PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 18]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

whocares
18-12-2009, 12:13
Selamlar.

S18 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

Natar köyleri aktif olunca wow konusu da aktifleştirilecektir.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar

fatoş_06
18-12-2009, 13:30
HERKESLERE BOL ŞANS :p

Şakaron
18-12-2009, 13:46
haydi rastgele:P

kral artur
18-12-2009, 15:13
ii olan kazansıın

asz1
18-12-2009, 22:45
herkese bol sans arkadaslar...

ibrahim
19-12-2009, 09:44
evet wow köyü ağzımızın dibinde demekki biz alıp biz kuracağız :) kasırgalar olarak :):p

GUARDIYAN
19-12-2009, 09:49
Sonunda herkese başarılar dilerim .

GUARDIYAN
19-12-2009, 09:49
evet wow köyü ağzımızın dibinde demekki biz alıp biz kuracağız :) kasırgalar olarak :):p

dikkat edinde çarpılmayın :))

vahşettin
19-12-2009, 15:38
Hakaretsiz, Oyun içinde oyun yapmaksızın, güzel bir WOW dönemi dilerim...

Unutmayalım ki; Bu oyunda tek dünya harikası kurulacaktır. O yüzden kim kurarsa kursun, önemli olan birbirimizi kırmadan hareket edebilmek...

Tüm birliklere başarılar dilerim...

aKmet
19-12-2009, 16:22
kimseye şans mans yok ya bindeli ya kasırga kuracak işte o kadar :D

bindeli kurarsa zaten bindelideyim

kasırga kurarsa da kurmadan kasırgadan teklif isterim orda da kurmuş sayılırım elbette ben kurmuş olacagım :)

S.o.S
19-12-2009, 17:10
serverde hesabım yok ama arkadaşın hesabından takip ediyorum..elbette zaman gösterecek ama gerekli hazırlıklar tamamsa deliler ve-veya delilerin desteklediği birlik kuracaktır...

iyi olan kazansın :D

orhan bey
19-12-2009, 17:39
hadin hayırlısı:) 10 aydır bunu bekliyorduk.bütün emekler bunun içindi.kasırga tm diyorum başka birşey demiyorum:))

dog
21-12-2009, 14:43
herkese basarılar:)

Mechatronics
21-12-2009, 17:18
Natarlar da aktif artık..

Tüm birliklere başarılar..

vahşettin
21-12-2009, 21:36
Natar defansları bizi şaşırtmadı... Aynı sayı devam :) Merak edenler için Rapor

http://img197.imageshack.us/img197/5417/adszqy.png (http://img197.imageshack.us/i/adszqy.png/)

Heminet
21-12-2009, 21:44
Herkese Başarılar Dilerim..

AVCI
21-12-2009, 23:44
İyi olan kazansın...:)

&salih&
22-12-2009, 10:48
iyi olan kazansın...:)

bence wow hakkında şimdilik konuşmak erken ama wow u kasırga yada bindeli'nin almasından yanayım....herkese başarılar :)

zebani44
22-12-2009, 14:36
işte sıcak sıcak raporlar :D

inanmayanlar ve zerored de olana rapor linki yollanır...herbiri ayrı bir wow köyüdür.

http://i49.tinypic.com/6f6q81.png
http://i49.tinypic.com/e1emwp.png
http://i47.tinypic.com/azc3h4.png

TuVaReQ
22-12-2009, 14:40
inanmayacak bişe yok.zaten wow köyü aldığınız görünüyor oyundan..bütün birlikler almış bir wow köyü zaten de anladığım kadarıyla birileri sizden diğer 2 wow köyünü tokatlamış..bari dikkat edin 3. de tokatlanmasın:)

zebani44
22-12-2009, 14:42
öylesine fake atmıştım wowlara askerleri kesip bırakmışlar. inanmayacak şey bu.

ibrahim
22-12-2009, 15:24
girip almaya çekinmişlerdir kasırgalar gelip alırlar diyerek :D

&salih&
22-12-2009, 17:15
girip almaya çekinmişlerdir kasırgalar gelip alırlar diyerek :D

YAHU NEDİR BU 300LERİN KASIRGA KORKUSU ANLAMADIM :))) ADAMLAR OKADAR KORKUYOKİ GİDİP KENDİ WOW KÖYLERİNİ VURUYORLAR :))

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=541413839cd

toys yazdı:

reis te attınmı? nasıl alınıyo wow köyü reissiz mi alınıyor?

herkezin aldığını gördüm süpriz olsun dedim birliğe gerçekten kusura bakmayın kardeşim baktım kasırga filan almış dedim benimde katkım olsun özür dilerim gerçekten :(((

abim sana saldırma dedikçe saldırı çıkarmışın yine? köyün altı üstüne gelmiş ne madde kalmış ne asker biz boşuna cabalıyoruz valla...rakip bu kadar zarar vermedi bize valla..

DELLYEMRE Yİ TEBRİK EDİYORUM GÜZEL KESİM YAPMIŞ :))

MAKHEDA
22-12-2009, 18:29
[sıze=5]yahu nedir bu 300lerin kasırga korkusu anlamadım :))) adamlar okadar korkuyoki gidip kendi wow köylerini vuruyorlar :))[/sıze]

[sıze=4]http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=541413839cd[/sıze]

[sıze=5]toys yazdı:[/sıze]

[sıze=5]reis te attınmı? Nasıl alınıyo wow köyü reissiz mi alınıyor?[/sıze]
[sıze=5]____________[/sıze]
[sıze=5]dellyemre yazdı:[/sıze]

[sıze=5]herkezin aldığını gördüm süpriz olsun dedim birliğe gerçekten kusura bakmayın kardeşim baktım kasırga filan almış dedim benimde katkım olsun özür dilerim gerçekten :((([/sıze]
[sıze=5]____________[/sıze]
[sıze=5]toys yazdı:[/sıze]

[sıze=5]abim sana saldırma dedikçe saldırı çıkarmışın yine? Köyün altı üstüne gelmiş ne madde kalmış ne asker biz boşuna cabalıyoruz valla...rakip bu kadar zarar vermedi bize valla..[/sıze]

[sıze=5]dellyemre yi tebrik ediyorum güzel kesim yapmış :))[/sıze]

300lerde görev yapıpta burda hainlik yapan biri kalkıpta forumlarda çölaslanı şöle böle demesin çöaslanı bunu yapmışsada ellerine sağlık...haketmişin baksana senle alakası olmayan konuda bile burda reklam yapıon sen kıskanmaya devam et 300 wowunu sokcam gözüne senin..satıcı seni..kasırgalarda görev al git yalaka...

vahşettin
22-12-2009, 18:36
Temiz karalama olmayan, yalansız ve ihanetsiz bir wow olsun dedik... Bunu başarın lütfen. Aranızdaki polemiklerde kasırga birliklerini katmazsanız sevinirim..

Herkese başarılar.

MAKHEDA
22-12-2009, 18:55
temiz karalama olmayan, yalansız ve ihanetsiz bir wow olsun dedik... Bunu başarın lütfen. Aranızdaki polemiklerde kasırga birliklerini katmazsanız sevinirim..

Herkese başarılar.

ozman salihin msjında yazcan bunu ki anlamı olsun dediğinin kasırga korkusu filan derken ses çıkarmıyon..biz cevabı verince anında msj geliyo nedense...temiz bir server olmadı finalide öle bitmicek merak etmeyin....bunun için önce herkes kendini temizlicekti..yönetimde egosuna yenilen kişilere görev verildiği sürece bu temizlik hiç birzaman olmucak.. Karalama değil direk isim veriyom( ütopik salla) bu kafada adamlar oldugu sürece serverın temizliğinden bahsetmeyin hiç..bunlar hep sizin sucunuz prim tanıdınız bunlara...

&salih&
22-12-2009, 19:01
300lerde görev yapıpta burda hainlik yapan biri kalkıpta forumlarda çölaslanı şöle böle demesin çöaslanı bunu yapmışsada ellerine sağlık...haketmişin baksana senle alakası olmayan konuda bile burda reklam yapıon sen kıskanmaya devam et 300 wowunu sokcam gözüne senin..satıcı seni..kasırgalarda görev al git yalaka...

dostum bizim dışımızda sattığınız kaos birlikleri ni hatırlatırım size onlarda çölaslanı na çok güvenmiş dost olduklarını sanıp 300 lere emek vermişti sen istediğini söyle ve git emek hırsızlarına maşalık yap hepiniz bu oyun bittiğinde nasıl kullanıldığınızı göreceksiniz.... Size iyi kullanılmalar kasırga birlikleri senin ağzına alacağın kadar kirlenmemiş onurlu ve karakterli kişilerden oluşmaktadır... Sizin balık baştan kokmuş önce etrafa yayılan kokuyu temizlede sonra bana laf at :)

MAKHEDA
22-12-2009, 19:42
dostum bizim dışımızda sattığınız kaos birlikleri ni hatırlatırım size onlarda çölaslanı na çok güvenmiş dost olduklarını sanıp 300 lere emek vermişti sen istediğini söyle ve git emek hırsızlarına maşalık yap hepiniz bu oyun bittiğinde nasıl kullanıldığınızı göreceksiniz.... Size iyi kullanılmalar kasırga birlikleri senin ağzına alacağın kadar kirlenmemiş onurlu ve karakterli kişilerden oluşmaktadır... Sizin balık baştan kokmuş önce etrafa yayılan kokuyu temizlede sonra bana laf at :)

:D ah salih ah sen cocukkende böleydin..300lerde görev yapıp birine kıl kapınca tüm arkadaşlarına ihanet eden yegane sahış..bu birlik çöl aslanının değil..sen bunu bilemedin arkadaşlarını sattın kaosa gelince kendi düşen ağlamaz...başta bizi dinleyip wow zamanı kafalarına göre hareket etmeseydiler şuan bu halde olmazlardı kaos 300lere güvenip girmişir o savaşa... ama abine güvenirken ona saygı duycan önce...abini kavgaya cagırırken önce ona saygı duycan..dayak yiceğin kavgada önce abine sorcan:) abiler kardeşlerinin hep iyiliğini düşünür:) yaramaz kardeşler dayak yemeye mahkumdur:)

vahşettin
22-12-2009, 19:51
:D ah salih ah sen cocukkende böleydin..300lerde görev yapıp birine kıl kapınca tüm arkadaşlarına ihanet eden yegane sahış..bu birlik çöl aslanının değil..sen bunu bilemedin arkadaşlarını sattın kaosa gelince kendi düşen ağlamaz...başta bizi dinleyip wow zamanı kafalarına göre hareket etmeseydiler şuan bu halde olmazlardı kaos 300lere güvenip girmişir o savaşa... ama abine güvenirken ona saygı duycan önce...abini kavgaya cagırırken önce ona saygı duycan..dayak yiceğin kavgada önce abine sorcan:) abiler kardeşlerinin hep iyiliğini düşünür:) yaramaz kardeşler dayak yemeye mahkumdur:)

yaramaz kardeşimi ben döverim, ne kadar yaramazda olsa başkasına dövdürtmem! yazdıklarınla çelişmemeye çalış kardeşim.. 1000 düşün 1 yaz...

Truvalı
22-12-2009, 19:53
Öyle bir abimi varmış.. Nerde? Biz neden göremedik halen...Salih, sen yine kimi sattın bakim..

paradox
22-12-2009, 19:54
S18 benim için çok ilginç bir tecrübe oldu.. Bu arkadaşa cevap vermeye bile gerek görmüyorum çünkü asıl onlar bu oyunu birtek kendilerinin oynayabildiği düşünüyolardı.. Başarmak için sabretmek emek vermek lazım.. Çölaslanı 'ı bunu fazlasıyla yaptı ve inanıyorumki bu bayrak yarışını hakettiği gibi bitirecektir. Keşke bu arkadaşlar da birlik olmanın ne demek olduğunu bilselerdi de oyunlarına adam gibi devam etselerdi.. enazından şimdiki düştükleri duruma düşmezlerdi.. Birlik içinde geçilen bu ally nin burda yayınlanıp yayınlanması hiç önemli değil fakat bu durumu görünce iyikide bu adamı yıkmışız diyorum.. :)

Tüm s18 e Wow yolunda başarılar dilerim!!

kuzenler
22-12-2009, 20:46
ne kadar sıkıntılı bir server yau..var ya şu server yüzünden oyundan soğudum şerefsizim.abi altı üstü bir oyun..tabiki herkes bu oyunu woow kurmak için oynuyo ama bu birbirimizi aşağılayacak kadar önemli bir hadise değil :((

tüm servere başarılar dilerim..

NOT: 300 ailesinde gerçekten ast üst olayı yoktur..eğer öyle olsaydı yıkılmak üzere olan birini 300ler başa getirmezdi.hangi birlik yıkmak üzere olduğu bir adamı başkan atarki ?? öte yandan 300lerde kimler başkan oldu geçti.öte yandan bütün 300 birliklerinin birbirleriyle nasıl organize olduğu sanırım woow köyleinin yanlarında açılan köylerle birkez daha görüldü..haa 300ler belki woowu kuramaz bunu zaman gösterecek ama 300lerde burda anlata anlata bitiremeyeceğim birçok olumlu taraf var..öte yandan kesinlikle diğer birliklere saygı duyduğumu belirtmeliyim.ben şunu da görüyorum herkes kasırga bindeli zeroo ve 300ler arasında geçeceğini sanıyor bu woow mücadelesinin ..kimbilir belki de öyledir ama diğer birlikler de serveri bitirme de önemli rol oynayacaklardır.kimsenin kaale almadığı birliklerde çok önemli cevherlerin olduğunu düşünüyorum ben..

&salih&
22-12-2009, 21:10
öyle bir abimi varmış.. Nerde? Biz neden göremedik halen...salih, sen yine kimi sattın bakim..

[sıze=4]bilmem biz arkadan hesap çevirmeyi bilmeyiz ayrıca benim muhattabım bu kişiler değil çölaslanı dır cesareti varsa o çıksın karşıma msn toplantısı yaparken bunlar nerdeydi kulaktan dolma laflarla atıp tutmayı iyi biliyorlar... Ben aslan la birlik başkanı olarak muhattap olurken bunlar çölaslanı nın maşasıydı belliki değişen bişey olmamış halen maşa halen maşaaaaaaaaaaa :)) :d[/sıze]

&salih&
22-12-2009, 21:16
http://forum.travian.com.tr/C:\Documents and Settings\mustafa29\Desktop\ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ.bmp
ah salih ah sen cocukkende böleydin..300lerde görev yapıp birine kıl kapınca tüm arkadaşlarına ihanet eden yegane sahış..bu birlik çöl aslanının değil..sen bunu bilemedin arkadaşlarını sattın kaosa gelince kendi düşen ağlamaz...başta bizi dinleyip wow zamanı kafalarına göre hareket etmeseydiler şuan bu halde olmazlardı kaos 300lere güvenip girmişir o savaşa... ama abine güvenirken ona saygı duycan önce...abini kavgaya cagırırken önce ona saygı duycan..dayak yiceğin kavgada önce abine sorcan:) abiler kardeşlerinin hep iyiliğini düşünür yaramaz kardeşler dayak yemeye mahkumdur:)

VAYYY ADAM SATMAK NE ZAMAN ABİLİK OLDU BUKADAR KÜÇÜLECEĞİNİZİ TAHMİN BİLE EDEMEMİŞİM :)) DEMEKKİ SİZ ÖLMEYİ BAYILMAK ZANNEDEN CİNSLERDENSİNİZ DOSTLUKLARI ÖLDÜRÜP SONRADA BAŞINA GEÇİP BİŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANACAK KADAR PİŞKİNLEŞMİŞSİNİZ.YAZIK 300 BİRLİKLERİ İÇERİSİNDE TRAVİAN I YENİ ÖĞRENİPTE SİZİN YALAKALIKLARINIZA KANIP ZAMAN KAYBENDENLERE :) AYRICA BEN BU OYUNU OYNARKEN VE BİRLİKLER ARASI STRATEJİ YAPARKEN SİZ HANGİ BEZ SIZDIRIR HANGİ SÜT YAĞLIDIR HESABI YAPIYORDUNUZ DEMEKKİ OYUNUDA SİZE ÖĞRETMEK BİZE KALDI :)

Heminet
23-12-2009, 01:51
Arkadaslar gecmıs mevzuları acın bır konu orda konusun burda neyın savası verılıyor wow mucadelesının mı ? yoksa kısısel hesapların mı ? Tum bırlıklere basarılar dılerım ama lutfen bu oyunu bu kadar ciddiye almayın. Kazanana Bır hedıye yok bu oyunda . Kazanabılecegınız En guzel hedıye Dostluk ve guzel muhabbetlerdir. Kalp kırmayın Dost Edının. Geç olmadan..

zebani44
23-12-2009, 04:34
Son durum....
kalan 2 wow u akmet için kimse almadı.

http://i50.tinypic.com/w71zjn.png

beylerhan
23-12-2009, 07:47
bu bizim deliler bir alem, sanki kendi bölgelirinde wow köyü yokmuş gibi gidip bir wow da -/+ dan almışlar...:)

TuVaReQ
23-12-2009, 10:39
bu bizim deliler bir alem, sanki kendi bölgelirinde wow köyü yokmuş gibi gidip bir wow da -/+ dan almışlar...:)
ne işi varsa diğer bölgelerde..deli midir nedir? :D

beylerhan
23-12-2009, 10:52
Bir delinin kuyuya attığı taşı 300 akıllı ancak çıkarabilmiş görünüyor :)

bütün birliklere başarılar dileyelim....

cardenas07
23-12-2009, 14:58
kasırga mensubu olaraktan herkse basarılar dilerim... wow zamanı lütfen forumu temiz kullanalım...

kıngdom
23-12-2009, 15:18
Bir delinin kuyuya attığı taşı 300 akıllı ancak çıkarabilmiş görünüyor :)

bütün birliklere başarılar dileyelim....

kasırga mensubu olaraktan herkse basarılar dilerim... wow zamanı lütfen forumu temiz kullanalım...

valla kardesler bakıyorumda en salam 3 bırlık bırlesmıs deep vatan ve ıstıklal bırlıklerı bunlar cok salam bırlıklerdı zaten sımdı hepsı cok guclu olmus valla...

korsanAVCISI
23-12-2009, 15:45
ilk önce KaSIRGA ve BİNDELİ birliklerine wow yolunda başarılar... server18deki korsan avcısı köyümü sildim tüm servere wow yolunda başarılar...server18deki tüm tanıdıgım veya tanımadıgım herkesden hakkımı helel ediyorum .. sizlerinde hakkınızı helal etmesini rica ediyorum.. oyun bu belki birillerini kalbini kırmışta olabiliriz... saygılarımla korsanavcısı (Çetin&Abuzer)

MAKHEDA
23-12-2009, 16:02
yaramaz kardeşimi ben döverim, ne kadar yaramazda olsa başkasına dövdürtmem! yazdıklarınla çelişmemeye çalış kardeşim.. 1000 düşün 1 yaz...

:D şakacı bak 1 kere sölüom iyi dinle sen birleştiğin onca birliğin nasıl dayak yiceğini seyretceksin agzın acık:) sonra seni bulcam burdan...boş boş konuşma...

MAKHEDA
23-12-2009, 16:08
[sıze=4]bilmem biz arkadan hesap çevirmeyi bilmeyiz ayrıca benim muhattabım bu kişiler değil çölaslanı dır cesareti varsa o çıksın karşıma msn toplantısı yaparken bunlar nerdeydi kulaktan dolma laflarla atıp tutmayı iyi biliyorlar... Ben aslan la birlik başkanı olarak muhattap olurken bunlar çölaslanı nın maşasıydı belliki değişen bişey olmamış halen maşa halen maşaaaaaaaaaaa :)) :d[/sıze]

salih veledi bak sen rakiplere el altından attıgın msjlarda oo iyi iyi kesilmiş mi 300lerin askeri diye msjlar atarken adam oluyosunda burdan maşa filan millete laf atma..sen önce aynaya bak el altından rakiplerle msjlaşmalarını yayınla heryerde..aslan bence ne kadar dogru bir iş yapıgını senin bu hareketlerinde gösterio ...o niye ağlamıyo forumlarda ???yazık sana 300 içine sızan hain oyuncu...mllet şimdi bana dicek ki oyun bu gerek yok bu sözlere ama oyunda olsa msjları pc kendi atmıyo..karakter oynar hesapta..karşındaki adam olcakki kendine yapılan haksızlığı eleştirsin...

kuzey fatihi
23-12-2009, 16:08
arkadaşlar yok 300 ler kasargadan korkuyomuş falan bırakın bunları boş işler bunlar bu oyun korkarak oynanmaz wow'ın seviyesi yükseldimi belli olur neyin ne olacağı kimin ordusu var kim kurcak bekliyelim görelim hep beraber

MAKHEDA
23-12-2009, 16:17
http://forum.travian.com.tr/C:\Documents and Settings\mustafa29\Desktop\ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ.bmp

VAYYY ADAM SATMAK NE ZAMAN ABİLİK OLDU BUKADAR KÜÇÜLECEĞİNİZİ TAHMİN BİLE EDEMEMİŞİM :)) DEMEKKİ SİZ ÖLMEYİ BAYILMAK ZANNEDEN CİNSLERDENSİNİZ DOSTLUKLARI ÖLDÜRÜP SONRADA BAŞINA GEÇİP BİŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANACAK KADAR PİŞKİNLEŞMİŞSİNİZ.YAZIK 300 BİRLİKLERİ İÇERİSİNDE TRAVİAN I YENİ ÖĞRENİPTE SİZİN YALAKALIKLARINIZA KANIP ZAMAN KAYBENDENLERE :) AYRICA BEN BU OYUNU OYNARKEN VE BİRLİKLER ARASI STRATEJİ YAPARKEN SİZ HANGİ BEZ SIZDIRIR HANGİ SÜT YAĞLIDIR HESABI YAPIYORDUNUZ DEMEKKİ OYUNUDA SİZE ÖĞRETMEK BİZE KALDI :)

adam satmayı bırak mensubu oldugu birliği satan yegane sahıs..utanmıyon bide çak çak çene yapıyon forumu temiz tutalım salihi konuşturmayalım:) aslanla reelde hesaplaş buraya taşıma bi daha ..300leri agzına alma..sen o ailenin asla bir ferdi olamassın bu tutumunla..senin yüzünden yıkılan sucu olmayan kişiler adına konusuyom...kimseyi düşünmediğini orda gösterdin...kalkıp onları savunmak için tek gram ugraşmadın..kendi profilinden reklam yaptın sadece...yazıklar olsun senin gibi adamlarda burda...travianın karakter süzgeci yokki adam olmayan giremez diye...yazık...baksan koskoca adamdır..çocuk gibi burda askerimi kestiler benim bana yanlış yapıldı falan...dışarda reelde millet nelerle ugrasıo? açlık yoksulluk kriz kol gezio sen sıcacık koltugunda utanmadan forumlarda askerim kesildi diye ağlıyon..var git işine tadını kaçırma milletin...hesabın olmadıgı serverda konuşma...

