PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anarchy

J0SE
12-07-2013, 16:37
arkadaşlar ben bir kaç yıldır yoktum bu sene s3 ü görünce başlayım dedim ama Anarchy ye dair bir iz göremedim dağıldı mı Anarchy yoksa sonradan mı açılacak?

zacoo
12-07-2013, 17:13
Anarcy team ı 4 gözle baktım ama göremedim bende umarım gelirler ama sanmıyorum ilkay ablanın hamililik mevzusu varmış sanırım diğer yöneticileride göremedim hiç

Crescent-
16-07-2013, 20:24
Kimdir ki benden bahseden tanıyamadım :) Maalesef bu yıl zorunlu sebeplerden başlayamadım kimler başladı ondan da haberim yok. Ama serverda Anarchy oyuncuları illaki vardır diye düşünüyorum. Şimdiden hepinize başarılar dilerim.

zacoo
17-07-2013, 23:42
Kimdir ki benden bahseden tanıyamadım :) Maalesef bu yıl zorunlu sebeplerden başlayamadım kimler başladı ondan da haberim yok. Ama serverda Anarchy oyuncuları illaki vardır diye düşünüyorum. Şimdiden hepinize başarılar dilerim.
murat08,öcü,ugur02 bu tayfa abla :) hiç kimseye rastlamadım.. :D

Crescent-
18-07-2013, 20:19
tamam tanıdım şimdi :) bana yazan olursa sana nicklerini özelden atarım.

zacoo
19-07-2013, 05:44
tamam abla ilk 1000 e felan baktım da hiç tanıdık göremedim.. :)

Crescent-
19-07-2013, 23:25
bizimkiler bukalemun gibidir öyle kolay kolay görülmezler :) ilerleyen günlerde kayıt olan olabilirmiş.

a.t.t
20-07-2013, 10:09
bizimkiler bukalemun gibidir öyle kolay kolay görülmezler :) ilerleyen günlerde kayıt olan olabilirmiş.

bizde bir jubile yapabilsek şöyle top yekün gelebilsek ama olmuyor, evli barklı çoluklu çocuklu oldu millet :(

Crescent-
20-07-2013, 10:27
bizde bir jubile yapabilsek şöyle top yekün gelebilsek ama olmuyor, evli barklı çoluklu çocuklu oldu millet :(

çocukları büyütünce yaparız bir jübile ugur :) sen de hele bir evlen barklan da seni de görelim

rqecer
20-07-2013, 12:26
eski anarchy geliyor deseler aynı gün hesap açarım:)) ama a.t.t(ugur) ilkay ikilisi kesin vardır diye tahmin ediyorum:DCEASARİS

WaNDaLL
20-07-2013, 13:41
Vayyy dreamland nasılsın , hadi hayırlı olsun diyelim ozaman , Allah analı babalı büyütsün :)

ben Wandall tanırsın 2 sene önce , sonradan İSTİKLAL'i kurmuştuk arkadaşlarla ,

Pusu mu Anarchy mi derken KÇ'ye wowu vermiştik :) Çok uzun süreçli oyun birdaha döneceğimi zannetmiyorum ama şimdilik benim yerime kardeşim oynuyor aynı nickle (Kaan)..

Bu arada çığrı'da ölmüş falan dedi Kaan , doğru mu bilmiyorum , eğer öyleyse Allah rahmet eylesin , oyunun başında onunla beraber kurmuştuk Pusuyu , sonradan ben anlaşamadım çıkmıştım , birbirimizi yediğimiz yakındaki Anarchylerle sonradan aynı safta yer almıştık..

a.t.t
20-07-2013, 14:43
eski anarchy geliyor deseler aynı gün hesap açarım:)) ama a.t.t(ugur) ilkay ikilisi kesin vardır diye tahmin ediyorum:DCEASARİS

gel hadi güneydoğuya :))

ansızınnn
20-07-2013, 17:13
gel hadi güneydoğuya :))

bende gelıyımmı ugur:)

a.t.t
20-07-2013, 18:46
bende gelıyımmı ugur:)

herkeslere kapımız açık abi :)

ya o diil de az önce gördüm enesin adına hesap açıp pusu birliği kurmuşlar tarih yazmaya geldik demişler birde :/

Crescent-
20-07-2013, 22:50
seni hayal kırıklığına uğratacağım Caner ama ben yokum bu sezon :)

Crescent-
20-07-2013, 22:55
Wandall hatırlamaz olurmuyum az mı görüştüm sizlerle bize katılmanız için. Ama iyi de oldu birlikte devam etmeniz. Ben sizleri tanımış olmaktan dolayı çok memnun olmuştum iyi iş çıkarmıştınız. Kardeşine ve devam eden arkadaşlara selamlar. Cıgrı için yazılanları ben de gördüm çok şaşırdım daha çok gençti. Öyle bir durum varsa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

zacoo
21-07-2013, 15:13
herkeslere kapımız açık abi :)

ya o diil de az önce gördüm enesin adına hesap açıp pusu birliği kurmuşlar tarih yazmaya geldik demişler birde :/

Hepsi benim etrafımda uğur abi bi halini hatrını sorarım onların senin için :) :)

feastforcrows
21-07-2013, 22:05
sonunda kuruldu

a.t.t
22-07-2013, 01:20
Caner kurdum Anarchy'i seni bekliyorum.

_çığrı_
22-07-2013, 03:44
Amma şunuda belirtiyim. Enes kardeşimize hala kötü söz kullananlar yada onun hakkında kötü düşünenler var. Bunlarada asla müsade etmeyeceğimizi bildirelim PUSU birlikleri olarak...

a.t.t
22-07-2013, 15:55
Öncelikle iyi geceler arkadaşlar...

Forumu gezerken ANarchy adını gördüm. Yine Anarchyi s3 de görmek güzel. Eski bir Anarchyli olarak şunu belirtmek istiyorum. Artık Server 3 de Anarchy adı prim yapmıyor eskisi gibi. Bunu Herkes biliyor, inkar etmeye kimse kalkmasın. Eskiden Anarchy dendiğinde herkes düşünürdü. Ama şimdi Anarchy dendiğinde akla hep kavgalar, küfürler, ayrılmalar, adam satmalar, multi kullanma geliyor. Ben PUSU birlikleri 2 yıl önce çok iyide demiyorum. Enesin hataları oldu. Hırsına yenildi bazen. Ama Bu oyunu onun kadar azimle oynayan birisinde şimdiye kadar görmedim. Kimse beni de yanlış anlamasın. Kimseyi karalama kapanyası yada Anarchyi kötülemek için yapmıyorum bunu. Sadece herkesin gözündeki profili canlandırıyorum sizlere.

Bizler PUSU olarak Enes kardeşimin gerçekleştirmek isteyipte gerçekleştiremediği hayalleri yapmak için geldik. Yapamasak da bu yolda yıkılmayı göze alarak geldik. Kimse bunu bir tehdit yada altında başka bişey var diye algılamasın.

Umarım güzel bir server olur ve +- deki kargaşa ortamı yerini sukunete ve Wowa bırakır.

Amma şunuda belirtiyim. Enes kardeşimize hala kötü söz kullananlar yada onun hakkında kötü düşünenler var. Bunlarada asla müsade etmeyeceğimizi bildirelim PUSU birlikleri olarak...

YAZAN: Ubade Kılıçaslan...

Biz prim yapalım diye, bize gelin katılın diye değil ANARCHST olduğumuz için ismi kullanıyoruz. Size madem enesi yağdediyorsunuz gelin anarchy ismiyle yadedelim dedim herşeye ragmen ama sizinde enesten farkınız olmadığı görülüyor.
2 günde yanar döner oldunuz şimdiden gelmiş birde konuşuyorsun sonrada bize böyle yaptılar oluyor.. Enesle aynı birlikte oyun oynayan aynı anlayış içinde olan oyuncudan başka birşey beklemek hata olurdu zaten.. Başka ne ada gireceksiniz acaba merak ediyorum..

Atıl abinin bir lafı var.. " server'ı başladığınız isimle bitirin galip oldu sayacağız" adam haklı..

Erdi şimdiden tebrik ediyorum. wow'unuz hayırlı olsun bu sene..

TırTıl
22-07-2013, 16:14
Biz prim yapalım diye, bize gelin katılın diye değil ANARCHST olduğumuz için ismi kullanıyoruz. Size madem enesi yağdediyorsunuz gelin anarchy ismiyle yadedelim dedim herşeye ragmen ama sizinde enesten farkınız olmadığı görülüyor.
2 günde yanar döner oldunuz şimdiden gelmiş birde konuşuyorsun sonrada bize böyle yaptılar oluyor.. Enesle aynı birlikte oyun oynayan aynı anlayış içinde olan oyuncudan başka birşey beklemek hata olurdu zaten.. Başka ne ada gireceksiniz acaba merak ediyorum..

Atıl abinin bir lafı var.. " server'ı başladığınız isimle bitirin galip oldu sayacağız" adam haklı..

Erdi şimdiden tebrik ediyorum. wow'unuz hayırlı olsun bu sene..vallahi oyunun oynanmadan kazanılmadıgını hepimiz gördük senelerdir.Elimizden geleni yapıyoruz ama daha bugünden belli bişey yok.

ha tabi başka amaçla söylediysen bu cümleyi bilemeyeceğim

a.t.t
22-07-2013, 16:16
vallahi oyunun oynanmadan kazanılmadıgını hepimiz gördük senelerdir.Elimizden geleni yapıyoruz ama daha bugünden belli bişey yok.

ha tabi başka amaçla söylediysen bu cümleyi bilemeyeceğim

Burası s3 erdi sende bende biliyoruz. bu sene galip gelirsiniz.

