PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nefes dost efsane nogay

k1ng
08-05-2013, 00:54
NEFES DOST EFSANE NOGAY Birlikleri olarak server sonuna kadar ortak hareket etme kararı aldık.. Bu birleşimde emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.. Hayırlı uğurlu olsun...

alp23
08-05-2013, 00:55
Hayırlı Ugurlu Olsun.

kilic31
08-05-2013, 00:57
Hayırlı uğurlu olsun hadi bakalım :)

FORZA NKFree
08-05-2013, 01:04
Uh diplomasiye bak :))

k1ng
08-05-2013, 01:08
Gel cahit senide alalım :)

FORZA NKFree
08-05-2013, 01:09
Gel cahit senide alalım :)

Vallahi hayır demem bak :)) (Ciddili)

HOLDEM
08-05-2013, 01:21
Tüm nogay türkleri - efsane - dost ve nefes birlikleri oyuncuları için hayırlı olsun...

Server sonuna kadar dostlugumuz sürecektir bu konuda kimsenin şüphesi olmasın..

rdvnkrt
08-05-2013, 01:24
Herkese hayırlı olsun ;)

FORZA NKFree
08-05-2013, 01:31
Bu kadar güzel insanın bir arada olması güzel şey,çekemeyip aranınızı açmak isteyen çok rakipleriniz olucaktır..Bu konuda ödün vermedikden sonra önünüzde kimse durumaz.. Müco başkan :))

HOLDEM
08-05-2013, 01:39
Bu kadar güzel insanın bir arada olması güzel şey,çekemeyip aranınızı açmak isteyen çok rakipleriniz olucaktır..Bu konuda ödün vermedikden sonra önünüzde kimse durumaz.. Müco başkan :))

cıkar ilişkileri için bir araya gelmedik cok saygın,degerli ve sözünün eri yönetici ve baskanların oldugu birlikler oldugu için bir araya geldik.birbirini tanıyan ve birbirine deger veren oyuncular bir araya gelerek bu kararı aldık.dedigin gibi aramızı bozmak isteyen cok olacaktır. ama ayrılık olacagını düşünmüyorum..zaten bizler bu dostlugun bu server ile sınırlı kalmayıp bundan sonraki her server devam etmesini umuyor ve istiyoruz..

Bir-inci
08-05-2013, 01:41
herkes için hayırlı olsun. muson hesabından Songün

-KARLO-
08-05-2013, 01:41
Tebrıkler güzel diplomasi..

FORZA NKFree
08-05-2013, 01:43
cıkar ilişkileri için bir araya gelmedik cok saygın,degerli ve sözünün eri yönetici ve baskanların oldugu birlikler oldugu için bir araya geldik.birbirini tanıyan ve birbirine deger veren oyuncular bir araya gelerek bu kararı aldık.dedigin gibi aramızı bozmak isteyen cok olacaktır. ama ayrılık olacagını düşünmüyorum..zaten bizler bu dostlugun bu server ile sınırlı kalmayıp bundan sonraki her server devam etmesini umuyor ve istiyoruz..

Rakip birliklerin birleşminden sonra bunu yapmanız çok iyi olmuş yanındayım kanka :))) Ben yeterim alayına :D

king3r1m
08-05-2013, 02:05
Kararda emeği geçen (kimse artık onlar ^^) herkesin eline yüreğine sağlık.

hayırlı olması dileğiyle.

corsann
08-05-2013, 03:04
Birleşmeniz hayırlı olsun :)

dipçik: kimse burda çıkar ilişkisi yok demesin özellikle bunu diyen kişinin buraya daha dünkü ses kayıtlarını koymasını da bilirim ;)
dipçik2: Drx&king onur daha dün bizle konuşurken gerekirse nogaya dalarız beraber diyen sen değil miydin ? ne değişti bir günde ben söyleyeyim. ETERNAL ve ASİ birliklerinden yüz bulunamadı diğer bir tarafta tarla falan basmayalım nasılsa bizi yıkarlar diyen ayrı bir ETERNAL düşmanı birlik ile birleşme yoluna gidildi =) ortak isim aramayın gelecek senelerde anti ETERNAL koyun adınızı bence :)

HOLDEM
08-05-2013, 03:18
Rakip birliklerin birleşminden sonra bunu yapmanız çok iyi olmuş yanındayım kanka :))) Ben yeterim alayına :D

eyw saol kanka

HOLDEM
08-05-2013, 03:20
bu arada ara bozma calısmaları bölüm-1 azcık yukarıda :)

corsann
08-05-2013, 03:24
az yukardaki kişi buraya konuşmalarını koydurtma bana :) testereleri bağlayalım saldırı çıkmasınlar. nefes-psiko savaşında kim yer? ben nefesleri bağlarım yeterki eternal wow kuramasın - efsanelere defans bastıralım - taarruzu da bağlayalım defans bassınlar - eternale bulaşmayalım onlara gücümüz yetmez vs vs bu cümlelerin geçtiği ses kaydını yarın buraya koyarım ara bozma mı gerçekler mi herkes görür

FORZA NKFree
08-05-2013, 04:09
az yukardaki kişi buraya konuşmalarını koydurtma bana :) testereleri bağlayalım saldırı çıkmasınlar. nefes-psiko savaşında kim yer? ben nefesleri bağlarım yeterki eternal wow kuramasın - efsanelere defans bastıralım - taarruzu da bağlayalım defans bassınlar - eternale bulaşmayalım onlara gücümüz yetmez vs vs bu cümlelerin geçtiği ses kaydını yarın buraya koyarım ara bozma mı gerçekler mi herkes görür

Aycan ? aycan dı diğmi yanlış varsa kusura bakma..Bunlar şimdi söylemen hiç bir şey ifade etmiyor mübarek bunu senden biliyorsun bu birleşme olmadan önce söylecekdin ki,ozaman derdim 'böyle oynacaklarsa hiç oynamasınlar' diye :)

corsann
08-05-2013, 04:17
Aycan ? aycan dı diğmi yanlış varsa kusura bakma..Bunlar şimdi söylemen hiç bir şey ifade etmiyor mübarek bunu senden biliyorsun bu birleşme olmadan önce söylecekdin ki,ozaman derdim 'böyle oynacaklarsa hiç oynamasınlar' diye ama simdi koy g.tune rehvan boşver :)

İnan amacım birleşmelerini bozmak değil alan memnun satan memnunsa ben karışmam zaten. Ama bu tip yazıları görünce ve doğru olmadığını adım gibi bilince de şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yapayım :) Ben bu dediklerimi birleşmeden önce yazsam ona da bi kulp bulunurdu elbet. Kimsenin diplomasisine lafım yok elbette karşıdaki rakip güçlüyse bu tip birleşmelere girmek en mantıklısı zaten.. ben yarın sana konuşma kaydını atınca zaten anlarsın birleşmenin neden ne amaçla ve kimin başının altından çıktığı :)

FORZA NKFree
08-05-2013, 04:40
İnan amacım birleşmelerini bozmak değil alan memnun satan memnunsa ben karışmam zaten. Ama bu tip yazıları görünce ve doğru olmadığını adım gibi bilince de şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yapayım :) Ben bu dediklerimi birleşmeden önce yazsam ona da bi kulp bulunurdu elbet. Kimsenin diplomasisine lafım yok elbette karşıdaki rakip güçlüyse bu tip birleşmelere girmek en mantıklısı zaten.. ben yarın sana konuşma kaydını atınca zaten anlarsın birleşmenin neden ne amaçla ve kimin başının altından çıktığı :)

Dostum ben seni biliyorum kötü düşüncelere sahip olacak biri değilsin,burda kimse kötü bir insan değil.. Sadece oyuna aşık insanlar var neyse boşver ya gece gece kafa ütülemeyelim :)

Antalyaspor0007
08-05-2013, 07:47
NEFES DOST EFSANE NOGAY Birlikleri olarak server sonuna kadar ortak hareket etme kararı aldık.. Bu birleşimde emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.. Hayırlı uğurlu olsun...