MAKHEDA
23-12-2009, 16:21
Öyle bir abimi varmış.. Nerde? Biz neden göremedik halen...Salih, sen yine kimi sattın bakim..
hayırdır siz 300lerin üyesi değilmisiniz?? ailede abide vardır kardeşte yoksa oraya ait hissetmiyonuzmu kendinizi??

ibrahim
23-12-2009, 16:26
300 ler birbirleri ile kavga etmekten wow la uğraşamayacaklar bu gidişle :eek:

vahşettin
23-12-2009, 16:28
:D şakacı bak 1 kere sölüom iyi dinle sen birleştiğin onca birliğin nasıl dayak yiceğini seyretceksin agzın acık:) sonra seni bulcam burdan...boş boş konuşma...
sen cok zavalli bir insanmissin :) sana bi daha cevap yazmam, klavyeyi kullanmaya degmez.

MAKHEDA
23-12-2009, 16:35
sen cok zavalli bir insanmissin :) sana bi daha cevap yazmam, klavyeyi kullanmaya degmez.

bende onu diyom klavye kullanma sen lütfen boş insan...burdan millete iyilik meleği gözüküp herkese başarılar dünya barışı istiyoruz gibi lafları git mahallende arkadaşlarına yap...

vahşettin
23-12-2009, 17:13
Çoluk çocukla uğraşamam, git kumda oyna.

WOW SON DURUM

http://img412.imageshack.us/img412/2847/adsz2el.png (http://img412.imageshack.us/i/adsz2el.png/) http://img412.imageshack.us/img412/adsz2el.png/1/w1218.png (http://g.imageshack.us/img412/adsz2el.png/1/)

MAKHEDA
23-12-2009, 17:19
KUMDAN KALELERİNİZİ YIKMAYA GELYORUZ.....ÇAKALCARLOS:cool:

vahşettin
23-12-2009, 17:21
KUMDAN KALELERİNİZİ YIKMAYA GELYORUZ.....ÇAKALCARLOS:cool:

2 dk insan takliti yapsan sevinirim.

SaLLa
23-12-2009, 17:35
2 dk insan takliti yapsan sevinirim.

Vahşettin he de geç çoluk çocukla muhattap olmaya gerek yok :)

MAKHEDA
23-12-2009, 17:49
Vahşettin he de geç çoluk çocukla muhattap olmaya gerek yok :)

he salla he...aklın yaşda değil başta olcağını öğren be velet seni...atıp tutmaya benzemiyo bu forumlarda...meydan sizin değil ya burdan atmayı bırakırsınız yada böyle devam ederiz..

vahşettin
23-12-2009, 17:51
sen hayatında görmediğin organizeyi görüceksin ve oyun sonundada sizler herbiriniz birer üstadsınız deme gereği duyacaksın sadece izleyeceksin.... biz oynıcaz.

aKmet
23-12-2009, 17:53
ozman salihin msjında yazcan bunu ki anlamı olsun dediğinin kasırga korkusu filan derken ses çıkarmıyon..biz cevabı verince anında msj geliyo nedense...temiz bir server olmadı finalide öle bitmicek merak etmeyin....bunun için önce herkes kendini temizlicekti..yönetimde egosuna yenilen kişilere görev verildiği sürece bu temizlik hiç birzaman olmucak.. Karalama değil direk isim veriyom( ütopik salla) bu kafada adamlar oldugu sürece serverın temizliğinden bahsetmeyin hiç..bunlar hep sizin sucunuz prim tanıdınız bunlara...

nan ne oluyor burda ben aKmet=ÜTOPİK sen benim ismimi nasıl azına alırsın :D hem de neden şikayetçi oldun anayamadım derdin nedir senn dostum kuyruguna biz mi bastık KaSIRGA mı bastı cicim. bu oyun boyle oyun yapmaya çalışırsanız iki üç kafadar bizde o oyunu başınıza çalarız ...

ha dikkat et daha kafana çalacaklarım bitmedi mucks :)
bu arada oyuncu ismini verde seni ayrıca görelim :D
kim bu adamın kuyruguna bastı leynnn kafasınız kırarım onun :D

aKmet
23-12-2009, 17:57
Son durum....
kalan 2 wow u akmet için kimse almadı.

http://i50.tinypic.com/w71zjn.png

ne iş benim ismim geçmiş burda :D

af_yok
23-12-2009, 17:57
arkadaslar bu kadar oyunu yıpratmayalım bırakın zevkımıze gore oynuyolım gercek hayattan kopmadan

BEN HERZAMAN SOVUNDUM TEK KONU VAR BIRLIKTE 2 BASKAN OLUCAK EYER BIRLIK ICINDEN YADA YAN BIRLIKTEN YONETIMDEKI BIRI VEYA OYUNCUSU SORUN YASIYOSA DIĞER BASKANLA GORUSUCEK MSN IKISINI YUZLESTIRIP KARARI O VERICEK AMA TEK BASKAN OLDU ICIN BIZIM BU SERVERDE SALIH VE DIĞER LERI COK OLDU TEK BASINA ADAM ISTEDINI SALDIRIN BU HAYIN HURRA 60 KISI YETMIYO YAN BIRLIKLERDE AYIP YA BIRAKIN ONLAR KOZLARINI PAYLASSIN ARTIK BU OYUNUNDA CIRKI CIKTI

WOW KIMIN KURDU BITIRDI ÖNEMLI DEGIL AMA BEN BOYLE SERVER GORMEDIM
(eyer ana bırlıklerın baskanı neyse bırlığınde kısılı onu oynar oynamaz sada yıkarlar )

sagokoliq
23-12-2009, 18:12
wowumuza göz dikmişler. bi deeplere saldırılıyor. 250k asker kestik savunmada. diğer wowlara dokuna yok. bizde birilerine dokunacağız, kişileri ve zamanını biliyoruz.

MAKHEDA
23-12-2009, 18:44
sen hayatında görmediğin organizeyi görüceksin ve oyun sonundada sizler herbiriniz birer üstadsınız deme gereği duyacaksın sadece izleyeceksin.... Biz oynıcaz.

yavaş organize olunda sistem çökmesin:) siz adamı öldürürsünüz..tabi gülmekten...

MAKHEDA
23-12-2009, 18:51
[sıze=3]nan ne oluyor burda ben akmet=ütopik sen benim ismimi nasıl azına alırsın :d hem de neden şikayetçi oldun anayamadım derdin nedir senn dostum kuyruguna biz mi bastık kasırga mı bastı cicim. Bu oyun boyle oyun yapmaya çalışırsanız iki üç kafadar bizde o oyunu başınıza çalarız ...[/sıze]

[sıze=3]ha dikkat et daha kafana çalacaklarım bitmedi mucks :)[/sıze]
[sıze=3]bu arada oyuncu ismini verde seni ayrıca görelim :d[/sıze]
[sıze=3]kim bu adamın kuyruguna bastı leynnn kafasınız kırarım onun :d[/sıze]

gel gel panayır var...iki üç kafadar diyip tüm dağılan birlikleri içinize aldınız..sonra adam olup burdan laf yetiştirionuz... Oyuncu ismimi sen göremessin ben zamanı gelince köyünü sıfırlayarak merkezi olmayan ezik diye sana msj atcam zaten..tek gelcem haberin olsun :) sarı şahinle tamammı?:d

&salih&
23-12-2009, 18:54
adam satmayı bırak mensubu oldugu birliği satan yegane sahıs..utanmıyon bide çak çak çene yapıyon forumu temiz tutalım salihi konuşturmayalım:) aslanla reelde hesaplaş buraya taşıma bi daha ..300leri agzına alma..sen o ailenin asla bir ferdi olamassın bu tutumunla..senin yüzünden yıkılan sucu olmayan kişiler adına konusuyom...kimseyi düşünmediğini orda gösterdin...kalkıp onları savunmak için tek gram ugraşmadın..kendi profilinden reklam yaptın sadece...yazıklar olsun senin gibi adamlarda burda...travianın karakter süzgeci yokki adam olmayan giremez diye...yazık...baksan koskoca adamdır..çocuk gibi burda askerimi kestiler benim bana yanlış yapıldı falan...dışarda reelde millet nelerle ugrasıo? açlık yoksulluk kriz kol gezio sen sıcacık koltugunda utanmadan forumlarda askerim kesildi diye ağlıyon..var git işine tadını kaçırma milletin...hesabın olmadıgı serverda konuşma...

boşversene sen öncelikle konunun iç yüzünü bilmeden ahkam kesiyosun senin olmadığın mekanlarda biz vardık.bırak birilerinin suçunu başkasına b.k atarak kapatmaya çalışmayıda sen işine bak koçum daha küçüksün... çölaslanı denilen (mustafa duman ) ile elbette reelde görüşücem ben sizin gibi bi oyun uğruna kişiliğimi ayaklar altına aldıran biri değilim.hırsızlık yaparak hesap hackliyim... karaktersizliğe gelincede inan senin ve aslan gibi binlercesine oturduğum yerden karakter dersi veririm sizin gibiler nedir biliyomusun reelde bi halt sahibi olamayıp burada temiz insanların emeği üzerinden ahkam kesip saldırı geldiğinde de yandım anam diye ağlayıp savunma istersiniz... bunun en büyük örneği çölaslanı nın profilinde mevcuttur kaçtane saldırı madalyası almış göster bakalım koçum... oradaki madalayalar bile yan birliklerinin emeği ile bastığı askerlerle alınmıştır siz bu kadarlık adamsınız işte...:D

ama merak etmeyin oyunun sonunda server sizi hakettiğiniz yere gömecektir aslına bakarsan sizin gibi karakterden yoksun insanlara ne söylesek boş.Nisan yağmuru gibi gelir size.:)

sana tavsiyem kim bende hıyar var dediğinde eline bir avuç tuz alıp peşinden koşma hıyar dediğin farklı bişeyde çıkabilir koçum... :p

MAKHEDA
23-12-2009, 19:27
boşversene sen öncelikle konunun iç yüzünü bilmeden ahkam kesiyosun senin olmadığın mekanlarda biz vardık.bırak birilerinin suçunu başkasına b.k atarak kapatmaya çalışmayıda sen işine bak koçum daha küçüksün... çölaslanı denilen (mustafa duman ) ile elbette reelde görüşücem ben sizin gibi bi oyun uğruna kişiliğimi ayaklar altına aldıran biri değilim.hırsızlık yaparak hesap hackliyim... karaktersizliğe gelincede inan senin ve aslan gibi binlercesine oturduğum yerden karakter dersi veririm sizin gibiler nedir biliyomusun reelde bi halt sahibi olamayıp burada temiz insanların emeği üzerinden ahkam kesip saldırı geldiğinde de yandım anam diye ağlayıp savunma istersiniz... bunun en büyük örneği çölaslanı nın profilinde mevcuttur kaçtane saldırı madalyası almış göster bakalım koçum... oradaki madalayalar bile yan birliklerinin emeği ile bastığı askerlerle alınmıştır siz bu kadarlık adamsınız işte...:D

ama merak etmeyin oyunun sonunda server sizi hakettiğiniz yere gömecektir aslına bakarsan sizin gibi karakterden yoksun insanlara ne söylesek boş.Nisan yağmuru gibi gelir size.:)

sana tavsiyem kim bende hıyar var dediğinde eline bir avuç tuz alıp peşinden koşma hıyar dediğin farklı bişeyde çıkabilir koçum... :p

serverın başından beri senin bulundugun birliğin üyesiyim...ve olayın iç yüzünü biliyorum herşeyiyle..senin hesabın hacklenmesi boş yere olmadı okadar köy senin yüzünden zor durumda kaldıki senin bunlara ses çıkarmamam sadece aslana takman işi kişisel kavgaya dökmen tabi öncesindede 300lere ihanet etmen ..sen adam olsaydın burda önce bana şunu dersin ben adamım ve birliğimi satmadım 300 ana birliğin türklerde askerini kesmek için ugraşmadım gizli anlaşmalar yapmadım veya bunu belirtcek msjım da olmadı?? yalan senin kişiliğin olmuş reel de ne oldugun burdan belli..sen alttan alttan aslanın yönetimindeki birliğin askeri kesilirsek zevkten dört köşe ol varmı başka yapılcak bişey de rakiplere..sonra burda hala konuş...sen çok iyi bilion ne mal oldugunu hala 300 leri agzına alma agzına alırsan başka biyerden çıkar bu sefer..

aKmet
23-12-2009, 19:28
gel gel panayır var...iki üç kafadar diyip tüm dağılan birlikleri içinize aldınız..sonra adam olup burdan laf yetiştirionuz... Oyuncu ismimi sen göremessin ben zamanı gelince köyünü sıfırlayarak merkezi olmayan ezik diye sana msj atcam zaten..tek gelcem haberin olsun :) sarı şahinle tamammı?:d

kim dagılmıs KAOS u desteklemeyip arkasından birliklerinize oyuncuları kaydıran ben miyim :D
300 tr a b yi aranıza alan ben miyim :D

su an birliklerimizin tümü ++ dadır 10 tane birlik vardır ++ nın tarihini bir daha oku deliler bu ++ da kac birlik yıkmıslar ogren gel biz sizin gibi TÜRKlerle 3 ay ugrasmadık 10 tane birlik olarak

bizim tek birlik 5 birlige ve birleşimlerine kafa tuttuumuzu da hatırlamazsın sen cicim hadi bakim yellen

delikanlıysan ismini söylersin işte bu kadar delikanlısın ben ütopik 194 97 merkezin koordinatı senn gibi korkak oynamam ayrıca benm merkezimi sıfırlayabilirsiniz keske gele gele bana gelseniz :D ama biz geldikmi artık en az 30 merkez götürrüz cicim :D bizi tanı ondan sonra konuş :D

KAOSlara gelme sonra bir video da sana çekerim hadi eywallah ...

Truvalı
23-12-2009, 19:46
hayırdır siz 300lerin üyesi değilmisiniz?? ailede abide vardır kardeşte yoksa oraya ait hissetmiyonuzmu kendinizi??

Biz nereye ait olduğumuzu kendimiz biliyoruz, senin bilmene gerek yok..

&salih&
23-12-2009, 19:50
serverın başından beri senin bulundugun birliğin üyesiyim...ve olayın iç yüzünü biliyorum herşeyiyle..senin hesabın hacklenmesi boş yere olmadı okadar köy senin yüzünden zor durumda kaldıki senin bunlara ses çıkarmamam sadece aslana takman işi kişisel kavgaya dökmen tabi öncesindede 300lere ihanet etmen ..sen adam olsaydın burda önce bana şunu dersin ben adamım ve birliğimi satmadım 300 ana birliğin türklerde askerini kesmek için ugraşmadım gizli anlaşmalar yapmadım veya bunu belirtcek msjım da olmadı?? yalan senin kişiliğin olmuş reel de ne oldugun burdan belli..sen alttan alttan aslanın yönetimindeki birliğin askeri kesilirsek zevkten dört köşe ol varmı başka yapılcak bişey de rakiplere..sonra burda hala konuş...sen çok iyi bilion ne mal oldugunu hala 300 leri agzına alma agzına alırsan başka biyerden çıkar bu sefer..

koçum öyle perde arkasından atıp tutmak kolay kim olduğunu söylede ona göre konuşiyim perdenin ve pc nin arkasına saklanmış karakterine yakışır laflar ediyorsun... birliğimde olduğunu söyleyeceğine azıcık dürüst ol sen benim birliğime girebilecek kadar delikanlı olamazsın benim birliğim hesabım çalındığında bile yanımdaydı benimle beraber göğüs göğüse çarpıştı benim isteğimle biz birlikten çıktık ve tüm köylerimi birlik arkadaşlarıma reislettim bunu neden söylemiyorsun madem birliğimden biriysen... öyle kurusıkı laflar atmak kolay köyünü söylede kim olduğunu bilelim benim hesabım varkende ismim forumda vardı şimdide var en azından söylediklerimi açık kimliğimle söylüyorum senin gibi korkak gibi sahte isimlerle önüme gelen sataşmıyorum...:D

kuzenler
23-12-2009, 20:03

ben sadece burada başkan çölaslanı hakkında yanlış bildiğiniz bir durumu aktaracağım..server başından beri savunma bastırdığımız bir köyümüzden aslana destek çıkacaktık.ama çok büyük bir destek..başkan istemedi..bu olay bir kaç kez tekrarladı.adamın merkez köyü kaçkez yıkımla karşılaştı hatırlamıyorum ama o çoğunlukla destekleri diğer saldırı alan arkadaşlarına gönderilmesini istedi.bu kadar 300 oyuncusu neyin ne oduğunu biliyor.biliyorki bakın çölaslanının kurduğu köy etrafında kaçtane köy kuruldu tek talimatla..eksi artı da tam anlamıyla dostluk kardeşlik ve birlik ruhu var ..biz gücümüzü çölaslanından almıyoruz gücümüzü tek köylü elemanından 28 köylğü elemanına kadar olan bütün oyunculara borçluyuz.

saygılar.

&salih&
23-12-2009, 20:30
ben sadece burada başkan çölaslanı hakkında yanlış bildiğiniz bir durumu aktaracağım..server başından beri savunma bastırdığımız bir köyümüzden aslana destek çıkacaktık.ama çok büyük bir destek..başkan istemedi..bu olay bir kaç kez tekrarladı.adamın merkez köyü kaçkez yıkımla karşılaştı hatırlamıyorum ama o çoğunlukla destekleri diğer saldırı alan arkadaşlarına gönderilmesini istedi.bu kadar 300 oyuncusu neyin ne oduğunu biliyor.biliyorki bakın çölaslanının kurduğu köy etrafında kaçtane köy kuruldu tek talimatla..eksi artı da tam anlamıyla dostluk kardeşlik ve birlik ruhu var ..biz gücümüzü çölaslanından almıyoruz gücümüzü tek köylü elemanından 28 köylğü elemanına kadar olan bütün oyunculara borçluyuz.

saygılar.

aslan ve enter e azmı savunma gönderdik azmı yalvardılar savunma için ben ozaman 300tm1 in başkanıydım bana bilmediğim bir şarkı söyle içinde yalan olmasın :D:):D

Heminet
23-12-2009, 20:44
Son natarı almaya gıden bırlık var mı ? :rolleyes:

Mechatronics
23-12-2009, 21:09
Son natarı almaya gıden bırlık var mı ? :rolleyes:

Multi kendine saklıyormuş onu..

Heminet
23-12-2009, 21:15
hımm :) iyi işte ne guzel :D

kabus22
23-12-2009, 22:00

wayy demek o içimizdeki hain sendin senmi yetiştiriyordun ally leri cöl aslanına :) senin oyundaki ismin ne sen hangi birliktesin soylesene bana ben sildim hesabı ama takip ediyorum devamlı ama koy arıyorum s18 de koy bulursam o zaman daha rahat takıp edebilicem ama bekle benı inan koy bulmama cok az bi zaman kaldı hain herif ;)

TuVaReQ
23-12-2009, 22:33
nan ne oluyor burda ben aKmet=ÜTOPİK sen benim ismimi nasıl azına alırsın :D hem de neden şikayetçi oldun anayamadım derdin nedir senn dostum kuyruguna biz mi bastık KaSIRGA mı bastı cicim. bu oyun boyle oyun yapmaya çalışırsanız iki üç kafadar bizde o oyunu başınıza çalarız ...

ha dikkat et daha kafana çalacaklarım bitmedi mucks :)
bu arada oyuncu ismini verde seni ayrıca görelim :D
kim bu adamın kuyruguna bastı leynnn kafasınız kırarım onun :D

ben buna 2 3 gündür bilalle birlikte başka konu başlığından dünya laf soktum ama kuyruğuna mı geldi bilmiyorum:) ama yüzünü tenekeyle sıyırmışlar hala yazıyor napalım:)

-constantine-
23-12-2009, 22:50
ben buna 2 3 gündür bilalle birlikte başka konu başlığından dünya laf soktum ama kuyruğuna mı geldi bilmiyorum:) ama yüzünü tenekeyle sıyırmışlar hala yazıyor napalım:)

ARkadaslar ben bu son kalan wowu makhetaya alıcam haberınız olsun:)Gıtsın eglensın zaman felan gecırsın şş makheta kımsen bılmıyorum oyundan mesaj atta soz verıyorum ben temızlıyecem natarı sende gıdıp alıcan:)

olmazkı bole bak bu kadar kısıden laf yıyorsun :)şamar oglanına donsmussun yemınlen.

kuzenler
23-12-2009, 23:32
aslan ve enter e azmı savunma gönderdik azmı yalvardılar savunma için ben ozaman 300tm1 in başkanıydım bana bilmediğim bir şarkı söyle içinde yalan olmasın :D:):D

sadece kendiisine gelen saldırıarda evet yardım istedi.o madalyalarda sadece kendisine gelen saldırılarda alındı.ben burda sadece kendisine gelen saldırılardan bahsetmiyorum diğer birlik arkadaşlarına gelen saldırılarda savunmaları başka tarafa kaydırdı.onların savunulması daha önemli diye.

MAKHEDA
24-12-2009, 01:47
kim dagılmıs KAOS u desteklemeyip arkasından birliklerinize oyuncuları kaydıran ben miyim
300 tr a b yi aranıza alan ben miyim

su an birliklerimizin tümü ++ dadır 10 tane birlik vardır ++ nın tarihini bir daha oku deliler bu ++ da kac birlik yıkmıslar ogren gel biz sizin gibi TÜRKlerle 3 ay ugrasmadık 10 tane birlik olarak

bizim tek birlik 5 birlige ve birleşimlerine kafa tuttuumuzu da hatırlamazsın sen cicim hadi bakim yellen

delikanlıysan ismini söylersin işte bu kadar delikanlısın ben ütopik 194 97 merkezin koordinatı senn gibi korkak oynamam ayrıca benm merkezimi sıfırlayabilirsiniz keske gele gele bana gelseniz ama biz geldikmi artık en az 30 merkez götürrüz cicim bizi tanı ondan sonra konuş

KAOSlara gelme sonra bir video da sana çekerim hadi eywallah ...

carlos bak sanada anlatayım sizde toptan bir anlama kıtlığı varya neyse:D kaoslara zamanında oyuncu veren biziz onlarla savaşıp saygısızlık etmeyende biziz...eski bbd liler biliosun kaos ? bilion demi man kafa:D sonra bunlarla bölgeye huzur gelsin diye birleşim yapılmış elimizden geldiğince savunmada atıldı iyi niyetimizi gösterdik..savaştıgımız adamlara destek attık..onları korucaz diye bir anlaşma yok biz tetikçide değiliz..siz deepleri kasırgaları koruyonuzmu?evet deme kasırga 5 in halini sokarım araya:) türkler diyon 3 ay diyon güldürme beni adamları bir haftada yıktık hep..adamlar ağlayıp ateşi kestirdi..2 ay güç toplayıp paşa önderliğinde saldırı cıkardılar bize..bizde dedik acımıcan işte böle :D ve acımadık 1 hafta olmadan onlarıda sildik total yıkım 2 hafta sürdü..mancınıkla 20 saatlik en az yollar bunlar..cogu arkadaşımız ??????????? böle köylere gitti yarı yoldan döndü:D bana geyik yapma analiz yap atım tutma gerçekleri söyle...oyuncu nickini koordinatını söyleyerek yüreklimi oluyosun :D ben bilsem dahi sanamı gelcem güzelim ordumu işe yaramaz bir köyemi göndercem sende fazla takılma buraya git birliğine salla ile birlikte salla bişeyler...

