PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 18]

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

aKmet
22-01-2010, 15:07
çocuk çoluğun eline tılsım geçerse ne olur :D

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=84482760e0b,844855a69a9

bu olur birde kapak olur yanlış anlamayın dergiye kapak olur :D

beylerhan
22-01-2010, 19:25
wowu kasırga belirler bence.en sağlam orduların onlarda olduğunu düşünüyorum.doğru hamleyi doğru zamanda yaparlarsa bence onlar götürür gibi geliyor bana.

formu bir süredir takip ediyorum, bu kaçıncı tahmininiz ben sayısını karıştırdım:D bir ara SaLLa başkanımız patatya falına döndü senin tahminler demişti:D... ama doğru yolu bulup isabetli tahmin yapmaya başladınız bu sevindirici... kasırga yada bindeli kurar, haklısınız...hangisi kurarsa kursun bizim nazarımızda ikisi de kurmuş sayılır:)....

kuzey fatihi
22-01-2010, 21:00
formu bir süredir takip ediyorum, bu kaçıncı tahmininiz ben sayısını karıştırdım:D bir ara SaLLa başkanımız patatya falına döndü senin tahminler demişti:D... ama doğru yolu bulup isabetli tahmin yapmaya başladınız bu sevindirici... kasırga yada bindeli kurar, haklısınız...hangisi kurarsa kursun bizim nazarımızda ikisi de kurmuş sayılır:)....

bin deli zor kurar dostum

aKmet
22-01-2010, 21:45
bin deli zor kurar dostum

300tm hiç kuramaz :D

Boyabatli
22-01-2010, 22:41
Gönül ister ki serveri resetleme şerefi Zeroların olsun. Bu güne kadar çok fazla savaşa girmiş olmalarına rağmen hala dimdik ayaktalar. Tek sorun d&t birliğinin tılsım alamayışı ile iyice zerolara düşman olması. Zero birlikler olarak güzel işler çıakrdık ve d&t de wow da engel teşkil edecek ordunun kaldığını düşünmüyorum.Serverde şu anda kasırga belki ordulaır ile kendinden söz ettiricek gibi görünüyor ama deli-wow u da kimse göz ardı etmesin. bakın herkes wow seviyesine yüklenmiş gidiyor ama deli ler sadece depo ve ambarla mesguller. bu yaptıkları ilerde kendilerine avantaj olarak dönecek diye düşünüyorum. delilere dikkat zeroya kuvvet:)

Her zaman KATLİAM.....

aKmet
22-01-2010, 23:39
Gönül ister ki serveri resetleme şerefi Zeroların olsun. Bu güne kadar çok fazla savaşa girmiş olmalarına rağmen hala dimdik ayaktalar. Tek sorun d&t birliğinin tılsım alamayışı ile iyice zerolara düşman olması. Zero birlikler olarak güzel işler çıakrdık ve d&t de wow da engel teşkil edecek ordunun kaldığını düşünmüyorum.Serverde şu anda kasırga belki ordulaır ile kendinden söz ettiricek gibi görünüyor ama deli-wow u da kimse göz ardı etmesin. bakın herkes wow seviyesine yüklenmiş gidiyor ama deli ler sadece depo ve ambarla mesguller. bu yaptıkları ilerde kendilerine avantaj olarak dönecek diye düşünüyorum. delilere dikkat zeroya kuvvet:)

Her zaman KATLİAM.....

ya sorma yanlışlıkla pazar ve sıgınak yükseltmişler :D:D:D:D

biz deliyiz akıllı deiliz ki seviye basak :D

Boyabatli
23-01-2010, 13:30
ya sorma yanlışlıkla pazar ve sıgınak yükseltmişler :D

biz deliyiz akıllı deiliz ki seviye basak :D

Ne güzel , wowdan hammade atarsınız kenardaki ufak köyleri geliştirmek için işte:):):)

gurbuz29
23-01-2010, 15:39
Arkadaşalr wow da son durum ne acaba bilen varmı.............

berkan şeker
23-01-2010, 15:51

http://img18.imageshack.us/img18/6526/ekranalntsiw.jpg

kuzey fatihi
23-01-2010, 18:27
ilk wow sıfırlandı...

Heminet
23-01-2010, 18:43
ilk wow sıfırlandı...

evet ılk wow sıfırlanmıs rapor görebilirsek cok sevinirim.Rapor elınde olan birisi eklesinde forumlarda ilk kez adam akıllı bir şey konuşulsun.

kuzenler
23-01-2010, 18:45
hadi hayırlısı bakalım .

saldıranı tebrik ederim

kuzey fatihi
23-01-2010, 19:57
arkadaşlar wowa saldıranda zerodan sıfırlananda da zeronun wowı benmi yanlış görüyorum

Heminet
23-01-2010, 22:12
arkadaşlar wowa saldıranda zerodan sıfırlananda da zeronun wowı benmi yanlış görüyorum
valla sıfırlanan aysun wowu ama saldıranı goremedım top10dada sadece zerolardan var o kadar askerı kesmiş olacak o yuzden rapor ıstedım bnde :) merak ettım acıkcası. aama aysun koyu fake wowda olabılır o yuzden gıren kısı tum askerı kesmıste olabılır. zaiyat vermeden fazla.

kuzey fatihi
23-01-2010, 22:47
valla sıfırlanan aysun wowu ama saldıranı goremedım top10dada sadece zerolardan var o kadar askerı kesmiş olacak o yuzden rapor ıstedım bnde :) merak ettım acıkcası. aama aysun koyu fake wowda olabılır o yuzden gıren kısı tum askerı kesmıste olabılır. zaiyat vermeden fazla.

hocam top 10da wow sıfırlandığı anda giren bir arkadaş var oda zeradan eğer başka birini kesiti diye düşünsek o zaman kimi en azından kestiği adam da 150 k falan asker kesmesi lazım o da top 10 da olsun fakat böyle bi durum göremedim top 10 daki kişiler aynı kişiler tek fark sıfırlanan wow köyünün kestiği asker sayısı bir anda attı aynı anda da cesur yürek top 10a girdi sordum kendisine temsilcim raporu silmiş kusura bakma dedi işin garip yanı kendide zeroda wow köyüde zeronun çok enteresan

kuzenler
23-01-2010, 23:47
hocam top 10da wow sıfırlandığı anda giren bir arkadaş var oda zeradan eğer başka birini kesiti diye düşünsek o zaman kimi en azından kestiği adam da 150 k falan asker kesmesi lazım o da top 10 da olsun fakat böyle bi durum göremedim top 10 daki kişiler aynı kişiler tek fark sıfırlanan wow köyünün kestiği asker sayısı bir anda attı aynı anda da cesur yürek top 10a girdi sordum kendisine temsilcim raporu silmiş kusura bakma dedi işin garip yanı kendide zeroda wow köyüde zeronun çok enteresan

ya abi cesuryürek sabahtan beri listedeydi ama hatta yanılmıyorsam dünden beri..zero wowu öğleden sonra yıkılmadımı ??

tea
24-01-2010, 00:59
tüt tühh aysun da sıfırlanmış acaba şimdi kim war sırada:D:D

tea
24-01-2010, 01:09
evet ılk wow sıfırlanmıs rapor görebilirsek cok sevinirim.Rapor elınde olan birisi eklesinde forumlarda ilk kez adam akıllı bir şey konuşulsun.

aysun un raporu ama isimler gizli tutulması gerekiyor kusura bakmayın arkadaslar.

http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=8587046582c

Mehmet
24-01-2010, 01:32
aysun un raporu ama isimler gizli tutulması gerekiyor kusura bakmayın arkadaslar.

http://www.travian-reports.net/tr/raport.php?id=8587046582c

Bizde bunu yedik :)

kuzey fatihi
24-01-2010, 03:28
bu nasıl rapor ya 2k mancınık ile nerde görülmüş wow sıfırlandığı bide yanında doğru dürüst asker yok

Mehmet
24-01-2010, 03:39
bu nasıl rapor ya 2k mancınık ile nerde görülmüş wow sıfırlandığı bide yanında doğru dürüst asker yok

bide çift atış var orada, tuğla ocağınıda yıkmış :D

çift atış yapmış olmasa dünya harikası hem tahrip edilmiş hemde -30 seviyeye düşecekmiş :D

yahu raporun bile sahtesini beceremiyolar :)

SaLLa
24-01-2010, 03:46
Mehmet o rapor çok yüksek bir ihtimalle doğru :)

Heminet
24-01-2010, 04:27
evet mehmetim rapor dogru :) demekkı aysun fake wow oldugu ıcın destekde alamadı fazla sadece kendı askerlerı var sanırım köyde onuda yıkmak zor olmamıs. ıkı tarafıda tebrık ederım.

brnber
24-01-2010, 09:36
Selam Gençler..Kasırga Ailesi 'brnber' asker ocağından hepinize sevgi ve selamlarını iletiyor. Herkese Başarılar Dilerim..

tea
24-01-2010, 11:21
bide çift atış var orada, tuğla ocağınıda yıkmış :D

çift atış yapmış olmasa dünya harikası hem tahrip edilmiş hemde -30 seviyeye düşecekmiş :D

yahu raporun bile sahtesini beceremiyolar :)

dostum ne zorum olucakki sahte rapor koyucam rapor istiyorsunuz koyuyoruz size ondan snra kendi kendinize polemik yaratıyorsunuz yok rapor sahte yok şu yok bu ne acayip siniz siz yha ..

netcafe
24-01-2010, 11:30
dostum ne zorum olucakki sahte rapor koyucam rapor istiyorsunuz koyuyoruz size ondan snra kendi kendinize polemik yaratıyorsunuz yok rapor sahte yok şu yok bu ne acayip siniz siz yha ..

kardeş benım görusum şu şekılde olcak aysun fake wowu inşa yapmıs ondan dolayı pek savunma atmamıslar ama ..
aysun_ (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=4643)303554 300 k kadar asker kesmıs bunların bı kısmı natar dıgerlerdı de küçük ordular onden giris
arkasından bu 2200 manco dünya harıkasını yıkmıs cunkı top10 da saldırıda kimsenın ısmı yok değişmedi
küçük ordularla yıkılmıs wow köyü

tea
24-01-2010, 11:39
kardeş benım görusum şu şekılde olcak aysun fake wowu inşa yapmıs ondan dolayı pek savunma atmamıslar ama ..
aysun_ (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=4643)303554 300 k kadar asker kesmıs bunların bı kısmı natar dıgerlerdı de küçük ordular onden giris
arkasından bu 2200 manco dünya harıkasını yıkmıs cunkı top10 da saldırıda kimsenın ısmı yok değişmedi
küçük ordularla yıkılmıs wow köyü

:D:D ama adamlara anlatamıyorsun ki sahte sanıyorlar ama hodri meydan grcegide kendileri getrsinlerde gorelim..

netcafe
24-01-2010, 11:42
QUOTE=tea;262219]:D:D ama adamlara anlatamıyorsun ki sahte sanıyorlar ama hodri meydan grcegide kendileri getrsinlerde gorelim..[/QUOTE]

:) tmm ama atladıgın bı nokta var zerotollar kolay bı bırlık deyıllerdır .. sadece aysun goz boyamak ıcın ılerlemıs bence guzel bı taktk 300 k asker kesmek guzel yanı
önemli olan warstar wow koyu orayı kolay kolay kımse ındıremez

tea
24-01-2010, 11:56
QUOTE=tea;262219]:D:D ama adamlara anlatamıyorsun ki sahte sanıyorlar ama hodri meydan grcegide kendileri getrsinlerde gorelim..

:) tmm ama atladıgın bı nokta var zerotollar kolay bı bırlık deyıllerdır .. sadece aysun goz boyamak ıcın ılerlemıs bence guzel bı taktk 300 k asker kesmek guzel yanı
önemli olan warstar wow koyu orayı kolay kolay kımse ındıremez[/QUOTE]

orada inicek dostum merak etme her şeyin bir sırası var no panik no heyecan:D:D

netcafe
24-01-2010, 12:06
önemli olan warstar wow koyu orayı kolay kolay kımse ındıremez

orada inicek dostum merak etme her şeyin bir sırası var no panik no heyecan:D:D[/QUOTE]

oyunda ID ısmın nedır merak ettım senı o köyu yıkmak kolay deyıl reis zeroları hafife almamalısın oyun basından berı cok iyi savaşlar cıkartıyor dez avantajı d.t lere savunmayı bindeli sağlıyor ..
yanı bindeliler olmazsa d.t te olmazdı

tea
24-01-2010, 12:12
orada inicek dostum merak etme her şeyin bir sırası var no panik no heyecan:D:D

oyunda ID ısmın nedır merak ettım senı o köyu yıkmak kolay deyıl reis zeroları hafife almamalısın oyun basından berı cok iyi savaşlar cıkartıyor dez avantajı d.t lere savunmayı bindeli sağlıyor ..
yanı bindeliler olmazsa d.t te olmazdı[/QUOTE]

ismin bir onemi yok dostum zerolarıda hafife almak soz konusu degil adamlar iyi oyun cıkarıyorlar serwer basından beri iyi de savaslar cıkardılar ama wow koyu yıkılmak istensin yıkılır cunku cok saglam ordular war u orduların karsısına cıka bilecek savunmayı merak ediyorum ilk giren ordular savunmayı keser ondan snraki ordularda wow u vururlar aysun da oldugu gibiD:D

kuzenler
24-01-2010, 12:14

ismin bir onemi yok dostum zerolarıda hafife almak soz konusu degil adamlar iyi oyun cıkarıyorlar serwer basından beri iyi de savaslar cıkardılar ama wow koyu yıkılmak istensin yıkılır cunku cok saglam ordular war u orduların karsısına cıka bilecek savunmayı merak ediyorum ilk giren ordular savunmayı keser ondan snraki ordularda wow u vururlar aysun da oldugu gibiD:D[/QUOTE]

eğer önden gelecek ordular duvara çarpacak bir savunmayla karşılaşırlarsa sondan gelen ordunun da fazla birşey yapacağını sanmıyorum.ben buna dair birçok rapor gördüm travianda

tea
24-01-2010, 12:17
ismin bir onemi yok dostum zerolarıda hafife almak soz konusu degil adamlar iyi oyun cıkarıyorlar serwer basından beri iyi de savaslar cıkardılar ama wow koyu yıkılmak istensin yıkılır cunku cok saglam ordular war u orduların karsısına cıka bilecek savunmayı merak ediyorum ilk giren ordular savunmayı keser ondan snraki ordularda wow u vururlar aysun da oldugu gibiD:D

eğer önden gelecek ordular duvara çarpacak bir savunmayla karşılaşırlarsa sondan gelen ordunun da fazla birşey yapacağını sanmıyorum.ben buna dair birçok rapor gördüm travianda[/QUOTE]

hep birlikte bekleyip gorucez olucakları ama suna emin olunki bu wow u zerolar kuramıyacak..

netcafe
24-01-2010, 12:20

ismin bir onemi yok dostum zerolarıda hafife almak soz konusu degil adamlar iyi oyun cıkarıyorlar serwer basından beri iyi de savaslar cıkardılar ama wow koyu yıkılmak istensin yıkılır cunku cok saglam ordular war u orduların karsısına cıka bilecek savunmayı merak ediyorum ilk giren ordular savunmayı keser ondan snraki ordularda wow u vururlar aysun da oldugu gibiD:D[/QUOTE]

elbette cok kişi kendını wow ıcın saklıyordur ona bır sozum yoktur
bızde saklıcaktık ama olmadı :) ordu yok manco cok neyse

[wow u vururlar aysun da oldugu gibiD:D] <== bu konusma tarzın yanlıs
neyse ben gıttım sohbet ıcın saol kardeş kendıne iyi bak

Heminet
24-01-2010, 18:33
Selam Gençler..Kasırga Ailesi 'brnber' asker ocağından hepinize sevgi ve selamlarını iletiyor. Herkese Başarılar Dilerim..

askerim civanım güzel kardesım allah hayırlı teskereler nasip etsin. Gözün burda kalmasın allaha emanet ol seni cok sevıyorum dostum benim.

aKmet
25-01-2010, 12:30

önden ordu girdigini bilsek reislerdik :D

haber verin böle şeyleri önceden D:

gogora
25-01-2010, 13:19
bu seviyelerde wow vurmak anlamsız çünkü eski haline gelmesi pek uzun sürmüyor depo vurmak daha mantıklı olabilir birde küçük orduların şimdi ortaya çıkması lazım zira seviyeler 80i geçince bu ordular wow lara etki yapamayacak

kuzey fatihi
25-01-2010, 13:27
bu seviyelerde wow vurmak anlamsız çünkü eski haline gelmesi pek uzun sürmüyor depo vurmak daha mantıklı olabilir birde küçük orduların şimdi ortaya çıkması lazım zira seviyeler 80i geçince bu ordular wow lara etki yapamayacak

çok doğru söylüyorsun hocam

dAgyoncaLi
25-01-2010, 14:54

:) iyilik yapmak böyle birşey olsa gerek ,

gurbuz29
28-01-2010, 19:30

resif
28-01-2010, 19:39
http://img18.imageshack.us/img18/1120/adszaao.jpg (http://img18.imageshack.us/i/adszaao.jpg/)

Heminet
30-01-2010, 09:52
Wow sürecinde derin bir sessizlik var farkında mısınız :).. arkadaslar ne olur bıraz wow konusalım ya sayfalar dolusu kirli çamaşırlardan sıkıldık mıllet 55e dayadı wowu 60a dogru gidiliyor bir kalem wowdan konusan yok herkesi buraya davet edıyorum.

Ayrıca ayrı baslıklar acıp kişisel meseleleri bu wow konusmasından kurtardıgınız ıcın tesekkur ederım ama bırazda wow konusalım olmaz mı ?

netcafe
30-01-2010, 11:15
Wow sürecinde derin bir sessizlik var farkında mısınız :).. arkadaslar ne olur bıraz wow konusalım ya sayfalar dolusu kirli çamaşırlardan sıkıldık mıllet 55e dayadı wowu 60a dogru gidiliyor bir kalem wowdan konusan yok herkesi buraya davet edıyorum.

Ayrıca ayrı baslıklar acıp kişisel meseleleri bu wow konusmasından kurtardıgınız ıcın tesekkur ederım ama bırazda wow konusalım olmaz mı ?

başkanım kirli çamaşır yok zamanı geldıgınde gereken şeylerı yazarız aydınlatırız ..
yeter artık herkez yoluna baksın deyılmı ama :))

Heminet
30-01-2010, 11:47
başkanım kirli çamaşır yok zamanı geldıgınde gereken şeylerı yazarız aydınlatırız ..
yeter artık herkez yoluna baksın deyılmı ama :))

>Dostum inanki kimseeyi kastederek yazmadım o yazıyı yani genel olarak bir yazı idi.Wowun konusulmadıgı bır serverı ılk kez goruyorum cunku adamlar 60 oldu nerdeyse tek satır yazan yok :) ılgınc dıılmı sızcede ?

emocan
31-01-2010, 18:22
>Dostum inanki kimseeyi kastederek yazmadım o yazıyı yani genel olarak bir yazı idi.Wowun konusulmadıgı bır serverı ılk kez goruyorum cunku adamlar 60 oldu nerdeyse tek satır yazan yok :) ılgınc dıılmı sızcede ?

eevt haklısın herkes savşlarını konuşur olmuş birisi birisi yıktık der birisi birlikleir kötüler bunları yapınca ne olacaksa onuda anlamış değiliz bu oyunu baya abarttılar yani klasik bir oyun oldu dünya sorunu herkes hakkıyla haksızlığıyla oynuyor casusda olablir olmayadablir olursada kendisiyle alakalıdır herkes kendi sonuçta biliyorsa diğer şeyler konuşmamak gerekir ama işte bunları konuşup ortamı dahada kzııştırmak galiba ama heminetinde dediği gibi oyunun oyun tarafları ile konuşalım kişiliklerle değil:D ve herkese oyuna ve wowda başarılar ve wowu kim kuracak:DDDDD???