TırTıl
22-07-2013, 16:18
Burası s3 erdi sende bende biliyoruz. bu sene galip gelirsiniz.
vallahi çok zaman var daha daha istediğim düzeni sağlayamadım bölgede..onu sağladıgımda beli biraz avantajlı olabiliriz.

ama anarchy vs vs sağlam birlikler oluşmaya başladı,bakalım inşallah dediğin gibi galip geliriz:)

a.t.t
22-07-2013, 16:26
vallahi çok zaman var daha daha istediğim düzeni sağlayamadım bölgede..onu sağladıgımda beli biraz avantajlı olabiliriz.

ama anarchy vs vs sağlam birlikler oluşmaya başladı,bakalım inşallah dediğin gibi galip geliriz:)

biz varız hadi bizi geçtim,
pusu-beyler diye başladılar güneydoğu oldular
AS var 4 birlik
dombıra var.
burası server sonuna kadar savaşla geçer merak etme sen :)

TırTıl
22-07-2013, 16:33
biz varız hadi bizi geçtim,
pusu-beyler diye başladılar güneydoğu oldular
AS var 4 birlik
dombıra var.
burası server sonuna kadar savaşla geçer merak etme sen :):) +- ye anarchy geldiği zaman illa savaş çıkıyor sanırım:D hayırlısı bakalım...

- - dede ilk onda 2 tane birlik var adamus haricinde:)

rqecer
22-07-2013, 17:12
seni hayal kırıklığına uğratacağım Caner ama ben yokum bu sezon :)
inanmam:D

a.t.t
Caner kurdum Anarchy'i seni bekliyorum.

TAMAM KANKA GELİCEM len :) kenan abi de gelir:) ama bi müddet sonra kanka şu an mühim işlerim var ugrasamam:D

rqecer
22-07-2013, 17:13

Erdi şimdiden tebrik ediyorum. wow'unuz hayırlı olsun bu sene..
kanki atıl abi dediğin bizim atıl mı:D:D:D:D

a.t.t
22-07-2013, 20:27
http://travian-reports.net/tr/report/7112284f879 bugün, yarın, her daim,

_çığrı_
22-07-2013, 23:33
Uğur yanar döner bizmiyiz:) Siz 2007 2008 sezonunda wowu başka birliğe satmanıdız mı?

Enese hesap verip sornada hesabı illegal yollarla geri almadınız mı?

Siz enese msnde küfürler etmediniz mi?

Siz Bir yıl Kç de oyanyıp sonra anarchy dönüp sonrada Adamuslarla oynamadınız mı?

Siz Kçde wowu kurduk diye seviniyorsunuz. sonrada Kç ye wow kurdurmamak için onlara karşı savaşıyorsunuz.

Şimdi gerçekçi olmak lazım Ben enesin hatası yok demiyorum. Elbette herkesin hatası var. Ama şunu artık anlayın. Bu server de ANarchy olduğu müddetçe +- WOWU kuramaz. 5 yıldır wow için geliyorsunuz her yıl kaybediyorsunuz.

Ben her zaman uzlaşmadan yanayım bunuda böyle bilin. Mecbur kalmadığımız müddetçede kimseyle savaşmayacaz bölgenin menfaati için.

Siz hem enesi Anarchyde istemiyoruz deyin sonrada Anarchy olarak yad edelim diyorsunuz:)

Atıl
23-07-2013, 22:19
kanki atıl abi dediğin bizim atıl mı:D:D:D:D

Beğenemedin mi caner:)

bir ara ağır abi takılıyordum:)

Atıl
23-07-2013, 22:24

oyunun tadını cıkarmak için tek bölge devam edin bence:) iki bölge hayvanus, adamus olursanız server tılsımlardan sonra kopar...

a.t.t
25-07-2013, 09:05
Sen yazdıklarınla bu server'a yeni gelenleri kandırırsın sadece, detaya girmeye gerek bile yok.

Edward Cullen (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=65998) die biri çıkmış çok zeki arkadaş, birini yollamış bizim birliğe casusluk yaptıracak ya aklı sıra :D yolladığı adam temsilcilik veriyor, sonrada mesaj atıyor şahsiyete edward'a abi almıyor beni diye :D ya hesabın içindeyim be adam göz göre göre yapmayın..

JustForRelax, oyuncuya mesaj atıyor yanlış yoldasın önce ANARCHY yıkılacak :D :D :D sonra dombıra birliği haydaa hadi bizi yıktın anladım da ? birleştiğin adamı niye yıkıyorsun :D

Çok güzel bir server çok güzel bir bölgeye daha herkes hoş geldi : )

AgentRiLey
25-07-2013, 12:41
Sen yazdıklarınla bu server'a yeni gelenleri kandırırsın sadece, detaya girmeye gerek bile yok.

Edward Cullen (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=65998) die biri çıkmış çok zeki arkadaş, birini yollamış bizim birliğe casusluk yaptıracak ya aklı sıra :D yolladığı adam temsilcilik veriyor, sonrada mesaj atıyor şahsiyete edward'a abi almıyor beni diye :D ya hesabın içindeyim be adam göz göre göre yapmayın..

JustForRelax, oyuncuya mesaj atıyor yanlış yoldasın önce ANARCHY yıkılacak :D :D :D sonra dombıra birliği haydaa hadi bizi yıktın anladım da ? birleştiğin adamı niye yıkıyorsun

Uğur Desene bu sene bölgenizde şenlik var :)

ARAP_KADRI
25-07-2013, 14:08

JustForRelax, oyuncuya mesaj atıyor yanlış yoldasın önce ANARCHY yıkılacak :D :D :D sonra dombıra birliği haydaa hadi bizi yıktın anladım da ? birleştiğin adamı niye yıkıyorsun :D

samata var desene bu sezon allah size sabır versin

a.t.t
25-07-2013, 17:11
samata var desene bu sezon allah size sabır versin

panayır var valla gelde bir ayar çekelim ? :D

Atıl
25-07-2013, 17:36
panayır var valla gelde bir ayar çekelim ? :D

Bende geleyim mi ugur:) ha kötü çocuk ha anarcist:) millet ikinci köyleri attıysa gelelim 3 5 kişi :)

a.t.t
25-07-2013, 18:00
Bende geleyim mi ugur:) ha kötü çocuk ha anarcist:) millet ikinci köyleri attıysa gelelim 3 5 kişi :)

bülent bey abi kç'yi kurdu zaten :D gelin sizde bu işin jubilesi mi olur :D
deli gibi hesap var. yagmada kral olursun.

AgentRiLey
25-07-2013, 22:29
bülent bey abi kç'yi kurdu zaten :D gelin sizde bu işin jubilesi mi olur :D
deli gibi hesap var. yagmada kral olursun.

:) doğru dio ugur sizde gelin cümbüş olur ne güzel atıl :)

TırTıl
26-07-2013, 01:32
arkadaş pusu k.ç yanlısı zaten...eeee k.ç oyuncularıda anarchy de oynuyor bi kısmı veya oynayacak...

pusunun amacı anarch yi yıkmak...karmakarışık olaylar:)

rqecer
26-07-2013, 01:47
Beğenemedin mi caner:)

bir ara ağır abi takılıyordum:)

olurmu öyle şey abicim:) sen bizim agamızsın:D

ziizii
26-07-2013, 12:09
arkadaş pusu k.ç yanlısı zaten...eeee k.ç oyuncularıda anarchy de oynuyor bi kısmı veya oynayacak...

pusunun amacı anarch yi yıkmak...karmakarışık olaylar:)

K.Ç.den kim oynayacakmış Anarcyh'de ?

a.t.t
26-07-2013, 12:35
K.Ç.den kim oynayacakmış Anarcyh'de ?

yok öyle bişi :) makara yapıyoruz..
sen ne zaman geliyon ?

ziizii
26-07-2013, 17:38
yok öyle bişi :) makara yapıyoruz..
sen ne zaman geliyon ?

Benim nicki kullanıyorlar :S

a.t.t
26-07-2013, 19:09
Benim nicki kullanıyorlar :S

ziizii yap sende :D

_çığrı_
27-07-2013, 01:08
Birisi bize Kç yanlısı demiş:)

Biz Kç olsaydık 2 yıl önce olurduk. (tırtıl)

Kç de çok değerli abilerimiz veya arkadaşlarımız var. Sırf bu yüzden onlara ne saldırı nede başka bişey yapıyoruz.

Kişi değer verdiği insanları üzecek veya istemeyecekleri bir şeyi asla yapmaz. Bu oyun da bile olsa böyledir. En azından benim düşüncem.

Bide Enesin vefat ettiğine inanmayan ve hala onun Server 3 de oynadığını söyleyenler var. Her kim böyle bir şeyi düşünüyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın. Çünkü ölüm konusu alay edilecek bir konu değildir. Bu şekilde yaparak herkes karakterini koyar ortaya.( UMARIM BU SÖYLEDİĞİMİ ANLAYAN ANLAMIŞTIR)

Tüm servere başaralır.

Ubade KILIÇASLAN

ziizii
27-07-2013, 01:12

Kç de çok değerli abilerimiz veya arkadaşlarımız var. Sırf bu yüzden onlara ne saldırı nede başka bişey yapıyoruz.

Kişi değer verdiği insanları üzecek veya istemeyecekleri bir şeyi asla yapmaz. Bu oyun da bile olsa böyledir. En azından benim düşüncem.

Bide Enesin vefat ettiğine inanmayan ve hala onun Server 3 de oynadığını söyleyenler var. Her kim böyle bir şeyi düşünüyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın. Çünkü ölüm konusu alay edilecek bir konu değildir. Bu şekilde yaparak herkes karakterini koyar ortaya.( UMARIM BU SÖYLEDİĞİMİ ANLAYAN ANLAMIŞTIR)

Tüm servere başaralır.

