PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Montana Çetesi

Sayfa : [1] 2

pekten
02-11-2013, 23:09
montana çetesi hepsi burada azzz sonraaaaaaa :D

orhanri
02-11-2013, 23:10
montana çetesi hepsi burada azzz sonraaaaaaa :D

sevgili pekten hocam ne kadar seni sevmesemde teşekkür ederim :)

pekten
02-11-2013, 23:11
sen sevme ben severim seni :D

montana çetesi
02-11-2013, 23:14
selam dostlar ben İP-MAN
orta doğu ve balkanların yakışıklısı olarakta bilinirim

bu arada asker basıyom orhan abi dikkatli ol :D

orhanri
02-11-2013, 23:15
sen sevme ben severim seni :D

neyimi seviyorsun anlamış değilim sadece wow a 300-500 asker göndercez diye mi :)

orhanri
02-11-2013, 23:16
selam dostlar ben İP-MAN
orta doğu ve balkanların yakışıklısı olarakta bilinirim

bu arada asker basıyom orhan abi dikkatli ol :D

hahaaaaaaaaaaaaaaaa

pekten
02-11-2013, 23:19
neyimi seviyorsun anlamış değilim sadece wow a 300-500 asker göndercez diye mi :)

yahu ne alakası var herşey asker mi?

orhanri
02-11-2013, 23:20
yahu ne alakası var herşey asker mi?

ne bileyim abi bu sevgi seli şaşırttı beni :)

montana çetesi
02-11-2013, 23:21
hahaaaaaaaaaaaaaaaa
Kıskandın demiii :D

orhanri
02-11-2013, 23:22
Kıskandın demiii :D

kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın :)

montana çetesi
02-11-2013, 23:24
orhan abi bu wow u kim kuruyor. Pektenin ismi geçiyor ama içraat yok. Hayırdır.

COMPANERO
02-11-2013, 23:37
Forum sayfanız uğurlu olsun.
Eminimki burda dönen muhabbete katılım oldukça yüksek olacağı gibi izleyici sayısında da yükek rakamlara ulşacaksınız..

orhanri
02-11-2013, 23:41
orhan abi bu wow u kim kuruyor. Pektenin ismi geçiyor ama içraat yok. Hayırdır.

valla bende anlamadım ki wow olayından..ha biz turan abiyi biliriz...hoş onun vasıtasıyla pektenle tanıştık onada dedik baba asker atalım sana elimizde 300-500 asker var oda gerek yok falan dedi...boşver kendisi bilir...sonra deseki aman montana yetiş zorda kaldım falan filan..umursamayız benden habersiz kimseye tarla faresi bile destek atmayın sakın

orhanri
02-11-2013, 23:43
Forum sayfanız uğurlu olsun.
Eminimki burda dönen muhabbete katılım oldukça yüksek olacağı gibi izleyici sayısında da yükek rakamlara ulşacaksınız..

valla abi sağol ama benim tahminim burda ki yaşam süremiz 48 saat :) ekip tam gelmedi bir gelse 24 saat :) hadi bakalım :)

pekten
02-11-2013, 23:45
valla bende anlamadım ki wow olayından..ha biz turan abiyi biliriz...hoş onun vasıtasıyla pektenle tanıştık onada dedik baba asker atalım sana elimizde 300-500 asker var oda gerek yok falan dedi...boşver kendisi bilir...sonra deseki aman montana yetiş zorda kaldım falan filan..umursamayız benden habersiz kimseye tarla faresi bile destek atmayın sakın

bak kitlerim forumu haaaaa :D

orhanri
02-11-2013, 23:49
bak kitlerim forumu haaaaa :D

abi napayım :( bizde böyel işine gelirse...bizim oflaz banada öğretin diyor forum işini :) gelme mi diyek yani :) adam servırın başında natar merkez köyüne casus atmış harbi deli oyuncu...sen böyle oyuncuları umursamazsan...demedi deme sonun fena olur :)

pekten
02-11-2013, 23:53
abi napayım :( bizde böyel işine gelirse...bizim oflaz banada öğretin diyor forum işini :) gelme mi diyek yani :) adam servırın başında natar merkez köyüne casus atmış harbi deli oyuncu...sen böyle oyuncuları umursamazsan...demedi deme sonun fena olur :)

benim zaten en korktuğum birlik montana
o yüzden yanıma çekmeye çalışıyorum zaten

orhanri
02-11-2013, 23:54
benim zaten en korktuğum birlik montana
o yüzden yanıma çekmeye çalışıyorum zaten

istersen korkma bizim büyük başkan oflaz gecenin bu saatinde çıkmış yola açık bilgisayarcı arıyor foruma girmek için :)
haydi belayı alıyorsunuz başınıza :)

Athili
03-11-2013, 12:13
vayyy beee sayfaya bak sayfayaaa :D :D :D

interkolik
03-11-2013, 13:02
Çetenin sayfası hayırlı olsun rehineler üzerinden buradan irtibat kuracağız sanırım..:)

Cephe
03-11-2013, 13:30
her delikanlının bir gelişi vardir. herkese iyi sohbetler orhan abımede saygilar :)

KUZEY-Albatros
03-11-2013, 13:40
montana çetesi; delikanlılığın son adresi hoş geldiniz...

orhanri
03-11-2013, 14:25
montana çetesi; delikanlılığın son adresi hoş geldiniz...

hoş bulduk hocam...delikanlılık yapmıyoruz bizim ekipten birine nasıl 3 yüklü ordu saldırdırdıysa bizde sana saldırıyoruz...bana dediler ki orhan bize 7-8 saat yakındı bizde saldırdık...bizde baktık şems hesabı rahat rahat yıkılacak hesap...dedik buna saldırmak hoş olmaz...güçlü birine saldırmamız lazım...senin siyah birliklerinin başkanı olduğunu bildiğimizden saldırıyoruz..çakılacağımızı bile bile saldırıyoruz...bütün köylerimize saldırı alacağımız ve hatta hesaplarımızın sıfırlanacağını bile bile saldırıyoruz...yani hocam işin özü bizim ekip 1 köy 27 oyuncu 27 oyuncu 1 köydür...ha buna delikanlılık demesek de birlik ruhu desek daha iyi olmaz mı acaba ?

orhanri
03-11-2013, 14:28
her delikanlının bir gelişi vardir. herkese iyi sohbetler orhan abımede saygilar :)

hoş geldin eren kardeşim

orhanri
03-11-2013, 14:30
Çetenin sayfası hayırlı olsun rehineler üzerinden buradan irtibat kuracağız sanırım..:)

muhabbete burdan devam :) manisaya selam delilere bin selam olsun :) iyi bak kan kardeşlerimize :)

Athili
03-11-2013, 15:00
oh be köyler rahatlıcak azcık :)) tahıl - - - nereye kadar + olsun azcık :cool:

orhanri
03-11-2013, 15:11
oh be köyler rahatlıcak azcık :)) tahıl - - - nereye kadar + olsun azcık :cool:

he yaaa ondan dilen bundan dilen tahıl tahıl tahıl...azıcık çifçilik yaparız :) forum daha iyi olur valla engin

interkolik
03-11-2013, 16:28
muhabbete burdan devam :) manisaya selam delilere bin selam olsun :) iyi bak kan kardeşlerimize :)

Manisadan aleyküm selam..:) Manisanın girişinde montana çetesi hoşgeldiniz yazacağız yakında..:)

orhanri
03-11-2013, 16:34
Manisadan aleyküm selam..:) Manisanın girişinde montana çetesi hoşgeldiniz yazacağız yakında..:)

bizlerede sana zahmet 27 kişilik yatak ayarlarsın artık şöyle cam kenarı orta katlar :) senin nüfusun geniştir şimdi orda...bu dünyayı yıkarsa deliler yıkar :)

KUZEY-Albatros
03-11-2013, 17:08
hoş bulduk hocam...delikanlılık yapmıyoruz bizim ekipten birine nasıl 3 yüklü ordu saldırdırdıysa bizde sana saldırıyoruz...bana dediler ki orhan bize 7-8 saat yakındı bizde saldırdık...bizde baktık şems hesabı rahat rahat yıkılacak hesap...dedik buna saldırmak hoş olmaz...güçlü birine saldırmamız lazım...senin siyah birliklerinin başkanı olduğunu bildiğimizden saldırıyoruz..çakılacağımızı bile bile saldırıyoruz...bütün köylerimize saldırı alacağımız ve hatta hesaplarımızın sıfırlanacağını bile bile saldırıyoruz...yani hocam işin özü bizim ekip 1 köy 27 oyuncu 27 oyuncu 1 köydür...ha buna delikanlılık demesek de birlik ruhu desek daha iyi olmaz mı acaba ?

peki dediğin gibi olsun ama merkezimi sıfırlamadan yan köylerime gelmek pek yakışık almamış...

orhanri
03-11-2013, 17:21
peki dediğin gibi olsun ama merkezimi sıfırlamadan yan köylerime gelmek pek yakışık almamış...

hocam sanada msj attım farkındaysan..arkadaşlarada alay geçtim...yaptığımız etik bir davranış değildir adam büyük oyuncu ve siyah başkanı adama terbiyesizlik olur dedim...bir daha olmaz...neyse bir baktın yıktık seni kısmet ya ...600 altını yılmaz verecek dimi ?

Athili
03-11-2013, 19:19

dostun yan köylere fake atan bendim.. haklısın saldırı atılmaz, fakete atılmaması gerekirdi.. kusura bakma.. zaten durum ortada :)

Death_Dantes
03-11-2013, 20:09
Neyse olan oldu artık şimdi parti zamanı festival var merkezimde beyler tahıllar benden herkezi bekliyorum :D

orhanri
03-11-2013, 20:42
valla albatros için öğretmen diyorlardı yalan söylemişler bize :( adam harbi kasap mış :) tebrik ederiz sayın mahallenin kasabı

orhanri
03-11-2013, 20:45
dostun yan köylere fake atan bendim.. haklısın saldırı atılmaz, fakete atılmaması gerekirdi.. kusura bakma.. zaten durum ortada :)

ahahahahhahaaaaaaaaaaa montana budur işte yenilgiden bile mutluluk çıkartır :)

Cephe
03-11-2013, 21:03
boş kafalar mezara.. tahıl fazlaligimizi kutluyoruz bu akşam herkese saygilar sevgiler :)

orhanri
03-11-2013, 21:33
boş kafalar mezara.. tahıl fazlaligimizi kutluyoruz bu akşam herkese saygilar sevgiler :)

tahıl partisi var :) boş kafa mezara şişeleri kapta gel :) olmadı şişeleri atarız bizde :)

orhanri
03-11-2013, 21:39
Neyse olan oldu artık şimdi parti zamanı festival var merkezimde beyler tahıllar benden herkezi bekliyorum :D

yarım ekmek arası alabilirmiyim :)

Death_Dantes
03-11-2013, 21:48
hemen orhan abime çekin bi yarım ekmek tahıl

orhanri
03-11-2013, 22:50
hemen orhan abime çekin bi yarım ekmek tahıl

tuşuda alabilirmiyim :) bir de gagoz olursa deyme keyfime :)

Death_Dantes
03-11-2013, 22:53
abi gazoz bitti ya athili 1 kasa işti danacık limonatam var istersen

orhanri
03-11-2013, 23:51
abi gazoz bitti ya athili 1 kasa işti danacık limonatam var istersen

uludağ limonota :)

Athili
04-11-2013, 00:38
hesoyam (bi oyunda canı fulluyodu. belki işe yarar :'( )

coat_ill
04-11-2013, 02:46
Forum sayfanız hayırlı olsun, bol muhabbetler.

nobility
04-11-2013, 11:53
Forum sayfanız hayırlı olsun, bol muhabbetler.

tüm foruma duyurulur 10urkayayi yikana 250 altin benden hediye

orhanri
04-11-2013, 12:22

10urkaya yıkılır yıkılmasına ama kendisi dediki abi senin geldiğini göreyim ben kendimi imha ederim...şimdi gelde yık onuru ?

coat_ill
04-11-2013, 12:36

Onur için 250 altın :) :) o kadar edermi o aceminin merkezi :) 20 altından fazla değer biçmem ben o merkeze :)

EnsBayrm
04-11-2013, 21:48
selamın aleykümm kızlarrr :)

Eski siyah üyelerinin selamını getirdim
Yolverinin ve darkvoidin selamı var hepinize

Athili
04-11-2013, 22:55
yav ne oyun oynadık (: öyle ya da böyle karıştı ortalık.. yıkmadık albatrosu bide yıksaydık neler olcaktı kimbilir :))

Death_Dantes
05-11-2013, 11:21
niye bu kadar büyüdü anlamadım yapılan tantanalara bak alt üstü saldırı yapıcakalr yıkıcakalar :)

lbr
05-11-2013, 11:38
niye bu kadar büyüdü anlamadım yapılan tantanalara bak alt üstü saldırı yapıcakalr yıkıcakalar :)

mesele saldırı yapmaları yıkmaları degil bizi uşaklıklar işbirlikçi ve maşa olarak nitelendiriyorlar mesele bu işte yoksa gelmiş gitmiş yıkmış sorun degil ama iftira atmaları kabul edilir degil