çöl aslanı
31-01-2010, 19:20
http://travianreports.com/tr?img=01/aVUa3FI.pnghttp://travianreports.com/tr?img=01/umao1Hr.pngsaldıran arkadaşları tebrik ederim...

Mehmet
31-01-2010, 19:29
http://travianreports.com/tr?img=01/aVUa3FI.pnghttp://travianreports.com/tr?img=01/umao1Hr.pngsaldıran arkadaşları tebrik ederim...

Rapor bozuk sanırım

çöl aslanı
31-01-2010, 19:42
http://travianreports.com/tr?img=01/aVUa3FI.png

çöl aslanı
31-01-2010, 19:46
http://travianreports.com/tr?img=01/umao1Hr.png

aznapert
31-01-2010, 19:56

kardeş nasılsın ben erkan ( magistra ) almışsın wow köyünü

jast muzzy
31-01-2010, 20:11
Tahminen wow'un reset olayı ne zaman olur.yenİdeN s 18 ne zaman açılır bi tahmini olan varmı.

MaRaZ
01-02-2010, 01:10
http://img18.imageshack.us/img18/1120/adszaao.jpg (http://img18.imageshack.us/i/adszaao.jpg/)

4 5 ay oynamıştım s18 hiç tanıdık bi kişi wow alamamış ilginç wow sürecinde tüm birliklere başarılar dilerim

zebani44
01-02-2010, 02:18
son durum...
02:18
http://i45.tinypic.com/2lxxdp0.png

Heminet
01-02-2010, 02:41
kardeş nasılsın ben erkan ( magistra ) almışsın wow köyünü

Erkanım merhaba ıyıyım sukur evet bana nasip oldu wow koyu bakalım neler olacak.

Heminet
01-02-2010, 02:44
Tahminen wow'un reset olayı ne zaman olur.yenİdeN s 18 ne zaman açılır bi tahmini olan varmı.

şu dakıkadan sonra 2 ay suırer gıbıme gelıyor cunku ordu cok ellerdekı ordu bıtene kadar server bıtmez.

Senfoni
01-02-2010, 12:01
http://img294.imageshack.us/img294/1978/43594181.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/4144/32194910.jpg

Yortan
01-02-2010, 13:29
Bunları kendinizi rezil etmek için mi yayınladın :))) daha wowun basında 10 seviye düşürmüşsün :))) bakalım ilerde neler olacak :)))Senn wowunu kaçtan kaça düşürecekler.Senn wowunu ne kasırga yıkacak ne deliler senin wowunu zeronun içindeki adamlar yıkacak :))

Sen yalvarma
01-02-2010, 13:43
Bunları kendinizi rezil etmek için mi yayınladın :))) daha wowun basında 10 seviye düşürmüşsün :))) bakalım ilerde neler olacak :)))Senn wowunu kaçtan kaça düşürecekler.Senn wowunu ne kasırga yıkacak ne deliler senin wowunu zeronun içindeki adamlar yıkacak :))

Yortan bir rezil varsa buda sensin bu serverda.Kaslan mı demek yada.yada farketmez geneliniz öylesiniz zaten.İşin gücün fesatlık boş konuşmak varsa bir icraatın onu söyle 3 merkez yıktınız sevinçten dört köşe oldunuz ama zeronun yıktıgı merkezleri bu zamana kadar saymak hesap sildirdiği kişileri düşünmen için parlak bir zekaya ihtiyaç var tabi bunlar sende olmadığı için gelir burda 0-6 yaş muhabbetti yaparsın.Ama sanada hak veriyorum wow kurma umudunuzda kalmadı askerinizide kuruttular şimdi tek iş boş beleş konuşmak aynı yolda devam et.

TuVaReQ
01-02-2010, 13:43
bence fena saldırı değil amaçlarına kısmen de olsa ulaşmış görünüyorlar..rakip de olsa tebrik etmek lazım bence..sıradan 2 ordu ile iyi-kötü zarar vermişler sayılır ama eminim ki bunun karşılığı çok yakacak 1 haftaya server çok eğlenceli olur tahminimce:)

-constantine-
01-02-2010, 13:54
bence fena saldırı değil amaçlarına kısmen de olsa ulaşmış görünüyorlar..rakip de olsa tebrik etmek lazım bence..sıradan 2 ordu ile iyi zarar vermişler sayılır ama eminim ki bunun karşılığı çok yakacak 1 haftaya server çok eğlenceli olur tahminimce:)

Kenan abii:)

sailor_man_
01-02-2010, 13:55
wowa bu kadar zarar verilmesi gayet normal şimdiye kadar yıkılmadan kurulan wow yoktur yada ben bilmiyorum... yapılan hasar 3-4 günde yeniden eski haline getirilir büyütülecek birşey yok :) asıl merak edilen kasırgalar düşman wowlardan kaç seviye düşürecek :))

-constantine-
01-02-2010, 13:58
wowa bu kadar zarar verilmesi gayet normal şimdiye kadar yıkılmadan kurulan wow yoktur yada ben bilmiyorum... yapılan hasar 3-4 günde yeniden eski haline getirilir büyütülecek birşey yok :) asıl merak edilen kasırgalar düşman wowlardan kaç seviye düşürecek :))

99 dan sıvırlarız:)

oyuzden sımdıden saldırmıyoruz

gsli aslan
01-02-2010, 14:11
Dünya harikasıOyuncularİsimBirlikSeviye1.LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)300™ WOW300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)65http://s18.travian.com.tr/img/x.gif2.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)59-3.hena (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=211359&c=8f)BiNDeLi WOWDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)42http://s18.travian.com.tr/img/x.gif4.TEVAZU (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=406200&c=33)ܓܨViVa kaSIRGA ܓܨkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)42-5.delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac)BiNDeLi KARDEŞLİĞİDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)39http://s18.travian.com.tr/img/x.gif6.warstar (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=393706&c=d6)ZERO WOWZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)34http://s18.travian.com.tr/img/x.gif7.Heminet (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=331925&c=bd)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)28-8.nazarelk (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=310479&c=5a)BiNDeLi®™ EFSANESiDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)18-9.çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43)300™SPARTANSSSSSS300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)16http://s18.travian.com.tr/img/x.gif10.aysun_ (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=316008&c=23)ZeroToLLZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)15http://s18.travian.com.tr/img/x.gif11.hasanmasan (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=435514&c=11)D&T (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-12.SaInT (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=560427&c=cb)DİVWOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11107)0

TuVaReQ
01-02-2010, 14:15
Kenan abii:)
la bilal büyük konuşmayı sevmem ama bu server zaten bitmiş durumda kasırga&bindeli nin bu işi götüreceği belli zero&300 lerde 3 tane wow hedefi var evelallah değil o wowları yıkmak reisleriz bile:) bindeli&kasırga da 6 tane wow hedefi var bakalım 300&zero sağlam 6 ordu çıkarabilecek mi? ama yine diyorum eğer sağlam ordular çıkarsa yine de tebrik ederim sana rağmen:D:D 2 küçük ordu 10 gün geriletmiş wowu..

dAgyoncaLi
01-02-2010, 14:19

istenilen alınmış gibi görülüyor

TuVaReQ
01-02-2010, 14:24
bak şimdi bilal sana da kızar:D

SaLLa
01-02-2010, 14:32
bak şimdi bilal sana da kızar:D

ben yorum yapmıyayım o halde Kenan neme lazım Bilal bana 10 dakika ötede toplar arkadaşlarını dükkanı basar falan dime :D

sailor_man_
01-02-2010, 14:37
99 dan sıvırlarız:)

oyuzden sımdıden saldırmıyoruz
kasırga bu sıfırlar tabi :)

-constantine-
01-02-2010, 14:39
ben yorum yapmıyayım o halde Kenan neme lazım Bilal bana 10 dakika ötede toplar arkadaşlarını dükkanı basar falan dime :D

Kendımı sanal mafya zannetım:)

kenan abıı:) yazarak sadece senı ozldıgımı belırtmıstım:)BEn kıme kızıcam tebrıkler saldıranlara sadece erken bı saldırı bence..

peace21
01-02-2010, 15:50

kenan abıı:) yazarak sadece senı ozldıgımı belırtmıstım:)BEn kıme kızıcam tebrıkler saldıranlara sadece erken bı saldırı bence..

yokmu sanal mafia oyunu :D beraber kaydolalım hadii

-constantine-
01-02-2010, 16:13
yokmu sanal mafia oyunu :D beraber kaydolalım hadii

Arıyalım buluruz elbet orda elıme su dokemezsınız ama:)

enng
01-02-2010, 16:37
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=78701266 kasırgalar esiyorrrrrrrrrrrr

Heminet
01-02-2010, 16:49
http://s18.travian.com.tr/berichte.php?id=78701266 kasırgalar esiyorrrrrrrrrrrr

Dostum raporu senın bırlıgın dısındakıler goremıyor daha ıyı sekılde yayınlarsan sevınırım. yada bana oyundan at ben eklıyım.

SaLLa
01-02-2010, 16:51

O işin şakasıydı Bilalim :)
Bencede çok gereksiz ve zamansız bir saldırı yapmış saldıran arkadaşlar ama tabikide bu onların tercihi yinede tebrik ederim kendilerini....

&salih&
01-02-2010, 19:29
salih ben foruma girmiyorum.. iki arkadaşıma söz verdim girmiycem diye.. çünkü forumdakileri okuyunca dayanamayıp cevap yazıyorum ve bunlar ne yazıkki iyice çirkinleşmişlerdi ben en son foruma girdiğimde.. burda size çok iş düşüyor.. kızkardeşin, ablan, kız arkadaşın, annen vardır seninde ve onlar hakkında nasılki bişey söylenmesine izin vermezsen, aynı şekilde banada laf söyletmemenizi rica ediyorum sizlerden.. eğer gerçekten bana zerre kadar değer verdinizse bunu yapın.. ve adınız kadarda şundan emin olun, eğer benim hakkımda olmadık şeyler yazarlarsa bilinki benim o serverda wow köyünü silmek hariç hiç bir yanlışım olmamıştır ve bunu alnımın akıyla söylüyorum..namusum ve şerefim üzerine yemin ederimki bunuda doğru söylüyorum.. bu yüzden orda yalan yanlış şeyler yazılırsa ben yokken, lütfen ama lütfen söyleyen, yazan kişilere gereken cevabı verin.. ne kadar onursuzlarki benim o birliğe yaptığım onca emeğe rağmen, çöl aslanının ayıplarını kapatmak için bana çamur atıyorlardı.. sen ve mustafadan tek isteğim bu.. ben zaten girmiyorum ve girmiycemde o foruma.. önümüzdeki günlerdede yaklaşık 1 ay kadar buralarda olmıycam zaten.. o forumda ENTER adını sizlere emanet ediyorum.. grşmk üzere..

SLM ARKADAŞLAR BİZ ANIBİSKÜVİ VE &SALİH& ENTER DEN GELEN MAİL İ OLDUĞU GİBİ BURAYA KOYDUK.VE BUNUN SÖYLECEK TEK SÖZÜMÜZ VAR ÖNCEDEN SİZİ KÖY HIRSIZI BİLİRDİK ANLAŞILAN EMEK HIRSIZLIĞINIDA KİMESEYE BIRAKMAMIŞSINIZ...

SON SÖZÜMÜZ ENTER HAKKINDA AZICIK ONURUNUZ VARSA EN AZINDAN ONCA EMEĞİNE SAYGI GÖSTERİP İLERİ GERİ LAFLAR ETMEYİN...

OYUNU BIRAKTIĞIMIZIDA SANMAYIN Bİ GECE YİNE TEPENİZE ÇÖKERİZ...

kabus22
01-02-2010, 20:25
salih ben foruma girmiyorum.. iki arkadaşıma söz verdim girmiycem diye.. çünkü forumdakileri okuyunca dayanamayıp cevap yazıyorum ve bunlar ne yazıkki iyice çirkinleşmişlerdi ben en son foruma girdiğimde.. burda size çok iş düşüyor.. kızkardeşin, ablan, kız arkadaşın, annen vardır seninde ve onlar hakkında nasılki bişey söylenmesine izin vermezsen, aynı şekilde banada laf söyletmemenizi rica ediyorum sizlerden.. eğer gerçekten bana zerre kadar değer verdinizse bunu yapın.. ve adınız kadarda şundan emin olun, eğer benim hakkımda olmadık şeyler yazarlarsa bilinki benim o serverda wow köyünü silmek hariç hiç bir yanlışım olmamıştır ve bunu alnımın akıyla söylüyorum..namusum ve şerefim üzerine yemin ederimki bunuda doğru söylüyorum.. bu yüzden orda yalan yanlış şeyler yazılırsa ben yokken, lütfen ama lütfen söyleyen, yazan kişilere gereken cevabı verin.. ne kadar onursuzlarki benim o birliğe yaptığım onca emeğe rağmen, çöl aslanının ayıplarını kapatmak için bana çamur atıyorlardı.. sen ve mustafadan tek isteğim bu.. ben zaten girmiyorum ve girmiycemde o foruma.. önümüzdeki günlerdede yaklaşık 1 ay kadar buralarda olmıycam zaten.. o forumda ENTER adını sizlere emanet ediyorum.. grşmk üzere..

SLM ARKADAŞLAR BİZ ANIBİSKÜVİ VE &SALİH& ENTER DEN GELEN MAİL İ OLDUĞU GİBİ BURAYA KOYDUK.VE BUNUN SÖYLECEK TEK SÖZÜMÜZ VAR ÖNCEDEN SİZİ KÖY HIRSIZI BİLİRDİK ANLAŞILAN EMEK HIRSIZLIĞINIDA KİMESEYE BIRAKMAMIŞSINIZ...

SON SÖZÜMÜZ ENTER HAKKINDA AZICIK ONURUNUZ VARSA EN AZINDAN ONCA EMEĞİNE SAYGI GÖSTERİP İLERİ GERİ LAFLAR ETMEYİN...

OYUNU BIRAKTIĞIMIZIDA SANMAYIN Bİ GECE YİNE TEPENİZE ÇÖKERİZ...

ben dedim başkan biz hala burdayız diye cok yakında gocekler bizim hedefimiz alttaki hırsızın koyudur burası seviye 95 olmadan bu saldırılar cıkmıcak. bundan sonra mesaj atmayın yok burda degilsiniz felan diye emin olun burdayız cok yakında goruşmek umuduyla sizden ricamız bir an evvel alttaki wowu seviye 95 e getirin 2 wowunuzun suanki durumu boyle işallah bizi fazla bekletmessiniz

1. LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a) 300™ WOW 300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425) 65 http://s18.travian.com.tr/img/x.gif

9. çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43) 300™SPARTANSSSSSS 300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425) 19 -

vahşettin
01-02-2010, 21:21
Yortan bir rezil varsa buda sensin bu serverda.Kaslan mı demek yada.yada farketmez geneliniz öylesiniz zaten.İşin gücün fesatlık boş konuşmak varsa bir icraatın onu söyle 3 merkez yıktınız sevinçten dört köşe oldunuz ama zeronun yıktıgı merkezleri bu zamana kadar saymak hesap sildirdiği kişileri düşünmen için parlak bir zekaya ihtiyaç var tabi bunlar sende olmadığı için gelir burda 0-6 yaş muhabbetti yaparsın.Ama sanada hak veriyorum wow kurma umudunuzda kalmadı askerinizide kuruttular şimdi tek iş boş beleş konuşmak aynı yolda devam et.

ben konuya baya ingiliz kaldım ama anladım kadarıyla zerodan bahsedende var zero kasırga adı altında gelişti bunun aksini idda eden varmı? tabikide olamaz şimdi 0-6yaş muhabeti deyip de aklınca bişeyler yazmışsın dostum herkesin yoruma hakkı var sende saldırılar hakkında yorumunu yap forumdan ona bna sataşmayı bırak daha hiç başlamadı...

TEKRAR EDİYORUM HERKESE WOW YOLNDA BAŞARILAR WOW KÖYÜ SAHİPLERİ HEPİNİZİNDE ŞANSI AYNI DOĞRU STRATEJİ DOĞRU ZAMAN VE DOĞRU ORDU... ve HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ SAĞLAM BİRLİK YAPISI BU SAYDIKLARIM OLDUĞUMUZ BİRLİKTE MEVCUTTUR....

HEPİNİZE AYRI AYRI BAŞARILAR DİLERİM AMA SONUNA KADAR KASIRGA DERİM... DAHA ÖTESİNİDE TANIMAM SİZLERDE SONUNA KADAR BU DERSİNİZ :)

ÖLÜMÜNE KASIRGA!!! ALAYINA REST.....

jast muzzy
01-02-2010, 22:45
ÇÖL ASLANININ WİLLAGE'Yİ SALLAYIP, LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)'İN KÖYÜNE YÜKLENİRLERSE TÜM GÜÇLERİYLE,BU WOW 300 LER KURAR AHADA BURAYA KERTTİM.:):):)

MAKHEDA
01-02-2010, 23:08

hala buna bile konuşan arkadaşlara tek hatırlatma yapim bu zeynelli aylardır savaşıp oyunun hakkını sizden 10 kat fazla veren bir arkadaş kalan bu ordusuyla bir wowu 10 gün geriye atması bile sizin gözünüzde değersiz ya.helal olsun size.söylencek söz yok.hala reklam modundasınız.tuverog da 6 tane wow köyüyle nasıl ugrascaklar diyo.:D bu giren ordumuydu?biraz icraat yapıp konuşun.boş konuşmayın rica ediyorum:) tebrikler zeynelli!

kuzenler
01-02-2010, 23:36
hala buna bile konuşan arkadaşlara tek hatırlatma yapim bu zeynelli aylardır savaşıp oyunun hakkını sizden 10 kat fazla veren bir arkadaş kalan bu ordusuyla bir wowu 10 gün geriye atması bile sizin gözünüzde değersiz ya.helal olsun size.söylencek söz yok.hala reklam modundasınız.tuverog da 6 tane wow köyüyle nasıl ugrascaklar diyo.:D bu giren ordumuydu?biraz icraat yapıp konuşun.boş konuşmayın rica ediyorum:) tebrikler zeynelli!

ben başından beri zerooları taktir ediyorum.gerçekten hepsi de ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken oyuncular.dediğin gibi aylardır savaşıyorlar ama hala asker çıkarıyorlar.ben bir kere çaktırdım bıraktık asker basmayı adamlar hala devam ediyorlar.

helal olsun ne diyeyim.

çöl aslanı
02-02-2010, 00:22
ÇÖL ASLANININ WİLLAGE'Yİ SALLAYIP, LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)'İN KÖYÜNE YÜKLENİRLERSE TÜM GÜÇLERİYLE,BU WOW 300 LER KURAR AHADA BURAYA KERTTİM.:):):)

:) belkide öyle yapmışızdır belkide daha farklı düşünmüşüzdür bir stratejimiz var ve gerçekleşince herkesin ağzı açık kalacak belkide gerçekleşmeyecek ama biz elimizden geleni yapacağız tek amacımız 300 lerin kurmasıdır...

