PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : +/+ Bölgesi neden bu kadar kalabalık ??

yord
06-11-2013, 20:22
Arkadaşlar miniharitaya bakarsanız tam olarak yuvarlak değil +/+ bölgesindeki oyuncu yoğunluğundan dolayı dışarı doğru taşmışlar ve malesef adminler diğer bölgelerde bu açığı kapatmak için her yere bot köy atmışlar. Şuan tahminen serverdeki oyuncuların %35inin +/+ bölgesinde olduğunu düşünüyorum buda haksız rekabet bence.. Bot köyleri yanımıza alıp savaşa girecek halimiz yok gerekirse yeni kayıt olanlara belirli bi süre o bölgeyi seçtirmesinler ve bu açık kapatılsın. Yanlışmı düşünüyorum ;)

denizci07
07-11-2013, 17:27
Arkadaşlar miniharitaya bakarsanız tam olarak yuvarlak değil +/+ bölgesindeki oyuncu yoğunluğundan dolayı dışarı doğru taşmışlar ve malesef adminler diğer bölgelerde bu açığı kapatmak için her yere bot köy atmışlar. Şuan tahminen serverdeki oyuncuların %35inin +/+ bölgesinde olduğunu düşünüyorum buda haksız rekabet bence.. Bot köyleri yanımıza alıp savaşa girecek halimiz yok gerekirse yeni kayıt olanlara belirli bi süre o bölgeyi seçtirmesinler ve bu açık kapatılsın. Yanlışmı düşünüyorum ;)

yanlış düşünüyorsun. herkes istediği bölgede oynar. hatta başka bölgede başlayıp ++ ya bile 2. köyünü atabilir. onu oyuncudan başkası karar veremez. yada ordaki birlikler iyi organize olup sağlam kadro ve oyuncu sayısı ilede gelmiş olabilir. ben -+ bölgesinde oynayan birisi olarak her daim bu bölgede hesap açarım. kimsede buna karışamaz. ve hakkıda yoktur hani. o nedenle dediğiniz konunun gereksiz olduğunu düşünüyorum.