MAKHEDA
24-12-2009, 01:54
ARkadaslar ben bu son kalan wowu makhetaya alıcam haberınız olsun:)Gıtsın eglensın zaman felan gecırsın şş makheta kımsen bılmıyorum oyundan mesaj atta soz verıyorum ben temızlıyecem natarı sende gıdıp alıcan

olmazkı bole bak bu kadar kısıden laf yıyorsun şamar oglanına donsmussun yemınlen.

sen kimsin olm :D git kendine al sen natar köyü boşta var bitane..emin ol şu travianda benden çok wow köyüne bakan yoktur:D bakıom sizede acizlik had safhada burda ceneye vurmuşunuz karı gibi..analiz yapıoz bizde size:D sen önce bir natar köyü nasıl bişey forumlarda resimleri vardır ordan bak bi..başkasına almadan önce:D

MAKHEDA
24-12-2009, 01:55

bilallemi:D o kim la:D siz tek başınıza iş yapamazmısınız? evlenince sorun olur bak bu:D bak ya kötü kötü konuşturuyolar beni:D

MAKHEDA
24-12-2009, 02:00
wayy demek o içimizdeki hain sendin senmi yetiştiriyordun ally leri cöl aslanına senin oyundaki ismin ne sen hangi birliktesin soylesene bana ben sildim hesabı ama takip ediyorum devamlı ama koy arıyorum s18 de koy bulursam o zaman daha rahat takıp edebilicem ama bekle benı inan koy bulmama cok az bi zaman kaldı hain herif

önüne gelen atlıyo :D napalım buda insan sözde:D cevap vermek gerekiyo:D tmm mı yazdım sana cevap ?rahatladınmı:) haini uzakta arama salih abin var bak yukarda...çölaslanına ulaşan msjlar salihin rakiplerle olan yalakalık diyalogları...alet oldunuz hepinizde bu salihin oyununa...ben kimseye aly maly kopyalamadım çünkü ben 300lerin hiçbirinde yoktum :eek: ben derin devletim sadece:D

MAKHEDA
24-12-2009, 02:05
koçum öyle perde arkasından atıp tutmak kolay kim olduğunu söylede ona göre konuşiyim perdenin ve pc nin arkasına saklanmış karakterine yakışır laflar ediyorsun... birliğimde olduğunu söyleyeceğine azıcık dürüst ol sen benim birliğime girebilecek kadar delikanlı olamazsın benim birliğim hesabım çalındığında bile yanımdaydı benimle beraber göğüs göğüse çarpıştı benim isteğimle biz birlikten çıktık ve tüm köylerimi birlik arkadaşlarıma reislettim bunu neden söylemiyorsun madem birliğimden biriysen... öyle kurusıkı laflar atmak kolay köyünü söylede kim olduğunu bilelim benim hesabım varkende ismim forumda vardı şimdide var en azından söylediklerimi açık kimliğimle söylüyorum senin gibi korkak gibi sahte isimlerle önüme gelen sataşmıyorum...:D

ne göğüsü be :D senin o birlik şuan da aslana destek oluyo:D yanındaymışta filan hesabını sildiler ya senin 1-2 kişiye reisletmişsin köyünü çokmu:D kuru sıkı değil bak direk dank beynine sok bu lafları..senin birliğim dediğin arkidişlerin 300 ailesinin bir ferdi..senin aslanla olan sorunundan dolayı forumda kötülediğin birliğin bir ferdi o birlik...göğüs möğüs burda sıkma şimdi :D gece gece abdesti bozdurcan:D

MAKHEDA
24-12-2009, 02:07
Biz nereye ait olduğumuzu kendimiz biliyoruz, senin bilmene gerek yok..

bende biliyom 300 birliğinin bir ferdisiniz.....

SaLLa
24-12-2009, 07:05
BİNDELİ birliğindeki arkadaşlarımadır...

Burada amaç belli boş boş muhabbetlerle ve hakaretlerle amaç bizleri kızdırmaktır lütfen oyuna gelmeyelim bırakalım dileyen dilediği kadar hakaret etsin her zaman söylerim bir insan başını kuma saklayıpta hakaret ediyorsa o insan sadece EZİKTİR bu onu gösterir. Kesinlikle MAKHEDA isimli kendini bilmezle muhattap olmak yok bırakın kendi kendine konuşsun biz raporlarla konuşuruz pek yakında sinemalarda oluruz, bu arada rapor derken 300 lerin birbirlerine daha şimdiden girdiğine dair bir raporuda ben yayınlıyayım bari :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=5493511a6c8

TauWanDoo
24-12-2009, 07:12
İyi olan kazansın:cool:

&salih&
24-12-2009, 08:37

Burada amaç belli boş boş muhabbetlerle ve hakaretlerle amaç bizleri kızdırmaktır lütfen oyuna gelmeyelim bırakalım dileyen dilediği kadar hakaret etsin her zaman söylerim bir insan başını kuma saklayıpta hakaret ediyorsa o insan sadece EZİKTİR bu onu gösterir. Kesinlikle MAKHEDA isimli kendini bilmezle muhattap olmak yok bırakın kendi kendine konuşsun biz raporlarla konuşuruz pek yakında sinemalarda oluruz, bu arada rapor derken 300 lerin birbirlerine daha şimdiden girdiğine dair bir raporuda ben yayınlıyayım bari :)

haklısın dostum :)) buarada dellyemre deki cevheri taaaa oyunun başında benim birliğimdeyken farketmiştim ellerine sağlık çok güzel kesim yapmış :))

kuzenler
24-12-2009, 09:06
carlos bak sanada anlatayım sizde toptan bir anlama kıtlığı varya neyse:D kaoslara zamanında oyuncu veren biziz onlarla savaşıp saygısızlık etmeyende biziz...eski bbd liler biliosun kaos ? bilion demi man kafa:D sonra bunlarla bölgeye huzur gelsin diye birleşim yapılmış elimizden geldiğince savunmada atıldı iyi niyetimizi gösterdik..savaştıgımız adamlara destek attık..onları korucaz diye bir anlaşma yok biz tetikçide değiliz..siz deepleri kasırgaları koruyonuzmu?evet deme kasırga 5 in halini sokarım araya:) türkler diyon 3 ay diyon güldürme beni adamları bir haftada yıktık hep..adamlar ağlayıp ateşi kestirdi..2 ay güç toplayıp paşa önderliğinde saldırı cıkardılar bize..bizde dedik acımıcan işte böle ve acımadık 1 hafta olmadan onlarıda sildik total yıkım 2 hafta sürdü..mancınıkla 20 saatlik en az yollar bunlar..cogu arkadaşımız ??????????? böle köylere gitti yarı yoldan döndü bana geyik yapma analiz yap atım tutma gerçekleri söyle...oyuncu nickini koordinatını söyleyerek yüreklimi oluyosun :D ben bilsem dahi sanamı gelcem güzelim ordumu işe yaramaz bir köyemi göndercem sende fazla takılma buraya git birliğine salla ile birlikte salla bişeyler...

oyundaki nickin ne bilmiyorum kardeşim ama o seferlerdeki ?????? işaretli dönüşlerden birkaçına ben de iştirak etmiştim :))

toys
24-12-2009, 12:26
:rolleyes:
haklısın dostum :)) buarada dellyemre deki cevheri taaaa oyunun başında benim birliğimdeyken farketmiştim ellerine sağlık çok güzel kesim yapmış :))

sen ne konuşuyoırsun koyun silimiş gitmiş hala buralardasın kesin ezik bi koyle yoluna devam ediyorsun gucun yetmeyince burda atıp tutuyorsun madem col aslanının ismini ögrendim diyorsun bende senın her şeyini biliyorum konuşuşturma beni marketci :rolleyes:

GÖKAY
24-12-2009, 15:21
:rolleyes:

sen ne konuşuyoırsun koyun silimiş gitmiş hala buralardasın kesin ezik bi koyle yoluna devam ediyorsun gucun yetmeyince burda atıp tutuyorsun madem col aslanının ismini ögrendim diyorsun bende senın her şeyini biliyorum konuşuşturma beni marketci :rolleyes:

pardon arkadaşım toys hesabını sen kim adına kullanıyosun??msj geldi benim köye forumda yazan senmisin diye..ayıp oluyo böyle..toys hesabının sahibi benim gökay!oyundaki bi hesapla burda benim adıma msj yazman doğrumu şimdi ? lütfen nickini değiştirerek kendi adına konuş benim ağzımdan mış gibi konuşma ...biz oyunda kalmak istiyoruz sadece..bizi buralara yöneltme doğrusuyla yanlışıyla lütfen bu nickle msj yazma...benim köye msj geliyor sonra...

GÖKAY
24-12-2009, 15:37
ayrıca yeni üye oldum msjları okuyom başlıkla ne alakası var bu konuşmaların..forumlarda daha düzgün konuşmalar olcağını umardık..bizim adımıza konuşmalar yapılmış..başlık wow gidişatı kimse wowla ilgili konuşmamış...bazı arkadaşları ayırıyorum tabi..ama genelde talihsiz muahbbetler yaşanmış..gerek yok bunlara arkadaşlar ben 300lerin başkanı olrak herkese wow yolunda başarılar diliyorum...kim kurarsa kursun hayat devam ediyor..hiçbir şey değişmicek kalp kırmayalım yeter..burası oyun alanı ve stres atmak için burda herkes...toys hesabının sahibi olduğuma inanmayan varsa köye msj atsın ordan teyit ederim..saygılar ...ii oyunlar...

aKmet
24-12-2009, 15:52
carlos bak sanada anlatayım sizde toptan bir anlama kıtlığı varya neyse kaoslara zamanında oyuncu veren biziz onlarla savaşıp saygısızlık etmeyende biziz...eski bbd liler biliosun kaos ? bilion demi man kafa sonra bunlarla bölgeye huzur gelsin diye birleşim yapılmış elimizden geldiğince savunmada atıldı iyi niyetimizi gösterdik..savaştıgımız adamlara destek attık..onları korucaz diye bir anlaşma yok biz tetikçide değiliz..siz deepleri kasırgaları koruyonuzmu?evet deme kasırga 5 in halini sokarım araya türkler diyon 3 ay diyon güldürme beni adamları bir haftada yıktık hep..adamlar ağlayıp ateşi kestirdi..2 ay güç toplayıp paşa önderliğinde saldırı cıkardılar bize..bizde dedik acımıcan işte böle ve acımadık 1 hafta olmadan onlarıda sildik total yıkım 2 hafta sürdü..mancınıkla 20 saatlik en az yollar bunlar..cogu arkadaşımız ??????????? böle köylere gitti yarı yoldan döndü bana geyik yapma analiz yap atım tutma gerçekleri söyle...oyuncu nickini koordinatını söyleyerek yüreklimi oluyosun ben bilsem dahi sanamı gelcem güzelim ordumu işe yaramaz bir köyemi göndercem sende fazla takılma buraya git birliğine salla ile birlikte salla bişeyler...

hehee bana küfür etti :D
len sana bişi demiyorum sen gibi bir kişi nasıl olurda forumda yazmaya çalışır git kumda oyna sen EZİKLİKten başka bişi deil bu :D

yaw sen o zaman SaLLa merkeze gel hadi diyelim benim merkezden bir cacık olmaz :D o çok güçlü ordun neymiş gel bir merkeze lütfende görelim zamanında biliyoruz onlarca ordularınız patladı :D

yaw bu -+ ya bir daha mı gitsek ne yapsak arkadaşlar rahat durmuyorlar yine bi video daha yapsak mı bizim arkadaşlar ikinci filmin fragmanını bile yapmışlar zaten sadece filmini çekmek kaldı bize :)

merkezinin ismini söyleyemeyecek korkaklar forumlarda gider yapmasın LÜTFEN
burası er meydanıdır KORKAKlara göre deildir ...

toys
24-12-2009, 15:55
sen kımsın ? dostum

GÖKAY
24-12-2009, 16:05
sen kımsın ? dostum

ben gökay s18 deki toys hesabının sahibi !! yukarda belirttim..s18den merak ettiğiniz bişey varsa toys hesabımdan cevaplarım isteyene... bu nickle niye forumda bizim adımıza konuşuyorsun onu anlamadım ..kimsiniz pardon siz? s18de varmısınız varsanız hesabınız ne?

toys
24-12-2009, 16:08
s18 den ana bırlıkteyım wow sorumlusu suan temsılcısı olarak ben bakıyorumne maral okuyosun sen merak eden varsa arkadaslar msj ata bılır bana

GÖKAY
24-12-2009, 16:15
s18 den ana bırlıkteyım wow sorumlusu suan temsılcısı olarak ben bakıyorumne maral okuyosun sen merak eden varsa arkadaslar msj ata bılır bana

şakamı yapıosun ? gökay kim bilmiyosan senin o hesabla işin olmaz adını söyle sen önce temsilciyim ayağı yapma..benim temsilcim beni tanır...

zebani44
24-12-2009, 16:27
Başlık gerçekten çok uydu wow GİDİŞATI . son durum.

http://i48.tinypic.com/2dtrxhg.png

toys
24-12-2009, 16:52
senle uğrasamam wow la uğrasıyoz gıt aynada dalga gec kendınle ben sana yazmadım ısı olaana yazdım konusup durma buda son yazmamdır sana

GÖKAY
24-12-2009, 16:58
senle uğrasamam wow la uğrasıyoz gıt aynada dalga gec kendınle ben sana yazmadım ısı olaana yazdım konusup durma buda son yazmamdır sana

tamam sahtekar kardeş adını söylemiyon ama bak toys profiline sana orda msj yazdım .... gökay bu hesabın başındadır forumdaki toys la bağlantısı yoktur bilginize...buna da cevap ver bakalım...öle adam kirletmek kolay değil... herkes de bilsin toysun sahibi gökay dır bu arkadaş burdan ekmek yemeye çalışıyor...toys un oyundaki profilinden herkes anlar zaten...saygılarrr...

Truvalı
24-12-2009, 19:19
bende biliyom 300 birliğinin bir ferdisiniz.....

Her bildiğin doğru doğru olmayabilir.Bazen yalnış bildiklerindir doğru olanlar.Onun içindir ki; msjların devamını oyundan atmanı bekliyorum. Burası s18 serverinin forum bölümü. Dolayısıyla burada olan kişilerin kim oldukları belli.Kim olduğu belli olmayan, oyundaki adını yazmaya cesaret edemeyen "ezik" ya da daha net tabirle "korkaklar" yazmazsa, s18'in değerli oyuncularına saygınlık göstermiş olur forumda wow gidişatını konuşmaları açısından.Sana gelince dediğim gibi, msjını bekliyorum oyundan. Sende 300'sün, bende 300'üm. Korkmana ve çekinmene gerek yok yani..

MAKHEDA
24-12-2009, 20:49

Burada amaç belli boş boş muhabbetlerle ve hakaretlerle amaç bizleri kızdırmaktır lütfen oyuna gelmeyelim bırakalım dileyen dilediği kadar hakaret etsin her zaman söylerim bir insan başını kuma saklayıpta hakaret ediyorsa o insan sadece EZİKTİR bu onu gösterir. Kesinlikle MAKHEDA isimli kendini bilmezle muhattap olmak yok bırakın kendi kendine konuşsun biz raporlarla konuşuruz pek yakında sinemalarda oluruz, bu arada rapor derken 300 lerin birbirlerine daha şimdiden girdiğine dair bir raporuda ben yayınlıyayım bari

sallama yine bakim sen :D beni niye muhattap almıcaksınız olurmu öle iş:D bak 300lerin raporunuda koyuyon oraya sen burda laf sokarken iyimi 300ler birbirine girmişte filan ...300ler sana bi gircek ama pir gircek:D bitane adam wowa asker attı diye olaymı oluyo ..yoksa delilerin wow köyü reislenirkenmi olay oluo??reklam yapmıyo bizimkiler aslında..gerek duymuyolar.tuvareq hesabı sildi hala konuşuyo onu niye kimse susturmuyo :D.bana gelince kim olduğum konusunda merakınız zirve yapsın ozaman ben sizi bulurum..şuan ilgi çok az::D hade bakim yavrucaklar..msjı olan varsa dertleşelim :D

MAKHEDA
24-12-2009, 20:59
hehee bana küfür etti
len sana bişi demiyorum sen gibi bir kişi nasıl olurda forumda yazmaya çalışır git kumda oyna sen EZİKLİKten başka bişi deil bu

yaw sen o zaman SaLLa merkeze gel hadi diyelim benim merkezden bir cacık olmaz o çok güçlü ordun neymiş gel bir merkeze lütfende görelim zamanında biliyoruz onlarca ordularınız patladı

yaw bu -+ ya bir daha mı gitsek ne yapsak arkadaşlar rahat durmuyorlar yine bi video daha yapsak mı bizim arkadaşlar ikinci filmin fragmanını bile yapmışlar zaten sadece filmini çekmek kaldı bize

merkezinin ismini söyleyemeyecek korkaklar forumlarda gider yapmasın LÜTFEN
burası er meydanıdır KORKAKlara göre deildir ...

hey Allahım ya acayip adamsın sen akmedi nejat ya:D yiyosa sallaya gel diyo:D yiyosa güngörene gelsene güngörene:D (recep ivediksin tam ya) herkes gider yapıyo burda bu msjları köyden birbirinize yazsanıza aciz insanlar!!!! içinizdeki pislikleri burda kusuyonuz tabi köyden yemez multi küfürden hakaretten kitler diye çakalcarloslar sizi gidin brezilya serverında top koşturun siz...:) akmeti nejat unutmucam seni:D öldürdün gülmekten beni:D

MAKHEDA
24-12-2009, 21:04
Her bildiğin doğru doğru olmayabilir.Bazen yalnış bildiklerindir doğru olanlar.Onun içindir ki; msjların devamını oyundan atmanı bekliyorum. Burası s18 serverinin forum bölümü. Dolayısıyla burada olan kişilerin kim oldukları belli.Kim olduğu belli olmayan, oyundaki adını yazmaya cesaret edemeyen "ezik" ya da daha net tabirle "korkaklar" yazmazsa, s18'in değerli oyuncularına saygınlık göstermiş olur forumda wow gidişatını konuşmaları açısından.Sana gelince dediğim gibi, msjını bekliyorum oyundan. Sende 300'sün, bende 300'üm. Korkmana ve çekinmene gerek yok yani..

evet sende haklısın be kardeş tek bildiğim hiç bişey bilmediğim :D felsefecimisin sen kardeş? biz 300 sün diyoz sana bi hakaretimiz yok bi lafımız yok gelmiş burda laf cambazlığı yapıosun...beni çok kızdırıonuz valla yakaram bu köyü ha:D ya 300sündür yada oraya sıgınan bir sıgıntı ?

gogora
24-12-2009, 22:45
evet sende haklısın be kardeş tek bildiğim hiç bişey bilmediğim :D felsefecimisin sen kardeş? biz 300 sün diyoz sana bi hakaretimiz yok bi lafımız yok gelmiş burda laf cambazlığı yapıosun...beni çok kızdırıonuz valla yakaram bu köyü ha:D ya 300sündür yada oraya sıgınan bir sıgıntı ?

300 ün yeni yüzü sensin herhalde :D ama tebirk ediyorum daha iyi bi sözcü seçemezlerdi kendilerine merak ediyorum acaba 300 dekilerin hepsi mi böyle yoksa seni başka birliktekiler mi tuttu 300 ü rezil et die :D:confused:

kılıclaradası
24-12-2009, 23:13
300 ün yeni yüzü sensin herhalde :D ama tebirk ediyorum daha iyi bi sözcü seçemezlerdi kendilerine merak ediyorum acaba 300 dekilerin hepsi mi böyle yoksa seni başka birliktekiler mi tuttu 300 ü rezil et die :D:confused:

bence başka birlikler tuttu bu makhedayı 300 birliklerini daha iyi rezil edebilecek kimse olmaz bu serverda kaça çalışıyorsun başka serverlarda rezil etmek istediğim bir kaç birlik var yardımcı olur musun

MAKHEDA
24-12-2009, 23:43

:D he la bu 300ler hep böyle benim gibi...yıkın onları :D wow mow kurmaya çalışıyolar kendi başlarına...sen yıkarsın ben sana güveniyom gogoşa :D

MAKHEDA
24-12-2009, 23:49
bence başka birlikler tuttu bu makhedayı 300 birliklerini daha iyi rezil edebilecek kimse olmaz bu serverda kaça çalışıyorsun başka serverlarda rezil etmek istediğim bir kaç birlik var yardımcı olur musun

ayıpsın kardeşim ver birliğin adını ve serverı anlatayım seni.... rezilliği görsünler:D daha benim hangi servarda oynadıgımı bilmiyonuz konusuonuz.... ya adımı gizli tutmak ne zevkliymiş la..ilgi artıyo valla..acayip popüler oldum kısa zamanda:D beni sizler buraya getirdiniz....ismimi sölücemde bu servarda bulamassanız sonra bana tezgah acmayın :D

Heminet
25-12-2009, 02:52
Yonetıcıler ılgılenmıyor bari ben yazıyım.... konu ne ıse onunla ılgılı yorumlar yapın ! kısısel meselelerınız yada bızım bırlık sızın bırlıgı dover (benım babam senın babanı dover) tarzı bır uslupla Forumu Mesgul etmeyin. O yada bu bırlıkten olmanız onemlı degıl ıstersenız kasırgadan olun ama konuyu saptırmayın. Tekrarlıyorum bu konular gercekten onemlıyse. (ki onemlıde olabılır) acın baska bır baslık. Ordan ıstedıgınız kadar yorum yapın.

zebani44
25-12-2009, 03:12
durumlar bayagı değişti. akmet millet wow unu aldı sözümüzü tutamadık ama seni listede unutmadık :)
msn listendeki tek zebani yim ben :)

http://i48.tinypic.com/2z3uzy1.png

MAKHEDA
25-12-2009, 16:08
Yonetıcıler ılgılenmıyor bari ben yazıyım.... konu ne ıse onunla ılgılı yorumlar yapın ! kısısel meselelerınız yada bızım bırlık sızın bırlıgı dover (benım babam senın babanı dover) tarzı bır uslupla Forumu Mesgul etmeyin. O yada bu bırlıkten olmanız onemlı degıl ıstersenız kasırgadan olun ama konuyu saptırmayın. Tekrarlıyorum bu konular gercekten onemlıyse. (ki onemlıde olabılır) acın baska bır baslık. Ordan ıstedıgınız kadar yorum yapın.

doğru söze ne denir...? artık wow gidişatını konusun harbi sıktı bu muahbbet..ben kaçtım başka servere:D orayı karıştırayım biraz :D görüşürz millet...bakın wow gidişatını konuşmazsanız ben gittiğimde... yine gelirim :D heminete tşkler herkesi mantığa davet etti..heminet üstad ben suscam biri bu başlıkta konusursa valla uzatırım :D af yok a cevap vermiom senin için...

