PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bölgeler Ne durumda

ZoReL
21-12-2013, 22:30
Hangi bölge ben işi bitirdim diye biliyor.

Bölge hakimiyetini kurmuş olan varmı?

tr8 de hangi bölge önde...

İlerleyen günler bu soruların yanıtını verecek sanırım, burada paylaşıcağımız fikirlerimizle bunlara destek verelim.

ZoReL
25-12-2013, 05:56
Belki buna bir cevap vermek isteyen cıkabilir...

Bana tr8 nasıl diye soran bir çok değerli travian oyuncusu dostlarıma, tr8 çok durgun ve sessiz sanki kabuğuna çekilmiş kaplumbağa gibi yavaş hareket ediyor dediğimde beni belki anlamıyorlar ama bunda ne kadar haklı olduğumu forumdaki durgunluktan anlıyorum, sosyalitemiz kalmamış sanki oyuna renk katan diyaloglar nerede, forumda yazan kişi sayısı nerdeyse bir elin parmakları kadar, travianın oynanışı değişiyor sanırım yada sadece tr8 de bu durum böyle.

nekropol
25-12-2013, 06:56

Bana tr8 nasıl diye soran bir çok değerli travian oyuncusu dostlarıma, tr8 çok durgun ve sessiz sanki kabuğuna çekilmiş kaplumbağa gibi yavaş hareket ediyor dediğimde beni belki anlamıyorlar ama bunda ne kadar haklı olduğumu forumdaki durgunluktan anlıyorum, sosyalitemiz kalmamış sanki oyuna renk katan diyaloglar nerede, forumda yazan kişi sayısı nerdeyse bir elin parmakları kadar, travianın oynanışı değişiyor sanırım yada sadece tr8 de bu durum böyle.

tr7de aynı durumda. Bizler de özledik eski muhabbetleri, dostlukları, diyalogları..
Bunun en önemli nedeni, yeni sürüm olabilir. Eski sürümde şu an oynayan oyuncu sayısının 2katı vardı.
en azından 1tane serverı 3.6 yapabilirler. o zaman görün siz ;)

ZoReL
25-12-2013, 11:10
tr7de aynı durumda. Bizler de özledik eski muhabbetleri, dostlukları, diyalogları..
Bunun en önemli nedeni, yeni sürüm olabilir. Eski sürümde şu an oynayan oyuncu sayısının 2katı vardı.
en azından 1tane serverı 3.6 yapabilirler. o zaman görün siz ;)

Eski sürüm herkezin özlemi buna rağmen neden hiç olmazsa 1 server eski sürüm devam etmiyor anlamak mümkün değil (belkide biz gericiyiz) şahsen ben eski sürüm oynardım bu ne böyle parayla savunma al hemde ne savunma taş gibi
sonra bir kahraman ki düşman başına koy savunmaya alayı gelsin çakıyor
oda yetmiyor kesiyor biçiyor tek başına saldırıyor eski kahramanı oyunun başında tek başına saldırıya çıkarsan surda takılır boş köyde ölür onu bırak kahraman kışlası kur kahraman seç atlı çıkarınca kahramanı değiş iyisi olsun de uğraş dur yani kahramanınmı var derdin vardı oyuna hiç bir etkisi yoktu nerdeyse şimdiki harbi kahraman kışlası bile yok serbest öyle kafasına göre turuvalı aşil gibi
yağma yapamıyorsun 10 tokmak ne yapsın bu kahramana 100 atsan kesiyor 100 tokmaktan da ucuza diriliyor

Acaba diyorum neleri düşündüler bunları yaparken dahi olmaya gerek yok cevabıda hemen veriyorum altın yani para eski sürümün yüz katı altın harcanıyor ama daha zevksiz bari öyle olmasa

parsıyla rezil olmak buna denir

Ama bi söylenti var türkiye için 3.6 yapıcaklar diye (dilin kemiği yok) bende vikipedinin yalancısıyım :)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Travian

çiçili
25-12-2013, 12:23
Aynen ustad parasında değilizde işin cılkını çıkardılar eski sw özleyen bir tek siz değilsiniz emin olun

Nozzle(-_+)
25-12-2013, 14:57
...................................

-chucky-
15-01-2014, 14:22

Dur bakalım tılsımlar açılsın millet birbirini tanısın , şuan kimse kimseyi tanımıyor , tılsımlar çıksın renk gelir diye umuyorum..

ZoReL
22-01-2014, 08:15
Dur bakalım tılsımlar açılsın millet birbirini tanısın , şuan kimse kimseyi tanımıyor , tılsımlar çıksın renk gelir diye umuyorum..

Tılsımlardan sonra olmazsa kısmet wowa artık :)