PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Generals

Kim bunlar
01-08-2013, 23:06
Bundan 6-7 sene once bir GENERALS ekibi vardı..Ki o ekip serverde iyi yerlerde bulunup guzel dostluklarda yapmıstı..Eski GENERALS var mı eyy dostlar..S3 e sırf eski Generals birligini tekrar olusturmak icin geldim..Keza o sıralarda KURTLAR gibi birliklerde vardı..Ama simdi bakıyorum ki yerlerini Adamus veya K.Ç gibi olusan birlikler yeni bir olusum mudur yoksa eskilerden gelen birilerinin temeli var mıdır..6 sene sonra yeniden baslayınca insan biraz geri kalıyor..
Herkese iyi oyunlar,saglam dostluklar..

Lord of General

a.t.t
02-08-2013, 02:59
Bundan 6-7 sene once bir GENERALS ekibi vardı..Ki o ekip serverde iyi yerlerde bulunup guzel dostluklarda yapmıstı..Eski GENERALS var mı eyy dostlar..S3 e sırf eski Generals birligini tekrar olusturmak icin geldim..Keza o sıralarda KURTLAR gibi birliklerde vardı..Ama simdi bakıyorum ki yerlerini Adamus veya K.Ç gibi olusan birlikler yeni bir olusum mudur yoksa eskilerden gelen birilerinin temeli var mıdır..6 sene sonra yeniden baslayınca insan biraz geri kalıyor..

Lord of General

generals'in rebels ile birleşip dayii ile kurdugu wow döneminde anarchy ve kç vardı, halende var,
generals ekibinden hala s3'te olan bir kaç kişi vardır bir elin parmaklarını geçmez muhtemelen

TırTıl
02-08-2013, 08:43

Lord of Generalönceki yıllarda adamusda zerocool mohawks gibi 4 5 arkadaş vardı ama bu yıl daha adamusda generalsde oynayan oyuncuya rastlamadım

mohawks
26-04-2014, 20:43
önceki yıllarda adamusda zerocool mohawks gibi 4 5 arkadaş vardı ama bu yıl daha adamusda generalsde oynayan oyuncuya rastlamadım

dostum splat başkan ekinoks dayii den 4 5 sene sonra geçen sene hesap açtım adamus taydım.bu sene de s5 te hanedan birliğindeyim ama bırakacağım belki 4 5 sene sonra tekrar s3 e gelirim.

zerocool67
26-04-2014, 20:51
dostum splat başkan ekinoks dayii den 4 5 sene sonra geçen sene hesap açtım adamus taydım.bu sene de s5 te hanedan birliğindeyim ama bırakacağım belki 4 5 sene sonra tekrar s3 e gelirim.
guzel ekibimiz vardi o zamanlar dayi s3 te ama aktif oynamiyor bende bir servir varim bi servir dinleniyom ama hep ayni bolgedeyim gelirsen bulursun beni bi sekilde

okan68
04-07-2014, 00:07

Lord of General

2008 2009 da bende generals klanındaydım ama o zaman dan pek arkadaş kalmadı görmedim ben tr4 e bi bakıyım dedim klanın adı bile yok .

kokain
04-07-2014, 00:53
Umarım kurarsınız belki yeni gelen bir çok arkadaş ve oluşum var onları generals adı altında bir araya getirebilirsiniz. Geçen sene lord of general diye bir hesabımız vardı KÇ de Kadir isminde bir arkadaşımız oynuyordu .