PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şahi®..!! Saldırı-Savunma Raporları..

bekir_87
07-12-2013, 14:58
Şahi Neferleri, Raporlarımızı Bu Sayfada Paylaşalım..

Hadi Bakalım Kimler Neler Yapmış Bi Görelim ;)

bekir_87
07-12-2013, 15:39
İlk ben paylaşayım hadi :D

http://travian-reports.net/tr/report/7582170e15f
http://travian-reports.net/tr/report/758218ad066
http://travian-reports.net/tr/report/758220396d2
http://travian-reports.net/tr/report/758221ac30e
http://travian-reports.net/tr/report/758222f74fc
http://travian-reports.net/tr/report/758223f74a1

Geldiğim belli oldu mu mert ? :D Mançonun azlığından ve fakelerden dolayı ancak 6 sıralı atabildim :(

bekir_87
07-12-2013, 18:48
İlk ben paylaşayım hadi :D

http://travian-reports.net/tr/report/7582170e15f
http://travian-reports.net/tr/report/758218ad066
http://travian-reports.net/tr/report/758220396d2
http://travian-reports.net/tr/report/758221ac30e
http://travian-reports.net/tr/report/758222f74fc
http://travian-reports.net/tr/report/758223f74a1

Geldiğim belli oldu mu mert ? :D Mançonun azlığından ve fakelerden dolayı ancak 6 sıralı atabildim :(

Sonuç : http://travian-reports.net/tr/report/758317bbd6f

bekir_87
07-12-2013, 20:14
http://travian-reports.net/tr/report/7583414cc42

Peşinede 3 sıralı daha çakılmıştır ;)

Dostlarımızı yıktırmayız..!

mert_laz
07-12-2013, 21:17

işte bu özlediğimiz bekir hehehehehe :)

beterr
07-12-2013, 21:23

arkadasım oncelıkle koydugun rapordan dolayı tbr ederım :) her ne kadar bırsey anlamasamda :) saldıranın askerı gozukmuyor savunanın sanırım defansı yok :) altta koy yerlebır edıldı yazısı bence rapora uzakdan bakan herkes guler bole raporlar paylasmamanız umıdıyle

bekir_87
08-12-2013, 10:58
arkadasım oncelıkle koydugun rapordan dolayı tbr ederım :) her ne kadar bırsey anlamasamda :) saldıranın askerı gozukmuyor savunanın sanırım defansı yok :) altta koy yerlebır edıldı yazısı bence rapora uzakdan bakan herkes guler bole raporlar paylasmamanız umıdıyle

Hayırdır kardeşim Mod. felanmısın böyle raporlar paylaşmayın diosun ?? :) Ben mod değilim oyuncuyum ve sizi çekemediğim için yazdım diyosan o zaman farklı..

Gereksiz yorum yapanları sevmem..koyacaksınız rapor tbrk vs. edilip geçilecek..Senin raporlarını görelim diecemde nerdeee serverde herkez çiftçi ve yorumcu.. ;)

s8 e değilde Acun tv8 e spıker arıyomus oraya basvur istersen :D

Bekir..

bekir_87
08-12-2013, 11:02

http://travian-reports.net/tr/report/75859116019

Senin derdini anladım ben meğer bizimkilerin yağma köyüymüşsün ondan bu sitemlerin..ok sana kızmıyorum artık :D:D:D

GaNZiLiS
08-12-2013, 11:44
Senin raporlarını görelim diecemde nerdeee serverde herkez çiftçi ve yorumcu.. ;)

Bekir..

çiftçiler merkezlerinde saatte 75k tahıl basınca napacaklar ? ? ?

thalassa . )

bekir_87
08-12-2013, 11:56
çiftçiler merkezlerinde saatte 75k tahıl basınca napacaklar ? ? ?

thalassa . )

Oyuncuya göre fark eder kardeşim ;)

MR.BEEN
08-12-2013, 18:52
SON birliklerinin bir elemanı olarak tek cümle söylemek istiyorum.
başkasının yumruğunu görmeyen kendisininkini 'Balyoz' zannedermiş
biz sahada konuşuruz.
s8 halı sahaya benzemezz:) çim sahada oynamak ciğer ister. O da bizde fazlasıyle mevcuttur.:D

DeathStation
08-12-2013, 19:59
Son, Şahi ve Ateş güzel bir turnuva olacağa benziyor :D

bekir_87
08-12-2013, 20:41
SON birliklerinin bir elemanı olarak tek cümle söylemek istiyorum.
başkasının yumruğunu görmeyen kendisininkini 'Balyoz' zannedermiş
biz sahada konuşuruz.
s8 halı sahaya benzemezz:) çim sahada oynamak ciğer ister. O da bizde fazlasıyle mevcuttur.:D
''biz sahada konuşuruz.''

