PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (+ -) barikat birlikleri

selcuk74
18-02-2014, 15:40
​ARKADASLAR ; BURAYA BAŞTA AĞIRLIKLI OLARAK RED ARMY , NAM , KSRDELİ BİRLİKLERİNDEN ARKADAŞLAR İLE GELDİK. DAHA SONRA BİZİ SEVEN DİĞER SERVER VE BİRLİKLERİNDEN GELEN DOSTLARIN KATILIMI İLE GÜÇLÜ BİR OLUŞUM OLDUK. BURAYA HERHANGİ BİR BİRLİĞE DÜŞMANLIK AMACIYLA GELMEDİK TEK EMELİMİZ İYİ VAKİT GEÇİREBİLMEK YENİ DOSTLAR EDİNEBİLMEKTİR.

RED ARMY: SELCUK (GEÇMİŞTE CEPHE NİCKİ İLE OYNAMISTIR)

Enkidu: GÜVEN , MEHMET ALİ VE MEHMET (SIRASIYLA GÜVENK , ALİLAWYER VE AMEDLİ21)

ArARAT: CELAL VE YAVUZ (NECDETC NİCKİ İLE OYNAMIŞTIR)

By Bay: SÜLEYMAN (HEP BY BAY :-) )

EŞKİYA KENO(MUNZUR VE BALTALI HORSE NİCKLERİ OYNAMIŞLIGI VAR AMA O EN ÇOK EŞKİYA İSMİNİ SEVDİ )

HEPİNİZE İYİ OYUNLAR DİLİYORUM..

Enjoy
18-02-2014, 15:52
bASGANNN bÜTÜn aCemiLER TOPlanmış dEsEne sEN şUNa XDDD

ARKADASLAR ; BURAYA BAŞTA AĞIRLIKLI OLARAK RED ARMY , NAM , KSRDELİ BİRLİKLERİNDEN ARKADAŞLAR İLE GELDİK. DAHA SONRA BİZİ SEVEN DİĞER SERVER VE BİRLİKLERİNDEN GELEN DOSTLARIN VE YİNE BURADA TANIŞTIĞIMIZ ŞAHİ BİRLİKLERİNİN DE KATILIMI İLE GÜÇLÜ BİR OLUŞUM OLDUK. BURAYA HERHANGİ BİR BİRLİĞE DÜŞMANLIK AMACIYLA GELMEDİK TEK EMELİMİZ İYİ VAKİT GEÇİREBİLMEK YENİ DOSTLAR EDİNEBİLMEKTİR. BİRLİĞİMİZ GENEL BAŞKANLIK DÜZENİNDE DEĞİL 6 KİŞİLİK BİR GENEL KOORDİNATÖRLÜK İLE YÖNETİLMEKTEDİR.

EŞKİYA KENO(MUNZUR VE BALTALI HORSE NİCKLERİ OYNAMIŞLIGI VAR AMA O EN ÇOK EŞKİYA İSMİNİ SEVDİ )

bysilass : KORAY ( SANIRIM ONUNDA DEVAMLI KULLANDIGI NİCK)

Kenpachi
18-02-2014, 15:54
bASGANNN bÜTÜn aCemiLER TOPlanmış dEsEne sEN şUNa XDDD

En başta seni alıcaz acemi başı olarak :) :)

Enjoy
18-02-2014, 15:57
bEnle oYnayaCak kAdaR AcEMi deĞİLler XDDD

En başta seni alıcaz acemi başı olarak :) :)

Kenpachi
18-02-2014, 16:00
bEnle oYnayaCak kAdaR AcEMi deĞİLler XDDD

Doğru az daha aşağı inmeliyiz dimi :) :)

Enjoy
18-02-2014, 16:04
bElki aŞağI dEDiğiN yER yUKArısıDIR brO KaSMa bU KaDar lAF SokucaM diYE dALGANA BAkk xDDD

Doğru az daha aşağı inmeliyiz dimi :) :)

Eşkiyaa
18-02-2014, 20:06
ARKADASLAR ; BURAYA BAŞTA AĞIRLIKLI OLARAK RED ARMY , NAM , KSRDELİ BİRLİKLERİNDEN ARKADAŞLAR İLE GELDİK. DAHA SONRA BİZİ SEVEN DİĞER SERVER VE BİRLİKLERİNDEN GELEN DOSTLARIN VE YİNE BURADA TANIŞTIĞIMIZ ŞAHİ BİRLİKLERİNİN DE KATILIMI İLE GÜÇLÜ BİR OLUŞUM OLDUK. BURAYA HERHANGİ BİR BİRLİĞE DÜŞMANLIK AMACIYLA GELMEDİK TEK EMELİMİZ İYİ VAKİT GEÇİREBİLMEK YENİ DOSTLAR EDİNEBİLMEKTİR. BİRLİĞİMİZ GENEL BAŞKANLIK DÜZENİNDE DEĞİL 6 KİŞİLİK BİR GENEL KOORDİNATÖRLÜK İLE YÖNETİLMEKTEDİR.