COMPANERO
05-11-2013, 12:06
Merhaba dostlar.
Herkese güzel bir gün dilerim.
Tecrübeli bir forum kullancısı olarak nacizane tavsiyem burda her yazılanı dikkate alıp canınızı sıkmayın.
siz kendinizi forumda nasıl görmek istiyorsanız öyle görün.
başkasının yazdıkları ile duruşunuz belirlenmesin.Kendi karakteriniz ve yazdıklarınızla duruşunuz belli olsun.
Montana nın en güzel özelliği zaten o yazıalrdaki pozitif enerji ve neşe..
eğerki bu yazılarınızı başkalarına laf yetiştirmekle yaparsanız sizin neşenizde kimyanızda bozulur.
saygılar sevgiler tüm MONTANA !YA

nobility
05-11-2013, 12:34
Mhaba herlese bende bugun yarin montana cetesine girecem orhan abiden onayi aldim sadece deli olmak gerekiyormus simdi ciddi sekilde birsey sormak istiyorum lakin bizde ciddilik yok hersey makarasina neyse bu montana cetesi ne zaman kuruldu kurulus amaci nedir ecele yada siyaha bagli midir yoksa bagimsiz bir birlik midir bilgilendirirseniz sevinirim

Death_Dantes
05-11-2013, 13:00
neyse artık zaten bizim dilimzden anlamıyolar bunlar öyle anlaşılyo biz bişey diyoruz adam bambaşka şeylerden bahsediyo:) kuş dilinden anlıyolar heralde sürekli kuşlardan bahsediyoalr bende cibili cibili şak şak şak cibili cibili şak şak şak diye cevap vermek istiyorum :):)

Athili
05-11-2013, 13:11
Mhaba herlese bende bugun yarin montana cetesine girecem orhan abiden onayi aldim sadece deli olmak gerekiyormus simdi ciddi sekilde birsey sormak istiyorum lakin bizde ciddilik yok hersey makarasina neyse bu montana cetesi ne zaman kuruldu kurulus amaci nedir ecele yada siyaha bagli midir yoksa bagimsiz bir birlik midir bilgilendirirseniz sevinirim

bilader montana kendi halinde herkesten bağımsız ama görüldüğü gibi bi okadar da bağımlı bi birliktir.. :) az ve öz derler ya öyledir.. asker basarlar saatlerini harcarlar sonra birlikte delinin biri derki şurayı savunuyoz ya da şuraya saldırıcaz.. işte o anda okadar emek vermişim basmışım kaç asker ölür bu gibi sorular sormaz kendine yağdırır askeri ne kadar kayıp olursa olsun.. makara kukaradır.. 3ü 5i aramaz.. ayda 500 600 700 altınlada işi olmaz.. server 4 her ne kadar bizim için biticek gibi dursada yeteri kadar burda durduk zaten tanımayan kalmadı.. gelmek isteyen her deliyede açıktır.. normal olan gelmesin arkadaş (:

orhanri
05-11-2013, 13:12

merhabalar arkadaşım tabiki girebilirsin evet deli olmamız gerekli bunuda bildiğin testlerle değil sohbetle anlıyoruz bizler...bize fazla ciddi soru sorma ama :) bu yıl kuruldu birliğimiz birliğimiz dışında siyah ecel algos ve kings birliklerinde sempatizanlarımız var...kimseyle savaşımız ve birleşmemiz yok olmayızda...fakat bunlar daha militan olmadıklarından birliğe alamıyoruz..birliğimizin kuralı kısaca oyunda günlük şiir şarkı video paylaşımları alay msj olarak yapılacak..eğer bir küçük köyümüze saldırı dahi çıkılsa hesap sorulma noktasında hareket edilecektir...bu en baba oyuncu bile olsa cezası verilecektir...yani 27 köy 1 köy - 1 köy 27 köy mantığı hakimdir

orhanri
05-11-2013, 13:13
bilader montana kendi halinde herkesten bağımsız ama görüldüğü gibi bi okadar da bağımlı bi birliktir.. :) az ve öz derler ya öyledir.. asker basarlar saatlerini harcarlar sonra birlikte delinin biri derki şurayı savunuyoz ya da şuraya saldırıcaz.. işte o anda okadar emek vermişim basmışım kaç asker ölür bu gibi sorular sormaz kendine yağdırır askeri ne kadar kayıp olursa olsun.. makara kukaradır.. 3ü 5i aramaz.. ayda 500 600 700 altınlada işi olmaz.. server 4 her ne kadar bizim için biticek gibi dursada yeteri kadar burda durduk zaten tanımayan kalmadı.. gelmek isteyen her deliyede açıktır.. normal olan gelmesin arkadaş (:

o deli ben değilim ama enginim bir yanlışlık olmasın 2 gündür akıllandım sanki :)

Athili
05-11-2013, 13:18
montanada yönetici kavramı yoktur.. üye olan herkes her yetkiye sahiptir.. bu güven içinde hareket edilir.. kimsede ayrım yapılmaz bakan makan yoktur.. bi sorun olunca biri alay geçer hemen kısa bi muhabbet, ardından ordular saatler ayarlanır, daha sonra ordular gidene kadar geyiğin allahı döner.. sırf oyundada değiliz.. facete grubumuzda var ayrıca gerçek hayattada çoğumuz tanışıyoruz.. demek istediğim köklüdür.. boşa oynuyomuş gibidir ama herşeyin farkındadır.. belki wow kuramaz ama herkesten "WoW birliğe bak" cümlesini çok işitiriz.. herkese selamlar orhan kaptan 15 gün içinde viskini gönderiyorum bu arada :)

Athili
05-11-2013, 13:19
o deli ben değilim ama enginim bir yanlışlık olmasın 2 gündür akıllandım sanki :)

ahhahaha siyah forumunda akıllanmış rolü yapmışızdır :D burda hala normal değiliz :)

orhanri
05-11-2013, 13:21
montanada yönetici kavramı yoktur.. üye olan herkes her yetkiye sahiptir.. bu güven içinde hareket edilir.. kimsede ayrım yapılmaz bakan makan yoktur.. bi sorun olunca biri alay geçer hemen kısa bi muhabbet, ardından ordular saatler ayarlanır, daha sonra ordular gidene kadar geyiğin allahı döner.. sırf oyundada değiliz.. facete grubumuzda var ayrıca gerçek hayattada çoğumuz tanışıyoruz.. demek istediğim köklüdür.. boşa oynuyomuş gibidir ama herşeyin farkındadır.. belki wow kuramaz ama herkesten "WoW birliğe bak" cümlesini çok işitiriz.. herkese selamlar orhan kaptan 15 gün içinde viskini gönderiyorum bu arada :)

15 gün mü :( yahu engin mümkünse gönderme be bilader 1 sene oldu halen 15 gün :) hahahahaaa

orhanri
05-11-2013, 13:22
ahhahaha siyah forumunda akıllanmış rolü yapmışızdır :D burda hala normal değiliz :)

hahaaaaaaaaa delilerin dili böyle bir şey olsa gerek :) hangi deli ben demiştir deliyim ?

orhanri
05-11-2013, 13:24
Merhaba dostlar.
Herkese güzel bir gün dilerim.
Tecrübeli bir forum kullancısı olarak nacizane tavsiyem burda her yazılanı dikkate alıp canınızı sıkmayın.
siz kendinizi forumda nasıl görmek istiyorsanız öyle görün.
başkasının yazdıkları ile duruşunuz belirlenmesin.Kendi karakteriniz ve yazdıklarınızla duruşunuz belli olsun.
Montana nın en güzel özelliği zaten o yazıalrdaki pozitif enerji ve neşe..
eğerki bu yazılarınızı başkalarına laf yetiştirmekle yaparsanız sizin neşenizde kimyanızda bozulur.
saygılar sevgiler tüm MONTANA !YA

abi merhabalar, bizler dikkate almıyoruz aslında fakat bizleri dikkate almalarına şaşırıyoruz :) yahu deliyiz diyoruz kafamız eser saldırı atarız kafamız eser def atarız olmadı canımız sıkılır birbirimize saldırırız :)

Athili
05-11-2013, 13:37
15 gün mü :( yahu engin mümkünse gönderme be bilader 1 sene oldu halen 15 gün :) hahahahaaa

türkiyeye dönüyorum dikişlerimi aldırmaya dönünce atıcam kargoyla merak etme artık ;)

Athili
05-11-2013, 13:38
abi merhabalar, bizler dikkate almıyoruz aslında fakat bizleri dikkate almalarına şaşırıyoruz :) yahu deliyiz diyoruz kafamız eser saldırı atarız kafamız eser def atarız olmadı canımız sıkılır birbirimize saldırırız :)

ahhahaha aynen bak bu birbirimize saldırma olayı doğrudur.. ben çok bilirim yanlışıkla birbirmize 1k 2k askerle saldırdığımızı.. bi ara mançolu rapor bile görmüşlüğüm vardır :)

orhanri
05-11-2013, 13:38
türkiyeye dönüyorum dikişlerimi aldırmaya dönünce atıcam kargoyla merak etme artık ;)

hesap numaranı vermeden adresimi vermem biliyorsun dimi kankacım :)
bedavaya içki içmem aga param varsa içerim yoksa turan abi gibi şekerli çay içerim :)

orhanri
05-11-2013, 14:17
hesap numaranı vermeden adresimi vermem biliyorsun dimi kankacım :)
bedavaya içki içmem aga param varsa içerim yoksa turan abi gibi şekerli çay içerim :)

.......................................

orhanri
05-11-2013, 14:25
kimse öğretmedi video yükleme denemesi yapıyoruz ses gelsin biraz foruma

orhanri
05-11-2013, 14:28
ahhahaha aynen bak bu birbirimize saldırma olayı doğrudur.. ben çok bilirim yanlışıkla birbirmize 1k 2k askerle saldırdığımızı.. bi ara mançolu rapor bile görmüşlüğüm vardır :)

http://www.youtube.com/watch?v=BgW8RQT8URU

pekten
05-11-2013, 14:32
kimse öğretmedi video yükleme denemesi yapıyoruz ses gelsin biraz foruma

kimse öğretmez sana video yüklemesini kal öylece emi:D

orhanri
05-11-2013, 14:35
kimse öğretmez sana video yüklemesini kal öylece emi:D

ahahaaaaaa sen öyle san hocam öğretmezseniz öğretmeyin deneme yanılmayla çözdüm bile :) montana çetesi radyo sunuda dahil edelimde buraya alem forum görsün :)
ilk okulda öğretmenim vardı derdi orhan elini bağlasak kolun durmuyor :)

orhanri
05-11-2013, 14:45

eren oflaz a diyor ya alacağı natar köyünün köşkünü yıkarmısın ? oda sağ olsun köşk harici köyde her yeri yıkıyor :):):)

COMPANERO
05-11-2013, 15:08
eren oflaz a diyor ya alacağı natar köyünün köşkünü yıkarmısın ? oda sağ olsun köşk harici köyde her yeri yıkıyor :):):)

tek dur orhan tek dur :)

COMPANERO
05-11-2013, 15:09

İddia ediyorum bu forum yılların birliği olan SİYAH forumunu da ECEL forumunuda gölgede bırakır gerek görüntülenme gerek post sayısında kısa sürede büyük ilerleme sağlar.

canı sıkılan elinde kahvesi/çayı ile gelir buraya sohbete dahil olur.

lbr
05-11-2013, 15:14

hahahahaha

orhanri
05-11-2013, 15:17
İddia ediyorum bu forum yılların birliği olan SİYAH forumunu da ECEL forumunuda gölgede bırakır gerek görüntülenme gerek post sayısında kısa sürede büyük ilerleme sağlar.

canı sıkılan elinde kahvesi/çayı ile gelir buraya sohbete dahil olur.