Yazdıklarında bır tezatlık var arkadasım..Sahada konusuruz demıssın ama gercekten bos konusmussun :) burası saldırı-savunma raporları ıcın acılmıs bır konu sayfasıdır..

Yanı rapor koyarak konusman gerekirdi ;) Ayrıca arkadaşlar rapor koyan tum arkadaşlarımızı tbrk edelım..Oyun oldugunu unutmayalım ıyı oyunlar...

MR.BEEN
08-12-2013, 20:50
Her şeyin bir zamanı var güzel kardeşim.
'' Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış. ''

bekir_87
08-12-2013, 20:53
Her şeyin bir zamanı var güzel kardeşim.
'' Ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış. ''

Haklısın ;)

MR.BEEN
08-12-2013, 20:56
şaka bi yana iyi oyunlar kardeşim:)

imedia
08-12-2013, 21:00
Erken öten Horuzun başı çabuk gider diye atalarımız laf etmişler doğru demişler :) Daha eklediğiniz raporlardan elinizde çok olacaktır olmalıda yani armut toplamıycaksınız tabiki sizde oyuncusunuz ama şu var Yıllardır S8 de kimler geldi kimler geçti hep heves ettiler konuştular ama durun arkadaşlar filmin başında yorum yapmayın filmin sonunu görmeyen Kahraman olamaz :)

SONUNA KADAR +SON-

GaNZiLiS
08-12-2013, 21:39
Erken öten Horuzun başı çabuk gider diye atalarımız laf etmişler doğru demişler :) Daha eklediğiniz raporlardan elinizde çok olacaktır olmalıda yani armut toplamıycaksınız tabiki sizde oyuncusunuz ama şu var Yıllardır S8 de kimler geldi kimler geçti hep heves ettiler konuştular ama durun arkadaşlar filmin başında yorum yapmayın filmin sonunu görmeyen Kahraman olamaz :)

SONUNA KADAR +SON-

geçen sezon filmin sonunu gördüm ben , birbirinize her türlü hakaret , cambazlık artislik yaptıktan sonra 1000 lerle birleşip wow kurmanızdan

bahsediyorsunuz sanırım . . . geçen sezon ganzilis ve city of angels hesaplarının sahibi olarakda beni tanırsın o zaman

bu sezonda thalassa hesabındayım...

sen kimsin hayalet casper mı ? imedia adlı hesap bulamadım da ? kendinide tanıtmadın .

azurreis
08-12-2013, 21:58
geçen sezon filmin sonunu gördüm ben , birbirinize her türlü hakaret , cambazlık artislik yaptıktan sonra 1000 lerle birleşip wow kurmanızdan

bahsediyorsunuz sanırım . . . geçen sezon ganzilis ve city of angels hesaplarının sahibi olarakda beni tanırsın o zaman

bu sezonda thalassa hesabındayım...

sen kimsin hayalet casper mı ? imedia adlı hesap bulamadım da ? kendinide tanıtmadın .

burada artisliği laf cambazlığını sen yapıyorsun o bahsettiğin marmados selda ablamız olur kendisi onu tanıyan tanır s8 in yeni yetmeleri tabi tanımaması normal lütfen seviye düşmesin ağzımı açtırmasın kimse bu sene yokuz diye şişmesin bitaraflarınız..

latino
08-12-2013, 22:29
Sakin gençler, biraz saygı.
Zaman arkadaşlar, çok erkenden büyük konuşmamakta fayda var, şöyle ki burda çok büyük sözler söylendi ve yutuldu daha önce. Birçok söz daha yutulcak. O sözler sizinki olmasın.

bekir_87
08-12-2013, 22:42
Sakin gençler, biraz saygı.
Zaman arkadaşlar, çok erkenden büyük konuşmamakta fayda var, şöyle ki burda çok büyük sözler söylendi ve yutuldu daha önce. Birçok söz daha yutulcak. O sözler sizinki olmasın.

Katılıyorum ustadım..