bysilass : KORAY ( SANIRIM ONUNDA DEVAMLI KULLANDIGI NİCK)

Hayırlı olsun başkanım :)) ama Eşkiya nicki benim Kenan EŞKİYA KENO Nicki ile oynuyor :D :D

selcuk74
18-02-2014, 23:32
hayırlı olsun başkanım :)) ama eşkiya nicki benim kenan eşkiya keno nicki ile oynuyor :d :d
teşekkurler

selcuk74
18-02-2014, 23:33
basgannn bütün acemiler toplanmış desene sen şuna xddd
kim oldugunu bilseydik iyi olurdu belki ayaga kalkmamız gerekebilir senin onunde...

MaLiK
18-02-2014, 23:38
kim oldugunu bilseydik iyi olurdu belki ayaga kalkmamız gerekebilir senin onunde...

Ayaga kalktıkmı daha oturtamazlar bızlerı selcuk abı :)

selcuk74
19-02-2014, 00:18
Ayaga kalktıkmı daha oturtamazlar bızlerı selcuk abı :)

ben bu yazım tarzını sanki biliyorum ama neyse boşver ne dedik herkese iyi oyunlar...

MaLiK
19-02-2014, 00:20
ben bu yazım tarzını sanki biliyorum ama neyse boşver ne dedik herkese iyi oyunlar...

Dalgama bakıyorum be abi ;)

Enjoy
19-02-2014, 08:32
bİZİm oLDuğUmuz YeRDe kİMSe oTuramaz zAtEN BaSGAN

eN FaZLA çömELEbilir XDDD

Kenpachi
19-02-2014, 11:28
bElki aŞağI dEDiğiN yER yUKArısıDIR brO KaSMa bU KaDar lAF SokucaM diYE dALGANA BAkk xDDD

Kanka aşağı yukarı nere ben çok iyi biliyom senin olduğun mevkide bizim 2 altımız bak 1 deil 2 . :) Sazan gibi oltaya takılıyonuz sonra laf sokmaya çalışıyon diyonuz. Buraya gelip olmayan Iq'le laf atmaya çalışan sensin biz deil. Çok yüklenme kendine. 0 Iq le dolanma etrafta.

by bay
19-02-2014, 12:08
Yeni forum sayfamız hayırlı olsun artık buralardayız:)

Kenpachi
19-02-2014, 15:39
Yeni forum sayfamız hayırlı olsun artık buralardayız:)

​Aynen başkanım :) :)

Enjoy
19-02-2014, 19:48
QanKi aZ sAkin oL asadadsda XD

LüTFEN yüREK yEDİğin ZaManlarDa bEnimLE koNUŞMa aYıp eDİYON XDDD

Kanka aşağı yukarı nere ben çok iyi biliyom senin olduğun mevkide bizim 2 altımız bak 1 deil 2 . :) Sazan gibi oltaya takılıyonuz sonra laf sokmaya çalışıyon diyonuz. Buraya gelip olmayan Iq'le laf atmaya çalışan sensin biz deil. Çok yüklenme kendine. 0 Iq le dolanma etrafta.

MaLiK
19-02-2014, 20:02

Sende yürek yemişsin belliki sataşıyorsun ;)

Enjoy
19-02-2014, 20:09
yAV HE he XDD

Sende yürek yemişsin belliki sataşıyorsun ;)

cermaniac&serok
19-02-2014, 21:26
Hayırlı olsun başkanım :)) ama Eşkiya nicki benim Kenan EŞKİYA KENO Nicki ile oynuyor :D :D
Allah'ın eşkiyaları sizi bi taraf barbar bi taraf eşkiya ne edecez biz :eek:

Kenpachi
20-02-2014, 08:21

Senle konuşa bilmek için her gün yürek yiyorum. Senle başka türlü konuşamıyorum. Çok tırsıyorum... :) :)

Eşkiyaa
20-02-2014, 17:01
Allah'ın eşkiyaları sizi bi taraf barbar bi taraf eşkiya ne edecez biz :eek:

Bence Tasını tarağını topla köyüne dön, çiftçiliği orada da yapabilirsin Serok :D :D

frodbite
23-04-2014, 22:53
http://travian-reports.net/tr/report/814584b4337

selcuk74
24-04-2014, 17:20
http://travian-reports.net/tr/report/814584b4337

:-) mukemmel