PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 18]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

premium
07-02-2010, 19:05
mecburiyetten yazan ben değilim yalnız, saptırmaya çalışanlar. dışarıdan kasırgayı bilmeyenler için erken gelebilir size buda normaldir.
dostum boşver bu kamilmidir kıl ermanmıdır yada her ne haltsa. kaale almaya değecek adam değil. bu böyle debelendikçe zevk alıyoruz biz keyfini çıkartıyoruz:)
kimseden tebrik filanda beklemiyoruz. biz yolumuzda ilerliyoruz. kimin ne düşündüğü umurumuzda bile değil:)

barbar
07-02-2010, 19:05
valla merkezini indirenlere sor dostum ben bilmem:D erken davrandın sende biliyosun servet dökmüşün hesabına ama kasırga kurarsa sende kahramanlar arasında yerini alcan.yoksa delilere çalışmış olcan bildiğin üzere.sen buna kardeşlik de ne dersen de inandıramassın milleti.kardeşlik dostluk sallalar için yalan.onlar kendi birlikleri içinde kardeşlik yapıolar adam kayırıolar.sonra burda cıkıp başkasının saldırısı beni ilgilendirmez diyo senin için.yani başkası oluyosun sen onun için.umarım anlamışındır.

wowun gidişatını belirleyen öncelikli olarak saldırı orduları ise bu serverda bunu kasırga belirler, bunu söylerken kimseyi küçük görmüyorum yanlış anlaşılmasın, birlik oyuncularımızın oyun yapısı, birliklerimizin gelişimi bu yönde. ayrıca delilerle ilgili düşüncelerine katılmıyorum, delilere saldırı çıkaramayacağımız için; onların ve bizim wowlara gelen saldırılar önemli etken olur bence gerisine müsade etmeyiz...

MAKHEDA
07-02-2010, 19:06
ütopik profil :D

kendime:

ben salağın tekiyim walla
hemde zır salağım lan
tüküreyim böyle işe

ama dur tek bişey var o da olmazsa artk ahmet yok biticek gidicek çünkü yerine gelen kişi tüm ipleri koparmış kaybedecek fazla bişeyi olmayan biri olacak durursam namertim

bu yazıları da kimseye yazmadım kendime gider yapıyorum gelipte bunların anlamlarını sormayın anlamını dünyada tanıdığım 3 kişi bilir sadece
ben bile bilmem bazen unuturum unutmak için oyalanırım al işte bu salak oyunu oynarım

buda benden; salla gördünmü senin adamı :D okadar yüklenme dedik sana.şizofren oldu çıktı buda:D ne için?wow içinmiydi bu cocuga kıydın.yazık valla üzüldüm iicene:D adamlar şizofrene bağlamış.laflara bak ya gülmekten öldüm ya:D ciddi bir bakın tekrar tekrar okuyun şunu bu cocugun ruh halini analiz edin :D

barbar
07-02-2010, 19:10
boşver dostum en kötü günümüz böyle olsun ozman.ben kasırganın yönetimindeyim bana bilmediğim şeyleri söyle.en kötü ordu dediğin 3.en büyük orduydu kaldı bundan daha iyi 2 ordu:D
var var merak etme senin değil kimsenin bilmediği gizli ordular var, şimdi ben ne söylesem sen ne söylesen boş olur ordular çıktıkça göreceğiz, tabi yedekte bekleyen ordular eldede patlayabilir en kötüsüde bu, s16 da daha yeni başımıza geldi:)

SaLLa
07-02-2010, 19:12
sence bu çok büyük bir başarımı bu saldırı farzetki sen degilde başkası yapmış olayla alakan yok

başarılı bulurmuydun bu saldırıyı

ben bu saldırıyı Kasırga açısından başarılı buluyorum... Sebebide çok açık, bu oyun aynı zamanda bir psikolojik savaştır şuna eminim ki bu saldırıdan dolayı Kasırga birliklerinde moral en üst safhaya ulaşmıştır ters açıdan bakıncada sizin birliğinizde moral bozukluğuna yol açmıştır. Eğerki Kasırgadaki arkadaşların söyledikleri gibi buna benzer 60 orduları daha varsa bence bu saldırıyı doğru zamanda doğru hamle olarak yapmışlar elindeki ordular kısıtlı değilse onları wow gidişattına göre doğru zamanlarda doğru hamlelerle kullanabilirsin bu çok doğal. İllaki 90 'lı seviyeleri beklemek gerekmiyor. Ayrıca LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a) serverda en son natar alan kişi ama aynı zamanda ilk önce seviye basmaya başlayan kişi. Bu saldırı gerçekleşmese bile depo eksikliğinden dolayı bir süre sonra zaten tıkanıp kalacaktı...

taskesen
07-02-2010, 19:15
barbar arkadaşım tbrklr .Güzel seviye almışsın.
Bazıları kendileri beceremediği için küçümsemeye çalışıyorlar, unutmayalım ki bazı acizler kendinden yukarıdakilerin ayaklarından çekmeye çalışırlar ama suratlarına yedikleri tekme ile gerçeği anlarlar.

MAKHEDA
07-02-2010, 19:18
Kamil sen kendini uyanık mı sanıyorsun la korkma la bu kadar delikasırgadan aklın sıra buradaki boş sözlerinle birleşimimizi bozacağını sanıyorsan yanılıyorsun kimse seni adam yerine koymuyor ki sözlerin para etsin bizim orada senin gibi kim olduğu belli olmayan kişilere ne derler bilir misin merak ediyorsan özelden sor söylüyeyim kendinide paralasan bir tarafınıda yırtsan bizim hedef bellidir wow kuracağız bu kesin olmalı gibi bir niyetimiz yok ama kurdurmuyacağız bunu en başından beride söyledik kurdurmuyacağımız wow köyünün hangisi olduğunu sende o kişide biliyor kafamı bozma reislerim bak orayı ondan sonra burada tek bir söz kullanamazsın MAKHEDA nicki ile sonra düşersin yine bela nicki ile forumlara

delikasırga oldu şimdi başkası:D sen varya tam akıllısın yeminle nerde çıkarın var iyi biliyon :D bela ya taktın sen ya o abimizde sizle zamanında iyi ugrastı ama merkezi duruyor hala..hade bana ordan sallama çay getir çok konuşma lafını unutmam!:D merkezi duruo adamın kalkmış bana wow reislemekten bahsediyon :D hena delete nazarelk kuramıcak bu wowu!onun dışında kim kurarsa kursun herkesin içine sincek.benim desteklediğim tek wow köyü yok ayrıca.sizin dışınızdaki herkes benimdir.sen nasıl sahipleniyon delikasırga diye :D bende 300kasırgatoll diyom :D

bygececi
07-02-2010, 19:28
ben bu saldırıyı Kasırga açısından başarılı buluyorum... Sebebide çok açık, bu oyun aynı zamanda bir psikolojik savaştır şuna eminim ki bu saldırıdan dolayı Kasırga birliklerinde moral en üst safhaya ulaşmıştır ters açıdan bakıncada sizin birliğinizde moral bozukluğuna yol açmıştır. Eğerki Kasırgadaki arkadaşların söyledikleri gibi buna benzer 60 orduları daha varsa bence bu saldırıyı doğru zamanda doğru hamle olarak yapmışlar elindeki ordular kısıtlı değilse onları wow gidişattına göre doğru zamanlarda doğru hamlelerle kullanabilirsin bu çok doğal. İllaki 90 'lı seviyeleri beklemek gerekmiyor. Ayrıca LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a) serverda en son natar alan kişi ama aynı zamanda ilk önce seviye basmaya başlayan kişi. Bu saldırı gerçekleşmese bile depo eksikliğinden dolayı bir süre sonra zaten tıkanıp kalacaktı...

birde diger tarafından bak bu saldırıdan sonra açıklar tesbit edilerek kapatılabilir belkide bazı birleşmeler yapılır ve aynı hataya düşmemek için çok büyük bir savunma ordusu kurulur buda rakiplere oranla artı saglar bunuda düşünmek lazım

barbar
07-02-2010, 19:30
sence bu çok büyük bir başarımı bu saldırı farzetki sen degilde başkası yapmış olayla alakan yok

başarılı bulurmuydun bu saldırıyı

en azından erken merken deyip küçük görmezdim, bunca emek vermiş der saygı duyardım;)

bygececi
07-02-2010, 19:33
en azından erken merken deyip küçük görmezdim, bunca emek vermiş der saygı duyardım;)

ama bak sen yazdıklarımı tam okumuyorsun sanırım ben senin ordunu hiç küçümsemedim aksine takdir ettim

nedeninide salla ya yazdım

barbar
07-02-2010, 19:37
barbar arkadaşım tbrklr .Güzel seviye almışsın.
Bazıları kendileri beceremediği için küçümsemeye çalışıyorlar, unutmayalım ki bazı acizler kendinden yukarıdakilerin ayaklarından çekmeye çalışırlar ama suratlarına yedikleri tekme ile gerçeği anlarlar.

teşekkürler arkadaşım, ben bu forum dalaşmalarına pek alışkın değilim ondan heralde, konuşulanlar çarpıtılıp, yapılanlar küçümsenince hoş olmuyor. herkes biliyor zaten, bu konu başlığında bile defalarca yazıldı en iyi ordular kasırgalarda diye bu gerçeğe herkes alıştırsın kendini lütfen, yeri geldikçe başkanlarımız gerek gördüğü zaman bütün serverda görecek bunu...

barbar
07-02-2010, 19:40
dostum boşver bu kamilmidir kıl ermanmıdır yada her ne haltsa. kaale almaya değecek adam değil. bu böyle debelendikçe zevk alıyoruz biz keyfini çıkartıyoruz:)
kimseden tebrik filanda beklemiyoruz. biz yolumuzda ilerliyoruz. kimin ne düşündüğü umurumuzda bile değil:)

amacımız kimseyi küçük düşürmek değil usta, bu oyunun amacı, gerekleri ve sonuçları var, özelden rapor sorup durdular günlerdir burada rapor yokmu diyenler oldu bizde raporumuzu paylaştık. savunmaya ağırlık veren birlikler olabilir bizde tam tersi, hangisi işe yarar hep beraber göreceğiz

barbar
07-02-2010, 19:43
ama bak sen yazdıklarımı tam okumuyorsun sanırım ben senin ordunu hiç küçümsemedim aksine takdir ettim

nedeninide salla ya yazdım

erken ve başarısız lafını böyle anlıyorum ve ben böyle yapmazdım diyorum

&salih&
07-02-2010, 19:46
:D yağcılarda inecek var.vay be insan bu kadar düşebiliyor demek:D eski 2.başkan değilmiydin sen alt birlikte 300lerde ? 2.ama :D 1.de değil:D

adam olda öyle gel...:D cevap verme zahmetinde buluniyim...

SaLLa
07-02-2010, 19:55
birde diger tarafından bak bu saldırıdan sonra açıklar tesbit edilerek kapatılabilir belkide bazı birleşmeler yapılır ve aynı hataya düşmemek için çok büyük bir savunma ordusu kurulur buda rakiplere oranla artı saglar bunuda düşünmek lazım

tabiki eksikliklerinizi görme açısından önemlidir fakat birleşim yada çok büyük savunma orduları hazırlanması wowdan önce yapılır bu saatten sonra birleşimde çok büyük savunma ayarlamakta öyle kolay iş değildir. Bunu yapabilmek için zero ve 300 ün tek wowu sahiplenmesi gerekir buda pekte mümkün görünmüyor. 300 'ün Kaos birleşimi bozulmasaydı o zaman böyle bir tek wowa gitme ortamı yaratılabilirdi çünkü belirli bir döneme kadar saygı duyalacak bir birleşimleri vardı ama aynı şeyin 300 ile Zero arasında güçlü bir bağ olarak oluştuğunu sanmıyorum.

bygececi
07-02-2010, 20:02
tabiki eksikliklerinizi görme açısından önemlidir fakat birleşim yada çok büyük savunma orduları hazırlanması wowdan önce yapılır bu saatten sonra birleşimde çok büyük savunma ayarlamakta öyle kolay iş değildir. Bunu yapabilmek için zero ve 300 ün tek wowu sahiplenmesi gerekir buda pekte mümkün görünmüyor. 300 'ün Kaos birleşimi bozulmasaydı o zaman böyle bir tek wowa gitme ortamı yaratılabilirdi çünkü belirli bir döneme kadar saygı duyalacak bir birleşimleri vardı ama aynı şeyin 300 ile Zero arasında güçlü bir bağ olarak oluştuğunu sanmıyorum.

demek istediğim şu burda ben bizde kayıp degil kazanç görüyorum açıgımızı gördük

bende katılmam zaten butür bir birleşmeye neden şu anda onlarda wow için gidiyor bizde ve aynışekilde sizde

birleşimde olan ve degişik isimlerdeki 2 birlik wow a gidiyorsa burdaki samimiyet oyunun sonuna kadar sürmez

neden oyunun sonuna yaklaşıldıgında herkez güç gösterisinde bulunucak

hatta benim görüşümce saglam ordusu olan birliğinden ayrılık ayrıbir oyuncu gibi saldırıda bulunucak tabi bu benim senaryom :)))

vahşettin
07-02-2010, 20:06
onuda baktınmı googla:D ben bir söz ve bir felsefeci örneği verdim :D dedim ya bir akıllı sensin burda..googulcu seni:D hayatında kaç kitap okudun ? burdaki muhabbetinden belli gerçi:D

arkadışım yazılıp çizilenleri biz insanlar için yapmışlardır kafadan uyduruk sözlerle çıkmadık karşına tescilli laflarla geldik sen googleden nereye bakıyon benim yazdıklarımımı takip ediyonda araştırıyon

onure ediyosun beni kıl erman...

premium
07-02-2010, 20:07
amacımız kimseyi küçük düşürmek değil usta, bu oyunun amacı, gerekleri ve sonuçları var, özelden rapor sorup durdular günlerdir burada rapor yokmu diyenler oldu bizde raporumuzu paylaştık. savunmaya ağırlık veren birlikler olabilir bizde tam tersi, hangisi işe yarar hep beraber göreceğiz
burda bu yorumları yapan malum kişiler haricindeki kişilerle her türlü fikir ayrılığını kabul edebilirim ama bu iki kişinin amacının ne olduğunu bizler biliyoruz ve bu mahlukatı kaale almaya değmiyeceğinie biliyoruz. seninde söylediğin gibi çok fazla forum takip etmediğinden dolayı bunların ne yapmaya çalıştıklarını bilemiyorsundur. onun için bilgin olsun istedim herkezinde bilgisi olsun isterim dostum:)
adam olacakki kaale alasın görüşüne saygı duyasın. ama bunlar için değmez. kimlerden bahsettiğimi herkez biliyor zaten:)
boşver kafana takma sen. kimseden tebrik almak için yapmadık biz bu işi. gerekçelerimizin ne olduğunu biz biliyoruz buda bize yeter. daha yakası açılmadık ne ordular çıkartıcaz onlara:)

MAKHEDA
07-02-2010, 20:16
arkadışım yazılıp çizilenleri biz insanlar için yapmışlardır kafadan uyduruk sözlerle çıkmadık karşına tescilli laflarla geldik sen googleden nereye bakıyon benim yazdıklarımımı takip ediyonda araştırıyon

onure ediyosun beni kıl erman...

ayıp ediyosun seni onure edim dedim biraz da belki bizim dilimizden konuşursun.dop erman seni:D

RunaWay_
07-02-2010, 20:21
bunak sana cvp vermeyeyim senin seviyene düşmeyeyim diyom ama bakıyom kuştan ödünç aldığın akılla laf yapmaya çalışıyon.Senin aklın yetmez bnmle kelime oyunu oynamaya, işine bak.
Adının geçmediği bi konuya gelip müdahil oldun.Kendini dahil ettin,ama aldığın cvplar sana yetmemiş olmalıki fazlasını istiyorsun.Gerçi azıcık adam olana çoook çooooookk fazlaydılar ama neyse.

vahşettin
07-02-2010, 20:24
ayıp ediyosun seni onure edim dedim biraz da belki bizim dilimizden konuşursun.dop erman seni:D

paşam elinde tokmak felan varsa gönderde köyde leşleri toplasınlar ellerinede torba vermeyi unutma ben sizde byük yaralar bıraktım acısı içinde ALAYINA RESTİ çektik yeri geldi 3 günde birliklerinizi darma dağın ettik yeri geldi birlik yönetimleriniz bize dakikada 10nlarca mesaj çekip biz ettik siz etmeyin wow zamanı geldi yeter die dien yöneticileriniz oldu beni burdan konuşturmayın alayınızı çok iyi tanırım bana tek fakeden alınan wow savunmasınıda koydurtmayın casus heryerde var ve hala KASIRGA birliğini duydunuzda şaşkın ördek gibi ortada kalırsınız orantısız güç kullandırma tekrar bize sabaha ally mesajlarını okumaktan köylerinizi koruyamazsınız .) hadi aslanım senin cezanı birlik arkadaşların çekmicek ama fazla yazarsan bir fake ordusuyla wow u dahi unutururum size

MAKHEDA
07-02-2010, 20:33
paşam elinde tokmak felan varsa gönderde köyde leşleri toplasınlar ellerinede torba vermeyi unutma ben sizde byük yaralar bıraktım acısı içinde ALAYINA RESTİ çektik yeri geldi 3 günde birliklerinizi darma dağın ettik yeri geldi birlik yönetimleriniz bize dakikada 10nlarca mesaj çekip biz ettik siz etmeyin wow zamanı geldi yeter die dien yöneticileriniz oldu beni burdan konuşturmayın alayınızı çok iyi tanırım bana tek fakeden alınan wow savunmasınıda koydurtmayın casus heryerde var ve hala KASIRGA birliğini duydunuzda şaşkın ördek gibi ortada kalırsınız orantısız güç kullandırma tekrar bize sabaha ally mesajlarını okumaktan köylerinizi koruyamazsınız .) hadi aslanım senin cezanı birlik arkadaşların çekmicek ama fazla yazarsan bir fake ordusuyla wow u dahi unutururum size

tmm tmm bir nefes alda gel bari..ben bilerek sizin elemanların seviyesinden konuşuyom belki anlarsınız diye nasıl tarzda konuştugunuzu.anlayana artık.elemanlarını ya burdan uyarırsın dk başı boş konuşmazlar bende susarım.onlar nekadar boş konuşursa bende aynen konuşurum.oke mi?

Heminet
07-02-2010, 20:33
aynen katılıyorum.adamlar rapor üstünden bile tartışma cıkarıolar yok bir tebrik eden olmadı bizi diye:D adam raporu koyuyo hemen 5dk içinde tebrik yağmuru bekliyor:D

bak güzelim rapor ıcın tebrık bekleyen kişi barbar arkadasımızdır yani orduyu bızzat basan kişidir. wow ordusu basan bırısının bu duygular ıcınde olması cok dogaldır. burda polamik yaratma meraklısı degıl kımse. Lütfen bu konuyu uzatmayın. tabıkı barbarı tebrık ederım. zeynellıyı ettıgımız gıbı bunuda etmelıyız. yahu nedır yanı dusman mıyız. bır emek verılıyor emek verenı tebrık edın arkadaslar. kasırgayı yada zeroyu yada 300lerı yada bındelı kardeslerımızı degıl kısılerı sahısları tebrık edın hiç değilse.

Nokta.

Heminet
07-02-2010, 20:53
ayrıca bu foruma neler olmus herkes bırbırıne agzına gelenı soyler olmus forum hack yemeden once bunlara ızın verılmezdı anında ceza alınırdı anlasılan forum eskısı gıbı dısıplınlı degıl.Lutfen arkadaslar bakın benı az cok tanırsınız hepınızde az cok hatrım varsa uslubunuzu duzeltın. Lütfen yakısmıyor. elimize bişey geçmeyecek. gercek hayatta tanımadıgınız ınsanlar hakkında bu kadar agır konusmayın ben bunu bellı kısılere yazmıyorum herkese kasırga aılesının ıcınede soyluyorum dıer bırlıklerede .

Herkesi düzgün usluba davet edıyorum. cogumuzun cocukları var evli iş sahibi makam sahibi. Cogumuz universite okuyoruz en kültürlü olmamız gereken kısıler unıversıtededir.

hadiyin dostlar s18e dısardan bakıldıgında ne kadar beter bır server dedirtmeyelim.travıan kişiliğimizi oynadıgımız bır oyundur.

Baskası gıbı olmayın kendınız gıbı olun ozel hayatınızdaki gibi. eşinize dostunuza yada tanıdıgınız bırıne bu uslubla konusmuyorsunuz. Burdada konusmayın lutfen.

Lütfen ...

cenewar
07-02-2010, 22:11
Adam çakmış indirmiş aşağıya, düzende tutmaz artık o, 1 hesaba 1 wow almış. TEBRİKLER
Mecburiyettenmişmiş de 90 larda ne olacakmışta la ne gıcık adamsın ya utanmazmısın kendine bu kadar sövdrürüp saydırıp hakaret ettirip adamım dermi insan yemişim oyununu karakterin yokmu senin aynaya bakmazmısın bakınca kendi kendine demezmisin ne kadar rezil olduğunu sonuçta sayılardan ibaret bir oyun bu bırak git kendine gel, her 3 mesajdan biri sana çakıyor kendine saygın olsun yahu bu kadar laf yermi insan

peace21
07-02-2010, 22:54
kısa ve öz olarak birşeyler söylemek istiyorum
lakin öncelikle saldıran arkadaşımız ve savunan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum .doğrusuyla yanlışıyla
gher iki tarafta emek sarf etmiş
olayın nagatif ve/veya pozitif yönlerini her iki tarafta değerlendirecektir.

kişisel fikrim wow sureci tamamen stratejiler üzerine kurlmuştur ki bunu zaten çoğumuz biliyoruz
stratejide meyvesini oyunun sonunda verecektir

şuan paylaşmamız gerek sadece saldırı ordusu nasıldı savunma nasıldı böylelikle oyun anlamındada birbirimize katkımız olacağıdır.

dAgyoncaLi
07-02-2010, 23:05
ayrıca bu foruma neler olmus herkes bırbırıne agzına gelenı soyler olmus forum hack yemeden once bunlara ızın verılmezdı anında ceza alınırdı anlasılan forum eskısı gıbı dısıplınlı degıl.Lutfen arkadaslar bakın benı az cok tanırsınız hepınızde az cok hatrım varsa uslubunuzu duzeltın. Lütfen yakısmıyor. elimize bişey geçmeyecek. gercek hayatta tanımadıgınız ınsanlar hakkında bu kadar agır konusmayın ben bunu bellı kısılere yazmıyorum herkese kasırga aılesının ıcınede soyluyorum dıer bırlıklerede .

