hiç bu kadar eziklendigimi bilmem.

ama neyse daha buradayız sevdik biz bu savaşı , + + da nasılsa kafa kafaya bir savaş oluyor [ :)) ] , vaktimiz bol

buçat
29-06-2014, 09:40
hepten tefe koydular beni be abi , kaptırdık ya bir kere , 2k askerle geliyor adamlar tılsımı almaya , NUSRET BABA bile saldırdı bana , hiç bu kadar eziklendigimi bilmem.

ama neyse daha buradayız sevdik biz bu savaşı , + + da nasılsa kafa kafaya bir savaş oluyor [ :)) ] , vaktimiz

bol

günaydın arkadaşlar.
cemilciğim şimdi beni üzdün kardeş + + da kafa kafaya savaş olması mümkünmü. açık ara öndeyiz gece yeni yıkımlar yapılmış . yetkili arkadaşımız derleyip toplayıp yayınlayacak raporları. şimdi dersinki peki saldırıda niye yukarılara çıkmıyorsunzki ? onuda diyeyim arkadaşlar sağolsun asker kaçır yapıyor veya 20-30 def askeri koyuyor ondan .
iyi formlar ve iyi oyunlar dilerim.

OffLee
29-06-2014, 09:54
günaydın arkadaşlar.
cemilciğim şimdi beni üzdün kardeş + + da kafa kafaya savaş olması mümkünmü. açık ara öndeyiz gece yeni yıkımlar yapılmış . yetkili arkadaşımız derleyip toplayıp yayınlayacak raporları. şimdi dersinki peki saldırıda niye yukarılara çıkmıyorsunzki ? onuda diyeyim arkadaşlar sağolsun asker kaçır yapıyor veya 20-30 def askeri koyuyor ondan .
iyi formlar ve iyi oyunlar dilerim.

günaydın fatih abi :)

abi raporlar geldikçe serverın keyfi yerine gelmiş onu görüyorum , siz de benim gibi aynı dertten muzdaripsiniz anlaşılan , ciddiye alımıyoruz , rakip ufak gördü küçümsüyor bizi :))

COF Kemal Başer
29-06-2014, 13:43
Bu oyuncudan saldırı alan Barikat oyuncuları bana yazsın. Bizzat savunma çekeceğim. Nedir bu ya yeter çakın şu herifi artık :D

http://i.hizliresim.com/QX6WAk.jpg (http://hizliresim.com/QX6WAk)

Ivan
29-06-2014, 13:58
Bu oyuncudan saldırı alan Barikat oyuncuları bana yazsın. Bizzat savunma çekeceğim. Nedir bu ya yeter çakın şu herifi artık :D

http://i.hizliresim.com/QX6WAk.jpg (http://hizliresim.com/QX6WAk)

çakılmayan asker yapmışlar

Çi Çi Han
29-06-2014, 14:00

:) var olmaz mı, en son karşıma 227k mızrak 139k plx çıkmıştı pretoryanlarıda hatırlamıyorum , ama hepsi uçmağa vardı.. Sanada kala kala saldırı askerleri kaldı :)

ZAHARYA
29-06-2014, 16:46
:) var olmaz mı, en son karşıma 227k mızrak 139k plx çıkmıştı pretoryanlarıda hatırlamıyorum , ama hepsi uçmağa vardı.. Sanada kala kala saldırı askerleri kaldı :)

Güven sen ordunu bas ben sana torpil yaparım:)

Çi Çi Han
29-06-2014, 17:58
Güven sen ordunu bas ben sana torpil yaparım:)

:) Tamam abim ben ordu basarım, aman ne ordusu nüfus :P

otmanTR
29-06-2014, 23:10
Adamın birisi travian ormanında ilerliyormuş, silahsız, savunmasız...

Karşısına bir sandık çıkmış, içinde 15 tarla...Demiş bu beni doyurur. Almak istemiş, sandık kapanmış!

Sandıktan bir ses çıkmış, "silah kullandığın elinden baş parmağını feda edeceksin"...

Adam demiş, beni doyuracak koca tarla...bir parmak olmasa da olur demiş. Elini sandığın kilit yerine sokmuş ve bir parmağını kaybetmiş...Karşılığında kapak açılmış. Almış tarlayı...