.LUCİFER.
09-12-2013, 05:13
Çok acayip serverdır...Eğlenmeye bakın.

beterr
09-12-2013, 07:41

Sen yokmusun bu donem ?

keskin_kılıç_tr1
09-12-2013, 10:09

ergün bu sene varsan valla bende gelecem servera. hatta engin (ameer) ile gelicez. :)
bu arada s8 de yeni bitmeler oyunun başında laf sokmaya başlamışlar, imedia (selda) bile çileden çıkarmışsınız ya helal olsun. ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız, bu sene yokuz ama adamın canını sıkmayın ders mers demem gelirim bak,
mr. been laftan anlayacak olanlara lafını söylemiş s8 de SON birliğini bunca yıl sonra anlatacak değiliz yeni yetmelere..

yusuf (latino) formda erken boy gösterdiyse bu sene rakiplerin hiçbir şansı yok bence :) serdar başkanda geminin dümeninde yani sıfır sorun :)

bu arada atlılarla birleşimimizi hazmedememiş olanlar var. ATLI demişken tüm 1000 ATLI birliğinede selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum.
bazı ufak beyinler geçen sene bizim ve atlıların üzerinden hesap yapmaya kalktılar, akılları sıra güle oynaya wow kuracaklardı. ama evdeki hesapları s8 pazarına uymadı :)
akıllarını aldık birleşmeyle. bundan sonra hesabınızı ona göre yapın ve erkek gibi savaşmaya gelin,
atlılarla sonları birbirine kırdırırız hesapları tutmaz burada artık, gerekirse geçen sene olduğu gibi yine birleşilir.
S8 İN TAPUSU 1000 ATLI VE SON BİRLİKLERİNİNDİR , BUNU BÖYLE BİLİN, GERİ KALAN HERKES MİSAFİR VE OYUNUN FİGÜRANLARIDIR....

keskin_kılıç_tr1
09-12-2013, 10:13
Sen yokmusun bu donem ?

barbaros bu sene komutanlığı almışsın, tebrik ederim. buğra ile iyi iş çıkaracağınıza eminim.. kolay gelsin şimdiden sizlere.

bekir_87
09-12-2013, 10:59
GEREKSİZ TARTIŞMALARA GİRMEYELİM ARKADAŞLAR...

KİMİN NE OLDUĞUNU HERKEZ BİLİYOR ZATEN..İSPATLANACAK BİR ŞEY YOK..!

RAPOR VARSA PAYLAŞALIM VE TEBRİK EDELİM..

Saygılarımla..

GaNZiLiS
09-12-2013, 11:18
ergün bu sene varsan valla bende gelecem servera. hatta engin (ameer) ile gelicez. :)
bu arada s8 de yeni bitmeler oyunun başında laf sokmaya başlamışlar, imedia (selda) bile çileden çıkarmışsınız ya helal olsun. ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız, bu sene yokuz ama adamın canını sıkmayın ders mers demem gelirim bak,
mr. been laftan anlayacak olanlara lafını söylemiş s8 de SON birliğini bunca yıl sonra anlatacak değiliz yeni yetmelere..

yusuf (latino) formda erken boy gösterdiyse bu sene rakiplerin hiçbir şansı yok bence :) serdar başkanda geminin dümeninde yani sıfır sorun :)

bu arada atlılarla birleşimimizi hazmedememiş olanlar var. ATLI demişken tüm 1000 ATLI birliğinede selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum.
bazı ufak beyinler geçen sene bizim ve atlıların üzerinden hesap yapmaya kalktılar, akılları sıra güle oynaya wow kuracaklardı. ama evdeki hesapları s8 pazarına uymadı :)
akıllarını aldık birleşmeyle. bundan sonra hesabınızı ona göre yapın ve erkek gibi savaşmaya gelin,
atlılarla sonları birbirine kırdırırız hesapları tutmaz burada artık, gerekirse geçen sene olduğu gibi yine birleşilir.
S8 İN TAPUSU 1000 ATLI VE SON BİRLİKLERİNİNDİR , BUNU BÖYLE BİLİN, GERİ KALAN HERKES MİSAFİR VE OYUNUN FİGÜRANLARIDIR....

sahra-multi birleşmesi olur 1000 SON BİRLEŞMESİ ASLA VE ASLA OLAMAZ. onlar bizim rakibimiz ve onlarla rakip olmak oyun zevkimizi artırmakta.

yukarıdaki cümleyi sen yazmış olabilirmisin ? ? ?

nasıl bir oyuncu olduğunu ve kişiliğe sahip olduğunuzu çok iyi biliyorum .

bundan sonraki hiç bir yorumunuza cevap verilmeyecektir ...

iyi oyunlar ...

beterr
09-12-2013, 11:54
barbaros bu sene komutanlığı almışsın, tebrik ederim. buğra ile iyi iş çıkaracağınıza eminim.. kolay gelsin şimdiden sizlere.