Sen yalvarma
02-02-2010, 00:23
ben konuya baya ingiliz kaldım ama anladım kadarıyla zerodan bahsedende var zero kasırga adı altında gelişti bunun aksini idda eden varmı? tabikide olamaz şimdi 0-6yaş muhabeti deyip de aklınca bişeyler yazmışsın dostum herkesin yoruma hakkı var sende saldırılar hakkında yorumunu yap forumdan ona bna sataşmayı bırak daha hiç başlamadı...

TEKRAR EDİYORUM HERKESE WOW YOLNDA BAŞARILAR WOW KÖYÜ SAHİPLERİ HEPİNİZİNDE ŞANSI AYNI DOĞRU STRATEJİ DOĞRU ZAMAN VE DOĞRU ORDU... ve HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ SAĞLAM BİRLİK YAPISI BU SAYDIKLARIM OLDUĞUMUZ BİRLİKTE MEVCUTTUR....

HEPİNİZE AYRI AYRI BAŞARILAR DİLERİM AMA SONUNA KADAR KASIRGA DERİM... DAHA ÖTESİNİDE TANIMAM SİZLERDE SONUNA KADAR BU DERSİNİZ :)

ÖLÜMÜNE KASIRGA!!! ALAYINA REST.....

Ne alakası var kasırga adı altında gelismis mis ne faydan oldu yaz buraya?? Sen savas nedir onu gördünmü ordaki insanlar son askerlerine kadar mücadele etti server boyunca ve ediyor sen ne yaptım çiftçilikten baska bisi değil simdi gelipte bana burda biz şöyleyiz böyleyiz yazma buralara.Yortanın mesajlarını okursan saçmalıklar ürünü olduğunu görürsün yorum yazmak herkesin hakkı ama saçmalayarak değil!!

SaLLa
02-02-2010, 01:34
:) belkide öyle yapmışızdır belkide daha farklı düşünmüşüzdür bir stratejimiz var ve gerçekleşince herkesin ağzı açık kalacak belkide gerçekleşmeyecek ama biz elimizden geleni yapacağız tek amacımız 300 lerin kurmasıdır...

Başarılar dilerim size merakla bekliyeceğim ağzımızın açık kalacağı günü :)

Şuana kadarki stratejilerinin tutmadığını ikimizde biliyoruz umarım bundan sonraki stratejin tutar ki oyuna devam edecek olanlarda birşeyler öğrenir şu durumda wow kurarsanız en başta büyük bir içtenlikle ben sizi tebrik edeceğim çünkü yoktan var etme gibi birşey olacak sizinkisi...

TuVaReQ
02-02-2010, 02:04

last of un şuanki defans durumuna bakılırsa o köye 10 ordu girse emin olun bunlardan son beşi köyü yağmalayıp geri döner defansı yetersiz çünkü..ayrıca 300 lerin çok basit görünen stratejisinin ardından bu kadar büyük konuşmaların ardından ben de merak ettim last of fake wow değil mi diye ama bekleyip görürüz onu da kısmetse..zeynelli isimli oyuncu birilerinin favorisi ya da idolu olabilir beni de pek alakadar etmez de zeynelli yi övecem diye başkalarını aşağı çekmenin de bir manası yok..ayrıca tek başına wow yıkacak 70 k dan büyük bir ordu her ne kadar wow köyüne zarar vermişse de erken saldırı atıp orduyu bir nevi israf etmiş kanaatindeyim..saldırıya ordunun sadece %60 ı çıkabilmiştir..ayrıca diyorum ya biz erken saldırı atmayacağız zamanında saldıracağız ve zararınız 10 gün olmayacak, icraat zamanı da gelecek az sabır, bekleyip görelim artık hep beraber..kimin boş konuştuğu daha net anlaşılır o zaman..

MAKHEDA
02-02-2010, 03:39
yoktan var etme gibi birşey olacak sizinkisi...

yaw sen hiç konuşmasan???olmazmı?herlafın boş ya.yoktan var etmek ALLAHA mahsustur.saçma sapan konuşma.oyuna karıştırma boş boş örneklerini.kuramaz 300de cık git.saçma sapan haram şeyler konuşma.

MAKHEDA
02-02-2010, 03:44
last of un şuanki defans durumuna bakılırsa o köye 10 ordu girse emin olun bunlardan son beşi köyü yağmalayıp geri döner defansı yetersiz çünkü..ayrıca 300 lerin çok basit görünen stratejisinin ardından bu kadar büyük konuşmaların ardından ben de merak ettim last of fake wow değil mi diye ama bekleyip görürüz onu da kısmetse..zeynelli isimli oyuncu birilerinin favorisi ya da idolu olabilir beni de pek alakadar etmez de zeynelli yi övecem diye başkalarını aşağı çekmenin de bir manası yok..ayrıca tek başına wow yıkacak 70 k dan büyük bir ordu her ne kadar wow köyüne zarar vermişse de erken saldırı atıp orduyu bir nevi israf etmiş kanaatindeyim..saldırıya ordunun sadece %60 ı çıkabilmiştir..ayrıca diyorum ya biz erken saldırı atmayacağız zamanında saldıracağız ve zararınız 10 gün olmayacak, icraat zamanı da gelecek az sabır, bekleyip görelim artık hep beraber..kimin boş konuştuğu daha net anlaşılır o zaman..

sende kardeşim oyunu silmişin koskoca adamsın burda amma polemik yarattın ya.ayıp valla her lafın tahrik sonra bana konusuonuz.10 ordu girse ya?sonra reisleyin bide?ozman sorun kalmaz.boş konuşma.tevazuya giren orduyu server gördü.2 tane ordu bile denmicek asker girdi neler yaptı.kalkıp adamlar yagmalıcaktık nerdeyse dedimi size?zeynelli senden 100 kat daha oyuncu.silmişin köyünü hala burda çatır çatır oynayanlar için ben takdir etmem dion.yazık sana.boş konuşmayın icraatle konusun.icraatı zamanında göstercez diosan burda çatır çatır sana ordu sokan zeynelliyi takdir etcen.etmiceksende foruma girmicen.hade konuşma şimdi boş boş da canımı sıkma.

MAKHEDA
02-02-2010, 03:49

Şuana kadarki stratejilerinin tutmadığını ikimizde biliyoruz umarım bundan sonraki stratejin tutar ki oyuna devam edecek olanlarda birşeyler öğrenir şu durumda wow kurarsanız en başta büyük bir içtenlikle ben sizi tebrik edeceğim çünkü yoktan var etme gibi birşey olacak sizinkisi...

ayrıca sallamasyon kardeş sen iyi strateji diye adam kullanmak diyosan onu siz iyi yaptığınızdan wowuda siz kurarsınız rahat ol.300lerin amacı o olsaydı çoktan tarih olurdunuz.hala daha onlardan medet umuyorsun ya helal.

çöl aslanı
02-02-2010, 04:29

son 4-5 hafta zaten zaman her şeyi gösterecek bekleyelim ve görelim neler olacak....

ağzı açık kalacaqk sözüm genelleme şahsa değil....

çöl aslanı
02-02-2010, 04:34
ayrıca sallamasyon kardeş sen iyi strateji diye adam kullanmak diyosan onu siz iyi yaptığınızdan wowuda siz kurarsınız rahat ol.300lerin amacı o olsaydı çoktan tarih olurdunuz.hala daha onlardan medet umuyorsun ya helal.

makheda arkadaşım sen kimsin adam burda bana cevap yazdı sen hemen cevap verdin ve iğneyelici cevaplar 300 leri koryorsun güzelde bu korumak değil benzine kibrit çakmak oluyor...

300 lerde hesabın varmı veya zerrolardamı hesabın var hangi serverde oynuyorsun köyünün ismi nedir veya hangi birlikte yöneticisin yazdıkların bunu gösteriyor... bana özelden hangi hesaba baktığını yazarsan sevinirm ve 300 leri koruyacaksan savunacaksan uslubun bu olmamalı....

Heminet
02-02-2010, 05:03
belkıde bellı bır sevıyeye gelmıs olan last wowunun fake oldugunu herkes bıldıgı ıcın ve stratejılerının tutmadıgını gorduklerı ıcın sımdı burda ya lasta kurdururlarsa dıyorlardır :).. bırısı bısey yazıyor hemen arkasından yorumu col aslanı yapıyor. :) lasstta ne kadar ordu cakarsak kardır mantıgı devam edıyor bence :).. 300ler lasta kurduramaz cunku oraya tahıl yetıstıremez tum hesaplar col aslanına gore yapıldı :) .. ama oyun ıyı zevklenmeye basladı :)

SaLLa
02-02-2010, 10:07
son 4-5 hafta zaten zaman her şeyi gösterecek bekleyelim ve görelim neler olacak....

ağzı açık kalacaqk sözüm genelleme şahsa değil....

Genelleme yaptığını biliyorum Aslan fakat ben kişisel bir yorumda bulundum o yüzdende sadece kendime göre bir yorumda bulundum ki yineliyorumda öyle bir gün gelirse burada herkesin içinde öncelikle ben tebrik ederim sizleri...
Her ne olursa olsun tüm içtenliğimle başarılar diliyorum rakiplerimiz wowda ne kadar iddaialı olursa ve ne kadar güçlü olursa bizde bu oyunun sonunda o derece keyif alırız herkese nasip olmaz oyunun sonunu görmek, şuanda halen serverda oyunlarını bir şekilde devam ettirebilen herkes benim gözümde bu oyunda başarılı olmuştur umarım o kişilerin her birisi keyifli bir server sonu yaşarlar...

TuVaReQ
02-02-2010, 11:11
makheda arkadaşım sen kimsin adam burda bana cevap yazdı sen hemen cevap verdin ve iğneyelici cevaplar 300 leri koryorsun güzelde bu korumak değil benzine kibrit çakmak oluyor...

300 lerde hesabın varmı veya zerrolardamı hesabın var hangi serverde oynuyorsun köyünün ismi nedir veya hangi birlikte yöneticisin yazdıkların bunu gösteriyor... bana özelden hangi hesaba baktığını yazarsan sevinirm ve 300 leri koruyacaksan savunacaksan uslubun bu olmamalı....
sizlerin bilerek bu adama musamaha gösterdiğinizi sanıyordu herkes ama bu kadar zaman sonra bile olsa birilerinin uyarması gerekiyordu.. ayrıca hesabımı sildim ama hala serverda oynuyorum ve de çok bilmiş arkadaş yaratmak Allah a mahsustur "polemik yaratmak" gibi vasfımız olamaz..last of un köyündeki defans miktarını bilerek söyledim 10 ordu girse 5 i geri döner diye ki hesapta ne kadar defans olduğunu bilenler bana hak verirler sen gibi herşeye atlayanlar hak vermese de olur

vahşettin
02-02-2010, 11:16

hımmm :) ama sadece stratejiyi onlar uygulamıyor bizim last of the ye çakacak saldırı askerimiz yok .) giden gidicektir sen rahatına bak bu serverde 300 lerin wow u kurması adece mucize

vahşettin
02-02-2010, 11:19

paşam bu oyunu şimdi oynamıyoz sen rahat ol gerekirse sendeki wowda reislenir .) 2 stratejiniz olblr

1: lastın wowunu hedef göstererek gerekli orduyu oraya çakmak

2: asıl wow last dır ama çölaslanı gibi görünmek

not: ikinizede yeticek kadar ordu mevcuttur...

BAŞARILAR..

vahşettin
02-02-2010, 11:24
ne alakası var kasırga adı altında gelismis mis ne faydan oldu yaz buraya?? Sen savas nedir onu gördünmü ordaki insanlar son askerlerine kadar mücadele etti server boyunca ve ediyor sen ne yaptım çiftçilikten baska bisi değil simdi gelipte bana burda biz şöyleyiz böyleyiz yazma buralara.yortanın mesajlarını okursan saçmalıklar ürünü olduğunu görürsün yorum yazmak herkesin hakkı ama saçmalayarak değil!!

adamım gücenme, darılma ama server başında kasırganın zerolarla birleşmesi vardı ve zeroların o anki hali içler acısıydıki hala öyle bizim birleşmemizde oldukları için herkes belli bi seviyeye ulaştı ve strateji gereği bizden ayrıldılar ama oyun daha bitmedi ne güzel yorum yapıyorum... :))

Sen yalvarma
02-02-2010, 11:29
adamım gücenme, darılma ama server başında kasırganın zerolarla birleşmesi vardı ve zeroların o anki hali içler acısıydıki hala öyle bizim birleşmemizde oldukları için herkes belli bi seviyeye ulaştı ve strateji gereği bizden ayrıldılar ama oyun daha bitmedi ne güzel yorum yapıyorum... :))

Gücenme darılma olayı değil bu.burda anladık kendi çapınızda show yapmaya çalışıyosunuz ama gerçekleri hiçbir zaman yazmıyosunuz.Gerçekler kasırganın bize zerre kadar yardımı desteği yada başka bir şeyi olmamıştır.İçler acısı dediğin birlik sonuna kadar sürekli savasşmıs ve aç istatistiklere bak ordada daima en tepede olmuştur.Aslında içler acısında olan sizlerdiniz bu oyundan ne zevk aldınız köy geliştirip çifçtlik yaptınız şimdide gelmiş burda konuşuyorsun.Vaybe neymiş bu kasırga diyecek bu millet ama öyle değil işte.3 5 çapulcu sürekli karalamaya çalıştı bizleri neden çünkü yaraları derindi tabi buna inanan zavallılarda oldu onlara sadece gülüp geçiyorum !! Bu arada soruma cevapta alamadım ne yardımın oldu yaz buraya kanıtla kuru sıkı atma?

-constantine-
02-02-2010, 11:47
Gücenme darılma olayı değil bu.burda anladık kendi çapınızda show yapmaya çalışıyosunuz ama gerçekleri hiçbir zaman yazmıyosunuz.Gerçekler kasırganın bize zerre kadar yardımı desteği yada başka bir şeyi olmamıştır.İçler acısı dediğin birlik sonuna kadar sürekli savasşmıs ve aç istatistiklere bak ordada daima en tepede olmuştur.Aslında içler acısında olan sizlerdiniz bu oyundan ne zevk aldınız köy geliştirip çifçtlik yaptınız şimdide gelmiş burda konuşuyorsun.Vaybe neymiş bu kasırga diyecek bu millet ama öyle değil işte.3 5 çapulcu sürekli karalamaya çalıştı bizleri neden çünkü yaraları derindi tabi buna inanan zavallılarda oldu onlara sadece gülüp geçiyorum !! Bu arada soruma cevapta alamadım ne yardımın oldu yaz buraya kanıtla kuru sıkı atma?

Bırlesmemız yok ıken profısoyu elımızden kım aldı?
Yada zeynellı orda durabılırmıydı?
Yad ne bılıyım sınırdakı hıc bırınızı bırakacagımız ınanıormusun halın ıncı merkezıne bak.Fake attım sıralı butun mancınıklar gerı donuyor:)

1 er mancınıktan 10 sıralı hepsı gerı donuyor:)

vahşettin
02-02-2010, 11:53
Editt......

vahşettin
02-02-2010, 11:59

Dostum kasırga saldırı birliğine bak tek başına servere yetmişmi? Yetmiş çiftçilik diyosun sen daha oyun görmdin oyna başarılar dilerim sana fazla gerilmeyelim

bizemi çiftçi dedin :) ya dostum çiftçilik yapanlar şimdi evde dev ekran alıp çerezi eline almış forumlarda geziyodur oynayacak köyü kalmamış :) çiftçi ha :)))))))

kuzenler
02-02-2010, 12:13
Bırlesmemız yok ıken profısoyu elımızden kım aldı?
Yada zeynellı orda durabılırmıydı?
Yad ne bılıyım sınırdakı hıc bırınızı bırakacagımız ınanıormusun halın ıncı merkezıne bak.Fake attım sıralı butun mancınıklar gerı donuyor:)

1 er mancınıktan 10 sıralı hepsı gerı donuyor:)

böyle bir savaştan en karlı çıkacak birlik 300ler olurdu :)) bence yöneticileriniz zeroolara bulaşmayarak gayet iyi strateji izledi.genel anlamda da yöneticileriniz iyi bir strateji izlediler.zaten wow sürecinde böylesi bir fark oluşmasının nedeni bu stratejidir.ama kimse zeroyu yabana atmasın onlarda bu server de kahramanca savaştılar.veya 300leri veya delileri bu üç birlik de kıyasıya savaştılar.savaşmaktan kaçmayacaklarını gösterdiler servere (kaos savaşını kaçmak olarak değerlendirmiyorum.zira daha önce de dediğim gibi zeroların da destekleyeceği bir savunma savaşı yapılabilirdi kasırgalarla ama kaoslar çok çabuk birleşmeden ayrıldı.)bu üç birliğin de hatası da bu zaaten sürekli savaşmış olmaları :).ellerinde kasırga kadar saldırı askeri olduğunu sanmıyorum bu 3 birliğinde.hoş gerçi deliler kasırgalarla birlikte hareket ettikleri için onları bağlayan bir durum yok ama diğer iki birlik için wow süreci baya zor tamamlanacak diye düşünüyorum.ellerindeki savunma orduları wowlarını korumaya yetmesini çok istiyorum ama çok zor bu.

RunaWay_
03-02-2010, 17:02
Bence bu serverde wow kuracak tek birlik var onlarda div veya d&t lerdir.:D
Tabi Akın birliğinin buradaki desteğini yabana atmamak lazım.Onlar desteklerini keserlerse wow falan kurulmaz:):D:)
Yalnız bunları yapmaları için ufak bi ayrıntı eksik.Tılsım:)
Minerva ablamıza çok yalvardılarda vermedi tılsımı.:D

jast muzzy
03-02-2010, 18:38
1-saldırı veya savunma raporlarını bekliyoz.

2-wow seviyelerini sık sık yayınlayabilirseniz çok müteşekkir oluruz.

Ve bazen çok gereksiz diyolaklar oluyo hiç gerek yok neyse bende gereksizlik

yapmıym herkeze başarılar sonucu büyük bi sabırsızlıkla bekliyoz herkeşe bol şans.

Dipnot:aga'm saygılarrrr.:):):):).

Heminet
03-02-2010, 19:36
1-saldırı veya savunma raporlarını bekliyoz.

2-wow seviyelerini sık sık yayınlayabilirseniz çok müteşekkir oluruz.

Ve bazen çok gereksiz diyolaklar oluyo hiç gerek yok neyse bende gereksizlik

yapmıym herkeze başarılar sonucu büyük bi sabırsızlıkla bekliyoz herkeşe bol şans.

Dipnot:aga'm saygılarrrr.:):):):).

Katılıyorum her sözüne :)

MaSTeR_TR
03-02-2010, 23:18
paşam bu oyunu şimdi oynamıyoz sen rahat ol gerekirse sendeki wowda reislenir .) 2 stratejiniz olblr

1: lastın wowunu hedef göstererek gerekli orduyu oraya çakmak

2: asıl wow last dır ama çölaslanı gibi görünmek

not: ikinizede yeticek kadar ordu mevcuttur...

BAŞARILAR..

Bence last fake değil...