Heminet
25-12-2009, 16:28
doğru söze ne denir...? artık wow gidişatını konusun harbi sıktı bu muahbbet..ben kaçtım başka servere:D orayı karıştırayım biraz :D görüşürz millet...bakın wow gidişatını konuşmazsanız ben gittiğimde... yine gelirim :D heminete tşkler herkesi mantığa davet etti..heminet üstad ben suscam biri bu başlıkta konusursa valla uzatırım :D af yok a cevap vermiom senin için...

bu konuda bır adım attıgınız ıcın tesekkurler.Devamı gelır ınsallah dığer arkadaslarca..

aKmet
25-12-2009, 18:57
hey Allahım ya acayip adamsın sen akmedi nejat ya yiyosa sallaya gel diyo:D yiyosa güngörene gelsene güngörene:D (recep ivediksin tam ya) herkes gider yapıyo burda bu msjları köyden birbirinize yazsanıza aciz insanlar!!!! içinizdeki pislikleri burda kusuyonuz tabi köyden yemez multi küfürden hakaretten kitler diye çakalcarloslar sizi gidin brezilya serverında top koşturun siz... akmeti nejat unutmucam seni öldürdün gülmekten beni

nan geri arkadaşım orda ne yazıyor bir daha okur musun :D madem kıymetli merkeze gelmek istedn al sana hedef ne oldu yimedi dimi kaçtın başka bir servere :D

aKmet :
yaw sen o zaman SaLLa merkeze gel hadi diyelim benim merkezden bir cacık olmaz :D o çok güçlü ordun neymiş gel bir merkeze lütfende görelim zamanında biliyoruz onlarca ordularınız patladı :D

MAKHEDA
25-12-2009, 22:29
bu konuda bır adım attıgınız ıcın tesekkurler.Devamı gelır ınsallah dığer arkadaslarca..

akmeti nejata cevap vermiyom gene heminet üstad senin için... yiyosa şuraya gel die bişey yok zaten :) wow yolundada yorumum kasırga ve 300ler iyi dağıldılar serverda..tılsımlar cıktıgında süpriz olmassa bu iki birlik kafa kafaya gider...

cardenas07
26-12-2009, 00:45
tılsımlar her seyi belirler arkadaslar... yeni transfer arda:)

shiptor
26-12-2009, 05:42
herkese wow yolunda başarılar.
Öncelik Bindeli birliğine elbet ;)

RuYa
26-12-2009, 05:49

Kasırga birlikleri adına hayırlı olur inşallah bu transfer de emeği geçenlere teşekkürler :)
Hoşgeldiniz...

ibrahim
26-12-2009, 09:39
11 sayfa s18 wow gidişatının 10 sayfası 300 lerin kendi iç savaşları kendi sorunları başlığı değişse idi ya ne kasırgalardan ne bindelilerden nede zerolardan böyle sıkıntılı haber yok sadece 300 lerin kendi sorunları. kasırgatm ler olarak beraber wow yolunda yürüdüğümüz arkadaşlarıma başarılar dilerim.:cool:

kuzenler
26-12-2009, 10:56
11 sayfa s18 wow gidişatının 10 sayfası 300 lerin kendi iç savaşları kendi sorunları başlığı değişse idi ya ne kasırgalardan ne bindelilerden nede zerolardan böyle sıkıntılı haber yok sadece 300 lerin kendi sorunları. kasırgatm ler olarak beraber wow yolunda yürüdüğümüz arkadaşlarıma başarılar dilerim.:cool:

300lerin bir sorunu yok arkadaşlar.yani woow sürecinde hiçbir sorunları yok .geçmiş dönemlerde herkesin bir sorunu oldu ve kapandı bu konular.her birliğin içinde böyle birliklerin anlaşamadıkları insanlar vardır.bizimkiler sadece biraz daha popüler olmayı seviyorlar :).Ben yinede bu kişilerin 300 birliklerine kattığı renkten dolayı kendilerine teşekkrür ederim.şu anda 300 birlikleri tüm dikkatini woowa vermiş durumdalar.tüm 300 bilikleri woowu bitirmek için uğraşıyorlar.en ufak bir ihanet belirtisi yok şu anda.bitiririz veya bitiremeyiz bizim böyle bir derdimiz de yok.forumda kendini 300 birliklerinden olarak niteleyen bazı kişiler çıktı.başkanlarımız bunlara gerekli cevapları verdi.bende tüm birliklere woow sürecinde başarılar dilerim.

aKmet
26-12-2009, 14:51
su makheda ya hiç cvp vermeyin kim olduunu bulduk

eski badboyz bozuntuları vardı ya onlardan biriymiş belki dilenmiştir su an 300 lerden hesap alıp ortayı karıştırmaya calısıyordur

bakınız.
Badboyz : ++ da kökünü kuruttugumuz birliklerden biridir

saygılar

MAKHEDA
26-12-2009, 16:30
su makheda ya hiç cvp vermeyin kim olduunu bulduk

eski badboyz bozuntuları vardı ya onlardan biriymiş belki dilenmiştir su an 300 lerden hesap alıp ortayı karıştırmaya calısıyordur

bakınız.
Badboyz : ++ da kökünü kuruttugumuz birliklerden biridir

saygılar

senin istihbarat teşkilatında ciddi sorunlar var akmeti nejat:D bi gözden geçir orayı bak..neyse heminetin msjını dinle biraz wowla ilgili başlık burası...git başka yerde yayınla istihbarat raporlarını:D

talha0082
26-12-2009, 17:39
Merhaba arkadaşlar
Adım Recai, 300 birlikleri adına sizinle birşeyler paylaşmak istiyorum. Buradaki yazılara karşılıksız kalamadım. :)
Bu serverı başından beri oynayan veya takip eden arkadaşlar beni tanırlar. burada amacımız oyun oynamak ve dstluk kurmaktı. Fazlasıyla başardık. Öyle bir güven ortamımız varki.
Öyle yıkımlar yaptıkki 40-50 saatten destekler saldırılar ile oynadık. Saldırdığımız hiç bir birliği yada kişiyi biz istemedikçe bırakmadık. hesap silmelerine dağılmalarına yol açtık. Biz eskiden 300 olarak bu serverdayız. yarın belki "EEE" oluruz. Ama bizim dostluklarımız bakidir.
Wow ile ilgili ; Bence kurmak değil onun için mücadele etmek önemlidir. Ben inanıyorum ki 50 saatten bir askerini bile esirgemeden gönderen arkadaşlarımız wowu da kuracaklar. Bizim için wowu kimin kurduğu değil bizim birliğimiz olup olmadığıdır, bunun içinde sonuna kadar çarpışacağız.

NOT : 300 BİRLİKLERİ HİÇ BİR İŞİNİ YARIM BIRAKMAMIŞTIR.
300 BİRLİKLERİNDEN OLMAK HİÇ BİR SERVERDA OLMAYAN OLMAMIŞ KARDEŞLİĞE DOSLUĞA KATILMAKTIR.
300 BİRLİKLERİMNDEN OLMAK BU OYUNDAN ZEVK ALMAKTIR.

kuzenler
26-12-2009, 17:53
Merhaba arkadaşlar
Adım Recai, 300 birlikleri adına sizinle birşeyler paylaşmak istiyorum. Buradaki yazılara karşılıksız kalamadım. :)
Bu serverı başından beri oynayan veya takip eden arkadaşlar beni tanırlar. burada amacımız oyun oynamak ve dstluk kurmaktı. Fazlasıyla başardık. Öyle bir güven ortamımız varki.
Öyle yıkımlar yaptıkki 40-50 saatten destekler saldırılar ile oynadık. Saldırdığımız hiç bir birliği yada kişiyi biz istemedikçe bırakmadık. hesap silmelerine dağılmalarına yol açtık. Biz eskiden 300 olarak bu serverdayız. yarın belki "EEE" oluruz. Ama bizim dostluklarımız bakidir.
Wow ile ilgili ; Bence kurmak değil onun için mücadele etmek önemlidir. Ben inanıyorum ki 50 saatten bir askerini bile esirgemeden gönderen arkadaşlarımız wowu da kuracaklar. Bizim için wowu kimin kurduğu değil bizim birliğimiz olup olmadığıdır, bunun içinde sonuna kadar çarpışacağız.

300 BİRLİKLERİNDEN OLMAK HİÇ BİR SERVERDA OLMAYAN OLMAMIŞ KARDEŞLİĞE DOSLUĞA KATILMAKTIR.

:cool:

sonuna ,sonsuza, sonuncumuza kadar 300 spartanss:)

vahşettin
26-12-2009, 18:34
heyecan yapmayın cocuklar .) no panic

eagle87
26-12-2009, 20:26
çok lakayıt bir başlangıç olmul umarım böyle devam etmez herkesin kendi birliğini savunma hakkı var ama karşısındakinin kalbini kırarak değil.. insanlıktan nasip almak gerekir bu konularda kimse üstüne alınmasın ama başlangıç böyle olmuş s17 de albayraklara karşı tüm server birlşemesi gibi bir durum söz konusuydu ve şuanda bile wow forumunda böyle aciz tartışmalar yapılmadı.. dileğim güzel bir wow süreci geçirmemiz birleşmeler güzel zevkli kıran kırana bir dönem geçireceğimize inanıyorum herkese başarılar...

Kripto53
26-12-2009, 21:05
Güzel bir WOW dönemi bizleri bekliyor.

Bende WOW'lardan bir tanesine bakıcılık yapıyorum :) Büyütmemiz gereken bir WOW'ımız var :))

Herkese başarılar ...

kuzey fatihi
26-12-2009, 22:53
kripto 53 alırım anahtarını:D

kuzey fatihi
26-12-2009, 22:58
kripto53 bu 300 ler varya wow kurar bak demedi deme yanlış yoldasın:D

aKmet
26-12-2009, 23:08
Merhaba arkadaşlar

biz dagılmadık
bakınız : BİNDELİ Birlikleri :D

kuzenler
27-12-2009, 00:18
çok lakayıt bir başlangıç olmul umarım böyle devam etmez herkesin kendi birliğini savunma hakkı var ama karşısındakinin kalbini kırarak değil.. insanlıktan nasip almak gerekir bu konularda kimse üstüne alınmasın ama başlangıç böyle olmuş s17 de albayraklara karşı tüm server birlşemesi gibi bir durum söz konusuydu ve şuanda bile wow forumunda böyle aciz tartışmalar yapılmadı.. dileğim güzel bir wow süreci geçirmemiz birleşmeler güzel zevkli kıran kırana bir dönem geçireceğimize inanıyorum herkese başarılar...

altına imzamı basarım :)) bence de kimsenin kalbini kırmaya değmez..woow için bütün birlikler zaten hummalı bir çaba içerisinde..gereksiz sataşmalara gerek yok..

herkese başarılar..

Heminet
27-12-2009, 03:32
Bize cok saglam bır saldırı cıkaran Ofli arkadasımızı huzurunuzda tebrık ederım.. Gercekten takdir edilecek bır orduydu yanı bu kadar erken gondermesı bır zamanlama hatası olabılır beklese cok daha saglam gelırdı ama vardır haklı sebepleri. Kendısını tebrık edıyorum.Cok ıyı savunan Bırlıgımız kasırgayı ve destek olan tum s18 halkını tebrık edıyorum. Wow surecı cok zevklı gececek.. sımdıden cok zevk almaya basladım..

Mechatronics
27-12-2009, 06:49
Bize cok saglam bır saldırı cıkaran Ofli arkadasımızı huzurunuzda tebrık ederım.. Gercekten takdir edilecek bır orduydu yanı bu kadar erken gondermesı bır zamanlama hatası olabılır beklese cok daha saglam gelırdı ama vardır haklı sebepleri. Kendısını tebrık edıyorum.Cok ıyı savunan Bırlıgımız kasırgayı ve destek olan tum s18 halkını tebrık edıyorum. Wow surecı cok zevklı gececek.. sımdıden cok zevk almaya basladım..

Rapor alalım:)

kuzenler
27-12-2009, 07:29

vayy

oflinin iyi bir ordusu olduğunu tahmin edebiliyordum.raporu merak ettim doğrusu

tranusta
27-12-2009, 07:31
ismail kardeş bu kişi kimse tanımam yada obeni tanır ben tanımam )) ama ben değilim .
haşgeryar

Heminet
27-12-2009, 14:23
ismail kardeş bu kişi kimse tanımam yada obeni tanır ben tanımam )) ama ben değilim .
haşgeryar
tamam dostum :)

vahşettin
27-12-2009, 15:19
Wowumuza gelen saldırı, Özel istek nedeniyle koyuyorum raporu.

Ofli arkadaşımıza güzel oyunundan dolayı teşekkür ediyorum.

Bir çok arkadaşımızında Ofli gibi bunun bir oyundan ibaret olduğunu, her bilgisayarın arkasında birer insan olduğunu anlaması dileğimle...

Özellikle Kestiği askerleri gösteriyorum, Silmeden...

http://img94.imageshack.us/img94/8877/heminet.png (http://img94.imageshack.us/i/heminet.png/)

kuzenler
27-12-2009, 18:07
Wowumuza gelen saldırı, Özel istek nedeniyle koyuyorum raporu.

Ofli arkadaşımıza güzel oyunundan dolayı teşekkür ediyorum.

Bir çok arkadaşımızında Ofli gibi bunun bir oyundan ibaret olduğunu, her bilgisayarın arkasında birer insan olduğunu anlaması dileğimle...

Özellikle Kestiği askerleri gösteriyorum, Silmeden...

http://img94.imageshack.us/img94/8877/heminet.png (http://img94.imageshack.us/i/heminet.png/)

saldıran ofli kardeşimi ve savunan kasırga birliklerini tebrik ederim ..güzel rapor..

SaLLa
28-12-2009, 14:01
Ben bu saldırıyı çok garip buldum. Ofli isimli arkadaş hesabını silmeye almış ama son hamlesi bence hiçte etkili olmamış oradaki kestiği savunmanın büyükçe bir önemi yok Kasırga açısından, saldıran arkadaş daha etkili bir saldırı gerçekleştirip öyle gidebilirdi serverdan ama bu tabiki onun kendi seçimi yinede tebrikler...

vahşettin
28-12-2009, 14:04
Ben bu saldırıyı çok garip buldum. Ofli isimli arkadaş hesabını silmeye almış ama son hamlesi bence hiçte etkili olmamış oradaki kestiği savunmanın büyükçe bir önemi yok Kasırga açısından, saldıran arkadaş daha etkili bir saldırı gerçekleştirip öyle gidebilirdi serverdan ama bu tabiki onun kendi seçimi yinede tebrikler...

mancınıkları ve tarlaları tarafımızdan sıfırlandığı için bu saldırıyı gerçekleştirdi. mancınığı gerekli sayıya ulaşamayacağı için + (artı) tahıl sıkıntısı nedeniyle silmeye aldığını düşünüyorum.

SaLLa
28-12-2009, 14:06
mancınıkları ve tarlaları tarafımızdan sıfırlandığı için bu saldırıyı gerçekleştirdi. mancınığı gerekli sayıya ulaşamayacağı için + (artı) tahıl sıkıntısı nedeniyle silmeye aldığını düşünüyorum.

silmeye alması sorun değil olabilir oyundan sıkılmıştır silmiştir ama en nihayetinde amacı Kasırgaya zarar vermekti çünkü kasırgada ona zarar vermişti ama bu saldırı ile zarar verememiş şimdi taktik vermiyeyim düşmana yoksa ben onun yerinde olsaydım başka bir hamle yapardım :D

vahşettin
28-12-2009, 14:10
silmeye alması sorun değil olabilir oyundan sıkılmıştır silmiştir ama en nihayetinde amacı Kasırgaya zarar vermekti çünkü kasırgada ona zarar vermişti ama bu saldırı ile zarar verememiş şimdi taktik vermiyeyim düşmana yoksa ben onun yerinde olsaydım başka bir hamle yapardım :D

koçbaşı ordusu diyeceksin eminim ;)

tarlasız ne yazıkki wow sonuna kadar baya altın gerektirecektir. NPC yolu ile askerlerini besliyordu zaten. o kadar para harcamanın anlamı yok sanırım ;)

Sonucta bir oyun, Hizmet sektöründe değiliz :D (bc237 profilinden alıntı son cümle )

SaLLa
28-12-2009, 14:55
koçbaşı ordusu diyeceksin eminim ;)

tarlasız ne yazıkki wow sonuna kadar baya altın gerektirecektir. NPC yolu ile askerlerini besliyordu zaten. o kadar para harcamanın anlamı yok sanırım ;)

Sonucta bir oyun, Hizmet sektöründe değiliz :D (bc237 profilinden alıntı son cümle )

hayır koçbaşı deil zorla söylettin işte tamam söylüyorum. Ben onun yerinde olsaydım kasırga birliğinde tılsımlı ne kadar adam varsa hepsine zaman ayarlı feyk atardım aradan seçtiğim bir tane tılsımlı kişiyede dolu giderdim tılsımı çalmak için, çaldıktan sonrada o tılsımla beraber hesap silerdim onun orada kestiği asker yarım günde tamamlanır ama tılsımı beraberinde alıp götürseydi bu baya etkili bir zarar olurdu :) ama öğrendiğim kadarıyla giderken kahramanı uçurmak istemiş zarardan ziyade kahramana seviye vermek için bu saldırıyı yapmış ki kahramanıda baya iyi düzeyde onun ama kahramanı başka servera götürme şansı yok tabiki :) aslında bir forum mu açsak kahramanı hesap silerken yeni servera taşısak fena olmazdı he :P

ofli
28-12-2009, 15:56
Selamlar herkese,

Amacım Kasırga birliğine zarar vermek olsaydı eğer, 1 ay daha dişimi sıkar 4k manco basardım, ve o zamanki ordumda bunun 2 katına yakın olurdu, çifk kışla çift ahır çalıştığımı düşünerek ve bide tılsımın 1/2 hızlı asker basma verdiğini hesaba katarak iyi bir zamanlama ile bunu rahatça başarabilirdim, ben sadece giderken saldırı sıralamasında 1 nciliği hedefledim, kahramanım zaten 1 nci sıradydı. Amaçsız bir saldırı idi yani, en yakınımda olduğu içinde Heminet'e gönderdim saldırıyı, Tahılım -120.000 civarındaydı, NPC ile ayakta duruyordum, ve artık bu sıkıntı yaratıyordu, hergün acaba köyde tahıl bittimi diye düşünmek sıkıyor insanı emin olun.

Salla; dediğin gibi birine zarar vermek isteseydim eğer, rahatça istediğim birinin tılsımını alırdım, bunuda düşündüm, ama gerek görmedim böyle bir süreçte. En basiti varya, 5 gün içinde 2 3 tılsım bile çalabilirdim yani, acemiyiz dedikse bunu düşünemeyecek kadar değil yani :)

Niyayetinde ben yeni ve acemi bir oyuncuyum, belkide düşündüklerim yanlış olabilir ama, ben bu zamana kadar zevk alarak oynadım ve zevk alarak bitirdim bu serverı.

SaLLa
28-12-2009, 16:02
Selamlar herkese,

Amacım Kasırga birliğine zarar vermek olsaydı eğer, 1 ay daha dişimi sıkar 4k manco basardım, ve o zamanki ordumda bunun 2 katına yakın olurdu, çifk kışla çift ahır çalıştığımı düşünerek ve bide tılsımın 1/2 hızlı asker basma verdiğini hesaba katarak iyi bir zamanlama ile bunu rahatça başarabilirdim, ben sadece giderken saldırı sıralamasında 1 nciliği hedefledim, kahramanım zaten 1 nci sıradydı. Amaçsız bir saldırı idi yani, en yakınımda olduğu içinde Heminet'e gönderdim saldırıyı, Tahılım -120.000 civarındaydı, NPC ile ayakta duruyordum, ve artık bu sıkıntı yaratıyordu, hergün acaba köyde tahıl bittimi diye düşünmek sıkıyor insanı emin olun.

Salla; dediğin gibi birine zarar vermek isteseydim eğer, rahatça istediğim birinin tılsımını alırdım, bunuda düşündüm, ama gerek görmedim böyle bir süreçte. En basiti varya, 5 gün içinde 2 3 tılsım bile çalabilirdim yani, acemiyiz dedikse bunu düşünemeyecek kadar değil yani :)

Niyayetinde ben yeni ve acemi bir oyuncuyum, belkide düşündüklerim yanlış olabilir ama, ben bu zamana kadar zevk alarak oynadım ve zevk alarak bitirdim bu serverı.

est. acemi olduğunu düşünmedim bile gerçi bu oyunu ilk kez bu serverda oynadığını sen daha öncede dile getirmiştin bence ilkte olsa başarılı bir server geçirdin tabiki karar sana aitti ve o kararı uyguladın saldırı yaparken ama ben senin yaptığını yapmazdım giderken yanımda birşeyde alıp giderdim ama ne olursa olsun tebrik ederim seni...

sagokoliq
28-12-2009, 18:22
bu serverda en çok savaş yaşayan birlik olmuşusdur herhalde :) Yıktık yıkıldık ama bitmedi gitti, wowu kasırga bindeli veya deep kurmazsa içim içimi yer. Hak eden kurmalı, Zero kurmayı hak eden son birlik, wow köyüne bir savuna koymuşlar 10k askerle bile aşılır :) Adam gibi 3 birlik var Bindeli kaSIRGA ve Deep.

Zeronun adı çıkmış 9a inmez 8e. Gene katliamı başımısa savurdular bizi uğraştırıyorlar, Kendileri ise savaştan uzak köşede herzamanki gibi asker basıp köy kuruyorlar. Katliam oyuncularıda büyük bir amaç uğrunda koşturduklarını zannediyorlar :)

Mechatronics
28-12-2009, 21:02
Wow başlığı ile alakasız, ve bir o kadar da gereksiz bir mesaj..

Eğer raporların varsa, aç ayrı bir başlık; ekran görüntüleri ile paylaş ki biz de görebilelim. Kendini mi tatmin ediyorsun anlamadım, neyse..

asz1
28-12-2009, 23:10
bilallemi:D o kim la:D siz tek başınıza iş yapamazmısınız? evlenince sorun olur bak bu:D bak ya kötü kötü konuşturuyolar beni:D

bak arkadasım burasıı oyun arenası...boyle sozlere hıc gerek yok!!ettıgın laflara dıkkat et..
ve adam gıbı oyna oyununu...

burda terbıyesızlık etmek ıstemıyorum, ıstemıyoruz..

eger ıkılı yarısa gırmek ıstıyorsan ver adresını yarıstıralım...
olmadı ben vereyım..

macur pazarı larende caddesı...kolonyacı de gosterırler sana...
konyada kıme sorarsan sor 5 yasındakı cocuga sor bılır burayı...

klavye delıkanlılıgı yapma bıdaha...ne bılale , ne ahmete , nede baska bırıne...!!

yanılgı
29-12-2009, 10:03
Linkleri sadece birlik üyelerinin ve düşman birliğin görebileceği şekilde koyuyorum. Amacım sadece linkleri görebilmeyi kolaylaştırmak.

http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845376
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845428
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845482
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845484
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845670
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845673
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845675
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845677
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845682
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845695
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845700
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845702
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845708
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75845712
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846327
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846330
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846332
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846334
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846340
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846342
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846344
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846367
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846961
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846967
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846969
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846971
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846973
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846975
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846977
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=75846979

Bunlar ne anlamadım ?

vahşettin
29-12-2009, 13:04
Bunlar ne anlamadım ?

Arkadas sekil yapmis, ve sanirim girdiği merkez dediğim yerede feci cakilmislar gibime geliyor...

