PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son birlikleri yeniden s8 de

latino
04-08-2012, 06:34
Daha önce s8 de oynanmış olan ilk 3 dönemin hepsinde galip gelerek 3 defa wow kurma başarısını gösteren, 4. dönem s8 de dinlenmeye çekilen SON birliği 5. dönemde tekrardan s8 e wow için geliyor.
Yine hakan başkan önderliğinde, değerli birçok başkan, yönetici,eski dostların ve yeni arkadaşların da katılımıyla bu dönem de s8 de muhabbet içinde ve oyundan zevk alacağımız bir servar geçirmek öncelikli amacımız olacaktır.

Ulaşamadığımız eski dostlarımıza ve bize katılmak isteyen yeni arkadaşlara da burdan duyurmuş olalım ,SON birliği tekrardan s8 de +- de yani güneydoğuda yerini alacaktır.

Bilmeyenler için söylemiş olalım SON birliğinde iyi oyunculukdan önce iyi insan olmak, oyunu karakterli oynamak,diğer oyunculara saygılı olmak ve birlik ruhuna sahip çıkmak önde gelir. Daha önce çok defa süper oyuncu olmasına rağmen birlik ruhuna- kurallara aykırı ve saygısızca hareket eden kişiler ihraç edilmiş ve hesapları sildirilmiştir. Bu kişi servar birincisi de olsa durum farketmez. Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar bunu gözönünde bulundursunlar. Karizam olsun,top10 da adım geçsin madalyam olsun havam olsun diye rakipler dururken kardeş birliğindeki oyuncuya saldıran tipler uzak dursun. Yağmalanan oyununa bakmayan adam zaten birliğe alınmaz.yağma olmasına rağmen alınmışsa raporlar gösterilir yağma olan oyuncu çıkartılır. Aksi takdirde Kimse diğer bir oyuncudan öncelikli değildir üstün değildir,birlik oyuncuları arasında saldırı-saygısızlık affedilmez. Baştan peşin peşin söyleyelim de :)

Eski dostlarımız bizlere eski msn adreslermizden ulaşabilirler,msn kullanmayanlar bu sayfadan ,o da olmadı facebook dan da ulaşabilirler. Ancak herbir eski oyuncuyu tek tek burda gösek istiyoruz. Amacımız eski dostlarla biraraya gelmek yeniden beraber vakit geçirmek. Manisi olmayıp da gelmeyenin kaynanası 150 yıl yaşasın :D

+- içinde harita dağılımı yani aktifleştirmeyi ne zaman yapacağımız ile güldan ilgileniyor. Bu sebeple önkayıtı ilk fırsatta yaptırınız ancak akitleştirme zamanı içim önce güldan a danışınız.

Bilmeyenler için benim msn adresim: yzyilmaz81@hotmail.com

Hakan başkan ve diğer yöneticiler de yakında bu başlığa msj bırakacaklardır, bu sayede bu başlıkdan yöneticilere de ulaşabilirsiniz.

Yeni s8 in herkese hayırlı olması ve zevkli bir servar geçirilmesi dileğiyle, iyi günler hayırlı ramazanlar :)

King Charles
04-08-2012, 07:57
Son birlikleri ve TR birlikleri +- de daha 2. haftadan raporları buradan görmek isteriz ...BEYAZ

Khal Drogo
04-08-2012, 09:21
Tüm server 8'e hayırlı olsun... Tüm oyunculara şimdiden başarılar diliyorum.

karayelken
04-08-2012, 10:18
Son birlikleri ve TR birlikleri +- de daha 2. haftadan raporları buradan görmek isteriz ...BEYAZ

rapor derken savaş raporu beklıyorsanız yanılırsınız:)

King Charles
04-08-2012, 10:29
rapor derken savaş raporu beklıyorsanız yanılırsınız:)

SON ve TR birlikleri savaşmazlarsa Ne anladık biz o işten :)

ezelll
04-08-2012, 12:04
Merhaba Arkadaşlar;

Yusuf un da belirttiği gibi SON BİRLİKLERİ olarak bu S8 de +/- günaydoğu bölgesinde yerimizi alacağız..

özellikle özlediğimiz DOST larımızı bekliyoruz...

SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİK :)

hesap açan arkadaşların yusuf arkadaşımıza ulaşabilir.. ya da bana forumdan msn den ya da forumdan özel mesajla ulaşabilirsiniz..

eğlenceli, hem rakibe hem bize keyif veren, adaletli, dürüst, ahlaklı bir server geçirmemizi temenni ediyorum..

iyi muhabbetler..

SON BİRLİKLERİ

GüldaN

zatulcenp
04-08-2012, 12:08
Hadi bakalım vatana millete hayırlı uğurlu olsun
burlardayız yusufum :D

ezelll
04-08-2012, 12:25
Hadi bakalım vatana millete hayırlı uğurlu olsun
burlardayız yusufum :D

hoşgeldin İbocan :)
gerçi biz hiç ayrılmadıkta :D:D

forever28
04-08-2012, 15:49
hoşgeldin İbocan :)
gerçi biz hiç ayrılmadıkta :D:D

kısmetse ben de server dayım.ama hangi bölgede meçhul . . .

kajmeran 62

ezelll
04-08-2012, 17:03
kısmetse ben de server dayım.ama hangi bölgede meçhul . . .

kajmeran 62

Hayırdır Eyüp bir süprizin mi var bize :)

Öcü_Geliyorrr
04-08-2012, 18:37
Daha önce s8 de oynanmış olan ilk 3 dönemin hepsinde galip gelerek 3 defa wow kurma başarısını gösteren, 4. dönem s8 de dinlenmeye çekilen SON birliği 5. dönemde tekrardan s8 e wow için geliyor.
Yine hakan başkan önderliğinde, değerli birçok başkan, yönetici,eski dostların ve yeni arkadaşların da katılımıyla bu dönem de s8 de muhabbet içinde ve oyundan zevk alacağımız bir servar geçirmek öncelikli amacımız olacaktır.

Ulaşamadığımız eski dostlarımıza ve bize katılmak isteyen yeni arkadaşlara da burdan duyurmuş olalım ,SON birliği tekrardan s8 de +- de yani güneydoğuda yerini alacaktır.

Bilmeyenler için söylemiş olalım SON birliğinde iyi oyunculukdan önce iyi insan olmak, oyunu karakterli oynamak,diğer oyunculara saygılı olmak ve birlik ruhuna sahip çıkmak önde gelir. Daha önce çok defa süper oyuncu olmasına rağmen birlik ruhuna- kurallara aykırı ve saygısızca hareket eden kişiler ihraç edilmiş ve hesapları sildirilmiştir. Bu kişi servar birincisi de olsa durum farketmez. Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar bunu gözönünde bulundursunlar. Karizam olsun,top10 da adım geçsin madalyam olsun havam olsun diye rakipler dururken kardeş birliğindeki oyuncuya saldıran tipler uzak dursun. Yağmalanan oyununa bakmayan adam zaten birliğe alınmaz.yağma olmasına rağmen alınmışsa raporlar gösterilir yağma olan oyuncu çıkartılır. Aksi takdirde Kimse diğer bir oyuncudan öncelikli değildir üstün değildir,birlik oyuncuları arasında saldırı-saygısızlık affedilmez. Baştan peşin peşin söyleyelim de :)

Eski dostlarımız bizlere eski msn adreslermizden ulaşabilirler,msn kullanmayanlar bu sayfadan ,o da olmadı facebook dan da ulaşabilirler. Ancak herbir eski oyuncuyu tek tek burda gösek istiyoruz. Amacımız eski dostlarla biraraya gelmek yeniden beraber vakit geçirmek. Manisi olmayıp da gelmeyenin kaynanası 150 yıl yaşasın :D

+- içinde harita dağılımı yani aktifleştirmeyi ne zaman yapacağımız ile güldan ilgileniyor. Bu sebeple önkayıtı ilk fırsatta yaptırınız ancak akitleştirme zamanı içim önce güldan a danışınız.

Hakan başkan ve diğer yöneticiler de yakında bu başlığa msj bırakacaklardır, bu sayede bu başlıkdan yöneticilere de ulaşabilirsiniz.

Yeni s8 in herkese hayırlı olması ve zevkli bir servar geçirilmesi dileğiyle, iyi günler hayırlı ramazanlar :)

çok güzel ve uzun bir yazı yazmışsın...bence siz geçen sene dinlenmeye geçmediniz bölgenizi son birliği olarak ele geçiremediniz olay buydu... yoksa hepiniz sağlam oyuncularsınız bol şanslar.....

WitchDoctor
04-08-2012, 19:26
TR birliği hangi bölgede beyler ? :)

InWaves
04-08-2012, 21:06
Hepimize şimdiden kolay gelsin,Tekrar S8 de bulusmak iyidir iyi ;)

PSİKOPAT
04-08-2012, 22:28
(+,-)'de PSİKOPAT rüzgarı esecek birliğimizde inşallah SON olur. :)

*serdar*
05-08-2012, 01:28
çok güzel ve uzun bir yazı yazmışsın...bence siz geçen sene dinlenmeye geçmediniz bölgenizi son birliği olarak ele geçiremediniz olay buydu... yoksa hepiniz sağlam oyuncularsınız bol şanslar.....

bi yanlışı düzeltelim, geçen sene SON ekibi tam karodeğildi, bunu geçen sene de bir çok kez söledim, sadece SON ekibi olarak toplasan 10-15 kişiydik.bu sene farklı olacak. bu sene herkes emin olsun ki +/- bölgesinde SON olmayan hiç birlik barınamayacak.
aslında geçen sene en büyük yanlış +/- bölgesinin bir türlü tek çatı altında toplanamamasaydı, ki +/- nin geçen seneki en büyük oluşumu olan hançer birliklerini gerileten ustalar ve gazoz birlikleri idi,oyun başından kastediyorum.

bu sene çok zevkli ve eğlenceli bir server olacağını düşünüyoruz,s8 in şu zamana kadarki en kötü serverı geçen sene idi bana göre, bu sene ki s8 çok zevkli geçmeye aday bir server olacak, çünkü SON ekibi hemen hemen tam kadro gelecek ve aramıza da travianda söz yapmış değerli birlik oyuncularıda olacak.

herkese şimdiden başarılar

sevgiler
saygılar

Antalyaspor0007
05-08-2012, 01:32
bi yanlışı düzeltelim, geçen sene SON ekibi tam karodeğildi, bunu geçen sene de bir çok kez söledim, sadece SON ekibi olarak toplasan 10-15 kişiydik.bu sene farklı olacak. bu sene herkes emin olsun ki +/- bölgesinde SON olmayan hiç birlik barınamayacak.
aslında geçen sene en büyük yanlış +/- bölgesinin bir türlü tek çatı altında toplanamamasaydı, ki +/- nin geçen seneki en büyük oluşumu olan hançer birliklerini gerileten ustalar ve gazoz birlikleri idi,oyun başından kastediyorum.

bu sene çok zevkli ve eğlenceli bir server olacağını düşünüyoruz,s8 in şu zamana kadarki en kötü serverı geçen sene idi bana göre, bu sene ki s8 çok zevkli geçmeye aday bir server olacak, çünkü SON ekibi hemen hemen tam kadro gelecek ve aramıza da travianda söz yapmış değerli birlik oyuncularıda olacak.

sevgiler
saygılar

Abi bizde renk katmak icin geliyoruz server'a :) basarılar

PSİKOPAT
05-08-2012, 01:36
TR birliği hangi bölgede beyler ? :)

Aynı bölge.

latino
05-08-2012, 02:07
Eyvallah ibocan tüm servara hayırlı olsun inşallah.