Ubade KILIÇASLAN

K.Ç. yanlısı değil miydiniz ? :)

_çığrı_
27-07-2013, 01:17
Sanırım senin ismin Fırattı.

Kç yanlısı olsak Kç ye destek verirdik biz. Bunu tüm Kç li yöneticilere sorabilirsiniz. Sadece karşılıklı saldırılar olmadı.

Bizlerin 2 yıl önce ki tek amacı vardı. Anarchy adını artık bu serverden kazımak. Çünkü o kadar çok şey yaptılar ki Anarchy adına Bu güzel ismi malesef mahvettiler. Bunu hiç kimse inkar edemez.

Umarım demek istediğimi anlatmışımdır.

EĞER Uğur şuan gelirde G.doğu olursa birleşmeyede açığız. Genel başkanlık sistemi olmadan tabi:)

ultrAslan
27-07-2013, 01:22

Kç yanlısı olsak Kç ye destek verirdik biz. Bunu tüm Kç li yöneticilere sorabilirsiniz. Sadece karşılıklı saldırılar olmadı.

Bizlerin 2 yıl önce ki tek amacı vardı. Anarchy adını artık bu serverden kazımak. Çünkü o kadar çok şey yaptılar ki Anarchy adına Bu güzel ismi malesef mahvettiler. Bunu hiç kimse inkar edemez.

EĞER Uğur şuan gelirde G.doğu olursa birleşmeyede açığız. Genel başkanlık sistemi olmadan tabi:)

bütün travian fırat herhalde ne kadar çok adaşım varmış :D

ziizii
27-07-2013, 01:44

Kusura bakma ben çıkaramadım seni :)

70lik hesabıyla oyuna döndükten sonra daha önce oynadığım Çığrıya bölgede tek birlik oluşturalım yönünde mesajlar attım o da kendince haklı bazı sebepler gösterip isteğimi red etti kendi haline bıraktım. Uzlaşma olmayınca bizde kartları oyuna göre oynamak zorunda kaldık. Ben bölgeyi birleştirmek için çok uğraştım ama sonuç alamadım.

Sana soruyu niye sordum dersen Çığrı bana kendisi demişti K.Ç'yle bazı antlaşmalarımız var diye ki çöküş yaşadığınız dönemde K.Ç.nin Anarchynin önemli hesaplarına hiç etik olmayan saldırılar düzenlemesi destek aldığınızın göstergesiydi. O dönem gerek yöneticilerin bencil egoları peşinden koşması gerekse K.Ç.nin kışkırtmaları bölgeyi bütün bir serwer boyunca istikrarsızlığa itti. Ben işin bu kadarını tek gördüm biliyorum :),

Bu dönem ne olur muamma...

_çığrı_
27-07-2013, 02:40
Anlaşma farklıdır, destek vermek farklıdır. Kç nin 70 lik hesabına saldrımasının başka nedenleride vardı. Bunları onlara sorarsanız daha iyi cevap verecektriler.

Herkes istediğine saldırabilir. Bunun etik olmayan bir tarafı yok:) (Anlaşmalar hariç)

a.t.t
27-07-2013, 02:52

Sizin derdiniz bölge değil başkanlık ?
Daha önce sizi büyük bir zevkle dümdüz ettik yine yapacagız bundan kimsenin gram şüphesi bulunmamaktadır.

Gelip burda bizimle laf dalaşına gireceğine git bi köyünle ilgilen, asker kestirme, şöyle sağlam vahalı bir köy kur, sonra gel..

_çığrı_
27-07-2013, 03:03
Biz diyoruz ki hiç birlikteen Genel başkan olmayacak. Tüm kararlar ortaklaşa alınacak.

Senin zihniyetin buraya kadar çalışıyor uğur işte. Herşey köy, asker, vaha

Bizde ise önemli olan asker bahane muhabbet şehanedir. Sen acaba bu güne kadar kaç kişi kazandın?

Bizler bu oyunda her zaman; saygı ve sevginin yanındayız. Bu güne kimseye ne küfür ettik nede hakaret ettik. Çünkü bize böyle davranışlar yakışmaz. Karakterimize uymuyor. Satmak, ihanet etmek, hile çevirmek, küfür, hakaret bunlar insanım diyen kişinin yapmayacağı şeylerdir.

Etrafındaki herkes seni terk etti. Kç ye gittin ordan kovuldun. Adamuslara gittin ordanda çıktın. Daha dur bakalım nereye gidecen.

Ben enes değilim. O hırsına yenildi. Ama bu sefer karşında daha farklı kişiler var dikkat et;)

a.t.t
27-07-2013, 09:16
Biz diyoruz ki hiç birlikteen Genel başkan olmayacak. Tüm kararlar ortaklaşa alınacak.

Bizde ise önemli olan asker bahane muhabbet şehanedir. Sen acaba bu güne kadar kaç kişi kazandın?

Bizler bu oyunda her zaman; saygı ve sevginin yanındayız. Bu güne kimseye ne küfür ettik nede hakaret ettik. Çünkü bize böyle davranışlar yakışmaz. Karakterimize uymuyor. Satmak, ihanet etmek, hile çevirmek, küfür, hakaret bunlar insanım diyen kişinin yapmayacağı şeylerdir.

Etrafındaki herkes seni terk etti. Kç ye gittin ordan kovuldun. Adamuslara gittin ordanda çıktın. Daha dur bakalım nereye gidecen.

Ben enes değilim. O hırsına yenildi. Ama bu sefer karşında daha farklı kişiler var dikkat et

Ben sana birleşiminde bulunan birliğin başkanının yazdıgı mesajı yazdım ? adam (JustForRelax (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=61547)) önce ANARCHY [ :D :D ] sonra DOMBIRA'yı yıkacagız diyor ? Bana kalkmışsın burada uzun hava okuyorsun.

Senin mesajlaştıgın adamların çoguyla ben oturup çay içiyorum canımız istedikçe ;) Hangi KÇ'li beni kovmuş ? sabiş ablanın pogaçasından senmi yedin ? Hasan hocanın çayını senmi içtin ? canerin nargilesinden sen mi duman aldın ? aziz abiyle sen mi şakalaştın ? Bülent abiyle her ne kadar tartışmış olsakta gider muhabbet eder gönlünü alır akşamına da yine rakı masasına oturur muhabbetin dibine vururum.

Adamuslara gittim, hakkıyla oyunumu oynadım, aramızdaki nedenlerle wow'u bıraktım ve hesap sildim ?

Nerede ve hangi birlikle oynadığım seni ilgilendirmez, ben layığıyla oynadıktan sonra

Ben enese küfür filan etmedim. Küfür ettiğimi hiç bir vakit kanıtlayamadı ? o yüzdende Poker_Break (ilter abi- Tekirdağ yeniçiftlikte yaşıyor ) birliklerle ilişiğini vakti zamanında kesti attı.

Sizin yada enesin ne haltlar yediğini bu server'da oynayan kimse bilmiyormuş gibi konuşuyorsun :D yapmayın arkadaşlar siz yeni gelene şirin gözükürsünüz ancak :)

Etrafımdaki kim beni terk etti ? isim numara vereyim face'ten hesaplarını söyleyeyim. evlenip çoluk çocuga karıştı diye oyun oynamayan abilerimi ablalarımı zorlamı getireyim. Dükkanını işini büyütten, fırsat bulamayan yada oynamak istemeyen adamlar beni terketmiş mi oluyor ? sizin bakış açınızda bu kadar demekki ? ben samimi olduğum herkesle görüşüyorum siz dert etmeyin.

Benim sizi bilmeme gerek yok nasıl olsa ezip geçicez :cool:

TırTıl
27-07-2013, 20:26

Tüm servere başaralır.

Ubade KILIÇASLANbirisimi olduk şimdi oyunda öyle demiyordun geçen gün.

WaNDaLL
30-07-2013, 21:50
Enes oyunu oynamayı bilmiyordu en başında , ben geçen sene doğru düzgün saldırı bile attığını görmedim..Yine aynı nickte oynayan Ubade isimli arkadaştada bu aşamada ışık göremedim :D AyıBoğan dalga geçer gibi oynuyor koca birlikle :)

Geçen sene herkes oynarken uzun bir süre ara vermiştim 1,5 ay gibi , ondan sonrada intern doktor olduğum için ozamanlar yoğunluktan ancak telefonla bakabiliyordum , sonraları toparladım oyuna müdahil olduk ve buna rağmen birçok iş başardık , birçok birliğin yapamadıklarını kendimiz yaptık...

Eğer zamanım olsa birçok arkadaş gibi ortada Pusunun p'sini bırakdırtmam Anarchy ile ortak çalışarak , geçen sene Kç'ler güle oynaya wowu kurduysa Pusu ve Enes yüzündendir..Kimse kusura bakmasın , ilkokul çocukları gibi başkanlık peşinde koşuyorsunuz , saçmasapan adamları , ufacık çocukları yönetime getiriyorsunuz..

a.t.t
03-08-2013, 09:10
http://travian-reports.net/tr/report/7112284f879 bugün, yarın, her daim,

Ben enes değilim. O hırsına yenildi. Ama bu sefer karşında daha farklı kişiler var dikkat et;)

Enesten hiçbir farkın yok yanında dura dura sende kararmışsın...
Anarchy Harfiyat A.Ş. gururla sunar: http://travian-reports.net/tr/report/7162195d4f4

_çığrı_
03-08-2013, 12:21
Sabır EY UĞUR Sabır. Gerçekten tek bir saldırı ile beni yıktığınızı düşünecek kadar darsınız. Sadece sabır diyorum size..

zacoo
03-08-2013, 13:37
Sabır EY UĞUR Sabır. Gerçekten tek bir saldırı ile beni yıktığınızı düşünecek kadar darsınız. Sadece sabır diyorum size..

http://travian-reports.net/tr/report/716253f9260

Buyur 2.
:)

a.t.t
03-08-2013, 14:52

oyunda da yazdım, rahmetli de böyle diyordu sıfır nüfus kalana kadar...