Herkesi düzgün usluba davet edıyorum. cogumuzun cocukları var evli iş sahibi makam sahibi. Cogumuz universite okuyoruz en kültürlü olmamız gereken kısıler unıversıtededir.

hadiyin dostlar s18e dısardan bakıldıgında ne kadar beter bır server dedirtmeyelim.travıan kişiliğimizi oynadıgımız bır oyundur.

Baskası gıbı olmayın kendınız gıbı olun ozel hayatınızdaki gibi. eşinize dostunuza yada tanıdıgınız bırıne bu uslubla konusmuyorsunuz. Burdada konusmayın lutfen.

Lütfen ...

Kesinlikle hemfikirim

(WoW Gidişatı (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=317275#post317275))Başlığına uygun yazıları okumak istiyorum..

-constantine-
08-02-2010, 00:21
Arkadaslar bu arada sızlerle bırsey paylasmak ıstıyorum.Calıstıgım reklam ajansı olarak 14 subat sevgılıler gunu ıcın vestele bır site hazırladık ve ortaya hos bırsey cıktıgına ınanıyorum.Sizlerde sıtemızı zıyaret edersenız sevınırım.

http://www.ilanetaskini.com/

MAKHEDA
08-02-2010, 03:06
Arkadaslar bu arada sızlerle bırsey paylasmak ıstıyorum.Calıstıgım reklam ajansı olarak 14 subat sevgılıler gunu ıcın vestele bır site hazırladık ve ortaya hos bırsey cıktıgına ınanıyorum.Sizlerde sıtemızı zıyaret edersenız sevınırım.

eline sağlık başarılı bir çalışma hayırlı olsun.

af_yok
08-02-2010, 09:08
barbar tebrik ederim kardesım süper ordu

aslan efendı hala beklıyoruz suprizini hadı bakalım ha gayret son ıkı ay kala asker basmaya baslayaınca tabı bıraz uzun suruyo :):)

estergon37 okadar laf ettın sımdıde ana bırlığe geçmısın yuh yanı neyse bana gene yakınsın :)

SİZE BU WOW YALAN SILIN BENCE

LAST OF THE B.E
08-02-2010, 09:32
Sevgili değerli server arkadaşlarım,

ben barbar arkadaşı takdir etmediğim ortaya çıktı herhalde ona olan mesajımdan. Ama evet tabi geldin o kadar mancınık ve askerle ama yıkıp çıkamadınız organize değildi saldırılarınız daha organize beklerdim sizleri oyunun pirlerisiniz ya.
8k mancınığınız bana sadece 6gün kaybı yaşattı. Bunu da yazın bir yere. Birde şöyle düşünüyorsunuz bütün büyük ordular sizde sizin wow hiç yıkım yaşamayacak gibi konuşmalar geçiyor forumda. Tabi herşey olacak bizde yıkılacağız. Sizlerde başkalarıda. önemli olan adil ve sonuna kadar saygı çerçevesinde geçmesini temenni ettiğim bir wow sürecinin olması tabi. En sonunda kim kurarsa kursun o birliği tebrik edeceğim. Ve edeceğiz tabi çünkü bu bir oyun. Ve oyun olarak kalmaya devam edecek hayatımızda.
O bir adı üstünde strateji oyunu duygularla değil akılla oynanır. Ve de herşeyin zamanı vardır. çok ünlü bir söz vardır.
Intikam soğuk yenen bir yemektir.

Saygılarımla.
Ve bütün wow sürecinde olan birliklere birleşimlere sonsuz başarılar dilerim.

Salla dostum fikirlerin güzel tabi ama bazı şeyleri bilmiyorsun.
Belki ben kurarım wowu belki aslan belkide zerolar bunu unutmayın çünkü herşey taktik meselesi.
Birde bu saldırı bizim için ilk hamlemizin başarılı olduğunu gösteriyor. Bunuda düşünün.

barbar
08-02-2010, 09:34

aslan efendı hala beklıyoruz suprizini hadı bakalım ha gayret son ıkı ay kala asker basmaya baslayaınca tabı bıraz uzun suruyo :):)

estergon37 okadar laf ettın sımdıde ana bırlığe geçmısın yuh yanı neyse bana gene yakınsın :)

teşekkürler kardeşim, işimiz bu:) onlar yapacak, biz yıkacağız.

çılgın çocuk
08-02-2010, 09:38
:D kızma komşi:D sen kendi msjını bana satma şimdi birliğinde serefsiz varsa senin sucun.banane:D alylerinde yaz ozman makheda sana diom gelinim sen anla diye:D 3 tane köyü bulabilcenmi bakalım:D biri benim 2 si senin arkadaşın benimde..onlarada mı serefsiz diyosun şimdi?duysunlar onlarda burdan
casus olayını senin kadar abartan travianın t sini bilmeyen bi ezikle ilk defa karşılasıyom.her birlikte vardır bu acemi seni.öğrencen ama ilerki serverlarında.

senle muhattap olmuyorum adam olanla konuşurum ben
acemi hee göstercem ben acemiyi bekle

tranusta
08-02-2010, 09:39
hak herzaman varacağı yere varır. bu konuda tek üzüldüğüm suçsuz arkadaşların üzülmesi neyseki oyundu bu sonuçta . bir ay kadar daha zulum çekersiniz 300ler sonrası tatil size :D

-constantine-
08-02-2010, 09:44
eline sağlık başarılı bir çalışma hayırlı olsun.

Saolasın.Ama ajansın ısı:)

barbar
08-02-2010, 09:50
[QUOTE=LAST OF THE B.E;318139]Sevgili değerli server arkadaşlarım,

ben barbar arkadaşı takdir etmediğim ortaya çıktı herhalde ona olan mesajımdan. Ama evet tabi geldin o kadar mancınık ve askerle ama yıkıp çıkamadınız organize değildi saldırılarınız daha organize beklerdim sizleri oyunun pirlerisiniz ya.
8k mancınığınız bana sadece 6gün kaybı yaşattı. Bunu da yazın bir yere. Birde şöyle düşünüyorsunuz bütün büyük ordular sizde sizin wow hiç yıkım yaşamayacak gibi konuşmalar geçiyor forumda. Tabi herşey olacak bizde yıkılacağız. Sizlerde başkalarıda. önemli olan adil ve sonuna kadar saygı çerçevesinde geçmesini temenni ettiğim bir wow sürecinin olması tabi. En sonunda kim kurarsa kursun o birliği tebrik edeceğim. Ve edeceğiz tabi çünkü bu bir oyun. Ve oyun olarak kalmaya devam edecek hayatımızda.
O bir adı üstünde strateji oyunu duygularla değil akılla oynanır. Ve de herşeyin zamanı vardır. çok ünlü bir söz vardır.

Saygılarımla.

bana oyundan mesajı atan arkadaşımız sen değildin herhalde, üsluplarınız çok farklı keşke herkes konuşmasını bu seviyelerde yapabilse...
şunu açık ve net bir kez daha söylüyorum; ben tebrik ve takdir beklemedim, saldırı sonrası mesajınıza anlam veremedim, ama şimdi düşünüyorum; o kadar bekledik diyorsunuz ya bir hayli endişeli bir bekleyiş olmuş anlaşılan:) tek başına geliyor, ya sıfırlarsa? bunu yapabilecek ordularımızda mevcuttur tabi. size bu duyguyu yaşatmakda kasırganın başarısıdır bunu gözardı etmişim. elbette bizde saldırı alacağız, benim mesajlarımı tekip ettiyseniz wow sürecini bindeli ve bize olan saldırıların belirleyeceğini düşündüğümü söyledim,diğerlerinin hepsini yıkacağımızıda . sizin planlarınızın kafa karıştırmak üzerine olduğunu düşünüyorum, tüm bunlara rağmen bizim haricimizde wow kuran olursa elbette bizde tebrik edeceğiz, tekrar herkese başarılar diliyorum...

LAST OF THE B.E
08-02-2010, 10:10
Arkadaşım ben sizin hakkınızda belki sizlerinde bilmediğinizden daha çok biliyorum hangi oyuncuda ne kadar asker var kimler saldırı timi kimde çok asker var ama sizlerin bizim hakkımızdaki bilgileriniz sınırlı. Bu da bu türlü oyunlarda süpriz faktörünü ortaya çıkarır ve de siz ne kadar güçlü olursanız olun küçük oyuncular gelir istediğini alır bunu bilin.
Tabiki bu bir tehdit filan değil hiç kimseyi de tehdit etmem saygılı ve seviyeli yazışırım ve de kötü söz söyleyene kötü sözle cevap vermem bunu bilin.
Ilk önce saygı gelir. Uslubumda böyledir.

Not: Size bir tüyo fatoş06 yı da gönderinde sağlam iki ordunuz gitmiş olsun dahalarıda var biliyorum ama neleri bildiğimi görün diye yazdım.

Saygılarımla

SaLLa
08-02-2010, 10:33

Saygılarımla.

Belki ben kurarım wowu belki aslan belkide zerolar bunu unutmayın çünkü herşey taktik meselesi.
Birde bu saldırı bizim için ilk hamlemizin başarılı olduğunu gösteriyor. Bunuda düşünün.

Tanser ben ne olursa olsun kişileri emeklerinden dolayı tebrik etme taraftarıyım ki geçtiğimiz günlerde Zero birliğinin yaptığı saldırılarıda tebrik ettim en nihayetinde insanlar o askeri basmak ve bakmak için aylarca emek harcıyolar ve hatta altın için para harcıyorlar o emeklere saygı göstermek adına her kim olursa olsun tebrik etmek gerekir...

Kasırgadaki arkadaşın saldırı yapmasını çok doğal karşıladım
ordusu deşifre olmuş 300 lerin arasında kalmış saldırması güvenlik açısından çok doğaldı. 6 gün geriye gittiğini kendin söylüyorsun 6 gün az bir süre değil ama senin aldığın yıkımı tüm wow köyleri elbette alacak hatta daha ağır yıkımlar olacak, yıkılmadan kurulmuş tek bir wow köyü yoktur. Ben birde işin moral boyutunu söyledim ki o konuda kesinlikle ısrarcıyım. Wowu 300 yada Zero birliği kursun ben yine tebrik edeceğim benim için dünyanın sonu değil wow kuramamak.

LAST OF THE B.E
08-02-2010, 10:44
Yok arkadaşım yok
beni tanımadan kesin kararlara varıyorlar benim sıkıntım o ben emeğede saygılıyım ama ben seviyesiz bir insan değilim. Birde öyle klavye başında atıp tutacakda değilim. Ben düşmanım bile olsa kalp kırma taraftarıda değilim. Az çok sen beni tanıyorsun arkadaşım böyle ithamların arasında kalmak beni üzdü o yüzden foruma katıldım yoksa hiç polemik konusu olmazdım.

SaLLa
08-02-2010, 10:54
Yok arkadaşım yok
beni tanımadan kesin kararlara varıyorlar benim sıkıntım o ben emeğede saygılıyım ama ben seviyesiz bir insan değilim. Birde öyle klavye başında atıp tutacakda değilim. Ben düşmanım bile olsa kalp kırma taraftarıda değilim. Az çok sen beni tanıyorsun arkadaşım böyle ithamların arasında kalmak beni üzdü o yüzden foruma katıldım yoksa hiç polemik konusu olmazdım.

Est. tabiki seviyeli birisi olduğundan hiç şüphem yok ama burada kimse seni suçlamadı veya kınamadı sadece bir ortam yaratıldı Barbar isimli arkadaşın saldırısını eleştirdiler bende o saldırının gerekçelerini düşününce doğru olduğunu belirttim neyse bence bu konuyu artık kapatmak lazım daha bunun gibi yüzlerce saldırı olacak 15-20 gün içinde server karışır :)

Asilgüç
08-02-2010, 11:10
Arkadaşım o zaman 'bu kadarmıydı' diye mesaj sana yazılsa sen ne yapardın?Biz tabiki sizlerin karekteirni tahlil etmiyoruz gerekte yok aslında,beni ne ilgilendirir s18'in şahsiyet seviyesi..Ben oyunuma bakar gerekeni yaparım ama bana veya yakınlarıma küçük düşürücü bir eylem olursa haliyle reaksiyon gösteriririm!
Bende foruma öyle çok yazan her tartışmanın ortasına dalan biri değilim özellikle senin 'biz sizde ne ordular var,fatoş06 dahil biliyoruz gibi' yerse türü casusunuzun size verdiği çoğu yalan-yanlış bilgilerle sözde gözümüzümüzü korkutmaya çalışıyorsun.barbarrda onca ordu çakıldı neredeyse wow köyünde kesilen asker kadar asker kesildi dahada kesilecek biz ondan dahi bahsetmiyoruz,biz tebriği sadece dostlarımızdan bekliyoruz bunuda bu vesileyle belirtmiş olayım,sizden Ve diğer rakiplerden niye kutlama mesajları bekleyelim zaten moraliniz bozuk birde bizimi kutlamayı bekleyeceğiz?Yok öyle birşey..Buda böyle kesin bilinsin RAKİPLERİMİZDEN TEBRİK FALAN BEK-LE-Mİ-YO-RUZ...Kutlayanada 'ne kutluyorsun lan' diyecek halimiz yok:)teşekkür eder devam ederiz.

vahşettin
08-02-2010, 12:09

Saygılarımla.

paşam güzel yazıp çizmişsinde sen ne bekliyodun? bir wow köyüne giren ordunun geri çıkmasınımı bekliyosun? bizz yıkılmıcaz demedik sizler hala ounun farkına varamadınız sanırım yada orduları elinizde patlatmayı düşünüyosunuz arada grekli yerlere ordular ulaşacaktır bunu beğenmedim denmez buda kasırganın bir stratejisi denir saygı duyulur biz kimseniin kellede kalmasına izin vermeyiz bizimde wow umuz indirildi ama bukadar çirkef olmadık.. biz gerektiği zaman gerekli yerlere ordularımızı göndeririz 6 gün demişsin şimdi sana şöyle açıklayayım 6 günde oldun yerde olurmusun? bizim için 6 gün deil 6 dakika dahi önemlidir ve bununda farkında olanlar var sanırım ;) rast gele paşam

vahşettin
08-02-2010, 12:13
Arkadaşım ben sizin hakkınızda belki sizlerinde bilmediğinizden daha çok biliyorum hangi oyuncuda ne kadar asker var kimler saldırı timi kimde çok asker var ama sizlerin bizim hakkımızdaki bilgileriniz sınırlı. Bu da bu türlü oyunlarda süpriz faktörünü ortaya çıkarır ve de siz ne kadar güçlü olursanız olun küçük oyuncular gelir istediğini alır bunu bilin.
Tabiki bu bir tehdit filan değil hiç kimseyi de tehdit etmem saygılı ve seviyeli yazışırım ve de kötü söz söyleyene kötü sözle cevap vermem bunu bilin.
Ilk önce saygı gelir. Uslubumda böyledir.

Not: Size bir tüyo fatoş06 yı da gönderinde sağlam iki ordunuz gitmiş olsun dahalarıda var biliyorum ama neleri bildiğimi görün diye yazdım.

Saygılarımla

hala casusluktan bahsediyosun senin bizde olan casusun sana sadece şunu ulaştırır wow köyüne tahıl istendi wow köyüne hammadde istendi buna kendisi dahil katılmak zorunda onun dışında askeri olan adam dahi askerinden haberdar deil .) casusuna tezkere vrdirtme adam ne güzel tahıl ve ham madde nakliyatı yapıyor... bizden iyi biliyomuş bak bak bak :)))))

kuzenler
08-02-2010, 13:07

sabah sabah ne içtin kardeşm sen :))

estergon37 serverden gideli 1 hafta oldu :) anabirlikte filan yokum .kim söyledi sana anabirlikte olduğumu :))bu benim son serverim ayrıca daha da hiçbir serverde yokum..haa bu arada wowu hakeden kazansın .artık benim için bütün birlikler eşit düzeyde.herkese eşit mesafede yaklaşıyorum.
kasırga bu wowu kurar eğer bir orduları 300lerden 20küsür seviye alıyorsa gerisini siz düşünün.daha açılmadığını düşündüğüm kaç ordusu var.300lerin kasırgalardaki açılmamış orduları öğrenebilmeleri için daha çook istihbarat almaları gerek.buna bindelileri eklemiyorum bile.300 ve zerooların wow kurabilme şansı yapacakları savunmayla orantılı ve wowlarını sadece savunmayla korumaları çok zor.açılmamış orduları olsa bile bu kasırga ve delilerin toplam sayısından fazla değil.

bu iki birliğin de server sonundaki ama isteyerek ama istemeyerek girdikleri savaşlar kendilerini bu duruma getirdi.keşke bütün birlikler eşit asker gücüyle başlasaydı da biz de daha heyecanlı bir server izleseydik.bundan sonraki tek heyecan zero veya 300lerin kasırga saldırı ordularına rağmen wowu bitirmesi olur.gerçekten çok sükse bir olay olur bu.gerçekten dışardan izleyen biri için bu flaş bir gelişme olur ve bizlere keyif verir.

Heminet
08-02-2010, 13:08
casusumuz var casusumuz var dıyıp her fırsatta nerdeyse foruma yazan her uyenız dillendirdi bu durumu.Sıkılmadınız mı varsa var arkadasalar bunu dillendirince daha mı işlevsel oluyor ? bakın dikkatinizi cekerim hiçbir casusum olmadan tüm istediğim yerlere wow koyunuz dahil girip baktım var mı itirazı olan ? nerede ne kadar askerınız varmış herkesi görebilecek gücümüz var yanlış mıyım ? haydi söyleyin. wowun bu aşamasına geldik ve ben girip wow koyunuze casus askerimle bakabildim.

buda bize özgü bir durum olsun...

Heminet
08-02-2010, 13:10
ayrıca ben sizin gibi "bu kadarcık mı askeriniz" demedim..

premium
08-02-2010, 15:27
casusumuz var casusumuz var dıyıp her fırsatta nerdeyse foruma yazan her uyenız dillendirdi bu durumu.Sıkılmadınız mı varsa var arkadasalar bunu dillendirince daha mı işlevsel oluyor ? bakın dikkatinizi cekerim hiçbir casusum olmadan tüm istediğim yerlere wow koyunuz dahil girip baktım var mı itirazı olan ? nerede ne kadar askerınız varmış herkesi görebilecek gücümüz var yanlış mıyım ? haydi söyleyin. wowun bu aşamasına geldik ve ben girip wow koyunuze casus askerimle bakabildim.

buda bize özgü bir durum olsun...
ismail en sonunda bana allyleri , hatta özel mesajlaşmaları foruma koydurtacaklarda:))
biz kimseye casus yoktur, olamaz filan gibi bişi dedikmi ? bazıları şifre ele geçirmeyi huy edinmişler devam ediyorlar , etsinler ne olacak sanki:)
zaten özellikle son iki aydır neredeyse her ally mesajın altına casuslar için özel bölümler açıyoruz:))
ayrıca bazı arkadaşlar bizim wow ordularımızın hala ana birlikte olduğunu düşünüyorlarya vah vah vah:))
biz onların ordularını sanki bilmiyoruz. yada nerelerde hangi birlikte orduları olduğunu bilmiyoruz. saf saf öylesine oyun oynuyoruzya burda dimi:)

herneyse. sonuç itibari ile en azından bir iki istisna hariç genel olarak forum biraz seviyeli bi ortama kavuştuğu için mutlu olduğumu belirtmek isterim.

( gerçi gene çıkacak maluk kişiler zıplıyacaklar yerlerinden ama olsun:))

healthman
08-02-2010, 15:29
http://forum.travian.com.tr/images/travian/statusicon/post_old.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=7422#post162483) 17-12-09, 21:45 #7 (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=162483&postcount=7) panikatak (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=4874)

Üye

http://forum.travian.com.tr/images/travian/reputation/reputation_balance.gif

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon1.gif
Öncelikle BBDORUK birlikleri oyuncularını ve tüm s10 oyuncularını tebrik ederim...
uzun zaman sonra sonunda oyunun sonunu gördük..
ben (mesut), maniax, sadık, ibrahim ve panikatak atak wowunda adını sayamadığım diğer arkadaşlarada teşekkürler..
Başka serverlarda görüşmek dileği ile...
mesut

BİLENLER BİLİR BU ALINTIYLA BAŞLAYAYIM DEDİM S10 DA SERVER 2.Sİ (52KÖY 52500 NÜFUSLA)BİR HESABIN ORTAK BAKANALARINDAN BİRİSİ VE WOW BAKMIŞ BİRİ OLARAK YAZIYORUM LAF ARAMIZDA O SERVERİN 1.Sİ KERAMURU NUN BU SERVERDA DA HESABI VARMIŞ:D
KONUMUZA GELİNCE TEK BAŞINA WOW 90LARDAN SIFIRLAYACAKLAR VARMIŞ BUNLARI DUYUNCA GÜLMEKTEN ÖLÜYORUM:D:D
BENİM S10DAKİ HESAP HAKSIZ YERE KİLİTLENDİ 3,5AY KİLİTLİ KALDI KİLİTLENMEDEN ÖNCE 90K EMPERYAN VARDI AÇILDIĞINDA 47K EMPERYAN KALMIŞTI
WOWA DALDIĞIM ORDU YETERLİ SEVİYEYİ ALMAYINCA KAYBETTİĞİMİZİ ANLAMIŞTIM BUYRUN SİZE RAKAMLAR 85BİN EMPERYAN+35000 CESSARRESS+12BİN KÜSÜR MANÇO SİZCE KAÇ SEVİYE ALMIŞTIR

-constantine-
08-02-2010, 15:37
ismail en sonunda bana allyleri , hatta özel mesajlaşmaları foruma koydurtacaklarda:))
biz kimseye casus yoktur, olamaz filan gibi bişi dedikmi ? bazıları şifre ele geçirmeyi huy edinmişler devam ediyorlar , etsinler ne olacak sanki:)
zaten özellikle son iki aydır neredeyse her ally mesajın altına casuslar için özel bölümler açıyoruz:))
ayrıca bazı arkadaşlar bizim wow ordularımızın hala ana birlikte olduğunu düşünüyorlarya vah vah vah:))
biz onların ordularını sanki bilmiyoruz. yada nerelerde hangi birlikte orduları olduğunu bilmiyoruz. saf saf öylesine oyun oynuyoruzya burda dimi

herneyse. sonuç itibari ile en azından bir iki istisna hariç genel olarak forum biraz seviyeli bi ortama kavuştuğu için mutlu olduğumu belirtmek isterim.