DaRK MaN
05-08-2012, 02:53

ilk wow deneyimim sizle olmuştu ve mutlu sona ulaşmıştık o zamanlar acemiydim ve baya zevkli olmuştu :) tekrar aranızda olmak güzel olacak :)

*serdar*
05-08-2012, 03:23
Abi bizde renk katmak icin geliyoruz server'a :) basarılar

ouz ilkermi kandırdı seni :) sen avrupaya yoğunlaş boşver s8 i :) ilker ne kadar verdi ise bonservisine ben 2 katını veriyom gel benim birlikte oyna :)

mmintaz
05-08-2012, 03:36
ouz ilkermi kandırdı seni :) sen avrupaya yoğunlaş boşver s8 i :) ilker ne kadar verdi ise bonservisine ben 2 katını veriyom gel benim birlikte oyna :)

Bu sene rahatsınız ben size uzak kaldım hadi yine iyisiniz bu sene size pek bulaşmayacagım...
Bu yıl atlıların cekecegı var elımden :)

çaşıt
05-08-2012, 04:21
benimde rakibim güldan olacak :P

imedia
05-08-2012, 08:03
tabikide bende dayanamadım gene açtım hesap :) herkes toplanıyor süper zevkli olacakta serdar ya ben unuttum aktive ettim hesabı onu napıcam işte :(

MARMADOS...

Antalyaspor0007
05-08-2012, 08:54

Abi ben bu oyunda takip ettigim bir kac oyuncu var :) İlke abi onlardan birisi İnarslanla birlikte gecen s8de oyunculukları raporları oyun tarzları cok üst düzeydi travianda sayının önemli olmadıgını gösterecegimize inanıyorum bu s8de :) Yanımda bir kac kaliteli arkadasıda getiricem tabiki savunma basıcak.

*serdar*
05-08-2012, 15:04
Bu sene rahatsınız ben size uzak kaldım hadi yine iyisiniz bu sene size pek bulaşmayacagım...
Bu yıl atlıların cekecegı var elımden :)

ama bu sene ben sana bulaşacam müjdatçım :)

*serdar*
05-08-2012, 15:08
Abi ben bu oyunda takip ettigim bir kac oyuncu var :) İlke abi onlardan birisi İnarslanla birlikte gecen s8de oyunculukları raporları oyun tarzları cok üst düzeydi travianda sayının önemli olmadıgını gösterecegimize inanıyorum bu s8de :) Yanımda bir kac kaliteli arkadasıda getiricem tabiki savunma basıcak.

inarslan yani ilker olsun, kazma sapı olsun ve o ekipten kişişer olsun gerçekten iyi oyuncular, bunu s8 i bilen herkes iyi bilir.
ama travianda sayı önemli :) bunu sende iyi biliyorsun.
bu sene geçen senekinden farklı olacak, çünkü ulaşabildiğimiz eski SON oyuncularının hemen hemen hepsine ulaştık gibi,
güzel bir server olması temennisi ile.

Öcü_Geliyorrr
05-08-2012, 15:17

sevgiler
saygılar

belki değiniz gibiydi çünkü bilemem tam kadronuzu tek tek isimleri hatırlayamıyorum bir önceki s8 de eski sürümü kasdediyorum...1000-3 birliğiyle son-d birlklerinin savaşını yaparken aldığım eğlence daha farklıydı..

harranlıyam başkanlada konuştuğumuzda onu diyoruz biliyorumki sende geçen seneki oyundan zevk alamayışının sebebi ekibinizin olmaması ve savaşmamanızdır son-d olarak başladığınız serverde hançer-d oldunuz belki dinlenmek istediniz çünkü savaşmak gerçekten vakit olıyor....

yoksa biz geçen sene 1000+-10 birliğiyle tr lerle güzel savaşımız oldu bizim eğlenceliydi... umarım dediğin gibi eski full kadron yanındadır ve tahminimce tr birlikleriyle birleşiceksiniz... bölgeyi ele geçirirseniz tekrar bizde sizin gibi kaliteli oyuncularla savaşırız...

bol şanslar
saygılar

OZY
05-08-2012, 15:36
Hah ben de birlik bakınıyorum..Benim birliğim geliyormuş zaten.. 2008 de son anda DARK'ları yerler bir edip wow 'u kurup sıralamada ilk 6 yı almıştık...Nickim ERDALUS'tu..Koordinatör :) Neyse iyi oldu bunu duyduğum 4 senedir en az 30 serverda oynadım daha SON gibi birlik göremedim..Ben de geliyorum..Hayırlısı :)

Antalyaspor0007
05-08-2012, 16:00
inarslan yani ilker olsun, kazma sapı olsun ve o ekipten kişişer olsun gerçekten iyi oyuncular, bunu s8 i bilen herkes iyi bilir.
bu sene geçen senekinden farklı olacak, çünkü ulaşabildiğimiz eski SON oyuncularının hemen hemen hepsine ulaştık gibi,

Oyuncu sayımız az olabilir ama oyunda dostumuz cok tabiki bizle birlikte hareket etmek isteyenler olacaktır :) simdiden telefonla calmaya basladı :) 1 oyuncu daha eklendi ekibe Harsh Times Turgayda geliyor :)

VuRuJu
05-08-2012, 16:12
yeni serverde ben işlerimin yoğunluğundan olamayacağım gönlümüz sizlerde başarılar arkadaşlar.
eski kardeşlerimiz ilkerlerede başarılar diliyoruz.sonu ne kadar iyi bitmesede çok iyi zamanlar geçirdik. herkese başarılar diliyorum.
iyi olan kazansın.

gufuer
05-08-2012, 16:13
SON birlikleri aktifleştirme saati ni özelden alabilirmiyim lütfen ? Bende sizinle güzel bir oyun geçirmek istiyorum

Tecrübem hakkında bilgi almak isterseniz özelden sorabilirsiniz.

OZY
05-08-2012, 16:38
SON birlikleri aktifleştirme saati ni özelden alabilirmiyim lütfen ? Bende sizinle güzel bir oyun geçirmek istiyorum

Ben de lütfen..

burak1954
05-08-2012, 17:06

abi ANTALYASPORu tanımıyorsun herhalde t4 de aştı kendini tek başına 3 birliğe bedel

WitchDoctor
05-08-2012, 17:16
bende bende ? :)

*serdar*
05-08-2012, 17:23

arkadaşlar aktşfleşirme saatimiz yok, +/- bölgesinde hesabınızı istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz, +/- bölgesi bizim olacağı için aynı anda aktfleştirme ye gerek duymadık.he tabiki kendi arkadaşınızla yakın olmak isterseniz kendi aranızda bir saat belirleyebilirsiniz.

herkese sevgiler
saygılar

HeyuLaSOfEmpire
05-08-2012, 17:57
Pm : HeyuLas. Diğer birleşmeli birliklerinizin birinin basında olmayı isterim.Geçmişiniz iyi.Daha önce hiç sv8 de oynamadım ama birçok deneyimim olmuştur.(İlk kez cermen oynayacağım)
İyi oyunlar..

latino
05-08-2012, 20:23
yeni serverde ben işlerimin yoğunluğundan olamayacağım gönlümüz sizlerde başarılar arkadaşlar.
eski kardeşlerimiz ilkerlerede başarılar diliyoruz.sonu ne kadar iyi bitmesede çok iyi zamanlar geçirdik. herkese başarılar diliyorum.
iyi olan kazansın.

eyw orhan , aramızda olsan daha hoş olurdu tabi ama iyi dileklerini kabul ediyoruz :)

Aterina
05-08-2012, 20:35
latino sana nasıl ulaşabiliriz msn kapalı

Warrior87
05-08-2012, 21:22
Selamlar uzun zamandır takip ettiğim vekatılmak istediğim bir birliktir son birliği. Gerek saygı gerek sevgi en iyi uygulayan sayılı birliklerden ve sayılı insanların oldugu b ir birli olarak bilrz Son birliğini eğer benide aranıza laik görür kabul ederseniz çok mutlu olurum. ELimden geldiğince sizlere yardım ve destek etmek isterim. En iyi oynadıım defans ve kontra saldırıar gerçekleştirdiğim galyalı ırkını seçeceğim

Hesabı ne kadar çabuk aktiv edersek sıfır blgesine o kadar yakın yerlere konumlandırılıyormuş köylerimiz. Birliğin güney batı ölgesinde olmas dışında köylerin bir birine yakın olması adına belirledğiniz bir saat veya strateji var ise katılmak iserim.

latino
05-08-2012, 21:46
tabikide bende dayanamadım gene açtım hesap :) herkes toplanıyor süper zevkli olacakta serdar ya ben unuttum aktive ettim hesabı onu napıcam işte :(

MARMADOS...