Adam az daha ilerlemiş...Sonra bir sandık daha çıkmış...Yine aynı şey,içinde bu defa %150 vaha...Almak istemiş yine bir ses;

"silah tuttuğun elinden işaret parmağını feda edeceksin..." Adam vahayı görünce gözü dönmüş, parmak umurunda olur mu hiç...Vermiş parmağı almış vahayı...

Az daha ilerlemiş, Sandık çıkmış...ışıl ışıl parıldıyor...Bakmış içinde tılsımlar...Ne istese var! Gözü dönmüş...

Yine aynı şey "sıra orta parmağında demiş"...Adam tılsımı almak için vermiş orta parmağı hiç düşünmeden...

Tarlası, vahası tılsımı...Artık en güçlü benim demiş adam içinden...İlerlemiş Ormanın içinde cesurca...Arada foruma girip yazıp çizmiş :P

Biraz ilerlediğinde rakipleri çıkmış karşısına...Adam güvenmiş silahlarına, tılsımlarına...Atmış elini kılıcına çekmiş...Tabi yolda giderken, silahtı, şuydu buydu derken sadece serçe parmağı kalmış...

Bakmış kılıç durmuyor elinde...Tutamıyor! O an anlamış...Önemsemediği parmakları olmadan en değerli tılsımlara da sahip olsa savaşamayacağını...Bir tek serçe parmak kalmış...Game Of Thorones'in hain karakteri "Serçe Parmak" gibi...

Özgün hikaye bana aittir. Traviana uyarlamak istedim , önemli olan birilerinin alacağı mesajdır.

Üstad çok güzel yazmışsın parmaklarına sağlık :) parmağı olmayan birisi, ne dostunun elini sıkabilir, ne de düşmanına yumruk atabilir. tarla, vaha gibi şeyler, önemsiz birkaç ayrıntı, 2 vaha için kalp kırmaya gerek yok... ama serçeparmak, kendi kulvarında 10 numara adam, bence :)

sars
29-06-2014, 23:16
Üstad çok güzel yazmışsın parmaklarına sağlık :) parmağı olmayan birisi, ne dostunun elini sıkabilir, ne de düşmanına yumruk atabilir. tarla, vaha gibi şeyler, önemsiz birkaç ayrıntı, 2 vaha için kalp kırmaya gerek yok... ama serçeparmak, kendi kulvarında 10 numara adam, bence :)

Balzac en iyisiydi:)

otmanTR
29-06-2014, 23:45
Balzac en iyisiydi:) taht oyunlarında, balzac karakteri mi var:eek: yoksa fransız yazardan mı bahsediyosun :) game of thrones ın her karakteri, bence kendi bünyesinde mükemmel oluşturulmuş. kitaplarda, daha güzel anlaşılıyor, dizi tiribünlere oynuyor biraz :D tolkien hayranı olarak, şunu rahatlıkla söyleyebilirim, karakterlerin tanımlanmasında taht oyunları, yüzüklerin efendisini geride bırakıyor :)

castiel07
29-06-2014, 23:54
ama serçeparmak, kendi kulvarında 10 numara adam, bence :)

stark reis serçe parmak yüzünden ölmemiş olmasa belki sevilirdi :)

otmanTR
29-06-2014, 23:59
stark reis serçe parmak yüzünden ölmemiş olmasa belki sevilirdi :)

ben tüm karakterleri ayrı ayrı seviyorum :) eddard stark, biraz saf kalpli bi insan, başkent için fazla dürüsttü, o sebeple öldü. bu sebeple, bana güçlü bi karakter olarak gelmiyor. tyrion lannister de dürüst bi karakter, bence eddard starktan daha başarılı. hatta jemie bile daha üstün, eğer kitabı okuduysan demek istediğimi anlayabilirsin üstad :) deli kral denen aerys targerian, en sağlam karakterlerden birisi hatta, ama dizi bunu vermiyor :)

castiel07
30-06-2014, 00:10
ben tüm karakterleri ayrı ayrı seviyorum :) eddard stark, biraz saf kalpli bi insan, başkent için fazla dürüsttü, o sebeple öldü. bu sebeple, bana güçlü bi karakter olarak gelmiyor. tyrion lannister de dürüst bi karakter, bence eddard starktan daha başarılı. hatta jemie bile daha üstün, eğer kitabı okuduysan demek istediğimi anlayabilirsin üstad :) deli kral denen aerys targerian, en sağlam karakterlerden birisi hatta, ama dizi bunu vermiyor :)

