PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 ırka artık Natarlar'da katılıyor.

Spivoter
01-01-2010, 11:17
Galyalılar sabah uyandıklarında bir sürü madde gördüler.Hemde depolarına çok fazlaydılar.Reis iştahla tahıllara baktı.Bunu asker bakanı olarak seçtiği Havoc'a askerleri yedirmesini söyledi.Fakat Havoc saklanarak tam yiyecekti ki bi iki mızrak fırlatıldı phlanax'lara.Hemen kalkıpta yardıma gitti.Reis acıkmıştı.Onları yiyecekti.Fakat onu oraya her kim koyduysa zehirliydi o!Reis yaklaşıyordu.Yoksa zehirli tahılı mı yiyecekti?Reis gelmişti tam eline almıştı ki,bir phlanax gelerek çitin yapıldığını haber verdi.Gerçekten çok büyük bir şans ile kurtulmuştu reis.Roma'ya ulaşamamıştı adam.Ormandan geçer ken öldürülmüştü.Sezar yanına bolca asker alarak ilerlemeye başladı.Astarix kendini daha iyi hissediyordu artık.Büyük bir çaba içinde ayağa kalktı.Bir ağaca çıktı.Roma'lılar altta her yeri dikkatlice izliyorlardı.Astarix karar veremiyordu.Acaba atlasa mıydı?Öldürülmesi 100%25 di.Fakat eğer atlarsa 100%99 ölecekti.Julian Astarix ve Sezaris gerçektende çok sadık askerlerdi.Kabileleri için ölürlerdi.Yeterki görevlerini laikiyle bitirsinler.Astarix kendine rejerasyon verdi ve umudunu keserek atladı.Lejyoner ona yakındı.Atladığı an lejyonerin elini tersine çevirerek kılıcını aldı ve onu esir aldı.Artık Astarix'in istedikleri olmazsa ve Astarix'e zarar gelecek olursa lejyonerde ölecekti ve Roma askerlerine çok sağdıktı.Sezar hemen:
-Bırak askerimi.
-Peşimi bırakın sonra buraya bırakırım.
-Şimdi bırak dedim.
Ancak Astarix çok ciddi idi ve hemen tereddüt bile etmeden askeri öldürdü.
Tüm Roma'lılar Astarix'i öldürecekti ki havadan kuşlar ellerinde taşlarla geliyorlardı.VE arkadan çok büyük bir ordu geldi.Astarix şaşkındı.Çünkü gelenlerin askerleri onların nüfusunun beş katından daha yüksekti sayıları.Roma'lılar kaçıyordu ama Astarix onları yerliler sanıyordu.Ve ordunun arasından elinde kılıçla Natar imparatoru çıktı.Astarix yine kafasında dalmıştı.Acaba hepsini dağıtabilir miydi?Natar imparatoruna eğildi.Fakat kılıçları eğitimli hayvanları ve sayıları onu yok etmeye fazlaydı bile.İmparator konuşmaya başladı:
-Deprem herkesi etkiledi.
-Siz yaşıyor muydunuz?
-Evet.Julian'ın karısını öldüren Sezarix'in tutsak olmasını ve size çökük ve zehirli hammaddeleri yollayan bendim.
-Şimdi izininiz ile detaylı olsa.
-Julian gerçektende çok sadık birisi.Onu tarafıma almak istedim ama o bana olmayacağını söyledi.Leopar adlı canavarımı bir vatandaşın üstüne saldım.Ama onu kurtarmayı başardı.Fakat karısını o kralla buluşup vaha planı yaparken ben öldürdüm ve bir süre beklettim.Böylece Julian Galyalılar tarafından yakalanacaktı.Fakat onun ölmeyeceğini bildiğim için askerlerini öldürttüm size.Takviyeyide reisin hasar alması için bıraktım.Ve karısını toprak sipere attım.
-Julian hani şu cermen mi?