Şartları eşitlemek adına yapılan bu stratejik hamleyi tebrik ederim her ne kadar eşit olacağına ihtimal vermesemde :D zevkli bir server gecmesi dileğiyle ...

trusta
08-05-2013, 08:38
Tüm nogay türkleri - efsane - dost ve nefes birlikleri oyuncuları için hayırlı olsun...

Server sonuna kadar dostlugumuz sürecektir bu konuda kimsenin şüphesi olmasın..

bu gece 3 de uyarı mesajı atıpta sabah garga işini görmeden yıkıma çıkan birlik sizsiniz sanırım tebrik ederim ..

king3r1m
08-05-2013, 09:05
aycan buradaki oluşumdaki arkadaşların hiç biri senin lafınla iş yapmayacak. çünkü bu oluşumdaki hiç bi hesap bazıları gibi korkup kaçacak adamlar değiller.

sen bizim bölgedeki oyuncularla birleşme yaparak bizim bölgeyi karıştırmaya çalışmak nasıl diplomatik bi hamle ise. buda onun gibi hamle. sen nogayla baş edemeyeceğini anladığındanmı kmk hesaplarını eternty gibi bişeye döndürdün. yanlarında kim var ? kimse yok. kendi içlerinde bile 10 hesaptan başka yanlarında adam bulamazlar.

yapılan herşeyden bi sonuç çıkarmayın buradada tartışma platforumu oluşturmayın. biz burda birleşimi duyurduk.
gücümüz yetermiş yetmezmiş. sende ne kadar yazsan bizde ne kadar yazsak bunu izleyip göreceğiz.

k1ng
08-05-2013, 09:12

dipçik: kimse burda çıkar ilişkisi yok demesin özellikle bunu diyen kişinin buraya daha dünkü ses kayıtlarını koymasını da bilirim ;)
dipçik2: Drx&king onur daha dün bizle konuşurken gerekirse nogaya dalarız beraber diyen sen değil miydin ? ne değişti bir günde ben söyleyeyim. ETERNAL ve ASİ birliklerinden yüz bulunamadı diğer bir tarafta tarla falan basmayalım nasılsa bizi yıkarlar diyen ayrı bir ETERNAL düşmanı birlik ile birleşme yoluna gidildi =) ortak isim aramayın gelecek senelerde anti ETERNAL koyun adınızı bence :)

Ben asla forumda velvele yapıcak bir kişi değilim.. Eğer benim NOGAY ları yıkıcağıma dair bir kayıt belge konuşma getirirseniz o dakika hesabımı silime alırım.. Bizi HİS lerle karıştırmayın.. Forumda atışıcak yaşı biz geçtik.. Köy ismi eternal olsun ıstiyorsanız yeni natardan köy reisledim hemen eternal yapabilirim..

Dip : Senin olduğunu anladıktan sonra selam kelamımız olduğu için konuşmamı yumuşattım biraz ;)

k1ng
08-05-2013, 09:15

Aycan bu hesabın senin forum hesabın olduğunu bile bilmiyordum.. Senden böyle iftira gelmesi açıkçası beni üzdü.. Herkesin yolu açık olsun.. Sizin devamlı gri bölge stratejiniz wow stratejiniz varsa bizimde artık böyle bir stratejimiz var.. Hayırlı olsun demekten başka bişi beklemezdim senden açıkcası.. Herkes kendi oyununa stratejisine baksın..

Navigators
08-05-2013, 10:59
HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH..Araya nifak tohumu atmak isteyenler her zaman olacaktır fakat sağlam bir birleşme oldu..ben devam etmesinden yanayım..:)

DehSet
08-05-2013, 11:10
Hayırlı Uğurlu Olsun , Serverin zevki tam kaçmaya baŞladı derken bu haber Açıkcası beni sevindirdi.. Tad almamaya başlamıştık oyundan artık güçlü bir birleşim Karşımızda duruyor Şimdiden Size ßaşarılar Diler İlk Yıkılmada Dağılmamanızı Umarım..

Balta
08-05-2013, 11:33
Hayırlı olsun ilk yıkılmada tılsımlar geri sayım olmadan çıktı hesap siliyoruz demeyin başkaları gib :D

k1ng.
08-05-2013, 15:03
Sakin olun gençler fazla heycan kalbe zarar :cool:

k1ng.
08-05-2013, 15:09
O değilde burada bu kadar milletin rahat konuşabilmesinin tek suçlusu GİYOTİN dir. Serverdan elimizi ayağımızı bi çektik milletin çenesine vurdu o zamanlar herkes kuzu gibiydi. Ulan ne lanet birlikmişiz daha iyi anlaşılmış oldu :cool:

Dipnot: Kimse üzerine alınmasın artık bunun sadece bir oyun olduğunun farkına varabilecek olgunluğa eriştik sadece keyfine takılımaktayız. Darısı gençlerin başına...

k1ng
08-05-2013, 15:13
O değilde burada bu kadar milletin rahat konuşabilmesinin tek suçlusu GİYOTİN dir. Serverdan elimizi ayağımızı bi çektik milletin çenesine vurdu o zamanlar herkes kuzu gibiydi. Ulan ne lanet birlikmişiz daha iyi anlaşılmış oldu :cool:

Dipnot: Kimse üzerine alınmasın artık bunun sadece bir oyun olduğunun farkına varabilecek olgunluğa eriştik sadece keyfine takılımaktayız. Darısı gençlerin başına...

Ağzına sağlık ortak :)

FORZA NKFree
08-05-2013, 15:52

İşte bunu bileydiler iyiydi

DehSet
08-05-2013, 16:04

Aaah uLan siz var ya ne Yanar Döner inSanlarsınız :) Keyfine takılmaktasınız emi ? buna ancak senin hesap ortağın ve bir kaç şakşacından başka kimse inanmaz ... Gizli Kapılar arkasında fazla ağlıyormuşsunuz , ben arkadaşınızı yıktım diye beni Şikayet ediyormuşsunuz abi biz size ne yaptık neden bize saldırıyorsunuz diyormuşsunuz , sizin zevk anlayışınız bumu ? :D Sizin hesaptan bana casus atınca ben size neden casus attınızmı diye soruyormuyumda sizin adamın asker köyünü tek başıma ve tek seferde sıfırlayınca neden kapıyı vuruonuz ?... Siz Forum köşelerinde Konuşun ßiz iCraata devam ediyoruz ..!

k1ng
08-05-2013, 16:30
Aaah uLan siz var ya ne Yanar Döner inSanlarsınız :) Keyfine takılmaktasınız emi ? buna ancak senin hesap ortağın ve bir kaç şakşacından başka kimse inanmaz ... Gizli Kapılar arkasında fazla ağlıyormuşsunuz , ben arkadaşınızı yıktım diye beni Şikayet ediyormuşsunuz abi biz size ne yaptık neden bize saldırıyorsunuz diyormuşsunuz , sizin zevk anlayışınız bumu ? :D Sizin hesaptan bana casus atınca ben size neden casus attınızmı diye soruyormuyumda sizin adamın asker köyünü tek başıma ve tek seferde sıfırlayınca neden kapıyı vuruonuz ?... Siz Forum köşelerinde Konuşun ßiz iCraata devam ediyoruz ..!

Yaşın -18 olduğu için cevap vermiyoruz

DehSet
08-05-2013, 16:37
Yaşın -18 olduğu için cevap vermiyoruz

Cevap verme zaten , Bize Forumdan cevap verenlerin hali Ortalarda gerçi seninde farın kalmayacak... Yaşım 18 deiL 30 ßu arada dediklerimin hepsi doğru olduğu için cvap ve-re-mi-yor-sun , vermiyorsun deil .. Sana fazLa Prim tanıttırmayacam forumda laf attıkca böbürlenip kendinizi Bulutlarda Sanıyorsunuz dahada laf yok size hadi eyvallah

k1ng
08-05-2013, 16:45
Cevap verme zaten , Bize Forumdan cevap verenlerin hali Ortalarda gerçi seninde farın kalmayacak... Yaşım 18 deiL 30 ßu arada dediklerimin hepsi doğru olduğu için cvap ve-re-mi-yor-sun , vermiyorsun deil .. Sana fazLa Prim tanıttırmayacam forumda laf attıkca böbürlenip kendinizi Bulutlarda Sanıyorsunuz dahada laf yok size hadi eyvallah

Haklısın adamın dibi sensin..