Sorun değil,zaten bölgeye yayılıp genelınde hakım olcaz,aynı anda aktivite edip bölgenın bir kısmına hakım olmak değil amacımız. Ancak aktiviteyi erken yaptığın için çok aktif bi bölgede açılcak hesabın. Eğer online süren iyi ise sorun yok ama online sürem az olcak diyorsan bence yeniden bi hesap açıp biraz daha geç aktive etmeni öneririm. Bu arada hoşgeldin diyelim eski dostlarla beraber olmak gerçekten zevkli olucak :)
Ancak

Aterina
05-08-2012, 21:51
evet arkadaşlar bende mu birliğe sevgi saygı ve arkadaşlık ön planda olmak üzere sizlere katılmak isterim.

arkadaşımzın dedığı gıbı eger yakın olma kıbı bı durum varsa özelden mesaj atabılrsnz yada aterinamanes@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz

roma ırkı seçeceğim online surem baya bi yeterli teşekkürler

RUH HASTALARI
05-08-2012, 21:57
Bu server son zamanlarda açılacak olan en iyi t4 serveri olacak...

WitchDoctor
05-08-2012, 21:57
Sorun değil,zaten bölgeye yayılıp genelınde hakım olcaz,aynı anda aktivite edip bölgenın bir kısmına hakım olmak değil amacımız. Ancak aktiviteyi erken yaptığın için çok aktif bi bölgede açılcak hesabın. Eğer online süren iyi ise sorun yok ama online sürem az olcak diyorsan bence yeniden bi hesap açıp biraz daha geç aktive etmeni öneririm. Bu arada hoşgeldin diyelim eski dostlarla beraber olmak gerçekten zevkli olucak :)
Ancak
kardes yanlıs biliyo olablirim ama sanırım aktive etmek değil köy kurmak önemli merkeze yakın olma konusunda server açıldığında dediğimi anlarsınız :) sabah 7 de köyü açarsan merkeze yakın olursun .

latino
05-08-2012, 22:09
edit...............

Warrior87
05-08-2012, 22:09
Latino üstadım mesaj kutunuz dolmuş sanırım özel mesaj atamıyoruz :)

latino
05-08-2012, 22:12
Hah ben de birlik bakınıyorum..Benim birliğim geliyormuş zaten.. 2008 de son anda DARK'ları yerler bir edip wow 'u kurup sıralamada ilk 6 yı almıştık...Nickim ERDALUS'tu..Koordinatör :) Neyse iyi oldu bunu duyduğum 4 senedir en az 30 serverda oynadım daha SON gibi birlik göremedim..Ben de geliyorum..Hayırlısı :)

teşekkurler ozy aramızda görmekden mutluluk duyarız :)

latino
05-08-2012, 22:20
Selamlar uzun zamandır takip ettiğim vekatılmak istediğim bir birliktir son birliği. Gerek saygı gerek sevgi en iyi uygulayan sayılı birliklerden ve sayılı insanların oldugu b ir birli olarak bilrz Son birliğini eğer benide aranıza laik görür kabul ederseniz çok mutlu olurum. ELimden geldiğince sizlere yardım ve destek etmek isterim. En iyi oynadıım defans ve kontra saldırıar gerçekleştirdiğim galyalı ırkını seçeceğim

Hesabı ne kadar çabuk aktiv edersek sıfır blgesine o kadar yakın yerlere konumlandırılıyormuş köylerimiz. Birliğin güney batı ölgesinde olmas dışında köylerin bir birine yakın olması adına belirledğiniz bir saat veya strateji var ise katılmak iserim.

Teşekkurler dostum, birliğimizden övguyle bahseden ve bize yenı katılmak ısteyen tum arkadaşlara teşekkürler. Yeni arkadaşları aramızda görmek birlikte oynamak bize de zevk verecektir.

Serdarın da dediği gibi aktifleştirme konusunda belirlediğimiz herhangi bir saat yok,aksine özellikle farklı saatlerde açarak bölgeye yayılmak istiyoruz,bu sebeple herkes istediği saatte açabilir.

Warrior87
05-08-2012, 22:24
Teşekkurler dostum, birliğimizden övguyle bahseden ve bize yenı katılmak ısteyen tum arkadaşlara teşekkürler. Yeni arkadaşları aramızda görmek birlikte oynamak bize de zevk verecektir.

Serdarın da dediği gibi aktifleştirme konusunda belirlediğimiz herhangi bir saat yok,aksine özellikle farklı saatlerde açarak bölgeye yayılmak istiyoruz,bu sebeple herkes istediği saatte açabilir.
çok teşekkür ederim sevgiler.

latino
05-08-2012, 22:28
kardes yanlıs biliyo olablirim ama sanırım aktive etmek değil köy kurmak önemli merkeze yakın olma konusunda server açıldığında dediğimi anlarsınız :) sabah 7 de köyü açarsan merkeze yakın olursun .

Aktive etme saati haritada nereye düşeceğin konusunda etkilidir dostum,dediğin gibi 7 de aktivite edersek merkeze yakın oluruz ancak serdarın da dediği gibi merkez t4 de çok önemli ancak bizler sadece merkez bölgeye değil +- nin tamamına hakım olmak amacındayız öncekı servarlarda olduğu gibi. Bu sebeple farklı zamanlarda açarak bölgemizde geniş bir yayılımı amaçlıyoruz. Ancak bizle oynamak isteyen tüm oyuncularımıza şunu söyleyim : eğer online süreniz iyi ise ve oyunda tecrübeli iseniz erken aktivi ediniz,çunku merkeze yakın bölge daha çetin geçecektir. Online süreniz veya tecrübeniz az ise hesabınızı geç aktive ediniz.

latino
05-08-2012, 22:30
Ne yalan söylüyüm birliğimize çok yoğun ilgi var,kutuyu boşaltıyorum :)

BreAkerRoy
05-08-2012, 22:43
Ne yalan söylüyüm birliğimize çok yoğun ilgi var,kutuyu boşaltıyorum :)

latino mesajlara bakarmısın

latino
06-08-2012, 00:14
latino mesajlara bakarmısın

Geldim dostum bakıyorum,kusra bakmayın maçı izliyordum da,yenildik yine,brezilya yenilirse inş çıka şansımız var hala :)

forever28
06-08-2012, 00:34

ufak bir yanlışı düzelteyim.birlik güney batıda değil.güney doğu da olacak . . .

PayPal
06-08-2012, 01:22
bnde geldim.
nick= TheZooM
birlige alirsinz dime ?

latino
06-08-2012, 01:28
bnde geldim.
nick= TheZooM
birlige alirsinz dime ?

Oyuncu olan herkese yerimiz var dostum :) oyun açılsın bi kaç gün içinde birlikler kurulacaktır. İletişime geçerseniz uygun birliğe yerleştirilirsiniz.

göksev
06-08-2012, 02:02
hadi bakalım bende telrardan oyundayım ya hayırlısı
göksev
göksel

modexalone
06-08-2012, 02:19
​bizde geldik bakalım tanıyan ve tanımayanlara selam olsun =)

*serdar*
06-08-2012, 02:35

a.s yunusum hoşgeldin sen ve enişten :)

SON-D bu sene coşacak inş :)

ezelll
06-08-2012, 02:53

Tanımaz mıyız hosgeldin yunus :)
yeni dostlara kapımız sonuna kadar açık
eski dostların ve kardeslerimizin yerleri gönlümüzde çakılı zaten ;)

Haydi hayırlısı olsun :)

cloverfield 40
06-08-2012, 02:54
gençler benide alın bi yere pek tecrübeli değilim baştan hemen eziklemesinler beni

Magnesia
06-08-2012, 02:57
gençler benide alın bi yere pek tecrübeli değilim baştan hemen eziklemesinler beni
clovumüze birlik arıyoruz :)

latino
06-08-2012, 03:12
Akadaşlar birlik alımları oyun başladıkdan ve birlikler kuruldukdan sonra yapılacaktır :)
Henüz servar açılmadığı için alım yapamıyoruz :)
Servar açıldığında ve birliklerimiz kurulduğunda alımlar başlayacaktır.
Bölgede karışıklık yaşanmaması için tekrardan hatırlatalım SON birliği herzamanki gibi güneydoğuda yani +- de olacaktır.

Bu arada göksev modexollane sizleri de görmek çok güzel. Son delileri yine toplanıyor Sonumuz hayrola :)

ezelll
06-08-2012, 03:14
Merhabalar arkadaslar;
Ozelden mesaj atan arkadaslarım; ilginiz teşekkür ederiz..

SON birlikleri olarak saygı, sevgi ahlak güven ve adaleti kendimize ilke edindik. Bu çerçevelere oyun keyfini oyun eğlencesini yerleştirdik bu nedenle yıllardır yaklaşık aynı çekirdek kadrolarla oynamaya devam ediyoruz.
Ama yeni dostlar edinmeye de hazırız ;)

+/- bölgesinde oynayacak arkadaslarımızı aramıza bekleriz :)

İyi forumlar
tekrardan yeni S8 in bizler ve rakipler icin hayırlı olasını diliyorum..
Hade başkasın eğlence ;)

hercai
06-08-2012, 03:50
bende oynarım ama bildiğiniz gibi bir kaç ay:)

Magnesia
06-08-2012, 03:51
sahip çıkın gençlere son ailesi :)

taysag
06-08-2012, 05:03
bende bu serverda son birlikleri çatısı altında olmak isterim

çaşıt
06-08-2012, 05:19
bende bu serverda son birlikleri çatısı altında olmak isterim

memnuniyetle :)

taysag
06-08-2012, 05:45
memnuniyetle :)

:) taysag adıyla oyunda olacam şimdiden teşekkürler :)

pegasus7873
06-08-2012, 07:59
Arkadaşlar bende +/-'deyim. Beni de birliğinize kabul ederseniz sevinirim. :)

Warrior87
06-08-2012, 11:22
Üyelikleri açtık. Warrior87 oyundaki adım. Haritadaki yerim +26 /- 26 .Bir kaç gün içerisinde ekonomiyi toparlayıp başkana hamamdde yolayarak elçiliği genişletir toplanırı hep bir arada toplanırız. Umarım bana yaKaın arkadaşlarda olur birlik içerisinde herkese başarılar dilerim

zatulcenp
06-08-2012, 12:23

olum sen oynama heleki bizle hiç olma :D

hercai
06-08-2012, 13:13
olum sen oynama heleki bizle hiç olma :D

haklısın valla s8 bitti artık bize:)

ezelll
06-08-2012, 13:19
Arkadaşlar bende +/-'deyim. Beni de birliğinize kabul ederseniz sevinirim. :)

bekleriz tabi ki ne demek :)

ezelll
06-08-2012, 13:20
Üyelikleri açtık. Warrior87 oyundaki adım. Haritadaki yerim +26 /- 26 .Bir kaç gün içerisinde ekonomiyi toparlayıp başkana hamamdde yolayarak elçiliği genişletir toplanırı hep bir arada toplanırız. Umarım bana yaKaın arkadaşlarda olur birlik içerisinde herkese başarılar dilerim

:)
hayırlı olsun hesabın :)

mmintaz
06-08-2012, 13:43
:)
hayırlı olsun hesabın :)

Güldan hanım bu saatten sonra oyun mu öğretmeye basladınız :)
Ben ile emeklı olucam neredeyse :)
hesap adın ne olurda hesap silersem askerlerı salacak bır yer lazım :)

latino
06-08-2012, 14:48
tüm son birliklerine başarılar bu sene ...

