PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birlik Arayanlar ve Son Durumlar

DeathStation
03-02-2014, 00:09
Arkadaşlar ben s8'de devam ediyorum T4.4 tecrübesi edinmek adına bu server'ı da oynamak istiyorum.. Özellikle s1'de tanıdığım kimse yok. Çok eskiden oynamıştım ama daha malum çocuk sayılırdık. AN-AS birlikleri sanırsam benim oynadığım zamanların en iyi birlikleriydi. Şu anda da bir birlik arayışındayım daha bölgeye bile karar veremedim. Şu an son durumları ve hangi bölgede hangi birlikler var tam olarak yazabilecek bir arkadaş var mı?

Teşekkürler

MaLiK
03-02-2014, 00:12
Arkadaşlar ben s8'de devam ediyorum T4.4 tecrübesi edinmek adına bu server'ı da oynamak istiyorum.. Özellikle s1'de tanıdığım kimse yok. Çok eskiden oynamıştım ama daha malum çocuk sayılırdık. AN-AS birlikleri sanırsam benim oynadığım zamanların en iyi birlikleriydi. Şu anda da bir birlik arayışındayım daha bölgeye bile karar veremedim. Şu an son durumları ve hangi bölgede hangi birlikler var tam olarak yazabilecek bir arkadaş var mı?

Teşekkürler

+ + hilal ve eceller

- - cof

+ - Barbar ve Darbe

- + kuzey birlikleri

Şimdilik görünenler bunlar ..

DeathStation
03-02-2014, 00:39
Aslında COF'lar ilk düşündüğüm olmuştu ama baktım aile dışından adamlara resmen gelmeyin demişler bende vazgeçtim.

MaLiK
03-02-2014, 11:03
Aslında COF'lar ilk düşündüğüm olmuştu ama baktım aile dışından adamlara resmen gelmeyin demişler bende vazgeçtim.

Yani şahsen bizde aynı şekilde cagırdıgımız kişiler dışında alım yapmayacagız aramıza..

Kafamızın rahatlıgı ıcın ..

KARAHAN
03-02-2014, 12:16
Dostum bölgeler çok kalabalık savaşın bol olduğu bir oyun olacağı kesin.
Sen bir birliğe girmeye çalış ama ++ ve -- bölgelerine yanaşma derim.
Tabii birlik bulursan sorun olmaz. :)

cerenselda
03-02-2014, 12:33
Yani şahsen bizde aynı şekilde cagırdıgımız kişiler dışında alım yapmayacagız aramıza..

Kafamızın rahatlıgı ıcın ..

aşkolsun malik :D

DeathStation
03-02-2014, 12:53
bu ne arkadaş kimse istemiyor bizi :D Bizde kendi birliğimizi kuracaz heralde ne yapalım

MaLiK
03-02-2014, 12:53
aşkolsun malik :D

teşekkür ederim :)

cerenselda
03-02-2014, 12:54

bak ya insan bi davet eder demi :D zorla davet ister gibi oldum ama :D

MaLiK
03-02-2014, 12:58
bak ya insan bi davet eder demi :D zorla davet ister gibi oldum ama :D

+ + ya zaten davetli olarak gidiyorsunuz .. Cagırmak anlamsız olur :)

Death_
03-02-2014, 13:29
Kendisine saygılı
Emeğe saygılı
Rakibe saygılı
Haddini bilen
Sonuç odaklı oynamaktan keyif alan
Tüm değerli hesaplara KUZEY çatısı her zaman açıktır.

DeathStation
03-02-2014, 15:13
Kendisine saygılı
Emeğe saygılı
Rakibe saygılı
Haddini bilen
Sonuç odaklı oynamaktan keyif alan
Tüm değerli hesaplara KUZEY çatısı her zaman açıktır.

Eyvallah üstad ama biz 20'den fazla kişi +/- bölgesine gelicez, öyle karar alındı. Pek fazla davetkârda yok :D dediğim gibi kendi birliğimizi kurar devam ederiz bakalım oyun ne gösterecek bakarsın +/- bize kalır :D

Death_
03-02-2014, 15:17
Eyvallah üstad ama biz 20'den fazla kişi +/- bölgesine gelicez, öyle karar alındı. Pek fazla davetkârda yok :D dediğim gibi kendi birliğimizi kurar devam ederiz bakalım oyun ne gösterecek bakarsın +/- bize kalır :D

