PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SoNŞHT ™- SoNŞeHiT Birlikleri +,+'da

THe-DoCToR
23-01-2013, 21:52
Konu Çöp. Kilit. Herkezden özür dilerim.

mnsr
23-01-2013, 23:04
Şaka gibisin Genç :)

Her gün bir birlik kurup, diğerini yıkıyosun da, KORUMA SÜRELERİ BİTTİ Mİ ?
Neye göre Serveri, Özellikle +/+ blgesini çözümlemeye çalışıyorsun ?

+/+ Bölgesi için tasalanmayı bırak bence. Onun planlamasını aylardır yapan kişiler mevcut.

Dip: Kurduğun her birlik adına konu açarak da konu kirliliği yaratıyorsun

C.DUDAYEV
23-01-2013, 23:10
[QUOTE=THe-DoCToR;1605479]Merhaba sevgili arkadaşlar ben SoNŞHT ™ Başkanı THe-DoCToR (Eski ismi ile [VaHŞİ]) +,+'da askeriye önem veren bir birlik kurmak istedik ve bunu şu anda 3. günde iyi bir şekilde devam ettirdiğimize inanıyoruz.
Ancak dün SoNŞeHiT İle +,+'da çok daha büyük ve güçlü bir birlik olmak içim(+,+'daki sağlam oyuncu sayısı kısıtılı ve bu durum bu düşünceyi etkiledi) aynı çatı altında toplanma birleşme kararı aldı(SoNŞeHiT isimi ile) vede şu anda askeriye önem vermeye devam ediyoruz(SoNŞHT ™) olarak.

Vede Saldırıda ilk 100 içinde olan yağması 2K ve üzeri olan kişileri SoNŞHT ™ Birliğimize bekleriz.
Genel Sıralamada ilk 500 içinde olup saldırıda ilk 500 içinde olan arkadaşları ise SoNŞeHiTBirliğimize bekleriz. Sadece Birliğe gelmek istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Lütfen şartlara uymuyorsanız mesaj atın ama birlik mesajı atmayın. sohbet arkadaşlık amaçlı ise tabi konuşmaya açığım ama şartlara umyayım birliğinize girmek istiyorum demeyin :)

İyi oyunlar :)Yağmanız bol Kaybınız az olsun :)[/QUOT

(+,+'daki sağlam oyuncu sayısı kısıtılı ve bu durum bu düşünceyi etkiledi)

şu cümle yüzünden yazıyorum , binlerce oyuncunun olduğu bir bölge için bu yorumu yapacak kadar saçmalamayı nasıl başardın bu kafaya ulaşmanı sağlayan nedir söyle bende kullanacağım , 4 bölgede en fazla katılımın olduğu 2 bölgeden birisi ++ ki bu bölgedeki en köklü birlik zorba , oynadığı bütün serverlarda eze eze wowu almış bir birlik kendi kadrosunun %80 tekrar gelmiş durumda oyunun ilk haftası bu yorumu yapacak kadar acemi veya art niyetli olmanı geçtim ama şu sağlam oyuncusu sayısı az yorumunu bu bölge için yapıyorsun ya söyleyecek söz yok

Kaspian
23-01-2013, 23:15
Doctor cümleyi eksik kurmuş arkadaşlar sinirlenmeyin hemen. +/+ da sağlam oyuncu sayısı kısıtlı değil, server tamamı acemilerle dolu. Oyunu bilmeyen gelmiş. +/+ yenı başlayanlarla dolu... Değilmi doctorum :)
Ne kadar şanssızım -/- de acmısım hesabı :( Sağlam oyuncularım olmadığı +/+ ya gelsem keyf edecektim galiba.

Magnesia
23-01-2013, 23:18
konuyu açan ispatlamış işte zaten açarak konuyu ++yı ortaya koymuşş :)
nerde boranuğurlum nerde twice
genşler bu aradam hesap açmadım durum ne alemde zorbalar napar mehmetim açtı mı hesap :)

C.DUDAYEV
23-01-2013, 23:19
Doctor cümleyi eksik kurmuş arkadaşlar sinirlenmeyin hemen. +/+ da sağlam oyuncu sayısı kısıtlı değil, server tamamı acemilerle dolu. Oyunu bilmeyen gelmiş. +/+ yenı başlayanlarla dolu... Değilmi doctorum :)
Ne kadar şanssızım -/- de acmısım hesabı :( Sağlam oyuncularım olmadığı +/+ ya gelsem keyf edecektim galiba.

dostum doğru sinirlendim ben bu tarz ukala yorumları kaldıramıyorum bu oyunda hiçbirşey insanlara bu kadar yorum yapma hakkı vermiyor bana göre , 21k oyuncu kayıtlı serverda , arkadaş galiba kayıtlar gerçekleşirken tek tek mülakat yapmış 2 günde bitirdiğine göre olayı

serdarsm
23-01-2013, 23:21
...................

THe-DoCToR
24-01-2013, 07:31
..........

kuzeyli
24-01-2013, 10:25
Doktor bu server en az 12 ay sürer, sen 3 günde serverı çözümlediğini zannediyorsun, 3-5 günlük planlarla değil uzun süreli düşün... s1 geçen sezon Türkiye'deki en uzun server olmayı, oyuncularının gösterdiği sabır ve özveri ile başarmıştır. Dahası; bir çok oyuncu daha kayıt olmadı, geldiğimiz de bizi hissedersin....

S1 de Kuzeydoğu bölgesinde uzun soluklu bir hesabın olabileceğini düşünmüyorum...

BSML
24-01-2013, 11:29
Doktor boşuna yazıyorsun :) Bahse girelim ++ da ilk yıkılan sen olucan :)

İşte buna katılıyorum neden aceba :) bizimkisi az laf çok iş ya sen ?