EDWARD C.
06-08-2013, 17:11
oyunda da yazdım, rahmetli de böyle diyordu sıfır nüfus kalana kadar...

ŞU AYI BOĞAN O KADAR CESARETLİYSE BU KÖYEDE BEKLERİZ.

DOMBIRA MERKEZ (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=346475)

‬‎ (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?x=42&y=-32)

ARAP_KADRI
06-08-2013, 20:09

DOMBIRA MERKEZ (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=346475) (Merkez)

‎*
(**42‬‬
|
*-*32‬‬)

HAHAHAHAHAHAHAHA çok yaşa hiç gülecegim yoktu

feastforcrows
07-08-2013, 00:08

‎*
(**42‬‬
|
*-*32‬‬)

ahahha bu nedir ya?

a.t.t
07-08-2013, 06:48

‎*
(**42‬‬
|
*-*32‬‬)

http://travian-reports.net/tr/report/717861fdb05

bizde herkes ayıbogan :D 2 tokmak geri dönüyor sana asker atmaya ne hacet ?

EDWARD C.
07-08-2013, 13:54
sen anca ufak tefek raporları paylaşırsın.birliğindeki yağma köylerinin raporlarını da paylaş biraz.
Hergün bir üyeni yağma köyü haline getiriyoruz.sen neyin kafasındasın :)

sen bizim birlikten üye (ç)almasını bilirsin birlik yönetmek sana göre değil.

Söyle bakalım anarchy birliği neden dombıra birliğinin savaş ilanımızı kabul etmiyor?

a.t.t
07-08-2013, 16:24
sen anca ufak tefek raporları paylaşırsın.birliğindeki yağma köylerinin raporlarını da paylaş biraz.

Söyle bakalım anarchy birliği neden dombıra birliğinin savaş ilanımızı kabul etmiyor?

Ufak tefek rapor dediğin senin merkez köyün :D :D :D
İsmimizle reklam yapmayın diye :D

zacoo
07-08-2013, 16:45

Sen git abin gelsin

ilker_harman
07-08-2013, 16:52
Yazık laa bu kadar yüklenmeyin adama şimdi hesabı silecek. Sonra kiminle uğraşacaz canımız sıkılır :D

EDWARD C.
07-08-2013, 19:32
Beni bilmem ama biz sizin birlikteki yağma köylerini oyundan epey bezdirmişisiz ki hesap siliyorlar.
Kumdankale nerede :D hani şu eski diplomatınız.Hani çok saldırı alınca yağma puanınız düşmesin diye birlikten çıkardıgınız üyeniz. :)

EDWARD C.
07-08-2013, 19:36
Ufak tefek rapor dediğin senin merkez köyün :D :D :D
İsmimizle reklam yapmayın diye :D

Bunlar inandırıcı değil daha sağlam bahanelerin yok mu.:) Savaş ilanını kabul edemiyorsun korkaklıgından.Çünkü sen saldırı organize edemessin.Sen sadece üye çalmasını bilirsin.Birlikten hiçbir oyuncunu savunmassın askerleri kesilirse birlikten atarsın.
Merak etme o attıgın oyuncuları ben koruyorum ve şu anda birliğine yağma yapıyorlar. :D

EDWARD C.
07-08-2013, 19:39
Sen git abin gelsin

Daha önceki serverda Anarchy birliği nasıl bir birlikti bilemiyorum ama bu seneki Anarchy çorçocuk topluluğundan oluşmuş.
Sadece laf ile oynuyorlar.

a.t.t
07-08-2013, 23:20
Bunlar inandırıcı değil daha sağlam bahanelerin yok mu.:) Savaş ilanını kabul edemiyorsun korkaklıgından.Çünkü sen saldırı organize edemessin.Sen sadece üye çalmasını bilirsin.Birlikten hiçbir oyuncunu savunmassın askerleri kesilirse birlikten atarsın.
Merak etme o attıgın oyuncuları ben koruyorum ve şu anda birliğine yağma yapıyorlar. :D

Daha önceki serverda Anarchy birliği nasıl bir birlikti bilemiyorum ama bu seneki Anarchy çorçocuk topluluğundan oluşmuş.
Sadece laf ile oynuyorlar.

Ula bebe hesap silme server sonuna kadar bu senden isteyeceğim tek şey görelim neyle oynuyoruz :D :D :D

feastforcrows
09-08-2013, 07:38
yahu birliğin ismi anarchy zaten adam hala "oyuncu çalıyorsunuz siz birlikten ne anlarsınız" felan martaval okuyor biz diyoz "anarchy kaos" adam diyor savaş teklifimizi niye kabul etmiyorsun sen etmişsin savaş ilanını zaten saldır saldırabildiklerine işte daha ne? ayrıca savaş teklfi kabul edilince ne oluyor anlamıyorum +/- de as birlikleri haricinde tüm birliklerle fiili olarak savaş halindeyiz zaten:) biz senin savaş teklifini kabul edince ayrı mutlu olacağını hepimiz biliyoruz ama biraz şansına küs derim çünkü savaşta gözüktüklerimiz bizim anlaşmalı birliklerimizdir kontenjan dolu yani belki çok çalışırsanız savaş teklifi kabul edilir:)
hep geri vites olmasın biraz gazı kökleyin:D

zacoo
11-08-2013, 08:29

DOMBIRA MERKEZ (http://ts3.travian.com.tr/karte.php?d=346475)

Seni kırmayıp sana yakın olayım diye hesap değiştirdim ve saldırdım valla kim cesaretli kim korkak anlamadım daha ne yapayım ? istersen gün saatte vereyim ? bu arada hammadde için teşekkürler 2k 2kdır.

http://travian-reports.net/tr/report/718500b85d6

EDWARD C.
11-08-2013, 16:32
Seni kırmayıp sana yakın olayım diye hesap değiştirdim ve saldırdım valla kim cesaretli kim korkak anlamadım daha ne yapayım ? istersen gün saatte vereyim ? bu arada hammadde için teşekkürler 2k 2kdır.

http://travian-reports.net/tr/report/718500b85d6

Senin verdiğin hammaddelerin yanında 2000 hammaddenin lafı mı olur :)
http://travian-reports.net/tr/report/7185648e734

zacoo
11-08-2013, 16:35
Senin verdiğin hammaddelerin yanında 2000 hammaddenin lafı mı olur :)
http://travian-reports.net/tr/report/7185648e734
Ben merkezine girerim SİZ yan köye gelirsiniz bizim farkımız burda ;) 4k sığınak dedem de bassa o da hammadde kaptırmam diye hava atar :)

a.t.t
11-08-2013, 16:38
köy köy değil atatürk orman çiftliği :D maşallah :D :D

ilker_harman
11-08-2013, 16:51
La 4k sığınağı oyuna yeni başlayan ergenler bile basmıyo bu kadar mı korkuyo bu adam yaa....
Yazıııııııık..........

EDWARD C.
11-08-2013, 16:55
Ben merkezine girerim SİZ yan köye gelirsiniz bizim farkımız burda ;) 4k sığınak dedem de bassa o da hammadde kaptırmam diye hava atar :)

Hammadde kaptırıyorsun savunamıyorsun benim sığınak kasmamı eleştiriyorsun ne ayaksın! :D

EDWARD C.
11-08-2013, 16:57
La 4k sığınağı oyuna yeni başlayan ergenler bile basmıyo bu kadar mı korkuyo bu adam yaa....
Yazıııııııık..........

Evet ergen dostum ilker, korkuyorum.Sığınak kurdum gel de mancınıkla yık :D

zacoo
11-08-2013, 17:02
Hammadde kaptırıyorsun savunamıyorsun benim sığınak kasmamı eleştiriyorsun ne ayaksın! :D
Merkezine davet ediyorsun,geliyorum savunamıyorsun,hammadde kaptırıyorsun,daha köyüme bile saldıramamışsın başkalarının raporlarını koyuyorsun,merkezime hanginiz gelse çakılıyorsunuz asıl sen ne ayaksın :)?

http://travian-reports.net/tr/report/718566a8692

Oyunun başından beri yağma köyü yapacaktın bizi sözde.Listede hani ilk sırayı bana ayırmıştın ? Bana hayvan raporu koydurtma boşuna :)

ilker_harman
11-08-2013, 17:20
Evet ergen dostum ilker, korkuyorum.Sığınak kurdum gel de mancınıkla yık :D

la herşey sırayla arkamızdan kovalayan yokki nasılsa yıkılcak senin köy neden acele edeyim biraz arkadaşlar eğlensin seninla onun için bekliyorum :D
sonra sıkılıyolar bana hedef göster diye başımızın etini yiyorlar :D

EDWARD C.
11-08-2013, 23:16
la herşey sırayla arkamızdan kovalayan yokki nasılsa yıkılcak senin köy neden acele edeyim biraz arkadaşlar eğlensin seninla onun için bekliyorum :D
sonra sıkılıyolar bana hedef göster diye başımızın etini yiyorlar :D

:D 14X14 haritamdaki üyelerinde bundan bahsediyor mu? :) Yağma köyü yapacağım demiştim yaptım.Kumdankale yi ilk sıraya almıştım yağma köyü yaptık bunalıma girdi oyunu terlketti. :D

Ha birde alt birliğiniz vardı ismi "Anarchy" ateşkes için yalvarıyordu neden sahip çıkmadınız cocuklara? :D

ilker_harman
12-08-2013, 08:11
14X14 haritamdaki üyelerinde bundan bahsediyor mu? :) Yağma köyü yapacağım demiştim yaptım.Kumdankale yi ilk sıraya almıştım yağma köyü yaptık bunalıma girdi oyunu terlketti. :D

