PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HZZ Birlik Başkanı Larathian-'ın Oyun Sonu Mesajı [3x Server]

TheodeN4Rohan
05-08-2013, 20:40
Evet arkadaşlar,acısıyla,tatlısıyla bir serverın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.
Bugün sabah 07:50 sularında dünyanın 8. harikası alanya242 tarafından kurulmuştur..

Başta alanya242'yi ve hesaba kendi hesabı gibi bakan arkadaşlarımızı emeklerinden dolayı kutluyorum,tüm HZZ ailesi adına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Geçen sezon hesap silmemizden dolayı,hesap silerken alkışlayıp,sonrasında ise kaçtı diyenler sanırım cevaplarını almışlardır.
Oyunun daha 130.gününde bütün wowları alarak ve bir tanesini 100e getirerek oyunu bitirmiş bulunmaktayız.

Bu başarı HZZ'nin yani şuanki serverda bulunan ETERNAL-ASI-ETERNITY birliğinin tamamının başarısıdır ve bu birliklerdeki tüm oyuncuların emekleriyle elde edilmiştir.
Serverın büyük ihtimalle hiç görmediği bir üstünlükle,bütün wowları alarak serverı nihayete erdiren ve üstelik bunu yaparken hala cok büyük orduları kullanamadan oyunu nihayete erdiren tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum..
Bizleri kırmayıp bunca işin arasında bu oyunu bizlerle oynayan,emek veren herkese teşekkür ediyorum..

Her zaman yanımda duran,desteğini hiç esirgemeyen Crixalis Aycan Kardeşime,Saldırı komutanımız aynı zamanda da serverın saldırı 1.si Mer-and Gökmen Kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum.Cenkercik hesabını da server 1.liğinden dolayı kutluyorum.
Ayrıca ASİ ekibi başkanları hakan_52 ve Kasis_Büfeci'ye ve ETERNITY başkanları KMKya ve bozkan73e de hiçbir zaman desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.
Tabi bir de ASİETERNAL birliğinin yerinde duramayan operasyon adamı SİVEREKLİ Yavuz Hocama da herşey için çok teşekkürler..

Unutulmayacak bir performansla oyunun kaderini önemli ölçüde etkileyen,rush atıp hislerin hesap silmesindeki en büyük etken olan,halaybaşı önderliğindeki halay teami ve 2 günde 16 merkez yıkan,oyuna gerçekten de damga vuran,dur durak bilmeyen murseb19-ugfkaan 2 kişilik ölüm timini de tebrik ediyorum..

HZZ'ye hesap silip kaçtı deme acizliğini gösteren ve HZZnin had bildirmek üzere servera geldiği HİS birliği oyuncularına bizden kaçıp gittikleri Amerikan Speed Server maceralarında başarılar diliyorum.
(Orada da başarı sağlayamazsanız Papua Yeni Gine serverı açılacakmış orada oynarsınız)
Dost,düşman artık anlamalı,kabul etmelidir..!!
Biz istemezsek Speed3x serverında ne gül biter ne diken!!

Her ne kadar ekip olarak yapacağımız herşeyi bu serverda fazlasıyla yapmış olduğumuz için bir daha Tr3x serverında oynamak gündemimizde olmasa da...
Korku İmparatorluğunun Gölgesi her daim 3x serverının üzerinde olacaktır...

Kimsenin şüphesi olmasın..

Biz [H]ep buralardayı[Z][Z]...

Sağa sola değil
Tam ortaya...

Korku İmparatorluğu!!

For Victory!!!

H Z Z !!!