hahahaaaaaaaa öyle her canı sıkılan değil ama abi pardon yani...bizim aramıza sohbete gelmek için biraz cık da olsa tahtalarda sorun olması lazım :) zaten gelince balataları biz sıyırtıyoruz :) yoksa anlaşamıyoruz diller farklı oluyor :)

bütün asık suratlar dağılsın ulennnnnnnnn Charlie Chaplin (http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CDMQFjAC&url=http%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FCharlie _Chaplin&ei=0O54UvTcFIbsswbT74GgBA&usg=AFQjCNG4jHfp1veItVsxUkyTxKDhUjxZ-g)

orhanri
05-11-2013, 15:19
hahahahaha

hüseyin abi hemşerin işte laz :) vur diyoruz öldürüyor :) zaten geçen operasyonda biz diyoruz yakınımızda bir köy var sen buraya ...oflaz sen kalk 17 saatlik alakasın adama git ve 50 mançoyla birden yık gel :)

orhanri
05-11-2013, 15:48
tek dur orhan tek dur :)

turan abi burdan siz rapor yayınlıyorsunuz ya ordularınızı göstererek gövde göstersi yapar gibi nasıl yıktık nasıl astık kestik..bizde yaptığımız büyük albatros operasyonun sonucunu geçen pazar günü gece yarısı birlik içinde erenin paylaştığı video eşliğinde değerlendirdik :) ve çok güldük :)

http://www.youtube.com/watch?v=YGvy379ZcSo

lbr
05-11-2013, 16:12
turan abi burdan siz rapor yayınlıyorsunuz ya ordularınızı göstererek gövde göstersi yapar gibi nasıl yıktık nasıl astık kestik..bizde yaptığımız büyük albatros operasyonun sonucunu geçen pazar günü gece yarısı birlik içinde erenin paylaştığı video eşliğinde değerlendirdik :) ve çok güldük :)

http://www.youtube.com/watch?v=YGvy379ZcSo

hahahahaha

lbr
05-11-2013, 16:13
hüseyin abi hemşerin işte laz :) vur diyoruz öldürüyor :) zaten geçen operasyonda biz diyoruz yakınımızda bir köy var sen buraya ...oflaz sen kalk 17 saatlik alakasın adama git ve 50 mançoyla birden yık gel :)

e olur o kadar öğleden sonraya denk gelmiştir.

orhanri
05-11-2013, 16:13
hahahahaha

hüseyin abi nasıl 10 karakterli gülüyorsun anlamış değilim halen :) ( 10 karakterden kısa gülmek yasak burda ) :)

hahahahaha

lbr
05-11-2013, 16:16
hüseyin abi nasıl 10 karakterli gülüyorsun anlamış değilim halen :) ( 10 karakterden kısa gülmek yasak burda ) :)

hahahahaha

eeee ne yapim minimum 10 karakter diyor bende fazla uzatmayayım dedim :)

orhanri
05-11-2013, 16:18
eeee ne yapim minimum 10 karakter diyor bende fazla uzatmayayım dedim :)

:) abi emin ol bu forumu kuran arkadaşta bizden :) oda montanacı :) ama sağolsun emeklerine sağlık sayesinde gülüyoruz işte 10 karakter lik :)

lbr
05-11-2013, 16:19

hahahahaha

şu elimize verdiler klibi ya ne mutlu bak işte biz böyle eğlenebiliyoruz kalkıp hırs yapıp gurur meselesi yapmıyoruz .şimdi kalkar birileri derki gücünüz yokta ondan konuşuyorsunuz :D

orhanri
05-11-2013, 16:21
şu elimize verdiler klibi ya ne mutlu bak işte biz böyle eğlenebiliyoruz kalkıp hırs yapıp gurur meselesi yapmıyoruz .şimdi kalkar birileri derki gücünüz yokta ondan konuşuyorsunuz :D

aman abi boş verelim onları biz dalgamıza bakalım :) zaten biraz önce kavga vardı burda ben hemen camı pencereyi kapattım :) allah mafaza şahit mahit yazarlar bizi :)

Athili
05-11-2013, 18:53

cem yılmazın videoyu koymak lazım şimdi hüseyin kaptan :D ama cezayı keserler bize :)

orhanri
05-11-2013, 18:55
cem yılmazın videoyu koymak lazım şimdi hüseyin kaptan :D ama cezayı keserler bize :)

engin bir deli daha geldi birliğe dün sohbet etmişiz bende gelecem diyor aranıza...almazsanız fena olur diyor :( napayım aldım bende gelir birazdan :)

Athili
05-11-2013, 18:56
Her zaman oldugu gibi bu birlik..! Montana cetesine, sehrin kotu cocuklarina, tum huzursuz ruhlarına, hayati ve kadinlari daha hala ogrenmekte oldugumuz kadikoy sokaklarina adanmistir. Umarız yeterli olmuşuzdur.

İyi geceler sayın okuyan..! Tabii eger boyle birsey mumkunse. ;)

Montana Çetesi Frekansı

Pazartesi-Salı-Perşembe
23.00-01.00

http://www.standart.fm/

Athili
05-11-2013, 18:57
maçtan sonra radyodayız beyler alkolünüz bol olsun :)

Athili
05-11-2013, 18:58
engin bir deli daha geldi birliğe dün sohbet etmişiz bende gelecem diyor aranıza...almazsanız fena olur diyor :( napayım aldım bende gelir birazdan :)

Gelsin gelsin :D herkese kapımız açık :)) yolverin falanda gelse tamam derim.. kin yoktur bizde ama unutmayızda.. ince bi çizgi vardır arada anlayana (:

orhanri
05-11-2013, 18:59

ahahaaaaaaaaa boş şişeleri toplayın bir koordinat vericem oraya atıcaz :) napalım asker kalmadı şişeleri atarız bizde kafasına :)

orhanri
05-11-2013, 23:51

maç ne oldu bilader ?

http://www.youtube.com/watch?v=L7MfAQdess4

çarşı burda akıllı ol !!!

lbr
05-11-2013, 23:52
maç ne oldu bilader ?

http://www.youtube.com/watch?v=L7MfAQdess4

çarşı burda akıllı ol !!!

ne oldu orhan kara ya :)

orhanri
05-11-2013, 23:53
ne oldu orhan kara ya :)

abi trobzanlu nedir benim sizin elinizden çektiğim :) abi gelir foruma biradan...delinin önde gideni :) gelir şimdi buraya :)

lbr
05-11-2013, 23:56
abi trobzanlu nedir benim sizin elinizden çektiğim :) abi gelir foruma biradan...delinin önde gideni :) gelir şimdi buraya :)

Eeee cocugu attın birlikten gerci çok hızlı çıktı .anlasılan bu deliler birliği sayesinde herkesle birbirimize girecez harbiden bu birlik deli hahahahahahaha

lbr
05-11-2013, 23:58

Nerede bu millet birlikte adam yok online volkanın sarkısını dinleyen yasa cekildi galiba hahahahahah

orhanri
05-11-2013, 23:58
Eeee cocugu attın birlikten gerci çok hızlı çıktı .anlasılan bu deliler birliği sayesinde herkesle birbirimize girecez harbiden bu birlik deli hahahahahahaha

abi atmadım yazdım ona dinlen dedim biraz sadece :) çok güzel bir kardeşimiz :) hayır ben her sabah bir damarıma alıyorum nitrojeni kardeşimiz bütün vücuduna vuruyor :)

lbr
05-11-2013, 23:59
abi atmadım yazdım ona dinlen dedim biraz sadece :) çok güzel bir kardeşimiz :) hayır ben her sabah bir damarıma alıyorum nitrojeni kardeşimiz bütün vücuduna vuruyor :)

hahahaahah 10 oldumu :) :)

orhanri
06-11-2013, 00:00
Nerede bu millet birlikte adam yok online volkanın sarkısını dinleyen yasa cekildi galiba hahahahahah

hayde sana gelsin başkan
http://www.youtube.com/watch?v=YOy6hrHiZkM

lbr
06-11-2013, 00:02
hayde sana gelsin başkan
http://www.youtube.com/watch?v=YOy6hrHiZkM

Tmm simdi gaza geldik kimse tutamaz artık

orhanri
06-11-2013, 00:06
Gelsin gelsin :D herkese kapımız açık :)) yolverin falanda gelse tamam derim.. kin yoktur bizde ama unutmayızda.. ince bi çizgi vardır arada anlayana (:

kara yatışa geçmiş :) sabaha okul var diyor ama bence okula gitmez buraya damlar erkenden :)

Athili
06-11-2013, 00:09
kara yatışa geçmiş :) sabaha okul var diyor ama bence okula gitmez buraya damlar erkenden :)

gelmesiyle gitmesi bir oldu :)) çok telaş yaptı bea (:

orhanri
06-11-2013, 00:10
gelmesiyle gitmesi bir oldu :)) çok telaş yaptı bea (:

ama bana ilk yazdı hissettim delilik varmı ? abi bende sizi arıyordum der gibi oldu :)

Athili
06-11-2013, 00:13
http://www.youtube.com/watch?v=U2K-Yo5hEuw
ama bana ilk yazdı hissettim delilik varmı ? abi bende sizi arıyordum der gibi oldu :)

kara kardeşime gelsin.. renk kattı birliğe kısa sürede.. bize bişiler demek istedi videodaki gibide biz anlamıyoz :D

orhanri
06-11-2013, 00:16
http://www.youtube.com/watch?v=U2K-Yo5hEuw kara kardeşime gelsin.. renk kattı birliğe kısa sürede.. bize bişiler demek istedi videodaki gibide biz anlamıyoz :D

baba kara bizden 1 mertebe önde gidiyor bizim balatalar sıyırık onun komple gitmiş :) gelecek şimdi arkadaş olarak ekledim :) alem deli görsün ulennn :)

nobility
06-11-2013, 00:57

Oyle karasiz devran donmez bu forumda, sarki guzel olunca yatamadik beeeee

nobility
06-11-2013, 01:00
http://www.youtube.com/watch?v=U2K-Yo5hEuw

kara kardeşime gelsin.. renk kattı birliğe kısa sürede.. bize bişiler demek istedi videodaki gibide biz anlamıyoz :D

Eyvallah dostum tesekkur ederim

interkolik
06-11-2013, 01:50
http://www.youtube.com/watch?v=U_HJ7tRFIJE

Bu da benden çeteye bir şaka olsun Kem gözlere ferman montanaya selam..

orhanri
06-11-2013, 01:56
Dostum senin sozlugunu yirtarim bizim montanaci lugatinda ayrilik diye birsey yok sartlar suan bunu gerektiriyor en deli bir sekilde geri donecem

dedim sende bir damar var çekiyor :) allahın delisiiiiiiiii

orhanri
06-11-2013, 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=U_HJ7tRFIJE

Bu da benden çeteye bir şaka olsun Kem gözlere ferman montanaya selam..

yahu seninde yerin burası dostum ama neyse bir daha ki servıra baba tim kurucaz :) akıllı adam bırakmıycaz burda :)

interkolik
06-11-2013, 03:00
yahu seninde yerin burası dostum ama neyse bir daha ki servıra baba tim kurucaz :) akıllı adam bırakmıycaz burda :)

Benim ilk oynadığım serverda ve en uzun süre kaldığım birliğin adını biliyormusun orhan abi hepsi1kaçık birliği HpS1KçK diye yazılıyor canlı şahit Duka isimli oyuncu o da kaçık ama evlendi barklandı çocuk sahibi oldu uslandı artık..:)

nobility
06-11-2013, 09:38
dedim sende bir damar var çekiyor :) allahın delisiiiiiiiii

Delilik bizim damarlarimizda var be usta

Athili
06-11-2013, 20:36
yav arkadaş iyi yıkıldık :)) olsun beyler oyun bu sonuçta bu server oyunu öğrendik yeni.. diğer serverda kimse bu kadar rahat olamıcak herkese duyrulur.. montana burda yeni kurulan bişeydi.. böyle ses getirdi.. diğer serverda herkes dikkatle izlesin :) saygılarımla.. he bide sıralı 4 lüyü yıkamadım arkadaş 1k mançoyu.. kız arkadaşımla kavga ediyodum unuttum bakmayı geç oldu 1 dkkyla kaçırdım.. ne geliyosa bu hatunlardan geliyo başımıza zaten:)

orhanri
06-11-2013, 20:39
yav arkadaş iyi yıkıldık :)) olsun beyler oyun bu sonuçta bu server oyunu öğrendik yeni.. diğer serverda kimse bu kadar rahat olamıcak herkese duyrulur.. montana burda yeni kurulan bişeydi.. böyle ses getirdi.. diğer serverda herkes dikkatle izlesin :) saygılarımla.. he bide sıralı 4 lüyü yıkamadım arkadaş 1k mançoyu.. kız arkadaşımla kavga ediyodum unuttum bakmayı geç oldu 1 dkkyla kaçırdım.. ne geliyosa bu hatunlardan geliyo başımıza zaten:)

ahahaaaaaaaaaaa ya enginim deme şimdi...yerim oyununu ..yengeyle sıkıntı yaşamada boş ver :) doğru diyorsun...aldık listeye hepsini...amma bugün amma yarın inecekler aga...sen beni bilirsin...ama ne oldu bizim viski başkan ?

nobility
06-11-2013, 20:45

Hep bu hatunlar zaten dostum....birak bu isleri bence hayatinin tadina bak bosuna stres bunlar....yas kac dostum

Athili
06-11-2013, 20:45
ahahaaaaaaaaaaa ya enginim deme şimdi...yerim oyununu ..yengeyle sıkıntı yaşamada boş ver :) doğru diyorsun...aldık listeye hepsini...amma bugün amma yarın inecekler aga...sen beni bilirsin...ama ne oldu bizim viski başkan ?

haftaya haftasonu dönücem gibi duruyo :) sen artık ne içiceğini söyle bana alıyım onu :)

orhanri
06-11-2013, 20:46
haftaya haftasonu dönücem gibi duruyo :) sen artık ne içiceğini söyle bana alıyım onu :)

yahu enginim ne diyim sana ...adamsın diyorum başka bir şey demiyorum...