DehSet
08-05-2013, 16:54
Haklısın adamın dibi sensin..

Kıvır Kıvır hatta Lafa şöylede Başlayabilirdin '' Sakin Ol Şampiyon , Adamın Dibi Sensin . . '' ... İyi insansındır çevren tarafından sevilirsin ben onu bilmem ilgilendirmezde , seni tanımam etmemde şahsi bir sorunumda bir oyun için kimseyle olamaz olmadıda zaten. Şurada Zevkini Çıkarmaya Çalışıp stres atmaya çalıştığımız ve emek harcadığımız şu oyunda Dik Durun Dik Davranın... Ahmetin yanında Farklı Mehmetin Yanında Farklı Olmayın zaten neyin ne olduğunu bilen biliyor ya herneyse..

Sizin Birleşmeyede Gelince ; benim Profilimde Bir yazı yazıyor , AYŞE'de Sakız Çiğner Ama Fatma Gibi Patlatamaz . . !

Siz Sakız Çiğnemeye devam edin ßiz patlatıyoruz ... ßenden forumdan bu kadar , sonraki cevaplarımı Oyundan verecem

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=58178209|cfc1eeb2&t=4 Bunun gibi . . !

k1ng
08-05-2013, 16:56
Kıvır Kıvır hatta Lafa şöylede Başlayabilirdin '' Sakin Ol Şampiyon , Adamın Dibi Sensin . . '' ... İyi insansındır çevren tarafından sevilirsin ben onu bilmem ilgilendirmezde , seni tanımam etmemde şahsi bir sorunumda bir oyun için kimseyle olamaz olmadıda zaten. Şurada Zevkini Çıkarmaya Çalışıp stres atmaya çalıştığımız ve emek harcadığımız şu oyunda Dik Durun Dik Davranın... Ahmetin yanında Farklı Mehmetin Yanında Farklı Olmayın zaten neyin ne olduğunu bilen biliyor ya herneyse..

Sizin Birleşmeyede Gelince ; benim Profilimde Bir yazı yazıyor , AYŞE'de Sakız Çiğner Ama Fatma Gibi Patlatamaz . . !

Siz Sakız Çiğnemeye devam edin ßiz patlatıyoruz ... ßenden forumdan bu kadar , sonraki cevaplarımı Oyundan verecem

http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=58178209|cfc1eeb2&t=4 Bunun gibi . . !

Güzel rapor tebrikler :) Dediklerine cevabı bende oyundan verecem emin ol :) Git artık hadi cevap vermek istemiyorum sana

corsann
08-05-2013, 17:04
Aycan bu hesabın senin forum hesabın olduğunu bile bilmiyordum.. Senden böyle iftira gelmesi açıkçası beni üzdü.. Herkesin yolu açık olsun.. Sizin devamlı gri bölge stratejiniz wow stratejiniz varsa bizimde artık böyle bir stratejimiz var.. Hayırlı olsun demekten başka bişi beklemezdim senden açıkcası.. Herkes kendi oyununa stratejisine baksın..

Onurum ben az çok kendimi anlattım sana oyunla dostluğu ayıran birisiyimdir. belki istem dışı demişsindir ama ben demiştim ya sana bölgeyi temizleyince nogaya operasyona başlayacağız diye. sen de biz de saldırırız sorun değil demiştin. senin konuşmanı (dost olarak gördüğü kişilerin) kayıt yapacak kadar da ayırmam oyunla arkadaşlığı zaten :)

k1ng.
08-05-2013, 17:12

Sen beni karıştırdın galiba adamım..

Sor ustalarına bizi söylesinler mamiler serdarlar..

Şahsen hatırlarmısınız bilmem + + ya hooop!! olarak gelipte asker köylerinizin ve merkezlerinizin ne hale geldiğini..

Zaten ben ogünden sonra başladım artık keyfi oynamaya buyur gel yık sıkıntı dostum ama bunları pek dert etme kendine..
:cool:

DehSet
08-05-2013, 17:27

Şahsen hatırlarmısınız bilmem + + ya hooop!! olarak gelipte asker köylerinizin ve merkezlerinizin ne hale geldiğini..

Zaten ben ogünden sonra başladım artık keyfi oynamaya buyur gel yık sıkıntı dostum ama bunları pek dert etme kendine..

Benim uStalarım mami ve serdar mı ? :) Yaşım 30 Dediysem daha ßunamadım merak etme Kimi Karıştırıp Karıştırmayacağımıda unutmadım , ßana Mixer diyorlar ßazen gerçi ama milletin köylerini darmadağın ettiğim için diyorlar.. O Dönem ßen HZZ de deil Başka birlikteydim ve 4-5 Birlik Bir HZZ ile ßaş edemediğinizide iyi ßilirim hatta arada dönen entrikaları saymıyorum ßile. Sizin Hesaptan Kim iSe o Özel Odalara çağırıp neden saldırıyorsunuz diyen ağLamadan oyun oynayın , ßenim dünyada Hiçbişeyi kendime dert etmediğimi ßiLmeyen yoktur.. Hee Sizin Karşınızda Mami yok , SerQ da yok.. ßen lafı uzatmayacam msj ımı aldınız siz hepinize başarılar iyi oyunlar .

k1ng
08-05-2013, 17:34
Benim uStalarım mami ve serdar mı ? :) Yaşım 30 Dediysem daha ßunamadım merak etme Kimi Karıştırıp Karıştırmayacağımıda unutmadım , ßana Mixer diyorlar ßazen gerçi ama milletin köylerini darmadağın ettiğim için diyorlar.. O Dönem ßen HZZ de deil Başka birlikteydim ve 4-5 Birlik Bir HZZ ile ßaş edemediğinizide iyi ßilirim hatta arada dönen entrikaları saymıyorum ßile. Sizin Hesaptan Kim iSe o Özel Odalara çağırıp neden saldırıyorsunuz diyen ağLamadan oyun oynayın , ßenim dünyada Hiçbişeyi kendime dert etmediğimi ßiLmeyen yoktur.. Hee Sizin Karşınızda Mami yok , SerQ da yok.. ßen lafı uzatmayacam msj ımı aldınız siz hepinize başarılar iyi oyunlar .

Sana birileri durumu yalnış izah etmiş !!! Ağlayan sızlıyan olmadı.. Seni yıkıcağımı bizzat kendilerine söyledim aha burda da söylüyorum :) Ben öyle ezikler gibi yan köylere saldırı atan oyuncu değilim senin gibi.. Yan köyde değersiz bir köyde ordusunu çaktırıcak kadar acemide değilim :) Hadi sen başka kapıya gitte bizde bu konu başlığında boş işlerle uğraşmıyalım.. Bizim senden farkımız kalmıyor burda konuştukça..

k1ng.
08-05-2013, 17:40

1. si kimsin nesin ilgilenmem pasta mikserimisin yoksa mr miskermisin:)

2. si GİYOTİN döneminde 4-5 birlik olmadık. Ayrıca kimseyle bas edemediğimiz de olmadı ! Bunu herkes bilir sende baska birlikten sadece izleyebilmişsindir bunu..

3. sü eski deterleri açmak istemiyorum yoksa oku oku bitmez..

4. sü benim oyundaki hesabım Naamloos hesabıdır.. Varsa hesabımdan özel odamıdır kozmik odamıdır konusmalar ağlamalar çıkar ortaya görelim...

Bol şans iyi oyunlar..

Dip: Forumda laf dalaşını bırakalı çok oldu hevesimi aldım çoktan.. Genellemeler le kişisel olarak kimse bana gelmesin..

