PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göktürk bırlığı

ercü__
27-08-2013, 17:02
Turan birlikleri olarak kurulduk serverin basinda ekibimiz ile geldik. Tum servera basarilar diliyoruz.

Via
27-08-2013, 18:25
Başta moskoflar olmak üzere Tüm server'a başarılar

Abdullah ÇATLI ;)

mixer26
27-08-2013, 18:28
moskoflar bunlardan varmi hala ya yoksa olanlarin hepsi burdami toplanmis :D

SvS-1967
27-08-2013, 18:30
Herkese başarılar ... Zevkli bir server olacağa benziyor ...

Via
27-08-2013, 18:33
moskoflar bunlardan varmi hala ya yoksa olanlarin hepsi burdami toplanmis :D

Faşist birlikleri duman ediceklermiş :D Başkanları liseliymiş hemde en Dev-Lis'inden :cool:

ilker_harman
27-08-2013, 18:35
aha ben de buradayım. Herkese başarılar. Oyunun başı baya eğlenceli olacak galiba :D

Via
27-08-2013, 18:37
aha ben de buradayım. Herkese başarılar. Oyunun başı baya eğlenceli olacak galiba :D

#DirenFaşizm :p

Killnight
27-08-2013, 18:45
- - nin sahibi biziz demistik size :D dedik bak ne oldu?

s5 s6 Zee

ilker_harman
27-08-2013, 18:48
#DirenFaşizm :p

ya o değil de adamlar zorla birliğin ismini faşist yaptıracaklar faşist faşist diye diye

Ya bunların en çok saldırı yiyeni başkan olur :P hani reelde de ööledir ya en çok dayak yiyen başkan :D

Via
27-08-2013, 18:53
ya o değil de adamlar zorla birliğin ismini faşist yaptıracaklar faşist faşist diye diye

Ya bunların en çok saldırı yiyeni başkan olur :P hani reelde de ööledir ya en çok dayak yiyen başkan :D

adamlardaki azme hayranım ama saldırılarıda fikirleri gibi Ütopik :cool:
22 saatten hiç mi üşenmiyolar saldırmaya . İlle 4 dalda tepeye koycaklar beni anlaşıldı

Tolga var ha zeus . Madalya alamıyo çaktırmayın :confused:

ilker_harman
27-08-2013, 18:55
22 saatten hiç mi üşenmiyolar saldırmaya . İlle 4 dalda tepeye koycaklar beni anlaşıldı

hadi ya neden alamııyo :D

mixer26
27-08-2013, 18:56
Faşist birlikleri duman ediceklermiş :D Başkanları liseliymiş hemde en Dev-Lis'inden :cool:

o unive falan basladimi aklibasina gelir dogru yolu bulurlar liseli olur artik o kadar burda ilk derslerini alirlar ufak ufak bu isler :D

mixer26
27-08-2013, 18:58
hadi ya neden alamııyo :D

neden alamiyo degil mesele alamamakda degil neden almiyo ;)

Via
27-08-2013, 19:04
neden alamiyo degil mesele alamamakda degil neden almiyo ;)

Ooo reis bu çok iddialı oldu :eek:

o unive falan basladimi aklibasina gelir dogru yolu bulurlar liseli olur artik o kadar burda ilk derslerini alirlar ufak ufak bu isler :D

Gelsin benim Üni.'ye
Beraber yapalım devrimimizi :D

ilker_harman
27-08-2013, 19:14
Ooo reis bu çok iddialı oldu :eek:

Gelsin benim Üni.'ye
Beraber yapalım devrimimizi :D

He sizin üni de de ne devrim olur :D
hahahahahahahahahah :D

mixer26
27-08-2013, 19:37

s5 de multi kiziyodu kimsee birakmiyon diye almaya basliyinca ayarim bozuluyo ne varsa aliyom neyse ne yapalim alicaz gene :)

Via
27-08-2013, 19:38
s5 de multi kiziyodu kimsee birakmiyon diye almaya basliyinca ayarim bozuluyo ne varsa aliyom neyse ne yapalim alicaz gene :)

Burdaki Multi benim rahat ol sen :D

ercü__
27-08-2013, 19:39
Burdaki Multi benim rahat ol sen :D

ali multi sen isen bana niye soylemıyorsun ayıp degıl mı :)

Via
27-08-2013, 19:48
ali multi sen isen bana niye soylemıyorsun ayıp degıl mı :)

ben Aliysem sende Ali oluyon abi :D
Hepimiz Ali'yiz
" 4Lİ "

gofretiso
30-08-2013, 06:27
Şu an derli toplu, organize tek birlik GÖKTÜRK ler. Ama önümüzdeki günlerde yeni yapılanmalarında olacağı kesin...