Öyle bir ihtimal yok gibi, orada red army, barbar ve ciddi bir ekiple gelen darbeler var. 20 kişi ile o ekiplerin arasında sıyrılma şansınız yok gibi, benim bir acemi olarak tavsiyem, onlardan birinin yanında yer alın. Kendileriyle özel msjlardan yazışın sistemleri hanginize uyarsa onlarla oynayım.

by bay
03-02-2014, 15:23
Öyle bir ihtimal yok gibi, orada red army, barbar ve ciddi bir ekiple gelen darbeler var. 20 kişi ile o ekiplerin arasında sıyrılma şansınız yok gibi, benim bir acemi olarak tavsiyem, onlardan birinin yanında yer alın. Kendileriyle özel msjlardan yazışın sistemleri hanginize uyarsa onlarla oynayım.

Darbe ve redarmy birlikleri birleşik bir şekilde servera geliyor:)

OffLee
03-02-2014, 15:23
Su akar yatağını bulur :)

Death_
03-02-2014, 15:26
Darbe ve redarmy birlikleri birleşik bir şekilde servera geliyor:)

O zaman hiç şansınız yok :)

Bu arada Forumda ki cevaplarda acaip bir hız var, galiba oyun açıldığında bu hız düşecek :)

DeathStation
03-02-2014, 15:33

Bu arada Forumda ki cevaplarda acaip bir hız var, galiba oyun açıldığında bu hız düşecek :)

Üstte arkadaş demiş zaten su akar yatağını bulur. :D Biz 20 kişiyle zaten bir iddaamız yok ama çok acemi bir tayfa değiliz bakalım hangisinde devam edecez bizim taktiğimize uygun birliğin birine geçeriz

MaLiK
03-02-2014, 15:37
Üstte arkadaş demiş zaten su akar yatağını bulur. :D Biz 20 kişiyle zaten bir iddaamız yok ama çok acemi bir tayfa değiliz bakalım hangisinde devam edecez bizim taktiğimize uygun birliğin birine geçeriz

O zaman hayırlısı diyelim usta ..

by bay
03-02-2014, 15:44
Aynen hayırlısı diyelim hayırlısı olsun...

by bay
03-02-2014, 15:45

Yapacak bir işimiz olmayınca ne yapalım foruma saldık kendimizi:D

Death_
03-02-2014, 16:38

By Bay (Süleyman) Ben kefilim, her ne kadar şuanlık rakip olsak ta Wow konusunda.

+ - ye geçeceksen onla görüşmeden karar verme.

Death_
03-02-2014, 16:38
Yapacak bir işimiz olmayınca ne yapalım foruma saldık kendimizi:D

Üstat forum hep böyle seviyeli kalır mı S1 de yoksa sence bozulur mu bu seviye ?

DeathStation
03-02-2014, 17:03
By Bay (Süleyman) Ben kefilim, her ne kadar şuanlık rakip olsak ta Wow konusunda.

+ - ye geçeceksen onla görüşmeden karar verme.

Bakalım üstad yeri ve zamanı gelince görüşürüz detaylı hele bir şu server başlasın..

Zaten diğer arkadaşların adına karar vermek bana düşmez oyun bir başlasın hepimiz bir karara varırız.

by bay
03-02-2014, 17:04
Üstat forum hep böyle seviyeli kalır mı S1 de yoksa sence bozulur mu bu seviye ?

Seviye kesinlikle bozulcak savaş zamanları etraf bir kızışsın ipini koparan gelir diye düşünüyorum:)

MaLiK
03-02-2014, 17:08

HEr ne olursa olsun seviyemizi koruyup sessiz bir şekilde entrikalara kulak wermeden yolumuza devam edeceğiz..

Ivan
03-02-2014, 17:11
-+ zayıf halka olucak kordine bakımından mahalle mahalle gezip adam topluyorlar birbirlerini dövmesinlerr

MaLiK
03-02-2014, 17:12
-+ zayıf halka olucak kordine bakımından mahalle mahalle gezip adam topluyorlar birbirlerini dövmesinlerr

Öyle demeyelim her bölge kaliteli ..

Ivan
03-02-2014, 17:13
Öyle demeyelim her bölge kaliteli ..

Kalitesiz olcak vs demedim kordine bakımından zayıf olucak forumdan sağdan soldan adam toplamak ile olmaz rasgele bir servera gelmiş gibi olucaksınız inş güzel olur :)

MaLiK
03-02-2014, 17:15
Kalitesiz olcak vs demedim kordine bakımından zayıf olucak forumdan sağdan soldan adam toplamak ile olmaz rasgele bir servera gelmiş gibi olucaksınız inş güzel olur :)

Yok ben darbeciyim :)

NE kadar rakipde olsa saygı duymak lazım ..