Herkes baksın işine..

FORZA NKFree
08-05-2013, 18:18

2. si GİYOTİN döneminde 4-5 birlik olmadık. Ayrıca kimseyle bas edemediğimiz de olmadı ! Bunu herkes bilir sende baska birlikten sadece izleyebilmişsindir bunu..

4. sü benim oyundaki hesabım Naamloos hesabıdır.. Varsa hesabımdan özel odamıdır kozmik odamıdır konusmalar ağlamalar çıkar ortaya görelim...

Bol şans iyi oyunlar..

Dip: Forumda laf dalaşını bırakalı çok oldu hevesimi aldım çoktan.. Genellemeler le kişisel olarak kimse bana gelmesin..

Herkes baksın işine..

Abi GİYOTİN'i bilmeyen adamlara ne anlatsan boş.. :)

TRAVİAN
09-05-2013, 10:54
http://l1305.hizliresim.com/19/9/mw8sk.gif

A&B
09-05-2013, 12:01

Birde ETERNITY eklendi imparatorluk büyüdü :D

İLizaRow
09-05-2013, 12:02
şuanda bölgelere göre birleşimler nasıl konumlanmış durumda ?

AVCIYIZ
09-05-2013, 12:05
Birde hisleri alsaydınız tam olurdu.

zaten Hzz alışık böğle tüm servera karşı savaşmaya :)

Suzie
09-05-2013, 12:46
Birleşimi neden yaptığımız kimseyi ilgilendirmez forumda bunu duyurmak için konu açıldı gereksiz yorum yapmaya gerek yok kim nasıl görmek istiyorsa öyle görebilir.

AYI YOGİ
09-05-2013, 12:55
Birleşimi neden yaptığımız kimseyi ilgilendirmez forumda bunu duyurmak için konu açıldı gereksiz yorum yapmaya gerek yok kim nasıl görmek istiyorsa öyle görebilir.
Hı hı tabi :D

AYI YOGİ
09-05-2013, 12:55

+1111111111111

Balta
09-05-2013, 13:00
Millet boşuna demiyormuş bu tr serverlerinin en çirkef oyuncuları hzz de diye her elim hıyar diyene tuz alıp koşuyorlar

Suzie
09-05-2013, 13:12
:) ...........

Ballıbalık
09-05-2013, 13:22
Millet boşuna demiyormuş bu tr serverlerinin en çirkef oyuncuları hzz de diye her elim hıyar diyene tuz alıp koşuyorlar

Herkes kendini hıyar zannediyorsa üstüne yoğurt döküp cacık yaparız gençler :D Tuz tansiyona zarar biz yoğurtcuyuz.Anladın sen beni paltacı :D

AVCIYIZ
09-05-2013, 13:22

hayırdır ne çirkefliği gördün

apo sanada lafım gecen dönem nasıl hisler sıfırlamya geldiyse bu dönemde seni yine içten yıkıcaklar

Suzie
09-05-2013, 13:34

apo sanada lafım gecen dönem nasıl hisler sıfırlamya geldiyse bu dönemde seni yine içten yıkıcaklar

Burada O kadar karaktersiz insan olduğunu düşünmüyorum Efsane ve dost ilk t4 speedden dostlarım zaten ismail merak etme herşeyi düşündük biz . zaten bu birleşme günler öncesinden ayarlanmıştı bazıları karşı çıkmıştı karşı çıkanlarında sebebleri ortaya çıktı zaten

Balta
09-05-2013, 13:42
Herkes kendini hıyar zannediyorsa üstüne yoğurt döküp cacık yaparız gençler :D Tuz tansiyona zarar biz yoğurtcuyuz.Anladın sen beni paltacı :D
Ben seni anladımda sen beni anlamadın :D

Balta
09-05-2013, 13:44

Saymakla bitmez, mesela adamlar birleşme yapmış atladılar hemen sizinkiler bizden korkuyorsunuz biz büyüğüz asarız keseriz vs. birde şu sizin başkanın oyun başında attığı ally mesajlar var şu şerefsizleri mh ye şikayet edin hesabı temiz olanlar! şunu şunu şikayet etsin böyle daha çook örenek var yazmakla bitmez :D

Road Runner
09-05-2013, 13:50
:) ...........

Senin yukarıdaki incir çekirdeği kadar değeri olmayan milleti aşağılayan bir mesaja gülmene gerçekten şaşırdım.
Neden mi? Çünkü sende H Z Z de oynadın...(Lütfen neden güldüğünü açıklama gayet açık)

Öncelikle oluşumunuz için tebrik ederim...

Bu oluşum hakkında birkaç düşüncem şunlardır.
Nefeslerin böyle bir oluşum içine gireceklerini hiç tahmin etmezdim.Zaten bölgelerine hakim olan bir oluşumun başka bir bölgeyle birleşime gitmesi prestij açısından çok önemli.Bu yüzden nefes gibi büyük bir oluşumun böyle bir diplamasiye başvuracağını düşünmezdim.Efsane ve dost birlikleri mütevazi birlikleriyle wowu düşünmeleri ve birleşmeye gitmeleri gayet normaldi.
Böyle bir birleşmeye çok çok ihtiyacı olan tek oluşumda Nogaydı.Böylelikle kesilen kol bacak bir nebze telafi edilecekti.O kadar kan kayıpları varki anca böyle telafi olurdu...Gerçekten tebrik etmek lazım büyük bir diplomasi başarısı...

k1ng
09-05-2013, 13:52
Senin yukarıdaki incir çekirdeği kadar değeri olmayan milleti aşağılayan bir mesaja gülmene gerçekten şaşırdım.
Neden mi? Çünkü sende H Z Z de oynadın...(Lütfen neden güldüğünü açıklama gayet açık)

Nefeslerin böyle bir oluşum içine gireceklerini hiç tahmin etmezdim.Zaten bölgelerine hakim olan bir oluşumun başka bir bölgeyle birleşime gitmesi prestij açısından çok önemli.Bu yüzden nefes gibi büyük bir oluşumun böyle bir diplamasiye başvuracağını düşünmezdim.Efsane ve dost birlikleri mütevazi birlikleriyle wowu düşünmeleri ve birleşmeye gitmeleri gayet normaldi.
Böyle bir birleşmeye çok çok ihtiyacı olan tek oluşumda Nogaydı.Böylelikle kesilen kol bacak bir nebze telafi edilecekti.O kadar kan kayıpları varki anca böyle telafi olurdu...Gerçekten tebrik etmek lazım büyük bir diplomasi başarısı...

Düşüncelerin için teşekkürler.. Keşke herkes senın kadar olgunlaşabilse..

Bizler öncelikle başka diplomatik girişimlerde bulunduk ancak kendilerini uzay üstü gören oyuncular nedeniyle girişimler sonuçsuz kaldı..

Devamlı bir stratejiden bahseden birlikler karşısında bizde wow kurma niyeti olmuyan bir birlik olarak wow kurma niyeti olan dostlarımızla beraber oyun sonuna kadar birleşme yaptık..

İşin özü budur..

Mr.Nonstop
09-05-2013, 13:53

Bol şans iyi oyunlar..

Herkes baksın işine..

Ne Diyorduk ?

HayyyyyT , HuyyyyyyT

Kimse Unutmasın GİYOTİN BİR SEVDADIR.

Mr.Nonstop
09-05-2013, 13:58

Giyotin'in En Zirvedeki Ve En Sondaki Oyuncusunun Hiçbiri Ağlamaz. Bu Konuda Emin Ol Biz Oynarken Oyun İçin Değil

Aile Kavramını GİYOTİN Birliklerinde Kavramış Oldğumuz İçin.

Valla Biz Ağlamadık Ama Yeri Geldi Serveride Ağlattık :)

Hala Giyotin İsmi Bir Türkü Gibi Ağızlardan Düşmüyorsa Helal Olsun GİYOTİN Ailesi.