Ha birde alt birliğiniz vardı ismi "Anarchy" ateşkes için yalvarıyordu neden sahip çıkmadınız cocuklara? :D

Yazık la adam oyunu üniversite işlerini halletmek için bıraktıktan sonra yapılan saldırıları da bunu biz yaptık diyosun ya helal sana. Sen ancak benim birliğimde kullanılmayan hesaplara saldırırsın. Seni aktif hesaplara bekliyoruz. :D Varsa yiyen maçan aktif hesaplara gelirsin. Zaten bu zamana kadar maçan yiyip de ilk giren adam hiç olmadın ya. Zaten ne o kadar askerin ne de yüreğin var :D
Daha yeni köy atamıyosun göçmenlerimi keserler diye. Ama söz sen göçmen bas kimse saldırmayacak sana. 3 gün göçmen süresi vereceğiz. Nede olsa köylerin çocukların yağması oluyor. Fazladan yağma köyünün zararı olmaz. Askerleri besleyecek tahıl lazım :D

HOŞKÖY
12-08-2013, 13:31
http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=5731477&aid=41
YAĞMALAMA PEK MERKEZE GELMİŞE BENZEMİYOR AMA?

zacoo
12-08-2013, 16:29
http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=5731477&aid=41
YAĞMALAMA PEK MERKEZE GELMİŞE BENZEMİYOR AMA?

raporu göremiyorum sanırım K.Atatürk ün raporu bekle geliyorum merkeze :)

HOŞKÖY
12-08-2013, 16:59
raporu göremiyorum sanırım K.Atatürk ün raporu bekle geliyorum merkeze :)

Senin sözün üzerine yazılmış bir cevap bu, ben yan köye girmem diyorsun fakat ayın 6'da yan köye asker yollamışsım. Oda senin yan köyüne ayın 7'de göndermiş.

zacoo
12-08-2013, 17:10
sheldoncooper (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=63410) dan bahsediyorsun sen :) onun yan köyü hesaba geçtiğimde listedeydi gelmiş o raporu mu koyuyorsun bide onunda merkezine gelirim sorun değil :)

HOŞKÖY
12-08-2013, 18:27
sheldoncooper (http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=63410) dan bahsediyorsun sen :) onun yan köyü hesaba geçtiğimde listedeydi gelmiş o raporu mu koyuyorsun bide onunda merkezine gelirim sorun değil :)

Oyunun başından beri yağma köyü yapacaktın bizi sözde.Listede hani ilk sırayı bana ayırmıştın ? Bana hayvan raporu koydurtma boşuna :)

Hocam bir karar ver artık burda listede ilk sırayı bana ayırmıştın diyorsun, yan köye ben saldırmadım listedeydi diyorsun. Hangisi doğrusu?

zacoo
12-08-2013, 19:11
Neden bahsediyorsunuz? başkanınız beni yağma listesine almıştı daha doğrusu bizi yağma köyü yapacaktı benim lazım ona diğer saldırdığım adam ne alaka ? Kendi yağma listemde ekliymiş bende yollayınca yan köyüne gitmiş edward ile o ne alaka çözemedim.Ya ben anlamıyorum ya siz ?

HOŞKÖY
12-08-2013, 19:23
Söylediğim çok net; arkadaşın yan köyünü yağma listesine koyuyorsunuz o sizin yan köyünüzde askerinizi yakalayıp kesince ben yan köye saldırmam diyorsunuz. Birliğinizde saygı gösterdiğim bir çok iyi oyuncu var ama sizden de aynı nezaketi beklememiz çok büyük bir istek değil diye düşünüyorum.

zacoo
12-08-2013, 19:35
Arkadaşım ben bu hesaba yeni geçtim ve yağma listesinde kim var kim yok bakmadım. Neyini anlamıyorsunuz siz? Madem eklemişim mesaj atarsın uyarırsın yan köye 2 askerle saldırdığı nerde görülmüş ?

http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=13969272|6e0c3e15&t=

buyrun merkez.O arkadaşınazada saldırayayımda burda saçmalamayı bırakırsınız.

EDWARD C.
13-08-2013, 11:52
Arkadaşım ben bu hesaba yeni geçtim ve yağma listesinde kim var kim yok bakmadım. Neyini anlamıyorsunuz siz? Madem eklemişim mesaj atarsın uyarırsın yan köye 2 askerle saldırdığı nerde görülmüş ?

http://ts3.travian.com.tr/berichte.php?id=13969272|6e0c3e15&t=

buyrun merkez.O arkadaşınazada saldırayayımda burda saçmalamayı bırakırsınız.

http://travian-reports.net/tr/report/718962cd7ed

Şu rapordan sonra susmalısınız :D bizim üye sizin üyeyle dalga geçmek için göçmenle saldırmış e sizin üyede her zamanki gibi savunamıyor.

murat-ist
13-08-2013, 12:46
- - bolgesınde cem dıye biri var ona asker bastırmayın arkadas cok tehlıkelı bırı:-) ben test ettım

zacoo
13-08-2013, 13:52

Şu rapordan sonra susmalısınız :D bizim üye sizin üyeyle dalga geçmek için göçmenle saldırmış e sizin üyede her zamanki gibi savunamıyor.

Ooo hoşgeldin edwardım nerelerdedin bi ara susmuştun :) O arkadaş sizin sayenizde geçen hafta savunmada madalya aldı dimi :)

http://travian-reports.net/tr/report/719015009d5
http://ts3.travian.com.tr/img/x.gif

http://travian-reports.net/tr/report/7190168a579
http://travian-reports.net/tr/report/71901787b48
http://travian-reports.net/tr/report/719018f59eb
http://travian-reports.net/tr/report/71901905a09

Al edwardcım saldırdıklarımdan biri senin kankanmış galiba :) Bir arkadaşta anlaşmalı birliklerinizden.Hepsi merkez sanırım yanılmıyorsam.Az asker basında şu topta saldırıya gireyim bu ne böyle hayvan toplamışsınız hep :) Sizde olmasanız yağma yapamıcam. Şuraya başkalarının değil birde kendine ait saldırı koy

Atıl
14-08-2013, 09:21
Hepinizden uzağa işerim :) kasmayın bu kadar 3 5 rapor için birbirinizi kırmaya değmez:) yağma raporu sonuçta...

emirmehmet
14-08-2013, 09:23
Hepinizden uzağa işerim :) kasmayın bu kadar 3 5 rapor için birbirinizi kırmaya değmez:) yağma raporu sonuçta...

işer :) garanti veriyorum

EDWARD C.
14-08-2013, 10:14
zacoo (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=129087) :D

http://travian-reports.net/tr/report/719199b5698
kardeşim bu rapor seni susturur umarım :) esqiya nın askeri kalmadı :D artık esqiya nın yağma raporunu gösterirsin forumda.

EDWARD C.
14-08-2013, 13:03
Anarchy nin değerli üyeleri değil mi bunlar :D rapor paylaşacaksan al bakalım en yeni raporlar.

http://travian-reports.net/tr/report/718997a5e4b
http://travian-reports.net/tr/report/718998df83f
http://travian-reports.net/tr/report/7189996a828
http://travian-reports.net/tr/report/719000fe719
http://travian-reports.net/tr/report/7189965d21a
http://travian-reports.net/tr/report/719001e9670

http://travian-reports.net/tr/report/719199b5698 (http://travian-reports.net/tr/report/719199b5698) (savunmada)

EDWARD C.
14-08-2013, 18:55
http://travian-reports.net/tr/report/719315bac80
Siz asker kaçırırsınız biz bi yolunu bulur keseriz o askerleri :)

http://travian-reports.net/tr/report/719316a79ea
Birileri üyesini savunmak yerine saldırı alınca birlikten atmış.Anarchy'nin huyu bu :D

a.t.t
14-08-2013, 20:22

çoluk çocukla ugraşıyoruz :D

Atıl
14-08-2013, 20:59
çoluk çocukla ugraşıyoruz :D

uğur senle sidik yarışı yapalım mı :) çok çişim geldi :D

şaka bir yana erken başlamışsınız bu sene bir an önce bölgesel birliği sağlayın bence sonra herkes k.ç yi suçlayacak yine:)

a.t.t
14-08-2013, 21:41
http://travian-reports.net/tr/report/71938719d47
Kesimlerimiz anarchy kurallarına göre yapılmaktadır.

kendi köyündeki askeri korudu başkasının askerlerini koruyor :D

merak etme abi biz bölgeyi birleştirmemeye niyetliyiz :) Bulmuşuz fareyi oynamazmıyız kedi gibi ;)

zacoo
14-08-2013, 22:34

al sana dalga :)

http://travian-reports.net/tr/report/719401af802,71940229bca,719403b3195,71940400fd6

a.t.t
14-08-2013, 22:35
edfırt noluyo köyün yerinden oynuyo :D

ilker_harman
14-08-2013, 23:01

ya bırakın adam hesabıı slmesin lütfen ya merak ediyorum tılsımlar çıkana kadar ne yapacak :D

EDWARD C.
15-08-2013, 00:07
al sana dalga :)

http://travian-reports.net/tr/report/719401af802,71940229bca,719403b3195,71940400fd6

Çorçocuk ilk defa mancınık görmüş denesin bırakın :)
Ama o oyuncakla fazla oynamasın elinde melinde bi tarafında patlar.

EDWARD C.
15-08-2013, 00:08
ya bırakın adam hesabıı slmesin lütfen ya merak ediyorum tılsımlar çıkana kadar ne yapacak :D

Yağma köyüm merak etme silmiyorum :) Belanız olmaya devam.