Death_
03-02-2014, 17:22

Bizim S1 de ilk serverımız, inş. server sonunda sizi mahcup etmeyi başarırız :)

MerLyN
03-02-2014, 22:17

GüçLü haLka nasıL oLunur, anLatırmısın ? :) :)

Servere yeni geLmiş bir ekibiz, casus hesapLar dahiL, herkese kapımızın açık oLduğunu daha öncede kendi konu başLığımızda belirtik.

bu konuyuda baştan itibaren okuduysan, konuyu açan arkadaş, kimse bizi istemiyor serzenişin de bulunmuş, bizde buyur geL demişiz.

10urkaya
03-02-2014, 22:36

Ivan sen nerde oynuyon bu server :)

Gorebılıcezmı senı bu server bızımle :) Ben bıraz uzak kaldım ortamdan senı görmek ısterım +/+'dayız ECEL olarak

kafsinkaf
03-02-2014, 23:14

s3 te kuzeylerin ne kadar karşısında olsamda iki laf etmek isterim forumda sağdan soldan adam topluyorlar demek cahilce bir yorum olur kuzeyde uzun bir süredir beraber oynayan kaliteli oyunculardan oluşan bir ekip...

like the wind
03-02-2014, 23:17
Vay vay vay vay. Bak hele sen kimler varmış burda. :)
Oğuz s1 e hoş geldin. Nerde oynayacağın çoktan kulağımıza çalındı bizim :) Hayırlı olsun şimdiden.

KARAHAN
03-02-2014, 23:19
Bir adaş gördüm. Hoşgeldin. :)

like the wind
03-02-2014, 23:21
...

Haha gel + + ya cadı kazanı orda gibi şu anda. boşver - - yi felan :D

nobility
03-02-2014, 23:23
Antalyaspor oguz olmasa zaten serverin tadi çikmazdi....

nobility
03-02-2014, 23:26
Bende anlam veremiyorum hicbir sey yokken ortada bir bakmissin ban yemissin forum mafya ekibiaz kalir hacklemek lazim....

nobility
03-02-2014, 23:27
Omer nasilsin

KARAHAN
03-02-2014, 23:28
like the wind usta mesaj kutunu bir temizle de bir tane mesaj atalım. :)

Oğuz sakin ol dostum. Dert etme, boşver.

BaLLaNTiNeS
03-02-2014, 23:32
Ouz sendemı geldın s1'e :D Hadı hayırlısı burası karıstı sımdıden oyun acıldıgında daha kımler gelıcek kımler :D

Bakarsın siyahlar da gelir ehuehuehu :p

nobility
03-02-2014, 23:37
Ouz sendemı geldın s1'e :D Hadı hayırlısı burası karıstı sımdıden oyun acıldıgında daha kımler gelıcek kımler :D
Sana hakan gelicek desem bu facia s1 ahalisine yetmez mi sence

batusay
04-02-2014, 03:25
ortak arayan varmı :)

cerenselda
04-02-2014, 09:04
+ + ya zaten davetli olarak gidiyorsunuz .. Cagırmak anlamsız olur :)

ne + + sı ya arkamdan dönen onca şeyden sonra onlar sadece dost olarak kalır herhalde köşede :) hem çagrıldım falanda yok haksızlıgın oldugu yerde adımın geçdigi pek de duyulmamışdır

cerenselda
04-02-2014, 09:06

yani oyun açılınca bende pek girmeyi düşünmüyorum oyunsuzluk başımıza vurdu :)

cerenselda
04-02-2014, 09:09
Seviye kesinlikle bozulcak savaş zamanları etraf bir kızışsın ipini koparan gelir diye düşünüyorum:)

aynen bu seviye böyle kalmaz s4 dede kalmamışdı burdada bozulacagına eminim :) bunlar iyi günlerimiz gibi geliyor bana da

cerenselda
04-02-2014, 09:15
Sana hakan gelicek desem bu facia s1 ahalisine yetmez mi sence

hakana ne hacet ben gidiyorum :D hakan hiç degilse lafda var köyü siler gider ben öylemiyim

Death_
04-02-2014, 09:17
aynen bu seviye böyle kalmaz s4 dede kalmamışdı burdada bozulacagına eminim :) bunlar iyi günlerimiz gibi geliyor bana da