coat_ill
06-11-2013, 22:02
Montana gençliği nasılsınız?

orhanri
06-11-2013, 22:17

nasıl olalım yılmaz senin derin devlet teşkilatın 3 birik saldırıyor...gömecez hepinizi buraya :)

nobility
06-11-2013, 22:26
Yilmaz abi orhan abi dedi sen kulagi eski kesiklerdenmissin eski toprak yanibana dediki yilmaza soyle sana halk istihbaratini anlatsin

orhanri
06-11-2013, 22:29
Yilmaz abi orhan abi dedi sen kulagi eski kesiklerdenmissin eski toprak yanibana dediki yilmaza soyle sana halk istihbaratini anlatsin

la kara ben 5 dk önce yılmaz abinle telden görüştüm :) yerim o istihbaratı...bu servırda montanadan büyük teşkilat yok...demedi deme ...satırı alır elimize çatara patara gideriz hepsine :)

coat_ill
06-11-2013, 22:31
nasıl olalım yılmaz senin derin devlet teşkilatın 3 birik saldırıyor...gömecez hepinizi buraya :)

Olur böyle şeyler, kimse hemen dibinde yeniden asker basıp saldırmanızı beklemez, saldırınıza karşı saldırmak meşru müsafa hakkıdır, sümüklüye yaz savunma atsın biraz :)

Tüm kaybedenlere gelsin :)

http://www.youtube.com/watch?v=gUMLqtnw1jM

nobility
06-11-2013, 22:33
la kara ben 5 dk önce yılmaz abinle telden görüştüm :) yerim o istihbaratı...bu servırda montanadan büyük teşkilat yok...demedi deme ...satırı alır elimize çatara patara gideriz hepsine :)
Catara para girelim o zaman onlari yaptigi gider ancak bizim hosumuza gider usta

nobility
06-11-2013, 22:34
Abi delilere hergun bayram montana olarak

coat_ill
06-11-2013, 22:35

Yerim senin orhan abini :) sümüklüyü tanıyormusun sen bana onu söyle :)

nobility
06-11-2013, 22:37
Yerim senin orhan abini :) sümüklüyü tanıyormusun sen bana onu söyle :)
Albatros hocamla sumuklu diye yaziodunuz ama bu aralar dersler yogun pek detayli bakamiyorum foruma tanimiyorum kisacasi ama ecelden biri olsa gerek

coat_ill
06-11-2013, 22:38
Abi delilere hergun bayram montana olarak

Tüm delilere gelsin ozaman (orhan'a ayrıca bir daha gelsin)

http://www.youtube.com/watch?v=B0YCyTowxC4

nobility
06-11-2013, 22:40
Tüm delilere gelsin ozaman (orhan'a ayrıca bir daha gelsin)

http://www.youtube.com/watch?v=B0YCyTowxC4
Orham abinin bi sikintisi var ama cozemedim dertli dertli konusuyor hep kim orhan abinin kafayi yemesine vesile olan solein bakem

coat_ill
06-11-2013, 22:44
Albatros hocamla sumuklu diye yaziodunuz ama bu aralar dersler yogun pek detayli bakamiyorum foruma tanimiyorum kisacasi ama ecelden biri olsa gerek

hangi ecel yok öyle bişey, adam her sene başka bir isimle oynuyor, kimin kayığı sağlamsa oraya oturuyor.

bak şimdi İstanbul borsasında işlem gören bir şirket var adı: İPEKE
ben pazartesi ipeke den alım yaparım sonra burada küçük bir atraksiyon yaparız cumaya kadar, cuma satış yaparım :) en az %10 kazançlı çıkarım.
şimdi düşünüyorsun abi ne alakası var konuyla diye, farkındayım :) az sabır.
İpeke: ipek kağıt yani, selpak markasını üreten firma, burda bizim sümüklünün ağlaması ile selpak satışı patlıyor :) bizimkisi bir nevi maniplasyon yani :)
az kaldı 2013un en büyük spekülasyonunu yapacağım :) varsa 3-5 birikimin bence şimdiden gir İPEKE'ye kaybetmezsin :)

QaRizMa44
06-11-2013, 22:44
editttttttttttttttttttttt

nobility
06-11-2013, 22:47
hangi ecel yok öyle bişey, adam her sene başka bir isimle oynuyor, kimin kayığı sağlamsa oraya oturuyor.

ben pazartesi ipeke den alım yaparım sonra burada küçük bir atraksiyon yaparız cumaya kadar, cuma satış yaparım :) en az %10 kazançlı çıkarım.
İpeke: ipek kağıt yani, selpak markasını üreten firma, burda bizim sümüklünün ağlaması ile selpak satışı patlıyor :) bizimkisi bir nevi maniplasyon yani :)
az kaldı 2013un en büyük spekülasyonunu yapacağım :) varsa 3-5 birikimin bence şimdiden gir İPEKE'ye kaybetmezsin :)

Kim abi bu sumuklu, ne kadar lazim hep beraber girelim bu ise

Judas
06-11-2013, 22:49

ben pazartesi ipeke den alım yaparım sonra burada küçük bir atraksiyon yaparız cumaya kadar, cuma satış yaparım en az %10 kazançlı çıkarım.
şimdi düşünüyorsun abi ne alakası var konuyla diye, farkındayım az sabır.

Abi çok iyi yaa :D Hayal gücüne hayran kaldım :D

coat_ill
06-11-2013, 22:54
Kim abi bu sumuklu, ne kadar lazim hep beraber girelim bu ise

bak judas benim kardeşim olur, çeyizi için 3-5 burmalısı vardı onu sattı, abisini dinledi aldı 3-5 lot bişeyler, 1e5 kazanmaz ise abilikten kendimi men ederim :)

coat_ill
06-11-2013, 22:56
Abi çok iyi yaa :D Hayal gücüne hayran kaldım :D

abisinin kardeşi kahkaha mı attın sen ordan :) :)
bebekleri ağlatmayı sevmiyorum ama büyük bedende kalmış küçükleri ağlatmak hoşuma gidiyor, içimde hükmedemediğim bir canilik var sanırım :)

Judas
06-11-2013, 23:05
bak judas benim kardeşim olur, çeyizi için 3-5 burmalısı vardı onu sattı, abisini dinledi aldı 3-5 lot bişeyler, 1e5 kazanmaz ise abilikten kendimi men ederim :)

Aynen abimi dinliyorum alıyorum , satıyorum , ekonomiye can veriyorum :D

coat_ill
06-11-2013, 23:10
Aynen abimi dinliyorum alıyorum , satıyorum , ekonomiye can veriyorum :D

:) kendimiz için değil ülkemizin ekonomisi için diyorsun :) :)

coat_ill
07-11-2013, 21:12
Ne oldu bu montana'ya en küçüğünden 2 saldırı görünce 24 saat foruma girmez oldunuz ya :) silkelenin beyler kendinize gelin karşılık verin, oyun bahane muhabbet şahane, toplaşın gelin hele :)

ahmert
07-11-2013, 21:42

İpeke: ipek kağıt yani, selpak markasını üreten firma, burda bizim sümüklünün ağlaması ile selpak satışı patlıyor ) bizimkisi bir nevi maniplasyon yani
az kaldı 2013un en büyük spekülasyonunu yapacağım) varsa 3-5 birikimin bence şimdiden gir İPEKE'ye kaybetmezsin :)

Puhahahhahahahahhah:)

Bende yagmala yapan sirketlere oyniyim cok gidiyor epeydir:)

nobility
07-11-2013, 21:55
Ne oldu bu montana'ya en küçüğünden 2 saldırı görünce 24 saat foruma girmez oldunuz ya :) silkelenin beyler kendinize gelin karşılık verin, oyun bahane muhabbet şahane, toplaşın gelin hele :)
Icimizdeki haini bulmaya calisiyoruz

yfs
07-11-2013, 21:55

hayat ne garıp buldunuz kucuk bırlıgı govde gosterısı yapmaya calısıyosunuz bu lafları bıze nıye hıc kullanamıyosunuz :)
yada bıze nıye hıc toplu bı organıze yapamıyosunuz merak ettım ;)

nobility
07-11-2013, 22:00
Yilmaz abi eceller adina en cok neye uzuluyorum biliyor musun? Dereyi gormeden pacayi sigadi bunlar bakalim siyahlar hucuma gecince krallar gibi konusabilecekler mi? Saygilar reis

orhanri
07-11-2013, 22:14

yılmazcım kusura bakma dimbili çakmayla uğraştım biraz ondan muhabbete katılamadım...neyse çaktık dimbili...oleberg yasin inde 15k askerini kıyma yaptık...kesimlerimiz devam etmesi için duva et :) senin kalbin temiz duvan kabul olur :) şimdilik rapor yayınlamıyoruz top10 dan takip edebilirsiniz montana çetesini :)

orhanri
07-11-2013, 22:15
Icimizdeki haini bulmaya calisiyoruz

hain bulundu kara sıkıntı yok :)

coat_ill
07-11-2013, 22:36
hayat ne garıp buldunuz kucuk bırlıgı govde gosterısı yapmaya calısıyosunuz bu lafları bıze nıye hıc kullanamıyosunuz :)
yada bıze nıye hıc toplu bı organıze yapamıyosunuz merak ettım ;)

sen sakin sakin takıl kendi bölgende biraz yüz verince sen astarı yırtıyorsun. uzakda olman küfür yemememiz için daha mantıklı.

coat_ill
07-11-2013, 22:37
yılmazcım kusura bakma dimbili çakmayla uğraştım biraz ondan muhabbete katılamadım...neyse çaktık dimbili...oleberg yasin inde 15k askerini kıyma yaptık...kesimlerimiz devam etmesi için duva et :) senin kalbin temiz duvan kabul olur :) şimdilik rapor yayınlamıyoruz top10 dan takip edebilirsiniz montana çetesini :)

içeriden görüyorum raporları 1-2 telefona bakar benim birlikden tem almam :) hadi iyi savunma çıkarın, eceller destek vermez ise ayıp ederler.

orhanri
07-11-2013, 22:42
içeriden görüyorum raporları 1-2 telefona bakar benim birlikden tem almam :) hadi iyi savunma çıkarın, eceller destek vermez ise ayıp ederler.

biliyordum zaten senin derin bağlantılarını ama olsun sıkıntı yok...nasıl kesim ama bizim gibi amatör oyuncular için ;) and iştik dedim inanmadınız...son askerimize kadar savunacağız köylerimizi...siyah oyuncularından çok destek geliyor bizlere enteresan yanı bu ???

ahmert
07-11-2013, 22:53

Siyahlar icinden gelmis oyunculara sahip çıkar tabi
oysa ki yikiliyorsunuz üzerine bir de siyah askeri kesiyorsunuz diye ellerini avusturanlara karsi gelemiyorsunuz

coat_ill
07-11-2013, 22:53
biliyordum zaten senin derin bağlantılarını ama olsun sıkıntı yok...nasıl kesim ama bizim gibi amatör oyuncular için ;) and iştik dedim inanmadınız...son askerimize kadar savunacağız köylerimizi...siyah oyuncularından çok destek geliyor bizlere enteresan yanı bu ???

söyleyeyim bizimkiler sümüklüye fake atmasınlar, az savunma atsın size :)

coat_ill
07-11-2013, 22:54
Siyahlar icinden gelmis oyunculara sahip çıkar tabi
oysa ki yikiliyorsunuz üzerine bir de siyah askeri kesiyorsunuz diye ellerini avusturanlara karsi gelemiyorsunuz

mertcim sen maşa olursan seninle ateşi karıştıran çok olur. not al kenara bu sözümü :)

yfs
07-11-2013, 22:55
sen sakin sakin takıl kendi bölgende biraz yüz verince sen astarı yırtıyorsun. uzakda olman küfür yemememiz için daha mantıklı.

sakin sakin takılıyom zaten bu arada sakin halımı ponce ıle motek ıyı bılır :D

nobility
07-11-2013, 22:59
hain bulundu kara sıkıntı yok :)
Kim abi o dalayim ona koyyde 10 cengaver var sayilarinin azligi yaniltmasin o askerlerin imani yeter

Athili
07-11-2013, 22:59
beyler dost bildiğimiz siyahlarda saldrır oldu ya.. ne diyim yani.. oyun diyoz takma kafaya diyoz.. neyse aldık ajandaya :)

nobility
07-11-2013, 23:01
Abi sumukluye girmeyin mendil satisindan zararlan ayrilirsin yapma oyle birsey kazancina bak sen IPEKE

coat_ill
07-11-2013, 23:02
sakin sakin takılıyom zaten bu arada sakin halımı ponce ıle motek ıyı bılır :D

hayırdır kendi başına iş yapmış gibi kabarıyorsun :) kendi başına bir işini gördüğümde hakkını vereceğim.

