PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyah Birliği veee Diğer birlikler

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

Kralkanoo
14-06-2013, 08:34
Önce yorumları okuyalım :))

hocam sen bunu belırtmısken bende sana soyle dıyım ben SIYAH ogrencısıydım yukarıda Coat ada yazdım sızın hamurunuzdanım aklınızın bır kosesınde bulunsun dıye )

Yanı bosa bekleme YENICERI ekbıı bırlık olucak herkes aynı ısım olacak YENICERI bu oyunlara gırıcek falan dıye ben sokturmam bırlıgımı boyle olaylara ısımlere falan o yuzden bu donem hevesın gursağında kalıcak..
Isım sabıt bızım YENICERI olarak aynen tam gaz devam olursa olur olmassa olmaz gerı vıtes yok dıyelım bızde sızde bosa heveslenmeyınde bıraz oyun zevkınız kacsın

bence siz birleşin daha cok ıhtıyacınız olacak önce kendi bölge içi egemenliğinizi saglayın sonra mahsermı olur sahımı olur turkıyemı olur bırını seın bırlesın bizim birleşime gerek yok aratları 3 günde bitirdim bölgede ufak tefek oyunculardan başka bişey kalmadı walla biz size girmeden isim falan degıstırmeyın he bırakır gıderım servere

ORTAYA CIKAN BİR ECEL (http://ts4.travian.com.tr/allianz.php?aid=952)http://forum.travian.com.tr/image/gif;base64,R0lGODlhDAANAPcAAAAAAAVrEwB0CgB4DQB7DQB yHwplPQF+MRZlNxJwOQdcRAZYagRkTwFuTRhiUAFjditgawM/pQBHmxVHlx9UgwFApwNGqABGrQJJrwBQtQBUuwBevBJCpxREqR dFqxdWsgFrpQB1tAF4uitcgShOtCJXtjdXpDddvjhXuDtdvTxl tQBcwgBrzQFuzQ1oxxxsxRV41EFdiUdemkRerVxsk1lsmkZxvg GCNiSoLDSxLgGGQQGETAGJWQyTcB6beD6NdSWkfky/LEK3RljFNWfNRWzPQ2LKU2/QVHTTan7YdQGAjQiHjw2Xgx6KnQKIoQiEohyilTazjQGJyQKD3 AaS2AGG7QmY5BKe+xehxzSd6DCw+meBkHqJmHKQmHaIqnmGo06 Qz0mj3kq+/nam2nbNrGfL13rU1JyisqOotKistqW6va6yuYir1pWnwY3YkIj cq4LStZDhkZPhpJ3mpJzlrqTpoqTjtpvV0p3K66rL0qHZ0KLH5 qfjzabow7XwxQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH5BAEAAP8ALAAAAAAMAA0 AAAifAP8J/McHDpk7AwfaeSMnyRAgWfAMdINkjh86RqBMaZLnnx4hReLU6VM Gi5MDP/6F8RGEyBEzYqzwIJBADYwnOHJE0XJFyo0CBrq4aLGkBxMqVZQM COBgy4sVLETo2BECBAMEELiAwaBhQwMBDzJYGBEDzZ4PFS4sUC AhAgcTNASOKdGBwgQPJFDIWDOQjQ0VJ1LMqJEmocA2Xr6cSRgQ ADs= (http://www.gettertools.com/ts4.travian.com.tr/Alliance/952-) BİRLEŞMESİ ....

Böyle lak lak konuşmaya benzemez bu işler demek ki . Biz size birleşeceksiniz hepinizi üst üste koyup yıkacağız derken bunu gerçekten ön gördüğümüz için söylüyoruz ..

Ahkam kesen cümleler ile sadece kendinizi rezil ediyorsunuz :DDDDD

Sinanhoca
14-06-2013, 08:44
Önce yorumları okuyalım )

ORTAYA CIKAN BİR ECEL (http://ts4.travian.com.tr/allianz.php?aid=952)http://forum.travian.com.tr/image/gif;base64,R0lGODlhDAANAPcAAAAAAAVrEwB0CgB4DQB7DQB yHwplPQF+MRZlNxJwOQdcRAZYagRkTwFuTRhiUAFjditgawM/pQBHmxVHlx9UgwFApwNGqABGrQJJrwBQtQBUuwBevBJCpxREqR dFqxdWsgFrpQB1tAF4uitcgShOtCJXtjdXpDddvjhXuDtdvTxl tQBcwgBrzQFuzQ1oxxxsxRV41EFdiUdemkRerVxsk1lsmkZxvg GCNiSoLDSxLgGGQQGETAGJWQyTcB6beD6NdSWkfky/LEK3RljFNWfNRWzPQ2LKU2/QVHTTan7YdQGAjQiHjw2Xgx6KnQKIoQiEohyilTazjQGJyQKD3 AaS2AGG7QmY5BKe+xehxzSd6DCw+meBkHqJmHKQmHaIqnmGo06 Qz0mj3kq+/nam2nbNrGfL13rU1JyisqOotKistqW6va6yuYir1pWnwY3YkIj cq4LStZDhkZPhpJ3mpJzlrqTpoqTjtpvV0p3K66rL0qHZ0KLH5 qfjzabow7XwxQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH5BAEAAP8ALAAAAAAMAA0 AAAifAP8J/McHDpk7AwfaeSMnyRAgWfAMdINkjh86RqBMaZLnnx4hReLU6VM Gi5MDP/6F8RGEyBEzYqzwIJBADYwnOHJE0XJFyo0CBrq4aLGkBxMqVZQM COBgy4sVLETo2BECBAMEELiAwaBhQwMBDzJYGBEDzZ4PFS4sUC AhAgcTNASOKdGBwgQPJFDIWDOQjQ0VJ1LMqJEmocA2Xr6cSRgQ ADs= (http://www.gettertools.com/ts4.travian.com.tr/Alliance/952-) BİRLEŞMESİ ....

Böyle lak lak konuşmaya benzemez bu işler demek ki . Biz size birleşeceksiniz hepinizi üst üste koyup yıkacağız derken bunu gerçekten ön gördüğümüz için söylüyoruz ..

okanım harikasın
ben de eski sayfalara bakıp bu mesajları derlemeye çalışıyordum
sen benden hızlı çıktın
gençlik başka birşey tabi:)

Mahşer, Yeniçeri, Sancak, Şahmat, Kings,..... birlikleri Ecel adı altında, s4 teki Siyah hegemonyasını yıkmak için birleştiler.

"Ne dersiniz, hoş olmadı mı?" :D

Almış oldukları bu kararı sonuna kadar destekliyoruz.

serwerin başından beri söylediğimiz şey, tılsımlar çıkmadan gerçekleşti.

eeeee yılların deneyimi bu. birşeyler biliyoruz da konuşuyoruz değil mi:D

keşke forumda fazla sallamasaydınız:D

tokmaklayan
14-06-2013, 08:57
okanım harikasın
ben de eski sayfalara bakıp bu mesajları derlemeye çalışıyordum
sen benden hızlı çıktın
gençlik başka birşey tabi:)

Mahşer, Yeniçeri, Sancak, Şahmat, Kings,..... birlikleri Ecel adı altında, s4 teki Siyah hegemonyasını yıkmak için birleştiler.

"Ne dersiniz, hoş olmadı mı?" :D

Almış oldukları bu kararı sonuna kadar destekliyoruz.

serwerin başından beri söylediğimiz şey, tılsımlar çıkmadan gerçekleşti.

eeeee yılların deneyimi bu. birşeyler biliyoruz da konuşuyoruz değil mi:D

keşke forumda fazla sallamasaydınız:D

şu forumu okuyup takip etmek oynamakdan daha zevkli :)

Sinanhoca
14-06-2013, 09:00
şu forumu okuyup takip etmek oynamakdan daha zevkli :)

eee dostum angel bu birlikteliğe ne zaman dahil olacak:D

coat_ill
14-06-2013, 09:06
Önce yorumları okuyalım :))

:) okan önceden hazırlık mı yaptın sen :) tak diye koymuşsun mesajları şimdide kendine emin ve net açıklamalar bekliyoruz arkadaşlardan :)

tokmaklayan
14-06-2013, 09:10
eee dostum angel bu birlikteliğe ne zaman dahil olacak:D

dur bakalım dostum belki bize gerek kalmaz bi seyredelim :)

Sinanhoca
14-06-2013, 09:15
dur bakalım dostum belki bize gerek kalmaz bi seyredelim :)

ehuehuuehuhehue çok politik oldu bu

eeeee normal 10urkaya nın söyledikleri ile yaptıklarını görünce, tedbirli dawranmakta yarar olduğu ortaya çıkıyor:)

tokmaklayan
14-06-2013, 09:25

eeeee normal 10urkaya nın söyledikleri ile yaptıklarını görünce, tedbirli dawranmakta yarar olduğu ortaya çıkıyor:)

hahahaha :))))))))) haklısın yazarken dikkatli olmak lazım zira ilerde yüzüne çarpılabiliyor :) biz şimdiye kadar birleşme yapsaydık şahiler ile birleşirdik ama oyunu dik oynama taraftırıyım :)

(yinede büyük konuşmamak lazım :) )

Sinanhoca
14-06-2013, 09:28
hahahaha :))))))))) haklısın yazarken dikkatli olmak lazım zira ilerde yüzüne çarpılabiliyor :) biz şimdiye kadar birleşme yapsaydık şahiler ile birleşirdik ama oyunu dik oynama taraftırıyım :)

ewet dostum bence de büyük konuşmamak lazım

sabahtan beri yüzümde bir tebessüm war.

neden olduğunu tahmin edebilecek olan war mıııı? :D

Kralkanoo
14-06-2013, 09:28

aeauhueuheahu süpersin üstadım valla :) Tam tedbirli açıklama moduna girmişsin : )

Kralkanoo
14-06-2013, 09:29
:) okan önceden hazırlık mı yaptın sen :) tak diye koymuşsun mesajları şimdide kendine emin ve net açıklamalar bekliyoruz arkadaşlardan :)

Abi söyledim ben onlara tükürdüğünüzü yalarsınız , el oğlu gelir önünüze koyar yazdıklarınızı ama laf dinlemediler şimdi bir süre foruma uğramazlar sonrada pişkin bir modda gelir açıklama yaparlar .

Eeee ne yapcan mecburrrrrrrr :P

Sinanhoca
14-06-2013, 09:31
Abi söyledim ben onlara tükürdüğünüzü yalarsınız , el oğlu gelir önünüze koyar yazdıklarınızı ama laf dinlemediler şimdi bir süre foruma uğramazlar sonrada pişkin bir modda gelir açıklama yaparlar .

Eeee ne yapcan mecburrrrrrrr :P

yaw bu forum olayı olmasa bırakacam bu oyunu

ama burada eğlendiğim kadar hiçbir yerde eğlemiyorum:D

10urkaya
14-06-2013, 09:46

Hoca sen benı tanıyorsun az cok bizde geri vites olmaz... Yıllarca CRANK nıckyle oynadım tanıdıysan benı baska serverlarda gorduysen az cok bılırsın dedıgmız soz sozdur bızım ıcın..

Ben gene sozumun arkasındayım ama bırlık yonetımı olarak ben tek kalıyorum 4 kısı evet der ise 1 kısı hayır der ise ne yapacaksın ??

Kendı adıma üzgünüm kurmus oldugum YENICERI bırlıgı ıstememe ragmen bole bır bırlesıme gırdı.. Ben acıkcası bundan sonra elımı ayagımı yonetımden cektım.. YENICERI ekıbı gene ısmını degıstırmeyebılır bırlesmeyıde bolebılırım ama bole bırseye gerek duymuyorum ıstedıgım anda YENICERI ekıbını cekerım 6 bırlık var ise 5 tanesını muhakak gerı alırım hepsı benı sever sayar ama yonetımde olan arkadaslar TAMAMDIR BIRLESELIM dedıyse afedersınız ama bna bok yemek duser :)

Size iyi eglence cıktı gunlerdır soyledıgım gıbı ben kımseyle bırlesmem bırlesmedımde ama cıkan sonucada razı gelmek zorundayım.. BEN Savasmaya geldım dedım WOW amacımız yok dedım kendı hesabım ve bıreysel oyun dusuncem olarak gene aynı kafadayım ama bırlk olarak TEK yonetmedıgım ıcın orada olan degısım benı sadece üzdü geri kalan durumda sıkıntı yok cıkan sonuca uymak zorundayız egerkı YENICERI askerı isek bu sekılde devam edicez..

Sinanhoca
14-06-2013, 09:55
Hoca sen benı tanıyorsun az cok bizde geri vites olmaz... Yıllarca CRANK nıckyle oynadım tanıdıysan benı baska serverlarda gorduysen az cok bılırsın dedıgmız soz sozdur bızım ıcın..

Ben gene sozumun arkasındayım ama bırlık yonetımı olarak ben tek kalıyorum 4 kısı evet der ise 1 kısı hayır der ise ne yapacaksın ??

Kendı adıma üzgünüm kurmus oldugum YENICERI bırlıgı ıstememe ragmen bole bır bırlesıme gırdı.. Ben acıkcası bundan sonra elımı ayagımı yonetımden cektım.. YENICERI ekıbı gene ısmını degıstırmeyebılır bırlesmeyıde bolebılırım ama bole bırseye gerek duymuyorum ıstedıgım anda YENICERI ekıbını cekerım 6 bırlık var ise 5 tanesını muhakak gerı alırım hepsı benı sever sayar ama yonetımde olan arkadaslar TAMAMDIR BIRLESELIM dedıyse afedersınız ama bna bok yemek duser :)

Size iyi eglence cıktı gunlerdır soyledıgım gıbı ben kımseyle bırlesmem bırlesmedımde ama cıkan sonucada razı gelmek zorundayım.. BEN Savasmaya geldım dedım WOW amacımız yok dedım kendı hesabım ve bıreysel oyun dusuncem olarak gene aynı kafadayım ama bırlk olarak TEK yonetmedıgım ıcın orada olan degısım benı sadece üzdü geri kalan durumda sıkıntı yok cıkan sonuca uymak zorundayız egerkı YENICERI askerı isek bu sekılde devam edicez..

dostum madem birlikte yetkin sınırlı, o zaman sen de ona göre konuşacaktın.
kesin cümlelerle "yapmayız, etmeyiz" dedin. şimdi hem yaptınız, hem de ettiniz.
geçen hafta birliğin adına konuşuyordun, şimdi kendi adına konuşuyorsun.
bu işte bir dengesizlik yok mu sence de?

Siyah birlikleri hiçbir zaman, hiçbir şekilde isim değitirmez, ismi farklı bir birlik ile birleşme yapmaz.
bu kadar net söylüyorum bunu. her zaman da bu sözümün arkasında olacağım.

bu bir oyun. yenebiliriz, yeniledebiliriz. yıkabiliriz, yıkıladabiliriz. wowu kurabiliriz, kuramayadabiliriz.

amaaaa kesin olan bir tek şey war...
asla sözümüzü yemeyiz...

coat_ill
14-06-2013, 10:05
dostum madem birlikte yetkin sınırlı, o zaman sen de ona göre konuşacaktın.
kesin cümlelerle "yapmayız, etmeyiz" dedin. şimdi hem yaptınız, hem de ettiniz.
geçen hafta birliğin adına konuşuyordun, şimdi kendi adına konuşuyorsun.
bu işte bir dengesizlik yok mu sence de?

