PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : +/+ kuzey birlikleri adına

mimarozcelik
28-10-2013, 17:37
Merhaba arkadaşlar;
geçen sene kuzey birlikleri ilk defa +\+ bölgesinde oynadılar. Beni tanıyanlar bu birliğin kurucu başkanlarından ve genel koordinatör olduğumu bilirler. Geçensene wow sürecinde travianı ekip olarak bıraktığımızı söyledik ve bu kararımız kesin ve kattidir. -/- bölgesinde 1000atlılar +/- bölgesinde tr sonlar yaklaşık 5 sezondur oynamaktadırlar. Diğer 2 bölge hep değişken olmuştur. Geçen sezon ilk kurulmasına ramen neler yaptığımızı oynayanlar iyi bilirler. Bu sene kuzey birlikleri olurmu bilemem ama olursa onlara şimdiden başarılar diliyorum. Oyundan keyif almak isteyenler kesinlikle s8 i oynamalılar. Yeni sezonda oynayacak tüm dostlara başarılar ve keyifli oyunlar diliyorum.
Mimarozcelik
hakan

Asterix&Oburix
28-10-2013, 19:14
Eyvallah başkanım :)

++ da Kuzey birliği olarak devam edeceğim . Kuzey ismi dışında hiçbir birlik pek tat vermiyor :)

ahmert
28-10-2013, 19:32
selamlar Hakan abi.
bir sene bile yetti :D

rex_66
28-10-2013, 19:35
arkadaşlar yarın baslayacak bırlık kurulacak mı

COMPANERO
28-10-2013, 19:38
Merhaba arkadaşlar;
geçen sene kuzey birlikleri ilk defa +\+ bölgesinde oynadılar. Beni tanıyanlar bu birliğin kurucu başkanlarından ve genel koordinatör olduğumu bilirler. Geçensene wow sürecinde travianı ekip olarak bıraktığımızı söyledik ve bu kararımız kesin ve kattidir. -/- bölgesinde 1000atlılar +/- bölgesinde tr sonlar yaklaşık 5 sezondur oynamaktadırlar. Diğer 2 bölge hep değişken olmuştur. Geçen sezon ilk kurulmasına ramen neler yaptığımızı oynayanlar iyi bilirler. Bu sene kuzey birlikleri olurmu bilemem ama olursa onlara şimdiden başarılar diliyorum. Oyundan keyif almak isteyenler kesinlikle s8 i oynamalılar. Yeni sezonda oynayacak tüm dostlara başarılar ve keyifli oyunlar diliyorum.
Mimarozcelik
hakan

Malkoch atına bindi geliyorrr :))

Hakan son dakika golüne karşı s8 de hesap açacağız.
baktık ciddi rakip yok erkenden silip geçeceğiz..

Burda olacağız yerimiz net olmamakla birlikte ya -/- ya +/+ olacak

şahin--
28-10-2013, 21:15
Merhaba arkadaşlar;
Mimarozcelik
hakan
merhabalar Hakan kardeşim

sen ve senin gibi değerli dostlar olmadıktan sonra bu serverın tadı olmaz her ne kadar son server rakip birliklerde yer almış olsakta.:D

C.A
28-10-2013, 21:28
Bu zamana kadar hep ++ oynadım. Yeni sürümde ilk defa oynadım s8 de sanırım tat olmayacak gibi? Ama ++ da ekibimden ayrı bir hesap açıp oynamayı düşünüyorum.