Deniz...

akadaşlar birlik alımları oyun başladıkdan ve birlikler kuruldukdan sonra yapılacaktır :)
henüz servar açılmadığı için alım yapamıyoruz :)
servar açıldığında ve birliklerimiz kurulduğunda alımlar başlayacaktır.
Bölgede karışıklık yaşanmaması için tekrardan hatırlatalım son birliği herzamanki gibi güneydoğuda yani +- de olacaktır.

Bu arada göksev modexollane sizleri de görmek çok güzel. Son delileri yine toplanıyor sonumuz hayrola :)

cloverfield 40
06-08-2012, 14:53
edit .

ezelll
06-08-2012, 16:00
Güldan hanım bu saatten sonra oyun mu öğretmeye basladınız
Ben ile emeklı olucam neredeyse
hesap adın ne olurda hesap silersem askerlerı salacak bır yer lazım :)

ihtimalli konuşma istersen Müjdat;
sen yine sileceksinnnnn :)

biten s8 in başında da dedim yine silip gideceksin ( ki oldu ;) ) şimdide diyorum..

sıkıştığın yerde kaçacaksın :)

giderken de ordunu bana çakmassan alınırım walla :)

ayrıca; oyun öğretmek adına da yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana :)

taysag
06-08-2012, 17:18
SON-BK die birlikten mi bahsediyoruz ?

dervipasa
06-08-2012, 19:51
son k oyuncusu klasik serverde oynadık bırakmıştım şimdi tekrardan zerotell (atay) abi için geliecegim ama kayıt olamıyorum :(

ezelll
06-08-2012, 20:00
son k oyuncusu klasik serverde oynadık bırakmıştım şimdi tekrardan zerotell (atay) abi için geliecegim ama kayıt olamıyorum :(

Sizleri tekrar aramızda görmekten sevindikte neden kayıt olamıyorsunuz ki ?

dervipasa
06-08-2012, 20:15
bilmiyorum neden böyle oluyor ? ancak firefox, chrome ve explorer de tek tek denedim olmuyor kayıt sayfası açılıyor bilgileri girioyrum sonrası yok aktifleştirme linki gelmiyor güncelleştirmeleri de yaptım gene yok
üstelik şimdi tc5 serverdinde oynuyorum sorun yok
çözemedim bakalım saat 10 a kadar girecegiz bir şekilde :)

İLizaRow
06-08-2012, 20:53
bilmiyorum neden böyle oluyor ? ancak firefox, chrome ve explorer de tek tek denedim olmuyor kayıt sayfası açılıyor bilgileri girioyrum sonrası yok aktifleştirme linki gelmiyor güncelleştirmeleri de yaptım gene yok

aktifleştirme linki bazen gereksiz klasör kutusuna gelebilir iyice kontrol ettiğinizden emin olun..

Aliens1
06-08-2012, 21:07
Tüm S8 oyuncularına başarılar.Özellikle son birliğindeki dostlarım bu server maalesef aranızda yokum ancak forumdanda olsa sıksık takip edeceğim Hakan Başkan,Serdar başkan,Güldan vay be ekibe bak.Bu arada Fatih-İbrahim burda olacakmı onlarda eklenirse muhteşem bir S8 olacağa benziyor olamayacağım için şimdiden üzgünüm.

http://www.dailymotion.com/video/xqscle_travian-server-8-aliens54-hatyrasy_videogames

HeyuLaSOfEmpire
06-08-2012, 21:37
Evet beyler 2 tane birlik var hangisi size ait biz alt ekip olarak (lafın gelişi) kiminle muhattap olacaz bekliyoruz.

HeyuLaS.

HAKKANSS19
06-08-2012, 21:38
uzun bir aradan sonra tekrardan eski dostlarla bir arada olacağız.s-8 de yer alacak tüm birliklere şimdiden başarılar dilerim.

Hakkanss19

Antalyaspor0007
06-08-2012, 21:44
Sa size su sekilde bir fikir sunayım mynetde bu tip sorunlar olmuyor 1 tane mynet hesabı alın sonra oradan hesabı acın actıktan sonra devir edin kendi mailinize hesabınızı.

latino
06-08-2012, 22:00
Tüm S8 oyuncularına başarılar.Özellikle son birliğindeki dostlarım bu server maalesef aranızda yokum ancak forumdanda olsa sıksık takip edeceğim Hakan Başkan,Serdar başkan,Güldan vay be ekibe bak.Bu arada Fatih-İbrahim burda olacakmı onlarda eklenirse muhteşem bir S8 olacağa benziyor olamayacağım için şimdiden üzgünüm.

http://www.dailymotion.com/video/xqscle_travian-server-8-aliens54-hatyrasy_videogames

Fatih ve ibrahim de olucak kamil abi,sen de olsan daha da güzel olurdu,bakarsın fikir değişirsin :)

dervipasa
06-08-2012, 22:01
Anlatamadım ki :(
üye olma formu doldurulduktan sonra kayıt ol butonuna bastıghımda explorerde sayfada hat uyarısı var altta diğerlerinde hiç bir hareket yok :(

ezelll
06-08-2012, 22:03

Ya Kamil sende gel ne olur :(
yormayacagiz seni :(
bir elin yağda bir elin balda olacak :)

ezelll
06-08-2012, 22:06
üye olma formu doldurulduktan sonra kayıt ol butonuna bastıghımda explorerde sayfada hat uyarısı var altta diğerlerinde hiç bir hareket yok :(
Madem olmuyor ugrasma bu kadar.. Bir arkadaşından rica ediver senin icin aktiflestirsin :)
sen oyununa bak

ezelll
06-08-2012, 22:07
uzun bir aradan sonra tekrardan eski dostlarla bir arada olacağız.s-8 de yer alacak tüm birliklere şimdiden başarılar dilerim.

Hakkanss19

Hosgeldin başkanım :)

*serdar*
06-08-2012, 22:57

kamil sana uklaşmaya çalışşıyorum kaç gündür, olamıyorum yok seni mutlaka bekliyorum, serverın en iyi roma ordusunu kim basacak, bu sene ekip sağlam hemen hemen herkesi çağırdık, hesap al mutlaka.beni kırmayacağını biliyorum ve sensiz olmaz diyorum :)

miko
06-08-2012, 23:58
vay ne olmuş burası böyle,,

okulun pilav gübü gibi, herkes toplanmış..

iyi eğlenceler , herkese selamlar

Warrior87
07-08-2012, 00:07
birlik açıldı mı?

latino
07-08-2012, 01:52
İlk günden birlik kurmak pek bizim tarzımız değil,öncelik asker,asker = yağma = ham >> işte o zaman elçilik ve birliklerimiz kurulmaya başlar.Bi kaç gün içinde bu iş hallour. Birlikler kurulduğunda sizlerde görürsünüz zaten bu konuda sıkıntı olmaz arkadaşlar.

latino
07-08-2012, 03:07

Aynı şikayeti bugun bikaç kişiden daha duydum,servarda sorun var sanırm,yarın tekrar deneyin düzelmiş olur muhtemelen.

*serdar*
07-08-2012, 03:57
http://ts8.travian.com.tr/anmelden.php

bu linten kayıt olun, diğeri çalışmıyorsa eğer.

eymens
07-08-2012, 16:23
Herkese selam galiba bende zorla yine oynayacam :d
biyolog

cloverfield 40
07-08-2012, 16:27
İlk günden birlik kurmak pek bizim tarzımız değil,öncelik asker,asker = yağma = ham >> işte o zaman elçilik ve birliklerimiz kurulmaya başlar.Bi kaç gün içinde bu iş hallour. Birlikler kurulduğunda sizlerde görürsünüz zaten bu konuda sıkıntı olmaz arkadaşlar.

birlik var bi tane son bk diye serverin ilk kurulan birliğiyiz yazmışlar sizinle alakaları yok o zaman ?

keskin_kılıç_tr1
07-08-2012, 17:28
biyolog

a.s kambersiz düğün olmaz ulaş, sende olmalısınki sinirlerimiz gerilsin :)

arkadaşlar serverda mikoyu gören varmı?

Night
07-08-2012, 19:57
a.s kambersiz düğün olmaz ulaş, sende olmalısınki sinirlerimiz gerilsin :)

arkadaşlar serverda mikoyu gören varmı?

Miko'yu kuzey birliklerinde gördüm.

harranlı
07-08-2012, 20:26
biyolog
hscı sensız olmaz:D ben geldım sen mı gelmıcen ayıp olur:D

KöSTeNCe
08-08-2012, 02:01
Slm lar Server 8 Ahalisi herkese başarılar ;)

forever28
08-08-2012, 02:27

sen de oynuyon mu

latino
08-08-2012, 03:20

hg kubican,kubıcan candır :D

eyup sen nettin yav sesin soluğun çıkmıyor.

Bu arada birisi bizim birlik adımızla birlik kurmuş,hatta 5. sıraya bile oturmuş bir ara ancak bizle alakası yoktur herkesın bılgisi olsun.
Birliğin adı SON,bu birlik çakma sondur
çakma sonlara kanmayın,şuan 3 adet SON birliği kurulmuştur
SON-D
SON+TR (http://ts8.travian.com.tr/allianz.php?aid=43)

SON-TR

bunlar dışındakiler çakmadır şuanlık ancak extra birlikler kurulacaktır.
(http://ts8.travian.com.tr/allianz.php?aid=19)

KöSTeNCe
08-08-2012, 06:44
Geldim ortak seni deli edecek biri lazım dediler :))

KöSTeNCe
08-08-2012, 06:45
Eyvallah yusuf abi sağolasın
Çakma son hee ilginç :))

Pergomon
08-08-2012, 09:26
biyolog s9 da size karsı oynamistik ismini unuttum birliginizin:)
ailecekmi geliyosunuz ?

biyolog

inarslan
08-08-2012, 11:18
SEVGİLİ BAŞKANIM SERDAR A VE ESKİ EKİBİM SON OYUNCULARINA BAŞARILAR DİLERİM

aman haaa başkanım biliyorsun...