Lafım H Z Z Degil Şu Hayatını Oyundan İbaret Sanan Şahsadır :)

Suzie
09-05-2013, 14:07

O gülücük ayı yogi ye idi benim yazdığıma verdiği cevap ile alakalı bir şey.

HZZ de bir dönem oynadım içlerinde saygı duyduğum kişiler var hala dahada var onlardan biride sensin
ancak şöyle birşey var biz burada bir bilgilendirme yapıyoruz ama konuyla alakası olmayan kişiler gelip abuk subuk şeyler yazıyor insan ister istemez sinirleniyor.
Nogayın kan kaybettiği doğrudur ama bu birleşme kan kaybetmeden öncede gündemdeydi bizden ayrılıp size geçen arkadaş birleşmeye o zamanlar karşı çıkıyordu sebebini anlayamıyorduk . şimdi herşey yerli yerine oturmaya başladı herkes kendi yolunu çizdi.

AYI YOGİ
09-05-2013, 15:23

HZZ de bir dönem oynadım içlerinde saygı duyduğum kişiler var hala dahada var onlardan biride sensin
ancak şöyle birşey var biz burada bir bilgilendirme yapıyoruz ama konuyla alakası olmayan kişiler gelip abuk subuk şeyler yazıyor insan ister istemez sinirleniyor.
Nogayın kan kaybettiği doğrudur ama bu birleşme kan kaybetmeden öncede gündemdeydi bizden ayrılıp size geçen arkadaş birleşmeye o zamanlar karşı çıkıyordu sebebini anlayamıyorduk . şimdi herşey yerli yerine oturmaya başladı herkes kendi yolunu çizdi.

=) Alıntı yapıp güleydin iyiydi

TRAVİAN
09-05-2013, 15:55
Bu birleşmenin neden yapildiğini...
Ne şartlarda yapildiğini ...
Kimler icin neler söylendiğini gayet iyi biliyoruz...

Gerektiği zaman gerekli kişilere bilgiler verilecektir.... Ayrica birleşmeye katilan birliklere başarilar diliyoruz...

HADDİNDEN FAZLA KORKU SALDIĞIMIZ İCİN ÖZÜRDİLERİZ....

corsann
09-05-2013, 16:17

Apocuğum sen de mi :) herkes diyorki KMK eternallerin adamıydı falan. öyle olsa ben yakın bir arkadaşımı -+ya gönderip kmk yı yık demezdim. sonradan ne oldu da birleştik. mustafa abi ve fatih abi yola çıktıkları bir kişinin ne olduğunu anladılar. bi sohbet esnasında da haklıymışsınız o malum şahsa güven olmazmış dediler. ben de dedim ki abi eğer bu şekilde düşünüyorsanız bizim sizle sorunumuz olmaz dedik. biz eski nogayı ordaki bi oyuncudan dolayı rakip görüyorduk ama o olmayınca bizim sorunumuz kalmadı. eski dosttan düşman olmaz deyip birleşme yoluna gittik. Sen diyorsun ya birleşmenin kan kaybetmeyle alakası yok diye. sizin kanalda geçen bir konuşma kayıtları da mevcut.

-Eternale bulaşmayalım zaten gücümüz yetmez
+ biz bulaşmasak onlar sanki bulaşmayacak.
-1-2 yer yıkıp tatmin olsunlar. biz karşı birşey yapmayalım.
- önce testereler ile konuşalım saldırı gelmesini engelleyelim
+psiko - nefes savaşı ne olur kim yer.
- (o anda birisi diyorki) ben nefesleri bağlarım
+tamam abi nefesleri sen bağla.
-efsaneleri savaşa sokmayalım onlar defans bassın defansından faydalanalım.

konuşmayı buraya koyma zamanı da gelecek elbet ama zamanı değil şimdi

king3r1m
09-05-2013, 16:28
bu kadar uğraşmana luzum yok konuşmaları bana sorsaydın sölerdim aycan niye dert ediosunki bu kadar =),

hatta ben burda sana o kayıtları atan adamıda burada deşifre edeyim.
eğer yanlışsam ben hesap sileceğim.

corsann
09-05-2013, 16:32
bu kadar uğraşmana luzum yok konuşmaları bana sorsaydın sölerdim aycan niye dert ediosunki bu kadar =),

hatta ben burda sana o kayıtları atan adamıda burada deşifre edeyim.
eğer yanlışsam ben hesap sileceğim.

zaten konuşmada yardımcı karakter sensin :)

king3r1m
09-05-2013, 17:19
zaten konuşmada yardımcı karakter sensin :)

aycan ben sölediğimi her yerde sölerim o konuda sıkıntı yok orda bazıları benim laflarım.
beni tanıyorsun, benim için oyun tarafından daha önemli şeyler vardır.

Erim Kimki Karar alacak diyip, kendi kendine benle konuşmadan yetkilerimi alan berkan.
darkrai kendi yetkilerini kendisi almıştır gibi komik bi cümle etmiş.
ayrıca senin o ara yapmaya çalıştığın hesapta 900 mancınık bırakmışım acımışmı diye bi soru sormuş bi arkadaşa.
900 mancınık (400 bıraktım 200 erden 2 saldırıda) bırakmadığım gibi. kullandığı tabirler hiç hoş değil.

bende saldırı çıkmayı düşünmediğim bi hesaba saldırı çıktım. (mustafa abiyi severim)
ben soruyormuyum arkadaşa 9 saatten gittim. tarlan kalmadı depon kalmadı. acıdımı diye. ben o seviyede bi oyuncu hiç olmadım
mezar soyucu ya holdem bizim ses kayıtlarını bize yolladı sen casusmusun gibi şeyler sölemiş.
biz kimseye bi ses kaydı yapmadık. yollamadıkta. iftara atılacaksa bizim üzürimizden niye atılmış
oyunu biraz edebinde oynamak alzım diye düşünüyorum. ben kaç speeddir burdaysam bunu hiç bi zaman kaybetmedim. benim eternalde ersan harici kimse ile problemim olmamasına rağmen. ben koskoca nogayın etrnal olmasını kabul etmem. bunu düşünen bi genel başkanıda anlayışla karşılamam tüm olay bu.

corsann
09-05-2013, 17:32
aycan ben sölediğimi her yerde sölerim o konuda sıkıntı yok orda bazıları benim laflarım.
beni tanıyorsun, benim için oyun tarafından daha önemli şeyler vardır.

Erim Kimki Karar alacak diyip, kendi kendine benle konuşmadan yetkilerimi alan berkan.
darkrai kendi yetkilerini kendisi almıştır gibi komik bi cümle etmiş.
ayrıca senin o ara yapmaya çalıştığın hesapta 900 mancınık bırakmışım acımışmı diye bi soru sormuş bi arkadaşa.
900 mancınık bırakmadığım gibi. kullandığı tabirler hiç hoş değil.

bende saldırı çıkmayı düşünmediğim bi hesaba saldırı çıktım. (mustafa abiyi severim)
ben soruyormuşum arkadaşa 9 saatten gittim. tarlan kalmadı depon kalmadı. acıdımı diye. ben o seviyede bi oyuncu hiç olmadım
mezar soyucu ya holdem bizim ses kayıtlarını bize yolladı sen casusmusun gibi şeyler sölemiş.
biz kimseye bi ses kaydı yapmadık.
oyunu biraz edebinde oynamak alzım diye düşünüyorum. ben kaç speeddir burdaysam bunu hiç bi zaman kaybetmedim. benim eternalde ersan harici kimse ile problemim olmamasına rağmen. ben koskoca nogayın etrnal olmasını kabul etmem. bunu düşünen bi genel başkanıda anlayışla karşılamam tüm olay bu.

