PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S8'e sonunda başladık hadi bismillah :)

ANTALYASPOR
03-12-2013, 16:40
S8'E SONUNDA BAŞLADIK HADİ BİSMİLLAH :)

Pamukağası (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=18483) HESABIYLA ONUR KARDEŞİMİN DAVETİYLE 1000-ATLI EKİBİYLE OYUNA BUGÜN BAŞLADIM. ŞAHİ EKİBİNEDE DAVETLERİ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM FAKAT ÖNCELİKLE OSCARA VERDİĞİM SÖZ VE ONURUN DAVETİ BUNDA BÜYÜK ROL OYNADI KENDİSİ DAVET ETTİĞİM BÜTÜN SERVERLARA GELDİ ( S7 S8 SPEED X2 )

dip: Wow yolunda tüm ekiplere başarılar dilerim.

bekir_87
03-12-2013, 16:53

Pamukağası (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=18483) HESABIYLA ONUR KARDEŞİMİN DAVETİYLE 1000-ATLI EKİBİYLE OYUNA BUGÜN BAŞLADIM. ŞAHİ EKİBİNEDE DAVETLERİ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM FAKAT ÖNCELİKLE OSCARA VERDİĞİM SÖZ VE ONURUN DAVETİ BUNDA BÜYÜK ROL OYNADI KENDİSİ DAVET ETTİĞİM BÜTÜN SERVERLARA GELDİ ( S7 S8 SPEED X2 )

Hayırlı olsun kardeşim..Yakın zamanda bizlerde iştirak edecez inşallah..

Belki bir birleşme olur yine beraber oluruz belli mi olur ;)

ANTALYASPOR
03-12-2013, 17:33
Hayırlı olsun kardeşim..Yakın zamanda bizlerde iştirak edecez inşallah..

Belki bir birleşme olur yine beraber oluruz belli mi olur ;)

Yönetimin vereceği ( oscar baskanın) her türlü kararın arkasındayım saldırı savunma oyun neyi gerektiriyorsa onu yapacağız suanda bulunduğum ekipte s7de rakip olduğum kasırga ekibi ölüzaman çılgınkimyager ace34 gibi üst düzey agrasif ve saldırgan yöneticilerden kurulu şimdiden serverin en agrasif ekibi belli oldu :)

son s8 city of angels
antalyaspor / Ouz

DUKA
03-12-2013, 18:09
Yönetimin vereceği ( oscar baskanın) her türlü kararın arkasındayım saldırı savunma oyun neyi gerektiriyorsa onu yapacağız suanda bulunduğum ekipte s7de rakip olduğum kasırga ekibi ölüzaman çılgınkimyager ace34 gibi üst düzey agrasif ve saldırgan yöneticilerden kurulu şimdiden serverin en agrasif ekibi belli oldu :)

son s8 city of angels
antalyaspor / Ouz

Duramadın yine değil mi,kanın çekti,tadını unutamadın s8'in :)
Başarılar Ouz...

ANTALYASPOR
03-12-2013, 18:19
Duramadın yine değil mi,kanın çekti,tadını unutamadın s8'in :)
Başarılar Ouz...

ahaha hemen hemen bütün serverlarda oynadım şu travianı ama s8'in lezzeti ayrı oscar baskanın vaat ettikleri beni cezbetti :D kışı muhtemelen muğlada geciricem baya eğlenceli server olacak bide yaza baklavayla girersek hiç fena olmaz fazla kiloyu attık :D

dip abi bana başarı diliyorsan harbi üzülürüm benim oynadığım serverda başarıyı rakiplere dileyeceksin fazlasıyla ihtiyacları olacak cünkü ... :P

DUKA
03-12-2013, 18:25
ahaha hemen hemen bütün serverlarda oynadım şu travianı ama s8'in lezzeti ayrı oscar baskanın vaat ettikleri beni cezbetti :D kışı muhtemelen muğlada geciricem baya eğlenceli server olacak bide yaza baklavayla girersek hiç fena olmaz fazla kiloyu attık :D

dip abi bana başarı diliyorsan harbi üzülürüm benim oynadığım serverda başarıyı rakiplere dileyeceksin fazlasıyla ihtiyacları olacak cünkü ... :P

Oscar'a ilet lütfen,senin baklavaları geliştirirken,özgüvenine de bir çare bulsun :)

ANTALYASPOR
03-12-2013, 18:35
Oscar'a ilet lütfen,senin baklavaları geliştirirken,özgüvenine de bir çare bulsun :)

Haaahhahaha :) ona cözüm yok abi oyunu benim kadar bilen herkez kendine bu kadar güvenirdi :D

mert_laz
04-12-2013, 21:48

Hoşgeldin ouz 1000-atlılarla anlaşma yapmıştık zaten artık server düşünsün ne diyeyim :) keyifli oyunlar dilerim