Siyah birlikleri hiçbir zaman, hiçbir şekilde isim değitirmez, ismi farklı bir birlik ile birleşme yapmaz.
bu kadar net söylüyorum bunu. her zaman da bu sözümün arkasında olacağım.

bu bir oyun. yenebiliriz, yeniledebiliriz. yıkabiliriz, yıkıladabiliriz. wowu kurabiliriz, kuramayadabiliriz.

amaaaa kesin olan bir tek şey war...
asla sözümüzü yemeyiz...
İnsan böyle zamanlarda keşke ile veya iyiki ile devam eden cümleler kurabilir 10urkaya'nın durumuda budur, o keşke demekte, bizde iyiki siyah birliklerindeyiz demekteyiz, farkımız biraz da bu. Söz ağızdan çıktımı olay bitmiştir, Söze sadık kalınmayacaksa o söz ağızdan çıkmamalıdır.

10urkaya
14-06-2013, 10:10
SINAN HOCA ben ılkkez bu oyunu oynamıyorum senınde kım oldugunu nasıl hareket ettıgını bılıyorum.. Sen tek basına bırlıgını savasamı sokuyon ?? yada tek basına karar mı alıyon ??

Senle benım aramdakı tek fark.. Sen koklu bır olusumda baskanlık yapıyorsun ben ıse yenıden 0 dan bırlık ınsa etmeye gayret edıyorum..
Senın oyuncuların senın oyun tarzına alıskın ve dedıklerıne karsı gelmıyorlar ZATEN SENDE okan yada halıtın ıstemıcegı bırseyı yapmıyorsun CUNKU ALISMISSINIZ BIRBIRINIZE..

Bızde boyle bırsey yok.. SIYAH bırlıklerı yıllardır olan bır ekıp bız ıse surada 4 aydır YENICERI kurduk ve cogu bırlıgınde cekındıgı bır bırlık olduk.. Ben 0 Dan bır bırlıgı bu hale getırebıldım elımden gelen buydu sozumuz demekkı buraya kadar gecmiş böyle olmus durum YENICERI degıl tekrar edıyorum YENICERI olarak kalıcak desem kalır ben arkadasların dusuncelerıne saygı duydum eywallah dedım ceketımı aldım gerı cekıldım.. Egoıstlıgımı yapcak olsam yapardım ama gerek yok fıkrımız gene sabıttır savasmaya geldık bence sen bırlesmelerden cok bu noktaya odaklan..

Savas ise savas YENICERI ekıbınden cekınmeye aynen devam etsın herkes YENICERI gıttı su anda ECEL oldular canları sagolsun bıze farketmez ben bundan sonra ASKERIM ne derlerse onu yaparım koyume adam gıbı bakarım.. Sende bunu ıyı bılırsın hocam Yonetımdeyken koye bakamassın WOW ordularını saklarsın gerekırse savunmaya donersın.. AMa sımdı yonetımde olmama ıhtımalım var YENICERI + 1 dıyelım bende yetısmeye calısıcam arkadaslarıma bndan sonra bakalım esas olanı gorecez

10urkaya
14-06-2013, 10:16
İnsan böyle zamanlarda keşke ile veya iyiki ile devam eden cümleler kurabilir 10urkaya'nın durumuda budur, o keşke demekte, bizde iyiki siyah birliklerindeyiz demekteyiz, farkımız biraz da bu. Söz ağızdan çıktımı olay bitmiştir, Söze sadık kalınmayacaksa o söz ağızdan çıkmamalıdır.

Dogru coat bızde sızın gıbı yetıstık neyın ne oldugunu bılıyoruz zaten kırgınlıgım YENICERİ-ECEL olusumuna degıldır sozumu yemiş yiyebilmiş olmamdandır..

Ben bu zamana kadar hıcbırserverda sozumu yemedım.. Sadece ozel hesabı olan son serverı olan bazı sevdıgım deger verdıgım abılerımın hatırına hesabımıda kapatmadım oyunumdanda vazgecmedım.. Evet sozumu yedım ama benden yasca buyuk abılermı ricası üzerine yedim..
Herkesın canı sagolsun dıcek lafım yok ama ben yaptıgım hatanın farkındayım.. Ben sozumu yıyerek zaten BENI EGITEN ustadlarıma karsı ayıbımı yaptım kendılerıylede tek tek konustum dungece telefonla benım ıcın zaten yorucu bır hafta oldu bundan sonra forumdan atısırız sureklı bende asker olarak cevap vermeye calısırım..

Sozumude yedıgımı tekrar belırteyım SIYAHlar bunu bılın ona gore yazı yazın.. Sözümü yedim ama hala tehlıkelıyım/tehlikeliyiz..

Kralkanoo
14-06-2013, 10:20
SINAN HOCA ben ılkkez bu oyunu oynamıyorum senınde kım oldugunu nasıl hareket ettıgını bılıyorum.. Sen tek basına bırlıgını savasamı sokuyon ?? yada tek basına karar mı alıyon ??

Senle benım aramdakı tek fark.. Sen koklu bır olusumda baskanlık yapıyorsun ben ıse yenıden 0 dan bırlık ınsa etmeye gayret edıyorum..
Senın oyuncuların senın oyun tarzına alıskın ve dedıklerıne karsı gelmıyorlar ZATEN SENDE okan yada halıtın ıstemıcegı bırseyı yapmıyorsun CUNKU ALISMISSINIZ BIRBIRINIZE..

Ben şuradan bir alıntı yaparak cevap vereyim . Dostum bizde sandığın gibi bir durum yok . SinanHoca nın bize danışmasına da gerek yok . Oturur konuşuruz yada konuşmayız bununda önemi yok . Bak şu söylediğim cümleyi net şekilde anla ;

Bizde SinanHoca hadi gidiyoruz dediğinde kimse nereye diye sormaz sadece ne zaman der ve gider anlıyor musun . Yani söylediği her kelime her cümle Siyah Birliklerini temsil etmektedir veeee kimse bunu sorgulamaz.

Birlikler 3-5 tane adam ile yönetilmez 1 karar mercii vardır ve o yönetir asıl olan düzen de budur .

Yoksa ne olur bilyor musun ?

Sen gelirsin forumda ahkam kesersin yeniçeri şöyle yeniçeri böyle diye sonra çıkar 2 tane yöneticin birleşir o söyledigin bütün cümleleri yutmak zorunda kalırsın .

Şunu net şekilde dile getireyim ;

Sen birliğim dediğin Yeniçeri ye söz geçiremeyen ve en önemlisi tükürdüklerini yutan bir yöneticiden daha ileri gidemezsin . Burada hepimiz oyun oynuyoruz ama söz denilen şey farklı bir olgudur ..

Tek soru sende bu olgu oluşmadı mı ???

Babylon
14-06-2013, 10:29

Bızde boyle bırsey yok.. SIYAH bırlıklerı yıllardır olan bır ekıp bız ıse surada 4 aydır YENICERI kurduk ve cogu bırlıgınde cekındıgı bır bırlık olduk.. Ben 0 Dan bır bırlıgı bu hale getırebıldım elımden gelen buydu sozumuz demekkı buraya kadar gecmiş böyle olmus durum YENICERI degıl tekrar edıyorum YENICERI olarak kalıcak desem kalır ben arkadasların dusuncelerıne saygı duydum eywallah dedım ceketımı aldım gerı cekıldım.. Egoıstlıgımı yapcak olsam yapardım ama gerek yok fıkrımız gene sabıttır savasmaya geldık bence sen bırlesmelerden cok bu noktaya odaklan..

Savas ise savas YENICERI ekıbınden cekınmeye aynen devam etsın herkes YENICERI gıttı su anda ECEL oldular canları sagolsun bıze farketmez ben bundan sonra ASKERIM ne derlerse onu yaparım koyume adam gıbı bakarım.. Sende bunu ıyı bılırsın hocam Yonetımdeyken koye bakamassın WOW ordularını saklarsın gerekırse savunmaya donersın.. AMa sımdı yonetımde olmama ıhtımalım var YENICERI + 1 dıyelım bende yetısmeye calısıcam arkadaslarıma bndan sonra bakalım esas olanı gorecez

Dostum sinan hoca hangi kararı alırsa biz zaten o kararı almışızdır. halit, okan, murat abi, engin abi..... hepsi aynı şeyi sana söyleyecektir. Bizim farkımız budur. Başarımız budur. Bu oluşumu biliyorduk. Bu oluşum şimdi olmasa 2 ay sonra olacaktı. Biz bu tür oluşumlar olduğu için bu oyuna bayılıyoruz. Okan başından beri hepinizi yıkacagız diyordu ya, işte bu ileriyi görmek bilmektir. Okanım saygıyla anıyorum seni :D Sinan abi server oturdu artık icraat zamanı.

ZifiriKaranlık
14-06-2013, 10:33
Bu başlık açıldıysa oyunun galibi belli olmuştur. kim wow kurar kim şow yapar önemi yoktur

Kralkanoo
14-06-2013, 10:35
Sen konuştukca ben paylaşım yapmaya devam edecegim :)

Kralkanoo
14-06-2013, 10:37
dusuncelerıne saygı duydum eywallah dedım ceketımı aldım gerı cekıldım.. Egoıstlıgımı yapcak olsam yapardım ama gerek yok fıkrımız gene sabıttır savasmaya geldık bence sen bırlesmelerden cok bu noktaya odaklan..

http://img268.imageshack.us/img268/7522/yj2e.jpg (http://img268.imageshack.us/i/yj2e.jpg/)

ahuaeuhaehaueaae =)

10urkaya
14-06-2013, 10:40
Dogrudur üstad ben zaten dıyorum bılıyorum 5 senedır buradasınız bır zahmet sınanhocanız dedıgı olsun.. zaten herkesın hayır dıcegı seye sınan evet demez.. Oyuzdende sızın dedıgınız sınanın dedıgı sınanın dedıgı sızın dedıgınız olmustur her daım..

Kralkanoo sana gelınce... Bende her olgudan yeterınce olustu sen merak etme sıkıntı yapma... Her konusmayı yazmıssınız ama bırtane alıntı yapmadıgınız konusma var onuda ekleyın bence..

Bu sene YENICERI olarak WOW kurma amacımız yok.. Köklü bir birliğe karsı savasmaya geldık eglenmeye geldık.. Sınan hocam bu sene wowunuzu kurarsınız ama seneye işiniz zor demıstım..

​Onuda bır yazın ıstersenız bulunsun burada..

Kralkanoo
14-06-2013, 10:40
Bu başlık açıldıysa oyunun galibi belli olmuştur. kim wow kurar kim şow yapar önemi yoktur

Dostum bizim oyun tarzımıza travian serverlarında rakip olabilecek bir kaç ekipten biridir Zorba Birlikleri .

Artık bu tarz söz verip yiyen adamlarla oynamak tad vermez oldu . Oturup konuşup herhangi bir serverda rakip olarak oynama düşüncesindeyim . Travian ı bırakmanın zamanı geliyor en azından ağız tadıyla bırakalım :)

10urkaya
14-06-2013, 10:42
Ben su anda YENICERI baskanıyım hala kralkanoo... bırlesme tam anlamıyla bıtmıs degıl.. Bittiği zaman paylasırsın orada ısmım yazıyor ise konusrsun yazmıyor isede baska yerden vurmaya calısırsın :)

kimbo slice
14-06-2013, 10:42
travianda büyük konuşmak oynadığınız arkadaş ve dostlarınızla doğru orantılı olarak değişir,kaldı ki bu büyük konuşmuş halimiz değil server başında tanımadığımız oyuncuların atarlarını seyredip server sonrasındaki halleriyle karşılaştırmak en büyük zevkimiz o açıdan daha büyük konuşmaya başlamadık

çok değil bir hafta önce yazmıştım bunu ama bu kadar çabuk netice alacağım aklımın ucundan geçmezdi tılsımlar bile çıkmadan bütün server bize karşı birleşiyor bugün tekrar bu oyunda bu ekipte olduğum için gurur duyuyorum.

artık burda yazıp yazıp haklı çıkmaktan bıktım bu saatten sonra foruma gelip kimse atar yapmasın çok kötü laf sokarım altında ezilirsiniz.

siyahı tek başına yıkmaya çalışıp belkide yıkıp böyle bir efsane olma ihtimali olan s4 birlikleri bir araya gelip korkak birer oyuncu gurubu olmaktan öteye geçemediler

birinizi değil hepinizi tek tek yıkacağız!!! sıranızı bekleyin başka ihsan istemez...

Kralkanoo
14-06-2013, 10:43
..

Bu sene YENICERI olarak WOW kurma amacımız yok.. Köklü bir birliğe karsı savasmaya geldık eglenmeye geldık.. Sınan hocam bu sene wowunuzu kurarsınız ama seneye işiniz zor demıstım..

​Onuda bır yazın ıstersenız bulunsun burada..

http://img547.imageshack.us/img547/8884/5spp.jpg (http://img547.imageshack.us/i/5spp.jpg/)

Hani dedim ben mi yanlış yapıyorum 3-5 defa daha arattım

YENİÇERİ isimli birlik bulunamaktadır ! diyor ;

çok ilginç değil mi ama :))))))))))

10urkaya
14-06-2013, 10:45
quanqeee anlhthamadhım ghaliba dha birleshme bitmedi..

10urkaya
14-06-2013, 10:47
Al şimdi bak birliğe hadi gölün olsun biraz sevin...:) Üzülüyom senı boyle gordukce

kimbo slice
14-06-2013, 10:49
http://img547.imageshack.us/img547/8884/5spp.jpg (http://img547.imageshack.us/i/5spp.jpg/)

Hani dedim ben mi yanlış yapıyorum 3-5 defa daha arattım

YENİÇERİ isimli birlik bulunamaktadır ! diyor ;

çok ilginç değil mi ama :))))))))))

​kanka salıver gitsin :D yüz ve astar olayı bu işler ;)

Kralkanoo
14-06-2013, 10:50
Al şimdi bak birliğe hadi gölün olsun biraz sevin...:) Üzülüyom senı boyle gordukce

Benim gönlümün olacagı bir durum yok . Sen ne söylediklerinin arkasında durabiliyorsun nede değiştigin sözlerin arkasında durabiliyorsun . Şu anda bütün vasıflarını yitirdin yaptığın bütün hamleler geçerliliğini yitirdi .