( gerçi gene çıkacak maluk kişiler zıplıyacaklar yerlerinden ama olsun)

Baskan ısım vermek gerekıyorsa zeronun butun ordularını dokerım buraya sayıları ıle bırlıkte.Ama onlar gelıp ally mesajlrımızı buraya kopyalar bız yerımızde beklerız.

Bu arada blöf yapmıyorum

zeroda muzıgı cok sevenler var malum notalılar ayagınızı denk alın

Heminet
08-02-2010, 15:39
kerumaru burda evet ve benım verdıgım bır hesapa bakıyor. ve cok kısa sure once geldı hesaba ama gercekten cok buyuk bır oyuncudur kendısi ve ıyı bır ordu cıkaracagından suphem yok.S10 da bende vardım cok entrıkalı bır serverdı.s18ınde bu sekılde anılmasını ıstemem.

kuzenler
08-02-2010, 15:40
[ımg]http://forum.travian.com.tr/images/travian/statusicon/post_old.gif[/ımg] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=7422#post162483) 17-12-09, 21:45 #7 (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=162483&postcount=7) [sıze=5]panikatak[/sıze] (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=4874)

üye

[ımg]http://forum.travian.com.tr/images/travian/reputation/reputation_balance.gif[/ımg]

[ımg]http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon1.gif[/ımg]
öncelikle bbdoruk birlikleri oyuncularını ve tüm s10 oyuncularını tebrik ederim...
Uzun zaman sonra sonunda oyunun sonunu gördük..
Ben (mesut), maniax, sadık, ibrahim ve panikatak atak wowunda adını sayamadığım diğer arkadaşlarada teşekkürler..
Başka serverlarda görüşmek dileği ile...
Mesut

bilenler bilir bu alıntıyla başlayayım dedim s10 da server 2.si (52köy 52500 nüfusla)bir hesabın ortak bakanalarından birisi ve wow bakmış biri olarak yazıyorum laf aramızda o serverin 1.si keramuru nun bu serverda da hesabı varmış:d
konumuza gelince tek başına wow 90lardan sıfırlayacaklar varmış bunları duyunca gülmekten ölüyorum:d:d
benim s10daki hesap haksız yere kilitlendi 3,5ay kilitli kaldı kilitlenmeden önce 90k emperyan vardı açıldığında 47k emperyan kalmıştı
wowa daldığım ordu yeterli seviyeyi almayınca kaybettiğimizi anlamıştım buyrun size rakamlar 85bin emperyan+35000 cessarress+12bin küsür manço sizce kaç seviye almıştır

sevgili kardeşim sen o orduyla burdaki bir wow köyüne dal en az 30 seviye diyorum ben :) yukarıdaki bahsettiğin s10daki savunma durumunu bilemem ama bu serverdeki yukarıdaki mesajlarda da belirttiğimiz gibi savunma gücü düşük bir server.genel anlamda saldırı gücü de düşük.dolayısıyla sen o orduyla s18de bir wowa dalsan ne olur??

Ayarsız enerji olur :))))))

bir de sanırım arkadaşların demek istediği tek başına değil organize bir saldırı sonucu sıfırlanacağını belirtmek istemişlerdir sanırım.ama şunu da belirtmeliyim bana kalırsa senin s10daki o ordunun az yukarısındaki bir ordu wowu sıfırlayabilir.zira o kadar saldırıgücüne karşılık verebilecekSAVUNMA YOK BENCE BU SERVERDE.tabi bunlar benim görüşüm.

kuzenler
08-02-2010, 15:44
kerumaru burda evet ve benım verdıgım bır hesapa bakıyor. Ve cok kısa sure once geldı hesaba ama gercekten cok buyuk bır oyuncudur kendısi ve ıyı bır ordu cıkaracagından suphem yok.s10 da bende vardım cok entrıkalı bır serverdı.s18ınde bu sekılde anılmasını ıstemem.

ben diyorum bu kasırga iyi çalışıyor diye :))

kaç paraya transfer ettiniz :) ?

-constantine-
08-02-2010, 15:46

Bİzde para cok dostum:)senıde transfer edelım:)gel dedım gelmedın topragım dedım kafanı cevırdın:)

premium
08-02-2010, 15:49
Bİzde para cok dostum:)senıde transfer edelım:)gel dedım gelmedın topragım dedım kafanı cevırdın:)
ulem bilal hep senin başının altından çıkıyor zaten bu işler. pis casus seni. asıl casus sensin tüm server biliyor bunu. hatta kendinde biliyorsunda neyse:)))

-constantine-
08-02-2010, 15:51
ulem bilal hep senin başının altından çıkıyor zaten bu işler. pis casus seni. asıl casus sensin tüm server biliyor bunu. hatta kendinde biliyorsunda neyse:)))

Bu adam benım topraam:)

tabıkıde bılgı aktarıcam ona:):)

daha oncede casuslugum ortaya cıktıgı gıbı bu seferde cıktı:)daha hesabımda kelle avcısı vardı sımdı ıse kuzenler:)

Heminet
08-02-2010, 15:53

bazı seyler para ıle olmaz dostum :).. cok yakın dostumdur kendisi. s15de s16da s10da beraberdik. s18ede benım ricam üzerine geldi. yakında kendını gösterir :)..

premium
08-02-2010, 15:58
Bu adam benım topraam:)

tabıkıde bılgı aktarıcam ona

daha oncede casuslugum ortaya cıktıgı gıbı bu seferde cıktı:)daha hesabımda kelle avcısı vardı sımdı ıse kuzenler:)
daha kimler kimler vardıda neyse açtırma şimdi benim ağzımı:)
gelene hoşgeldin deriz sorun değil
bu arada s1 in halini gördünmü 9 wowu bi birlik ve birleşimleri 4 wowu eski kusursuzlar aldılar:)))
3 bölge tek bölgeye karşı hala ayaktalarya sapasağlam helal olsun vallaha.
tekrar dönüşmü yapsam ne oraya:)

healthman
08-02-2010, 16:01
kerumaru burda evet ve benım verdıgım bır hesapa bakıyor. ve cok kısa sure once geldı hesaba ama gercekten cok buyuk bır oyuncudur kendısi ve ıyı bır ordu cıkaracagından suphem yok.S10 da bende vardım cok entrıkalı bır serverdı.s18ınde bu sekılde anılmasını ıstemem.
AYW ENTRİKA FELAN BİLMEM BEN
sadecesavunması çok zayıf bir serverda ilk raporları gördüğümde dedim bu serverin rengini güçlü ce çok ordusu olan değil savunması sağlam olup onu besleyebilen kazanacak diye bizim baktığımız wowda biz bir kere geçebildik 2milyon barajını günlüük 50-100k asker geliyodu ve ölüyodu beslyemeiyorduk
sonunda bbdler çıktı saldırı ordusu melekler diye adlandırılan mikail-cebrail-vs.birliklerine nazaran saldırı orduları daha az kalmıştı ama sağlam savunma yapıp beslemişlerdi 3milyondu sanırım ve biz sürekli 2milyon civarında hareket ederken serverda en sağlam savunma bizdedir tahmini yapıyorduk ki öyleydi fakat organize olup besleyemdikbu 1
ikincisi c&r birleşimi, olarak tek wowda anlaşamadık ve savunmamız bölündü 2den fazla wow çok zaman başa bela olur bloklarda birlik olarak kopma lar yapar kimse wowundan vazgeçemez tek birlik olarak da kalsa egoları birliğin ismini aldığı oluşumdan bloktan yana olmaz-olamaz kendi wowuna devam eder
3.sü oraganizasyon bbdler wowu bitirdiğinde elimzide 50k üstü yayası olan 2ordu daha vardı 50k altını saymıyorum bile
bizim ortak baktığımız maniax hesabı yanlış olmasın 97 den 83veya 84 e indirebilmişti ki serverin rekor ordularından dı ki hesap 3,5ay kilitli kalamasa travian rekoru kırmak niyetiyle başlamış ismail kardeşim oyuna lakin keramuru denen bela :D:D çiftçilikte sınır tanımayınca (aslında kültür puanı engeline takıldık 3,5 ay kilitli kalınca düşünsenize 20-25köyden hergün festival düzenliyorduk da yine de köy reisleyemiyorduk
uzun lafın teli o ordu 13-14 seviye alabilmişti

-constantine-
08-02-2010, 16:01
bu arada s1 in halini gördünmü 9 wowu bi birlik ve birleşimleri 4 wowu eski kusursuzlar aldılar:)))

oha:)buun bırlıkler kusursuzlara karsımı bırlsmıs?

Heminet
08-02-2010, 16:21
AYW ENTRİKA FELAN BİLMEM BEN
sadecesavunması çok zayıf bir serverda ilk raporları gördüğümde dedim bu serverin rengini güçlü ce çok ordusu olan değil savunması sağlam olup onu besleyebilen kazanacak diye bizim baktığımız wowda biz bir kere geçebildik 2milyon barajını günlüük 50-100k asker geliyodu ve ölüyodu beslyemeiyorduk
sonunda bbdler çıktı saldırı ordusu melekler diye adlandırılan mikail-cebrail-vs.birliklerine nazaran saldırı orduları daha az kalmıştı ama sağlam savunma yapıp beslemişlerdi 3milyondu sanırım ve biz sürekli 2milyon civarında hareket ederken serverda en sağlam savunma bizdedir tahmini yapıyorduk ki öyleydi fakat organize olup besleyemdikbu 1
ikincisi c&r birleşimi, olarak tek wowda anlaşamadık ve savunmamız bölündü 2den fazla wow çok zaman başa bela olur bloklarda birlik olarak kopma lar yapar kimse wowundan vazgeçemez tek birlik olarak da kalsa egoları birliğin ismini aldığı oluşumdan bloktan yana olmaz-olamaz kendi wowuna devam eder
3.sü oraganizasyon bbdler wowu bitirdiğinde elimzide 50k üstü yayası olan 2ordu daha vardı 50k altını saymıyorum bile
bizim ortak baktığımız maniax hesabı yanlış olmasın 97 den 83veya 84 e indirebilmişti ki serverin rekor ordularından dı ki hesap 3,5ay kilitli kalamasa travian rekoru kırmak niyetiyle başlamış ismail kardeşim oyuna lakin keramuru denen bela :D:D çiftçilikte sınır tanımayınca (aslında kültür puanı engeline takıldık 3,5 ay kilitli kalınca düşünsenize 20-25köyden hergün festival düzenliyorduk da yine de köy reisleyemiyorduk
uzun lafın teli o ordu 13-14 seviye alabilmişti

:)) evet dostum anlayabılıyorum seni s10da uzunca bir süre oldum bahsettıgın herseyı ve herkesi biliyorum.Sende beni bilirsin bbde doruk olusumunuda uzun sure destekledıgımı bılırsın. ve cok katkım oldugunuda ordakıler bilir. dedıgın gıbı savunması az bır serverdı herkes saldırı basmıstı kerumaru ise hırs yapıp çiftçilik yapmıstı ama ben kerunun saldırı yaptıgı serverlarıda bılırım s15da neler yasadıgımızı ben cok ıyı bılırım. generals bırlıklerı ıle mhfk savasında yasananları. zorba savasında yasananları. yani bu kerunun s10a yaptıgı bir çiftçilikti. server 1.si anılmak adına yapılan bır durumdu bence guzelde oldu yani wowa ordu cıkarma merakını bu serverda cıkaracak zaten fazlasıyla :).. s10dada server bırıncılıgını tattı.

sende cok ıyıydın s10da evet bılıyorum cok emek verdınız dedıgın gıbı ortak bır paydada bırlesılemedı yoksa cok rahat alırdınız. cok entrıka dondu dedıgım gıbı.

Heminet
08-02-2010, 16:23

kusursuz olusumu mh dağil bir cok kişiye kafa tuttular server basında ronin bırlıklerı ıle bende vardım s1de sonra silmiştik ve 2 serverda ayrıca s1de oynadım ordakı herkes bırbırnını tanıyor bu kadar buyuk bır soy ağacı yok hiçbir serverda :)

-constantine-
08-02-2010, 16:27
kusursuz olusumu mh dağil bir cok kişiye kafa tuttular server basında ronin bırlıklerı ıle bende vardım s1de sonra silmiştik ve 2 serverda ayrıca s1de oynadım ordakı herkes bırbırnını tanıyor bu kadar buyuk bır soy ağacı yok hiçbir serverda :)

Tr nın en koklu serverı oldugun ıcın olusu guzel evet.Bende orda oynadım.Ve kusursuzların guzel ıslr yaptıgına ınanıyorum kendımce.Cunku hep arkadan vuruldu dostlrı tarafından savasa sokuldu sonra yalnız bırakıldı .. .. ..

daha bussuru sey ama ayakta kalarak 9 wow bırden almıslar helal olsun.

Heminet
08-02-2010, 16:31
evet bende takıp ettım kusursuzları helal olsun gercekten. iyi strateji yaparlarsa eger cok ıyı kullanabılırler bu avantajı

bygececi
08-02-2010, 16:38
biz kimseye casus yoktur, olamaz filan gibi bişi dedikmi ? bazıları şifre ele geçirmeyi huy edinmişler devam ediyorlar , etsinler ne olacak sanki
biz onların ordularını sanki bilmiyoruz. yada nerelerde hangi birlikte orduları olduğunu bilmiyoruz. saf saf öylesine oyun oynuyoruzya burda dimi:)

demek bukadar beceriklisin he taktir ettim dogrusu şimdi senden bir ricam olucak ben bir arkadaşıma mesa attım ne yazdıgımıda bana söylermisin

güldürme beni dostum tamam uç ama bukadarda degil yani

bişey yazmicaktımda gene yazim dedim şimdi benim özel mesajlarımdan bir tanesini burda yaınla bende sana helal olsun adam dediğini yaptı diyeyim :eek:

kuzenler
08-02-2010, 16:59
bu adam benım topraam:)

tabıkıde bılgı aktarıcam ona:)

daha oncede casuslugum ortaya cıktıgı gıbı bu seferde cıktıdaha hesabımda kelle avcısı vardı sımdı ıse kuzenler

hemşom naptın yau :)

tüm server duydu şimdi casusu.daha da yazamam ben bu forumda.HEMŞO SEN DE HER HESAPTAN ÇIKIYON YAU:)

Heminet
08-02-2010, 17:00
demek bukadar beceriklisin he taktir ettim dogrusu şimdi senden bir ricam olucak ben bir arkadaşıma mesa attım ne yazdıgımıda bana söylermisin

bişey yazmicaktımda gene yazim dedim şimdi benim özel mesajlarımdan bir tanesini burda yaınla bende sana helal olsun adam dediğini yaptı diyeyim :eek:

güzelim tamam bu kadar sivri dilli konusmayın gerek yok buna. sürekli allylerın forumlarda yayınlanırsa seninde hoşuna gitmez. bişeyi bilen sizseniz bilgi sizde kalsın bu kdar sık deşifre etmeyin. özel mesajın bizi ilgilendirmez. Baskanımızın dedıgı gıbı bız hangı koyde kac askerınız var ile ilgileniriz.Tahıl ıcın cekılen allylerı burda yayınlamayız yada özel mesajlarınızı .

-constantine-
08-02-2010, 17:02
güzelim tamam bu kadar sivri dilli konusmayın gerek yok buna. sürekli allylerın forumlarda yayınlanırsa seninde hoşuna gitmez. bişeyi bilen sizseniz bilgi sizde kalsın bu kdar sık deşifre etmeyin. özel mesajın bizi ilgilendirmez. Baskanımızın dedıgı gıbı bız hangı koyde kac askerınız var ile ilgileniriz.Tahıl ıcın cekılen allylerı burda yayınlamayız yada özel mesajlarınızı .

Hemsom yagmurcanda ben varım ıste:)eger kılıtlı bır hesapta oynamak ıstersen buyur gel:)

kuzenler
08-02-2010, 17:08
hemsom yagmurcanda ben varım ıste:)eger kılıtlı bır hesapta oynamak ıstersen buyur gel:)

yok hemşom sağolasın.bu server bana çok fazla geldi :)

baya hareketli bir serverdi.artık biraz dinlenmek lazım :)

bygececi
08-02-2010, 17:16

yavrum tükürdügünü yalamıyacaksın şimdi özelmesajlarıma bakabilen deli kalnlı ya tükürdügünü yalıyacak yada benim özel mesajımı yayınlayacak bende ona ozaman deli kanlı dicem

zorlan kızdırmayın beni

premium
08-02-2010, 17:17
vallaha ben şu ana kadar s1 deki gibi bi ortamı hiç bi yerde görmedim. gerçi orda maşşallah bi çapanoğlu var herhalde 100 hesap değiştirmiştir ama:))
hala bi yerlerden fırtlıyor:)))
ama ne olursa olsun kusursuz birliğindeki gibi bi grup bi daha zor bi araya gelir kanımca. kendi kendilerini yediler malesef. yinede 3 bölgeye karşı tek bölge hala ayaktalar. isim değişti olsun varsın kusursuz yine kusursuz:)

premium
08-02-2010, 17:19

şimdi yayınlarsam ne anlamı olurki:))))
merak etme zamanı geldiğinde ne yazılar yayınlıyacam kişiye özel allyde değil. allyler zaten herkezin elinde:))
herşeyin zamanı var:)
kısasa kısas:)

-constantine-
08-02-2010, 17:30
vallaha ben şu ana kadar s1 deki gibi bi ortamı hiç bi yerde görmedim. gerçi orda maşşallah bi çapanoğlu var herhalde 100 hesap değiştirmiştir ama:))
hala bi yerlerden fırtlıyor:)))
ama ne olursa olsun kusursuz birliğindeki gibi bi grup bi daha zor bi araya gelir kanımca. kendi kendilerini yediler malesef. yinede 3 bölgeye karşı tek bölge hala ayaktalar. isim değişti olsun varsın kusursuz yine kusursuz:)

gordum ayse ıle konustuk baya ama planlarda sıkıntı var sanırım.

bygececi
08-02-2010, 17:32
şimdi yayınlarsam ne anlamı olurki:))))
merak etme zamanı geldiğinde ne yazılar yayınlıyacam kişiye özel allyde değil. allyler zaten herkezin elinde:))
herşeyin zamanı var:)
kısasa kısas:)

tama boşunu konuşma ben anlicamı anladım dudaklarını temizle toz olmuşlar

Heminet
08-02-2010, 18:23
yavrum tükürdügünü yalamıyacaksın şimdi özelmesajlarıma bakabilen deli kalnlı ya tükürdügünü yalıyacak yada benim özel mesajımı yayınlayacak bende ona ozaman deli kanlı dicem

zorlan kızdırmayın beni

tükürdüğünü yalayan kimmiş ? ben mi ? özelinden banane arkadasım ! ? ben sana acık acık soyluyorum hangı koyde askerınız var bılıyoruz. o kadar !. gerisi beni ve birliğimi ilgilendirmez..

bygececi
08-02-2010, 18:31

bumesajda özel mesajda deniyor ama alışmış kudurmuştan beterdir derler

bygececi
08-02-2010, 18:32
tükürdüğünü yalayan kimmiş ? ben mi ? özelinden banane arkadasım ! ? ben sana acık acık soyluyorum hangı koyde askerınız var bılıyoruz. o kadar !. gerisi beni ve birliğimi ilgilendirmez..
sözlerim sana degil bunu iddaa edenlere

barbar
08-02-2010, 18:45
http://img269.imageshack.us/i/makinawow.jpg/

s16da organize bir saldırıdan sonra makina arkadaşımız rekor ordu ile seviye 93den wowu sıfırlamıştır, bildiğim kadarı ile buda bir rekor, 3 ay önce bizzat bunu yaşadım...

dAgyoncaLi
08-02-2010, 18:54
arkadaşlar burda wow mu konuşulucak yapılan saldırılar savunmalarmı yazılıcak tartışılıcak yoksa kimin kim oldugumu tartışılıcak yapmayın lütfen 70 sayfa yazı var wow la ilgili olan çok az bırakın tartışmayı oyunun tadını çıkartın bu oyun saldırı ve savunma üzerine kurulmuş

birde yıkarım yaparım yok ederim demenin bir anlamı yok neden gereksiz yazışmak yerine askerlerinizi konuşturmuyorsunuz bizim wow köyümüze saldırı yapılmış 21 seviye düşmüş bu kapanmıcak bir fark degil şu an itibariyle 15 seviye fark var s 7 de wow çok uzun sürdü nedeni açık askerler iyi iş yaptı burdada ne olucagı belli olmaz sonuçta bu bir oyun ve burdaki gücü laflar degil askerler kanıtlar bu yazımı birilerini eleştirmek veye ön pilana çıkmak için yazmıyorum sadece forum amacından çıkıyor onu belirtmek istiyorum

Tanımam etmem seni ama böyle bir mesajla foruma giriş yaptın sonrasında sende kavgaya tutuldun.Birileri bana taş atıyor diyebilirsin veya bir sürü bahane sıralayabilirsin cevap vermessin olur biter ;) ve sadece sana degil bütün kavga eden, olur olmaz seyleri , okurları hiç mi hiç ilgilendirmeyen konuları " WoW Gidişatı (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=315873#post315873)" burda tartışmak çok saçma...

vahşettin
08-02-2010, 18:58

zorlan kızdırmayın beni

yavrum die hitap ettin adamın senin yaşı kadar çocuğu var terbiyene takın gel bu serverde sizler sadece s18deki birliklerin eğlencesii oldunuz tüm server sizizn birliklerin köylerini yağmalayarak ve reisleyerek eğlendi şimdide siz çıkıcaksınız biz tekrar iindiricez casusunda olsun fark etmez gücünz yetmez aslanım hep böyle kalıcaksınız göz göre göre hep 5 kademe altımızda olacaksınız.. biz hep askerimizle savaşıp duman edeceğiz siiizde hep burda ağlayacaksınız... bu pyunun kuralı bu

dAgyoncaLi
08-02-2010, 18:59

s16da organize bir saldırıdan sonra makina arkadaşımız rekor ordu ile seviye 93den wowu sıfırlamıştır, bildiğim kadarı ile buda bir rekor, 3 ay önce bizzat bunu yaşadım...