dizi çok çok başarılı her karakterin ayrı ayrı kendilerine has güzellikleri var .) kitaplarını okuyamadım daha ancak okuyan herkes senin söylediklerini söylüyor :)
tyrion lannister değil targerian soyundandı sanırsam :) onun dürüstlüğü ordan geliyor :)

otmanTR
30-06-2014, 00:15
dizi çok çok başarılı her karakterin ayrı ayrı kendilerine has güzellikleri var .) kitaplarını okuyamadım daha ancak okuyan herkes senin söylediklerini söylüyor :)
tyrion lannister değil targerian soyundandı sanırsam :) onun dürüstlüğü ordan geliyor :)

inşallah okursun kardeş, ramazanda güzel gider :) ben sondan 2. kitabındayım, o tarz birşey yok henüz. ya çok pis bi spoiler verdin, ya da yanlış hatırlıyorsun :D jamie, 10 numara delikanlı ama onun önünü kestiler :) tywin in ölen karısının tywine ihanet edeceğini düşünmüyorum, çünkü tywin onu çok seviyor son nefesine kadar.

castiel07
30-06-2014, 00:22
inşallah okursun kardeş, ramazanda güzel gider :) ben sondan 2. kitabındayım, o tarz birşey yok henüz. ya çok pis bi spoiler verdin, ya da yanlış hatırlıyorsun :D jamie, 10 numara delikanlı ama onun önünü kestiler :) tywin in ölen karısının tywine ihanet edeceğini düşünmüyorum, çünkü tywin onu çok seviyor son nefesine kadar.

harbi çok pis bi spoiler verdim sanırım k.bakma artık :D belkide yanlış hatırlıyorumdur sen heyecanla okumaya devam et :)

bi 4. sezonu bitireyimde ölmesini çok arzuladığım bi karakter zehirlenecekmiş 4. sezonda ölümünü mısır patlatıp izledikten sonra kitaplara geçeceğim ramazan boyu iftara kadar iyi zaman geçiririm :)

otmanTR
30-06-2014, 00:27
harbi çok pis bi spoiler verdim sanırım k.bakma artık :D belkide yanlış hatırlıyorumdur sen heyecanla okumaya devam et :)

bi 4. sezonu bitireyimde ölmesini çok arzuladığım bi karakter zehirlenecekmiş 4. sezonda ölümünü mısır patlatıp izledikten sonra kitaplara geçeceğim ramazan boyu iftara kadar iyi zaman geçiririm

bence de yanlış hatırlıyorsun, doğru olsa bile farketmez, sıkıntı yok :) yüce kral jofferyden bahsediyorsun sanırsam, yazık oldu küçük enişteye :D maşallah, iyi sabretmişsin, ben dizi bittiği gün full izlemiştim :) neyse konudan iyice uzaklaştık, sohbete özellden devam edebiliriz dilersen ya da konu dışına bi başlık gidebilir. iyi forumlar:)

castiel07
30-06-2014, 00:59
bence de yanlış hatırlıyorsun, doğru olsa bile farketmez, sıkıntı yok yüce kral jofferyden bahsediyorsun sanırsam, yazık oldu küçük enişteye maşallah, iyi sabretmişsin, ben dizi bittiği gün full izlemiştim neyse konudan iyice uzaklaştık, sohbete özellden devam edebiliriz dilersen ya da konu dışına bi başlık gidebilir. iyi forumlar

kitabı okuyorsan karşına çıkar zaten dizide daha işlenmedi ya da işlenmeyede bilir o konu .)
çok başarılı bi oyunculuk gösterdi o yüzden karakteri hiiiç mi hiiç sevemedim adam savaş alanında korkup anasının kucağına kaçtı daha ne olsun :) hırçın bi karakterdi ruhuna fatiha .)