Forumları biraz okudum , çöl aslanının herkesin ağzı açık kalacak diye işaret ettiği bir tek şey olabilir o da lastın wow u kurmasıdır...
Zira , deletenin 2 k mancınığa sahip ve kahramansız gönderilen ordusu , aslanın kurduğu wow un surundan 5 , depolarından da 2 şer seviye almıştır... bu ordu , serverda iddalı olabilecek bir wow dan kesinlikle seviye alamaz... Roma surunun verdiği bonus yanında dezavantajı zayıf oluşudur a da bağlayamazsınız... çünkü daha eskilerde iddalı roma wowları 4 k koçbaşı ile gelenlere bile surundan 1 seviye anca verdiği çok görülmüştür...

Peki çöl aslanı fake ise last wow u nasıl kurabilir, serverda da bu kadar ordu varken... Bu strateji bir delilikmi sizce? Uygulanabilir mi?
Bildiğiniz üzere bina seviyesi arttıkça , o binanın dayanıklılığı da artar... seviyesi 1 olan bir binayı tek mancınıkla yıkabilirsiniz ama bina seviyesi yükselince daha dayanıklı hale gelir...Wow da bir binadır seviyesi arttıkça dayanıklılığıda artar...
Böyle bir stratejiyi deneyeni görmüştüm ... Hızlı çıkış yapıp diğerlerine fark attılar, kendilerini fake gibi gösterdiler ve zar zor seviye 90 lara geldiler... rakipleri onu pek sallamıyordu fake bu diye ama 90 lara gelince iş biraz ciddiye bindi ve birkaç ordu çaktırdılar buraya ... wow dan seviye alamadı bu ordular... Orda dev gibi defans vardı.. sonrasında 7 k mancınığa sahip toplamda 200 k tahıl yiyen ordu girdi wow dan 4 seviye alabildi... sonrası biraz panik oldu ama bununda çözümü vardı... doğru şekilde saldırıldı ve saf dışı edildi...

Bu dev defansa sahip wowlar eskiden baya zorlayabiliyordu ama şimdi etkileri kalmadı gibi... çünkü tılsım icat oldu mertlik bozuldu :D
Tılsımlar sayesinde Devasa ordular yapılabiliyor, girdiği zaman tozu dumana katabilecek ordular... Güçlü wow defansları artık pek idare etmiyor... bunu speedde yaşadık...

Birliğinizi iyi yönetip birlik ve beraberliğinizi koruduysanız , güçlü diplomasiler yaptıysanız , iddalı ordularınız varsa wow yarışında sizde iddalısınız demektir...

Bu yaptığım analiz şahsi fikrimdir , doğru olmayabilir , en doğrusunu kendileri bilir, zaman herşeyi gösterecektir...

Bildiğim tek şey , burası bir satranç tahtası gibidir ve bu tahta da şansın yeri yoktur...

By DuM_TıSS_DuM

(http://img528.imageshack.us/i/93186882.jpg/)

vahşettin
04-02-2010, 00:43
SON DURUM....

http://img691.imageshack.us/img691/3064/sondurumr.png (http://img691.imageshack.us/i/sondurumr.png/)

kuzenler
04-02-2010, 01:41
Bence last fake değil...

Forumları biraz okudum , çöl aslanının herkesin ağzı açık kalacak diye işaret ettiği bir tek şey olabilir o da lastın wow u kurmasıdır...
Zira , deletenin 2 k mancınığa sahip ve kahramansız gönderilen ordusu , aslanın kurduğu wow un surundan 5 , depolarından da 2 şer seviye almıştır... bu ordu , serverda iddalı olabilecek bir wow dan kesinlikle seviye alamaz... Roma surunun verdiği bonus yanında dezavantajı zayıf oluşudur a da bağlayamazsınız... çünkü daha eskilerde iddalı roma wowları 4 k koçbaşı ile gelenlere bile surundan 1 seviye anca verdiği çok görülmüştür...

Peki çöl aslanı fake ise last wow u nasıl kurabilir, serverda da bu kadar ordu varken... Bu strateji bir delilikmi sizce? Uygulanabilir mi?
Bildiğiniz üzere bina seviyesi arttıkça , o binanın dayanıklılığı da artar... seviyesi 1 olan bir binayı tek mancınıkla yıkabilirsiniz ama bina seviyesi yükselince daha dayanıklı hale gelir...Wow da bir binadır seviyesi arttıkça dayanıklılığıda artar...
Böyle bir stratejiyi deneyeni görmüştüm ... Hızlı çıkış yapıp diğerlerine fark attılar, kendilerini fake gibi gösterdiler ve zar zor seviye 90 lara geldiler... rakipleri onu pek sallamıyordu fake bu diye ama 90 lara gelince iş biraz ciddiye bindi ve birkaç ordu çaktırdılar buraya ... wow dan seviye alamadı bu ordular... Orda dev gibi defans vardı.. sonrasında 7 k mancınığa sahip toplamda 200 k tahıl yiyen ordu girdi wow dan 4 seviye alabildi... sonrası biraz panik oldu ama bununda çözümü vardı... doğru şekilde saldırıldı ve saf dışı edildi...

Bu dev defansa sahip wowlar eskiden baya zorlayabiliyordu ama şimdi etkileri kalmadı gibi... çünkü tılsım icat oldu mertlik bozuldu :D
Tılsımlar sayesinde Devasa ordular yapılabiliyor, girdiği zaman tozu dumana katabilecek ordular... Güçlü wow defansları artık pek idare etmiyor... bunu speedde yaşadık...

Birliğinizi iyi yönetip birlik ve beraberliğinizi koruduysanız , güçlü diplomasiler yaptıysanız , iddalı ordularınız varsa wow yarışında sizde iddalısınız demektir...

Bu yaptığım analiz şahsi fikrimdir , doğru olmayabilir , en doğrusunu kendileri bilir, zaman herşeyi gösterecektir...

Bildiğim tek şey , burası bir satranç tahtası gibidir ve bu tahta da şansın yeri yoktur...

By DuM_TıSS_DuM

güzel ve etkileyici tespit. teşekkürler bilgilendirme için.ben açıkcası kasırgaların bu işi zorlanmadan götüreceğini düşünüyorum.açılmamış ordular o kadar tılsım bir dünya asker.adeta wowa göz kırpıyorlar.kaos savaşı iyi değerlendirilebilseydi kasırga saldırı ordularını görebilme fırsatımız olurdu.ama malesef bu savaş çabuk bitti.kimin kasırga orduları hakkında bir bilgisi var ?? uzun süredir savaşa girmediler 3-5 kasırga oyuncusunun şahsi saldırı raporları dışında ben asıl kadronun ordusunu göremedim .buda diğer birlikler için handikap olsa gerek..diğer birlikler için tek umut sanırım kıyıda köşede wow için bekletilmiş orduların olma ihtimali olsa gerek.

bekleyip görecez.umarım diğer birliklerin de wow için beklettikleri orduları vardır da heyecanlı bir süreç izleriz.yoksa bu şekilde kesin favori kasırga gibi geliyor bana..

dAgyoncaLi
04-02-2010, 04:07
Bence last fake değil...

By DuM_TıSS_DuM

Bu yönden ben hiç düşünmemiştim açıkcası olabilir dediğin gibi ...güzel analiz valla tebrikler

Böyle bir olayı yaşarsak yeni bir tecrübe daha kazanmış olurum, ben daha önce hiç bu sekil rastlamadım çünkü

zebani44
04-02-2010, 07:26
bence forumda yazılan 300 wow seviye 95 olsun yıkacaz denilen laflarda fake. 95 olup başkası tarafından yıkılmasını beklerken wow u bitirecekler :)

&salih&
04-02-2010, 11:46
belkide öyle yapmışızdır belkide daha farklı düşünmüşüzdür bir stratejimiz var ve gerçekleşince herkesin ağzı açık kalacak belkide gerçekleşmeyecek ama biz elimizden geleni yapacağız tek amacımız 300 lerin kurmasıdır...

ne strateji yaptığını çok merak ediyorum çöl tilkisi bundan önce bir yazım vardı moderatörler tarafından silinmiş... aldığım habere göre bana not bırakmışsın geldim gördüm gibisinden...valla helal olsun ben senin yerinde olsam yanına kadar gelsem oturur bi çayını içerdim :eek: kapımıza kadar gelme zahmetinde bulunupta gitmen üzdü beni :D benim muhitim senin giripte dolaşabileceğin bir muhit değil ama beklerim her zaman gel çayımı iç tabi bunu yapacak kadar cesursan:D ama sana son sözüm şansını fazla zorlama derim wow una geleceğim gibi bir gün çayını içmeyede gelebilirim bilgin olsun...:D buarada çay ı demli sevmem ona göre... sonra beni çayın demini açmak zorunda bırakma misafirliğinden hoşnut olmayabilirim :)
ayrıca dediğim gibi eğer aldığım duyumlar doğru ise yine beklerim ama geldiğinde kapıda bekleyip gitme muhakkak gel içeri gir oke;)

SaLLa
04-02-2010, 17:40
bence forumda yazılan 300 wow seviye 95 olsun yıkacaz denilen laflarda fake. 95 olup başkası tarafından yıkılmasını beklerken wow u bitirecekler :)

Uğur çözdü olayı tamam wow kuruluyor 3 gün sonra :D

şaka bir yana bu serverda wow çok geç kurulur Uğur ufak tefek ordular dahi rahatlıkla seviye alır çünkü server genel olarak cılız durumda...

zebani44
04-02-2010, 18:56
Uğur çözdü olayı tamam wow kuruluyor 3 gün sonra :D

şaka bir yana bu serverda wow çok geç kurulur Uğur ufak tefek ordular dahi rahatlıkla seviye alır çünkü server genel olarak cılız durumda...

bırakırmıyım. ilk 90 olan 2 wow ve sonradan 90 olacak 1 wow a gereken saygımızı sunacaz :D.

jast muzzy
04-02-2010, 20:15
AHANDA KARDEŞİNİZ 'JAST MUZZY'DEN ÖNEMLİ Bİ TİYO SEWGİLİ ARKADAŞLAR,

HEPİNİZ BİLİYOSUNUZ AMA ÇOĞU KİŞİ BUNUN ÖNEMİNİN FARKINDA DEĞİL.

MESELA,

arkadaşın birinin balta yağma saldırı gibisi bi saldırısında last'ın wow köyündeki
savunma görünüyodu.
köyde 300.000 mızrak var amaaaa,
paladin 98.bin idi,
dogru daha pahalı daha çok tahıl yiyo ama kiii
bu atlılara karşı askerin savunması
yayalara karşı askerin savunması çok önemli bi olay
wow willage seviye 90 da seviye down yapmasın diyosanız,
paladine agırlık verin,300,000 mız yerine 250.000 paladin olsun.

biliyosunuz ne kadar savunma olursa olsun manco çok olunca wow down oluyo,
onun için paladin yada yayalara karşı hangi asker savunması çoksa ona agırlık verelim bence.

gelen zaten misal 85000 balta 25000 toyton 2500 koç 7000 manco ile gelir.

işte bunun için bunun önemini anlayıp şu saatten sonra yayalara karşı iyi savunma yapan asker basılmalı.
örneğin bildiğiniz gibi paladin.

DİKKAT:BALTA SALLAYAN,KOÇBAŞI,MANCINIK YAYA ASKERİDİR.
(diğer ırklarda aynı tabi.)

deneyin farkı anlıcak ve zamanı geldiğinde muzzy kardeşim haklıymış diyceksiniz.

MAKHEDA
04-02-2010, 21:26

MESELA,

arkadaşın birinin balta yağma saldırı gibisi bi saldırısında last'ın wow köyündeki
savunma görünüyodu.
paladin 98.bin idi,

onun için paladin yada yayalara karşı hangi asker savunması çoksa ona agırlık verelim bence.

işte bunun için bunun önemini anlayıp şu saatten sonra yayalara karşı iyi savunma yapan asker basılmalı.

deneyin farkı anlıcak ve zamanı geldiğinde muzzy kardeşim haklıymış diyceksiniz.

tebrikler valla ben şimdiden muzzy kardeşim haklı diyorum bu uygulansada uygulanmasada.senin gibi adamlar lazım foruma.dolu konuşan.paladin ve druyid kilit askerdir.wowda.millet mızrak basıp durur ama.

SaLLa
04-02-2010, 22:30
bırakırmıyım. ilk 90 olan 2 wow ve sonradan 90 olacak 1 wow a gereken saygımızı sunacaz :D.

maşallah yıkılmadık wow bırakmadın :p

MaSTeR_TR
05-02-2010, 00:06
tebrikler valla ben şimdiden muzzy kardeşim haklı diyorum bu uygulansada uygulanmasada.senin gibi adamlar lazım foruma.dolu konuşan.paladin ve druyid kilit askerdir.wowda.millet mızrak basıp durur ama.

Buna pek katıldığımı söyleyemem...

paladin ve druyid ; pretoryan karşısında hep ezik kalmıştır...

lejyon , heduan da ; mızrakçı karşısında ezik kalır...

olayı teknik olarak incelersek ; preto , mızrakçı ve diğerlerinin yediğine göre vuruşları hesaplanacak olursa en kötü ihtimalle 15 puanlık fark oluşur...

1 heduan 3 tahıl yer ve süvariye 165 vurur
3 mızrak 3 tahıl yer ve süvariye 180 vurur

1 druyid 2 tahıl yer ve piyadeye 115 vurur
2 preto 2 tahıl yer ve piyadeye 130 vurur...

Wow için en gerekli şey tahıl ve defansif güçtür ve en iyi defans preto ve mızrakçı ikilisinden oluşur... bu 15 puanlık fark küçük gözükebilir ama sayılar milyonları bulunca ne demek istediğimi anlarsınız...:D

Elbetteki wow kurarken tüm askerlerden yararlanılacaktır...

Gerçekten iyi bir defans kurmak isteyen oyuncu ; hem piyadeye hemde süvariye eşit oranda vurabilecek bir defans hazırlamalıdır... Bu ideal savunmayı wow köyünde tam olarak yapmak imkansıza yakındır...

defans hakkındaki görüşlerim bu yöndedir...

DuM_TıSS_DuM

MAKHEDA
05-02-2010, 01:12
Buna pek katıldığımı söyleyemem...

paladin ve druyid ; pretoryan karşısında hep ezik kalmıştır...

lejyon , heduan da ; mızrakçı karşısında ezik kalır...

olayı teknik olarak incelersek ; preto , mızrakçı ve diğerlerinin yediğine göre vuruşları hesaplanacak olursa en kötü ihtimalle 15 puanlık fark oluşur...

1 heduan 3 tahıl yer ve süvariye 165 vurur
3 mızrak 3 tahıl yer ve süvariye 180 vurur

1 druyid 2 tahıl yer ve piyadeye 115 vurur
2 preto 2 tahıl yer ve piyadeye 130 vurur...

Wow için en gerekli şey tahıl ve defansif güçtür ve en iyi defans preto ve mızrakçı ikilisinden oluşur... bu 15 puanlık fark küçük gözükebilir ama sayılar milyonları bulunca ne demek istediğimi anlarsınız...:D

Elbetteki wow kurarken tüm askerlerden yararlanılacaktır...

Gerçekten iyi bir defans kurmak isteyen oyuncu ; hem piyadeye hemde süvariye eşit oranda vurabilecek bir defans hazırlamalıdır... Bu ideal savunmayı wow köyünde tam olarak yapmak imkansıza yakındır...

defans hakkındaki görüşlerim bu yöndedir...

DuM_TıSS_DuM

ben dediklerinin dogruluguna yüzde yüz katılıyorum..kısa geçtim galiba..sadece galyalı ve cermen için söyledim öle..yanlız dediğin gibi romalıdan cıkması gerekn savunma proteryan olmalı..mızrağı karıştırmadım çünkü herkesde mızraktan bol bişey yok.illaki bi sayı yakalanır ama paladin druyid ve proteryan üçlüsü ile yayalara karşı sağlam bir savunma yapılır.muzzy kardeşimin dediğide wow a gelecek ordunun yaya agırlık olması öngörüsüyle yazıldı bunlar.

TuVaReQ
05-02-2010, 02:39

MESELA,

savunma görünüyodu.
paladin 98.bin idi,

sayılarını verdiğin ordunun yaya-atlı saldırı güçleri oranı yaklaşık 560/375=1.5 eder..orantılı bir savunma yapmak istiyorsan 250 k paladinin yanına en az 300 k da mızrak koymak gerekir.ki zaten wow köyünde en az olması gereken yaya savunması da paladinden olduğu için yaya savunmasının açığını protryan ve druyidler kapatıyor ama mızrakçıyı ne heduanla ne de phalanxla kıyaslayabiliriz zaten heduanların saldırıda kullanılacağını düşünürsek galyalının druyid basması phalanx basmasından daha mantıklı olacağını da düşünürsek mızrakçı vazgeçilmez durumda oluyor..biraz karışık oldu idare edin:)

&salih&
05-02-2010, 15:07
sayılarını verdiğin ordunun yaya-atlı saldırı güçleri oranı yaklaşık 560/375=1.5 eder..orantılı bir savunma yapmak istiyorsan 250 k paladinin yanına en az 300 k da mızrak koymak gerekir.ki zaten wow köyünde en az olması gereken yaya savunması da paladinden olduğu için yaya savunmasının açığını protryan ve druyidler kapatıyor ama mızrakçıyı ne heduanla ne de phalanxla kıyaslayabiliriz zaten heduanların saldırıda kullanılacağını düşünürsek galyalının druyid basması phalanx basmasından daha mantıklı olacağını da düşünürsek mızrakçı vazgeçilmez durumda oluyor..biraz karışık oldu idare edin:)

savunmayı hesaplarken anlaşılan askerlerin silah seviyelerini ve zırh seviyelerini işin içine katmıyorsunuz :) asıl önemli olanda bunlar ve saldırı yaptığınız ordunun yanında gelecek koçbaşı ve kahramanda saldırıya ciddi anlamda + değer katar ilk açılış bunlarla başlar ordu ile biter eğer saldırı ordunuz sağlam ise ve dediğim unsurlar tamamlanmış ise savunmanın wow a katacağı tek şey gelecek orduyu kesmekten çokta fazla bişey olmayacaktır.nihayetinde sur seviyesinin gitmesi mancınıkların işini kolaylaştıracak ve hedefe atışı yapıp wow a zarar verebilecektir...

gurbuz29
05-02-2010, 15:54
arkadaşlar wow da son durum ne.............

dAgyoncaLi
05-02-2010, 16:02
arkadaşlar wow da son durum ne.............
http://img24.imageshack.us/img24/7616/adszfva.jpg

eserkumtas
05-02-2010, 16:23
Ben yıkılmayan wow görmedim. İstediğiniz kadar oran yapın, savunma koyun. Silahları fullenmiş saldırı askerleri, bolca koçbaşı ve mancınık, hücum bonusu yüksek bir kahraman ile birlikte gelen ordu wow'u yıkıyor. O yüzden bence wowu kuracak olan birliği wow köylerine konulacak savunmalar değil diğer wowları yıkacak orduların çokluğu belirleyecek. O kadar istatistiki yorumdan sonra biraz basit oldu, kusura bakmayın.

-constantine-
05-02-2010, 16:47
Ben yıkılmayan wow görmedim. İstediğiniz kadar oran yapın, savunma koyun. Silahları fullenmiş saldırı askerleri, bolca koçbaşı ve mancınık, hücum bonusu yüksek bir kahraman ile birlikte gelen ordu wow'u yıkıyor. O yüzden bence wowu kuracak olan birliği wow köylerine konulacak savunmalar değil diğer wowları yıkacak orduların çokluğu belirleyecek. O kadar istatistiki yorumdan sonra biraz basit oldu, kusura bakmayın.