U
Y
U
R
S
A
N
......................:)

Antalyaspor0007
08-08-2012, 11:28

U
Y
U
R
S
A
N

EKRANDA YOU ARE DEAD. yazısını görürsün :D

eymens
08-08-2012, 16:13
biyolog s9 da size karsı oynamistik ismini unuttum birliginizin:)
ailecekmi geliyosunuz ?

Evet zaten onlar olmasa benim ne işim var çok düşmanım var iki dakikada ham yaparlardı :d
16 birlikle geliyoruz.

1000ATLI

ezelll
08-08-2012, 17:21
Merhaba Ulaş Hoşgeldin;

seni de aramızda görmek güzel..
S8 i 1000ATLI olmadan düşünemiyorum artık.. bu oyunda aramızdaki ezeli rekabetin tüm şiddetiyle devam edeceğini umuyorum :)

keyifli bir oyun geçirmenizi diyorum

HeyuLaSOfEmpire
08-08-2012, 17:59
ekranda [sıze=2]you are dead.[/sıze] yazısını görürsün :d

:cool: :cool: :cool:

*serdar*
08-08-2012, 20:46

U
Y
U
R
S
A
N

benim sloganım farklı,
UYUKİ DİNÇ KALASIN :)

BENDE SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUM ARKADAŞLAR,

Antalyaspor0007
08-08-2012, 22:03
benim sloganım farklı,
UYUKİ DİNÇ KALASIN :)

BENDE SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUM ARKADAŞLAR,

Uyuki Altın üyelik asker kacırma bi ise yarasın :)

çavuş.aga
08-08-2012, 22:35
Tüm server a başarılar , biz yine burdayız dostlarımızla ve rakiplerimizle , centilmence seviyeyi düşürmeden güzel bir oyun olması dileklerimle...

Not : tokmaklar benden davullar sizden :D

*serdar*
08-08-2012, 23:10
Tüm server a başarılar , biz yine burdayız dostlarımızla ve rakiplerimizle , centilmence seviyeyi düşürmeden güzel bir oyun olması dileklerimle...

Not : tokmaklar benden davullar sizden :D

ilker sanada başarılar :)

keskin_kılıç_tr1
09-08-2012, 02:18
Tüm oyunculara başarılar dilerim.. Tek arzumuz centilmence ve iftirasız bir server olsun.... Bu server bu güne kadar oynadıklarımızdan daha çekişmeli ve zevkli geçecek diye tahmin ediyorum..

Warrior87
09-08-2012, 08:32
Selamalr benide alabilir misiniz birliğe oyundaki nickimde warrior 87 :rolleyes:

Night Elf
09-08-2012, 15:16
bensiz olmaz ama :)

faithpower ile oynuyorum bu server.herkese başarılar.

eymens
09-08-2012, 20:19
Tüm oyunculara başarılar dilerim.. Tek arzumuz centilmence ve iftirasız bir server olsun.... Bu server bu güne kadar oynadıklarımızdan daha çekişmeli ve zevkli geçecek diye tahmin ediyorum..
adamım her sene bnöyle iyi niyetle başlarız ama bak adım gibi yazıyorum ya bizi ya rakipler mutlaka ağlanacak :D

lellilelli
10-08-2012, 11:59
ya bence +/- bolgesınde cok guzel savaslar olacak, taip ettigim kadarıyla 3 idi 2 ye dustu buyuk olusum war son ve ustalar dıe bakalım nasıl bı server gorecgız onumuzde kı gunlerde..

Yusuf

İLizaRow
10-08-2012, 14:07
+/- Bölgesinde '' Gercek '' SON Birlikleri dısında bir oluşum söz konusu olmaz. Sadece server bsaı oldugu için yeni ekipler birlik kuracaktır. Onlarıda ilerde kendi bünyemizde diger bölgelere karsı saglam bir olusum içinde görecegiz . +/- de bölge içi büyük savas cıkmadan serverın en büyük olusumu en kısa sürede hayata gececektir.

ACELEYE GEREK YOK BU KÖPRÜNÜN ALTINDAN DAHA COK SULAR AKAR . BİZ YOLCU DEĞİLİZ HANCIYIZ ..

Antalyaspor0007
10-08-2012, 14:09
+/- Bölgesinde '' Gercek '' SON Birlikleri dısında bir oluşum söz konusu olmaz. Sadece server bsaı oldugu için yeni ekipler birlik kuracaktır. Onlarıda ilerde kendi bünyemizde diger bölgelere karsı saglam bir olusum içinde görecegiz . +/- de bölge içi büyük savas cıkmadan serverın en büyük olusumu en kısa sürede hayata gececektir.

ACELEYE GEREK YOK BU KÖPRÜNÜN ALTINDAN DAHA COK SULAR AKAR . BİZ YOLCU DEĞİLİZ HANCIYIZ ..

Abi ben orda 2 ekibi fitilliyom sizin merkezlerin yanına köyler attırtıcam sizi yavaslatcam manco basmak zorunda kalacaksınız :D oyunun basında ...

karayelken
10-08-2012, 15:04
Abi ben orda 2 ekibi fitilliyom sizin merkezlerin yanına köyler attırtıcam sizi yavaslatcam manco basmak zorunda kalacaksınız :D oyunun basında ...

korkumuz olsa aynı isimlerle sınıra yakın düşecek şekilde erken start vermezdik kardeşim yaa...sorun yok yani bu servera hırs yaparak gelmedik eğlencesine geldik..terimiz soğumasın diye sınıra yakınız zaten;)

lellilelli
10-08-2012, 15:38

ali, umarım oyle olur ama sımdıden sıkıldım yaw ^_^ yagmalıcak alan lazım bırazda savas yapsak fena olmazdı yanı ^_^

Antalyaspor0007
10-08-2012, 16:45
korkumuz olsa aynı isimlerle sınıra yakın düşecek şekilde erken start vermezdik kardeşim yaa...sorun yok yani bu servera hırs yaparak gelmedik eğlencesine geldik..terimiz soğumasın diye sınıra yakınız zaten;)

Sınır baya hararetli gececek o zaman :) ben korktugum icin Antalyaspor nickiyle acmadım ilk defa farklı nickle oynuyorum :)

*serdar*
10-08-2012, 21:45
Sınır baya hararetli gececek o zaman :) ben korktugum icin Antalyaspor nickiyle acmadım ilk defa farklı nickle oynuyorum :)

korkunun ecele faydası yok ouzum :) aslında birazda korkmakta haklısın burası s8 çünkü :)

uyuyun ki dinç kalın :)

İLizaRow
10-08-2012, 21:51

Oğuzum inanırım valla cünkü bilinçli olarak yapılan bi kaç sey gördüm acaba dedim :) Bir önceki serverde gördüklerimden sonra imkansız gelmiyor hehe :)

Antalyaspor0007
10-08-2012, 22:57
Oğuzum inanırım valla cünkü bilinçli olarak yapılan bi kaç sey gördüm acaba dedim :) Bir önceki serverde gördüklerimden sonra imkansız gelmiyor hehe :)

Zorluklarla karsılamasmadan nasıl iyi birlik olunabilir ki :)

İLizaRow
11-08-2012, 13:15
Zorluklarla karsılamasmadan nasıl iyi birlik olunabilir ki :)

Aynen kardesim zorluklardan kaçsak sınıra gelmezdik :) Güzel server olucak inş . Herkese Başarılar dilerim..

Antalyaspor0007
11-08-2012, 14:41
Aynen kardesim zorluklardan kaçsak sınıra gelmezdik :) Güzel server olucak inş . Herkese Başarılar dilerim..

Aynen bende sınırda oynayacaktım Fakat Dünya turnuvası ve Com.x yogunluktan dolayı gri yerine 80li kordinatlara gittim gene pek bir mesafe farkı olmacak x2 hızı alınca aynı hesaba gelir :) Hic bir zaman zorluklardan Kacmadım gecen spedde 17 tane rakibin ortasında tek basıma kaldım genede wow dönemine kadar mücadelemi verdim en son yanlara giripte yıktılar :) yoksa oyun sonunu bile görecektim o halde 5 kez merkezim 0landı 3 kez saldırı köyüm :) Roma secmesem biraz action yapabilirdimde zor oldu hehe yakın bölge savaşı olduğu icin.

karayelken
12-08-2012, 00:33
ustalar bırlıgı ne yapmaya çalışıyor çözemedim...hadi tanımadıgı ıcın dostlarımıza bırlıge gelmesı ıcın teklıflerde bulunup red cvbı alıyon anladıkta bana ne akla hızmet bırlıgımıze gelır mısın dıyorlar onu anlamadım:D

cloverfield 45-1
12-08-2012, 00:35
gençler referans olmadan alım yok demişsiniz bi kolaylık yapsanız bana bizm birlik pek iyi gitmiyor hiçte yağma almıyorum + olarak

oyun nickim cloverfield

çavuş.aga
12-08-2012, 02:26
ustalar bırlıgı ne yapmaya çalışıyor çözemedim...hadi tanımadıgı ıcın dostlarımıza bırlıge gelmesı ıcın teklıflerde bulunup red cvbı alıyon anladıkta bana ne akla hızmet bırlıgımıze gelır mısın dıyorlar onu anlamadım:D

sen döndün mü askerden ?

karayelken
12-08-2012, 08:56
sen döndün mü askerden ?

aynen hocam döndum..bu sene yıne beraberız yanı:)

lellilelli
12-08-2012, 10:15
allah muhabbetinizi arttırsın^_^ yaw sımdıden mancınık ıhtıyacı hıssedıyorum pff:S

sınırda olmak guzel bır duygu oyunu bılenler ıcın yalnız benım dıkkatınızı cekmenızı ıstedıgım farklı bır nokta war; sınırda olmak bır dezavantaj atraksıyonu sevenler (benım gıbı mesela ^_^) oralarda koy kurur ama ılerleyen zamanlarda bundan faydalanacak olan bence daha cok kendı koordınatlarında daha cok ortada yer alanlar olacaktır...Bu hep boyle olmustur yanı..