4. sezon bi bitsin kitaplara bi başlayayım özelden çok ağrıtırım başını seviyorum bu diziyle alakalı sohbetleri :)

otmanTR
30-06-2014, 01:09
kitabı okuyorsan karşına çıkar zaten dizide daha işlenmedi ya da işlenmeyede bilir o konu .)
çok başarılı bi oyunculuk gösterdi o yüzden karakteri hiiiç mi hiiç sevemedim adam savaş alanında korkup anasının kucağına kaçtı daha ne olsun :) hırçın bi karakterdi ruhuna fatiha .)

4. sezon bi bitsin kitaplara bi başlayayım özelden çok ağrıtırım başını seviyorum bu diziyle alakalı sohbetleri :)

sıkıntı değil, dumbledore öldüğünden beri, bu kalbi hiçbir spoiler sızlatamadı :D bence kitapları da bitir, öyle olaya girelim, yoksa spoiler kurbanı olabilirsin :)

koudelka1
30-06-2014, 02:08
sıkıntı değil, dumbledore öldüğünden beri, bu kalbi hiçbir spoiler sızlatamadı :D bence kitapları da bitir, öyle olaya girelim, yoksa spoiler kurbanı olabilirsin :)

ben 4 kere izlesemde şu diziyi bir daha izleyesim geliyor :D Kitap okuyacak vaktim olsa az daha yağma listesi ayarlarım :D
Spoiler leri hep severim. İzlerken kendimi unutuyorum çünkü bi önemi kalmıyor :D

COF Kemal Başer
01-07-2014, 18:51
Arada bir saldırın tabi :)

http://i.hizliresim.com/1P1y9B.jpg (http://hizliresim.com/1P1y9B)

sars
01-07-2014, 20:51
Arada bir saldırın tabi :)

http://i.hizliresim.com/1P1y9B.jpg (http://hizliresim.com/1P1y9B)
Bunlarda heyecan vermedi.Bence ikiye ayrılıp kendi aramızda savaşalım :p

babboable

Çi Çi Han
01-07-2014, 20:56

babboable

:) Savaşı ben başlatayım o zaman, İlk saldırı benden sana gelsin abi

SANAR
02-07-2014, 01:12
http://travian-reports.net/tr/img/852352d6a75.png (http://travian-reports.net/tr/report/852352d6a75)
http://travian-reports.net/tr/img/852352d6a75.png

SANAR
02-07-2014, 01:13
http://travian-reports.net/tr/img/852352d6a75.png]

sessizce
02-07-2014, 02:55
http://travian-reports.net/tr/img/852352d6a75.png]

elimize saglıkk gelen cok degilmiş ama böle ufaklarla gelmesinler bize dimi abi kendi hesablarından saldırı atsınlar multilerden cakmaya göndermesinler :D

COF Kemal Başer
02-07-2014, 11:52
50 yere atılan fakelerden sonra 1 oyuncumuzda çakılan ordular. Gerekli analizleri yapan ekibimizi , savunma desteği veren oyuncularımızı kutlarım...Hilal - Barikat ortaklığında haftalar sonra gelen saldırılar...

http://i.hizliresim.com/W2BXmP.jpg (http://hizliresim.com/W2BXmP)

http://i.hizliresim.com/ydYGQ7.jpg (http://hizliresim.com/ydYGQ7)

http://i.hizliresim.com/8nq64k.jpg (http://hizliresim.com/8nq64k)

Bu da aynı oyuncumuzun yan köyüne gelen ordu... ( tüm saldırılar sıralıdır sadece girişleri koydum)

http://i.hizliresim.com/b8qvz0.jpg (http://hizliresim.com/b8qvz0)

OverBoost
02-07-2014, 11:55
Yan köyle asker köyünü ayırt edemeyen zavallılara gülüyorum sadece :)

Ivan
02-07-2014, 13:42
50 yere atılan fakelerden sonra 1 oyuncumuzda çakılan ordular. Gerekli analizleri yapan ekibimizi , savunma desteği veren oyuncularımızı kutlarım...Hilal - Barikat ortaklığında haftalar sonra gelen saldırılar...