Saolasin tsk ederim sartlar bunu gerektirdi uzerimize duseni yapicaz :)

keskin_kılıç_tr1
09-12-2013, 12:46
bana cevap vermeyecekmiş arkadaş,
haklı sonuna kadar haklı çünkü onlar geçen sene öyle bir cevap aldılar ki soracak soruları kalmadı.
biz kimin ne olduğunu biliyoruz ve kimlerle muhatap olucağımızıda biliyoruz.
benim buradaki söylemlerimin hepsi legal yolla mücadelenin söylemleriydi, ancak s8 de alicengiz oyunları dönerse bizde o oyunu bozmasını biliriz.
SON birliklerinin kurucularını hain ilan edip SON birliklerini dağıtmayı planlıyordunuz ve dağılmış SON birliklerini atlılarla savaşa sokup güle oynaya wow kurmayı hayal ediyordunuz.
arkadaşın tepkisini hoş karşılıyorum, bu durumunu ''büyük bir hayal kırıklığının ruh hali'' olarak görüyorum.

ANTALYASPOR
09-12-2013, 15:40
Bu sene gereksiz polimiklere elimizden geldiğince girmeyip cevap isteyenlere oyundan gerekli cevabı fazlasıyla vereceğiz.
Oyuna 40ıncı günüde Antalyaspor ismiyle başlamış bulunuyorum. 1000 atlıya rakip olmayı düşünen ekiplere bol şans dilerim fazlasıyla ihtiyacları olacak.

ANTALYASPOR / OUZ

beterr
09-12-2013, 16:37
[QUOTE=ANTALYASPOR;1734083]Bu sene gereksiz polimiklere elimizden geldiğince girmeyip cevap isteyenlere oyundan gerekli cevabı fazlasıyla vereceğiz.
Oyuna 40ıncı günüde Antalyaspor ismiyle başlamış bulunuyorum. 1000 atlıya rakip olmayı düşünen ekiplere bol şans dilerim fazlasıyla ihtiyacları olacak.

ANTALYASPOR / OUZ[/QUOTE

Panpa hayirdir ? Senidemi kaybettik ruzgardan sonra ? Forum mafya ekibi dagildimi yani :) o zaman bende ganzilisle ekip kurim hatta ruzgari al gel ben ganzilisle sen ruzgarla counter kapisak :)

foto
09-12-2013, 16:40
Bu sene gereksiz polimiklere elimizden geldiğince girmeyip cevap isteyenlere oyundan gerekli cevabı fazlasıyla vereceğiz.

ANTALYASPOR / OUZ

kanka şifreni hesap ismini at bana özelden yada 3x de hesaba at bi göz atayım s8 e s10 dan baya kalabalık geldiler galiba beni tanır onlar :)

ANTALYASPOR
09-12-2013, 16:52
[QUOTE=ANTALYASPOR;1734083]Bu sene gereksiz polimiklere elimizden geldiğince girmeyip cevap isteyenlere oyundan gerekli cevabı fazlasıyla vereceğiz.

ANTALYASPOR / OUZ[/QUOTE

Panpa hayirdir ? Senidemi kaybettik ruzgardan sonra ? Forum mafya ekibi dagildimi yani :) o zaman bende ganzilisle ekip kurim hatta ruzgari al gel ben ganzilisle sen ruzgarla counter kapisak :)

Valla KANKA ganzilise burda atıp tutmuşlarda serverin en iyi hesabı şuanda ganziliste :) tabi tarlaları 16 yapan varsa bilmiyorum :D ++ BÖLGESİNDE yas ilan edilebilir :) nükler bi bomba imha edilmesi lazım :) tabi edebilen cıkarsa ....

Dip: Forum mafya ekibini birazdan kuruyorum resmi anlamda sadece travian yöneticilere tepki amaclı kurulmus bir ekip olacak heralde bu travianı oynayıp yönetici mağduru olmayan arkadaş yoktur ... haksız kilitler cezalar vs vs vs.

GaNZiLiS
09-12-2013, 17:03
[QUOTE=beterr;1734092]

Valla KANKA ganzilise burda atıp tutmuşlarda serverin en iyi hesabı şuanda ganziliste :) tabi tarlaları 16 yapan varsa bilmiyorum :D ++ BÖLGESİNDE yas ilan edilebilir :) nükler bi bomba imha edilmesi lazım :) tabi edebilen cıkarsa ....