Ve son olarak;

Burası WoW Gidisatı sayfası...

Raporlarınız için bir sürü başlık mevcut...

Ayrıca nasıl rapor atılmayacağını bilmeyenler biraz araştırıp ogrensinler...

Kısacası toptan falso bir mesaj yazmış ;)

premium
29-12-2009, 14:04
yeni transferimizi birde ekranda görebilseydik artık diyorum ama:))))

Boyabatli
29-12-2009, 20:41
Sagokolik merkez nasıl yıkılır diye linkleri koymuşsun ama kimse göremiyor. Istersen ben daha güzellerini koyayım buraya. Saint merkez derya_deniz merkez ne oldu? öldüren ölüden en haber? Serifcem den ne haber? Oraya link sıralamakla olmuyor bu işler:)

af_yok
30-12-2009, 07:49
herkeze wow da basarılar :=) nıce mutlu senelere arkadaslar 2009 cok hayırı gectı :) allah 2010 da herkezın ısını rast sorunsuz gecirsin

cardenas07
30-12-2009, 17:58
yeni transferimizi birde ekranda görebilseydik artık diyorum ama:))))

hakılısın süleyman ama hanım erken dogum yaptı:) geleceğim tekrar merak etme....

fatoş_06
30-12-2009, 18:28
bak arkadasım burasıı oyun arenası...boyle sozlere hıc gerek yok!!ettıgın laflara dıkkat et..
ve adam gıbı oyna oyununu...

burda terbıyesızlık etmek ıstemıyorum, ıstemıyoruz..

eger ıkılı yarısa gırmek ıstıyorsan ver adresını yarıstıralım...
olmadı ben vereyım..

macur pazarı larende caddesı...kolonyacı de gosterırler sana...
konyada kıme sorarsan sor 5 yasındakı cocuga sor bılır burayı...

klavye delıkanlılıgı yapma bıdaha...ne bılale , ne ahmete , nede baska bırıne...!!

Ben bu çocuk artis diorumda kimse inanmıyoo :D:D

sagokoliq
30-12-2009, 20:18
Arkadas sekil yapmis, ve sanirim girdiği merkez dediğim yerede feci cakilmislar gibime geliyor...

Ve son olarak;

Burası WoW Gidisatı sayfası...

Raporlarınız için bir sürü başlık mevcut...

Ayrıca nasıl rapor atılmayacağını bilmeyenler biraz araştırıp ogrensinler...

Kısacası toptan falso bir mesaj yazmış ;)
Ahh ahh :) Fena çakılsam niye koyayım, wowla ilgili bir savaşın raporunu neden başka konuya koyayaım... Ben sadece birlik arkadaşlarımın raporlara kolayca ulaşabilmesi için bunu yaptım.

O raporları sadece birlik üyeleri görebilir. Yani bu bir suç değldir. Bilmiyorsunuz bildiğinizi idda ediyorsunnuz, kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Wow başlığı ile alakasız, ve bir o kadar da gereksiz bir mesaj..

Eğer raporların varsa, aç ayrı bir başlık; ekran görüntüleri ile paylaş ki biz de görebilelim. Kendini mi tatmin ediyorsun anlamadım, neyse..
Çekemiyormusun :) çekemezsen anten tak :p

Bunlar wowla ilgili değilmi, ilgili, en başındada belirttiğim gibi birlik arkadaşlarım raporlara erişebilsinler diye paylaştım. siz görürseniz suç işlemiş olurum zaten.

vahşettin
30-12-2009, 20:36
Ahh ahh :) Fena çakılsam niye koyayım, wowla ilgili bir savaşın raporunu neden başka konuya koyayaım... Ben sadece birlik arkadaşlarımın raporlara kolayca ulaşabilmesi için bunu yaptım.

O raporları sadece birlik üyeleri görebilir. Yani bu bir suç değldir. Bilmiyorsunuz bildiğinizi idda ediyorsunnuz, kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Çekemiyormusun :) çekemezsen anten tak :p

Bunlar wowla ilgili değilmi, ilgili, en başındada belirttiğim gibi birlik arkadaşlarım raporlara erişebilsinler diye paylaştım. siz görürseniz suç işlemiş olurum zaten.

Birlik üyelerinin görmesini istediği mesajı ally çekerek oyun içinde yazabilirsin....

Ama eminimki sana ally yetkisi vermezler. Çünkü özrün kabahatinden büyük.

Git kumdan kale yap orda oyna...

Mechatronics
30-12-2009, 20:46
Birlik üyelerinin görmesini istediği mesajı ally çekerek oyun içinde yazabilirsin....

Bırak egosunu tatmin etsin, rencide etmeyelim üzülür sonra..

sagokoliq
30-12-2009, 20:47

Gene anlamaışsın, normal birşey. Bende tam yetki var, oyundaki kullanıcı adımda sagokoliq... Bendeki yetkiler başkan yardımcılarında yok;) Oyundaki kullanıcı adında vahsettin, ben seni biliyorum dost birliktesin o yüzden sert cevaaplar vermiyorum. Bu raporlar ortak düşmanımıza karşı verilen savaşın raporları. umarım hak verirsin.

Daha açıık anlatayım, dikkatle oku; bu linkleri ally olarak çekiyoruz fakat oyundan gelen mesajdaki linkleri tek tek kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırmak gerekiyor. buda uzun yorucu ve kafa karışıklığı yaratan bir durum. Hangi linke baktığınızı bile anlayamıyorsunuz. Fakat buraya koyduğumda linkleri kopyalama ve yapıştır işlemi yok oluyor, sırayla linklere tıklayarak görebiliyoruz.

Bırak egosunu tatmin etsin, rencide etmeyelim üzülür sonra..

Sende kimsin? ego tatmin ediyor olsam linkleri resim formatında koyar egomu tatmin ederdim. Bu raporları sen görebiliyormusunki ego tatmin ediyor diye konuşuyorsun? Senin en aşşağı lafın benim surat ifademi bile değiştirmez, sadece güldürürsün beni. Rencide olmak istemiyorsan karışma. Daha kim olduğumu bilmiyorsun.

tea
30-12-2009, 23:25
herkese bol şanslar..

yanılgı
31-12-2009, 09:29
O raporlar yaklsık 2,5 ay öncesine ait tarafımdan yapılan bir saldırıydı göremiyorum ama kastettiğin o sanırım. Aradan bu kadar zaman gectikten sonra onları koyman gercekten ilginç keske resimli olarak koysaydın her saldırıda yaklasık 1000 1500 arası asker var dı. GErçi sonuc ne oldu dersen askerleri mancınıklara bölmeseydim merkezin nerdeyse silinmiş olacaktı ancak bir kaç arkadasın saldırıyı kaçırması çakılmama sebeb oldu .

Sonuçta bu mazeretmi hayır güzel savunma yaptınız tebrik ederim ama bu kadar zaman gectikten sonra konuyu açman bir de wow başlığı altında yer ver men saçma olnuş ben ce ayrıca resimleride koysaydın ...

&salih&
31-12-2009, 21:49
herkeze wow da basarılar :=) nıce mutlu senelere arkadaslar 2009 cok hayırı gectı :) allah 2010 da herkezın ısını rast sorunsuz gecirsin

bencede herkese 2010 un hayırlara vesile olmasını rabbimden dilerim :)) 2010 da s18 daha zevkli olacak sanırım :)

vahşettin
31-12-2009, 22:02
nice yıllara sene görüşmek üzre hoşçakalın dostça kalın... :))

Heminet
01-01-2010, 04:48
mutlu yıllar sizeee :)

Velociraptor WAR
01-01-2010, 12:14
Sagoya laf yok dağıtırım uleeeeen....

aKmet
02-01-2010, 14:45
geliyoruz

just wait us ...

BİNDELİ ...

cihat47
02-01-2010, 16:48
Hiç saldırılar olmuyormu yaw bi kaç rapor ekleseniz :D:D

kuzenler
02-01-2010, 17:06
Hiç saldırılar olmuyormu yaw bi kaç rapor ekleseniz :D:D

şu anda millet inşa planlarına odaklandı sanırım :))

vahşettin
02-01-2010, 17:19
sessizlik herks pusuda ;) vahşete az bi zaman kaldı sadece izleyeceksiniz....

DeathLess
04-01-2010, 06:44
Bilip bilmeden hiçkimseye ağır ithamlarda bulunmayın sakın.

Bugüne kadar MH'nin plan veya WoW köyü koordinatı belirlediği nerde görülmüş ki böyle bir asılsız suçlama yapabiliyorsunuz?

MH'lerin hiçbir şekilde Natar köyü koordinatı belirleme gibi bir yetkisi yoktur.

SaLLa
04-01-2010, 11:46

Bugüne kadar MH'nin plan veya WoW köyü koordinatı belirlediği nerde görülmüş ki böyle bir asılsız suçlama yapabiliyorsunuz?

MH'lerin hiçbir şekilde Natar köyü koordinatı belirleme gibi bir yetkisi yoktur.

Bu yorumu kimin msjı üzerine yazdınız bilmiyorum bu tür bir yazı göremedim forumda belkide gözümden kaçmıştır. Plan ve wow köyü koordinatlarını adminin belirlediğini biliyoruz ama belki tesadüf belki gerçek s18 deki bir çok oyuncunun dilinde bir ifade var bu da hem natar köyleri koordinatlarının hemde plan köyü koordinatlarının sanki birilerine yaranmak yada kıyak geçmek için bilinçli koordinatlarda çıkarıldığı gibi bir izlenim söz konusu bunu natar köylerini ve plan köylerini inceleyen herkes farkedebiliyor zaten. Birde malesef BİNDELİ birlikleri ile hem mh hemde adminler arasında çok şiddetli tartışmalar yaşandı hatta BİNDELİ birliği mh tarafından ilginç bir şekilde silindikten sonra ( ki 3 senedir oynadığım bu oyunda ilk kez bir birliğin silinmesine şahit oldum ) artık sinirine hakim olamayıpta admine yada mh ye küfürler edenlerde oldu tabiki bu küfür ve hakaretler doğru bir tutum değildi bunuda kabul ediyoruz ama çok fazla baskı o günün şartlarında malesef bu tür üzücü olaylara neden oldu... Şimdi ister istemez aklımıza şu geliyor acaba BİNDELİ 'den o günlerin hesabı mı soruluyor ve acaba wow kurmamız engellenecek mi diye bir soruda söz konusu kısacası arada bir güvensizlik var wow kurabiliriz yada kuramayız ama kesinlikle kimse emeğimize göz dikmesin kişilerin çıkarları için bizimle kimse uğraşmasın oyun kuralları dışında bir davranışımız olursada en ağır cezanın verilmesinede bir tepkimiz yok olamazda...

gogora
04-01-2010, 13:33
sessizlik herks pusuda ;) vahşete az bi zaman kaldı sadece izleyeceksiniz....

bu benim düşündüğüm şey mi yoksa yine mi sırtsırtayız :cool:

MAKHEDA
04-01-2010, 15:01
bu benim düşündüğüm şey mi yoksa yine mi sırtsırtayız :cool:

evet evet aynen öle biri birinin sırtına cıkcak yine saldırıya cıkcaksınız... imalı laflara gerek yok kasırga ve deliler aynı anda wow planlarından hemen sonra 300lere saldırcaklar bu kadar basit:) yiyin birbirinizi ii olur...tek başınıza zaten zor olur öle yapın bencede:D salla sende multiye laf atıp durma Allah aşkına sanki koca server senin etrafında dönüomuş gibi konuşma kasırga zerotoll 300..bunlarda emek harcıo koordinatlara bakmışında delilere ceza veriliyomuş..bu kadar düşme ...boşver kendin diyon multinin verdiği ceza ile multiye küfürler etmişiniz...zaten haklı olan küfür etmez acizler eder..aciz olmayın..emek harcayıp wow kurmaya çalışanlara iftira atıp onlara kıyak geciliomuş gibi gösterme...yakışmıo sana...multiyle sorunun varsa admin le multinin alaksı yok rahat ol..3 senedir oynuon ama boşa oynamışın ......wow iftira atmakla kurulmaz asker atarak kurulur...şimdi deme iftira attık askerde atarız:D

kuzenler
04-01-2010, 16:47
evet evet aynen öle biri birinin sırtına cıkcak yine saldırıya cıkcaksınız... imalı laflara gerek yok kasırga ve deliler aynı anda wow planlarından hemen sonra 300lere saldırcaklar bu kadar basit:) yiyin birbirinizi ii olur...tek başınıza zaten zor olur öle yapın bencede:D salla sende multiye laf atıp durma Allah aşkına sanki koca server senin etrafında dönüomuş gibi konuşma kasırga zerotoll 300..bunlarda emek harcıo koordinatlara bakmışında delilere ceza veriliyomuş..bu kadar düşme ...boşver kendin diyon multinin verdiği ceza ile multiye küfürler etmişiniz...zaten haklı olan küfür etmez acizler eder..aciz olmayın..emek harcayıp wow kurmaya çalışanlara iftira atıp onlara kıyak geciliomuş gibi gösterme...yakışmıo sana...multiyle sorunun varsa admin le multinin alaksı yok rahat ol..3 senedir oynuon ama boşa oynamışın ......wow iftira atmakla kurulmaz asker atarak kurulur...şimdi deme iftira attık askerde atarız:D

böyle bir operasyonu eksi artı için bekliyorum..işimiz zor ama üstesinden gelecek ordularımız hazır.diğer taraftan süpermoderatör arkadaş benim mesajı silmiş birde salihin mesajları silmiş..orda da dediğim gibi benim köyüm multi tarfından 11. kez dün ceza yedi ama hiçbir zaman multiye sığınmadım.(belki birçoklarına göre en çok ben hakediyorum)dolayısıyla kişileri töhmet altında bırakmayalım multi şuna kıyak geçtide bizi ezdi gibi laflar bence gereksiz..

vahşettin
04-01-2010, 16:53
herkes emeğinin karşılığını bu dkdan sonra eğlenerek çıkarıcak yıkılmışız yıkmışız yıkılmakta zevkli yıkmakta ama tek sorun burda son tahıla kadar REST.... birleşmemizdeki birliklere laf atıp durmayın kendi uslubunuzla çelişin biz burdayız... ya siz neredesiniz?

&salih&
04-01-2010, 17:16
Bu yorumu kimin msjı üzerine yazdınız bilmiyorum bu tür bir yazı göremedim forumda belkide gözümden kaçmıştır. Plan ve wow köyü koordinatlarını adminin belirlediğini biliyoruz ama belki tesadüf belki gerçek s18 deki bir çok oyuncunun dilinde bir ifade var bu da hem natar köyleri koordinatlarının hemde plan köyü koordinatlarının sanki birilerine yaranmak yada kıyak geçmek için bilinçli koordinatlarda çıkarıldığı gibi bir izlenim söz konusu bunu natar köylerini ve plan köylerini inceleyen herkes farkedebiliyor zaten. Birde malesef BİNDELİ birlikleri ile hem mh hemde adminler arasında çok şiddetli tartışmalar yaşandı hatta BİNDELİ birliği mh tarafından ilginç bir şekilde silindikten sonra ( ki 3 senedir oynadığım bu oyunda ilk kez bir birliğin silinmesine şahit oldum ) artık sinirine hakim olamayıpta admine yada mh ye küfürler edenlerde oldu tabiki bu küfür ve hakaretler doğru bir tutum değildi bunuda kabul ediyoruz ama çok fazla baskı o günün şartlarında malesef bu tür üzücü olaylara neden oldu... Şimdi ister istemez aklımıza şu geliyor acaba BİNDELİ 'den o günlerin hesabı mı soruluyor ve acaba wow kurmamız engellenecek mi diye bir soruda söz konusu kısacası arada bir güvensizlik var wow kurabiliriz yada kuramayız ama kesinlikle kimse emeğimize göz dikmesin kişilerin çıkarları için bizimle kimse uğraşmasın oyun kuralları dışında bir davranışımız olursada en ağır cezanın verilmesinede bir tepkimiz yok olamazda...

dostum o mesaj benimdi ama malesef o mesajdan dolayı uyarı cezası aldık :( demekki düşüncelerimizi ifade burada etmekte suç olmuş :( tek yaptığım plan koordinatlarını verip altına plan koordinatları hakkında düşüncelerimizi yazmak oldu :( makheda sanada gelince azıcık delikanlı olda köy ismini ver öyle perde arkasından artistlik yapanı çok gördük ezik muhabbeti yapıp gördüğün her b:eek:k a sinek gibi üşüşme sana abi tavsiyesi :D

MAKHEDA
04-01-2010, 17:33
planlara laf atanlara son sözüm!! 3 er tane kasırga deliler ve 300lerin hakim oldugu kordinatlarda plan çıkmıştır..4 tanede zerotoll bölgesinde uzatmayın muahbbeti çamur atmayın adminlere moderatörlere onların kimseyle bir işi olamaz.....salih senin s18de başka köyünmü var konusuon :) salih silindi gitti die biliom :D hani benim köyü merak ediyon ya ..ezik perde arkası filan diyonya? sen bu lafları banamı edion kendinemi anlamadım :D

aKmet
04-01-2010, 17:57
ya arkadaşlar lütfen bakın kasırga ve bindeli de olan dostlara sesleniyorum mahduka isimli kimliği belirsiz şu ukelaya lütfen su forumda tek laf bile cevap verilmesin konuşsun dursun.

baksın izlesin bizi sonra yine konuşamaz serverin BİNDELİ si ortada bu server da plan ve wow natarları kullanılarak yine bize kazık atıldı.

ama durmayacaz durursak bunun bedelini ödetemeyiz tek amacımız serverda onca haksızlıga ragmen ayakta kalmak wow kurmaktır.
aşagıdaki link serverda neler oldugunu acıklıyor bizim başkanlarımızdan TUVAREQ köyü 4 tane aynı saniyede saldırı atıldıgı için 3 ay boyunca kitli kalıyor. ve buna benzer 20 tane olay yorumunu size bırakıyorum.

bu adam aynı saniyede 7 tane saldırı yapıyor şikayete gelen cevap ise dalga geçer gibi şu 'siz yoksa aynı saniyede programsız saldırı atmayı bilmiyormusunuz'

bakın burdan asıl adminlerin ve almanya yonetiminin ders cıkarması lazım onlarca haksızlıga ugradık bir genelden sorumlu yonetici gelipde düzeltemedi durumu ve bunlar yüzünden biz hakkın adaletin olmadıgı bir travian serveri oynamayız yazıktır günahtır oyunda bile olsa emek vardır

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=658312b341e,6583296f7c7,658332e2a5c, 6583470d903,65835138dec,6583661d877

&salih&
04-01-2010, 17:57
planlara laf atanlara son sözüm!! 3 er tane kasırga deliler ve 300lerin hakim oldugu kordinatlarda plan çıkmıştır..4 tanede zerotoll bölgesinde uzatmayın muahbbeti çamur atmayın adminlere moderatörlere onların kimseyle bir işi olamaz.....salih senin s18de başka köyünmü var konusuon :) salih silindi gitti die biliom :D hani benim köyü merak ediyon ya ..ezik perde arkası filan diyonya? sen bu lafları banamı edion kendinemi anlamadım :D

mesajım muhattabını bulmuş zaten bişey dememe gerek kalmadı üstüne alındığına göre kime dediğimide gayet net anlamışsındır...:D

MAKHEDA
04-01-2010, 18:29
mesajım muhattabını bulmuş zaten bişey dememe gerek kalmadı üstüne alındığına göre kime dediğimide gayet net anlamışsındır...:D

akıllı bıdık sen çok akıllısın harbi :D msjında makheda sana gelince diye başlayan cümleyi söyleyipte sonra üstüne alınmışın diyen akıllı cocuk seni...harbi helal sana..konuya hakimiyet sıfır:D

MAKHEDA
04-01-2010, 18:33
ya arkadaşlar lütfen bakın kasırga ve bindeli de olan dostlara sesleniyorum mahduka isimli kimliği belirsiz şu ukelaya lütfen su forumda tek laf bile cevap verilmesin konuşsun dursun.

baksın izlesin bizi sonra yine konuşamaz serverin BİNDELİ si ortada bu server da plan ve wow natarları kullanılarak yine bize kazık atıldı.

ama durmayacaz durursak bunun bedelini ödetemeyiz tek amacımız serverda onca haksızlıga ragmen ayakta kalmak wow kurmaktır.
aşagıdaki link serverda neler oldugunu acıklıyor bizim başkanlarımızdan TUVAREQ köyü 4 tane aynı saniyede saldırı atıldıgı için 3 ay boyunca kitli kalıyor. ve buna benzer 20 tane olay yorumunu size bırakıyorum.

bu adam aynı saniyede 7 tane saldırı yapıyor şikayete gelen cevap ise dalga geçer gibi şu 'siz yoksa aynı saniyede programsız saldırı atmayı bilmiyormusunuz'

bakın burdan asıl adminlerin ve almanya yonetiminin ders cıkarması lazım onlarca haksızlıga ugradık bir genelden sorumlu yonetici gelipde düzeltemedi durumu ve bunlar yüzünden biz hakkın adaletin olmadıgı bir travian serveri oynamayız yazıktır günahtır oyunda bile olsa emek vardır

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=658312b341e,6583296f7c7,658332e2a5c, 6583470d903,65835138dec,6583661d877

helal akmet sanada bitane link koydun tüm haklılığın ispatlandı..multiye küfürden olmasın o uzun kapatmalar:D adaletin olmadıgı serverda oynamayız diyon hala burda çak çak konusuon..bırak git adminlere laf atma...bi siz ceza almadınız...konuşma boş boş..ağlama kapısı değil burası...

premium
04-01-2010, 18:56
ahmet siz hala bu ne idüğü belirsiz ukalaya cevapmı yazıyorsunuz. bırak çöplüğünde ötmeye devam etsin. bi tane kaale alınacak yazısımı varda bu amacı belli olan terbiyesize gölgesinden korkan vatandaşa cevap veriyorsunuz. bırak ne hali varsa görsün. kudurduğu kadar kudurmuş zaten köpükler saçıyor belli olmadımı daha :D

MAKHEDA
04-01-2010, 19:02
ahmet siz hala bu ne idüğü belirsiz ukalaya cevapmı yazıyorsunuz. bırak çöplüğünde ötmeye devam etsin. bi tane kaale alınacak yazısımı varda bu amacı belli olan terbiyesize gölgesinden korkan vatandaşa cevap veriyorsunuz. bırak ne hali varsa görsün. kudurduğu kadar kudurmuş zaten köpükler saçıyor belli olmadımı daha :D

senin gibi sazan çok be kocum zor gelmiosunuz rahat ol..istediğinz gibi konusun hava civadır bunlar...

freeboy
04-01-2010, 22:14
iki birliktede değilim ama yazmadan duramadım makheda denen şahıs sen kimsin söyle bilelim kaçak dövüşme biraz onurun varsa ya git yada adam gibi çık ortaya herkez bilsin böyle perde arkasından atmak tutmak kolay ya şimdi konuş yada sonsuza kadar sus bizde seni adam bilelim çocukmusun nesin oda belli değil :eek::eek::eek::eek::eek:

MAKHEDA
04-01-2010, 23:38
[QUOTE=freeboy;209830]iki birliktede değilim ama yazmadan duramadım makheda denen şahıs sen kimsin söyle bilelim kaçak dövüşme biraz onurun varsa ya git yada adam gibi çık ortaya herkez bilsin böyle perde arkasından atmak tutmak kolay ya şimdi konuş yada sonsuza kadar sus bizde seni adam bilelim çocukmusun nesin oda belli değQUOTE]

iki birliktede değilim ama yazmadan duramadım :D yürekli olun biraz!!kasırgada şu an hesabım var de ve delilere sempatim olduğundan ve senin delilere laf sokmana dayanamadığımdan bende bişeyler saçmalayım bari dedin..aferin görevini yaptın şimdi susta konu başlığı ile alakalı msj yazın işiniz gcünüz çamur atmak..konu başlığını nerelere getirdniz...wow gidişat başlık !! oke? yaz bişiler kasırga wowu kurcak filan de zerolar kurar gib bişeyler de..ne bilim herşeyi benden beklemeyin:D

premium
05-01-2010, 01:02
çok gördük böyle klavye delikanlılarını. çoğunun sonunun ne olduğunu bildiği için yemez nickini vermek. O yüzden kaale alınmaya bile değmez. Kendi gölgesinden korkanlarla harcanacak vaktimiz yok bizim. Biz icraatımıza bakıyoruz. Böyle ne olduğu belli olmayan ne idüğü belirsiz çoluk çocukla vakit geçiricek zamanımız yok bizim.
O yüzden hiç böylelerini kaale alıp cevap vermeye gerek yok arkadaşlar. Belli çok kuyruk acısı var bunun. çok bağırtmış birileri bunu zamanında. Karakter bile olmadığı için karakterini bile yansıtmış denemez. O yüzden sallayın gitsin bunu. Değmez hiç bi şekilde. Gene salak salak bişiler yazacaktır. şahsen benim zerre kadar umurumda değil. Adam olacakki muhattap alasın böylelerini. Hadi sen git kumda oyna koçum bizim işimiz adam olanlarla senin gibilerle işimiz yok bizim.

gogora
05-01-2010, 08:11
pisagur un raporu yok mu ?