-Evet bırak bitsin.Roma'lılarda hasar almalıydı.Yoksa hadlerini aşıp bana saldıracaklardı.Fakat vaha benimdi.Asker köylerime bildirdim durumu.Eğitilmiş tarantulalarımı ve yarasalarımı gönderdim.Sezaris'de Julian gibi çabuk ölmüyor.Daha doğrusu öldürmedim.Bu kadar önemli bir insan hemen ölmemeliydi.Baktım ki Sezaris tüm hayvanlarımı öldürecek hiç bakamayacağı bir anda filimi üzerine sürdüm.Onu rehin aldım.
-Galyaya zarar verdiniz mi?
-Julian'a kralıda onuda öldürebileceğimi söyledim.Kralı söz konusu olunca hemen kabul etti.Zaten bunu bekliyordum.Julian yollayacaktı maddeleri.Fakat bazı casuslarımı farketmiş.Farklı bir yoldan gitti.Casuslarımı onu buldular fakat sinsice tüm casuslarımı öldürdü.Ve hemen bu maddelerin en adisini yaptırdı.Tahıl değilmiş o.Tahıl yerinede zehir koymuş.O yüzden phlanax'a mızrak atıp kaçanda benim adamlarımdı.Reise yolladığım casusda onu tahılın başından atmak için yanına çağırdı inşaata bakması için.Kendide tahılları kendi yiyerek kendini bilerek öldürdü.Sezaris'in yanında bir sürü koruma dolaşıyordu.Hemde bu vaha değişikdi.
Kaçma umudu hala vardı.Çünkü kör düğüm çözmeyi depremden önce biliyordu.Fakat unutmuştu.Hafızasını bir yokladı.Biraz daha fazla ısrarla arayınca hatırladı.İpleri çözmek biraz zor oldu ama çözdü.Hemen nöbetçi arkasına dönmüşken arkasındaki mızrağı aldı ve ona sapladı.Ona hapsettikleri yer çok karanlıktı.Bundan yararlanabilirdi.Hemen nöbetçiyi içeri çekti ve üstünü değiştirdi.Oda artık bir kargılı olarak çıkacaktı vahaya.Dışarıdaki askerleri bu şekilde yanıltabileceğini düşünüyordu.Fakat vahanın çıkışındaki Yüz başı:
-Hey nereye gittiğini sanıyorsun sen!
Sezaris tek çarenin ne olduğunu çok iyi biliyordu.Ona elindeki kargıyla cevap verdi.Diğer bütün askerler ona koşacaktı ki o daha hızlı davranarak kendisi önde Natar askerleri arkada koşmaya başladı.Sezaris'in akıbeti ne olacak?Julian Natar İmparatoruna ulaşabilecek mi?Natar imparatoru Astarix'i öldürecek mi?Bunların hepsinin devamı sonraki bölümde.Sonraki bölüme kadar hoşçakalın.

Biraz sonra önceki bölümün linkleri gelecek.

3 ırkın doğuşu (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=9186)
3Irkın savaşı bölüm Garip olaylar (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=9303)

spivoter

galya için
01-01-2010, 11:52
bir şey soracam nerden biliyorsun natarlar katılacağını :confused:

Darkmoon
01-01-2010, 11:53
Güzel olmus ellerine sağlık.

Spivoter
01-01-2010, 12:16
bir şey soracam nerden biliyorsun natarlar katılacağını :confused:
Çünkü hikayeyi ben yazıyorum.

SSS

Şakaron
01-01-2010, 12:23
Ben de diyorum kim bu..

sıkça sorulan soruymuş.

SkullDéWiL
02-01-2010, 13:44
hikayeler çok güzel devamını istiyoruz iyi akıl etmişsin

Spivoter
02-01-2010, 13:55
hikayeler çok güzel devamını istiyoruz iyi akıl etmişsin
Devamı gelecek.Bu arada diğer hikayelerime imzamdan bakabilirsiniz:)

SSS

SkullDéWiL
02-01-2010, 13:58
onları okudum hepsini okudum şu photoshoplarıda okudum digerlerini bekliorum müthiş olmuş