ara yapma konusunda benim saldırıdan haberim oldu süre varsa ara yapalım dedim. hatta yapmadan apoya da yazdım kanka inş fazla asker koymuşsundur yoksa mancınıkların gidecek diye takıldım sadece. berkan ne dedi ne demedi bilmiyorum. 900 değildi de 858 ya da 658 mancınık gitmişti herhalde tam saymadım. Bizim birleşme ilk defa sen de ayrıldıktan sonra gündeme geldi. nogayın eternity olması da bazı kişilerin ismi benimseyip o isim bana ait demesi. peki edep demişsin de şu oyunculara da mesaj atın onları da bizden yana çekelim falan demek edep mi? ben sana defalarca dedim artık oyunda rakibimsin ama her zaman konuşur muhabbet edebiliriz diye benim için hala da öyle. ben oyunla oyuncuları karıştırmam.

bak ben üstüne basa basa diyorum birleşmenize lafım yok haddim de değil zaten. dileyen dilediğini yapar ama sen de biliyorsun kendin de vardın bahsi geçen konuşmada. herkesle anlaşalım eternal e wow kurdurmayalım diye bir laf edilip de girişimde bulunuluyorsa ben her türlü yorum yapma hakkını kendimde bulurum.

corsann
09-05-2013, 17:39
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261744|f20b2d8d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261748|f20d3e7f&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261752|ea66ef3d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261760|4aad4a8d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261763|757f3041&t=

buldum raporları da tam sayıyı burdan görebiliriz

king3r1m
09-05-2013, 17:53
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261744|f20b2d8d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261748|f20d3e7f&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261752|ea66ef3d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261760|4aad4a8d&t=
http://tx3.travian.com.tr/berichte.php?id=60261763|757f3041&t=

buldum raporları da tam sayıyı burdan görebiliriz

740 kadar mancınık kesilmiş. aslında ne kadar kesildiği sıkıntıda değil. bende mancınık sıkıntısı yok. benim dediğim acıdımı diye bir cümle bunu taspit etmem.

2. si demişsinki eternal orayı sen çıkana kadar konuşulmadı. ben bozkanla telefonda 1 saat görüştüm. bana dediği bu önceden beri konuşulan bişeydi. yeni bişey değildi. ondan dolayı bana tacizler başladı. ben bunun farkındaydımki bu yüzden birlikten çıkış yapmadım. şuanda kmk hesabının olduğu birliğin bi tane alt birliği olmadığı gibi. kendi birliğindn oyuncularda onunla aynı şeyi düşünmüyor. biz bu yüzden diğer birliklerle konuşma gereği duyduk. kimseyi tehtit etmedik. çünkü o birlikler nogay adına orada onuyorlardı. etenal için değil. bizi haklı görenlerde bizle oldu. bozkana söledim bakın yapmayın gelin beraber oynayalım koskoca nogaya yakışmaz dedim. arkadaşlarıyla konuştu. ben arkadaşlarıyla konuştum. hepsi zaten bizim düşündüğümüz gibi düşünüyordu. buradaki tek olay kmk hesabının yanında durmamak onu yalnız bırakmayı kendine yakıştıramayacağıydı. onun dışında zaten olayların doğru olmadığını nogayın bi işlerin içine girmesini kendisininde istemediğini kendiside söledi.

burada bunları konuşmanında bi anlamı yok. sen nasıl bu bölgeyi karıştırmak için kmk larla konuştup bişeyler yaptıysan bizde bu tarafta bişeyler düşündüğümüzden yaptık. konuşacak çokta bişey yok. herkes yolunu çizmiş. sadece seviyeyi kaybetmeyelim. zaten beni hiç bi speed dışardan gelen hesapalr bitirememiştir.
güç ken yarasalar aramızdan ayrılmıştır. hzz iken kt ler. geçen speed his ler aynı şeyi yaptı. ben hiç duruşumu bozmadım. gd wowuna 30 ordu yollatmadım. hisler bana kalktığında ben gittim gene düşman wowu 0 ladım.
dost ve rakip yerini belli etsin gerisi tefarruat. yıkılırız yıkarız sorun değil.

corsann
09-05-2013, 18:29
Bölge karıştırmakla falan işim olmaz benim. bak ben sana ne diorum bi kişi için nogaya düşmandık o kişi çıkınca ben dedim ki abi seni yıkmak için koyduğum hesap buydu o kişinin gerçek yüzünü gördüyseniz benim gözümde artık rakip değilsiniz diye. fatih abinin dediği de budur büyük ihtimal. ama sen çıktıktan sonra birleşme işini konuştuk ve 5 dk sürmedi zaten konuşma. bölge karıştırmak amacım olsaydı bi kişi için bi birliği karşımıza almazdık. bu dönem olurda ersan ben ve gökmen tarafından yıkılırsan bi ilki yaşamış olursun ve emin ol o ilki yaşatmak için elimden geleni yaparım :) benim bi kişi hariç bu oluşumda saygı ve sevgi çerçevesini aşacağım kimse yok.

King.
10-05-2013, 19:29
birleşmeniz hayırlı olsun :)

dipçik: Kimse burda çıkar ilişkisi yok demesin özellikle bunu diyen kişinin buraya daha dünkü ses kayıtlarını koymasını da bilirim ;)
dipçik2: Drx&king onur daha dün bizle konuşurken gerekirse nogaya dalarız beraber diyen sen değil miydin ? Ne değişti bir günde ben söyleyeyim. Eternal ve asi birliklerinden yüz bulunamadı diğer bir tarafta tarla falan basmayalım nasılsa bizi yıkarlar diyen ayrı bir eternal düşmanı birlik ile birleşme yoluna gidildi =) ortak isim aramayın gelecek senelerde anti eternal koyun adınızı bence :)

birleşmeler -- +- de yapılıyor ciyaklamalar ++ dan geliyor anlaşılan fazla acıtmışş :) aycan istersen boş konuşmada bende burda olanları konuşmim çünki herkezin ayağına gidipte ( aycanki her birliğin raid callını ziyaret ederde ayağa gitmeye alışmış onu orda kimse istemez ama sülük gibi yapışır birde sözlerine itibar edilmediğinden kasetler çekmeye başlamış malesef ama sadece çekmiş işleri boş :)) dedikodu lagaluga yapanlarla konuşmak harcım deildir ;)

burak_gunes
10-05-2013, 19:30
Hayirli uğurlu olsun .. :)

k1ng
10-05-2013, 20:06
Hayirli uğurlu olsun .. :)

Sağol burak sen nerlerdesin ?

burak_gunes
10-05-2013, 21:25
yoğunum bu aralar fazla ilgilenemiyorum arkadaşlar idare etmeye çalişiyolar :) Süha reise bi mesaj atayim dedim bakdımki herşey deişmiş Güzelde olmuş yani :)

umbreLLa
10-05-2013, 23:21
Bölge karıştırmakla falan işim olmaz benim. bak ben sana ne diorum bi kişi için nogaya düşmandık o kişi çıkınca ben dedim ki abi seni yıkmak için koyduğum hesap buydu o kişinin gerçek yüzünü gördüyseniz benim gözümde artık rakip değilsiniz diye. fatih abinin dediği de budur büyük ihtimal. ama sen çıktıktan sonra birleşme işini konuştuk ve 5 dk sürmedi zaten konuşma. bölge karıştırmak amacım olsaydı bi kişi için bi birliği karşımıza almazdık. bu dönem olurda ersan ben ve gökmen tarafından yıkılırsan bi ilki yaşamış olursun ve emin ol o ilki yaşatmak için elimden geleni yaparım :) benim bi kişi hariç bu oluşumda saygı ve sevgi çerçevesini aşacağım kimse yok.

muammer abinin gozune bole gırmıstın
gir içerden patlat
la bebe kopardıgınız yayagaralarla buaraların sahabısı zannına gırdıgınde bız bıtarafımızla guluyorduk
derın devlet fitne fesat öle olmaz böle olur
ei gunleriniz bunlar
artık herşey illegal HeHaZaaa ısmının bekçileri tek tek yok olacaksınız
sizmisiniz s&b ye ihanet eden

silinla silin babalarınız zamanında çok sildi hatta adam gibi oynamadıkları ama esip gurledikleri oyunun şimdilerde semtine artık uğramaz oldu
namlarını sizin gibi bebelermi yuruteceklerdikine ahahahaaa