Ben ve birlik arkadaşlarım seviyenin bozulmaması adına azami dikkati göstereceğiz.
Her birlik başkanı kendi oyuncusunu uyarırsa bu konuda sıkıntı olmaz ama genelde birlik başkanları ilk önce seviyeyi aşağı çekiyor, inş. burada böyle olmaz.
Altı üstü bir oyun, herkes böyle bilip oynarsa aslında kimse kimseyi kırmaz.

cerenselda
04-02-2014, 09:21
Ben ve birlik arkadaşlarım seviyenin bozulmaması adına azami dikkati göstereceğiz.
Her birlik başkanı kendi oyuncusunu uyarırsa bu konuda sıkıntı olmaz ama genelde birlik başkanları ilk önce seviyeyi aşağı çekiyor, inş. burada böyle olmaz.
Altı üstü bir oyun, herkes böyle bilip oynarsa aslında kimse kimseyi kırmaz.

valla beni bilen bilir :D herkesin seviyesine inmeyi de bilirim erkege erkek kadına kadın burası travian sonuçda bana erkeklik dokunmazda erkege kadınlık pek dokunuyor :)

MerLyN
04-02-2014, 09:51
s3 te kuzeylerin ne kadar karşısında olsamda iki laf etmek isterim forumda sağdan soldan adam topluyorlar demek cahilce bir yorum olur kuzeyde uzun bir süredir beraber oynayan kaliteli oyunculardan oluşan bir ekip...

++++++++++++++++++

nobility
04-02-2014, 11:32
hakana ne hacet ben gidiyorum :D hakan hiç degilse lafda var köyü siler gider ben öylemiyim
Ama yikildigindaki o surat ifadesini gormen gerekirdi...

wsxer
04-02-2014, 13:28

ne bu ya bencillik,alın gitsin işte...oyunu öğretirsin işte,öğrenmeye hevesli...

MaLiK
04-02-2014, 13:48
ne bu ya bencillik,alın gitsin işte...oyunu öğretirsin işte,öğrenmeye hevesli...

Bunun bencillikle alakası yok usta ...Getirigimiz oyuncuların özel istekleri dışaran eleman alınmaması ..

OffLee
04-02-2014, 13:51
Bunun bencillikle alakası yok usta ...Getirigimiz oyuncuların özel istekleri dışaran eleman alınmaması ..
Napcaksınız içerde çok merak ettim usta :) eğlence kaçırmıyoruz inş

MaLiK
04-02-2014, 13:53
Napcaksınız içerde çok merak ettim usta :) eğlence kaçırmıyoruz inş

Yok yok bır sey kacırdıgın yok .. Usta bencillik demişde ona karşılık bir cevab werelim dedik ..

xxx-xxx-xxx
05-02-2014, 09:37
Ref-link yasaktır .

Sungur
06-02-2014, 03:58
Ben de + + 'da çok kalabalık olmayan, amacı oyundan keyif almak olan seviyeli bir birlik arıyorum.
Nick: Kaw-djer
Irk: Galya

10urkaya
06-02-2014, 05:33
+/+ arkadaslar ECEL bırlıklerı olarak yer alıyoruz kalabalık bır grup gelmedık 2 bırlıgız kalabalık sayılırmı bılmıyorum :D

Bır kac kola ayrıldık su anda ECEL bırlıklerı olarak malum elcılıge madde aktaramıyoruz koruma surelerı kalkana kadar bu sekıldeyız..

Muhabbet arıyorsanız yasınızda +25 ise ECEL birliklerine bekleriz...

coat_ill
06-02-2014, 09:08
+/+ arkadaslar ECEL bırlıklerı olarak yer alıyoruz kalabalık bır grup gelmedık 2 bırlıgız kalabalık sayılırmı bılmıyorum

Bır kac kola ayrıldık su anda ECEL bırlıklerı olarak malum elcılıge madde aktaramıyoruz koruma surelerı kalkana kadar bu sekıldeyız..

