PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Belirttiğim Özellikler İçin Halk Tavsiyesi İstiyorum

cesurkoc
08-02-2013, 13:17
................

cloverfield 82
08-02-2013, 13:18
online sürem 16 saatten sonrasını yazmasaymışın keşke... yani tabi galya diyorum ben

cesurkoc
08-02-2013, 13:43
................

Dj ByComodo
08-02-2013, 15:16
Giren olsun çıkan olmasın olayı galyadaki tuzaklar ve phalanax sayesinde olur. Ama zırhı güçlü bi ordu hem saldırı hem savunmada başarılı olabilmek için Roma şart. Ama romada da senden daha güçlü biri girdi mi rahatça da çıkabilir. (Galyada kesinlikle böyle değil) Cermen pek önermiyorum. Roma da uzun iş hani 1.5-2 ay sonra kendinizi güçlü yaparsınız ama galyada ilk başlardan itibaren savunmanız üst düzeyde olur. Kılıçlı ile de saldırınızı sağladınız mı 2.5 ay için gayet iyi bir oyuncu olursunuz. Sonrası için bir şey diyemem. Romalı biri emperyan ve equites ile daldı mı gümbür gümbür dağılabilir savunmanız.

cesurkoc
08-02-2013, 15:55
................

KULTIGIN
08-02-2013, 21:09
Galya ol bence...Sıkışırsan uzaklara kaçarsın,,pazarcıları hızlı....oyunun başında sığınak + phalanx +tuzak sayesinde iyi bir savunman olacağı gibi,,yağmayla pek uğraşmayacağın için,,rahat-rahat ham kasıp nüfus yükseltip,,birliklere girersin,,Üretimlerin yeterli seviyeye gelince de kılıçlı + T.şimşeği basarın,,ucuz ikili..:) tabi koçbş ve mancnıkta..savunmanı da phalanxlardan kurarsın...mutlu mesut geçinir gidersin...Bir de tavsiyem 15 tarla ya da 9 tarla alma,,boşu-boşuna strese girmene gerek yok,,ilk köyünü merkez yap,,,diğer köylerini 7 tarla,,6 tarla şeklinde alırsın..Gene iyi sayıda askerin oluyor,merkezinde yetmeyince bu yan köylerinde besliyorsun...(Druyid + heduana girme çook pahalı)

cesurkoc
10-02-2013, 14:07
................

ferha
10-04-2013, 17:32
kardeşim roma neden başta üretim kasarsın 1 .aydan sonra kimse seni durdaramaz ve hereksi haklarsın bide kafesle hayvan aldın mı kimse sana giremez zaten per ve lejyoner ucuz ikili süper olursun