TuVaReQ
05-01-2010, 11:34

boşverin mh lerin koordinat belirleyip belirleyemediklerini de şuna açıkça cevap verin.mh ler oyun içinde arkadaşı olan herhangi birine kıyak geçebilir mi geçemez mi..eğer böyle bir şey herhangi bir mh hakkında ispatlanırsa ne yapılması gerekir..insanların yönetimdekilerin işlerini iyi yapamadıklarını ya da koordinatları bile taraflı belirliyorsunuz demelerinin çıkış noktası zaten her serverda artık sıradanlaşmış olan "kankam Mh" mantığının olmasıdır..böyle bir durum var ne kadar inkara yeltenseniz de..inkar etmek yerine keşke bir çözüm bulmaya uğraşsaydınız iyice işleri karıştırıp birlik kapatmak ya da mh ler tarafından lakaytça cevap yazmak yerine -ki hala bu tür lakayt cevaplar yazmaktadırlar- mh lere çeki düzen verseydiniz doğru düzgün bir sistem ortaya koyabilseydiniz..

not: bu msjı silmeyi mi tercih edeceksiniz yoksa özgür bir şekilde varsa bir yanlış düzeltmeye mi çaba sarffedeceksiniz merakla bekliyorum.

raptor_95
05-01-2010, 12:19
beyler dünya harikası başladımı ?

MAKHEDA
05-01-2010, 12:45
çok gördük böyle klavye delikanlılarını. çoğunun sonunun ne olduğunu bildiği için yemez nickini vermek. O yüzden kaale alınmaya bile değmez. Kendi gölgesinden korkanlarla harcanacak vaktimiz yok bizim. Biz icraatımıza bakıyoruz. Böyle ne olduğu belli olmayan ne idüğü belirsiz çoluk çocukla vakit geçiricek zamanımız yok bizim.
O yüzden hiç böylelerini kaale alıp cevap vermeye gerek yok arkadaşlar. Belli çok kuyruk acısı var bunun. çok bağırtmış birileri bunu zamanında. Karakter bile olmadığı için karakterini bile yansıtmış denemez. O yüzden sallayın gitsin bunu. Değmez hiç bi şekilde. Gene salak salak bişiler yazacaktır. şahsen benim zerre kadar umurumda değil. Adam olacakki muhattap alasın böylelerini. Hadi sen git kumda oyna koçum bizim işimiz adam olanlarla senin gibilerle işimiz yok bizim.

beni takmadığınız belli :) küçük düşürme kendini...9 satırlık yazın kimin içindi :) hepiniz laf atmayın buna diyonuz hepinizde yazıyonuz :D premium diye biri bulunamadı diyo s18 de? ne iş delikanlı kardeş? :D

kuzenler
05-01-2010, 13:15
beyler dünya harikası başladımı ?

inşa planları hala kapalı..açılır açılmaz başlar sanırım ..

premium
05-01-2010, 13:23
beni takmadığınız belli :) küçük düşürme kendini...9 satırlık yazın kimin içindi :) hepiniz laf atmayın buna diyonuz hepinizde yazıyonuz :D premium diye biri bulunamadı diyo s18 de? ne iş delikanlı kardeş? :D
sen anlamazsın küçük. çoluk çocukla işimiz olmaz bizim. bizi bilen biliyor sen öğrenmesende olur. muhattap olmaya değmiyeceğin için sana isim verme gereği bile duymuyorum.
ahmet bu zavallının kuyruğuna sizmi bastınız bizmi bastık acaba. o yüzdenmi böyle kuyruğuna basılmış gibi bağırıyor bu zavallı. o yüzdenmi nickini bile vermekten aciz bu küçük.
herneyse söylediğim gibi muhattap olmaya değmiyenler için başka verilecek cevabım bile yok senin gibilere hadi çocuğum başka kapıya

AnGeLPoLLis
05-01-2010, 14:04
herkes emeğinin karşılığını bu dkdan sonra eğlenerek çıkarıcak yıkılmışız yıkmışız yıkılmakta zevkli yıkmakta ama tek sorun burda son tahıla kadar REST.... birleşmemizdeki birliklere laf atıp durmayın kendi uslubunuzla çelişin biz burdayız... ya siz neredesiniz?

Vahşettin, Mesajlarını Okudumda. Sürekli Birileriyle Atışıp Laf Söyleme Gereksimini Duyuyorsun.. Üslubun ÇoK yanlış. Bırak Konuşan Konuşsun.. Birde wow u tek kasırga Kurar gibisinden bi havan var.. Bu düşünceye Kapılma Sebebin Nedir Anlamış Degilim..

WOW da Ne olacagını Bilemeyiz.. Şunu Diyeyim;

İyi OLan Kazansın..

AnGeLPoLLis..:cool:

kuzenler
05-01-2010, 14:12
Raporlardan anladığım kadarıyla pisagur zerowowa girmiş gibi gözüküyor. Warstar ve pisagur listeye girmiş..elinde rapor olan varmı..

-constantine-
05-01-2010, 14:16
Raporlardan anladığım kadarıyla pisagur zerowowa girmiş gibi gözüküyor. Warstar ve pisagur listeye girmiş..elinde rapor olan varmı..

Rapordan zıyade warstarın merkezının tamamen sılınmesı hersey acıklıyor.Acaba o koyde ne oldu bırı bızı bılgılendırsın:)Dıyecem ama burası yeri degıl.Lutfen baska bır topıcte bızı bılgılendırın.

premium
05-01-2010, 15:11
Rapordan zıyade warstarın merkezının tamamen sılınmesı hersey acıklıyor.Acaba o koyde ne oldu bırı bızı bılgılendırsın:)Dıyecem ama burası yeri degıl.Lutfen baska bır topıcte bızı bılgılendırın.
ben seni özel olarak bilgilendireyim:))
raporu vereyim ben sanada sen asıl wowu niye tahılsız bıraktın onun hesabını nasıl vericen bakalım:))))
canım çıktı 3 saattir tahıl ayarlıcam diye:)
bunun hesabı sorulacak dur sen:)
( tabi yine birbirinizin nickiyle yazmadıysanız doğru kişiyse yazdığım. değilse bile nasılsa iletilecektir aynen farketmes sanırım:))))))))

kuzenler
05-01-2010, 16:20
rapordan zıyade warstarın merkezının tamamen sılınmesı hersey acıklıyor.acaba o koyde ne oldu bırı bızı bılgılendırsın:)dıyecem ama burası yeri degıl.lutfen baska bır topıcte bızı bılgılendırın.

evet ilginç gelişmeler var ama rapor yok..delilerden yerdenizin merkez de sıfırlanmış sanırım..

-constantine-
05-01-2010, 16:30
ben seni özel olarak bilgilendireyim:))
raporu vereyim ben sanada sen asıl wowu niye tahılsız bıraktın onun hesabını nasıl vericen bakalım:))))
canım çıktı 3 saattir tahıl ayarlıcam diye:)
bunun hesabı sorulacak dur sen:)
( tabi yine birbirinizin nickiyle yazmadıysanız doğru kişiyse yazdığım. değilse bile nasılsa iletilecektir aynen farketmes sanırım:))))))))

suleyman abı 3 gundur bı yerlerım cıktı tahıl yetıstırıcem dıye Ayrıca bugun sabah dişçiye gıtmem gerektı:)sabah gıremedım ne yazıkkı gırersınız sandım.Nese dıyecek bırsey yok

MAKHEDA
05-01-2010, 16:31
sen anlamazsın küçük. çoluk çocukla işimiz olmaz bizim. bizi bilen biliyor sen öğrenmesende olur. muhattap olmaya değmiyeceğin için sana isim verme gereği bile duymuyorum.
ahmet bu zavallının kuyruğuna sizmi bastınız bizmi bastık acaba. o yüzdenmi böyle kuyruğuna basılmış gibi bağırıyor bu zavallı. o yüzdenmi nickini bile vermekten aciz bu küçük.
herneyse söylediğim gibi muhattap olmaya değmiyenler için başka verilecek cevabım bile yok senin gibilere hadi çocuğum başka kapıya

bilen biliomuş :D bizide bilen bilio :D geç bu ayakları yavrucak ...

-constantine-
05-01-2010, 16:34
bilen biliomuş :D bizide bilen bilio :D geç bu ayakları yavrucak ...

Bu vallaha olmıyacak yaw sen hala burlardamısın?ben en son bıraktıgımdada kuduz kopek gıbı etrafa saldırıyordun sımdıde saldırıyorsun:)hıc degısmemıssın.

premium
06-01-2010, 11:24
Bu vallaha olmıyacak yaw sen hala burlardamısın?ben en son bıraktıgımdada kuduz kopek gıbı etrafa saldırıyordun sımdıde saldırıyorsun:)hıc degısmemıssın.
yahu bırak şunu ağzından köpükler saçarak ortalıkda dolanıyor işte hala utanmadan. şamar oğlanına dönmüş hala boş boş ötüyor. bunun gibi tiplerlemi uğraşıcan. bırak kendi kuyruğunu ısırsın :D

-constantine-
06-01-2010, 12:27
yahu bırak şunu ağzından köpükler saçarak ortalıkda dolanıyor işte hala utanmadan. şamar oğlanına dönmüş hala boş boş ötüyor. bunun gibi tiplerlemi uğraşıcan. bırak kendi kuyruğunu ısırsın :D

Abım hatırlarmısınız bılmem ama bır ara kelle avcısı dıye bırı vardı.Oda dıyordu benı goruceksınız sıze saldırdıgım zaman felan fılan dıye ozaman anlıcaksınız felan dıyordu.:)
sonradan atamın yurdu cıktı ve fos oldu.

Bu arkadasın sonuda foss olmasın:)

premium
06-01-2010, 13:30
abım hatırlarmısınız bılmem ama bır ara kelle avcısı dıye bırı vardı.oda dıyordu benı goruceksınız sıze saldırdıgım zaman felan fılan dıye ozaman anlıcaksınız felan dıyordu.:)
sonradan atamın yurdu cıktı ve fos oldu.

Bu arkadasın sonuda foss olmasın:)
yav bunu zaten ya biz ellemişiz yada bizim deliler ellemiş. Yoksa bu kadar bağırınması boşa değil bunun. Kesin kuyruk acısı hala geçmemiş. Biz çok gördük böylelerini. Azıcık cesareti olsa zaten ismini verir ama bu çoluk çocukta o cesaret nerdeee. Bu kadar lafa yarabbi şükür dediğine göre kesin keçe kaplı suratı. O yüzden hiç kaale almaya değmez boşver. :d

kuzenler
06-01-2010, 14:25
top 10 da 300lerden enter ve delilerden henanın top 10 a girdiğini görüyorum...hareketlenme var ama hala raporlar yok :((

SaLLa
06-01-2010, 14:49
http://travilog.org.ua/tr/4027263/2408bb808e4fd14c8ac5af6a1ec17456/2/1

Saldırının raporunu vereyim fakat iyi inceleyin ne derece acemice bir saldırı olduğu konusunda eminim hak vereceksiniz. Daha planlar bile aktifleşmeden bu tür bir saldırı yapmanın hangi mantıkla uyuştuğunu anlıyabilmek mümkün değil bunu merkezi rahatlatıp tahıl sıkıntısı çözmek için yapmışta olabilir ama buda hatanın kabul edilebilir olmasını sağlamaz onca birliğe sahip bir oluşumda asker besliyecek elinde ordusu olmayan kişiler mutlaka vardır, bunların dışında zaten yıkılacak olan küçük tahıl ve hammadde deposunu yıkmakta işin bir başka garip yanı umarım hep böyle saldırılar gelir deponun büyüğü bize lazım :)

( Enter okursan kızma sakın şahsına yönelik bir hareketim asla olamaz sadece saldırını eleştirdim )

zebani44
06-01-2010, 15:25
size yardım etmiş. büyük depo kuracak yer açmış.

aKmet
06-01-2010, 16:28
en iyi saldırınız boyle olsun dostlarım :D

kuzenler
06-01-2010, 16:48
Haklısınız hatalı bir saldırı olmuş ama henada savunmanın yeterli olmadığı sonucunu da çıkardım ben bu rapordan..

SaLLa
06-01-2010, 17:01
Haklısınız hatalı bir saldırı olmuş ama henada savunmanın yeterli olmadığı sonucunu da çıkardım ben bu rapordan..

Şuanda orada yeteri kadar savunmamız var üstelik gelen ordunun wowun sonlarına doğru bile rahatlıkla depo yıkabilecek kadar iyi düzeyde bir ordu olduğunu unutmamak gerekir. Fakat bir duyumum oldu bu ne derece doğrudur bilmiyorum ama Enter hesap silmiş silme sebebide 300 birliklerinin onun wow köyünü sahiplenmeyişiymiş. Yineliyorum bizzat kesin bir bilgi değildir bu sadece o birlikten bir kişinin söylemidir. Fakat bunu ort bas edilmek için Enter'i ihanetle suçlayanlarda var bence ihanet eden bir kişi kendi wowuna saldırırdı rakip wowa değil...

kuzenler
06-01-2010, 17:05
şuanda orada yeteri kadar savunmamız var üstelik gelen ordunun wowun sonlarına doğru bile rahatlıkla depo yıkabilecek kadar iyi düzeyde bir ordu olduğunu unutmamak gerekir. Fakat bir duyumum oldu bu ne derece doğrudur bilmiyorum ama enter hesap silmiş silme sebebide 300 birliklerinin onun wow köyünü sahiplenmeyişiymiş. Yineliyorum bizzat kesin bir bilgi değildir bu sadece o birlikten bir kişinin söylemidir. Fakat bunu ort bas edilmek için enter'i ihanetle suçlayanlarda var bence ihanet eden bir kişi kendi wowuna saldırırdı rakip wowa değil...

ilginç bir bilgi doğrusu..ben bu yönde birşey duymadım ama yakında anlaşılır ..hayırlısı bakalım..

aKmet
06-01-2010, 17:10
ilginç bir bilgi doğrusu..ben bu yönde birşey duymadım ama yakında anlaşılır ..hayırlısı bakalım..

catch me if you can :D

aKmet
06-01-2010, 17:20
BU ENTER PROFİL :D

http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=2392

BU DA ACİZANE BENİM PROFİL :D

http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=55550

bileydim daha erken selamını alırdım kimse söylemedi bana enter selam vermiş sana diye :D

zebani44
06-01-2010, 18:24
rapora birdaha baktımda hakkatten ayıp etmiş askere. wow un en ateşli zamanında 2 tane büyük depo indirecek kadar mancınık. yine wow zamanında roma lı bir wowun surunu yıkacak kadarda koçbaşı var.
ilk serverda olur böyle şeyler :)

berkan şeker
06-01-2010, 22:36
Şuanda orada yeteri kadar savunmamız var üstelik gelen ordunun wowun sonlarına doğru bile rahatlıkla depo yıkabilecek kadar iyi düzeyde bir ordu olduğunu unutmamak gerekir. Fakat bir duyumum oldu bu ne derece doğrudur bilmiyorum ama Enter hesap silmiş silme sebebide 300 birliklerinin onun wow köyünü sahiplenmeyişiymiş. Yineliyorum bizzat kesin bir bilgi değildir bu sadece o birlikten bir kişinin söylemidir. Fakat bunu ort bas edilmek için Enter'i ihanetle suçlayanlarda var bence ihanet eden bir kişi kendi wowuna saldırırdı rakip wowa değil...

Evet, bu bilgi doğrudur ;)
Server 12 adet wow köyü ile devam edecektir.
Enter, kendini ikinci planda hissetmiş ve çöl aslanı'nı kıskanmıştır. Bu nedenle ordusunu rastgele seçtiği bir wow köyüne çakmıştır. Ayrıca kendini tüm sunucuya rezil etmiştir.

peace21
07-01-2010, 01:00
Evet, bu bilgi doğrudur ;)
Server 12 adet wow köyü ile devam edecektir.
Enter, kendini ikinci planda hissetmiş ve çöl aslanı'nı kıskanmıştır. Bu nedenle ordusunu rastgele seçtiği bir wow köyüne çakmıştır. Ayrıca kendini tüm sunucuya rezil etmiştir.

ENTER bu serverda gördüğüm ender oyunculardan biriydi hiç bir zaman diğer birlikleri eleştirmedim bu ilk olacak ama 300 birlikleri önce birleşme yaptıkları 300tr -a birliklerini yolda bırakmış daha sonra Kaos birliğini savaş sırasında birleşmeleri bozarak yanlız bırakmışlardır (bu stratejileri yanlış olduğunu düşünmemle beraber) strateji olabilir lakin server başından beri 300 birlikleri için çalışmış ENTER için aynı şeyi yapması onu desteklememesi 300 birliklerini birlik olmadığı bilakis bir iki kişinin şahsi birliği olduğu kanısını uyandırmıştır şahsımda... diğer bir hususta forumu takip edenler hatırlarlar 300 lerin diğer birliğinin yönetcilerinin köylerine şifre ile girilip askerlerini birliklerini bozguna uğratma konusundaki idaaların gerçeklik oranının yüksek olduğu düşüncesini kuvvetlendirmiştir

şimdi 300 birlikleri oyuncuları sen kimsin diye soraabilirler bu sorunun cevabını gerek ENTER gerek ERMİŞ21 den alabilirler

halen soruyorum kendime 300 birlikleri içinde neler olmuşturki bir oyucu arkadaşımız 1 yıla yakın emeğini natar köyünü (ki bu köy neter alındıktan sonra birliğin köyü olmuştur) silmiştir :(

not : bu olayda bir rezalet varsa buda ENTER in saldırsı değil 300 birliklerini natar köyünü silindirecek kadar kendi arkadaşlarını yanlız bırakan bireysel oynayanların rezaletidir

paradox
07-01-2010, 09:20
Bu başlık açıldığından bu yana mesajları incelersek wow la ilgisi olmayan birçok konu da yazılar yazılmış. Bu yazılanların büyük çoğunluğunu da bizim bile kim olduklarını bilmediğimiz şahıslar tarafından bizim adımıza yazılmıştır.. Burda oyun nickiyle yazan arkadaşlara herhangi bir lafım yok fakat eleştiri yaparken biraz saygı sınırlarını zorlamadan daha dikkatli davranabilirsek sevinirim.. Bu server da birçok birlik ve oyuncu var.. Herkes tarafını seçmiş ve başarılı olmak için çaba gösteriyo.. 300 lerin bu server daki en büyük birlik olduğunu anlamak için bile bu başlıktaki yazılanları okumak yeterli oluyo.. Aynı Fenerbahçe m gibi çekemeyen çok :) İddalıyız bu wow un en büyük adaylarından biri biziz fakat hiçkimsenin içişlerine karışmadan başarılı olacağız.. Birliklerdeki Bireyleri karalayarak, bireylerin arasına fitne fesat sokarak değil oyunu oyun gibi oynarak başarılı olacağız. 300, Kasırga, Bındeli, Zerotoll vs.. bunlardan biri olmassa diğeri de olmaz oyunun bir amacı olmaz.. en basiti bu başlıkta yazılanların büyük bir bölümü 300 lerle alakasız kişilerin 300 lerle ilgilii yazdıkları yazılar oluşturuyosa, kenardan köşeden duyumlar alarak casuslar sokarak bilgi toplamaya çalışmak bile ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir.. yaw millet kendi wow undan kendi birliğinden çok bizim wow umuzu düşünür olmuş :))) bu server da köyü olmayan adamlar bile gelip 300 lerle ilgili bişeyler yazmış :)) Aynı Fenerbahçe m gibi olmuşuz !!! Başarı herzaman kıskanılmıştır..

Kimsenin tahriklerine kapılmadan kendi bildiğimizi kendi stratejimizi uyguluyoruz.. Sizler sadece seyredin yeter :)

-constantine-
07-01-2010, 09:35
Bu başlık açıldığından bu yana mesajları incelersek wow la ilgisi olmayan birçok konu da yazılar yazılmış. Bu yazılanların büyük çoğunluğunu da bizim bile kim olduklarını bilmediğimiz şahıslar tarafından bizim adımıza yazılmıştır.. Burda oyun nickiyle yazan arkadaşlara herhangi bir lafım yok fakat eleştiri yaparken biraz saygı sınırlarını zorlamadan daha dikkatli davranabilirsek sevinirim.. Bu server da birçok birlik ve oyuncu var.. Herkes tarafını seçmiş ve başarılı olmak için çaba gösteriyo.. 300 lerin bu server daki en büyük birlik olduğunu anlamak için bile bu başlıktaki yazılanları okumak yeterli oluyo.. Aynı Fenerbahçe m gibi çekemeyen çok :) İddalıyız bu wow un en büyük adaylarından biri biziz fakat hiçkimsenin içişlerine karışmadan başarılı olacağız.. Birliklerdeki Bireyleri karalayarak, bireylerin arasına fitne fesat sokarak değil oyunu oyun gibi oynarak başarılı olacağız. 300, Kasırga, Bındeli, Zerotoll vs.. bunlardan biri olmassa diğeri de olmaz oyunun bir amacı olmaz.. en basiti bu başlıkta yazılanların büyük bir bölümü 300 lerle alakasız kişilerin 300 lerle ilgilii yazdıkları yazılar oluşturuyosa, kenardan köşeden duyumlar alarak casuslar sokarak bilgi toplamaya çalışmak bile ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir.. yaw millet kendi wow undan kendi birliğinden çok bizim wow umuzu düşünür olmuş :))) bu server da köyü olmayan adamlar bile gelip 300 lerle ilgili bişeyler yazmış :)) Aynı Fenerbahçe m gibi olmuşuz !!! Başarı herzaman kıskanılmıştır..