coat_ill
07-11-2013, 23:03
beyler dost bildiğimiz siyahlarda saldrır oldu ya.. ne diyim yani.. oyun diyoz takma kafaya diyoz.. neyse aldık ajandaya :)

siz dostlarınıza arkadan saldırdığınızda dostluğu bitirmiş oldunuz zaten, ajandayı sağlam yerde sakla kaptırmayasın sonra :)

yfs
07-11-2013, 23:03
hayırdır kendi başına iş yapmış gibi kabarıyorsun :) kendi başına bir işini gördüğümde hakkını vereceğim.

dostum kım tek basına merkez sıfırlamısta konusuyosun kı :)
eze eze yıkıyoz sıfırlıyoz daha ne yapalım sızede yaranamadık bu kadar cekemezlık yapmayın
bu arada bırlık saldırılarında hergun bırınızın yıkılmasını ızlemek nasıl bı duygu merak edıyom :D

coat_ill
07-11-2013, 23:04
Abi sumukluye girmeyin mendil satisindan zararlan ayrilirsin yapma oyle birsey kazancina bak sen IPEKE

2gündür ağlamıyor zarardayız %6 geriledi kağıt borsada :(
yarın gelip ağlar biraz diye duacıyız :)

coat_ill
07-11-2013, 23:06
dostum kım tek basına merkez sıfırlamısta konusuyosun kı :)
eze eze yıkıyoz sıfırlıyoz daha ne yapalım sızede yaranamadık bu kadar cekemezlık yapmayın
bu arada bırlık saldırılarında hergun bırınızın yıkılmasını ızlemek nasıl bı duygu merak edıyom :D

sıfırladığınız hesapların yıkılması ile sıfırlanması arasında pek bir fark yok, sıfırladığın köy 10 güne eski yerinde, başarı diyebeliceğin poncenin askerinin gitmesi sadece, savunma hesaplarının, savunma çıkmayacak hesapların sıfırlanması ile ego tatmini yaptırtıyoruz size daha ne istiyosunuz, çok büyük icraat yapmışsınız havası ile şakşaklatıyoruz bide üstüne, başka bir isteğin varsa yardımcı olabilirim :)

ahmert
07-11-2013, 23:10
sıfırladığınız hesapların yıkılması ile sıfırlanması arasında pek bir fark yok, sıfırladığın köy 10 güne eski yerinde, başarı diyebeliceğin poncenin askerinin gitmesi sadece, savunma hesaplarının, savunma çıkmayacak hesapların sıfırlanması ile ego tatmini yaptırtıyoruz size daha ne istiyosunuz, çok büyük icraat yapmışsınız havası ile şakşaklatıyoruz bide üstüne, başka bir isteğin varsa yardımcı olabilirim :)

Birde sen ki casus tilsimi almis adamsin
senden ogrenecek cok seyımız var ustad yafes de yeter:)

yfs
07-11-2013, 23:11

sıfırladıgımız koy 10 gune eskı yerınde mı şaka yapıyosun bu kadar yuzsuz olmayın sılın gıtsın yan koylerınden savunma cıkaracam dıye ugrasıyonuz sonrada karsımıza zırhsız mızraklılar gelıyor paso :D

bu arada dıger yıktıgımız hesapların vahalarıda ıyı kullanılıyodu bos hesap dıyıp gecıstıryon tahıl kaynaklarınızda sıfırı tuketecek yakında nerede beslıyceksınız o askerlerınızı merak edıyom :D

bıde gecenkı saldırımızda korkudan ally ustune ally gecmıssın savunma dıye hayırdır bu basarısızlıklarımız senı cok mu korkuttu :D

coat_ill
07-11-2013, 23:17
sıfırladıgımız koy 10 gune eskı yerınde mı şaka yapıyosun bu kadar yuzsuz olmayın sılın gıtsın yan koylerınden savunma cıkaracam dıye ugrasıyonuz sonrada karsımıza zırhsız mızraklılar gelıyor paso :D

bu arada dıger yıktıgımız hesapların vahalarıda ıyı kullanılıyodu bos hesap dıyıp gecıstıryon tahıl kaynaklarınızda sıfırı tuketecek yakında nerede beslıyceksınız o askerlerınızı merak edıyom :D

bıde gecenkı saldırımızda korkudan ally ustune ally gecmıssın savunma dıye hayırdır bu basarısızlıklarımız senı cok mu korkuttu :D

savunma istemek korkaklık mı oldu şimdi :) siz savunma işlerinizi dumanla mı hallediyorsunuz, yoksa kurnaz mı sanıyorsunuz kendinizi?
çektiğiniz allyleri ne çabuk unttunuz siz ufaklık, hala arşivde duruyor ally mesajlarınız. sümüklü beceremedi o atraksiyonu sana mı havale etti.

ek: ben askerlerimi ecel hesaplarında besliyorum benim için sıkıntı yok yani :) senin vahanda bile asker beslemişliğim var ahahahhaha :)

coat_ill
07-11-2013, 23:18
Birde sen ki casus tilsimi almis adamsin
senden ogrenecek cok seyımız var ustad yafes de yeter:)

çoluk çöocuğu atıyorlar ortaya, sonra arkadan söylemediklerini bırakmıyorlar, bu ufaklıklarda kutsal iş yapmış edasıyla ortalıkta dolanıyor :)

yfs
07-11-2013, 23:21
savunma istemek korkaklık mı oldu şimdi :) siz savunma işlerinizi dumanla mı hallediyorsunuz, yoksa kurnaz mı sanıyorsunuz kendinizi?
çektiğiniz allyleri ne çabuk unttunuz siz ufaklık, hala arşivde duruyor ally mesajlarınız. sümüklü beceremedi o atraksiyonu sana mı havale etti.

cok ıyı kıvırıyosun gercekten ama savuna savuna ogreneceksınız bu oyunu :D umarım zevkde alıyosunuzdur :D

ahmert
07-11-2013, 23:27
çoluk çöocuğu atıyorlar ortaya, sonra arkadan söylemediklerini bırakmıyorlar, bu ufaklıklarda kutsal iş yapmış edasıyla ortalıkta dolanıyor :)

Sana oyun ogretıcekler yilmaz abi dikkat et:)

coat_ill
07-11-2013, 23:35
cok ıyı kıvırıyosun gercekten ama savuna savuna ogreneceksınız bu oyunu :D umarım zevkde alıyosunuzdur :D

o kadar şeyden bir kıvırıyorsun demeyi mi öğrendin ufaklık, az dikkatli oku başka şeyler kap, ally çekip savunma isteniyor diyerek aslında zeka yaşınızı belli ediyorsunuz :) tamam zeka yaş ile orantılı gelişmiyor, ama yaş 20leri devirip zeka hala ergenliğe bile giremediğinde ucube bir durum çıkıyor ortaya, olabilir bir durum sonuçta hastalık, ama çok belli ediyorsun, ve ozaman çok itici oluyor.

coat_ill
07-11-2013, 23:37
Sana oyun ogretıcekler yilmaz abi dikkat et:)

vallaha bana adam nasıl kullanılır onu iyi öğretti bunlar bu server, ama oyun bilgileri konusunda 1-2 arkadaş hariç bildikleri birşey yok 50 deneme yapıp 1 aktif hesap sıfırladılar, sadece foruma rapor koymak için oyun oynanırsa böyle garip hale gelirler, strateji yoksunu olunca bir ekip bu hale gelir, wow döönemi savunma hesabı sıfırlıyor acemiler :)

nobility
07-11-2013, 23:41
Ya yilmaz abi su yafes cok sinir ediyo beni su yafesi yikinda butun siyahlar yapicagim travian partisine davetli sandalyeleri dizicem herkesin eline patlamis misir cola (ben icmem cola gazoz icerim ben orda)vericem sonrada zevklen kahkaha atarak yafesin nasil dagildigini hangi delige kacicagini zevklen izlemek istiyorum

Ama sorun su siz siyahlari nasil doyuracam ben hepinize patlamis misir cok kalabaliksiniz orhan abinin koy tahil partisi yapiomus bazilarida tahil yer artik imkanimiz buna yetiyor

orhanri
07-11-2013, 23:46

yılmaz bugün kavga edecek hiç havada değilim kusura bakmazsın umarım...

http://www.youtube.com/watch?v=JmAeIb0YpGU

bu videolar ve türküler eşliğinde direniyor montana üyeleri...

yfs
07-11-2013, 23:46
Ya yilmaz abi su yafes cok sinir ediyo beni su yafesi yikinda butun siyahlar yapicagim travian partisine davetli sandalyeleri dizicem herkesin eline patlamis misir cola (ben icmem cola gazoz icerim ben orda)vericem sonrada zevklen kahkaha atarak yafesin nasil dagildigini hangi delige kacicagini zevklen izlemek istiyorum

Ama sorun su siz siyahlari nasil doyuracam ben hepinize patlamis misir cok kalabaliksiniz orhan abinin koy tahil partisi yapiomus bazilarida tahil yer artik imkanimiz buna yetiyor

dostum el ısıyle bıseylere gırme varsa hesabın kendın gel sıfırla senınde bı ıse yaradıgın yok zaten sonradan cıkma buralarda buyudun anca laf yapıp duruyosun

yfs
07-11-2013, 23:47
vallaha bana adam nasıl kullanılır onu iyi öğretti bunlar bu server, ama oyun bilgileri konusunda 1-2 arkadaş hariç bildikleri birşey yok 50 deneme yapıp 1 aktif hesap sıfırladılar, sadece foruma rapor koymak için oyun oynanırsa böyle garip hale gelirler, strateji yoksunu olunca bir ekip bu hale gelir, wow döönemi savunma hesabı sıfırlıyor acemiler :)

dostum sız oyunu cok bılıyosunuzda montanadan kac tane eleman sıfırladınız hala cakılıyonuz ordu kaybedıyonuz gorende sızı bızden ıyı sancak :D

orhanri
07-11-2013, 23:48
dostum sız oyunu cok bılıyosunuzda montanadan kac tane eleman sıfırladınız hala cakılıyonuz ordu kaybedıyonuz gorende sızı bızden ıyı sancak :D

hocam bizler bu yıl başladık oyuna daha öğrenemedik oyunu yeni yeni kavrıyoruz bir çok taktiği...ama az kaldı...

coat_ill
07-11-2013, 23:49

Yaşı daha genç arkadaşın zamanla pişecek olgunlaşacak diye ümid ediyorum, mesut bile wow alınca acayip olgunlaştı yafes de sanırım bu server böyle koyverdi kendini ama seneye böyle olmaz, burada ilk servere normal diyorum.
Ayrıca insanlar eğlendikleri insanların kaybolmasını istemez, bizimde rakip içinde eğlendğimiz 3-5 eleman var, izliyoruz eğleniyoruz, allah eksikliklerini göstermesin bize :)

ahmert
07-11-2013, 23:49

nasıl özetlenebilirse öyle özetledin ..

coat_ill
07-11-2013, 23:54

Biz montanaya operasyon yaptık dedik mi küçüğüm, 3-5 arkadaşımız gidip gelmiş, rapor bile koymuyorlar gördüğün gib çünkü ortada rapor koyacak bir durum bile yok, lütfen bak rica ediyorum benim yazım tarzım sana biraz ağır gelebilir, ama 1-2 kere okursan inan ki anlayacaksın, çok zor yazmıyorum. Biz iyi olmasak siz server olarak birleşmezdiniz bu bir ikincisi biz iyi olmasak siz hala algosun kapısında yıkama/yağlama işleri ile vakit kaybetmezdiniz. önce bunları bir anla sonra sana forumda ve oyunda gaz vermede cömert olan adamların siyahlar ile geçmiş de ki sorunlarını düşün ve unutma sadece oyun oynuyoruz, kaptırma kendini çok fazla oyun bitince kendini boşlukta hisserdersen psikologlar bile çıkaramaz seni o yalnızlık sendromundan.

nobility
07-11-2013, 23:58
dostum el ısıyle bıseylere gırme varsa hesabın kendın gel sıfırla senınde bı ıse yaradıgın yok zaten sonradan cıkma buralarda buyudun anca laf yapıp duruyosun
Yafes senin gibi kac kisiyi buyuttum ben abine mi ogretiyorsun, hesabimi silmesem gelicektim sana haaa sen simdi yilmaz abiye def istiyo diye dalga geciosun ama sana saldiri gelse serveri ayaga kaldirirsin, ozurlu gencin yasama sevinci diyorum evesini al en azindan sonra aglarsin ama aglamanda yilmaz abinin isine gelir ipekeden kar yapar

coat_ill
07-11-2013, 23:58
yılmaz bugün kavga edecek hiç havada değilim kusura bakmazsın umarım...

http://www.youtube.com/watch?v=JmAeIb0YpGU

bu videolar ve türküler eşliğinde direniyor montana üyeleri...