Travian rekorlar kitabına girmeli ;)

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=291

bygececi
08-02-2010, 19:05
yavrum die hitap ettin adamın senin yaşı kadar çocuğu var terbiyene takın gel bu serverde sizler sadece s18deki birliklerin eğlencesii oldunuz tüm server sizizn birliklerin köylerini yağmalayarak ve reisleyerek eğlendi şimdide siz çıkıcaksınız biz tekrar iindiricez casusunda olsun fark etmez gücünz yetmez aslanım hep böyle kalıcaksınız göz göre göre hep 5 kademe altımızda olacaksınız.. biz hep askerimizle savaşıp duman edeceğiz siiizde hep burda ağlayacaksınız... bu pyunun kuralı bu
hep beraber beklicez ve görücez wow onun mesajına başlayışına bak sonra onu savun bana karşı benim kadar çocugu olabilir bu beni küçümsemesi anlamına gelmez nekadar hak ederse okadar saygı alır bu oyunda wow u kurmaya çalışırken başarısız olan lardan olucaksın yazık

Boyabatli
08-02-2010, 19:27

Dostum gerçekten güzel rapor gerek o askeri basan gerekse besleyen herkesi canı gönülden tebrik ederim.93 seviye aldığına göre girdiği wow da büyük bir savunma yokmuş ama yinede aldığı seviye harika. Ancak s 18 de bir ay önce 19k mancılıkla travian rekor mancılık ordusu ile Hazarım ( fatih abim) 96 seviye birden alarak birinci sıradaki wowu dibe gömmüştür. yani en fazla seviye alma rekor arkadaşa ait değildir:)

SaLLa
08-02-2010, 19:33
Dostum gerçekten güzel rapor gerek o askeri basan gerekse besleyen herkesi canı gönülden tebrik ederim.93 seviye aldığına göre girdiği wow da büyük bir savunma yokmuş ama yinede aldığı seviye harika. Ancak s 18 de bir ay önce 19k mancılıkla travian rekor mancılık ordusu ile Hazarım ( fatih abim) 96 seviye birden alarak birinci sıradaki wowu dibe gömmüştür. yani en fazla seviye alma rekor arkadaşa ait değildir:)

s18 derken yanlış oldu sanırım :)

MAKHEDA
08-02-2010, 19:36
Ancak s 18 de bir ay önce 19k mancılıkla travian rekor mancılık ordusu ile Hazarım ( fatih abim) 96 seviye birden alarak birinci sıradaki wowu dibe gömmüştür. yani en fazla seviye alma rekor arkadaşa ait değildir:)

s18de 1 ay önce wowun 19k mancınıkla vurulması demişin ayrıca 96. seviye demişin?yanlış yazdın galiba?s18 diye

aKmet
08-02-2010, 19:40
son durum :P

http://i47.tinypic.com/o5qp8y.png

varya iyi aklına gelmiş teşekkür ederim :D
wow kurmadık gercekte ama kurmus kadar olduk sayende :D

aslında wow u ben kurdum zaten s18deki arkadaşları tanıyarak o dostluklarki server bitsede devam edecektir.

travian sen nelere kadirsin ... :D

aKmet
08-02-2010, 19:44
Saldırıda en iyiler

OyuncularNüfusKöylerPuanlar

ÜTOPİK (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=55550) 11433 19 75414

zeynelli saldırı puanı 530k kesmiş :D

Ütopik saldırıda 12 ayda 75k asker kesmiş:D millet serverın ilk ayında yağmaya cıkarken kesio bunu :D

savunmada ise ütopik 50k Zeynelli 380k asker kesmiş..kim oyun oynamış kim çene yapmış 12 ay???????

ismi malum mahlukat olan arkadaşım ütopik hesapını ben alalı 3 ay oldu sanırım bunu da bilmen lazımdı simdiye kadar önceden SaLLa hesapında ortaktım ama bol keseden atıyorsun işte 300lerden veya Koas lardan sildigim merkezleri de duymuşsundur bu kadar benim hesapa ilgi duyduguna göre

askerim var veya yok illaki server bitmeden göreceksin :D

bana asker lazım deilki hem BİNDELİ deki tüm ordular benim var mı daha diyeceğin edeceğin laf?. tek bir laf etme ordular wowlarınızda patladıkça BİNDELİyi göreceksiniz emi...

aKmet
08-02-2010, 19:46
ütopik profil :D

kendime:

ben salağın tekiyim walla
hemde zır salağım lan
tüküreyim böyle işe

ama dur tek bişey var o da olmazsa artk ahmet yok biticek gidicek çünkü yerine gelen kişi tüm ipleri koparmış kaybedecek fazla bişeyi olmayan biri olacak durursam namertim

bu yazıları da kimseye yazmadım kendime gider yapıyorum gelipte bunların anlamlarını sormayın anlamını dünyada tanıdığım 3 kişi bilir sadece
ben bile bilmem bazen unuturum unutmak için oyalanırım al işte bu salak oyunu oynarım

buda benden; salla gördünmü senin adamı :D okadar yüklenme dedik sana.şizofren oldu çıktı buda:D ne için?wow içinmiydi bu cocuga kıydın.yazık valla üzüldüm iicene:D adamlar şizofrene bağlamış.laflara bak ya gülmekten öldüm ya:D ciddi bir bakın tekrar tekrar okuyun şunu bu cocugun ruh halini analiz edin :D

sayın malukat arkadaşım sana benim hakkımda yorum yapma dedim

haala da neden beni sürekli takip ediyorsun anlamış da deilim
neden sürekli bu ilgi senn canını mı yaktım bir ara hayırdır ?

MAKHEDA
08-02-2010, 19:55
UYARI!! WoW Gidişatı [Server 18] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?goto=newpost&t=7477) hakkında yazılar bekliyoruz artık.lütfen forum kurallarına uyalım!
elinde rapor olan paylaşsın bundan sonra artı ve eksi taraflarını değerlendirelim.tebrik eden eder etmeyen de açıklamasını yapmasın.sussun. aşağılayıcı söz kullanan kimseden alıntı yapmayın.nokta.

gogora
08-02-2010, 20:46
barbar kardeşim saldırından dolayı tebrik ederim saldırının yapılma sebebini bildiğim için herhangi bi eleştiri yapmaya hakkım yok. Koşullar başka olsaydı bu ordu server sonunda bile seviye alabilecek düzeydeydi.

bence küçük çaplı ordular yawaş yawaş piyasaya çıkmaya başlayacak çünkü seviyeler 90 ı geçince seviye almak biraz daha zor olacak şunu biliyorum ki henüz hiç bi birlik tüm savunmasını wow a yığmadı. şu an ki alınan raporlar ve görülen savunmalar aldatıcı olabilir. Bence hesaplar bunlara göre yapılmamalı.

şu gerçeğide unutmayalım hiç bir birlik bütün wowlara eşit yüklenmeyecek 2 wowa aynı seviyede yüklenebilecek kadar oyuncu sadece 300 lerde var ama geri düşünce rakiplerini ne kadar indirebilirler burda soru işareti var. bindeli ve kasırga da 3 wow a yetecek savunma çıkarmı bilmiyorum ( aslında biliyorum :) sadece dışardan bakıyorum) tabi ters açıdan düşünürsek diğer birliklerde 6 wowu indirebilecek sayıda ordu var mıdır? Zeroları düşünürsek 2 wowları var ve oyuncu sayıları belli bir oyuncunun saldırı askeri basarken savunma askeri basmayacağını düşünürsek savunma yada saldırı güçleri yetersiz olabilir. Server durumu itibariyle bindeli ve kasırgayı daha şanslı görüyorum. Kasırga ve bindeli de wow yıkabilecek seviyede toplam 100 ordu olduğunu düşünürsek aradaki farkı daha iyi algılayabiliriz 4 wowa 25 kere gidebilirler en azından.

umarım server da ordu bitmeden server bitmez. En çok zevk aldığım server burası oldu. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

vahşettin
08-02-2010, 21:21
hep beraber beklicez ve görücez wow onun mesajına başlayışına bak sonra onu savun bana karşı benim kadar çocugu olabilir bu beni küçümsemesi anlamına gelmez nekadar hak ederse okadar saygı alır bu oyunda wow u kurmaya çalışırken başarısız olan lardan olucaksın yazık

:) kurmak yada kurmamak istemedimiz kişilere kurdutmucaz bunu biliyom bunun bir garantisi var kurarmıyız kurmazmıyız onada bakarız serverde birlik bırakmadık serverde 300 ve kaosları neredyse sildik halada rutin çalışmalarımız devam etmekte :) biz s18den BÜYÜK BİR KEYF ALDIK deilmi arkadaşlar :D

vahşettin
08-02-2010, 21:24
barbar kardeşim saldırından dolayı tebrik ederim saldırının yapılma sebebini bildiğim için herhangi bi eleştiri yapmaya hakkım yok. Koşullar başka olsaydı bu ordu server sonunda bile seviye alabilecek düzeydeydi.

bence küçük çaplı ordular yawaş yawaş piyasaya çıkmaya başlayacak çünkü seviyeler 90 ı geçince seviye almak biraz daha zor olacak şunu biliyorum ki henüz hiç bi birlik tüm savunmasını wow a yığmadı. şu an ki alınan raporlar ve görülen savunmalar aldatıcı olabilir. Bence hesaplar bunlara göre yapılmamalı.

şu gerçeğide unutmayalım hiç bir birlik bütün wowlara eşit yüklenmeyecek 2 wowa aynı seviyede yüklenebilecek kadar oyuncu sadece 300 lerde var ama geri düşünce rakiplerini ne kadar indirebilirler burda soru işareti var. bindeli ve kasırga da 3 wow a yetecek savunma çıkarmı bilmiyorum ( aslında biliyorum :) sadece dışardan bakıyorum) tabi ters açıdan düşünürsek diğer birliklerde 6 wowu indirebilecek sayıda ordu var mıdır? Zeroları düşünürsek 2 wowları var ve oyuncu sayıları belli bir oyuncunun saldırı askeri basarken savunma askeri basmayacağını düşünürsek savunma yada saldırı güçleri yetersiz olabilir. Server durumu itibariyle bindeli ve kasırgayı daha şanslı görüyorum. Kasırga ve bindeli de wow yıkabilecek seviyede toplam 100 ordu olduğunu düşünürsek aradaki farkı daha iyi algılayabiliriz 4 wowa 25 kere gidebilirler en azından.

umarım server da ordu bitmeden server bitmez. En çok zevk aldığım server burası oldu. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

eline yüreğine sağlık ilk defa bir yazıyı sonuna kadar okuyasım geldi...

barbar
08-02-2010, 23:09

benim dediğim ordu travian eski sürümde basılmıştı seninkide öylemi?
birde s18 demişsin:confused:

barbar
08-02-2010, 23:17

ne demek kardeşim görevimiz:) her ne kadar bazı arkadaşlar olayı küçümsemeye kalktılarsada biz amacımıza ulaştık, onlarda kendi açısından böyle toparlamaya çalıştı, 5-6 günlük kayıp dediklerini 6. günün sonunda hepberaber göreceğiz onlar nerede biz neredeyiz, biz 6 gün boyunca toparlanmalarını bekleyeceğiz ya:)

&salih&
08-02-2010, 23:41
ne demek kardeşim görevimiz:) her ne kadar bazı arkadaşlar olayı küçümsemeye kalktılarsada biz amacımıza ulaştık, onlarda kendi açısından böyle toparlamaya çalıştı, 5-6 günlük kayıp dediklerini 6. günün sonunda hepberaber göreceğiz onlar nerede biz neredeyiz, biz 6 gün boyunca toparlanmalarını bekleyeceğiz ya:)

Ellerine sağlık kardeşim kim ne derse desin güzel ve zamanında bir saldırı oldu 300 ler tam moral bozukluğu olan birliklerine "yukardayız bitiriyoruz az kaldı savunma basın wow bizim" ajitasyonları çektikleri bi dönemde yukarıda dedikleri wow larının vurulması kabullenilmesi zor bir durum ama (onlar için :D ) ne yapalım çölaslanı ve toys un stratejiside ancak orduları görene kadar yürür...

server de daha ne dayııı lar ne cevher ler cıkar bilemiyorum ama iskender (çölaslanı) dikkat edinde şeker komasına girmesin... :D

MAKHEDA
08-02-2010, 23:58
UYARI!! WoW Gidişatı [Server 18] (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?goto=newpost&t=7477) hakkında yazılar bekliyoruz artık.lütfen forum kurallarına uyalım!
elinde rapor olan paylaşsın bundan sonra artı ve eksi taraflarını değerlendirelim.tebrik eden eder etmeyen de açıklamasını yapmasın.sussun. aşağılayıcı söz kullanan kimseden alıntı yapmayın.nokta.

Heminet
09-02-2010, 00:19

:) seni modoratör almak lazım foruma :)

SaLLa
09-02-2010, 00:22

onun diline birisi biber sürmüş sanırım :)

MAKHEDA
09-02-2010, 00:31

sende abi böyle olsun istiyonuz.bende seni dinliyom daha napim :D artık modaretör olcaz..izin vermicem olaylara.herzaman müdahale edicem. :D kendimden başladım ayıklamaya boş muhabbetleri.herkeste katılır inş.. :Dsenin lafın vardı cevremize nasılsak burda da öle olalım o etkiledi birazda beni:) herkesi düzeltemiceğimize kendimizi düzeltelim.

-constantine-
09-02-2010, 00:38
sende abi böyle olsun istiyonuz.bende seni dinliyom daha napim :D artık modaretör olcaz..izin vermicem olaylara.herzaman müdahale edicem. :D kendimden başladım ayıklamaya boş muhabbetleri.herkeste katılır inş.. :Dsenin lafın vardı cevremize nasılsak burda da öle olalım o etkiledi birazda beni:) herkesi düzeltemiceğimize kendimizi düzeltelim.

Bole ol canımı ye dostum.Bırseylerı duzeltmeye baslıyalım bı ucundan.

Heminet
09-02-2010, 00:46
aynen valla böyle ol canımı ye aslansın.. gercekten sevindim bunları yazmana. Lütfen geçmişi herkes silsin güzel bir wow sureci yaşayalım. İllaki sürtüşme olur ama uslubu hep seviyeli tutalım.

SaLLa
09-02-2010, 01:13
Geçmişi silmek demek söylenen küfürleri hakaretleri kabullenmek demektir buda onursuzca bir davranış olur bu makheda her kimse gelipte durup dururken burada bizlere küfürler savurdu şimdi ağzıyla kuş tutsa birşey ifade etmez. O yüzden lütfen kimse ona dair bizden saygı gösterisinde bulunmamızı beklemesin!!!

premium
09-02-2010, 01:23
gordum ayse ıle konustuk baya ama planlarda sıkıntı var sanırım.
hemen el atalım o işe o zaman:))
neyi istedikte halletmedik şimdiye kadar:)))
halil hesabı duruyormu orda alayım bari devam edeyim. hehehe

premium
09-02-2010, 01:30
sen neyden bahsediyorsun arkadaşım. seninle ne zaman muhattap oldum ne zaman senden alıntı yaptım cevap verdimde zıplıyorsun sen hemen. ( dün 18:19 daki tek bir alıntı hariç. ondada zaten zıplayan sendin. sana yazılmış bir konu değildi zaten oda)
bana ne senin özel mesajından. beni ilgilendiren mesajları ben biliyorum. hem özel mesajları hemde ally mesajları. gerekli bilgiler elimde var buda bana yeter.
tartışma ortamı yaratmanın anlamı yok arkadaşım. şurda oyunun keyfini sürmeye çalışıyoruz. ortamı germenin anlamı yok.

MAKHEDA
09-02-2010, 03:05
Bole ol canımı ye dostum.Bırseylerı duzeltmeye baslıyalım bı ucundan.

aynen katılıyorum dostum bundan sonra tartışmaları körüklemek değil seviyeyi korumak olcak görevim sahsen.buna da laf edenler olursa muhattap almıcam herkesin fikrine saygı duyucaz sadece.ben artık yorumdan kacınıp s18 in en agzı bozuk kişisi olarak herkese örnek vatandaş olucam :D s18 e duyurulur.efsane dogrucu kamil artık modaretör olucak:D

MAKHEDA
09-02-2010, 03:10
aynen valla böyle ol canımı ye aslansın.. gercekten sevindim bunları yazmana. Lütfen geçmişi herkes silsin güzel bir wow sureci yaşayalım. İllaki sürtüşme olur ama uslubu hep seviyeli tutalım.

sayende abim.sizlerde olmasanız burası kaynar kazan olcak.sanki ben tek taraflı hakaret ediyormuşum gibi yansıtıldı bu çok yanlış ben kendim diyom sütten çıkma ak kaşık değilim.kendi özeleştirisini yapamayan insanlar sana özelden msjda atıcak biliyorum bu adama saygı duyma diye ama senin kararını kendinin vereceğini biliyorum.teşekkürler seviyeniz için.bundan sonra tartışmaya izin yok.editlicem hemen :Ds18 in forum sayfası bana emanet artık ..Allah sonumuzu hayır getirsin:)

bygececi
09-02-2010, 08:44
sen neyden bahsediyorsun arkadaşım. seninle ne zaman muhattap oldum ne zaman senden alıntı yaptım cevap verdimde zıplıyorsun sen hemen. ( dün 18:19 daki tek bir alıntı hariç. ondada zaten zıplayan sendin. sana yazılmış bir konu değildi zaten oda)
bana ne senin özel mesajından. beni ilgilendiren mesajları ben biliyorum. hem özel mesajları hemde ally mesajları. gerekli bilgiler elimde var buda bana yeter.
tartışma ortamı yaratmanın anlamı yok arkadaşım. şurda oyunun keyfini sürmeye çalışıyoruz. ortamı germenin anlamı yok.

başarısızlıgı kabullenmekte bir onurdur sende bunu yap ve kabullen

sizin o mükemmel ordularınız varya ne güzel bizde hiç yokya ne güzel sizin merkezleriniz varya bizde hiç merkez kalmadıya

şimdi siz bu seviyede wow u biz tamamladık derseniz

anca kendinizi kandırır sınız yazdıklarımın hepsi size degil genel yazılanlarıda kapsıyor

premium
09-02-2010, 08:55
başarısızlıgı kabullenmekte bir onurdur sende bunu yap ve kabullen

sizin o mükemmel ordularınız varya ne güzel bizde hiç yokya ne güzel sizin merkezleriniz varya bizde hiç merkez kalmadıya

şimdi siz bu seviyede wow u biz tamamladık derseniz

anca kendinizi kandırır sınız yazdıklarımın hepsi size degil genel yazılanlarıda kapsıyor
boşuna seninle tartışmaya girmiyecem arkadaşım. senin ne dediğin bile belli değil. zoruna giden nedir onuda anlamış değilim. seninle muhattap olmadım ben. bu zihniyette devam ettiğine göre olmamda zaten.
ayrıca neyin başarısızlığıymış acaba :))
gece kabus görmüşsün anlaşılan yine:)
herneyse sana iyi oyunlar arkadaşım. nerden çıktın ne zoruna gitti bilmiyorum ama seninle muhattap olmuyorum.

bygececi
09-02-2010, 09:09
boşuna seninle tartışmaya girmiyecem arkadaşım. senin ne dediğin bile belli değil. zoruna giden nedir onuda anlamış değilim. seninle muhattap olmadım ben. bu zihniyette devam ettiğine göre olmamda zaten.
ayrıca neyin başarısızlığıymış acaba :))
gece kabus görmüşsün anlaşılan yine:)
herneyse sana iyi oyunlar arkadaşım. nerden çıktın ne zoruna gitti bilmiyorum ama seninle muhattap olmuyorum.

nemi zoruma gitti milleti kandırmaya çalışmanız yok özel mesajlarını yayınlarız demeniz bende diyorum ki varsa öyle bir deli kanlı benim birtek mesajımı yayınlasın

eger yayınlayamıyorsan cevapta verme sus ve otur oturdugun yerde:rolleyes:

gurbuz29
09-02-2010, 09:39
Arkadaşlar wow ne durumda bir kopyala yapıştır yaparmsınız.........