EDWARD C.
15-08-2013, 02:24

Anca ben yokken saldırırsınız.Eee başkanınız neden saldırmıyor hayırdır yoksa askerlerimi kesildi :) esqiya ve ayı boğan neden saldırmıyor. :D Onların köyüne DOMBIRA ziyareti olmustu halaa asker kasamadılar mı? :D

EDWARD C.
15-08-2013, 02:29
http://travian-reports.net/tr/report/71938719d47
Kesimlerimiz anarchy kurallarına göre yapılmaktadır.

kendi köyündeki askeri korudu başkasının askerlerini koruyor :D

merak etme abi biz bölgeyi birleştirmemeye niyetliyiz :) Bulmuşuz fareyi oynamazmıyız kedi gibi ;)

Korkaklar ordusu anarchy :) DOMBIRA isterse savunur ve istediği Anarchy köyüne de girip-çıkar.Elimde birliğinin yüzde 90 ının yediği saldırılar mevcut.

Bak bakalım haftanın savunmada en iyileri listesine.Orada DOMBIRA yı göreceksin.Bu sizin bi saldırı organize edemediğinizi bu konuda ne kadar beceriksiz oldugunuzu gösterir.

Sana öğreticem nasıl saldırı organize edildiğini :)

EDWARD C.
15-08-2013, 02:43
Askeri kesilen yıkılan üyeleri birlikten attıklarını duyduk. :D
Bak bu üye de yıkılıyor bunuda birlikten atmalısın :D

http://travian-reports.net/tr/report/71947550ffa (http://travian-reports.net/tr/report/71947550ffa)
http://travian-reports.net/tr/report/719476ddb52
http://travian-reports.net/tr/report/719477b2360

a.t.t
15-08-2013, 02:52
Korkaklar ordusu anarchy :) DOMBIRA isterse savunur ve istediği Anarchy köyüne de girip-çıkar.Elimde birliğinin yüzde 90 ının yediği saldırılar mevcut.

Bak bakalım haftanın savunmada en iyileri listesine.Orada DOMBIRA yı göreceksin.Bu sizin bi saldırı organize edemediğinizi bu konuda ne kadar beceriksiz oldugunuzu gösterir.

Sana öğreticem nasıl saldırı organize edildiğini :)

2864 puanın zaten 1100 tanesini hayvanlar yaptı ? senin birliğin hayvanlardan mı oluşuyor ?
Senin güttüğün koyun kadar bizim inlettiğimiz çoban var akıllı ol daha fazla kaval çalma senide inletmeyeyim.
Ve ne olur hesabını silme daha 1 arkadaşım geldi biz daha gelmedik merkezine ? tabi kalırsa merkezin hesabın.

ilker_harman
15-08-2013, 03:20
Yağma köyüm merak etme silmiyorum :) Belanız olmaya devam.

senin bana saldırmaya ne yüreğin ne de askerin yeter :D bu durumda ben senin yağma köyün asla olmam. ama seni yağmalamaya bile tenezzül etmem ben senin gibi 3 4 k sığınak basan sıkışınca gidip birilerinden yardım dilenen adamla düşman bile olmam bu kendime hakaret olur. sen git birilerinin koltuğunun altına gir de seni korusun :D

Yaşa hürmeden mesaj editlenmiştir. Yanlış anlaşılma olmasın.

zacoo
15-08-2013, 06:04
Anca ben yokken saldırırsınız.Eee başkanınız neden saldırmıyor hayırdır yoksa askerlerimi kesildi :) esqiya ve ayı boğan neden saldırmıyor. :D Onların köyüne DOMBIRA ziyareti olmustu halaa asker kasamadılar mı? :D
merkezime girdinizde mi ötüyorsun burda böyle :) Hangi oyuncunuzda var o cesaret? :D

EDWARD C.
15-08-2013, 12:25
2864 puanın zaten 1100 tanesini hayvanlar yaptı ? senin birliğin hayvanlardan mı oluşuyor ?
Senin güttüğün koyun kadar bizim inlettiğimiz çoban var akıllı ol daha fazla kaval çalma senide inletmeyeyim.
Ve ne olur hesabını silme daha 1 arkadaşım geldi biz daha gelmedik merkezine ? tabi kalırsa merkezin hesabın.

Hadi bakalım hesabımı hiç bir zaman silmeyeceğim. :) Hadi yerse yıkın bakalım bekliyorum.Sizde o cesaret yok ! Siz boş köylere saldırabilen birliksiniz. :D Güney Doğuda Anarchy diye birlik kalmayacak bunu bezelye beynine öğret !

EDWARD C.
15-08-2013, 12:29
senin bana saldırmaya ne yüreğin ne de askerin yeter :D bu durumda ben senin yağma köyün asla olmam. ama seni yağmalamaya bile tenezzül etmem ben senin gibi 3 4 k sığınak basan sıkışınca gidip zorbey amcasından yardım dilenen adamla düşman bile olmam bu kendime hakaret olur. sen git zorbey amcanın koltuğunun altına gir de seni korusun :D

Sana ne olacak biliyormusun? Saldırı alan yıkılan üyeleri savunmak yerine birlikten atıyorsunuz.İlerleyen zamanda sende bu duruma düşeceksin sürekli saldırı aldıgın için seni birlikten atacaklar.

EDWARD C.
15-08-2013, 12:31
merkezime girdinizde mi ötüyorsun burda böyle :) Hangi oyuncunuzda var o cesaret? :D

Asker kaçıran ordu başkanı zacoo ,lütfen cesaretimi eleştirme laf atma :D, sende olmayan birşeydir kıskanma. :D

zacoo
15-08-2013, 13:15
Asker kaçıran ordu başkanı zacoo ,lütfen cesaretimi eleştirme laf atma :D, sende olmayan birşeydir kıskanma. :D

Kim asker kaçırmış aha yazıyorum buraya hadi yiyosa gir merkezime askerler kaçmayacak :) Ama girmezsen anlarım korktuğunu :) adam gibi korkmadan çakabilcen mi askerlerini :) tabi varsa...

feastforcrows
15-08-2013, 13:26
edvırt çok değişik adamsın güldürdün beni:)

EDWARD C.
15-08-2013, 16:29
Forum da öten bu Anarchy üyelerine asıl cevabımı oyunda vereceğim veriyoruzda zaten.Ama anarchy başkanı burada kendi birliğini o kadar övüyor ki sanki serverın en sağlam birliğiymiş gibi.
Buraya başka cevap yazmak istemiyorum çocukların forumunu işgal etmeyeceğim rahat rahat takılsınlar.

a.t.t
15-08-2013, 22:10
bak evladım..
http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=214428 bu arkadaş sizin oluşumun kendince genel başkanı ? sizi bir çatı altında birleştirmiş etmiş. profilinde ne yazıyor ? Bu sefer İntikam için geldik ve İntikamımızı almadan da gitmyeceğiz

sordun mu hiç size kim ne yaptıda intikam alıyorsunuz :D ula ötmeden önce bir sor soruştur.
Server'ın en saglam birliği olmasakta GÜNEYDOĞU' nun tek hakimiyiz aksini inkar eden olamaz ;)
sen kendinle çelişiyorsun. kendin yıkılıyorsun boş köylere saldırıyorsunuz diyorsun ? sen boş köymüsün ? yoksa sizin için bu bir savaş oyunu değil, muhabbet sohbet dostluk arkadaşlık oyunumu ? :D

Öğreneceğin çok şey var evladım.. otur ve seyret..

lellilelli
15-08-2013, 23:28
senin bana saldırmaya ne yüreğin ne de askerin yeter :D bu durumda ben senin yağma köyün asla olmam. ama seni yağmalamaya bile tenezzül etmem ben senin gibi 3 4 k sığınak basan sıkışınca gidip zorbey amcasından yardım dilenen adamla düşman bile olmam bu kendime hakaret olur. sen git zorbey amcanın koltuğunun altına gir de seni korusun :D

:) senın nıck ın neymıs yaw merak ettım sımdı ^_^

kılpachino
16-08-2013, 00:20
edward dostum herkes bu oyunda karakteri neyse onu onu oynar. sadece şu kısıma cevap vermek için foruma üye oldum. bazıları kısa donla gezerken bu oyunda gümüş hilesi yapılmazken kafesler kahramanlar meydanda yokken biz bu oyunda yapacağımızı yaptık. şimdi sevdiğimiz kardeşlerimizin yanında olmak için oyunda vakit öldürüyoruz. karakter oynama meselesine gelirsek rakip birliğe korkularından çakal bile sokanlar burada delikanlılık yapmaya racon kesmeye çalışıyorlar. çakallarını bulmaya bile ihtiyaç duymuyorum. birliğimizin içinde kalmaya devam etsinler. bu şekilde bile her kulvarda herkesin hakkını eline teslim ederiz. forumda ismimiz çok telafuz edildiği için cevap hakkı doğuyor. kimse bizim ne korumamız ne kanatlarımız altındadır.ergen delikanlılığınızı başka yerde yapın gençler. babanızdan aldığınız harçlıklarla aldığınız kafesler falanda sizi kurtarmaz. mesajımızı aklı başında olanlardan üstüne alınan alsın. biz dostlarımız için gerekirse hesapta sileriz hesapta sildiririz. edwardda dostumuzdur. hesabımızda tüm dostlarımıza olduğu gibi onada feda olsun. forumda başka isimlerle yazışan delikanlılara selam olsun. oyundaki ismim zorbey. profilin sol tarafı bana aittir. ismimde ibrahim hoca...

zorbey.
16-08-2013, 00:36
İbrahim abiminde dediği gibi forumda ismimiz pek bir anılmaya başladı.Biz kimseye şu saate kadar cevap vermedik ama şahsımıza yapılan her türlü yanlışın karşısındayız.Biz bir karar aldık ve uyguluyoruz edward kardeşim yardım istemiş veya istememiş bu kimseyi ilgilendirmez.Eğer siz ki cesareti olan arkadaşlar 10 sayfa atıp tutmuşsunuz öyle rapor böyle raporlar paylaşmışsın dostun dost olduğu zamanlarda da o raporları bekleriz.Murat...