Dip: Forum mafya ekibini birazdan kuruyorum resmi anlamda sadece travian yöneticilere tepki amaclı kurulmus bir ekip olacak heralde bu travianı oynayıp yönetici mağduru olmayan arkadaş yoktur ... haksız kilitler cezalar vs vs vs.

afişe edildik laaaa . )

bari toprak siper 20 olduğunuda yazsaydın . birde taşçı var . ne işe yarıyor bunlar ? sur ve sinek hikayesini biliyorlarmı kanka . ) . )

birde yanlış hatırlamıyorsam geçen sezon forumlarda mancınığa , taşçıya hedef verin diyen bunlar değilmiydi :D :D ne gülmüştüm . ) . )

beterr
09-12-2013, 17:14
[QUOTE=beterr;1734092]

Yine guldurdun beni linke tiklayinca cakma godfather :) uye kaydini karaambar kamyoncular dernegindemi yapioz ?

ANTALYASPOR
09-12-2013, 19:00
[QUOTE=ANTALYASPOR;1734100]

Yine guldurdun beni linke tiklayinca cakma godfather :) uye kaydini karaambar kamyoncular dernegindemi yapioz ?

serdar abi başka komutan yapacak birini bulamadımı kanka bula bula seni mi buldular :D

beterr
09-12-2013, 19:48
[QUOTE=beterr;1734110]

serdar abi başka komutan yapacak birini bulamadımı kanka bula bula seni mi buldular :D

onuda serdar abıne sor panpa :) cılgın ordek ısbasında dıorum baska bırsey demıorum neydı oo uyursan olursunmuydu ?

mert_laz
10-12-2013, 02:06
[sıze=5]ula amma kot kafali uşak var ha buraya yok yeni yetmeler bilmem neler laa ne deyisunuz siz adamin canini sıkmayunda oynayun görelum hayde dağulun ağzuna ekmek kodumun uşaklari :)

amma atarli gençler var ha buraya bekir biz hesap silelum kanka laa yer ha bunlar bizi arkamdan ses geleyi daa korkayirum uşağum gidelum ha bu serverdan ne işumuz var ha buraya :))))))))))))))))
[/sıze]

.LUCİFER.
10-12-2013, 03:50
Sen yokmusun bu donem ?

İşlerden dolayı yokum.

biyolog1
10-12-2013, 09:49
[sıze=5]ula amma kot kafali uşak var ha buraya yok yeni yetmeler bilmem neler laa ne deyisunuz siz adamin canini sıkmayunda oynayun görelum hayde dağulun ağzuna ekmek kodumun uşaklari :)

amma atarli gençler var ha buraya bekir biz hesap silelum kanka laa yer ha bunlar bizi arkamdan ses geleyi daa korkayirum uşağum gidelum ha bu serverdan ne işumuz var ha buraya :))))))))))))))))
[/sıze]

men diyeremki siz heçbişey bilmirseniz. Yahşi oyuncularlan oynanır bu oyun. Menim bildiğim antalyaspor olsun 1000atlı olsun son olsun çok yahşi birliklerdir. Ele bi tene vurarlar fakir fıtılağı gibi dombalarsanız. (fakir sümüğü gibi yapışırsınız)

tamamen laf söylemek için yazdım sakın ola üzerine alınma maksat muhabbet :D

bekir_87
10-12-2013, 10:42

[/sıze]

Valla kardeşim forumu hareketlendırelım die rapor sayfası actık ama boş boş muhabettler dönüyor..

Sevmiyorum böyle şeyleri boşver..

Şahi birliklerindeki arkadaşlarımızda sadece rapor atarak foruma katılsın..Tartışmalara kimsenin girmesini istemiyorum..!

Bekir..

azurreis
10-12-2013, 17:45
göbeğim çatladı gülecem diye hahhhaa:D:D:D

yeni arkadaşlar alışık değil s8 in entrikalarına ama alışacaklar... forum herkesin forumu senin benim diye birşey yok nerde tartışma geyik varsa insanlar oraya yazarlar..

geçen senenin arşivlerini silmişler ordaki diyolakları görselerdi baştan hesap açmazdı belkide arkadaşlar:):D

biyolog arkadaşımızın dediği gibi maksat muhabbet ;)

bekir_87
10-12-2013, 18:04
göbeğim çatladı gülecem diye hahhhaa:D:D:D

yeni arkadaşlar alışık değil s8 in entrikalarına ama alışacaklar... forum herkesin forumu senin benim diye birşey yok nerde tartışma geyik varsa insanlar oraya yazarlar..

geçen senenin arşivlerini silmişler ordaki diyolakları görselerdi baştan hesap açmazdı belkide arkadaşlar:):D

biyolog arkadaşımızın dediği gibi maksat muhabbet ;)

''forum herkesin forumu senin benim diye birşey yok nerde tartışma geyik varsa insanlar oraya yazarlar..'' demişsin ya

Evet bizde insanların yazması için açmıştık burayı sen yazamazsın..