-constantine-
09-02-2010, 09:47
nemi zoruma gitti milleti kandırmaya çalışmanız yok özel mesajlarını yayınlarız demeniz bende diyorum ki varsa öyle bir deli kanlı benim birtek mesajımı yayınlasın

eger yayınlayamıyorsan cevapta verme sus ve otur oturdugun yerde:rolleyes:

ozel mesaja cevapmıı ıstıorsun?sana burda cok saglam bı cevap verırdım ama.wow stratejımızı bozmak ıstemem.SEnın kım oldugunu bılmem ama bırlıgındekı yonetımden 2 kısının ozel mesajını okadr guzel bılıyorumkı hemde son donemde olan artık sende yonetımde ısem ne yapacagını zı bıldıgımı anlamıssındır.Demek yıkıma gelıceksınız buyurun gelın bakalım.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 10:27
İstatistikler

Oyuncular (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Plus (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=5) | Genel (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)72-2.hena (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=211359&c=8f)BiNDeLi WOWDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)68-3.delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac)BiNDeLi KARDEŞLİĞİDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)68-4.çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43)300™SPARTANSSSSSS300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)60http://s18.travian.com.tr/img/x.gif5.Heminet (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=331925&c=bd)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)59-6.LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)300™ WOW300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)58-7.warstar (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=393706&c=d6)ZERO WOWZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)55http://s18.travian.com.tr/img/x.gif8.TEVAZU (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=406200&c=33)ܓܨViVa kaSIRGA ܓܨkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)48-9.nazarelk (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=310479&c=5a)BiNDeLi®™ EFSANESiDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)40http://s18.travian.com.tr/img/x.gif10.aysun_ (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=316008&c=23)ZeroToLLZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)33-11.hasanmasan (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=435514&c=11)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-12.SaInT (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=560427&c=cb)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-

NOT: ATALARIMIZ NE DEMİŞ SON GÜLEN İYİ GÜLER.
ANLAYANA

barbar
09-02-2010, 10:42
İstatistikler

Oyuncular (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php) | Birlikler (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=4) | Köyler (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=2) | Kahraman (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=8) | Plus (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=5) | Genel (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=0) | WW(Dünya Harikası) (http://s18.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)72-2.hena (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=211359&c=8f)BiNDeLi WOWDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)68-3.delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac)BiNDeLi KARDEŞLİĞİDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)68-4.çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43)300™SPARTANSSSSSS300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)60http://s18.travian.com.tr/img/x.gif5.Heminet (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=331925&c=bd)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)59-6.LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)300™ WOW300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)58-7.warstar (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=393706&c=d6)ZERO WOWZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)55http://s18.travian.com.tr/img/x.gif8.TEVAZU (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=406200&c=33)ܓܨViVa kaSIRGA ܓܨkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)48-9.nazarelk (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=310479&c=5a)BiNDeLi®™ EFSANESiDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)40http://s18.travian.com.tr/img/x.gif10.aysun_ (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=316008&c=23)ZeroToLLZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)33-11.hasanmasan (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=435514&c=11)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-12.SaInT (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=560427&c=cb)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-

ANLAYANA
bu lafı söyleyenin son gülen olacağı anlamına gelmez, genel bir ifadedir o:D

netcafe
09-02-2010, 10:42
Ellerine sağlık kardeşim kim ne derse desin güzel ve zamanında bir saldırı oldu 300 ler tam moral bozukluğu olan birliklerine "yukardayız bitiriyoruz az kaldı savunma basın wow bizim" ajitasyonları çektikleri bi dönemde yukarıda dedikleri wow larının vurulması kabullenilmesi zor bir durum ama (onlar için :D ) ne yapalım çölaslanı ve toys un stratejiside ancak orduları görene kadar yürür...

server de daha ne dayııı lar ne cevher ler cıkar bilemiyorum ama iskender (çölaslanı) dikkat edinde şeker komasına girmesin... :D

kımsede moral bozuklugu yok arkadaşım aksıne daha cok hırslanıyoruz :)
oyun bıter senın 300 takıtın bıtmez anlaşılan şizorfen olursun dıkkat et kendıne
sonra kötülediğin aslanın yanına gidersin acill bı durumun olur
bı bakmıssın eskı başkanın olmuş doktorun :)
gerek yok böyle şeylere sen kendıdalgana bak

netcafe
09-02-2010, 10:45
İstatistikler

ANLAYANA

abi boşver buralara yazmanın cızmenın bı anlamı yok bız wowumuza bakalım :)
gün döner hesap döner keser sapı misali :)

dAgyoncaLi
09-02-2010, 11:00
Arkadaşlar wow ne durumda bir kopyala yapıştır yaparmsınız.........

http://img268.imageshack.us/img268/6446/sondurumj.jpg

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 11:07
Dostum sen bizim köylerdeki savunmanın yarısı sizlerde olsun ben buradayım bakalım 3 köyü birden nasıl savunacaksınız küçük ordular yıkarsa wowunuzu çok ağlarsınız keşke diye

elinizde patlar ordularınız ağlarsınız çok

SaLLa
09-02-2010, 11:16
http://img268.imageshack.us/img268/6446/sondurumj.jpg

Ha gayret biraz daha seviye hatta kimse kimseye saldırmasın leydy kursun wowuda bitsin artık s18 :D

-constantine-
09-02-2010, 11:19
Ha gayret biraz daha seviye hatta kimse kimseye saldırmasın leydy kursun wowuda bitsin artık s18 :D

sonra butun wow ordusu olanlarda bıze sovsunler degılmı:):D

SaLLa
09-02-2010, 11:24
sonra butun wow ordusu olanlarda bıze sovsunler degılmı:):D

yok bizimkiler wowdan çok mutluyu yıkmak istiyorlar ben onları mutluya yollucam :D

-constantine-
09-02-2010, 11:29
yok bizimkiler wowdan çok mutluyu yıkmak istiyorlar ben onları mutluya yollucam :D

Mutlu bunu bıldgı ıcın koyunde defans bekletıyormus:)

barbar
09-02-2010, 11:29
Dostum sen bizim köylerdeki savunmanın yarısı sizlerde olsun ben buradayım bakalım 3 köyü birden nasıl savunacaksınız küçük ordular yıkarsa wowunuzu çok ağlarsınız keşke diye

elinizde patlar ordularınız ağlarsınız çok

sizde savunmanın fazla olduğunu biliyoruz tabiki, savunmada kazanmak için dehşet savunmalar lazım oda bu serverda olmaz nedenide çok basit kalan oyuncu sayısına bile bakarsak anlamış oluruz, onun için mancınıklar belirler derim ben yine...

-constantine-
09-02-2010, 11:31
sunuda soylıyım.Savunmamız saglam dıyorusunuz ama bızım butun wowlarımızda sızden daha fazla defans var.

SaLLa
09-02-2010, 12:11
Mutlu bunu bıldgı ıcın koyunde defans bekletıyormus:)

biliyom hatta korkudan kendi kendini kitlemiş açamıyo ama olsun ben ona başka süprizler hazırlıyom az biraz beklesin SaLLa 'yı :D

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 12:36
Ledy söyleyin odunmu bitti lazım mı seviye basmak için söyleyinde yollayalım
haha:)

-constantine-
09-02-2010, 12:49
Ledy söyleyin odunmu bitti lazım mı seviye basmak için söyleyinde yollayalım
haha:)

Dostum bızde hersey tamamda sız de tahıl eksıklıgı varmıs sanırım:)

askerler oluyor.daha dun destek attım bugun yarısı ölmüş.

Alt bırlıklerden tahıl ıstıyelım senın yada gelı askerlerı keselım.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 12:53
dostum bızde hersey tamamda sız de tahıl eksıklıgı varmıs sanırım:)

askerler oluyor.daha dun destek attım bugun yarısı ölmüş.

Alt bırlıklerden tahıl ıstıyelım senın yada gelı askerlerı keselım.

o kadar askere bakmak zor tabi sizdeki gibi çılız savunma yok burada olacak o kadar tahılsızlık ölen askerler kadar asker yok sizin wowunuzda
bu da kapak olsun sana

-constantine-
09-02-2010, 12:55
o kadar askere bakmak zor tabi sizdeki gibi çılız savunma yok burada olacak o kadar tahılsızlık ölen askerler kadar asker yok sizin wowunuzda
bu da kapak olsun sana

Bızı kendınızle karıstırma:)sende 1mılyon savunma vardı.Aslanın kı ıse ıcler acısı.
Ama sunu bılkı ıkıye katlamasada aslanla senın savunmanın toplamı kadar savunma var.bundan emınol.denıyeceksen buyur gel.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 12:58
Ben geleceğim zamanı bilirim

-constantine-
09-02-2010, 12:59
Ben geleceğim zamanı bilirim

ozaman geldıkten sonra konusucaksın.haddını bılıceksın once gelıceksın.savunmayı goruceksın daha sonra su kadar savunmanız var dıyeceksın.Kapişş.kısaca venı vıdı vıcı:)

premium
09-02-2010, 13:03
Bızı kendınızle karıstırma:)sende 1mılyon savunma vardı.Aslanın kı ıse ıcler acısı.
Ama sunu bılkı ıkıye katlamasada aslanla senın savunmanın toplamı kadar savunma var.bundan emınol.denıyeceksen buyur gel.
bilal boşver kim ne derse desin. bizi bilen biliyor:)
3 wowunda nasıl savunulacağınıda wowlarının zamanı geldiğinde nasıl sıfırlanacağını onlarda biliyorlar. biz seviye kaybetmicez diye bir iddamızda yok elbette karşılıklı saldırılar olacak zamanı geldiğinde. ama sonucu şimdiden biliyoruz biz:)
gerisi hikaye laf ü güzaf :)

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 13:05

BİLEMEDİN CANIM 1.843.231 ADET ASKER VAR İÇERİDE GEL AĞIRLAYALIM İSTERSEN SENİ
Askeri hareket:http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»16 Saldırılar
zamanı 0:16:39 sürer,

http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»942 Destek
zamanı 0:01:44 sürer,

-constantine-
09-02-2010, 13:36
BİLEMEDİN CANIM 1.843.231 ADET ASKER VAR İÇERİDE GEL AĞIRLAYALIM İSTERSEN SENİ
Askeri hareket:http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»16 Saldırılar
zamanı 0:16:39 sürer,

http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»942 Destek
zamanı 0:01:44 sürer,

Askeri hareket:http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»21 Saldırılar
zamanı 1:06:31 sürer,

http://s18.travian.com.tr/img/x.gif (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»1896 Destek
zamanı 0:09:22 sürer

icerıdede 4mılyon defans var :)

sence ınandırıcı oldumu*?

tabıkıde hayır ama senınkıde ınandırıcı olmadı dostum.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 13:48
askeri hareket:[ımg]http://s18.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»21 saldırılar
zamanı 1:06:31 sürer,

[ımg]http://s18.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s18.travian.com.tr/build.php?gid=16)»1896 destek
zamanı 0:09:22 sürer

icerıdede 4mılyon defans var :)

sence ınandırıcı oldumu*?

Tabıkıde hayır ama senınkıde ınandırıcı olmadı dostum.
gelde gör köyü madem inanmıyorsun bir oyun için yalan söyleyecek kapasitede bir insan değilim ben kendinizle karıştırmayın herkesi

-constantine-
09-02-2010, 13:53
gelde gör köyü madem inanmıyorsun bir oyun için yalan söyleyecek kapasitede bir insan değilim ben kendinizle karıştırmayın herkesi

Dostum 4 senedır oynuyorum allaha sukur 4 senedırde wow goruruyorum.Yemezler.

Okadar savunman olsa okadar sevıye duzmmezdı bır.Burda oyun ıcın yalan solıcek kısıkle degılım dıyyp bızı ustune cekıceksın saonra hanı savunma vardı dedıgımızde stratejı ıdı yuttunuz dıyeceksın:)

ustune cekıp germe benı wowunu degıl butun koylernı basına yıkarım senın.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 14:00
Sizin bir arkadaş yağma yapıyor eğer dönerse görürsün raporda bakalım kaç asker varmış.

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 14:02
MRKZ-2
(-263|-59)Halk:GalyalılarBirlik:kaSIRGA5 (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=8977)Sahibi:KARAFE (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=87452)Nüfus:939

dAgyoncaLi
09-02-2010, 14:47

hehe bitsinde milletin orduları köylerinde kalsin ne ilginç olur hee:rolleyes:

barbar
09-02-2010, 15:00
bu da kapak olsun sana
sen forumda daha önce yazan arkadaş değilde, oyundan bana mesaj atansın galiba;)

LAST OF THE B.E
09-02-2010, 15:49
ZeroToleranCE (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=92133) arkadaşımızdan küçük bir saldırı olsun dedik bakalım

BİRLİĞİMİZİN KÜÇÜK BİR ORDUSU NEDE OLSA 47NCİ SIRADA AMA KALBİ 1 NUMARA BEKLEYİN DEVAMLARI ARTARAK GELECEK

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=10260573cf3

BÜYÜK ORDULARIMIZIN VAKTİDE GELECEK BEKLEYİN!!

Heminet
09-02-2010, 16:12
verilen emek için tebrik ederim.

Kerumaru
09-02-2010, 16:31
Tamam kabul ediyorum burayada geldim napayım kıramadım İsmail i:)Ne yorumlar gelmiş.Ben neymişimde haberim yokmuş:)

Şaka bir yana yaptığınız güzel yorumlar için herkese çok teşekür ederim.Umarım adımızın hakkını buradada veririz.Herkese başarılar dilerim

-constantine-
09-02-2010, 16:37
Tamam kabul ediyorum burayada geldim napayım kıramadım İsmail i:)Ne yorumlar gelmiş.Ben neymişimde haberim yokmuş:)

Şaka bir yana yaptığınız güzel yorumlar için herkese çok teşekür ederim.Umarım adımızın hakkını buradada veririz.Herkese başarılar dilerim

Hosgeldın dostum.Ben kasırga2 komutanı yagmurcan.Senın bu saatten sonrada olsa guzel ısler yapacagına emınım.

bygececi
09-02-2010, 17:01
ozel mesaja cevapmıı ıstıorsun?sana burda cok saglam bı cevap verırdım ama.wow stratejımızı bozmak ıstemem.SEnın kım oldugunu bılmem ama bırlıgındekı yonetımden 2 kısının ozel mesajını okadr guzel bılıyorumkı hemde son donemde olan artık sende yonetımde ısem ne yapacagını zı bıldıgımı anlamıssındır.Demek yıkıma gelıceksınız buyurun gelın bakalım.

zamanı gelince geliriz bekletmeyi severiz aclemizde yok gelebilecegimizi de gösterdik sanırım :))

-constantine-
09-02-2010, 17:03
zamanı gelince geliriz bekletmeyi severiz aclemizde yok gelebilecegimizi de gösterdik sanırım :))

ben daha fazlasını beklıyorum hanı dıyordunuz ya bu kadarmı dıye.bızde bukadarı ıle yetınmeyız.Ornegın kordınatorler gelsın yada baskanlar:)

sana ozel mesajlasmalarnızı bılıyorum demıstım.:)

bygececi
09-02-2010, 17:06
sunuda soylıyım.Savunmamız saglam dıyorusunuz ama bızım butun wowlarımızda sızden daha fazla defans var.

evet 50 ka asker wowdan seviye alabiliyor dimi çok saglam savunma nız varmış tebrik ediyorum;)

MAKHEDA
09-02-2010, 17:12
-constantine- (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=5702) ve bygececi nickli oyuncular oyun 2 niz arasında geçmiyor lütfen forum kurallarına uyalım kişisele dökmeyelim!

daha fazla bilgi için bknz..forum kuralları.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=23

bygececi
09-02-2010, 17:16
ben daha fazlasını beklıyorum hanı dıyordunuz ya bu kadarmı dıye.bızde bukadarı ıle yetınmeyız.Ornegın kordınatorler gelsın yada baskanlar:)

sana ozel mesajlasmalarnızı bılıyorum demıstım.:)

askelerin kimlerde oldugunu asla saldırı bitmeden anlayamayacaksınız yazık

bygececi
09-02-2010, 17:20
-constantine- (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=5702) ve bygececi nickli oyuncular oyun 2 niz arasında geçmiyor lütfen forum kurallarına uyalım kişisele dökmeyelim!

haklısın biliyorum forum adminliği yaptım ama sabretmek zor

herşeyi bildiğini sanan insanlara acıyorum

ayrıca arkadaşımızın yaptıgı saldırı wow un çok uzun sürebileceginin kanıtıdır

bukadar küçük bir ordu iş yapıyorsa birinci sıradaki wow da

büyük ordular yıkar gecer bu wow köylerini

arkadaşımı emeginden dolayı tebrik ederim

MAKHEDA
09-02-2010, 17:20
tamam bygececi sizde burda konuşarak bir sonuç alamıcaksınız.kişisele dönen kavganızda oyunda 2115 kişinin daha aktif hesabı oldugunu unutmayın.saygılı olalım herkese.

-constantine-
09-02-2010, 17:21

Uyarınız ıcın tesekkurler:)

ama ıznınle son brsy dıyecegım bundan sonrada bırlıgım ve kendım olarak bır daha buraya yazı yazılmıyacaktır.

Ama sunu bılın ufak beyınlerınıze sokun heleı oyunu bıldıgını sanan gerzek dostlarım benım artık su oyunu ogrenın.Butun defansımızı yıgmamısız gelıyorsun 4k mancınıkla 1 sevıye alyorsun daha sonra konusuyorsun kıcına kına yak dostum.Senı cok mutlu etmıs herhalde bu:)Ben senı baska mutlu edıcek konularda bılıyorum ama konusmıyacagım.Burdan hepınıze saygılar dostlar.

Kus beyınlılr oyun sonuna kadar konusmamak uzere hoscakalın.Sizi g.t etmeyı ozlıcem:)

Makheda gec ama dogru buldugun ıcın tesekkurler bole devam et.Bu mesajım ıcınde ozur dılerım senden:)

MAKHEDA
09-02-2010, 17:23
haklısın biliyorum forum adminliği yaptım ama sabretmek zor

herşeyi bildiğini sanan insanlara acıyorum

ayrıca arkadaşımızın yaptıgı saldırı wow un çok uzun sürebileceginin kanıtıdır

bukadar küçük bir ordu iş yapıyorsa birinci sıradaki wow da

büyük ordular yıkar gecer bu wow köylerini

arkadaşımı emeginden dolayı tebrik ederim

ayrıca forumda wowla ilgili link koymak ceza sebebidir.daha önce yapan arkadaşlar oldu bundan sonra daha duyarlı olalım yoksa cezalar başlıcaktır.son kademelerde daha önemli hale gelecektir!ne forumlarda ne profillerde toplu olarak rapor yayınlanamaz.UYARI!!

MAKHEDA
09-02-2010, 17:27
Uyarınız ıcın tesekkurler

ama ıznınle son brsy dıyecegım bundan sonrada bırlıgım ve kendım olarak bır daha buraya yazı yazılmıyacaktır.

Ama sunu bılın ufak beyınlerınıze sokun heleı oyunu bıldıgını sanan gerzek dostlarım benım artık su oyunu ogrenın.Butun defansımızı yıgmamısız gelıyorsun 4k mancınıkla 1 sevıye alyorsun daha sonra konusuyorsun kıcına kına yak dostum.Senı cok mutlu etmıs herhalde bu:)Ben senı baska mutlu edıcek konularda bılıyorum ama konusmıyacagım.Burdan hepınıze saygılar dostlar.

Kus beyınlılr oyun sonuna kadar konusmamak uzere hoscakalın.Sizi g.t etmeyı ozlıcem

Makheda gec ama dogru buldugun ıcın tesekkurler bole devam et.Bu mesajım ıcınde ozur dılerım senden:)

adamım benim :) olur öle şeyler patlama gereği duymuşun ama artık yeter.sende küfüre tövbe et:) boş işler bunlar karşındakide sana dicek muhabbetten kimse bişey anlamıcaktır.son kez kitlemiyom seni:) artık bitsin güzel yıkım haberlerini tartışmamız için fırsat yaratın herkese.

bygececi
09-02-2010, 17:31

Kus beyınlılr oyun sonuna kadar konusmamak uzere hoscakalın.Sizi g.t etmeyı ozlıcem:)

s18 in bir numarasıyız wow u biz kurucaz ve son seviyede kınayı sizi yollicaz

buna engel olamaz bir avuç kendini begenmiş insan

kasırganın wow köyüne sadece 1k mancınık yollasam seviye alırım beee:))

söylememe gerek yok zaten bunu bütün sörvur biliyor en zayıf wow kasarganın dır

Senfoni
09-02-2010, 18:11
MAKHEDA'ya ne içirdiniz:)

MAKHEDA
09-02-2010, 18:34
MAKHEDA'ya ne içirdiniz:)

absolut redbull çaktım dün serumdan verdiler :) şaka bir yana harbi insanlara birşeyler katabilcek yorumlara izin veriliyor burda artık senfoni :) s18 benle uğraşamadı efsane artık modaretör oldu hizmete devam :D bu işi en son yapcak kişi olarak ben yapıyorum.bazen bir işe sondan başlamak işleri yoluna sokar:) denemesi bedava :)

vahşettin
09-02-2010, 20:37
edit..............

yanılgı
09-02-2010, 21:48

Nasıl bir usluptur bu kullanılan kelimeler nasıl bir insansın birde kasırga birliklerinin komutanı

olacaksın yazık sana çok yazık su sözlerin ve kelimelerin ve uslubun kasırga için utanç kaynağı

hiç yakısıyormu bulunduğun konuma temsil ettiğin insanlara insan utanır bu şekilde konusmaya

hele senin konumundaki bir insana seviye bu kadar mı düşürülür . Eğer kasırga birlikleri yönetimi

senin bu tavrına bu uslubuna ses çıkarmıyorsa onlara da diyecek sözüm yok ........

foruma

aKmet
09-02-2010, 22:55
Nasıl bir usluptur bu kullanılan kelimeler nasıl bir insansın birde kasırga birliklerinin komutanı

olacaksın yazık sana çok yazık su sözlerin ve kelimelerin ve uslubun kasırga için utanç kaynağı

hiç yakısıyormu bulunduğun konuma temsil ettiğin insanlara insan utanır bu şekilde konusmaya

hele senin konumundaki bir insana seviye bu kadar mı düşürülür . Eğer kasırga birlikleri yönetimi

senin bu tavrına bu uslubuna ses çıkarmıyorsa onlara da diyecek sözüm yok ........

foruma

len bilo sana kaç kere diycem biraz kibar ol diye bak ne diyor herfi saa :D

çılgın çocuk
09-02-2010, 23:39
len bilo sana kaç kere diycem biraz kibar ol diye bak ne diyor herfi saa :D

puhahahhaha :D:D:D
kibar ayı bilo :D

-constantine-
09-02-2010, 23:49
puhahahhaha :D:D:D
kibar ayı bilo :D

ulan yazmıcam dedım ama yıne yazıcam:)

yanılgı benı seven bole sevıyor sen canını sıkma:)

aKmet
10-02-2010, 02:03
ulan yazmıcam dedım ama yıne yazıcam:)

yanılgı benı seven bole sevıyor sen canını sıkma:)

nan sorma :D
bir ara gelde takılak yine :D

-constantine-
10-02-2010, 02:45
nan sorma :D
bir ara gelde takılak yine :D

kankam saat 4 oluyor ben hala ajansta takılıyorum:)

sence yanına geleecek durumdamıyım:)

eserkumtas
10-02-2010, 09:39
Yaw vurulan bir sürü wow köyü var fakat ben rapor falan göremedim. Belki forum içerisinde verilmiştir ama ben bulamadım (açıkçası çok sayfa olmuş okumak ta zor geldi :) ) Elinde saldırı bilgileri olan koyarsa sevinirim.

premium
10-02-2010, 11:50

foruma
arkadaşım selamlar öncelikle

evet biraz ağır kaçmış bu sözler hoş olmamış. ama birde önce kendi tarafınıza bakmanızı tavsiye ederim. şimdiye kadar sizden yazılanları hiç takip ettinmi ? bu yazı onların yanında ne derecede kalır sence ?
bu demek değildirki şahsen hoş karşıladım bu yazıyı. ama gerekçeleride göz ardı edilmemelidir.
ne seviye kaldı ne uslup kaldı forumda nede başka bişi. oyunun zevkini çıkartamıyorsun böyle olunca. daha doğrusu bunu bir oyun olmaktan tamamen çıkartıyor artık bu üsluplar.
mutlakaki vardır arada bir iki kişi daha yazan bununla ilgili ama sadece ve sadece heminet arkadaşımızın yazılarına bi baksan şu forumdaki bununla ilgili zaten herşey ortaya çıkacak.

genele seslenmek istiyorum. yeter artık arkadaşlar hakikaten yeter. biraz saygı lütfen.

anas10

beylerhan
10-02-2010, 11:56
Yaw vurulan bir sürü wow köyü var fakat ben rapor falan göremedim. Belki forum içerisinde verilmiştir ama ben bulamadım (açıkçası çok sayfa olmuş okumak ta zor geldi :) ) Elinde saldırı bilgileri olan koyarsa sevinirim.

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=99794be2e32

bende bu ikisi var, ama bunlar daha önce bu başlıkta paylaşıladı zaten:D

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik etmeden geçmeyeyim:) emeklerinize sağlık arkadaşlar....

LAST OF THE B.E
10-02-2010, 16:37
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=99794be2e32

bende bu ikisi var, ama bunlar daha önce bu başlıkta paylaşıladı zaten:d

saldıran ve savunan arkadaşları tebrik etmeden geçmeyeyim:) emeklerinize sağlık arkadaşlar....

yeni rapor daha var bekleyin gelecek

dahalarıda gelecek bekleyin hep bekleyin :)

-constantine-
10-02-2010, 17:21
yeni rapor daha var bekleyin gelecek

dahalarıda gelecek bekleyin hep bekleyin :)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=103876b8f07

Ben sızın yernıze koydum:)

Foruma adlı oyuncunun leydy wowumuz yaptıgı saldırıdır arkadaslar.