ayıp sana bizi israil yanlısı yaptın 2dk da :)

nobility
08-11-2013, 00:00
Cok merak ediyorum 3e 1 geliyosunuz teke tek gelseniz yilaz abinin ayagina kapancaksiniz hem 3e 1 geliyorlar hemde artislik yapiolar neictiniz siz hava yapmis sizde soyleyon bizde icelim

nobility
08-11-2013, 00:07
Biz montanaya operasyon yaptık dedik mi küçüğüm, 3-5 arkadaşımız gidip gelmiş, rapor bile koymuyorlar gördüğün gib çünkü ortada rapor koyacak bir durum bile yok, lütfen bak rica ediyorum benim yazım tarzım sana biraz ağır gelebilir, ama 1-2 kere okursan inan ki anlayacaksın, çok zor yazmıyorum. Biz iyi olmasak siz server olarak birleşmezdiniz bu bir ikincisi biz iyi olmasak siz hala algosun kapısında yıkama/yağlama işleri ile vakit kaybetmezdiniz. önce bunları bir anla sonra sana forumda ve oyunda gaz vermede cömert olan adamların siyahlar ile geçmiş de ki sorunlarını düşün ve unutma sadece oyun oynuyoruz, kaptırma kendini çok fazla oyun bitince kendini boşlukta hisserdersen psikologlar bile çıkaramaz seni o yalnızlık sendromundan.
Yilmaz abi 3e 1 yikamiolar hala artislik yapiolar yan erverdanda destek getirelim belki o zaman bi ise yarar

Athili
08-11-2013, 10:15
siz dostlarınıza arkadan saldırdığınızda dostluğu bitirmiş oldunuz zaten, ajandayı sağlam yerde sakla kaptırmayasın sonra :)

birader kimseye arkadan saldırdığımız yok bizim.. karşılık gelmeden hiç bi zaman saldırı çıkmadık çıkmayız bilip bilmeden konuşup asabımı bozma.. :)) bahsettiğim kişiler zafer ve dayı.. oyunun başından beri adamlar samimiyiz her konuda ihtiyaçlarımızı birlikte karşıladık.. aynı birliktede bulunduk bi aralar.. şimdi adamlar annesi babası ayrı diye kendi kardeşine saldırıyo.. bilmem anlatabiliyom mu ya da anlayabiliyonmu :)

coat_ill
08-11-2013, 10:29
birader kimseye arkadan saldırdığımız yok bizim.. karşılık gelmeden hiç bi zaman saldırı çıkmadık çıkmayız bilip bilmeden konuşup asabımı bozma.. :)) bahsettiğim kişiler zafer ve dayı.. oyunun başından beri adamlar samimiyiz her konuda ihtiyaçlarımızı birlikte karşıladık.. aynı birliktede bulunduk bi aralar.. şimdi adamlar annesi babası ayrı diye kendi kardeşine saldırıyo.. bilmem anlatabiliyom mu ya da anlayabiliyonmu :)

albatrostan size ne zaman saldırı geldi asabı hızlı bozulan delikanlı? siyahlara saldırı çıktınız, karşılık gelecek ağlamaya gerek yok, 3-5 siyah ile dostluk kurup diğerlerini yıkacağınızı mı sandın sen :) yok öyle dünya, madem bunlar sizin kardeşlerinizdi bu adamların birlik arkadaşına hangi akla hizmet bütün saldırı askerlerinizle gitmeye kalktınız, bizim köylerimizin etrafında gelişebildiyseniz biz sizi dost bildik diye geliştiniz, dost dediklerimiz birilerinin gazı ile kendilerini dev aynasında görmeye başladığında o aynayı kırıp gerçeği gösteririz. Bu arada asabına sahip çık, öyle hemen bozulmasın, daha yeni başladık.

orhanri
08-11-2013, 12:04
albatrostan size ne zaman saldırı geldi asabı hızlı bozulan delikanlı? siyahlara saldırı çıktınız, karşılık gelecek ağlamaya gerek yok, 3-5 siyah ile dostluk kurup diğerlerini yıkacağınızı mı sandın sen :) yok öyle dünya, madem bunlar sizin kardeşlerinizdi bu adamların birlik arkadaşına hangi akla hizmet bütün saldırı askerlerinizle gitmeye kalktınız, bizim köylerimizin etrafında gelişebildiyseniz biz sizi dost bildik diye geliştiniz, dost dediklerimiz birilerinin gazı ile kendilerini dev aynasında görmeye başladığında o aynayı kırıp gerçeği gösteririz. Bu arada asabına sahip çık, öyle hemen bozulmasın, daha yeni başladık.

heyttttttt geldi asabı hızlı bozulan delikanlı :) ne oluyor burda bilader hayırdır ? illaki haydarı şöyle bir elime alıcam urganla bileğime bağlıycam allah ne verdiyse sağlı sollu taki yere düşene kadar :) yılmaz ben buyum işte kafam bozulur merkez komiteye saldırırım...azmı dayak yedik okmeydanında azmı masalarda kafalarımıza abilerimizden kül tablaları yedik....anlamışındır sen konuyu ( dernek ) ....şimdi burda mı oyun icabıda olsa haksızlığın karşısında diz mi çökecez...aynen dediğin gibi biz bir harman dalında birde dost sofralarında diz kıranlardanız...ne güzel uslu uslu köşemde duruyordum kırdırdın gene rotayı :) engin sende asabına sahip çık burda benden başkası yılmaza laf diyemez bu biline genede severim yılmazı hemşomdur aynı aşiretteniz ;)

orhanri
08-11-2013, 12:10
ayıp sana bizi israil yanlısı yaptın 2dk da :)

yok be yılmaz estafurullah o anlamada demek istemedim..burda ki İsrail sen değilsin İsrail bize saldıran marjinal gruplar :) bizler direnişçi filistin halkı...
daha intahar saldırılarımız başlamadı ayık ol ayranı fazla kaçırma sakın :) bak bugün nasıl kavga edecek havadayım :)

orhanri
08-11-2013, 12:22

asıl ajanda bende ajanda da değil kara kaplı defter açılır zindan mı zindan...dün savaşçılarınızdan oleberg kod adlı yasin askeri konsey sorumlumuz hüseyin abi tarafından Kadıköy bölgesinde kendi ikametgah alanında birliğimizin adalet anlayışı üzerine gözaltına alınmıştır..fakat verdiği ifadeler sonucu 2-3 saat sonra serbest bırakılmıştır...şimdi sıra diğer merkez komitelerde :)

ahmert
08-11-2013, 12:23
yok be yılmaz estafurullah o anlamada demek istemedim..burda ki İsrail sen değilsin İsrail bize saldıran marjinal gruplar :) bizler direnişçi filistin halkı...
daha intahar saldırılarımız başlamadı ayık ol ayranı fazla kaçırma sakın :) bak bugün nasıl kavga edecek havadayım :)

İsrail tam olarak iki dost grup arasında kutuplaşma yaratan zihniyettir

Bakarsın bir tarafa dosttur ama o tarafın yok olması için elinden gelen her şeyi yapar

orhanri
08-11-2013, 12:28

Bakarsın bir tarafa dosttur ama o tarafın yok olması için elinden gelen her şeyi yapar

ya mert nerdesin sen bilader ?

ahmert
08-11-2013, 12:37
ya mert nerdesin sen bilader ?

Buradayim...

orhanri
08-11-2013, 12:42
Buradayim...

biliyoruz burda olduğunu gördük..adam bir selam vermez mi ? tamam siyah lardan 3-5 kişiyle savaşıyoruz diye selam sabah ta mı yok bilader ?

coat_ill
08-11-2013, 13:21

Ateş nereye düşerse düşsün bizim yüreğimiz yanar diyenlerin mayasından gelenlere ve filistin'de ki direnişe saygı duyanlara gelsin o zaman.

http://www.youtube.com/watch?v=Bn7QMjfqZi8

orhanri
08-11-2013, 13:22
Tmm simdi gaza geldik kimse tutamaz artık

vay hüseyin abi yeni bir köy daha yapmışsın :) hey benim ağam köyler ağası benim ağam :)

http://www.youtube.com/watch?v=PhV5m6ZIEDs

sıkın ula mermileriiiiiiii :)

coat_ill
08-11-2013, 13:23

Ahhh sümüklü ahhhh :)

orhanri
08-11-2013, 13:25
Ateş nereye düşerse düşsün bizim yüreğimiz yanar diyenlerin mayasından gelenlere ve filistin'de ki direnişe saygı duyanlara gelsin o zaman.

http://www.youtube.com/watch?v=Bn7QMjfqZi8

diyorsak yılmaz bizim aşiretten bitti..son nokta ...

lbr
08-11-2013, 13:53
asıl ajanda bende ajanda da değil kara kaplı defter açılır zindan mı zindan...dün savaşçılarınızdan oleberg kod adlı yasin askeri konsey sorumlumuz hüseyin abi tarafından Kadıköy bölgesinde kendi ikametgah alanında birliğimizin adalet anlayışı üzerine gözaltına alınmıştır..fakat verdiği ifadeler sonucu 2-3 saat sonra serbest bırakılmıştır...şimdi sıra diğer merkez komitelerde :)

dün gercekten oleberg ve dimbil ile kadıköyde buluştum. saat 12 de bastım gittim baktım adreste kimse yok biraz istihbarat yaptıktan sonra baktımki kardeşlerim yatıyorlarmış .saat 12 ye randevu veripte varmı öyle yatmak .bastım telefonu yasine nerdesin dedim .agbi sen neredesin dedi ben dedim mekandayım .uykulu sesle agbi 10 dk kadar ordayım dedi .bende mekanın yanında bir cay evi buldum fırsat bu deyip bir kahve ve su böreğini götürdüm .yasin tel actı neredesin diye cayevinde üst kattayım dedim .5 dk sonra geldi :) vallahi arkadaslar yasin ajan gibi sanki gizli servis müstesarı :) meger sabaha kadar bizim birliğe saldırı çıktıgı için uyumamıs ve biraz grip olmus .muhabete devam ederken bir baktım biri cıktı geldi elinde bir paketle ,
ben dimbil dedi .eeee bu ne dedim .agbi sana pasta getirdim dedi .ya dedim benim gibi rejim yapan adama ala ala pastamı aldın :) tabii tüm bunlar saka ve latife .sagolsun afiyetle yedim pastayı ve hayatımda yediğim en güzel pastalardandı.
bu arada bana dediki agbii benim askerler yolda dedim kime gidiyorsun bana mı orhana mı yok dedi orhanı sinanhoca ya havale ettik diğerlerine gidiyor.dedim ki arkadaslar bu cocuklar genc üniversiteli kardeslerimiz yeter artık bırakın:) ordan yasin fırladı yok ağbi merkezleri sıfırlayacaz. dedim gidin orhanı yıkın hahaha

neyse saka bir yana her ne kadar farklı birliklerde oyun oynasakta savas halinde olsakta kişisel dostluklar saygı sevgi cok önemli bu noktada yasin ve mustafa ya cok tesekkur ediyorum .özellikle her ikisinin gösterdiği misafirperverliğe söyleyecek laf bulamıyorum .bunun en güzel örneği mustafanın hediyesidir.Bu arada mustafa pastan bittin bana 2 kilo yazdı :)

yasin ve mustafa ile tanışmam da 1 gün önce de dostum orhanla rami de bulusma imkanı buldum. tesaduf aradıgım cilt doktoru orada bir hastanede calışıyormuş.orhana geliyorum dedim gitmiş 1 saat baska hastanede beklemiş sonra zorlu mücadele sonucunda buluştuk ve çayları içtik konustuk .sonra dedim ki hadi kalkalım yoksa köyler gidecek.
kısaca 2 güne sıgdırılmış tanışma notlarımdan aklımda kalanları aktarmak istedim.

hadi bakalım oyunu oyun gibi oynayalım dostluklar baki kalsın.

saygılar ,sevgiler -Lbr köyü-Hüseyin

orhanri
08-11-2013, 18:18
dün gercekten oleberg ve dimbil ile kadıköyde buluştum. saat 12 de bastım gittim baktım adreste kimse yok biraz istihbarat yaptıktan sonra baktımki kardeşlerim yatıyorlarmış .saat 12 ye randevu veripte varmı öyle yatmak .bastım telefonu yasine nerdesin dedim .agbi sen neredesin dedi ben dedim mekandayım .uykulu sesle agbi 10 dk kadar ordayım dedi .bende mekanın yanında bir cay evi buldum fırsat bu deyip bir kahve ve su böreğini götürdüm .yasin tel actı neredesin diye cayevinde üst kattayım dedim .5 dk sonra geldi :) vallahi arkadaslar yasin ajan gibi sanki gizli servis müstesarı :) meger sabaha kadar bizim birliğe saldırı çıktıgı için uyumamıs ve biraz grip olmus .muhabete devam ederken bir baktım biri cıktı geldi elinde bir paketle ,
ben dimbil dedi .eeee bu ne dedim .agbi sana pasta getirdim dedi .ya dedim benim gibi rejim yapan adama ala ala pastamı aldın :) tabii tüm bunlar saka ve latife .sagolsun afiyetle yedim pastayı ve hayatımda yediğim en güzel pastalardandı.
bu arada bana dediki agbii benim askerler yolda dedim kime gidiyorsun bana mı orhana mı yok dedi orhanı sinanhoca ya havale ettik diğerlerine gidiyor.dedim ki arkadaslar bu cocuklar genc üniversiteli kardeslerimiz yeter artık bırakın:) ordan yasin fırladı yok ağbi merkezleri sıfırlayacaz. dedim gidin orhanı yıkın hahaha

neyse saka bir yana her ne kadar farklı birliklerde oyun oynasakta savas halinde olsakta kişisel dostluklar saygı sevgi cok önemli bu noktada yasin ve mustafa ya cok tesekkur ediyorum .özellikle her ikisinin gösterdiği misafirperverliğe söyleyecek laf bulamıyorum .bunun en güzel örneği mustafanın hediyesidir.Bu arada mustafa pastan bittin bana 2 kilo yazdı :)

yasin ve mustafa ile tanışmam da 1 gün önce de dostum orhanla rami de bulusma imkanı buldum. tesaduf aradıgım cilt doktoru orada bir hastanede calışıyormuş.orhana geliyorum dedim gitmiş 1 saat baska hastanede beklemiş sonra zorlu mücadele sonucunda buluştuk ve çayları içtik konustuk .sonra dedim ki hadi kalkalım yoksa köyler gidecek.
kısaca 2 güne sıgdırılmış tanışma notlarımdan aklımda kalanları aktarmak istedim.