++ ın kapısında oyuncu bekleyecek halde görmeyi hiç düşünmemiştim seni :) :) size az oyuncuyla kalabalıklara karşı savaşmanın nasıl keyifli olduğunu öğretemedik ya yazıklar olsun bize :)
ne marka birliksiniz ulan siz kalkmış forumdan adam toplamaya çalışıyorsunuz :)

dip: Bu arada senin yaşın kaçtı :)
2 birlik geldiyseniz takılın işte biz 3-5 kişiyiz, çok panik yapmayın :)

selcuk74
06-02-2014, 16:15
++ ın kapısında oyuncu bekleyecek halde görmeyi hiç düşünmemiştim seni :) :) size az oyuncuyla kalabalıklara karşı savaşmanın nasıl keyifli olduğunu öğretemedik ya yazıklar olsun bize :)

merhaba siz s11 de hiç oynadınızmı hatırlıyorum oradan sizi

cerenselda
06-02-2014, 16:22
+ - de birlik aranıyor

not:birlikleri dagıtırım kendine güvenen varsa :) burdayım

10urkaya
06-02-2014, 16:31
+ - de birlik aranıyor

ben guvenıyorum kendıme gel atıyom teklıf ?

10urkaya
06-02-2014, 16:32

Kapıda oyunuc beklemıyorum o arkadası tanıdıgım ıcın yazdım ısmını bılıyorum az cok tanıyorum... yenı gelecek arkadaslara kapımız acık..

Sığ goruslu bır bırlık degılız biz... İsteyen gelebılır ekıbe katılabilir

horriblee
06-02-2014, 16:49
+/+ arkadaslar ECEL bırlıklerı olarak yer alıyoruz kalabalık bır grup gelmedık 2 bırlıgız kalabalık sayılırmı bılmıyorum :D

hahaha ulaaa Şu düştüğün duruma bak ya forum kapısına mendıl acmıs ya laa adam topluyor.. noldu hayırdır bır sıkıntı mı gardaş :D

10urkaya
06-02-2014, 16:53
horriblee (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=154583)
http://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/statusicon/user-online.png
Üyehttp://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/reputation/reputation_balance.pngKayıt Tarihi06.02.2014Mesajlar15

o kım bye :)

cerenselda
06-02-2014, 16:55
hahaha ulaaa Şu düştüğün duruma bak ya forum kapısına mendıl acmıs ya laa adam topluyor.. noldu hayırdır bır sıkıntı mı gardaş :D

of yaa :D onurun msj başkaydıda okudugunu anlayana tabi :) nereye çekersen artık

cerenselda
06-02-2014, 16:56
Üyehttp://forum.travian.com.tr/images/travianvb4/reputation/reputation_balance.pngKayıt Tarihi06.02.2014Mesajlar15

onur forum üye patlaması yaşıcak seni gören yeni hesap açıyor :)

horriblee
06-02-2014, 17:01
onur forum üye patlaması yaşıcak seni gören yeni hesap açıyor :)

Yok yok sen bilmiyorsun Ceren işin aslını :D ben Kalabalık ve tenha kavramı arasındaki denklemı cözdüreceğim bazı arkadaşlara.. onun için açmadım hesapı başka biri için açmıştım zaten onu göremedim sinirimi bu kıl kuyruktan cıkartıyorum :D

Ivan
06-02-2014, 17:09

Engelleme işi nasıl oluyor yardımcı olsana :)

coat_ill
06-02-2014, 17:26
merhaba siz s11 de hiç oynadınızmı hatırlıyorum oradan sizi

s11 de oynadım 2008- 2009 olabilir. red armyler vardı orda biz oynarken.

coat_ill
06-02-2014, 17:28
Kapıda oyunuc beklemıyorum o arkadası tanıdıgım ıcın yazdım ısmını bılıyorum az cok tanıyorum... yenı gelecek arkadaslara kapımız acık..

Sığ goruslu bır bırlık degılız biz... İsteyen gelebılır ekıbe katılabilir

Görüşünüz sığmı gevşekmi bilmiyorum ama omurga sorununuz olduğunu biliyorum. İPEKE ye yatırdım yine tüm parayı :)

horriblee
06-02-2014, 17:54
Görüşünüz sığmı gevşekmi bilmiyorum ama omurga sorununuz olduğunu biliyorum. İPEKE ye yatırdım yine tüm parayı :)

Üstad yerinde tespit bu herifte omurgasızlık pardon omurga problemi varmış :D geçen seneye dair neler duydum neler Allahım dedim bu nasıl rezil bir oyuncu statusu dıye iç geçirdim inan.. Adam tam omurgasız cıktı reis..

estabez
06-02-2014, 18:39
selam arkadaşlar s1 de seviyeli bir birlik arıyorum.yeni başladım.nick:estabez,köy adı: esta

Muyustan
06-02-2014, 18:42
selam arkadaşlar s1 de seviyeli bir birlik arıyorum.yeni başladım.nick:estabez,köy adı: esta