Dostum wow yıkılır yıkılmaz degıl ama ortalama 6-7 mancınık wowdan sevıye alırken sen bu mancınıklara yaptıgın savunma ıle sevıye almasına ızın vermezsın.6-7 k manco ıle wow yıkımına gelenler husrana kapılır.
Eger dıger sayfadakı savunma orneklerını uygularsan.

kuzenler
05-02-2010, 16:51
dostum wow yıkılır yıkılmaz degıl ama ortalama 6-7 mancınık wowdan sevıye alırken sen bu mancınıklara yaptıgın savunma ıle sevıye almasına ızın vermezsın.6-7 k manco ıle wow yıkımına gelenler husrana kapılır.
Eger dıger sayfadakı savunma orneklerını uygularsan.

kesinlikle haklısın ..buna dair çarpıcı raporlar var travian forumlarında.devasa orduların 2-3 seviye alabildiği raporlar var ama salla kardeşin de dediği gibi bu server de öyle bir savunma beklemiyorum bende

vahşettin
05-02-2010, 17:37
server çok zayıf arkadaşlar 5k mancınık seviye alacaktır ama mantıklı gidilerse zayıf bir serverde dünya harikası hedef alınmaz. 10k üzeri mancınık wow indirir

-constantine-
05-02-2010, 17:45
server çok zayıf arkadaşlar 5k mancınık seviye alacaktır ama mantıklı gidilerse zayıf bir serverde dünya harikası hedef alınmaz. 10k üzeri mancınık wow indirir

Dedıgım bu serveer ıcın gecerlı degıl arkadasın ne olursa olsun yıklır lafına ıdı:)

Bu serverda bende okadar defans toplanacagını beklemıyorum.Ama vahsettının ustamın dedıgı gıbı 10k uzerı mancınık bu serverda toprak ustunde tas bırakmaz bırakın wowu:)

peace21
05-02-2010, 18:02
Dedıgım bu serveer ıcın gecerlı degıl arkadasın ne olursa olsun yıklır lafına ıdı:)

Bu serverda bende okadar defans toplanacagını beklemıyorum.Ama vahsettının ustamın dedıgı gıbı 10k uzerı mancınık bu serverda toprak ustunde tas bırakmaz bırakın wowu:)

hatta sıralı atıp wow sıfırlanabilir dermişim :)

-constantine-
05-02-2010, 18:20
hatta sıralı atıp wow sıfırlanabilir dermişim :)

Hatta ve hatta 10k mancınıgı 200erlı sıralı atarsanız butun wow koyunu tarumar edersınız;

dermısım:)

taskesen
05-02-2010, 19:56
saldırı ve savunma raporu olmayan bir serverde oynuyoruz ve 62 sayfa yazılmış şu ana kadar
Allahım neydi günahım:)

TuVaReQ
05-02-2010, 22:48
saldırı ve savunma raporu olmayan bir serverde oynuyoruz ve 62 sayfa yazılmış şu ana kadar
Allahım neydi günahım:)

bu server diğer serverlara pek benzemiyor işi bilen birçok birlik var serverda herkes de askerini en akıllıca şekilde kullanmak istiyor haliyle ve bence de en doğrusu bu..eğer bu serverda diğer serverlar gibi birbirine denk ya da biri çok güçlü diğeri çok zayıf iki birlik şeklinde olsaydı dediğin gibi rapor dolu olurdu ama az sabret bence saldırılar başlayıp raporlar yayınlandığında gerçekten kaliteli bir server olduğunu göreceksin buranın:)

TuVaReQ
05-02-2010, 22:56
savunmayı hesaplarken anlaşılan askerlerin silah seviyelerini ve zırh seviyelerini işin içine katmıyorsunuz :) asıl önemli olanda bunlar ve saldırı yaptığınız ordunun yanında gelecek koçbaşı ve kahramanda saldırıya ciddi anlamda + değer katar ilk açılış bunlarla başlar ordu ile biter eğer saldırı ordunuz sağlam ise ve dediğim unsurlar tamamlanmış ise savunmanın wow a katacağı tek şey gelecek orduyu kesmekten çokta fazla bişey olmayacaktır.nihayetinde sur seviyesinin gitmesi mancınıkların işini kolaylaştıracak ve hedefe atışı yapıp wow a zarar verebilecektir...

usta sende bizi simülatör sandın heralde:) ben gidiş yolunu gösterdim artık işin içine neyi dahil ederseniz edin:)
sonuca etki eden çok değişken var % hesaplarına fazla girmeden yaklaşık sonuç elde etmek için ve de tartışma açılsın diye mevzuyu açanlara yardım edeyim istedim yoksa biliyorsun burası bir boş kaldı mı ortalık toz duman oluyor:)

DeathLess
06-02-2010, 17:37
Saygı seviyenizi koruyun lütfen.
Ve en önemlisi de asla ama asla ırkçı söylemlerde bulunmayın...

taskesen
06-02-2010, 18:42
bu server diğer serverlara pek benzemiyor işi bilen birçok birlik var serverda herkes de askerini en akıllıca şekilde kullanmak istiyor haliyle ve bence de en doğrusu bu..eğer bu serverda diğer serverlar gibi birbirine denk ya da biri çok güçlü diğeri çok zayıf iki birlik şeklinde olsaydı dediğin gibi rapor dolu olurdu ama az sabret bence saldırılar başlayıp raporlar yayınlandığında gerçekten kaliteli bir server olduğunu göreceksin buranın:)

inş.
wow dönemi foruma genellikle raporlar konuşulsun, seviyeli tartışmalar yapılsın diye girilir hatta diğer serverlerden de ziyaretçiler gelir.Artık raporları sabırsızlıkla bekliyoruz, tam zamanıdır:)

RunaWay_
06-02-2010, 18:43
kingdom sen ve senin gibilere ders olmuştur bu umarım.Ütopik burada sallayıp yazıyordun ama msn de karşılaşınca ve bi noktadan sonra söyleyecek söz bulamayıp msn i kapatmayamı karar verdin.

aKmet
06-02-2010, 20:12
kingdom sen ve senin gibilere ders olmuştur bu umarım.Ütopik burada sallayıp yazıyordun ama msn de karşılaşınca ve bi noktadan sonra söyleyecek söz bulamayıp msn i kapatmayamı karar verdin.

hala ortada olan şeyi bal gibi ortada olan şeyi geçmişte sattığın zeroyu, birlikten ben istedim diye çıkardığın oyuncularını daha da birsürü şeyi ve BİNDELİ olduktan sonra gidipde tekrar dönerek ZERO olanlar bu forumda ütopik felan demesin bir dahaki yazılarımda daha kırıcı olurum benimle lütfen muhattap olmayın

RunaWay_
06-02-2010, 20:27
Yalan söylemek ne kadar kolay değilmi.
Sen istemişsin diye oyuncu atmışmışım.Güldürme beni.Sen istediğin için değil bana sorulmadan birliğe alındıkları için çıkardığımı adından iyi biliyorsun.Deliye geçiş meslesinide sakız gibi çiğne.O kadar laf ettin ama warstar gelince sus pus olduğundan bahsetmedin hiç. Daha fazlada uzatma bu konuyu.Msn de yaptığımız 3-5 sohbetin muhabbetin hatırına bişey söylemiyom,sende sus artık.

premium
06-02-2010, 21:07
hala ortada olan şeyi bal gibi ortada olan şeyi geçmişte sattığın zeroyu, birlikten ben istedim diye çıkardığın oyuncularını daha da birsürü şeyi ve BİNDELİ olduktan sonra gidipde tekrar dönerek ZERO olanlar bu forumda ütopik felan demesin bir dahaki yazılarımda daha kırıcı olurum benimle lütfen muhattap olmayın
ahmet sende muhattap olunacak adamlarla muhattap olsana yav. sana zamanındada söyledim birleşmeye aldığınızda. asıl yamanan kaçmaya çalışanların kim olduğunu biz biliyoruz. başkasının bilmesine gerek yok. böyle terbiye yoksunu adamların söylemleriyle birşeyler değişiyorsa bırak değişsin. bizi bilen biliyor. boş konuşmalarına devam etsin. amacının niyetinin ne olduğu gayet açık vatandaşın. boşver SALLA gitsin:))

kuzenler
06-02-2010, 21:43
server de durum ne arkadaşlar..wow seviyeleri ne alemde ?hesabı sildiğimizden takip edemez olduk :)

MAKHEDA
06-02-2010, 21:46
Yalan söylemek ne kadar kolay değilmi.
Sen istemişsin diye oyuncu atmışmışım.Güldürme beni.Sen istediğin için değil bana sorulmadan birliğe alındıkları için çıkardığımı adından iyi biliyorsun.Deliye geçiş meslesinide sakız gibi çiğne.O kadar laf ettin ama warstar gelince sus pus olduğundan bahsetmedin hiç. Daha fazlada uzatma bu konuyu.Msn de yaptığımız 3-5 sohbetin muhabbetin hatırına bişey söylemiyom,sende sus artık.

başkan noldu yaw olay nedir suçluyolar seni böle hep..aslı varmı?

zebani44
06-02-2010, 21:54
son durum :P

http://i47.tinypic.com/o5qp8y.png

RunaWay_
06-02-2010, 22:29

ne olsun işte terbiyeden yoksun başkasına iftira atıp duran insanlarla uğraşıyoruz.oyunda savaşmaya cesaret edemeyenler egolarını burada sataşarak tatmin yoluna gidiyorlar.Bunun içinde ne lazım iftira lazım,yalan lazım.Onlarda parayla satılmıyorya.

-constantine-
06-02-2010, 22:36
ne olsun işte terbiyeden yoksun başkasına iftira atıp duran insanlarla uğraşıyoruz.oyunda savaşmaya cesaret edemeyenler egolarını burada sataşarak tatmin yoluna gidiyorlar.Bunun içinde ne lazım iftira lazım,yalan lazım.Onlarda parayla satılmıyorya.

Ahmet bu kım?

Hangı bırlık bunlar ben anlam veremedım:)

RunaWay_
06-02-2010, 22:41
Ahmet bu kım?

al işte milli piyango bana çalışıyor bugün.

premium
06-02-2010, 23:15
Ahmet bu kım?

bilal salla gitsin. kaale alınacak adamları kaale al:)
insanlıktan nasibini almamış kişilerle fazla muhattap olmaya gerek yok. gene kuyruk acısı vardır çatacak yer arıyordur.
bu arada şu raporları hala bekliyorum neden gelmiyor raporlarr:)))))))
ona göre bi kaç ordu daha göndericem arkadaşları bi daha ziyaret edelim:)
basılarının acı çenesine vurmuş anlaşılan:)
bu arada iyi buluşmuşlar haa. tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş:))))))))

RunaWay_
06-02-2010, 23:28
Piyango 2 ye çıktı:D

MAKHEDA
06-02-2010, 23:57
Piyango 2 ye çıktı:D

başkan bugün şanslı günün :D olayları ne bunların yaw?zeynelliye bile laf atan kişilerin saldırı savunma puanlarına bakalım derim :D bak bi örnek verim istersen gözüm kapalı:D mesele ütopiki araştırayım.şimdi istatikleri vericem daha önce bakmadım inan.zeynelliyi biliom ama.yalan sölemeyim.

MAKHEDA
07-02-2010, 00:04
Saldırıda en iyiler

OyuncularNüfusKöylerPuanlar

ÜTOPİK (http://s18.travian.com.tr/spieler.php?uid=55550) 11433 19 75414

zeynelli saldırı puanı 530k kesmiş :D

Ütopik saldırıda 12 ayda 75k asker kesmiş:D millet serverın ilk ayında yağmaya cıkarken kesio bunu :D

savunmada ise ütopik 50k Zeynelli 380k asker kesmiş..kim oyun oynamış kim çene yapmış 12 ay???????

RunaWay_
07-02-2010, 00:30
yaa bişey değil olayla alakası olmayan embesillerde kendilerine yetmeyen akıllarıyla burada bişeyler yazmaya kalkmışlar.Onların bnmle tartışmaya akılları yetmezde neyse bakmasınlar bi oyun için fazla üstlerine gidip rencide etmek istemiyorum.

MAKHEDA
07-02-2010, 00:39
yaa bişey değil olayla alakası olmayan embesillerde kendilerine yetmeyen akıllarıyla burada bişeyler yazmaya kalkmışlar.Onların bnmle tartışmaya akılları yetmezde neyse bakmasınlar bi oyun için fazla üstlerine gidip rencide etmek istemiyorum.

:D :D öle başkanda ama insanların bilmesi gerekiyor oyunda ne yaptığını gösterdim ben :D sende kapılar ardında ne yapıolar sölücenki millet görsün gercek yüzlerini.şimdi kasırga wow kursunda sevinelim diye aç tavuk gibi bekliyolar bu ütopikler:D

-constantine-
07-02-2010, 00:46
:D :D öle başkanda ama insanların bilmesi gerekiyor oyunda ne yaptığını gösterdim ben :D sende kapılar ardında ne yapıolar sölücenki millet görsün gercek yüzlerini.şimdi kasırga wow kursunda sevinelim diye aç tavuk gibi bekliyolar bu ütopikler:D

Makheda sen kmsın dostum ısmını verde bı ıstatıstıgıne bakalım.Ben bu servera 6.ayından sonra basladım sıralamama bakabılırsn saldırıda.

Oyundakı ısmım yagmurcan.

Sende verde bır bakalım ıstatıstıgıne.

Suleyman abı ne raporu:)

raporları yırtıp atıyorum degersız cunku:))

Wow a yaptıgımız saldırılar dısında benden rapor beklemeyın

MAKHEDA
07-02-2010, 01:23
Makheda sen kmsın dostum ısmını verde bı ıstatıstıgıne bakalım.Ben bu servera 6.ayından sonra basladım sıralamama bakabılırsn saldırıda.

Oyundakı ısmım yagmurcan.

Sende verde bır bakalım ıstatıstıgıne.

Suleyman abı ne raporu:)

raporları yırtıp atıyorum degersız cunku:))

Wow a yaptıgımız saldırılar dısında benden rapor beklemeyın

abim ben sana laf atmadım boşver sen karışma..baktım şimdi sana ii oyunculara lafım yok..ben ütopik konusunca millete..bakim dedim..benim istatistiği merak ediosan ben wowa dalıcam :D ama ütopikte kalan askeri biliom onun için onun pili bitti 70k asker kesmiş daha da bişey kesemez..sende bana sarcağına biraz bunları gör..tek taraflı bakma..bi kerede adama deki sen oyundan anlamıon boşver sus ütopik de...sonra beni sustur eyw..diyelim..işi gücü burda bizim gibi takılmak ama nedense oklar bize dönüo..boşver artık adamlarla çıkar ilişkinizi..wow99 olunca dalıcaksınız birbirinize..ha yok dalmıcaz dersen şimdiden çok büyük laf etmiş olursun.ben bizzat kasırgadaki köyümden biliom wowu98 99 yapan kasırga dışında kim olursa olsun silicem diyen adamları.ve ellerindeki askerler ciddi boyutta 9k 10k mancınık ve bol asker.oyundaki amaç başka benim ismimden olmayan birleşimdeki bir birlik oyunu kazansın benim 12 ay dır bastıgım 200k asker seviye 50 deki wowa girsin.yok öle bişey abi.bunu düşünmek hayal.

derinturk
07-02-2010, 01:30
son durum :P

http://i47.tinypic.com/o5qp8y.png

hahaha :))

kardeşim çok güldürdün beni yau :) muzipçe hazırlanmış ama güzel olmuş :))

bu arada wow 74 olmuş rapor yokmu hala ?? kasırga hala saldırı ordusu yapıyor sanırım.seviye 90larda vuracaklar sanırıım..bir show kokusu alıyorum :) açıkcası kasırga da seviyeyi 90 dan alacak ordular olduğunu düşünüyorum bakalım rakiplerin hazırlığı nasıl olacak nasıl bir planla çıkacaklar.

MAKHEDA
07-02-2010, 01:40
hahaha :))

kardeşim çok güldürdün beni yau :) muzipçe hazırlanmış ama güzel olmuş :))

bu arada wow 74 olmuş rapor yokmu hala ?? kasırga hala saldırı ordusu yapıyor sanırım.seviye 90larda vuracaklar sanırıım..bir show kokusu alıyorum :) açıkcası kasırga da seviyeyi 90 dan alacak ordular olduğunu düşünüyorum bakalım rakiplerin hazırlığı nasıl olacak nasıl bir planla çıkacaklar.

ben onu kaoslar adına söylemiştim birader.300ler beni bağlamaz.ama orada dostlarım var..(derintürkten alıntı)

kaos tamıydın sen??:D şimdi kasırgadan showmu beklion yapıcaz tabi ortak kaos a yaptıgımız showu yapıcaz:D

RunaWay_
07-02-2010, 02:01
eski adıyla yağmurcan şimdiki yağma olmuş can
köyler patladı çenene vurdu heralde.Burnunu her b.k a sokma.Biz sadece hakedene hakettiği cevabı veriyoz burada.

derinturk
07-02-2010, 03:11
ben onu kaoslar adına söylemiştim birader.300ler beni bağlamaz.ama orada dostlarım var..(derintürkten alıntı)

kaos tamıydın sen??:D şimdi kasırgadan showmu beklion yapıcaz tabi ortak kaos a yaptıgımız showu yapıcaz:D

300ler show yerine yapsa yapsa şase yapar :D kendi kendilerini yediler :D showu da kasırga yapar diyorum sizleri seviyorum .eski bir server savaşcısı olaraktan ;)

-constantine-
07-02-2010, 05:36
köyler patladı çenene vurdu heralde.Burnunu her b.k a sokma.Biz sadece hakedene hakettiği cevabı veriyoz burada.

Yagma mı olmus yan koylerımı savunmıyacagımı yonetımınıze soledım:)2 yan koy yıktınız dıye (ustune onlarda sıfırlanmamıstır sadee uretımlerı sıfırlanmıstır.) bır yerlerınızmı kalktı?

bırı 14bın bırı 15 bın nufuslu ıkı oyuncunuza hesap sıldırıdım.Istedıgımı yagmaladım ıstedıgımı reısledım.Ama once merkezıne gıttım?Ama sız merkez ne dır bılmesınız merkez namustur tamam mı.?

Sızın namusunuz olmadıgı ıcın bu sıze bırseyler cagrıstırmaz.

Hadı sımdı ıcraat goster bana laf yapma.

-constantine-
07-02-2010, 05:40

Ayrıca sunuda soylıyım.Koskoca zro bırlıklerı savunmıyacagımı belırtmeme ragmen 1 hafta boyunca sadece 2 yan koyumden 400 nufus sılebılıyorlarsa yazıklar olsun:)

Sunuda soylıyım zeroktlm guzel savunma yaptı yerı geldı saldırı yaptı.Zerotoolda dostlarım var onlarıda tebrık ederım ama velhasıl kelam kıcını kaldırmıyan zeroblue bozuntuları ve ıse yaramaz baskanları sakın ola cenenızı acmayın.Baskalarının yaptıkları ıle degıl kendı yaptıgınız ıle ovunun.

Bak oncekı mesajımda ne dedım ben yaptım ben sıldırdım ben yıktım ben reısledım.Bırlıgım degıl.Bırlıgımı ısın ıcıne katarsam.hesab kıtab yapamaz hale gelırsınız.Matematıksel kavramların yetmez.

Gece gece benı eglendırdın satasıcak yer arıyordum bende zaten.Iyıkı varsınız sızın gıbıler olmasa nasıl eglenıcektım.