hadi bakalım oyunu oyun gibi oynayalım dostluklar baki kalsın.

saygılar ,sevgiler -Lbr köyü-Hüseyin

aynen öyle hüseyin abi burası artık bizim kahvemiz gibi olmuş sohbet muhabbet gidiyoruz işte..fakat pek derin yazmışsın emeğine sağlık

nobility
08-11-2013, 18:39
aynen öyle hüseyin abi burası artık bizim kahvemiz gibi olmuş sohbet muhabbet gidiyoruz işte..fakat pek derin yazmışsın emeğine sağlık
Nerdesin orhan abi kim sikti canini

orhanri
08-11-2013, 19:54
Nerdesin orhan abi kim sikti canini

:) kimse sıkmadı be kara...keyifsizim biraz...sen napıyon keyifler nasıl ?

nobility
08-11-2013, 19:59
:) kimse sıkmadı be kara...keyifsizim biraz...sen napıyon keyifler nasıl ?
Baskanim keyifsiz ben nasil iyi olayim

orhanri
08-11-2013, 20:02
Baskanim keyifsiz ben nasil iyi olayim

eyvallah kara baştacısın :) narkoza yeni başladım daha kana karışmadı 1-2 saate ayılırım :)

nobility
08-11-2013, 20:05
eyvallah kara baştacısın :) narkoza yeni başladım daha kana karışmadı 1-2 saate ayılırım :)
O zamana bizimkilerde gelir, bi gozukelim onlara biz yokken neler yapmislar dun

orhanri
08-11-2013, 20:06
O zamana bizimkilerde gelir, bi gozukelim onlara biz yokken neler yapmislar dun

bizim hüseyin abinin yazısını okudun mu ? harbi adam hüseyin abi valla :)

nobility
08-11-2013, 20:12
bizim hüseyin abinin yazısını okudun mu ? harbi adam hüseyin abi valla :)
Okudum huseyin abi bakti genclerde is yok, ben bir el atayimise

Sen bayrampasada mi oturuyprsun

orhanri
08-11-2013, 21:15
Okudum huseyin abi bakti genclerde is yok, ben bir el atayimise

Sen bayrampasada mi oturuyprsun

yok vietnamda yaşıyorum :) bu arada birlikte 2 şüphelendiğim oyuncu vardı..hoş yeni aldım ekibe..ama bu servır ajan kaynıyor..o değilde biri için mevzu bile yaptık siyahlarla..
neyse sen de bakayım kara sende şeytanlık tavşanlık var mı ?

nobility
08-11-2013, 21:17
yok vietnamda yaşıyorum :) bu arada birlikte 2 şüphelendiğim oyuncu vardı..hoş yeni aldım ekibe..ama bu servır ajan kaynıyor..o değilde biri için mevzu bile yaptık siyahlarla..
neyse sen de bakayım kara sende şeytanlık tavşanlık var mı ?
Ajanlik yapacaksak donlarini bile alirim.....vietnam patron ucmussun sen

orhanri
08-11-2013, 21:20
Ajanlik yapacaksak donlarini bile alirim.....vietnam patron ucmussun sen

eyvallah kara...yahu biz kesim yapıyoruz adamların bizden önce haberi oluyor ne bileyim...neyse sen köyünü neden geliştirmiyorsun ?
kahronun üstü başı cıbıl hele 3-5 sargı bezi atakta terziden üst baş diktir :)

bak narkoz kana karışınca nasıl keyfim geliyor :)

coat_ill
08-11-2013, 21:49
eyvallah kara...yahu biz kesim yapıyoruz adamların bizden önce haberi oluyor ne bileyim...neyse sen köyünü neden geliştirmiyorsun ?

Orhan ben diğer birliklerdeki hesapları geri çeksem 2 tane birlik dolduracak oyuncu toplarım :) bu arada bir iki rapor atayım ortalık şenlensin mi, MONTANA ekibinden siyah içinde aynı IP çıkan raporlar var elimde :) :)

nobility
08-11-2013, 22:09

Altin yok be abi yavastan gelisiyorum 50 asker bastim....he habi cok makbule gecer benim kahramanda sikayet edip duruyordu herkes giyinik beni ciplak biraktin diye ama kahraman sana gecer ustbas verirsen ona minettar olur sana

nobility
08-11-2013, 22:10

bak narkoz kana karışınca nasıl keyfim geliyor :)istanbulun neresinden abi sen konumistanbul yazio ramiye cok yakinim ben huseyin abiylen gorusmussunuz orada......hep derin devletin isi bunlar

orhanri
08-11-2013, 22:23
istanbulun neresinden abi sen konumistanbul yazio ramiye cok yakinim ben huseyin abiylen gorusmussunuz orada......hep derin devletin isi bunlar

kara sen almanyada yaşamıyormuydun ? yoksa sen kara değilde başka birimisin ?
bana özelden cep telefon numaranı atarmısın ?

orhanri
08-11-2013, 22:26
Orhan ben diğer birliklerdeki hesapları geri çeksem 2 tane birlik dolduracak oyuncu toplarım :) bu arada bir iki rapor atayım ortalık şenlensin mi, MONTANA ekibinden siyah içinde aynı IP çıkan raporlar var elimde :) :)

aynı ıp ney yılmaz ? ne demek yani ? ihbarcılık mı yapıcaksın yeten söyle o zaman ........

coat_ill
08-11-2013, 23:41
aynı ıp ney yılmaz ? ne demek yani ? ihbarcılık mı yapıcaksın yeten söyle o zaman ........

Aynı ip aynı bilgisayardan girdiğin başka bir hesabı yağmalamaya çalıştığında sistem yağmaya üretim miktarı kadar izin veriyor, sınırlıyor ve diyor ki, üstad sen bu hesaba kendi pc'nden giriyorsun öyle kafana göre yağmalayamazsın :) bunu casus kullanan acemiler sıkça yapıyor:) geçen ecellerden kingsler içindeki elemanı patlamıştı bu sefer montananın siyahlar içinde ki elemanı patladı :)

bak müslüm baba ne diyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=K-8umOoELiI

orhanri
08-11-2013, 23:48
[QUOTE=coat_ill;1722542]Aynı ip aynı bilgisayardan girdiğin başka bir hesabı yağmalamaya çalıştığında sistem yağmaya üretim miktarı kadar izin veriyor, sınırlıyor ve diyor ki, üstad sen bu hesaba kendi pc'nden giriyorsun öyle kafana göre yağmalayamazsın :) bunu casus kullanan acemiler sıkça yapıyor:) geçen ecellerden kingsler içindeki elemanı patlamıştı bu sefer montananın siyahlar içinde ki elemanı patladı :)

bak müslüm baba ne diyor :)

neyse ben bilmem onu yılmaz temin ki muhabbete canım sıkıldı keyfim kaçtı...anladın mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=TDhExq5dq_A

deli etmeyin lan beni zaten canım burnumda giriyoruz buraya kahve misali 2 laf edek...

coat_ill
08-11-2013, 23:55
Can sıkmaya değecek bir durum yok, herkes öğrenebildiği kadarıyla insandır. Dur telden arayayım biraz kızdırayım seni :)

borisa3333
09-11-2013, 18:52
Hayırlı akşamlar GENÇLER :D

coat_ill
10-11-2013, 10:04
Hayırlı akşamlar GENÇLER :D

Gençler yeraltına indi sanırım :) yoklar piyasada.

borisa3333
10-11-2013, 13:06

selam veriyorum selamımı alan yok ya da çogu ihtiyar :)

Sizi gidi ihtiyarlar :)

pekten
11-11-2013, 12:41
şşştttt ne yaptınız yahu montanaya ne oldu sesleri çıkmıyor hesap mı sildiler acep....

lbr
11-11-2013, 14:08
şşştttt ne yaptınız yahu montanaya ne oldu sesleri çıkmıyor hesap mı sildiler acep....

burdayız burdayız

lbr
11-11-2013, 14:08

orhanı kızdırmışlar biraz :)))

orhanri
11-11-2013, 14:53
burdayız burdayız

hocam sesin geldi taa buralara...girmiycektim forum ama neyse...şimdi sizler büyük abilerimiz usta oyuncular...merkez bina yıkılmadan yan köye yıkıma gidilir mi ? adamlara reisledik dediğimiz halde bildiği halde yan köye yağma atılır mı ? bir oyuncumuzun merkezi yıkılmadan yan köyünün vahası çalınır mı ? pekten hocam ce diğer büyük komutanlar birlik başkanları abilerim kardeşlerim...bunlara inat genede kesiyoruz ya hepsini...madalya ile işimiz olmazdı 2 madalya aldık 2 haftada...neyse be hocam farkettiysen keyif meyif bırakmadılar insanda :(

orhanri
11-11-2013, 14:55
orhanı kızdırmışlar biraz :)))

yok be hüseyin abi gülüyorum sadece..usta oyuncuları baba oyuncuları izliyorum...

orhanri
11-11-2013, 15:41

montana kesin yapıyor hemde öyle böyle değil valla...şimdi gerçi derler orası yıkılacaktı siz biliyorsunuz asker attınız falan filan işte..ama alakası yok tüpçü akifin köyüne merkezine yıkım yaptı arkadaş...oda ben 2 haftadır diyorum bana gelin diye neyse...küçük oyuncuları yıkmak kolay nede olsa..depoları yok oyunu bilmezler diye...

raporun babası işte :)
http://travian-reports.net/tr/report/7471546f100

tüpçü akif mekeze böyle 50 saldırı çıktı 20 küsür saldırısında asker kesti hammadde aldı...yürü be montana .........

interkolik
11-11-2013, 15:52
montana kesin yapıyor hemde öyle böyle değil valla...şimdi gerçi derler orası yıkılacaktı siz biliyorsunuz asker attınız falan filan işte..ama alakası yok tüpçü akifin köyüne merkezine yıkım yaptı arkadaş...oda ben 2 haftadır diyorum bana gelin diye neyse...küçük oyuncuları yıkmak kolay nede olsa..depoları yok oyunu bilmezler diye...

raporun babası işte :)
http://travian-reports.net/tr/report/7471546f100

tüpçü akif mekeze böyle 50 saldırı çıktı 20 küsür saldırısında asker kesti hammadde aldı...yürü be montana .........