Artık sıradan bir oyuncudan farkın kalmadı . Hatta daha da kötü bir durum söz konusu verdiğin sözleri tutamayan bir insansın :)))))

Kralkanoo
14-06-2013, 10:52
​kanka salıver gitsin :D yüz ve astar olayı bu işler ;)

aehuaeahuaeuheauea kanka :D

İşin tuhaf tarafı ne biliyor musun bunların cemil cümlesi birleşti ama hala korkuyorlar . Siyahların dediği her şey çıkıyor kahin gibiler hepimizi üst üste koyup yıkabilirler mi ??? Hep bu düşünce akıllarında olacak veeee gerçekleştiginde hiç biri foruma uğramayacak hatta çoğunun özel işleri çıkacak hesap silecekler :DDDDD

10urkaya
14-06-2013, 10:53
Yüzsüzlüğü ele aldık kanka sıkma canını :) Ben dedımmı sana yüzsüz değilim diye aldık ele iyice suyunu cıkartana kadar devam :)

Kralkanoo
14-06-2013, 10:55
size çok büyük zevkler yaşatacagımı düşünüyorum eğer mahserlerle sahıler bırlesıp bızı gozune kestırmezlerse siz bittiniz yoksa o zevkı mahser ve sahılere yasatırım :)

ÖTEKİ mazlum u çagırın bana :))))))))))))))))))))))))

kimbo slice
14-06-2013, 10:56
ÖTEKİ mazlum u çagırın bana :))))))))))))))))))))))))

​puahhahahaha :D dahada gelmez tam çakmak gazı gibi çıktılar 1sn sürdü alevleri :D

10urkaya
14-06-2013, 10:57
aehuaeahuaeuheauea kanka :D

İşin tuhaf tarafı ne biliyor musun bunların cemil cümlesi birleşti ama hala korkuyorlar . Siyahların dediği her şey çıkıyor kahin gibiler hepimizi üst üste koyup yıkabilirler mi ??? Hep bu düşünce akıllarında olacak veeee gerçekleştiginde hiç biri foruma uğramayacak hatta çoğunun özel işleri çıkacak hesap silecekler :DDDDD

HARBI SILIYODUM HESABI PHAMPA !!! Nerden bıldın laaa kahınsın mubarek...

Bu arada sıradan bır oyuncudan farkın kalmadı dıyor kımbo abımız.. Ben ıstedıgım ıcın kalmıyor ben ole olmasını ıstıyorum cunku haa ınat edelım ıstıyorsan GENEL BASKAN Olayım ? yada sen sole bır gorev onu alayım ??

Benım ıstememe evet baglı ama ben ıstemıyorum nedenını sozumu yemıs olmamdan dolayıdır.. Sozumu yedım evet yedım kımseyı ılgılendırmez nedenı sozumuzu yedık adam degılız dogrusunuz haklısınızda bız cekınmıyoruz gocunmuyoruzda yedıysek yedık dıyoruz...

SIYAH lar haklıda cıktı dıyorum kendı adıma.. Bundan sonra Oyuncu olarak haksız cıkartmaya calısıcam dıyorum.. Cıkartırımda demıyorum !!

Eglenmek ıstıyorsanız sız devam edın dalganıza bakın ıste bu adam degıl falan yazın sıkıntı yok :) Ben bır yemek falan yıyım adam gıbı cıkayım dısarı yonetımden kurdulduk kafamızı dınleyelım bıraz yazın sıcagında evdemı oturucaz sız yazın bısıler ben aksam yanıtlarım size hiççççççç sıkıntı yapmayın :) Yüzsüzlüğü ele aldım zaten hadı bakayım kım vazgececek :D

Kralkanoo
14-06-2013, 10:57
Yüzsüzlüğü ele aldık kanka sıkma canını :) Ben dedımmı sana yüzsüz değilim diye aldık ele iyice suyunu cıkartana kadar devam :)

Çok talihsizce bir yorum çırpındıkça batıyor battıkça kendini rezil ediyorsun . Gerçekten üzülmeye başladım !!

kimbo slice
14-06-2013, 10:58
bence siz birleşin daha cok ıhtıyacınız olacak önce kendi bölge içi egemenliğinizi saglayın sonra mahsermı olur sahımı olur turkıyemı olur bırını seın bırlesın :D bizim birleşime gerek yok aratları 3 günde bitirdim bölgede ufak tefek oyunculardan başka bişey kalmadı walla biz size girmeden isim falan degıstırmeyın he bırakır gıderım servere :D

​puahhahahhahahahahhaha

Babylon
14-06-2013, 10:58

hesap sildirir bu okan ha ama uyma dostum sen ona bir kere yıkalım öyle sil. #diren10urkaya :D

kimbo slice
14-06-2013, 11:00
dostum sen önce kafanda kurdugun ütopyadan dışarı cık serverde ne oluyor bı bak kımler gelmıs kımler gecmıs arat varmıymıs yokmuymus burda laf yapabılmek ıcın kendını salak durumuna düşürme istersen..

​puahahahhahahahaha

Babylon
14-06-2013, 11:04
​puahahahhahahahaha

mahser, yeniceri varmıydı şimdi sizden duydum ben halit. ben ütopyadan dışarı cıkmadımda hic :D

Kralkanoo
14-06-2013, 11:04
hesap sildirir bu okan ha ama uyma dostum sen ona bir kere yıkalım öyle sil. #diren10urkaya :D

aeuaehaehuaeeeahuahehuehueahuaehu

MYSELF
14-06-2013, 11:05
​puahhahahaha :D dahada gelmez tam çakmak gazı gibi çıktılar 1sn sürdü alevleri :D

http://m1306.hizliresim.com/1b/g/p4pz1.jpg

coat_ill
14-06-2013, 11:06
aeuaehaehuaeeeahuahehuehueahuaehu

Okan daha fazlası intihara sürükler yeterli bu kadar, safranı bulalım biz sana, 10urkaya bir daha boyundan büyük konuşmaz bu forumda gerekli dersi çıkarmış zaten gitme daha fazla sözünü yiyen eski yeniçerinin üstüne.

Kralkanoo
14-06-2013, 11:07
Okan daha fazlası intihara sürükler yeterli bu kadar, safranı bulalım biz sana, 10urkaya bir daha boyundan büyük konuşmaz bu forumda gerekli dersi çıkarmış zaten gitme daha fazla sözünü yiyen eski yeniçerinin üstüne.

mazlumu çağırın bana abi nerde o mazlum :DDDDDDD

coat_ill
14-06-2013, 11:07

Olayın özü ve hazin sonu :)

Kralkanoo
14-06-2013, 11:08

aehueahuaeuahuah Atilla abi süper olmuş bu ya :)))))

Senin safran piyasada yok yalnız bul getir şunu bana yaw :D

kimbo slice
14-06-2013, 11:09

​yıkıldım gülmekten :D:D

coat_ill
14-06-2013, 11:12
​yıkıldım gülmekten :D:D

bu cücük gibi olan 10urkaya mı safran mı :) yoksa ikisinin üstüste koyulmuş halimi :)

Babylon
14-06-2013, 11:14

bu oluşumdan haberi yok galiba daha safranın :D

YeNiÇeRi ßiяlikleяi Gєиєℓ ßαşкαиı

˙·٠•●● 10urkaya ●●•٠·˙

kimbo slice
14-06-2013, 11:16
bu cücük gibi olan 10urkaya mı safran mı :) yoksa ikisinin üstüste koyulmuş halimi :)

​fark eder mi ;)

Babylon
14-06-2013, 11:16

Bu çok iyi oldu yaw :D

Sinanhoca
14-06-2013, 11:19
HARBI SILIYODUM HESABI PHAMPA !!! Nerden bıldın laaa kahınsın mubarek...

Bu arada sıradan bır oyuncudan farkın kalmadı dıyor kımbo abımız.. Ben ıstedıgım ıcın kalmıyor ben ole olmasını ıstıyorum cunku haa ınat edelım ıstıyorsan GENEL BASKAN Olayım ? yada sen sole bır gorev onu alayım ??

Benım ıstememe evet baglı ama ben ıstemıyorum nedenını sozumu yemıs olmamdan dolayıdır.. Sozumu yedım evet yedım kımseyı ılgılendırmez nedenı sozumuzu yedık adam degılız dogrusunuz haklısınızda bız cekınmıyoruz gocunmuyoruzda yedıysek yedık dıyoruz...

SIYAH lar haklıda cıktı dıyorum kendı adıma.. Bundan sonra Oyuncu olarak haksız cıkartmaya calısıcam dıyorum.. Cıkartırımda demıyorum !!

Eglenmek ıstıyorsanız sız devam edın dalganıza bakın ıste bu adam degıl falan yazın sıkıntı yok :) Ben bır yemek falan yıyım adam gıbı cıkayım dısarı yonetımden kurdulduk kafamızı dınleyelım bıraz yazın sıcagında evdemı oturucaz sız yazın bısıler ben aksam yanıtlarım size hiççççççç sıkıntı yapmayın :) Yüzsüzlüğü ele aldım zaten hadı bakayım kım vazgececek :D

onurcum bundan sonra boşuna uğraşma
bizi haksız çıkartma ihtimaliniz kalmadı

ne yapacaksınız da haksız çıkacaz. bütün serweri birleştirip wow mu kuracaksınız:D öyle mi haksız çıkacaz biz

biz sizin birleşme durumunuza birşey demedikki. serwerin başından beri birleşin diyoruz zaten. çıktın atar yaptın. sonra lafını yedin oturdun.

ceketimi aldım yönetimden çekildim demişsin. bu seni kurtarmaz. ama zaten kendini kurtarmak için bir söylemin de yok gördüğüm kadarıyla

Sinanhoca
14-06-2013, 11:20

zahuuahuahhuauhahuauhahu TT olmuş galiba:D

Sinanhoca
14-06-2013, 11:22
Dostum sinan hoca hangi kararı alırsa biz zaten o kararı almışızdır. halit, okan, murat abi, engin abi..... hepsi aynı şeyi sana söyleyecektir. Bizim farkımız budur. Başarımız budur. Bu oluşumu biliyorduk. Bu oluşum şimdi olmasa 2 ay sonra olacaktı. Biz bu tür oluşumlar olduğu için bu oyuna bayılıyoruz. Okan başından beri hepinizi yıkacagız diyordu ya, işte bu ileriyi görmek bilmektir. Okanım saygıyla anıyorum seni :D Sinan abi server oturdu artık icraat zamanı.

Ben şuradan bir alıntı yaparak cevap vereyim . Dostum bizde sandığın gibi bir durum yok . SinanHoca nın bize danışmasına da gerek yok . Oturur konuşuruz yada konuşmayız bununda önemi yok . Bak şu söylediğim cümleyi net şekilde anla ;

Bizde SinanHoca hadi gidiyoruz dediğinde kimse nereye diye sormaz sadece ne zaman der ve gider anlıyor musun . Yani söylediği her kelime her cümle Siyah Birliklerini temsil etmektedir veeee kimse bunu sorgulamaz.

Birlikler 3-5 tane adam ile yönetilmez 1 karar mercii vardır ve o yönetir asıl olan düzen de budur .

Yoksa ne olur bilyor musun ?

Sen gelirsin forumda ahkam kesersin yeniçeri şöyle yeniçeri böyle diye sonra çıkar 2 tane yöneticin birleşir o söyledigin bütün cümleleri yutmak zorunda kalırsın .

Şunu net şekilde dile getireyim ;

Sen birliğim dediğin Yeniçeri ye söz geçiremeyen ve en önemlisi tükürdüklerini yutan bir yöneticiden daha ileri gidemezsin . Burada hepimiz oyun oynuyoruz ama söz denilen şey farklı bir olgudur ..

Tek soru sende bu olgu oluşmadı mı ???

ikinizi de sewiyommm:D

Sinanhoca
14-06-2013, 11:23
İşte yorum budur:)

Sinanhoca
14-06-2013, 11:24

işte yorum budur:)

Sinanhoca
14-06-2013, 11:25

zahuauhhuauhauhuhauh yaaaa atilla yarıldımmmmmm

Safran nerdeeee:D

10urkaya
14-06-2013, 11:25
Kendımı kurtaracak bır yanım varmı ?? sen goruyorsun haklı degılım kı :)
Haklı olsam haklıyım der savunurum ortada bır sozum vardı o veya bu nedenle SIYAHLARI ILGILENDIRMEZ HAKLILAR sozumu yedım..
Adam olan adam sozunu yemez biz yedik normalde hesap sılıp gitmek var onuda yapmayarak dahada büyük ayıp ettık dicek bisi yok varsa sen söle diyelim :)

Ben haksızım zaten sonuna kadar kabul edıyorum haklı oldugum yerde haklıyım haksız oldugum yerde haksızım demeyı bılırım..
Server sonundada SIYAH wow kurarsa EYWALLAH USTADLARIM ıyı ders verdınız bize derim seneye gorusmek uzere diyip tatıle cıkarım :)
Bunuda yazsın halitle okan bır yere server sonu yapıyommu yapmıyom mu konusuruz tekrar ben buradayım ozeldende yazarsınız telıde atayım gerekırse oyundanda yazın fark etmez.. SIYAH WOW kurarsa TEBRIK etmesınıde bılırız bız bole gorduk bole ogrendık yaptıgım bır ayıptı ustadlarımdanda defalarca ozur dıledım zaten genede dılerım o benle onlar arasında olan bır durumdur..

SIYAH larla olan durumum ıse bu adam sozu yemıstır sıradan bır adam bıle degıldır dersınız.. Hakda vermısımdır verırımde..
Server sonuda WOW kuruldugunda gelır kuranıda tebrık ederimde.. KENDI ADIMA DIYORUM GENE

coat_ill
14-06-2013, 11:26
​fark eder mi ;)

etmez mi, eder tabi... ben hayatım boyunca hep garibandan yana oldum :) sana karşı kimlere tezahurat yapacağımı bilmek istiyorum :)

Sinanhoca
14-06-2013, 11:31
Haklı olsam haklıyım der savunurum ortada bır sozum vardı o veya bu nedenle SIYAHLARI ILGILENDIRMEZ HAKLILAR sozumu yedım..
Adam olan adam sozunu yemez biz yedik normalde hesap sılıp gitmek var onuda yapmayarak dahada büyük ayıp ettık dicek bisi yok varsa sen söle diyelim :)

Ben haksızım zaten sonuna kadar kabul edıyorum haklı oldugum yerde haklıyım haksız oldugum yerde haksızım demeyı bılırım..
Server sonundada SIYAH wow kurarsa EYWALLAH USTADLARIM ıyı ders verdınız bize derim seneye gorusmek uzere diyip tatıle cıkarım :)
Bunuda yazsın halitle okan bır yere server sonu yapıyommu yapmıyom mu konusuruz tekrar ben buradayım ozeldende yazarsınız telıde atayım gerekırse oyundanda yazın fark etmez.. SIYAH WOW kurarsa TEBRIK etmesınıde bılırız bız bole gorduk bole ogrendık yaptıgım bır ayıptı ustadlarımdanda defalarca ozur dıledım zaten genede dılerım o benle onlar arasında olan bır durumdur..

SIYAH larla olan durumum ıse bu adam sozu yemıstır sıradan bır adam bıle degıldır dersınız.. Hakda vermısımdır verırımde..
Server sonuda WOW kuruldugunda gelır kuranıda tebrık ederimde.. KENDI ADIMA DIYORUM GENE

hımmmmmm yani şimdi şunu diyorsun.
tüm serwer birleşip Siyahlara karşı wow kuracaksınız, eğer kurabilirseniz bir de tebrik bekleyeceksiniz, doğru mu anladım:D

bak şu kadarını söyleyeyim sana
herhangi bir serwerda benim yer aldığım birlik, bütün serweri başka bir birliğe karşı birleştirirse, ben o anda hesabımı siler giderim.
siz hala şunun farkında değilsiniz. GAME OVER. ŞİMDİDEN KAYBETTİNİZ ZATEN...