Bu da aynı oyuncumuzun yan köyüne gelen ordu... ( tüm saldırılar sıralıdır sadece girişleri koydum)

burdan generalimiz zaharyayı kınıyorum haftalar sonra saldırı atmaya cesaret ettiler dahada saldırı filan gelmez yaktın bizi general :)

Ivan
02-07-2014, 13:42

babboable

uzun zaman sonra forumda gördüğüm en mantıklı şey

ygzcn
02-07-2014, 14:10
saldırıyı analiz eden ve savunma çeken rakip cof birliklerini ve zaharya arkadaşımızı tebrik ederim. bu server çakıla çakıla bitireceğim görünen :)

ygzcn
02-07-2014, 14:12
Yan köyle asker köyünü ayırt edemeyen zavallılara gülüyorum sadece :)

asker köyüydü demek istedin sanırım saldırılan yer?

SANAR
02-07-2014, 16:59
bende bekledim ama KÜRŞADD (http://ts1.travian.com.tr/spieler.php?uid=7211) tercih etmişler raporlar çok güzel ama :D

Çi Çi Han
02-07-2014, 17:08
Saldıran ve Savunan Bütün arkadaşları Tebrik ederim..

COF Ekibi yine güzel bir iş çıkardı, emeğinize sağlık

COMPANERO
02-07-2014, 17:32

Savunan COF birliklerini tbr ederiz.
HİLAL'lerin makus talihi bu olsa gerek 30 ordu yolla yarısını tek operasyonda kaybet.
Eğerki bu ordular ehil ellerde olup saldırılar çıkılmış operasyon düzenlenmiş olsa idi en azından COF operasyonlarında Veya bizim ECEL opersayonlarında olduğu gibi gidenin ardından dönme ümidi ile bakılırdı.
Herkesin bildiği YEMEN türküsünü HİLAL lere armağan ediyorum.
COF u da başarısından dolayı tbr ederim tekrardan

ygzcn
02-07-2014, 18:13
Savunan COF birliklerini tbr ederiz.
HİLAL'lerin makus talihi bu olsa gerek 30 ordu yolla yarısını tek operasyonda kaybet.
Eğerki bu ordular ehil ellerde olup saldırılar çıkılmış operasyon düzenlenmiş olsa idi en azından COF operasyonlarında Veya bizim ECEL opersayonlarında olduğu gibi gidenin ardından dönme ümidi ile bakılırdı.
Herkesin bildiği YEMEN türküsünü HİLAL lere armağan ediyorum.
COF u da başarısından dolayı tbr ederim tekrardan

ehil el ne demek söylesen bir? kaç kere muhabbetin oldu da benimle neyin ehli olup olmadığımı biliyorsun?
pc başında bekleyip malzeme çıksada forumu karıştırsam insanları birbirine düşürsem demekten başka bişey yaptın mı da başkalarını sorgular oldun? adam gibi savunanı tebrik et çekil git dicem de o yapıda olmadığını çoktan gösterdin

Saldırı
03-07-2014, 01:06
çok kaliteli bi server burası. ama bazı ortamı kaynatmaya yapılan saldırıyı ve savunmayı carpıtmaya calısan ınsanların laf salatalıgını okuyoruz. saldıranıda savunanıda tebrik etmek lazım sonucta harcanan güzel bi emek var.. tek isteğim kimse birbirini kırmadan askerlerını konustursun. 3günlük dünya :)

Cesaret
03-07-2014, 13:19

Saldıran rakip oyuncuları ve savunan birlik arkadaşlarımı tebrik ederim.
Osman abi bu yıl senin yılın ,) Makus talihini tekerrür etmeyecek gibi :D

Çi Çi Han
03-07-2014, 14:45
Saldıran rakip oyuncuları ve savunan birlik arkadaşlarımı tebrik ederim.
Osman abi bu yıl senin yılın ,) Makus talihini tekerrür etmeyecek gibi :D

:) hahahaha, abim ben yapacağı hamleyi çok merak ediyorum , 2013'ün rövanşı alabilecekmi :)

arda turanyum
03-07-2014, 14:54
adamlar kahraman çizmesinden saldırının gerçek olup olmadığını kestiriyorlar. ben daha nasıl bişey olduğunu anlayamıyorum millet ona göre planlar yapıyor.
nereden ögreniyonuz bu işleri aaa dostlar..
en iisi gidip age of 2 falan oynayayım bu oyun bana fazla :p..