Tebrik ederim orhan abi bu 22 kılıçlı deli hastanesinden kaçıp oleberginin köyüne saldıran askerler mi..:)

orhanri
11-11-2013, 15:56
Tebrik ederim orhan abi bu 22 kılıçlı deli hastanesinden kaçıp oleberginin köyüne saldıran askerler mi..:)

kimse inanmadı bana bir sen inandın...benim birlikte akıllının işi yok zaten :) çok şükür merkez harici yan köylerimizi yıkıyorlar ordada kesiyoruz ne varsa :)

interkolik
11-11-2013, 16:00
kimse inanmadı bana bir sen inandın...benim birlikte akıllının işi yok zaten :) çok şükür merkez harici yan köylerimizi yıkıyorlar ordada kesiyoruz ne varsa :)

Merkez sakat yer abi merkezlere saldırılırmı aaa olmuyor böyle en iyisi yan köyler hem bugünlerde moda oldu..:D

orhanri
11-11-2013, 16:04
Merkez sakat yer abi merkezlere saldırılırmı aaa olmuyor böyle en iyisi yan köyler hem bugünlerde moda oldu..:D

hahaaaaaaaaa ulan varya bugün öğlen alay geçtim dedim rölantiye alacam oyunu..baktım yan köylerin vahalarına göz dikilmiş.....kalkın dedim ayağa köylerimiz savuncaz 1 askerimiz kalana kadar......isyan varrrrrrrr ulennnnnnnnnnn

akıllı olsunlar çarşı burda !!!

http://www.youtube.com/watch?v=gkc6bMc7aWc

kartal pençesi...

coat_ill
11-11-2013, 17:17
hahaaaaaaaaa ulan varya bugün öğlen alay geçtim dedim rölantiye alacam oyunu..baktım yan köylerin vahalarına göz dikilmiş.....kalkın dedim ayağa köylerimiz savuncaz 1 askerimiz kalana kadar......isyan varrrrrrrr ulennnnnnnnnnn

akıllı olsunlar çarşı burda !!!

http://www.youtube.com/watch?v=gkc6bMc7aWc

kartal pençesi...

yılgınlık yok direniş var diyorsun :) şu yan köy yıkan siyah oyuncularını deşifre edermisiniz orhan bey rica etsem :) bey demekde ne benim ağzıma nede senin namına uymadı orhan başkan daha iyi :)

orhanri
11-11-2013, 17:27
yılgınlık yok direniş var diyorsun :) şu yan köy yıkan siyah oyuncularını deşifre edermisiniz orhan bey rica etsem :) bey demekde ne benim ağzıma nede senin namına uymadı orhan başkan daha iyi :)

eyvallah yılmaz başkan :) bilirsin ihbarcılığı sevmem :)

coat_ill
11-11-2013, 17:34
eyvallah yılmaz başkan :) bilirsin ihbarcılığı sevmem :)

Böyle yazmak sonra kimin yaptığını ortaya koymamak daha fazla yanlışlığa neden oluyor, ama yinede sizin takdiriniz.

orhanri
11-11-2013, 17:39
Böyle yazmak sonra kimin yaptığını ortaya koymamak daha fazla yanlışlığa neden oluyor, ama yinede sizin takdiriniz.

ben cezasını kestim başkan gömdüm askerlerini bizzat ellerimde karacaahmet mezarlığına :) ne iş siz biz mi olduk şimdi :( sizli bizli yok sen ben var resmiyeti hiç sevmem

http://www.youtube.com/watch?v=7s-0n9GX8Q0

dans vals bilmeyiz harmandan geldik harmana gideriz :) bizim orda halay öğrendik halay çekeriz...baştaki kirvemdir ;)

borisa3333
13-11-2013, 19:51

Montana yeryüzüne çıktı diyorlar abi senin haberin vardır :))))

orhanri
13-11-2013, 22:17
Montana yeryüzüne çıktı diyorlar abi senin haberin vardır :))))

çıktı ki fena çıktı...
albatos gömüldü
dinbil gömüldü
oleberg gömüldü
Beykoz gömüldü
malaya kaplanı gömüldü
ismini hatırlayamadığım 2-3 arkadaşgömüldü...

montan servırın sefiridir... :)
tek tek asker bastık tek tek gönderdik...ama baba ları gömüdük...
bundan böyle emek hırsızlığı yan köy yıkıcılığı yan köy vaha çalma operasyonu istemiyoruz...

http://www.youtube.com/watch?v=j58qg4LILfM

rajon kesmiyoruz asker kesiyoruz...

saygılar hocam...

orhanri
13-11-2013, 22:55

bizim takdirimiz tabiki albatros hesabı 1 saat önce kendinden 10 kat ufak hesabın yan köyü vahasını almaya çalıştı...ben uyandım işi 2. sefer kahrosunu gömdüm orda...bir bak bakalım albatros hesabından yılmaz...nerde kahrosu gömülmüş !!!

10urkaya
13-11-2013, 23:17
bizim takdirimiz tabiki albatros hesabı 1 saat önce kendinden 10 kat ufak hesabın yan köyü vahasını almaya çalıştı...ben uyandım işi 2. sefer kahrosunu gömdüm orda...bir bak bakalım albatros hesabından yılmaz...nerde kahrosu gömülmüş !!!

Orhan abi ne yaptın sen yaa :D Adamların umutlarını yıktın maf ettin...Alayını gommussun.. Mezarlık dolmustur senın beledıyenin çöp dökme alanına gömecez desene bundan sonraki saldırıları :)

orhanri
13-11-2013, 23:29
Orhan abi ne yaptın sen yaa :D Adamların umutlarını yıktın maf ettin...Alayını gommussun.. Mezarlık dolmustur senın beledıyenin çöp dökme alanına gömecez desene bundan sonraki saldırıları :)

napayım onur ? adamlara 3 haftadır bana gelin dedim..hoş şimdi geldiler ve gömdüm hepsini...hesap silecektim...baktım haksızlık diz boyu...dedim la orhan şunları gömde öyle git...

coat_ill
14-11-2013, 10:02

Ne iş lan sende mi gaz/benzin işine girdin :) tabi baktın dünyada en karlı yatırım mimarlıkta para yok :) :)

KUZEY-Albatros
14-11-2013, 20:41
napayım onur ? adamlara 3 haftadır bana gelin dedim..hoş şimdi geldiler ve gömdüm hepsini...hesap silecektim...baktım haksızlık diz boyu...dedim la orhan şunları gömde öyle git...

sen yaptın dimi hepsini:)

süriel abinizden naaber desteğini esirgememiştir umarım:)

coat_ill
14-11-2013, 22:21

Ahahahahah :) ortak çok adisin sen :) hem adamları yık hemde tüm kirli çamaşırları ortalığa dök bide utanmadan resimle :) :)

orhanri
15-11-2013, 13:58

iyi yasin hocam senden naber ? hel keyif ? suriel destekledi ama yetişmedi maalesef...neyse burdayız kaldığımız yerden devam ;) s8 de bir hesabım vardı aynen bunun gibi..direniş hesabı...son birlikleri son zaman destekledi sözleri vardı çok hoştu...biz son demeden son değildir !!!

orhanri
15-11-2013, 14:01
Ahahahahah :) ortak çok adisin sen :) hem adamları yık hemde tüm kirli çamaşırları ortalığa dök bide utanmadan resimle :) :)

ne kirli çamaşırı yılmaz başkan dünya biliyor suriel hesabı benim dostum siz yeni mi öğrendiniz mösyö bomopart...şimdi gelelim sizin davanıza...ben burdayım git demeden de kimse gitmez..daha çok askerinizi kesicem sizin...bu daha başlangıç mücadeleye devam..servır adımızı namımızı duydu 1 avuç yiğit kafa tuttu diye...siyah lar yazdı başkan yılmaz..ya adamlarda 3-5 ordu kalmıştı 2 sini götürdünüz diye :) kaldı az ordunuz onlarıda dilim dilim kesicez...

orhanri
15-11-2013, 14:25
Ne iş lan sende mi gaz/benzin işine girdin :) tabi baktın dünyada en karlı yatırım mimarlıkta para yok :) :)

ya gene gazdasın gene benzindesin...la bitti başkan o dönemler günaydın :) direk vuruş var artık yakma yıkma bitti yani :) yılmaz başkan sende olmasan bu foruma giresim yok valla...

coat_ill
15-11-2013, 15:03
ne kirli çamaşırı yılmaz başkan dünya biliyor suriel hesabı benim dostum siz yeni mi öğrendiniz mösyö bomopart...şimdi gelelim sizin davanıza...ben burdayım git demeden de kimse gitmez..daha çok askerinizi kesicem sizin...bu daha başlangıç mücadeleye devam..servır adımızı namımızı duydu 1 avuç yiğit kafa tuttu diye...siyah lar yazdı başkan yılmaz..ya adamlarda 3-5 ordu kalmıştı 2 sini götürdünüz diye :) kaldı az ordunuz onlarıda dilim dilim kesicez...

Genelde öyle oluyor savunmaları hep son anda yetişmez saldırlardan sonra gelir falan filan :) neyse biraz madde atsınlar malum göçmen bas merkez kur yeniden geliştir falan kolay iş değil :) siyah dediğin önden yollatılan hain hesap gibi ne olduğu belli olmayan hesaplardır onlar, siyahlar siyahları asla satmaz.

orhanri
15-11-2013, 15:28
Genelde öyle oluyor savunmaları hep son anda yetişmez saldırlardan sonra gelir falan filan :) neyse biraz madde atsınlar malum göçmen bas merkez kur yeniden geliştir falan kolay iş değil :) siyah dediğin önden yollatılan hain hesap gibi ne olduğu belli olmayan hesaplardır onlar, siyahlar siyahları asla satmaz.

ya bize öğtermeyin hani maini..bu adamın köyü çalınmış malaya kaplanı..yan köylerime saldırı geliyor şimdi burdan :) bak arkadaş yazmış profiline ben bilmem ağa...Sokullu (http://ts4.travian.com.tr/spieler.php?uid=862470)
altı üstü oyun der geçerim...bu servır böyle geçsin ekibi kuruyorum...şifremi çalınır cezamı kesilir o sizin takdiriniz..bende bir köy vardı baktım ajan lık yapıyordu pat diye attım sonra yıktık köyünü..ama askerini kullanmadık yılmaz başkan severim seni saygılar sevgiler

yfs
15-11-2013, 19:24

sizde tecrubeli arkadas cok sıfır merkez kurmada ustunuze yok orhan abımıze yonlendırde tavsıye etsınler nasıl yapılır hangı yol ızlenır :D

orhanri
15-11-2013, 20:22
sizde tecrubeli arkadas cok sıfır merkez kurmada ustunuze yok orhan abımıze yonlendırde tavsıye etsınler nasıl yapılır hangı yol ızlenır :D

eyvallah dostum :) benim merkez hazır valla...yan köy yağmacıları hele merkezi indirin yan köye gene gelin...hesap makinasını aldım elime 3,5 k asker kesmişim yan köylerde...birde yıkacaklarmış beni haa...yazdık profile son köye son askere kadar direnişe devam ;)

KUZEY-Albatros
15-11-2013, 20:43

bizde senin dostunduk hatırlıyomusun ne olursa olsun saldırmayacağın bazı hesaplar vardı.....

orhanri
15-11-2013, 20:50
bizde senin dostunduk hatırlıyomusun ne olursa olsun saldırmayacağın bazı hesaplar vardı.....

hocam siz daha olayı anlamadınız..eskiye gidelim istemiyorum artık..ama sizden ricam king of dreams idris abinin hesabından saldırı çıkmayında hangi hesaptan çıkarsanız çıkın...
çocuklar bozuluyor abi hepsini anladıkta bu senin abi dediğin biriydi nasıl saldırı sana ??? yani zamanında o kadar defans v.s. gibi...

yfs
15-11-2013, 20:50
eyvallah dostum :) benim merkez hazır valla...yan köy yağmacıları hele merkezi indirin yan köye gene gelin...hesap makinasını aldım elime 3,5 k asker kesmişim yan köylerde...birde yıkacaklarmış beni haa...yazdık profile son köye son askere kadar direnişe devam ;)

sıyahlara kalırsak server bıtmez orhan abı daha bızı ust uste koyup yıkacaklardı :D

orhanri
15-11-2013, 20:52
sıyahlara kalırsak server bıtmez orhan abı daha bızı ust uste koyup yıkacaklardı :D

aynen öyle bitecek gibi değil..hayır şu yan köy yağmacılarını anlamış değilim halen merkezde var neden yan köye gidip kestiriyorsunuz kendinizi ?

badboy0708
15-11-2013, 20:53
orhan kardeşim montana ve siyahlar kardeşbirlik dendi kardeşler arasında elvet kavga olacak kol kırılır yen içinde kalır cözüm forum değildi cıkıp ben karşı birliğin wow unu destekliyorum demek ne kadar doğru bir davranış bilmiyorum bu zamana kadar birliğinizin büyümesinde siyahların hiçmi rolü yok..okan hatırlıyorum bir ally atmıştı montana birliğine ksinlike saldırı atılmıyacak onlardanda saldırı atılmıyacağına dair..arasıra aramıza nifak tohumu atmaya calışanlar olacak bundanda zevk alacaklar malaya_kaplanı gibi bir madahmış gibi mesajlarında yazacak neyse eğri oturup doğru konuşmak gerek lazım sakin kafayla düşün eskiyi yeniyi ne oluyor diye..

KUZEY-Albatros
17-11-2013, 16:49
montana çetesi üyeleri, siz merkezimi sıfırladınız mıda yan köylerime geliyosunuz?

oyun etiğinden uzak delikanlı bozması, sefiller....

Death_Dantes
17-11-2013, 17:28
laflarını biraz dikkat kardeşim oyun oynuyosun burda devlet meselesi halletmiyosun seviyeyi düşürme oyunun başından beri yan köylerimze dalan kim ayrıca böyle saçma sapan boş şeyler yazıcaksanız hiç yazmayın uğramayın buraya herkes kimin oyun anlayışının nolduğunu çok iyi biliyo

KUZEY-Albatros
18-11-2013, 08:53
laflarını biraz dikkat kardeşim oyun oynuyosun burda devlet meselesi halletmiyosun seviyeyi düşürme oyunun başından beri yan köylerimze dalan kim ayrıca böyle saçma sapan boş şeyler yazıcaksanız hiç yazmayın uğramayın buraya herkes kimin oyun anlayışının nolduğunu çok iyi biliyo

oyun oynuyoruz dimi burda adı üstünde oyun, laflarımı dikkatlice seçiyorum merak etme, az oyun etiği öğrenin sefil herifler....