PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi bölgede yerleşeceğiz?

AylakCo
01-11-2013, 07:38
Arkadaşlar Avrupa serverinde birbirimize düşüp dağınık mı yerleşeceğiz yoksa bir parça direnmek:( uğruna belli bir bölgeye mi yerleşeceğiz?
Hangi bölgeye yerleşmeyi düşünüyoruz. 3 gün sonra kayıtlar başlayacak daha ortada bir fikir yok!!!

miracts
01-11-2013, 09:23
ben + + bölgesine yerleşeceğim

FRİNGE
01-11-2013, 11:50
hİÇ BİR BÖLGEYE YERLEŞMEYİN ORTADA EKİP YOK ÇÜNKÜ:)

YA DA RÜZGAR 46 DİYE BİR BEBE VAR ONA YAKIN OLUN O ACEMİ ORGANİZASYON YAPIYOR MUŞ:)

batusay
01-11-2013, 13:28
katılacak olanlar + + ya yerleşmeyin cünkü ruslar orda acarlar her dönem :)

veya + + ya yerleşin belki 3-5 tanesini yıkar elersiniz bi yafdanız donukunur :)

ben + + da acıcam 5 rusu yıkıcam becerebilirsem sonra serverın seyrine göre hareket edicem :)

ahdur
01-11-2013, 16:03
katılacak olanlar + + ya yerleşmeyin cünkü ruslar orda acarlar her dönem :)

veya + + ya yerleşin belki 3-5 tanesini yıkar elersiniz bi yafdanız donukunur :)

ben + + da acıcam 5 rusu yıkıcam becerebilirsem sonra serverın seyrine göre hareket edicem :)

Rusların olmadığı bölge bulursanız bize de haber verin. Adamlar her bölgeyi işgal ediyorlar. 300,300 ler ve daha uzak bölgelere de ilk köyler kurulmuyor zaten.

batusay
01-11-2013, 20:47
yapılacak sey onların bölgesinde baslayıp terk ettikleri ilk köyleri reislemek+yıkmak :)

sonra 2 hafta daha dayanıp silip gitmek :D

batusay
01-11-2013, 21:19
anlaşıldı kimse gelmiyor.

cevap bekleyenler açıklıyorum

takılın kafanıza göre sığının diğer ülkelerin birliklerine

şirin görünün defans basarım abi size deyin alırlar :)

d.kral
01-11-2013, 22:59
valla bende anlamadım kimse oynamıcakmı yoksa:)))) kimseden ses yok biriniz bişe diyinde oaya gidelim::)

caydibi
01-11-2013, 23:32
valla bende anlamadım kimse oynamıcakmı yoksa:)))) kimseden ses yok biriniz bişe diyinde oaya gidelim::)

Kİmsenin Bişey diyecegi yok Sanırım..
Arkadaşlar Ben bir Agabeyimizden haber bekliyorum ondan gelen habere göre yerleşecegiz bölgeyi buradanda duyuracagım.. Dileyenn Gittigimiz bölgeye kaydını yapar..

Topluca bir yerde olursak iyi olur..

Turnuvada beni Aynı nıck le bula bilirsiniz..
Mücahit..

AylakCo
02-11-2013, 09:50
anlaşıldı kimse gelmiyor.

Kİmsenin Bişey diyecegi yok Sanırım..

Evet kimsenin birşey diyeceği yok!!!
Türkiye serverlerinde mangalda kül koymayıp atıp tutanların hiçbiri yok serverde...
Sebebi gayet basit, kendi egolarını tatmin edecek yat deyince yatacak, kalk deyince kalkacak, 1 hafta s*çma deyince s*çmayacak, ekip yok burada!!
Bırakın 2-3 hesabı 20 nin üstünde multi hesapla oynayamayacaklar, başka birliklere casus sokup ortalığı karıştıramayacaklar, hesap hacklayıp sağa sola saldırı çıkamayacaklar, rakip olduğu birliklerle WOW döneminde anlaşma yapıp wow satamayacaklar, MH lerle iyi geçinip hesap kilitletemeyecekler, türlü entrikalar çevirip oyuna emek harcayanların emeklerini çalıp kenarda kıs kıs gülemeyecekler....... herneyse bunlar saymakla bitmez. Büyük gibi görünen ama aslında küçük olan kişilerin gelmediği iyi olmuş bir bakıma..

rüzgar46
02-11-2013, 11:11
arkadaşlar biz savaşı seven bir milletiz ve + + bölgesinde cok buyuk yapılanmalar var topladıgım verılere gore ruslar almanlar o bolgede bızde orda olucaz ben ++ bolgesınde turkıye bırlıgını kurucam gelen olursa buyursun ısallah guzel ısler yaparız.