Kimsenin tahriklerine kapılmadan kendi bildiğimizi kendi stratejimizi uyguluyoruz.. Sizler sadece seyredin yeter :)

İyi guzel demısısn ama son bırsey sorucam..

Hangı Başarıdan bahsedıyorsun?Onu cıkaramadım.

Heminet
07-01-2010, 10:36
şu durumda söylenecek en güzel söz

"Kontrolsüz Güç Güç Değildir"...

paradox
07-01-2010, 10:38
İyi guzel demısısn ama son bırsey sorucam..

Hangı Başarıdan bahsedıyorsun?Onu cıkaramadım.
Sevgili arkadaşım bir forumun server da birden fazla güçlü birlik olmasına rağmen sadece 300 lerin ne yaptığının konuşulması bile yeterli bir başarıdır.. Sözüm bireysel değil genel olarak söylüyorum.. Serverin ilk aylarından bu yana aramızdan ayrılan arkadaşlarda olsa hala aynı isimle dimdik ayakta duran tek birliğinden söz ediyoruz.. Amacım polemik çıkarmak değil ama kabullenin artık 300 ler olmasa bu serverin sizin için bile anlamı olmaz... Güçlü rakiplerle güçlü birliğimle saygılı bir wow süreci yaşamak isterim..

SaLLa
07-01-2010, 11:11

Ben ortada bir başarı göremiyorum aksine başarısızlık görüyorum ve bu başarısızlığı ört bas etmek için kişileri karaladığınızı düşünüyorum. 300 birlikleri burada konuşuluyorsa bunu popüler olmaya bağlamakta ne demek yada başarıyla ne alakası var? Burada 300 lerle ilgili her ne söyleniyorsa hepsi olumsuz şeylerdi. Bu konular hakkında savunma yapmak yerine başarılı olanı konuşurlar o olur bu olur vs. gibi sözler sarfetmek gerçeklerden kaçışın ispatından başka birşey olmaz.

Neler iddia edildi sizin için hatırlatayım hadi sende inkar et ondan sonra...

* Çöl Aslanın _ Şifre çalarak onun bunun emeğini heba etmesi yalanmıydı?

* 300 TR A birliğinin kişisel çıkarlar için sahipsiz bırakılıp satılması yalan mıydı?

* Kaos birliğinin Kasırga ile savaşında Kasırganın birleşim birliği olan Bindeli müdahil olurken Kaos 300 ler tarafından yanlız bırakıldı yalan mıydı? Üstelik kasırga bindeli birleşimi gerçekleşeli 2 gün olmuştu ama kaos 300 birleşimi daha köklüydü.

* Enter olayına gelince 300 için bir yığın emek harcadığını bizzat bildiğim Enter'in sahipsiz bırakılması ve onun bu duruma daha fazla katlanamayıp hesap sildiği yalan mı? Üstelik Enter tarafınızdan hayin ilan edildi amaçta belli gerçekleri gizlemek için bir anda kişileri karılıyorsunuz. Tıpkı şifresini çaldığınız kişilerin satış yaptıklarını ilan edipte hırsızlığı gizleme olayınız gibi.

Şimdi bunca pis işlerin döndüğü bir oluşumun konuşulması sence o oluşumun bir başarısı mıdır? Yoksa başarısızlığı mıdır? Yorumuda sana bırakayım cevap ortada ne de olsa...

Şunuda diyebilirsin tüm bunlardan sanane diye... Evet banane kesinlikle haklısın yukarıdaki hiç bir kötü davranışın bana bir zararı yok fakat insanız oyunun duygularımızın önüne geçmesine izin veremiyoruz haliylede insanların emeklerinin çıkar için heba edilmesi bizleride rahatsız ediyor.

Umarım kalan az bir sürede yeni bir moral bozucu olay yaşatmazsınız.
Wow yolunda da başarılar dilerim...

kuzey fatihi
07-01-2010, 13:38
başarı wowı kurunca belli olur dostlar kim kurarsa saygı duyarım 300 kurarsada saygı beklerim
Her ne olursa olsun enterın hesabı silmemesi lazınmdı o köy ona ait değildi çünkü artık birliği temsil ediyordu şu saatten sonra yapılan hatalardan dönüş yoktur. Bundan sonra üzerimize düşeni birlik olarak yapacağız ve wowı kurmak için mücadele edeceğiz. Kim kurarsa tebrik ederim herkeze canı gönülden başarılar

zebani44
07-01-2010, 13:44
hesabı silmesi belki 300 için daha iyi oldu. 3 wow u korumak kolay değil totalde 2500 kişinin kaldığı serverda.

-constantine-
07-01-2010, 13:53
hesabı silmesi belki 300 için daha iyi oldu. 3 wow u korumak kolay değil totalde 2500 kişinin kaldığı serverda.

hesabını sılmesı dıger bırlıklere yaradı hedef tahtası 3 ten 2 ye dustu:)

ayrıca hemen hemn asıl wowunuzuda bellı ettı.Artık saldırıların nereye gonderecegını herkes bılır oldu.

kabus22
07-01-2010, 16:24
Ben ortada bir başarı göremiyorum aksine başarısızlık görüyorum ve bu başarısızlığı ört bas etmek için kişileri karaladığınızı düşünüyorum. 300 birlikleri burada konuşuluyorsa bunu popüler olmaya bağlamakta ne demek yada başarıyla ne alakası var? Burada 300 lerle ilgili her ne söyleniyorsa hepsi olumsuz şeylerdi. Bu konular hakkında savunma yapmak yerine başarılı olanı konuşurlar o olur bu olur vs. gibi sözler sarfetmek gerçeklerden kaçışın ispatından başka birşey olmaz.

Neler iddia edildi sizin için hatırlatayım hadi sende inkar et ondan sonra...

* Çöl Aslanın _ Şifre çalarak onun bunun emeğini heba etmesi yalanmıydı?

* 300 TR A birliğinin kişisel çıkarlar için sahipsiz bırakılıp satılması yalan mıydı?

* Kaos birliğinin Kasırga ile savaşında Kasırganın birleşim birliği olan Bindeli müdahil olurken Kaos 300 ler tarafından yanlız bırakıldı yalan mıydı? Üstelik kasırga bindeli birleşimi gerçekleşeli 2 gün olmuştu ama kaos 300 birleşimi daha köklüydü.

* Enter olayına gelince 300 için bir yığın emek harcadığını bizzat bildiğim Enter'in sahipsiz bırakılması ve onun bu duruma daha fazla katlanamayıp hesap sildiği yalan mı? Üstelik Enter tarafınızdan hayin ilan edildi amaçta belli gerçekleri gizlemek için bir anda kişileri karılıyorsunuz. Tıpkı şifresini çaldığınız kişilerin satış yaptıklarını ilan edipte hırsızlığı gizleme olayınız gibi.

Şimdi bunca pis işlerin döndüğü bir oluşumun konuşulması sence o oluşumun bir başarısı mıdır? Yoksa başarısızlığı mıdır? Yorumuda sana bırakayım cevap ortada ne de olsa...

Şunuda diyebilirsin tüm bunlardan sanane diye... Evet banane kesinlikle haklısın yukarıdaki hiç bir kötü davranışın bana bir zararı yok fakat insanız oyunun duygularımızın önüne geçmesine izin veremiyoruz haliylede insanların emeklerinin çıkar için heba edilmesi bizleride rahatsız ediyor.

Umarım kalan az bir sürede yeni bir moral bozucu olay yaşatmazsınız.
Wow yolunda da başarılar dilerim...

seni tebrik ederim ustat bu birlikte gercekten uckagıtcılar hırsızlar var ben boyle hırsızlarla dolu bi birlik gormedim enterde onu anlamış olmalı o yuzden silmiştir cok gormeyin yazık 300tm lerin içinde bu oyunu adam gibi oynıyanlara yakında kendi birliklerindekilerin hesaplarınıda calıcaklar bunlar bana oyle geliyor cok komiksiniz 300tm ler :)

kuzenler
07-01-2010, 16:44
seni tebrik ederim ustat bu birlikte gercekten uckagıtcılar hırsızlar var ben boyle hırsızlarla dolu bi birlik gormedim enterde onu anlamış olmalı o yuzden silmiştir cok gormeyin yazık 300tm lerin içinde bu oyunu adam gibi oynıyanlara yakında kendi birliklerindekilerin hesaplarınıda calıcaklar bunlar bana oyle geliyor cok komiksiniz 300tm ler :)

300 köyleri gerektiğinde hesaplarından birlik için feragat edebilirler.bunda en ufak bir tereddüt göstermezler..natar köyleri açıldığında nasıl organize olup çok kısa bir sürede woow köyümüz etrafında şekillendiğimizi tüm server gördü.ilerisi için çok daha mükemmel organizasyonları şahsım adına birliğimden bekliyorum..

J3aJ2anseI
07-01-2010, 18:41
300 köyleri gerektiğinde hesaplarından birlik için feragat edebilirler.bunda en ufak bir tereddüt göstermezler..natar köyleri açıldığında nasıl organize olup çok kısa bir sürede woow köyümüz etrafında şekillendiğimizi tüm server gördü.ilerisi için çok daha mükemmel organizasyonları şahsım adına birliğimden bekliyorum..

köyü feda etmek değilde gerekirse kardeşimizi bile satarız yazsaydın. en azından yalan konuşmamış olurdun ;)

Ya bizim birliktede bi savaş çıkmadı çıksada bi kaç merkez sıfırlasak :)

kuzenler
07-01-2010, 19:40
köyü feda etmek değilde gerekirse kardeşimizi bile satarız yazsaydın. en azından yalan konuşmamış olurdun ;)

Ya bizim birliktede bi savaş çıkmadı çıksada bi kaç merkez sıfırlasak :)

uslubuna dikkat et kardeşim tanımadığın insanlar hakkında terbiyenle kal.bak ben çok halim selim bir adamım çileden çıkartma adamı.sen beni tanıyormusunki adam sattığımı söylüyorsun..bir oyun için ederinizi düşürmeyin.biz bu server de dostlarımız için sırf köyü multi tarafından kapalı kalmasın diye asker ve nufus olarak iyi durumdaki 2 köy silmiş adamlarız.siz daha 300 hakkında hiçbirşey bilmiyorsunuz .seninle 300ler adına polemiğe girmem .zira biz kim olduğumuzu biliyoruz.başkasının bilmesine gerek yok.

kabus22
08-01-2010, 00:22

feragat etmiyenler ne olıcak mesala salih yada anıbuskivi onların calındıgı gibi digerleride calıncakmı ? hala uyanamadınız dimi enter gercekten cok delikanlıymış tebrik etmez lazım kendisini 2 ci plana atıldı ve sildi koyunu.

Heminet
08-01-2010, 00:44
uslubuna dikkat et kardeşim tanımadığın insanlar hakkında terbiyenle kal.bak ben çok halim selim bir adamım çileden çıkartma adamı.sen beni tanıyormusunki adam sattığımı söylüyorsun..bir oyun için ederinizi düşürmeyin.biz bu server de dostlarımız için sırf köyü multi tarafından kapalı kalmasın diye asker ve nufus olarak iyi durumdaki 2 köy silmiş adamlarız.siz daha 300 hakkında hiçbirşey bilmiyorsunuz .seninle 300ler adına polemiğe girmem .zira biz kim olduğumuzu biliyoruz.başkasının bilmesine gerek yok.

,
afedersiniz ama bişey kafama takıldı..yazınızdaki şu bolum mesela

"biz bu server de dostlarımız için sırf köyü multi tarafından kapalı kalmasın diye asker ve nufus olarak iyi durumdaki 2 köy silmiş adamlarız",

Sorabılır mıyım acaba multı tarafından o koy neden kapandı ve sorabılır mıyım o nufus ve asker olarak daha ıyı durumda olan koyle multı tarafından kapatılan koyler arasında ne gıbı bır baglantı vardı daha acık bir deyişle multı neden ıkı koyu silmenızı ıstedı arkadasınızı acabılmek ıcın?

forumada soylemek ıstedıgım bır sey var bu konu 300lerın iç meseleleri değildir.Enter konusunu konusmak cok dogaldır amaiç meselelerine girmeyin.Herkes dogruyu ve yanlısı zaten goruyyor wow konusundakı fıkırlerınızı daha agırlıklı sergileyin lutfen. CUnku bu forumu sadece s18dekıler okumuyor.Ve dısardan bakanıda 300lerın veya baska bırlıklerın ıc yapıları ılgılendırmez zaten cok yakında natarlar planları aktif olacak. Bol bol rapor ve guzel mesajlar olur ınsallah.

Saygılarımla

kuzenler
08-01-2010, 08:30
,
afedersiniz ama bişey kafama takıldı..yazınızdaki şu bolum mesela

"biz bu server de dostlarımız için sırf köyü multi tarafından kapalı kalmasın diye asker ve nufus olarak iyi durumdaki 2 köy silmiş adamlarız",

Sorabılır mıyım acaba multı tarafından o koy neden kapandı ve sorabılır mıyım o nufus ve asker olarak daha ıyı durumda olan koyle multı tarafından kapatılan koyler arasında ne gıbı bır baglantı vardı daha acık bir deyişle multı neden ıkı koyu silmenızı ıstedı arkadasınızı acabılmek ıcın?

forumada soylemek ıstedıgım bır sey var bu konu 300lerın iç meseleleri değildir.Enter konusunu konusmak cok dogaldır amaiç meselelerine girmeyin.Herkes dogruyu ve yanlısı zaten goruyyor wow konusundakı fıkırlerınızı daha agırlıklı sergileyin lutfen. CUnku bu forumu sadece s18dekıler okumuyor.Ve dısardan bakanıda 300lerın veya baska bırlıklerın ıc yapıları ılgılendırmez zaten cok yakında natarlar planları aktif olacak. Bol bol rapor ve guzel mesajlar olur ınsallah.

Saygılarımla

biliyorsunuz köy kapatıldığında multihunter hiçbir açıklama yapmıyor.sadece multi hesap kullandığınız için kapatıldı şeklinde kısa bir mesaj yolluyor.kendince haklı sebepleri olabilir.belki biz de kapatılan köylerden sildiğimiz köylere hammadde transferi yapmış olabiliriz.ben multiyi haksızlık yaptı şeklinde suçlamak istemiyorum.ama şunu biliyorumki sildiğimiz köyler sahipsiz köyler değildi..iki köyün de ayrı ayrı sahipleri vardı ve bu kullanıcılar sırf arkadaşlarının kapatılan köyleri daha fazla kapalı kalmasın diye kendi köylerinden feragat ettiler.bu dediğim olaylar ayrı ayrı zamanlarda olmuş ve ayrı kişiler adına yapılmış olaylardır.yani bir köy için 2 köy silme olayı yoktur.anlatmak istediğim olay yapılan bir hataya rağmen arkadaşlarımızın gerektiğinde arkadaşları için köy silebileceğidir.

paradox
08-01-2010, 09:04
sevgili SALLA arkadaşım ;
Birini yada birilerini karalamak bu ülkede çok kolaydır.. Gelişmiş medeniyetlerde iddaa sahibi iddasını ispatlamak la yükümlüdür yoksa o idda geçersizdir.. Fakat benim canım memleketimde işler henüz o şekilde yürümüyo.. Maalesef çok konuşan nın haklı olduğu düşünülüyo.. Genelde izlenen yol çamur at izi kalsın şeklindedir. kendi bireysel amaçları için birliğindeki oyuncuları yok sayan kişilerin sözleriyle bir birlik yada bir birey in karalanması insani duygulardan bahseden biri için son derece düşündürüdür !!!!

Biz 300 ailesi 12 birlik ve yaklaşık 700 kişi olarak sonuna kadar Çölaslanı ' nın arkasındayız.. Bunu kabul edemiyosanız SAYGI DUYUN !!!!!!

SaLLa
08-01-2010, 10:09
sevgili SALLA arkadaşım ;
Birini yada birilerini karalamak bu ülkede çok kolaydır.. Gelişmiş medeniyetlerde iddaa sahibi iddasını ispatlamak la yükümlüdür yoksa o idda geçersizdir.. Fakat benim canım memleketimde işler henüz o şekilde yürümüyo.. Maalesef çok konuşan nın haklı olduğu düşünülüyo.. Genelde izlenen yol çamur at izi kalsın şeklindedir. kendi bireysel amaçları için birliğindeki oyuncuları yok sayan kişilerin sözleriyle bir birlik yada bir birey in karalanması insani duygulardan bahseden biri için son derece düşündürüdür !!!!

Biz 300 ailesi 12 birlik ve yaklaşık 700 kişi olarak sonuna kadar Çölaslanı ' nın arkasındayız.. Bunu kabul edemiyosanız SAYGI DUYUN !!!!!!

Şimdi sen bunları yazınca benim dile getirdiğim şeylere cevap vermiş mi oldun?

Benim canım memleketim mevzusuna gelince... Sahidende benim canım memleketim işte böyle koyun sürüsü gibiyiz birileri ne derse onu mutlaka doğru olarak kabulleniyoruz ve hemen o sözleri bütün düşüncelerimizin üstünde tutuyoruz. Tıpkı senin bir diziden alıntı yaptığın bir düşünceyi kendi düşüncen miş gibi lanse etmen gibi....

''Gelişmiş medeniyetlerde iddaa sahibi iddasını ispatlamak la yükümlüdür yoksa o idda geçersizdir..''
Kemal Hoca :)

eagle87
08-01-2010, 13:14

Benim canım memleketim mevzusuna gelince... Sahidende benim canım memleketim işte böyle koyun sürüsü gibiyiz birileri ne derse onu mutlaka doğru olarak kabulleniyoruz ve hemen o sözleri bütün düşüncelerimizin üstünde tutuyoruz. Tıpkı senin bir diziden alıntı yaptığın bir düşünceyi kendi düşüncen miş gibi lanse etmen gibi....

''Gelişmiş medeniyetlerde iddaa sahibi iddasını ispatlamak la yükümlüdür yoksa o idda geçersizdir..''
Salla neyi bilmek istiyorsun? açık seçik rakipleriz seni ilgilendirirmi bizim içimiz dışımız sen dışardan olayları görüyorsun duyuyorsun, biz içerde yaşıyoruz olayları. sen orda hala bilmem ne sorusunu sorup duruyorsun, senin bu düşman tavrın oldukça olayları duyduğun zaman olumsuz şekliyle yorumlamaktan öteye geçemicekken, bizim sana cevap vermemiz ne kadar anlamlı olacak.. şu enter olayını bile bazısı yöneticilere yıktı bazısı tüm 300 leri bireysellikle(yuhh) suçladı kimse enterın "beni arka plana bıraktılar" diyip wow köyüyle birlikte silmesine bir şey demedi. esas bencillik budur ona buna trip atıp bir sürü kişinin emeğini heba etmek esas bireyselliktir. iyi ki gitmiş demek bize düşer siz buna da karışamazsınız. heminetin dediği gibi içişlerimizin bizimdir.
tabiki bizlere eleştirme getirmek haklınız yanlış anlamayın rakipleriz kızıştırmalar ufak sinirlendirmeler olucak ama uslubunuz senin ve diğer bazı arkadaşların aşırıya kaçmaya başladı. bu durum bazı birlik arkadaşlarım içinde geçerli olabilir şurda adam akıllı rekabetinte seviyeli olduğu bir wow dönemi geçirmek isterim umarım gerçekleşir kazansakta kaybetsekte.. herkese wow yolunda başarılar...

paradox
08-01-2010, 13:14

Arkadaşım bu kıskançlık niye !! Ben 300 ailesinin bir bireyi olarak düşüncelerimi dile getirmem bu kadar mı zorunuza gidiyo... Saydığın iddaların hiçbirini ispatlayamacağın gibi ne olup bittiğinden haberiniz bile yok.. Ben 300 lerde yöneticilik de yapmış bir oyuncu olarak söylüyorum ki travian daki en dürüst en demokrat yönetilen birliklerden biridir 300 . Başkanlar değişir yönetim değişir ama 300 300 olarak kalır.. burda şahısların önemi yoktur..

Sen de çok iyi bilirsinki 300 trA için biz senin nerdeyse bütün yan köylerini yıktık.. birçok oyuncunuzun merkezlerine girdik satış dediğin böylemi olur biz adamları satmış olsaydık serverin diğer ucundan 60-70 saatlik mesafelerden gelip girermiydik merkezlerinize :) Aslında satışı biz yemişdik.. Sultan sencer in merkezi ne girdiğmizde orda30-40 nüfus kalmıştı. ben o zaman 300 TR-A başkanıyla görüşmüştüm oranın tamamen sıfırlanması için fakat adamlar buna bile yanaşmadılar.. Biz oraya kaç tane orduyla girdik ama adamlar burunlarının dibindeki 30 nüfusluk bir köye girmeye korktular.. Aslanı savunmak bana düşmez fakat bu serverin göreceği en efendi adamlar dan biri olduğunu biz biliyoruz ki arkasında duruyoruz..

Burda bişeyler söylerken dikkat li konuşalım bunun oyun olduğunu unutmayalım.. Bu şekilde birbirimizi tahrik ederek gerilmenin anlamı yok.. İnan çoğu haliinize sadece gülüyoruz... Hele duyum aldım şöyle şöyle olmuş 300 lerde ama kesin bilgi değil vs.. yazın a gülmekten öldüm :)) Allah ta seni güldürsün. Yaw sorsan sana kesin bilgi de verirdik ama siz paparizilik yapmaya meraklısınız.. Buda canım Türkiyem in bir gerçeği :) Bu kadar önemsiz bir birliğiz de neden Birlik içine çekilen bir ally i sen foruma duyum aldım olarak taşıdın.. birilerin herkesi dinlediği bir toplumda sizden farklı şeyler yapmanızı beklemek haksızlık olur. Neyse salla boşver oyunumuza bakalım.. bende bir duyum aldım bu arada s 11 den savunma geliyomuş size :))

(Not: kesinlikle alay maksatlı yazmadım.. Gerek Salla gerekse Sultan Sencer beğendiğim oyuncular dır.. Yıkılsalar da bırakmadılar birliklerini.)

SaLLa
08-01-2010, 13:44
Kıskançlık mı? Ben kişiliksizce tutumları kıskanmam. Benim bir tane birlik arkadaşım hesap silerken askeri çakılırken köyü yıkılırken bana küfür ederek gitsin kendi hesabımı hemen siler giderim bu oyunuda bir daha hiç bir serverda oynamam...
Sizinle polemiğe girmenin peşinde değilim bizi bilen biliyor, sizin oluşumunuzda dönen şeyleri kendinizde biliyorsunuz o yüzden daha fazla irdelemeden bence kapatın bu konuyu... Heleki bana hiç bir şekilde 300 TR A demeyin 300 TR A bizimle yaptığınız ateşkeste bizim şartımızdı siz 300 TR A yı ödün olarak verdiniz bize ateşkes için. Ateşkeste birisinin yan köylerinin yıkıldığının hemen ertesinde oldu. Benim merkezim gider tek köye düşerim ama asla hesap silmem asla çıkarlarımı ön planda tutmam benim için önce arkadaşlarım gelir sonra kendim.