İLizaRow
13-08-2012, 14:08
++ bölgesinden bir birliğin yönetici hesabı hacklendi sanırım. Birlik profilinde uygunsuz seyler yazıyor.

Yazık yine bu tarz seylere başvurulmaya başlandı .

Antalyaspor0007
13-08-2012, 14:20
++ bölgesinden bir birliğin yönetici hesabı hacklendi sanırım. Birlik profilinde uygunsuz seyler yazıyor.

Malesef böyle karaktersizlerde oynuyor bu oyunu.

karayelken
13-08-2012, 14:21

seviyesiz olmuş bıraz...

*serdar*
13-08-2012, 15:09
seviyesiz olmuş bıraz...

yaşamayan bilmez erdicim, o ruh hali ile o bile ne yazdığını bilmiyordur,sen emek ver, gecni gündüzüne kat, altın al, hesbaı adam et,güzel bir birlik kur,çıksın biri haclesin..

sadece yazık..

İLizaRow
13-08-2012, 16:26
Malesef böyle karaktersizlerde oynuyor bu oyunu.

Oğuzcum o birlikte sanırım Darbe oldu ve birlik sizin birliklerin çok yukarılarında iken sizin birliğinizin alt birliği haline geldi ilginç merak içindeyim açıkçası eger o hakaretleri yazan eleman suan o birliğin yönetici pozisyonunda olan şahışsa sizin zaten gerekeni yapacagınıza inanıyoruz. Büyük bir rakibiniz ortadan kalktı hadi hayırlı olsun

ezelll
13-08-2012, 16:29
neler oluyor burda :)

ezelll
13-08-2012, 16:37
Oğuzcum o birlikte sanırım Darbe oldu ve birlik sizin birliklerin çok yukarılarında iken sizin birliğinizin alt birliği haline geldi ilginç merak içindeyim açıkçası eger o hakaretleri yazan eleman suan o birliğin yönetici pozisyonunda olan şahışsa sizin zaten gerekeni yapacagınıza inanıyoruz. Büyük bir rakibiniz ortadan kalktı hadi hayırlı olsun

tmm hani olaysız S8 olmaz da bu kadar erken beklemiyordum doğrusu..
sorumluların en yakın zamanda bulunmasını temenni ederim :(

İLizaRow
13-08-2012, 16:45
neler oluyor burda :)

S8 Entrikaları ilk haftadan başladı güldan...

burak1954
13-08-2012, 16:46

Haha büyük bir rakip mi sw başından beri 50 kere isim değiştirdiler 50 kere yönetim değişti. O birliğin şuanki akıbetini bilmiyorum ama ilk sarsıntıda dağılan birlik mi en büyük rakibimiz gerçekten ilginç

MR.BEEN
13-08-2012, 23:54
hadi bakalım s8 de oynayan tüm oyunculara başarılar...umarım zevkli bir server olur. . sonDeli

durali
15-08-2012, 23:57
Ustalarıma selam olsun onlar kendilerini biliyorlar:)

Antalyaspor0007
16-08-2012, 02:23

Ben diplomasi birlik işlerine karışmam benim uzman oldugum alan savaş ve tılsım :) abilerim iyisini bilir öyle bişey olduysa bana karısmak düşmez.

Brahma
16-08-2012, 20:16
Geçte olsa hesabımızı açtık.. Fazlala uzatmadan bu sefer erkenden biter umarım :D...

İLizaRow
21-08-2012, 15:50
Bütün s8 ailesinin başta son birlikleri olmak üzere bayramını tebrik ederim...

lellilelli
22-08-2012, 16:08
Son birliklerine bol kesimli güzel raporlu günler dilerim ^_^ nerde kaldı bu mancınıklar yaw :S her zaman oyunun bası sıkıcı gelmıstır bana...

Karabacak
22-08-2012, 20:56
Yine dayanamadım geldim aranızaa. Sizinle olmak güzel bende ilk wow deneyimimi SON birliklerinde yaşadım. Karabacak olarak tekrar aranızdayım. Bol şans bütün dostlara. En güçlü sezonumuzu geciririz umarım.

Night Elf
23-08-2012, 19:53
Bu SON birlikleri neden +-yi hemen ele geçirdi ki ? yağmalayacak yer yok gelişemiyoruz :D serverda +- bölgesinde vahalarda asker yok yağmalamak için hepsini kesmişler deliler :D

karayelken
23-08-2012, 23:56
Bu SON birlikleri neden +-yi hemen ele geçirdi ki ? yağmalayacak yer yok gelişemiyoruz :D serverda +- bölgesinde vahalarda asker yok yağmalamak için hepsini kesmişler deliler :D

bırı bızı durdursun:D

*serdar*
25-08-2012, 14:46
http://travian-reports.net/tr/report/595735ea081

evet ilk mancınığı yedik :) hayırlı olsun

Antalyaspor0007
25-08-2012, 14:53
http://travian-reports.net/tr/report/595735ea081

evet ilk mancınığı yedik :) hayırlı olsun

kac sıralı atmıs serdar abi :D süre ver aralara gireyim :D haha

*serdar*
25-08-2012, 15:22
kac sıralı atmıs serdar abi :D süre ver aralara gireyim :D haha

yav yıkacağından değil ya işte, eğleniyor,

ama bu dalan adam 1000-2 den, ortak daldığı adamda kuzey den :) birbirlerinin temi yada arkadaşlar,yada 2 hesapla oynuyor,ikiside sınırda kuzeydeki adam biraz uzak kalıyor ama, bu +/- deki adam oyun sonunu göremiyecek,

Antalyaspor0007
25-08-2012, 15:36
yav yıkacağından değil ya işte, eğleniyor,

ama bu dalan adam 1000-2 den, ortak daldığı adamda kuzey den :) birbirlerinin temi yada arkadaşlar,yada 2 hesapla oynuyor,ikiside sınırda kuzeydeki adam biraz uzak kalıyor ama, bu +/- deki adam oyun sonunu göremiyecek,

Yıkılmıcak hesap köy yoktur az koc başı ve icecek festivali vardır :)

*serdar*
25-08-2012, 16:03
Yıkılmıcak hesap köy yoktur az koc başı ve icecek festivali vardır :)

yok ben onu içirmeden sarhoş edecem :)

Bordokan
25-08-2012, 20:01
Takdir etim şahsen :D Biz daha köy kurmadık adam deneme atışları yapıyor ama SONu hayırlı olmayacak orası kesin. CAmi duvarına işemek bu olsa gerek

mmintaz
27-08-2012, 03:57
Takdir etim şahsen :D Biz daha köy kurmadık adam deneme atışları yapıyor ama SONu hayırlı olmayacak orası kesin. CAmi duvarına işemek bu olsa gerek

Valla son lar +/+ bölgesıne bulasarak asıl cami duvarına işediler :)

Antalyaspor0007
27-08-2012, 05:48
valla son lar +/+ bölgesıne bulasarak asıl cami duvarına işediler :)

Herkez ektiğini bicer :) eğer bi yerde sidik yarısı varsa en uzaga bizimki gider :)

Night Elf
27-08-2012, 12:21
ahh maxwel ahh :)

mmintaz
27-08-2012, 13:08
Herkez ektiğini bicer :) eğer bi yerde sidik yarısı varsa en uzaga bizimki gider :)

Adamın biri tarlaya bildiğimiz makarnayı tohum diye ekmeye çalışmış.Bunu gören bir diğeri sormuş hiç makarna ekilir mi?
Adam cevap verir eee kardeşim bu makarnalar nereden çıkıyor o zaman :D
Şimdi yapılmaya çalışılmış olan bu :D

keskin_kılıç_tr1
27-08-2012, 13:27
Valla son lar +/+ bölgesıne bulasarak asıl cami duvarına işediler :)

amacın ne müjdat ?
kuzeyle SONları rekabet içinde görmek sanırım seni son derece memnun edecek :)

BENCE SEN +/+ YI BOŞVERDE GEÇEN SENEDEN KALAN -/- HESABINI KAPAT.
BİRÇOK OYUNCUNUN GÖZÜDE SİZDE ACABA MÜJDAT BU SEN NE YAPABİLECEK DİYORLAR :)
ANKET YAPTIRDIM YÜZDE 51 1000 ATLIYLA BİRLEŞİRLER YİNE DİYORLAR :)

NEYSE SELAMLAR SAYGILAR...

mmintaz
27-08-2012, 14:18
amacın ne müjdat ?
kuzeyle SONları rekabet içinde görmek sanırım seni son derece memnun edecek :)

BENCE SEN +/+ YI BOŞVERDE GEÇEN SENEDEN KALAN -/- HESABINI KAPAT.
BİRÇOK OYUNCUNUN GÖZÜDE SİZDE ACABA MÜJDAT BU SEN NE YAPABİLECEK DİYORLAR :)
ANKET YAPTIRDIM YÜZDE 51 1000 ATLIYLA BİRLEŞİRLER YİNE DİYORLAR :)

NEYSE SELAMLAR SAYGILAR...