Kralkanoo
14-06-2013, 11:33

Dostum oradan bir bak bakalım sence Wow kurup kurmamayı önemseyen bir yanımız var mı :))))))))

Yemeğini yarıda kestin galiba . Şu anki ruh halini anlamaya çalışıyorum ;

Büyük ihtimalle suratında yazılanları görünce bir tebessüm oluşuyor sonra birden bire o tebessüm kayboluyor ne yaptım ben diyorsun birden kalbin cız ediyor yaaa ben sözümü yedim diyorsun sonra aşagı bakıyorsun yukarı bakıyorsun sonuç değişmiyor bari diyorsun tükürdük yaladık konuyu kabul edip başka mecralara çekelim onuda başaramıyorsun . Zaman geçtikçe vucudun titremeye başlayacak hafif hafif soğuk terler dökeceksin ..

ve en acısıda ne biliyor musun ;

Düşündükçe yaptığının ne kadar vahim bir durum olduğunu kavrayacaksın , kavradıkça da hem arkadaşlarından hemde oyundan soğuyacaksın ...

bu saatten sonra senin bir önemin kalmadı artık dediğim gibi sıradan bir oyuncu bile değilsin malasef ....

kimbo slice
14-06-2013, 11:33
etmez mi, eder tabi... ben hayatım boyunca hep garibandan yana oldum :) sana karşı kimlere tezahurat yapacağımı bilmek istiyorum :)

yılmaz abi sen ecelllll ecelllll diye bağır ;)

10urkaya
14-06-2013, 11:42
hımmmmmm yani şimdi şunu diyorsun.
tüm serwer birleşip Siyahlara karşı wow kuracaksınız, eğer kurabilirseniz bir de tebrik bekleyeceksiniz, doğru mu anladım:D

bak şu kadarını söyleyeyim sana
herhangi bir serwerda benim yer aldığım birlik, bütün serweri başka bir birliğe karşı birleştirirse, ben o anda hesabımı siler giderim.
siz hala şunun farkında değilsiniz. GAME OVER. ŞİMDİDEN KAYBETTİNİZ ZATEN...

Ben YENICERI askerıyım dıye cıktım yola ve YENICERI ısmı bıttı benım ıcın evet oyun bıtmıs olabılır ama sızın ıcın bıtmedı bence erken sevınmeyın :)

bız WOW kurucaz sız gelın tebrık edın falan dedıgım yok ben kendı adıma konusuyorum ısyahlar WOW kurucaz dıyorlarsa WOW u kurduklarında ben gelır tebrık ederım SIRADAN bır oyuncu olarak..

Sıradan bır oyuncunun tebrıgı hosunuza gıder gıtmez ayrı mevzu..

Hesabı sılme konusundada yazdım yukarıda sılmeyerek ayıp ettım dogrudur ama sılmedım o veya bu nedenle fark etmez..
Sımdılık benım yaptıgım yapacagım buydu ben 4 ay emekle bukadar yaptım arkadaslar benım yaptıgımın ustune eklerle basarıya ulasırlar ozaman gelırım onları tebrık ederım ıy ııs yaptınız ben karsı cıkmıstım ama sız basardınızda derım..

Kralkanoo yemegı yedım phampa sımdı kacıyorum işim var ızmır sıcak bayagı evde durulucak gıbı degıl sahıldeyım ben sana ÖM den atayım telefon numarasını oradan yetıs bana laf at uygunmu :D

MYSELF
14-06-2013, 12:12
aehueahuaeuahuah Atilla abi süper olmuş bu ya :)))))

Senin safran piyasada yok yalnız bul getir şunu bana yaw :D

zahuauhhuauhauhuhauh yaaaa atilla yarıldımmmmmm

Safran nerdeeee:D
safran gelemez işe başlamış. muhteşem yüzyılın yeni sezonunda hürrem rolünde oynayacak elemanı meşgul etmeyin.

yusfur
14-06-2013, 13:28
bunların hepsi birleşmişte KİNGS niye dışarda kalmış.onuda yanınıza alın. :D

kimbo slice
14-06-2013, 13:41

onlar nasılsa helak olacak ecel yazıpta karizma çizilmesin demişler :D baksana bizim bölge sancak şahmat kings üçüde isim değiştirmemiş :cool:

coat_ill
14-06-2013, 13:44

Abi 10urkaya burda ne hallere düştü sen hala KİNGSlerin peşindesin :)

yılmaz abi sen ecelllll ecelllll diye bağır ;)

Desene desene Ecelll siyah desene :) oldumu halittt :)

Dostum oradan bir bak bakalım sence Wow kurup kurmamayı önemseyen bir yanımız var mı :))))))))

Yemeğini yarıda kestin galiba . Şu anki ruh halini anlamaya çalışıyorum ;

Büyük ihtimalle suratında yazılanları görünce bir tebessüm oluşuyor sonra birden bire o tebessüm kayboluyor ne yaptım ben diyorsun birden kalbin cız ediyor yaaa ben sözümü yedim diyorsun sonra aşagı bakıyorsun yukarı bakıyorsun sonuç değişmiyor bari diyorsun tükürdük yaladık konuyu kabul edip başka mecralara çekelim onuda başaramıyorsun . Zaman geçtikçe vucudun titremeye başlayacak hafif hafif soğuk terler dökeceksin ..

ve en acısıda ne biliyor musun ;

Düşündükçe yaptığının ne kadar vahim bir durum olduğunu kavrayacaksın , kavradıkça da hem arkadaşlarından hemde oyundan soğuyacaksın ...

bu saatten sonra senin bir önemin kalmadı artık dediğim gibi sıradan bir oyuncu bile değilsin malasef ....

#10urkayayıyedirmeyiz

Kralkanoo
14-06-2013, 13:57
Kralkanoo yemegı yedım phampa sımdı kacıyorum işim var ızmır sıcak bayagı evde durulucak gıbı degıl sahıldeyım ben sana ÖM den atayım telefon numarasını oradan yetıs bana laf at uygunmu :D

Bencede çık bir hava al kendine gel sonra düşün ben ne yaptım de bir oyun için neler yapıyorum diye sor kendine titre ve kendine gel artık bence bu şekilde oyuncu olamadığın gibi değer sahibi de olamazsın ...

Ayrıca senin gereğin kalmadı artık mazlumu getirin bana nerde o safrannnnnnnn :D

tokmaklayan
14-06-2013, 14:34
Abi 10urkaya burda ne hallere düştü sen hala KİNGSlerin peşindesin :)

Desene desene Ecelll siyah desene :) oldumu halittt :)

#10urkayayıyedirmeyiz

hahaha #diren10urkaya :)

Babylon
14-06-2013, 14:43

Mecali kalmadı kendini sahile attı. Okanın mazlumu lazım :)

Kralkanoo
14-06-2013, 15:30

Traviandaki her iki kişiden diğeri ,
Canım kardeşim ,
Diğer yarım sana sesleniyorum .
Direnişimiz sana değil , seni yok sayıp birlik adını değişene .
Benim gibi düşünmeni istemiyorum,
Sadece düşünmeni istiyorum ...

#Diren10urkaya :D

10urkaya
14-06-2013, 15:53
Mecali kalmadı kendini sahile attı. Okanın mazlumu lazım :)

Mecalım mı kalmadı :) Asosyalmıyım hacı benım ısım var gucum var ılgılenmem gereken bır nısanlım var.. ama su #diren falan muhabbetı guzelmıs kafama yattı bak bayagı takıpcım olur gibime geliyor :)

coat_ill
14-06-2013, 16:02
Mecalım mı kalmadı :) Asosyalmıyım hacı benım ısım var gucum var ılgılenmem gereken bır nısanlım var.. ama su #diren falan muhabbetı guzelmıs kafama yattı bak bayagı takıpcım olur gibime geliyor :)

Bizim işimizin yanında çocuklarımız var bide, ama sıkışınca atmıyoruz kendimizi forumdan sahile :) ben twitterda tagı açtım belki tt olmaz ama burdan görüp twitterda arayanlar boş dönmesin :)
https://twitter.com/search?q=%23Diren10urkaya%20&src=typd
#Diren10urkaya

Kralkanoo
14-06-2013, 16:11
Bizim işimizin yanında çocuklarımız var bide, ama sıkışınca atmıyoruz kendimizi forumdan sahile :) ben twitterda tagı açtım belki tt olmaz ama burdan görüp twitterda arayanlar boş dönmesin :)
#Diren10urkaya

+1 :)))))))))

Babylon
14-06-2013, 16:33
#Diren10urkaya

Safran gelsede onada acsak #safranıozledik :)

10urkaya
14-06-2013, 16:40
Harbı guzel olmus elınıze saglık :) SIYAH lara bırde laf edıyorlar bak adamlar benım ıcın ugrasmıs gözlerim yasardı laa duygulandım cıdden :(

coat_ill
14-06-2013, 17:28
Harbı guzel olmus elınıze saglık :) SIYAH lara bırde laf edıyorlar bak adamlar benım ıcın ugrasmıs gözlerim yasardı laa duygulandım cıdden :(

Yüzsüzünü çok gördümde, astarı yırtana çok denk gelmedim, merhaba tekrardan...
#Diren10urkaya

stankevicius
14-06-2013, 19:20
MAHSER-YENICERI ekıbı olarak görüşmeler sonucunda bırlesme kararı alınmıs ve ECEL adı altında bırlesılmıstır..

MAHSER + YENICER = ECEL

Bundan sonrakı donemde ECEL ısmı altında olan oyunculara saldırılar yapılmıcaktır.. Buradakı TEK amacımız SIYAH egemenlıgıne son verecek bır ekıp yaratmak ve SIYAH ların bu baskınlıgını yıkmak adına ugrasılacaktır..
Su anda Sızlerden istediğim ECEL olusumu altında saldırı yapmayınız..Amacımız WOW amacımız SIYAH lar ıse her oyuncu bızım ıcın degerlıdır..
Yukarıdaki yazı birlikten çekilen ally mesajdan alıntıdır.

Mahşer oyuncusu olarak oyunun amacının dışına çıktığını düşünüyorum oyundan keyif almak kazananı tebrik etmek varken böyle saçma bir oluşum içinde olmaları ben ve birkaç arkadaşımı rahatsız etti o yüzden hesaplarımızı silmeye karar verdik.Ayrıca bu serverda ilk kez oynuyorum SİYAH birliklerini tebrik etmek isterim rakiplerine bu denli korku verdikleri için herkese iyi oyunlar dilerim.

Babylon
14-06-2013, 19:40
MAHSER-YENICERI ekıbı olarak görüşmeler sonucunda bırlesme kararı alınmıs ve ECEL adı altında bırlesılmıstır..

MAHSER + YENICER = ECEL

Bundan sonrakı donemde ECEL ısmı altında olan oyunculara saldırılar yapılmıcaktır.. Buradakı TEK amacımız SIYAH egemenlıgıne son verecek bır ekıp yaratmak ve SIYAH ların bu baskınlıgını yıkmak adına ugrasılacaktır..
Su anda Sızlerden istediğim ECEL olusumu altında saldırı yapmayınız..Amacımız WOW amacımız SIYAH lar ıse her oyuncu bızım ıcın degerlıdır..

Mahşer oyuncusu olarak oyunun amacının dışına çıktığını düşünüyorum oyundan keyif almak kazananı tebrik etmek varken böyle saçma bir oluşum içinde olmaları ben ve birkaç arkadaşımı rahatsız etti o yüzden hesaplarımızı silmeye karar verdik.Ayrıca bu serverda ilk kez oynuyorum SİYAH birliklerini tebrik etmek isterim rakiplerine bu denli korku verdikleri için herkese iyi oyunlar dilerim.

Aradan böyle olgun insanların cıkması ne güzel. Asıl onurunuzdan dolayı biz sizi tebrik ediyoruz.

Babylon
14-06-2013, 20:12
1 saattir buradaydı yazmadan gitti okan, yılmaz abi, sinan abi, halit koşun koşun :D

Şu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

Babylon (http://forum.travian.com.tr/member.php?30695-Babylon),
safran (http://forum.travian.com.tr/member.php?83610-safran)

YUCİN
14-06-2013, 20:15

Tersini görmüşlüğüm var desem. ; )

Babylon
14-06-2013, 20:36
Tersini görmüşlüğüm var desem. ; )

Sen manayı anlamamışsın desem? :D

Sinanhoca
14-06-2013, 20:49

MAHSER + YENICER = ECEL

dostum birlikler elbette birleşebilirler
bizim buna bir sözümüz yok, olamaz da...

ancak 2 hafta önce foruma gelipte, ben birliğimi hayatta başka birlikle birleştirmem, biz sawaşmaya geldi, vs diyen bir watandaşın birliği, gidip başka birlik ile wow kuracaz diye birleşiyorsa, bize de biraz dalga geçmek düşer.

aslında silmeyin hesaplarınızı demek isterdim, ama durumunuzu anlıyorum. daha önce de dediğim gibi, aynı durumda ben olsam ben de silerdim:)

ama en azından ecel güruhunun içinde bu oyunun ruhunu kawrayan birilerinin de bulunduğunu görmek son derece güzel oldu...

kobox-s4
14-06-2013, 20:49
gerçekten bu başlık çok erken açılmış:)) iyide birleşmeninde bir anlamı var,nebilim askerin kalmaz elinde önemli merkezlerin yıkılır,yada tılsımları ortak kullanma olur vs vs...ama şimdi bu dönemde bu birleşme nerden çıkmış

kobox-s4
14-06-2013, 20:50
Bu çok iyi oldu yaw :D

10 numara olmuş :)

Sinanhoca
14-06-2013, 20:51
gerçekten bu başlık çok erken açılmış:)) iyide birleşmeninde bir anlamı var,nebilim askerin kalmaz elinde önemli merkezlerin yıkılır,yada tılsımları ortak kullanma olur vs vs...ama şimdi bu dönemde bu birleşme nerden çıkmış

uheuheuhhueehu walla geçen serwerda we ondan önceki serwerda da bu durum olmuştu
ama en azından bu kadar erken değildi

artık saldırmamıza gerek kalmadan birleşiyor adamlar.

eeee ismimiz yetiyor desek doğru olur galiba:D

ama korkuyorum ki bir fakeleme yapsak geri dağılacaklar:D

kobox-s4
14-06-2013, 20:55
uheuheuhhueehu walla geçen serwerda we ondan önceki serwerda da bu durum olmuştu

inanırım buna,daha fol yok yumurta yok,serverın alayı birleşmiş galiba,geçen sende bizde birleşmiştik ama bayagı sonraları olmuştu bizimkisi :D

Babylon
14-06-2013, 20:58
inanırım buna,daha fol yok yumurta yok,serverın alayı birleşmiş galiba,geçen sende bizde birleşmiştik ama bayagı sonraları olmuştu bizimkisi :D

yaw ben dedim bizimkilere bu kadar forumda bahsetmeyin bizden. Al işte tılsımlar cıkmadan 1500 tane birlik gecti karşımıza :D her birini fakelesek asker kalmayacak :D

shqiptar
14-06-2013, 20:59

yahu bu ne sinan 3 bölge yarım da bizim bölgede var etti üçbuçuk bölge . bu sayı biraz tuhaf değilmi .üçbuçuk :p:p bence başka serverdan da birkaç bölge gelsinde üçbuçukda kalmasınlar .hayır yanlış anlamara neden oluyor üç buçuk sayısı ;);)

Sinanhoca
14-06-2013, 21:01
yahu bu ne sinan 3 bölge yarım da bizim bölgede var etti üçbuçuk bölge . bu sayı biraz tuhaf değilmi .üçbuçuk :p:p bence başka serverdan da birkaç bölge gelsinde üçbuçukda kalmasınlar .hayır yanlış anlamara neden oluyor üç buçuk sayısı ;);)

abi işin daha kötü yanı nedir biliyormusun???