Seviyeli birlik derken;
İSLAM birlikleri vardı -duruyorsa- kesinlikle seviyelidir, karı kız muhabbeti olsun, küfür vs olmaz bol bol terbiye ^^

kuzay
06-02-2014, 18:53
Seviyeli birlik derken;
İSLAM birlikleri vardı -duruyorsa- kesinlikle seviyelidir, karı kız muhabbeti olsun, küfür vs olmaz bol bol terbiye ^^

:):):::::::::)

wsxer
06-02-2014, 19:45

Eğer birlik arıyorsanız ,iyi de oyuncuyum diyorsanızsanız şampiyon Ecele geçin derim...Ecelle birçok sürtüşdüğümüz konu oldu ama oyun da bariz iyiler...Eğer ben bu kadar iyi değilim oyunu öğrenmek istiyorum derseniz Ecel dışında bir birliğe geçin derim...Yavaş yavaş tecrübe kazanırsınız...

wsxer
06-02-2014, 19:46
+ - de birlik aranıyor

kendime çok güveniyorum ama malesef aynı bölgede değiliz ...belki ileri ki aylarda seni yıkmaya gelirim bölgene.... :)

10urkaya
06-02-2014, 19:52
Eğer birlik arıyorsanız ,iyi de oyuncuyum diyorsanızsanız şampiyon Ecele geçin derim...Ecelle birçok sürtüşdüğümüz konu oldu ama oyun da bariz iyiler...Eğer ben bu kadar iyi değilim oyunu öğrenmek istiyorum derseniz Ecel dışında bir birliğe geçin derim...Yavaş yavaş tecrübe kazanırsınız...

Şu mantıga karsıyım abı ben... İyi oyuncuysan ecele gec degılsen gecme dıye...

Oyle bır mantık yok abı ECEL bırlıklerınde net soyleyeyım sana.. Ben ve yonetım kadromuzdakı dıger abılerımın ortak gorusu sudur... '' Egerkı bu oyunu kazanacaksak buyuk hesaplar nufus kasan adamlar degıl emekcı arkadaslarla bu oyun kazanılır '' her daım bu gorus ıcınde olduk..

Ben daıma ornek verırım Kurtulus savasınıı orneklerım her daım... Kurtulus savasında Sadece iri yarı 190 boyunda 85 kılo 35 yas altı erkekler savasa mı gıttı ?? yoksa kadın erkek coluk cocuk bır ısın ucundan mı tuttu ??

ECEL bırlıklerıde bu mantıkla hareket eder... En azından ben boyle hareket ettirmeye calısıyorum ekibi ve yenı gelecek arkadalsarı.. Herkes az cok demeden bısıler yapacak yerı gelecek elcılıge madde atacak yerı gelecek savunma basacak yerı gelıcek gızlıden gızlıye casus basıp sagı solu tacız edecek yerı gelıcek WOW'a madde atıcak yerı gelıcek koyunu yagmaya acıcak..

Herkes bır ıs yapacak... Ancak boyle bır bırlık olunur ancak boyle bır aıle kavramı elde edılınebılır.. server4'te bunu basardık server6'da bunu basardık... Bu sekılde 2 donem wow kuruldu... Biz gene aynı mantalıte ıle buradayız.. Kesınlıkle oyuncu secmeyiz.. Oyun oynayabılen herkese kapımız acık hesabıyla ılgılenen onlıne olabılen bırlıktelık duygusuna sahıp herkesi bekleriz..

senıde beklerım wsxer :) Bu krıterler vardır sende asisin biraz ama sen tehlıkelısın :D

kuzay
06-02-2014, 19:54
:)) olum adamlar ciden iyi olsa Yandaş değil rakip ararlar hay alahım ya:)

BeTa
06-02-2014, 19:57

Ben Kaybolmayan Rakip İstiyorum =)

coat_ill
06-02-2014, 19:57
Seviyeli birlik derken;

+1111111 :)

Muyustan
06-02-2014, 20:01
Seviyeli birlik derken;

+1111111 :)

Eyvallah canlar :cool:

kuzay
06-02-2014, 20:01
Ben Kaybolmayan Rakip İstiyorum =)
s4 e buyur hocam ekibini topla kuzey batı hariç istedin bölgede aç hesabını:) o rakibi bulacaksın evel allah

BeTa
06-02-2014, 20:05
s4 e buyur hocam ekibini topla kuzey batı hariç istedin bölgede aç hesabını:) o rakibi bulacaksın evel allah

Speed server oyuncusuyuz zaten imzama bakarsan BİRLİK nedir H Z Z nedir anlarsın.
Amacım kafa tutmak falan değil sadece fikrimi yazdım.