+/+ sizi ilgilendiriyorsa bizi neden ilgilendirmesin ki?
ne rekabetine sokmaya calıscam, zaten kendı kendınıze rekabete girmişsiniz.
geçen senden hesaplar kapanacaksa bence sizinde bizimle hesap kapatmanız lazım...
2. husus 1000 lerle ben birleşmedim ki?
3. HUSUS BURAYA YAZIYORUM HEMDE BÜYÜK HARFLERLE.SERVER BİTTİĞİNDE 1000-SON DİYE BİRLİK GÖRME İHTİMALİN YÜZDE 99 :)

*serdar*
27-08-2012, 14:37
+/+ sizi ilgilendiriyorsa bizi neden ilgilendirmesin ki?
ne rekabetine sokmaya calıscam, zaten kendı kendınıze rekabete girmişsiniz.
geçen senden hesaplar kapanacaksa bence sizinde bizimle hesap kapatmanız lazım...
2. husus 1000 lerle ben birleşmedim ki?
3. HUSUS BURAYA YAZIYORUM HEMDE BÜYÜK HARFLERLE.SERVER BİTTİĞİNDE 1000-SON DİYE BİRLİK GÖRME İHTİMALİN YÜZDE 99 :)

müjdatçım
amacın kuzey ile son u karşı karşıyamı getirmek :)
+/+ daki oluşuma karşıydım, ama +/+ daki birliğe baktığımda geneli sınıra yakın oyunculardan oluştuğunu herkes görür,50/50 koordinatında oluşmuş bir birlik,buda gayet mantıklı ve stratejik bir olay, e +/- bölgesinde kuzey birliğide mevcut, ama biz demiyoruz +/- de kuzey birliği var diye:)

ayrıca senle iddaya girelim istersen oyun sonunda SON birliği olup olmayacağına, ama şuna emin ol geçen senenin heabını bizzat ben kesicem,yani bir gece bi bakacaksınız köyleriniz kırmızı dolu :) o zaman artık kuzeye mi gidersin,1000 atlıyamı gidersin bilmiyorum.

işin özü başka bölgeden ortalığı karıştırma işinden vazgeç.

mmintaz
27-08-2012, 15:10
müjdatçım
amacın kuzey ile son u karşı karşıyamı getirmek :)
+/+ daki oluşuma karşıydım, ama +/+ daki birliğe baktığımda geneli sınıra yakın oyunculardan oluştuğunu herkes görür,50/50 koordinatında oluşmuş bir birlik,buda gayet mantıklı ve stratejik bir olay, e +/- bölgesinde kuzey birliğide mevcut, ama biz demiyoruz +/- de kuzey birliği var diye:)

ayrıca senle iddaya girelim istersen oyun sonunda SON birliği olup olmayacağına, ama şuna emin ol geçen senenin heabını bizzat ben kesicem,yani bir gece bi bakacaksınız köyleriniz kırmızı dolu :) o zaman artık kuzeye mi gidersin,1000 atlıyamı gidersin bilmiyorum.

işin özü başka bölgeden ortalığı karıştırma işinden vazgeç.

Sizin koordinat anlayışınız farklıymış...
Matematikte kesin çözümler vardır yoruma acık değildir ama ???
Buda kesin bi cevaptır...
http://www.gettertools.com/ts8.travian.com.tr.2/G-Map/70895964

Kuzeylerı ben karsına neden cıkartayım kı? Kuzey bırlıklerı benım sevdıgım ınsanların toplandıgı bırlık.Hem öyle yabana atılacak cınsten oyuncuda degıllerdır... Alicengiz oyunu oynamak ıstesem 1000 lerle aranızı bozmaya calısmam daha mantıklı olmaz mı?
Bende senın benı tanıdıgını sanıyordum ama yanılmışım :)
Ben gecen yılda dedım bu yılda dıyorum. Son birliği harıcınde herkes wow kursun tebrık ederız... Benım öncelıklı rakıbım yıne sızsınız...İstediğiniz zaaman gelebılırsınız elımız armut toplamayacak :)
Yukarıdakı harıtadanda görüldüğü üzere boş mavra attıgını anlamıssındır...
Ne demiş Şems: Olduğu kadar olmadı kader...

*serdar*
27-08-2012, 15:29
Sizin koordinat anlayışınız farklıymış...
Matematikte kesin çözümler vardır yoruma acık değildir ama ???
Buda kesin bi cevaptır...
http://www.gettertools.com/ts8.travian.com.tr.2/G-Map/70895964

Kuzeylerı ben karsına neden cıkartayım kı? Kuzey bırlıklerı benım sevdıgım ınsanların toplandıgı bırlık.Hem öyle yabana atılacak cınsten oyuncuda degıllerdır... Alicengiz oyunu oynamak ıstesem 1000 lerle aranızı bozmaya calısmam daha mantıklı olmaz mı?
Bende senın benı tanıdıgını sanıyordum ama yanılmışım :)
Ben gecen yılda dedım bu yılda dıyorum. Son birliği harıcınde herkes wow kursun tebrık ederız... Benım öncelıklı rakıbım yıne sızsınız...İstediğiniz zaaman gelebılırsınız elımız armut toplamayacak :)
Yukarıdakı harıtadanda görüldüğü üzere boş mavra attıgını anlamıssındır...
Ne demiş Şems: Olduğu kadar olmadı kader...

yav arakadaş çok yanar dönersin he :) geçen sene 1000 lere sölemediğin laf yoktu, şimdi tebrik ederim diyorsun :)
geçen sene inarslan ve ekibi ile burada kavga ediyordun.

sen daha kendi bölgeni kontrol altına alamamışsın,bence bizim başka bölgedeki oluşumumuza bakma kendi bölgen ile ilgilen,
çünkü sana o bölgede oyuncu lazım olucak :)

mmintaz
27-08-2012, 15:44
yav arakadaş çok yanar dönersin he :) geçen sene 1000 lere sölemediğin laf yoktu, şimdi tebrik ederim diyorsun :)
geçen sene inarslan ve ekibi ile burada kavga ediyordun.

sen daha kendi bölgeni kontrol altına alamamışsın,bence bizim başka bölgedeki oluşumumuza bakma kendi bölgen ile ilgilen,
çünkü sana o bölgede oyuncu lazım olucak :)

Tam anlaşılmadım sanırım daha net yazayım:
Bu serverda sürekli savaşacağım tek birlik 1000atlı. Bu serverda wow kurmasına izin vermeyeceğim tek birlik Son...
2. Si Ben şahin i tebrik ettim sabrından ötürü ve yine şahin i tebrik ederim... Bu serverda olurda wow kurarsa 1000 ler tebrik edecem...
Benim bölgemde sıkıntım yok bölgemi toparlamış vaziyetteyim.Dağınık gibi dursakta bikaç güne kalmaz tüm birliklerimiz tam anlamıyla düzene girecektir...Biz derinden ama sağlam geliyoruz merak etme sen...
Sadece kendi bölgem deil tüm server bizi ilgilendirir...

Night Elf
27-08-2012, 16:39
Bu serverda sürekli savaşacağım tek birlik 1000atlı. Bu serverda wow kurmasına izin vermeyeceğim tek birlik Son...
2. Si Ben şahin i tebrik ettim sabrından ötürü ve yine şahin i tebrik ederim... Bu serverda olurda wow kurarsa 1000 ler tebrik edecem...
Benim bölgemde sıkıntım yok bölgemi toparlamış vaziyetteyim.Dağınık gibi dursakta bikaç güne kalmaz tüm birliklerimiz tam anlamıyla düzene girecektir...Biz derinden ama sağlam geliyoruz merak etme sen...

Bu tüm server bizi ilgilendirir. bi replikti değil mi ?? aaa evet hatırladım hakan abinin repliği :D ahh müjdat ahh :D

Bordokan
27-08-2012, 18:15
Sakin olun canlar ortamı germeye gerek yok. Herkesin stratejisi farklıdır, burda durduk yere kim ak kim kara olayını tartışmanın sinirleri germekden başka bir cacığa yaramıcağı ap açık.

2 yıl üstüne eğlenmeye geldik yeniden servera boşa yemeyelim birbirimizi şimdiden, ilerde nede olsa bol bol yiceğiz :D :D :D

keskin_kılıç_tr1
28-08-2012, 21:47

son zamanlarda duyduğum en anlamsız ifadeler, 1000 lerle savaşıp sonlara wow kurdurmayacağız :)))
1000 lerle danışıklı dövüş yapacağız desene müjdat, biz çok iyi biliyoruzki 1000 ler sizi harcar, harcanmış bir ekibin bize ne yapabilirki?
bu durumda tek seçenek var 1000 lerle danışıklı dövüş yapacağınızdır..
bu arada şunuda söyleyeyim biz birilerinin korumasında bir oluşum değiliz, 1000 lerde sizde kuzeyde rakibimizsiniz. 1000-son oluşumundan bahsetmen bile serverlara ne kadar yabancı olduğunu ortaya koyuyor,
sahra-multi birleşmesi olur 1000 SON BİRLEŞMESİ ASLA VE ASLA OLAMAZ. onlar bizim rakibimiz ve onlarla rakip olmak oyun zevkimizi artırmakta. ancak yorumlarına bakınca kuzeyden çok tırstığın belli, bence bu korkuyla oynamaktansa hesabı sil daha iyi :)))

karayelken
28-08-2012, 23:09
müjdat kardesım yıne atıyon tutuyon ama boşa sallıyon...server sonunda 1000 son bırlıgı gorursek şaşırmayın falan filan bunlar boş laflar..bu serverda stratejı geregi hersey olur ama bı bırlesme olacaksa bunu ılk sen başlatırsın zaten...

son lara wow kurdurmam lafına gelınce... bence fazla uçma havalarda geçen sene arkasına sıgındıgın zorba ve rest ekıbınden kımler kaldı? çin başkanının amerıkaya dedıgı gıbı sidiğimizle boğarız bu sene geçen sene gösterdiğiniz başarının %30 unu goster zaten tebrıği haketmış sayarım senı...

ben senin gibi laf olsun dıye senaryo yazmam... tek diyeceğim server boyunca en ezik birlik oldugunuz ıcın yatıp dıger bırlıklerın savaşmasını ve guç kaybetmesını bekleyeceksınız..bunun olması ıcınde gerek saldırı gerek savunma olarak sureklı dıger bırlıklere destek vereceksınız..yerı gelınce 1000lere yerı gelınce kuzeylere belkı de bıze....

hırsız kral
30-08-2012, 11:44
Herkeze slm bakıyorum son ve 1000 atlı savaşı var galiba nezaman başladı server

BİDE BİZİM HIŞIL HIŞIL OĞUZ ORALARDAMI

PSİKOPAT
01-09-2012, 18:57
son birlikleri adam mı be?

lellilelli
02-09-2012, 12:55
.......^_^ mujdat hayat bır denge uzerıne kurulu, bu oyunda oyle..Buna dayanarak soyledıklerının cogu curuyor be ustad :) bırılerı bırılerını durdurabılmek ıcın bellı bır guc( en az rakıbı kadar) gerekır fakat sızın bolgede hala oyle bır gucun temellerı atılmıs degıl...

keskin_kılıç_tr1
03-09-2012, 00:40
Herkeze slm bakıyorum son ve 1000 atlı savaşı var galiba nezaman başladı server

BİDE BİZİM HIŞIL HIŞIL OĞUZ ORALARDAMI

yine 1000 atlı içinde 1000 atlı wowunu vurmanın hesabını yapıyordur :)
yaptığı etik değildi ama hala unutulmadı,

hırsız kral
03-09-2012, 10:41
yine 1000 atlı içinde 1000 atlı wowunu vurmanın hesabını yapıyordur :)
yaptığı etik değildi ama hala unutulmadı,

beraberdik arkaşımla aramız limoni olsada son ayda çok ilginç olmuş oyun yanlız

http://www.travian-reports.net/tr/report/214810a75dd

keskin_kılıç_tr1
03-09-2012, 13:44
beraberdik arkaşımla aramız limoni olsada son ayda çok ilginç olmuş oyun yanlız

http://www.travian-reports.net/tr/report/214810a75dd

nerde şimdi kendisi, ??
s8 de oynuyormu, aynı zamanda sende oynuyormusun s8 de..

hırsız kral
03-09-2012, 14:06
nerde şimdi kendisi, ??
s8 de oynuyormu, aynı zamanda sende oynuyormusun s8 de..

yok oynamıyorum s7 takılıyom oğlum açmış ona bakıyom

minolex59
06-09-2012, 17:34
+ son -¥ de sizlerle son birlikleri için el ele...