CÜMLESİNİ YIKACAZ:D

Babylon
14-06-2013, 21:15
abi işin daha kötü yanı nedir biliyormusun???

CÜMLESİNİ YIKACAZ:D

ee yani bu kaçınılmaz :D

KUZEY-Albatros
14-06-2013, 21:20
bu serwer ve oyunda siyah birlikleri her zaman birleştirici ve bütünleştirici bir rol oynamıştır.

KUZEY-Albatros
14-06-2013, 21:48
[QUOTE=10urkaya;1636276]SINAN HOCA ben ılkkez bu oyunu oynamıyorum senınde kım oldugunu nasıl hareket ettıgını bılıyorum.. Sen tek basına bırlıgını savasamı sokuyon ?? yada tek basına karar mı alıyon ??

dostum profilimizde diktatörlük yazıyor. bunun tek bir anlamı var sinanhoca iter tek birliği ister hepsini istediği zaman savaşa sokar. istediği kararı sormadan danışmadan alabilir. bu zamana kadar bi zararını görmedik...

Kralkanoo
14-06-2013, 21:52
Mazlumu getirin bana mazlum nerde

Mazlummmmmmmmmmmmm :D

Babylon
14-06-2013, 21:55
Mazlumu getirin bana mazlum nerde

Mazlummmmmmmmmmmmm :D

Kralkanoo
14-06-2013, 22:25

Hani kanka yazmıyor mazlummmmmmmmmmm nerdesin :D

shqiptar
14-06-2013, 22:27

MAHSER + YENICER = ECEL

arkadaşım sizi tebrik ediyorum aynı tarafta olsam aynı şeyi bende yapardım. saygılar sunarım

coat_ill
15-06-2013, 09:08
1 saattir buradaydı yazmadan gitti okan, yılmaz abi, sinan abi, halit koşun koşun :D

Tüm server safran'ı arıyor :) kendisi 10urkaya'nın son halini görünce kafayı kuma soktu :) bugünkü TT denememiz

#safranpapcuyarmgelformkonuslm

Babylon
15-06-2013, 10:12
Tüm server safran'ı arıyor :) kendisi 10urkaya'nın son halini görünce kafayı kuma soktu :) bugünkü TT denememiz

#safranpapcuyarmgelformkonuslm

bu daha guzel oldu işte :)

coat_ill
15-06-2013, 10:18
arkadaşım sizi tebrik ediyorum aynı tarafta olsam aynı şeyi bende yapardım. saygılar sunarım

Sinan hoca ile konuşmak lazım abi, sırf sana hesap sildirmek için bir kaç birlikle birleşelim sen silince geri bozalım birleşmeyi :) bende seni yıkmaktan kurtulmuş olurum :)

kimbo slice
15-06-2013, 10:55

safran oldu voltran :D yine voltranı kurdular o değilde şahi birliğide ayrı bi numune :D ismini değiştirmedi ama siyahtan başka bütün birliklerle birleşme yaptı onlarda ayrı bir taktik izliyor :D:D

Kralkanoo
15-06-2013, 11:01
.......................

KUZEY-Albatros
15-06-2013, 12:11
sizin yaptığınız çok ayıp. tek bi sadırı bile atmadan adamlar birleşti. bence wow zamanına kadar hem foruma girmeyelim hem de kimseye saldırmayalım, hatta tılsım bile almayalım. yoksa adamlar hesap kapatacak... bizde birbirimizle oynayacaz... ayıptır yahu.. günahtır... yazıktır... adamlar o kadar altın harcamışlar...

kimbo slice
15-06-2013, 12:14
isimlerde çok ürtkütücü yalnız :D ecel-mahşer & ecel-azrail :cool:

bu ne laa kendimi 3. dünya savaşı başlatmış gibi hissediyorum adamlar kesecek laa bizi :D:D

Thothable
15-06-2013, 12:16
Birleşmeden rahatsız olanlar hesap silmesin, yeni birlik kursun derim emeğinize yazık 3-5 yöneticiniz yüzünden. Sendikalaşın arkadaşım, madem demokrasi ile yönetiliyor birlikleriniz :D
Ama sonuna kadar TEBRİK EDERİM sizleri.

Foruma yeni baktım, 11 sayfadır kralkanoo'ya gülüyorum :D Sen ne muhterem bir insansın, bir ara falıma bakar mısın gelecekte neler olacak :D

KUZEY-Albatros
15-06-2013, 12:22
isimlerde çok ürtkütücü yalnız :D ecel-mahşer & ecel-azrail :cool:

bu ne laa kendimi 3. dünya savaşı başlatmış gibi hissediyorum adamlar kesecek laa bizi :D:D

bırak az biraz kessinler. yoksa hiçbiri kalmayacak..... bunların hepsi sinanhoca yüzünden... wallahide billahide sinanhoca yüzünden. o demeseydi belki de birleşmezlerdi.... yani, belki, sanırım, heralde, kısmet...

Kralkanoo
15-06-2013, 12:28
Birleşmeden rahatsız olanlar hesap silmesin, yeni birlik kursun derim emeğinize yazık 3-5 yöneticiniz yüzünden. Sendikalaşın arkadaşım, madem demokrasi ile yönetiliyor birlikleriniz :D
Ama sonuna kadar TEBRİK EDERİM sizleri.

Foruma yeni baktım, 11 sayfadır kralkanoo'ya gülüyorum :D Sen ne muhterem bir insansın, bir ara falıma bakar mısın gelecekte neler olacak :D

Üstad her türlü fala bakılır kum , su , çay , el :D

Ama bu adamları analiz etmek için kahin olmayada gerek yoktu zaten erken öten horozz misali oldular :DDD

Kralkanoo
15-06-2013, 12:28
mazlummmmmmmmmmmmmm nerdesin gel artık özlüyoruz seni .

mazlummmmmmmmm :D

coat_ill
15-06-2013, 12:42
mazlummmmmmmmmmmmmm nerdesin gel artık özlüyoruz seni .

mazlummmmmmmmm :D

senin mazlum kesin hesabı devretmiştir işlerinin yoğunluğundan dolayı :)

Sinanhoca
15-06-2013, 14:11
senin mazlum kesin hesabı devretmiştir işlerinin yoğunluğundan dolayı :)

ehuehuehuehuehu yakın zamanda bu dediğin cümleyi çok sık duyacağız; "işleirmin yoğunluğundan dolayı, vs...", "özel hayatımdaki bazı sıkıntılardan dolayı, vs...."

ehuhueuheuheuheuheuheuh

Madufa
15-06-2013, 15:42
ehuehuehuehuehu yakın zamanda bu dediğin cümleyi çok sık duyacağız; "işleirmin yoğunluğundan dolayı, vs...", "özel hayatımdaki bazı sıkıntılardan dolayı, vs...."

ehuhueuheuheuheuheuheuh

hayırdır hocam hesabımı siliyon :S

oyun yeni başlıyo nereye yaw :)

Sinanhoca
15-06-2013, 17:05
hayırdır hocam hesabımı siliyon :S

oyun yeni başlıyo nereye yaw :)

euhehueuhehuhe ben buradayım da dursuncum
yakında gidenler olabilir:)

Sinanhoca
15-06-2013, 17:06
bu arada Algos birliği tüm serwer hayırlı olsun:D

Sinanhoca
15-06-2013, 20:54

Algos ta Ecel tayfasına katılmışşş:)

bakın buradan söylüyorum.

siz bize yetmezsiniz. s3 we s5 ten de size takwiye bekliyoruz

ancak dengelenir serwer.

CÜMLENİZİ YIKACAZ...

coat_ill
15-06-2013, 21:04
algos değilde oda ecel olsaydı iyiydi, böyle 2 farklı birlik havası vermeye çalıştılar sanırım :) olsun nasılsa daha çok isim değişecekler çok ayrılacaklar çok birleşecekler ama bence doğrusunu yaptılar en azından yeni serverea kaçarken burdan tanışmış olucaklar :)

Sinanhoca
15-06-2013, 21:09
algos değilde oda ecel olsaydı iyiydi, böyle 2 farklı birlik havası vermeye çalıştılar sanırım :) olsun nasılsa daha çok isim değişecekler çok ayrılacaklar çok birleşecekler ama bence doğrusunu yaptılar en azından yeni serverea kaçarken burdan tanışmış olucaklar :)

ewet bence de yeni konumuz bu

bahisleri açıyorum

sizce ecel birliğinin adı ne kadar süre sonra değişecek

hadi bakalım gençlerrrr :D

(şimdi 10urkaya gelip "kesinlikle değişmeyecek" der. güleriz:D)

Babylon
15-06-2013, 21:34

bahisleri açıyorum

Çok eğlenceli ya :) En güzelide ne biliyormusun abi, hepsi birleştiler hala daha yazamıyorlar foruma :D Şu anda kazandığımız bir oyunu wow ile süsleyince cok daha guzel olacak :) Neden algos yapmışlar. Limos (Açlık tanrıçası) yapsalarmış çünkü yakında tahıl kıtlığı olacak tarlalar yıkılınca :D

KUZEY-Albatros
15-06-2013, 21:48

bahisleri açıyorum

bence tılsımlardan önce ve sonra değişir......;)

10urkaya
15-06-2013, 21:54

bahisleri açıyorum

BU ISIM DEGISMICEK :D :D
Hocam degısse ne olur degısmese ne olur bırkere degıstı o ısım sence hayır gelırmı artık ?? Bosver ıste kazandınız oyunu tadını cıkar algos ustu ecel yıkarsın sonra gelkırsınız forumda paslasırsınız ne dıyeyım :D

AMA BU ısım degısmıcek 1!!11!

Sinanhoca
15-06-2013, 21:54
walla onlar neden ecel olmadılar onu anlamadım

birlikte ally atmışlar

ecel ile birlikte hareket ettiklerini yazmışlar zaten

daha neyin hesabını yaparak ecel olmadılar anlamak mümkün değil

Sinanhoca
15-06-2013, 21:56
BU ISIM DEGISMICEK :D :D
Hocam degısse ne olur degısmese ne olur bırkere degıstı o ısım sence hayır gelırmı artık ?? Bosver ıste kazandınız oyunu tadını cıkar algos ustu ecel yıkarsın sonra gelkırsınız forumda paslasırsınız ne dıyeyım :D

zaahuahuhuauhauhauhauhahu

yaw senle uğraşmak artık zewkli değil

safranı gönder bize

bak okan 2 gündür mazlumu getirin bana diye bağırıyor

gariban safran foruma giriyor okuyor, okuyor birşey yazamadan geri çıkıyor:D

Kralkanoo
15-06-2013, 22:08
safran isimi geçince bir an ümitlendim acaba geldimi yazdı mı diye yine yok yahu :)

mazlummmmmmmmmmmm nerdesin çagrılarımıza kulak ver gel artık :D

Kralkanoo
15-06-2013, 22:10
BU ISIM DEGISMICEK
Hocam degısse ne olur degısmese ne olur bırkere degıstı o ısım sence hayır gelırmı artık ?? Bosver ıste kazandınız oyunu tadını cıkar algos ustu ecel yıkarsın sonra gelkırsınız forumda paslasırsınız ne dıyeyım

:p;):o:):confused::cool:

10urkaya
15-06-2013, 22:33
zaahuahuhuauhauhauhauhahu

yaw senle uğraşmak artık zewkli değil

safranı gönder bize

bak okan 2 gündür mazlumu getirin bana diye bağırıyor

gariban safran foruma giriyor okuyor, okuyor birşey yazamadan geri çıkıyor:D

Ben varım artık safran falan yok gondermıyom :( Benle ugrassanıza ya bukadarmı yanı ?? SIYAH ların hanı forum baskınlıgı nerde kaldı bu SIYAHların forumdakı pıskolojık ustunlugu :( bana ıslemedı neden ??? Cok cabuk pes etınız once bır benı bıtırın bakayım bır ezın hesabı sıleymı sonra safranı yollıcam :)

Thothable
15-06-2013, 22:51
Ben varım artık safran falan yok gondermıyom :( Benle ugrassanıza ya bukadarmı yanı ?? SIYAH ların hanı forum baskınlıgı nerde kaldı bu SIYAHların forumdakı pıskolojık ustunlugu :( bana ıslemedı neden ??? Cok cabuk pes etınız once bır benı bıtırın bakayım bır ezın hesabı sıleymı sonra safranı yollıcam :)

Sen zaten bittin dostum, biz bir şey yapmadan kendi kendini yerle bir ettin.
Seninle uğraşmak zevksiz artık, şöyle atar gider yapacak delikanlı babayiğit adamlar arıyoruz :D

Sinanhoca
15-06-2013, 23:02

eeuhueuheuh yok yok öyle kolay kurtulamazsın
seni en sona bırakacaz
sözünü yiyen adam, en çok ıstırabı hakedendir:D

Babylon
15-06-2013, 23:04

İyide 10urcuğum sen yüzsüzüm, artık yüzüm yok deyip kendini sahile attın, biz o sırada cok yalnızlık cektik, çagrılarımıza cevap veren olmadı, bu yeni birliginiz ve birleşmeniz olan mogos mu neydi onlardan kimse gelmiyormu? böylede olmazki canım ya. Hadi bir [ally] at be kardeşim gelsinler foruma. :)

KUZEY-Albatros
15-06-2013, 23:07
walla onlar neden ecel olmadılar onu anlamadım

birlikte ally atmışlar

ecel ile birlikte hareket ettiklerini yazmışlar zaten

daha neyin hesabını yaparak ecel olmadılar anlamak mümkün değil

anlamak mümkün degil madem, biz bi isim verelim onu kullansınlar bari.....

Babylon
15-06-2013, 23:18
anlamak mümkün degil madem, biz bi isim verelim onu kullansınlar bari.....

Cok mantıklı kardeşim, biz acilen isim güşünelim bunlara, çünkü biz isim koymadan değiştirirler yoksa :S

kimbo slice
15-06-2013, 23:56
nasıl bir komedi bu yaa algos ney laaaaaaa :D adamlar birleşirken bile tırsıyorlar yaaa :D biri yıkılırsa öbür isimden devam ederiz hesabı o kadar travian oynadım bu kadar yüreksiz oyuncularla hiç karşılaşmadım fake bile atmadan bize cephe aldılar bu saatten sonra 100 tane wow kursalar siyahtan korkan tırsak oyuncu topluluğundan bir adım öteye geçemeyecekler :D

Thothable
16-06-2013, 00:23
diğer birliklerinin isim değiştirme ve yeni birleşimler aramaları için, Son 55 saat.
iyi değerlendirin bunu , koruma süreniz 55 saat sonra bitiyor :D

Sinanhoca
16-06-2013, 08:16
nasıl bir komedi bu yaa algos ney laaaaaaa :D adamlar birleşirken bile tırsıyorlar yaaa :D biri yıkılırsa öbür isimden devam ederiz hesabı o kadar travian oynadım bu kadar yüreksiz oyuncularla hiç karşılaşmadım fake bile atmadan bize cephe aldılar bu saatten sonra 100 tane wow kursalar siyahtan korkan tırsak oyuncu topluluğundan bir adım öteye geçemeyecekler :D

"fakeleyince ne olacaklar" diye düşünüyordum ki aklıma "yıkmaya başladığımızda ne yapacakları" sorusu geldi. yarıldım:D

P4RLI4M3NT
16-06-2013, 09:56
Yeniçeri ve Mahşer birlikleri;

Form sohbet ve rapor paylaşım ortamı ancak malumunuz raporlar sınırlı olduğu için sohbet daha fazla tüketiliyor. Ortak menfaatler ve strateji gereği Yeniçeri ve Mahşer birlikleri tek çatı altında oyuna devam etme kararı aldı. Herkesin bir oyun tecrübesi ve birlik stratejisi var. Siyah ailesinin sohbetine konu olan olayın, birliklerin birleşmesinin değil, daha önceki açıklamaların var oluşudur. Buda Siyah ailesine psikolojik bir yıldırma ve oyundan soğutma stratejisi uygulama fırsatı yaratmıştır. Bunlar olan ve olmaya da devam edecek stratejik ataklardır. Başarılar.