üçbeberekmiydila babanızın gozune gıdığınız server hani şu -+ da fitne fesat yaydığınız serveryala bebe ahahahaa madem oyunu babanız ve iz boyle oynuyorsunuz ite it lugatında konuşacağız salvonun nerden geldıgını asla bılmeden ! çaaar la babanı kurtarsın seni bebe senin fitnen yetmez ahahahaaa

anlayana

hazcanavari
11-05-2013, 00:19
muammer abinin gozune bole gırmıstın
gir içerden patlat
la bebe kopardıgınız yayagaralarla buaraların sahabısı zannına gırdıgınde bız bıtarafımızla guluyorduk
derın devlet fitne fesat öle olmaz böle olur
ei gunleriniz bunlar
artık herşey illegal HeHaZaaa ısmının bekçileri tek tek yok olacaksınız
sizmisiniz s&b ye ihanet eden

silinla silin babalarınız zamanında çok sildi hatta adam gibi oynamadıkları ama esip gurledikleri oyunun şimdilerde semtine artık uğramaz oldu
namlarını sizin gibi bebelermi yuruteceklerdikine ahahahaaa

üçbeberekmiydila babanızın gozune gıdığınız server hani şu -+ da fitne fesat yaydığınız serveryala bebe ahahahaa madem oyunu babanız ve iz boyle oynuyorsunuz ite it lugatında konuşacağız salvonun nerden geldıgını asla bılmeden ! çaaar la babanı kurtarsın seni bebe senin fitnen yetmez ahahahaaa

anlayana

arkadaşın ne dediğini anlayan var mı harbiden?

umbreLLa
11-05-2013, 00:32
arkadaşın ne dediğini anlayan var mı harbiden?

yok hocu eleman zaten anlayana demiş takılma rahatına bahq

Q_oksijen
11-05-2013, 01:13
Muhauhauha ambralla doktorun geldı ;)

Evladım derdını anlata bılmen için önce şu güzel türkçemızı güzel kulanmayı ögren güzel çocugum benım..

Sonra her ota bılmem neye HZZ dıye gırme emi evladım, bak sonra kutulara takılıyon bana nıye kımse kutu koymuyor dıye aglıyon

Son olarakta ısmının anlamını bır kez daha hatırlatmakta fayda var sana ; açıldıgı taktırde nahoş durumların cereyan etmesine vesile olacak olan objedir ambralla, tamam evladım bugunluk bukadar ders yeter. Bırakalımda mıllet dıplomasısını yapsın (:

jolly joker
11-05-2013, 01:34

ibo büyüksün ahahahahahaha :)

jolly joker
11-05-2013, 01:36

Bol şans iyi oyunlar..

Herkes baksın işine..

Kızdırmayın Giyotinimi :D

corsann
11-05-2013, 04:09
birleşmeler -- +- de yapılıyor ciyaklamalar ++ dan geliyor anlaşılan fazla acıtmışş :) aycan istersen boş konuşmada bende burda olanları konuşmim çünki herkezin ayağına gidipte ( aycanki her birliğin raid callını ziyaret ederde ayağa gitmeye alışmış onu orda kimse istemez ama sülük gibi yapışır birde sözlerine itibar edilmediğinden kasetler çekmeye başlamış malesef ama sadece çekmiş işleri boş :)) dedikodu lagaluga yapanlarla konuşmak harcım deildir ;)

Söze itibar falan demişsin de sen veya senden kaç tane varsa sözüme itibar etmese ne olur sen kimsin? Evet evet içleri boş çünkü kasetlerde konuşanlar boş haklısın. bu arada önce bi birleşme yapan bölgeleri öğren de ondan sonra zırvalamaya devam et. Bu arada bizim birleşmemiz lafta birleşme bizden size saldırı gelmez diye haber gönderenler bizden size saldırı gelir. Zaten birleşseniz de birleşmeseniz de sırası gelene gidilecekti değişen birşey de yok. An itibariyle forumda çok fazla gerekmedikçe yazmayacağım (kaşınırsanız gelirim yine)

marx-man07
11-05-2013, 05:58

hoop birliğini en iyi bilenlerden birisi benim ama asker köyü merkez demişken hoopların tılsımların hemen akabinde topluca hesap sildiklerinide hatırlat istersen :) o sildik dediğin asker köylerinin coğundan suana kadarki basılmıs en büyük ordular basıldı. 2-3 asker köyü silmeyle olmuyor malesef :)

omrx
11-05-2013, 08:06
Herkese Hayırlı olsun

trusta
11-05-2013, 11:26
bu birleşme bence bi anlık sinir ve öfke içinde yapıldı sanırım , bize gelen bazı mesajlara dayanarak yazıyorum yanlışım varsa güzel bir dille aydınlatana teşekkür bile ederim .

nogay birliği olarak üst yöneticilerin düşünücesi::: bizim bu bölgede wow kurma ihtimalimiz yok bu yüzden efsane biriğine geçerek bölgede kendimizi sağlama alalım düşüncesidir.

efsaneden bir oyuncu bütün nogaylara yazar efsane ismi altına giriyoruz der, ve bazı cephelerden tepki görür bu arkadaş sonra derki nogayı ben kurdum o isim altında oynamayın der buna izin vermem der nogay bu serverde efsane olacak der .

daha sonra biz nogay ismini değişip eternity olduk olduk derken yöneticilerimiz uygun görmüş. ve sonra bizlere mesaj atan kişiler nogay ismini aldılar bunun nedeni ise sadece 2 birlik olsaydı tek isim efsane olacaktı ama 4 birlik olunca nogayı kuranlar dedilerki herkez azınlık devam ediyor biz neden efsane olalım bizde nogay oluruz hem ismimiz devam eder hemde birlişmiz oluruz .

benim anladığım bu ....

King.
11-05-2013, 16:25
Söze itibar falan demişsin de sen veya senden kaç tane varsa sözüme itibar etmese ne olur sen kimsin? Evet evet içleri boş çünkü kasetlerde konuşanlar boş haklısın. bu arada önce bi birleşme yapan bölgeleri öğren de ondan sonra zırvalamaya devam et. Bu arada bizim birleşmemiz lafta birleşme bizden size saldırı gelmez diye haber gönderenler bizden size saldırı gelir. Zaten birleşseniz de birleşmeseniz de sırası gelene gidilecekti değişen birşey de yok. An itibariyle forumda çok fazla gerekmedikçe yazmayacağım (kaşınırsanız gelirim yine)

ahahahahaha mort olmaktan neyazacağını şaşırmışın düne kadar ayamıza gelip sözlerimizi emir telakki edip uyguladığı kabul ettiğin için teşekkür ederim bizim içinde birşey değişmedi bizde size gelicektik gene size gelicez raporları paylaşmaktan zevk alıcam unutma bu oyunda gümüş alıp köy atmakla ağa paşa olunmuyor doğru organizasyon doğru stratejiyle olunuyor nedemek istediğimi bugün yarın anlarsın gerçekten senin yazmanda gerekimiyodu forumda kafa ütülemeyeceğin içinde ayrıca teşekkür ediyorum :D

k1ng.
12-05-2013, 19:15
hoop birliğini en iyi bilenlerden birisi benim ama asker köyü merkez demişken hoopların tılsımların hemen akabinde topluca hesap sildiklerinide hatırlat istersen :) o sildik dediğin asker köylerinin coğundan suana kadarki basılmıs en büyük ordular basıldı. 2-3 asker köyü silmeyle olmuyor malesef :)

Boşver hamitim takma kafana;)

Okadar vaktim yok o server olanlar bilirler her birinizin ordu köyü ve merkezi bir şekilde iradesiz bırakılmıstı senin ordu ve merkezin halide haraptı biliyosun niye yorum yapıyosun:)

Neyse az çok zamanımız geçti eskiden. Sen benimle girme bu konulara istersen bir zamanlar bünyemde oynamıştın gerek yok takılma fazla..;)

marx-man07
13-05-2013, 18:27
Boşver hamitim takma kafana;)