EDWARD C.
16-08-2013, 00:49
G.DOĞU ve DOMBIRA birliği server sonuna kadar dosttur.

Anarchy birliği server sonuna kadar DOMBIRA'nın düşman birliğidir.Bunu Anarchy'nin alt birliklerinede söyleyin ateşkes için yalvarmasınlar!

tokmaklayan
16-08-2013, 02:00
bak evladım..
http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=214428 bu arkadaş sizin oluşumun kendince genel başkanı ? sizi bir çatı altında birleştirmiş etmiş. profilinde ne yazıyor ? Bu sefer İntikam için geldik ve İntikamımızı almadan da gitmyeceğiz

sordun mu hiç size kim ne yaptıda intikam alıyorsunuz :D ula ötmeden önce bir sor soruştur.
Server'ın en saglam birliği olmasakta GÜNEYDOĞU' nun tek hakimiyiz aksini inkar eden olamaz ;)
sen kendinle çelişiyorsun. kendin yıkılıyorsun boş köylere saldırıyorsunuz diyorsun ? sen boş köymüsün ? yoksa sizin için bu bir savaş oyunu değil, muhabbet sohbet dostluk arkadaşlık oyunumu ? :D

Öğreneceğin çok şey var evladım.. otur ve seyret..

a.t.t sen hala oynuyormusun :) 10 yıl öncesinden hatırlıyorum seni a.a.t tanıdık geliyordur sanırım :)

a.t.t
16-08-2013, 07:31
a.t.t sen hala oynuyormusun :) 10 yıl öncesinden hatırlıyorum seni a.a.t tanıdık geliyordur sanırım :)

5 yıldır o :D duruyoruz burada onunun dostu bu bunun kankası, can kardeşi, bebek harçlıkçılar kafesçiler ugraşıyoruz işte :)

Siz yokken biz vardık sizi geldiğiniz gibi yine server'ınıza yollayacagımız geçmiş dönemlerdeki gönderişlerimizle sabittir.
Gelipte burda boş boş atarlı giderli konuşmanıza gerek yok :) bu sayfalar burada duruyor 3 ay sonra açıp okutturunca utanmayın kendinizden ben nedemişim diye..

Bu nedir ya :D "forumda başka isimlerle yazışan delikanlılara selam olsun."

tokmaklayan
16-08-2013, 15:24
5 yıldır o :D duruyoruz burada onunun dostu bu bunun kankası, can kardeşi, bebek harçlıkçılar kafesçiler ugraşıyoruz işte :)

Siz yokken biz vardık sizi geldiğiniz gibi yine server'ınıza yollayacagımız geçmiş dönemlerdeki gönderişlerimizle sabittir.
Gelipte burda boş boş atarlı giderli konuşmanıza gerek yok :) bu sayfalar burada duruyor 3 ay sonra açıp okutturunca utanmayın kendinizden ben nedemişim diye..

Bu nedir ya :D "forumda başka isimlerle yazışan delikanlılara selam olsun."

yok be dostum yalnış anladın ben o dönemde oynamışdım s3 de senin nikini dün gibi hatırlıyorum s3 de oynamıyorum ben sadece bir selam vereyim dedim bol şanslar

a.t.t
16-08-2013, 15:52
yok be dostum yalnış anladın ben o dönemde oynamışdım s3 de senin nikini dün gibi hatırlıyorum s3 de oynamıyorum ben sadece bir selam vereyim dedim bol şanslar

mesajın ilk kısmı sanaydı zaten :) geri kalan kısmı üstüne alan almıştır ;)
ali alper taşcımısın ? yoksa kimsin sen :D

ilker_harman
17-08-2013, 00:51
Sana ne olacak biliyormusun? Saldırı alan yıkılan üyeleri savunmak yerine birlikten atıyorsunuz.İlerleyen zamanda sende bu duruma düşeceksin sürekli saldırı aldıgın için seni birlikten atacaklar.

amcalarına mı söölicen onlar mı saldıracak bana :D sen saldırda nasıl saldırılıyomuş görelim :D hani biz saldırmayı bilmiyoruz ya öğreniriz :D

ilker_harman
17-08-2013, 01:09
edward dostum herkes bu oyunda karakteri neyse onu onu oynar. sadece şu kısıma cevap vermek için foruma üye oldum. bazıları kısa donla gezerken bu oyunda gümüş hilesi yapılmazken kafesler kahramanlar meydanda yokken biz bu oyunda yapacağımızı yaptık. şimdi sevdiğimiz kardeşlerimizin yanında olmak için oyunda vakit öldürüyoruz. karakter oynama meselesine gelirsek rakip birliğe korkularından çakal bile sokanlar burada delikanlılık yapmaya racon kesmeye çalışıyorlar. çakallarını bulmaya bile ihtiyaç duymuyorum. birliğimizin içinde kalmaya devam etsinler. bu şekilde bile her kulvarda herkesin hakkını eline teslim ederiz. forumda ismimiz çok telafuz edildiği için cevap hakkı doğuyor. kimse bizim ne korumamız ne kanatlarımız altındadır.ergen delikanlılığınızı başka yerde yapın gençler. babanızdan aldığınız harçlıklarla aldığınız kafesler falanda sizi kurtarmaz. mesajımızı aklı başında olanlardan üstüne alınan alsın. biz dostlarımız için gerekirse hesapta sileriz hesapta sildiririz. edwardda dostumuzdur. hesabımızda tüm dostlarımıza olduğu gibi onada feda olsun. forumda başka isimlerle yazışan delikanlılara selam olsun. oyundaki ismim zorbey. profilin sol tarafı bana aittir. ismimde ibrahim hoca...

Yaşınıza ve mesleğinize hürmeten isminizin geçtiği mesajlarım editlnmiştir. Konuyla ilgili sürçi lisan ettiysek affola.

ilker_harman
17-08-2013, 01:13
İbrahim abiminde dediği gibi forumda ismimiz pek bir anılmaya başladı.Biz kimseye şu saate kadar cevap vermedik ama şahsımıza yapılan her türlü yanlışın karşısındayız.Biz bir karar aldık ve uyguluyoruz edward kardeşim yardım istemiş veya istememiş bu kimseyi ilgilendirmez.Eğer siz ki cesareti olan arkadaşlar 10 sayfa atıp tutmuşsunuz öyle rapor böyle raporlar paylaşmışsın dostun dost olduğu zamanlarda da o raporları bekleriz.Murat...

Üstad ben yanlış mı anladım bilmiyorum ama dombra nın adı gd iken de dombıra yı yıkacağınızı söylüyordunuz bu kadar hızlı değişim garip geldi bana bilmiyorum yanlışım var mı? eğer varsa düzeltin lütfen.

a.t.t
17-08-2013, 06:57
Üstad ben yanlış mı anladım bilmiyorum ama dombra nın adı gd iken de dombıra yı yıkacağınızı söylüyordunuz bu kadar hızlı değişim garip geldi bana bilmiyorum yanlışım var mı? eğer varsa düzeltin lütfen.

onu diyenin elinden birliğini alıp dagıttılar.. http://ts3.travian.com.tr/spieler.php?uid=61547

SUSPİRİA
17-08-2013, 09:10

ibrahim hoca sen speed cisin ne arıyorsun yavaş serverde . ben ce buralarda erken konışmamak lazım oyunun nereden baksanız 9 10 ayı daha var.(drx k1ng. hesabı ortaklarından muharrem hoca) he bende bir hesap açtım takılıyorum öylesine

a.t.t
17-08-2013, 10:59
ibrahim hoca sen speed cisin ne arıyorsun yavaş serverde . ben ce buralarda erken konışmamak lazım oyunun nereden baksanız 9 10 ayı daha var.(drx k1ng. hesabı ortaklarından muharrem hoca) he bende bir hesap açtım takılıyorum öylesine

güzel yorum üstad tebrik ederim..

kılpachino
17-08-2013, 13:16

selamlar hocam. sevdiğim kıramadığım bir kardeşim için geldim buraya. bunca yıl oynayıp forumlarda hiç yorumda yapmamıştım. ama burada nedense ismimiz çok kullanılmaya başlandı. cevap vermek ihtiyacı doğdu biraz. kendimizce rekor ordu yapmaya geldik başarabilirsek. dediğiniz gibi 9-10 ay daha var uzun bir maraton burası sıkılmadan devam edebilirsek inşallah başarmaya çalışacağız. bu arada yen spedde son kez oynayıp jübile yapacağız. oradada inşallah sizleride görürüz hocam.

SUSPİRİA
17-08-2013, 14:40
selamlar hocam. sevdiğim kıramadığım bir kardeşim için geldim buraya. bunca yıl oynayıp forumlarda hiç yorumda yapmamıştım. ama burada nedense ismimiz çok kullanılmaya başlandı. cevap vermek ihtiyacı doğdu biraz. kendimizce rekor ordu yapmaya geldik başarabilirsek. dediğiniz gibi 9-10 ay daha var uzun bir maraton burası sıkılmadan devam edebilirsek inşallah başarmaya çalışacağız. bu arada yen spedde son kez oynayıp jübile yapacağız. oradada inşallah sizleride görürüz hocam.
biz 3 speed önce wowu kurduğumuzda ben kendi açımdan jubile yapmıştım zaten ama her zaman defans için varım. geçen speed 400k def kestirdim neredeyse. tem ile de osmanın hesaba göz kulak oldum asker bastım . diyorum ya takılmacasına oynuyoruz. meriç te buralardaymış. he rekora kafayı taktıysanız eminim yaparsınız.

ilker_harman
17-08-2013, 15:36

Hocam siz buralarda fazlaca durmayın isterseniz. Forumda biz sürçi lisan eder saygıda hata yapabiliriz. En nihayetinde mesleğinize saygımız var. Pek de kulak asmayın bizimki çoluk çocukla makara yapmak. Gerçi buranın ortalamasına göre bende karta kaçmaya başladım ama gülüp sıkıntı atıyoruz işte :D

zorbey.
17-08-2013, 15:53
Hocam sen yanlış biliyorsun biz öyle bir şey söylemedik ki söylesek ona göre hareket ederdik aksi bir durum söz konusu olmazdı.

a.t.t
17-08-2013, 16:55
Hocam sen yanlış biliyorsun biz öyle bir şey söylemedik ki söylesek ona göre hareket ederdik aksi bir durum söz konusu olmazdı.

söyleyenin justforrelax oldugunu yazdım az yukarıda ?