S1 e geldik 2 3 arkadaş eğlenmek için oynuyoruz
sizde burdasınız sanırım :)

kuzay
06-02-2014, 20:07
Speed server oyuncusuyuz zaten imzama bakarsan BİRLİK nedir H Z Z nedir anlarsın.
Amacım kafa tutup ekip toplayıp gelmek savaşmak değil.

Evet bizde s4 açılana kadar 10 15 kişilik ufak bir siyah gurubu bölgede yapılanmaya çalışan Ecelerin eceli olmaya geldik:)

AureLiuS
06-02-2014, 20:09
Amacım kafa tutmak falan değil sadece fikrimi yazdım.

İmzanda ki tokmak sayisini beğendim :P
Tebrikler :)

BeTa
06-02-2014, 20:09
Evet bizde s4 açılana kadar 10 15 kişilik ufak bir siyah gurubu bölgede yapılanmaya çalışan Ecelerin eceli olmaya geldik:)

Siyah lar HİLAL değil mi ?

the hus
06-02-2014, 20:11
bırlık aranıyor

BeTa
06-02-2014, 20:11
İmzanda ki tokmak sayisini beğendim :P
Tebrikler :)

Teşekkür ederim canım, siz daha iyisini yaparsınız =)

kuzay
06-02-2014, 20:12
Siyah lar HİLAL değil mi ?

Ufak bir gurup geldimiz için adımız giyotin :)

selcuk74
07-02-2014, 12:00
s11 de oynadım 2008- 2009 olabilir. red armyler vardı orda biz oynarken.
evet bende oradaydım sonra son birlikleriyle birleşmilştik baltalı horse ile wow da almıstık

coat_ill
07-02-2014, 12:02
evet bende oradaydım sonra son birlikleriyle birleşmilştik baltalı horse ile wow da almıstık

redarmylerde bandistaydı sanırım bir abla vardı (adını hatırlayamadım) o zaman kalabalık bir ekipleri vardı.
baltalı :) :) bu alivırro da ordaydı :)

selcuk74
07-02-2014, 12:07
redarmylerde bandistaydı sanırım bir abla vardı (adını hatırlayamadım) o zaman kalabalık bir ekipleri vardı.
baltalı :) :) bu alivırro da ordaydı :)
evet mine abla o evet ali de bize gelmişti guzel oraganizeler yapmısyık vede topluca hesap silmiştik en eglendiğim serverdı

coat_ill
07-02-2014, 12:16
evet mine abla o evet ali de bize gelmişti guzel oraganizeler yapmısyık vede topluca hesap silmiştik en eglendiğim serverdı

mine ablaydı evet şimdi hatırladım, server komple silmiştik hesapları.

wsxer
08-02-2014, 01:02
Şu mantıga karsıyım abı ben... İyi oyuncuysan ecele gec degılsen gecme dıye...

Oyle bır mantık yok abı ECEL bırlıklerınde net soyleyeyım sana.. Ben ve yonetım kadromuzdakı dıger abılerımın ortak gorusu sudur... '' Egerkı bu oyunu kazanacaksak buyuk hesaplar nufus kasan adamlar degıl emekcı arkadaslarla bu oyun kazanılır '' her daım bu gorus ıcınde olduk..

Ben daıma ornek verırım Kurtulus savasınıı orneklerım her daım... Kurtulus savasında Sadece iri yarı 190 boyunda 85 kılo 35 yas altı erkekler savasa mı gıttı ?? yoksa kadın erkek coluk cocuk bır ısın ucundan mı tuttu ??

ECEL bırlıklerıde bu mantıkla hareket eder... En azından ben boyle hareket ettirmeye calısıyorum ekibi ve yenı gelecek arkadalsarı.. Herkes az cok demeden bısıler yapacak yerı gelecek elcılıge madde atacak yerı gelecek savunma basacak yerı gelıcek gızlıden gızlıye casus basıp sagı solu tacız edecek yerı gelıcek WOW'a madde atıcak yerı gelıcek koyunu yagmaya acıcak..