Via
30-08-2013, 11:23
Şu an derli toplu, organize tek birlik GÖKTÜRK ler. Ama önümüzdeki günlerde yeni yapılanmalarında olacağı kesin...

Elbette bizde böyle kalıcak değiliz . Yeni yapılanmalar devam ediyor diğer bölgedeki arkadaşlarımızda Natar (Gri Bölge) birliğide kuracağız . Ayrıca diğer 3 Bölgenin ilk10 daki birliklikleri bile GÖKTÜRK olmak için mesaj atıyor . Bir ihtimal diğer bölgelerede el atabiliriz . Bakalım artık zaman neyi gösterir . Bizim için öncelik Devrim birliğidir . Onlarda zaten fazla uzun sürmez sallandırırız fidanları ;)

Kalkaylife
01-09-2013, 06:35
Gezegenlere Ne Diyecegiz :) Onlarda Organizeye Benziyorlar..

SvS-1967
01-09-2013, 15:46
Gezegenlere Ne Diyecegiz :) Onlarda Organizeye Benziyorlar..

Oyundaki isim nedir ...

xliry
02-09-2013, 19:14
Oyundaki isim nedir ...

ALLSTARZ'a Ne Diyecegiz :) Onlarda Organizeye Benziyorlar..

SvS-1967
02-09-2013, 22:30
ALLSTARZ'a Ne Diyecegiz :) Onlarda Organizeye Benziyorlar..

Ben benzetemedim :)) bana askeri olsun da köyü nerde olursa olsun mantığıyla kurulmuş birlik gibi gelior :))

xliry
03-09-2013, 04:37
Darısı göktürklerin başına diyelim o zaman...

dike
03-09-2013, 13:37
bişi sorcam umaykut oyununu oynadım bu tür oyunlarda iyiyim ama oyunun bazı bölümleri umaykuttan farklı burda askeri bascak yer falan görünmüyo bana bir kaç yardım edcek kişi olursa sevinirim oyunun bölümlerini bilirsem daha kolay çözerim

ercü__
03-09-2013, 20:34

sen bu oyunu bıldıgıne emınmısın heralde her serverda 1 ay oynadın hesabı sıldın. su anda bırlık top 10 a bakıp burada konusursan sevınırım tam 3 bırlıgımız top 10 ve dorduncusude yolda ben bılmıyormuyum bırlıgın yagmada top 10da bırıncı sırada yapmayı tum yagma yapanları bır bırlıkte toplarım yanına bıle yaklasamazsınız. sızın pılınız serverın 2 aya hadı bılemedın 3 aya bıter. bırlıge bak --, -+, +-, ++ uc bolgedende oyuncu var ben -- dekı oyuncunuza saldırdıgımda sende saldırımdan 1 gun sonraya destek gonderırsın tabı koy yıkılmaz ise :)

xliry
04-09-2013, 10:08
Oyun oynamayı bilen sizsiniz biz yalnızca travian oynuyoruz. Bizim için önemli olan birliğin top10'daki yerinden ziyade birlik niteliği taşıyıp taşımadığı. Ben kazandım diyebilmek için üzerine basabileceğiniz insanları birlik adı altında toplamaktansa herkesin değerlerine saygı göstererek oynuyoruz.. Rakip ve düşman arasındaki farkı ayırt edemeyenlerle oynamak ÇOK eğlenceli olmuyor ama azıcıkk dahi olsa birilerine bu farkı öğretebilirsek ne mutlu bize deriz. Hele ki biraz da saygılı olmayı öğrenirlerse tamamdır...

Via
04-09-2013, 15:52

Azcık bizim profilden çıkta oyuna bak . Denizlerde boğucakmışsın beni Devrim olucak desen daha gerçekci olurdu :D

Toplama kampı gibi 4 bölgeden gümüş satıcılarını toplayıp vaha ile saldırı hammadde transferi ile yağmada 1 hafta tepede olunca wow bizim sanıyorsun ya acıyorum sana :D

Kendi birliğindeki serverda 2. köyü alan ilk 4 kişi arasına giren ama %75 vahalı köy alan adamlarından ne kadar sağlam oyuncu olduğunuzu anladık biz zaten :cool:

Bendeki 12 Göktürk birliğini birleştirsem sizin gibi 4 birlik çıkar sende kurdeleyi takar dolaşırsın ortalarda :confused:

+ Tek mesajımla 4 bölgeden 12 birlik daha adımı alır ondanda şüphen olmasın .