Saygılar sevgılı palyacolarım...

sailor_man_
07-02-2010, 08:13
300ler show yerine yapsa yapsa şase yapar :D kendi kendilerini yediler :D showu da kasırga yapar diyorum sizleri seviyorum .eski bir server savaşcısı olaraktan ;)

valla çok doğru konuşmuşsun kardeşim:D

barbar
07-02-2010, 09:59
1.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)69-
2.hena (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=211359&c=8f)BiNDeLi WOWDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)64-
3.delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac)BiNDeLi KARDEŞLİĞİDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)63
-4.warstar (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=393706&c=d6)ZERO WOWZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)53-

5.LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)300™ WOW300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)53-

6.çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43)300™SPARTANSSSSSS300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)52http://s18.travian.com.tr/img/x.gif
7.Heminet (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=331925&c=bd)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)51http://s18.travian.com.tr/img/x.gif
8.TEVAZU (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=406200&c=33)ܓܨViVa kaSIRGA ܓܨkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)46
http://s18.travian.com.tr/img/x.gif9.nazarelk (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=310479&c=5a)BiNDeLi®™ EFSANESiDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)34-
10.aysun_ (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=316008&c=23)ZeroToLLZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)33-
11.hasanmasan (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=435514&c=11)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-
12.SaInT (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=560427&c=cb)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0

TuVaReQ
07-02-2010, 10:05
usta bunu koydun da raporunu da koysaydın..

zebani44
07-02-2010, 10:11
ıhı furdular 300wow u

Asilgüç
07-02-2010, 10:16
barbarr tebrikler:)

arkadaşlar ilk ciddi ordumuzu çıkarttık,kendisini savunma uzmanı veya travian masterı olarak lanse eden aslında oyundan pekte anlamayan kişilere ve onların saf yandaşlarına ithaf olunur..

siz 10 k'lık mini ordularınızla saldırmaya devam edin sonrada kendinizi uzman ilan edin!anca çoluk-çocuğu kandırırsınız birde tabi kendinizi...

ha bu arada söylemekte yarar görüyorum barbarr öz kardeşimdir,kardeşimi yaptığı ordudan ve zamanında saldırısından dolayı tekrar kutlarım!

TuVaReQ
07-02-2010, 10:29
barbarr tebrikler:)

arkadaşlar ilk ciddi ordumuzu çıkarttık,kendisini savunma uzmanı veya travian masterı olarak lanse eden aslında oyundan pekte anlamayan kişilere ve onların saf yandaşlarına ithaf olunur..

siz 10 k'lık mini ordularınızla saldırmaya devam edin sonrada kendinizi uzman ilan edin!anca çoluk-çocuğu kandırırsınız birde tabi kendinizi...

ha bu arada söylemekte yarar görüyorum barbarr öz kardeşimdir,kardeşimi yaptığı ordudan ve zamanında saldırısından dolayı tekrar kutlarım!

rapor koymadan önce tadını çıkarayım diyorsunuz sanırım:)
raporunuzu bekliyoruz biraderine iletirsin umarım:)

Asilgüç
07-02-2010, 10:48
rapor koymadan önce tadını çıkarayım diyorsunuz sanırım:)
raporunuzu bekliyoruz biraderine iletirsin umarım:)

dostum raporu aslında başkanımız anas10 koysa daha iyi olur tabi ondan önce biri davranmazsa:)
dediğin gibi biraz tadını çıkartıyoruz:) tahminim kısa bir sürede koyarlar raporu.

Heminet
07-02-2010, 10:53
tebrık ederım dostum cok guzel bır saldırı olmus :) gücümüzü hafife alanlara ıyı bır baslangıc olmuş.

&salih&
07-02-2010, 11:00
dostum raporu aslında başkanımız anas10 koysa daha iyi olur tabi ondan önce biri davranmazsa:)
dediğin gibi biraz tadını çıkartıyoruz:) tahminim kısa bir sürede koyarlar raporu.

tebrikler arkadaşlar eveeet sıra bize geliyor yavaş yavaş çölaslanı sıra sende senide yukarılarda görmek istiyoruz :)
:D:D

resif
07-02-2010, 11:04
buyrun rapor:) sülü abiden önce davranıyım:D
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=99794be2e32

Konu: kaSIRGA bu köye saldırıyor: 00.300TM
Varış zamanı: tarih: bugün saat 09:52:57 Saat

Saldıran barbarr , köyü: kaSIRGA

Askerler 0 0 74473 0 0 25434 1050 8050 0 0 1
Kayıplar 0 0 74473 0 0 25434 1050 8050 0 0 1
Haber Çit hasar gördü.yeni seviye:12, hasar öncesi seviye20
Haber Dünya Harikası hasar gördü.yeni seviye:53, hasar öncesi seviye74
Haber Hiç bir askerin geri dönmedi
Savunan LAST OF THE B.E , köyü: 00.300TM

Askerler ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

premium
07-02-2010, 11:07
rapor zamanı:)

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=9977179f26f

barbarr kardeşimizi tebrik ediyorum. emeğine sağlık dostum.
aynı zamanda bu orduyla birlikte üstüne defans da yapıp gelen orduları tek tek çakabilmek ayrıca taktir edilcecek bir konudur.
bu ordunun beslenmesinde ve gelen saldırıların savunulmasında emeği geçen herkeze teşekürler.

ayrıca savunan arkadaşlarımızıda tebrik ederim. defans fena değildi:)

premium
07-02-2010, 11:10
tebrık ederım dostum cok guzel bır saldırı olmus :) gücümüzü hafife alanlara ıyı bır baslangıc olmuş.
daha dur dostum başlamadık bile. mecburiyetten gönderilmiş bi orduydu bu. yoksa 99 dan indirmek daha zevkli olacaktı:)
zamanı gelince onuda yapıcaz inş:))

premium
07-02-2010, 11:14
savunanı tebrik etmekten vazgeçtim. demekki değmezmiş. beğenmemişler arkadaşlar. :)
hepsi bu kadarmıydı diyorlar :)))))
başka birşey söylemeye gerek yok artık.

Asilgüç
07-02-2010, 11:21
tebrikler arkadaşlar eveeet sıra bize geliyor yavaş yavaş çölaslanı sıra sende senide yukarılarda görmek istiyoruz :)
:D:D

teşekkürler:) zamanı gelince rakip wow köylerini indirmekte fayda var:D

barbar
07-02-2010, 11:48
tebrik edecek zannettim arkadaşları ama bu kadarmı? diye sordular
bende şimdilik bu kadar dedim:) hakikaten şimdilik bu kadar, bu saldırı perşembenin gelişini belli etmek içindi :)
konum olarak rakip birliklere yakınım, geçen hafta ani bir operasyonla merkezime saldırdılar onun üzerine orduyu kullanmaya karar verdik.
gece boyunca, sabaha karşı asker köyümü ve tahıl ambarlarımı hedef alan ordular geldi, saldıran arkadaşları buradan tebrik ediyorum... tek başına wowa yapılan saldırı için bence güzel bir seviye alındı.

en önemlisi bugüne kadar her konuda birbirine ve bana büyük destek olan tüm kasırga ve bindeli ailesine sonsuz teşekkürler bu başarı hepimizin;)

&salih&
07-02-2010, 12:08
bende şimdilik bu kadar dedim:) hakikaten şimdilik bu kadar, bu saldırı perşembenin gelişini belli etmek içindi :)
konum olarak rakip birliklere yakınım, geçen hafta ani bir operasyonla merkezime saldırdılar onun üzerine orduyu kullanmaya karar verdik.
gece boyunca, sabaha karşı asker köyümü ve tahıl ambarlarımı hedef alan ordular geldi, saldıran arkadaşları buradan tebrik ediyorum... tek başına wowa yapılan saldırı için bence güzel bir seviye alındı.

en önemlisi bugüne kadar her konuda birbirine ve bana büyük destek olan tüm kasırga ve bindeli ailesine sonsuz teşekkürler bu başarı hepimizin;)

Bencede Kasırga ve Bindeli birlikleri bu birleşimi yapmakla en doğru kararı verdiler çünkü bu birleşim onlara bir çok zaferi yanında getirdiği gibi kuvvetle muhtemel (strajeik bir hata olmazsa tabi :D ) wow u iki birlikten birinin kurmasınında yolunu açmış olacaktır.:D
buradan her iki birliğide cani gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum...:)

kuzenler
07-02-2010, 12:41
1.leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)69-
2.hena (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=211359&c=8f)BiNDeLi WOWDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)64-
3.delete (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=182363&c=ac)BiNDeLi KARDEŞLİĞİDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)63
-4.warstar (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=393706&c=d6)ZERO WOWZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)53-

5.LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a)300™ WOW300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)53-

6.çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43)300™SPARTANSSSSSS300_WOW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11425)52http://s18.travian.com.tr/img/x.gif
7.Heminet (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=331925&c=bd)KASIRGA WOWkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)51http://s18.travian.com.tr/img/x.gif
8.TEVAZU (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=406200&c=33)ܓܨViVa kaSIRGA ܓܨkSRG Wow (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11423)46
http://s18.travian.com.tr/img/x.gif9.nazarelk (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=310479&c=5a)BiNDeLi®™ EFSANESiDeLi-wOw (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11413)34-
10.aysun_ (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=316008&c=23)ZeroToLLZero WW (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11431)33-
11.hasanmasan (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=435514&c=11)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0-
12.SaInT (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=560427&c=cb)DİV (http://s18.travian.com.tr/allianz.php?aid=11488)0

300 wow inmiş ..rapor varmı arkadaşlar ??

TuVaReQ
07-02-2010, 12:52

bu güzel saldırıya "bu kadar mı?" diye karşılık vermek biraz fanatik bir cevap olmuş, eline sağlık bence saldırı çok sağlam olmuş tebrikler..

Mehmet
07-02-2010, 13:16
Saldırıyı resimleyelim

http://travian-reports.net/tr/img/9977179f26f.png (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=9977179f26f)

RunaWay_
07-02-2010, 13:19
Yagma mı olmus yan koylerımı savunmıyacagımı yonetımınıze soledım:)2 yan koy yıktınız dıye (ustune onlarda sıfırlanmamıstır sadee uretımlerı sıfırlanmıstır.) bır yerlerınızmı kalktı?

bırı 14bın bırı 15 bın nufuslu ıkı oyuncunuza hesap sıldırıdım.Istedıgımı yagmaladım ıstedıgımı reısledım.Ama once merkezıne gıttım?Ama sız merkez ne dır bılmesınız merkez namustur tamam mı.?

Sızın namusunuz olmadıgı ıcın bu sıze bırseyler cagrıstırmaz.

Hadı sımdı ıcraat goster bana laf yapma.

Önce köyün neden kilitli açıklamasını yap.Oyunu kahpece ,adice , şerefsizce kaçtane köyle oynarsınız bilinmez sonrada merkez namus falan dersiniz.Terbiyasiz adam kasırgadan hergün kaç kişi yan köylerime geliyo biliyormusun.Yani hepsi namussuzmu oluyor.Burada bi namussuz var oda sensin.Namusun o kadar ucuz olmuşki bi oyun için namusunu ortaya atabiliyorsun.
Ayrıca icrraatlarımı görmek istiyosan saldırılarda, savunmalarda va kahraman sırasına bakabilirsin cahil.Birine icraatını sormadan önce bi araştırmayap.

barbar
07-02-2010, 13:51
bu güzel saldırıya "bu kadar mı?" diye karşılık vermek biraz fanatik bir cevap olmuş, eline sağlık bence saldırı çok sağlam olmuş tebrikler..

teşekkürler dostum, asker köyünün savunma raporları var belki onlarıda koyarız

kuzenler
07-02-2010, 14:08
Saldırıyı resimleyelim

http://travian-reports.net/tr/img/9977179f26f.png (http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=9977179f26f)

tebrikler iyi asker çıkarılmış.

premium
07-02-2010, 14:28
bilal terbiye yoksunu garibanları kaale alıp durma yav. allahın zavallısı çatacak yer arıyor. bu ve bunun gibilerle vakit geçirmeye cevap vermeye değmez. karakterini ortaya koyuyor işte. ne anlar bunun gibileri terbiyeden insanlıktan. klavye delikanlısı bunlar. bırak ne hali varsa görsün saygısız ukala.
neyin ne olduğunu herkez biliyor bilen biliyor buda bize yeter. gerisi teferruat. buda bununla ilgili son mesajdır. sende kaale alma şunu. ne hali varsa görsün.

MAKHEDA
07-02-2010, 14:28

bu raporlara dün laf edenler şimdi burda birbirlerini tebrik ediyor :D aradaki askere bakın zamansız denilen saldırıyı bunla kıyaslayın seviye 90 küsürde açılması gereken ordu şuan wowu sadece 5-6 günlük geriye atma yapmıştır.bunun 3 te biri askerle zeynelli eleştirildi.şimdi sakın çıkıpta tebrik beklerdik diye ağlamayın.tebrik etmediğiniz kişilerden tebrik beklemeyin.

premium
07-02-2010, 14:29
üstat zamanı geldiğinde beğenecekleri askerleride gösteririz:)
daha bu başlangıçtı :)))

MAKHEDA
07-02-2010, 14:32
Bencede Kasırga ve Bindeli birlikleri bu birleşimi yapmakla en doğru kararı verdiler çünkü bu birleşim onlara bir çok zaferi yanında getirdiği gibi kuvvetle muhtemel (strajeik bir hata olmazsa tabi :D ) wow u iki birlikten birinin kurmasınında yolunu açmış olacaktır.
buradan her iki birliğide cani gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum...:)

:D yağcılarda inecek var.vay be insan bu kadar düşebiliyor demek:D eski 2.başkan değilmiydin sen alt birlikte 300lerde ? 2.ama :D 1.de değil:D

MAKHEDA
07-02-2010, 14:40
üstat zamanı geldiğinde beğenecekleri askerleride gösteririz:)
daha bu başlangıçtı :)))

adam merkezimi indirdiler diyo mecbur cıktım diyo sen hala hava peşindesin:D90 küsürlerde ordun kalmıcak:D şimdi dicen bizde ordu bitmez. he he o dediğinden.hızlı giden atın misali olcak sonunuz.çok heyecanlısınız:D

dAgyoncaLi
07-02-2010, 14:51

Tebrikler ..

-constantine-
07-02-2010, 15:08
bu raporlara dün laf edenler şimdi burda birbirlerini tebrik ediyor :D aradaki askere bakın zamansız denilen saldırıyı bunla kıyaslayın seviye 90 küsürde açılması gereken ordu şuan wowu sadece 5-6 günlük geriye atma yapmıştır.bunun 3 te biri askerle zeynelli eleştirildi.şimdi sakın çıkıpta tebrik beklerdik diye ağlamayın.tebrik etmediğiniz kişilerden tebrik beklemeyin.

Oncelıkle zeynellıyı tebrık ettık.Sadece erken bır saldırı dedık.Barbarrdan saldırı cıkarmamızın sebebı gece gunlerde merkezının hasar alması ve artık askerıne bakamamasından dolayı saldırı cıkarılmıstır.Bır dıger sebebıde Barbarr hesabında basılan wow ordusundan haberlerının olması ve en kısa zamanda bu hesabı yıkıma geleceklerı ıcın erkenden cıkarılmıs bır saldrıdır.Bu sebeple bılıp bılmeden konusma.

GUARDIYAN
07-02-2010, 15:19
300 lerin wow yıkımıyla ilgili rapor varmı arkadaşalar

SaLLa
07-02-2010, 15:21
:D yağcılarda inecek var.vay be insan bu kadar düşebiliyor demek:D eski 2.başkan değilmiydin sen alt birlikte 300lerde ? 2.ama :D 1.de değil:D

O adam en azından her yerde her şatta kendi kimliğini söylüyor ortada bir düşüklük varsa o da senin yaptığın şeydir... Dikkatimi çekiyor bela_sevdam ile yazım tarzın aynı makheda banlanınca bela nicki bile burada yazılar vardı, makheda açılınca bela nicki ortadan kayboldu senin bela_sevdam olduğun gün yüzü gibi ortada adam olda çık delikanlı gibi söyle ben bela_sevda 'yım diye ama nerede o yürek. Eğerki bir kişi kendini gizlemeye ihtiyaç duyuyorsa o kişinin bir suçu vardır ve suçluluk psikolojisi ile kendini gizliyordur, seninkiside bu işte burada yaptığın seviyesiz muhabbetleri kendi kimliğinle yapmaya çekiniyorsun Kaos'un artığı seni :)

SaLLa
07-02-2010, 15:24

Tabikide yaptığın saldırı erken olmuş ama saldırının gerekçelerini ele alınca en mantıklı şeyi yapmışsın senin yerinde bende olsam bende saldırmak zorunda olurdum. Ben kendi adıma tebrik ederim seni emeğine sağlık... Bu kadar mı diye kim sordu bilmem ama daha ne olabilir ki 21 seviye birden indirilmiş :)

Mehmet
07-02-2010, 15:33
Tabikide yaptığın saldırı erken olmuş ama saldırının gerekçelerini ele alınca en mantıklı şeyi yapmışsın senin yerinde bende olsam bende saldırmak zorunda olurdum. Ben kendi adıma tebrik ederim seni emeğine sağlık... Bu kadar mı diye kim sordu bilmem ama daha ne olabilir ki 21 seviye birden indirilmiş :)

Uzun zamandır yazmıyorum foruma.

Bu kadar mı diye soranlara bende sorayım...

1k koçbaşı ile ÇİTTEN 8 seviye indirilmesi garip değil mi?

Sizin savunmanız BU KADAR MI?

;)

SaLLa
07-02-2010, 15:51
Uzun zamandır yazmıyorum foruma.

Bu kadar mı diye soranlara bende sorayım...

1k koçbaşı ile ÇİTTEN 8 seviye indirilmesi garip değil mi?

Sizin savunmanız BU KADAR MI?

;)

evet buda olayın bir başka boyutu 1k koç ile surun 8 seviye inmesi normal birşey değil ama ben geçen gün burada yazdım bu server sahiden çok uzun sürecek diye genel olarak serverda bir savunma zaafı var :)

MAKHEDA
07-02-2010, 16:29
O adam en azından her yerde her şatta kendi kimliğini söylüyor ortada bir düşüklük varsa o da senin yaptığın şeydir... Dikkatimi çekiyor bela_sevdam ile yazım tarzın aynı makheda banlanınca bela nicki bile burada yazılar vardı, makheda açılınca bela nicki ortadan kayboldu senin bela_sevdam olduğun gün yüzü gibi ortada adam olda çık delikanlı gibi söyle ben bela_sevda 'yım diye ama nerede o yürek. Eğerki bir kişi kendini gizlemeye ihtiyaç duyuyorsa o kişinin bir suçu vardır ve suçluluk psikolojisi ile kendini gizliyordur, seninkiside bu işte burada yaptığın seviyesiz muhabbetleri kendi kimliğinle yapmaya çekiniyorsun Kaos'un artığı seni

aferin sana salla:D yine bilemedin :D harbi harbi kendini inandırmış kaosun artıgı diyo bana :D olm şakamısın sen! yazım tarzı demiş bide!:D işte milletede böyle iftira atıon durduk yere sonra 10 tane laf çıkıyor ortaya..merak etme istanbul pikniğine gelcem ben ozman görcen makhedayı.bende kimliğimi söylüyorum adım kamil baba adım hüseyin doğum yerim gümüşhane:Dsizde yürek varmış ya bela sevdama dalın işte?:D adam kendi nickiyle yazmış niye indirmiyonuz benim nicki öğrensen aynısı ne farketcek?yine gelemiceksiniz.şimdi toz ol büyücü seni.