Ivan
03-07-2014, 15:14
adamlar kahraman çizmesinden saldırının gerçek olup olmadığını kestiriyorlar. ben daha nasıl bişey olduğunu anlayamıyorum millet ona göre planlar yapıyor.
nereden ögreniyonuz bu işleri aaa dostlar..
en iisi gidip age of 2 falan oynayayım bu oyun bana fazla :p..

age of 2 mi hastasıyım :D 2v2 zevkli olur 1v1 de counteri yersin direk

KÜR-ŞADD
03-07-2014, 18:30
:) hahahaha, abim ben yapacağı hamleyi çok merak ediyorum , 2013'ün rövanşı alabilecekmi :)

hiç merak etme güvenim hiç bir hata karşılıksız kalmaz =)))

eray

COF Kemal Başer
06-07-2014, 19:13
Caps ekleyin :)

COF Kemal Başer
24-07-2014, 16:57

http://www.youtube.com/watch?v=SBSh8vCa_vw

sessizce
25-07-2014, 16:07
http://i.hizliresim.com/vYR2GR.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------http://travian-reports.net/tr/img/860399af9a4.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://travian-reports.net/tr/img/860401c9a33.png
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.hizliresim.com/6Y8VzP.png

sessizce
25-07-2014, 16:16
http://i.hizliresim.com/on9WbX.png
------------------------------------------------------------------------------------------------http://i.hizliresim.com/gjy030.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://i.hizliresim.com/mq5yv4.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.hizliresim.com/5p2lW5.png

sessizce
25-07-2014, 16:24
http://i.hizliresim.com/8mQRkd.png

http://i.hizliresim.com/X2JRyO.png

http://i.hizliresim.com/REBzJo.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.hizliresim.com/nY20Aa.png

sessizce
25-07-2014, 16:28
http://i.hizliresim.com/EQp9q9.png

http://i.hizliresim.com/q9RORW.png

http://travian-reports.net/tr/img/86048992e33.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://travian-reports.net/tr/img/860535f623e.png

sessizce
25-07-2014, 16:33
http://i.hizliresim.com/rYRz9N.png

http://travian-reports.net/tr/img/860536e9cdd.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.hizliresim.com/REBz36.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://i.hizliresim.com/Do9gJ6.png

sessizce
25-07-2014, 16:45
elime gecen bunlar aralar vs lere girmedim ucu ucuna kacan bazı yerler oldu onlara benim degil sizin koymanız uygun yenileri olursa onlarıda ekleri saldıran arkadaşlarımı tebrik ederim...

COMPANERO
25-07-2014, 16:48
http://i.hizliresim.com/on9WbX.png
------------------------------------------------------------------------------------------------http://i.hizliresim.com/gjy030.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://i.hizliresim.com/mq5yv4.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.hizliresim.com/5p2lW5.png

Saldıran ve savunan tarafları tbr ederiz.

tARHAna__
25-07-2014, 16:50
elime gecen bunlar aralar vs lere girmedim ucu ucuna kacan bazı yerler oldu onlara benim degil sizin koymanız uygun yenileri olursa onlarıda ekleri saldıran arkadaşlarımı tebrik ederim...

Eline sağlık dostum temiz çakılmalar var:) yıkımları da biziimmkilerden biri toplasada koysa keşke onları da göreydik

teletovic
25-07-2014, 16:51
2 tarafa da tebirkler ama savunana daha çok tebrikler :)
spy raporu en iyisi olmuş galiba, çok büyük bir ordu ucu ucuna da olsa fena çakılmış

sessizce
25-07-2014, 16:52
Eline sağlık dostum temiz çakılmalar var:) yıkımları da biziimmkilerden biri toplasada koysa keşke onları da göreydik

tabikide koyun sizinde yıkımlarınız var :) sizide tebrik ederim

sessizce
25-07-2014, 22:46
tabikide koyun sizinde yıkımlarınız var :) sizide tebrik ederim

Savunma hattini olusturmada buyuk bir emek harcayarak en buyugu taktiri hakeden the.cof kemal abimide ayrica tebrik ederim :)

KAdir06-Cebren12
25-07-2014, 23:00
Barikat kurup beklemek denen şey bu olsa gerek Tebrikler COF ailesi :) Güzel orduları basıp saldıran Hilal ailesine de tebrikler. Güzel raporların devamı dileklerimizle..