Saygı konusunda hayvansever bir insan kalkıpta bir kaplanın başını okşamaz . İşte o hesap bizde insanlara saygı yoktur . Adamlara vardır . Oda vasıf ister sizde yoktur

Tecavüz olmasın diye bekliyoruz :D :D Her şey sizin için

"Abdullah ÇATLI"

SvS-1967
04-09-2013, 18:54
Şu yazıyı çözmek için proflardan heyet kurulması lazım :) şimdi yağma köyleri varda kimse bişe demior ... mancınıklar çıktığında ne yapmayı düşünüyon... sen - - deki oyuncularına destek atana kadar ben 10 kere girer çıkarım :))

Via
04-09-2013, 19:05
Şu yazıyı çözmek için proflardan heyet kurulması lazım :) şimdi yağma köyleri varda kimse bişe demior ... mancınıklar çıktığında ne yapmayı düşünüyon... sen - - deki oyuncularına destek atana kadar ben 10 kere girer çıkarım :))

Bakın Hanedan ve Tahrip birliklerine s6'daki . Oyun başında ne kadarda iddialıydılar . Ama nedense -/- seçmemişler geçen serverın hala etkisinde kalmışlar :D -/- bölgesindede 4-5 kafa birlik vardı . Şimdi birleşimimizden daha çok Göktürk olmuş . Bizden bağımsız olanlar . Ki bunların hepsi ilk haftalar bize mesaj atıp alt birliğimiz olun diyen kişiler . Yada farklı bölgede olmanın bu kadar rahat konuşmak anlamına gelmediğini , Turnuva Yeri kurulunca uzakları yakın edip nasıl ilk haftanın ağalarını oyundan sildiğimizi anlayamamış bunlar . Bunları ibret olarak kayıtta okutmak lazım aslında :cool:

Cloaz var onlarda çok tehlikeli . Serverda benden sonra köy kuran 2. kişi ama %75 vahalı köy aldı . Tecrübe profesyonellik had saffada ;)

Köyüne festival deymemiş 18 liraya 120 k gümüş ile transfer üstüne transferle köy kuranlar bizlere oyun öğretmeye başladı garip :D he yine 2 gün peşimden kurdular oda ayrı

YUCİN
04-09-2013, 21:07
Konu açılmıştır iyi forumlar/oyunlar dilerim

Buraq YILMAZ
05-09-2013, 22:44
Anlasilan bu server cok zorlu gececek. 4 bolgedede guclu olusumlar olacak. Herkes kendince iddiali. Herkese K&K Birlikleri adina basarilar dilerim.

SvS-1967
06-09-2013, 22:37
Anlasilan bu server cok zorlu gececek. 4 bolgedede guclu olusumlar olacak. Herkes kendince iddiali. Herkese K&K Birlikleri adina basarilar dilerim.

Bizde size başarılar dileriz ...

"Jonah Hex"
07-09-2013, 00:05

yok valla ben oylesıne takılıom :D

Buraq YILMAZ
11-09-2013, 01:16
Kanka sen ne dersin, bu server K&K ve Dunya birligi ne yapar?

"Jonah Hex"
12-09-2013, 00:45
Kanka sen ne dersin, bu server K&K ve Dunya birligi ne yapar?

hıc bısey yapamaz ancak ızlerız baksana rakıpler ust duzey :)

Saros
12-09-2013, 22:48
hıc bısey yapamaz ancak ızlerız baksana rakıpler ust duzey :)

Bence biz çok yaşlandık kabuğumuza çekilme vakti gelmedimi :D

SvS-1967
13-09-2013, 20:56
Gelin sizide alalım aramıza, kendinizi bu kadar hor görmeyin ...

Saros
14-09-2013, 06:48
Gelin sizide alalım aramıza, kendinizi bu kadar hor görmeyin ...

+/+ dayız AZRAEL hesabı :)

SvS-1967
14-09-2013, 20:14
- - dar gelmeye başladı zaten ... bölge fark etmez ... hangi hesap olduğunu biliorsundur heralde :))

Saros
14-09-2013, 22:03
- - dar gelmeye başladı zaten ... bölge fark etmez ... hangi hesap olduğunu biliorsundur heralde :))

Biliyorum serhan abiye selamlar :D

teRRible53
20-09-2013, 11:54
uygun olmayan mesajları alıntı yapmayalım lütfen
YUCİN

Bakan o gıder yakında bosuna ugrasma onla bana da oyle dıyordu server basında sonradan hesabı bırakıp gıtmıss ehehehe:)
ılk 10 hafta oyuncu bunlar ehehehe:)

Savunma madalyası almak ıcın kendıen saldırır bunlar ehehehee:)

kendı askerını keserler ehehehe:)

http://travian-reports.net/tr/report/7307829a0b0

ehehehe:)

ohohohoho eheheheh ıhıhıhıhıhı huhuhuhuhuh:)