Sinanhoca
16-06-2013, 10:01

Form sohbet ve rapor paylaşım ortamı ancak malumunuz raporlar sınırlı olduğu için sohbet daha fazla tüketiliyor. Ortak menfaatler ve strateji gereği Yeniçeri ve Mahşer birlikleri tek çatı altında oyuna devam etme kararı aldı. Herkesin bir oyun tecrübesi ve birlik stratejisi var. Siyah ailesinin sohbetine konu olan olayın, birliklerin birleşmesinin değil, daha önceki açıklamaların var oluşudur. Buda Siyah ailesine psikolojik bir yıldırma ve oyundan soğutma stratejisi uygulama fırsatı yaratmıştır. Bunlar olan ve olmaya da devam edecek stratejik ataklardır. Başarılar.

bir açıklama da safran dan beklemekteyiz:D

hadi safran kasma kendini

kendini bize bırak...

Şu anda 3 üye bu konuyu inceliyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

Sinanhoca (http://forum.travian.com.tr/member.php?3864-Sinanhoca),
P4RLI4M3NT (http://forum.travian.com.tr/member.php?128718-P4RLI4M3NT),

Babylon
16-06-2013, 10:44

yok canım ne stratejisi biz bodoslama gireriz plan programsız :) ve forum sadece rapor paylaşma yeri degil bizim muhabbet alanımızdır. Her alanda adamı ezeriz. forumda dahil. oyunda yenilgiyi kabul eden başkanlarınız burada neden yok? 2 hafta önce atıp tutan arkadaşınız neden yazamıyor? Bu bir strateji mi? Eger öyle ise daha ilk günden pırt oldu :D

Babylon
16-06-2013, 10:45
bir açıklama da safran dan beklemekteyiz:D

hadi safran kasma kendini

kendini bize bırak...

Sinanhoca (http://forum.travian.com.tr/member.php?3864-Sinanhoca),
P4RLI4M3NT (http://forum.travian.com.tr/member.php?128718-P4RLI4M3NT),

Bedirhan,
Nazlıcan
Ve Mazlum :D

kimbo slice
16-06-2013, 12:26

dostum sen ne güzel açıklamalar yapıyorsun ama afilli yazılar yerine çıksan yazsan şöyle biz baktık bu siyahı tek başımıza yenemeyiz siyah dışında serverdaki bütün oyuncuları bir araya getirdik bu şekilde siyahı yenersekte güzel bi halay ekibi kurup halay çekecez desene :D serverın 4. ayında kendini bu kadar çaresiz hisseden oyuncular topluluğunu oluşturduk buna rağmen siyahı yenemezsek travianı bırakırız desene ;)

coat_ill
16-06-2013, 13:21

Yesinler sizin menfaatlerinizide, stratejinizide, çatınızıda, desenize tırstık başka yol bulamadık, eski birlik başkanlarımızın rezil olmalarını bile umursamadan isimleri aceleden değiştirdik, aynı isimle tılsım alma sayımızı çok göstereceğiz diye. Bide hadi biz siyah ailesiyiz ya sız, mahşer ailesimi, yençeri ailesimi, albatros ailesimi ne diyeceğiz biz size, hele bunu anlat sen...
(Bide benim profilden yazı çalıp süsleyip kendi profilinde yayınlama ayıp oluyor :) )

ahmert
16-06-2013, 13:49
Öncelikle SİYAH ları tebrik ederim.
daha sonra savaşmaya eğlenmeye devam edeceğimizi bildirmek isterim.

Keyifli günler bizi bekliyor.
SİYAHlarin en az bu birleşmede ki oyuncular kadar güçlü olabileceğini düşünüyorum.

YENİÇERİ ve MAHŞER birliklerinin ortak hedefte olması beklenen öngörülen bir şeydi.
umarım içerlerden birileri bu birleşmeye gaz bombası atıp tazikli suyla saldırmaz.

_zapatista_
mert

Kralkanoo
16-06-2013, 16:26
ya onu bunu geçin açık yüreklilikle çıkın biz eziğiz tek başımıza bir halt yiyemecegiz cemil cümlemiz birleşti hala yenecegimiz bile şüpheli diyecek açık mert korkusuz biri yok mu aranızda ???

Ayrıca mazlummmm nerdesin niye kaçıyorsun hariçten okudugun gazeller bogazına mı dolandı gelllll buraya cok üzmeyecegiz :D

coat_ill
16-06-2013, 16:31
Öncelikle SİYAH ları tebrik ederim.
daha sonra savaşmaya eğlenmeye devam edeceğimizi bildirmek isterim.

Keyifli günler bizi bekliyor.
SİYAHlarin en az bu birleşmede ki oyuncular kadar güçlü olabileceğini düşünüyorum.

YENİÇERİ ve MAHŞER birliklerinin ortak hedefte olması beklenen öngörülen bir şeydi.
umarım içerlerden birileri bu birleşmeye gaz bombası atıp tazikli suyla saldırmaz.

_zapatista_
mert

Bütün server bize karşı birleştiniz ve bizi tebrik ediyorsun, sorması ayıp niye ? biz birşey yapmadık daha fake bile atmadık, bence siz kendinizi tebrik edin ve biraz korkularınızdan bahsedin daha samimi olur en azından.

Sinanhoca
16-06-2013, 18:02
yaw bunların alayı niye birleşti şimdi
saldırmadık, hatta henüz fake bile atmadık
sizce neden tırstılar bu kadar:D

Babylon
16-06-2013, 18:30

hocam anket yapalım mı :D

Soru: Neden fake bile atılmadan bukadar birlik birleşti?

1- Kimbo(Mad_Scatty)'dan Tırstılar
2- Kralkano'dan Tırstılar
3- Sinanhoca'dan Tırstılar
4- Coat_ill'den Tırstılar
5- Maestro Baba'dan Tırstılar
6- Gölgemizden Tırtsılar (Favorim bu) :D

safran
16-06-2013, 19:29
boşa yazıyorsunuz gençler yazdıklarınız sızın sonunuzu değiştirmeyecek benim amacım siyahları bu sever yıkmaktı amacımı gerceklestırdıkten sonrası çok önem arz etmiyor hatta zevk yapıp wow u sizin bölgenizdeki king lere bile kurdurabilirim sizin burda yazdıgınız hiçbirşey sizi eze eze yıkmamı engelleyemez siz yazın ben sadece okuyup gülüyorum çırpnınışlarınıza :)

KUZEY-Albatros
16-06-2013, 20:27

senden ötürü... seenden ötürü....;)

kimbo slice
16-06-2013, 20:54
boşa yazıyorsunuz gençler yazdıklarınız sızın sonunuzu değiştirmeyecek benim amacım siyahları bu sever yıkmaktı amacımı gerceklestırdıkten sonrası çok önem arz etmiyor hatta zevk yapıp wow u sizin bölgenizdeki king lere bile kurdurabilirim sizin burda yazdıgınız hiçbirşey sizi eze eze yıkmamı engelleyemez siz yazın ben sadece okuyup gülüyorum çırpnınışlarınıza :)

sen tam oyun zaarı çıktın abisini çağıran ilkokul bebeleri gibi bütün serverı arkasına aldı atıyor sallıyor esip gürlüyor çırpınır gibi bi halimiz mi var yavv görüp okuyup anlamayanlardan çıktı bu :D hepinizi yıkacağız diyoruz daha ne diyelim yavv

amacı siyahı yıkmakmış sen birliğine güvenip karşımıza çıkamayacak kadar zayıfken kendine bişey mal etme siyahı yıkmak eşin dostun köyünü birlikten ayrılıp reislemeye benzemez ;)

safran
16-06-2013, 21:30
bütün server +- ve ++ oluyorsa hay senin beynine diyim :)
eşim dostumdan köy reıslemek sızı yıkmaktan daha zor :)
bu konudakı son msjım şimdi kendi kendinize yazıp durun siz çokta fifi :)

KUZEY-Albatros
16-06-2013, 21:32

aha..... mazzzzzzluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm mm........

Babylon
16-06-2013, 21:34

3 gün düşünüp bunu mu yazdın. ben dedim dalga konusu olmayacak bir yazı hazırlıyordur ama bombayı ortamıza bıraktın. sen zevk yapıp bizim bolgede kendin wow kur. sana hammadde göndermeyen serefsizdir :D bizim bunlar son cırpınıslarımız oyle mi :D sen ayıkmısın? sen bizi eze eze yıkacaksın öyle mi? kimin kucagından oynuyorsun oyunu? olm sandalyeye oturmayı öğrenin ondan sonra gelin karşımıza.

Babylon
16-06-2013, 21:40

kaçma la dur biraz lütfen. Algos birliğinin sizden olduğunu soylemedilermi sana? -/- la onlar. :D
ayrıca bizim bolgedende siyah olmayanlar sizden. sana bilgi vermediler mi? yazık la sana koca adam eridi gitti la aramızdan :D

Sinanhoca
16-06-2013, 22:06

3 bölge değilllll
3.5 bölge
3.5 attığınız için birleştirdiğiniz 3.5 bölge

algos birliğinde atılan ally mesajı burada yayınlatma bana, utanırsın.

gerçi nerdeeeee sen de utanma

ama bak yeniden söylüyorum, 3.5 değil 13.5 buçuk bölge olsanız sonuç değişmez

CÜMLENİZİ YIKACAZ...

Sinanhoca
16-06-2013, 22:12
kaçma la dur biraz lütfen. Algos birliğinin sizden olduğunu soylemedilermi sana? -/- la onlar. :D
ayrıca bizim bolgedende siyah olmayanlar sizden. sana bilgi vermediler mi? yazık la sana koca adam eridi gitti la aramızdan :D

adam mı???
eridi mi???
oldukça mübalağalı oldu bu serkanım.

bu dediğinin olabilmesinin bazı kuralları war.
önce ağızlarından çıkanları yememeleri lazım.
bugün ak dediklerine, yarın kara dememeleri lazım.

yalnız çok güldüm çok.
adam 72 saat düşündü. ondan sonra dediği lafa bak "çokta fifi"

bu travianı bırakmanın zamanı gelmiş de geçmiş
eskiden foruma gelenlerle öyle bir kapışırdık ki millet parmağını ısırırdı
şimdi muhabbet "çokta fifi"nin ötesine geçmiyor baksana:D

Babylon
16-06-2013, 22:21
adam mı???
eridi mi???

yalnız çok güldüm çok.

Hakkını yeme hocam en başta oyle sandık :D Tükendi göz göre göre. Birde tam bilgi vermemişler buna. baksana sadece ++ ve +- birleşti sanıyor. Cok acıdım yaw neden böyle yaptılar safranımıza. Birde daha yazmam dedi şimdiden kokunu özledik safran. Gel yeşil yazılım, italik biçimlim, sende gitme yıldızlar ülkesine :D

KUZEY-Albatros
16-06-2013, 23:24

insan korkunca demek bu kadar saldırganlaşabiliyormuş... ne demişler ölmüş eşek kurttan kormazmış.. ya sen bizi nasıl eze eze yıkacan onu anlamadım. hem yıkacan hem de ezecen hemi? sen akılını nerden alıyon? yok sa bizim mausları aldığımız yerden mi?

Kralkanoo
17-06-2013, 00:27
bütün server +- ve ++ oluyorsa hay senin beynine diyim
eşim dostumdan köy reıslemek sızı yıkmaktan daha zor

AHAAAAAAAAAAAA mAZLUMmmmmmmmmmmmmm gelmiş :DDDDDDDD

mazlummmmmm nerdesin sen ya günlerdir seni arıyoruz :)))

oyun demişsin yıkacagız demişsin bende sana 1-2 laf edeyim .

Bu travian oyunu sağ üst köşedeki çarpı ya basınca kapanıyor . Ama senin tükürdüğünü yalaman adamlığına zarar veriyor heee ettğin laflara da bakınca sende bunun cok olmadıgı zaten aşikar :))))

Ben tükürürüm yalarım yıkarım diyorsun nasıl bir karakter varmıs sende öyle :DDDDD

Bu arada cümlenizi üst üste koyup yıkacagız bundan kaçarın yok abilerini toplaman sana kazanç sağlamayacak sadece tükürdügünü yaladıgınla kalacaksın :))))))))

tokmaklayan
17-06-2013, 00:40

bizi birlikden saymıyonuzmu la :)

Chronic_Tired
17-06-2013, 01:11
3 bölge değilllll
3.5 bölge
3.5 attığınız için birleştirdiğiniz 3.5 bölge

algos birliğinde atılan ally mesajı burada yayınlatma bana, utanırsın.

gerçi nerdeeeee sen de utanma

ama bak yeniden söylüyorum, 3.5 değil 13.5 buçuk bölge olsanız sonuç değişmez

CÜMLENİZİ YIKACAZ...

Abi bende 3.5 ay geç başladım bu neye işaret acaba :)

EL_LOBO
17-06-2013, 02:09
''insan cay gibidir...
ağır ateşte pişerek demlenmişi makbuldür...
aksi takdirde: Ya sallama ya da dallama olur!''

Thothable
17-06-2013, 04:37

Bu mesajları okuduktan sonra, üşenmedim ve şunları hazırladım senin için.

bak şimdi dediğinin bir kısmı dogru sayılır ama biz size karşı tüm birliklerle birleşmeyecez bize rakp olabılmenız için önce siyahlar olarak diğer birlikleri egale etmeniz lazım ondan sonra YeNiÇeRi lere rakp olabilirsiniz ancak (biraz da ben atar yapayım )

Resim : http://r1306.hizliresim.com/1b/k/p82fy.jpg
Forum Konu : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?81109-S4-SaNCaK-Birlikleri/page10

hocam herkez sizin ıyı stratıjılerınızden bahsedıyor onları duydukca mutlu oluyorum sizin gibi kalıteli bı ekibe rakip olabilmek için ugraş verıyoruz karşımıza nizam-ı cedid birlikleri çıkana kadar savaşıcaz saygılar

Resim : http://s1306.hizliresim.com/1b/k/p82g4.jpg
Forum Konu : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?81109-S4-SaNCaK-Birlikleri/page12

Şimdi soruyorum sana, nasıl bir karaktere sahipsin ? Oyun için burada bulunuyorken, dostça mesajlar atıyor, SİYAH birliğine saygı duyuyorum diyorken.
3.5 bölge ile birleşip, bir anda "size rakip olmaya uğraş veriyoruz." cümlesinden "Sizi yıkacağız." Cümlesine terfi ettin ?
Yıkmanız problem değil bu saatten sonra, buyurun yıkın. Biz bu oyunu kimseye boğun eğmeyerek zaten kazandık şuan, herkesin de söylediği gibi.
WOW Kurarsak, bu başarımızı süslemek olacak bizim için, pastadaki çilek misali.