azurreis
10-12-2013, 18:36
''forum herkesin forumu senin benim diye birşey yok nerde tartışma geyik varsa insanlar oraya yazarlar..'' demişsin ya

Evet bizde insanların yazması için açmıştık burayı sen yazamazsın..

canım arkadaşım benim ya biz mi? yabancıyız ilk kezmi yazıyoruz ben anlamadım yada forumun neresinde yazıyor sadece insanlar yazabilirdi diye bunuda mı sen belirliyorsun kardeş... buraya insan kedi köpek hertürlü yaratık yazabilir bunadamı sen karar vereceksin güzel abim seni kim kızdırdı böyle çok senpatik birine benziyodun sen ya:(. şu raporlarını paylaşta bakalım kuru kuru olmuyor böyle...;)

bekir_87
10-12-2013, 19:06
canım arkadaşım benim ya biz mi? yabancıyız ilk kezmi yazıyoruz ben anlamadım yada forumun neresinde yazıyor sadece insanlar yazabilirdi diye bunuda mı sen belirliyorsun kardeş... buraya insan kedi köpek hertürlü yaratık yazabilir bunadamı sen karar vereceksin güzel abim seni kim kızdırdı böyle çok senpatik birine benziyodun sen ya:(. şu raporlarını paylaşta bakalım kuru kuru olmuyor böyle...;)

Oyuncu adın nedir söylede senin rapor merakını gidereyim ? :D

azurreis
10-12-2013, 19:13
Oyuncu adın nedir söylede senin rapor merakını gidereyim ? :D

aman abim söylemesem olmazmı? şimdi sen rapor manyağı yaparsın beni ne olur affet harbi çok korktum ya:eek:

forumda bu tehdidi okuyanlarda eminim gülmekten kırılıp geçerler bak şu komediye ya:D:D:D

bekir_87
10-12-2013, 19:17
aman abim söylemesem olmazmı? şimdi sen rapor manyağı yaparsın beni ne olur affet harbi çok korktum ya:eek:

forumda bu tehdidi okuyanlarda eminim gülmekten kırılıp geçerler bak şu komediye ya:D:D:D

Komedinin konusu sensin ama dikkatini çekerim ;) kendini fazla güldürme yani ;)

GaNZiLiS
10-12-2013, 19:35
bu soğuk günlerde ortamı ısıtan arkadaşlara teşekkürler . )

beterr
10-12-2013, 20:03
shutter__whalyzı boleydı sanırım :) nerelerdesın panpa artık sahneye cıksan dıorum uzerıne cıgmı dusdu ? trafık kazasınamı kurban gıttın nerelerdesın

azurreis
10-12-2013, 22:08
bu soğuk günlerde ortamı ısıtan arkadaşlara teşekkürler . )

allahtan şimdilik ortaklar ortalarda gözükmüyor...
yoksa bu formun vay haline ganzi gardaş:D

azurreis
10-12-2013, 22:19
shutter__whalyzı boleydı sanırım :) nerelerdesın panpa artık sahneye cıksan dıorum uzerıne cıgmı dusdu ? trafık kazasınamı kurban gıttın nerelerdesın

barboros paşam senmiisin kankam...

bu sene yokuz malesef pampa işlerden dolayı seneye inşallah kısmetse...

insanın biri hesap ismi istiyor yakacakmış çıramızı...

ilk kez bize bu forumda hesap ismimizi isteyen biri çıktı karşımıza elimiz ayağımıza dolaştı korkudan...:D

beterr
10-12-2013, 22:32
barboros paşam senmiisin kankam...

bu sene yokuz malesef pampa işlerden dolayı seneye inşallah kısmetse...

insanın biri hesap ismi istiyor yakacakmış çıramızı...

ilk kez bize bu forumda hesap ismimizi isteyen biri çıktı karşımıza elimiz ayağımıza dolaştı korkudan...:D

ınanırmısın serdar reıs dedıkı forumda gorursen azu yu cagır hesap acsın dedı benım dedıgımı sole dedı hatta orj msjı kopyalım dur :D

Gönderen:
Serdarın (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=29980)

Konu:
Konusuz

Gönderildi:
bugün 22:15
Spam olarak bildir (http://ts8.travian.com.tr/nachrichten.php?id=1693688&t=0#)

Barbaros su forumda azur varya, ona yazsana serdar baskanin slm var, hesap acsin diyor de,

Glady00
10-12-2013, 22:41
Şahi İsmini Tasıyan Tüm Dostlar'a Selam :)

azurreis
10-12-2013, 22:45
ınanırmısın serdar reıs dedıkı forumda gorursen azu yu cagır hesap acsın dedı benım dedıgımı sole dedı hatta orj msjı kopyalım dur :D