Rekor ordu rekor asker'e tek söyleyeceğim, güneydoğu bölgesinden çıkmaz kolay kolay..

EDWARD C.
17-08-2013, 19:42
http://travian-reports.net/tr/report/72036783072

Anarchy'nin başkanı führür ve tokmakları :D

AYI YOGİ
17-08-2013, 20:27
biz 3 speed önce wowu kurduğumuzda ben kendi açımdan jubile yapmıştım zaten ama her zaman defans için varım. geçen speed 400k def kestirdim neredeyse. tem ile de osmanın hesaba göz kulak oldum asker bastım . diyorum ya takılmacasına oynuyoruz. meriç te buralardaymış. he rekora kafayı taktıysanız eminim yaparsınız.

Aynen defans çok lazım olacak.)

a.t.t
17-08-2013, 23:20

:D he işte o kadarla tüm bölgeyi elime geçiricem itirazın varsa buyur çık karşıma ;)

zacoo
17-08-2013, 23:39

Sende onun yarısı kadar asker yok :) casuslarla saldırı atarsın sen anca.

2.köyü de atmamıssın korkudan konusuyorsun daha :)

EDWARD C.
18-08-2013, 07:36
:D he işte o kadarla tüm bölgeyi elime geçiricem itirazın varsa buyur çık karşıma ;)

Birliğe üye alım gereksinimlerine kendin uymuyorsun führür :D

Destek almayacaksan teke tek savaşmak isterim :D

EDWARD C.
18-08-2013, 07:38
Sende onun yarısı kadar asker yok :) casuslarla saldırı atarsın sen anca.

2.köyü de atmamıssın korkudan konusuyorsun daha :)

Askerlerimin olmadıgı yalanına sadece birliğindekileri inandırırsın sen :) 2.köyü kurmuyorsam bi sebebi var, korkudan oldugunu nereden çıkartıyorsunuz kardeşim,görende köyüme saldırabiliyorsunuz sanacak :)

a.t.t
18-08-2013, 08:48
Birliğe üye alım gereksinimlerine kendin uymuyorsun führür :D

Destek almayacaksan teke tek savaşmak isterim :D

sıgınagını yık tuzakçılarıda yık ben gelirim sana ama önce nüfusta ezikliği bir ortadan kaldıralım köy kurman gerek. madem eşit şartlarda ? he bide 88 birlikte ally geçtirmekte yok. :D

sende hiç utanma yok yıkılan başka birinin köyümü ?

zacoo
18-08-2013, 10:15
Askerlerimin olmadıgı yalanına sadece birliğindekileri inandırırsın sen :) 2.köyü kurmuyorsam bi sebebi var, korkudan oldugunu nereden çıkartıyorsunuz kardeşim,görende köyüme saldırabiliyorsunuz sanacak :)

Dombıra başkanı idwird ve phalanxları http://travian-reports.net/tr/report/720531e400d

Saldırı yapacağın askeri öğren önce :)

EDWARD C.
18-08-2013, 10:36
sıgınagını yık tuzakçılarıda yık ben gelirim sana ama önce nüfusta ezikliği bir ortadan kaldıralım köy kurman gerek. madem eşit şartlarda ? he bide 88 birlikte ally geçtirmekte yok. :D

Ben tek köyle sizi idare ederim sıkıntı yok :) her ırk eşittir onu yık bunu yık dersen ne anlamı kaldı savaşmanın :D kışla ve ahırıda yıkayım ne dersin.Kimlerle oynuyoruz bea.

EDWARD C.
18-08-2013, 10:39
Dombıra başkanı idwird ve phalanxları http://travian-reports.net/tr/report/720531e400d

Saldırı yapacağın askeri öğren önce :)

İstediğimz askerle saldırmakta özgürüz :) hangi askerle saldıracağımı sen öğretemezsin.
Siz rapordaki arkadaşı desteklemeye devam edin gerisine takılma fazla :)

zacoo
18-08-2013, 10:42
İstediğimz askerle saldırmakta özgürüz :) hangi askerle saldıracağımı sen öğretemezsin.
Siz rapordaki arkadaşı desteklemeye devam edin gerisine takılma fazla :)
topu topu 80 askerin varmış yarısı yalan oldu yazık :)

Chronic_Tired
18-08-2013, 11:54
söyleyenin justforrelax oldugunu yazdım az yukarıda ?

Rekor ordu rekor asker'e tek söyleyeceğim, güneydoğu bölgesinden çıkmaz kolay kolay..

Pek bi iddaalı değilim ama Güney Doğudayım ve kendi çapımda uğraşacağım :)

EDWARD C.
18-08-2013, 20:55

En sonki raporlar
http://travian-reports.net/tr/report/72071032799
http://travian-reports.net/tr/report/720707c9f0c

Kendisi boş köy, yağma köyüdür. :)
Canım phalanx ile saldırmak istedi saldırdım :D Hatırla bu oyuncuya göçmenle bile saldırı atmıştık maksat dalga geçer gibi yağmalamak sen karışma.

zacoo
19-08-2013, 00:05
En sonki raporlar
http://travian-reports.net/tr/report/72071032799
http://travian-reports.net/tr/report/720707c9f0c

Kendisi boş köy, yağma köyüdür. :)
Canım phalanx ile saldırmak istedi saldırdım :D Hatırla bu oyuncuya göçmenle bile saldırı atmıştık maksat dalga geçer gibi yağmalamak sen karışma.

Başka askerin yokki saldırasın :) Siz anca askeri kaçan köye saldırırsınız zaten online değilken :)

EDWARD C.
19-08-2013, 01:04
Başka askerin yokki saldırasın :) Siz anca askeri kaçan köye saldırırsınız zaten online değilken :)

Destek almış kestik :) asker kaçırmasın varsa askeri savunsun, hah pardon onda savunma askeri yoktu değil mi :) Daha doğrusu sizin birlikte kimsede savunma yok.

zacoo
19-08-2013, 01:16
Destek almış kestik :) asker kaçırmasın varsa askeri savunsun, hah pardon onda savunma askeri yoktu değil mi :) Daha doğrusu sizin birlikte kimsede savunma yok.

Mesajımın diğer yarısını es geçtin heralde :) Savunması gerektiğinde savunuruz sıkıntı yok savunma madalyalarını beleşe vermediler bize :)

EDWARD C.
19-08-2013, 10:08
Mesajımın diğer yarısını es geçtin heralde :) Savunması gerektiğinde savunuruz sıkıntı yok savunma madalyalarını beleşe vermediler bize :)

Savunma konusunda birlik üyelerin bireysel olarak takılıyor.Ve onların aldıgı savunma puanı ile birliğin madalya alıyor.Yani birliğinde destekleşme yok dayanışma yok.Hep puanları üyelerinden geçiniyorsunuz.

Mesela şu anda saldırıda byqan ın 500 puanı var.Birliğinizin puanı 2000.Sizin madalya almanızı bu oyuncu sağlıyor o olmasa hiçsiniz.Üyelerin bireysel savaşıyor kazandıgı puanlarla birlik madalya alıyor yani sen yatarak başkanlık yapıyorsun.

feastforcrows
19-08-2013, 12:35
adam bizim reklamımızı yapıyor
ellerin dert görmesin usta:)

zacoo
19-08-2013, 13:06
Savunma konusunda birlik üyelerin bireysel olarak takılıyor.Ve onların aldıgı savunma puanı ile birliğin madalya alıyor.Yani birliğinde destekleşme yok dayanışma yok.Hep puanları üyelerinden geçiniyorsunuz.

Mesela şu anda saldırıda byqan ın 500 puanı var.Birliğinizin puanı 2000.Sizin madalya almanızı bu oyuncu sağlıyor o olmasa hiçsiniz.Üyelerin bireysel savaşıyor kazandıgı puanlarla birlik madalya alıyor yani sen yatarak başkanlık yapıyorsun.

Ben başkanmıyım iyi bak :) Siz ne bireysel ne birlikte varsınız o ne olacak? Hee doğru 1. hafta başarı madalyası almıştınız :) İster madalyaya bak ister ilk 20 ye.Ne saldırıda varsınız ne savunmada gelip burda yok sizinkiler bireysel çalışıyor yok şunu yapıyor yok bunu yapıyor demeyeceksin sen daha iyisini yap ondan sonra konuş :)

ilker_harman
15-09-2013, 08:01
Böyle adamlarda var ya saflık abidesi

_çığrı_
12-10-2013, 14:51
Birileri Serverin tek hakimi biziz diyordu. Acaba nerdesiniz merak ettim:)

EDWARD C.
25-10-2013, 14:45
Anarchy nerede! :D tr3 de görünmüyor.Forumda bu konuyu başka bi servera taşısınlar. :D

ziizii
25-10-2013, 22:38
Anarchy nerede! :D tr3 de görünmüyor.Forumda bu konuyu başka bi servera taşısınlar. :D

http://ts3.travian.com.tr/allianz.php?aid=2907

Bu yeter :)