SvS-1967
20-09-2013, 19:32
Çatlı kaçmadı hastalığından dolayı oyunu bırakmak zorunda kaldı ... senden iyi tanıyorum hastalığı geçtikten sonra zaten benm köyümde takılmasını söyledim ... kaçmak değil yani kaçmak ortada bir şey yokken arkadaşlarını bırakmaktır...benim hesaba o kadar para verdiler devretmedim ... cloaz nie devredior ... satmak bu dur aslanım .... beğenmediğin başkanlık sayesinde ilk 20 de 6 birliğimiz var diğer 2 sinide düzeltmeye çalışıoruz... oyuncuya sahip çıkmıorsun dediğin ... herkes köyüne sahip çıkacak ... asker kestirenin benim birliğimde işi yok ... profilden laf yetiştirmeye gelince ben oyuncunun hile yaptığını ima ettim adamı şikayet bile etmedim isminide vermedim... ama mh geçirmiş adama :) demek ki hile var ... benim profilden artistilik yapmama gerek yok ...sana top10 da 2 kat fark atınca gayet havam oluor zaten :)

TheAspirin_
26-09-2013, 09:50
Çatlı kaçmadı hastalığından dolayı oyunu bırakmak zorunda kaldı ... senden iyi tanıyorum hastalığı geçtikten sonra zaten benm köyümde takılmasını söyledim ... kaçmak değil yani kaçmak ortada bir şey yokken arkadaşlarını bırakmaktır...benim hesaba o kadar para verdiler devretmedim ... cloaz nie devredior ... satmak bu dur aslanım .... beğenmediğin başkanlık sayesinde ilk 20 de 6 birliğimiz var diğer 2 sinide düzeltmeye çalışıoruz... oyuncuya sahip çıkmıorsun dediğin ... herkes köyüne sahip çıkacak ... asker kestirenin benim birliğimde işi yok ... profilden laf yetiştirmeye gelince ben oyuncunun hile yaptığını ima ettim adamı şikayet bile etmedim isminide vermedim... ama mh geçirmiş adama :) demek ki hile var ... benim profilden artistilik yapmama gerek yok ...sana top10 da 2 kat fark atınca gayet havam oluor zaten :)

yinemi :D :D :D

OZY
08-10-2013, 20:57
Tebrikler...Gayet güzel bir oluşum olmuş...

dexter1
25-08-2015, 13:08
Turan birlikleri olarak kurulduk serverin basinda ekibimiz ile geldik. Tum servera basarilar diliyoruz.
birliğe alım var mı?

Timeismoneyy
25-08-2015, 21:23
birliğe alım var mı?

Katılabileceğini sanmıyorum :(

yannis
20-09-2015, 19:43
Katılabileceğini sanmıyorum :(
Sen rahat bir oyun oynamak istıyosan tr5 i sil yoksa dıger serverlerdede aynı sorunu yaşayacaksın

Leiz
07-10-2015, 23:16
birliğe alım var mı?

ben kurayım sonra ilk seni alıyim olur mu
önce şu elçiliği halletmem lazım

Börteçin
27-12-2015, 23:20
kolay gelsin :) 5 server üst üste 7de oynadım suan 9da aktifim :) Birliğinizin ismi dikkatimi çekti server listeme birde 6yı eklemek istiyorum hangi bölgede oynuyorsunuz :)

crixuss6
28-12-2015, 10:21
Bu birlik 2014'te oynadı :D tekrar geleceklerini sanmyorum :)

kolay gelsin :) 5 server üst üste 7de oynadım suan 9da aktifim :) Birliğinizin ismi dikkatimi çekti server listeme birde 6yı eklemek istiyorum hangi bölgede oynuyorsunuz :)

denjiro
28-12-2015, 19:18
herkese bol sans beyler svs via ercü zeus sızlerıe burda gormek guzel olucak gıbı

ByAsi
28-12-2015, 19:41
Herkese başarılar ... Zevkli bir server olacağa benziyor ...

vay hakan reis s6 da varmısın sende varsan bende dusunurum ama yarıda bırakıp devretmek yok :D

ByAsi
28-12-2015, 19:46
birliğe alım var mı?

erdi bu sen misin?? :)

crixuss6
28-12-2015, 20:22
farkında değilsiniz sanırım ama bu forum 2013 yılında açıldı :D yani eski s6 da oynadı bu birlik ve oyuncular bu seneki oyun dünyasında olacaklarına dair bir beyanda bulunmadılar henüz :)

denjiro
28-12-2015, 20:28
bastan solesene kardesımmm :) harbıden 2013mus senın nıck nerden tanıyom ben