Gönderen:
Serdarın (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=29980)

Konu:
Konusuz

Gönderildi:
bugün 22:15
Spam olarak bildir (http://ts8.travian.com.tr/nachrichten.php?id=1693688&t=0#)

Barbaros su forumda azur varya, ona yazsana serdar baskanin slm var, hesap acsin diyor de,

aleyküm selam servarın kıralına...

dur ben onla özelden konuşurum...

bekir_87
10-12-2013, 22:51
Şahi İsmini Tasıyan Tüm Dostlar'a Selam :)

Öğretecez vesselam :D

GaNZiLiS
10-12-2013, 22:53
Öğretecez vesselam :D

çok iddaalı açıklamalar geliyor . ) . )

bekir_87
10-12-2013, 22:54
çok iddaalı açıklamalar geliyor . ) . )

Yok ya biz anlamayız oyundan öylesine açtık ilk serverımız :D

azurreis
10-12-2013, 22:57
aman ha biz yokuz bu servarda allahtanki yokuz diyorum tırstım...

azurreis
10-12-2013, 22:59
mançolar çıkmadımı piyasaya arkadaşlar hadi görelim olmuyor böylee:(

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:01

Allahtan yoksun . ) düşünemiyorum o bölgeyi

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:06

Sa Melihcan ortalarda gözükmüyor haber aldınız mı ?

Birde olmamanıza üzüldüm gecen sene serverda en iyi 3 hesaptan biriydiniz.

azurreis
10-12-2013, 23:08
Allahtan yoksun . ) düşünemiyorum o bölgeyi

ganzi gardaş tehlikeli adamsın varya elin ayağın rahat durmuyor, içinden geçerdiklerini az çok anladım geçen seneden alışkanlıklarınız bunlar.. anladın sen onu;)

azurreis
10-12-2013, 23:14
Sa Melihcan ortalarda gözükmüyor haber aldınız mı ?

Birde olmamanıza üzüldüm gecen sene serverda en iyi 3 hesaptan biriydiniz.

eyvallah oğuzum... valla bizde üzgünüz melihcan vücut geliştirmeye gidiyor.. ben elimde 20 günlük bebek hakan kankamında 4 aylık elinde bebek... bu sene beşik sallıyoruz anlıycan arada stres atmaya buraya takılıyoz canlandıralım dedik ortamı...

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:19
eyvallah oğuzum... valla bizde üzgünüz melihcan vücut geliştirmeye gidiyor.. ben elimde 20 günlük bebek hakan kankamında 4 aylık elinde bebek... bu sene beşik sallıyoruz anlıycan arada stres atmaya buraya takılıyoz canlandıralım dedik ortamı...

hehe allah bağışlasın . ) bana 2 sene önceki halimi hatırlattınız . )

ouz hatırladın mı la o sezonu 3x te hani sen ilk defa hzz de oynamıştın . patır patır yıkıyorlardı bizi :D :D şifreleri kırmıştıkta öyle kurtarmıştık :D

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:21
ganzi gardaş tehlikeli adamsın varya elin ayağın rahat durmuyor, içinden geçerdiklerini az çok anladım geçen seneden alışkanlıklarınız bunlar.. anladın sen onu;)

yok la bu server iddaam yok , öylesine oynayacam . )

ama bakıyorumda cemaat toplanmış , forum hareketlenmiş . )

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:22

evet bende s8 bitiminde spora başladım zayıfladım cok sükür 80lere düştüm 25 kilokadar verdim istedikten sonra herşey olur. Oynamayı düşünürseniz yazarsınız bana hesap ayarlarız yada 0dan acarsanız ham destek yaparız bu sene cok eğlenceli olacak bütün tanıdıklar burada.

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:25
hehe allah bağışlasın . ) bana 2 sene önceki halimi hatırlattınız . )

ouz hatırladın mı la o sezonu 3x te hani sen ilk defa hzz de oynamıştın . patır patır yıkıyorlardı bizi :D :D şifreleri kırmıştıkta öyle kurtarmıştık :D

o dönem bende rakiplerin tamamının hesap şifresi vardı fakat hiçbirine zarar vermedim sadece beni yıkışlarını izledim :) 15 tane adamın ortasında tek haliyle yapacak bişey yoktu. Gecen sene forumda fareliköyü güzel deşifre etmiştim :D

senin iddan yoksa ben ne yapayım 16ları dönüyon bide böyle diyon utan be ben daha köskü 3 yaptım senin gibi kanka olmaz olsun ticari merkezi 10 yap pazarcıları 20le bana calıscaksın merkezi kurunca hatta kolayı var senin hesabı yağmalıyım antalyaspora yüklenelim :)

azurreis
10-12-2013, 23:26

daha dur benim ekipte birazdan burda olur cemaat kadro tamam değil daha onlarda gelsin gör şamatayı:D