Son.

paradox
08-01-2010, 14:56
Kıskançlık mı? Ben kişiliksizce tutumları kıskanmam. Benim bir tane birlik arkadaşım hesap silerken askeri çakılırken köyü yıkılırken bana küfür ederek gitsin kendi hesabımı hemen siler giderim bu oyunuda bir daha hiç bir serverda oynamam...
Sizinle polemiğe girmenin peşinde değilim bizi bilen biliyor, sizin oluşumunuzda dönen şeyleri kendinizde biliyorsunuz o yüzden daha fazla irdelemeden bence kapatın bu konuyu... Heleki bana hiç bir şekilde 300 TR A demeyin 300 TR A bizimle yaptığınız ateşkeste bizim şartımızdı siz 300 TR A yı ödün olarak verdiniz bize ateşkes için. Ateşkeste birisinin yan köylerinin yıkıldığının hemen ertesinde oldu. Benim merkezim gider tek köye düşerim ama asla hesap silmem asla çıkarlarımı ön planda tutmam benim için önce arkadaşlarım gelir sonra kendim.

Son.
Buda benim sana son cevabım.. Ateşkes için ödün verdiniz dediğin birlik biz 'ONLAR' için savaşırken seyretmeyi seçtikleri için birleşmeyi bitirdiğimizi çok iyi biliyosun.. Biz Başka bir bölgeye ordularımızı yollarken onlar kendi savaşlarına sahip çıkmadılar.. Oyunu doğru okuyabilsen zaten bu şekilde konuşmassın bence.. Bu server da herkes taktik gereği birleşmeler yapar ayrılır savaşır buna yanlış diyecek adam gider evcilik oynar.. S18 in 19. haftasında Kasırga nın profilinde Zerotoll kardeş birliğimizdir server sonuna kadar ortak hareket edilecek yazıyodu.. Hani niye server sonuna kadar ortak hareket etmediniz diyebilirmiyiz. yada siz daha 3 ay öncesinde Zerotolle birleşmiştiniz size niye ayrıldınız yada niye bıraktınız birbirinizi demeye hakkımız varmı.. Siz yapınca taktik biz yapınca hainlik oluyo.. ateşkeste şartınız 300 TR-A mış falan geçelim bunları.. Ateşkes yapıldığında nerdeyse merkezlerinizde bile savunma basıcak haldeydiniz.. yaw yazıyorum sonra da sıkılıyorum aslında boşuna yazıyorum sen gene kendi bildiğini okuyacaksın.. Bikaç kendini bilmez adamın uydurmalarıyla koskoca bir birliği karalamanın doğru olmadığını sende bende biliyorum.. Eğer 300 lerle ilgili merak ettiğin herhangi birşey olursa bana mesaj at ben seni bilgilendireyim :)) Canım memleketimin güzel insanı ben senin ne kadar büyük bir başkan olduğunu biliyorum ama senin büyük başkan olman diğerlerinin küçük olduğu anlamına gelmez !!!! Güzel insan büyük başkan Karşında bu serverin en köklü en eski birliği var.. Beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin ama SAYGI gösterebilirsin !!!

Espriyle alay arasında ince bir çizgi var o çizgiyi aşmamak lazım.. 3 ay sonra server resetlendiğinde biz gitmiyoruz mu diyeceksiniz.. Gerçi onuda yaparsanız :))

kuzenler
08-01-2010, 15:14
buda benim sana son cevabım.. Ateşkes için ödün verdiniz dediğin birlik biz 'onlar' için savaşırken seyretmeyi seçtikleri için birleşmeyi bitirdiğimizi çok iyi biliyosun.. Biz başka bir bölgeye ordularımızı yollarken onlar kendi savaşlarına sahip çıkmadılar.. Oyunu doğru okuyabilsen zaten bu şekilde konuşmassın bence.. Bu server da herkes taktik gereği birleşmeler yapar ayrılır savaşır buna yanlış diyecek adam gider evcilik oynar.. S18 in 19. Haftasında kasırga nın profilinde zerotoll kardeş birliğimizdir server sonuna kadar ortak hareket edilecek yazıyodu.. Hani niye server sonuna kadar ortak hareket etmediniz diyebilirmiyiz. Yada siz daha 3 ay öncesinde zerotolle birleşmiştiniz size niye ayrıldınız yada niye bıraktınız birbirinizi demeye hakkımız varmı.. Siz yapınca taktik biz yapınca hainlik oluyo.. Ateşkeste şartınız 300 tr-a mış falan geçelim bunları.. Ateşkes yapıldığında nerdeyse merkezlerinizde bile savunma basıcak haldeydiniz.. Yaw yazıyorum sonra da sıkılıyorum aslında boşuna yazıyorum sen gene kendi bildiğini okuyacaksın.. Bikaç kendini bilmez adamın uydurmalarıyla koskoca bir birliği karalamanın doğru olmadığını sende bende biliyorum.. Eğer 300 lerle ilgili merak ettiğin herhangi birşey olursa bana mesaj at ben seni bilgilendireyim :)) canım memleketimin güzel insanı ben senin ne kadar büyük bir başkan olduğunu biliyorum ama senin büyük başkan olman diğerlerinin küçük olduğu anlamına gelmez !!!! Güzel insan büyük başkan karşında bu serverin en köklü en eski birliği var.. Beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin ama saygı gösterebilirsin !!!

Espriyle alay arasında ince bir çizgi var o çizgiyi aşmamak lazım.. 3 ay sonra server resetlendiğinde biz gitmiyoruz mu diyeceksiniz.. Gerçi onuda yaparsanız :))

tek kelimeyle harikasın başkan :))

-constantine-
08-01-2010, 15:33
Buda benim sana son cevabım.. Ateşkes için ödün verdiniz dediğin birlik biz 'ONLAR' için savaşırken seyretmeyi seçtikleri için birleşmeyi bitirdiğimizi çok iyi biliyosun.. Biz Başka bir bölgeye ordularımızı yollarken onlar kendi savaşlarına sahip çıkmadılar.. Oyunu doğru okuyabilsen zaten bu şekilde konuşmassın bence.. Bu server da herkes taktik gereği birleşmeler yapar ayrılır savaşır buna yanlış diyecek adam gider evcilik oynar.. S18 in 19. haftasında Kasırga nın profilinde Zerotoll kardeş birliğimizdir server sonuna kadar ortak hareket edilecek yazıyodu.. Hani niye server sonuna kadar ortak hareket etmediniz diyebilirmiyiz. yada siz daha 3 ay öncesinde Zerotolle birleşmiştiniz size niye ayrıldınız yada niye bıraktınız birbirinizi demeye hakkımız varmı.. Siz yapınca taktik biz yapınca hainlik oluyo.. ateşkeste şartınız 300 TR-A mış falan geçelim bunları.. Ateşkes yapıldığında nerdeyse merkezlerinizde bile savunma basıcak haldeydiniz.. yaw yazıyorum sonra da sıkılıyorum aslında boşuna yazıyorum sen gene kendi bildiğini okuyacaksın.. Bikaç kendini bilmez adamın uydurmalarıyla koskoca bir birliği karalamanın doğru olmadığını sende bende biliyorum.. Eğer 300 lerle ilgili merak ettiğin herhangi birşey olursa bana mesaj at ben seni bilgilendireyim :)) Canım memleketimin güzel insanı ben senin ne kadar büyük bir başkan olduğunu biliyorum ama senin büyük başkan olman diğerlerinin küçük olduğu anlamına gelmez !!!! Güzel insan büyük başkan Karşında bu serverin en köklü en eski birliği var.. Beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin ama SAYGI gösterebilirsin !!!

Paradox ıyı demıssın ama atladıgın bırsey var delılerle savas sonunda 300 tr a bırlıgını sahıpsız bırakmanız sızın onlara ıhanet ettıgınızı degıl kendı oyuncularınıza ıhanet ettıgınızı kanıtlar.Okadar ordu cakıldı saldırı alan oyuncularınız oldu bunlar savasın sonunda bız ne ıcn savastık dıye mutlaka akıllarından gecırmıslerdır.

Buda su analama gelır mılletı zarar ettırıcem dıye herkesı bırlesmene almıyacaksın.Bak eger o savasa gırmeseydınız bıze eş deger ordular cıkarabılırdınız.Ama bu saatten sonra sadece bızım ordularımızı ızlersınız..

Bu oyun taktık oyunudur.Ve sız hep yanlıs taktık yaptınız.Kaos sızın yaptıgınız en bırlesme ıdı.Ve onları bızee bıraktınız.Emın ol kaostakı orduların cogu sızde yoktu.Bızım o savasta yıkılan merkezlerımızı gormezdem gelıyorum cunku bı anda patlak veren bır savastı ve bır tanenız desınkı kasırga kaos savasında wow ordularını kullandı bır tane rapor gosterın wow ordumuzu gordugunuz her sey planlı programlı gereklı kısılerce yapıldı.VE az kaldı yakında show baslıyacak.Ama sunuda unutmayın hala daha yanlıs lar yapmaktasınız ozellıkle enter gıbı ozu sozu bır bı adamın arkasından bırlık profılınıze yazdıgınız yazılar cok cırkın.Ne yapmaya calıstınızı anlamak ıcın cıdden mılletın cok kafa yorması gerekmekte.

Nese dıyeceklerım bundan ıbarettır.

Sunuda unutmayın bır bolgede butun luk saglanamıssa eger o bolgede hıc bırsey gerceklesmez -ki kasırga bunu kurulur kurulmaz yapmıstır.

Bu oyunu kazanmak ıcın bolgesel butunluk sarttır.

kuzenler
08-01-2010, 16:04
Paradox ıyı demıssın ama atladıgın bırsey var delılerle savas sonunda 300 tr a bırlıgını sahıpsız bırakmanız sızın onlara ıhanet ettıgınızı degıl kendı oyuncularınıza ıhanet ettıgınızı kanıtlar.Okadar ordu cakıldı saldırı alan oyuncularınız oldu bunlar savasın sonunda bız ne ıcn savastık dıye mutlaka akıllarından gecırmıslerdır.

Buda su analama gelır mılletı zarar ettırıcem dıye herkesı bırlesmene almıyacaksın.Bak eger o savasa gırmeseydınız bıze eş deger ordular cıkarabılırdınız.Ama bu saatten sonra sadece bızım ordularımızı ızlersınız..

Bu oyun taktık oyunudur.Ve sız hep yanlıs taktık yaptınız.Kaos sızın yaptıgınız en bırlesme ıdı.Ve onları bızee bıraktınız.Emın ol kaostakı orduların cogu sızde yoktu.Bızım o savasta yıkılan merkezlerımızı gormezdem gelıyorum cunku bı anda patlak veren bır savastı ve bır tanenız desınkı kasırga kaos savasında wow ordularını kullandı bır tane rapor gosterın wow ordumuzu gordugunuz her sey planlı programlı gereklı kısılerce yapıldı.VE az kaldı yakında show baslıyacak.Ama sunuda unutmayın hala daha yanlıs lar yapmaktasınız ozellıkle enter gıbı ozu sozu bır bı adamın arkasından bırlık profılınıze yazdıgınız yazılar cok cırkın.Ne yapmaya calıstınızı anlamak ıcın cıdden mılletın cok kafa yorması gerekmekte.

Nese dıyeceklerım bundan ıbarettır.

Sunuda unutmayın bır bolgede butun luk saglanamıssa eger o bolgede hıc bırsey gerceklesmez -ki kasırga bunu kurulur kurulmaz yapmıstır.

Bu oyunu kazanmak ıcın bolgesel butunluk sarttır.

bizde ordu olmadığını da nerden çıkardınız ??

bir 300 yöneticisi değil oyuncusu olarak diyebilirimki bizde yöneticimizden çıkan tek bir emire bakılır.hedef verilir ve o hedefe ne pahasına olursa olsun gidilir.görev verilir o görev her ne pahasına olursa olsun yapılır.bize eğer 70-80 saatlik hedeflere girmemiz istenmişse sonuna bakmadan gideriz ki böyle de oldu.şimdi sıra son görevi tamamlamaya geldi.onun içinde var gücümüzle çalışıyoruz.kendi birliğim adına konuşacak olursam tek bir pazarcımız bile yok köyde sürekli woowa hammadde taşıyoruz destek yolluyoruz..bu uğraşa rağmen kurarız veya kuramayız bilemem ama önceden olduğu gibi şimdi de tüm 300ler kendilerine verilen hedefleri gerçekleştirmeye çalışıyor.

diğer birliklerin woowu kurma çabalarına saygı duyuyorum.ben sadece 300 penceresinden baktım olaya

paradox
08-01-2010, 16:44
sevgili -constantine- ..
seni oyunda bu nickle aradım ama bulamadım.. Lütfen arkadaşım özü sözü bir adam dediğin Enter i sen ne kadar tanıyor olabilirsinki.. Enter adam değil bizimle birlikte bu birliğe emek veren bir bayan arkadaşımızdı.. ' Elif bizim ablamızdı wow köyünü ona aldığımız için o hesap artık birliğin hesabı olmuştu.. O birliğine ve ona inanan kişilere ihanet etmiştir.. Bununla ilgili biz kendi özeleştirimizi yaptık... Ve ihanet ettiğine karar verdik..
Taktik konusuna gelince çok haklısın güzel kardeşim.. Özellikle Başkanımız Gökay bu işlerden hiç anlamıyor.. Allah rızası için bize biraz taktik ver kurtar bizi bu adamdan :)

aKmet
08-01-2010, 22:40
hoyt noluyor la burda iki dakka gittim kaynatmışsınız :D

dikkat edin bu seferki yazımı siyah renkte kaleme alıyorum çünkü bu şu andaki kızgınlığımın sizin başınıza öreceği semboldür.

300 tm sana artık bişi demiyorum

sana diyeceklerimi zaten serverdaki herkes ne oldugunuzu biliyor artık bişy dememe gerek yokki

aha buraya da yazıyorum BİNDELİ olarak -+ da tek merkez ayakta kalmayana kadar durursak şerefsizim wow mow iptal hani yine birilerini önden sürdünüz ya birini bela_ nın tekini başınıza açtığınız belayı siz bilmiyorsunuz şu anlık

bu attığınız adım bardagı taşıran son damladır

bindeli olarak wow ordusu mow ordusu tüm planlar iptal tek hedef 300 tm dir sadece bizi izleyin ve yapacagım video yu bekleyin :D

MAKHEDA
09-01-2010, 01:06
hoyt noluyor la burda iki dakka gittim kaynatmışsınız

dikkat edin bu seferki yazımı siyah renkte kaleme alıyorum çünkü bu şu andaki kızgınlığımın sizin başınıza öreceği semboldür.

sana diyeceklerimi zaten serverdaki herkes ne oldugunuzu biliyor artık bişy dememe gerek yokki

aha buraya da yazıyorum BİNDELİ olarak -+ da tek merkez ayakta kalmayana kadar durursak şerefsizim wow mow iptal hani yine birilerini önden sürdünüz ya birini bela_ nın tekini başınıza açtığınız belayı siz bilmiyorsunuz şu anlık

bindeli olarak wow ordusu mow ordusu tüm planlar iptal tek hedef 300 tm dir sadece bizi izleyin ve yapacagım video yu bekleyin

nolmuş la s18 de böle topik kızmış gene 300e :D dk başı şerefini ortaya koyuyo bu adam ya:D yapmayın cocuga bunu yazıktır:D bide dikkat edin insanlar hep eksik yanları üstüne yemin eder:) ne kadar doğru demi şekil a bkz.. topik:D

eagle87
09-01-2010, 05:56
hoyt noluyor la burda iki dakka gittim kaynatmışsınız :D

bindeli olarak wow ordusu mow ordusu tüm planlar iptal tek hedef 300 tm dir sadece bizi izleyin ve yapacagım video yu bekleyin :D

s akmet gel yık merkezlerimizi bu bir savaş oyunu sende biliyorsun bunu heralde yıkılmayı göze almasaydık age of oynardık şifre falan yazardık ama böyle forumlarda tehdit içeren mesajlara gerek yok neden dikkate almıyorsunuz ki, nedir bu sadece oyunda rakip olmamız dışındaki düşmanlık.. gelirsin yıkarsın eline sağlık der tebrik ederiz ama tehditlerin bu kadar kişiyi hafife alman hoş değil bırakın bu sözleri aşağılamayı bu sözüm herkese burası oyun arenası gerçek savaş değil.. wow yolunda başarılar herkeze :)

paradox
09-01-2010, 07:47
Sevgili Akmet ;

Biz senin burda olmadığını bilmiyoduk. Kendi adıma özür dilerim.Senin bu kadar kızabileceğini düşünmemiştim.. Biz bi hata yaptık nolur sen bizi affet :)

Ben senin özünde çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ama kendini çok kaptırıyosun be arkadaşım.. Biz bunlara gerek yok derken sen habire kendi kendini gazlıyosun :)

Benden buraya merkezine iyi sahip çık yıkacağız edeceğiz falan yazmamı bekliyosan daha çok beklersin.. Biz oyunda olsa kimseyi tehdit etmeyeceğiz kimseye saygısızlık yapmayacağız .. SANA bile !!!

Bu oyundaki amaç wow kurmaktır fakat görüyorum ki senin bu oyundaki tek amacın 300 ler olmuş. ondan sonrada çıkarsınız 300 ler kim deyip ahkam kesersininiz.. Kabul edin artık 300 ler gibi köklü ve güçlü bir birliği yıkabilmek sizin tek amacınız olabiliyosa sizi wow dan bile vazgeçeribiliyosa....... Bize Saygı DUYUN ve izleyin !!!!

(izleyin bkz top10 )

Bela_
09-01-2010, 10:41
Sessiz kaldılar,şimdide övünürler savunmada onları 1.ci yaptık diye :D

nidre
yerdeniz
hamidoviç
...:eek:

aKmet
09-01-2010, 11:07
hamido ve yerdenizi anladım da nidreyi bir yerinden uydurma

http://s18.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileri Sıra Birlik Puan 1. BiNDeLi (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11122) 806490

bizi izlemeyye devam edin bizim elimize su bile dökemezsiniz sizin yaptıgınız organize de bu kadar olur işte kaç ordunuz gömüldü kaç merkez sildiniz :D bunu hesapla bir ara gelinde size organize yapmayı ogretsin SaLLa :D

şimdi sadece bizi izleyin arkadaşlar :D mucks daha yeni başlıyoruz :D

Bela_
09-01-2010, 11:41
nidreyi özellikle ben sildim,senin dünyadan haberin yok topişimm,en azından birliğindeki adamlara sor nasıl imza attığımı..sana dedim benimle oynama diye..gerçi seninde bir tek çenen var başka bir icraatın yok..bırak en azından oyun oynayalım..

bak gera'ya ne oldu puffff uçtu :eek: askerleride :D:D:D

beylerhan
09-01-2010, 12:12
hamido ve yerdenizi anladım da nidreyi bir yerinden uydurma

http://s18.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın savunmada en iyileri Sıra Birlik Puan 1. BiNDeLi (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11122) 806490

bizi izlemeyye devam edin bizim elimize su bile dökemezsiniz sizin yaptıgınız organize de bu kadar olur işte kaç ordunuz gömüldü kaç merkez sildiniz :D bunu hesapla bir ara gelinde size organize yapmayı ogretsin SaLLa :D

şimdi sadece bizi izleyin arkadaşlar :D mucks daha yeni başlıyoruz :D

BEN BİRAZ DAHA İLERİ GÖTÜREYİM aKmet'im..

BiNDeLi 855512 bu haftaki savunma puanı..
300™ 892085 bütün server boyunca yaptığı savunma puanı, böyle rakamlar verip kıskançlığı üzerimize çekmesek mi ne yapsak, bizi bunlar değilde korkarım nazar götürecek :D

Bela_
09-01-2010, 12:17
yıkıldıkça zevk alan birlik ...:D:D

Elveda_s18
(180|8)Halk:CermenlerBirlik:BiNDeLi (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11122)Sahibi:koyunlu (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=30082)Nüfus:747

SANIRIM S.16'YA GEÇİŞ YAPIYORLAR YAVAŞ YAVAŞ.. :D....DAHA KAÇ KİŞİ SİLİYOR MERAK ETTİM..:confused:

beylerhan
09-01-2010, 12:31

Elveda_s18
(180|8)Halk:CermenlerBirlik:BiNDeLi (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11122)Sahibi:koyunlu (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=30082)Nüfus:747

SANIRIM S.16'YA GEÇİŞ YAPIYORLAR YAVAŞ YAVAŞ.. :D....DAHA KAÇ KİŞİ SİLİYOR MERAK ETTİM..:confused:

bu oyunda yıkmanında yıkılmanın da onurunu yaşayabilen büyük oyunculara selam olsun....

siz ve sizden önce yıkmaya gelen birbirinden değerli arkadaşlarımızın surlarımızın dibinde bıraktığı askerlerinin tükettiği saatlik tahıl sayısı 3435824...

biz yine burdayız, server sonuna kadar burada kalacak oyun gereği rakibimiz olan arkadaşlarla bu onuru paylaşmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın....

aKmet
09-01-2010, 15:10
BEN BİRAZ DAHA İLERİ GÖTÜREYİM aKmet'im..

BiNDeLi 855512 bu haftaki savunma puanı..
300™ 892085 bütün server boyunca yaptığı savunma puanı, böyle rakamlar verip kıskançlığı üzerimize çekmesek mi ne yapsak, bizi bunlar değilde korkarım nazar götürecek :D

ya sorma işte hala kaliteyi görüp laf atıyorlar ya hehe -+ zaten çiftçi memleketidir server başından beri hep birilerini onden sürer kendisi arkaya yaslanır

SaLLa
09-01-2010, 15:18

Elveda_s18

Sen bizim dağıldığımızı hesap sildiğimizi anca rüyanda görürsün sen kimsin ki bize hesap sildireceksin? Kaosun artığı burada bize laf yapacağına daha 2 hafta önce sizi satan birliğin alt birliği olmayı hazmet!!!

Bela_
09-01-2010, 16:03
Sen bizim dağıldığımızı hesap sildiğimizi anca rüyanda görürsün sen kimsin ki bize hesap sildireceksin? Kaosun artığı burada bize laf yapacağına daha 2 hafta önce sizi satan birliğin alt birliği olmayı hazmet!!!

sen fazla konuşma arkadaşım ,ordan bize sallama çay kap gel :D:D

MAKHEDA
09-01-2010, 16:03

şişş sallama gene sallama salla kardeş:D noldu gene 300lermi saldırdı size böğürüon burda:D ne zaman bu cocuklar siize girse sende anca iftira atıyon yaw:D niye hep birleşimlere ona buna laf atıyon?sen ne birleşim yapmışın zamanında ?zero ile şimdi kasırgayla sonra 300le :D hergün biriyle olmuşun :D bide burdan artistik yapıo millete...sölerdim şimdi bişey neyse takipçiyim,agresifim, sallarsan gene gelicem:D