Okadar vaktim yok o server olanlar bilirler her birinizin ordu köyü ve merkezi bir şekilde iradesiz bırakılmıstı senin ordu ve merkezin halide haraptı biliyosun niye yorum yapıyosun:)

Neyse az çok zamanımız geçti eskiden. Sen benimle girme bu konulara istersen bir zamanlar bünyemde oynamıştın gerek yok takılma fazla..;)

ortaya bişiler sölüyosun sonra girme bu konulara diyosun:) sırf oyun basında yıkılmamak için 300 lere giden hoopları savunma bana. yıktık dedğiniz köyleride 24 saatden saldırı atıp yıkıyordunuz ve 24 saat geliş 24 saat gidiş 48 saatde yıktıgınız merkez yada asker köyü sayısı 1 yada 2 tane oluyordu.ayrıca sınırındaki adamlarla savasta olan birliğe saldırmakda gayet kolay geliyodu . o server senin oynadıgını bile bilmiyorum. ayrıca ben senin bünyende hiç bi zaman oynamadım. he en son ek olarak o savundugun 300 lere giden kunt birliğide bir server önce bizim yanımızdaydı 50. güne kadar dayanabildiler. Bunları senden duymayıda hiç beklemezdim... istersen geniş arşivimden 3-5 rapor da koyarım sana :)

k1ng.
14-05-2013, 09:26
ortaya bişiler sölüyosun sonra girme bu konulara diyosun:) sırf oyun basında yıkılmamak için 300 lere giden hoopları savunma bana. yıktık dedğiniz köyleride 24 saatden saldırı atıp yıkıyordunuz ve 24 saat geliş 24 saat gidiş 48 saatde yıktıgınız merkez yada asker köyü sayısı 1 yada 2 tane oluyordu.ayrıca sınırındaki adamlarla savasta olan birliğe saldırmakda gayet kolay geliyodu . o server senin oynadıgını bile bilmiyorum. ayrıca ben senin bünyende hiç bi zaman oynamadım. he en son ek olarak o savundugun 300 lere giden kunt birliğide bir server önce bizim yanımızdaydı 50. güne kadar dayanabildiler. Bunları senden duymayıda hiç beklemezdim... istersen geniş arşivimden 3-5 rapor da koyarım sana :)

Sen öyle diyorsan öyledir Hamitim..

24-30 saate saldırı atıp aynı süreye diğer hesapları fakeleyip merkez ordu köyü silmek ayrı bir sanattır:)

Ortaya konustum dediğin gibi ilk basta ve altına not olarak yazdım kimse alınmasın üstüne diye:)

Alınıyorsan bu benim sorunum değil demekki alınacağın şeyler yaşatmışız.

Kolay gelsin sana ve eternal birliğine..

Emin ol yıktığınızda tebrik edeceğim.. Bu oyunda yıkılmayacak köy yoktur bunu iyi bilmen lazım senin..

Ama

Senin gibi köylerim haritadan silindiğinde bunu kabullenemezlik etmeyeceğim..

Sen eskiden bugüne kadar benim kuyruğumu acıtamadın ki bana rapor koyacaksın;)

Seviye ve Saygı ihsan etsin Allah..

marx-man07
14-05-2013, 14:26
Sen öyle diyorsan öyledir Hamitim..

24-30 saate saldırı atıp aynı süreye diğer hesapları fakeleyip merkez ordu köyü silmek ayrı bir sanattır:)

Ortaya konustum dediğin gibi ilk basta ve altına not olarak yazdım kimse alınmasın üstüne diye:)

Alınıyorsan bu benim sorunum değil demekki alınacağın şeyler yaşatmışız.

Kolay gelsin sana ve eternal birliğine..

Emin ol yıktığınızda tebrik edeceğim.. Bu oyunda yıkılmayacak köy yoktur bunu iyi bilmen lazım senin..

Ama

Senin gibi köylerim haritadan silindiğinde bunu kabullenemezlik etmeyeceğim..

Sen eskiden bugüne kadar benim kuyruğumu acıtamadın ki bana rapor koyacaksın;)

Seviye ve Saygı ihsan etsin Allah..

Bazı arkadaşlarda seni kendine benzetmiş anlaşılan:) madem oynuyordun ozaman haber edeydin. haber etmemekle ayıp etmişsin başta. ayrıca o server benim asker köyümü ksk mexcican ekibi yıktı hatta köyüm yıkılmadan önce bnde tek orduyla onlardan bi roma ordusunu reisledim. Bugune kadar biz senle hep farklı bölgelerde oynadık sanıyordum aynı bölgede oynamısız ve sen haber vermemişsin ilginç olmus:) kuntda cok adam vardı öle benle konusup konusup ben oynamıyorum diyen:)

k1ng.
15-05-2013, 07:43
Bazı arkadaşlarda seni kendine benzetmiş anlaşılan:) madem oynuyordun ozaman haber edeydin. haber etmemekle ayıp etmişsin başta. ayrıca o server benim asker köyümü ksk mexcican ekibi yıktı hatta köyüm yıkılmadan önce bnde tek orduyla onlardan bi roma ordusunu reisledim. Bugune kadar biz senle hep farklı bölgelerde oynadık sanıyordum aynı bölgede oynamısız ve sen haber vermemişsin ilginç olmus:) kuntda cok adam vardı öle benle konusup konusup ben oynamıyorum diyen:)

​:))) Kolay gelsin hamit kolay:)

metehanxxx
15-05-2013, 08:09
NEFES[H] Birliginden olan motoshow isimli kullanici NEFES@2 Birliginden olan onurr isimli arkadasima saldırıp köyünü reislemistir.
Lutfen gereğini yapiniz.

k1ng
15-05-2013, 14:02
1. NEFES@2 Birliği birleşmemizde değil..

2. Burası bunun yeri değil:)

metehanxxx
15-05-2013, 16:44
Birliğinizin birleşmesi sonuçta ikiside nefes

yarasa
16-05-2013, 23:15

Hamit o speed sizde sağlam ordu, sağlam merkez kalmışmıydı? dEmİrEfE hesabına üzülmüştüm En büyük roma ordusu ondaydı ve ordusunu hiç kullanamadan saldırı köyünü uçurmuşlardı... Murseb19 ve saraykışla hesabına atılan defansın 10 da birini demirefe hesabına ataydın sıfırlanmazdı sanırım... Saldırı askerini aralamada kullandın ama yetmemişti... Neyse fazla yazmayalım yine demirefe hesabını patlatacaklar benden bilecek :)

marx-man07
17-05-2013, 00:06
Hamit o speed sizde sağlam ordu, sağlam merkez kalmışmıydı? dEmİrEfE hesabına üzülmüştüm En büyük roma ordusu ondaydı ve ordusunu hiç kullanamadan saldırı köyünü uçurmuşlardı... Murseb19 ve saraykışla hesabına atılan defansın 10 da birini demirefe hesabına ataydın sıfırlanmazdı sanırım... Saldırı askerini aralamada kullandın ama yetmemişti... Neyse fazla yazmayalım yine demirefe hesabını patlatacaklar benden bilecek :)

​Kendi yıkıldıklarına say abi...

saraykışla
17-05-2013, 00:16

öyle deme kanka her şey stratji
demirefe ye def koyarsan 1 saldırı ordusu kurtarır 3-5 rakip saldırı ordusu kesersin
ama murseb le sertkaya ya def koyarsan rakip den 2 birlik pert olur

bu arada forum hesabının açıldığına sevindim
sensiz buralar çekilmiyo

Antalyaspor0007
17-05-2013, 08:00

Sami kimse senin gibi yıkılınca yok tayinim cıktı yok sular kesikti yok elektirik gitti ondan yıkıldım gibi bahaneler üretmedi herkez kanının son damlasına kadar savaştı o serverda :) bunları unutma.

söylemeden gecemicem imzan süper olmus tek eksik 1 tanede tavşan resmi ekle en sonuna.