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:28
o dönem bende rakiplerin tamamının hesap şifresi vardı fakat hiçbirine zarar vermedim sadece beni yıkışlarını izledim :) 15 tane adamın ortasında tek haliyle yapacak bişey yoktu. Gecen sene forumda fareliköyü güzel deşifre etmiştim :D

senin iddan yoksa ben ne yapayım 16ları dönüyon bide böyle diyon utan be ben daha köskü 3 yaptım senin gibi kanka olmaz olsun ticari merkezi 10 yap pazarcıları 20le bana calıscaksın merkezi kurunca hatta kolayı var senin hesabı yağmalıyım antalyaspora yüklenelim :)

mal lazım kanka . ) tarla kasıyor biliyorsun . ) . )

bu arada tüm kankalar rakip birliklerde . )

buram buram profesyenellik kokuyor buralar . )

ama seni ben yıkcam , bu sene yanlış ata oynadın biliyorsun , yıktırdın bizi . )

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:33
mal lazım kanka . ) tarla kasıyor biliyorsun . ) . )

bu arada tüm kankalar rakip birliklerde . )

buram buram profesyenellik kokuyor buralar . )

ama seni ben yıkcam , bu sene yanlış ata oynadın biliyorsun , yıktırdın bizi . )

Valla kankabu sene oscarın borusu öter oscar yık derse seni bile yıkarım biliyosun oyunu biz prof oynayan oyuncularız yıkarken muhabbetimizede ederiz darılma gücenme olmaz.Bu yüzden yükseltebildiğinkadar yükselt o tarlaları siftah benden bereket Allah'tan dicem sana

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:36
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=92693&p=1734488#post1734488

Muhabbete buradan devam SAYGIDEĞER ŞAHİ birliklerinin konusunu bölmeyelim arkadaşlar :)

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:50
Valla kankabu sene oscarın borusu öter oscar yık derse seni bile yıkarım biliyosun oyunu biz prof oynayan oyuncularız yıkarken muhabbetimizede ederiz darılma gücenme olmaz.Bu yüzden yükseltebildiğinkadar yükselt o tarlaları siftah benden bereket Allah'tan dicem sana

aynen 1az millet profluk görsün . )

yıkıma sıra gelincede , aynı birlikteki birlik başkanımı yıkarken senin durdurduğunu da unutmadın dimi :D :D

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:52
aynen 1az millet profluk görsün . )

yıkıma sıra gelincede , aynı birlikteki birlik başkanımı yıkarken senin durdurduğunu da unutmadın dimi :D :D

Gecen sene ben olmasaydım kanka seni yağma köyü + reisleme yapıcaklardı gerçi ben olmasaydımda değil eski ortağım olmasaydı diyim ben öyle işlerle pek uğraşmıyordum. :D hiç unutmam ilker abiler soruyor bu ganzilis güvenilir mi bize saldırı atar mı benim cevap abi atabilir bana bile gelebilir sağı solu belli olmaz diyordum eee o zaman yıkalım yağmalayalım diyorlardı :D ite kaka getirdin oyunun sonunu ahahahah

azurreis
10-12-2013, 23:55
ne entrikalar dönmüş vay bee:D

GaNZiLiS
10-12-2013, 23:55
Gecen sene ben olmasaydım kanka seni yağma köyü + reisleme yapıcaklardı gerçi ben olmasaydımda değil eski ortağım olmasaydı diyim ben öyle işlerle pek uğraşmıyordum. :D hiç unutmam ilker abiler soruyor bu ganzilis güvenilir mi bize saldırı atar mı benim cevap abi atabilir bana bile gelebilir sağı solu belli olmaz diyordum eee o zaman yıkalım yağmalayalım diyorlardı :D ite kaka getirdin oyunun sonunu ahahahah

aynen valla , melek yüzünden bir sezon oynamak zorunda kaldım sizinle :D :D

ANTALYASPOR
10-12-2013, 23:56
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=92693&p=1734488#post1734488

buradan devam kanka :)

GaNZiLiS
17-12-2013, 19:09
http://travian-reports.net/tr/report/76228712f42

GaNZiLiS
17-12-2013, 19:14
http://travian-reports.net/tr/report/762288740c2

http://travian-reports.net/tr/report/76251093ecf