Öcü_Geliyorrr
14-09-2012, 14:15
1000atlı ve son birlikleri birleşecekmi:) bizler gayet memnunuz son ekibiyle rakip olmaktan varsa bir itirazı olan şimdi çıksın söylesin yada wow kurulana kadar konuşmasın :)

eymens
17-09-2012, 14:40
1000atlı ve son birlikleri birleşecekmi:) bizler gayet memnunuz son ekibiyle rakip olmaktan varsa bir itirazı olan şimdi çıksın söylesin yada wow kurulana kadar konuşmasın :)

fenerbahçe galatasaray gibidir son-1000atlı

hırsız kral
18-09-2012, 12:03
son ve 1000ATLI birlikleri birleşme gibi bir durumu var ise orjinal bildiğim birlik orada ise inanmam zor gibi eğer karşılarında daha güçlü bir birlik yoksa

inarslan
19-09-2012, 12:27
bu sene o kadar fazla ezber bozulacak ki......
ohooooooooo.
şimdiden konuşanların hepsi şaşıracak.......
bütün birlik başkanlarından ricamız bizim adımızı herhangi bir hesabın kitabın içinde kullanmayın.
"o ona daldı"" caminin duvarı boyandı" falan gereksiz muhabbetler.
bizim olduğumuz yerde katakulli olmaz.
biz taaa geçen sene yazdık seneye +;+ dayız diye....
hesap kitap için değil eğlenmek için burdayız.
savaşarak renk katacağız orası kesin.
adımız da server bittiğinde entrikalarla değil, ilginçliklerimizle anılacak.

buradan bana oyundan en çok sorulan bir soruya cevap vereyim.
1000 lerle ve onun nezninde oscar ile hiç bir husumetimiz yoktur olamaz da.
ama geçen sene güldan ile de hiç bir husumetimiz yoktu ve hala da yok..
anlayan anladı:)

jübile için geldik...............
bizim kime ne zaman dalacağımızı daldığımız güne kadar biz bile bilmiyor olacağız.
denizin ortasında serseri mayın gibiyiz açıkçası:)
kimseye minnet borcu olmayan, deli dolu bir oyuncu grubuyuz.
o yüzden biz daldığımızda "bak bunlar onlarla şöyle böyle ittfak etti" gibi laflar ucuz politikalardır bizim için.
geçmiş hesaplarımızı hem dostlarımız hem düşmanlarımız için kapattık.
kimseye ne borcumuz kaldı ne de alacağımız.
serdar, güldan ne kadar dostumuzsa, oscar da o kadar dostumuzdur, müjdat da o kadar dostumuzdur.
dostlarımız olduğu oranda da düşmanlarımızdır.
bu oyunda sadece ve sadece nikaistas a dalmam, eh o kadar da olsun ama:)

herkesin bir amacı var.
bizimkisi EĞLENMEK.......
ama her türlü dengeyi ve oyunu bozabilecek bir eğlence türü geliştirdik:)
Aziz başkan sağolsun bölgede düzeni sağladı ve mutlu mesut amacımıza doğru yol alıyoruz.
bunu tüm KUZEY oluşumu adına burdan ilan edebilirim.
ben yöneticilerin iddalı demeçlerini saklıyorum.meraklısı varsa benimkini de saklayabilir...

demedi demeyin;
geçen sene sadece uyuyanlar ölüyordu.
bu sene dostlarım rica etti, biraz tarz değitirdik.
bu sene;
uyusanız da uyumasanız da öleceksiniz....:)

herkese sevgi ve saygılarımla.
İyi uykular.....
ilker.

kazma sapı
19-09-2012, 13:39
bu sene o kadar fazla ezber bozulacak ki......
ohooooooooo.
şimdiden konuşanların hepsi şaşıracak.......
bütün birlik başkanlarından ricamız bizim adımızı herhangi bir hesabın kitabın içinde kullanmayın.
"o ona daldı"" caminin duvarı boyandı" falan gereksiz muhabbetler.
bizim olduğumuz yerde katakulli olmaz.
biz taaa geçen sene yazdık seneye +;+ dayız diye....
hesap kitap için değil eğlenmek için burdayız.
savaşarak renk katacağız orası kesin.
adımız da server bittiğinde entrikalarla değil, ilginçliklerimizle anılacak.

buradan bana oyundan en çok sorulan bir soruya cevap vereyim.
1000 lerle ve onun nezninde oscar ile hiç bir husumetimiz yoktur olamaz da.
ama geçen sene güldan ile de hiç bir husumetimiz yoktu ve hala da yok..
anlayan anladı:)

jübile için geldik...............
bizim kime ne zaman dalacağımızı daldığımız güne kadar biz bile bilmiyor olacağız.
denizin ortasında serseri mayın gibiyiz açıkçası:)
kimseye minnet borcu olmayan, deli dolu bir oyuncu grubuyuz.
o yüzden biz daldığımızda "bak bunlar onlarla şöyle böyle ittfak etti" gibi laflar ucuz politikalardır bizim için.
geçmiş hesaplarımızı hem dostlarımız hem düşmanlarımız için kapattık.
kimseye ne borcumuz kaldı ne de alacağımız.
serdar, güldan ne kadar dostumuzsa, oscar da o kadar dostumuzdur, müjdat da o kadar dostumuzdur.
dostlarımız olduğu oranda da düşmanlarımızdır.
bu oyunda sadece ve sadece nikaistas a dalmam, eh o kadar da olsun ama:)

herkesin bir amacı var.
bizimkisi EĞLENMEK.......
ama her türlü dengeyi ve oyunu bozabilecek bir eğlence türü geliştirdik:)
Aziz başkan sağolsun bölgede düzeni sağladı ve mutlu mesut amacımıza doğru yol alıyoruz.
bunu tüm KUZEY oluşumu adına burdan ilan edebilirim.
ben yöneticilerin iddalı demeçlerini saklıyorum.meraklısı varsa benimkini de saklayabilir...

demedi demeyin;
geçen sene sadece uyuyanlar ölüyordu.
bu sene dostlarım rica etti, biraz tarz değitirdik.
bu sene;
uyusanız da uyumasanız da öleceksiniz....:)

herkese sevgi ve saygılarımla.
İyi uykular.....
ilker.

kanka yazdıklarının son harfine kadar katılıyorum YANLIZZZZ bir yer yerde katılmıyorum Nikaistas (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=33386) konusunda ...

ben Nikaistas (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=33386) ada dalarım yeterki yakalamayayım:D

Antalyaspor0007
19-09-2012, 16:18
kanka yazdıklarının son harfine kadar katılıyorum YANLIZZZZ bir yer yerde katılmıyorum Nikaistas (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=33386) konusunda ...

ben Nikaistas (http://ts8.travian.com.tr/spieler.php?uid=33386) ada dalarım yeterki yakalamayayım:D

Dalmayanın dalıcısı bulunur abilerim siz isteyin ben balıklama dalayım :D

Not:Gecilmicek defans yoktur az icecek festivali vardır :)

timurhan
29-09-2012, 10:59
Herkez çok iddali süper :)

Harika bir sever olacak....

karayelken
07-10-2012, 22:22
Çok eğlenmeyi ümit ederek geldiğimiz S8'e, bir takım kişisel ve oyun içi nedenlerden dolayı COŞKUN(TUZSUZ) abi ile birlikte veda etmiş bulunmaktayız... Normalde hesap isimlerinden dolayı silmeyi tercih ederdik ama SON birliğindeki arkadaşlarımıza GRİ bölge yakınındaki hesapların lazım olacağını düşünerek kendilerinin uygun gördükleri kişilere devir edeceğiz...

Tüm SON birliği üyelerine, diğer birliklerdeki yakın dost ve rakiplerimize başarılar ve zevkli oyunlar dilerim....

durali
14-10-2012, 21:18
Çok eğlenmeyi ümit ederek geldiğimiz S8'e, bir takım kişisel ve oyun içi nedenlerden dolayı COŞKUN(TUZSUZ) abi ile birlikte veda etmiş bulunmaktayız... Normalde hesap isimlerinden dolayı silmeyi tercih ederdik ama SON birliğindeki arkadaşlarımıza GRİ bölge yakınındaki hesapların lazım olacağını düşünerek kendilerinin uygun gördükleri kişilere devir edeceğiz...

Tüm SON birliği üyelerine, diğer birliklerdeki yakın dost ve rakiplerimize başarılar ve zevkli oyunlar dilerim....
erdi sizsiz buranın tadı tuzu yok iyi olmadı gitmeniz

khan_ank
15-10-2012, 16:01
kanka bende aynı fıkırdeyım

karayelken
20-10-2012, 10:21

valla hevesim kalmadı durali...

Antalyaspor0007
25-10-2012, 14:49
Edit..........

TheLizardKing
06-11-2012, 11:30
Son lar halen jubile peşinde ve halen osgar gym in adı geçiyor.3 yıl olmuş ama değişen pek bişey yok heralde:)

efsane-lejyoner
18-11-2012, 08:18
Slm
Acıpayam ve egem nickli arkadaşlarım ayhan ve turanın tavsiyeleri ile bu servere geldim bol savaşlı ve eğlenceli geçiyormuş
Herkese hilesiz hurdasız bol eglenceli temiz bir server diliyorum
Saygılarımlan
Cengizhan21:Akif