Herkes bır ıs yapacak... Ancak boyle bır bırlık olunur ancak boyle bır aıle kavramı elde edılınebılır.. server4'te bunu basardık server6'da bunu basardık... Bu sekılde 2 donem wow kuruldu... Biz gene aynı mantalıte ıle buradayız.. Kesınlıkle oyuncu secmeyiz.. Oyun oynayabılen herkese kapımız acık hesabıyla ılgılenen onlıne olabılen bırlıktelık duygusuna sahıp herkesi bekleriz..

senıde beklerım wsxer :) Bu krıterler vardır sende asisin biraz ama sen tehlıkelısın :D

Öncelikle ben Ecel birliklerinin bir çok kararını onaylamıyordum.Hep kendi tarafımdan bakıyordum.Açıkcası fazla sevmiyordum.Biraz da belki asi olmamdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum.Ama sonra başındam bir çok olaylar geçti.Cidden beni utandırdılar.Cİden emeğinize sahip çıkan bir birliktir.Siz edep sınırını aşmadığınız sürece hiçbir şey olmaz.
İyi oyuncudan kasıt ,oyuna sonuna kadar devam eden,cidden emek veren kişi iyi bir oyuncudur.Çünkü 1 askerle 1000 arasında sayı olarak fark var ama sonuçta ikiside yardım ettiği için aynı kategoridedir...yani yardım ediyordur. birlğine.Gel gelelim eğer siz ya acaba bunlar beni şimdi alırlar,nüfusumdan ,askerimden mi yararlanırlar diye düşünüyorsanız ,Öyle bir şey yok.Zaten Ecelin nerdeyse bir çok oyuncusu oyunda bulunuyor.
Siz gelirseniz oyundan ne kadar çok şey öğreneceğinizi göreceksiniz.Zevk alırsınız.
Ama tutupta çevrede farklı birlik varsa siz ortada tek ecel kalacaksanız ,girmeyin derim çünkü o kadar saldırıya ciddi bir maliyetle ancak karşılık verebilirsiniz sizin de gördüğünüz gibi kafes fiyatları dudak uçuklatıyor...Ama eğer gireseniz de Ecel sizi yalnız bırakmaz...En azından ben öyle biliyorum.Siyahlarda yalnız bırakmaz ama güç olarak zayıflar ne yazık ki açıkça söylemek gerekirse...Yıkılırsınız...

wsxer
08-02-2014, 01:06

Cidden belki iyi olmayabilirler ama S4 siyahlardan kesin iyiler,tartışmasız............

10urkaya
08-02-2014, 01:21
Cidden belki iyi olmayabilirler ama S4 siyahlardan kesin iyiler,tartışmasız............

ahahaahahha dogru dıyo valla :D

O degılde kafes falan kullanmam ben :D oyun ıcınde hangı nıckle oynuyon sen nerelerdesın bak gel tem vereyım oyunun basında tem verırım ortasında vermem ona gore sımdıden bak defı gör az cok anlarsın demek ıstedıgımı :D

wsxer
08-02-2014, 13:39
ahahaahahha dogru dıyo valla :D

O degılde kafes falan kullanmam ben :D oyun ıcınde hangı nıckle oynuyon sen nerelerdesın bak gel tem vereyım oyunun basında tem verırım ortasında vermem ona gore sımdıden bak defı gör az cok anlarsın demek ıstedıgımı :D

Onur bak sakın yıkılma,seni burda o kadar övdük...bizi de rezil etme....köyü doldur savunma işte...siyahlar cesaret edeceklerini sanmıyorum ama farklı hesaplar üzerinden sana saldırırlar....

kuzay
08-02-2014, 13:41
Onur bak sakın yıkılma,seni burda o kadar övdük...bizi de rezil etme....köyü doldur savunma işte...siyahlar cesaret edeceklerini sanmıyorum ama farklı hesaplar üzerinden sana saldırırlar....

:) koruma açıldı gün 500 tokmak kafasında inşalah amacımız onuru yıkmak değil yagma köyü yapmak:)

wsxer
08-02-2014, 14:03
:) koruma açıldı gün 500 tokmak kafasında inşalah amacımız onuru yıkmak değil yagma köyü yapmak:)

cesaretin varsa saldır,koruma bittiği gün senin 500 tokmakla onura saldırı raporunu bekliyorum.Bakalım yazdıklarının arkasında mısın yoksa boş laf mı....

kuzay
08-02-2014, 14:04
cesaretin varsa saldır,koruma bittiği gün senin 500 tokmakla onura saldırı raporunu bekliyorum.Bakalım yazdıklarının arkasında mısın yoksa boş laf mı....

:) wow inanılmaz gaza geldiim :) söyle tüm savunmayı toplasın geliyorum:)