MAKHEDA
07-02-2010, 16:33

afferin bak öğreniyon oyunu erken diyon :D deliler 90 küsür oldugunda kasırgalar bir zero veya 300 wowu indirse işine gelirdi:D 21 seviye 5-6 gün geriye atar.99dan indirmek oyunu kazandırır.akıllı seni.üzüldün aslındada çaktırma:D

SaLLa
07-02-2010, 16:55
aferin sana salla:D yine bilemedin :D harbi harbi kendini inandırmış kaosun artıgı diyo bana :D olm şakamısın sen! yazım tarzı demiş bide! işte milletede böyle iftira atıon durduk yere sonra 10 tane laf çıkıyor ortaya..merak etme istanbul pikniğine gelcem ben ozman görcen makhedayı.bende kimliğimi söylüyorum adım kamil baba adım hüseyin doğum yerim gümüşhane:Dsizde yürek varmış ya bela sevdama dalın işte? adam kendi nickiyle yazmış niye indirmiyonuz benim nicki öğrensen aynısı ne farketcek?yine gelemiceksiniz.şimdi toz ol büyücü seni.

ben çocukmuyum saldırmak için sana ikide bir kimsin diye sorayım kim olduğun gün yüzü gibi ortada kendini gizleme sebebi olarak köyünü koruma içgüdüsü ile hareket ettiğini söylemiyorum ki kendini gizlemenin nedeni burada yaptığın terbiyesizlikleri gizlemek :) Kamil ismide sana tam yakışmış bizim orada kafası basmayan adamlara Kamil derler Kamil seni hehe güldürdün valla ilk kez beni sağolasın Kamilcik :D

SaLLa
07-02-2010, 16:59
afferin bak öğreniyon oyunu erken diyon :D deliler 90 küsür oldugunda kasırgalar bir zero veya 300 wowu indirse işine gelirdi:D 21 seviye 5-6 gün geriye atar.99dan indirmek oyunu kazandırır.akıllı seni.üzüldün aslındada çaktırma:D

Bizim bir başkasının wow indirmesini beklememize ihtiyacımız yok Kamilcik, sen rahat ol istediğimiz her wow köyünü her zaman için indirecek kadar ordularımız mevcuttur, hatta sen iste 300 ün wow köyünü reisliyelim :) seninde mevcut mu diyeceğim ama yok ki yazık askersiz kalmışsın burada zırvalıyorsun anca dime Kamilcik :D

premium
07-02-2010, 17:08
Bizim bir başkasının wow indirmesini beklememize ihtiyacımız yok Kamilcik, sen rahat ol istediğimiz her wow köyünü her zaman için indirecek kadar ordularımız mevcuttur, hatta sen iste 300 ün wow köyünü reisliyelim :) seninde mevcut mu diyeceğim ama yok ki yazık askersiz kalmışsın burada zırvalıyorsun anca dime Kamilcik :D
dostum sen hala bunları kaale alıp cevapmı veriyorsun SALLA gitsin yav boşverr:))
değmez bu gariban için. rakipde olsa önce adam olacak saygılı konuşacak onunla her türlü konuşmaya tartışmaya açık olurum ama bununla ve malum diğer kişi ile hiç muhattap olmaya gerek yok. ne yazarsa yazsın umurumda bile değil benim bak:))

bygececi
07-02-2010, 17:15
arkadaşlar burda wow mu konuşulucak yapılan saldırılar savunmalarmı yazılıcak tartışılıcak yoksa kimin kim oldugumu tartışılıcak yapmayın lütfen 70 sayfa yazı var wow la ilgili olan çok az bırakın tartışmayı oyunun tadını çıkartın bu oyun saldırı ve savunma üzerine kurulmuş

birde yıkarım yaparım yok ederim demenin bir anlamı yok neden gereksiz yazışmak yerine askerlerinizi konuşturmuyorsunuz bizim wow köyümüze saldırı yapılmış 21 seviye düşmüş bu kapanmıcak bir fark degil şu an itibariyle 15 seviye fark var s 7 de wow çok uzun sürdü nedeni açık askerler iyi iş yaptı burdada ne olucagı belli olmaz sonuçta bu bir oyun ve burdaki gücü laflar degil askerler kanıtlar bu yazımı birilerini eleştirmek veye ön pilana çıkmak için yazmıyorum sadece forum amacından çıkıyor onu belirtmek istiyorum

MAKHEDA
07-02-2010, 17:18
ben çocukmuyum saldırmak için sana ikide bir kimsin diye sorayım kim olduğun gün yüzü gibi ortada kendini gizleme sebebi olarak köyünü koruma içgüdüsü ile hareket ettiğini söylemiyorum ki kendini gizlemenin nedeni burada yaptığın terbiyesizlikleri gizlemek :) Kamil ismide sana tam yakışmış bizim orada kafası basmayan adamlara Kamil derler Kamil seni hehe güldürdün valla ilk kez beni sağolasın Kamilcik :D

:D yazık ya hala konuşuo.takmış bana ülkedeki tüm kamiller seni bulacak söyleyim:D hala koruma içgüdüsü filan zırvalıyon küçülme bukadar ben sana ne diom ?ben senin köyünü bilsem nolcak bilmesem nolcak boş konuşan herkese cevabımı vercem dedim.ayrıca harbi diyom git bela sevdama biliyosan.bende yürek var diyon git işte.benim senin köyünle işim yok.wowunuza dalcak askerim var okadar:D piknikte kamil kim diye sormana gerek kalmıcak ben seni biliyorum.ve ütopikle sana süprizim var.meraklısı diğer arkadaşlarada bir otobüs adam var.

MAKHEDA
07-02-2010, 17:25

bir başkasımı :D vayy kasırga duy bunları duy:D adamların başkanı sizin yüzünüze kardeşim diyo şimdi bir başkası olarak lanse ediyor sizi! wow kurduklarında tebrik sayfasında kasırga yazmıcak bir başkasıda yazmıcak deliler yazcak.kasırga kesin olarak delileri ellemesse okadar emeklerini delilere kaptırırlar benden söylemesi:Dsizden bir başkası diye bahseden kişilere hala kardeşim diyin siz wowuda onlara kurdurun adamlar wow görmemiş yazık.

bygececi
07-02-2010, 17:27
ama halalamı çocuklar gibi laf kavgası lütfen arkadaşlar ya rica ediyorum bu bir oyun unutmayalım ve şahıslara hakaret ve kötü söz söylemeyelim en önemliside birçok insanın kullandıgı isimi buna alet etmeyelim

biz çocukken kavga ederdik bizim gücümüz yetmezdi birbirimize benim babam senin babanı döver derdik ve buna benzer sözler

MAKHEDA
07-02-2010, 17:29
arkadaşlar burda wow mu konuşulucak yapılan saldırılar savunmalarmı yazılıcak tartışılıcak yoksa kimin kim oldugumu tartışılıcak yapmayın lütfen 70 sayfa yazı var wow la ilgili olan çok az bırakın tartışmayı oyunun tadını çıkartın bu oyun saldırı ve savunma üzerine kurulmuş

birde yıkarım yaparım yok ederim demenin bir anlamı yok neden gereksiz yazışmak yerine askerlerinizi konuşturmuyorsunuz bizim wow köyümüze saldırı yapılmış 21 seviye düşmüş bu kapanmıcak bir fark degil şu an itibariyle 15 seviye fark var s 7 de wow çok uzun sürdü nedeni açık askerler iyi iş yaptı burdada ne olucagı belli olmaz sonuçta bu bir oyun ve burdaki gücü laflar degil askerler kanıtlar bu yazımı birilerini eleştirmek veye ön pilana çıkmak için yazmıyorum sadece forum amacından çıkıyor onu belirtmek istiyorum

aynen katılıyorum.adamlar rapor üstünden bile tartışma cıkarıolar yok bir tebrik eden olmadı bizi diye:D adam raporu koyuyo hemen 5dk içinde tebrik yağmuru bekliyor:D

kuzenler
07-02-2010, 17:37
aynen katılıyorum.adamlar rapor üstünden bile tartışma cıkarıolar yok bir tebrik eden olmadı bizi diye adam raporu koyuyo hemen 5dk içinde tebrik yağmuru bekliyor

:):):):):):)

bygececi
07-02-2010, 17:39
eger bu saldırı 90. seviyelerde olsaydı ve eşit seviyelerde olsaydık ben bile tebrik ederdim.
ama bu saldırı bize eksi degil artı kazandırmıştır 90 lı seviyelerde alıcagımız bir saldırıdan çok hafif şekilde sıyrıldık ve ordu kaybetmeden diyebilirim.

oda mecburiyetten saldırmış iyide olmuş tabi demeden geçemeyecegim barbarr isimli oyuncuyu tebrik ediyorum ama saldırısından dolayı degil böyle bir orduyu bu zamana kadar bakmış

ama 20k mancınık 50 bin toytonla wow sıfırlardı bunu düşünmemiş ki bunu istatistiklerden bakıp bulabilirsiniz

SaLLa
07-02-2010, 17:45
dostum sen hala bunları kaale alıp cevapmı veriyorsun SALLA gitsin yav boşverr:))
değmez bu gariban için. rakipde olsa önce adam olacak saygılı konuşacak onunla her türlü konuşmaya tartışmaya açık olurum ama bununla ve malum diğer kişi ile hiç muhattap olmaya gerek yok. ne yazarsa yazsın umurumda bile değil benim bak:))

yok abi muhattap olmuyorum Kamil 'lerle ama ara sıra canım sıkılınca eğlence amaçlı kullanıyorum sonra bir kağıt parçası gibi çöpe atıyorum :)

dAgyoncaLi
07-02-2010, 17:48
http://img683.imageshack.us/img683/9344/sondrum.jpg

MAKHEDA
07-02-2010, 17:49
eger bu saldırı 90. seviyelerde olsaydı ve eşit seviyelerde olsaydık ben bile tebrik ederdim.
ama bu saldırı bize eksi degil artı kazandırmıştır 90 lı seviyelerde alıcagımız bir saldırıdan çok hafif şekilde sıyrıldık ve ordu kaybetmeden diyebilirim.

oda mecburiyetten saldırmış iyide olmuş tabi demeden geçemeyecegim barbarr isimli oyuncuyu tebrik ediyorum ama saldırısından dolayı degil böyle bir orduyu bu zamana kadar bakmış

ama 20k mancınık 50 bin toytonla wow sıfırlardı bunu düşünmemiş ki bunu istatistiklerden bakıp bulabilirsiniz

ben bu yorumu tebrik ederim işte! işi biliyosunuz siz tebrikler başarılar.

Mehmet
07-02-2010, 17:54
ben bu yorumu tebrik ederim işte! işi biliyosunuz siz tebrikler başarılar.

Bence işi bilen tek kişi sensin :D

Çok konuşan çok bilir çünkü :D

Yada BOŞ KONUŞUYORDUR :D

Hangisine layıksan artık...

MAKHEDA
07-02-2010, 17:57
yok abi muhattap olmuyorum Kamil 'lerle ama ara sıra canım sıkılınca eğlence amaçlı kullanıyorum sonra bir kağıt parçası gibi çöpe atıyorum

abimi?? başkası değilmiydi o? şimdide abi oldu:Dwowu kasırga 300 zerotollden başkası kuramıcak!senin canın çok sıkılır daha bu gidişle..sararsın gene bana :D sen bizim en büyük eğlencemizsin salla insanı:D önce zeroya yamanmaya çalıştınız serverın en etkili birliğine şimdide kasırgaya yamanıyonuz size saldırı gelmesin diye.wow taktiğine bak ne kadar kolay:D hena nın yanına armut gibi kurmuşlar destek köylerini kendileri yok şu fake wow yok bu fake wow konuşuolar henayıda yıkarlar!delete zaten 2.sınıf wow.nazarelk zaten etrafında hiç destek köyü olmayan bariz yedek wow:D milleti birbirine düşürüyolar.böyle wow kim kurmuş?tarihte yok yalakalıkla wowun kuruldugu.önce zero sonra kasırga birleşimleri:D

bygececi
07-02-2010, 17:58

bu yorumun wow la alakası nerde onuda benim için yazarmısın dostum

MAKHEDA
07-02-2010, 18:01

150 küsür msjı olan biri diyo ya bana bunu:D helal sana bi msj daha ekledik karşılıklı senle:D sen 150 msjında dolu konuştun ben boş. eyw.. :D

MAKHEDA
07-02-2010, 18:03

153 oldu msjı dostum boşver devam etsin.ben senden kendi adıma özür diliyorum.inan ben sadece bunlara cevap veriyorum..okadar dedim başka bir konu başlığı acın orda eğlenin kendinizle diye.ama ısrarla burdan yazıyorlar..

premium
07-02-2010, 18:12
sen bunu önce gidiceksin çenesi düşük zerre kadar dişe dokunur laf etmemiş olan işi gücü hakaret olan arkadaşına söyliceksin ondan sonra yorum bekliyeceksin başkasından. klavye delikanlılarını çok gördük biz. icraat yok sırf çene. umurumuzda bile değil ama. kendi haline bıraktık onu biz:)
saygı beyler saygı rakipde olsa önce saygı. bunun olmadığı yerde hiç bir şey olmaz.

vahşettin
07-02-2010, 18:35

kıl erman her lafın arkasına yazıpta forumda kasırga oyuncuları üstünden prim yapma bildin ne varsa yazda okuyalım...

iyice kıl oldum sana sadece yazılanlara laf yetiştirmissin bende geldim... şiimdi ben varım forumda bakalım kimler ne sallamış ha unutmadan söyleye söyleye gelicez wowunuzu reislicez ;)

patlamış mısır gibisin sadece ses var icraat göelim senden ve birliklerinizden...

vahşettin
07-02-2010, 18:40

arkadaşım yorumun güzel yorumun için teşk... ama o gelen orduya benzer yaklaşık 60 ın üzerinde ordu var bırakında eleştiriyi biz nezaman kime ordu kullanıcamızı iyi biliriz kıl ermen seninde peşine takılmıış...

ordu nasıl kullanılır? sizin kadar bizlerde ordunun nasıl kullanılıcağını biiriz barbar arkadaşımı burdan tbrk ediyom ... gerçekten görülmeye değer bir rapor 1k koçbaşıla 8 seviye alıyosan buda wow köyü reislenicek anlamındadır ;)

premium
07-02-2010, 18:40
kıl erman her lafın arkasına yazıpta forumda kasırga oyuncuları üstünden prim yapma bildin ne varsa yazda okuyalım...

iyice kıl oldum sana sadece yazılanlara laf yetiştirmissin bende geldim... şiimdi ben varım forumda bakalım kimler ne sallamış ha unutmadan söyleye söyleye gelicez wowunuzu reislicez ;)

patlamış mısır gibisin sadece ses var icraat göelim senden ve birliklerinizden...
üstat nerdesin sen yav:))))))
gelde şunlara icraat nasıl olur gösterelim. balık hafizası var anlaşılan bazı arkadaşlarda. hatırlatalım tekrar:))))

MAKHEDA
07-02-2010, 18:42
sen bunu önce gidiceksin çenesi düşük zerre kadar dişe dokunur laf etmemiş olan işi gücü hakaret olan arkadaşına söyliceksin ondan sonra yorum bekliyeceksin başkasından. klavye delikanlılarını çok gördük biz. icraat yok sırf çene. umurumuzda bile değil ama. kendi haline bıraktık onu biz:)
saygı beyler saygı rakipde olsa önce saygı. bunun olmadığı yerde hiç bir şey olmaz.

ben kimsenin arkadaşı değilim bilader adam gibi konuş ben kimseyle bir olup adamlık ta yapmıyom sen yandaşlarınla devam et ben tek başıma konusuyom ve wowa dalcak köyümü söylersem saçma olur.barbarr gibi erken ve zayıf bi saldırı yaparım..kaldıki barbardan cok askerim var.. özellikle koç ve mancınık.

bygececi
07-02-2010, 18:52
arkadaşım yorumun güzel yorumun için teşk... ama o gelen orduya benzer yaklaşık 60 ın üzerinde ordu var bırakında eleştiriyi biz nezaman kime ordu kullanıcamızı iyi biliriz kıl ermen seninde peşine takılmıış...

ordu nasıl kullanılır? sizin kadar bizlerde ordunun nasıl kullanılıcağını biiriz barbar arkadaşımı burdan tbrk ediyom ... gerçekten görülmeye değer bir rapor 1k koçbaşıla 8 seviye alıyosan buda wow köyü reislenicek anlamındadır ;)

tek kelime daha demiyorum hadi bakalım bukadar güçlüyseniz alın wow köyünü bizde diyelimki adamlar gerçekten güçlüymüş

ben burdaki kimseyi tanımam kimse için yazı yazmam sadece forum özelliğini kaybettmiş bunu belirtiyorum

demesi kolay yapın bende inanıyım kolay gelsin oyun hakkında degilse yazılarıma yorum yapmayın lütfen

vahşettin
07-02-2010, 18:52
herkes başarısını yazsın illaki eleştiri olck ama kıl emanın eleştirileri gibi deil ortada bir saldırı var ve bu bizim tabirimizde WOW darma dağın oldu demektir sizin tabirinizle başarısız .) ama sizin asıl wow kim? ha bunu herkes ap açık biliyor bu dakikadan sonra zaman denen bişey yok bu dakikadan sonra strateji işler kıl erman gibi keler oltaya düşer kıl erman sana lakabı taktım sen kendini bilirsin ...