Ben ve bırlıgım olarak tebrık ederım.

MAKHEDA
10-02-2010, 18:27

saldıran foruma ve savunan leydy ve ekiplerini tebrik ederiz.ayrıca foruma adlı oyuncu saldırısını yaptıktan sonra burda yayınlayıpta kendini övmediği için takdiri diğer oyunculara bırakıp kimseyle ağız dalaşına girmeyip kalitesini gösterdiği için kendisine teşekkür ederiz.nice güzel yıkımlara.

aKmet
10-02-2010, 18:54

Ben sızın yernıze koydum:)

Foruma adlı oyuncunun leydy wowumuz yaptıgı saldırıdır arkadaslar.

Ben ve bırlıgım olarak tebrık ederım.

lan boyle saldırı mı olur cift atış diyor ben mi yanlış gördüm nasıl oyunculuk bu wow a çift atış mı yapılır dünya harikası boyle mi vurulur

bu arada bir anımı anlatayım rüyamda gördüm leydy vov inmiş bindeli nin iki wow ilk ikiyi almış diye nan dedim amma kaptırmısım kendimi oyuna rüyamda bile görüyom diye akşam geldim eve okuldan bir baktım hakketen indirmişler leydy yi walla bir garip oldum dejavu misali

leydy ve kasırgadaki arkadaşlara geçmiş olsun diyorum allahtan adam hatalı saldırmıs da az hasar verebilmiş

kuzenler
10-02-2010, 19:20
lan boyle saldırı mı olur cift atış diyor ben mi yanlış gördüm nasıl oyunculuk bu wow a çift atış mı yapılır dünya harikası boyle mi vurulur

bu arada bir anımı anlatayım rüyamda gördüm leydy vov inmiş bindeli nin iki wow ilk ikiyi almış diye nan dedim amma kaptırmısım kendimi oyuna rüyamda bile görüyom diye akşam geldim eve okuldan bir baktım hakketen indirmişler leydy yi walla bir garip oldum dejavu misali

leydy ve kasırgadaki arkadaşlara geçmiş olsun diyorum allahtan adam hatalı saldırmıs da az hasar verebilmiş

evet wowa tek vuruş çıkmalıydı.hatalı olmuş ama iyi seviye almış ona rağmen.tebrikler ..forumda rapor göörmek güzel :)şimdi foruma renk geldi yau :)

-constantine-
10-02-2010, 19:28
evet wowa tek vuruş çıkmalıydı.hatalı olmuş ama iyi seviye almış ona rağmen.tebrikler ..forumda rapor göörmek güzel :)şimdi foruma renk geldi yau :)

Dostlar saldırı guzel bu arkadasımızın taktıgıde guzel.ve ınanın 6k kocbası ıle sur yıkılıyor bu her wowda yıkılır tabı bu servera massusen.normalde 10k kocbası ıle zor yıkılan surlar burda ne yazıkkı 6k ıle yıkılıyor dostumuzun bır unutkanlıktan dolayı cıft atıs yaptıgını sanıyorum yoksa bole cıft atıs yapıcak bır oyuncu oldugunu duunmuyorum.

Kocbası ve mancınık sayısından dolayı kutlarım dostumuzu.Tekrardan tebrık ederım.

Heminet
10-02-2010, 19:33
evet bende tebrık ederım.

MAKHEDA
10-02-2010, 20:07
eleştirisinde bile ölçülü olan ve tebrik etmesini bilen kasırga nın ileri gelenlerini tebrik ederiz.aynen böyle devam.çift atış yüzünden 3-4 kademeden daha olmuş leydy köyü yinede foruma adlı oyuncu görevini yapmıştır.20 saat daha geriye atabilirdi wowu.yinede tebrikler herkese.

gogora
10-02-2010, 21:26
foruma arkadaşımızı tebrik ederim ama yine söylemeden geçemicem bu kadar koçbaşının arkasına bi kaç küçük ordu girip depo yıkmalıymış. Neyse herhalde birlikler birbirlerine gözdağı veriyor. Forumun şenlenmesi güzel..

taskesen
10-02-2010, 22:43
Nerde hareket orda bereket :)Saldıranı ve savunanı tebrik ederim

misafir
10-02-2010, 23:41
slm wow durumunu resimleyip koyarsaniz biz disardan seyredenler icin iyi olur simdiden tskrler

MAKHEDA
11-02-2010, 01:00
leydy wow yine vurulmuş galiba 4 kademe gitmiş geri?haberi olan varmı?

çılgın çocuk
11-02-2010, 01:06
foruma arkadaşımızı tebrik ederim ama yine söylemeden geçemicem bu kadar koçbaşının arkasına bi kaç küçük ordu girip depo yıkmalıymış. Neyse herhalde birlikler birbirlerine gözdağı veriyor. Forumun şenlenmesi güzel..

kesinlikle katılıyorum..

MAKHEDA
11-02-2010, 02:15
leydy cephesinden ses yokmu? noldu wowa? en son saldıran kim?forum bunun için arkadaşlar üslübu seviyeyi yükselttik forumda bu sefer millet kaçıyor forumdan :) kavga olunca herkes burda hakaret etmek için yarışta.

Heminet
11-02-2010, 07:21
leydy cephesinden ben bır yorum yapabilirim arkadaslar. ıkıncı saldırıda tokmak agırlıklı bır saldırıydı . saldıran arkadası tebrık ederım Halil_inci sanırım adı arkadasın.3 sevıye gerıye atmıstır. Forumca arkadasın cıft atıs yanlıslıgını telafı ettı sanırım :)...

AMa bu bır strateji oyunudur.Yıkımlar ıllakı olacaktır.. Suan deli Dostlarımız cok iyi gidıyor ıyı bır streteji izlemişler. ıkı wow aynı sevıyede ılerlıyor kımı ındırırlerse dıerı yoluna devam eder. Tebrık ederım o sebeple. en sessiz ve derinden gidenlerde zerolar sanırım :)... onlarıda tebrık etmek ısterım.

Senfoni
11-02-2010, 12:57
http://img20.imageshack.us/img20/8206/hinci.jpg

Diğer giren saldırı da bu arkadaşlar, lafı geçti, raporu vereyim soru işareti kalmasın kafalarda..

MAKHEDA
11-02-2010, 14:23
http://img20.imageshack.us/img20/8206/hinci.jpg

Diğer giren saldırı da bu arkadaşlar, lafı geçti, raporu vereyim soru işareti kalmasın kafalarda..

tebrikler saldıran ve savunan ekipleri.leydy savunması anlaşılan çökmüş gibi.3k mancınık la wow dan kademe alındıgı mümkün değildir.surun daha önceden tahrip edilmesi ne kadar yardımcı olsada.s18 in ne kadar cılız bir server oldugunun en büyük ispatı oldu bu rapor bize.üstelik asker tokmakcı gibi vuruş gücü en zayıf saldırı askerinin olması ayrıca bir düşündürücü.sayıda cok az ayrıca.yinede emeklere sağlık.tebrikler.

Heminet
13-02-2010, 11:50
http://travian-reports.net/tr/report/26531a58eeb

saldırıyı gormek ısteyenlere buyursunlar arkadaslar. 15 k dıye duyum almıstık sadece 5 k cıktı ama yınede ıyı bır saldırıydı ıyı karsıladıgımızı dusunuyorum.

Saldıran arakdası tebrık edıyorum

Saygılarımla

SaLLa
13-02-2010, 12:33
http://travian-reports.net/tr/report/2627fc55a94

Bu saldırıda Delete wowa gelmiştir...

Saldıran arkadaşı emeklerinden dolayı tebrik ederim.

kuzenler
13-02-2010, 14:33
http://travian-reports.net/tr/report/2627fc55a94

Bu saldırıda Delete wowa gelmiştir...

Saldıran arkadaşı emeklerinden dolayı tebrik ederim.

yazık yau

orduya yazık olmuş :( daha fazla seviye alabilirlerdi.

vahşettin
13-02-2010, 17:15
http://travian-reports.net/tr/report/29818229337

:)) YA ADAM KÖŞKÜ YIKMAYA GELMİŞ GİBİM BİŞEY :)))))

Heminet
13-02-2010, 18:34
Arkadaşlar wow ne durumda şuanda........

buyur dostum

vahşettin
14-02-2010, 09:48
http://travian-reports.net/tr/report/3729e870027

saldıran arkadaşı tbrk...ederim. savunan heminet (ismail) arkadaşım herzamanki kadar başarılı.. tbrklr emeği geçen herkese...

iyi olan kazansın.

Heminet
14-02-2010, 09:51

saldıran arkadaşı tbrk...ederim. savunan heminet (ismail) arkadaşım herzamanki kadar başarılı.. tbrklr emeği geçen herkese...

iyi olan kazansın.

bende tebrık ederım dostum ama sızın emegınız asıl ödenmez. bu hafta savunmada baya bır ıyıydık darısı dıer haftalara.

kuzenler
14-02-2010, 10:23

iyi olan kazansın.

bende saldıranı ve savunanı tebrik ederim..

DeathLess
14-02-2010, 12:34
Son 15 sayfayı tek tek okudum.
Acaba içlerinde silinmemesi gereken yazı var mıdır diye araştırdım.

Ama maalesef yok.

Sonuç olarak Rapor ve rapor yorumları haricindeki bütün mesajlar silinmiştir.

Her kullanıcıyı tek tek uyarmıyorum.
Daha seviyeli yazmanız dileğiyle...

beylerhan
14-02-2010, 13:10
Mutluluğu, sağlığı, bereketi ve diğer insanlarla aramızdaki harika ilişkileri inşa ettiği söylenilen en güçlü ve en pratik ilke, bağışlama yasasıdır!

Bağışlama yasası, bize karşı yapılan davranışları bağışlayabildiğimiz ve unuttuğumuz derecede zihinsel olarak sağlıklı olabileceğimizi öne sürer!

Bağışlayamama yetersizliği, suçluluğun, küskünlüğün ve diğer tüm olumsuz duyguların kökünde yatar! Bizi üzdüğüne inandığımız insanlara karşı içimizde tutuğumuz kin ve kızgınlıklarımız, psikosomatik hastalıkların temel nedenidir!

Potansiyelimizi tam olarak kullanabilmek, zihin kapasitemizi geliştirebilmek ve ruhsal enerjilerimizi serbest bırakabilmek için, bizi bir şekilde üzmüş olan herkesi tam olarak bağışlamamız gerekir! Kızgınlıklarımızın ve küskünlüklerimizin bizi bırakıp gitmelerine izin verelim ve onlardan uzaklaşalım!

Aynı talihsiz deneyimin bedelini tekrar tekrar ödemeyelim! Harika bir hayat yaşamak, mükemmel bir karakter geliştirmek ve (diğer bir insana karşı içimizde hala tutuyor olabileceğimiz olumsuz duygudan) daha üstün ve önde gelen bir kişi olabilmek için tüm arzumuzu ortaya koyalım!

Hadi arkadaşlar, hiç bir şey için geç değil, s18 oyun dünyasını paylaşmış olmamız bile birbirimizi bağışlayıp yeni başlangıçlara yelken açmamız için tek başına bir neden değil mi?

Malumunuz affetmede varolan lezzet intikamda yoktur.

Bırakalım şeytan kendi halinde kalsın... (AL-İ İMRAN 155 - İki toplumun karşılaştığı gün, içinizden yüz çevirip gidenler var ya, şeytan onların kazandıkları bazı şeylerden dolayı ayaklarını kaydırmak istedi. Ama yine de Allah onları affetti. Kuşkusuz Allah çok bağışlayandır, halim(çok yumuşak)dir.)

Kalın sağlıcakla....

Senfoni
14-02-2010, 13:26
http://img191.imageshack.us/img191/9341/67628315.jpg

Asilgüç
14-02-2010, 14:58
http://img191.imageshack.us/img191/9341/67628315.jpg

Bu tabloda aynen devam edelim arkadaşlar:) kimse kimsenin wowuna saldırmasın delete wowu seviye 100 yapsında evimize dönelim artık:D

premium
14-02-2010, 15:34
Bu tabloda aynen devam edelim arkadaşlar:) kimse kimsenin wowuna saldırmasın delete wowu seviye 100 yapsında evimize dönelim artık:D
dostum tem vereyimde bi bak hesaba gelen mesajlara başkan artık beslicek hiç bi yer kalmadı orduları bi kaç tanesini patlatalım diye sabırsızlanıyorlar:)
onlara ne dicez:)))))

bi tanesini ahmete ayırdım ama zamanını bekliyorum. :)))))

Mehmet
14-02-2010, 15:42
dostum tem vereyimde bi bak hesaba gelen mesajlara başkan artık beslicek hiç bi yer kalmadı orduları bi kaç tanesini patlatalım diye sabırsızlanıyorlar:)

Süleyman abi, ben döndüm. Organizeleri ayarlayalım :) Msn gelirmisin :D

Boyabatli
14-02-2010, 16:25
Şu ana kadar wowlara yapılan saldırıların neredeyse tamamı çüft atış ve tek ordu şeklinde yapılmıştır. Sur tahrip edilmiş olsa 10 seviye alıcak saldırı 4 5 seviye ancak alabiliyor. Birliklerin ya orduları çok fazla çar çur etmeyi çok seviyorlar yada kendi oyuncularına söz geçiremeyen yönetimlere sahipler. Ya tek atış yaptıramıyorsanız askerü üslerin hepsini 19 a indirinde bari zorunlu tek atış yapsınlar.... Artık organize saldırı görelim lütfen tek ordu saldırılarıyla kimse gücünü azaltmasın daha yolumuz uzun......

kuzenler
14-02-2010, 16:37
Şu ana kadar wowlara yapılan saldırıların neredeyse tamamı çüft atış ve tek ordu şeklinde yapılmıştır. Sur tahrip edilmiş olsa 10 seviye alıcak saldırı 4 5 seviye ancak alabiliyor. Birliklerin ya orduları çok fazla çar çur etmeyi çok seviyorlar yada kendi oyuncularına söz geçiremeyen yönetimlere sahipler. Ya tek atış yaptıramıyorsanız askerü üslerin hepsini 19 a indirinde bari zorunlu tek atış yapsınlar.... Artık organize saldırı görelim lütfen tek ordu saldırılarıyla kimse gücünü azaltmasın daha yolumuz uzun......

server çok centilmen .fazla can yakmak istemiyolar sanrım :)

Asilgüç
14-02-2010, 16:40

Bilmezmiyim üstat:)herkes çok sabırsız senide müthiş sıkıştırıyorlardır hadi patlatalım şu orduları rakip wowlara diye:)kaSIRGA veya bindeli kazansında artık nasıl kazanırsak kazanalım!
Bu uğurda elde patlayacak ordularda olabilir,kesinde olacaktır,server bitince onların ağlamalarını dinlemekte çok eğlenceli oluyor;ahh ordum vah canıımm ordum elimde patladı vay vay vayy diyerekten inletirler ortalığı:D

SaLLa
14-02-2010, 16:41
server çok centilmen .fazla can yakmak istemiyolar sanrım :)

katılmıyorum bu yorumuna :)

gurbuz29
14-02-2010, 18:11
Bu wow u sabırsızlıkla bekliyorum kim kazanacak diye...

bindelinin düşmanı çok 300 bögesinin tümü sevmiyor 300 ve kaoslarla savaştılar, zerotoll bölgeside bir o kadar sevmiyor, wow sonuna doğru bindeli birlikleri 300 veya zerotoll dan birinden saldırı alırsa dağılırlar, buda kasırgaların işine yarar iyi dostları bu kez onları destekler bindelinin desteği ile kasırgalar wow u götürür gibime geliyorlar.... ama asıl sorun kasırgalar ellerindeki askerleri kime çakacaklar........

seviyeler 85 olunca eğlence başlar gibime geliyor........

aKmet
14-02-2010, 18:43

bindelinin düşmanı çok 300 bögesinin tümü sevmiyor 300 ve kaoslarla savaştılar, zerotoll bölgeside bir o kadar sevmiyor, wow sonuna doğru bindeli birlikleri 300 veya zerotoll dan birinden saldırı alırsa dağılırlar, buda kasırgaların işine yarar iyi dostları bu kez onları destekler bindelinin desteği ile kasırgalar wow u götürür gibime geliyorlar.... ama asıl sorun kasırgalar ellerindeki askerleri kime çakacaklar........

sen bu serverda deilsin anlaşılan 300 veya zero dalarsa deliler dagılcakmıs peh sana ya

bu kadar da dünyadan haberin olmadan yaşıyorsun deemekki

300tm ve dier 300 birlikleri daldı da ne oldu 300tm ana birliginde 44 merkeze girmiştik ki simdi de dier birliklerine giriyoruz

sen olayların farkında deilsin yorum yapıyorsun sanırım adamları dagıttık bize dagılcaklar diyor ya hey allahım :D

DeathLess
14-02-2010, 18:47

Veya ikinci hedefi seçmeyince mancınıkların yarısının yıkıma etki etmeyeceğini düşünüyor olabilirler.

kuzenler
14-02-2010, 18:52

bindeli ve kasırga diğer iki birleşime göre daha iyi durumda.ben ikisinden biri kurar diye düşünüyorum ama bunu kimin başaracağı konusunda kararsızım.yani zero ve 300ün stratejisini ne yönde belirleyeceği çok önemli.kasırgaya yüklenirlerse aradan bindeliler sıyrılır ki şu anki görünüm o yönde sanırım.iki birliğin de işi çok zor.zira 6 wow var ve her birinin de seviyeleri birbirine çok yakın.heminetin asıl wow olduğu söyleniyor ama bu iki birlik heminetle uğraşırken diğer wowlar olayı koparıp asıl wow olabilirler.

öte yandan kasırga saldırı ordualrı kimde patlar bilmem ama o ordulara karşı baya iyi bir savunma şart.heminetteki savunmayı çok beğendim.raporlardan takip edebildiğim kadar wowlardaki en iyi savunma orda sanırım.yine dediğim gibi zero ve 300lerin işi çok zor.nasıl bir strateji izleyceklerini merak ediyorum.negatif olan durumu lehlerine çevirip aradan sıyrılabilirlermi çok merak ediyorum.

herkese tekrardan başarılar.bende katılıyorum 85ten sonra işin rengi belli olur.

vahşettin
14-02-2010, 19:15
bindeli ve kasırga diğer iki birleşime göre daha iyi durumda.ben ikisinden biri kurar diye düşünüyorum ama bunu kimin başaracağı konusunda kararsızım.yani zero ve 300ün stratejisini ne yönde belirleyeceği çok önemli.kasırgaya yüklenirlerse aradan bindeliler sıyrılır ki şu anki görünüm o yönde sanırım.iki birliğin de işi çok zor.zira 6 wow var ve her birinin de seviyeleri birbirine çok yakın.heminetin asıl wow olduğu söyleniyor ama bu iki birlik heminetle uğraşırken diğer wowlar olayı koparıp asıl wow olabilirler.

öte yandan kasırga saldırı ordualrı kimde patlar bilmem ama o ordulara karşı baya iyi bir savunma şart.heminetteki savunmayı çok beğendim.raporlardan takip edebildiğim kadar wowlardaki en iyi savunma orda sanırım.yine dediğim gibi zero ve 300lerin işi çok zor.nasıl bir strateji izleyceklerini merak ediyorum.negatif olan durumu lehlerine çevirip aradan sıyrılabilirlermi çok merak ediyorum.

herkese tekrardan başarılar.bende katılıyorum 85ten sonra işin rengi belli olur.

arkadaşlar inanın sohbetin seviyesi çok güzel yazasım geldi bi yorumda ben yapayım

herkes kasırga ve bindeli kurucak die sölüyo ama bize çok yakın ve bir okdrda strateji kullanan zeroları hafif e almayalım bana sorarsan illaki KASIRGA ların kurmasını isterim çünkü has bir kasırgalı oldumdan :) biz kuramazsakta dostlarımız olan birleşmemizdeki BİNDELİ arkadaşlarımızın kurması için inanın herşeyi yapıcaz.

kasırgalarda ana WW yok kasırgalarda birlik ruhu var hiç bir şekilde birlik içinde plan yapılmamıştır.

işin açık ve net yanı KASIRGA lar olrk WW kurmaya gelmedik servere damgamızı vurup keyfimize bakıcaktık şans nedersin 3 WW da ağzımızın içinde çıkınca bu sürece katılmak zorunda kaldık..

güzel yorumlarınız için ayrıca teşk... ederim.

iyi olan kazansın..

NOT: 95DEN SONRA İŞİN RENGİ DEİŞİCEK :) ÖLE GİBİME GELİYO ÇÜNKÜ KİMSE ASIL ORDULARI GÖRMEDEN ORDU ÇIKARMAZ ÇIKAN ASIL ODULARIN NE DERECE SEVİYE ALDIKLARINI GÖRDÜKTEN SONRA SALDIRILAR ÇIKICAK SANIRIM ŞİMDİYE DEK SAĞLAM VE GÖZ KAMAŞTIRICAK BİR ORDU GÖRMEDİK HAKSIZMIYIM..

vahşettin
14-02-2010, 19:28
http://travian-reports.net/tr/report/43087f3772d

sıcak bir rapor

tartışmaya açık bir rapor bu ordu daha güzel işlerde kullanıla bilirdi yada birlik yönetimindeki arkadaşlar 2 ay öncede bu arkadaşları haberdar edebilirdi ordunuzun yanına koçbaşı basın die sağlam koçbaşı girseymiş ardındanda 2 sağlam ordu mancınıkla temiz iş çıkardı bu benim yorumumdu.

yada bu ordu wow köyüne deilde daha farklı yerlerde kullanıla bilirdi. yinede güzel saldırı

saldıran arkadaşımın emeğine sağlık savunan dosum leydiyi tbrk. ederim.

buyrun yorum sizin.

eserkumtas
14-02-2010, 20:12
Benim en çok merak ettiğim şey şu; hem oyunda hem de forumda kasırga+deliler sevgi rüzgarları esiyor. Kasırga oyuncularının ellerinde sağlam wow orduları olduğunu da biliyoruz. Delilerin wowu yıkılmaz ve son seviyelere gelirse ordusunu göstermek isteyen kasırgadaki arkadaşlar deli wowu vuracak mı vurmayacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Mehmet
14-02-2010, 20:25
Benim en çok merak ettiğim şey şu; hem oyunda hem de forumda kasırga+deliler sevgi rüzgarları esiyor. Kasırga oyuncularının ellerinde sağlam wow orduları olduğunu da biliyoruz. Delilerin wowu yıkılmaz ve son seviyelere gelirse ordusunu göstermek isteyen kasırgadaki arkadaşlar deli wowu vuracak mı vurmayacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Hiç bir WW kalmasa bile NATARLAR a saldırırız, yinede BİNDELİ ye saldırmayız :) Her serverda böyle birleşmeleri bozmaya yonelik kaSIRGA BİNDELİ ye saldırı gibi yorumlar çıkıyor. Ama bu server asle oyle birşey olmayacak.

s16 da geçen WW dönemi LORDS lar ebedi dostları RACON ların WW unu indirmişlerdi. Ama dediğim gibi bu serverda asla bu olmayacak.