SİYAH Birliğindeki abilerim söylediler daha önceden sana fakat ben tekrar söyleyeyim.

"Birinizi değil hepinizi sırası gelince cümlenizi yıkacağız !"

Sinanhoca
17-06-2013, 07:15

dostum ben sizi görmedim walla
algos-ecell güruhu ile birleştiniz zannetmiştim

ama zemin pek kaygan
bunlar yine bizimle başedemeyeceklerini anlayınca size de yanaşırlar:D

Babylon
17-06-2013, 07:32

Yok be kardeşim dün inceledimde iyice sizin onlarla birleşmeniz yok. Ama teklif ettiler yada edecekler çünkü yetmez bu :) siz eğer birleşmeden bizimle savaşırsanız tek rakip sizsiniz.

Babylon
17-06-2013, 07:34
Bu mesajları okuduktan sonra, üşenmedim ve şunları hazırladım senin için.

Resim : http://r1306.hizliresim.com/1b/k/p82fy.jpg
Forum Konu : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?81109-S4-SaNCaK-Birlikleri/page10

Resim : http://s1306.hizliresim.com/1b/k/p82g4.jpg
Forum Konu : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?81109-S4-SaNCaK-Birlikleri/page12

Şimdi soruyorum sana, nasıl bir karaktere sahipsin ? Oyun için burada bulunuyorken, dostça mesajlar atıyor, SİYAH birliğine saygı duyuyorum diyorken.
3.5 bölge ile birleşip, bir anda "size rakip olmaya uğraş veriyoruz." cümlesinden "Sizi yıkacağız." Cümlesine terfi ettin ?
Yıkmanız problem değil bu saatten sonra, buyurun yıkın. Biz bu oyunu kimseye boğun eğmeyerek zaten kazandık şuan, herkesin de söylediği gibi.
WOW Kurarsak, bu başarımızı süslemek olacak bizim için, pastadaki çilek misali.

SİYAH Birliğindeki abilerim söylediler daha önceden sana fakat ben tekrar söyleyeyim.

"Birinizi değil hepinizi sırası gelince cümlenizi yıkacağız !"

eline saglık çok guzel olmuş. Ama buna fifi diyor safran :)

tokmaklayan
17-06-2013, 08:49
Yok be kardeşim dün inceledimde iyice sizin onlarla birleşmeniz yok. Ama teklif ettiler yada edecekler çünkü yetmez bu :) siz eğer birleşmeden bizimle savaşırsanız tek rakip sizsiniz.

size sıra gelirse savaşırız :) önce bi şu tırsak oynayan şahileri süpürelim de

Sinanhoca
17-06-2013, 09:01

ehueuheuheuhe işte budur...

ama bak dikkat et

bu yazdıklaırn ileride aleyhine delil olarak kullanılabilir

10urkaya we safran ın düştüğü durum belli

bizimkilere malzeme lazım zaten:)

tokmaklayan
17-06-2013, 09:03
yav yanaşsalar ne olcak giderim farmvile oynarım daha ii bütün serverle birleşip oynamaktansa yıkılmayı tercih ederim

tokmaklayan
17-06-2013, 09:06
ben bu oyunu zevk için oynuyorum strateji bilmemne umrumda deil :)

Babylon
17-06-2013, 09:12

2-3 ay sonra kalmaz hiçbiri sonra savaşırız. Bizim işimiz erken biterse yardım ederiz size. Sonra savaşırız :)

tokmaklayan
17-06-2013, 09:21
yok ben kendi işimi kendim görürüm dostum :) zaten 2-3 aya kalmaz bizim iş :)

Babylon
17-06-2013, 09:45

Süper. İnşallah erkenden savaşırız :)

kimbo slice
17-06-2013, 09:57
yav yanaşsalar ne olcak giderim farmvile oynarım daha ii bütün serverle birleşip oynamaktansa yıkılmayı tercih ederim

bu yazı yeterli mazlum bebesine :D

alicengiz
17-06-2013, 10:26

ne iki uc ay mı ben kapataym bari yaa yada taşınsammı - - den ben server sonunu görmek istiyorum yaa :o :D:D:D

tokmaklayan
17-06-2013, 10:35
ne iki uc ay mı ben kapataym bari yaa yada taşınsammı - - den ben server sonunu görmek istiyorum yaa :o :D:D:D

server sonunu görmek için bu kadar tırsmanıza gerek yoktu yahu

alicengiz
17-06-2013, 11:05
server sonunu görmek için bu kadar tırsmanıza gerek yoktu yahu
tırsmak derken ?

yıkılan merkezlerinizi diyorsanız kusura bakmayn bu farmvillage değil yıkıcaz yani tırstığımızdan değil yıkılması gerektiği için yıkıyruz merkezlerinizi

kimbo slice
17-06-2013, 11:09
tırsmak derken ?

yıkılan merkezlerinizi diyorsanız kusura bakmayn bu farmvillage değil yıkıcaz yani tırstığımızdan değil yıkılması gerektiği için yıkıyruz merkezlerinizi

alicengiz sen şu yunan birliğinden olan oyunculardan mısın sizin birlik profiline baktım maaşallah her allahın kuluyla birleşme yapmışsınız çok stratejik oynuyorsunuz :D sıra sizede gelecek az sabır edin ;)

tokmaklayan
17-06-2013, 11:10
tırsmak derken ?

merkez dediklerin 3-4 köylü günde 1 kez oyuna girenlerden bahsediyorsan ben öle hesapları merkez olarak görmüyorum ha sizin gücünüz onlara yetiyorsa ayrı konu saygı duyarım

alicengiz
17-06-2013, 11:15
alicengiz sen şu yunan birliğinden olan oyunculardan mısın sizin birlik profiline baktım maaşallah her allahın kuluyla birleşme yapmışsınız çok stratejik oynuyorsunuz :D sıra sizede gelecek az sabır edin ;)

olurda bi gün saldırı çıkabilrsen - - ye seni dikkate alıcam

alicengiz
17-06-2013, 11:17
merkez dediklerin 3-4 köylü günde 1 kez oyuna girenlerden bahsediyorsan ben öle hesapları merkez olarak görmüyorum ha sizin gücünüz onlara yetiyorsa ayrı konu saygı duyarım

bakıyorum yan köy yıkarak göbek atıyorsunuz sonra merkez yıkılınca 3-4 köylü merkezler bize göre herkes eşit sende 3-4 köylü birlikdaşın da rakip ha bugun senin merkezin duruyorsa bil ki sıra gelmemiştir. :)

tokmaklayan
17-06-2013, 11:25
bakıyorum yan köy yıkarak göbek atıyorsunuz sonra merkez yıkılınca 3-4 köylü merkezler bize göre herkes eşit sende 3-4 köylü birlikdaşın da rakip ha bugun senin merkezin duruyorsa bil ki sıra gelmemiştir. :)

daha başlamadıkki göbek atalım siz takılın ufak köylerle keyfinize bakın

Kralkanoo
17-06-2013, 12:00

aeuahaehuaehueauhaeuhae günün esprisi bu olsa gerek :D

alicengiz
17-06-2013, 12:04
daha başlamadıkki göbek atalım siz takılın ufak köylerle keyfinize bakın

biliyorum top10 a oynar hayvan puanı kasarmıssın pardon saldırı puanı diyecektim.

Babylon
17-06-2013, 12:56

Halit la bak seni sallamıyormuş :D

kimbo slice
17-06-2013, 13:35
gerçekten mi ? çok mutlu oldum böyle düşünmene :cool:

triska
17-06-2013, 13:36
Ula bu zenciler yoksa yine mi aynı hikaye :) :) :)

kimbo slice
17-06-2013, 13:40
s4 yeşilçam gibidir farklı senaryolara film çekilmez senaryo hep aynıdır sadece figüranlar değişir başroldede hep aynı isimler vardır sen hollywood sandın burayı sanırım hayal gücünü zorlamaya gerek yok burda yapılması gereken tek şey var oda sıra beklemek sıranın sonunda beklerseniz belki size sıra gelmeden biter server ;)

​ben bir ay önce yazmıştım zaten hikaye değişmez diye :D

Kralkanoo
17-06-2013, 14:01
Ula bu zenciler yoksa yine mi aynı hikaye :) :) :)

kankaaaaaaaaaa :D

triska
17-06-2013, 15:54
kankaaaaaaaaaa :D

He yavrimmmm :) küsüm ben sana hiç kusura bakma :)

Kralkanoo
17-06-2013, 16:11
He yavrimmmm :) küsüm ben sana hiç kusura bakma :)

ÖYLE deme ama :)

DieHard
18-06-2013, 22:34
cümleten s.a. forum ahalisi
tılsımlar aktif oldu arkadaşların hesabına bi giremde bakem dedim dagılım nasıl her taraf ECEL olmuş :)
dagılım olarak ECEL birlikleri açık ara önde gidio gibi
tılsımlar çıktıgına göre server daha da hareket kazanacak tılsımlar ın server a hayırlı olması dilegiyle...

dipnot: tılsım alan arkadaşların dikkatine tılsımınıza sahip çıkın :)
dagılım 2 hafta sonra daha degişik bi hal alabilir :)

Sinanhoca
18-06-2013, 22:59
cümleten s.a. forum ahalisi
tılsımlar aktif oldu arkadaşların hesabına bi giremde bakem dedim dagılım nasıl her taraf ECEL olmuş :)
dagılım olarak ECEL birlikleri açık ara önde gidio gibi
tılsımlar çıktıgına göre server daha da hareket kazanacak tılsımlar ın server a hayırlı olması dilegiyle...

dipnot: tılsım alan arkadaşların dikkatine tılsımınıza sahip çıkın :)
dagılım 2 hafta sonra daha degişik bi hal alabilir :)

ewet bu sene ki iismleri ecel

geçen sene de ortalık saygı dan geçilmiyordu:)

arkadaşlar saolsunlar bizim için natar defanslarını kesmişler

yawaş yawaş emanetleri geri almaya başlarız:)

Thothable
19-06-2013, 07:58
Tılsımlar aktif oldu, adamlar hala yan köy yıkmaya uğraşıyorlar :D

Sinanhoca, ben akıl erdiremedim ne yapacağız bunları :D Stratejilerini çözemedim hala.

KUZEY-Albatros
19-06-2013, 09:07
Tılsımlar aktif oldu, adamlar hala yan köy yıkmaya uğraşıyorlar :D

Sinanhoca, ben akıl erdiremedim ne yapacağız bunları :D Stratejilerini çözemedim hala.

kardeş yapacak bi şey yok... biz onları yıktıkça öğrenecekler...

kimbo slice
19-06-2013, 10:47
ewet bu sene ki iismleri ecel

geçen sene de ortalık saygı dan geçilmiyordu:)

arkadaşlar saolsunlar bizim için natar defanslarını kesmişler

yawaş yawaş emanetleri geri almaya başlarız:)

hocaaa bunlar mantar gibi 50 tane falan birlik var :D tombala çekmeye başladım kaç çıkarsa oraya yönelecem :D

Babylon
19-06-2013, 13:21
hocaaa bunlar mantar gibi 50 tane falan birlik var :D tombala çekmeye başladım kaç çıkarsa oraya yönelecem :D

Dün sabahtan beri gidecegim adamı secemedim, iyi bir danışmana ihtiyacım var. Server bitmeden basvuruları degerlendirmem lazım :D

grhn_ünlü
19-06-2013, 23:57
adam mı???
eridi mi???

yalnız çok güldüm çok.

Müdahil olmayayım diye kasıyorum günlerdir ama bugün Perşembe ve gece saat 00.56, yarıldım gülmekten, Sinan alem adamsın vesselam :D şu cümlene yarıldım vallaha adam 72 saat düşündü. ondan sonra dediği lafa bak "çokta fifi" ZUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

geriden geliyorum biraz muhabbete kusura bakmayın :)

Sinanhoca
20-06-2013, 08:41
Müdahil olmayayım diye kasıyorum günlerdir ama bugün Perşembe ve gece saat 00.56, yarıldım gülmekten, Sinan alem adamsın vesselam :D şu cümlene yarıldım vallaha adam 72 saat düşündü. ondan sonra dediği lafa bak "çokta fifi" ZUUUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

geriden geliyorum biraz muhabbete kusura bakmayın :)

geriden gelmek sorun değil, hata daha iyi
ben zaten her gün yeniden okuyup, yeniden gülüyorum
allah beni bunlların düşürdüğü duruma düşürmesin

"ne çetin be ecellll"
:D

Thothable
20-06-2013, 12:18
Twitterda yeni trend topic bulundu.
#direnecel :D

grhn_ünlü
21-06-2013, 00:35
geriden gelmek sorun değil, hata daha iyi
ben zaten her gün yeniden okuyup, yeniden gülüyorum
allah beni bunlların düşürdüğü duruma düşürmesin

"ne çetin be ecellll"
:D

Bizde bu kafa yapısı ve beraberlik oldukça düşmeyiz Allahın izniyle :)

tokmaklayan
21-06-2013, 14:38
tırsmak derken ?

http://travian-reports.net/tr/report/6994995b04e

http://travian-reports.net/tr/report/6995165c8ef

http://travian-reports.net/tr/report/699518e0cc8

http://travian-reports.net/tr/report/699521aa3ac

http://travian-reports.net/tr/report/6995229d350

dedimya biz ufak köylerle ilgilenmiyoruz :)

Sinanhoca
21-06-2013, 19:24

elleirnize sağlık güzel raporlar
keşke asker sayısını da görseydik yaw:)

Babylon
21-06-2013, 19:53

Eilinize saglık :D

Bu arada bizim sayfamızda paylaşabilirsiniz raporlarınızı. Biz zaten bundan sonra raporlarla konuşacagız :D

Chronic_Tired
22-06-2013, 00:19

Bu adam bi de genel başkan hemi yav :)

tokmaklayan
22-06-2013, 00:42
Eilinize saglık :D

Bu arada bizim sayfamızda paylaşabilirsiniz raporlarınızı. Biz zaten bundan sonra raporlarla konuşacagız :D

http://travian-reports.net/tr/report/699638420af

http://travian-reports.net/tr/report/6996399a71d

http://travian-reports.net/tr/report/699641eb13f

http://travian-reports.net/tr/report/699642708d9

http://travian-reports.net/tr/report/6996439005d

http://travian-reports.net/tr/report/69964451e06

http://travian-reports.net/tr/report/69964597b32

http://travian-reports.net/tr/report/699646cbb76

tokmaklayan
22-06-2013, 00:57
elleirnize sağlık güzel raporlar
keşke asker sayısını da görseydik yaw:)

http://travian-reports.net/tr/report/69965062346

http://travian-reports.net/tr/report/6996513d35e

http://travian-reports.net/tr/report/699652ed477

http://travian-reports.net/tr/report/69965366212

Sinanhoca
22-06-2013, 01:06
http://travian-reports.net/tr/report/69965062346

http://travian-reports.net/tr/report/6996513d35e

http://travian-reports.net/tr/report/699652ed477

http://travian-reports.net/tr/report/69965366212

yaw siz ne yaptınız böyle dostum:)

kimbo slice
22-06-2013, 07:55
http://travian-reports.net/tr/report/699638420af

http://travian-reports.net/tr/report/6996399a71d

http://travian-reports.net/tr/report/699641eb13f

http://travian-reports.net/tr/report/699642708d9

http://travian-reports.net/tr/report/6996439005d

http://travian-reports.net/tr/report/69964451e06

http://travian-reports.net/tr/report/69964597b32

http://travian-reports.net/tr/report/699646cbb76

tokmakçı öncelikle tebrik ederim asker sayısını saklamak hangi akla hizmet acaba bir mesajla isteyen herkez öğrenir asker sayısını birde tokmak dostum şu raporları tek linkte kaydet yavv alt kısımda öncekine ekle kısmı var ;)

kimbo slice
22-06-2013, 07:57
ecel tılsım çaldırmış diyorrrrllaaarrrr aslı var mı acaba :D

Babylon
22-06-2013, 08:11
ecel tılsım çaldırmış diyorrrrllaaarrrr aslı var mı acaba :D

2 tane diye duydum ben :D

Sinanhoca
22-06-2013, 09:12
2 tane diye duydum ben :D

ecel birliğindeki tılsımlar isyan etmiş diye duydum.

war mıdır aslı?

mazlumdan hiç olmazsa bu konuda bir açıklama bekliyoruz:)

VuRaL
22-06-2013, 09:13
Tılsım çaldıran kimmiş arkadaşlar??