HERKESE WOW YOLUNDA BAŞARILAR...

kılerman bizden çıkan orduların mutlaka yönetim tarafından kararı alınıp gerekli strateji gerğiyle yola çıkar kimse kafasına göre ordu gönderemez

MAKHEDA
07-02-2010, 18:53

iyice kıl oldum sana sadece yazılanlara laf yetiştirmissin bende geldim... şiimdi ben varım forumda bakalım kimler ne sallamış ha unutmadan söyleye söyleye gelicez wowunuzu reislicez

sami123
casus

bugün
15:07:21

arkadaşlar içimizde 1 karaktersiz şerefsiz daha varmış..
sıkma canını bulacam seni...........

benim bildiğim bu :D içinizde karaktersizler serefsizler varmış öle diyo sizinkiler:D bitmez bunlar demi?her msjınıza cevabım vardır pekte sayın olmayan çirkin abim :Dsen o 60 ordu muhabbetini burda cocuklara yedirirsin.anas10 un birliğinde 3 tane köye bakıyorum :D benim wowa gönderceğim orduları kendinden mi sanıyon :D evet kendinden say çünkü senin wowa gircek gene merak etme:D

vahşettin
07-02-2010, 18:53
tek kelime daha demiyorum hadi bakalım bukadar güçlüyseniz alın wow köyünü bizde diyelimki adamlar gerçekten güçlüymüş

ben burdaki kimseyi tanımam kimse için yazı yazmam sadece forum özelliğini kaybettmiş bunu belirtiyorum

demesi kolay yapın bende inanıyım kolay gelsin oyun hakkında degilse yazılarıma yorum yapmayın lütfen

dilde bir savaş aracıdır paşam buda bir strateji olblr. kıl erman kadar çirkin olmamamaya çalışıyorum

MAKHEDA
07-02-2010, 18:58
dilde bir savaş aracıdır paşam buda bir strateji olblr. kıl erman kadar çirkin olmamamaya çalışıyorum

olmamamamamamamaya :D önce türkçeni düzelt sonra forumda dille savaş yap:D

vahşettin
07-02-2010, 18:58
sami123
casus

bugün

benim bildiğim bu :D içinizde karaktersizler serefsizler varmış öle diyo sizinkiler:D bitmez bunlar demi?her msjınıza cevabım vardır pekte sayın olmayan çirkin abim :Dsen o 60 ordu muhabbetini burda cocuklara yedirirsin.anas10 un birliğinde 3 tane köye bakıyorum :D benim wowa gönderceğim orduları kendinden mi sanıyon :D evet kendinden say çünkü senin wowa gircek gene merak etme:D

bu dakikadan sonra seni ne casus kurtarır nede birliğin sanırım ham atıcak takatlaride kalmadı birlikte casus aramayız destek ve ham isteriz geliyomu? evet bırak o casus sana desin wowa tahıl istediler wow a ham istediler zaten bize yararı olmasa casusunu birliğine göndermeden teskere kağıdını eline bırakırız

barbar
07-02-2010, 19:03
adam merkezimi indirdiler diyo mecbur cıktım diyo sen hala hava peşindesin:D90 küsürlerde ordun kalmıcak:D şimdi dicen bizde ordu bitmez. he he o dediğinden.hızlı giden atın misali olcak sonunuz.çok heyecanlısınız:D

merkezimi indirdiler mecbur kaldım diyen kim acaba??:mad:

vahşettin
07-02-2010, 19:04
olmamamamamamamaya :D önce türkçeni düzelt sonra forumda dille savaş yap:D

İnsanlara cehaletlerini tanıtmak imkânsızdır. Zira cehaleti tanıyabilmek için de bilgi lâzımdır; dolayısıyla cehaletini görebilen cahil değildir.

kendini alçak durumda gören insan hemen karşı harekete geçer karşısındaki insanı güçlü ve kaliteli buldu zaman onu alçak duruma düşürmeye çalışır ;) oysaki zavallı bir durumda oldunun farkına varamaz....

MAKHEDA
07-02-2010, 19:06
merkezimi indirdiler mecbur kaldım diyen kim acaba??:mad:

boş konuşma yaw merkezimi tahrip ettiler dicen tabi indirdiler dermisin?ne akıllısın siz ya.biz salağız bi akıllı sizsiniz:D

bygececi
07-02-2010, 19:09

tamam ozaman diyelim site adminine özel bir forum açsın Travian dil savaşı konuları diye orda herkez dili nekadar uzunmuş yazsın

ama burası wow için haksızmıyım bir saldırı olmuş bunu konuşalım bunu yazalım bunu tartışalım

savunmadaki açıkları saldırıdaki yanlışlıgı ama bunları kendimizi övmek için degilde

hem bilmeyenlere bilgi olsun hemde paylaşım olsun diye yapalım

MAKHEDA
07-02-2010, 19:09
İnsanlara cehaletlerini tanıtmak imkânsızdır. Zira cehaleti tanıyabilmek için de bilgi lâzımdır; dolayısıyla cehaletini görebilen cahil değildir.

kendini alçak durumda gören insan hemen karşı harekete geçer karşısındaki insanı güçlü ve kaliteli buldu zaman onu alçak duruma düşürmeye çalışır ;) oysaki zavallı bir durumda oldunun farkına varamaz....

bildiğim tek şey hiç birşey bilmediğimdir:D sokratese bağladın hemen olayı :D felsefe yapma burda.felsefe forumuna gir.:D

vahşettin
07-02-2010, 19:11
bildiğim tek şey hiç birşey bilmediğimdir:D sokratese bağladın hemen olayı :D felsefe yapma burda.felsefe forumuna gir.:D

bir ukalalık daha bunu sokrates dememiş paşam J.Taylor söylemiş dedimya biilmiş gibisin ama hiçbişey bilmiyosun takip et beni belki prim yaparsın:rolleyes:

SaLLa
07-02-2010, 19:12
abimi?? başkası değilmiydi o? şimdide abi oldu wowu kasırga 300 zerotollden başkası kuramıcak!senin canın çok sıkılır daha bu gidişle..sararsın gene bana :D sen bizim en büyük eğlencemizsin salla insanı önce zeroya yamanmaya çalıştınız serverın en etkili birliğine şimdide kasırgaya yamanıyonuz size saldırı gelmesin diye.wow taktiğine bak ne kadar kolay:D hena nın yanına armut gibi kurmuşlar destek köylerini kendileri yok şu fake wow yok bu fake wow konuşuolar henayıda yıkarlar!delete zaten 2.sınıf wow.nazarelk zaten etrafında hiç destek köyü olmayan bariz yedek wow:D milleti birbirine düşürüyolar.böyle wow kim kurmuş?tarihte yok yalakalıkla wowun kuruldugu.önce zero sonra kasırga birleşimleri:D

Kamilciğim sen anlamazsın tabiki saygıyı ama kusuruma bakma bize kendinden büyük olan kişilere abi dememiz öğretildi yaşını bilmiyorum ama benden büyüksen emin ol sanada Abi derdim :)
He aklın sıra BİNDELİ_KASIRGA birleşimini bu tür sözlerinle bozacağını sanıyorsan yanılıyorsun kamilcik bırak bu tür çocukça hareketleri diyeceğim ama adın üstünde işte Kamilsin :D

barbar
07-02-2010, 19:12

teşekkürler dostum; başkalarıda mecbur kaldık,saldırdık diye anlamış hiçde bir mecburiyet yoktu ortada, bende öyle bir kelimede kullanmadım,isteyen 2 sayfa geride kontrol edebilir orduyu kullanmaya karar verdik dedim. herkes bizden bir açılış bir hamle bekliyordu bahane oldu sadece.
ordunun çoğu arkadaşlarda besleniyordu zaten elimdekileride destek atıp basmaya devam edebilirdim, kaldıki wow ordusu kurarken npc ile tahıl yapmak zorunda kalıyoruz bir çok sefer, çift kışla çift ahır çalıştırıyoruz.

sizden takdirde tebrikde beklemiyoruz. bu karakter meselesi, ben sabaha karşı asker köyüme yapılan acemice saldırıları bile tebrik ettim neden diye soracağım ama anlayabileceğinizi sanmıyorum...

vahşettin
07-02-2010, 19:13
tamam ozaman diyelim site adminine özel bir forum açsın Travian dil savaşı konuları diye orda herkez dili nekadar uzunmuş yazsın

ama burası wow için haksızmıyım bir saldırı olmuş bunu konuşalım bunu yazalım bunu tartışalım

savunmadaki açıkları saldırıdaki yanlışlıgı ama bunları kendimizi övmek için degilde

hem bilmeyenlere bilgi olsun hemde paylaşım olsun diye yapalım

paşam onu belirtmeye çalışıyom ama kıl ermanın yazdıkları sinir zıplatıyor sadece benim serverde diyip duruyor :)

SaLLa
07-02-2010, 19:13
bir ukalalık daha bunu sokrates dememiş paşam J.Taylor söylemiş dedimya biilmiş gibisin ama hiçbişey bilmiyosun takip et beni belki prim yaparsın:rolleyes:

şu Kamil'e anlamıyacağı dilden konuşma lütfen yazık günah değil mi ne eziyorsun çocuğu olabilir tamam cahildir ama o da insan en nihayetinde :D

vahşettin
07-02-2010, 19:21
şu Kamil'e anlamıyacağı dilden konuşma lütfen yazık günah değil mi ne eziyorsun çocuğu olabilir tamam cahildir ama o da insan en nihayetinde :D

iyimi kıl ermanı kaçırdık :)) senin deyiminle kamil :)) adam dayanamadı

çılgın çocuk
07-02-2010, 19:31
sami123
casus

bugün

o mesajı ben çektim
dünyanın en şereflisi insandır...

orada içimizde şerefsiz varmış diyorum yani senden ve sizden bahsediyorum ve o mesajı buraya taşıyosun
eşşek derisi gibi surat var........

yazsaydın bide orda ben şerefsizim diye sen onuda yaparsın karaktersiz mahlukat

MAKHEDA
07-02-2010, 19:33

onuda baktınmı googla:D ben bir söz ve bir felsefeci örneği verdim :D dedim ya bir akıllı sensin burda..googulcu seni:D hayatında kaç kitap okudun ? burdaki muhabbetinden belli gerçi:D

SaLLa
iyimi kıl ermanı kaçırdık :)) senin deyiminle kamil :)) adam dayanamadı

yok o benim deyimim değil kendisi dedi ben Kamilim diye itiraf etti yani :D

barbar
aynen katılıyorum.adamlar rapor üstünden bile tartışma cıkarıolar yok bir tebrik eden olmadı bizi diye:D adam raporu koyuyo hemen 5dk içinde tebrik yağmuru bekliyor:D

sen yine anlamayacaksın ama okuyanlar anlasın diye ben izah edeyim; saldırıdan kısa bir süre sonra saldırdığım wow köyü hesabından mesaj geldi Allah Allah dedim kendi kendime hayırdır acaba? çünkü bana saldıranlara hiç mesaj yazmıyorum ben, dedimki heralde tebrik edecek başka ne olabilrki? mesajı açınca şöyle diyor "bekledik bekledik ama umduğumuzu bulamadık sadece bu kadarmıydı" bu mesaj üzerine bende tebrik edecekler zannettiğimi yazdım tebrik beklediğimi değil, konuları saptırmayalım lütfen, mümkünse...

bygececi
07-02-2010, 19:34
o mesajı ben çektim

orada içimizde şerefsiz varmış diyorum yani senden ve sizden bahsediyorum ve o mesajı buraya taşıyosun

yani şimdi bunları yazdın ne oldu mutlumu oldun wow bir seviye dahamı yükseldi yada kahramanın seviyemi aldı ne oldu

ayıp arkadaşlar birbirinize hitaplarınız çok yanlış

saygımızı herne olursa olsun kaybetmeyelim

MAKHEDA
07-02-2010, 19:38
o mesajı ben çektim

:D kızma komşi:D sen kendi msjını bana satma şimdi birliğinde serefsiz varsa senin sucun.banane:D alylerinde yaz ozman makheda sana diom gelinim sen anla diye:D 3 tane köyü bulabilcenmi bakalım:D biri benim 2 si senin arkadaşın benimde..onlarada mı serefsiz diyosun şimdi?duysunlar onlarda burdan
casus olayını senin kadar abartan travianın t sini bilmeyen bi ezikle ilk defa karşılasıyom.her birlikte vardır bu acemi seni.öğrencen ama ilerki serverlarında.

barbar
07-02-2010, 19:42

öncelikle oyun anlaayışın için bende seni tebrik ederim, saldırı mecburiyetten olmadı bir kere onu bir düzeltelim, rahatlıkla gerektiği kadar daha bakabilirdim, ama kasırgada olan orduların çokluğunu ve çoğunun benden daha iyi olduğunu bildiğimiz için rahatça saldırıyı çıkarttık, dediğim gibi herkes hadi artık der gibiydi özellikle kendi arkadaşlarımız :) rakiplerimizde henüz göremediğimiz bu orduyu gönül rahatlığıyla kullandık, erken merken zamanı geldiğindede yada canımız istediğinde bu gibi orduları görebilirsiniz, bu en doğal hakkımız değilmi?

MAKHEDA
07-02-2010, 19:42
sen yine anlamayacaksın ama okuyanlar anlasın diye ben izah edeyim; saldırıdan kısa bir süre sonra saldırdığım wow köyü hesabından mesaj geldi Allah Allah dedim kendi kendime hayırdır acaba? çünkü bana saldıranlara hiç mesaj yazmıyorum ben, dedimki heralde tebrik edecek başka ne olabilrki? mesajı açınca şöyle diyor "bekledik bekledik ama umduğumuzu bulamadık sadece bu kadarmıydı" bu mesaj üzerine bende tebrik edecekler zannettiğimi yazdım tebrik beklediğimi değil, konuları saptırmayalım lütfen, mümkünse...

heee şimdi anladım..foruma lang diye rapordan 5 dk sonra tebrik edilmedik diye kızınca üstümüze alındık:Dboşver sen gönüllerin şampiyonusun.12 aylık emeğini paranı pulunu geceni gündüzü deliler wow kursun diye heba ettin..bunu yapmak için yapmışın işte..tebrikler.kasırga kuramassa dediklerimi hatırla.

barbar
07-02-2010, 19:46

rica ederim dostum, kazandığımız başarılar hepimizin, bireysel almıyorum. benim anlamadığım kasırga olarak ne zaman saldırı çıkaracağımıza dair izinmi alacağız?

bygececi
07-02-2010, 19:50
öncelikle oyun anlaayışın için bende seni tebrik ederim, saldırı mecburiyetten olmadı bir kere onu bir düzeltelim, rahatlıkla gerektiği kadar daha bakabilirdim, ama kasırgada olan orduların çokluğunu ve çoğunun benden daha iyi olduğunu bildiğimiz için rahatça saldırıyı çıkarttık, dediğim gibi herkes hadi artık der gibiydi özellikle kendi arkadaşlarımız :) rakiplerimizde henüz göremediğimiz bu orduyu gönül rahatlığıyla kullandık, erken merken zamanı geldiğindede yada canımız istediğinde bu gibi orduları görebilirsiniz, bu en doğal hakkımız değilmi?

açıklaman için teşekkürler zaten demek istediğimde bu mecburiyetten dememin sebebi öyle yazıldıgı içindi
tabi bu oyun istediğin zaman rakiplerine saldırabilirsin benim görüşüm erken oldugu yönünde sizin belki her üyenizde böyle ordular var buna lafım yok ben sadece bu saldırı hakkında düşündügümü yazdım erken dememin sebebide mancınıklar 15k olsaydı orda nekadar fazla savunma olursa olsun seviye yaklaşık 30lara inebilirdi rahatlıkla benim erken deme sebebim bu yani mancınıklarınıo dahada çogaltabilirdin

ama daha öncede yazdım şimdide söylüyorum saldırından dolayı degil ordundan dolayı tebrikler

barbar
07-02-2010, 19:52
boş konuşma yaw merkezimi tahrip ettiler dicen tabi indirdiler dermisin?ne akıllısın siz ya.biz salağız bi akıllı sizsiniz:D

asker köyümü neden indirmediniz:confused:

MAKHEDA
07-02-2010, 19:53

bana felsefe yapmayın.görüyosunuz çakallıklarınızı gösteriyom millete deli oluyorsunuz.salla seni :D senin en güvendiğin wowa dalıcam hena gibi mesela:D 3.veya 4. bitirirsin sen artık wowu..bu server sana çok şey kattı bu yolda.ama yaptıgın şeyin nekadar sacma oldugunu anlıcaksın ilerde.yazık.memleket meselesine bu kadar kafa yorsan bir işe yarardın.boş işler müdürleri sizi.bak sana zincirle bağladıgın adamının şizofrenik ruh halini göstereyim adamı ne hale getirdin memnunmusun bakalım ?

barbar
07-02-2010, 19:56
heee şimdi anladım..foruma lang diye rapordan 5 dk sonra tebrik edilmedik diye kızınca üstümüze alındık:Dboşver sen gönüllerin şampiyonusun.12 aylık emeğini paranı pulunu geceni gündüzü deliler wow kursun diye heba ettin..bunu yapmak için yapmışın işte..tebrikler.kasırga kuramassa dediklerimi hatırla.

en kötüsü böyle olan, bir dünya ordu var diyoruz bunun neresini anlamak zor :confused:

MAKHEDA
07-02-2010, 19:56
asker köyümü neden indirmediniz:confused:

valla merkezini indirenlere sor dostum ben bilmem:D erken davrandın sende biliyosun servet dökmüşün hesabına ama kasırga kurarsa sende kahramanlar arasında yerini alcan.yoksa delilere çalışmış olcan bildiğin üzere.sen buna kardeşlik de ne dersen de inandıramassın milleti.kardeşlik dostluk sallalar için yalan.onlar kendi birlikleri içinde kardeşlik yapıolar adam kayırıolar.sonra burda cıkıp başkasının saldırısı beni ilgilendirmez diyo senin için.yani başkası oluyosun sen onun için.umarım anlamışındır.

MAKHEDA
07-02-2010, 19:59
en kötüsü böyle olan, bir dünya ordu var diyoruz bunun neresini anlamak zor :confused:

boşver dostum en kötü günümüz böyle olsun ozman.ben kasırganın yönetimindeyim bana bilmediğim şeyleri söyle.en kötü ordu dediğin 3.en büyük orduydu kaldı bundan daha iyi 2 ordu:D

barbar
07-02-2010, 19:59
açıklaman için teşekkürler zaten demek istediğimde bu mecburiyetten dememin sebebi öyle yazıldıgı içindi
tabi bu oyun istediğin zaman rakiplerine saldırabilirsin benim görüşüm erken oldugu yönünde sizin belki her üyenizde böyle ordular var buna lafım yok ben sadece bu saldırı hakkında düşündügümü yazdım erken dememin sebebide mancınıklar 15k olsaydı orda nekadar fazla savunma olursa olsun seviye yaklaşık 30lara inebilirdi rahatlıkla benim erken deme sebebim bu yani mancınıklarınıo dahada çogaltabilirdin

ama daha öncede yazdım şimdide söylüyorum saldırından dolayı degil ordundan dolayı tebrikler

mecburiyetten yazan ben değilim yalnız, saptırmaya çalışanlar. dışarıdan kasırgayı bilmeyenler için erken gelebilir size buda normaldir.

bygececi
07-02-2010, 20:02
mecburiyetten yazan ben değilim yalnız, saptırmaya çalışanlar. dışarıdan kasırgayı bilmeyenler için erken gelebilir size buda normaldir.

sence bu çok büyük bir başarımı bu saldırı farzetki sen degilde başkası yapmış olayla alakan yok

başarılı bulurmuydun bu saldırıyı

SaLLa
07-02-2010, 20:04
valla merkezini indirenlere sor dostum ben bilmem erken davrandın sende biliyosun servet dökmüşün hesabına ama kasırga kurarsa sende kahramanlar arasında yerini alcan.yoksa delilere çalışmış olcan bildiğin üzere.sen buna kardeşlik de ne dersen de inandıramassın milleti.kardeşlik dostluk sallalar için yalan.onlar kendi birlikleri içinde kardeşlik yapıolar adam kayırıolar.sonra burda cıkıp başkasının saldırısı beni ilgilendirmez diyo senin için.yani başkası oluyosun sen onun için.umarım anlamışındır.

Kamil sen kendini uyanık mı sanıyorsun la :D korkma la bu kadar delikasırgadan aklın sıra buradaki boş sözlerinle birleşimimizi bozacağını sanıyorsan yanılıyorsun kimse seni adam yerine koymuyor ki sözlerin para etsin :D bizim orada senin gibi kim olduğu belli olmayan kişilere ne derler bilir misin merak ediyorsan özelden sor söylüyeyim :D kendinide paralasan bir tarafınıda yırtsan bizim hedef bellidir wow kuracağız bu kesin olmalı gibi bir niyetimiz yok ama kurdurmuyacağız bunu en başından beride söyledik kurdurmuyacağımız wow köyünün hangisi olduğunu sende o kişide biliyor :) kafamı bozma reislerim bak orayı ondan sonra burada tek bir söz kullanamazsın MAKHEDA nicki ile :D sonra düşersin yine bela nicki ile forumlara :D