300 & ZERO WW ları sıfırlansada birliğimiz adına söyleyeyim, tüm ordularımızı NATARLAR a çakacağız ;)

Mehmet
14-02-2010, 20:29
Veya ikinci hedefi seçmeyince mancınıkların yarısının yıkıma etki etmeyeceğini düşünüyor olabilirler.

Saldırılardan sonra genelde saldırı yapanla kısa bir muhabbetimiz oluyor. Acemiliğine denk geldiğini belirten mesajlar alıyoruz. Yani birlikleri uyarmış tek atış yapılacak diye, heyecan ve ilk serverın vermiş olduğu acemilikle yapılmış saldırılar...

Saldırıyı alan WW olarak kendimizi şanslı görüyorum bu konuda ;)

Senfoni
14-02-2010, 20:44
Hiç bir WW kalmasa bile NATARLAR a saldırırız, yinede BİNDELİ ye saldırmayız :) Her serverda böyle birleşmeleri bozmaya yonelik kaSIRGA BİNDELİ ye saldırı gibi yorumlar çıkıyor. Ama bu server asle oyle birşey olmayacak.

s16 da geçen WW dönemi LORDS lar ebedi dostları RACON ların WW unu indirmişlerdi. Ama dediğim gibi bu serverda asla bu olmayacak.

300 & ZERO WW ları sıfırlansada birliğimiz adına söyleyeyim, tüm ordularımızı NATARLAR a çakacağız ;)

Lords ve Racon'un yöneticilerinden bazıları çok samimiydi ve yakınlaşma serverın ortalarından beri sürdü ancak sonlarına doğru yönetim tamamen el değiştirmiş ve samimi olanlar RaCoN yönetiminden ayrılmıştı, eğer yakından takip ettiysen grupları; ipucu vereyim, s4den gelen ekip bıraktı s16'yı sonlara doğru, Lords'un da RaCoN'dan ciddi anlamda samimi olduğu isimler kalmayınca ve yeni yönetim iyi bir tutum sergilemeyince öyle bir sorun oldu. Zaten çok da bi saldırı gelmedi, Lords başkanı Makina t3 rekor ordusunu yolladı ve tek başına sıfırladı..

Durumlar burdaki Bindeli ve Kasırga gibi değildi, burda gayet iyi bir samimiyet söz konusu, sadece küçük bir zümreye veya gruba ait bir birleşim değil, o yüzden s16'daki istisnai durumun burda yaşanacağını düşünmüyorum. Ve, bir süre sonra bu konuşmalar sıkmaya başlıyor, bu tip mesajlar atılarak insanların dürtülerini harekete geçiremezsiniz, sadece insanları sıkarsınız, eğer gerçekten böyle bir beklentisi olan arkadaş varsa, server sonunu bekleyip görsün, o zaman ne diyecekse desin..

İyi eğlenceler..

Mehmet
14-02-2010, 20:51
Lords ve Racon'un yöneticilerinden bazıları çok samimiydi ve yakınlaşma serverın ortalarından beri sürdü ancak sonlarına doğru yönetim tamamen el değiştirmiş ve samimi olanlar RaCoN yönetiminden ayrılmıştı, eğer yakından takip ettiysen grupları; ipucu vereyim, s4den gelen ekip bıraktı s16'yı sonlara doğru, Lords'un da RaCoN'dan ciddi anlamda samimi olduğu isimler kalmayınca ve yeni yönetim iyi bir tutum sergilemeyince öyle bir sorun oldu. Zaten çok da bi saldırı gelmedi, Lords başkanı Makina t3 rekor ordusunu yolladı ve tek başına sıfırladı..

Durumlar burdaki Bindeli ve Kasırga gibi değildi, burda gayet iyi bir samimiyet söz konusu, sadece küçük bir zümreye veya gruba ait bir birleşim değil, o yüzden s16'daki istisnai durumun burda yaşanacağını düşünmüyorum. Ve, bir süre sonra bu konuşmalar sıkmaya başlıyor, bu tip mesajlar atılarak insanların dürtülerini harekete geçiremezsiniz, sadece insanları sıkarsınız, eğer gerçekten böyle bir beklentisi olan arkadaş varsa, server sonunu bekleyip görsün, o zaman ne diyecekse desin..

İyi eğlenceler..

s16 da oynayan biri olarak dediklerine katılıyorum, ama 1-2 kişi bıraktı diye yinede orada makina nın saldırması etik değildi diye düşünüyorsamda, LORDS ların hakettiği bir WW u kurması gerektiği için böyle bir saldırı yapmıştır diye ekleyeyim.

Ayrıca WW u kuran saakin arkadaşım makinanın daha büyük bir rekor ordu çıkarmasını server başında beraber yaptığımız bir organize ile engellemiştir, Saldırı köyü reislenerek yaklaşık 60k lık ordusunu buhar etmiştik. (Tabi o zaman rakip birliklerdeydik, ufak bir NOT olarak eklemek istedim)..

İşte nereden nereye, düşman olan makina ve saakin, biri WW kurdu, diğeri rekor ordu çıkardı ;)

Ve BİNDELİ kaSIRGA ya, kaSIRGA BİNDELİ ye saldırır muhabbetine NOKTA yı koyuyorum :)

premium
14-02-2010, 21:12
arkadaşlar hiç kimse boşuna farklı beklentiler içine girmesin. kasırga & bindeli birleşmesine çomak sokmaya yönelik hiçbir girişim hiç bir söylem bizim bu dostuğumuzu bozamaz. bunu sadece kasırga başkanı olarak ben söylemiyorum. tüm kasırgadaki arkadaşlarımızın hepsi ve bindelideki dostlarımızın hepsi aynı görüştedirler. biz bu birleşmeyi laf olsun diye yapmadık. yada birbirimizi koruyalım kollayalım amacı ile yapmadık. hiç birimizinde ayrıca korunmaya ihtiyacı öncedende yoktu şimdide yok. bu birleşim bazılarının çıkardığı laflar gibi birisinin birine sığınması üzerine kurulmadığını bu serverda oynıyan herkez biliyor. bazıları kendilerine yediremiyor olabilir oda onların sorunu. bu birleşme gerçekleştirilirken yaşananların neler olduğunu bunu bozabilmek için kimlerin neler neler yaptığını bizzat yaşadık biliyoruz. o zamandan beri biliniyorduki bu birleşim server18 deki tüm dengeleri alt üst edecekti ve etmiştirde zaten.
s18 de rakibimiz olan 4 tane rakip wowumuz var. bu 4 rakip wowu en az ikişer defa 99 dan sıfırlıyabilecek ordulara sadece kasırgalar olarak sahibiz. bindelideki dostlarımızın ordularını saymıyorum bile. onlardada wow ordularının olduğunu gayet iyi biliyoruz. mutlakaki rakiplerimizinde elinde orduları vardır. kendi stratejileri neyi gerektiriyorsa bindeli yada kasırga wowlarına saldırılar gelecektir bundan doğal bir şey yoktur.
bu söylediklerimi hiçkimseyi hiç bir birliği küçümsemek için söylemiyorum. yanlış anlaşılmasın ltf. ancak servera , wowlara yön verecek ordular elimizde mevcuttur. o yüzdendirki şahsen s18 de wowu kasırga&bindeli wowlarından birisinin kuracağından kesinlikle eminim. ana wow konusuna gelince açıkça belirtiyorumki kasırgada ana wow diye belirlenmiş bir kavram yoktur. zaman neyi getirirse stratejimiz neyi gerektirirse ona göre hareket edileceğini herkez bilir.

ayrıca şu ana kadar ortaya çıkan orduların içinde en etkili ordu yine kasırgadan barbarr arkadaşımızdan gelmiştir. şu ana kadar iyi bir ordu göremedik yorumuna katılmam mümkün değildir o yüzden:)
gerektiği gibi tek atışla yeterli hasarı vermiştir.
( sadece o ordu yola çıkarken bazı arkadaşlarımızla iddialaşmamıza göre koçbaşı sayısının biraz eksikliğinden dolayıda olsa şahsen 25 - 30 seviye arasında seviye alırız diye tahmin etmiştim. farklı görüşte olan arkadaşlarımızda oldu. yinede tahminlerimize yakın bir seviye aldık tek bir ordu ile. ) barbarr arkadaşımı ve savunan arkadaşımızı tekrar bu vesile ile kutluyorum. şu ana kadar piyasaya çıkan ordular içinde herkezi kutlarım arkadaşlar. sonuçta bir emek verilmiştir bu zamana kadar bu askerler bir şekilde korunmuş basılıp beslenebilmiştir. daha nice büyük orduların raporlarını görmek dileği ile ve elbetteki seviyeli bir wow dönemi geçirmek dileği ile

saygılarımla
anas10 / premium

aKmet
14-02-2010, 21:18
arkadaşlar hiç kimse boşuna farklı beklentiler içine girmesin. kasırga & bindeli birleşmesine çomak sokmaya yönelik hiçbir girişim hiç bir söylem bizim bu dostuğumuzu bozamaz. bunu sadece kasırga başkanı olarak ben söylemiyorum. tüm kasırgadaki arkadaşlarımızın hepsi ve bindelideki dostlarımızın hepsi aynı görüştedirler. biz bu birleşmeyi laf olsun diye yapmadık. yada birbirimizi koruyalım kollayalım amacı ile yapmadık. hiç birimizinde ayrıca korunmaya ihtiyacı öncedende yoktu şimdide yok. bu birleşim bazılarının çıkardığı laflar gibi birisinin birine sığınması üzerine kurulmadığını bu serverda oynıyan herkez biliyor. bazıları kendilerine yediremiyor olabilir oda onların sorunu. bu birleşme gerçekleştirilirken yaşananların neler olduğunu bunu bozabilmek için kimlerin neler neler yaptığını bizzat yaşadık biliyoruz. o zamandan beri biliniyorduki bu birleşim server18 deki tüm dengeleri alt üst edecekti ve etmiştirde zaten.
s18 de rakibimiz olan 4 tane rakip wowumuz var. bu 4 rakip wowu en az ikişer defa 99 dan sıfırlıyabilecek ordulara sadece kasırgalar olarak sahibiz. bindelideki dostlarımızın ordularını saymıyorum bile. onlardada wow ordularının olduğunu gayet iyi biliyoruz. mutlakaki rakiplerimizinde elinde orduları vardır. kendi stratejileri neyi gerektiriyorsa bindeli yada kasırga wowlarına saldırılar gelecektir bundan doğal bir şey yoktur.
bu söylediklerimi hiçkimseyi hiç bir birliği küçümsemek için söylemiyorum. yanlış anlaşılmasın ltf. ancak servera , wowlara yön verecek ordular elimizde mevcuttur. o yüzdendirki şahsen s18 de wowu kasırga&bindeli wowlarından birisinin kuracağından kesinlikle eminim. ana wow konusuna gelince açıkça belirtiyorumki kasırgada ana wow diye belirlenmiş bir kavram yoktur. zaman neyi getirirse stratejimiz neyi gerektirirse ona göre hareket edileceğini herkez bilir.

ayrıca şu ana kadar ortaya çıkan orduların içinde en etkili ordu yine kasırgadan barbarr arkadaşımızdan gelmiştir. şu ana kadar iyi bir ordu göremedik yorumuna katılmam mümkün değildir o yüzden:)
gerektiği gibi tek atışla yeterli hasarı vermiştir.
( sadece o ordu yola çıkarken bazı arkadaşlarımızla iddialaşmamıza göre koçbaşı sayısının biraz eksikliğinden dolayıda olsa şahsen 25 - 30 seviye arasında seviye alırız diye tahmin etmiştim. farklı görüşte olan arkadaşlarımızda oldu. yinede tahminlerimize yakın bir seviye aldık tek bir ordu ile. ) barbarr arkadaşımı ve savunan arkadaşımızı tekrar bu vesile ile kutluyorum. şu ana kadar piyasaya çıkan ordular içinde herkezi kutlarım arkadaşlar. sonuçta bir emek verilmiştir bu zamana kadar bu askerler bir şekilde korunmuş basılıp beslenebilmiştir. daha nice büyük orduların raporlarını görmek dileği ile ve elbetteki seviyeli bir wow dönemi geçirmek dileği ile

saygılarımla
anas10 / premium

iyi yazmısşsın sül abi :D yalnız şu dierlerini bitirekte döğüşek sennle :D

premium
14-02-2010, 21:34
iyi yazmısşsın sül abi :D yalnız şu dierlerini bitirekte döğüşek sennle :D
hiç heveslenme ahmet. wow ordusunun birini sana ayırdım zaten.
bulacam seni olm varya hani :))
anladın sen onu:))

MAKHEDA
14-02-2010, 21:50
4 rakip wowu en az ikişer defa 99 dan sıfırlıyabilecek ordulara sadece kasırgalar olarak sahibiz.

:D :D :D sahibiz.... ve de bu ordular okadar fazlaki speed serverdaki 3 tane daha wowu 99dan eksi 99 a indirir :D gülmekten öldüm valla :D dehşet sacıyon abim helal sana :) takılıyom alınma güzeldi esprin.sen çok yaşa emi.

SaLLa
14-02-2010, 22:24

Tuhaf tuhaf seneryolar kurmak yerine bulunduğunuz birliğin wow yıkımı ile ilgilenmenizi tavsiye ederim. Bu serverda sadece BİNDELİ yada KASIRGA birlikleri yok. Sürekli anlamsız sözler kullanarak bence sadece kendi birliklerinizi küçük düşürmüş oluyorsunuz. Kasırganın delilere saldırmasını bekleyerek yada delilerin kasırgaya saldırmasını bekleyerek wow kurma hayallerine kapılmayın başka tür stratejiler peşine girin bu tür oyunlarla anca kendinizi kandırırsınız...

kuzenler
14-02-2010, 22:55
http://travian-reports.net/tr/report/43087f3772d

sıcak bir rapor

tartışmaya açık bir rapor bu ordu daha güzel işlerde kullanıla bilirdi yada birlik yönetimindeki arkadaşlar 2 ay öncede bu arkadaşları haberdar edebilirdi ordunuzun yanına koçbaşı basın die sağlam koçbaşı girseymiş ardındanda 2 sağlam ordu mancınıkla temiz iş çıkardı bu benim yorumumdu.

yada bu ordu wow köyüne deilde daha farklı yerlerde kullanıla bilirdi. yinede güzel saldırı

saldıran arkadaşımın emeğine sağlık savunan dosum leydiyi tbrk. ederim.

buyrun yorum sizin.

yazık yau.nasıl bir saldırı bu yau ??hangi amaca hizmet ediyor bu saldırı?? 300ler bu orduları çok arayacak çook.

premium
14-02-2010, 23:57
yazık yau.nasıl bir saldırı bu yau ??hangi amaca hizmet ediyor bu saldırı?? 300ler bu orduları çok arayacak çook.
sadece bu olsa neyse fevri bi saldırı olarak düşünülebilir. buna benzer benzemez daha nice ordular patladı.
ilginç bir durum var ortada ama neyse. vardır herhalde bir bildikleri. wowlara tahıl üretimi açıyorlardır belki:)

asz1
15-02-2010, 00:04
300 ve zero bırlıklerı

bosuna ugrasmayın be kardesım bındelı ıle aramızı bozmaya:)
bende delıyım:)
ahmette kasırga, sertıfte kasırga...

ve bızde ordu yok malesef sandıgınız gıbı guclu ordularımız yok...

varsa bu serverda zeroda vardır guclu ordu baska kımseden cıkacagına ınanmıyorum...
zaten onlarda suanda 300 lerın wow koylerınden bırını vurucak yakın zamanda...
cunku adamlar dıv bırlıgı ıle bu zamana kadar wow ıcın mucadele ettıler...wow kurmaktı zeroların tek amacı s18 de...onun ıcın 300 lere kurdurmıcaklar nekadarda profılde bırlesımde olsalarda...kasırga ıle bındelının zaten kurmasından yana deıl...ama eger sevıye 85 90 larda ıkı tane 300 wowu olursa zeronun orduları yola cıkıcak...eger cıkmazsa zaten bu zaman kadar dıv ıle bosu bosuna savas etmıs olucaklar ve amacalarına hedeflerıne onca bırlık mensubu uyelerıne ıhanet etmıs olucaklar eger zero wow kurmazsa...

kuzenler
15-02-2010, 00:44
sadece bu olsa neyse fevri bi saldırı olarak düşünülebilir. buna benzer benzemez daha nice ordular patladı.
ilginç bir durum var ortada ama neyse. vardır herhalde bir bildikleri. wowlara tahıl üretimi açıyorlardır belki:)

evet normal bir durum gibi gözükmüyor.böyle bir saldırı ancak kasırga wowunun zarar görmesini istemeyen biri tarafından yapılmış olabilir :) .veya yanlışlıkla rasgele konumunda bırakmış olabilir :) .her ne olursa olsun 300lerin bundan sonraki saldırıları daha organize çıkmaları şart.zaten ordu kıtlığı var olanlarda heba oluyrlar..

aKmet
15-02-2010, 02:38
300 ve zero bırlıklerı

ve bızde ordu yok malesef sandıgınız gıbı guclu ordularımız yok.....................

varsa bu serverda zeroda vardır guclu ordu baska kımseden cıkacagına ınanmıyorum...
cunku adamlar dıv bırlıgı ıle bu zamana kadar wow ıcın mucadele ettıler...wow kurmaktı zeroların tek amacı s18 de...onun ıcın 300 lere kurdurmıcaklar nekadarda profılde bırlesımde olsalarda...kasırga ıle bındelının zaten kurmasından yana deıl...ama eger sevıye 85 90 larda ıkı tane 300 wowu olursa zeronun orduları yola cıkıcak...eger cıkmazsa zaten bu zaman kadar dıv ıle bosu bosuna savas etmıs olucaklar ve amacalarına hedeflerıne onca bırlık mensubu uyelerıne ıhanet etmıs olucaklar eger zero wow kurmazsa...

++++++++++

netcafe
15-02-2010, 09:25
300 ve zero bırlıklerı

ve bızde ordu yok malesef sandıgınız gıbı guclu ordularımız yok...

bindeli ile sizin aranızı bozmana uğraşan yok kardeşim kendı kendınıze laf cıkarıyorsunuz .
biri der leyyde karısmayın wowu bıtırsın biri der deleteye karışmayın wow bitsin resmen insanları saldırsın dıye tahrık edıyorsunuz bırleşme amaaaaa
içiniz gidiyor kendınız kurmanız için .. benım için farrk etmez demıssınız
bıraksana kardeşim...
adam aylarca saldırı asker basıcak .. sonra onları saldırı yapmadan muzeye kaldırcak varmı böyle salaklık. içiniz gidiyor içiniz birleşmenız kurar dıye nede olsa saldıramıcaksınız ..

SaLLa
15-02-2010, 10:09
Birilerinin içi falan gitmiyor aksine birilerinin bazı şeyler zoruna gidiyor. Kendinizi hep dev aynasında gördünüz şimdi çaresizlikten bu derece gergin oluyorsunuz. Biz yıkacağız kuracağız diyoruz sizde desenize yıkacağız kuracağız diye. Sende 300tm de yönetimindesin o halde sende oradaki arkadaşlarına ihanet edenlerden birisisin. Wow dönemi gelmiş adamlarınızı savaşa sokuyorsunuz ve kişisel çıkarlar için aynı adamların 1 senelik emeklerini heba ettiniz şimdi hiç bir şekilde hiç bir yüzle konuşmayın biz kimsenin ordusunu köyünde bırakmayız bu serverda sadece 6 tane wow köyü yok birleşimimiz dışında 4 tane daha wow köyü var gider onları sıfırlarız bir kaç kere hiç olmadı wow köylerimizi 99 da bırakıp sizlerin 0 dan tekrar yukarı çıkmasını bekleyip yeniden sıfırlarız kısacası her türlü her şartta ordularımızı kullanırız olmadı kafamıza göre 6 wowuda 99 da bırakıp serveri bitirtmeyiz ne yapacağımız belli olmaz ve ne yapacağmız sadece bizleri ilgilendirir sizin sorununuz değil tüm bunlar... Kendi düşünceleriniz Zero 99 olursa yıkarız gibi birşeyse o halde aynı düşünceleri bizim düşüncelerimiz olarak yansıtmayın, yarın yapacağınız çirkinliklere bizim üstümüzden zemin hazırlamayın! geçmişiyle bugünüyle karanlık bir birlik oldunuz s18 de hiç bir ortamda hiç bir şekilde söz söylemeye yüzünüz olmamalı...!

netcafe
15-02-2010, 10:56
bindeli ile sizin aranızı bozmana uğraşan yok kardeşim kendı kendınıze laf cıkarıyorsunuz .
biri der leyyde karısmayın wowu bıtırsın biri der deleteye karışmayın wow bitsin resmen insanları saldırsın dıye tahrık edıyorsunuz bırleşme amaaaaa
bıraksana kardeşim...
adam aylarca saldırı asker basıcak .. sonra onları saldırı yapmadan muzeye kaldırcak varmı böyle salaklık. içiniz gidiyor içiniz birleşmenız kurar dıye nede olsa saldıramıcaksınız ..