Kralkanoo
22-06-2013, 09:15
2 taneymiş bende duydum :P

VuRaL
22-06-2013, 09:18
Siyahlar orantısız güç kullanmaya başladılar.. köylerimizi yıkıp yağmalıyorlar.. tılsımlarımız ellerimizden gidiyor.. şimdilik 1-2 diyorlar ama çok daha fazla olduğu söyleniyor...

#direnecel lütfen yayalım... :PPPPPPPPPP

Kralkanoo
22-06-2013, 09:21
O zaman açılışı ben yapayım . S4 için bundan sonra çok sık göreceginiz raporlardan bir tanesi ile başlıyoruz ..

Serkanım tebrik ediyorum ..

Babylon vs adonis5541 -- tahıl tılsımının çalınışı

http://travian-reports.net/tr/report/699708c41bb

Ayrıca bu tılsımın güzel bir hikayesi de var Babylon saldırıyı cıktıgında 2x hızlı gitme ile yola cıktı vee ona gelen saldırılar da [ Wind ve Yafes] gerçek çıktı lakin yola çıktıgında 2x hızlı gitmeyi nkaraca arkadasımıza devrettik ve güzel bir manevra yaparak tahıl tılsımını çaldık .

Kısacası rakip Dimyat a prinçe giderken evdeki bulgurdan oldu :DDDDD

Kralkanoo
22-06-2013, 09:24
Varan 2

Che . arkadaşımız ve tayfasından güzel bir operasyon

Büyük depo tılsımının çalınışı

http://travian-reports.net/tr/report/6996720ab82,6996737187d,6996744e90f,6996764699e

Emanetlerimze iyi bakmaya devam edin Ecel birlikleri ,

Birinizi değil hepinizi , Sırası gelince cümlenizi yıkacagız ...

Babylon
22-06-2013, 09:28
O zaman açılışı ben yapayım . S4 için bundan sonra çok sık göreceginiz raporlardan bir tanesi ile başlıyoruz ..

Ayrıca bu tılsımın güzel bir hikayesi de var Babylon saldırıyı cıktıgında 2x hızlı gitme ile yola cıktı vee ona gelen saldırılar da [ Wind ve Yafes] gerçek çıktı lakin yola çıktıgında 2x hızlı gitmeyi nkaraca arkadasımıza devrettik ve güzel bir manevra yaparak tahıl tılsımını çaldık .

Kısacası rakip Dimyat a prince giderken evdeki bulgurdan oldu :DDDDD

Arkadaşımızı bende tebrik ediyorum güzel çalışmış :D okan güzel yazından dolayı ben seni tebrik ediyorum :D

Sinanhoca
22-06-2013, 09:28
-hoca efendi :Allah allah niye yapıyonuz böyle arkadaşlar
yazık değil mi ama
hırsızlık iyi bir şey değil
eceldekilerde kardeşimiz
çalmayalım onların tılsımlarını lütfen

-tılsımlar : olmazzzz alın biziiii ne olur lan, alın biziii
zaten kullanamıyorlar bunlarrrr:D

Kralkanoo
22-06-2013, 09:30
yazık değil mi ama
eceldekilerde kardeşimiz

aeeahuaehuaeuhehhuaehuae :DDDDDD

Babylon
22-06-2013, 09:49
Siyahlar orantısız güç kullanmaya başladılar.. köylerimizi yıkıp yağmalıyorlar.. tılsımlarımız ellerimizden gidiyor.. şimdilik 1-2 diyorlar ama çok daha fazla olduğu söyleniyor...

#direnecel lütfen yayalım... :PPPPPPPPPP

aşırı orantısız oldu yaw :D

Babylon
22-06-2013, 09:50
yazık değil mi ama
eceldekilerde kardeşimiz

verde abilerin kullansın değilmi hocam :D

Babylon
22-06-2013, 09:54
Varan 2

http://travian-reports.net/tr/report/6996720ab82,6996737187d,6996744e90f,6996764699e

Güzel organize olmuşlar Tebrik ederim :D

coat_ill
22-06-2013, 10:27

Bu babylon denen oyuncu nerde basmış bu kadar askeri yav bizim bildiğimiz ahır, kışladamı basmış :) tebrikler serkan

Babylon
22-06-2013, 10:55
Bu babylon denen oyuncu nerde basmış bu kadar askeri yav bizim bildiğimiz ahır, kışladamı basmış :) tebrikler serkan

Halitin onlar bir geceliğine ödünç aldım :D Teşekkur ederim :)

kimbo slice
22-06-2013, 11:15
Halitin onlar bir geceliğine ödünç aldım :D Teşekkur ederim :)

​rica ederim serkancım ;)

Kralkanoo
22-06-2013, 11:51
​rica ederim serkancım ;)

aehuaeauehua kanka banada ödünç versene biraz :D 200 -300 tokmak

1000 e tamamlayım bari

Babylon
22-06-2013, 12:05
aehuaeauehua kanka banada ödünç versene biraz :D 200 -300 tokmak

1000 e tamamlayım bari

olm yinemi tokmak bastın sen :D ayarlamayı iyi yap 1000 tokmak bastıysan en az 300 atlı gönder paladin daha iyiymiş saldırıda öyle duydum :D

Thothable
22-06-2013, 12:31
Babylon, abi benim 300 tokmak natar köyünde patladı savunma çekmişler önüme.
Bana yardımcı olurmusun, şu natarlara bir operasyon yapalım sen yetkili bir abiye benziyorsun.

Kralkanoo
22-06-2013, 12:42
olm yinemi tokmak bastın sen :D ayarlamayı iyi yap 1000 tokmak bastıysan en az 300 atlı gönder paladin daha iyiymiş saldırıda öyle duydum :D

kanka paladinsiz tokmak olmaz zaten :D

Babylon
22-06-2013, 13:04
Babylon, abi benim 300 tokmak natar köyünde patladı savunma çekmişler önüme.
Bana yardımcı olurmusun, şu natarlara bir operasyon yapalım sen yetkili bir abiye benziyorsun.

ee be kardeşim natarlara organizasyonsuz gidilirmi ? :D haber verseydin önden 1000 tokmakla okan girseydi arkada kalanıda sen temizlerdin :D alırdın tılsımı. Ama üzülme natarlardan alamadığımız tılsımı mantarlardan alıyoruz şansımız daha cok :D

olebergi
22-06-2013, 13:55
Ya yokmu abi başka birlikten adamlar.
deli gibi kendmiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

Yok yooook böle olmayacak ben adminle konuşucam benim köyleri +\+ bölgesine alsın ben oradan size saldırı atayım. yoksa gene canımız sıkılacak.

tokmaklayan
22-06-2013, 16:45
Varan 2

tebrikler ama böle yapmayın sonra dedikodu cıkıyor yok efendm siyahlarla beraber hareket edyonuz da bilmemne :) adamlar serverin yarısıyla birleşti bizim birlikte 4 adamı yıkamıyorlar üstüne bide iftira atıyorlar yahu yuh yani insan biraz utanır şahi ailesi o kadar cok rapor varki uğraşmak zor geliyor o yüzden artık yayınlamıcam :)

Babylon
22-06-2013, 18:16
tebrikler ama böle yapmayın sonra dedikodu cıkıyor yok efendm siyahlarla beraber hareket edyonuz da bilmemne :) adamlar serverin yarısıyla birleşti bizim birlikte 4 adamı yıkamıyorlar üstüne bide iftira atıyorlar yahu yuh yani insan biraz utanır şahi ailesi o kadar cok rapor varki uğraşmak zor geliyor o yüzden artık yayınlamıcam :)

yaw boyledir bunlar. cok gördük bunlardan biz. aldırmayın yıkın cabukta savaşalım :D

Babylon
22-06-2013, 18:19
Artık gargameldeki çakılmaları yayınla kardeş :D

coat_ill
22-06-2013, 18:45
Ya yokmu abi başka birlikten adamlar.
deli gibi kendmiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

Yok yooook böle olmayacak ben adminle konuşucam benim köyleri +\+ bölgesine alsın ben oradan size saldırı atayım. yoksa gene canımız sıkılacak.

hep bu serkan, halit ve okan yüzünden adamlar foruma girmez oldu, diyorum ürkütmeyin gelsinler biraz büyük büyük konuşsunlar sonra yapın yapacağınızı ama yok, bunlar foruma selam yazanı yazdığına pişman ediyorlar :)

Babylon
22-06-2013, 18:49
hep bu serkan, halit ve okan yüzünden adamlar foruma girmez oldu, diyorum ürkütmeyin gelsinler biraz büyük büyük konuşsunlar sonra yapın yapacağınızı ama yok, bunlar foruma selam yazanı yazdığına pişman ediyorlar :)

biri selam mı dedi? Hani? nerede? kim o?

grhn_ünlü
22-06-2013, 19:38

Varan 2

Emeği geçen herkesi tebrik ederim, Yılmaz sormuş ama bende sormalıyım; Babylon bu kadar balta ve asker basmanın sırrı nedir, şimdi Okanın mouse u diyeceksiniz ben yine kafayı yiyeceğim, ben de o mouse u kullanıyorum ama nedense bana hep tokmak çıkartıyor :) bende balta istiyorum :D bende sağlam ordu istiyorum, bu haksızlık değil mi ?? :p

Babylon
22-06-2013, 19:45
Emeği geçen herkesi tebrik ederim, Yılmaz sormuş ama bende sormalıyım; Babylon bu kadar balta ve asker basmanın sırrı nedir, şimdi Okanın mouse u diyeceksiniz ben yine kafayı yiyeceğim, ben de o mouse u kullanıyorum ama nedense bana hep tokmak çıkartıyor :) bende balta istiyorum :D bende sağlam ordu istiyorum, bu haksızlık değil mi ?? :p

abi o şans meselesi mesela okanda mızrak cıkıyor :D %33 şans ile yaya askerlerinden biri, %50 şans ile atlılardan birirsi. Okanda mızrak ve paladin cıkıyor, sinan abide sadece casus cıkıyor. :D

coat_ill
22-06-2013, 19:52
abi o şans meselesi mesela okanda mızrak cıkıyor :D %33 şans ile yaya askerlerinden biri, %50 şans ile atlılardan birirsi. Okanda mızrak ve paladin cıkıyor, sinan abide sadece casus cıkıyor. :D
hoca da sadece casusmu basıyor :) kesin okanın bir alakası vardır hocaya özgü yazılım falan :) :) ula serkan akşam akşam koptum burda :)

Babylon
22-06-2013, 19:57
hoca da sadece casusmu basıyor :) kesin okanın bir alakası vardır hocaya özgü yazılım falan :) :) ula serkan akşam akşam koptum burda :)

vallahi bak kendi dedi gelsinde gör :D Yalan mı Sinan hocaaa :D

coat_ill
22-06-2013, 20:08
vay vay vay kimleri görüyorum :) coook coook eskilerden efsane bir oyuncu nicki :) coat_ill :)
ben bu nicki hatırlıyorum eskilerden :)

coat_ill
22-06-2013, 20:09
vallahi bak kendi dedi gelsinde gör :D Yalan mı Sinan hocaaa :D
sen koskoca servera hükmet bir okanla başedeme :) olucak işmi sinan hocam :)

Babylon
22-06-2013, 20:26
sen koskoca servera hükmet bir okanla başedeme :) olucak işmi sinan hocam :)

Yüzleştir bizi yılmaz abi :D casusların zırh ve Dürbünleri 20 seviye. Sinan abi bana zırh dökünmanesini yık dedi. Mancınık attım rapora bak :D

http://travian-reports.net/tr/report/69983869ae1

Sinanhoca
22-06-2013, 20:33
Yüzleştir bizi yılmaz abi :D casusların zırh ve Dürbünleri 20 seviye. Sinan abi bana zırh dökünmanesini yık dedi. Mancınık attım rapora bak :D

http://travian-reports.net/tr/report/69983869ae1

ehuehuuheuheheh altıma ettim walla
bir miktar casus basmışım da yanlışlıkla
artık maskara ederler beni:)

bu arada casus ihtiyacı olan warsa gönderebiliirm:)

Kralkanoo
22-06-2013, 22:52
ehuehuuheuheheh altıma ettim walla
bir miktar casus basmışım da yanlışlıkla
artık maskara ederler beni:)

bu arada casus ihtiyacı olan warsa gönderebiliirm:)

Hocamın gözleri bozuldu artık baltayı casus olarak görüyor . Benim mouselere camur atmayn hemen ticaretime sekte vurduracaksınız . Yüksek oranda sipariş aldım bundan sonra rakiplerede satacagım :DDD

Sinanhoca
22-06-2013, 23:07
Hocamın gözleri bozuldu artık baltayı casus olarak görüyor . Benim mouselere camur atmayn hemen ticaretime sekte vurduracaksınız . Yüksek oranda sipariş aldım bundan sonra rakiplerede satacagım :DDD

satmazsan tadı çıkmayacak zaten sserwerin okancım

ellerinde 3-5 asker war onları da bırakıyorlar zaten sağda solda
mouse ile biraz bassınlar da eğlencemize bakalım:)

Kralkanoo
23-06-2013, 01:25
Hep tılsım alıp yıkacak halimiz yok birazda çakalım dedik köyün surlarına :)

Senkron vs sucveceza çakılma raporu :)

http://travian-reports.net/tr/report/699868afd83

Sinanhoca
23-06-2013, 07:39
Hep tılsım alıp yıkacak halimiz yok birazda çakalım dedik köyün surlarına :)

Senkron vs sucveceza çakılma raporu :)

http://travian-reports.net/tr/report/699868afd83

Ne çektin be ecellll

Babylon
23-06-2013, 08:44
Ne çektin be ecellll

abi gargamel53'e 150k asker gömdüler. Adamın nufusu düşeceği yere 30 arttı zuhahahah acaba saldırıdan önce madde mi atıyorlar bunlar :D

Sinanhoca
23-06-2013, 08:55
abi gargamel53'e 150k asker gömdüler. Adamın nufusu düşeceği yere 30 arttı zuhahahah acaba saldırıdan önce madde mi atıyorlar bunlar :D

bakalım sana gelenin hali ne olacak serkancım:D

Sinanhoca
23-06-2013, 09:01
bir patlama sesi geldi sanki:)

shqiptar
23-06-2013, 09:06
bir patlama sesi geldi sanki:)

genemi yaw :p