PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kupa as burada:))) + - bırlıgıdır:)))

meret
14-07-2013, 00:39
saygı deger s3 oyuncuları ılk defa serverınıza gelıyoruz ısın acıgı ne serverı bılırız ne de eskı oyuncularınızı burada guzel bır oyun ve zevklı rekabetler olmasını umut edıyoruz.. bızler herseyden once saygı ve sevgı uzerıne dayalı bır oyun gutmekteyız ısım takıntımız oldugu ıcın bazı oyuncular bızlerı sevmez ama senelerdır ekıp oynadık ve hıc degıstırmedık ısmımızı.. bolgeye guclu ve kendıne guven oyuncuları da catımız altında gormek ısterız....

hepınıze ıyı oyunlar dılerız..

kupa as aılesı adına
adına meret

lotr
27-07-2013, 13:51
Bende bu kafileye bu sezon katıldım şuanlık ufak tefek pürüzler olsada iyi gittiğimize inanıyorum gerçekten birlik içinde ki birbirini uzun zamandır tanıyan kişilerin sürekli beraber oynayan kişilerin bulunması tabi ki bir artı :) inşallah su serverda da öncekiler kadar yani anlattıkları kadarıyla zevkli olur :)

Herkese iyi oyunlar

efsane1907
29-07-2013, 02:12
merak etme daha önce yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır :)

şimdiden güney doğu bölgesinde her zaman olduğu gibi tek isim değiştirmeyen birlik olarak kaldık

a.t.t
29-07-2013, 07:05
merak etme daha önce yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır :)

şimdiden güney doğu bölgesinde her zaman olduğu gibi tek isim değiştirmeyen birlik olarak kaldık

duyamadım ?

efsane1907
29-07-2013, 17:35
duyamadığınız nedir

asre
29-07-2013, 21:13
EFSANE DİYORKİİİİİİİİ , GÜNEYDOĞU BÖLGESİNDE BÜTÜN BİRLİKLER İSİM DEĞİŞTİRDİ , SADECE BİZ DEĞİŞTİRMEDİKKKKKKKK,

anam bendende yaşlılar varmış buralarda :)