Birilerinin içi falan gitmiyor aksine birilerinin bazı şeyler zoruna gidiyor. Kendinizi hep dev aynasında gördünüz şimdi çaresizlikten bu derece gergin oluyorsunuz. Biz yıkacağız kuracağız diyoruz sizde desenize yıkacağız kuracağız diye. Sende 300tm de yönetimindesin o halde sende oradaki arkadaşlarına ihanet edenlerden birisisin. Wow dönemi gelmiş adamlarınızı savaşa sokuyorsunuz ve kişisel çıkarlar için aynı adamların 1 senelik emeklerini heba ettiniz şimdi hiç bir şekilde hiç bir yüzle konuşmayın biz kimsenin ordusunu köyünde bırakmayız bu serverda sadece 6 tane wow köyü yok birleşimimiz dışında 4 tane daha wow köyü var gider onları sıfırlarız bir kaç kere hiç olmadı wow köylerimizi 99 da bırakıp sizlerin 0 dan tekrar yukarı çıkmasını bekleyip yeniden sıfırlarız kısacası her türlü her şartta ordularımızı kullanırız olmadı kafamıza göre 6 wowuda 99 da bırakıp serveri bitirtmeyiz ne yapacağımız belli olmaz ve ne yapacağmız sadece bizleri ilgilendirir sizin sorununuz değil tüm bunlar... Kendi düşünceleriniz Zero 99 olursa yıkarız gibi birşeyse o halde aynı düşünceleri bizim düşüncelerimiz olarak yansıtmayın, yarın yapacağınız çirkinliklere bizim üstümüzden zemin hazırlamayın! geçmişiyle bugünüyle karanlık bir birlik oldunuz s18 de hiç bir ortamda hiç bir şekilde söz söylemeye yüzünüz olmamalı...!

yaw kardeş bırakın bu işleri ne çirkeflik yaptınız kımsenın cıtı cıkmıyor haklı oldugumuz halde haksız gosterıldık aadamlar bırlık kiralıyor bızlerı yıkmak ıcın turkler 300 deliler ne oyunlar geldı gectı bu bırlık uzerınden .. hala bak dımdık ayakta benım için wowu kurmaktan zıyade onun ıcın verılen emekler önemlş bız kımsenın emeklerını heba etmedık wow için tahıl gereklıdı mılletı hafıfletmek ıcın yaptık nerden bılelım adamlar sınsı arkamızda iş cevırıyor .. 300 deliler mıdır ne lerse onlar ıhanet etmeze bu kadar zarar vercegınımızı sanıyordunuz .. neden son 3 saldırınız cakıldı ? gerek yok boyle şeylere oyun netıcede ..
karıga - bındelı bırleşmesı umrumuzda deyıl .. 300 ler hakkında yoorum yapmanıza gerek.
kendıne ıyı bak ıyı oyunlar..

premium
15-02-2010, 11:50
yaw kardeş bırakın bu işleri ne çirkeflik yaptınız kımsenın cıtı cıkmıyor haklı oldugumuz halde haksız gosterıldık aadamlar bırlık kiralıyor bızlerı yıkmak ıcın turkler 300 deliler ne oyunlar geldı gectı bu bırlık uzerınden .. hala bak dımdık ayakta benım için wowu kurmaktan zıyade onun ıcın verılen emekler önemlş bız kımsenın emeklerını heba etmedık wow için tahıl gereklıdı mılletı hafıfletmek ıcın yaptık nerden bılelım adamlar sınsı arkamızda iş cevırıyor .. 300 deliler mıdır ne lerse onlar ıhanet etmeze bu kadar zarar vercegınımızı sanıyordunuz .. neden son 3 saldırınız cakıldı ? gerek yok boyle şeylere oyun netıcede ..
karıga - bındelı bırleşmesı umrumuzda deyıl .. 300 ler hakkında yoorum yapmanıza gerek.
arkadaşım öncelikle ağzından çıkanı kulağın duysun. kendi yönetim beceriksizliklerini bizim üzerimize yamamaya çalışma. buna kendini bile inandıramazsın.
bizmi çıkardık 300 deli leri sizin başınıza ? kendi ekibiniz değilmiydi bu arkadaşlar ? sizin deyiminizle yönetimi ele geçirmeye çalıştılarsa buda yine sizin zaafiyetinizden başka bişi değil. bizmi dedik size gidin adamların şifresini çalın , saldırı askerini the paşaya defnsları çöl aslanına çakın , tüm yönetimin yetkilerini iptal edin diye. o ekibinde size yaptıklarından bizi sorumlu tutamazsınız sizin kendi kendinize yaptığınız çirkefliktir o zaman çirkeflikse bu. türkler olayıda yine tamamen sizin beceriksizliğiniz yüzünden gelişen bir olaydır. varmı bunada bi itirazın. wow döneminde bindelilere saldırı çıkartmak ve karşılığında pek çok merkezinizin heder olmasının sorumlusuda sizsiniz. yönetim beceriksizliğinizdir başka hiç bir şey değil.
daha onlarca örnek veririm yaptığınız hatalara. wowlara çift atış saldırı yapılmasındanmı bahsedeyim hiç bir hasar veremiyecek olan askerleri orduları yok yere heder edilmesindenmi bahsedeyim.
hangi birliğinize şimdiye kadar sahip çıktınızda şimdi konuşabiliyorsun hala. kaos ları ortada bırakmanızdan belli herşey. en son örnek lost olayını zaten hiç mevzu bile etmiyorum. siz bu olayınızıda bizden bilirsiniz.

özellikle bir haftadan beri forum sayfalarında yaptığınız yorumlar ortada. kasırga-bindeli birleşmesine çokam sokmaya çalışmaktan başka hiç bir şey yapmadınız. yada o yorumları yapanlara söz geçiremiyorsunuz öylede bakabiliriz olaya. her iki şekildede istediğiniz kadar çırpının bu birleşme sonuna kadar devam edecektir. ve iddia ediyorum bu server bu wowu kasırga&bindeli birliklerindeki 6 wowdan birisi kuracaktır. hangisi kurarsa kursun biz kurmuş olacaz. ismimizde ortak olacak. bu böyle biline.

SaLLa
15-02-2010, 12:09

Hops destur de bir çirkeflik arıyorsan kendini sorgula derim düne kadar abla dediğin birisine ''KAŞAR'' diyebilecek kadar küçülen sen değil misin? Neden kaşar oldu o ablan hesap sildi diye işte bu derece çıkarcı bir yapınız var ve o yüzden ortaya türkler 300 deli lost. vs. gibi birlikler çıkıyor neden zeroda böyle bir sorun yok? Neden delilerde veya kasırga 'da yok? Hep sizi mi buluyor tüm bunlar? Bırakın bu işleri ne ektiyseniz şimdi onu biçiyorsunuz. 45 merkez almışız sen 3 tane ordunun çakılmasından bahsediyorsun bırakta çakılsın 45 merkeze 3 ordu. Sizin çakılan ordularınızın haddi hesabı bile yok istersen hepsinin raporlarıda mevcuttur... Biz 300 ler hakkında yorum falan yapmıyoruz yorum yapılacak bir halinizde yok sadece adamlarınıza söyleyin saçma sapan sözlerle birleşimimize söz söylemesinler biz söylemekten bıktık siz anlamamaktan bıkmıyorsunuz ha kasırga ha deli bir fark yok ortada ok?

Heminet
15-02-2010, 12:35
Hops destur de bir çirkeflik arıyorsan kendini sorgula derim düne kadar abla dediğin birisine ''KAŞAR'' diyebilecek kadar küçülen sen değil misin? Neden kaşar oldu o ablan hesap sildi diye işte bu derece çıkarcı bir yapınız var ve o yüzden ortaya türkler 300 deli lost. vs. gibi birlikler çıkıyor neden zeroda böyle bir sorun yok? Neden delilerde veya kasırga 'da yok? Hep sizi mi buluyor tüm bunlar? Bırakın bu işleri ne ektiyseniz şimdi onu biçiyorsunuz. 45 merkez almışız sen 3 tane ordunun çakılmasından bahsediyorsun bırakta çakılsın 45 merkeze 3 ordu. Sizin çakılan ordularınızın haddi hesabı bile yok istersen hepsinin raporlarıda mevcuttur... Biz 300 ler hakkında yorum falan yapmıyoruz yorum yapılacak bir halinizde yok sadece adamlarınıza söyleyin saçma sapan sözlerle birleşimimize söz söylemesinler biz söylemekten bıktık siz anlamamaktan bıkmıyorsunuz ha kasırga ha deli bir fark yok ortada ok?

++++++++++

aKmet
15-02-2010, 14:37
++++++++++

bu lafları duvar a etsek duvar dayanamaz yıkılırdı size ediyoruz anlamıyorsunuz hala ezdik geçtik diyok anlamıyorsunuz :D

bu arada hassan sabbah hikayelerimiz bitmedi :D

MAKHEDA
15-02-2010, 14:43
300 vs zerotoll sağlam gidiyor. rakip birlik acemi başkanları salla ve anas10 her yazılarında güyaaa hiç önemsemedikleri bu birliklerin isimlerini agızlarını alır oldu.burdan zaten belli dir ve herkes anlıyor.sadece lafla moral bozmaya yönelik 99dan sıfırlarız lafları yine gündemde ayrıca çamur atmakta başlamış salla ve anas tarafından.siz içinizdeki hainlerle wowa gidiyorsunuz millet hem rakiple savaşıyor hem hainleri wowdan mahrum ediyor :D bu birliklerde iş yoksa bitik se sizde eziksiniz ki hala sizin üstünüzde bunlar :D salla akıllısı daha da ileri gitmiş yeni bir laf söylemiş buda vahim bir durum.99.seviyede 6 tane wowumuzuda bekletip oyunu bitirmeyiz gibi boş laflarla göz dağı vermek peşinde.komik taraf ise bu sözlerin sahibi wow yolunda ilerleyen bir birliğin başkanı :D rakiplerine saygı duymayan bu başkanları heminette burda tek kelime uyarmamış tebrkler sana da abi.

gogora
15-02-2010, 15:15
300 vs zerotoll sağlam gidiyor. rakip birlik acemi başkanları salla ve anas10 her yazılarında güyaaa hiç önemsemedikleri bu birliklerin isimlerini agızlarını alır oldu.burdan zaten belli dir ve herkes anlıyor.sadece lafla moral bozmaya yönelik 99dan sıfırlarız lafları yine gündemde ayrıca çamur atmakta başlamış salla ve anas tarafından.siz içinizdeki hainlerle wowa gidiyorsunuz millet hem rakiple savaşıyor hem hainleri wowdan mahrum ediyor :D bu birliklerde iş yoksa bitik se sizde eziksiniz ki hala sizin üstünüzde bunlar :D salla akıllısı daha da ileri gitmiş yeni bir laf söylemiş buda vahim bir durum.99.seviyede 6 tane wowumuzuda bekletip oyunu bitirmeyiz gibi boş laflarla göz dağı vermek peşinde.komik taraf ise bu sözlerin sahibi wow yolunda ilerleyen bir birliğin başkanı :D rakiplerine saygı duymayan bu başkanları heminette burda tek kelime uyarmamış tebrkler sana da abi.

saygıdan bahsedene bakar mısın? kendinin yapmadığı bişeyi başkalarından bekleyemezsin... saygıyı hak etmek gerekir. Sözcüsü senin olduğun birliğe kim nasıl saygı duysun.( zerotoll u ayırıyorum oradaki bi çok oyuncuyu severim ve saygıyı hakeden insanlardır.)

wowu lider olan değil 100 yapan kazanır.

şunu söyleyeyim güçlüyüz. Wow gibi bi kaygımız yok ama siz kuramazsınız.
kasırga kurar bindeli kurar hiç farketmez.

zaten bence wow binası oyunu bitirmek için uydurulmuş bi saçmalık.Biz böyle iyiydik bi kaç sene daha devam ederdik.

Acemi başkan dediğin kendine bakmadan bindeliye savaş açanlardır. Bindeli ye savaş açmak sizin neyinize gidin kumda oynayın.
http://www.imagestocktr.com/up/00017406_300.jpg

MAKHEDA
15-02-2010, 15:37
gogoş sen çocukluk fotonu koymuşun işte.biz cocukken bile zar atardık kumar oynardık kendinle karıştırma beni :D sen süt oğlansın seni biliyoz wow 100 olmasa 1-2 sene daha oynarız demiş akıllı :D cocuklarda öledir oyuncagını elinden alma hiç ses çıkarmaz :D yukardaki foton gibi :D

SaLLa
15-02-2010, 15:45
saygıdan bahsedene bakar mısın? kendinin yapmadığı bişeyi başkalarından bekleyemezsin... saygıyı hak etmek gerekir. Sözcüsü senin olduğun birliğe kim nasıl saygı duysun.( zerotoll u ayırıyorum oradaki bi çok oyuncuyu severim ve saygıyı hakeden insanlardır.)

zaten bence wow binası oyunu bitirmek için uydurulmuş bi saçmalık.Biz böyle iyiydik bi kaç sene daha devam ederdik.

Acemi başkan dediğin kendine bakmadan bindeliye savaş açanlardır. Bindeli ye savaş açmak sizin neyinize gidin kumda oynayın.

Hehe tek kelime ile KAPAK olmuş ne diyeyim ki :D

MAKHEDA
15-02-2010, 16:20
Hehe tek kelime ile KAPAK olmuş ne diyeyim ki

gogoşanın bebelik resmi demi :D :D :D süper olmuş harbi. adam nerden bulmuşsa bebelik resmini :D tipe bak :D benim böle olm olsa evlatlıktan reddederim :D

premium
15-02-2010, 16:21

Hehe tek kelime ile KAPAK olmuş ne diyeyim ki :D
hemde nası bi kapak:p
klavuzu , sözcüsü makhadena olan birliğin vay haline:D

SaLLa
15-02-2010, 16:29
hemde nası bi kapak:p
klavuzu , sözcüsü makhadena olan birliğin vay haline:D

valla he bula bula bu Kamili mi bulmuşlar :D yazık yazık :p

Heminet
15-02-2010, 16:32
bu lafları duvar a etsek duvar dayanamaz yıkılırdı size ediyoruz anlamıyorsunuz hala ezdik geçtik diyok anlamıyorsunuz :D

bu arada hassan sabbah hikayelerimiz bitmedi :D

size derken ? ben kımdenım kı sıze gore _?

MAKHEDA
15-02-2010, 16:32
hemde nası bi kapak
klavuzu , sözcüsü makhadena olan birliğin vay haline

ben kimsenin sözcüsü değilim laflarımın nasıl sizde kapak etkisi yaratttıgını gördükçe köşe oluyorum :D 300ler sizle muhattap olmuyor diye çıldırıyonuz :D beni sözcü sanıyosunuz :D kendinizce adamlara laf atmak için bahane arıyorsunuz.bu adamlar size naptı ciddi??2 lafınızdan biri bunlar oldu?adamlar kafada gidiyor işte?ne rapor var elinizde ne birşey paso sallıonuz.önce rapor bulun.onun üstünden reklamınızı yapın acizler.boş boş raporsuz adamları asagı cekmeye calışmayın eziklerrr :D beni sözcü sanıyorsunuz ya helal size :D

MAKHEDA
15-02-2010, 16:36
valla he bula bula bu Kamili mi bulmuşlar :D yazık yazık :p

sen ahmet kucu kucusunu buldunda sana konuşan oldumu :D gerçi bulmadın sana verdiler onu 4 haftalıkken :D o sözcülük yapıyorda bana mı laf sokuyon utanmadan ? ahmetin sözcülüğü hav hev :Dbaşka ne bekliyorsunuz :D

ozguuyar
15-02-2010, 16:39
Burada hep bu şekilde seviyesiz tartışmalar mı yapılıyor allah aşkına? Raporları vs leri forumdan takip et demişlerdi, ama biraz yavan geldi bana burada sohbet?

Heminet
15-02-2010, 16:50
Burada hep bu şekilde seviyesiz tartışmalar mı yapılıyor allah aşkına? Raporları vs leri forumdan takip et demişlerdi, ama biraz yavan geldi bana burada sohbet?
ne yazıkki haklısın.

SaLLa
15-02-2010, 16:52
birisi şu kamile kafadaki kişinin Delete olduğunu ve Delete isimli kişinin 300 birliğinde olmadığını anlatsın lütfen gözleride bozulmuş sanırım ikide bir kafada 300 var diyo yazık buna ya :D

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye
1. delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac) BiNDeLi KARDEŞLİĞİ DeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413) 79-

MAKHEDA
15-02-2010, 16:52

kusuru bakma kardeş salla ve anas ın başkan oldugu bir server yasanıyor burda rapor koymazlar hiç zamanı var derler o zamana kadar atıp tutarlar.99.seviyede gel sen buraya. ozaman sıfırlıcaklarmış :D

MAKHEDA
15-02-2010, 16:56
birisi şu kamile kafadaki kişinin Delete olduğunu ve Delete isimli kişinin 300 birliğinde olmadığını anlatsın lütfen gözleride bozulmuş sanırım ikide bir kafada 300 var diyo yazık buna ya

:D:D:D ha sen o fake wowu nimetten mi sayıyon :D acizlik yapma iice rezil oluyorsun.zaten rezilsin :D henayı durdur deleteyi sal yukarı.onun inceğini sende iyi biliyorsun.zerolarrr geliyor geriden fren koyma sakın tamponun göçer sonra :D

premium
15-02-2010, 16:58
birisi şu kamile kafadaki kişinin Delete olduğunu ve Delete isimli kişinin 300 birliğinde olmadığını anlatsın lütfen gözleride bozulmuş sanırım ikide bir kafada 300 var diyo yazık buna ya :D

Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye
1. delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac) BiNDeLi KARDEŞLİĞİ DeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413) 79-
bak nasıda zoruna gitti hemen nasıda zıpladı seninki üstat:))
sen arada laflıyorsun bu ezikle bi zahmet söyleyiverde muhattabıım olmadığını dengine çatsın he:p
rapor istiyenler koysunlarda bizde görelim. biz kimi ne zaman indireceğimizi gayet iyi biliyoruz:)
gördük onların raporlarınıda. toplasan hepsi bi barbarr etmedi daha:)
başkada zaten birşey söylemeye gerek yok. biz eğlencemize bakıyoruz. gerisi hikaye:rolleyes:

SaLLa
15-02-2010, 17:03
bak nasıda zoruna gitti hemen nasıda zıpladı seninki üstat:))
sen arada laflıyorsun bu ezikle bi zahmet söyleyiverde muhattabıım olmadığını dengine çatsın he:p
rapor istiyenler koysunlarda bizde görelim. biz kimi ne zaman indireceğimizi gayet iyi biliyoruz:)
gördük onların raporlarınıda. toplasan hepsi bi barbarr etmedi daha:)
başkada zaten birşey söylemeye gerek yok. biz eğlencemize bakıyoruz. gerisi hikaye:rolleyes:

sahiden bu Kamil rapor rapor diyorda bende bir rapor göremedim henüz Barbar'ın üstüne :D bunu duyan sanacak ki dünyaları o yıkmış kendi kendine konuşuyor birde ne diyor onuda anlamıyom

peace21
15-02-2010, 20:19
wow gidişatı ile ilgili birazda ben yorumda bulunayım ,

öncelikle BİNDELİ&KASIRGA oluşumu için ileri geri konuşulurken dikkatimi çeken konu şu. bazı arkadaşlar o kadar ürkmüşleri ki yazarken kendilerini ele veriyorlar şöyle ki;

bindeli ve kasırganın ellerinde ordularla kalacağını çok iyi biliyorlar kendi wow larına güvenleri yokki bu serverin lider ve elit iki birliğinin oluşturduğu BİNDELİ&KASIRGA oluşumun her iki birliğin diğer tüm wowları yıkabileceğini buna rağmen ellerinde ordu kalacağını ve birbirlerine saldıracaklarını düşünüyorlar bu düşüncelerinde haklı oldukları konu elimizde ordu kalacağıdır lakin asla ve asla oluşumumuzun birbirlerine saldırı çıkaracakları konusunda ise haksızdırlar

BİNDELİ&KASIRGA oluşumunun birbirlerine saldıracaklarını düşünmeleride oldukça doğal sebebine gelince kendi birleşmelede oldukları birlikleri teker teker yüzüstü bırakmışlardır. demekki zeroların ve 300 lerin başabaş gideceği bir server olsa(ki bunun asla olmayacağını hepimiz çok iyi biliyoruz) 300 ler zerolara saldıracak:) ki bunu yapacaklarını birleşimde oldukları birlikleri yüzüstü bırakarak göstermişlerdir.

yazılanları okuyunca ve server dışından okuyanların çıkaracağı sonuç şudur S18 in baskın oluşumu BİNDELİ&KASIRGA oluşumu olmakla beraber wowun tek adaylarıdır rakiplerimiz o kadar kötü durumdadırler ki kendilerini avantaj sağlayabilmek için BİNDELİ&KASIRGA oluşumunun içine nifak sokmaya çalışıyorlar :)

yanılıyorsunuz 300 ler yanlısyorsunuz bizler bu servere eğlenmeye geldik ve sizlerlende çok eğlendik gerek savaş esnasında gerekse forum yazışmalarında veeee şunu bilin ordularımız ellerimizde kalır emeklerimizin üstüne çizgi çizeriz ama dostlarımızı yolda bırakmayız çünkü biz 300 değiliz bizzzz BİNDELİ&KASIRGA yız

geçme bu fırtınadan KASIRGA&DELİ esiyor

rapor isteyen arkadaşlarımız haklılar lakin gelen raporlarda olukça kötü raporlar ve o raporlardada rakiplerimizin yanlışlarını anlatarak serverin daha güzel geçmesini istiyoruz ama birlik oyuncuları ile olan iletişim kopukluğundan dolayı aynı hatayı tekrarlamaktadırlar bu konuda saldıran arkadaşlarımızı suçlamıyorum bilgi eksikliği ve\veya deneyimsizlikleri olabilir lakin birlik yöneticileri bu konuda hassa olmaları gerekiyor görünen o ki rapor show için yine s18 in baskın oluşumu BİNDELİ&KASIRGA bekleniyor
sabırsızlanmayın geliyoruzzzzz:p

asz1
15-02-2010, 22:08
bıraksana kardeşim...

ya senının kalp gozun okadar kapanmıs kı...bıraz ıyı nıyetlı ol ıyı nıyetlı:)9

ordularımzı cakacak yermı yok:))

merkezlerınızızı ezer gecerız 2 3 gunde sonra bı vıdıo yaparız kapak olur sıze bu:))
bıdaha kı serverlarda kasırga delı ısmı gordugunuzde cekınırsınız acaba yıne onlarmı dıye:))

hadı be kardesım burda oyun oynuyoruz eglenıyoruz sızın gıbı kumdan kale yapmıyoruz bızz:)

Heminet
15-02-2010, 22:32
sildirin bakalım mesajları sildirin edin küfürleri edin sonrada sildirin. nefret ettim sizin bu durumunuzdan

aKmet
16-02-2010, 00:02
size derken ? ben kımdenım kı sıze gore _?

yanlışlıkla senden alıntı yapmışım :D

Kerumaru
16-02-2010, 05:03
s18 de oynamayı bilen kaç oyuncu var daha doğrusu üslubuna göre davranmayı efendiliği bilen kaç kişi var...Birbirinizi kırarak elinize ne geçecek merak ediyorum doğrusu.